Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 4/26/2016 08:42 AM
        2016 SE Arena Long Course Invitational - 4/29/2016 to 5/1/2016         
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE           3:13.75 
  2  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE           3:50.09 
  3  Margio, Addie R               10 BAY-SE                         NT 
  4  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                         NT 
  5  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                         NT 
  6  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
  7  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
  8  Lee, Bella S                  10 UN-GA                          NT 
 
Event 2  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    3:37.91 
  2  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    3:46.69 
  3  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    3:52.90 
  4  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE           4:01.33 
  5  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           4:01.85 
  6  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    4:18.31 
  7  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           4:23.92 
  8  Oliver, Race D                10 SA-GA                          NT 
  9  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                         NT 
 10  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 3  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    2:58.66 
  2  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE           3:07.22 
  3  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           3:10.35 
  4  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                     3:14.43 
  5  Parish, Jessica C             12 SA-GA                     3:16.52 
  6  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    3:28.95 
  7  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE           3:29.38 
  8  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                   3:30.55 
  9  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           3:32.66 
 10  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    3:33.66 
 11  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    3:43.76 
 12  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    3:47.33 
 13  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    3:51.65 
 14  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    3:52.02 
 15  Battle, Amelia T              11 SA-GA                          NT 
 16  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                         NT 
 17  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 18  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                         NT 
 19  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 4  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                   3:02.60 
  2  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    3:09.87 
  3  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    3:10.42 
  4  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    3:13.99 
  5  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    3:30.29 
  6  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    3:30.31 
  7  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   3:40.65 
  8  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           3:48.78 
  9  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   3:53.65 
 10  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 5  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    5:37.00 
  2  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    5:46.08 
  3  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE           6:05.78 
  4  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    6:16.67 
  5  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           6:28.78 
  6  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                        NT 
  7  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                         NT 
  8  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                         NT 
  9  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                         NT 
 10  Lee, Miah G                   13 UN-GA                          NT 
 
Event 6  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    4:41.96 
  2  Green, Jason M                17 BAY-SE                    4:43.71 
  3  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    4:46.61 
  4  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    5:00.07 
  5  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    5:04.47 
  6  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  5:31.38 
  7  Trombley, William N           16 BAY-SE                    5:33.04 
  8  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    5:46.94 
  9  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           5:50.51 
 10  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    6:05.37 
 11  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                    6:15.30 
 12  Mangrum, Nathan L             14 MTSC-SE                        NT 
 13  Post, Chase W                 13 BAY-SE                         NT 
 14  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                         NT 
 15  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                         NT 
 16  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 17  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                        NT 
 
Event 7  Girls 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    5:34.16 
  2  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE           5:45.78 
  3  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE           5:56.37 
  4  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           6:17.83 
  5  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                     6:19.03 
  6  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    6:26.49 
  7  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE           6:27.19 
  8  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    6:31.85 
  9  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           6:31.85 
 10  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    6:44.83 
 11  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    6:54.30 
 12  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE           7:23.41 
 13  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    7:57.86 
 14  Parish, Jessica C             12 SA-GA                          NT 
 15  Oliver, Raine E               12 SA-GA                          NT 
 16  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                         NT 
 17  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
 
Event 8  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                   5:43.54 
  2  Tinley, Meyer J               12 MTSC-SE                   6:06.57 
  3  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    6:38.45 
  4  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           6:40.78 
  5  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    6:44.76 
  6  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    6:45.26 
  7  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    6:47.84 
  8  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           7:10.52 
  9  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           7:10.56 
 10  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           7:35.66 
 11  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE           7:40.47 
 12  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 13  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                         NT 
 
Event 9  Girls 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    4:28.85 
  2  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                    4:45.67 
  3  Hubbuch, Kayla M              16 MTSC-SE                   4:53.33 
  4  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    4:55.87 
  5  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   5:01.99 
  6  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    5:05.40 
  7  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    5:06.15 
  8  Felts, Grace L                15 MTSC-SE                   5:20.26 
  9  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    5:25.46 
 10  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE           5:28.19 
 11  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    5:28.46 
 12  Salsbury, Kate E              13 Tennessee AQ-SE           5:31.21 
 13  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    5:31.23 
 14  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    5:32.34 
 15  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    5:46.53 
 16  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                   5:51.33 
 17  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           5:52.78 
 18  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    5:57.72 
 19  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           6:04.81 
 20  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                         NT 
 21  Weinhart, Caroline E          14 SA-GA                          NT 
 22  Elbon, Claire E               17 615-SE                         NT 
 23  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 24  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 25  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 26  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                        NT 
 27  Lee, Miah G                   13 UN-GA                          NT 
 
Event 10  Boys 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    3:56.92 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    4:15.75 
  3  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    4:20.76 
  4  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    4:24.00 
  5  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    4:25.42 
  6  Best, Jack                    17 BAY-SE                    4:25.66 
  7  Green, Jason M                17 BAY-SE                    4:25.81 
  8  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    4:28.76 
  9  Trombley, William N           16 BAY-SE                    4:31.13 
 10  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   4:33.31 
 11  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    4:33.55 
 12  Workman, Cody A               17 NWGA-GA                   4:43.30 
 13  Mangrum, Nathan L             14 MTSC-SE                   4:52.64 
 14  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           4:56.91 
 15  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    5:06.62 
 16  Collins, Devon R              16 Tennessee AQ-SE           5:07.40 
 17  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    5:12.79 
 18  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                    5:13.40 
 19  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    5:17.35 
 20  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    5:18.89 
 21  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    5:22.73 
 22  Robinson, Blaine B            14 MTSC-SE                   5:25.40 
 23  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    5:34.65 
 24  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    5:35.39 
 25  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    6:04.55 
 26  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    6:38.41 
 27  Weaver, Lane T                15 MTSC-SE                        NT 
 28  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                          NT 
 29  Battle, Jacob R               14 SA-GA                          NT 
 30  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                          NT 
 31  Elbon, Joey A                 13 615-SE                         NT 
 32  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 33  Bates, Brock H                17 NWGA-GA                        NT 
 34  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                        NT 
 
Event 11  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:39.71 
  2  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:42.38 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:44.80 
  4  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   2:51.32 
  5  Whitehead, Emily A            13 SA-GA                     2:51.49 
  6  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE           2:53.90 
  7  Platek, Ella A                13 MTSC-SE                   2:54.03 
  8  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:58.84 
  9  Burks, Cordelia J             13 MTSC-SE                   2:59.61 
 10  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           3:01.96 
 11  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    3:02.13 
 12  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           3:03.78 
 13  Weinhart, Caroline E          14 SA-GA                     3:03.99 
 14  Lee, Lauren E                 13 Makos-SE                  3:06.54 
 15  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                   3:06.87 
 16  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           3:08.28 
 17  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   3:09.57 
 18  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          3:58.22 
 19  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                        NT 
 20  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                         NT 
 21  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 22  Medonis, Ci Ci M              14 BAY-SE                         NT 
 23  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 24  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 25  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 26  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 27  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                        NT 
 28  Anderson, Hayleigh J          13 Tennessee AQ-SE                NT 
 29  Jula, Nicole M                14 STAC-SE                        NT 
 30  Lee, Miah G                   13 UN-GA                          NT 
 
Event 12  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Battle, Jacob R               14 SA-GA                     2:48.13 
  2  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:48.64 
  3  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:48.97 
  4  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:52.38 
  5  Freeman, Evan M               13 MTSC-SE                   3:02.02 
  6  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    3:04.66 
  7  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    3:11.83 
  8  Robinson, Blaine B            14 MTSC-SE                   3:25.55 
  9  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    3:26.34 
 10  Mangrum, Nathan L             14 MTSC-SE                   3:36.87 
 11  Lane, Eric W                  13 MTSC-SE                   3:40.95 
 12  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           3:46.78 
 13  Wade, Joshua D                14 RRST-SE                        NT 
 14  McBee, Lucas C                14 RRST-SE                        NT 
 15  Jennette, James D             14 RRST-SE                        NT 
 16  Working, Gage                 14 MTSC-SE                        NT 
 17  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE               NT 
 18  Kloor, Steven M               14 SA-GA                          NT 
 19  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                          NT 
 20  Elbon, Joey A                 13 615-SE                         NT 
 21  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 13  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    2:37.98 
  2  Slayton, Ashley M             15 Makos-SE                  2:41.69 
  3  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                   2:41.97 
  4  Ceausu, Nicole M              17 Tennessee AQ-SE           2:42.62 
  5  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:44.27 
  6  Penn, Libby C                 16 Tennessee AQ-SE           2:46.82 
  7  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                   2:47.46 
  8  Lounsbury, Cassidy E          16 MTSC-SE                   2:48.11 
  9  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:49.30 
 10  Snyder, Sidney N              16 MTSC-SE                   2:50.59 
 11  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   2:53.96 
 12  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                   2:55.19 
 13  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    2:57.17 
 14  Workman, Cassie J             17 NWGA-GA                   2:59.39 
 15  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE               NT 
 16  Juoza-Clark, Gabby M          15 615-SE                         NT 
 17  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                        NT 
 18  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                        NT 
 19  Jordan, Kahlia M              16 STAC-SE                        NT 
 
Event 14  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                17 BAY-SE                    2:13.70 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    2:13.83 
  3  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    2:14.93 
  4  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    2:17.64 
  5  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    2:17.89 
  6  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:26.02 
  7  Best, Jack                    17 BAY-SE                    2:30.56 
  8  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   2:31.50 
  9  Rhodes, Jackson P             12 SA-GA                     2:34.97 
 10  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:35.13 
 11  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                   2:35.76 
 12  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           2:38.52 
 13  Kennedy, Logan R              15 SA-GA                     2:39.83 
 14  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    2:39.86 
 15  Dillard, Jarel A              15 MTSC-SE                   2:39.87 
 16  Collins, Devon R              16 Tennessee AQ-SE           2:40.69 
 17  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:41.80 
 18  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   2:42.50 
 19  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                    2:46.74 
 20  Workman, Cody A               17 NWGA-GA                   2:46.86 
 21  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:50.67 
 22  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:53.61 
 23  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                     2:54.60 
 24  McClary, Matthew R            15 RRST-SE                   3:05.06 
 25  Wade, Jacob D                 16 RRST-SE                        NT 
 26  Weaver, Lane T                15 MTSC-SE                        NT 
 27  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 28  Clinard, John P               17 615-SE                         NT 
 29  Bates, Brock H                17 NWGA-GA                        NT 
 30  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                        NT 
 31  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 32  Kauffman, Joe F               17 NWGA-GA                        NT 
 33  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                        NT 
 
Event 15  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Platek, Ella A                13 MTSC-SE                   1:21.34 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:22.63 
  3  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:26.39 
  4  Whitehead, Emily A            13 SA-GA                     1:26.57 
  5  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:26.89 
  6  Rainer, Leighton E            14 GYSS-SE                   1:27.36 
  7  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           1:27.52 
  8  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:31.89 
  9  Burks, Cordelia J             13 MTSC-SE                   1:33.04 
 10  Salsbury, Kate E              13 Tennessee AQ-SE           1:35.57 
 11  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   1:39.01 
 12  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE           1:40.74 
 13  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                   1:41.80 
 14  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           1:42.19 
 15  Everett, Jordan A             13 SA-GA                     1:43.30 
 16  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:43.67 
 17  Lee, Lauren E                 13 Makos-SE                  1:43.73 
 18  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:48.75 
 19  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           1:49.78 
 20  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          2:03.53 
 21  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                   2:07.53 
 22  Smith, Kira N                 13 SA-GA                          NT 
 23  Sides, Rachel K               14 SA-GA                          NT 
 24  Ames, Alexandra M             14 SA-GA                          NT 
 25  Medonis, Ci Ci M              14 BAY-SE                         NT 
 26  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 27  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 28  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 29  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 30  Anderson, Hayleigh J          13 Tennessee AQ-SE                NT 
 31  Stewart, Autumn R             13 STAC-SE                        NT 
 32  Jula, Nicole M                14 STAC-SE                        NT 
 
Event 16  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:21.49 
  2  Battle, Jacob R               14 SA-GA                     1:29.07 
  3  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:29.51 
  4  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                     1:31.71 
  5  Long, Reece D                 13 STAC-SE                   1:35.79 
  6  Jones, Tucker T               14 STAC-SE                   1:36.27 
  7  Jackson, Braeden K            14 MTSC-SE                   1:40.84 
  8  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:44.82 
  9  Coleman Jr, Telly D           14 STAC-SE                   1:45.78 
 10  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:47.32 
 11  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:49.13 
 12  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:57.83 
 13  Lane, Eric W                  13 MTSC-SE                   2:03.82 
 14  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           2:10.71 
 15  Huff, Bryson P                14 RRST-SE                        NT 
 16  Prieskorn, Titus M            13 RRST-SE                        NT 
 17  McBee, Lucas C                14 RRST-SE                        NT 
 18  Jennette, James D             14 RRST-SE                        NT 
 19  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE               NT 
 20  Kloor, Steven M               14 SA-GA                          NT 
 21  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 17  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          1:21.07 
  2  Hubbuch, Kayla M              16 MTSC-SE                   1:22.38 
  3  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                   1:25.85 
  4  Coke, Emily E                 17 615-SE                    1:27.56 
  5  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                   1:32.51 
  6  Ceausu, Nicole M              17 Tennessee AQ-SE           1:33.64 
  7  Flatt, Amanda B               17 SA-GA                     1:33.85 
  8  Workman, Cassie J             17 NWGA-GA                   1:39.75 
  9  Huffman, Natalie G            15 MTSC-SE                   1:40.59 
 10  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   1:44.75 
 11  Williams, Madisen M           15 MTSC-SE                   1:44.89 
 12  Decker, Kate A                15 MTSC-SE                   1:45.25 
 13  Bell, Ashlyn B                15 MTSC-SE                   1:52.62 
 14  Pierucki, Emma C              12 MTSC-SE                   1:58.38 
 15  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE               NT 
 16  Juoza-Clark, Gabby M          15 615-SE                         NT 
 17  Elbon, Claire E               17 615-SE                         NT 
 18  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                        NT 
 19  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                        NT 
 20  Jordan, Kahlia M              16 STAC-SE                        NT 
 
Event 18  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                17 BAY-SE                    1:09.28 
  2  Dillard, Jarel A              15 MTSC-SE                   1:10.87 
  3  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   1:11.66 
  4  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:16.18 
  5  Twillie, Joshua A             16 MTSC-SE                   1:17.12 
  6  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   1:20.33 
  7  Reissner, Daniel J            17 RRST-SE                   1:20.78 
  8  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  1:21.31 
  9  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          1:23.69 
 10  Vaughn, Tyler D               16 MTSC-SE                   1:26.78 
 11  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                   1:27.98 
 12  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          1:28.15 
 13  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                   1:32.14 
 14  Rainer, Dru D                 16 GYSS-SE                   1:35.96 
 15  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   1:36.79 
 16  McClary, Matthew R            15 RRST-SE                   1:39.41 
 17  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                     1:41.38 
 18  Wade, Jacob D                 16 RRST-SE                        NT 
 19  Hall, Jackson F               15 RRST-SE                        NT 
 20  Prieskorn, Judah D            15 RRST-SE                        NT 
 21  Weaver, Lane T                15 MTSC-SE                        NT 
 22  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 23  Kennedy, Logan R              15 SA-GA                          NT 
 24  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                        NT 
 25  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 26  Kauffman, Joe F               17 NWGA-GA                        NT 
 
Event 19  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:03.68 
  2  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:05.73 
  3  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   1:06.77 
  4  Whitehead, Emily A            13 SA-GA                     1:07.10 
  5  Khan, Caroline G              13 SA-GA                     1:07.48 
  6  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:07.53 
  7  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE           1:09.19 
  8  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:09.98 
  9  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:10.89 
 10  Platek, Ella A                13 MTSC-SE                   1:11.54 
 11  Weinhart, Caroline E          14 SA-GA                     1:11.59 
 12  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           1:11.64 
 13  Salsbury, Kate E              13 Tennessee AQ-SE           1:12.48 
 14  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           1:12.78 
 15  Lee, Lauren E                 13 Makos-SE                  1:13.48 
 16  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:14.05 
 17  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   1:15.01 
 18  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           1:15.76 
 19  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:15.96 
 20  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:16.29 
 21  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                   1:17.02 
 22  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                   1:19.40 
 23  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    1:19.42 
 24  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          1:24.75 
 25  Everett, Jordan A             13 SA-GA                     1:27.73 
 26  Sides, Rachel K               14 SA-GA                     1:28.14 
 27  Rainer, Leighton E            14 GYSS-SE                        NT 
 28  Smith, Kira N                 13 SA-GA                          NT 
 29  Ames, Alexandra M             14 SA-GA                          NT 
 30  Medonis, Ci Ci M              14 BAY-SE                         NT 
 31  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 32  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 33  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 34  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 35  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                        NT 
 36  Anderson, Hayleigh J          13 Tennessee AQ-SE                NT 
 37  Stewart, Autumn R             13 STAC-SE                        NT 
 38  Jula, Nicole M                14 STAC-SE                        NT 
 39  Lee, Miah G                   13 UN-GA                          NT 
 
Event 20  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:07.17 
  2  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    1:08.07 
  3  Battle, Jacob R               14 SA-GA                     1:08.58 
  4  Long, Reece D                 13 STAC-SE                   1:09.73 
  5  Freeman, Evan M               13 MTSC-SE                   1:10.68 
  6  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:10.69 
  7  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:11.01 
  8  Jackson, Braeden K            14 MTSC-SE                   1:11.10 
  9  Working, Gage                 14 MTSC-SE                   1:11.49 
 10  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                   1:12.48 
 11  Robinson, Blaine B            14 MTSC-SE                   1:12.55 
 12  Coleman Jr, Telly D           14 STAC-SE                   1:13.03 
 13  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          1:14.50 
 14  Huff, Bryson P                14 RRST-SE                   1:17.10 
 15  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:18.04 
 16  Wade, Joshua D                14 RRST-SE                   1:21.18 
 17  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:21.77 
 18  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                     1:22.18 
 19  Jones, Tucker T               14 STAC-SE                   1:23.66 
 20  Lane, Eric W                  13 MTSC-SE                   1:24.87 
 21  Jennette, James D             14 RRST-SE                   1:27.70 
 22  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    1:27.88 
 23  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           1:31.76 
 24  Prieskorn, Titus M            13 RRST-SE                   1:34.03 
 25  McBee, Lucas C                14 RRST-SE                        NT 
 26  Kloor, Steven M               14 SA-GA                          NT 
 27  Elbon, Joey A                 13 615-SE                         NT 
 28  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 21  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:00.11 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:00.86 
  3  Hubbuch, Kayla M              16 MTSC-SE                   1:04.35 
  4  Slayton, Ashley M             15 Makos-SE                  1:04.65 
  5  Ceausu, Nicole M              17 Tennessee AQ-SE           1:04.81 
  6  Penn, Libby C                 16 Tennessee AQ-SE           1:04.92 
  7  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:05.67 
  8  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                   1:05.70 
  9  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                   1:06.30 
 10  Lounsbury, Cassidy E          16 MTSC-SE                   1:06.75 
 11  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          1:07.17 
 12  Scott, Heather N              17 MTSC-SE                   1:07.89 
 13  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   1:08.22 
 14  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                   1:08.54 
 15  Snyder, Sidney N              16 MTSC-SE                   1:11.30 
 16  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                  1:11.69 
 17  Flatt, Amanda B               17 SA-GA                     1:11.98 
 18  Workman, Cassie J             17 NWGA-GA                   1:13.03 
 19  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    1:16.08 
 20  Huffman, Natalie G            15 MTSC-SE                   1:16.25 
 21  Williams, Madisen M           15 MTSC-SE                   1:17.10 
 22  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                   1:17.34 
 23  Decker, Kate A                15 MTSC-SE                   1:18.33 
 24  Beavers, Katelyn K            15 STAC-SE                   1:18.36 
 25  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:21.30 
 26  Bell, Ashlyn B                15 MTSC-SE                   1:31.25 
 27  Pierucki, Emma C              12 MTSC-SE                   1:35.56 
 28  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE               NT 
 29  Juoza-Clark, Gabby M          15 615-SE                         NT 
 30  Hayes, Hannah L               17 615-SE                         NT 
 31  Elbon, Claire E               17 615-SE                         NT 
 32  Mabry, Kate A                 16 615-SE                         NT 
 33  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                        NT 
 34  Jordan, Kahlia M              16 STAC-SE                        NT 
 35  Prince, Anne A                15 STAC-SE                        NT 
 
Event 22  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                      53.50 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      54.30 
  3  Best, Jack                    17 BAY-SE                      55.32 
  4  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      55.88 
  5  Prada, Luis                   17 BAY-SE                      56.88 
  6  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                     57.40 
  7  Green, Jason M                17 BAY-SE                      58.28 
  8  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                     58.41 
  9  Trombley, William N           16 BAY-SE                      59.24 
 10  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      59.46 
 11  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:00.01 
 12  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   1:00.38 
 13  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:00.47 
 14  Workman, Cody A               17 NWGA-GA                   1:01.18 
 15  Twillie, Joshua A             16 MTSC-SE                   1:01.40 
 16  Collins, Devon R              16 Tennessee AQ-SE           1:01.44 
 17  Gammons, Zac J                16 615-SE                    1:01.78 
 18  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          1:02.30 
 19  Bailey, Weston W              16 615-SE                    1:04.46 
 20  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           1:04.87 
 21  Reissner, Daniel J            17 RRST-SE                   1:05.18 
 22  Dillard, Jarel A              15 MTSC-SE                   1:05.20 
 23  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   1:05.38 
 24  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                   1:05.41 
 25  Kennedy, Logan R              15 SA-GA                     1:05.94 
 26  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                    1:06.82 
 27  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                     1:07.04 
 28  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:07.15 
 29  Vaughn, Tyler D               16 MTSC-SE                   1:07.56 
 30  Wade, Jacob D                 16 RRST-SE                   1:08.99 
 31  Bates, Brock H                17 NWGA-GA                   1:09.11 
 32  McClary, Matthew R            15 RRST-SE                   1:11.44 
 33  Prieskorn, Judah D            15 RRST-SE                   1:12.00 
 34  Weaver, Lane T                15 MTSC-SE                   1:13.12 
 35  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   1:13.87 
 36  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 37  Rainer, Dru D                 16 GYSS-SE                        NT 
 38  Greene, Andrew R              18 615-SE                         NT 
 39  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 40  Kauffman, Joe F               17 NWGA-GA                        NT 
 41  Stoelzle, Joseph W            16 NWGA-GA                        NT 
 42  Holman, Austin F              16 STAC-SE                        NT 
 
Event 23  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           2:02.78 
  2  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:40.92 
  3  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:43.41 
  4  Everett, Jordan A             13 SA-GA                     2:58.17 
  5  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:59.76 
  6  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           3:10.36 
  7  Sides, Rachel K               14 SA-GA                     3:30.12 
  8  Platek, Ella A                13 MTSC-SE                        NT 
  9  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                        NT 
 10  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE               NT 
 11  Khan, Caroline G              13 SA-GA                          NT 
 12  Ames, Alexandra M             14 SA-GA                          NT 
 13  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                         NT 
 14  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                         NT 
 15  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 16  Medonis, Ci Ci M              14 BAY-SE                         NT 
 17  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 18  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 19  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 20  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 21  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE                NT 
 22  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE                NT 
 23  Anderson, Hayleigh J          13 Tennessee AQ-SE                NT 
 24  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                        NT 
 
Event 24  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mangrum, Nathan L             14 MTSC-SE                   2:32.10 
  2  Battle, Jacob R               14 SA-GA                     2:49.76 
  3  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:50.77 
  4  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:56.54 
  5  Robinson, Blaine B            14 MTSC-SE                   2:56.90 
  6  Working, Gage                 14 MTSC-SE                   3:04.89 
  7  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           3:36.78 
  8  Wade, Joshua D                14 RRST-SE                   3:57.63 
  9  Huff, Bryson P                14 RRST-SE                        NT 
 10  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                         NT 
 11  Post, Chase W                 13 BAY-SE                         NT 
 12  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                         NT 
 13  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 14  Jones, Tucker T               14 STAC-SE                        NT 
 15  Long, Reece D                 13 STAC-SE                        NT 
 
Event 25  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Slayton, Ashley M             15 Makos-SE                  2:28.03 
  2  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    2:32.44 
  3  Coke, Emily E                 17 615-SE                    2:38.39 
  4  Ceausu, Nicole M              17 Tennessee AQ-SE           2:38.52 
  5  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    2:39.26 
  6  Penn, Libby C                 16 Tennessee AQ-SE           2:42.57 
  7  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:44.11 
  8  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                  2:51.12 
  9  Flatt, Amanda B               17 SA-GA                     2:51.56 
 10  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                   2:53.41 
 11  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   3:01.11 
 12  Workman, Cassie J             17 NWGA-GA                   3:10.09 
 13  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                        NT 
 14  Williams, Madisen M           15 MTSC-SE                        NT 
 15  Mabry, Kate A                 16 615-SE                         NT 
 16  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                        NT 
 
Event 26  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    2:08.01 
  2  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    2:10.09 
  3  Best, Jack                    17 BAY-SE                    2:10.67 
  4  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    2:12.98 
  5  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    2:16.35 
  6  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:35.82 
  7  Workman, Cody A               17 NWGA-GA                   2:36.12 
  8  Collins, Devon R              16 Tennessee AQ-SE           2:37.63 
  9  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           2:38.46 
 10  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                    2:40.12 
 11  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:47.91 
 12  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:54.64 
 13  McClary, Matthew R            15 RRST-SE                   3:04.64 
 14  Wade, Jacob D                 16 RRST-SE                   3:05.86 
 15  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 16  Kennedy, Logan R              15 SA-GA                          NT 
 17  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                          NT 
 18  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 19  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                        NT 
 20  Stoelzle, Joseph W            16 NWGA-GA                        NT 
 21  Relford, Cole C               15 STAC-SE                        NT 
 
Event 27  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:10.86 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:11.43 
  3  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:12.07 
  4  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:15.29 
  5  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE           1:16.53 
  6  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   1:16.71 
  7  Khan, Caroline G              13 SA-GA                     1:17.41 
  8  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:17.71 
  9  Weinhart, Caroline E          14 SA-GA                     1:19.30 
 10  Whitehead, Emily A            13 SA-GA                     1:21.11 
 11  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           1:27.09 
 12  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                   1:27.11 
 13  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:29.58 
 14  Salsbury, Kate E              13 Tennessee AQ-SE           1:31.18 
 15  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    1:32.04 
 16  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:32.33 
 17  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           1:35.41 
 18  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           1:35.78 
 19  Burks, Cordelia J             13 MTSC-SE                   1:39.53 
 20  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          2:27.24 
 21  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 22  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 23  Lee, Miah G                   13 UN-GA                          NT 
 
Event 28  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:17.26 
  2  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    1:19.02 
  3  Working, Gage                 14 MTSC-SE                   1:19.79 
  4  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:21.85 
  5  Long, Reece D                 13 STAC-SE                   1:25.84 
  6  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:34.83 
  7  Coleman Jr, Telly D           14 STAC-SE                   1:34.97 
  8  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:45.02 
  9  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           2:33.24 
 10  Prieskorn, Titus M            13 RRST-SE                        NT 
 11  Freeman, Evan M               13 MTSC-SE                        NT 
 12  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE               NT 
 13  Kloor, Steven M               14 SA-GA                          NT 
 14  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                          NT 
 15  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                         NT 
 16  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                        NT 
 
Event 29  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:05.14 
  2  Lounsbury, Cassidy E          16 MTSC-SE                   1:10.73 
  3  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:11.56 
  4  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   1:13.80 
  5  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                   1:14.76 
  6  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                   1:14.85 
  7  Hubbuch, Kayla M              16 MTSC-SE                   1:15.76 
  8  Ceausu, Nicole M              17 Tennessee AQ-SE           1:18.81 
  9  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                  1:20.05 
 10  Snyder, Sidney N              16 MTSC-SE                   1:20.51 
 11  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          1:21.31 
 12  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                   1:22.43 
 13  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    1:29.67 
 14  Hayes, Hannah L               17 615-SE                         NT 
 15  Elbon, Claire E               17 615-SE                         NT 
 16  Prince, Anne A                15 STAC-SE                        NT 
 
Event 30  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                      57.68 
  2  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                      59.88 
  3  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   1:01.61 
  4  Green, Jason M                17 BAY-SE                    1:01.69 
  5  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    1:02.71 
  6  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:03.95 
  7  Trombley, William N           16 BAY-SE                    1:05.34 
  8  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:08.23 
  9  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                   1:08.26 
 10  Twillie, Joshua A             16 MTSC-SE                   1:08.80 
 11  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           1:10.23 
 12  Bailey, Weston W              16 615-SE                    1:10.92 
 13  Vaughn, Tyler D               16 MTSC-SE                   1:13.56 
 14  Gammons, Zac J                16 615-SE                    1:13.63 
 15  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                    1:13.73 
 16  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          1:15.60 
 17  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   1:16.47 
 18  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                     1:16.65 
 19  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          1:21.77 
 20  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:41.74 
 21  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   1:43.95 
 22  McClary, Matthew R            15 RRST-SE                        NT 
 23  Wade, Joshua D                14 RRST-SE                        NT 
 24  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 25  Kennedy, Logan R              15 SA-GA                          NT 
 26  Clinard, John P               17 615-SE                         NT 
 27  Bates, Brock H                17 NWGA-GA                        NT 
 28  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 29  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                        NT 
 30  Kauffman, Joe F               17 NWGA-GA                        NT 
 31  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                        NT 
 32  Stoelzle, Joseph W            16 NWGA-GA                        NT 
 
Event 31  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Parish, Jessica C             12 SA-GA                     1:18.30 
  2  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                   1:19.26 
  3  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE           1:21.33 
  4  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                     1:21.83 
  5  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:23.81 
  6  Scourlas, Peyton J            12 SA-GA                     1:24.64 
  7  Thompson, Charlotte B         11 SA-GA                     1:27.08 
  8  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:28.45 
  9  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           1:30.45 
 10  Inthavong, Alina U            11 SA-GA                     1:31.69 
 11  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE           1:31.76 
 12  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:33.40 
 13  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           1:33.88 
 14  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE           1:33.92 
 15  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                  1:34.06 
 16  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE           1:34.86 
 17  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                   1:36.94 
 18  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:37.18 
 19  Platek, Claire E              11 MTSC-SE                   1:38.63 
 20  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:38.82 
 21  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:39.09 
 22  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:40.14 
 23  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:43.84 
 24  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:45.87 
 25  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:46.29 
 26  Pierucki, Emma C              12 MTSC-SE                   1:47.71 
 27  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:49.94 
 28  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           1:55.78 
 29  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    2:00.55 
 30  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    2:08.27 
 31  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    2:18.86 
 32  Layne, Hannah M               11 RRST-SE                        NT 
 33  Krauth, Macey                 12 The Stingrays-SE               NT 
 34  Potter, SeraBeth B            12 GYSS-SE                        NT 
 35  Oliver, Raine E               12 SA-GA                          NT 
 36  Battle, Amelia T              11 SA-GA                          NT 
 37  Kwon, Ana E                   11 SA-GA                          NT 
 38  Galarza, Grecia F             11 SA-GA                          NT 
 39  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                         NT 
 40  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 41  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 42  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 43  Tibbs, Zoe L                  12 NWGA-GA                        NT 
 
Event 32  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   1:22.33 
  2  Rhodes, Jackson P             12 SA-GA                     1:24.65 
  3  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:26.97 
  4  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:27.68 
  5  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          1:29.08 
  6  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE           1:29.60 
  7  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          1:32.37 
  8  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:33.27 
  9  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:36.35 
 10  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:36.77 
 11  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:39.15 
 12  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:39.71 
 13  Tinley, Meyer J               12 MTSC-SE                   1:40.80 
 14  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   1:46.15 
 15  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           1:48.78 
 16  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   1:50.36 
 17  Casteel, Michael A            12 SA-GA                     1:55.67 
 18  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    2:03.25 
 19  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                        NT 
 20  Orbke, Walker                 11 MTSC-SE                        NT 
 21  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 22  Skidmore III, William L       11 SA-GA                          NT 
 23  Hyams, Phillip T              11 615-SE                         NT 
 24  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                         NT 
 25  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 26  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                        NT 
 27  Buchanan, Mathias M           12 Makos-SE                       NT 
 28  Blum, Brandon K               11 STAC-SE                        NT 
 
Event 33  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE           1:31.09 
  2  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                   1:43.01 
  3  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:47.02 
  4  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE           1:53.33 
  5  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:54.75 
  6  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    1:56.24 
  7  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:59.54 
  8  Nosarzewski, Karolina E        9 Tennessee AQ-SE           2:02.17 
  9  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                    2:03.15 
 10  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    2:05.83 
 11  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    2:07.26 
 12  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE           2:12.00 
 13  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    2:14.99 
 14  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                    2:19.53 
 15  Hendry, Madison T              9 BAY-SE                    2:30.28 
 16  Smith, Kamryn K               10 SA-GA                          NT 
 17  Jones, Mikayla N              10 SA-GA                          NT 
 18  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 19  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
 20  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 21  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 22  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                         NT 
 23  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 24  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 25  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 26  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                         NT 
 27  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 28  Kelley, Addison M              8 NWGA-GA                        NT 
 29  McKinnon, Mary J              10 NWGA-GA                        NT 
 30  Lee, Bella S                  10 UN-GA                          NT 
 
Event 34  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lee, Isaac B                  10 Makos-SE                  1:36.47 
  2  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:41.02 
  3  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                   1:42.39 
  4  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:44.98 
  5  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:47.04 
  6  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE           1:49.31 
  7  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:51.57 
  8  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           1:53.53 
  9  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:53.96 
 10  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:54.69 
 11  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           1:55.14 
 12  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:55.25 
 13  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:57.32 
 14  Lindquist, Parker A            7 STAC-SE                   2:03.53 
 15  Wilhoit, Samuel R             10 OSC-SE                    2:07.23 
 16  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    2:23.30 
 17  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    2:30.24 
 18  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           2:35.00 
 19  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    2:42.00 
 20  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                        NT 
 21  Oliver, Race D                10 SA-GA                          NT 
 22  Graves, Joshua M               9 SA-GA                          NT 
 23  Ermerins, Jonathon D          10 SA-GA                          NT 
 24  Skidmore, Weston W             9 SA-GA                          NT 
 25  Kammer, Mason E               10 615-SE                         NT 
 26  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                         NT 
 27  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 28  Greear, Braden P              10 CAT-SE                         NT 
 29  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                         NT 
 30  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                        NT 
 31  Cox, John H                   10 NWGA-GA                        NT 
 32  Pettit, Cam M                  9 NWGA-GA                        NT 
 33  Pettit, Crawford M             7 NWGA-GA                        NT 
 34  Zaretzki, Isaac Y              8 Tennessee AQ-SE                NT 
 35  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 35  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE             39.68 
  2  Parish, Jessica C             12 SA-GA                       43.11 
  3  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                     43.44 
  4  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      43.86 
  5  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                     44.42 
  6  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                       45.84 
  7  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                      46.22 
  8  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE             46.27 
  9  Leonard, Olivia N             12 Tennessee AQ-SE             47.09 
 10  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                    47.97 
 11  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE             48.24 
 12  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE             48.44 
 13  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      49.02 
 14  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                       49.31 
 15  Platek, Claire E              11 MTSC-SE                     50.08 
 16  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      50.81 
 17  Inthavong, Alina U            11 SA-GA                       50.97 
 18  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE             52.18 
 19  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      53.54 
 20  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      55.23 
 21  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      55.34 
 22  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      55.64 
 23  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE             56.05 
 24  Scourlas, Peyton J            12 SA-GA                       56.96 
 25  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      57.34 
 26  Oliver, Raine E               12 SA-GA                       57.49 
 27  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      58.22 
 28  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                     59.97 
 29  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:00.72 
 30  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    1:03.82 
 31  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    1:04.30 
 32  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:09.75 
 33  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           1:27.78 
 34  Layne, Hannah M               11 RRST-SE                        NT 
 35  Krauth, Macey                 12 The Stingrays-SE               NT 
 36  Potter, SeraBeth B            12 GYSS-SE                        NT 
 37  Battle, Amelia T              11 SA-GA                          NT 
 38  Kwon, Ana E                   11 SA-GA                          NT 
 39  Galarza, Grecia F             11 SA-GA                          NT 
 40  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                         NT 
 41  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 42  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 43  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 36  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Rhodes, Jackson P             12 SA-GA                       42.23 
  2  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                     44.64 
  3  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                     44.78 
  4  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      45.19 
  5  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                     46.25 
  6  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      46.39 
  7  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      46.95 
  8  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            47.43 
  9  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                     48.77 
 10  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     48.83 
 11  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      48.92 
 12  Tinley, Meyer J               12 MTSC-SE                     49.96 
 13  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      50.65 
 14  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE             51.11 
 15  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                     51.31 
 16  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                     52.06 
 17  Cook, Harrison J              11 615-SE                      52.96 
 18  Buchanan, Mathias M           12 Makos-SE                    53.90 
 19  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            55.43 
 20  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE             55.78 
 21  Orbke, Walker                 11 MTSC-SE                     59.62 
 22  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:03.24 
 23  Hyams, Phillip T              11 615-SE                    1:03.73 
 24  Casteel, Michael A            12 SA-GA                     1:08.59 
 25  Blum, Brandon K               11 STAC-SE                   1:13.08 
 26  Andrews, Ewan R               12 RRST-SE                        NT 
 27  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 28  Skidmore III, William L       11 SA-GA                          NT 
 29  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                         NT 
 30  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 31  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                        NT 
 
Event 37  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE             49.55 
  2  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                     53.93 
  3  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      55.30 
  4  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE             55.81 
  5  Nosarzewski, Karolina E        9 Tennessee AQ-SE             58.30 
  6  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:00.06 
  7  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:02.14 
  8  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:04.34 
  9  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:10.75 
 10  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    1:11.19 
 11  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE           1:12.00 
 12  Prieskorn, Ellie N            10 RRST-SE                   1:13.88 
 13  Hendry, Madison T              9 BAY-SE                    1:14.35 
 14  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    1:17.42 
 15  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                    1:18.79 
 16  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                    1:29.45 
 17  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                    1:31.91 
 18  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                    1:34.67 
 19  Platek, Sadye R                7 MTSC-SE                        NT 
 20  Smith, Kamryn K               10 SA-GA                          NT 
 21  Jones, Mikayla N              10 SA-GA                          NT 
 22  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                         NT 
 23  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 24  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 25  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                         NT 
 26  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 27  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 28  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 29  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                         NT 
 30  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 31  Edens, Chloe B                 8 NWGA-GA                        NT 
 32  McKinnon, Mary J              10 NWGA-GA                        NT 
 
Event 38  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      50.45 
  2  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      51.28 
  3  Lee, Isaac B                  10 Makos-SE                    53.18 
  4  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      53.21 
  5  Oliver, Race D                10 SA-GA                       54.53 
  6  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE             58.60 
  7  Ermerins, Jonathon D          10 SA-GA                       58.98 
  8  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      59.22 
  9  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                   1:00.94 
 10  Graves, Joshua M               9 SA-GA                     1:01.27 
 11  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:01.75 
 12  Lindquist, Parker A            7 STAC-SE                   1:01.83 
 13  Wilhoit, Samuel R             10 OSC-SE                    1:01.91 
 14  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:02.59 
 15  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:02.68 
 16  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    1:05.64 
 17  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           1:07.10 
 18  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           1:07.74 
 19  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:10.66 
 20  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           1:11.00 
 21  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   1:16.40 
 22  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:16.60 
 23  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    1:22.26 
 24  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                    1:36.12 
 25  Seay, Thomas A                 9 SA-GA                          NT 
 26  Smola, Evan W                  8 SA-GA                          NT 
 27  Skidmore, Weston W             9 SA-GA                          NT 
 28  Skidmore, Wynn D               7 SA-GA                          NT 
 29  Kammer, Mason E               10 615-SE                         NT 
 30  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                         NT 
 31  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 32  Greear, Braden P              10 CAT-SE                         NT 
 33  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                         NT 
 34  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                        NT 
 35  Wood, Evan C                   8 NWGA-GA                        NT 
 36  Pettit, Cam M                  9 NWGA-GA                        NT 
 37  Pettit, Crawford M             7 NWGA-GA                        NT 
 38  Veal, Aiden J                 -1 NWGA-GA                        NT 
 39  Dixon, Sam L                  -1 NWGA-GA                        NT 
 40  Zaretzki, Isaac Y              8 Tennessee AQ-SE                NT 
 41  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 39  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                     30.36 
  2  Leonard, Olivia N             12 Tennessee AQ-SE             31.01 
  3  Parish, Jessica C             12 SA-GA                       31.34 
  4  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                       31.35 
  5  Scourlas, Peyton J            12 SA-GA                       31.80 
  6  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                    32.98 
  7  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE             33.15 
  8  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE             33.66 
  9  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                     33.72 
 10  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                      33.82 
 11  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE             34.01 
 12  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      34.23 
 13  Thompson, Charlotte B         11 SA-GA                       34.27 
 14  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      35.72 
 15  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE             36.46 
 16  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE             36.62 
 17  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                       36.71 
 18  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                     37.09 
 19  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      37.63 
 20  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      37.79 
 21  Inthavong, Alina U            11 SA-GA                       37.83 
 22  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      37.98 
 23  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE             38.21 
 24  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      38.26 
 25  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      38.51 
 26  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      39.76 
 27  Pierucki, Emma C              12 MTSC-SE                     39.90 
 28  Platek, Claire E              11 MTSC-SE                     40.00 
 29  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      41.94 
 30  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      42.37 
 31  Layne, Hannah M               11 RRST-SE                     44.33 
 32  Oliver, Raine E               12 SA-GA                       44.83 
 33  Collier, Abby M               12 RRST-SE                     49.57 
 34  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE             50.78 
 35  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      53.55 
 36  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                      53.71 
 37  Hall, Ellaleigh B             11 RRST-SE                        NT 
 38  Krauth, Macey                 12 The Stingrays-SE               NT 
 39  Potter, SeraBeth B            12 GYSS-SE                        NT 
 40  Battle, Amelia T              11 SA-GA                          NT 
 41  Kwon, Ana E                   11 SA-GA                          NT 
 42  Galarza, Grecia F             11 SA-GA                          NT 
 43  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                         NT 
 44  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                         NT 
 45  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 46  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 47  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 48  Tibbs, Zoe L                  12 NWGA-GA                        NT 
 
Event 40  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE             30.92 
  2  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            31.96 
  3  Rhodes, Jackson P             12 SA-GA                       32.81 
  4  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                     33.89 
  5  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                     34.36 
  6  Tinley, Meyer J               12 MTSC-SE                     34.57 
  7  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                     34.81 
  8  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      35.06 
  9  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      35.23 
 10  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                     35.24 
 11  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      36.57 
 12  Buchanan, Mathias M           12 Makos-SE                    36.62 
 13  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            37.13 
 14  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     37.60 
 15  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      37.64 
 16  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      37.81 
 17  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                     38.20 
 18  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                     38.79 
 19  Orbke, Walker                 11 MTSC-SE                     40.20 
 20  Hyams, Phillip T              11 615-SE                      41.26 
 21  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE             41.78 
 22  Cook, Harrison J              11 615-SE                      42.25 
 23  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      47.74 
 24  Casteel, Michael A            12 SA-GA                       56.88 
 25  Andrews, Ewan R               12 RRST-SE                        NT 
 26  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 27  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 28  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 29  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                        NT 
 30  Blum, Brandon K               11 STAC-SE                        NT 
 
Event 41  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE             35.19 
  2  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE             40.73 
  3  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      41.22 
  4  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                     41.22 
  5  Nosarzewski, Karolina E        9 Tennessee AQ-SE             47.12 
  6  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      47.57 
  7  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      47.58 
  8  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      50.90 
  9  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                      51.36 
 10  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                      52.18 
 11  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                      53.17 
 12  Prieskorn, Ellie N            10 RRST-SE                     53.69 
 13  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      54.24 
 14  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                      54.70 
 15  Edens, Chloe B                 8 NWGA-GA                     55.03 
 16  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE             56.00 
 17  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      56.45 
 18  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                    1:01.67 
 19  Hendry, Madison T              9 BAY-SE                    1:03.19 
 20  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                    1:08.03 
 21  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                    1:11.48 
 22  Platek, Sadye R                7 MTSC-SE                        NT 
 23  Smith, Kamryn K               10 SA-GA                          NT 
 24  Jones, Mikayla N              10 SA-GA                          NT 
 25  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 26  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 27  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 28  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 29  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 30  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                         NT 
 31  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 32  Curtis, Catherine R            6 BAY-SE                         NT 
 33  Kelley, Addison M              8 NWGA-GA                        NT 
 34  McKinnon, Mary J              10 NWGA-GA                        NT 
 35  Peeples, Abby A               10 SA-GA                          NT 
 36  Lee, Bella S                  10 UN-GA                          NT 
 
Event 42  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      35.99 
  2  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      36.14 
  3  Lee, Isaac B                  10 Makos-SE                    36.26 
  4  Oliver, Race D                10 SA-GA                       40.75 
  5  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      41.02 
  6  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                     41.47 
  7  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      41.99 
  8  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE             42.01 
  9  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE             42.73 
 10  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      43.82 
 11  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      44.41 
 12  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE             44.56 
 13  Graves, Joshua M               9 SA-GA                       45.16 
 14  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE             45.95 
 15  Kammer, Mason E               10 615-SE                      46.47 
 16  Ermerins, Jonathon D          10 SA-GA                       48.68 
 17  Seay, Thomas A                 9 SA-GA                       48.75 
 18  Wilhoit, Samuel R             10 OSC-SE                      49.77 
 19  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                      50.23 
 20  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      50.26 
 21  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                      54.70 
 22  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                      55.70 
 23  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE             55.90 
 24  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                     56.20 
 25  Lindquist, Parker A            7 STAC-SE                     56.36 
 26  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                     56.40 
 27  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    1:08.25 
 28  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    1:11.67 
 29  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                    1:22.78 
 30  Andrews, Wyatt T              10 RRST-SE                        NT 
 31  Smola, Evan W                  8 SA-GA                          NT 
 32  Skidmore, Weston W             9 SA-GA                          NT 
 33  Skidmore, Wynn D               7 SA-GA                          NT 
 34  Farnham, Christopher T         6 BAY-SE                         NT 
 35  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 36  Shanda, Adam                   7 BAY-SE                         NT 
 37  Greear, Braden P              10 CAT-SE                         NT 
 38  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                         NT 
 39  Wood, Evan C                   8 NWGA-GA                        NT 
 40  Cox, John H                   10 NWGA-GA                        NT 
 41  Pettit, Cam M                  9 NWGA-GA                        NT 
 42  Pettit, Crawford M             7 NWGA-GA                        NT 
 43  Veal, Aiden J                 -1 NWGA-GA                        NT 
 44  Dixon, Sam L                  -1 NWGA-GA                        NT 
 45  Peeples, Ethan L               8 SA-GA                          NT 
 46  Zaretzki, Isaac Y              8 Tennessee AQ-SE                NT 
 47  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 43  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Parish, Jessica C             12 SA-GA                     1:15.37 
  2  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:22.63 
  3  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                   1:23.08 
  4  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                     1:30.50 
  5  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE           1:34.49 
  6  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE           1:35.05 
  7  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE           1:37.20 
  8  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE           1:38.95 
  9  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           1:39.46 
 10  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                     1:40.23 
 11  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           1:42.94 
 12  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:46.50 
 13  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:55.05 
 14  Thompson, Charlotte B         11 SA-GA                     2:06.44 
 15  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    2:09.57 
 16  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           2:29.78 
 17  Inthavong, Alina U            11 SA-GA                          NT 
 18  Kwon, Ana E                   11 SA-GA                          NT 
 19  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 44  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE           1:16.64 
  2  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                   1:25.98 
  3  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:32.42 
  4  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:36.05 
  5  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:38.02 
  6  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:40.74 
  7  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          1:42.06 
  8  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:53.06 
  9  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    2:06.79 
 10  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           2:15.78 
 11  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          2:18.94 
 12  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                        NT 
 13  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                        NT 
 14  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 15  Skidmore III, William L       11 SA-GA                          NT 
 16  Cook, Harrison J              11 615-SE                         NT 
 17  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                        NT 
 18  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                        NT 
 
Event 45  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE           1:38.48 
  2  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                   1:45.46 
  3  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    2:14.28 
  4  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE           2:23.36 
  5  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                         NT 
  6  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
  7  Lee, Bella S                  10 UN-GA                          NT 
 
Event 46  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lee, Isaac B                  10 Makos-SE                  1:30.80 
  2  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:47.97 
  3  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           1:55.14 
  4  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE           2:04.42 
  5  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           2:21.70 
  6  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
  7  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                         NT 
  8  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                         NT 
  9  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                         NT 
 10  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                         NT 
 11  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 47  Girls 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                   18:00.98 
  2  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                  20:19.23 
  3  Scott, Heather N              17 MTSC-SE                  20:33.00 
  4  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                   20:35.94 
  5  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                   20:43.17 
  6  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                   20:52.21 
  7  Felts, Grace L                15 MTSC-SE                  21:03.84 
  8  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                  21:16.78 
  9  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                   22:15.45 
 10  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                   22:29.94 
 11  Salsbury, Kate E              13 Tennessee AQ-SE          22:40.78 
 12  Allitt, Cassidy L             12 Tennessee AQ-SE          22:40.78 
 13  Leonard, Olivia N             12 Tennessee AQ-SE          22:40.78 
 14  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                        NT 
 
Event 48  Boys 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                   15:41.51 
  2  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                   16:41.98 
  3  Prada, Luis                   17 BAY-SE                   17:17.89 
  4  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                  17:38.74 
  5  Green, Jason M                17 BAY-SE                   18:11.64 
  6  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                   18:20.00 
  7  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                  18:28.12 
  8  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                   18:32.98 
  9  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                   18:44.72 
 10  Best, Jack                    17 BAY-SE                   18:45.09 
 11  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                 18:51.45 
 12  Workman, Cody A               17 NWGA-GA                  19:34.97 
 13  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                   19:55.84 
 14  Trombley, William N           16 BAY-SE                   20:50.24 
 15  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                   20:58.32 
 16  Robinson, Blaine B            14 MTSC-SE                  21:02.32 
 17  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                   21:15.67 
 18  Tippett, Will W               14 BAY-SE                   21:28.28 
 19  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                   21:28.55 
 20  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                   21:30.81 
 21  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                   21:48.40 
 22  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                   21:58.75 
 23  Post, Chase W                 13 BAY-SE                   22:27.92 
 24  Tinley, Meyer J               12 MTSC-SE                        NT 
 
Event 49  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Whitehead, Emily A            13 SA-GA                     2:14.17 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:22.29 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:24.57 
  4  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   2:24.81 
  5  Platt, Lexie V                14 UN-1-SE                   2:24.91 
  6  Platt, Victoria L             13 UN-1-SE                   2:30.35 
  7  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:31.57 
  8  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE           2:32.88 
  9  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:33.55 
 10  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:35.30 
 11  Salsbury, Kate E              13 Tennessee AQ-SE           2:35.56 
 12  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:36.95 
 13  Weinhart, Caroline E          14 SA-GA                     2:37.71 
 14  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    2:38.19 
 15  Burks, Cordelia J             13 MTSC-SE                   2:38.78 
 16  Platek, Ella A                13 MTSC-SE                   2:39.59 
 17  Khan, Caroline G              13 SA-GA                     2:40.00 
 18  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           2:40.78 
 19  Everett, Jordan A             13 SA-GA                     2:41.43 
 20  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           2:42.19 
 21  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           2:42.65 
 22  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   2:45.43 
 23  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                   2:47.24 
 24  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    2:51.88 
 25  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          3:21.28 
 26  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 27  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 28  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 29  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 30  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                        NT 
 31  Lee, Lauren E                 13 Makos-SE                       NT 
 32  Anderson, Hayleigh J          13 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 50  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mangrum, Nathan L             14 MTSC-SE                   2:22.56 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:30.86 
  3  Battle, Jacob R               14 SA-GA                     2:31.74 
  4  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:32.18 
  5  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:32.34 
  6  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:32.90 
  7  Freeman, Evan M               13 MTSC-SE                   2:32.98 
  8  Robinson, Blaine B            14 MTSC-SE                   2:34.78 
  9  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    2:35.41 
 10  Working, Gage                 14 MTSC-SE                   2:40.57 
 11  Jackson, Braeden K            14 MTSC-SE                   2:41.49 
 12  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    2:52.47 
 13  Jones, Tucker T               14 STAC-SE                   2:57.35 
 14  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    3:03.59 
 15  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    3:06.17 
 16  Lane, Eric W                  13 MTSC-SE                   3:21.54 
 17  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           3:25.05 
 18  Huff, Bryson P                14 RRST-SE                        NT 
 19  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE               NT 
 20  Kloor, Steven M               14 SA-GA                          NT 
 21  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                          NT 
 22  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 23  Coleman Jr, Telly D           14 STAC-SE                        NT 
 
Event 51  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    2:08.65 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    2:14.58 
  3  Penn, Libby C                 16 Tennessee AQ-SE           2:20.97 
  4  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:21.13 
  5  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                   2:23.53 
  6  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                   2:23.54 
  7  Hubbuch, Kayla M              16 MTSC-SE                   2:24.96 
  8  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:28.79 
  9  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                   2:30.37 
 10  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   2:34.83 
 11  Flatt, Amanda B               17 SA-GA                     2:48.13 
 12  Workman, Cassie J             17 NWGA-GA                   2:49.38 
 13  Beavers, Katelyn K            15 STAC-SE                   2:51.59 
 14  Hayes, Hannah L               17 615-SE                    3:01.01 
 15  Williams, Madisen M           15 MTSC-SE                        NT 
 16  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 52  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:51.16 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:58.37 
  3  Best, Jack                    17 BAY-SE                    1:59.11 
  4  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    1:59.91 
  5  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    2:01.67 
  6  Green, Jason M                17 BAY-SE                    2:02.04 
  7  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                   2:03.20 
  8  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    2:03.21 
  9  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    2:03.26 
 10  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:04.66 
 11  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:07.63 
 12  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   2:10.55 
 13  Workman, Cody A               17 NWGA-GA                   2:11.31 
 14  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    2:15.08 
 15  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  2:15.83 
 16  Gammons, Zac J                16 615-SE                    2:17.00 
 17  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   2:18.44 
 18  Collins, Devon R              16 Tennessee AQ-SE           2:18.67 
 19  Bailey, Weston W              16 615-SE                    2:19.88 
 20  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           2:20.77 
 21  Dillard, Jarel A              15 MTSC-SE                   2:24.40 
 22  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:25.60 
 23  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                    2:26.66 
 24  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   2:27.99 
 25  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                     2:29.29 
 26  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:29.95 
 27  Prieskorn, Judah D            15 RRST-SE                   2:32.00 
 28  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   2:51.87 
 29  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:52.75 
 30  Vaughn, Tyler D               16 MTSC-SE                        NT 
 31  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 32  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 33  Holman, Austin F              16 STAC-SE                        NT 
 
Event 53  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:11.46 
  2  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:13.75 
  3  Platt, Victoria L             13 UN-1-SE                   1:14.60 
  4  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:16.93 
  5  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:17.63 
  6  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE           1:19.05 
  7  Platt, Lexie V                14 UN-1-SE                   1:19.15 
  8  Salsbury, Kate E              13 Tennessee AQ-SE           1:21.51 
  9  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           1:22.78 
 10  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:23.52 
 11  Whitehead, Emily A            13 SA-GA                     1:23.88 
 12  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:24.25 
 13  Burks, Cordelia J             13 MTSC-SE                   1:24.69 
 14  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           1:25.94 
 15  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:26.02 
 16  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                   1:26.65 
 17  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           1:27.51 
 18  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   1:27.51 
 19  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:29.13 
 20  Lee, Lauren E                 13 Makos-SE                  1:29.86 
 21  Sides, Rachel K               14 SA-GA                     1:32.46 
 22  Platek, Ella A                13 MTSC-SE                   1:34.95 
 23  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          1:38.09 
 24  Everett, Jordan A             13 SA-GA                     1:38.84 
 25  Khan, Caroline G              13 SA-GA                          NT 
 26  Smith, Kira N                 13 SA-GA                          NT 
 27  Ames, Alexandra M             14 SA-GA                          NT 
 28  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 29  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 30  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 31  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 32  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                        NT 
 33  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                        NT 
 34  Anderson, Hayleigh J          13 Tennessee AQ-SE                NT 
 35  Stewart, Autumn R             13 STAC-SE                        NT 
 36  Lee, Miah G                   13 UN-GA                          NT 
 
Event 54  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mangrum, Nathan L             14 MTSC-SE                   1:13.58 
  2  Battle, Jacob R               14 SA-GA                     1:18.76 
  3  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                     1:20.90 
  4  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:21.27 
  5  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    1:21.35 
  6  Long, Reece D                 13 STAC-SE                   1:21.93 
  7  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:22.90 
  8  Robinson, Blaine B            14 MTSC-SE                   1:25.31 
  9  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          1:25.91 
 10  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:26.72 
 11  Working, Gage                 14 MTSC-SE                   1:27.75 
 12  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:31.17 
 13  Huff, Bryson P                14 RRST-SE                   1:32.11 
 14  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:32.57 
 15  Freeman, Evan M               13 MTSC-SE                   1:38.76 
 16  Lane, Eric W                  13 MTSC-SE                   1:39.15 
 17  Jones, Tucker T               14 STAC-SE                   1:39.67 
 18  Coleman Jr, Telly D           14 STAC-SE                   1:43.92 
 19  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           1:44.65 
 20  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    1:48.94 
 21  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:50.70 
 22  Prieskorn, Titus M            13 RRST-SE                        NT 
 23  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 55  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:12.48 
  2  Hubbuch, Kayla M              16 MTSC-SE                   1:14.74 
  3  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:14.78 
  4  Coke, Emily E                 17 615-SE                    1:15.18 
  5  Penn, Libby C                 16 Tennessee AQ-SE           1:15.18 
  6  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          1:17.10 
  7  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                   1:18.17 
  8  Lounsbury, Cassidy E          16 MTSC-SE                   1:19.98 
  9  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                   1:20.45 
 10  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   1:22.03 
 11  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE          1:22.12 
 12  Workman, Cassie J             17 NWGA-GA                   1:22.57 
 13  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:22.69 
 14  Huffman, Natalie G            15 MTSC-SE                   1:24.10 
 15  Williams, Madisen M           15 MTSC-SE                   1:24.52 
 16  Flatt, Amanda B               17 SA-GA                     1:25.15 
 17  Decker, Kate A                15 MTSC-SE                   1:27.27 
 18  Bell, Ashlyn B                15 MTSC-SE                   1:32.07 
 19  Beavers, Katelyn K            15 STAC-SE                   1:37.80 
 20  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE               NT 
 21  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                        NT 
 
Event 56  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      59.82 
  2  Best, Jack                    17 BAY-SE                    1:00.89 
  3  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    1:00.98 
  4  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:01.01 
  5  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    1:02.43 
  6  Gammons, Zac J                16 615-SE                    1:07.36 
  7  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:08.26 
  8  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:09.22 
  9  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   1:09.41 
 10  Trombley, William N           16 BAY-SE                    1:10.27 
 11  Collins, Devon R              16 Tennessee AQ-SE           1:10.76 
 12  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                   1:12.44 
 13  Workman, Cody A               17 NWGA-GA                   1:13.58 
 14  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                    1:15.23 
 15  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           1:15.34 
 16  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   1:16.95 
 17  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          1:17.40 
 18  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:17.86 
 19  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          1:19.59 
 20  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:26.44 
 21  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                     1:31.70 
 22  Hall, Jackson F               15 RRST-SE                        NT 
 23  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 24  Greene, Andrew R              18 615-SE                         NT 
 25  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 26  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                        NT 
 27  Kauffman, Joe F               17 NWGA-GA                        NT 
 
Event 57  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Platek, Ella A                13 MTSC-SE                   2:59.54 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    3:00.31 
  3  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    3:04.18 
  4  Everett, Jordan A             13 SA-GA                     3:07.49 
  5  Rainer, Leighton E            14 GYSS-SE                   3:07.65 
  6  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE           3:08.08 
  7  Whitehead, Emily A            13 SA-GA                     3:09.11 
  8  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    3:18.30 
  9  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    3:27.93 
 10  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                   3:47.00 
 11  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           3:52.78 
 12  Burks, Cordelia J             13 MTSC-SE                        NT 
 13  Ames, Alexandra M             14 SA-GA                          NT 
 14  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                         NT 
 15  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 16  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 17  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 18  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 19  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 20  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE                NT 
 21  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE                NT 
 22  Anderson, Hayleigh J          13 Tennessee AQ-SE                NT 
 23  Platt, Victoria L             13 UN-1-SE                        NT 
 24  Lee, Miah G                   13 UN-GA                          NT 
 
Event 58  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    3:00.88 
  2  Battle, Jacob R               14 SA-GA                     3:13.56 
  3  Jones, Tucker T               14 STAC-SE                   3:31.13 
  4  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           4:25.78 
  5  Kloor, Steven M               14 SA-GA                          NT 
  6  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                          NT 
  7  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                         NT 
  8  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                         NT 
  9  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                         NT 
 10  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 11  Long, Reece D                 13 STAC-SE                        NT 
 
Event 59  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:54.12 
  2  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                   2:59.89 
  3  Hubbuch, Kayla M              16 MTSC-SE                   3:01.29 
  4  Coke, Emily E                 17 615-SE                    3:08.25 
  5  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                   3:17.49 
  6  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   3:37.80 
  7  Workman, Cassie J             17 NWGA-GA                   3:42.78 
  8  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                        NT 
  9  Platek, Claire E              11 MTSC-SE                        NT 
 10  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 60  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                17 BAY-SE                    2:27.53 
  2  Dillard, Jarel A              15 MTSC-SE                   2:36.66 
  3  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   2:47.15 
  4  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   2:53.48 
  5  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  2:55.42 
  6  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:59.55 
  7  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                   3:09.60 
  8  Vaughn, Tyler D               16 MTSC-SE                   3:17.26 
  9  Rainer, Dru D                 16 GYSS-SE                   3:39.93 
 10  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                     3:41.01 
 11  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   3:41.58 
 12  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                        NT 
 13  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 61  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Khan, Caroline G              13 SA-GA                       29.04 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                      29.29 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                      30.23 
  4  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                      30.38 
  5  Whitehead, Emily A            13 SA-GA                       30.43 
  6  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                      30.62 
  7  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                      30.83 
  8  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE             31.13 
  9  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                     31.15 
 10  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                      31.68 
 11  Salsbury, Kate E              13 Tennessee AQ-SE             32.12 
 12  Lee, Lauren E                 13 Makos-SE                    32.45 
 13  Platek, Ella A                13 MTSC-SE                     32.62 
 14  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE             32.62 
 15  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                      33.00 
 16  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                      33.53 
 17  Weinhart, Caroline E          14 SA-GA                       33.63 
 18  Everett, Jordan A             13 SA-GA                       33.71 
 19  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE             33.78 
 20  Burks, Cordelia J             13 MTSC-SE                     33.83 
 21  Platt, Victoria L             13 UN-1-SE                     34.45 
 22  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE             34.66 
 23  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                     34.97 
 24  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                     35.93 
 25  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE            37.38 
 26  Sides, Rachel K               14 SA-GA                       37.62 
 27  Rainer, Leighton E            14 GYSS-SE                        NT 
 28  Smith, Kira N                 13 SA-GA                          NT 
 29  Ames, Alexandra M             14 SA-GA                          NT 
 30  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 31  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 32  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 33  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 34  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                        NT 
 35  Anderson, Hayleigh J          13 Tennessee AQ-SE                NT 
 36  Platt, Lexie V                14 UN-1-SE                        NT 
 37  Stewart, Autumn R             13 STAC-SE                        NT 
 38  Lee, Miah G                   13 UN-GA                          NT 
 
Event 62  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ly, Jacob D                   13 SA-GA                       30.65 
  2  Battle, Jacob R               14 SA-GA                       30.82 
  3  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                      31.09 
  4  Tippett, Will W               14 BAY-SE                      31.12 
  5  Jackson, Braeden K            14 MTSC-SE                     31.41 
  6  Working, Gage                 14 MTSC-SE                     31.43 
  7  Long, Reece D                 13 STAC-SE                     31.46 
  8  Post, Chase W                 13 BAY-SE                      32.22 
  9  Coleman Jr, Telly D           14 STAC-SE                     32.48 
 10  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                      32.76 
 11  Freeman, Evan M               13 MTSC-SE                     33.06 
 12  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                      33.07 
 13  Robinson, Blaine B            14 MTSC-SE                     33.40 
 14  Huff, Bryson P                14 RRST-SE                     34.04 
 15  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                      36.04 
 16  Jones, Tucker T               14 STAC-SE                     36.76 
 17  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE             38.16 
 18  Lane, Eric W                  13 MTSC-SE                     38.22 
 19  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                      38.35 
 20  Prieskorn, Titus M            13 RRST-SE                     41.73 
 21  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                      42.97 
 22  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE               NT 
 23  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 63  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      28.37 
  2  Hubbuch, Kayla M              16 MTSC-SE                     29.18 
  3  Penn, Libby C                 16 Tennessee AQ-SE             29.32 
  4  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                      29.34 
  5  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                     30.19 
  6  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                     30.72 
  7  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                     31.04 
  8  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                     31.25 
  9  Lounsbury, Cassidy E          16 MTSC-SE                     31.28 
 10  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                      31.30 
 11  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE            32.07 
 12  Workman, Cassie J             17 NWGA-GA                     32.84 
 13  Decker, Kate A                15 MTSC-SE                     33.38 
 14  Williams, Madisen M           15 MTSC-SE                     33.60 
 15  Flatt, Amanda B               17 SA-GA                       33.65 
 16  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE            34.49 
 17  Beavers, Katelyn K            15 STAC-SE                     34.69 
 18  Huffman, Natalie G            15 MTSC-SE                     34.72 
 19  Bell, Ashlyn B                15 MTSC-SE                     35.29 
 20  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE               NT 
 21  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                        NT 
 
Event 64  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Best, Jack                    17 BAY-SE                      25.22 
  2  Lane, Brock W                 15 MTSC-SE                     25.48 
  3  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      25.63 
  4  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      25.75 
  5  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      25.88 
  6  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                     26.28 
  7  Twillie, Joshua A             16 MTSC-SE                     26.38 
  8  Prada, Luis                   17 BAY-SE                      26.44 
  9  Trombley, William N           16 BAY-SE                      27.45 
 10  Green, Jason M                17 BAY-SE                      27.70 
 11  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                     27.70 
 12  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE            27.73 
 13  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      27.87 
 14  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                     28.01 
 15  Collins, Devon R              16 Tennessee AQ-SE             28.11 
 16  Workman, Cody A               17 NWGA-GA                     28.19 
 17  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                      28.39 
 18  Gammons, Zac J                16 615-SE                      29.17 
 19  Dillard, Jarel A              15 MTSC-SE                     29.31 
 20  Relford, Cole C               15 STAC-SE                     29.72 
 21  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                      30.23 
 22  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                      30.53 
 23  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                       30.54 
 24  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE             30.76 
 25  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                     31.26 
 26  Prieskorn, Judah D            15 RRST-SE                     34.00 
 27  Hall, Jackson F               15 RRST-SE                        NT 
 28  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 29  Rainer, Dru D                 16 GYSS-SE                        NT 
 30  Clinard, John P               17 615-SE                         NT 
 31  Greene, Andrew R              18 615-SE                         NT 
 32  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 33  Kauffman, Joe F               17 NWGA-GA                        NT 
 34  Holman, Austin F              16 STAC-SE                        NT 
 
Event 65  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:40.18 
  2  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:41.73 
  3  Platt, Lexie V                14 UN-1-SE                   2:43.40 
  4  Weinhart, Caroline E          14 SA-GA                     2:49.12 
  5  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   2:55.17 
  6  Chiles, Corrine E             14 Tennessee AQ-SE           3:38.78 
  7  Wright, Bridgitte T           13 MTSC-SE                        NT 
  8  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                         NT 
  9  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                         NT 
 10  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 11  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                         NT 
 12  Harper, Ashlin A              13 CAT-SE                         NT 
 13  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE                NT 
 14  Knight, Mary M                13 Tennessee AQ-SE                NT 
 15  Chadwell, Mandi B             13 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 66  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    3:09.44 
  2  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    3:28.33 
  3  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE                NT 
  4  Long, Reece D                 13 STAC-SE                        NT 
 
Event 67  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    2:22.98 
  2  Atkinson, Jules I             12 MTSC-SE                   2:40.25 
  3  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:41.25 
  4  Atkinson, Simone E            15 MTSC-SE                   2:52.59 
  5  Harris, Mia                   15 MTSC-SE                   2:53.03 
  6  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          3:08.36 
  7  Grisham, Lexi L               15 MTSC-SE                        NT 
  8  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 68  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    2:04.98 
  2  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    2:13.17 
  3  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   2:16.29 
  4  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:16.51 
  5  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:26.68 
  6  Ceausu, Eddie R               15 Tennessee AQ-SE           2:35.64 
  7  Bailey, Weston W              16 615-SE                    2:40.96 
  8  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:49.44 
  9  Oliver, Blaize T              15 SA-GA                     2:59.97 
 10  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE               NT 
 11  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE               NT 
 12  Jenkins, Nathan R             18 BAY-SE                         NT 
 13  Carroll, John D               15 NWGA-GA                        NT 
 14  Relford, Cole C               15 STAC-SE                        NT 
 
Event 69  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE           2:48.96 
  2  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    3:15.42 
  3  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                   3:18.40 
  4  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE           3:45.62 
  5  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE           3:51.45 
  6  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                    4:30.73 
  7  Fitzsimmons, Maria T           9 SA-GA                          NT 
  8  Margio, Addie R               10 BAY-SE                         NT 
  9  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                         NT 
 10  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
 11  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 12  Lee, Bella S                  10 UN-GA                          NT 
 
Event 70  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lee, Isaac B                  10 Makos-SE                  2:41.80 
  2  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    3:10.38 
  3  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    3:11.63 
  4  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           3:24.05 
  5  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    3:29.32 
  6  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE           3:34.27 
  7  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           3:37.58 
  8  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           3:38.45 
  9  Wilhoit, Samuel R             10 OSC-SE                    3:51.00 
 10  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                        NT 
 11  Oliver, Race D                10 SA-GA                          NT 
 12  Graves, Joshua M               9 SA-GA                          NT 
 13  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
 14  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                         NT 
 15  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                         NT 
 16  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 71  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE           2:30.10 
  2  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                   2:31.69 
  3  Parish, Jessica C             12 SA-GA                     2:40.93 
  4  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE           2:43.92 
  5  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                     2:45.26 
  6  Thompson, Charlotte B         11 SA-GA                     2:48.87 
  7  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE           2:55.22 
  8  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           2:56.60 
  9  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    2:58.26 
 10  Scourlas, Peyton J            12 SA-GA                     2:58.92 
 11  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE           2:59.89 
 12  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    3:01.18 
 13  Inthavong, Alina U            11 SA-GA                     3:05.27 
 14  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                     3:05.41 
 15  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           3:05.89 
 16  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    3:05.97 
 17  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    3:06.23 
 18  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    3:07.41 
 19  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    3:09.95 
 20  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    3:13.26 
 21  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA-GA                     3:16.49 
 22  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    3:18.42 
 23  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    3:30.27 
 24  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    3:43.21 
 25  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           3:49.78 
 26  Oliver, Raine E               12 SA-GA                          NT 
 27  Battle, Amelia T              11 SA-GA                          NT 
 28  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                         NT 
 29  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                         NT 
 30  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 31  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                         NT 
 32  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 33  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 34  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                        NT 
 35  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 72  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE           2:36.33 
  2  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          2:46.47 
  3  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                   2:48.17 
  4  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    2:49.59 
  5  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    2:53.03 
  6  Tinley, Meyer J               12 MTSC-SE                   2:53.44 
  7  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          2:56.92 
  8  Rhodes, Jackson P             12 SA-GA                     2:59.38 
  9  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    3:05.91 
 10  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    3:07.37 
 11  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    3:09.34 
 12  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   3:11.22 
 13  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           3:12.78 
 14  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   3:13.41 
 15  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   3:14.74 
 16  Blum, Brandon K               11 STAC-SE                   3:50.36 
 17  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 18  Skidmore III, William L       11 SA-GA                          NT 
 19  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 73  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE             42.15 
  2  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      48.01 
  3  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE             48.11 
  4  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                     49.54 
  5  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE             51.83 
  6  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      54.36 
  7  Fitzsimmons, Maria T           9 SA-GA                       54.38 
  8  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      54.76 
  9  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                      54.92 
 10  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      55.59 
 11  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      55.73 
 12  Nosarzewski, Karolina E        9 Tennessee AQ-SE             57.87 
 13  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                      59.37 
 14  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    1:00.66 
 15  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                    1:01.73 
 16  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                    1:04.31 
 17  Prieskorn, Ellie N            10 RRST-SE                   1:10.11 
 18  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    1:10.50 
 19  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                    1:17.61 
 20  Smith, Kamryn K               10 SA-GA                          NT 
 21  Jones, Mikayla N              10 SA-GA                          NT 
 22  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 23  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 24  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 25  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 26  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 27  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                         NT 
 28  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 29  Curtis, Catherine R            6 BAY-SE                         NT 
 30  Edens, Chloe B                 8 NWGA-GA                        NT 
 31  Kelley, Addison M              8 NWGA-GA                        NT 
 32  McKinnon, Mary J              10 NWGA-GA                        NT 
 33  Peeples, Abby A               10 SA-GA                          NT 
 34  Lee, Bella S                  10 UN-GA                          NT 
 
Event 74  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                     45.27 
  2  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      46.45 
  3  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE             47.07 
  4  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      47.81 
  5  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE             49.35 
  6  Ermerins, Jonathon D          10 SA-GA                       50.33 
  7  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE             50.42 
  8  Seay, Thomas A                 9 SA-GA                       50.89 
  9  Oliver, Race D                10 SA-GA                       51.95 
 10  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      52.27 
 11  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      53.81 
 12  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                      54.45 
 13  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      54.61 
 14  Graves, Joshua M               9 SA-GA                       55.29 
 15  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      55.62 
 16  Wilhoit, Samuel R             10 OSC-SE                      56.47 
 17  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE             56.51 
 18  Lindquist, Parker A            7 STAC-SE                     59.59 
 19  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                    1:02.09 
 20  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    1:06.16 
 21  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   1:06.89 
 22  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    1:07.78 
 23  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    1:13.18 
 24  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           1:13.53 
 25  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                    1:27.64 
 26  Andrews, Wyatt T              10 RRST-SE                        NT 
 27  Smola, Evan W                  8 SA-GA                          NT 
 28  Farnham, Christopher T         6 BAY-SE                         NT 
 29  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 30  Shanda, Adam                   7 BAY-SE                         NT 
 31  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                         NT 
 32  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                        NT 
 33  Cox, John H                   10 NWGA-GA                        NT 
 34  Peeples, Ethan L               8 SA-GA                          NT 
 35  Lee, Isaac B                  10 Makos-SE                       NT 
 36  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 75  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Parish, Jessica C             12 SA-GA                       34.70 
  2  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                     36.26 
  3  Thompson, Charlotte B         11 SA-GA                       38.30 
  4  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                    38.35 
  5  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                       39.36 
  6  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE             39.36 
  7  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE             40.28 
  8  Leonard, Olivia N             12 Tennessee AQ-SE             40.49 
  9  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE             41.24 
 10  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      41.93 
 11  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE             42.17 
 12  Inthavong, Alina U            11 SA-GA                       42.22 
 13  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      42.28 
 14  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      42.82 
 15  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      43.12 
 16  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                     43.32 
 17  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      43.34 
 18  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE             43.91 
 19  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE             44.22 
 20  Platt, Olivia C               11 UN-1-SE                     44.89 
 21  Scourlas, Peyton J            12 SA-GA                       44.90 
 22  Platek, Claire E              11 MTSC-SE                     45.20 
 23  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      47.32 
 24  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      50.75 
 25  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      51.06 
 26  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      51.74 
 27  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA-GA                       51.87 
 28  Oliver, Raine E               12 SA-GA                       52.45 
 29  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      52.62 
 30  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE             52.78 
 31  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      58.33 
 32  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:01.55 
 33  Collier, Abby M               12 RRST-SE                   1:03.12 
 34  Hall, Ellaleigh B             11 RRST-SE                        NT 
 35  Potter, SeraBeth B            12 GYSS-SE                        NT 
 36  Battle, Amelia T              11 SA-GA                          NT 
 37  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                         NT 
 38  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                         NT 
 39  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 40  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 41  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 42  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 43  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                        NT 
 44  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 76  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                     39.28 
  2  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                     39.45 
  3  Rhodes, Jackson P             12 SA-GA                       39.84 
  4  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE             41.05 
  5  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      41.17 
  6  Tinley, Meyer J               12 MTSC-SE                     41.74 
  7  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            44.11 
  8  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      44.64 
  9  Orbke, Walker                 11 MTSC-SE                     45.25 
 10  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     45.30 
 11  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      45.46 
 12  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      45.55 
 13  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            46.02 
 14  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      46.23 
 15  Lindquist, Collin E           11 STAC-SE                     47.05 
 16  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      49.31 
 17  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE             49.78 
 18  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                     50.96 
 19  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                     54.68 
 20  Blum, Brandon K               11 STAC-SE                     58.02 
 21  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      58.06 
 22  Andrews, Ewan R               12 RRST-SE                        NT 
 23  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 24  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE           1:46.67 
  2  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                   1:56.41 
  3  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE           1:58.73 
  4  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    2:03.06 
  5  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    2:04.47 
  6  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE           2:06.06 
  7  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                    2:07.14 
  8  Nosarzewski, Karolina E        9 Tennessee AQ-SE           2:13.41 
  9  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    2:13.55 
 10  Fitzsimmons, Maria T           9 SA-GA                     2:14.31 
 11  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    2:16.39 
 12  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    2:41.72 
 13  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 14  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
 15  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 16  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 17  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                         NT 
 18  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                         NT 
 19  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 20  Lee, Bella S                  10 UN-GA                          NT 
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:52.40 
  2  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:52.71 
  3  Oliver, Race D                10 SA-GA                     2:01.33 
  4  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE           2:07.36 
  5  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           2:10.92 
  6  Lindquist, Parker A            7 STAC-SE                   2:11.91 
  7  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    2:12.44 
  8  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    2:14.14 
  9  Graves, Joshua M               9 SA-GA                     2:15.24 
 10  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           2:15.66 
 11  Wilhoit, Samuel R             10 OSC-SE                    2:17.91 
 12  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    2:18.13 
 13  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           2:20.00 
 14  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                   2:20.16 
 15  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    2:23.28 
 16  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           2:25.67 
 17  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    2:40.48 
 18  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   2:50.08 
 19  Ermerins, Jonathon D          10 SA-GA                          NT 
 20  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                         NT 
 21  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                         NT 
 22  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                         NT 
 23  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                         NT 
 
Event 79  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE           1:31.15 
  2  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE           1:37.21 
  3  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                  1:37.97 
  4  Platt, Olivia C               11 UN-1-SE                   1:40.21 
  5  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           1:42.36 
  6  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                     1:42.40 
  7  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                   1:42.90 
  8  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:43.03 
  9  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                     1:44.74 
 10  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE           1:45.05 
 11  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:48.11 
 12  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:48.43 
 13  Inthavong, Alina U            11 SA-GA                     1:48.67 
 14  Platek, Claire E              11 MTSC-SE                   1:54.52 
 15  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE           1:56.58 
 16  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    2:00.42 
 17  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           2:01.11 
 18  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    2:04.10 
 19  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA-GA                     2:05.11 
 20  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    2:06.78 
 21  Oliver, Raine E               12 SA-GA                     2:07.01 
 22  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    2:07.34 
 23  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    2:16.07 
 24  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    2:38.43 
 25  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    2:41.43 
 26  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           3:12.78 
 27  Potter, SeraBeth B            12 GYSS-SE                        NT 
 28  Battle, Amelia T              11 SA-GA                          NT 
 29  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                         NT 
 30  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                         NT 
 31  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 32  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 33  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 34  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 35  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                        NT 
 36  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 80  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Rhodes, Jackson P             12 SA-GA                     1:35.16 
  2  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:37.59 
  3  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:38.68 
  4  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                   1:39.82 
  5  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   1:40.21 
  6  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:44.20 
  7  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:45.58 
  8  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          1:47.44 
  9  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:47.64 
 10  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:48.33 
 11  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:52.99 
 12  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE           1:55.78 
 13  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   1:57.61 
 14  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           1:57.78 
 15  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   2:02.30 
 16  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    2:11.89 
 17  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          2:13.49 
 18  Orbke, Walker                 11 MTSC-SE                        NT 
 19  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 20  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                         NT 
 21  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 
Event 81  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE           1:17.86 
  2  Nosarzewski, Karolina E        9 Tennessee AQ-SE           1:19.68 
  3  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                   1:31.70 
  4  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:35.96 
  5  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE           1:36.99 
  6  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                    1:39.31 
  7  Fitzsimmons, Maria T           9 SA-GA                     1:39.85 
  8  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE           1:43.62 
  9  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:49.42 
 10  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:51.78 
 11  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    2:01.36 
 12  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    2:07.77 
 13  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    2:13.93 
 14  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    2:14.63 
 15  Prieskorn, Ellie N            10 RRST-SE                        NT 
 16  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                         NT 
 17  Smith, Kamryn K               10 SA-GA                          NT 
 18  Jones, Mikayla N              10 SA-GA                          NT 
 19  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                         NT 
 20  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 21  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 22  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 23  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                         NT 
 24  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 25  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 26  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 27  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                         NT 
 28  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 29  Kelley, Addison M              8 NWGA-GA                        NT 
 30  McKinnon, Mary J              10 NWGA-GA                        NT 
 31  Peeples, Abby A               10 SA-GA                          NT 
 32  Lee, Bella S                  10 UN-GA                          NT 
 
Event 82  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:20.91 
  2  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:24.90 
  3  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                   1:32.22 
  4  Oliver, Race D                10 SA-GA                     1:33.26 
  5  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           1:34.22 
  6  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE           1:34.82 
  7  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:36.46 
  8  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:40.40 
  9  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:41.19 
 10  Graves, Joshua M               9 SA-GA                     1:42.27 
 11  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           1:44.42 
 12  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:44.96 
 13  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           1:48.00 
 14  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    1:49.66 
 15  Wilhoit, Samuel R             10 OSC-SE                    1:50.12 
 16  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:53.36 
 17  Lindquist, Parker A            7 STAC-SE                   1:56.30 
 18  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                    2:05.29 
 19  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    2:07.67 
 20  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    2:22.18 
 21  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   2:24.52 
 22  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    2:48.66 
 23  Andrews, Wyatt T              10 RRST-SE                        NT 
 24  Ermerins, Jonathon D          10 SA-GA                          NT 
 25  Smola, Evan W                  8 SA-GA                          NT 
 26  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 27  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                         NT 
 28  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                        NT 
 29  Cox, John H                   10 NWGA-GA                        NT 
 30  Peeples, Ethan L               8 SA-GA                          NT 
 31  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 83  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                   1:08.04 
  2  Parish, Jessica C             12 SA-GA                     1:08.31 
  3  Leonard, Olivia N             12 Tennessee AQ-SE           1:08.56 
  4  Scourlas, Peyton J            12 SA-GA                     1:10.25 
  5  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                     1:11.85 
  6  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE           1:14.63 
  7  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE           1:16.90 
  8  Thompson, Charlotte B         11 SA-GA                     1:16.99 
  9  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           1:17.27 
 10  Platt, Olivia C               11 UN-1-SE                   1:17.84 
 11  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                  1:21.05 
 12  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE           1:21.20 
 13  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE           1:21.28 
 14  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:21.30 
 15  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           1:22.91 
 16  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA-GA                     1:23.24 
 17  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                   1:23.45 
 18  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:24.14 
 19  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:25.67 
 20  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:26.00 
 21  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:26.22 
 22  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:26.43 
 23  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                     1:27.13 
 24  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:27.19 
 25  Inthavong, Alina U            11 SA-GA                     1:27.83 
 26  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:30.05 
 27  Platek, Claire E              11 MTSC-SE                   1:35.29 
 28  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:38.69 
 29  Oliver, Raine E               12 SA-GA                     1:39.50 
 30  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:42.36 
 31  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           1:49.78 
 32  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    1:53.98 
 33  Collier, Abby M               12 RRST-SE                   1:57.41 
 34  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    2:03.26 
 35  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    2:10.00 
 36  Potter, SeraBeth B            12 GYSS-SE                        NT 
 37  Battle, Amelia T              11 SA-GA                          NT 
 38  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                         NT 
 39  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 40  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 41  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 42  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 43  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                        NT 
 44  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 84  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE           1:06.48 
  2  Rhodes, Jackson P             12 SA-GA                     1:11.69 
  3  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   1:14.21 
  4  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:15.86 
  5  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:16.14 
  6  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          1:16.24 
  7  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:20.15 
  8  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                   1:20.28 
  9  Tinley, Meyer J               12 MTSC-SE                   1:21.03 
 10  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:23.99 
 11  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:24.19 
 12  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:26.56 
 13  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           1:26.78 
 14  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:27.35 
 15  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   1:27.40 
 16  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   1:27.50 
 17  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:28.08 
 18  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          1:28.82 
 19  Lindquist, Collin E           11 STAC-SE                   1:29.89 
 20  Orbke, Walker                 11 MTSC-SE                   1:30.19 
 21  Blum, Brandon K               11 STAC-SE                   1:44.85 
 22  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:54.61 
 23  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 24  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 
Event 85  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Knight, Helen D               10 Tennessee AQ-SE             41.38 
  2  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                     45.57 
  3  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      48.97 
  4  Towne, Mia N                  10 Tennessee AQ-SE             58.19 
  5  Fitzsimmons, Maria T           9 SA-GA                       58.89 
  6  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                    1:01.41 
  7  Nosarzewski, Karolina E        9 Tennessee AQ-SE           1:03.32 
  8  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:03.46 
  9  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE           1:05.35 
 10  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:07.54 
 11  Smith, Kamryn K               10 SA-GA                          NT 
 12  Jones, Mikayla N              10 SA-GA                          NT 
 13  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                         NT 
 14  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                         NT 
 15  Margio, Addie R               10 BAY-SE                         NT 
 16  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
 17  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                         NT 
 18  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 19  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 20  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 21  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 22  Edens, Chloe B                 8 NWGA-GA                        NT 
 23  McKinnon, Mary J              10 NWGA-GA                        NT 
 24  Peeples, Abby A               10 SA-GA                          NT 
 
Event 86  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lee, Isaac B                  10 Makos-SE                    41.33 
  2  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      50.08 
  3  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      50.49 
  4  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                     50.69 
  5  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      52.08 
  6  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE             53.26 
  7  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      53.39 
  8  Salsbury, Braden R            10 Tennessee AQ-SE             55.98 
  9  Seay, Thomas A                 9 SA-GA                       56.01 
 10  Oliver, Race D                10 SA-GA                       56.62 
 11  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE             57.85 
 12  Graves, Joshua M               9 SA-GA                       59.01 
 13  Lindquist, Parker A            7 STAC-SE                   1:00.01 
 14  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:00.74 
 15  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    1:02.05 
 16  Ermerins, Jonathon D          10 SA-GA                     1:02.06 
 17  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           1:06.00 
 18  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           1:06.43 
 19  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:08.22 
 20  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    1:28.04 
 21  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 22  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                        NT 
 23  Peeples, Ethan L               8 SA-GA                          NT 
 24  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 87  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Leonard, Olivia N             12 Tennessee AQ-SE             34.51 
  2  Tallent, Corina M             12 Tennessee AQ-SE             34.63 
  3  Parish, Jessica C             12 SA-GA                       34.88 
  4  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                     34.94 
  5  Tiller, Jamison G             11 SA-GA                       35.02 
  6  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE             38.30 
  7  Midis, Lattie C               12 Tennessee AQ-SE             40.51 
  8  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      40.67 
  9  Hudson, Reese A               12 Tennessee AQ-SE             40.69 
 10  Platt, Olivia C               11 UN-1-SE                     40.69 
 11  Cross, Mary Sims S            11 Tennessee AQ-SE             40.75 
 12  Taylor, Jenna L               11 SA-GA                       41.86 
 13  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                    42.32 
 14  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE             43.18 
 15  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      43.79 
 16  Scourlas, Peyton J            12 SA-GA                       45.82 
 17  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      46.94 
 18  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      47.52 
 19  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      48.32 
 20  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA-GA                       48.75 
 21  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                     48.76 
 22  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      50.71 
 23  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      56.71 
 24  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      59.71 
 25  Platek, Claire E              11 MTSC-SE                   1:00.76 
 26  Oliver, Raine E               12 SA-GA                     1:01.06 
 27  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           1:01.78 
 28  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    1:08.09 
 29  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:12.36 
 30  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                         NT 
 31  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 32  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                         NT 
 33  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 34  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 35  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 36  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 88  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kammann, Carson D             12 Tennessee AQ-SE             33.92 
  2  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                     35.05 
  3  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      36.08 
  4  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                     37.25 
  5  Serbin, Carson P              11 MTSC-SE                     38.04 
  6  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      38.75 
  7  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            39.56 
  8  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      43.46 
  9  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      43.56 
 10  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     48.91 
 11  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE             50.78 
 12  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                     52.47 
 13  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      52.91 
 14  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                     53.14 
 15  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            55.82 
 16  Lindquist, Collin E           11 STAC-SE                     55.85 
 17  Blum, Brandon K               11 STAC-SE                   1:07.17 
 18  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:07.31 
 19  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE               NT 
 20  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT