Licensed to Baylor Swim Club        HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/1/2016 02:55 PM
        2016 SE Arena Long Course Invitational - 4/29/2016 to 5/1/2016         
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE      3:13.75    3:01.36  
                    1:34.27                                        
  2 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                    NT    3:22.11  
                    1:46.14                                        
  3 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                    NT    3:30.13  
                    1:49.24                                        
  4 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT    3:35.72  
                    1:43.32    6.09                                
  5 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE      3:50.09    3:48.00  
                    1:33.93   18.37                                
  6 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE                    NT    3:48.89  
                    1:57.08                                        
  7 Margio, Addie R           10 BAY-SE                    NT    3:54.56  
                    2:00.35                                        
  8 McCoy, Ava C               9 BAY-SE                    NT    3:57.22  
                    2:01.20                                        
 
Event 2  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE      4:01.33    3:21.14  
                    1:39.60                                        
  2 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               3:37.91    3:22.31  
                    1:35.86                                        
  3 Oliver, Race D            10 SA-GA                     NT    3:30.38  
                    1:46.87                                        
  4 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE      4:01.85    3:35.33  
                    1:49.29                                        
  5 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               3:52.90    3:35.80  
      47.96 1:00.37 1:02.65   44.82                                
  6 Gartman, Jack E           10 BAY-SE                    NT    3:43.89  
                    1:55.75                                        
  7 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                    NT    3:56.83  
                    2:03.40                                        
  8 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE      4:23.92    4:04.05  
                    2:09.37                                        
  9 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE               4:18.31    4:08.85  
                    2:05.09                                        
 -- Porter, Vincent J          9 BAY-SE               3:46.69         DQ  
      47.16   56.37   55.28   43.49                                
 
Event 3  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Leah G              11 OSC-SE               2:58.66    2:45.79  
                    1:27.91                                        
  2 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE      3:07.22    2:54.67  
      37.21   45.48   51.74   40.24                                
  3 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                3:14.43    2:58.90  
                    1:35.41                                        
  4 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE      3:10.35    3:00.51  
      38.38   47.63 1:34.50                                        
  5 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE               3:33.66    3:02.91  
      38.25   47.78   52.02   44.86                                
  6 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               3:28.95    3:11.56  
                    1:41.92                                        
  7 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               3:52.02    3:13.43  
                    1:41.60                                        
  8 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE      3:32.66    3:19.03  
                    1:44.47                                        
  9 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               3:51.65    3:27.33  
                    1:46.42                                        
 10 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT    3:36.25  
                    1:49.73                                        
 11 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT    3:36.93  
      50.50   53.66 1:05.43   47.34                                
 12 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                    NT    3:38.03  
      54.34   55.72 1:02.78   45.19                                
 13 Battle, Amelia T          11 SA-GA                     NT    3:38.59  
                    1:55.76                                        
 14 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               3:47.33    3:41.97  
                    1:53.90                                        
 -- Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               3:43.76         DQ  
      46.27   50.34 1:01.78   39.74                                
 
Event 4  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Jack W             12 BAY-SE               3:13.99    2:52.89  
                    1:28.66                                        
  2 Han, Charlie P            11 BAY-SE               3:10.42    2:58.48  
      40.51   47.91 1:30.06                                        
  3 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE              3:02.60    2:58.71  
                    1:32.00                                        
  4 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                    NT    3:07.54  
                    1:36.40                                        
  5 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE               3:30.29    3:10.76  
                    1:44.06                                        
  6 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               3:09.87    3:20.65  
      47.25   49.91 1:43.49                                        
  7 Flack, Sam J              11 BAY-SE               3:30.31    3:22.26  
                    1:41.63                                        
  8 Hood, Reece P             12 NWGA-GA              3:40.65    3:33.67  
                    1:47.15                                        
 -- Hood, Ryan D              12 NWGA-GA              3:53.65         DQ  
                    1:14.32   32.38                                
 -- Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE      3:48.78         DQ  
                    1:09.02   41.30                                
 
Event 5  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               5:37.00    5:38.63  
                                                      34.60   41.56
  2 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               5:46.08    5:43.70  
                    1:19.95                   52.23   31.49   46.63
  3 Dassow, Anne S            18 BAY-SE                    NT    5:53.72  
      18.85                                                 1:12.36
  4 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               6:16.67    5:58.15  
                                                      21.88 1:01.08
  5 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE      6:05.78    6:11.27  
  6 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE                   NT    6:17.84  
                                                       1.22 1:20.77
  7 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      6:28.78    6:19.99  
                                      54.78   52.70    5.48 1:22.92
  8 Erb, Felicia              13 BAY-SE                    NT    6:23.63  
      30.66                                            7.43 1:19.69
  9 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    6:28.98  
      28.95 1:00.56   40.84                         1:28.01        
 10 Lee, Miah G               13 UN-GA                     NT    6:54.10  
                                    1:00.94                 1:57.03
 
Event 6  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE               4:46.61    4:47.89  
      18.66                                           33.75   31.59
  2 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               4:41.96    4:56.00  
      19.74                                         1:06.37        
  3 Green, Jason M            17 BAY-SE               4:43.71    5:06.74  
      28.54                                           35.13   34.43
  4 Althoff, Zach T           16 BAY-SE               5:00.07    5:11.68  
      18.45                                         1:09.00        
  5 Beachboard, Jack D        15 Makos-SE             5:31.38    5:20.79  
                                                    1:15.33        
  6 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               5:04.47    5:23.25  
      23.17                                 1:56.44 1:13.26        
  7 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      5:50.51    5:26.09  
                                                    1:15.15        
  8 Parker, Cal C             16 NWGA-GA                   NT    5:30.41  
                                                    1:15.36        
  9 Trombley, William N       16 BAY-SE               5:33.04    5:34.03  
      33.28                                 3:15.97                
 10 Tippett, Will W           14 BAY-SE               6:05.37    5:35.30  
      34.17   40.48   45.74   45.03   47.12   47.52   39.07   36.17
 11 Mangrum, Nathan L         14 MTSC-SE                   NT    5:35.85  
                                                    1:15.38        
 12 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    5:36.20  
                                                    1:14.16        
 13 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               5:46.94    5:42.02  
      12.87                   19.96                   37.38   36.25
 14 Sims, Aidan R             13 BAY-SE                    NT    5:57.06  
                                                    1:17.15        
 15 Post, Chase W             13 BAY-SE                    NT    5:58.11  
      38.06   42.81   46.89   46.08   51.16   50.77   40.91   41.43
 16 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE                    NT    6:36.64  
      40.92   47.98   51.65   52.74   57.81   57.57   43.51   44.46
 
Event 7  Girls 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Leah G              11 OSC-SE               5:34.16    5:12.80  
                                                    1:18.17        
  2 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE      5:45.78    5:33.54  
      36.40   41.81   43.66   42.58   59.47   26.69   43.80   39.13
  3 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                6:19.03    5:35.25  
                                                    1:20.44        
  4 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE      5:56.37    5:41.55  
      37.46   42.54   42.99   43.73   57.20   29.60   44.05   43.98
  5 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE      6:17.83    5:50.10  
                                                    1:25.43        
  6 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               6:26.49    5:50.24  
                                                    1:23.18        
  7 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE      6:31.85    6:02.20  
      40.43   45.65   46.00   47.32   44.52   47.91   45.47   44.90
  8 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               6:44.83    6:03.94  
                                                    1:31.03        
  9 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               6:54.30    6:04.48  
      40.30   46.50   47.53   46.81   47.65                   42.41
 10 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               6:31.85    6:13.23  
                                                    1:31.83        
 11 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                    NT    6:23.54  
                                                    1:37.67        
 12 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT    6:29.08  
                                                    1:40.60        
 13 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT    6:40.59  
 14 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               7:57.86    6:56.76  
                                                    1:42.93        
 15 Oliver, Raine E           12 SA-GA                     NT    7:04.36  
                                                    1:48.95        
 16 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE      7:23.41    7:24.64  
      46.26   57.20                 3:45.94                        
 
Event 8  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Han, Charlie P            11 BAY-SE               6:38.45    5:26.55  
      37.51   41.11   41.31   41.25   42.45   42.08   40.81   40.03
  2 Smith, Jack W             12 BAY-SE               6:47.84    5:29.01  
                                                    1:20.30        
  3 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE              5:43.54    5:39.93  
                                                    1:22.54        
  4 Tinley, Meyer J           12 MTSC-SE              6:06.57    5:59.49  
      37.77   43.75   46.79   45.96   48.18   46.19   46.30   44.55
  5 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE                    NT    6:05.68  
                                                    1:29.76        
  6 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                    NT    6:12.97  
                                                    1:33.20        
  7 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE      6:40.78    6:27.28  
                                                    1:38.40        
  8 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               6:44.76    6:28.88  
                                                    1:33.33        
  9 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE      7:40.47    6:36.22  
      42.97   50.01                   49.60   51.64   48.58   48.99
 10 Flack, Sam J              11 BAY-SE               6:45.26    6:39.16  
                                                    1:42.41        
 11 Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE      7:10.56    6:42.85  
                                                    1:42.19        
 12 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE      7:10.52    6:57.73  
      45.31   53.08   54.61   53.90   55.10   54.11   54.32   47.30
 13 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE      7:35.66    7:22.42  
      48.05   59.37   58.36   56.35   58.37   53.65   56.34   51.93
 
Event 9  Girls 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               4:28.85    4:40.38  
                                                    1:09.36        
  2 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               5:25.46    4:59.02  
                                                    1:15.93        
  3 Workman, Allie G          14 NWGA-GA              5:01.99    5:02.46  
                                                    1:16.48        
  4 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               5:28.46    5:02.92  
      32.54   37.52                                 1:16.38        
  5 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               5:05.40    5:07.10  
                                                    1:16.55        
  6 Suer, Sam M               16 BAY-SE               4:55.87    5:08.38  
                                                    1:17.20        
  7 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               5:06.15    5:09.30  
                                                    1:19.24        
  8 Hubbuch, Kayla M          16 MTSC-SE              4:53.33    5:09.97  
      32.86   37.21   39.19   39.78   40.26   40.18   40.09   40.40
  9 Salsbury, Kate E          13 Tennessee AQ-SE      5:31.21    5:12.64  
                                                    1:21.05        
 10 Dassow, Anne S            18 BAY-SE               4:45.67    5:15.45  
      35.73                   39.87   40.46   40.06   40.37   38.66
 11 Walton, Hannah E          14 MCCGP-SE                  NT    5:15.75  
                                                    1:17.87        
 12 Weinhart, Caroline E      14 SA-GA                     NT    5:16.35  
                                                    1:18.57        
 13 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               5:31.23    5:23.67  
                                                    1:21.54        
 14 Felts, Grace L            15 MTSC-SE              5:20.26    5:25.03  
      36.63   40.98   42.08   41.40   41.34   41.33   41.54   39.73
 15 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               5:32.34    5:25.21  
                                                    1:19.83        
 16 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE      5:28.19    5:32.09  
      34.68   39.07                                 1:26.56        
 17 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE                    NT    5:41.39  
                                                      34.71   45.76
 18 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      6:04.81    5:45.30  
      38.34   42.96                   45.85   45.09   34.14   49.43
 19 Erb, Felicia              13 BAY-SE               5:46.53    5:45.86  
                                                    1:25.14        
 20 Funes, Vivianne A         14 NWGA-GA                   NT    5:46.22  
                                                      33.59   50.59
 21 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE              5:51.33    5:46.88  
      38.27   44.76                                 1:03.98   21.90
 22 Wills, Amelia R           13 BAY-SE                    NT    5:50.76  
      36.26   43.17 1:03.81   27.25   45.66   45.85   33.63   55.13
 23 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE               5:57.72    6:10.24  
                                                      18.56 1:14.62
 24 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT    6:20.96  
      39.76   47.04                   49.31   49.34   11.73 1:25.33
 25 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    6:31.86  
 
Event 10  Boys 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE               3:56.92    4:15.11  
                                      37.11   28.18 1:04.22        
  2 Althoff, Zach T           16 BAY-SE               4:15.75    4:22.37  
                                      32.04   35.42 1:04.24        
  3 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               4:20.76    4:24.40  
                                      32.71   34.86 1:06.83        
  4 Black, Caleb D            16 NWGA-GA              4:33.31    4:27.33  
      40.32   23.89                   33.78   34.16   34.38   33.41
  5 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               4:28.76    4:30.73  
                                      26.77   43.67 1:04.35        
  6 Best, Jack                17 BAY-SE               4:25.66    4:33.17  
                                      26.98   43.75 1:06.71        
  7 Prada, Luis               17 BAY-SE               4:24.00    4:33.28  
                                      29.88   42.35 1:08.22        
  8 Green, Jason M            17 BAY-SE               4:25.81    4:36.78  
                                      26.54   45.00 1:09.07        
  9 Workman, Cody A           17 NWGA-GA              4:43.30    4:37.39  
                                                    1:09.26        
 10 Boyer, Matthew H          17 BAY-SE               4:33.55    4:46.81  
                                      37.90   37.71   37.78   31.76
 11 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               4:25.42    4:47.26  
                                      21.83   51.54 1:13.01        
 12 Trombley, William N       16 BAY-SE               4:31.13    4:47.71  
                                                    1:10.18        
 13 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      4:56.91    4:53.89  
                                                    1:13.04        
 14 Collins, Devon R          16 Tennessee AQ-SE      5:07.40    4:53.94  
      40.32   29.30   55.30   20.01   37.89   38.46   37.02   35.64
 15 Weaver, Lane T            15 MTSC-SE                   NT    4:55.55  
                                      51.25   25.36 1:14.33        
 16 Mangrum, Nathan L         14 MTSC-SE              4:52.64    4:55.86  
                                                    1:13.69        
 17 Tippett, Will W           14 BAY-SE               5:18.89    4:56.56  
      32.40   37.09   38.28   38.71   38.62   38.75   37.26   35.45
 18 Robinson, Blaine B        14 MTSC-SE              5:25.40    4:56.73  
                                                    1:12.70        
 19 Lydon, Trey M             14 BAY-SE               5:35.39    4:59.33  
                                                    1:15.37        
 20 Bates, Bryce A            14 NWGA-GA                   NT    5:01.41  
                                      47.79   30.66 1:14.89        
 21 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                     NT    5:03.42  
      32.36   37.14   37.94   39.21   39.82   39.05 1:17.90        
 22 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               5:06.62    5:03.68  
                                                    1:15.53        
 23 Bates, Brock H            17 NWGA-GA                   NT    5:07.77  
                                      46.42   34.16 1:17.75        
 24 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               5:22.73    5:14.22  
      34.46   39.08   39.89   39.83   40.97   40.78   40.25   38.96
 25 Battle, Jacob R           14 SA-GA                     NT    5:20.96  
                                      38.64   46.37 1:18.73        
 26 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               5:34.65    5:22.45  
                                                    1:23.03        
 27 Post, Chase W             13 BAY-SE               5:17.35    5:24.46  
                                                    1:21.38        
 28 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    5:31.16  
                                      36.66   50.23 1:25.07        
 29 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               6:04.55    5:32.91  
                                                    1:27.58        
 30 Ly, Jacob D               13 SA-GA                     NT    5:51.86  
      35.65   42.33   45.64   45.28   26.96 1:07.42 1:28.58        
 31 Elbon, Joey A             13 615-SE                    NT    5:52.65  
      38.14   43.55   45.25   46.07   22.76 1:10.10 1:26.78        
 32 Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE               6:38.41    6:19.20  
      42.26   47.99   49.85   48.06   49.71   48.33   45.93   47.07
 
Event 11  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:39.71    2:36.28  
                    1:23.07                                        
  2 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:44.80    2:39.90  
                    1:25.11                                        
  3 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:42.38    2:41.77  
      33.28   39.87   49.76   38.86                                
  4 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE                    NT    2:45.92  
                      20.32 1:09.90                                
  5 Platek, Ella A            13 MTSC-SE              2:54.03    2:50.27  
                    1:25.96                                        
  6 Workman, Allie G          14 NWGA-GA              2:51.32    2:51.79  
                    1:30.62                                        
  7 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE      2:53.90    2:51.83  
                    1:31.08                                        
  8 Whitehead, Emily A        13 SA-GA                2:51.49    2:52.86  
                    1:31.19                                        
  9 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               2:58.84    2:52.91  
      36.08   45.51   53.69   37.63                                
 10 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      3:01.96    2:54.13  
      37.92   46.87   49.19   40.15                                
 11 Weinhart, Caroline E      14 SA-GA                3:03.99    2:55.40  
                    1:34.42                                        
 12 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    2:57.04  
      36.99   48.95   50.41   40.69                                
 13 O'Connor, Cayleigh A      13 The Stingrays-SE     3:58.22    2:57.06  
      56.02                 1:21.27                                
 14 Burks, Cordelia J         13 MTSC-SE              2:59.61    3:00.16  
                    1:31.19                                        
 15 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE              3:06.87    3:02.95  
                    1:36.48                                        
 16 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE               3:02.13    3:03.56  
                    1:41.94                                        
 17 Lee, Lauren E             13 Makos-SE             3:06.54    3:04.22  
 18 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE      3:08.28    3:04.38  
      38.65   48.21   55.85   41.67                                
 19 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT    3:05.58  
                    1:39.18                                        
 20 Wills, Amelia R           13 BAY-SE                    NT    3:06.18  
                    1:40.97                                        
 21 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              3:09.57    3:08.29  
                       8.96 1:32.50                                
 22 Lee, Miah G               13 UN-GA                     NT    3:21.77  
                    1:38.89                                        
 23 Funes, Vivianne A         14 NWGA-GA                   NT    3:22.62  
                    1:40.13                                        
 24 Jennette, Chloe E         13 RRST-SE                   NT    3:24.57  
                    1:44.14                                        
 25 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT    3:29.97  
                            1:54.18                                
 26 Medonis, Ci Ci M          14 BAY-SE                    NT    3:38.27  
                            2:02.48                                
 -- Anderson, Hayleigh J      13 Tennessee AQ-SE           NT         DQ  
                       4.18 1:52.07                                
 -- Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT         DQ  
                            1:54.10                                
 
Event 12  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:48.97    2:38.16  
                    1:21.76                                        
  2 Mangrum, Nathan L         14 MTSC-SE              3:36.87    2:38.28  
      33.93   39.75   49.24   35.36                                
  3 Post, Chase W             13 BAY-SE               2:52.38    2:44.86  
                    1:27.08                                        
  4 Lydon, Trey M             14 BAY-SE               2:48.64    2:49.25  
      37.04   44.05   50.23   37.93                                
  5 Freeman, Evan M           13 MTSC-SE              3:02.02    2:52.51  
                    1:32.30                                        
  6 Robinson, Blaine B        14 MTSC-SE              3:25.55    2:52.85  
      38.47   45.31   52.22   36.85                                
  7 Working, Gage             14 MTSC-SE                   NT    2:53.75  
                    1:32.96                                        
  8 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               3:11.83    2:56.58  
                    1:37.25                                        
  9 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               3:04.66    3:05.79  
                    1:36.46                                        
 10 Hoerl, Ethan M            14 UN-2-GA                   NT    3:05.82  
                    1:41.90                                        
 11 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    3:08.84  
                    1:39.66                                        
 12 McBee, Lucas C            14 RRST-SE                   NT    3:16.08  
                    1:40.34                                        
 13 Kloor, Steven M           14 SA-GA                     NT    3:19.11  
                    1:47.39                                        
 14 Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE               3:26.34    3:20.02  
                    1:43.41                                        
 15 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE      3:46.78    3:29.51  
                    1:51.34                                        
 16 Elbon, Joey A             13 615-SE                    NT    3:31.06  
                    1:44.52                                        
 17 Lane, Eric W              13 MTSC-SE              3:40.95    3:32.23  
                    1:48.05                                        
 18 Jennette, James D         14 RRST-SE                   NT    3:33.71  
      50.02   54.50 1:00.22   48.97                                
 19 Wade, Joshua D            14 RRST-SE                   NT    3:50.62  
      51.56 1:02.05 1:10.15   46.86                                
 -- Ly, Jacob D               13 SA-GA                     NT         DQ  
                    1:38.25                                        
 -- Battle, Jacob R           14 SA-GA                2:48.13         DQ  
                    1:26.44                                        
 
Event 13  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Slayton, Ashley M         15 Makos-SE             2:41.69    2:36.93  
      34.10   40.10   46.71   36.02                                
  2 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE              2:41.97    2:38.48  
                    1:22.61                                        
  3 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE              2:47.46    2:39.04  
                    1:22.35                                        
  4 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:49.30    2:42.79  
                    1:25.40                                        
  5 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     2:44.27    2:47.92  
                    1:26.84                                        
  6 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               2:37.98    2:48.07  
                    1:27.35                                        
  7 Penn, Libby C             16 Tennessee AQ-SE      2:46.82    2:48.20  
                    1:32.44                                        
  8 Ceausu, Nicole M          17 Tennessee AQ-SE      2:42.62    2:48.92  
                      52.56   37.25                                
  9 Harris, Mia               15 MTSC-SE              2:55.19    2:50.33  
      35.26   42.81   54.02   38.24                                
 10 Lounsbury, Cassidy E      16 MTSC-SE              2:48.11    2:51.64  
      34.52   45.11   52.97   39.04                                
 11 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              2:53.96    2:52.08  
                    1:33.06                                        
 12 Workman, Cassie J         17 NWGA-GA              2:59.39    2:55.97  
                    1:32.89                                        
 13 Snyder, Sidney N          16 MTSC-SE              2:50.59    2:58.89  
      37.06   45.85   53.47   42.51                                
 14 Morris, Kari L            16 OSC-SE               2:57.17    3:07.04  
                    1:41.78                                        
 15 Reid, Abigale G           15 NWGA-GA                   NT    3:10.32  
      41.76   53.13   52.24   43.19                                
 16 Reid, Phoebe G            12 NWGA-GA                   NT    3:15.62  
                    1:35.73                                        
 17 Hanger, Courtney B        17 The Stingrays-SE          NT    3:17.75  
      42.45   50.76   56.55   47.99                                
 18 Jordan, Kahlia M          16 STAC-SE                   NT    3:43.85  
                    2:02.13                                        
 
Event 14  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE               2:14.93    2:16.14  
                    1:13.33                                        
  2 Green, Jason M            17 BAY-SE               2:13.70    2:17.96  
                    1:11.45                                        
  3 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               2:17.64    2:19.68  
      28.97   35.95   44.07   30.69                                
  4 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               2:17.89    2:25.83  
                    1:17.92                                        
  5 Althoff, Zach T           16 BAY-SE               2:13.83    2:27.15  
      30.73   37.01   45.68   33.73                                
  6 Parker, Cal C             16 NWGA-GA              2:31.50    2:30.08  
      33.66   39.26   42.52   34.64                                
  7 Lane, Brock W             15 MTSC-SE              2:35.76    2:30.80  
                    1:19.05                                        
  8 Black, Caleb D            16 NWGA-GA                   NT    2:32.51  
  9 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:26.02    2:34.05  
                    1:21.97                                        
 10 Dillard, Jarel A          15 MTSC-SE              2:39.87    2:34.37  
                    1:18.57                                        
 11 Trombley, William N       16 BAY-SE               2:35.13    2:35.06  
      31.26   40.06   49.48   34.26                                
 12 Weaver, Lane T            15 MTSC-SE                   NT    2:36.67  
                    1:21.84                                        
 13 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      2:38.52    2:37.00  
      32.77   40.88   48.00   35.35                                
 14 Workman, Cody A           17 NWGA-GA              2:46.86    2:37.61  
                    1:21.33                                        
 15 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    2:38.20  
                    1:26.24                                        
 16 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               2:39.86    2:39.29  
                    1:24.86                                        
 17 Rhodes, Jackson P         12 SA-GA                2:34.97    2:42.25  
                    1:22.28                                        
 18 Kennedy, Logan R          15 SA-GA                2:39.83    2:42.62  
                    1:24.36                                        
 19 Snead, Christian J        16 The Stingrays-SE     2:41.80    2:44.55  
                    1:27.39                                        
 20 Bates, Brock H            17 NWGA-GA                   NT    2:45.50  
                    1:27.38                                        
 21 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                2:54.60    2:53.31  
                    1:32.01                                        
 22 Kauffman, Joe F           17 NWGA-GA                   NT    2:54.56  
                    1:31.74                                        
 23 Cotten, Weston W          15 STAC-SE                   NT    2:57.60  
                    1:31.44                                        
 24 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    3:03.14  
                    1:39.39                                        
 25 Wade, Jacob D             16 RRST-SE                   NT    3:05.73  
      37.61   45.23 1:00.77   42.12                                
 26 McClary, Matthew R        15 RRST-SE              3:05.06    3:10.04  
      37.11   46.90 1:00.14   45.89                                
 -- Collins, Devon R          16 Tennessee AQ-SE      2:40.69         DQ  
 
Event 15  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Platek, Ella A            13 MTSC-SE              1:21.34    1:21.62  
  2 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               1:26.39    1:22.12  
  3 Rainer, Leighton E        14 GYSS-SE              1:27.36    1:25.94  
  4 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               1:31.89    1:26.65  
      40.33   46.32                                                
  5 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               1:22.63    1:27.74  
      40.74   47.00                                                
  6 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      1:27.52    1:28.18  
  7 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               1:26.89    1:29.04  
  8 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    1:29.96  
      42.06   47.90                                                
  9 Whitehead, Emily A        13 SA-GA                1:26.57    1:33.60  
      43.87   49.73                                                
 10 Salsbury, Kate E          13 Tennessee AQ-SE      1:35.57    1:33.68  
      43.99   49.69                                                
 11 Everett, Jordan A         13 SA-GA                1:43.30    1:34.20  
 12 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE              1:41.80    1:35.50  
 13 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE               1:43.67    1:37.91  
      46.82   51.09                                                
 14 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE      1:40.74    1:39.68  
      47.20   52.48                                                
 15 Jula, Nicole M            14 STAC-SE                   NT    1:41.37  
      47.97   53.40                                                
 16 Jennette, Chloe E         13 RRST-SE              2:07.53    1:42.12  
 17 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               1:48.75    1:42.26  
      47.87   54.39                                                
 18 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE      1:42.19    1:42.72  
 19 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    1:43.25  
 20 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT    1:46.67  
 21 Lee, Lauren E             13 Makos-SE             1:43.73    1:46.86  
 22 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT    1:49.95  
 23 Medonis, Ci Ci M          14 BAY-SE                    NT    1:51.05  
      52.42   58.63                                                
 24 Anderson, Hayleigh J      13 Tennessee AQ-SE           NT    1:52.64  
 25 Ames, Alexandra M         14 SA-GA                     NT    1:57.82  
 26 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              1:39.01    2:00.74  
 27 Sides, Rachel K           14 SA-GA                     NT    2:02.06  
 28 O'Connor, Cayleigh A      13 The Stingrays-SE     2:03.53    2:05.50  
      59.35 1:06.15                                                
 29 Smith, Kira N             13 SA-GA                     NT    2:10.72  
      58.77 1:11.95                                                
 30 Stewart, Autumn R         13 STAC-SE                   NT    2:25.66  
 
Event 16  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tippett, Will W           14 BAY-SE               1:21.49    1:19.84  
  2 Post, Chase W             13 BAY-SE               1:29.51    1:22.20  
  3 Coleman Jr, Telly D       14 STAC-SE              1:45.78    1:23.55  
  4 Jones, Tucker T           14 STAC-SE              1:36.27    1:23.68  
  5 Long, Reece D             13 STAC-SE              1:35.79    1:30.23  
  6 Ly, Jacob D               13 SA-GA                1:31.71    1:31.07  
      42.40   48.67                                                
  7 Battle, Jacob R           14 SA-GA                1:29.07    1:32.29  
      42.98   49.31                                                
  8 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:44.82    1:36.76  
      46.40   50.36                                                
  9 Jackson, Braeden K        14 MTSC-SE              1:40.84    1:37.33  
 10 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               1:47.32    1:38.91  
      45.39   53.52                                                
 11 McBee, Lucas C            14 RRST-SE                   NT    1:40.21  
 12 Jennette, James D         14 RRST-SE                   NT    1:47.28  
      50.22   57.06                                                
 13 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               1:49.13    1:47.61  
 14 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    1:50.34  
      51.84   58.50                                                
 15 Lane, Eric W              13 MTSC-SE              2:03.82    1:54.45  
 16 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               1:57.83    1:59.90  
      56.19 1:03.71                                                
 17 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE      2:10.71    2:00.89  
 18 Prieskorn, Titus M        13 RRST-SE                   NT    2:06.25  
 -- Huff, Bryson P            14 RRST-SE                   NT         DQ  
      55.95 1:03.67                                                
 
Event 17  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE              1:25.85    1:23.19  
  2 Hubbuch, Kayla M          16 MTSC-SE              1:22.38    1:28.38  
      41.24   47.14                                                
  3 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     1:21.07    1:29.45  
  4 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE              1:32.51    1:29.83  
  5 Reid, Abigale G           15 NWGA-GA                   NT    1:32.31  
      44.03   48.28                                                
  6 Coke, Emily E             17 615-SE               1:27.56    1:32.44  
      44.57   47.87                                                
  7 Elbon, Claire E           17 615-SE                    NT    1:34.12  
      44.65   49.47                                                
  8 Ceausu, Nicole M          17 Tennessee AQ-SE      1:33.64    1:34.99  
  9 Workman, Cassie J         17 NWGA-GA              1:39.75    1:38.01  
      46.20   51.81                                                
 10 Juoza-Clark, Gabby M      15 615-SE                    NT    1:38.53  
 11 Flatt, Amanda B           17 SA-GA                1:33.85    1:39.61  
 12 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              1:44.75    1:40.14  
      44.03   56.11                                                
 13 Hanger, Courtney B        17 The Stingrays-SE          NT    1:41.67  
 14 Williams, Madisen M       15 MTSC-SE              1:44.89    1:44.66  
      44.03 1:00.63                                                
 15 Pierucki, Emma C          12 MTSC-SE              1:58.38    1:44.96  
      44.03 1:00.93                                                
 16 Decker, Kate A            15 MTSC-SE              1:45.25    1:48.37  
      44.03 1:04.34                                                
 17 Bell, Ashlyn B            15 MTSC-SE              1:52.62    1:53.48  
      44.03 1:09.45                                                
 18 Jordan, Kahlia M          16 STAC-SE                   NT    1:59.49  
      44.03 1:15.46                                                
 -- Huffman, Natalie G        15 MTSC-SE              1:40.59         DQ  
      44.03   55.71                                                
 -- Reid, Phoebe G            12 NWGA-GA                   NT         DQ  
      46.76   51.76                                                
 
Event 18  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Cal C             16 NWGA-GA              1:11.66    1:14.26  
  2 Dillard, Jarel A          15 MTSC-SE              1:10.87    1:14.88  
      34.98   39.90                                                
  3 Green, Jason M            17 BAY-SE               1:09.28    1:16.25  
  4 Beachboard, Jack D        15 Makos-SE             1:21.31    1:18.95  
      37.53   41.42                                                
  5 Twillie, Joshua A         16 MTSC-SE              1:17.12    1:21.39  
  6 Weaver, Lane T            15 MTSC-SE                   NT    1:21.47  
      36.77   44.70                                                
  7 Brown, Spencer G          17 NWGA-GA              1:27.98    1:21.77  
  8 Lane, Brock W             15 MTSC-SE              1:32.14    1:22.44  
  9 Black, Caleb D            16 NWGA-GA                   NT    1:24.67  
 10 Rainer, Dru D             16 GYSS-SE              1:35.96    1:25.16  
 11 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              1:36.79    1:25.65  
 12 Reissner, Daniel J        17 RRST-SE              1:20.78    1:25.88  
 13 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    1:26.47  
      27.84   58.63                                                
 14 Kauffman, Joe F           17 NWGA-GA                   NT    1:27.14  
      32.96   54.18                                                
 15 Snead, Christian J        16 The Stingrays-SE     1:23.69    1:27.34  
 16 Kennedy, Logan R          15 SA-GA                     NT    1:29.86  
      26.55 1:03.31                                                
 17 Vaughn, Tyler D           16 MTSC-SE              1:26.78    1:30.67  
      18.57 1:12.10                                                
 18 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    1:33.20  
      27.19 1:06.01                                                
 19 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                1:41.38    1:38.98  
      34.86 1:04.12                                                
 20 Prieskorn, Judah D        15 RRST-SE                   NT    1:40.55  
      41.27   59.28                                                
 21 Hall, Jackson F           15 RRST-SE                   NT    1:42.04  
      47.61   54.43                                                
 22 Wade, Jacob D             16 RRST-SE                   NT    1:44.34  
 23 McClary, Matthew R        15 RRST-SE              1:39.41    1:44.71  
      18.57 1:26.14                                                
 
Event 19  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               1:05.73    1:03.95  
      30.36   33.59                                                
  2 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               1:07.53    1:05.01  
  3 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               1:03.68    1:05.45  
  4 Khan, Caroline G          13 SA-GA                1:07.48    1:07.01  
  5 Workman, Allie G          14 NWGA-GA              1:06.77    1:07.17  
  6 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               1:09.98    1:07.30  
      32.43   34.87                                                
  7 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               1:14.05    1:07.59  
      32.90   34.69                                                
  8 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               1:10.89    1:08.09  
  9 Rainer, Leighton E        14 GYSS-SE                   NT    1:09.08  
      32.69   36.39                                                
 10 Weinhart, Caroline E      14 SA-GA                1:11.59    1:09.35  
 11 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE      1:09.19    1:09.48  
 12 Salsbury, Kate E          13 Tennessee AQ-SE      1:12.48    1:09.50  
 13 Platek, Ella A            13 MTSC-SE              1:11.54    1:10.36  
      33.87   36.49                                                
 14 Whitehead, Emily A        13 SA-GA                1:07.10    1:10.42  
      32.73   37.69                                                
 15 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE               1:16.29    1:11.68  
      33.22   38.46                                                
 16 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      1:11.64    1:11.79  
      34.47   37.32                                                
 17 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              1:15.01    1:14.08  
 18 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT    1:14.32  
 19 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    1:14.44  
 20 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE              1:17.02    1:14.56  
 21 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               1:15.96    1:15.41  
 22 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE      1:15.76    1:16.74  
      36.52   40.22                                                
 23 Lee, Lauren E             13 Makos-SE             1:13.48    1:17.15  
 24 Funes, Vivianne A         14 NWGA-GA                   NT    1:18.11  
 25 Lee, Miah G               13 UN-GA                     NT    1:18.61  
 26 Morris, Kimi J            14 OSC-SE               1:19.42    1:19.69  
 27 Jula, Nicole M            14 STAC-SE                   NT    1:20.08  
 28 Everett, Jordan A         13 SA-GA                1:27.73    1:20.87  
 29 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT    1:22.50  
 30 Sides, Rachel K           14 SA-GA                1:28.14    1:23.19  
      38.79   44.40                                                
 31 Jennette, Chloe E         13 RRST-SE              1:19.40    1:24.07  
 32 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    1:24.53  
 33 Medonis, Ci Ci M          14 BAY-SE                    NT    1:25.98  
 34 Anderson, Hayleigh J      13 Tennessee AQ-SE           NT    1:26.73  
      40.33   46.40                                                
 35 O'Connor, Cayleigh A      13 The Stingrays-SE     1:24.75    1:29.43  
      41.88   47.55                                                
 36 Ames, Alexandra M         14 SA-GA                     NT    1:31.91  
 37 Smith, Kira N             13 SA-GA                     NT    1:42.47  
      46.57   55.90                                                
 38 Stewart, Autumn R         13 STAC-SE                   NT    1:49.80  
 
Event 20  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tippett, Will W           14 BAY-SE               1:07.17    1:02.35  
  2 Coleman Jr, Telly D       14 STAC-SE              1:13.03    1:02.62  
      29.70   32.92                                                
  3 Bates, Bryce A            14 NWGA-GA              1:12.48    1:05.08  
      30.63   34.45                                                
  4 Lydon, Trey M             14 BAY-SE               1:08.07    1:06.11  
      31.40   34.71                                                
  5 Working, Gage             14 MTSC-SE              1:11.49    1:06.39  
  6 Robinson, Blaine B        14 MTSC-SE              1:12.55    1:06.73  
  7 Freeman, Evan M           13 MTSC-SE              1:10.68    1:06.88  
  8 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               1:18.04    1:08.56  
  9 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:10.69    1:08.62  
 10 Long, Reece D             13 STAC-SE              1:09.73    1:08.75  
      32.81   35.94                                                
 11 Battle, Jacob R           14 SA-GA                1:08.58    1:08.90  
 12 Jackson, Braeden K        14 MTSC-SE              1:11.10    1:08.93  
      32.52   36.41                                                
 13 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               1:11.01    1:11.80  
 14 Jones, Tucker T           14 STAC-SE              1:23.66    1:11.84  
 15 Hoerl, Ethan M            14 UN-2-GA                   NT    1:12.37  
 16 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    1:13.39  
 17 Ly, Jacob D               13 SA-GA                1:22.18    1:14.52  
      36.64   37.88                                                
 18 Huff, Bryson P            14 RRST-SE              1:17.10    1:17.29  
 19 McBee, Lucas C            14 RRST-SE                   NT    1:18.52  
      37.03   41.49                                                
 20 Elbon, Joey A             13 615-SE                    NT    1:19.06  
      37.70   41.36                                                
 21 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               1:21.77    1:22.69  
 22 Lane, Eric W              13 MTSC-SE              1:24.87    1:24.98  
      39.08   45.90                                                
 23 Jennette, James D         14 RRST-SE              1:27.70    1:25.76  
 24 Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE               1:27.88    1:26.65  
 25 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE      1:31.76    1:27.41  
 26 Wade, Joshua D            14 RRST-SE              1:21.18    1:32.93  
      45.05   47.88                                                
 27 Prieskorn, Titus M        13 RRST-SE              1:34.03    1:34.34  
      44.66   49.68                                                
 
Event 21  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               1:00.11    1:03.77  
  2 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE              1:05.70    1:04.41  
      30.85   33.56                                                
  3 Slayton, Ashley M         15 Makos-SE             1:04.65    1:04.78  
      31.36   33.42                                                
  4 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE              1:06.30    1:05.27  
  5 Mabry, Kate A             16 615-SE                    NT    1:05.69  
  6 Hayes, Hannah L           17 615-SE                    NT    1:07.51  
  7 Harris, Mia               15 MTSC-SE              1:08.54    1:07.53  
  8 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               1:05.67    1:07.92  
  9 Penn, Libby C             16 Tennessee AQ-SE      1:04.92    1:08.14  
 10 Suer, Sam M               16 BAY-SE               1:00.86    1:08.24  
      31.97   36.27                                                
 11 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              1:08.22    1:08.33  
 12 Lounsbury, Cassidy E      16 MTSC-SE              1:06.75    1:08.94  
      32.75   36.19                                                
 13 Ceausu, Nicole M          17 Tennessee AQ-SE      1:04.81    1:09.43  
 14 Hubbuch, Kayla M          16 MTSC-SE              1:04.35    1:09.91  
 15 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     1:07.17    1:10.09  
 16 Workman, Cassie J         17 NWGA-GA              1:13.03    1:11.42  
      34.69   36.73                                                
 17 Elbon, Claire E           17 615-SE                    NT    1:11.71  
 18 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               1:21.30    1:12.20  
 19 Williams, Madisen M       15 MTSC-SE              1:17.10    1:12.55  
 20 Beavers, Katelyn K        15 STAC-SE              1:18.36    1:12.83  
      35.57   37.26                                                
 20 Huffman, Natalie G        15 MTSC-SE              1:16.25    1:12.83  
      35.32   37.51                                                
 22 Juoza-Clark, Gabby M      15 615-SE                    NT    1:13.88  
      35.22   38.66                                                
 23 Morris, Kari L            16 OSC-SE               1:16.08    1:14.74  
 24 O'Connor, Anna R          15 Makos-SE             1:11.69    1:14.95  
      35.51   39.44                                                
 25 Flatt, Amanda B           17 SA-GA                1:11.98    1:15.28  
 26 Snyder, Sidney N          16 MTSC-SE              1:11.30    1:16.10  
 27 Reid, Phoebe G            12 NWGA-GA                   NT    1:16.49  
 28 Reid, Abigale G           15 NWGA-GA              1:17.34    1:16.70  
 29 Jordan, Kahlia M          16 STAC-SE                   NT    1:21.52  
 30 Pierucki, Emma C          12 MTSC-SE              1:35.56    1:21.55  
 31 Hanger, Courtney B        17 The Stingrays-SE          NT    1:22.56  
      38.87   43.69                                                
 32 Decker, Kate A            15 MTSC-SE              1:18.33    1:22.70  
 33 Bell, Ashlyn B            15 MTSC-SE              1:31.25    1:24.03  
      40.21   43.82                                                
 34 Krauth, Macey             12 The Stingrays-SE          NT    1:33.83  
 
Event 22  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE                 53.50      54.62  
  2 Greene, Gershwin          17 BAY-SE                    NT      55.94  
      27.28   28.66                                                
  3 Boyer, Matthew H          17 BAY-SE                    NT      56.25  
  4 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               1:00.01      56.56  
      27.22   29.34                                                
  5 Kirby, Jack S             15 BAY-SE                 55.88      57.01  
      27.97   29.04                                                
  6 Althoff, Zach T           16 BAY-SE                 54.30      57.02  
      28.39   28.63                                                
  7 Best, Jack                17 BAY-SE                 55.32      58.08  
      27.84   30.24                                                
  8 Gammons, Zac J            16 615-SE               1:01.78      58.20  
  9 Prada, Luis               17 BAY-SE                 56.88      59.24  
 10 Parker, Cal C             16 NWGA-GA                57.40      59.83  
 11 Black, Caleb D            16 NWGA-GA              1:00.38    1:00.29  
      29.55   30.74                                                
 12 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE                 59.46    1:00.44  
      29.28   31.16                                                
 13 Trombley, William N       16 BAY-SE                 59.24    1:01.32  
 14 Lane, Brock W             15 MTSC-SE                58.41    1:01.35  
      29.36   31.99                                                
 15 Workman, Cody A           17 NWGA-GA              1:01.18    1:01.56  
 16 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               1:00.47    1:01.72  
 17 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    1:01.78  
 18 Weaver, Lane T            15 MTSC-SE              1:13.12    1:02.16  
      29.68   32.48                                                
 19 Kauffman, Joe F           17 NWGA-GA                   NT    1:02.17  
 20 Collins, Devon R          16 Tennessee AQ-SE      1:01.44    1:03.14  
      30.23   32.91                                                
 21 Bailey, Weston W          16 615-SE               1:04.46    1:03.28  
 22 Twillie, Joshua A         16 MTSC-SE              1:01.40    1:03.36  
 23 Dillard, Jarel A          15 MTSC-SE              1:05.20    1:03.88  
 24 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      1:04.87    1:04.39  
      30.78   33.61                                                
 25 Reissner, Daniel J        17 RRST-SE              1:05.18    1:04.40  
 26 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                1:07.04    1:04.98  
      30.92   34.06                                                
 27 Brown, Spencer G          17 NWGA-GA              1:05.41    1:06.22  
      30.44   35.78                                                
 28 Bates, Brock H            17 NWGA-GA              1:09.11    1:06.62  
 29 Kennedy, Logan R          15 SA-GA                1:05.94    1:07.11  
 30 Rainer, Dru D             16 GYSS-SE                   NT    1:08.31  
 31 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              1:13.87    1:08.94  
 32 Vaughn, Tyler D           16 MTSC-SE              1:07.56    1:10.25  
 33 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    1:11.19  
 34 Wade, Jacob D             16 RRST-SE              1:08.99    1:11.43  
 35 McClary, Matthew R        15 RRST-SE              1:11.44    1:12.25  
      33.65   38.60                                                
 36 Prieskorn, Judah D        15 RRST-SE              1:12.00    1:12.50  
 37 Holman, Austin F          16 STAC-SE                   NT    1:12.52  
 38 Greene, Andrew R          18 615-SE                    NT    1:25.09  
      38.66   46.43                                                
 
Event 23  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               2:43.41    2:38.68  
      37.19   41.31   41.28   38.90                                
  2 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:40.92    2:39.81  
      37.75   40.19   41.72   40.15                                
  3 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE                    NT    2:51.29  
      40.89   44.62   44.87   40.91                                
  4 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE           NT    2:55.87  
                    1:30.02                                        
  5 Khan, Caroline G          13 SA-GA                     NT    2:56.79  
      40.33 2:16.46                                                
  6 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               2:59.76    2:58.13  
                    1:30.05                                        
  7 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE                   NT    3:01.02  
                    1:32.85                                        
  8 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    3:01.18  
                    1:31.50                                        
  9 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT    3:02.85  
      43.05   47.11   47.63   45.06                                
 10 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE           NT    3:02.87  
                    1:31.41                                        
 11 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE                   NT    3:03.47  
      41.62   48.22 1:33.63                                        
 12 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    3:05.26  
      43.94   48.46   47.96   44.90                                
 13 Platek, Ella A            13 MTSC-SE                   NT    3:07.35  
                    1:32.56                                        
 14 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE      3:10.36    3:08.46  
                    1:33.99                                        
 15 Wills, Amelia R           13 BAY-SE                    NT    3:11.22  
                    1:36.87                                        
 16 Everett, Jordan A         13 SA-GA                2:58.17    3:11.27  
      47.23   50.16   47.88   46.00                                
 17 Anderson, Hayleigh J      13 Tennessee AQ-SE           NT    3:12.64  
 18 Sides, Rachel K           14 SA-GA                3:30.12    3:20.45  
                    1:44.99                                        
 19 O'Connor, Cayleigh A      13 The Stingrays-SE          NT    3:22.55  
      47.20   52.58   54.46   48.31                                
 20 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT    3:33.79  
                    1:50.54                                        
 21 Ames, Alexandra M         14 SA-GA                     NT    3:34.33  
      45.96   55.38   57.78   55.21                                
 22 Medonis, Ci Ci M          14 BAY-SE                    NT    3:51.50  
      52.06 1:00.27   59.67   59.50                                
 -- Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT         DQ  
 
Event 24  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mangrum, Nathan L         14 MTSC-SE              2:32.10    2:32.86  
                    1:17.86                                        
  2 Robinson, Blaine B        14 MTSC-SE              2:56.90    2:44.91  
                    1:24.02                                        
  3 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:56.54    2:46.94  
      38.80   41.82   43.34   42.98                                
  4 Post, Chase W             13 BAY-SE                    NT    2:49.20  
      41.06   43.24   42.81   42.09                                
  5 Lydon, Trey M             14 BAY-SE               2:50.77    2:52.29  
      40.20   43.37   45.86   42.86                                
  6 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE                    NT    2:53.81  
                    1:28.18                                        
  7 Battle, Jacob R           14 SA-GA                2:49.76    2:54.86  
      41.78   46.30   45.17   41.61                                
  8 Working, Gage             14 MTSC-SE              3:04.89    2:58.15  
                    1:31.07                                        
  9 Long, Reece D             13 STAC-SE                   NT    3:00.21  
                      47.73   44.46                                
 10 Hoerl, Ethan M            14 UN-2-GA                   NT    3:08.88  
      42.95   49.39   49.15   47.39                                
 11 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    3:14.89  
                    1:39.91                                        
 12 Wade, Joshua D            14 RRST-SE              3:57.63    3:54.54  
                              54.47                                
 -- Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE                    NT         DQ  
      53.64   58.98   56.75   54.88                                
 -- Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE      3:36.78         DQ  
                    1:48.80                                        
 -- Jones, Tucker T           14 STAC-SE                   NT         DQ  
                    1:36.48                                        
 
Event 25  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Slayton, Ashley M         15 Makos-SE             2:28.03    2:36.37  
                    1:19.10                                        
  2 Mabry, Kate A             16 615-SE                    NT    2:41.20  
                    1:24.34                                        
  3 Coke, Emily E             17 615-SE               2:38.39    2:43.19  
      39.88   42.15   41.43   39.73                                
  4 Ceausu, Nicole M          17 Tennessee AQ-SE      2:38.52    2:44.56  
      40.02   41.54   42.15   40.85                                
  5 Penn, Libby C             16 Tennessee AQ-SE      2:42.57    2:45.09  
                    1:23.73                                        
  6 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE                   NT    2:45.14  
      39.61   42.21   42.16   41.16                                
  7 Harris, Mia               15 MTSC-SE              2:53.41    2:47.50  
      40.06   42.25   43.14   42.05                                
  8 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               2:39.26    2:49.72  
                    1:26.93                                        
  9 Workman, Cassie J         17 NWGA-GA              3:10.09    2:49.91  
      40.09   43.07   44.50   42.25                                
 10 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     2:44.11    2:49.96  
                      43.60   42.59                                
 11 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               2:32.44    2:53.38  
      40.85   44.61   44.81   43.11                                
 12 Williams, Madisen M       15 MTSC-SE                   NT    2:54.71  
                    1:28.31                                        
 13 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              3:01.11    2:56.38  
      40.39   44.78   45.63   45.58                                
 14 Flatt, Amanda B           17 SA-GA                2:51.56    3:03.36  
                    1:32.48                                        
 15 O'Connor, Anna R          15 Makos-SE             2:51.12    3:04.99  
      43.58   47.75   48.20   45.46                                
 16 Funes, Vivianne A         14 NWGA-GA                   NT    3:43.47  
                    1:52.84                                        
 
Event 26  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE               2:10.09    2:17.08  
                    1:09.53                                        
  2 Best, Jack                17 BAY-SE               2:10.67    2:19.12  
                    1:09.43                                        
  3 Althoff, Zach T           16 BAY-SE               2:08.01    2:21.13  
                    1:11.23                                        
  4 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               2:12.98    2:22.50  
                    1:12.74                                        
  5 Prada, Luis               17 BAY-SE               2:16.35    2:27.02  
                    1:15.24                                        
  6 Collins, Devon R          16 Tennessee AQ-SE      2:37.63    2:33.38  
                    1:18.56                                        
  7 Parker, Cal C             16 NWGA-GA                   NT    2:37.11  
                    1:20.37                                        
  8 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      2:38.46    2:38.59  
                            1:21.82                                
  9 Trombley, William N       16 BAY-SE               2:35.82    2:41.14  
                    1:23.49                                        
 10 Workman, Cody A           17 NWGA-GA              2:36.12    2:41.18  
                    1:21.43                                        
 11 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    2:43.89  
      39.17   41.83   43.12   39.77                                
 12 Kennedy, Logan R          15 SA-GA                     NT    2:46.31  
                    1:26.24                                        
 13 Snead, Christian J        16 The Stingrays-SE     2:47.91    2:49.78  
      40.68                 1:33.01                                
 14 Wade, Jacob D             16 RRST-SE              3:05.86    2:59.76  
                            1:42.99                                
 15 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                     NT    3:04.43  
      45.07   47.43   46.82   45.11                                
 16 McClary, Matthew R        15 RRST-SE              3:04.64    3:08.47  
                            1:51.70                                
 17 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    3:15.11  
      46.27 2:28.84                                                
 
Event 27  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               1:10.86    1:11.19  
  2 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               1:15.29    1:11.75  
      33.47   38.28                                                
  3 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               1:11.43    1:12.48  
      33.37   39.11                                                
  4 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE      1:16.53    1:14.46  
  5 Weinhart, Caroline E      14 SA-GA                1:19.30    1:15.36  
  6 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               1:12.07    1:15.73  
      35.43   40.30                                                
  7 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               1:17.71    1:17.17  
      36.78   40.39                                                
  8 Workman, Allie G          14 NWGA-GA              1:16.71    1:17.34  
  9 Khan, Caroline G          13 SA-GA                1:17.41    1:18.33  
      34.75   43.58                                                
 10 Whitehead, Emily A        13 SA-GA                1:21.11    1:19.89  
      36.75   43.14                                                
 11 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    1:24.91  
 12 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               1:29.58    1:25.43  
 13 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE              1:27.11    1:26.46  
      39.31   47.15                                                
 14 Salsbury, Kate E          13 Tennessee AQ-SE      1:31.18    1:27.99  
 15 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE               1:32.33    1:29.63  
      39.98   49.65                                                
 16 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      1:35.41    1:30.36  
 17 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE      1:27.09    1:32.07  
      39.52   52.55                                                
 18 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT    1:39.97  
 19 Morris, Kimi J            14 OSC-SE               1:32.04    1:41.95  
      43.59   58.36                                                
 20 Lee, Miah G               13 UN-GA                     NT    1:44.13  
 21 O'Connor, Cayleigh A      13 The Stingrays-SE     2:27.24    2:19.16  
    1:01.52 1:17.64                                                
 
Event 28  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coleman Jr, Telly D       14 STAC-SE              1:34.97    1:10.88  
      33.62   37.26                                                
  2 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:17.26    1:12.76  
  3 Working, Gage             14 MTSC-SE              1:19.79    1:16.91  
      36.26   40.65                                                
  4 Long, Reece D             13 STAC-SE              1:25.84    1:17.11  
  5 Post, Chase W             13 BAY-SE               1:34.83    1:18.53  
  6 Bates, Bryce A            14 NWGA-GA                   NT    1:18.60  
      36.27   42.33                                                
  7 Ly, Jacob D               13 SA-GA                     NT    1:19.56  
      35.94   43.62                                                
  8 Freeman, Evan M           13 MTSC-SE                   NT    1:19.85  
      36.14   43.71                                                
  9 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               1:21.85    1:24.44  
      38.92   45.52                                                
 10 Lydon, Trey M             14 BAY-SE               1:19.02    1:26.93  
      38.18   48.75                                                
 11 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               1:45.02    1:33.98  
      40.11   53.87                                                
 12 Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE                    NT    1:35.96  
 13 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE      2:33.24    1:48.50  
 14 Prieskorn, Titus M        13 RRST-SE                   NT    2:03.77  
      56.99 1:06.78                                                
 
Event 29  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               1:11.56    1:12.43  
      33.98   38.45                                                
  2 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE              1:14.85    1:12.51  
  3 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE              1:22.43    1:13.39  
      34.79   38.60                                                
  4 Suer, Sam M               16 BAY-SE               1:05.14    1:13.70  
  5 Harris, Mia               15 MTSC-SE              1:14.76    1:13.76  
  6 Lounsbury, Cassidy E      16 MTSC-SE              1:10.73    1:14.67  
      34.76   39.91                                                
  7 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              1:13.80    1:15.05  
      34.94   40.11                                                
  8 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     1:21.31    1:20.50  
      36.38   44.12                                                
  9 Hayes, Hannah L           17 615-SE                    NT    1:22.27  
      37.13   45.14                                                
 10 Hubbuch, Kayla M          16 MTSC-SE              1:15.76    1:22.75  
      36.77   45.98                                                
 11 O'Connor, Anna R          15 Makos-SE             1:20.05    1:24.87  
 12 Ceausu, Nicole M          17 Tennessee AQ-SE      1:18.81    1:25.42  
      39.16   46.26                                                
 13 Morris, Kari L            16 OSC-SE               1:29.67    1:27.98  
 14 Elbon, Claire E           17 615-SE                    NT    1:28.27  
 
Event 30  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE                 57.68    1:00.46  
  2 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE                 59.88    1:00.51  
      28.65   31.86                                                
  3 Green, Jason M            17 BAY-SE               1:01.69    1:00.89  
      28.99   31.90                                                
  4 Black, Caleb D            16 NWGA-GA              1:01.61    1:03.39  
      29.18   34.21                                                
  5 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               1:02.71    1:06.27  
  6 Bailey, Weston W          16 615-SE               1:10.92    1:07.09  
      31.15   35.94                                                
  7 Gammons, Zac J            16 615-SE               1:13.63    1:08.12  
  8 Boyer, Matthew H          17 BAY-SE               1:03.95    1:08.32  
  9 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    1:08.62  
      32.23   36.39                                                
 10 Lane, Brock W             15 MTSC-SE              1:08.26    1:09.16  
 11 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      1:10.23    1:09.89  
      33.07   36.82                                                
 12 Trombley, William N       16 BAY-SE               1:05.34    1:10.40  
      33.13   37.27                                                
 13 Greene, Gershwin          17 BAY-SE                    NT    1:10.68  
      31.54   39.14                                                
 14 Twillie, Joshua A         16 MTSC-SE              1:08.80    1:11.26  
      31.77   39.49                                                
 15 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               1:08.23    1:12.51  
      34.35   38.16                                                
 16 Parker, Cal C             16 NWGA-GA                   NT    1:14.15  
 17 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                1:16.65    1:14.46  
      34.34   40.12                                                
 18 Snead, Christian J        16 The Stingrays-SE     1:21.77    1:15.83  
      34.88   40.95                                                
 19 Vaughn, Tyler D           16 MTSC-SE              1:13.56    1:20.21  
 20 Bates, Brock H            17 NWGA-GA                   NT    1:21.01  
 21 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    1:22.75  
 22 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              1:43.95    1:23.07  
 23 Kennedy, Logan R          15 SA-GA                     NT    1:25.88  
 24 Brown, Spencer G          17 NWGA-GA                   NT    1:26.84  
 25 Kauffman, Joe F           17 NWGA-GA                   NT    1:29.04  
      38.10   50.94                                                
 26 McClary, Matthew R        15 RRST-SE                   NT    1:36.96  
      40.99   55.97                                                
 27 Wade, Joshua D            14 RRST-SE                   NT    1:55.93  
      54.29 1:01.64                                                
 
Event 31  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orr, Kailey R             12 STAC-SE              1:19.26    1:16.05  
  2 Boyd, Leah G              11 OSC-SE               1:23.81    1:18.30  
  3 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               1:28.45    1:19.25  
      38.88   40.37                                                
  4 Tiller, Jamison G         11 SA-GA                1:21.83    1:20.70  
      39.55   41.15                                                
  5 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE      1:21.33    1:21.47  
      40.63   40.84                                                
  6 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE               1:37.18    1:22.20  
      39.38   42.82                                                
  7 Thompson, Charlotte B     11 SA-GA                1:27.08    1:23.18  
      39.03   44.15                                                
  8 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE      1:30.45    1:25.19  
  9 Potter, SeraBeth B        12 GYSS-SE                   NT    1:26.46  
      42.51   43.95                                                
 10 Scourlas, Peyton J        12 SA-GA                1:24.64    1:27.12  
 11 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE      1:34.86    1:27.19  
      43.32   43.87                                                
 12 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               1:33.40    1:27.79  
      42.35   45.44                                                
 13 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE      1:31.76    1:28.09  
      42.00   46.09                                                
 14 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE             1:34.06    1:28.33  
      43.81   44.52                                                
 15 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE      1:33.92    1:28.40  
 16 Platek, Claire E          11 MTSC-SE              1:38.63    1:28.84  
      42.60   46.24                                                
 17 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               1:39.09    1:30.47  
 18 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE      1:33.88    1:31.08  
 19 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT    1:32.20  
      43.84   48.36                                                
 20 Pierucki, Emma C          12 MTSC-SE              1:47.71    1:32.45  
      45.63   46.82                                                
 21 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:38.82    1:32.85  
      45.54   47.31                                                
 22 Farner, Kenz B            11 OSC-SE               1:46.29    1:35.36  
 23 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               2:08.27    1:37.08  
 24 Tibbs, Zoe L              12 NWGA-GA                   NT    1:37.82  
      45.85   51.97                                                
 25 Battle, Amelia T          11 SA-GA                     NT    1:39.14  
      47.79   51.35                                                
 26 Click, Evelyn D           11 BAY-SE               2:00.55    1:41.22  
 27 Raines, Alana M           11 BAY-SE                    NT    1:43.08  
      48.18   54.90                                                
 28 Oliver, Raine E           12 SA-GA                     NT    1:43.74  
 29 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT    1:43.85  
      49.86   53.99                                                
 30 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               1:49.94    1:46.77  
      51.01   55.76                                                
 31 Krauth, Macey             12 The Stingrays-SE          NT    1:48.90  
 32 Gonzalez, Olivia or O L   11 BAY-SE                    NT    1:49.52  
 33 Kwon, Ana E               11 SA-GA                     NT    1:53.33  
      54.10   59.23                                                
 34 Galarza, Grecia F         11 SA-GA                     NT    2:11.86  
 35 Ogrodowczyk, Brooke E     11 BAY-SE               2:18.86    2:21.57  
 -- Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE      1:55.78         DQ  
      56.33 1:03.68                                                
 -- Layne, Hannah M           11 RRST-SE                   NT         DQ  
 -- Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:45.87         DQ  
      52.39   52.80                                                
 -- Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               1:40.14         DQ  
 
Event 32  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rhodes, Jackson P         12 SA-GA                1:24.65    1:19.15  
      38.68   40.47                                                
  2 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE              1:22.33    1:20.34  
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE               1:33.27    1:21.61  
      41.41   40.20                                                
  4 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE      1:29.60    1:22.21  
  5 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:27.68    1:24.36  
      42.36   42.00                                                
  6 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE                    NT    1:25.08  
      40.87   44.21                                                
  7 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE     1:29.08    1:25.22  
  8 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               1:26.97    1:27.85  
      42.76   45.09                                                
  9 Eastman, Owen M           11 BAY-SE               1:39.71    1:28.66  
      43.96   44.70                                                
 10 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:36.35    1:28.89  
 11 Tinley, Meyer J           12 MTSC-SE              1:40.80    1:28.92  
 12 Buchanan, Mathias M       12 Makos-SE                  NT    1:32.73  
      45.20   47.53                                                
 13 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:39.15    1:32.86  
      45.33   47.53                                                
 14 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:36.77    1:34.43  
 15 Skidmore III, William L   11 SA-GA                     NT    1:37.02  
 16 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE     1:32.37    1:38.56  
      48.51   50.05                                                
 17 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA              1:50.36    1:38.98  
 18 Hyams, Phillip T          11 615-SE                    NT    1:39.13  
      49.19   49.94                                                
 19 Casteel, Michael A        12 SA-GA                1:55.67    1:40.40  
 20 Hood, Reece P             12 NWGA-GA              1:46.15    1:41.46  
 21 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE      1:48.78    1:42.22  
      49.39   52.83                                                
 22 McBee, Cole R             12 RRST-SE                   NT    1:43.76  
      50.47   53.29                                                
 23 Wood, Colin J             11 NWGA-GA                   NT    1:48.87  
      51.73   57.14                                                
 24 Beamer, James P           12 NWGA-GA                   NT    1:52.97  
 25 Blum, Brandon K           11 STAC-SE                   NT    2:03.09  
 -- Windberry, Jaxon W        11 OSC-SE               2:03.25         DQ  
 
Event 33  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE      1:31.09    1:26.52  
  2 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                    NT    1:27.23  
      41.51   45.72                                                
  3 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               1:47.02    1:36.67  
      47.35   49.32                                                
  4 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT    1:37.23  
  5 McKinnon, Mary J          10 NWGA-GA                   NT    1:37.65  
  6 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE              1:43.01    1:38.23  
      48.90   49.33                                                
  7 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE      1:53.33    1:43.73  
      50.92   52.81                                                
  8 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE               1:54.75    1:47.09  
  9 Margio, Addie R           10 BAY-SE               2:05.83    1:47.26  
      51.67   55.59                                                
 10 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               1:59.54    1:47.36  
      52.06   55.30                                                
 11 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE               1:56.24    2:00.64  
 12 Eastman, Fiona K           8 BAY-SE                    NT    2:01.05  
      55.84 1:05.21                                                
 13 Nosarzewski, Karolina E    9 Tennessee AQ-SE      2:02.17    2:01.27  
      58.45 1:02.82                                                
 14 Tansor, Maggie C           9 BAY-SE               2:19.53    2:03.38  
 15 Boyd, Ada E                9 BAY-SE                    NT    2:04.82  
 16 Shaw, Hunter L             8 BAY-SE                    NT    2:05.10  
      59.49 1:05.61                                                
 17 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE                    NT    2:07.52  
 18 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               2:07.26    2:08.62  
    1:02.48 1:06.14                                                
 19 Click, Reese R             8 BAY-SE                    NT    2:10.70  
 20 Berry, Orly S              9 Tennessee AQ-SE      2:12.00    2:14.80  
    1:09.49 1:05.31                                                
 21 Duncan, Skyla R           10 BAY-SE                    NT    2:27.36  
    1:13.82 1:13.54                                                
 22 Hendry, Madison T          9 BAY-SE               2:30.28    2:28.43  
 -- Kelley, Addison M          8 NWGA-GA                   NT         DQ  
 -- Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT         DQ  
    1:06.80 1:21.13                                                
 -- Smith, Kamryn K           10 SA-GA                     NT         DQ  
 -- Boyd, Anna C               7 OSC-SE               2:03.15         DQ  
 -- Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE               2:14.99         DQ  
 -- Jones, Mikayla N          10 SA-GA                     NT         DQ  
      56.03 1:11.08                                                
 
Event 34  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Isaac B              10 Makos-SE             1:36.47    1:29.11  
  2 Oliver, Race D            10 SA-GA                     NT    1:33.59  
      45.79   47.80                                                
  3 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE              1:42.39    1:34.41  
  4 Skidmore, Weston W         9 SA-GA                     NT    1:35.10  
      45.08   50.02                                                
  5 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               1:41.02    1:35.19  
  6 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE      1:47.04    1:36.53  
  7 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               1:44.98    1:36.94  
  8 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE      1:49.31    1:36.96  
  9 Graves, Joshua M           9 SA-GA                     NT    1:41.08  
 10 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:55.25    1:42.20  
 11 Porter, Vincent J          9 BAY-SE               1:54.69    1:42.35  
      51.19   51.16                                                
 12 Kammer, Mason E           10 615-SE                    NT    1:42.92  
 13 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:57.32    1:43.67  
 14 Linkous, Gabriel E         7 Tennessee AQ-SE      2:35.00    1:46.67  
      51.39   55.28                                                
 15 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE      1:53.53    1:47.29  
 16 Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE      1:55.14    1:49.66  
      50.52   59.14                                                
 17 Ermerins, Jonathon D      10 SA-GA                     NT    1:52.14  
      54.59   57.55                                                
 18 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               1:53.96    1:52.30  
 19 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE               1:51.57    1:53.76  
 20 Wilhoit, Samuel R         10 OSC-SE               2:07.23    2:02.69  
 21 Windberry, Jaden J         9 OSC-SE               2:42.00    2:03.64  
      59.39 1:04.25                                                
 22 Ackermann, Cooper R        8 Tennessee AQ-SE           NT    2:04.06  
 23 Cox, John H               10 NWGA-GA                   NT    2:05.70  
 24 Zaretzki, Isaac Y          8 Tennessee AQ-SE           NT    2:13.37  
    1:05.75 1:07.62                                                
 25 Milz, Andrew               9 BAY-SE                    NT    2:15.93  
    1:00.87 1:15.06                                                
 26 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE                   NT    2:16.48  
 27 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE               2:30.24    2:16.50  
 28 Rabon, Ian E               9 BAY-SE               2:23.30    2:16.85  
    1:05.10 1:11.75                                                
 29 Hicks, Micah J            10 CAT-SE                    NT    2:20.20  
 30 Farnham, Nate H            8 BAY-SE                    NT    2:29.51  
    1:10.04 1:19.47                                                
 31 Hood, Ryder D              7 NWGA-GA                   NT    2:34.97  
 32 Pettit, Cam M              9 NWGA-GA                   NT    2:39.17  
 -- Greear, Braden P          10 CAT-SE                    NT         DQ  
 
Event 35  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                 43.86      41.00  
  2 Boyd, Leah G              11 OSC-SE                 46.22      42.46  
  3 Potter, SeraBeth B        12 GYSS-SE                   NT      42.93  
  4 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE        39.68      43.05  
  5 Leonard, Olivia N         12 Tennessee AQ-SE        47.09      43.94  
  6 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                  49.31      44.03  
  7 Tiller, Jamison G         11 SA-GA                  45.84      44.13  
  8 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE        48.44      44.25  
  9 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE        46.27      44.38  
 10 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE        48.24      44.45  
 11 Orr, Kailey R             12 STAC-SE                43.44      45.09  
 12 Reid, Phoebe G            12 NWGA-GA                44.42      45.79  
 13 Platek, Claire E          11 MTSC-SE                50.08      45.86  
 14 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE        52.18      46.58  
 15 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE               47.97      46.76  
 16 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                 50.81      49.02  
 17 Kwon, Ana E               11 SA-GA                     NT      50.13  
 18 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE                 55.23      50.37  
 19 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 55.64      50.86  
 20 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 53.54      51.24  
 21 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT      51.59  
 22 Scourlas, Peyton J        12 SA-GA                  56.96      51.79  
 23 Farner, Kenz B            11 OSC-SE                 58.22      53.04  
 24 Click, Evelyn D           11 BAY-SE               1:03.82      53.13  
 25 Battle, Amelia T          11 SA-GA                     NT      53.31  
 26 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               1:04.30      54.00  
 27 Oliver, Raine E           12 SA-GA                  57.49      54.10  
 28 Raines, Alana M           11 BAY-SE                    NT      54.48  
 29 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               1:00.72      54.53  
 30 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE        56.05      54.88  
 31 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT      55.49  
 32 Gonzalez, Olivia or O L   11 BAY-SE                    NT      56.15  
 33 Galarza, Grecia F         11 SA-GA                     NT      59.09  
 34 Ogrodowczyk, Brooke E     11 BAY-SE               1:09.75    1:04.78  
 35 Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE      1:27.78    1:10.49  
 36 Krauth, Macey             12 The Stingrays-SE          NT    1:25.26  
 -- Layne, Hannah M           11 RRST-SE                   NT         DQ  
 -- Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 55.34         DQ  
 -- Lehman, Bella R           12 BAY-SE                 49.02         DQ  
 
Event 36  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rhodes, Jackson P         12 SA-GA                  42.23      40.22  
  2 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                 45.19      40.45  
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE                 46.39      42.81  
  4 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE                44.64      43.64  
  5 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE                44.78      44.07  
  6 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 46.95      44.75  
  7 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE                46.25      45.31  
  8 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE                    NT      46.12  
  9 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 48.92      47.43  
 10 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE       47.43      49.05  
 11 Beamer, James P           12 NWGA-GA                   NT      49.33  
 12 Tinley, Meyer J           12 MTSC-SE                49.96      49.45  
 13 McBee, Cole R             12 RRST-SE                48.77      49.64  
 13 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                48.83      49.64  
 15 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA                51.31      49.99  
 16 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE        51.11      50.61  
 17 Hood, Reece P             12 NWGA-GA                52.06      50.98  
 18 Wilson, Reid G            11 BAY-SE                 50.65      51.48  
 19 Skidmore III, William L   11 SA-GA                     NT      51.83  
 20 Buchanan, Mathias M       12 Makos-SE               53.90      52.27  
 21 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE       55.43      54.31  
 22 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE        55.78      55.84  
 23 Casteel, Michael A        12 SA-GA                1:08.59      56.56  
 24 Orbke, Walker             11 MTSC-SE                59.62      57.34  
 25 Hyams, Phillip T          11 615-SE               1:03.73    1:00.26  
 26 Blum, Brandon K           11 STAC-SE              1:13.08    1:14.68  
 -- Wood, Colin J             11 NWGA-GA                   NT         DQ  
 
Event 37  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE        49.55      46.69  
  2 Margio, Addie R           10 BAY-SE                 55.30      47.35  
  3 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE                53.93      49.17  
  4 McKinnon, Mary J          10 NWGA-GA                   NT      50.88  
  5 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               1:10.75      51.27  
  6 Smith, Kamryn K           10 SA-GA                     NT      51.48  
  7 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT      52.29  
  8 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               1:00.06      53.55  
  9 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               1:02.14      54.58  
 10 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE        55.81      54.73  
 11 Nosarzewski, Karolina E    9 Tennessee AQ-SE        58.30      56.55  
 12 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE               1:04.34      57.58  
 13 Platek, Sadye R            7 MTSC-SE                   NT    1:02.93  
 14 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE               1:18.79    1:03.96  
 15 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               1:17.42    1:05.58  
 16 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE               1:11.19    1:06.57  
 17 Eastman, Fiona K           8 BAY-SE                    NT    1:06.95  
 18 Berry, Orly S              9 Tennessee AQ-SE      1:12.00    1:07.05  
 19 Boyd, Anna C               7 OSC-SE               1:34.67    1:07.52  
 20 Prieskorn, Ellie N        10 RRST-SE              1:13.88    1:08.54  
 21 Click, Reese R             8 BAY-SE                    NT    1:10.00  
 22 Duncan, Skyla R           10 BAY-SE                    NT    1:10.15  
 23 Jones, Mikayla N          10 SA-GA                     NT    1:10.22  
 24 Boyd, Ada E                9 BAY-SE                    NT    1:13.41  
 25 Hendry, Madison T          9 BAY-SE               1:14.35    1:17.77  
 26 Shaw, Hunter L             8 BAY-SE                    NT    1:18.72  
 27 Graham, Calleigh M         7 OSC-SE               1:29.45    1:23.99  
 28 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE                    NT    1:24.80  
 -- Tansor, Maggie C           9 BAY-SE               1:31.91         DQ  
 -- Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 
Event 38  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                 50.45      46.66  
  2 Lee, Isaac B              10 Makos-SE               53.18      48.45  
  3 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                 53.21      49.78  
  4 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE        58.60      50.43  
  5 Oliver, Race D            10 SA-GA                  54.53      51.00  
  6 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 51.28      51.69  
  7 Graves, Joshua M           9 SA-GA                1:01.27      53.58  
  8 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:02.59      53.83  
  9 Skidmore, Weston W         9 SA-GA                     NT      54.35  
 10 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE      1:01.75      55.61  
 11 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               1:02.68      55.68  
 12 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:10.66      56.55  
 13 Wilhoit, Samuel R         10 OSC-SE               1:01.91      56.98  
 14 Seay, Thomas A             9 SA-GA                     NT      58.96  
 15 Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE      1:07.10      59.02  
 16 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE              1:00.94      59.87  
 17 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                 59.22    1:00.52  
 18 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE      1:07.74    1:01.48  
 19 Ermerins, Jonathon D      10 SA-GA                  58.98    1:02.70  
 20 Smola, Evan W              8 SA-GA                     NT    1:03.77  
 21 Milz, Andrew               9 BAY-SE               1:16.60    1:05.47  
 22 Skidmore, Wynn D           7 SA-GA                     NT    1:05.96  
 23 Linkous, Gabriel E         7 Tennessee AQ-SE      1:11.00    1:06.95  
 24 Windberry, Jaden J         9 OSC-SE               1:05.64    1:07.59  
 25 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              1:16.40    1:11.75  
 26 Rabon, Ian E               9 BAY-SE               1:22.26    1:14.86  
 27 Ackermann, Cooper R        8 Tennessee AQ-SE           NT    1:15.83  
 28 Farnham, Nate H            8 BAY-SE                    NT    1:16.50  
 29 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE                    NT    1:17.49  
 30 Hicks, Micah J            10 CAT-SE                    NT    1:19.25  
 31 Greear, Braden P          10 CAT-SE                    NT    1:23.56  
 32 Hood, Ryder D              7 NWGA-GA                   NT    1:24.32  
 33 Dixon, Sam L               8 NWGA-GA                   NT    1:25.80  
 34 Pettit, Cam M              9 NWGA-GA                   NT    1:33.01  
 -- Kammer, Mason E           10 615-SE                    NT         DQ  
 -- Zaretzki, Isaac Y          8 Tennessee AQ-SE           NT         DQ  
 -- Powroznik, Kyle K          7 OSC-SE               1:36.12         DQ  
 -- Wood, Evan C               8 NWGA-GA                   NT         DQ  
 
Event 39  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orr, Kailey R             12 STAC-SE                30.36      29.70  
  2 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE        33.66      30.23  
  3 Potter, SeraBeth B        12 GYSS-SE                   NT      31.11  
  4 Boyd, Leah G              11 OSC-SE                 33.82      31.29  
  5 Leonard, Olivia N         12 Tennessee AQ-SE        31.01      31.88  
  6 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                 35.72      32.05  
  7 Tiller, Jamison G         11 SA-GA                  31.35      32.34  
  8 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE               32.98      32.53  
  9 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE        36.46      32.76  
 10 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE        36.62      33.07  
 11 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE        34.01      33.18  
 12 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE                 34.23      33.22  
 13 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE        33.15      33.68  
 14 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                  36.71      33.69  
 15 Thompson, Charlotte B     11 SA-GA                  34.27      33.75  
 16 Scourlas, Peyton J        12 SA-GA                  31.80      34.01  
 17 Reid, Phoebe G            12 NWGA-GA                33.72      34.42  
 18 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE                 37.63      35.07  
 19 Pierucki, Emma C          12 MTSC-SE                39.90      35.90  
 20 Lehman, Bella R           12 BAY-SE                 37.79      36.51  
 21 Platek, Claire E          11 MTSC-SE                40.00      36.69  
 22 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 38.26      36.85  
 23 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE        38.21      37.05  
 24 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 38.51      37.06  
 25 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                    NT      37.54  
 26 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT      38.49  
 27 Tibbs, Zoe L              12 NWGA-GA                   NT      38.78  
 28 Farner, Kenz B            11 OSC-SE                 42.37      39.10  
 29 Gonzalez, Olivia or O L   11 BAY-SE                    NT      39.21  
 30 Oliver, Raine E           12 SA-GA                  44.83      40.05  
 31 Raines, Alana M           11 BAY-SE                    NT      40.20  
 32 Battle, Amelia T          11 SA-GA                     NT      40.45  
 33 Krauth, Macey             12 The Stingrays-SE          NT      40.70  
 34 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                 41.94      40.79  
 35 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 39.76      40.83  
 36 Kwon, Ana E               11 SA-GA                     NT      41.19  
 37 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT      41.23  
 38 Click, Evelyn D           11 BAY-SE                 53.55      41.34  
 39 Collier, Abby M           12 RRST-SE                49.57      45.52  
 40 Layne, Hannah M           11 RRST-SE                44.33      47.54  
 41 Galarza, Grecia F         11 SA-GA                     NT      47.84  
 42 Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE        50.78      48.66  
 43 Ogrodowczyk, Brooke E     11 BAY-SE                 53.71      51.49  
 
Event 40  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Jack W             12 BAY-SE                 35.06      30.68  
  2 Rhodes, Jackson P         12 SA-GA                  32.81      30.84  
  3 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE       31.96      31.45  
  4 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE        30.92      31.84  
  5 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE                33.89      33.43  
  6 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE                34.36      33.46  
  7 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE                34.81      33.52  
  8 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE                 37.64      33.87  
  9 Wilson, Reid G            11 BAY-SE                 35.23      34.21  
 10 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 36.57      34.30  
 11 McBee, Cole R             12 RRST-SE                35.24      35.24  
 12 Tinley, Meyer J           12 MTSC-SE                34.57      35.37  
 13 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                    NT      35.77  
 14 Buchanan, Mathias M       12 Makos-SE               36.62      35.98  
 15 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE        41.78      36.69  
 16 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE       37.13      36.87  
 17 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA                38.20      37.07  
 18 Hood, Reece P             12 NWGA-GA                38.79      37.18  
 19 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 37.81      37.78  
 20 Hyams, Phillip T          11 615-SE                 41.26      38.90  
 21 Casteel, Michael A        12 SA-GA                  56.88      39.12  
 22 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                37.60      39.28  
 23 Wood, Colin J             11 NWGA-GA                   NT      40.41  
 24 Beamer, James P           12 NWGA-GA                   NT      42.65  
 25 Blum, Brandon K           11 STAC-SE                   NT      45.36  
 
Event 41  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE        35.19      33.77  
  2 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 54.24      35.58  
  3 McKinnon, Mary J          10 NWGA-GA                   NT      36.09  
  4 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                 41.22      37.62  
  5 Smith, Kamryn K           10 SA-GA                     NT      38.25  
  6 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT      38.73  
  7 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE                41.22      39.18  
  8 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE        40.73      41.00  
  9 McCoy, Ava C               9 BAY-SE                 47.58      42.02  
 10 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE                 47.57      42.19  
 11 Margio, Addie R           10 BAY-SE                 50.90      42.91  
 12 Peeples, Abby A           10 SA-GA                     NT      44.00  
 13 Nosarzewski, Karolina E    9 Tennessee AQ-SE        47.12      46.39  
 14 Boyd, Ada E                9 BAY-SE                    NT      48.21  
 15 Eastman, Fiona K           8 BAY-SE                    NT      49.00  
 16 Shaw, Hunter L             8 BAY-SE               1:08.03      49.24  
 17 Boyd, Anna C               7 OSC-SE                 52.18      49.31  
 18 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE                 51.36      49.47  
 19 Berry, Orly S              9 Tennessee AQ-SE        56.00      49.48  
 20 Tansor, Maggie C           9 BAY-SE                 54.70      51.73  
 21 Jones, Mikayla N          10 SA-GA                     NT      52.63  
 22 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE               1:01.67      52.73  
 23 Prieskorn, Ellie N        10 RRST-SE                53.69      53.01  
 24 Platek, Sadye R            7 MTSC-SE                   NT      53.26  
 25 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE                 56.45      53.90  
 26 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE                 53.17      55.22  
 27 Duncan, Skyla R           10 BAY-SE                    NT      56.67  
 28 Click, Reese R             8 BAY-SE                    NT      58.48  
 29 Kelley, Addison M          8 NWGA-GA                   NT      59.95  
 30 Hendry, Madison T          9 BAY-SE               1:03.19    1:00.48  
 31 Curtis, Catherine R        6 BAY-SE                    NT    1:02.44  
 32 Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT    1:04.89  
 33 Graham, Calleigh M         7 OSC-SE               1:11.48    1:15.31  
 
Event 42  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                 36.14      34.70  
  2 Lee, Isaac B              10 Makos-SE               36.26      35.09  
  3 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 35.99      36.11  
  4 Oliver, Race D            10 SA-GA                  40.75      37.04  
  5 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE        42.01      37.76  
  6 Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE        42.73      38.43  
  7 Graves, Joshua M           9 SA-GA                  45.16      38.97  
  8 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE        45.95      39.13  
  9 Skidmore, Weston W         9 SA-GA                     NT      39.34  
 10 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                 41.99      40.32  
 11 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE                41.47      40.36  
 12 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 43.82      40.84  
 13 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                 41.02      40.85  
 14 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE        44.56      41.27  
 15 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 50.26      41.96  
 16 Linkous, Gabriel E         7 Tennessee AQ-SE        55.90      42.73  
 16 Kammer, Mason E           10 615-SE                 46.47      42.73  
 18 Smola, Evan W              8 SA-GA                     NT      42.98  
 19 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 44.41      43.47  
 20 Seay, Thomas A             9 SA-GA                  48.75      44.52  
 21 Wilhoit, Samuel R         10 OSC-SE                 49.77      45.51  
 22 Peeples, Ethan L           8 SA-GA                     NT      47.58  
 23 Dixon, Sam L               8 NWGA-GA                   NT      48.17  
 24 Ermerins, Jonathon D      10 SA-GA                  48.68      49.19  
 25 Milz, Andrew               9 BAY-SE                 54.70      49.50  
 26 Rabon, Ian E               9 BAY-SE                 50.23      51.62  
 27 Skidmore, Wynn D           7 SA-GA                     NT      52.48  
 28 Windberry, Jaden J         9 OSC-SE               1:11.67      52.91  
 29 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE               1:08.25      53.65  
 30 Ackermann, Cooper R        8 Tennessee AQ-SE           NT      53.81  
 31 Zaretzki, Isaac Y          8 Tennessee AQ-SE           NT      54.01  
 32 Cox, John H               10 NWGA-GA                   NT      54.74  
 33 Hood, Ryder D              7 NWGA-GA                56.40      54.80  
 34 Greear, Braden P          10 CAT-SE                    NT      55.30  
 35 Powroznik, Kyle K          7 OSC-SE                 55.70      56.05  
 36 Hicks, Micah J            10 CAT-SE                    NT      57.72  
 37 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE                56.20      58.92  
 38 Farnham, Nate H            8 BAY-SE                    NT    1:01.27  
 39 Wood, Evan C               8 NWGA-GA                   NT    1:01.38  
 40 Pettit, Cam M              9 NWGA-GA                   NT    1:02.87  
 41 Farnham, Christopher T     6 BAY-SE                    NT    1:07.64  
 42 Ogrodowczyk, Cale C        7 BAY-SE               1:22.78    1:16.61  
 43 Shanda, Adam               7 BAY-SE                    NT    1:41.41  
 
Event 43  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Leah G              11 OSC-SE               1:22.63    1:17.27  
      37.28   39.99                                                
  2 Orr, Kailey R             12 STAC-SE              1:23.08    1:20.47  
      36.90   43.57                                                
  3 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                1:40.23    1:23.25  
      37.25   46.00                                                
  4 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:46.50    1:24.52  
      40.24   44.28                                                
  5 Tiller, Jamison G         11 SA-GA                1:30.50    1:26.35  
      37.00   49.35                                                
  6 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE      1:35.05    1:28.00  
  7 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE      1:38.95    1:31.04  
      41.41   49.63                                                
  8 Thompson, Charlotte B     11 SA-GA                2:06.44    1:31.11  
      39.54   51.57                                                
  9 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE      1:37.20    1:31.57  
      41.59   49.98                                                
 10 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE      1:34.49    1:31.61  
      41.45   50.16                                                
 11 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE      1:39.46    1:31.84  
 12 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE      1:42.94    1:40.94  
      45.43   55.51                                                
 13 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               2:09.57    1:41.95  
      45.66   56.29                                                
 14 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:55.05    1:52.81  
 15 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT    1:59.42  
 16 Kwon, Ana E               11 SA-GA                     NT    2:01.27  
      55.62 1:05.65                                                
 17 Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE      2:29.78    2:30.32  
    1:06.85 1:23.47                                                
 
Event 44  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE               1:32.42    1:21.71  
      36.97   44.74                                                
  2 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE      1:16.64    1:24.23  
  3 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE              1:25.98    1:26.00  
      38.45   47.55                                                
  4 Smith, Jack W             12 BAY-SE               1:53.06    1:27.01  
      39.76   47.25                                                
  5 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:38.02    1:27.79  
  6 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:36.05    1:30.59  
      41.85   48.74                                                
  7 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE     1:42.06    1:33.32  
      40.55   52.77                                                
  8 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               1:40.74    1:38.72  
      43.88   54.84                                                
  9 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                   NT    1:51.62  
      48.57 1:03.05                                                
 10 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA                   NT    1:52.45  
      47.40 1:05.05                                                
 11 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE      2:15.78    1:53.62  
      52.22 1:01.40                                                
 12 McBee, Cole R             12 RRST-SE                   NT    1:56.01  
 13 Skidmore III, William L   11 SA-GA                     NT    1:56.83  
      52.41 1:04.42                                                
 14 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE     2:18.94    1:58.71  
      54.81 1:03.90                                                
 15 Hood, Reece P             12 NWGA-GA                   NT    2:03.53  
 16 Windberry, Jaxon W        11 OSC-SE               2:06.79    2:05.66  
 
Event 45  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE      1:38.48    1:31.82  
  2 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                    NT    1:42.94  
  3 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE              1:45.46    1:44.26  
      50.17   54.09                                                
  4 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                    NT    1:52.81  
  5 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT    1:56.03  
      51.62 1:04.41                                                
  6 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE      2:23.36    2:08.31  
      57.73 1:10.58                                                
  7 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE               2:14.28    2:16.70  
    1:04.37 1:12.33                                                
 
Event 46  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Isaac B              10 Makos-SE             1:30.80    1:31.72  
  2 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                    NT    1:43.05  
  3 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE      2:04.42    1:45.63  
      49.33   56.30                                                
  4 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE      1:55.14    1:51.36  
      49.75 1:01.61                                                
  5 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                    NT    1:51.62  
  6 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                    NT    1:55.83  
      53.27 1:02.56                                                
  7 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                    NT    1:58.29  
      53.31 1:04.98                                                
  8 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                    NT    2:01.31  
      52.30 1:09.01                                                
 -- Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE      2:21.70         DQ  
 -- Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE      1:47.97         DQ  
      52.63 1:00.91                                                
 -- Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                    NT         DQ  
 
Event 47  Girls 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gill, Hannah L            16 BAY-SE              18:00.98   18:44.20  
                                    1:12.23                        
  2 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE                   NT   19:23.57  
      33.98   37.88   39.30   39.33   39.08   39.08   38.19   39.21
      39.16   39.04   38.81   38.81   39.61   39.34   39.27   39.34
      39.17   39.18   39.18   39.03   39.25   39.19   39.07   38.96
      39.42   38.99   38.65   38.73   38.64   36.68                
  3 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE              20:35.94   19:32.72  
      35.29   39.50   39.57   39.53   39.63   39.58   39.07   39.37
      38.99   38.62   38.09   38.83   39.00   39.25   38.83   39.37
      38.64   39.50   39.63   39.38   39.73   39.35   38.99   39.80
      39.53   39.53   39.43   39.33   39.62   37.74                
  4 Woods, Dallas L           13 BAY-SE              22:15.45   19:53.22  
                      39.98   40.36                                
                      40.55   40.93                   41.04   40.89
      40.82   40.66                 1:16.46                        
  5 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE              20:43.17   19:59.90  
                      39.31   39.61   39.73   39.98   39.65   40.04
                                      40.27   41.20                
      40.21   41.10                                                
                      39.99   40.01   40.31   39.27                
  6 Scott, Heather N          17 MTSC-SE             20:33.00   20:02.22  
      34.70   39.37   38.90   39.84   39.65   39.84   40.10   40.15
      40.38   40.37   40.33   40.74   40.97   40.06   39.95   40.61
      39.66   40.08   40.20   41.42   40.15   40.19   40.50   41.04
      40.91   40.24   40.43   40.48   40.92   40.04                
  7 Workman, Allie G          14 NWGA-GA             20:19.23   20:22.21  
      35.08   39.26   38.90   39.20   39.44   39.50   39.46   39.72
      40.88   39.81   40.13   40.39   41.42   40.77   41.22   41.00
      41.54   40.68   42.05   41.12   41.54   41.01   41.74   41.88
      42.09   42.36   43.61   42.71   42.46   41.24                
  8 Salsbury, Kate E          13 Tennessee AQ-SE     22:40.78   20:24.32  
      35.45   38.82   40.20   40.66   40.75   41.89   41.18   42.27
      40.81   41.31   40.58   41.95   41.44   41.41   41.02   41.59
      41.20   41.20   41.45   40.99   41.14   40.68                
      40.82   41.67   40.99   41.52   41.10   38.32                
  9 Harris, Mia               15 MTSC-SE             21:16.78   20:27.15  
      36.22   40.25   40.17   40.26   40.41   40.58   40.38   40.59
      40.50   40.23   40.70   40.45   41.16   40.91   41.67   41.93
      41.49   41.55   42.09   41.60   42.23   42.34   41.47   41.65
      41.43   41.83   41.77   41.07   40.90   39.32                
 10 Leonard, Olivia N         12 Tennessee AQ-SE     22:40.78   20:27.51  
      36.07   40.64   40.68   40.89   42.08   41.15   41.57   40.91
      41.82   40.64   41.56   41.02   41.19   41.18   41.46   41.76
      41.38   41.15   41.41   40.89   40.96   41.14   41.49   40.99
      41.28                   40.89   40.15   38.42                
 11 Wilson, Avery G           14 BAY-SE              20:52.21   20:40.91  
      35.79   40.14                   40.26   40.94                
                                                      42.08   41.83
      42.14   42.00                 1:21.19                        
 12 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE              22:29.94   21:25.58  
      38.26   41.47   42.52   43.24   43.48   43.46   42.99   43.60
      43.16   43.12   44.33   43.99   43.40   43.70   43.80   43.47
      43.00   43.39   43.98   42.93   34.51                        
      43.77   42.85   43.46 2:06.83   41.20   39.11                
 13 Felts, Grace L            15 MTSC-SE             21:03.84   21:26.36  
      37.62   40.69   42.17   42.47   42.11   42.72   42.83   42.52
      42.73   43.09   43.51   43.47   43.41   42.94   43.62   43.31
                      43.35   44.02   43.63   43.93   44.08   43.86
      43.35   43.45   43.08   43.10   42.70   41.40                
 14 Allitt, Cassidy L         12 Tennessee AQ-SE     22:40.78   21:31.71  
                                                      43.26   42.92
                                                      43.58   44.56
                                    1:24.64                        
 
Event 48  Boys 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE              15:41.51   16:42.80  
      30.31   33.51   33.57   33.26   33.30   33.40   33.61   33.95
                                      33.24   33.49   33.68   33.49
      33.60   33.86                   33.72   34.25   33.45   33.80
                                    1:05.07                        
  2 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE              16:41.98   17:38.85  
      30.53   34.57   34.39   34.34   35.19   35.06   35.46   35.84
      35.54   35.58   35.78   35.58   35.56   35.50   35.51   35.61
      35.62   35.71   35.94   35.84   36.51   34.97   35.51   35.78
      36.11   35.47   35.77   35.27   35.53   34.78                
  3 Althoff, Zach T           16 BAY-SE              18:20.00   17:55.45  
      32.46   35.51   36.57   35.63   36.58   36.85   34.79   35.29
      34.84   35.86   35.61   36.26   35.98   35.88   35.44   36.11
      36.02   36.05   35.74   35.80   36.60   36.04   36.81   36.65
      37.04   37.17   36.98   37.13   35.06   32.70                
  4 Prada, Luis               17 BAY-SE              17:17.89   18:11.48  
      31.13   34.62   34.93   35.69   35.98   36.36   37.27   36.53
      37.14   36.45   36.96   37.64   37.31   37.40   36.59   36.33
      35.93   36.24   36.57   37.01   37.77   37.61   37.47   37.38
      37.05   36.72   36.52   36.23   35.76   34.89                
  5 Green, Jason M            17 BAY-SE              18:11.64   18:16.59  
                      35.73   36.29   35.97   36.53   36.50   37.28
      36.88   37.22   36.70   36.55   36.98   37.33   36.95   37.12
      36.38   36.95   36.90   37.37   37.49   37.31   37.23   37.29
      37.37   37.33                 1:10.63                        
  6 Black, Caleb D            16 NWGA-GA             18:28.12   18:28.73  
      32.84   35.28   36.24   36.45   36.36   37.18   36.54   37.09
      36.84   37.27   37.39   37.70   37.05   37.02   37.37   37.51
      36.94   37.79   37.42   38.27   37.31   38.25   37.57   38.39
      37.76   37.48   37.19   36.81   36.40   35.02                
  7 Kirby, Jack S             15 BAY-SE              18:32.98   18:31.11  
      32.42   35.25   37.05   36.05   36.67   36.90   36.24   35.86
      37.06   37.79   37.39   37.74   37.47   37.74   37.67   36.52
      37.49   37.36   37.79   37.34   37.64   37.99   37.79   37.56
      37.83   37.83   38.40   37.86   37.45   34.96                
  8 Lane, Brock W             15 MTSC-SE             17:38.74   18:32.46  
      32.89   36.37   36.51   37.17   36.75   37.33   37.04   37.41
      37.63   37.31   36.65   37.89   37.07   38.23   37.64   37.67
      38.58   37.56   36.79   38.10   37.92   37.35   37.76   37.66
      38.59   38.60   37.73   37.68   34.17   32.41                
  9 Workman, Cody A           17 NWGA-GA             19:34.97   18:33.25  
      32.91   36.26   37.26   37.96   37.75   37.33   38.57   37.74
      38.36   38.01   38.26   37.95   38.43   37.71   37.33   38.25
      37.26   37.98   37.34   37.40   36.08   36.85   37.21   37.05
      36.43   36.50   36.90   35.98   35.60   34.59                
 10 Best, Jack                17 BAY-SE              18:45.09   18:43.97  
      31.67   36.39   37.77   37.82   38.36   38.74   38.68   38.62
      38.28   38.03   38.56   38.82   38.07   38.37   37.95   38.09
      36.96   38.09   37.11   37.41   37.37   37.10   37.35   37.72
      37.35   37.06   36.99   37.61   36.21   35.42                
 11 Beachboard, Jack D        15 Makos-SE            18:51.45   18:50.65  
      32.55   36.43   36.93   38.27   37.90   38.23   38.23   38.26
      38.32   38.30   37.75   38.30   38.07   37.86   38.17   38.03
      38.07   38.13   38.37   38.15   37.88   38.24   38.45   38.53
      38.19   38.15   38.16   37.92   36.03   34.78                
 12 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE              18:44.72   19:09.66  
                                      37.53   37.84   38.25   38.57
                                                      38.81   38.77
                      38.66   38.97 1:15.11                        
 13 Robinson, Blaine B        14 MTSC-SE             21:02.32   19:28.25  
      35.22   39.38   39.75   39.91   39.00   39.67   38.64   40.09
      38.38   39.86   38.72   39.67   38.97   39.25   39.04   38.99
      39.31   38.67   39.36   38.59   38.97   39.06   39.24   39.14
      38.89   38.70   39.51   38.89   38.35   37.03                
 14 Trombley, William N       16 BAY-SE              20:50.24   19:42.23  
      38.44   38.28                                                
                                                      39.60   40.90
                                    1:19.55                        
 15 Tippett, Will W           14 BAY-SE              21:28.28   19:53.04  
      34.86   39.01   40.82   40.13   40.00   40.57   40.39   40.89
      40.62   41.17   40.87   40.36   40.22   40.51   39.52   40.15
      39.91   40.09   39.62   40.24   38.96   39.67   39.30   39.74
      39.84   39.70   39.34   39.60   38.73   38.21                
 16 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE              20:58.32   20:02.54  
      31.96   36.72   38.55   39.20   39.31   39.55   40.43   40.31
      40.75   40.85   40.93   41.63   41.14   41.46   40.95   41.09
      40.09   41.08   40.08   41.07   39.96   40.39   40.57   41.02
      40.74   40.79   41.32   41.15   41.06   38.39                
 17 Sims, Aidan R             13 BAY-SE              21:48.40   20:34.09  
      36.85   41.28   41.14   41.79   41.44   42.03   42.10   42.32
      41.39   41.45   41.91   41.70   41.93   42.17   42.04   42.08
      41.56   41.83   40.94   41.35   41.54   41.50   41.39   41.13
      41.08   41.27   39.61   40.23   39.10   37.94                
 18 Lydon, Trey M             14 BAY-SE              21:58.75   20:39.47  
      36.73   41.89   41.74   42.11   43.24   42.03   41.96   42.62
      42.10   41.80   42.38   44.29   43.39   42.51   42.55   41.44
      41.97   41.85   41.99   42.10   41.56   42.15   40.80   41.15
      40.24   39.77   39.13   39.22   38.36   36.40                
 19 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE              21:28.55   20:51.15  
                      41.73   42.37                   41.79   42.86
      42.15   42.01   42.33   43.18   41.15   42.28                
      40.81   41.42   41.69   42.41                   42.26   42.21
      42.23   40.82   41.30   42.31   40.98   40.09                
 20 Post, Chase W             13 BAY-SE              22:27.92   20:55.56  
      36.72   41.70   42.04   42.42   42.18   42.64   43.25   42.59
      43.08   42.36   42.40   42.29   42.38   42.10   42.68   41.45
      41.95   41.78   42.01   42.41   41.48   41.65   42.01   41.65
      43.04   41.33   41.59   41.86   40.78   39.74                
 21 Tinley, Meyer J           12 MTSC-SE                   NT   22:57.01  
                                    1:29.89                        
 
Event 49  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:22.29    2:18.49  
                    1:12.27                                        
  2 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:24.57    2:20.85  
                    1:13.83                                        
  3 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               2:31.57    2:23.71  
                    1:14.02                                        
  4 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:33.55    2:25.64  
                      22.57   51.14                                
  5 Workman, Allie G          14 NWGA-GA              2:24.81    2:25.80  
                    1:14.99                                        
  6 Platt, Lexie V            14 UN-1-SE              2:24.91    2:28.21  
                    1:16.71                                        
  7 Salsbury, Kate E          13 Tennessee AQ-SE      2:35.56    2:29.16  
      33.90   37.56   23.05   54.65                                
  7 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               2:36.95    2:29.16  
      32.88   39.39   22.22   54.67                                
  9 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               2:35.30    2:33.01  
      35.05   39.26   20.19   58.51                                
 10 Platt, Victoria L         13 UN-1-SE              2:30.35    2:33.12  
                    1:19.44                                        
 11 Whitehead, Emily A        13 SA-GA                2:14.17    2:33.98  
                    1:19.46                                        
 12 Platek, Ella A            13 MTSC-SE              2:39.59    2:36.55  
      35.48   40.80   18.24 1:02.03                                
 13 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      2:42.65    2:37.21  
                    1:18.79                                        
 14 Khan, Caroline G          13 SA-GA                2:40.00    2:37.47  
                    1:22.18                                        
 14 Burks, Cordelia J         13 MTSC-SE              2:38.78    2:37.47  
      37.48   40.48   16.55 1:02.96                                
 16 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE      2:32.88    2:38.00  
                    1:21.91                                        
 17 Weinhart, Caroline E      14 SA-GA                2:37.71    2:38.18  
                      18.80 1:03.67                                
 18 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              2:45.43    2:40.74  
      37.85   41.16   42.33   39.40                                
 19 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT    2:40.88  
      37.18   41.83   41.46   40.41                                
 20 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               2:51.88    2:41.59  
      36.06   41.06   43.26   41.21                                
 21 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    2:44.38  
      37.43   43.19   43.36   40.40                                
 22 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE              2:47.24    2:45.51  
      37.31   42.57   44.61   41.02                                
 23 Funes, Vivianne A         14 NWGA-GA                   NT    2:47.08  
      39.18   43.33   42.61   41.96                                
 24 Lee, Miah G               13 UN-GA                     NT    2:48.31  
      37.31   43.10 1:27.90                                        
 25 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE      2:42.19    2:49.39  
      38.22   43.63   44.28   43.26                                
 26 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE               2:38.19    2:51.20  
      37.47   44.20   12.77 1:16.76                                
 27 Everett, Jordan A         13 SA-GA                2:41.43    2:54.73  
      38.96   45.76   45.67   44.34                                
 28 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT    2:56.55  
      39.54   45.92   46.96   44.13                                
 29 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    3:00.89  
      41.37   45.55   47.04   46.93                                
 -- Anderson, Hayleigh J      13 Tennessee AQ-SE           NT        DNF  
 
Event 50  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mangrum, Nathan L         14 MTSC-SE              2:22.56    2:18.52  
      31.86   35.21   36.52   34.93                                
  2 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:30.86    2:18.58  
      31.70   35.44   36.84   34.60                                
  3 Post, Chase W             13 BAY-SE               2:32.18    2:25.46  
      33.44   37.37   37.79   36.86                                
  4 Robinson, Blaine B        14 MTSC-SE              2:34.78    2:25.97  
      33.82   37.95   37.81   36.39                                
  5 Freeman, Evan M           13 MTSC-SE              2:32.98    2:26.50  
      33.55   37.48   38.15   37.32                                
  6 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               2:32.90    2:26.51  
      34.36   38.04   38.37   35.74                                
  7 Coleman Jr, Telly D       14 STAC-SE                   NT    2:26.88  
                      38.05   37.36                                
  8 Lydon, Trey M             14 BAY-SE               2:32.34    2:27.47  
                    1:16.03                                        
  9 Working, Gage             14 MTSC-SE              2:40.57    2:28.09  
      34.12   38.53   40.15   35.29                                
 10 Battle, Jacob R           14 SA-GA                2:31.74    2:28.13  
      33.28   38.19   39.44   37.22                                
 11 Jackson, Braeden K        14 MTSC-SE              2:41.49    2:28.74  
      33.38   38.92   39.46   36.98                                
 12 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               2:35.41    2:30.71  
      34.40   38.16   39.63   38.52                                
 13 Jones, Tucker T           14 STAC-SE              2:57.35    2:36.59  
                    1:21.31                                        
 14 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               2:52.47    2:38.18  
      35.84   40.22   42.51   39.61                                
 15 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    2:41.65  
      48.07   30.23   42.04   41.31                                
 16 Ly, Jacob D               13 SA-GA                     NT    2:44.06  
      48.07   29.06   44.64   42.29                                
 17 Huff, Bryson P            14 RRST-SE                   NT    2:44.32  
      48.07   32.17   43.86   40.22                                
 18 Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE               3:06.17    3:00.86  
      41.81 2:19.05                                                
 19 Kloor, Steven M           14 SA-GA                     NT    3:02.21  
                      50.44   48.01                                
 20 Lane, Eric W              13 MTSC-SE              3:21.54    3:04.94  
      41.77                   47.27                                
 21 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               3:03.59    3:06.38  
      40.56                   48.47                                
 22 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE      3:25.05    3:12.32  
                    1:41.24                                        
 
Event 51  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               2:08.65    2:16.55  
      31.78   35.15   35.48   34.14                                
  2 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE              2:23.53    2:18.09  
                    1:10.45                                        
  3 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE              2:23.54    2:22.25  
      33.33   36.25   36.07   36.60                                
  4 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:21.13    2:26.33  
      33.46   36.61   38.25   38.01                                
  5 Harris, Mia               15 MTSC-SE              2:30.37    2:27.83  
      33.64   37.69   38.33   38.17                                
  6 Penn, Libby C             16 Tennessee AQ-SE      2:20.97    2:29.83  
      33.97   37.54   39.70   38.62                                
  7 Hayes, Hannah L           17 615-SE               3:01.01    2:30.50  
      33.94   38.99   39.84   37.73                                
  8 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              2:34.83    2:30.91  
      35.00   39.22   39.63   37.06                                
  9 Suer, Sam M               16 BAY-SE               2:14.58    2:31.42  
      33.52   38.05   40.16   39.69                                
 10 Hubbuch, Kayla M          16 MTSC-SE              2:24.96    2:33.32  
      35.18   38.57   40.25   39.32                                
 11 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     2:28.79    2:37.28  
      35.37   39.89   41.10   40.92                                
 12 Williams, Madisen M       15 MTSC-SE                   NT    2:39.28  
      35.17   41.12   42.00   40.99                                
 13 Workman, Cassie J         17 NWGA-GA              2:49.38    2:40.44  
      35.97   42.09   42.07   40.31                                
 14 Beavers, Katelyn K        15 STAC-SE              2:51.59    2:42.84  
                    1:24.07                                        
 15 Flatt, Amanda B           17 SA-GA                2:48.13    2:43.28  
      37.17   41.29   43.01   41.81                                
 16 Gray, Catherine A         15 The Stingrays-SE          NT    2:49.49  
      36.90   43.19   45.05   44.35                                
 
Event 52  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE               1:51.16    1:59.33  
      28.34   30.30   30.62   30.07                                
  2 Althoff, Zach T           16 BAY-SE               1:58.37    2:02.97  
      28.82   31.26   31.34   31.55                                
  3 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               2:03.26    2:05.53  
      28.33   32.08   32.79   32.33                                
  4 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               2:01.67    2:06.89  
                    1:04.00                                        
  5 Prada, Luis               17 BAY-SE               1:59.91    2:06.95  
      29.76   32.39   32.98   31.82                                
  6 Best, Jack                17 BAY-SE               1:59.11    2:06.96  
      29.52   33.39   32.60   31.45                                
  7 Lane, Brock W             15 MTSC-SE              2:03.20    2:07.99  
      29.82   32.71   34.02   31.44                                
  8 Black, Caleb D            16 NWGA-GA              2:10.55    2:08.39  
      30.08   32.51   33.19   32.61                                
  9 Green, Jason M            17 BAY-SE               2:02.04    2:08.63  
      30.10   32.76   33.61   32.16                                
 10 Boyer, Matthew H          17 BAY-SE               2:03.21    2:09.32  
      30.30   33.02   33.42   32.58                                
 11 Parker, Cal C             16 NWGA-GA              2:18.44    2:12.65  
      30.28   32.63 1:09.74                                        
 12 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:04.66    2:13.81  
      30.97   34.01   34.15   34.68                                
 13 Workman, Cody A           17 NWGA-GA              2:11.31    2:15.07  
                    1:10.41                                        
 14 Trombley, William N       16 BAY-SE               2:07.63    2:15.76  
      30.20   33.83   35.96   35.77                                
 15 Collins, Devon R          16 Tennessee AQ-SE      2:18.67    2:17.28  
      31.49   34.66   35.84   35.29                                
 16 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    2:17.69  
      30.96   34.95   36.27   35.51                                
 17 Beachboard, Jack D        15 Makos-SE             2:15.83    2:18.03  
      30.76   34.38   36.39   36.50                                
 18 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               2:15.08    2:18.72  
      30.80   34.66   37.12   36.14                                
 19 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      2:20.77    2:19.93  
      32.22   35.87   36.56   35.28                                
 20 Dillard, Jarel A          15 MTSC-SE              2:24.40    2:20.61  
                    1:13.11                                        
 21 Bailey, Weston W          16 615-SE               2:19.88    2:21.26  
      32.01   35.86   37.83   35.56                                
 22 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                2:29.29    2:23.39  
      32.37   36.11   38.04   36.87                                
 23 Snead, Christian J        16 The Stingrays-SE     2:29.95    2:34.16  
      33.80   38.92   41.34   40.10                                
 24 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    2:36.32  
      35.69   39.81   40.78   40.04                                
 25 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              2:51.87    2:36.83  
      34.61   40.35   41.50   40.37                                
 26 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE     2:52.75    2:37.26  
                    1:22.66                                        
 27 Prieskorn, Judah D        15 RRST-SE              2:32.00    2:37.58  
      35.64   41.37   42.31   38.26                                
 28 Holman, Austin F          16 STAC-SE                   NT    3:03.70  
      38.52   44.67   48.92   51.59                                
 
Event 53  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               1:11.46    1:11.16  
      36.13   35.03                                                
  2 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               1:13.75    1:11.47  
      35.63   35.84                                                
  3 Platt, Victoria L         13 UN-1-SE              1:14.60    1:14.99  
      36.69   38.30                                                
  4 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               1:16.93    1:15.49  
      36.77   38.72                                                
  5 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               1:24.25    1:17.76  
      38.03   39.73                                                
  6 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE      1:19.05    1:18.76  
      38.21   40.55                                                
  7 Platt, Lexie V            14 UN-1-SE              1:19.15    1:19.23  
      38.64   40.59                                                
  8 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               1:26.02    1:19.28  
      38.44   40.84                                                
  9 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               1:17.63    1:19.56  
      38.78   40.78                                                
 10 Salsbury, Kate E          13 Tennessee AQ-SE      1:21.51    1:20.79  
      39.07   41.72                                                
 11 Burks, Cordelia J         13 MTSC-SE              1:24.69    1:20.91  
 12 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT    1:20.95  
      38.93   42.02                                                
 13 Khan, Caroline G          13 SA-GA                     NT    1:21.28  
      39.22   42.06                                                
 14 Workman, Allie G          14 NWGA-GA                   NT    1:22.14  
      39.93   42.21                                                
 15 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    1:22.21  
      39.75   42.46                                                
 16 Whitehead, Emily A        13 SA-GA                1:23.88    1:22.25  
      40.26   41.99                                                
 17 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      1:27.51    1:23.55  
      41.83   41.72                                                
 18 Platek, Ella A            13 MTSC-SE              1:34.95    1:24.50  
      42.06   42.44                                                
 19 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE              1:26.65    1:25.41  
      41.95   43.46                                                
 20 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              1:27.51    1:26.85  
      43.54   43.31                                                
 21 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               1:29.13    1:27.65  
      41.71   45.94                                                
 22 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE               1:23.52    1:27.93  
      40.71   47.22                                                
 23 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE      1:25.94    1:29.06  
      42.94   46.12                                                
 24 Anderson, Hayleigh J      13 Tennessee AQ-SE           NT    1:29.99  
      43.86   46.13                                                
 25 Everett, Jordan A         13 SA-GA                1:38.84    1:30.04  
      43.58   46.46                                                
 26 Lee, Miah G               13 UN-GA                     NT    1:32.14  
      45.55   46.59                                                
 27 Jula, Nicole M            14 STAC-SE                   NT    1:32.32  
      43.43   48.89                                                
 28 Sides, Rachel K           14 SA-GA                1:32.46    1:32.60  
 29 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    1:34.55  
      47.40   47.15                                                
 30 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT    1:38.02  
      47.23   50.79                                                
 31 Funes, Vivianne A         14 NWGA-GA                   NT    1:45.20  
      51.87   53.33                                                
 32 Smith, Kira N             13 SA-GA                     NT    1:52.25  
 33 Stewart, Autumn R         13 STAC-SE                   NT    1:58.66  
 
Event 54  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mangrum, Nathan L         14 MTSC-SE              1:13.58    1:13.04  
      36.37   36.67                                                
  2 Tippett, Will W           14 BAY-SE               1:21.27    1:15.02  
      36.96   38.06                                                
  3 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               1:31.17    1:17.58  
      36.97   40.61                                                
  4 Robinson, Blaine B        14 MTSC-SE              1:25.31    1:17.92  
      37.80   40.12                                                
  5 Lydon, Trey M             14 BAY-SE               1:21.35    1:18.17  
  6 Post, Chase W             13 BAY-SE               1:22.90    1:18.23  
      38.27   39.96                                                
  7 Battle, Jacob R           14 SA-GA                1:18.76    1:18.95  
      39.05   39.90                                                
  8 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:26.72    1:19.81  
      39.39   40.42                                                
  9 Ly, Jacob D               13 SA-GA                1:20.90    1:20.33  
      39.10   41.23                                                
 10 Long, Reece D             13 STAC-SE              1:21.93    1:20.40  
      38.38   42.02                                                
 11 Working, Gage             14 MTSC-SE              1:27.75    1:20.71  
      39.95   40.76                                                
 12 Freeman, Evan M           13 MTSC-SE              1:38.76    1:22.80  
      40.26   42.54                                                
 13 Jones, Tucker T           14 STAC-SE              1:39.67    1:24.44  
      41.24   43.20                                                
 14 Coleman Jr, Telly D       14 STAC-SE              1:43.92    1:25.80  
      41.46   44.34                                                
 15 Huff, Bryson P            14 RRST-SE              1:32.11    1:28.75  
 16 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               1:32.57    1:33.69  
      46.28   47.41                                                
 17 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    1:34.55  
      47.44   47.11                                                
 18 Lane, Eric W              13 MTSC-SE              1:39.15    1:35.15  
      46.64   48.51                                                
 19 Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE               1:48.94    1:41.18  
      50.88   50.30                                                
 20 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE      1:44.65    1:41.57  
      48.18   53.39                                                
 21 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               1:50.70    1:55.11  
 -- Prieskorn, Titus M        13 RRST-SE                   NT         DQ  
 
Event 55  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mabry, Kate A             16 615-SE                    NT    1:13.22  
      34.80   38.42                                                
  2 Coke, Emily E             17 615-SE               1:15.18    1:16.35  
      37.49   38.86                                                
  3 Harris, Mia               15 MTSC-SE              1:18.17    1:17.35  
      37.29   40.06                                                
  4 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE              1:20.45    1:17.51  
      37.64   39.87                                                
  5 Penn, Libby C             16 Tennessee AQ-SE      1:15.18    1:17.72  
      38.34   39.38                                                
  6 Suer, Sam M               16 BAY-SE               1:12.48    1:17.94  
      36.55   41.39                                                
  7 Hubbuch, Kayla M          16 MTSC-SE              1:14.74    1:18.28  
      38.43   39.85                                                
  8 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               1:22.69    1:19.52  
      38.43   41.09                                                
  9 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              1:22.03    1:19.65  
      38.97   40.68                                                
 10 Lounsbury, Cassidy E      16 MTSC-SE              1:19.98    1:20.67  
      39.13   41.54                                                
 11 Williams, Madisen M       15 MTSC-SE              1:24.52    1:20.95  
      38.95   42.00                                                
 12 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     1:17.10    1:21.15  
      39.63   41.52                                                
 13 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               1:14.78    1:21.95  
      39.72   42.23                                                
 14 Workman, Cassie J         17 NWGA-GA              1:22.57    1:22.32  
      40.50   41.82                                                
 15 Gray, Catherine A         15 The Stingrays-SE     1:22.12    1:23.99  
      39.87   44.12                                                
 16 Huffman, Natalie G        15 MTSC-SE              1:24.10    1:24.02  
      41.14   42.88                                                
 17 Flatt, Amanda B           17 SA-GA                1:25.15    1:24.57  
      41.93   42.64                                                
 18 Beavers, Katelyn K        15 STAC-SE              1:37.80    1:27.05  
      42.49   44.56                                                
 19 Decker, Kate A            15 MTSC-SE              1:27.27    1:28.77  
 20 Hanger, Courtney B        17 The Stingrays-SE          NT    1:31.01  
 21 Bell, Ashlyn B            15 MTSC-SE              1:32.07    1:33.01  
      44.35   48.66                                                
 22 Reid, Abigale G           15 NWGA-GA                   NT    1:37.12  
      47.14   49.98                                                
 23 Jula, Nicole M            14 STAC-SE                   NT    1:45.98  
      49.01   56.97                                                
 
Event 56  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE               1:01.01    1:03.03  
      31.00   32.03                                                
  2 Althoff, Zach T           16 BAY-SE                 59.82    1:03.82  
      32.07   31.75                                                
  3 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               1:00.98    1:03.88  
      31.97   31.91                                                
  4 Gammons, Zac J            16 615-SE               1:07.36    1:06.17  
      31.39   34.78                                                
  5 Prada, Luis               17 BAY-SE               1:02.43    1:07.59  
      33.49   34.10                                                
  6 Boyer, Matthew H          17 BAY-SE               1:08.26    1:07.82  
      33.87   33.95                                                
  7 Best, Jack                17 BAY-SE               1:00.89    1:08.18  
      32.81   35.37                                                
  8 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               1:09.22    1:08.88  
      33.66   35.22                                                
  9 Collins, Devon R          16 Tennessee AQ-SE      1:10.76    1:09.58  
      33.73   35.85                                                
 10 Parker, Cal C             16 NWGA-GA                   NT    1:11.69  
      34.64   37.05                                                
 11 Lane, Brock W             15 MTSC-SE              1:12.44    1:11.99  
      35.78   36.21                                                
 12 Trombley, William N       16 BAY-SE               1:10.27    1:12.62  
      35.44   37.18                                                
 13 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    1:13.75  
 14 Black, Caleb D            16 NWGA-GA              1:09.41    1:13.78  
      35.83   37.95                                                
 15 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      1:15.34    1:14.82  
      36.47   38.35                                                
 16 Workman, Cody A           17 NWGA-GA              1:13.58    1:17.33  
      37.46   39.87                                                
 17 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               1:17.86    1:17.56  
      37.97   39.59                                                
 18 Snead, Christian J        16 The Stingrays-SE     1:19.59    1:19.10  
      38.33   40.77                                                
 19 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE     1:17.40    1:20.29  
      38.35   41.94                                                
 20 Kauffman, Joe F           17 NWGA-GA                   NT    1:20.61  
      39.69   40.92                                                
 21 Hall, Jackson F           15 RRST-SE                   NT    1:26.24  
 22 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                1:31.70    1:26.63  
 23 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    1:32.22  
      44.62   47.60                                                
 -- Greene, Andrew R          18 615-SE                    NT         DQ  
 
Event 57  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Platek, Ella A            13 MTSC-SE              2:59.54    2:59.73  
      41.85   46.61   46.31   44.96                                
  2 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               3:04.18    3:01.46  
      40.80   47.31   47.17   46.18                                
  3 Rainer, Leighton E        14 GYSS-SE              3:07.65    3:07.67  
      41.22   48.46 1:37.99                                        
  4 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               3:00.31    3:09.08  
      41.99   48.24   50.22   48.63                                
  5 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               3:27.93    3:09.68  
      43.31   46.88   50.30   49.19                                
  6 Burks, Cordelia J         13 MTSC-SE                   NT    3:10.00  
      44.56   49.06   48.41   47.97                                
  7 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE      3:08.08    3:11.73  
      44.69   48.99   49.88   48.17                                
  8 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               3:18.30    3:15.25  
      45.27   49.49   50.54   49.95                                
  9 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    3:15.53  
      43.88   50.58   53.77   47.30                                
 10 Platt, Victoria L         13 UN-1-SE                   NT    3:16.35  
      48.35   49.39 1:38.61                                        
 11 Whitehead, Emily A        13 SA-GA                3:09.11    3:23.27  
      45.69   53.51   52.34   51.73                                
 12 Everett, Jordan A         13 SA-GA                3:07.49    3:25.59  
      47.24   53.05   52.89   52.41                                
 13 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE              3:47.00    3:34.97  
      47.24   56.21   56.41   55.11                                
 14 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    3:36.89  
      50.06   56.64   54.82   55.37                                
 15 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE           NT    3:37.22  
      48.20   56.14   56.70   56.18                                
 16 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE           NT    3:44.47  
      50.66   57.77   57.81   58.23                                
 17 Wills, Amelia R           13 BAY-SE                    NT    3:45.33  
      51.10   57.63   58.82   57.78                                
 18 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT    3:45.72  
      51.36   56.64 1:57.72                                        
 19 Lee, Miah G               13 UN-GA                     NT    3:47.82  
      52.84   58.62 1:00.07   56.29                                
 20 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    3:50.42  
      51.39   59.87 1:02.59   56.57                                
 21 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT    3:55.50  
 22 Anderson, Hayleigh J      13 Tennessee AQ-SE           NT    3:55.77  
      54.82   59.70 1:00.86 1:00.39                                
 
Event 58  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tippett, Will W           14 BAY-SE               3:00.88    2:55.71  
      39.88   44.85   46.08   44.90                                
  2 Post, Chase W             13 BAY-SE                    NT    3:03.78  
      40.88   46.88 1:36.02                                        
  3 Jones, Tucker T           14 STAC-SE              3:31.13    3:06.06  
      44.74   48.09   47.84   45.39                                
  4 Battle, Jacob R           14 SA-GA                3:13.56    3:21.48  
      44.89   51.97   53.61   51.01                                
  5 Ly, Jacob D               13 SA-GA                     NT    3:22.07  
      48.25   51.41   52.48   49.93                                
  6 Long, Reece D             13 STAC-SE                   NT    3:22.31  
      47.49   51.29   54.67   48.86                                
  7 Kloor, Steven M           14 SA-GA                     NT    3:26.38  
      44.54   52.97   55.00   53.87                                
  8 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE                    NT    3:40.61  
                    1:51.67                                        
  9 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE                    NT    3:41.36  
      48.82   56.47   57.93   58.14                                
 10 Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE                    NT    3:47.50  
      51.96   58.66   58.44   58.44                                
 11 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    3:53.31  
      50.94 1:01.02 1:01.60   59.75                                
 12 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE      4:25.78    4:15.49  
      58.38 1:06.55 1:06.32 1:04.24                                
 
Event 59  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE              2:59.89    3:01.17  
      40.12   46.14   47.32   47.59                                
  2 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     2:54.12    3:13.76  
      44.75   47.76   50.96   50.29                                
  3 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE                   NT    3:15.99  
      44.36   49.51   52.29   49.83                                
  4 Hubbuch, Kayla M          16 MTSC-SE              3:01.29    3:19.94  
      45.00   52.61   52.33   50.00                                
  5 Reid, Abigale G           15 NWGA-GA              3:17.49    3:20.41  
      45.20   52.22 1:42.99                                        
  6 Workman, Cassie J         17 NWGA-GA              3:42.78    3:26.20  
      46.64   52.73   54.65   52.18                                
  7 Hanger, Courtney B        17 The Stingrays-SE          NT    3:36.44  
      47.01   54.36   57.29   57.78                                
  8 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              3:37.80    3:44.81  
      50.59   57.17   58.95   58.10                                
 
Event 60  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green, Jason M            17 BAY-SE               2:27.53    2:44.99  
      39.08   40.72   43.35   41.84                                
  2 Dillard, Jarel A          15 MTSC-SE              2:36.66    2:45.98  
      38.39   43.56   43.67   40.36                                
  3 Parker, Cal C             16 NWGA-GA              2:47.15    2:52.23  
      39.11   44.89   44.00   44.23                                
  4 Beachboard, Jack D        15 Makos-SE             2:55.42    2:52.50  
      40.01   43.39   45.76   43.34                                
  5 Lane, Brock W             15 MTSC-SE                   NT    3:07.98  
                    1:40.51                                        
  6 Snead, Christian J        16 The Stingrays-SE     2:59.55    3:08.78  
      41.82   47.50   49.81   49.65                                
  7 Rainer, Dru D             16 GYSS-SE              3:39.93    3:14.63  
      39.93   48.37   52.87   53.46                                
  8 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              3:41.58    3:15.62  
      43.52   50.69   50.92   50.49                                
  9 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    3:26.25  
      44.24   52.31   54.32   55.38                                
 10 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                3:41.01    3:40.93  
      49.18   57.45   58.50   55.80                                
 -- Brown, Spencer G          17 NWGA-GA              3:09.60         DQ  
      40.88   46.57   48.34   48.63                                
 
Event 61  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE                 29.29      28.86  
  2 Wilson, Avery G           14 BAY-SE                 30.23      29.25  
  3 Khan, Caroline G          13 SA-GA                  29.04      29.72  
  4 Woods, Dallas L           13 BAY-SE                 30.38      29.81  
  5 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE                 30.83      29.84  
  6 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE                 30.62      30.15  
  7 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE                 31.68      30.22  
  8 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE        31.13      30.74  
  9 Workman, Allie G          14 NWGA-GA                31.15      30.78  
 10 Rainer, Leighton E        14 GYSS-SE                   NT      31.05  
 11 Whitehead, Emily A        13 SA-GA                  30.43      31.62  
 12 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE        32.62      32.00  
 13 Salsbury, Kate E          13 Tennessee AQ-SE        32.12      32.09  
 14 Platek, Ella A            13 MTSC-SE                32.62      32.40  
 15 Weinhart, Caroline E      14 SA-GA                  33.63      32.43  
 16 Wills, Amelia R           13 BAY-SE                 33.00      32.64  
 17 Platt, Lexie V            14 UN-1-SE                   NT      32.65  
 18 Burks, Cordelia J         13 MTSC-SE                33.83      32.71  
 19 Platt, Victoria L         13 UN-1-SE                34.45      32.74  
 20 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT      33.48  
 21 Harper, Ashlin A          13 CAT-SE                    NT      33.52  
 22 Penn, Mary Frances F      14 Tennessee AQ-SE        34.66      33.92  
 23 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE                34.97      34.41  
 24 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE                35.93      34.56  
 25 Jula, Nicole M            14 STAC-SE                   NT      34.68  
 26 Funes, Vivianne A         14 NWGA-GA                   NT      34.80  
 26 Lee, Miah G               13 UN-GA                     NT      34.80  
 28 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                 33.53      35.22  
 29 Sides, Rachel K           14 SA-GA                  37.62      35.29  
 30 Everett, Jordan A         13 SA-GA                  33.71      36.13  
 31 Celichowski, Ashlyn M     13 BAY-SE                    NT      36.24  
 32 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT      36.85  
 33 Anderson, Hayleigh J      13 Tennessee AQ-SE           NT      38.79  
 34 Smith, Kira N             13 SA-GA                     NT      42.28  
 35 Stewart, Autumn R         13 STAC-SE                   NT      47.34  
 
Event 62  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coleman Jr, Telly D       14 STAC-SE                32.48      27.97  
  2 Tippett, Will W           14 BAY-SE                 31.12      28.30  
  3 Jackson, Braeden K        14 MTSC-SE                31.41      29.51  
  4 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE                 42.97      29.87  
  5 Long, Reece D             13 STAC-SE                31.46      30.12  
  6 Post, Chase W             13 BAY-SE                 32.22      30.26  
  7 Working, Gage             14 MTSC-SE                31.43      30.45  
  8 Battle, Jacob R           14 SA-GA                  30.82      30.65  
  9 Lydon, Trey M             14 BAY-SE                 31.09      30.78  
 10 Sims, Aidan R             13 BAY-SE                 33.07      30.83  
 11 Ly, Jacob D               13 SA-GA                  30.65      31.09  
 12 Freeman, Evan M           13 MTSC-SE                33.06      31.25  
 13 Robinson, Blaine B        14 MTSC-SE                33.40      31.63  
 14 Huff, Bryson P            14 RRST-SE                34.04      32.14  
 15 Jones, Tucker T           14 STAC-SE                36.76      32.32  
 16 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE                 32.76      32.58  
 17 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT      34.12  
 18 Matthews, Miles D         13 OSC-SE                 36.04      36.27  
 19 Lane, Eric W              13 MTSC-SE                38.22      36.82  
 20 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE        38.16      37.51  
 21 Sewell, Maxwell K         13 BAY-SE                 38.35      39.71  
 22 Prieskorn, Titus M        13 RRST-SE                41.73      40.66  
 
Event 63  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gill, Hannah L            16 BAY-SE                 29.34      29.28  
  2 Mabry, Kate A             16 615-SE                    NT      29.57  
  3 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE                30.19      29.88  
  4 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE                30.72      30.08  
  5 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE                 31.30      30.29  
  6 Penn, Libby C             16 Tennessee AQ-SE        29.32      30.38  
  7 Hayes, Hannah L           17 615-SE                    NT      30.70  
  8 Harris, Mia               15 MTSC-SE                31.04      30.85  
  9 Suer, Sam M               16 BAY-SE                 28.37      30.97  
 10 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE                31.25      31.26  
 11 Hubbuch, Kayla M          16 MTSC-SE                29.18      31.38  
 12 Lounsbury, Cassidy E      16 MTSC-SE                31.28      31.76  
 13 Williams, Madisen M       15 MTSC-SE                33.60      32.46  
 14 Jordan, Kahlia M          16 STAC-SE                   NT      33.16  
 14 Beavers, Katelyn K        15 STAC-SE                34.69      33.16  
 16 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE       32.07      33.18  
 17 Workman, Cassie J         17 NWGA-GA                32.84      33.42  
 18 Flatt, Amanda B           17 SA-GA                  33.65      33.80  
 19 Huffman, Natalie G        15 MTSC-SE                34.72      33.82  
 20 Reid, Abigale G           15 NWGA-GA                   NT      34.81  
 21 Gray, Catherine A         15 The Stingrays-SE       34.49      35.00  
 22 Hanger, Courtney B        17 The Stingrays-SE          NT      35.09  
 23 Decker, Kate A            15 MTSC-SE                33.38      36.08  
 24 Bell, Ashlyn B            15 MTSC-SE                35.29      36.56  
 
Event 64  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greene, Gershwin          17 BAY-SE                    NT      24.94  
  2 Gammons, Zac J            16 615-SE                 29.17      25.60  
  3 Boyer, Matthew H          17 BAY-SE                 25.63      26.12  
  4 Best, Jack                17 BAY-SE                 25.22      26.43  
  5 Althoff, Zach T           16 BAY-SE                 25.75      26.65  
  6 Twillie, Joshua A         16 MTSC-SE                26.38      26.82  
  7 Kirby, Jack S             15 BAY-SE                 25.88      26.85  
  8 Lane, Brock W             15 MTSC-SE                25.48      26.94  
  9 Parker, Cal C             16 NWGA-GA                26.28      26.96  
 10 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE                 27.87      27.56  
 11 Kauffman, Joe F           17 NWGA-GA                   NT      27.80  
 12 Green, Jason M            17 BAY-SE                 27.70      27.87  
 13 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT      28.00  
 14 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE       27.73      28.14  
 15 Brown, Spencer G          17 NWGA-GA                28.01      28.16  
 16 Black, Caleb D            16 NWGA-GA                27.70      28.19  
 17 Trombley, William N       16 BAY-SE                 27.45      28.25  
 18 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE                 28.39      28.31  
 19 Prada, Luis               17 BAY-SE                 26.44      28.37  
 20 Dillard, Jarel A          15 MTSC-SE                29.31      28.72  
 21 Collins, Devon R          16 Tennessee AQ-SE        28.11      28.83  
 22 Workman, Cody A           17 NWGA-GA                28.19      28.89  
 23 Holman, Austin F          16 STAC-SE                   NT      29.07  
 24 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE        30.76      29.34  
 25 Rainer, Dru D             16 GYSS-SE                   NT      29.49  
 26 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                  30.54      30.17  
 27 Cotten, Weston W          15 STAC-SE                31.26      30.83  
 28 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT      31.89  
 29 Prieskorn, Judah D        15 RRST-SE                34.00      32.29  
 30 Hall, Jackson F           15 RRST-SE                   NT      33.55  
 31 Greene, Andrew R          18 615-SE                    NT      34.25  
 
Event 65  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:41.73    2:43.72  
      35.17   40.52   42.69   45.34                                
  2 Platt, Lexie V            14 UN-1-SE              2:43.40    2:46.06  
      36.52   41.97   43.05   44.52                                
  3 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:40.18    2:46.70  
      34.81   41.93   45.05   44.91                                
  4 Workman, Allie G          14 NWGA-GA              2:55.17    2:52.61  
                      44.94   47.00                                
  5 Weinhart, Caroline E      14 SA-GA                2:49.12    2:54.25  
      36.43   43.30   47.01   47.51                                
  6 Knight, Mary M            13 Tennessee AQ-SE           NT    3:03.19  
      37.62   47.26   49.11   49.20                                
  7 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE                    NT    3:03.91  
      36.03   40.85 1:47.03                                        
  8 Belcher, Breanna N        13 CAT-SE                    NT    3:15.98  
      41.39   48.83   53.22   52.54                                
  9 Wright, Bridgitte T       13 MTSC-SE                   NT    3:18.23  
      43.15   51.64   52.94   50.50                                
 10 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    3:30.61  
      45.95   51.82   57.35   55.49                                
 11 Chadwell, Mandi B         13 Tennessee AQ-SE           NT    3:33.95  
      43.70   54.02   58.18   58.05                                
 
Event 66  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               3:09.44    2:48.15  
      36.76   41.49   45.00   44.90                                
  2 Long, Reece D             13 STAC-SE                   NT    2:53.20  
      40.02   45.08   46.93   41.17                                
  3 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               3:28.33    3:12.13  
      40.87   49.28   50.95   51.03                                
  4 Smith, Nicholas M         13 Tennessee AQ-SE           NT    4:15.08  
      47.47 1:05.89 1:11.60 1:10.12                                
 
Event 67  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Atkinson, Jules I         12 MTSC-SE              2:40.25    2:37.62  
      35.93   40.09   41.22   40.38                                
  2 Suer, Sam M               16 BAY-SE               2:22.98    2:42.57  
      35.27   40.83   43.21   43.26                                
  3 Harris, Mia               15 MTSC-SE              2:53.03    2:49.21  
      36.87   42.41   45.94   43.99                                
  4 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:41.25    2:50.56  
      37.55   41.97   45.90   45.14                                
  5 Grisham, Lexi L           15 MTSC-SE                   NT    2:58.49  
      39.35   43.13   50.04   45.97                                
  6 Atkinson, Simone E        15 MTSC-SE              2:52.59    3:01.62  
      38.37   46.40   49.17   47.68                                
  7 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     3:08.36    3:13.86  
      39.38   48.35   52.43   53.70                                
  8 Gray, Catherine A         15 The Stingrays-SE          NT    3:44.87  
      46.37   59.14 1:00.33   59.03                                
 
Event 68  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           16 BAY-SE               2:04.98    2:10.05  
      29.06   32.88   33.52   34.59                                
  2 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               2:13.17    2:13.11  
      29.08   33.58   35.10   35.35                                
  3 Black, Caleb D            16 NWGA-GA              2:16.29    2:24.75  
                    1:16.73                                        
  4 Ceausu, Eddie R           15 Tennessee AQ-SE      2:35.64    2:28.38  
      32.98   38.05   38.59   38.76                                
  5 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:16.51    2:29.49  
      32.51   37.13   39.10   40.75                                
  6 Carroll, John D           15 NWGA-GA                   NT    2:36.78  
      34.19   39.05   42.31   41.23                                
  7 Bailey, Weston W          16 615-SE               2:40.96    2:38.94  
      34.98   39.57   41.18   43.21                                
  8 Trombley, William N       16 BAY-SE               2:26.68    2:39.81  
                      42.89   43.65                                
  9 Snead, Christian J        16 The Stingrays-SE     2:49.44    2:52.89  
      35.76   42.70   46.53   47.90                                
 10 Oliver, Blaize T          15 SA-GA                2:59.97    2:58.87  
      36.91   45.26   48.15   48.55                                
 11 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE          NT    3:14.41  
      37.66   49.57   53.94   53.24                                
 12 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE          NT    3:21.92  
                    1:54.44                                        
 
Event 69  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE      2:48.96    2:43.89  
      36.29   42.19   43.24   42.17                                
  2 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                    NT    3:00.65  
      41.36   46.18   47.29   45.82                                
  3 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE              3:18.40    3:07.75  
      44.65   48.58   48.67   45.85                                
  4 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               3:15.42    3:09.33  
      43.16   50.48   50.59   45.10                                
  5 Fitzsimmons, Maria T       9 SA-GA                     NT    3:09.52  
      40.31   49.12   51.02   49.07                                
  6 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT    3:13.21  
      42.03   50.66   52.02   48.50                                
  7 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE                    NT    3:24.27  
      45.36   52.73   54.53   51.65                                
  8 McCoy, Ava C               9 BAY-SE                    NT    3:24.60  
      43.90 2:40.70                                                
  9 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE      3:45.62    3:26.08  
      44.13   55.38   56.44   50.13                                
 10 Celis, Natalia I           9 OSC-SE               4:30.73    3:30.44  
      46.17   53.96   57.24   53.07                                
 11 Johnson, Lauren O          9 Tennessee AQ-SE      3:51.45    3:39.21  
      46.10   57.66   58.95   56.50                                
 12 Margio, Addie R           10 BAY-SE                    NT    3:45.89  
      50.29   58.82 1:00.94   55.84                                
 
Event 70  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Isaac B              10 Makos-SE             2:41.80    2:44.81  
      36.36   42.00   42.72   43.73                                
  2 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               3:10.38    2:55.44  
      38.75   44.97   47.08   44.64                                
  3 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               3:11.63    2:59.63  
      42.57   48.25 1:28.81                                        
  4 Oliver, Race D            10 SA-GA                     NT    3:04.83  
      43.56   47.39   48.04   45.84                                
  5 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE      3:34.27    3:08.37  
      44.08   51.45   47.82   45.02                                
  6 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE      3:38.45    3:10.15  
      43.92   51.17   48.57   46.49                                
  7 Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE      3:24.05    3:12.65  
      42.24   51.44   51.84   47.13                                
  8 Porter, Vincent J          9 BAY-SE               3:29.32    3:20.75  
      45.12   51.59   53.20   50.84                                
  9 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                    NT    3:21.22  
      45.09   52.87   53.21   50.05                                
 10 Gartman, Jack E           10 BAY-SE                    NT    3:21.82  
      43.83   53.12   54.14   50.73                                
 11 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                    NT    3:25.28  
      44.25   53.62   56.78   50.63                                
 12 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE      3:37.58    3:25.49  
      44.86   53.25   54.19   53.19                                
 13 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                    NT    3:30.00  
      45.33   54.68   55.61   54.38                                
 14 Graves, Joshua M           9 SA-GA                     NT    3:36.09  
                      58.41   57.47                                
 15 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE                   NT    4:42.11  
    1:03.09 1:15.05 1:15.93 1:08.04                                
 
Event 71  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orr, Kailey R             12 STAC-SE              2:31.69    2:24.97  
      33.59   36.27   37.77   37.34                                
  2 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE      2:43.92    2:31.09  
      34.34   38.89   39.99   37.87                                
  3 Scourlas, Peyton J        12 SA-GA                2:58.92    2:35.66  
      35.07   39.36   41.32   39.91                                
  4 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               2:58.26    2:36.83  
      36.53   40.73   41.14   38.43                                
  5 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE      2:30.10    2:38.67  
      35.07   40.24   42.25   41.11                                
  6 Tiller, Jamison G         11 SA-GA                2:45.26    2:39.42  
      34.60   41.15   42.56   41.11                                
  7 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE      2:55.22    2:39.66  
      36.12   42.28   43.17   38.09                                
  8 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                3:05.41    2:39.75  
      35.45   40.41   42.76   41.13                                
  9 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE      2:56.60    2:41.30  
      35.76   41.51   42.78   41.25                                
 10 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE      2:59.89    2:41.40  
      36.99   41.15   42.12   41.14                                
 11 Thompson, Charlotte B     11 SA-GA                2:48.87    2:41.59  
      36.92   40.91   43.45   40.31                                
 12 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               3:13.26    2:43.94  
      38.55   42.00   43.70   39.69                                
 13 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE               3:09.95    2:44.96  
      36.97   42.24   42.54   43.21                                
 14 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               3:01.18    2:46.27  
      38.39   42.85   43.37   41.66                                
 15 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE      3:05.89    2:46.45  
      38.17   42.49   43.44   42.35                                
 16 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               3:05.97    2:50.51  
      38.27   43.76   44.21   44.27                                
 17 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               3:07.41    2:52.39  
      39.21   44.26   45.52   43.40                                
 18 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               3:06.23    2:52.55  
      38.31   45.46   46.46   42.32                                
 19 Kramer, Katelyn E         11 Tennessee AQ-SE           NT    2:57.20  
      37.65   46.30   47.61   45.64                                
 20 Fitzsimmons, Sarah M      11 SA-GA                3:16.49    3:06.47  
      39.14   47.94   50.12   49.27                                
 21 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                    NT    3:07.13  
      42.18   49.99   48.99   45.97                                
 22 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT    3:14.53  
                    1:41.99                                        
 23 Farner, Kenz B            11 OSC-SE               3:30.27    3:15.82  
      42.35   50.58   52.16   50.73                                
 24 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               3:18.42    3:17.45  
      46.51   50.40   51.58   48.96                                
 25 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT    3:17.55  
      40.63   49.88   54.44   52.60                                
 26 Oliver, Raine E           12 SA-GA                     NT    3:20.27  
      43.02   52.04   55.54   49.67                                
 27 Click, Evelyn D           11 BAY-SE                    NT    3:20.68  
      43.25   50.61   56.53   50.29                                
 28 Battle, Amelia T          11 SA-GA                     NT    3:21.13  
      44.23   52.20   55.58   49.12                                
 29 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT    3:27.08  
      42.28   54.66   56.10   54.04                                
 30 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               3:43.21    3:30.55  
      47.07   56.08   56.16   51.24                                
 31 Gonzalez, Olivia or O L   11 BAY-SE                    NT    3:32.75  
      44.05   54.99   58.49   55.22                                
 32 Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE      3:49.78    3:55.98  
                    2:01.03                                        
 
Event 72  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rhodes, Jackson P         12 SA-GA                2:59.38    2:28.75  
      33.57   37.81   39.51   37.86                                
  2 Han, Charlie P            11 BAY-SE               2:49.59    2:34.34  
      36.12   39.22   40.52   38.48                                
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE               3:07.37    2:34.91  
      35.58   40.44   40.40   38.49                                
  4 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE              2:48.17    2:36.86  
      35.87   40.12   42.01   38.86                                
  5 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE      2:36.33    2:36.98  
      35.30   40.72   41.56   39.40                                
  6 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE     2:46.47    2:41.39  
      37.00   40.74   43.42   40.23                                
  7 Tinley, Meyer J           12 MTSC-SE              2:53.44    2:50.87  
      37.44   44.35   45.45   43.63                                
  8 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE               3:05.91    2:51.59  
      37.92   43.54   46.15   43.98                                
  9 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                    NT    2:54.24  
                      46.40   45.12                                
 10 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               2:53.03    2:55.63  
      38.85   46.47   47.55   42.76                                
 11 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA              3:11.22    2:58.29  
      39.85   46.24   47.58   44.62                                
 12 Flack, Sam J              11 BAY-SE               3:09.34    2:59.27  
                    1:32.41                                        
 13 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE     2:56.92    2:59.34  
      40.95   45.76   46.67   45.96                                
 14 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              3:14.74    3:00.03  
      40.50   47.08   47.28   45.17                                
 15 Hood, Reece P             12 NWGA-GA              3:13.41    3:01.67  
      40.76   47.87   48.05   44.99                                
 16 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE      3:12.78    3:02.05  
      40.43   48.33   47.03   46.26                                
 17 Skidmore III, William L   11 SA-GA                     NT    3:05.92  
      41.03   49.33   47.94   47.62                                
 18 Blum, Brandon K           11 STAC-SE              3:50.36    3:33.15  
      48.33   53.72   55.99   55.11                                
 19 Donegan, Gabe L           12 The Stingrays-SE          NT    3:43.91  
      50.18   57.45 1:56.28                                        
 
Event 73  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 54.76      39.04  
  2 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE        42.15      39.95  
  3 McKinnon, Mary J          10 NWGA-GA                   NT      44.11  
  4 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                 48.01      45.16  
  5 Fitzsimmons, Maria T       9 SA-GA                  54.38      45.21  
  6 Smith, Kamryn K           10 SA-GA                     NT      45.81  
  7 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE                49.54      46.05  
  8 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE        48.11      46.62  
  9 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT      46.90  
 10 Margio, Addie R           10 BAY-SE                 55.73      47.78  
 11 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE                 54.36      48.51  
 12 Peeples, Abby A           10 SA-GA                     NT      50.17  
 13 Johnson, Lauren O          9 Tennessee AQ-SE        51.83      51.12  
 14 Celis, Natalia I           9 OSC-SE                 54.92      51.15  
 15 McCoy, Ava C               9 BAY-SE                 55.59      51.31  
 16 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE               1:01.73      53.28  
 17 Eastman, Fiona K           8 BAY-SE                    NT      53.46  
 18 Boyd, Ada E                9 BAY-SE                    NT      53.70  
 19 Nosarzewski, Karolina E    9 Tennessee AQ-SE        57.87      53.89  
 20 Shaw, Hunter L             8 BAY-SE               1:04.31      55.85  
 21 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               1:10.50      55.98  
 22 Jones, Mikayla N          10 SA-GA                     NT      56.24  
 23 Tansor, Maggie C           9 BAY-SE                 59.37      57.26  
 24 Click, Reese R             8 BAY-SE                    NT    1:01.12  
 25 Prieskorn, Ellie N        10 RRST-SE              1:10.11    1:02.20  
 26 Wheeler, Callaway G        9 BAY-SE                    NT    1:02.65  
 27 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE               1:00.66    1:03.70  
 28 Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT    1:04.01  
 29 Kelley, Addison M          8 NWGA-GA                   NT    1:07.69  
 30 Duncan, Skyla R           10 BAY-SE                    NT    1:08.07  
 31 Graham, Calleigh M         7 OSC-SE               1:17.61    1:24.08  
 -- Curtis, Catherine R        6 BAY-SE                    NT         DQ  
 
Event 74  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                 47.81      42.85  
  2 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 46.45      43.49  
  3 Lee, Isaac B              10 Makos-SE                  NT      43.78  
  4 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE                45.27      44.02  
  5 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE        50.42      44.38  
  6 Seay, Thomas A             9 SA-GA                  50.89      44.58  
  7 Oliver, Race D            10 SA-GA                  51.95      44.64  
  8 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE        49.35      45.41  
  9 Gartman, Jack E           10 BAY-SE                 54.45      46.34  
 10 Graves, Joshua M           9 SA-GA                  55.29      46.69  
 11 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 53.81      47.27  
 12 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                 54.61      47.88  
 13 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE        47.07      48.21  
 14 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 55.62      48.67  
 15 Peeples, Ethan L           8 SA-GA                     NT      50.03  
 16 Linkous, Gabriel E         7 Tennessee AQ-SE      1:13.53      50.36  
 17 Ermerins, Jonathon D      10 SA-GA                  50.33      50.53  
 18 Lindquist, Parker A        7 STAC-SE                59.59      51.28  
 19 Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE        56.51      52.07  
 20 Smola, Evan W              8 SA-GA                     NT      52.76  
 21 Cox, John H               10 NWGA-GA                   NT      55.79  
 22 Windberry, Jaden J         9 OSC-SE               1:13.18      56.20  
 23 Ackermann, Cooper R        8 Tennessee AQ-SE           NT      57.70  
 24 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE               1:07.78      58.97  
 25 Hicks, Micah J            10 CAT-SE                    NT    1:00.72  
 26 Rabon, Ian E               9 BAY-SE               1:06.16    1:04.29  
 27 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              1:06.89    1:04.42  
 28 Farnham, Nate H            8 BAY-SE                    NT    1:08.34  
 29 Farnham, Christopher T     6 BAY-SE                    NT    1:08.66  
 30 Ogrodowczyk, Cale C        7 BAY-SE               1:27.64    1:10.75  
 -- Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 52.27         DQ  
 -- Powroznik, Kyle K          7 OSC-SE               1:02.09         DQ  
 
Event 75  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orr, Kailey R             12 STAC-SE                36.26      34.82  
  2 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE                 41.93      35.16  
  3 Tiller, Jamison G         11 SA-GA                  39.36      37.10  
  4 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                 42.82      37.36  
  5 Thompson, Charlotte B     11 SA-GA                  38.30      37.91  
  6 Potter, SeraBeth B        12 GYSS-SE                   NT      38.30  
  7 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE               38.35      38.58  
  8 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE        43.91      38.92  
  9 Lehman, Bella R           12 BAY-SE                 43.12      39.67  
 10 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE        39.36      39.76  
 11 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE        40.28      39.93  
 12 Leonard, Olivia N         12 Tennessee AQ-SE        40.49      40.14  
 12 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE        41.24      40.14  
 14 Platt, Olivia C           11 UN-1-SE                44.89      40.70  
 15 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE                 43.34      41.08  
 16 Platek, Claire E          11 MTSC-SE                45.20      41.10  
 17 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE        42.17      41.18  
 18 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 42.28      41.43  
 18 Scourlas, Peyton J        12 SA-GA                  44.90      41.43  
 20 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE        44.22      42.93  
 21 Reid, Phoebe G            12 NWGA-GA                   NT      43.15  
 22 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT      43.24  
 23 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 47.32      43.95  
 24 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE                 51.06      44.43  
 25 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                    NT      44.84  
 26 Kramer, Katelyn E         11 Tennessee AQ-SE           NT      45.24  
 27 Farner, Kenz B            11 OSC-SE                 51.74      46.68  
 28 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT      46.92  
 29 Gonzalez, Olivia or O L   11 BAY-SE                    NT      47.63  
 30 Fitzsimmons, Sarah M      11 SA-GA                  51.87      47.97  
 31 Battle, Amelia T          11 SA-GA                     NT      48.00  
 32 Click, Evelyn D           11 BAY-SE                 58.33      48.31  
 33 Raines, Alana M           11 BAY-SE                    NT      48.64  
 34 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT      49.19  
 35 Oliver, Raine E           12 SA-GA                  52.45      49.52  
 36 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                 50.75      49.98  
 37 Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE        52.78      50.41  
 38 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 52.62      50.92  
 39 Collier, Abby M           12 RRST-SE              1:03.12      55.99  
 40 Ogrodowczyk, Brooke E     11 BAY-SE               1:01.55    1:00.59  
 
Event 76  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rhodes, Jackson P         12 SA-GA                  39.84      36.38  
  2 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE                39.45      37.87  
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE                 45.55      38.39  
  4 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE                39.28      38.86  
  5 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE       44.11      39.24  
  6 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE        41.05      39.41  
  7 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                 49.31      40.45  
  8 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE                 45.46      40.93  
  9 Wilson, Reid G            11 BAY-SE                 41.17      41.42  
 10 Tinley, Meyer J           12 MTSC-SE                41.74      41.99  
 11 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 46.23      43.04  
 12 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 44.64      43.22  
 13 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                45.30      44.06  
 14 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA                50.96      44.43  
 15 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE       46.02      44.55  
 16 Lindquist, Collin E       11 STAC-SE                47.05      45.63  
 17 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE        49.78      46.14  
 18 Hood, Reece P             12 NWGA-GA                54.68      46.62  
 19 Beamer, James P           12 NWGA-GA                   NT      52.85  
 20 Windberry, Jaxon W        11 OSC-SE                 58.06      53.18  
 21 Blum, Brandon K           11 STAC-SE                58.02      53.43  
 22 Donegan, Gabe L           12 The Stingrays-SE          NT      55.74  
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE      1:46.67    1:39.49  
      47.32   52.17                                                
  2 Margio, Addie R           10 BAY-SE               2:04.47    1:50.20  
      50.96   59.24                                                
  3 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE              1:56.41    1:50.71  
      54.18   56.53                                                
  4 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                    NT    1:54.14  
      54.92   59.22                                                
  5 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT    1:54.83  
      54.82 1:00.01                                                
  6 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE      1:58.73    1:56.84  
      54.52 1:02.32                                                
  7 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               2:03.06    1:58.80  
      57.83 1:00.97                                                
  8 Fitzsimmons, Maria T       9 SA-GA                2:14.31    1:58.89  
      56.36 1:02.53                                                
  9 Johnson, Lauren O          9 Tennessee AQ-SE      2:06.06    2:02.46  
      57.76 1:04.70                                                
 10 Nosarzewski, Karolina E    9 Tennessee AQ-SE      2:13.41    2:04.63  
      59.76 1:04.87                                                
 11 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE               2:16.39    2:08.67  
    1:00.19 1:08.48                                                
 12 Celis, Natalia I           9 OSC-SE               2:07.14    2:15.74  
    1:02.11 1:13.63                                                
 13 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE                    NT    2:18.96  
    1:06.89 1:12.07                                                
 14 Shaw, Hunter L             8 BAY-SE                    NT    2:27.39  
    1:07.54 1:19.85                                                
 15 Duncan, Skyla R           10 BAY-SE                    NT    2:32.19  
    1:13.04 1:19.15                                                
 16 Eastman, Fiona K           8 BAY-SE                    NT    2:33.77  
    1:10.33 1:23.44                                                
 -- Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               2:41.72         DQ  
    1:05.79 1:11.18                                                
 -- Wheeler, Callaway G        9 BAY-SE                    NT         DQ  
    1:12.82 1:19.74                                                
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Porter, Vincent J          9 BAY-SE               1:52.40    1:41.94  
      47.86   54.08                                                
  2 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               1:52.71    1:48.85  
      52.05   56.80                                                
  3 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE      2:07.36    1:49.47  
      53.17   56.30                                                
  4 Oliver, Race D            10 SA-GA                2:01.33    1:53.08  
      52.60 1:00.48                                                
  5 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE      2:15.66    1:57.21  
      55.99 1:01.22                                                
  6 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               2:12.44    1:57.29  
      53.82 1:03.47                                                
  7 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               2:18.13    1:57.71  
      58.34   59.37                                                
  8 Graves, Joshua M           9 SA-GA                2:15.24    2:00.63  
      58.09 1:02.54                                                
  9 Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE      2:10.92    2:04.69  
      59.91 1:04.78                                                
 10 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               2:14.14    2:04.78  
      58.16 1:06.62                                                
 11 Ermerins, Jonathon D      10 SA-GA                     NT    2:07.17  
    1:00.34 1:06.83                                                
 12 Gartman, Jack E           10 BAY-SE                    NT    2:07.43  
    1:02.06 1:05.37                                                
 13 Lindquist, Parker A        7 STAC-SE              2:11.91    2:09.05  
    1:03.81 1:05.24                                                
 14 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               2:40.48    2:09.72  
      58.02 1:11.70                                                
 15 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE              2:20.16    2:10.84  
    1:04.84 1:06.00                                                
 16 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE      2:25.67    2:12.58  
    1:04.88 1:07.70                                                
 17 Linkous, Gabriel E         7 Tennessee AQ-SE      2:20.00    2:24.58  
    1:05.34 1:19.24                                                
 18 Windberry, Jaden J         9 OSC-SE               2:23.28    2:30.86  
    1:08.10 1:22.76                                                
 19 Hicks, Micah J            10 CAT-SE                    NT    2:43.75  
    1:17.03 1:26.72                                                
 20 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE                    NT    2:45.82  
    1:17.40 1:28.42                                                
 21 Rabon, Ian E               9 BAY-SE                    NT    2:54.10  
    1:23.30 1:30.80                                                
 22 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              2:50.08    2:56.20  
    1:23.14 1:33.06                                                
 
Event 79  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE               1:43.03    1:31.13  
      42.99   48.14                                                
  2 Platt, Olivia C           11 UN-1-SE              1:40.21    1:34.70  
      45.70   49.00                                                
  3 Potter, SeraBeth B        12 GYSS-SE                   NT    1:34.91  
      44.25   50.66                                                
  4 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE      1:37.21    1:35.78  
      46.51   49.27                                                
  5 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE      1:31.15    1:36.49  
      45.29   51.20                                                
  6 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                1:44.74    1:37.62  
      45.64   51.98                                                
  7 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE             1:37.97    1:37.85  
      46.14   51.71                                                
  8 Reid, Phoebe G            12 NWGA-GA                   NT    1:37.98  
      46.88   51.10                                                
  9 Platek, Claire E          11 MTSC-SE              1:54.52    1:38.13  
      46.86   51.27                                                
 10 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE      1:42.36    1:38.72  
      46.16   52.56                                                
 11 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE      1:45.05    1:39.62  
      48.57   51.05                                                
 12 Orr, Kailey R             12 STAC-SE              1:42.90    1:42.36  
      49.19   53.17                                                
 13 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               1:48.43    1:43.02  
      48.97   54.05                                                
 14 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE      1:56.58    1:45.85  
      49.02   56.83                                                
 15 Fitzsimmons, Sarah M      11 SA-GA                2:05.11    1:47.12  
      49.83   57.29                                                
 16 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               1:48.11    1:47.81  
      50.67   57.14                                                
 17 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT    1:50.07  
      50.92   59.15                                                
 18 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               2:38.43    1:53.08  
      55.04   58.04                                                
 19 Farner, Kenz B            11 OSC-SE               2:06.78    1:53.09  
      52.81 1:00.28                                                
 20 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               2:04.10    1:53.40  
      54.75   58.65                                                
 21 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               2:07.34    1:54.00  
      54.53   59.47                                                
 22 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT    1:54.11  
      53.63 1:00.48                                                
 23 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE      2:01.11    1:54.13  
      54.35   59.78                                                
 24 Click, Evelyn D           11 BAY-SE               2:16.07    1:56.39  
      54.25 1:02.14                                                
 25 Battle, Amelia T          11 SA-GA                     NT    1:59.19  
      56.47 1:02.72                                                
 26 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               2:00.42    2:00.33  
      58.62 1:01.71                                                
 27 Raines, Alana M           11 BAY-SE                    NT    2:02.26  
      55.06 1:07.20                                                
 28 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                    NT    2:03.62  
      57.70 1:05.92                                                
 29 Kramer, Katelyn E         11 Tennessee AQ-SE           NT    2:03.83  
      55.66 1:08.17                                                
 30 Gonzalez, Olivia or O L   11 BAY-SE                    NT    2:04.13  
      58.64 1:05.49                                                
 31 Oliver, Raine E           12 SA-GA                2:07.01    2:08.72  
      57.25 1:11.47                                                
 32 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT    2:10.53  
      58.88 1:11.65                                                
 33 Ogrodowczyk, Brooke E     11 BAY-SE               2:41.43    2:28.92  
    1:10.41 1:18.51                                                
 -- Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE      3:12.78         DQ  
    1:11.66 1:17.71                                                
 
Event 80  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rhodes, Jackson P         12 SA-GA                1:35.16    1:27.36  
      40.73   46.63                                                
  2 Eastman, Owen M           11 BAY-SE               1:37.59    1:27.63  
      42.39   45.24                                                
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE               1:45.58    1:32.82  
      43.64   49.18                                                
  4 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:38.68    1:34.65  
      45.01   49.64                                                
  5 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE              1:39.82    1:37.09  
      45.37   51.72                                                
  6 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:44.20    1:38.04  
      46.96   51.08                                                
  7 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE              1:40.21    1:39.49  
      47.77   51.72                                                
  8 Beamer, James P           12 NWGA-GA                   NT    1:43.66  
      50.80   52.86                                                
  9 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE                    NT    1:46.13  
      50.09   56.04                                                
 10 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:48.33    1:46.23  
      50.75   55.48                                                
 11 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               1:52.99    1:46.50  
      52.15   54.35                                                
 12 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:47.64    1:47.81  
      51.01   56.80                                                
 13 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA              1:57.61    1:48.07  
      50.67   57.40                                                
 14 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE      1:55.78    1:48.91  
      53.14   55.77                                                
 15 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE     1:47.44    1:50.72  
      51.95   58.77                                                
 16 Hood, Reece P             12 NWGA-GA              2:02.30    1:51.55  
      52.59   58.96                                                
 17 Lindquist, Collin E       11 STAC-SE                   NT    1:53.39  
      53.22 1:00.17                                                
 18 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE     2:13.49    1:58.34  
      54.82 1:03.52                                                
 19 Windberry, Jaxon W        11 OSC-SE               2:11.89    1:59.48  
      58.43 1:01.05                                                
 20 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE      1:57.78    1:59.93  
      57.39 1:02.54                                                
 21 Donegan, Gabe L           12 The Stingrays-SE          NT    2:10.08  
    1:00.48 1:09.60                                                
 
Event 81  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE      1:17.86    1:13.03  
      34.25   38.78                                                
  2 McKinnon, Mary J          10 NWGA-GA                   NT    1:19.59  
      39.28   40.31                                                
  3 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               2:07.77    1:19.91  
      38.56   41.35                                                
  4 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               1:35.96    1:26.56  
      41.62   44.94                                                
  5 Fitzsimmons, Maria T       9 SA-GA                1:39.85    1:28.33  
  6 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE              1:31.70    1:28.50  
      42.22   46.28                                                
  7 Lee, Bella S              10 UN-GA                     NT    1:29.20  
      41.47   47.73                                                
  8 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE               1:49.42    1:34.72  
      46.10   48.62                                                
  9 Smith, Kamryn K           10 SA-GA                     NT    1:35.08  
      42.45   52.63                                                
 10 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               1:51.78    1:35.29  
      45.83   49.46                                                
 11 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE      1:36.99    1:37.37  
      44.68   52.69                                                
 12 Celis, Natalia I           9 OSC-SE               1:39.31    1:40.03  
      48.42   51.61                                                
 13 Johnson, Lauren O          9 Tennessee AQ-SE      1:43.62    1:41.15  
      48.86   52.29                                                
 14 Peeples, Abby A           10 SA-GA                     NT    1:44.18  
      47.10   57.08                                                
 15 Margio, Addie R           10 BAY-SE               2:01.36    1:46.36  
      49.48   56.88                                                
 16 Boyd, Ada E                9 BAY-SE                    NT    1:46.54  
      47.38   59.16                                                
 17 Nosarzewski, Karolina E    9 Tennessee AQ-SE      1:19.68    1:47.79  
      47.35 1:00.44                                                
 18 Eastman, Fiona K           8 BAY-SE                    NT    1:51.65  
      50.88 1:00.77                                                
 19 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE                    NT    1:54.74  
 20 Tansor, Maggie C           9 BAY-SE                    NT    1:55.40  
      53.24 1:02.16                                                
 21 Shaw, Hunter L             8 BAY-SE                    NT    1:55.98  
      56.17   59.81                                                
 22 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               2:13.93    1:59.65  
      55.11 1:04.54                                                
 23 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE               2:14.63    2:01.24  
      55.06 1:06.18                                                
 24 Prieskorn, Ellie N        10 RRST-SE                   NT    2:01.61  
      56.82 1:04.79                                                
 25 Wheeler, Callaway G        9 BAY-SE                    NT    2:01.63  
      58.11 1:03.52                                                
 26 Duncan, Skyla R           10 BAY-SE                    NT    2:06.01  
      58.36 1:07.65                                                
 27 Jones, Mikayla N          10 SA-GA                     NT    2:06.84  
      54.54 1:12.30                                                
 28 Click, Reese R             8 BAY-SE                    NT    2:08.58  
      58.52 1:10.06                                                
 29 Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT    2:10.96  
    1:01.02 1:09.94                                                
 30 Kelley, Addison M          8 NWGA-GA                   NT    2:13.76  
 31 Graham, Calleigh M         7 OSC-SE                    NT    2:42.85  
    1:15.17 1:27.68                                                
 
Event 82  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               1:20.91    1:18.43  
      38.85   39.58                                                
  2 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               1:24.90    1:19.93  
      38.33   41.60                                                
  3 Oliver, Race D            10 SA-GA                1:33.26    1:23.35  
      39.47   43.88                                                
  4 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE      1:41.19    1:27.05  
      41.89   45.16                                                
  5 Porter, Vincent J          9 BAY-SE               1:36.46    1:28.10  
      42.84   45.26                                                
  6 Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE      1:34.22    1:28.28  
      43.69   44.59                                                
  7 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE              1:32.22    1:28.80  
      42.68   46.12                                                
  8 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE      1:34.82    1:29.07  
      43.13   45.94                                                
  9 Graves, Joshua M           9 SA-GA                1:42.27    1:32.03  
      43.77   48.26                                                
 10 Gartman, Jack E           10 BAY-SE               1:49.66    1:34.45  
      46.14   48.31                                                
 11 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:44.96    1:35.40  
      48.55   46.85                                                
 12 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE      1:44.42    1:36.34  
      43.58   52.76                                                
 13 Smola, Evan W              8 SA-GA                     NT    1:39.72  
      47.32   52.40                                                
 14 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               1:40.40    1:39.99  
      47.30   52.69                                                
 15 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:53.36    1:40.48  
      46.08   54.40                                                
 16 Linkous, Gabriel E         7 Tennessee AQ-SE      1:48.00    1:42.73  
      45.33   57.40                                                
 17 Peeples, Ethan L           8 SA-GA                     NT    1:46.88  
      48.85   58.03                                                
 18 Lindquist, Parker A        7 STAC-SE              1:56.30    1:48.67  
      54.28   54.39                                                
 19 Ackermann, Cooper R        8 Tennessee AQ-SE           NT    1:54.91  
      54.17 1:00.74                                                
 20 Windberry, Jaden J         9 OSC-SE               2:48.66    1:55.60  
      55.34 1:00.26                                                
 21 Ermerins, Jonathon D      10 SA-GA                     NT    1:57.82  
      53.38 1:04.44                                                
 22 Rabon, Ian E               9 BAY-SE               2:07.67    1:59.73  
      52.74 1:06.99                                                
 23 Powroznik, Kyle K          7 OSC-SE               2:05.29    2:00.66  
      59.06 1:01.60                                                
 24 Cox, John H               10 NWGA-GA                   NT    2:03.40  
      56.83 1:06.57                                                
 25 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE               2:22.18    2:05.67  
    1:00.87 1:04.80                                                
 26 Farnham, Nate H            8 BAY-SE                    NT    2:07.76  
      59.93 1:07.83                                                
 27 Hood, Ryder D              7 NWGA-GA                   NT    2:09.84  
      59.33 1:10.51                                                
 28 Hicks, Micah J            10 CAT-SE                    NT    2:10.34  
      59.08 1:11.26                                                
 29 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              2:24.52    2:17.86  
    1:02.23 1:15.63                                                
 
Event 83  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orr, Kailey R             12 STAC-SE              1:08.04    1:05.47  
      31.39   34.08                                                
  2 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE      1:14.63    1:07.52  
      32.40   35.12                                                
  3 Leonard, Olivia N         12 Tennessee AQ-SE      1:08.56    1:08.70  
      32.10   36.60                                                
  4 Potter, SeraBeth B        12 GYSS-SE                   NT    1:10.75  
      33.57   37.18                                                
  5 Tiller, Jamison G         11 SA-GA                1:11.85    1:10.87  
      33.38   37.49                                                
  6 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE      1:17.27    1:12.14  
      34.98   37.16                                                
  7 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE      1:16.90    1:12.65  
      33.43   39.22                                                
  8 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE      1:21.20    1:12.83  
      36.18   36.65                                                
  9 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               1:21.30    1:13.04  
      35.86   37.18                                                
 10 Thompson, Charlotte B     11 SA-GA                1:16.99    1:13.92  
      35.41   38.51                                                
 11 Scourlas, Peyton J        12 SA-GA                1:10.25    1:14.11  
      35.27   38.84                                                
 12 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE             1:21.05    1:14.13  
      36.46   37.67                                                
 13 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE               1:27.19    1:15.29  
      35.81   39.48                                                
 14 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                1:27.13    1:16.15  
      35.93   40.22                                                
 15 Reid, Phoebe G            12 NWGA-GA                   NT    1:16.34  
      37.89   38.45                                                
 16 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               1:26.22    1:16.49  
      37.85   38.64                                                
 17 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE      1:21.28    1:17.08  
      37.38   39.70                                                
 18 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               1:26.00    1:18.13  
      37.46   40.67                                                
 19 Platt, Olivia C           11 UN-1-SE              1:17.84    1:19.34  
      38.43   40.91                                                
 20 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE      1:22.91    1:20.29  
      38.78   41.51                                                
 21 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               1:24.14    1:20.56  
      38.48   42.08                                                
 22 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               1:25.67    1:20.88  
      38.41   42.47                                                
 23 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:26.43    1:22.31  
      40.08   42.23                                                
 24 Platek, Claire E          11 MTSC-SE              1:35.29    1:25.06  
      40.40   44.66                                                
 25 Kramer, Katelyn E         11 Tennessee AQ-SE           NT    1:25.09  
      39.44   45.65                                                
 26 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               1:53.98    1:27.79  
      42.79   45.00                                                
 27 Fitzsimmons, Sarah M      11 SA-GA                1:23.24    1:28.79  
      41.27   47.52                                                
 28 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT    1:29.43  
 29 Farner, Kenz B            11 OSC-SE               1:38.69    1:30.02  
      42.42   47.60                                                
 30 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               1:42.36    1:32.77  
      43.66   49.11                                                
 31 Raines, Alana M           11 BAY-SE                    NT    1:32.92  
      42.60   50.32                                                
 32 Oliver, Raine E           12 SA-GA                1:39.50    1:33.76  
      42.06   51.70                                                
 33 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:30.05    1:33.91  
      45.78   48.13                                                
 34 Click, Evelyn D           11 BAY-SE               2:03.26    1:34.63  
      46.34   48.29                                                
 35 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT    1:34.64  
      44.34   50.30                                                
 36 Gonzalez, Olivia or O L   11 BAY-SE                    NT    1:35.13  
      44.36   50.77                                                
 37 Battle, Amelia T          11 SA-GA                     NT    1:35.42  
      44.04   51.38                                                
 38 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT    1:37.56  
      44.10   53.46                                                
 39 Collier, Abby M           12 RRST-SE              1:57.41    1:47.53  
 40 Ogrodowczyk, Brooke E     11 BAY-SE               2:10.00    2:01.31  
      56.42 1:04.89                                                
 -- Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE      1:49.78         DQ  
 
Event 84  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rhodes, Jackson P         12 SA-GA                1:11.69    1:06.93  
      31.62   35.31                                                
  2 Smith, Jack W             12 BAY-SE               1:16.14    1:10.38  
      34.63   35.75                                                
  3 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE      1:06.48    1:11.10  
      34.06   37.04                                                
  4 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE     1:16.24    1:11.89  
      35.47   36.42                                                
  5 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE              1:14.21    1:12.60  
      34.99   37.61                                                
  6 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:15.86    1:13.03  
      35.80   37.23                                                
  7 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:20.15    1:14.52  
      36.25   38.27                                                
  8 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE              1:20.28    1:15.45  
      36.42   39.03                                                
  9 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               1:28.08    1:17.21  
      36.20   41.01                                                
 10 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE               1:24.19    1:19.38  
      37.57   41.81                                                
 11 Eastman, Owen M           11 BAY-SE               1:27.35    1:21.28  
      39.17   42.11                                                
 12 Tinley, Meyer J           12 MTSC-SE              1:21.03    1:21.33  
      38.61   42.72                                                
 13 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA              1:27.40    1:22.61  
      39.93   42.68                                                
 14 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE      1:26.78    1:23.39  
      39.44   43.95                                                
 15 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:26.56    1:24.54  
      40.88   43.66                                                
 15 Hood, Reece P             12 NWGA-GA              1:27.50    1:24.54  
      40.58   43.96                                                
 17 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:23.99    1:25.89  
      40.13   45.76                                                
 18 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE     1:28.82    1:26.62  
      39.60   47.02                                                
 19 Lindquist, Collin E       11 STAC-SE              1:29.89    1:34.34  
      42.76   51.58                                                
 20 Beamer, James P           12 NWGA-GA                   NT    1:38.16  
      47.12   51.04                                                
 21 Blum, Brandon K           11 STAC-SE              1:44.85    1:39.55  
      47.07   52.48                                                
 22 Windberry, Jaxon W        11 OSC-SE               1:54.61    1:42.11  
      48.64   53.47                                                
 23 Donegan, Gabe L           12 The Stingrays-SE          NT    1:47.68  
      51.62   56.06                                                
 
Event 85  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Helen D           10 Tennessee AQ-SE        41.38      38.63  
  2 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                    NT      43.29  
  3 McKinnon, Mary J          10 NWGA-GA                   NT      44.27  
  4 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE                45.57      45.44  
  5 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                 48.97      46.85  
  6 Shaw, Hunter L             8 BAY-SE                    NT      50.55  
  7 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               1:03.46      52.05  
  8 Smith, Kamryn K           10 SA-GA                     NT      52.56  
  9 Towne, Mia N              10 Tennessee AQ-SE        58.19      53.17  
 10 Fitzsimmons, Maria T       9 SA-GA                  58.89      53.81  
 11 Margio, Addie R           10 BAY-SE                    NT      56.50  
 12 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE               1:07.54      57.48  
 13 Eastman, Fiona K           8 BAY-SE                    NT      57.92  
 14 Celis, Natalia I           9 OSC-SE               1:01.41      58.59  
 15 Peeples, Abby A           10 SA-GA                     NT    1:00.32  
 16 Nosarzewski, Karolina E    9 Tennessee AQ-SE      1:03.32    1:00.76  
 17 Johnson, Lauren O          9 Tennessee AQ-SE      1:05.35    1:01.55  
 18 Tansor, Maggie C           9 BAY-SE                    NT    1:02.64  
 19 Jones, Mikayla N          10 SA-GA                     NT    1:06.22  
 20 Click, Reese R             8 BAY-SE                    NT    1:12.69  
 21 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE                    NT    1:16.90  
 -- Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 
Event 86  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Isaac B              10 Makos-SE               41.33      39.91  
  2 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                 50.49      42.02  
  3 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 53.39      45.23  
  4 Thompson, Braden          10 Tennessee AQ-SE        57.85      45.89  
  5 Shelton, Harrison W       10 Tennessee AQ-SE        53.26      46.62  
  6 Oliver, Race D            10 SA-GA                  56.62      47.77  
  7 Salsbury, Braden R        10 Tennessee AQ-SE        55.98      47.88  
  8 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                 50.08      48.95  
  9 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 52.08      49.25  
 10 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE                50.69      49.40  
 11 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:08.22      51.20  
 12 Gartman, Jack E           10 BAY-SE               1:02.05      51.88  
 13 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:00.74      52.19  
 14 Seay, Thomas A             9 SA-GA                  56.01      52.89  
 15 Graves, Joshua M           9 SA-GA                  59.01      55.02  
 16 Linkous, Gabriel E         7 Tennessee AQ-SE      1:06.00      56.48  
 17 Peeples, Ethan L           8 SA-GA                     NT      56.58  
 18 Lindquist, Parker A        7 STAC-SE              1:00.01    1:04.20  
 19 Ermerins, Jonathon D      10 SA-GA                1:02.06    1:08.05  
 -- Chadwell, Tommy M          9 Tennessee AQ-SE      1:06.43         DQ  
 -- Hood, Ryder D              7 NWGA-GA                   NT         DQ  
 -- Ackermann, Cooper R        8 Tennessee AQ-SE           NT         DQ  
 -- Farnham, Nate H            8 BAY-SE                    NT         DQ  
 
Event 87  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orr, Kailey R             12 STAC-SE                34.94      33.07  
  2 Tiller, Jamison G         11 SA-GA                  35.02      33.98  
  3 Leonard, Olivia N         12 Tennessee AQ-SE        34.51      35.03  
  4 Tallent, Corina M         12 Tennessee AQ-SE        34.63      35.17  
  5 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                 43.79      35.20  
  6 Taylor, Jenna L           11 SA-GA                  41.86      35.51  
  7 Cross, Mary Sims S        11 Tennessee AQ-SE        40.75      35.67  
  8 Midis, Lattie C           12 Tennessee AQ-SE        40.51      35.78  
  9 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 40.67      36.57  
 10 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE               42.32      37.07  
 11 Chadwell, Kelley Grace G  11 Tennessee AQ-SE        38.30      37.47  
 12 Platt, Olivia C           11 UN-1-SE                40.69      37.94  
 13 Scourlas, Peyton J        12 SA-GA                  45.82      38.35  
 14 Hudson, Reese A           12 Tennessee AQ-SE        40.69      39.02  
 15 Lehman, Bella R           12 BAY-SE                 46.94      43.08  
 16 Ackermann, Emma K         11 Tennessee AQ-SE        43.18      43.74  
 17 Fitzsimmons, Sarah M      11 SA-GA                  48.75      44.25  
 18 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE                 50.71      44.88  
 19 Platek, Claire E          11 MTSC-SE              1:00.76      45.38  
 20 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE                 56.71      45.94  
 21 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT      46.18  
 22 Kramer, Katelyn E         11 Tennessee AQ-SE           NT      47.40  
 23 Miller, Bella N           11 BAY-SE                    NT      48.13  
 24 Raines, Alana M           11 BAY-SE                    NT      48.21  
 25 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 48.32      48.88  
 26 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 47.52      49.47  
 27 Gonzalez, Olivia or O L   11 BAY-SE                    NT      49.61  
 28 Click, Evelyn D           11 BAY-SE                    NT      50.70  
 29 Drew, Allie E             11 BAY-SE                    NT      51.54  
 30 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                 59.71      52.77  
 31 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               1:08.09      55.23  
 32 Garren, Grace M           11 Tennessee AQ-SE      1:01.78    1:04.28  
 33 Ogrodowczyk, Brooke E     11 BAY-SE               1:12.36    1:05.15  
 34 Oliver, Raine E           12 SA-GA                1:01.06    1:08.04  
 
Event 88  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shaw, Aidan G             12 BAY-SE                 36.08      34.20  
  2 Kammann, Carson D         12 Tennessee AQ-SE        33.92      35.70  
  3 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE                35.05      36.16  
  4 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE                37.25      37.17  
  5 Serbin, Carson P          11 MTSC-SE                38.04      37.26  
  6 Smith, Jack W             12 BAY-SE                 43.56      37.43  
  7 Wilson, Reid G            11 BAY-SE                 38.75      38.53  
  8 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE       39.56      38.90  
  9 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 43.46      41.29  
 10 Hood, Ryan D              12 NWGA-GA                53.14      42.97  
 11 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                 52.91      44.43  
 12 Chiles, Cole W            11 Tennessee AQ-SE        50.78      44.90  
 13 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                48.91      45.89  
 14 Hood, Reece P             12 NWGA-GA                52.47      46.10  
 15 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE       55.82      49.09  
 16 Beamer, James P           12 NWGA-GA                   NT      52.69  
 17 Lindquist, Collin E       11 STAC-SE                55.85      52.81  
 18 Blum, Brandon K           11 STAC-SE              1:07.17    1:02.30  
 19 Donegan, Gabe L           12 The Stingrays-SE          NT    1:13.99