Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 5/22/2015 10:51 AM
               2015 SE Bullfrog Open Meet - 6/6/2015 to 6/7/2015               
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              13 MCC-SE                    2:18.74 
  2  King, Rebecca E               13 UNAT-SE                   2:22.18 
  3  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE        2:23.75 
  4  Stevens, JoAnne J             14 MSA-SE                    2:25.60 
  5  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    2:25.73 
  6  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             2:25.80 
  7  Morgavi, Sabrina O            13 UNAT-SE                   2:25.95 
  8  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   2:26.43 
  9  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    2:26.55 
 10  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    2:26.87 
 11  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    2:27.79 
 12  Holtcamp, Mackenzie L         14 MSA-SE                    2:28.44 
 13  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             2:30.35 
 14  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:30.37 
 15  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                  2:30.56 
 16  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                    2:31.48 
 17  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:31.57 
 18  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                   2:34.23 
 19  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   2:37.39 
 20  Bryant, Julie E               13 MCC-SE                    2:37.39 
 21  Smith, Hannah R               14 CCAC-GA                   2:39.35 
 22  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    2:40.62 
 23  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   2:40.78 
 24  Walton, Hannah E              13 MCC-SE                    2:45.32 
 25  Harris, Amelia J              13 MCC-SE                    2:54.66 
 26  Griffey, Alexis L             13 MCC-SE                    2:56.25 
 27  Altman, Haley E               13 Barracudas-SE             2:56.42 
 28  Birdsong, Asonia J            14 MCC-SE                    2:57.59 
 29  Rogers, Abigail M             14 MCC-SE                    3:25.33 
 30  Morales, Génesis A            13 CCAC-GA                        NT 
 31  Melgarejo, Adriana            14 CCAC-GA                        NT 
 32  Duffy, Catherine L            14 CCAC-GA                        NT 
 33  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                         NT 
 34  Ware, Jadyn A                 14 MCC-SE                         NT 
 
Event 2  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                    2:08.95 
  2  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   2:09.79 
  3  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    2:14.26 
  4  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                  2:14.64 
  5  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  2:16.21 
  6  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  2:16.92 
  7  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  2:21.29 
  8  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    2:25.92 
  9  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   2:32.86 
 10  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    2:34.43 
 11  Tippett, Will W               13 BAY-SE                    2:34.45 
 12  Chen, Zhuo                    13 MSA-SE                    2:34.60 
 13  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                   2:37.97 
 14  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                    2:43.75 
 15  Bush, Brennan W               13 MSA-SE                    3:01.72 
 16  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    3:10.18 
 17  Kelly, GranPappy M            14 Swim B'Ham YMCA-SE        3:14.98 
 18  Bailey, Clay V                14 TSC-SE                         NT 
 19  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 
Event 3  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Stovall, Maggie R             18 BAY-SE                    2:07.87 
  2  Forsthoffer, April C          18 MCC-SE                    2:14.03 
  3  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    2:14.67 
  4  King, Annabel L               15 UNAT-SE                   2:15.36 
  5  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    2:15.88 
  6  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE             2:18.89 
  7  Gerlock, Hannah M             16 Barracudas-SE             2:19.65 
  8  Ronne, Mary Beth B            15 MCC-SE                    2:19.91 
  9  Gerlock, Claire A             15 Barracudas-SE             2:22.83 
 10  McCann, Erin J                15 UNAT-SE                   2:23.99 
 11  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   2:27.25 
 12  Cheatham, Claire I            15 UNAT-SE                   2:29.86 
 13  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    2:30.97 
 14  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                  2:32.11 
 15  McAdams, Brooke L             15 UNAT-SE                   2:33.11 
 16  Farmer, Sara B                17 TSC-SE                    4:05.01 
 
Event 4  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    2:01.87 
  2  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                   2:03.55 
  3  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:04.93 
  4  Bevill, Ethan J               15 MCC-SE                    2:06.75 
  5  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   2:09.57 
  6  Trombley, William N           15 BAY-SE                    2:12.69 
  7  White, Joseph A               16 MSA-SE                    2:13.08 
  8  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    2:14.31 
  9  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                    2:14.71 
 10  Tilden, Jack D                17 MCC-SE                    2:18.30 
 11  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   2:18.47 
 12  Kinsey, John Z                16 MSA-SE                    2:19.51 
 13  Brown, David T                17 CCAC-GA                   2:21.00 
 14  Stephenson, Tyler A           15 CCAC-GA                   2:22.46 
 15  Lee, Kevin                    16 BAY-SE                    2:23.93 
 16  Provenzani, Carlo             16 UNAT-SE                   2:24.99 
 17  Elliott, Addison A            16 BAY-SE                    2:25.60 
 18  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:28.96 
 19  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:32.46 
 20  Dickerson, Andrew B           17 BAY-SE                    4:37.57 
 21  Wensyel, Quinn A              15 UNAT-SE                        NT 
 
Event 5  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pollard, Katie N              13 UNAT-SE                   1:18.84 
  2  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    1:22.06 
  3  Farmer, Amanda H              14 TSC-SE                    1:22.22 
  4  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                  1:23.30 
  5  Palenapa, Grace P             14 UNAT-SE                   1:25.54 
  6  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   1:26.50 
  7  Morgavi, Sabrina O            13 UNAT-SE                   1:27.46 
  8  McAdams, Lauren H             13 UNAT-SE                   1:28.00 
  9  Fries, Mia V                  13 UNAT-SE                   1:29.40 
 10  Altman, Haley E               13 Barracudas-SE             1:30.30 
 11  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:30.38 
 12  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                    1:32.90 
 13  Smith, Hannah R               14 CCAC-GA                   1:33.53 
 14  Holtcamp, Mackenzie L         14 MSA-SE                    1:34.41 
 15  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                   1:34.69 
 16  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:35.08 
 17  Bryant, Julie E               13 MCC-SE                    1:35.72 
 18  Griffey, Alexis L             13 MCC-SE                    1:36.65 
 19  Harris, Amelia J              13 MCC-SE                    1:39.65 
 20  Birdsong, Asonia J            14 MCC-SE                    1:47.12 
 21  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE             1:48.78 
 22  Rogers, Abigail M             14 MCC-SE                    2:01.14 
 23  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                    2:07.91 
 24  Melgarejo, Adriana            14 CCAC-GA                        NT 
 25  Duffy, Catherine L            14 CCAC-GA                        NT 
 26  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                         NT 
 
Event 6  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  1:20.69 
  2  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   1:20.71 
  3  Horne, David E                14 MCC-SE                    1:21.85 
  4  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  1:23.95 
  5  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                   1:25.57 
  6  Tippett, Will W               13 BAY-SE                    1:27.42 
  7  Chen, Zhuo                    13 MSA-SE                    1:29.72 
  8  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                    1:48.44 
  9  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:53.46 
 10  Kelly, GranPappy M            14 Swim B'Ham YMCA-SE        1:54.26 
 11  Bailey, Clay V                14 TSC-SE                         NT 
 12  Lasson, Parker S              14 YMTS-SE                        NT 
 13  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 
Event 7  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    1:21.80 
  2  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                  1:22.89 
  3  King, Annabel L               15 UNAT-SE                   1:24.60 
  4  Moore, Sarah Beth B           18 MCC-SE                    1:25.44 
  5  Wigal, Janelle M              18 MCC-SE                    1:26.65 
  6  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE             1:29.10 
  7  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   1:29.29 
  8  Farmer, Sara B                17 TSC-SE                    1:29.67 
  9  McCann, Erin J                15 UNAT-SE                   1:34.41 
 10  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   1:35.03 
 11  McAdams, Brooke L             15 UNAT-SE                   1:35.33 
 12  Mellott, Ashley K             15 YMTS-SE                   1:39.51 
 
Event 8  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    1:05.49 
  2  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    1:09.55 
  3  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:13.36 
  4  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    1:17.44 
  5  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   1:17.86 
  6  Stephenson, Tyler A           15 CCAC-GA                   1:18.11 
  7  Debord, Timothy L             17 MCC-SE                    1:19.00 
  8  Blalock, Charles D            15 SAC-SE                    1:21.34 
  9  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  1:23.42 
 10  Brown, David T                17 CCAC-GA                   1:25.54 
 11  Johnson, James M              16 BAY-SE                    1:28.36 
 12  Garcia, Jacob D               16 UNAT-SE                   1:28.54 
 13  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   1:30.08 
 14  Mellott, Evan E               17 YMTS-SE                   1:34.03 
 
Event 9  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              13 MCC-SE                    2:34.47 
  2  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             2:35.18 
  3  Palenapa, Grace P             14 UNAT-SE                   2:41.55 
  4  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:44.83 
  5  Smith, Hannah R               14 CCAC-GA                   2:47.27 
  6  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             2:47.65 
  7  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                  2:51.49 
  8  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE        2:52.15 
  9  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    2:53.48 
 10  Fries, Mia V                  13 UNAT-SE                   2:57.01 
 11  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                   2:58.09 
 12  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   3:01.54 
 13  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    3:02.57 
 14  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE             3:03.61 
 15  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   3:05.36 
 16  Harris, Amelia J              13 MCC-SE                    3:13.07 
 17  Altman, Haley E               13 Barracudas-SE             3:17.04 
 18  King, Rebecca E               13 UNAT-SE                        NT 
 19  Burgess, Dacey T              13 UNAT-SE                        NT 
 20  Farmer, Amanda H              14 TSC-SE                         NT 
 21  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                         NT 
 22  McAdams, Lauren H             13 UNAT-SE                        NT 
 23  Morales, Génesis A            13 CCAC-GA                        NT 
 24  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                        NT 
 25  Rogers, Abigail M             14 MCC-SE                         NT 
 26  Ware, Jadyn A                 14 MCC-SE                         NT 
 
Event 10  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    2:23.79 
  2  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  2:29.04 
  3  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  2:30.22 
  4  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                   2:37.31 
  5  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   2:39.61 
  6  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                  2:41.44 
  7  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  2:42.09 
  8  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   2:50.95 
  9  Bush, Brennan W               13 MSA-SE                    2:58.62 
 10  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                    3:06.44 
 11  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    3:08.72 
 12  Tippett, Will W               13 BAY-SE                         NT 
 13  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                        NT 
 14  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 
Event 11  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ronne, Mary Beth B            15 MCC-SE                    2:40.83 
  2  Gerlock, Claire A             15 Barracudas-SE             2:43.31 
  3  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                  2:48.18 
  4  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   2:50.83 
  5  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   2:51.61 
  6  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    2:53.54 
  7  Gerlock, Hannah M             16 Barracudas-SE             2:54.83 
 
Event 12  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:21.75 
  2  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                   2:24.54 
  3  Bevill, Ethan J               15 MCC-SE                    2:26.59 
  4  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   2:26.89 
  5  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    2:29.06 
  6  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  2:34.06 
  7  Blalock, Charles D            15 SAC-SE                    2:35.75 
  8  Garcia, Jacob D               16 UNAT-SE                   2:39.25 
  9  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   2:40.26 
 10  Trombley, William N           15 BAY-SE                    2:41.50 
 11  Brown, David T                17 CCAC-GA                   2:42.47 
 12  Stephenson, Tyler A           15 CCAC-GA                   2:45.23 
 13  Provenzani, Carlo             16 UNAT-SE                   2:48.71 
 14  Johnson, James M              16 BAY-SE                    2:49.76 
 15  White, Joseph A               16 MSA-SE                    2:51.54 
 
Event 13  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              13 MCC-SE                    1:10.36 
  2  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             1:11.31 
  3  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    1:13.51 
  4  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    1:14.83 
  5  Holtcamp, Mackenzie L         14 MSA-SE                    1:14.95 
  6  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    1:15.04 
  7  Pollard, Katie N              13 UNAT-SE                   1:15.85 
  8  Stevens, JoAnne J             14 MSA-SE                    1:16.06 
  9  Morgavi, Sabrina O            13 UNAT-SE                   1:16.56 
 10  Palenapa, Grace P             14 UNAT-SE                   1:16.59 
 11  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:17.57 
 12  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    1:17.71 
 13  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             1:18.96 
 14  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                    1:19.28 
 15  Bryant, Julie E               13 MCC-SE                    1:22.19 
 16  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   1:25.70 
 17  Walton, Hannah E              13 MCC-SE                    1:26.05 
 18  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   1:26.41 
 19  Fries, Mia V                  13 UNAT-SE                   1:31.75 
 20  Burgess, Dacey T              13 UNAT-SE                   1:32.40 
 21  Morales, Génesis A            13 CCAC-GA                   1:33.38 
 22  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE             1:35.82 
 23  Altman, Haley E               13 Barracudas-SE             1:41.86 
 24  Birdsong, Asonia J            14 MCC-SE                    1:49.99 
 25  Duffy, Catherine L            14 CCAC-GA                   2:36.65 
 26  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                         NT 
 
Event 14  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                    1:04.90 
  2  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                  1:07.58 
  3  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                   1:08.76 
  4  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  1:12.03 
  5  Horne, David E                14 MCC-SE                    1:16.54 
  6  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    1:18.71 
  7  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                   1:25.43 
  8  Bush, Brennan W               13 MSA-SE                    1:37.95 
  9  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:46.93 
 10  Bailey, Clay V                14 TSC-SE                         NT 
 11  Kelly, GranPappy M            14 Swim B'Ham YMCA-SE             NT 
 12  Lasson, Parker S              14 YMTS-SE                        NT 
 
Event 15  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Forsthoffer, April C          18 MCC-SE                    1:04.77 
  2  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    1:05.85 
  3  Stovall, Maggie R             18 BAY-SE                    1:07.41 
  4  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE             1:09.02 
  5  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    1:10.82 
  6  Moore, Sarah Beth B           18 MCC-SE                    1:11.60 
  7  Wigal, Janelle M              18 MCC-SE                    1:14.19 
  8  Karman, Missy M               18 BAY-SE                    1:15.41 
  9  Gerlock, Hannah M             16 Barracudas-SE             1:16.18 
 10  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   1:16.58 
 11  Ronne, Mary Beth B            15 MCC-SE                    1:19.09 
 12  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    1:19.74 
 13  Cheatham, Claire I            15 UNAT-SE                   1:20.44 
 14  Pell, Anna Grace G            15 UNAT-SE                   1:21.00 
 
Event 16  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    1:00.83 
  2  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    1:01.10 
  3  Porter, Mathias J             19 UN-1-SE                   1:03.88 
  4  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   1:04.14 
  5  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                   1:04.78 
  6  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    1:05.61 
  7  Blalock, Charles D            15 SAC-SE                    1:06.99 
  8  White, Joseph A               16 MSA-SE                    1:07.25 
  9  Trombley, William N           15 BAY-SE                    1:08.53 
 10  Tilden, Jack D                17 MCC-SE                    1:09.02 
 11  Brown, David T                17 CCAC-GA                   1:09.26 
 12  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                    1:09.35 
 13  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  1:11.50 
 14  Lee, Kevin                    16 BAY-SE                    1:14.11 
 15  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   1:14.46 
 16  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:17.03 
 17  Wensyel, Quinn A              15 UNAT-SE                   1:19.73 
 18  Dickerson, Andrew B           17 BAY-SE                    2:55.61 
 19  Massey, Luke D                15 MCC-SE                         NT 
 
Event 17  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              13 MCC-SE                    2:35.46 
  2  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             2:39.92 
  3  Palenapa, Grace P             14 UNAT-SE                   2:41.01 
  4  Pollard, Katie N              13 UNAT-SE                   2:41.13 
  5  Morgavi, Sabrina O            13 UNAT-SE                   2:42.71 
  6  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE        2:43.99 
  7  Stevens, JoAnne J             14 MSA-SE                    2:44.16 
  8  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    2:44.28 
  9  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    2:44.42 
 10  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   2:44.68 
 11  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    2:44.80 
 12  McAdams, Lauren H             13 UNAT-SE                   2:45.00 
 13  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                  2:46.72 
 14  King, Rebecca E               13 UNAT-SE                   2:49.12 
 15  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                    2:49.27 
 16  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    2:49.31 
 17  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             2:50.94 
 18  Farmer, Amanda H              14 TSC-SE                    2:53.00 
 19  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:53.39 
 20  Fries, Mia V                  13 UNAT-SE                   2:54.11 
 21  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                   2:54.34 
 22  Smith, Hannah R               14 CCAC-GA                   2:55.16 
 23  Bryant, Julie E               13 MCC-SE                    2:55.43 
 24  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    2:58.84 
 25  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   2:59.54 
 26  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   3:03.19 
 27  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE             3:13.31 
 28  Morales, Génesis A            13 CCAC-GA                   3:16.72 
 29  Birdsong, Asonia J            14 MCC-SE                    3:17.82 
 30  Melgarejo, Adriana            14 CCAC-GA                        NT 
 31  Duffy, Catherine L            14 CCAC-GA                        NT 
 32  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                         NT 
 33  Griffey, Alexis L             13 MCC-SE                         NT 
 34  Ware, Jadyn A                 14 MCC-SE                         NT 
 
Event 18  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                    2:24.54 
  2  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   2:25.80 
  3  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    2:27.42 
  4  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                   2:32.67 
  5  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  2:33.14 
  6  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  2:34.69 
  7  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                  2:34.92 
  8  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  2:39.48 
  9  Horne, David E                14 MCC-SE                    2:43.52 
 10  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    2:44.68 
 11  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   2:49.09 
 12  Chen, Zhuo                    13 MSA-SE                    2:49.86 
 13  Tippett, Will W               13 BAY-SE                    2:53.71 
 14  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    2:58.38 
 15  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                   2:58.70 
 16  Bush, Brennan W               13 MSA-SE                    3:02.13 
 17  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                    3:10.63 
 18  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    3:17.70 
 19  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 
Event 19  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Forsthoffer, April C          18 MCC-SE                    2:25.44 
  2  King, Annabel L               15 UNAT-SE                   2:34.87 
  3  Stovall, Maggie R             18 BAY-SE                    2:35.10 
  4  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    2:37.95 
  5  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    2:38.93 
  6  Gerlock, Hannah M             16 Barracudas-SE             2:39.55 
  7  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE             2:39.76 
  8  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   2:45.73 
  9  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                  2:46.72 
 10  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   2:53.62 
 11  Mellott, Ashley K             15 YMTS-SE                   2:56.64 
 12  Busby, Elizabeth A            11 UNAT-SE                   3:05.14 
 
Event 20  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:18.46 
  2  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    2:27.68 
  3  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    2:29.83 
  4  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  2:35.45 
  5  Stephenson, Tyler A           15 CCAC-GA                   2:38.13 
  6  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                    2:38.22 
  7  Kinsey, John Z                16 MSA-SE                    2:38.62 
  8  Debord, Timothy L             17 MCC-SE                    2:40.50 
  9  Johnson, James M              16 BAY-SE                    2:43.92 
 10  Provenzani, Carlo             16 UNAT-SE                   2:44.13 
 11  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:44.42 
 12  Lee, Kevin                    16 BAY-SE                    2:44.49 
 13  White, Joseph A               16 MSA-SE                    2:45.69 
 14  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:53.52 
 15  Elliott, Addison A            16 BAY-SE                    2:53.61 
 16  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   3:01.59 
 
Event 21  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              13 MCC-SE                    1:03.31 
  2  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                  1:04.88 
  3  King, Rebecca E               13 UNAT-SE                   1:05.85 
  4  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE        1:05.86 
  5  Holtcamp, Mackenzie L         14 MSA-SE                    1:06.56 
  6  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    1:06.59 
  7  Stevens, JoAnne J             14 MSA-SE                    1:06.82 
  8  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    1:06.92 
  9  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             1:07.71 
 10  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    1:07.79 
 11  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                    1:08.73 
 12  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:09.21 
 13  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             1:10.00 
 14  Bryant, Julie E               13 MCC-SE                    1:10.41 
 15  Smith, Hannah R               14 CCAC-GA                   1:13.13 
 16  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                   1:14.02 
 17  Griffey, Alexis L             13 MCC-SE                    1:14.58 
 18  Birdsong, Asonia J            14 MCC-SE                    1:16.91 
 19  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                    1:17.21 
 20  Harris, Amelia J              13 MCC-SE                    1:17.55 
 21  Burgess, Dacey T              13 UNAT-SE                   1:17.68 
 22  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE             1:18.58 
 23  Altman, Haley E               13 Barracudas-SE             1:20.24 
 24  Duffy, Catherine L            14 CCAC-GA                   1:51.96 
 25  Morales, Génesis A            13 CCAC-GA                        NT 
 26  Melgarejo, Adriana            14 CCAC-GA                        NT 
 27  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                         NT 
 28  Rogers, Abigail M             14 MCC-SE                         NT 
 29  Ware, Jadyn A                 14 MCC-SE                         NT 
 
Event 22  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                     58.43 
  2  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                    59.52 
  3  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                   1:02.67 
  4  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  1:04.44 
  5  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                    1:05.83 
  6  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    1:06.16 
  7  Horne, David E                14 MCC-SE                    1:06.66 
  8  Lasson, Parker S              14 YMTS-SE                   1:10.43 
  9  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    1:10.67 
 10  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                   1:12.65 
 11  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   1:13.82 
 12  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                    1:14.35 
 13  Kelly, GranPappy M            14 Swim B'Ham YMCA-SE        1:15.03 
 14  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:19.03 
 15  Chen, Zhuo                    13 MSA-SE                         NT 
 16  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 
Event 23  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Stovall, Maggie R             18 BAY-SE                      59.00 
  2  Forsthoffer, April C          18 MCC-SE                    1:00.99 
  3  Gerlock, Hannah M             16 Barracudas-SE             1:01.90 
  4  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    1:02.18 
  5  Karman, Missy M               18 BAY-SE                    1:03.10 
  6  Gerlock, Claire A             15 Barracudas-SE             1:03.67 
  7  Ronne, Mary Beth B            15 MCC-SE                    1:04.04 
  8  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   1:04.53 
  9  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    1:04.76 
 10  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    1:04.79 
 11  Moore, Sarah Beth B           18 MCC-SE                    1:05.74 
 12  McCann, Erin J                15 UNAT-SE                   1:06.11 
 13  Farmer, Sara B                17 TSC-SE                    1:06.22 
 14  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   1:06.33 
 15  Cheatham, Claire I            15 UNAT-SE                   1:07.22 
 16  Wigal, Janelle M              18 MCC-SE                    1:08.71 
 17  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                  1:08.87 
 18  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    1:08.98 
 19  Pell, Anna Grace G            15 UNAT-SE                   1:10.49 
 20  Mellott, Ashley K             15 YMTS-SE                   1:12.70 
 
Event 24  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                     56.93 
  2  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      58.16 
  3  Green, Jason M                16 BAY-SE                      58.28 
  4  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                      58.60 
  5  Massey, Luke D                15 MCC-SE                      59.78 
  6  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                      59.93 
  7  Blalock, Charles D            15 SAC-SE                    1:00.00 
  8  Brown, David T                17 CCAC-GA                   1:01.16 
  9  Tilden, Jack D                17 MCC-SE                    1:01.20 
 10  Trombley, William N           15 BAY-SE                    1:01.58 
 11  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                    1:01.83 
 12  Porter, Mathias J             19 UN-1-SE                   1:02.52 
 13  Debord, Timothy L             17 MCC-SE                    1:02.90 
 14  Johnson, James M              16 BAY-SE                    1:03.73 
 15  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    1:03.73 
 16  Stephenson, Tyler A           15 CCAC-GA                   1:04.21 
 17  White, Joseph A               16 MSA-SE                    1:04.78 
 18  Garcia, Jacob D               16 UNAT-SE                   1:04.86 
 19  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  1:04.95 
 20  Wensyel, Quinn A              15 UNAT-SE                   1:04.96 
 21  Elliott, Addison A            16 BAY-SE                    1:07.15 
 22  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    1:07.99 
 23  Bevill, Ethan J               15 MCC-SE                    1:08.41 
 24  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:09.78 
 25  Mellott, Evan E               17 YMTS-SE                   1:11.21 
 26  Dickerson, Andrew B           17 BAY-SE                    2:13.05 
 27  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    2:22.18 
 
Event 25  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Elkovitch, Lexi A             12 BAY-SE                    2:23.70 
  2  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE             2:31.19 
  3  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   2:31.84 
  4  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    2:33.51 
  5  Waldrep, Ellie G              12 BAY-SE                    2:33.55 
  6  Leonard, Olivia N             11 Prime-SE                  2:36.98 
  7  McLean, Kate M                12 Barracudas-SE             2:41.12 
  8  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   2:41.82 
  9  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    2:45.54 
 10  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    2:48.57 
 11  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    2:49.81 
 12  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                  2:50.99 
 13  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                    2:51.34 
 14  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                  2:51.98 
 15  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    2:53.38 
 16  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                   2:54.48 
 17  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                    2:56.04 
 18  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    2:56.05 
 19  Harricharran, Tiffany H       12 MCC-SE                    2:56.26 
 20  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                    2:57.22 
 21  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                    2:59.12 
 22  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                    3:04.12 
 23  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                  3:06.13 
 24  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    3:08.69 
 25  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                    3:25.87 
 26  Fisher, Lexi M                11 Barracudas-SE             4:18.29 
 27  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                         NT 
 28  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE             NT 
 29  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                         NT 
 
Event 26  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                   2:32.83 
  2  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                    2:35.14 
  3  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                    2:38.07 
  4  Palenapa, Joseph M            12 UNAT-SE                   2:40.66 
  5  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                    2:41.81 
  6  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                  2:44.27 
  7  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    2:47.02 
  8  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    2:51.91 
  9  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                    2:53.68 
 10  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    2:55.10 
 11  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   2:57.83 
 12  Morales, Ernest G             12 CCAC-GA                   2:58.52 
 13  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   2:59.74 
 14  Driver, David J               11 UNAT-SE                   3:01.71 
 15  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                    3:06.25 
 16  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    3:07.13 
 17  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    3:09.82 
 18  Lydon, George M               11 BAY-SE                    3:16.93 
 19  Ingram, Grant E               12 MVA-SE                    3:19.82 
 20  Davis, Eli L                  12 CAT-SE                    3:32.99 
 21  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 22  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                         NT 
 23  Calderon-Schuler, Patrick     11 CCAC-GA                        NT 
 24  Bingham, Nash N               12 CCAC-GA                        NT 
 25  Melgarejo, Daniel F           12 CCAC-GA                        NT 
 
Event 27  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                  2:54.23 
  2  Pye, Allison G                10 Prime-SE                  3:01.43 
  3  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE             3:03.37 
  4  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   3:12.90 
  5  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    3:13.26 
  6  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                    3:13.44 
  7  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    3:16.75 
  8  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE             3:17.29 
  9  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                    3:18.42 
 10  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                    3:20.65 
 11  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                    3:21.27 
 12  Nave, Joslin G                10 SAC-SE                    3:22.14 
 13  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   3:22.71 
 14  Nave, Jenna G                  8 SAC-SE                    3:26.20 
 15  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                  3:29.84 
 16  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    3:30.27 
 17  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE             3:32.33 
 18  Schenck, Caroline P           10 MCC-SE                    3:35.27 
 19  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    3:47.08 
 20  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE             4:18.60 
 21  Saylors, Gracison S            7 CCAC-GA                        NT 
 22  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                         NT 
 23  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                         NT 
 24  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                         NT 
 
Event 28  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE             2:44.87 
  2  Han, Charlie P                10 BAY-SE                    2:51.33 
  3  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                    3:01.22 
  4  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    3:06.06 
  5  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    3:33.83 
  6  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                    3:45.45 
  7  Chenard, Luc                   8 CCAC-GA                   3:56.59 
  8  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                         NT 
  9  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                         NT 
 10  Smith, Logan A                10 Barracudas-SE                  NT 
 11  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 12  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                        NT 
 13  Carney, Brayden H             10 MCC-SE                         NT 
 
Event 29  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE               39.85 
  2  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      41.24 
  3  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                      43.66 
  4  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                      44.40 
  5  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                    44.84 
  6  Garner, Anna E                12 CAT-SE                      45.08 
  7  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      45.16 
  8  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                     45.27 
  9  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                      45.54 
 10  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                      45.74 
 11  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                      45.89 
 12  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                      46.22 
 13  McLean, Kate M                12 Barracudas-SE               46.92 
 14  Leonard, Olivia N             11 Prime-SE                    47.09 
 15  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE          47.93 
 16  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      48.13 
 17  Rayburn, Julia T              12 YMTS-SE                     48.27 
 18  Busby, Elizabeth A            11 UNAT-SE                     48.37 
 19  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      48.50 
 20  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                     48.80 
 21  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      49.02 
 22  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                    49.11 
 23  Harricharran, Tiffany H       12 MCC-SE                      50.06 
 24  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                      50.48 
 25  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                      50.67 
 26  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                    50.70 
 27  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                      50.74 
 28  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                      50.75 
 29  Suchy, Autumn R               11 OSC-SE                      57.09 
 30  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      57.34 
 31  Fisher, Lexi M                11 Barracudas-SE               58.96 
 32  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   1:01.50 
 33  Eldridge, Emily G             11 OSC-SE                         NT 
 34  Neuser, Gwen N                11 MCC-SE                         NT 
 
Event 30  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                     37.74 
  2  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      41.11 
  3  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                    44.24 
  4  Cooley, Grant R               12 MCC-SE                      44.25 
  5  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      46.39 
  6  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                      46.86 
  7  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                     48.76 
  8  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      49.70 
  9  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      49.79 
 10  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      50.01 
 11  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                      51.99 
 12  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                      52.05 
 13  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                     53.28 
 14  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      54.52 
 15  Davis, Eli L                  12 CAT-SE                    1:07.95 
 16  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                    1:08.09 
 17  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 18  Lydon, George M               11 BAY-SE                         NT 
 19  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                        NT 
 20  Melgarejo, Daniel F           12 CCAC-GA                        NT 
 21  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                         NT 
 22  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                         NT 
 
Event 31  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                      47.28 
  2  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE               47.33 
  3  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                    48.48 
  4  Pye, Allison G                10 Prime-SE                    48.77 
  5  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                      50.66 
  6  Schenck, Caroline P           10 MCC-SE                      50.86 
  7  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE               51.73 
  8  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      52.16 
  9  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                      53.26 
 10  Lee, Bella S                   9 CCAC-GA                     53.94 
 11  Nave, Jenna G                  8 SAC-SE                      54.00 
 12  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                      54.93 
 13  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                     55.49 
 14  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                      56.10 
 15  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                    57.53 
 16  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                      58.67 
 17  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      59.32 
 18  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                      59.75 
 19  Howard, Zoe E                  9 MCC-SE                    1:00.32 
 20  Nave, Joslin G                10 SAC-SE                    1:00.50 
 21  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    1:01.32 
 22  Warren, Abigail K              9 YMTS-SE                   1:02.23 
 23  Martin, Cameron A              8 MCC-SE                    1:03.17 
 24  Saylors, Gracison S            7 CCAC-GA                   1:05.38 
 25  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE             1:06.87 
 26  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:07.40 
 27  Bryant, Ashley A               9 MCC-SE                    1:09.97 
 28  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE             1:11.69 
 29  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:13.20 
 30  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                    1:14.35 
 31  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                    1:14.82 
 32  Hogan, Harper E               10 OSC-SE                         NT 
 33  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                         NT 
 34  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                         NT 
 35  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                         NT 
 36  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                         NT 
 37  Mitchum, Ellis A               9 BAY-SE                         NT 
 38  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                         NT 
 39  Monteiro, Bruna M              8 BAY-SE                         NT 
 40  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 41  Price, Annalee R               7 Barracudas-SE                  NT 
 42  Frakes, Chloe R                8 MCC-SE                         NT 
 43  Fields, Elizabeth E            8 MCC-SE                         NT 
 44  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 
Event 32  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Han, Charlie P                10 BAY-SE                      46.95 
  2  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                      49.77 
  3  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      50.45 
  4  Bevill, Ben H                  9 MCC-SE                      50.74 
  5  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE               50.85 
  6  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                      51.31 
  7  Lehman, Cooper W               8 BAY-SE                      51.74 
  8  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                      52.07 
  9  Chenard, Luc                   8 CCAC-GA                     55.93 
 10  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                      58.18 
 11  Carney, Brayden H             10 MCC-SE                      58.39 
 12  Smith, Jude T                  9 BAY-SE                      58.41 
 13  Smith, Logan A                10 Barracudas-SE             1:01.61 
 14  Falcone, Peter S               7 CAT-SE                    1:06.33 
 15  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:07.49 
 16  Jones, Logan I                10 CCAC-GA                   1:11.82 
 17  Flasch, Ben L                  8 BAY-SE                    1:12.20 
 18  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                   1:12.62 
 19  Sievers, Caleb                 9 BAY-SE                    1:13.47 
 20  Flasch, Henry J                8 BAY-SE                    1:13.78 
 21  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:16.97 
 22  Elkovitch, Kaden S             8 BAY-SE                    1:19.14 
 23  Rabon, Ian E                   8 MCC-SE                    1:22.83 
 24  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                         NT 
 25  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                         NT 
 26  Berry, Ian C                   9 CCAC-GA                        NT 
 27  Sallee, Jack M                 9 MCC-SE                         NT 
 
Event 33  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Ellie G              12 BAY-SE                    1:12.60 
  2  Elkovitch, Lexi A             12 BAY-SE                    1:16.37 
  3  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    1:17.74 
  4  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   1:17.99 
  5  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                    1:19.68 
  6  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   1:22.30 
  7  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:23.81 
  8  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE             1:24.15 
  9  Garner, Anna E                12 CAT-SE                    1:24.20 
 10  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    1:24.55 
 11  DiPasquale, Meredith A        11 XCEL-SE                   1:25.14 
 12  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:25.14 
 13  McLean, Kate M                12 Barracudas-SE             1:25.89 
 14  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    1:27.57 
 15  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:29.13 
 16  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                    1:29.74 
 17  Suchy, Autumn R               11 OSC-SE                    1:30.56 
 18  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                    1:30.83 
 19  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                    1:31.31 
 20  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                    1:32.35 
 21  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                    1:32.86 
 22  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                  1:32.90 
 23  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                   1:33.00 
 24  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                  1:33.52 
 25  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:33.85 
 26  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:34.12 
 27  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    1:35.24 
 28  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                  1:38.08 
 29  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE        1:40.35 
 30  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                    1:42.23 
 31  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:43.84 
 32  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                    1:47.11 
 33  Fisher, Lexi M                11 Barracudas-SE             2:20.29 
 34  Neuser, Gwen N                11 MCC-SE                         NT 
 
Event 34  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                   1:17.54 
  2  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                    1:21.49 
  3  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:24.07 
  4  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:26.54 
  5  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                    1:26.76 
  6  Palenapa, Joseph M            12 UNAT-SE                   1:30.13 
  7  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:32.57 
  8  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                    1:32.90 
  9  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                  1:33.40 
 10  Morales, Ernest G             12 CCAC-GA                   1:34.01 
 11  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                   1:35.32 
 12  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   1:38.78 
 13  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:40.66 
 14  Ingram, Grant E               12 MVA-SE                    1:42.12 
 15  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                    1:47.88 
 16  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:48.94 
 17  Calderon-Schuler, Patrick     11 CCAC-GA                   1:49.88 
 18  Davis, Eli L                  12 CAT-SE                    1:51.43 
 19  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 20  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                         NT 
 21  Lydon, George M               11 BAY-SE                         NT 
 22  Bingham, Nash N               12 CCAC-GA                        NT 
 23  Melgarejo, Daniel F           12 CCAC-GA                        NT 
 24  Cooley, Grant R               12 MCC-SE                         NT 
 25  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                         NT 
 26  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                         NT 
 
Event 35  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                  1:28.96 
  2  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                    1:32.88 
  3  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE             1:36.29 
  4  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                    1:37.31 
  5  Schenck, Caroline P           10 MCC-SE                    1:38.70 
  6  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    1:39.09 
  7  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    1:40.52 
  8  Pye, Allison G                10 Prime-SE                  1:40.76 
  9  Nave, Jenna G                  8 SAC-SE                    1:43.36 
 10  Nave, Joslin G                10 SAC-SE                    1:43.88 
 11  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                    1:45.92 
 12  Lee, Bella S                   9 CCAC-GA                   1:46.47 
 13  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                  1:47.29 
 14  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:47.57 
 15  Starr, Macie A                 8 CAT-SE                    1:47.58 
 16  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE             1:47.58 
 17  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                    1:49.52 
 18  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:49.94 
 19  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   1:50.52 
 20  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                    1:50.62 
 21  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                    1:53.18 
 22  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE             1:54.69 
 23  Howard, Zoe E                  9 MCC-SE                    1:55.66 
 24  Saylors, Gracison S            7 CCAC-GA                   2:05.91 
 25  Bryant, Ashley A               9 MCC-SE                    2:11.91 
 26  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    2:14.57 
 27  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                    2:16.46 
 28  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE             2:16.75 
 29  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    2:18.86 
 30  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                    2:39.53 
 31  Frakes, Chloe R                8 MCC-SE                    2:41.14 
 32  Hogan, Harper E               10 OSC-SE                         NT 
 33  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                         NT 
 34  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                         NT 
 35  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                         NT 
 36  Mitchum, Ellis A               9 BAY-SE                         NT 
 37  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                         NT 
 38  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 39  Price, Annalee R               7 Barracudas-SE                  NT 
 40  Warren, Abigail K              9 YMTS-SE                        NT 
 41  Fields, Elizabeth E            8 MCC-SE                         NT 
 42  Martin, Cameron A              8 MCC-SE                         NT 
 43  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 
Event 36  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE             1:28.25 
  2  Bevill, Ben H                  9 MCC-SE                    1:32.75 
  3  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:33.81 
  4  Han, Charlie P                10 BAY-SE                    1:38.91 
  5  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                    1:40.21 
  6  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                    1:43.94 
  7  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                    1:44.98 
  8  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                   1:47.50 
  9  Carney, Brayden H             10 MCC-SE                    1:47.75 
 10  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:51.57 
 11  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:54.69 
 12  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                    1:55.34 
 13  Smith, Jude T                  9 BAY-SE                    1:56.13 
 14  Lehman, Cooper W               8 BAY-SE                    2:03.09 
 15  Elkovitch, Kaden S             8 BAY-SE                    2:06.83 
 16  Flasch, Ben L                  8 BAY-SE                    2:07.22 
 17  Sievers, Caleb                 9 BAY-SE                    2:08.25 
 18  Smith, Logan A                10 Barracudas-SE             2:12.42 
 19  Flasch, Henry J                8 BAY-SE                    2:13.72 
 20  Rabon, Ian E                   8 MCC-SE                    2:27.21 
 21  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    2:30.24 
 22  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                         NT 
 23  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 24  Berry, Ian C                   9 CCAC-GA                        NT 
 25  Dzik, Noah R                  10 MCC-SE                         NT 
 26  Sallee, Jack M                 9 MCC-SE                         NT 
 
Event 37  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      32.09 
  2  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                     32.82 
  3  DiPasquale, Meredith A        11 XCEL-SE                     33.33 
  4  Waldrep, Ellie G              12 BAY-SE                      33.35 
  5  Elkovitch, Lexi A             12 BAY-SE                      34.80 
  6  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                      35.30 
  7  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      35.69 
  8  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      35.81 
  9  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE               36.38 
 10  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                     36.53 
 11  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                      37.04 
 12  Leonard, Olivia N             11 Prime-SE                    37.55 
 13  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                      37.64 
 14  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                      37.90 
 15  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                      38.26 
 16  Busby, Elizabeth A            11 UNAT-SE                     38.78 
 17  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                    39.81 
 18  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                    39.83 
 19  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                      40.50 
 20  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                      41.17 
 21  Harricharran, Tiffany H       12 MCC-SE                      41.32 
 22  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                      42.07 
 23  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      43.48 
 24  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                     44.09 
 25  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                    44.69 
 26  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                      45.58 
 27  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      46.94 
 28  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE          53.45 
 29  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                      54.12 
 30  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                      54.56 
 31  Fisher, Lexi M                11 Barracudas-SE             1:02.80 
 32  Suchy, Autumn R               11 OSC-SE                         NT 
 33  Eldridge, Emily G             11 OSC-SE                         NT 
 34  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                         NT 
 35  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                         NT 
 
Event 38  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Cooley, Grant R               12 MCC-SE                      34.92 
  2  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                      35.10 
  3  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      35.26 
  4  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                      35.63 
  5  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                      35.70 
  6  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      36.90 
  7  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      37.14 
  8  Driver, David J               11 UNAT-SE                     37.22 
  9  Morales, Ernest G             12 CCAC-GA                     39.70 
 10  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                    40.36 
 11  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      42.64 
 12  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                      45.23 
 13  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      48.37 
 14  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                     48.65 
 15  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                     49.76 
 16  Calderon-Schuler, Patrick     11 CCAC-GA                     50.96 
 17  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                      52.94 
 18  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      57.19 
 19  Ingram, Grant E               12 MVA-SE                      58.26 
 20  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 21  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                         NT 
 22  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                        NT 
 23  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                        NT 
 24  Bingham, Nash N               12 CCAC-GA                        NT 
 25  Melgarejo, Daniel F           12 CCAC-GA                        NT 
 
Event 39  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                    37.97 
  2  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE               43.19 
  3  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                      43.55 
  4  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                      43.76 
  5  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                      44.59 
  6  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                      45.32 
  7  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                     46.63 
  8  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                      46.76 
  9  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                      48.58 
 10  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                    51.45 
 11  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      51.88 
 12  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                     51.99 
 13  Pye, Allison G                10 Prime-SE                    52.91 
 14  Lee, Bella S                   9 CCAC-GA                     53.38 
 15  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE               54.07 
 16  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE               54.63 
 17  Starr, Macie A                 8 CAT-SE                      55.15 
 18  Martin, Cameron A              8 MCC-SE                      56.02 
 19  Schenck, Caroline P           10 MCC-SE                      57.94 
 20  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                      59.51 
 21  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                      59.86 
 22  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:01.49 
 23  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:06.24 
 24  Warren, Abigail K              9 YMTS-SE                   1:11.74 
 25  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:12.36 
 26  Howard, Zoe E                  9 MCC-SE                    1:13.87 
 27  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE             1:19.67 
 28  Hogan, Harper E               10 OSC-SE                         NT 
 29  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                         NT 
 30  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                         NT 
 31  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                         NT 
 32  Mitchum, Ellis A               9 BAY-SE                         NT 
 33  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 34  Saylors, Gracison S            7 CCAC-GA                        NT 
 35  Bryant, Ashley A               9 MCC-SE                         NT 
 36  Fields, Elizabeth E            8 MCC-SE                         NT 
 
Event 40  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE               36.91 
  2  Bevill, Ben H                  9 MCC-SE                      39.31 
  3  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                      39.56 
  4  Han, Charlie P                10 BAY-SE                      44.16 
  5  Cook, Harrison J              10 YMTS-SE                     47.06 
  6  Chenard, Luc                   8 CCAC-GA                     47.51 
  7  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                     52.16 
  8  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      52.24 
  9  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                      52.32 
 10  Flasch, Ben L                  8 BAY-SE                      52.77 
 11  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                      53.39 
 12  Lehman, Cooper W               8 BAY-SE                      56.24 
 13  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                      57.20 
 14  Smith, Jude T                  9 BAY-SE                    1:00.92 
 15  Flasch, Henry J                8 BAY-SE                    1:02.73 
 16  Jones, Logan I                10 CCAC-GA                   1:04.43 
 17  Sievers, Caleb                 9 BAY-SE                    1:06.81 
 18  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:12.28 
 19  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                         NT 
 20  Elkovitch, Kaden S             8 BAY-SE                         NT 
 21  Smith, Logan A                10 Barracudas-SE                  NT 
 22  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 23  Berry, Ian C                   9 CCAC-GA                        NT 
 24  Dzik, Noah R                  10 MCC-SE                         NT 
 
Event 41  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Elkovitch, Lexi A             12 BAY-SE                    1:05.56 
  2  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    1:07.60 
  3  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    1:08.10 
  4  DiPasquale, Meredith A        11 XCEL-SE                   1:09.25 
  5  Waldrep, Ellie G              12 BAY-SE                    1:09.98 
  6  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   1:11.57 
  7  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    1:12.10 
  8  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   1:12.83 
  9  Leonard, Olivia N             11 Prime-SE                  1:12.94 
 10  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE             1:12.97 
 11  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                    1:13.09 
 12  McLean, Kate M                12 Barracudas-SE             1:14.45 
 13  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:15.40 
 14  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:16.45 
 15  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                    1:17.09 
 16  Rayburn, Julia T              12 YMTS-SE                   1:17.53 
 17  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                    1:17.81 
 18  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                   1:17.95 
 19  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:18.16 
 20  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:18.68 
 21  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                    1:18.93 
 22  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                    1:19.28 
 23  Busby, Elizabeth A            11 UNAT-SE                   1:19.38 
 24  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                  1:19.81 
 25  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    1:19.81 
 26  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                  1:20.45 
 27  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                    1:20.70 
 28  Garner, Anna E                12 CAT-SE                    1:21.40 
 29  Harricharran, Tiffany H       12 MCC-SE                    1:21.87 
 30  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE        1:22.13 
 31  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                  1:26.60 
 32  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                    1:27.45 
 33  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:38.77 
 34  Fisher, Lexi M                11 Barracudas-SE             1:46.71 
 35  Suchy, Autumn R               11 OSC-SE                         NT 
 36  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                         NT 
 37  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                         NT 
 38  Neuser, Gwen N                11 MCC-SE                         NT 
 
Event 42  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Cooley, Grant R               12 MCC-SE                    1:08.81 
  2  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                    1:10.45 
  3  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                    1:10.65 
  4  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:13.57 
  5  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:13.66 
  6  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                   1:13.75 
  7  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                  1:13.98 
  8  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                    1:16.35 
  9  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:16.45 
 10  Morales, Ernest G             12 CCAC-GA                   1:16.58 
 11  Palenapa, Joseph M            12 UNAT-SE                   1:17.76 
 12  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   1:19.03 
 13  Driver, David J               11 UNAT-SE                   1:20.53 
 14  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                    1:20.84 
 15  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   1:24.35 
 16  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:27.88 
 17  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:27.90 
 18  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                   1:28.47 
 19  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                    1:29.71 
 20  Calderon-Schuler, Patrick     11 CCAC-GA                   1:32.20 
 21  Lydon, George M               11 BAY-SE                    1:40.96 
 22  Davis, Eli L                  12 CAT-SE                    1:41.64 
 23  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                    2:01.86 
 24  Ingram, Grant E               12 MVA-SE                         NT 
 25  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 26  Bingham, Nash N               12 CCAC-GA                        NT 
 27  Melgarejo, Daniel F           12 CCAC-GA                        NT 
 
Event 43  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                  1:16.75 
  2  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE             1:21.03 
  3  Schenck, Caroline P           10 MCC-SE                    1:22.80 
  4  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                    1:22.83 
  5  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                    1:22.92 
  6  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                    1:23.19 
  7  Pye, Allison G                10 Prime-SE                  1:24.69 
  8  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    1:27.57 
  9  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   1:28.83 
 10  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                    1:29.02 
 11  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                    1:31.26 
 12  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                    1:32.49 
 13  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE             1:32.70 
 14  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   1:33.90 
 15  Lee, Bella S                   9 CCAC-GA                   1:35.31 
 16  Nave, Jenna G                  8 SAC-SE                    1:36.92 
 17  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE             1:36.96 
 18  Nave, Joslin G                10 SAC-SE                    1:39.38 
 19  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                    1:40.12 
 20  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    1:40.17 
 21  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                  1:42.75 
 22  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                    1:43.00 
 23  Howard, Zoe E                  9 MCC-SE                    1:45.34 
 24  Martin, Cameron A              8 MCC-SE                    1:46.07 
 25  Starr, Macie A                 8 CAT-SE                    1:49.58 
 26  Warren, Abigail K              9 YMTS-SE                   1:51.94 
 27  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:52.10 
 28  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:54.91 
 29  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    2:00.20 
 30  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE             2:00.64 
 31  Bryant, Ashley A               9 MCC-SE                    2:06.28 
 32  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    2:10.00 
 33  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                    2:15.14 
 34  Frakes, Chloe R                8 MCC-SE                    2:32.49 
 35  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                    2:33.19 
 36  Hogan, Harper E               10 OSC-SE                         NT 
 37  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                         NT 
 38  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                         NT 
 39  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                         NT 
 40  Mitchum, Ellis A               9 BAY-SE                         NT 
 41  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 42  Fields, Elizabeth E            8 MCC-SE                         NT 
 43  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE             1:16.39 
  2  Han, Charlie P                10 BAY-SE                    1:21.07 
  3  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                    1:25.42 
  4  Bevill, Ben H                  9 MCC-SE                    1:27.20 
  5  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                    1:27.47 
  6  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:28.08 
  7  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                    1:28.49 
  8  Cook, Harrison J              10 YMTS-SE                   1:30.70 
  9  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                    1:33.21 
 10  Smith, Logan A                10 Barracudas-SE             1:34.91 
 11  Lehman, Cooper W               8 BAY-SE                    1:37.74 
 12  Carney, Brayden H             10 MCC-SE                    1:37.75 
 13  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                   1:37.98 
 14  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:41.44 
 15  Flasch, Ben L                  8 BAY-SE                    1:42.33 
 16  Chenard, Luc                   8 CCAC-GA                   1:42.45 
 17  Flasch, Henry J                8 BAY-SE                    1:45.70 
 18  Smith, Jude T                  9 BAY-SE                    1:48.37 
 19  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:55.06 
 20  Elkovitch, Kaden S             8 BAY-SE                    1:57.41 
 21  Sievers, Caleb                 9 BAY-SE                    2:04.56 
 22  Rabon, Ian E                   8 MCC-SE                    2:09.58 
 23  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                    2:13.92 
 24  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    2:20.64 
 25  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    2:22.18 
 26  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 27  Jones, Logan I                10 CCAC-GA                        NT 
 28  Berry, Ian C                   9 CCAC-GA                        NT 
 29  Dzik, Noah R                  10 MCC-SE                         NT 
 30  Sallee, Jack M                 9 MCC-SE                         NT 
 
Event 45  Girls 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Stovall, Maggie R             18 BAY-SE                    9:24.29 
  2  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                   10:00.00 
  3  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE            10:01.94 
  4  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                   10:24.98 
  5  Wigal, Janelle M              18 MCC-SE                   10:40.00 
  6  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                   10:46.36 
  7  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                  10:54.74 
  8  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                   11:00.37 
  9  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                   11:08.67 
 10  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                  11:24.23 
 11  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                  11:24.23 
 12  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                   11:42.17 
 13  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                   11:45.11 
 14  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                   11:59.11 
 15  Walton, Hannah E              13 MCC-SE                   12:00.00 
 16  Griffey, Alexis L             13 MCC-SE                   12:10.00 
 17  Thompson, Anna E              12 MCC-SE                   12:15.11 
 18  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE             NT 
 
Event 46  Boys 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    8:58.13 
  2  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    9:10.58 
  3  Bevill, Ethan J               15 MCC-SE                    9:11.68 
  4  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                   9:17.68 
  5  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   9:31.48 
  6  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                    9:32.75 
  7  Trombley, William N           15 BAY-SE                    9:44.56 
  8  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    9:56.17 
  9  Kinsey, John Z                16 MSA-SE                    9:59.70 
 10  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                  10:51.93 
 11  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                   10:55.11 
 12  Provenzani, Carlo             16 UNAT-SE                  10:58.05 
 13  Elliott, Addison A            16 BAY-SE                   11:06.81 
 14  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                 11:07.03 
 15  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                  11:08.23 
 16  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                   11:08.87 
 17  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                   11:10.87 
 18  Lee, Kevin                    16 BAY-SE                   11:11.67 
 19  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                   11:28.97 
 20  Tippett, Will W               13 BAY-SE                   11:29.95 
 21  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                   11:53.42 
 22  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                       NT 
 
Event 47  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Forsthoffer, April C          18 MCC-SE                    5:08.85 
  2  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE             5:28.70 
  3  Stovall, Maggie R             18 BAY-SE                    5:30.85 
  4  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             5:35.68 
  5  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   5:38.23 
  6  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    5:53.63 
  7  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    5:54.85 
  8  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                  6:00.41 
  9  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    6:05.85 
 10  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             6:08.83 
 11  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    6:09.01 
 12  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   6:15.23 
 13  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                         NT 
 14  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                         NT 
 
Event 48  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                16 BAY-SE                    4:52.10 
  2  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    4:53.83 
  3  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                   4:54.23 
  4  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    4:57.50 
  5  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                    5:07.30 
  6  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    5:16.29 
  7  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   5:16.66 
  8  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  5:27.57 
  9  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    5:28.32 
 10  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                    5:29.75 
 11  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                   5:32.41 
 12  Trombley, William N           15 BAY-SE                    5:33.04 
 13  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  5:33.06 
 14  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  5:43.88 
 15  Lee, Kevin                    16 BAY-SE                    5:46.80 
 16  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   5:58.70 
 17  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    6:03.26 
 18  Tippett, Will W               13 BAY-SE                    6:05.37 
 19  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                  6:10.20 
 20  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   6:10.23 
 21  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    6:18.12 
 
Event 49  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    2:57.40 
  2  Pollard, Katie N              13 UNAT-SE                   2:59.19 
  3  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             2:59.68 
  4  Palenapa, Grace P             14 UNAT-SE                   3:04.80 
  5  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                  3:06.89 
  6  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                    3:07.46 
  7  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE        3:07.74 
  8  Morgavi, Sabrina O            13 UNAT-SE                   3:10.34 
  9  McAdams, Lauren H             13 UNAT-SE                   3:10.50 
 10  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    3:14.39 
 11  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    3:17.24 
 12  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    3:25.56 
 13  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                   3:27.20 
 14  Smith, Hannah R               14 CCAC-GA                   3:31.22 
 15  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   3:32.94 
 16  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    3:37.05 
 17  Harris, Amelia J              13 MCC-SE                    3:40.79 
 18  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE             3:43.29 
 19  King, Rebecca E               13 UNAT-SE                        NT 
 20  Fries, Mia V                  13 UNAT-SE                        NT 
 21  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                         NT 
 22  Morales, Génesis A            13 CCAC-GA                        NT 
 23  Bryant, Julie E               13 MCC-SE                         NT 
 
Event 50  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    2:47.99 
  2  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   2:48.35 
  3  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  2:58.64 
  4  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  2:59.65 
  5  Horne, David E                14 MCC-SE                    3:05.04 
  6  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  3:05.91 
  7  Tippett, Will W               13 BAY-SE                    3:10.88 
  8  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    3:37.24 
  9  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                         NT 
 10  Kelly, GranPappy M            14 Swim B'Ham YMCA-SE             NT 
 11  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                        NT 
 12  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 
Event 51  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    2:58.15 
  2  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                  2:59.39 
  3  Malloch, Sarah E              16 MCC-SE                    3:00.89 
  4  King, Annabel L               15 UNAT-SE                   3:04.30 
  5  Wigal, Janelle M              18 MCC-SE                    3:07.14 
  6  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   3:26.19 
  7  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   3:27.62 
 
Event 52  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    2:28.45 
  2  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    2:35.09 
  3  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:37.10 
  4  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    2:44.98 
  5  Stephenson, Tyler A           15 CCAC-GA                   2:45.95 
  6  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   2:47.32 
  7  Bevill, Ethan J               15 MCC-SE                    2:58.36 
  8  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    3:00.11 
  9  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  3:00.75 
 10  Provenzani, Carlo             16 UNAT-SE                   3:03.46 
 11  Brown, David T                17 CCAC-GA                   3:08.33 
 12  Debord, Timothy L             17 MCC-SE                    3:14.66 
 13  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   3:16.73 
 14  Mellott, Evan E               17 YMTS-SE                   3:26.79 
 15  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                        NT 
 
Event 53  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                    29.09 
  2  Holtcamp, Mackenzie L         14 MSA-SE                      29.76 
  3  Pollard, Katie N              13 UNAT-SE                     29.97 
  4  Stevens, JoAnne J             14 MSA-SE                      30.24 
  5  Morgavi, Sabrina O            13 UNAT-SE                     30.49 
  6  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE          30.73 
  7  King, Rebecca E               13 UNAT-SE                     30.82 
  8  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                      30.85 
  9  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                     30.95 
 10  Bryant, Julie E               13 MCC-SE                      31.12 
 11  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE               31.45 
 12  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                      31.47 
 13  Palenapa, Grace P             14 UNAT-SE                     31.62 
 14  McAdams, Lauren H             13 UNAT-SE                     32.00 
 15  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                      32.05 
 16  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                      32.07 
 17  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                      32.22 
 18  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                      32.68 
 19  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                     32.84 
 20  Birdsong, Asonia J            14 MCC-SE                      32.89 
 21  Smith, Hannah R               14 CCAC-GA                     32.95 
 22  Fries, Mia V                  13 UNAT-SE                     32.98 
 23  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                     33.00 
 24  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                     33.73 
 25  Harris, Amelia J              13 MCC-SE                      33.77 
 26  Morales, Génesis A            13 CCAC-GA                     34.98 
 27  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE               37.89 
 28  Burgess, Dacey T              13 UNAT-SE                        NT 
 29  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                         NT 
 30  Ware, Jadyn A                 14 MCC-SE                         NT 
 
Event 54  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                    26.76 
  2  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                     27.58 
  3  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                     28.54 
  4  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                      28.54 
  5  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                    28.85 
  6  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                      29.39 
  7  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                      29.66 
  8  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                      30.98 
  9  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                      31.99 
 10  Tippett, Will W               13 BAY-SE                      32.27 
 11  Bush, Brennan W               13 MSA-SE                      32.65 
 12  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                      33.46 
 13  Kelly, GranPappy M            14 Swim B'Ham YMCA-SE          37.80 
 14  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                        NT 
 15  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 16  Horne, David E                14 MCC-SE                         NT 
 
Event 55  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Stovall, Maggie R             18 BAY-SE                      27.83 
  2  Forsthoffer, April C          18 MCC-SE                      28.12 
  3  King, Annabel L               15 UNAT-SE                     28.14 
  4  Karman, Missy M               18 BAY-SE                      28.29 
  5  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                     28.95 
  6  Wigal, Janelle M              18 MCC-SE                      29.24 
  7  Elkovitch, Lexi A             12 BAY-SE                      29.60 
  8  McCann, Erin J                15 UNAT-SE                     29.68 
  9  Ronne, Mary Beth B            15 MCC-SE                      29.89 
 10  Grider, Haley S               16 MCC-SE                      30.06 
 11  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                      30.28 
 12  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                     30.33 
 13  Moore, Sarah Beth B           18 MCC-SE                      30.45 
 14  Cheatham, Claire I            15 UNAT-SE                     30.81 
 15  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE               31.19 
 16  Pell, Anna Grace G            15 UNAT-SE                     31.48 
 17  Malloch, Sarah E              16 MCC-SE                      31.78 
 18  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                    31.84 
 19  McAdams, Brooke L             15 UNAT-SE                     32.11 
 20  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                      32.17 
 21  Mellott, Ashley K             15 YMTS-SE                     33.17 
 22  Suchy, Autumn R               11 OSC-SE                      34.65 
 
Event 56  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                      25.81 
  2  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                     26.09 
  3  Porter, Mathias J             19 UN-1-SE                     26.42 
  4  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      26.77 
  5  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                      26.92 
  6  Massey, Luke D                15 MCC-SE                      27.27 
  7  Blalock, Charles D            15 SAC-SE                      27.52 
  8  Green, Jason M                16 BAY-SE                      27.70 
  9  Trombley, William N           15 BAY-SE                      27.75 
 10  Brown, David T                17 CCAC-GA                     27.80 
 11  Kinsey, John Z                16 MSA-SE                      28.12 
 12  Debord, Timothy L             17 MCC-SE                      28.31 
 13  Garcia, Jacob D               16 UNAT-SE                     28.56 
 14  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                    28.71 
 15  Stephenson, Tyler A           15 CCAC-GA                     28.71 
 16  Tilden, Jack D                17 MCC-SE                      28.91 
 17  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                     28.96 
 18  Wensyel, Quinn A              15 UNAT-SE                     29.22 
 19  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                      29.73 
 20  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                      29.77 
 21  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                      29.97 
 22  Bevill, Ethan J               15 MCC-SE                      30.48 
 23  Elliott, Addison A            16 BAY-SE                      30.53 
 24  Johnson, James M              16 BAY-SE                      31.20 
 25  Mellott, Evan E               17 YMTS-SE                     31.69 
 26  Dickerson, Andrew B           17 BAY-SE                    1:02.38 
 27  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    1:09.41 
 28  White, Joseph A               16 MSA-SE                         NT 
 
Event 57  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             1:10.50 
  2  Stevens, JoAnne J             14 MSA-SE                    1:12.61 
  3  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:15.29 
  4  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   1:15.47 
  5  Pollard, Katie N              13 UNAT-SE                   1:15.79 
  6  Palenapa, Grace P             14 UNAT-SE                   1:16.37 
  7  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    1:16.93 
  8  Morgavi, Sabrina O            13 UNAT-SE                   1:17.58 
  9  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    1:17.63 
 10  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             1:18.02 
 11  McAdams, Lauren H             13 UNAT-SE                   1:18.18 
 12  Smith, Hannah R               14 CCAC-GA                   1:19.75 
 13  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                  1:20.00 
 14  King, Rebecca E               13 UNAT-SE                   1:20.05 
 15  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                    1:20.09 
 16  Holtcamp, Mackenzie L         14 MSA-SE                    1:20.36 
 17  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    1:21.04 
 18  Bryant, Julie E               13 MCC-SE                    1:22.58 
 19  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:23.00 
 20  Fries, Mia V                  13 UNAT-SE                   1:23.62 
 21  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                   1:23.74 
 22  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE        1:23.79 
 23  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   1:24.75 
 24  Morales, Génesis A            13 CCAC-GA                   1:26.41 
 25  Harris, Amelia J              13 MCC-SE                    1:26.48 
 26  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE             1:26.85 
 27  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    1:26.86 
 28  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   1:27.01 
 29  Burgess, Dacey T              13 UNAT-SE                   1:27.85 
 30  Birdsong, Asonia J            14 MCC-SE                    1:30.52 
 31  Walton, Hannah E              13 MCC-SE                    1:32.68 
 32  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                         NT 
 33  Ware, Jadyn A                 14 MCC-SE                         NT 
 
Event 58  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    1:08.12 
  2  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  1:10.77 
  3  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                   1:11.12 
  4  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                  1:12.88 
  5  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    1:13.31 
  6  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   1:14.87 
  7  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  1:14.98 
  8  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   1:21.00 
  9  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    1:22.98 
 10  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    1:23.29 
 11  Tippett, Will W               13 BAY-SE                    1:25.66 
 12  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                   1:25.80 
 13  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                    1:28.90 
 14  Kelly, GranPappy M            14 Swim B'Ham YMCA-SE        2:04.06 
 15  Bush, Brennan W               13 MSA-SE                         NT 
 16  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 17  Horne, David E                14 MCC-SE                         NT 
 
Event 59  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Forsthoffer, April C          18 MCC-SE                    1:07.36 
  2  King, Annabel L               15 UNAT-SE                   1:11.04 
  3  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE             1:14.16 
  4  Moore, Sarah Beth B           18 MCC-SE                    1:14.38 
  5  Ronne, Mary Beth B            15 MCC-SE                    1:15.41 
  6  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    1:15.91 
  7  Karman, Missy M               18 BAY-SE                    1:17.17 
  8  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    1:18.00 
  9  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   1:18.14 
 10  Orton, Leah M                 15 Prime-SE                  1:18.78 
 11  McCann, Erin J                15 UNAT-SE                   1:19.68 
 12  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   1:20.28 
 13  Cheatham, Claire I            15 UNAT-SE                   1:21.52 
 14  Malloch, Sarah E              16 MCC-SE                    1:22.40 
 15  Mellott, Ashley K             15 YMTS-SE                   1:23.56 
 16  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    1:26.95 
 17  Suchy, Autumn R               11 OSC-SE                    1:30.56 
 
Event 60  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                   1:06.31 
  2  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   1:07.48 
  3  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  1:10.64 
  4  Blalock, Charles D            15 SAC-SE                    1:11.07 
  5  Brown, David T                17 CCAC-GA                   1:11.58 
  6  Lee, Kevin                    16 BAY-SE                    1:12.06 
  7  Trombley, William N           15 BAY-SE                    1:12.12 
  8  Garcia, Jacob D               16 UNAT-SE                   1:12.24 
  9  White, Joseph A               16 MSA-SE                    1:13.79 
 10  Bevill, Ethan J               15 MCC-SE                    1:14.72 
 11  Debord, Timothy L             17 MCC-SE                    1:15.15 
 12  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   1:15.16 
 13  Wensyel, Quinn A              15 UNAT-SE                   1:17.12 
 14  Johnson, James M              16 BAY-SE                    1:17.69 
 15  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    1:18.04 
 16  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:19.31 
 17  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    1:20.77 
 18  Stephenson, Tyler A           15 CCAC-GA                   1:21.48 
 19  Elliott, Addison A            16 BAY-SE                    1:26.44 
 20  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    2:30.24 
 21  Dickerson, Andrew B           17 BAY-SE                    2:41.63 
 22  Mellott, Evan E               17 YMTS-SE                        NT 
 
Event 61  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             2:42.65 
  2  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    2:51.50 
  3  Palenapa, Grace P             14 UNAT-SE                   2:52.88 
  4  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    2:58.51 
  5  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    2:58.59 
  6  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    3:05.11 
  7  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             3:07.97 
  8  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   3:22.75 
  9  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                         NT 
 
Event 62  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                    2:23.78 
  2  Williams, Caleb M             14 UNAT-SE                   2:30.93 
  3  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  2:37.11 
  4  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                  2:46.70 
  5  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   2:51.63 
  6  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    3:16.23 
  7  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  3:21.90 
  8  Kelly, GranPappy M            14 Swim B'Ham YMCA-SE             NT 
  9  Bush, Brennan W               13 MSA-SE                         NT 
 10  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                        NT 
 
Event 63  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Forsthoffer, April C          18 MCC-SE                    2:22.15 
  2  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    2:26.28 
  3  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE             2:31.42 
  4  Pell, Anna Grace G            15 UNAT-SE                   3:05.44 
  5  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   3:07.71 
  6  Fries, Mia V                  13 UNAT-SE                        NT 
 
Event 64  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    2:14.32 
  2  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    2:17.92 
  3  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    2:26.04 
  4  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    2:26.94 
  5  Trombley, William N           15 BAY-SE                    2:32.31 
  6  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                    2:35.40 
  7  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   2:39.83 
  8  Tilden, Jack D                17 MCC-SE                    2:40.73 
  9  Brown, David T                17 CCAC-GA                   2:44.47 
 10  Blalock, Charles D            15 SAC-SE                    2:45.23 
 11  Humphrys, Brandon L           15 Prime-SE                  2:45.85 
 
Event 65  Girls 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Stovall, Maggie R             18 BAY-SE                    4:32.41 
  2  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    4:45.67 
  3  King, Rebecca E               13 UNAT-SE                   4:51.44 
  4  Neglia, Sophia E              16 Barracudas-SE             4:52.57 
  5  Nelson, SydNation E           14 Swim B'Ham YMCA-SE        5:05.43 
  6  Morgavi, Sabrina O            13 UNAT-SE                   5:06.28 
  7  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    5:08.33 
  8  Tarsitano, Christina D        14 MSA-SE                    5:11.36 
  9  Knox, Lynsey R                14 Barracudas-SE             5:11.80 
 10  Pollard, Katie N              13 UNAT-SE                   5:12.54 
 11  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   5:12.79 
 12  Stevens, JoAnne J             14 MSA-SE                    5:14.14 
 13  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    5:14.43 
 14  Ronne, Mary Beth B            15 MCC-SE                    5:15.85 
 15  McCann, Erin J                15 UNAT-SE                   5:16.06 
 16  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    5:20.11 
 17  Wigal, Janelle M              18 MCC-SE                    5:20.15 
 18  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    5:21.74 
 19  Mitchum, Jamee L              14 BAY-SE                    5:25.10 
 20  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    5:27.54 
 21  Cleven, Annika R              14 Barracudas-SE             5:29.75 
 22  McAdams, Brooke L             15 UNAT-SE                   5:29.88 
 23  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   5:30.53 
 24  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    5:32.34 
 25  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   5:32.56 
 26  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    5:32.76 
 27  Pye, Emily K                  14 Prime-SE                  5:33.32 
 28  Malloch, Sarah E              16 MCC-SE                    5:43.57 
 29  Walton, Hannah E              13 MCC-SE                    5:48.28 
 30  McLean, Grace G               14 Barracudas-SE             5:56.73 
 31  Conley, Josephine A           13 CCAC-GA                   6:30.23 
 
Event 66  Boys 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    4:21.56 
  2  Green, Jason M                16 BAY-SE                    4:25.81 
  3  Hudson, Brandt H              17 CCAC-GA                   4:26.03 
  4  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    4:28.75 
  5  Ransom, Max A                 14 MCC-SE                    4:35.63 
  6  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   4:35.99 
  7  Salcido, Noah H               14 Prime-SE                  4:37.17 
  8  Trombley, William N           15 BAY-SE                    4:40.18 
  9  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   4:42.12 
 10  Kinsey, John Z                16 MSA-SE                    4:46.02 
 11  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    4:46.50 
 12  Moeller, Evan E               15 MCC-SE                    4:47.37 
 13  White, Joseph A               16 MSA-SE                    4:48.22 
 14  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    4:48.73 
 15  Brown, David T                17 CCAC-GA                   4:50.23 
 16  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    4:52.26 
 17  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    4:53.90 
 18  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  4:54.69 
 19  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  5:04.80 
 20  Tilden, Jack D                17 MCC-SE                    5:05.11 
 21  Lee, Kevin                    16 BAY-SE                    5:05.98 
 22  Elliott, Addison A            16 BAY-SE                    5:12.79 
 23  Provenzani, Carlo             16 UNAT-SE                   5:15.12 
 24  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    5:15.58 
 25  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    5:17.89 
 26  Johnson, James M              16 BAY-SE                    5:20.83 
 27  Tippett, Will W               13 BAY-SE                    5:24.02 
 28  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   5:24.80 
 29  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    5:24.86 
 30  McCarter, Sam C               18 CCAC-GA                   5:34.79 
 31  Calderon-Schuler, Anthony     14 CCAC-GA                   5:34.80 
 32  Scott, Jackson C              14 Prime-SE                  5:37.28 
 33  Bush, Brennan W               13 MSA-SE                    5:38.11 
 34  Burks, Luke B                 14 BAY-SE                    5:40.38 
 35  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                         NT 
 36  Horne, David E                14 MCC-SE                         NT 
 
Event 67  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE             2:45.67 
  2  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    2:50.04 
  3  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   2:53.50 
  4  DiPasquale, Meredith A        11 XCEL-SE                   2:54.42 
  5  Austin, Abi E                 11 MCC-SE                    2:58.50 
  6  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    3:02.00 
  7  Leonard, Olivia N             11 Prime-SE                  3:02.35 
  8  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    3:02.69 
  9  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                    3:06.15 
 10  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    3:06.58 
 11  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                    3:07.85 
 12  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                    3:08.13 
 13  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   3:10.21 
 14  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                    3:10.31 
 15  Belcher, Breanna N            12 CAT-SE                    3:10.45 
 16  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                    3:13.43 
 17  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                  3:18.00 
 18  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    3:20.69 
 19  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                    3:21.50 
 20  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                  3:22.38 
 21  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    3:23.30 
 22  Thompson, Anna E              12 MCC-SE                    3:23.64 
 23  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                  3:29.20 
 24  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE        3:33.03 
 25  Harricharran, Tiffany H       12 MCC-SE                    3:38.81 
 26  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                   3:47.61 
 27  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                         NT 
 28  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                         NT 
 
Event 68  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                   2:52.11 
  2  Palenapa, Joseph M            12 UNAT-SE                   2:57.94 
  3  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    2:58.72 
  4  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                    2:59.91 
  5  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    3:02.60 
  6  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                    3:05.24 
  7  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                  3:06.85 
  8  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    3:06.93 
  9  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    3:06.96 
 10  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                    3:20.18 
 11  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    3:26.34 
 12  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    3:30.29 
 13  Ingram, Grant E               12 MVA-SE                    3:51.98 
 14  Calderon-Schuler, Patrick     11 CCAC-GA                   3:55.37 
 15  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 16  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                        NT 
 17  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                        NT 
 18  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                        NT 
 19  Morales, Ernest G             12 CCAC-GA                        NT 
 20  Bingham, Nash N               12 CCAC-GA                        NT 
 21  Cooley, Grant R               12 MCC-SE                         NT 
 22  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                         NT 
 
Event 69  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                  3:09.98 
  2  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE             3:21.81 
  3  Pye, Allison G                10 Prime-SE                  3:31.43 
  4  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                    3:38.10 
  5  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE             3:44.01 
  6  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   3:44.90 
  7  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                    3:52.70 
  8  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                  3:54.08 
  9  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                    4:02.53 
 10  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                    4:30.96 
 11  Nave, Joslin G                10 SAC-SE                         NT 
 12  Nave, Jenna G                  8 SAC-SE                         NT 
 13  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                         NT 
 14  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE                  NT 
 15  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE                  NT 
 16  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                         NT 
 17  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                         NT 
 18  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                         NT 
 
Event 70  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE             3:04.61 
  2  Han, Charlie P                10 BAY-SE                    3:17.46 
  3  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                    3:33.24 
  4  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                    3:35.01 
  5  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                         NT 
  6  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                         NT 
  7  Chenard, Luc                   8 CCAC-GA                        NT 
  8  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
  9  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                        NT 
 10  Dzik, Noah R                  10 MCC-SE                         NT 
 
Event 71  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                      30.53 
  2  Waldrep, Ellie G              12 BAY-SE                      30.62 
  3  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                     30.99 
  4  DiPasquale, Meredith A        11 XCEL-SE                     31.03 
  5  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      31.19 
  6  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                     32.39 
  7  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                      32.51 
  8  Thompson, Anna E              12 MCC-SE                      32.61 
  9  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                      32.65 
 10  Leonard, Olivia N             11 Prime-SE                    33.34 
 11  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                    33.51 
 12  Belcher, Breanna N            12 CAT-SE                      33.66 
 13  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                      33.69 
 14  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE               33.93 
 15  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      34.00 
 16  Austin, Abi E                 11 MCC-SE                      34.08 
 17  Busby, Elizabeth A            11 UNAT-SE                     34.09 
 18  Garner, Anna E                12 CAT-SE                      34.16 
 19  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      34.43 
 20  McLean, Kate M                12 Barracudas-SE               34.56 
 21  Suchy, Autumn R               11 OSC-SE                      34.65 
 22  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                      35.01 
 23  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                     35.09 
 24  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      35.31 
 25  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                    35.40 
 26  Harricharran, Tiffany H       12 MCC-SE                      35.73 
 27  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                      36.27 
 28  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                      36.31 
 29  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                      36.42 
 30  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE          36.69 
 31  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                      37.05 
 32  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                      37.78 
 33  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      38.11 
 34  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                    38.84 
 35  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      39.91 
 36  Eldridge, Emily G             11 OSC-SE                      43.86 
 37  Neuser, Gwen N                11 MCC-SE                         NT 
 
Event 72  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                      31.17 
  2  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                      31.69 
  3  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                      32.13 
  4  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      32.65 
  5  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                      33.62 
  6  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      33.64 
  7  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                    33.66 
  8  Morales, Ernest G             12 CCAC-GA                     33.82 
  9  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      33.92 
 10  Driver, David J               11 UNAT-SE                     33.96 
 11  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                     36.12 
 12  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                     36.59 
 13  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                      37.24 
 14  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      37.64 
 15  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                     38.31 
 16  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      38.35 
 17  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      38.71 
 18  Calderon-Schuler, Patrick     11 CCAC-GA                     40.85 
 19  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      41.36 
 20  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                      50.44 
 21  Ingram, Grant E               12 MVA-SE                         NT 
 22  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 23  Lydon, George M               11 BAY-SE                         NT 
 24  Bingham, Nash N               12 CCAC-GA                        NT 
 
Event 73  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                    35.39 
  2  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE               35.53 
  3  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                      36.90 
  4  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                      37.00 
  5  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                      38.10 
  6  Pye, Allison G                10 Prime-SE                    38.29 
  7  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                      38.51 
  8  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                      38.74 
  9  Nave, Jenna G                  8 SAC-SE                      39.65 
 10  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                      39.80 
 11  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                     40.07 
 12  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE               40.11 
 13  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                      40.26 
 14  Lee, Bella S                   9 CCAC-GA                     40.99 
 15  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                      41.76 
 16  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                      41.90 
 17  Nave, Joslin G                10 SAC-SE                      42.20 
 18  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      42.37 
 19  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                     42.40 
 20  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE               42.57 
 21  Bryant, Ashley A               9 MCC-SE                      43.04 
 22  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                    43.70 
 23  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      45.32 
 24  Howard, Zoe E                  9 MCC-SE                      47.71 
 25  Warren, Abigail K              9 YMTS-SE                     48.20 
 26  Starr, Macie A                 8 CAT-SE                      49.82 
 27  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      50.45 
 28  Saylors, Gracison S            7 CCAC-GA                     52.43 
 29  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                      56.37 
 30  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE               57.45 
 31  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                      58.40 
 32  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                    1:02.20 
 33  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                    1:03.19 
 34  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                    1:06.97 
 35  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                    1:08.03 
 36  Hogan, Harper E               10 OSC-SE                         NT 
 37  Bryant, Darina L               9 OSC-SE                         NT 
 38  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                         NT 
 39  Mitchum, Ellis A               9 BAY-SE                         NT 
 40  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                         NT 
 41  Monteiro, Bruna M              8 BAY-SE                         NT 
 42  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 43  Price, Annalee R               7 Barracudas-SE                  NT 
 44  Fields, Elizabeth E            8 MCC-SE                         NT 
 45  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 
Event 74  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                      35.23 
  2  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE               36.24 
  3  Han, Charlie P                10 BAY-SE                      36.57 
  4  Bevill, Ben H                  9 MCC-SE                      37.44 
  5  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                      37.60 
  6  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                      38.33 
  7  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                      38.80 
  8  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      41.02 
  9  Smith, Jude T                  9 BAY-SE                      41.59 
 10  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                      41.63 
 11  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      41.99 
 12  Chenard, Luc                   8 CCAC-GA                     43.14 
 13  Lehman, Cooper W               8 BAY-SE                      43.58 
 14  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                     44.77 
 15  Carney, Brayden H             10 MCC-SE                      45.37 
 16  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                     46.04 
 17  Jones, Logan I                10 CCAC-GA                     47.85 
 18  Falcone, Peter S               7 CAT-SE                      49.67 
 19  Sievers, Caleb                 9 BAY-SE                      51.82 
 20  Rabon, Ian E                   8 MCC-SE                      52.13 
 21  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                      54.01 
 22  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      54.13 
 23  Flasch, Ben L                  8 BAY-SE                      55.62 
 24  Flasch, Henry J                8 BAY-SE                      57.23 
 25  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:04.19 
 26  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    1:09.41 
 27  Sallee, Jack M                 9 MCC-SE                    1:16.80 
 28  Ogrodowczyk, Barrett C         6 BAY-SE                    1:28.20 
 29  Berry, Ian C                   9 CCAC-GA                        NT 
 
Event 75  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE             1:22.50 
  2  Thompson, Anna E              12 MCC-SE                    1:32.79 
  3  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                    1:34.93 
  4  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    1:35.81 
  5  Garner, Anna E                12 CAT-SE                    1:36.15 
  6  Belcher, Breanna N            12 CAT-SE                    1:37.06 
  7  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                    1:37.66 
  8  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    1:39.82 
  9  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    1:41.17 
 10  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                  1:41.48 
 11  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                   1:42.09 
 12  Busby, Elizabeth A            11 UNAT-SE                   1:42.53 
 13  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                    1:44.12 
 14  Austin, Abi E                 11 MCC-SE                    1:45.61 
 15  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                    1:46.86 
 16  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:49.62 
 17  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                  1:50.00 
 18  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:50.44 
 19  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:50.71 
 20  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                    1:53.14 
 21  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                    1:53.97 
 22  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE        2:03.00 
 23  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                       NT 
 24  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                         NT 
 25  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                        NT 
 
Event 76  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                   1:24.13 
  2  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:34.00 
  3  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                  1:35.45 
  4  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                    1:42.93 
  5  Palenapa, Joseph M            12 UNAT-SE                   1:46.03 
  6  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   1:46.78 
  7  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:47.87 
  8  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                    1:50.30 
  9  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                   1:52.04 
 10  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:52.78 
 11  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   1:57.58 
 12  Lydon, George M               11 BAY-SE                    2:15.77 
 13  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 14  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                         NT 
 15  Cooley, Grant R               12 MCC-SE                         NT 
 16  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                         NT 
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                  1:43.50 
  2  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                    1:44.44 
  3  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE             1:46.34 
  4  Pye, Allison G                10 Prime-SE                  1:47.18 
  5  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE             1:53.41 
  6  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:53.70 
  7  Lee, Bella S                   9 CCAC-GA                   1:56.41 
  8  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                    1:59.29 
  9  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   2:06.69 
 10  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   2:08.12 
 11  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    2:08.39 
 12  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                  2:08.81 
 13  Nave, Jenna G                  8 SAC-SE                    2:09.85 
 14  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    2:09.88 
 15  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                    2:11.19 
 16  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                    2:12.14 
 17  Howard, Zoe E                  9 MCC-SE                    2:12.77 
 18  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                    2:16.36 
 19  Nave, Joslin G                10 SAC-SE                    2:18.01 
 20  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    2:19.07 
 21  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE             2:20.86 
 22  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE             2:26.45 
 23  Bryant, Ashley A               9 MCC-SE                    2:34.80 
 24  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    2:41.43 
 25  Hogan, Harper E               10 OSC-SE                         NT 
 26  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                         NT 
 27  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                         NT 
 28  Mitchum, Ellis A               9 BAY-SE                         NT 
 29  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 30  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                         NT 
 31  Price, Annalee R               7 Barracudas-SE                  NT 
 32  Warren, Abigail K              9 YMTS-SE                        NT 
 33  Saylors, Gracison S            7 CCAC-GA                        NT 
 34  Fields, Elizabeth E            8 MCC-SE                         NT 
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                    1:48.14 
  2  Han, Charlie P                10 BAY-SE                    1:49.05 
  3  Bevill, Ben H                  9 MCC-SE                    1:51.15 
  4  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                    1:53.98 
  5  Lehman, Cooper W               8 BAY-SE                    1:55.12 
  6  Chenard, Luc                   8 CCAC-GA                   1:56.70 
  7  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:57.11 
  8  Carney, Brayden H             10 MCC-SE                    2:05.41 
  9  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    2:09.18 
 10  Smith, Jude T                  9 BAY-SE                    2:10.47 
 11  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                    2:11.83 
 12  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                    2:12.44 
 13  Flasch, Ben L                  8 BAY-SE                    2:18.97 
 14  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                   2:30.80 
 15  Sievers, Caleb                 9 BAY-SE                    2:30.90 
 16  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    2:34.39 
 17  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    2:35.64 
 18  Elkovitch, Kaden S             8 BAY-SE                    2:48.19 
 19  Flasch, Henry J                8 BAY-SE                         NT 
 20  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 21  Sallee, Jack M                 9 MCC-SE                         NT 
 
Event 79  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Ellie G              12 BAY-SE                      33.86 
  2  DiPasquale, Meredith A        11 XCEL-SE                     35.69 
  3  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                      36.69 
  4  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                      36.71 
  5  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                     37.17 
  6  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      37.27 
  7  Austin, Abi E                 11 MCC-SE                      37.75 
  8  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                     37.81 
  9  Thompson, Anna E              12 MCC-SE                      38.29 
 10  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                      38.92 
 11  Belcher, Breanna N            12 CAT-SE                      39.60 
 12  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                      39.63 
 13  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      40.23 
 14  McLean, Kate M                12 Barracudas-SE               40.33 
 15  Garner, Anna E                12 CAT-SE                      40.59 
 16  Leonard, Olivia N             11 Prime-SE                    40.75 
 17  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                      40.75 
 18  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      41.06 
 19  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                     41.28 
 20  Harricharran, Tiffany H       12 MCC-SE                      41.57 
 21  Suchy, Autumn R               11 OSC-SE                      42.10 
 22  Mays, Erin E                  12 Prime-SE                    42.90 
 23  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      43.01 
 24  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      43.12 
 25  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                      43.16 
 26  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                      44.15 
 27  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                      44.34 
 28  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                    44.53 
 29  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                    44.92 
 30  Busby, Elizabeth A            11 UNAT-SE                     45.35 
 31  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                      47.06 
 32  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE          48.19 
 33  Hudson, Margaret Anne F       11 BAY-SE                      48.84 
 34  Eldridge, Emily G             11 OSC-SE                      53.28 
 35  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                         NT 
 36  Neuser, Gwen N                11 MCC-SE                         NT 
 
Event 80  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                     35.45 
  2  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                      37.14 
  3  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      39.98 
  4  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                      40.01 
  5  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                     40.47 
  6  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      40.76 
  7  Driver, David J               11 UNAT-SE                     41.40 
  8  Alameddine, Caled H           11 MCC-SE                      43.08 
  9  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      43.30 
 10  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                      43.59 
 11  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      45.46 
 12  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      46.48 
 13  Ingram, Grant E               12 MVA-SE                      46.65 
 14  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                     47.55 
 15  Calderon-Schuler, Patrick     11 CCAC-GA                     47.68 
 16  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                     48.68 
 17  Lydon, George M               11 BAY-SE                      51.45 
 18  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      51.65 
 19  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      53.25 
 20  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                      58.81 
 21  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 22  Morales, Ernest G             12 CCAC-GA                        NT 
 23  Bingham, Nash N               12 CCAC-GA                        NT 
 24  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                         NT 
 
Event 81  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                      41.92 
  2  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                    42.66 
  3  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                      43.50 
  4  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE               43.61 
  5  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                      44.48 
  6  Pye, Allison G                10 Prime-SE                    44.78 
  7  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                      45.38 
  8  Powe, Mae Mae M                9 MCC-SE                      46.03 
  9  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                      47.32 
 10  Nave, Jenna G                  8 SAC-SE                      47.51 
 11  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                     47.68 
 12  Starr, Macie A                 8 CAT-SE                      48.72 
 13  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                      48.94 
 14  Lee, Bella S                   9 CCAC-GA                     49.26 
 15  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE               49.51 
 16  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                    50.03 
 17  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                     50.22 
 18  Nave, Joslin G                10 SAC-SE                      50.37 
 19  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      52.27 
 20  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      52.89 
 21  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      53.26 
 22  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                      53.54 
 23  McNabb, Ally A                10 Barracudas-SE               54.99 
 24  Howard, Zoe E                  9 MCC-SE                      55.17 
 25  Saylors, Gracison S            7 CCAC-GA                     56.54 
 26  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      57.65 
 27  Warren, Abigail K              9 YMTS-SE                     58.02 
 28  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                    1:00.66 
 29  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:01.55 
 30  Spradling, Leila C             9 Barracudas-SE             1:03.93 
 31  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                    1:04.31 
 32  Bryant, Ashley A               9 MCC-SE                    1:04.91 
 33  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                    1:10.65 
 34  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                    1:11.43 
 35  Hogan, Harper E               10 OSC-SE                         NT 
 36  Bryant, Darina L               9 OSC-SE                         NT 
 37  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                         NT 
 38  Mitchum, Ellis A               9 BAY-SE                         NT 
 39  Monteiro, Bruna M              8 BAY-SE                         NT 
 40  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 41  Price, Annalee R               7 Barracudas-SE                  NT 
 42  Fields, Elizabeth E            8 MCC-SE                         NT 
 43  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 
Event 82  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                      41.17 
  2  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE               42.57 
  3  Bevill, Ben H                  9 MCC-SE                      43.41 
  4  Dzik, Noah R                  10 MCC-SE                      45.01 
  5  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                      45.42 
  6  Han, Charlie P                10 BAY-SE                      46.23 
  7  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                      47.39 
  8  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                     49.10 
  9  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                      50.26 
 10  Lehman, Cooper W               8 BAY-SE                      50.99 
 11  Carney, Brayden H             10 MCC-SE                      50.99 
 12  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                      51.34 
 13  Smith, Jude T                  9 BAY-SE                      52.91 
 14  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      54.61 
 15  Flasch, Ben L                  8 BAY-SE                      54.75 
 16  Flasch, Henry J                8 BAY-SE                      55.62 
 17  Chenard, Luc                   8 CCAC-GA                     56.52 
 18  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      56.97 
 19  Falcone, Peter S               7 CAT-SE                      57.95 
 20  Sievers, Caleb                 9 BAY-SE                      58.32 
 21  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                    1:02.95 
 22  Rabon, Ian E                   8 MCC-SE                    1:06.16 
 23  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:06.47 
 24  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:13.13 
 25  Sallee, Jack M                 9 MCC-SE                    1:16.26 
 26  Ogrodowczyk, Barrett C         6 BAY-SE                         NT 
 27  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                         NT 
 28  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 29  Berry, Ian C                   9 CCAC-GA                        NT 
 
Event 83  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  DiPasquale, Meredith A        11 XCEL-SE                   1:17.73 
  2  Waldrep, Ellie G              12 BAY-SE                    1:19.47 
  3  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE             1:19.73 
  4  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   1:21.06 
  5  Whited, Ava E                 11 MCC-SE                    1:29.29 
  6  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:29.58 
  7  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                    1:31.09 
  8  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:32.33 
  9  Thompson, Anna E              12 MCC-SE                    1:32.40 
 10  Elliott, Samantha G           11 BAY-SE                    1:34.63 
 11  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    1:34.71 
 12  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   1:34.74 
 13  Busby, Elizabeth A            11 UNAT-SE                   1:35.06 
 14  Burroughs, Julia H            11 Prime-SE                  1:38.50 
 15  Scott, Audrey C               11 Prime-SE                  1:38.89 
 16  Lee, Miah G                   12 CCAC-GA                        NT 
 17  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                         NT 
 18  Neuser, Gwen N                11 MCC-SE                         NT 
 
Event 84  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    1:21.72 
  2  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:22.08 
  3  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                    1:22.63 
  4  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:31.41 
  5  Driver, David J               11 UNAT-SE                   1:31.77 
  6  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:32.42 
  7  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                  1:35.23 
  8  Morales, Ernest G             12 CCAC-GA                   1:37.38 
  9  Calderon-Schuler, Patrick     11 CCAC-GA                   1:58.48 
 10  Palenapa, Joseph M            12 UNAT-SE                        NT 
 11  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                         NT 
 12  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                        NT 
 13  Bingham, Nash N               12 CCAC-GA                        NT 
 14  Cooley, Grant R               12 MCC-SE                         NT 
 15  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                         NT 
 
Event 85  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            10 Prime-SE                  1:33.73 
  2  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   1:55.01 
  3  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                    1:55.47 
  4  Rabon, Brianna F              10 MCC-SE                    1:55.93 
  5  Pye, Allison G                10 Prime-SE                  1:59.17 
  6  Wetteland, Anna J              8 Prime-SE                  2:11.60 
  7  Hogan, Harper E               10 OSC-SE                         NT 
  8  Lee, Bella S                   9 CCAC-GA                        NT 
  9  Goldberg, Emmaline C           9 MCC-SE                         NT 
 10  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                         NT 
 
Event 86  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE             1:20.21 
  2  Han, Charlie P                10 BAY-SE                    1:38.02 
  3  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:40.74 
  4  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
  5  Dzik, Noah R                  10 MCC-SE                         NT 
 
Event 87  Girls 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Neglia, Sasha K               12 Barracudas-SE             5:09.99 
  2  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   5:16.89 
  3  Waldrep, Ellie G              12 BAY-SE                    5:31.23 
  4  Austin, Abi E                 11 MCC-SE                    5:33.53 
  5  McLean, Kate M                12 Barracudas-SE             5:39.80 
  6  Richey, Emmy F                11 MCC-SE                    5:49.45 
  7  Leonard, Olivia N             11 Prime-SE                  5:50.22 
  8  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    6:01.25 
  9  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    6:03.48 
 10  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    6:06.23 
 11  Chambers, Kathryn N           11 Swim B'Ham YMCA-SE        6:17.91 
 12  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    6:38.73 
 13  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    6:57.04 
 14  Carrier, Daniella I           10 Barracudas-SE             7:01.04 
 15  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    7:20.70 
 16  DiPasquale, Meredith A        11 XCEL-SE                        NT 
 17  Flasch, Belle L               10 BAY-SE                         NT 
 18  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                         NT 
 19  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                         NT 
 20  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                         NT 
 21  Gordon, Noel C                10 Barracudas-SE                  NT 
 22  White, Emma-Kate A            11 MCC-SE                         NT 
 23  Yates, Lisa B                 10 MCC-SE                         NT 
 24  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                         NT 
 25  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                         NT 
 
Event 88  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 12 BAY-SE                    5:31.74 
  2  Bethel, Henry                 12 CCAC-GA                   5:32.07 
  3  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    5:34.92 
  4  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    5:38.81 
  5  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    5:43.48 
  6  Neglia, Joe C                 10 Barracudas-SE             5:45.60 
  7  Tate, Sam R                   12 Prime-SE                  5:47.41 
  8  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    5:52.11 
  9  Ingram, Grant E               12 MVA-SE                    7:04.44 
 10  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                         NT 
 11  Waldrep, Luke R                8 BAY-SE                         NT 
 12  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                         NT 
 13  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                         NT 
 14  Flack, Sam J                  10 BAY-SE                         NT 
 15  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                         NT 
 16  Dart, Jack D                  11 BAY-SE                         NT 
 17  Gipson, Garet L                9 BAY-SE                         NT 
 18  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                         NT 
 19  Cooley, Grant R               12 MCC-SE                         NT 
 20  Bevill, Ben H                  9 MCC-SE                         NT 
 21  Carney, Joshua L              12 MCC-SE                         NT 
 22  Parris III, Trey R            12 MCC-SE                         NT 
 23  Frakes, Devon C               10 MCC-SE                         NT