Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 9/21/2015 09:18 AM
              2015 Fall Kickoff classic - 9/26/2015 to 9/27/2015               
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lu, Viviana                   12 UNLIN-GA                    29.76 
  2  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE              33.01 
  3  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      33.11 
  4  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                      33.97 
  5  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      35.54 
  6  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      35.71 
  7  Landberg, Jessica L           12 Aqua Tigers-SE              35.77 
  8  Smith, Audrey R               11 Marietta Marlins-GA         35.80 
  9  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      35.83 
 10  Belcher, Breanna N            12 Aqua Tigers-SE              35.84 
 11  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      36.54 
 12  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                     38.00 
 13  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      39.65 
 14  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      40.65 
 15  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE            42.13 
 16  Holsomback, Laney B           12 TRSC-GA                     42.33 
 17  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      43.17 
 18  Heath, Molly E                12 TRSC-GA                     45.50 
 19  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                     54.41 
 20  Tibbs, Zoe L                  11 NWGA-GA                        NT 
 21  Scoggins, Emily E             12 NWGA-GA                        NT 
 22  Reid, Phoebe G                11 NWGA-GA                        NT 
 23  Drinkard, Mary M              11 TRSC-GA                        NT 
 24  Alexander, Kinsley            12 TRSC-GA                        NT 
 25  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 26  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 2  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hausdorf, Brendan R           12 Marietta Marlins-GA         29.78 
  2  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      33.49 
  3  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      35.94 
  4  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      36.78 
  5  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA         37.12 
  6  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      37.63 
  7  Chandler, William D           12 TRSC-GA                     37.64 
  8  Dart, Jack D                  12 BAY-SE                      39.39 
  9  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      39.70 
 10  Tolson, Jacob D               11 NWGA-GA                     40.00 
 11  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      41.75 
 12  Petty, Matthew L              11 NWGA-GA                     42.00 
 13  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      43.04 
 14  Braden, Matthew C             12 OSC-SE                      43.43 
 15  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE            43.93 
 16  Reifinger, Phillip N          11 BAY-SE                      45.01 
 17  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE            46.43 
 18  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                     47.35 
 19  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      47.82 
 20  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                     51.26 
 21  Jones, Marshall W             11 The Stingrays-SE            53.24 
 22  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE          1:03.70 
 23  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 24  Gallagher, Joseph E           11 TRSC-GA                        NT 
 25  Belcher, Luke A               11 Aqua Tigers-SE                 NT 
 26  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 3  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Samantha A            13 UNLIN-GA                  1:00.57 
  2  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:03.19 
  3  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:04.27 
  4  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    1:04.77 
  5  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    1:07.05 
  6  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    1:11.35 
  7  Poch, Maddie G                13 Marietta Marlins-GA       1:13.50 
  8  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:14.91 
  9  Hasko, Viola                  14 TRSC-GA                   1:15.09 
 10  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    1:16.13 
 11  Williams, Maya                14 TRSC-GA                   1:16.51 
 12  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    1:18.80 
 13  Prince, Jessie C              13 The Stingrays-SE          1:20.92 
 14  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:31.48 
 15  Cornelison, Emilee A          13 NWGA-GA                        NT 
 16  Nesbitt, Katherine E          13 NWGA-GA                        NT 
 17  Reid, Abigale G               14 NWGA-GA                        NT 
 18  Raines, Malory S              13 BAY-SE                         NT 
 
Event 4  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                      59.45 
  2  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    1:07.56 
  3  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    1:11.45 
  4  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:13.30 
  5  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:15.10 
  6  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    1:15.60 
  7  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:21.11 
  8  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                   1:24.29 
  9  Carroll, John D               14 NWGA-GA                        NT 
 10  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                        NT 
 11  Sullivan, Ryan M              13 NWGA-GA                        NT 
 12  Light, Christian C            13 OSC-SE                         NT 
 13  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                         NT 
 14  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 5  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                      59.03 
  2  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    1:00.56 
  3  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:00.97 
  4  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                    1:03.37 
  5  Nobles, Kate G                16 TRSC-GA                   1:06.76 
  6  Morris, Kensley               14 Marietta Marlins-GA       1:08.80 
  7  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   1:10.00 
  8  Klingbeil, Kailey L           16 NWGA-GA                   1:10.00 
  9  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:12.40 
 10  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE          1:12.90 
 11  Van Hosen, Julia R            16 Marietta Marlins-GA       1:15.68 
 12  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                    1:15.75 
 13  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:17.50 
 14  Waguespack, Anna P            15 TRSC-GA                   1:17.50 
 15  Bevis, Mya Grace              16 BAY-SE                    1:22.29 
 16  Jones, Madalyn E              16 The Stingrays-SE          1:22.34 
 17  Morris, Kari L                16 OSC-SE                         NT 
 18  Wheeler, Macy M               16 OSC-SE                         NT 
 19  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE               NT 
 20  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                         NT 
 
Event 6  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      50.90 
  2  Best, Jack                    17 BAY-SE                      51.84 
  3  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      54.04 
  4  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      54.55 
  5  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                      54.75 
  6  Green, Jason M                16 BAY-SE                      56.61 
  7  Mumber, Samson L              14 TRSC-GA                     56.63 
  8  Prada, Luis                   16 BAY-SE                      57.77 
  9  Dyar, BO B                    16 Marietta Marlins-GA         57.92 
 10  Boyer, Matthew H              16 BAY-SE                      58.30 
 11  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                     58.91 
 12  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                      59.09 
 13  Trombley, William N           15 BAY-SE                    1:01.62 
 14  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   1:01.95 
 15  Hatch, Nick P                 16 Marietta Marlins-GA       1:02.56 
 16  Smith, Cameron L              15 The Stingrays-SE          1:02.67 
 17  Smith, Dylan J                16 NWGA-GA                   1:04.00 
 18  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   1:05.00 
 19  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                   1:05.00 
 20  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   1:05.00 
 21  Davis, William                17 TRSC-GA                   1:05.13 
 22  Johnston, James S             16 Marietta Marlins-GA       1:05.94 
 23  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    1:06.56 
 24  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          1:08.19 
 25  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:09.11 
 26  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    1:11.57 
 27  Bates, Brock H                16 NWGA-GA                   1:13.53 
 28  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:14.31 
 29  Reeves, Rucker R              15 NWGA-GA                   1:15.00 
 30  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    1:17.62 
 31  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 7  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Harleigh M            12 UNLIN-GA                  1:06.29 
  2  Lu, Viviana                   12 UNLIN-GA                  1:11.10 
  3  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:11.61 
  4  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:18.86 
  5  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:48.68 
  6  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE          2:03.94 
  7  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                        NT 
  8  Heath, Molly E                12 TRSC-GA                        NT 
  9  Landberg, Jessica L           12 Aqua Tigers-SE                 NT 
 
Event 8  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hausdorf, Brendan R           12 Marietta Marlins-GA         59.69 
  2  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:12.03 
  3  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:15.63 
  4  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:19.68 
  5  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:20.01 
  6  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA       1:20.18 
  7  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                        NT 
  8  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
  9  Petty, Matthew L              11 NWGA-GA                        NT 
 10  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                        NT 
 
Event 9  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Samantha A            13 UNLIN-GA                  2:20.60 
  2  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    2:22.31 
  3  Workman, Allie G              13 NWGA-GA                   2:37.00 
  4  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    2:39.51 
  5  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    3:09.90 
  6  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                         NT 
 
Event 10  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:35.94 
  2  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    3:15.33 
  3  Carroll, John D               14 NWGA-GA                        NT 
 
Event 11  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    2:03.60 
  2  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    2:05.00 
  3  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    2:35.01 
 
Event 12  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:50.60 
  2  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    1:56.30 
  3  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:02.48 
  4  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   2:07.75 
  5  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    2:09.64 
  6  Trombley, William N           15 BAY-SE                    2:15.07 
  7  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:40.30 
 
Event 13  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Harleigh M            12 UNLIN-GA                    57.52 
  2  Lu, Viviana                   12 UNLIN-GA                  1:02.36 
  3  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:04.21 
  4  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:07.55 
  5  Smith, Audrey R               11 Marietta Marlins-GA       1:08.04 
  6  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:09.08 
  7  Belcher, Breanna N            12 Aqua Tigers-SE            1:10.04 
  8  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    1:10.29 
  9  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE            1:10.34 
 10  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:13.16 
 11  Landberg, Jessica L           12 Aqua Tigers-SE            1:14.84 
 12  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE          1:14.91 
 13  Holsomback, Laney B           12 TRSC-GA                   1:15.48 
 14  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:18.14 
 15  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:21.55 
 16  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:23.77 
 17  Heath, Molly E                12 TRSC-GA                   1:26.50 
 18  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                   1:33.95 
 19  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                        NT 
 20  Tibbs, Zoe L                  11 NWGA-GA                        NT 
 21  Scoggins, Emily E             12 NWGA-GA                        NT 
 22  Reid, Phoebe G                11 NWGA-GA                        NT 
 23  Drinkard, Mary M              11 TRSC-GA                        NT 
 24  Alexander, Kinsley            12 TRSC-GA                        NT 
 25  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 26  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 14  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hausdorf, Brendan R           12 Marietta Marlins-GA         50.96 
  2  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:06.05 
  3  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:06.18 
  4  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:06.55 
  5  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:09.63 
  6  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA       1:11.51 
  7  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:14.20 
  8  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                   1:15.41 
  9  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:19.39 
 10  Tolson, Jacob D               11 NWGA-GA                   1:20.00 
 11  Chandler, William D           12 TRSC-GA                   1:21.52 
 12  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                   1:22.24 
 13  Braden, Matthew C             12 OSC-SE                    1:23.16 
 14  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:24.69 
 15  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          1:26.08 
 16  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:31.34 
 17  Reifinger, Phillip N          11 BAY-SE                    1:31.72 
 18  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE          1:34.76 
 19  Jones, Marshall W             11 The Stingrays-SE          1:34.85 
 20  Dart, Jack D                  12 BAY-SE                    1:36.23 
 21  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 22  Petty, Matthew L              11 NWGA-GA                        NT 
 23  Gallagher, Joseph E           11 TRSC-GA                        NT 
 24  Belcher, Luke A               11 Aqua Tigers-SE                 NT 
 25  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE               NT 
 26  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 15  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Samantha A            13 UNLIN-GA                    55.72 
  2  Morris, Kensley               14 Marietta Marlins-GA         57.07 
  3  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                      57.74 
  4  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                      58.53 
  5  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                      58.71 
  6  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                      58.72 
  7  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                      59.32 
  8  Poch, Maddie G                13 Marietta Marlins-GA         59.67 
  9  Workman, Allie G              13 NWGA-GA                   1:00.00 
 10  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:01.93 
 11  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:02.19 
 12  Williams, Maya                14 TRSC-GA                   1:07.41 
 13  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    1:11.50 
 14  Prince, Jessie C              13 The Stingrays-SE          1:16.69 
 15  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:18.87 
 16  Cornelison, Emilee A          13 NWGA-GA                   1:42.80 
 17  Nesbitt, Katherine E          13 NWGA-GA                        NT 
 18  Reid, Abigale G               14 NWGA-GA                        NT 
 19  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                         NT 
 20  Raines, Malory S              13 BAY-SE                         NT 
 
Event 16  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                      54.52 
  2  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                      57.62 
  3  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                      57.62 
  4  Klingbeil, Micah J            14 NWGA-GA                   1:02.00 
  5  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:03.54 
  6  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:03.71 
  7  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    1:03.74 
  8  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                   1:05.63 
  9  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                   1:06.29 
 10  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:08.82 
 11  Sullivan, Ryan M              13 NWGA-GA                   1:10.00 
 12  Carroll, John D               14 NWGA-GA                        NT 
 13  Light, Christian C            13 OSC-SE                         NT 
 14  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                         NT 
 15  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 17  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      52.74 
  2  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                      54.29 
  3  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                      55.40 
  4  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                      56.38 
  5  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      57.31 
  6  Nobles, Kate G                16 TRSC-GA                     59.05 
  7  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   1:02.00 
  8  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:03.04 
  9  Klingbeil, Kailey L           16 NWGA-GA                   1:04.00 
 10  Van Hosen, Julia R            16 Marietta Marlins-GA       1:05.13 
 11  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    1:05.14 
 12  Waguespack, Anna P            15 TRSC-GA                   1:05.19 
 13  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE          1:05.41 
 14  Hasko, Viola                  14 TRSC-GA                   1:06.53 
 15  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                    1:08.28 
 16  Jones, Madalyn E              16 The Stingrays-SE          1:08.72 
 17  Bevis, Mya Grace              16 BAY-SE                    1:09.00 
 18  Fann, Sophie R                15 UNLIN-GA                       NT 
 19  Wheeler, Macy M               16 OSC-SE                         NT 
 20  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE               NT 
 21  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                         NT 
 
Event 18  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      47.14 
  2  Boyer, Matthew H              16 BAY-SE                      47.15 
  3  Best, Jack                    17 BAY-SE                      47.46 
  4  Prada, Luis                   16 BAY-SE                      48.11 
  5  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      48.12 
  6  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                      48.26 
  7  Green, Jason M                16 BAY-SE                      49.54 
  8  Spencer, Tyler A              17 UNLIN-GA                    50.27 
  9  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      50.64 
 10  Dyar, BO B                    16 Marietta Marlins-GA         51.08 
 11  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      51.11 
 12  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                      51.61 
 13  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                     52.00 
 14  Mumber, Samson L              14 TRSC-GA                     52.59 
 15  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                     52.97 
 16  Trombley, William N           15 BAY-SE                      53.47 
 17  Davis, William                17 TRSC-GA                     53.73 
 18  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                     54.14 
 19  Smith, Cameron L              15 The Stingrays-SE            54.14 
 20  Hatch, Nick P                 16 Marietta Marlins-GA         54.39 
 21  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                     55.00 
 22  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                     55.00 
 23  Smith, Dylan J                16 NWGA-GA                     55.00 
 24  Johnston, James S             16 Marietta Marlins-GA         55.83 
 25  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                      56.68 
 26  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                      58.84 
 27  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE            59.55 
 28  Reeves, Rucker R              15 NWGA-GA                   1:00.00 
 29  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:01.48 
 30  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    1:01.97 
 31  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    1:05.78 
 32  Bates, Brock H                16 NWGA-GA                        NT 
 33  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 19  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Belcher, Breanna N            12 Aqua Tigers-SE              35.35 
  2  Smith, Audrey R               11 Marietta Marlins-GA         39.39 
  3  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE              39.66 
  4  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      41.16 
  5  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      41.19 
  6  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      41.96 
  7  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE            44.00 
  8  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      44.21 
  9  Landberg, Jessica L           12 Aqua Tigers-SE              44.52 
 10  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      48.85 
 11  Holsomback, Laney B           12 TRSC-GA                     49.15 
 12  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      49.50 
 13  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      53.93 
 14  Heath, Molly E                12 TRSC-GA                     55.58 
 15  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                        NT 
 16  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                        NT 
 17  Tibbs, Zoe L                  11 NWGA-GA                        NT 
 18  Scoggins, Emily E             12 NWGA-GA                        NT 
 19  Reid, Phoebe G                11 NWGA-GA                        NT 
 20  Drinkard, Mary M              11 TRSC-GA                        NT 
 21  Alexander, Kinsley            12 TRSC-GA                        NT 
 22  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 23  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 20  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      36.64 
  2  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      39.63 
  3  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA         41.05 
  4  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      42.09 
  5  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      42.12 
  6  Tolson, Jacob D               11 NWGA-GA                     45.00 
  7  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE            45.74 
  8  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      45.90 
  9  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      47.15 
 10  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                     47.93 
 11  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                     49.87 
 12  Chandler, William D           12 TRSC-GA                     51.15 
 13  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      51.26 
 14  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE            52.79 
 15  Reifinger, Phillip N          11 BAY-SE                      53.91 
 16  Jones, Marshall W             11 The Stingrays-SE          1:08.36 
 17  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 18  Gallagher, Joseph E           11 TRSC-GA                        NT 
 19  Belcher, Luke A               11 Aqua Tigers-SE                 NT 
 20  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE               NT 
 21  Dart, Jack D                  12 BAY-SE                         NT 
 22  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 21  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    1:12.37 
  2  Morris, Kensley               14 Marietta Marlins-GA       1:15.37 
  3  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    1:17.61 
  4  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:17.67 
  5  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:18.06 
  6  Hasko, Viola                  14 TRSC-GA                   1:18.99 
  7  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:20.82 
  8  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    1:21.46 
  9  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    1:22.65 
 10  Williams, Maya                14 TRSC-GA                   1:25.65 
 11  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    1:29.06 
 12  Prince, Jessie C              13 The Stingrays-SE          1:40.47 
 13  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          2:06.41 
 14  Cornelison, Emilee A          13 NWGA-GA                        NT 
 15  Nesbitt, Katherine E          13 NWGA-GA                        NT 
 16  Reid, Abigale G               14 NWGA-GA                        NT 
 17  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                         NT 
 18  Raines, Malory S              13 BAY-SE                         NT 
 
Event 22  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Klingbeil, Micah J            14 NWGA-GA                   1:15.00 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:17.65 
  3  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    1:28.55 
  4  Sullivan, Ryan M              13 NWGA-GA                   1:30.00 
  5  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                   1:31.23 
  6  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:35.34 
  7  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                        NT 
  8  Light, Christian C            13 OSC-SE                         NT 
  9  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 23  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:07.28 
  2  Van Hosen, Julia R            16 Marietta Marlins-GA       1:16.82 
  3  Bevis, Mya Grace              16 BAY-SE                    1:21.81 
  4  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          1:28.57 
  5  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:29.96 
  6  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   1:30.00 
  7  Fann, Sophie R                15 UNLIN-GA                       NT 
  8  Nobles, Kate G                16 TRSC-GA                        NT 
  9  Jones, Madalyn E              16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 24  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      55.51 
  2  Boyer, Matthew H              16 BAY-SE                    1:00.57 
  3  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:00.75 
  4  Spencer, Tyler A              17 UNLIN-GA                  1:04.36 
  5  Hatch, Nick P                 16 Marietta Marlins-GA       1:05.46 
  6  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   1:08.00 
  7  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                   1:08.66 
  8  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    1:10.84 
  9  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          1:12.23 
 10  Dyar, BO B                    16 Marietta Marlins-GA       1:14.26 
 11  Smith, Cameron L              15 The Stingrays-SE          1:16.25 
 12  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:19.79 
 13  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                         NT 
 
Event 25  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Harleigh M            12 UNLIN-GA                  2:19.72 
  2  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    2:34.90 
  3  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    2:40.33 
  4  Smith, Audrey R               11 Marietta Marlins-GA       2:44.14 
  5  Belcher, Breanna N            12 Aqua Tigers-SE            2:45.11 
  6  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    2:55.29 
  7  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    2:55.88 
  8  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE            3:09.33 
  9  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    3:10.14 
 10  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE          3:31.73 
 11  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    3:33.10 
 12  Holsomback, Laney B           12 TRSC-GA                   3:34.17 
 13  Heath, Molly E                12 TRSC-GA                   3:53.21 
 14  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    3:54.34 
 15  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                        NT 
 16  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                        NT 
 17  Scoggins, Emily E             12 NWGA-GA                        NT 
 18  Reid, Phoebe G                11 NWGA-GA                        NT 
 19  Lu, Viviana                   12 UNLIN-GA                       NT 
 20  Drinkard, Mary M              11 TRSC-GA                        NT 
 21  Alexander, Kinsley            12 TRSC-GA                        NT 
 
Event 26  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hausdorf, Brendan R           12 Marietta Marlins-GA       2:08.52 
  2  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    2:34.67 
  3  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA       2:49.44 
  4  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    2:51.17 
  5  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    3:05.73 
  6  Tolson, Jacob D               11 NWGA-GA                   3:15.00 
  7  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    3:16.29 
  8  Chandler, William D           12 TRSC-GA                   3:42.86 
  9  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                        NT 
 10  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 11  Petty, Matthew L              11 NWGA-GA                        NT 
 12  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                        NT 
 13  Reifinger, Phillip N          11 BAY-SE                         NT 
 14  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                         NT 
 15  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 27  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Samantha A            13 UNLIN-GA                  2:12.02 
  2  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    2:18.38 
  3  Morris, Kensley               14 Marietta Marlins-GA       2:19.81 
  4  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:23.93 
  5  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    2:23.94 
  6  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    2:27.95 
  7  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:30.31 
  8  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    2:30.33 
  9  Workman, Allie G              13 NWGA-GA                   2:32.00 
 10  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:33.58 
 11  Poch, Maddie G                13 Marietta Marlins-GA       2:35.44 
 12  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    2:38.27 
 13  Williams, Maya                14 TRSC-GA                   2:55.35 
 14  Prince, Jessie C              13 The Stingrays-SE          3:05.56 
 15  Head, Ally C                  13 OSC-SE                    3:45.96 
 16  Cornelison, Emilee A          13 NWGA-GA                        NT 
 17  Nesbitt, Katherine E          13 NWGA-GA                        NT 
 18  Reid, Abigale G               14 NWGA-GA                        NT 
 19  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                         NT 
 20  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 28  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    2:09.99 
  2  Mumber, Samson L              14 TRSC-GA                   2:16.51 
  3  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    2:25.29 
  4  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:26.36 
  5  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:33.83 
  6  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:36.18 
  7  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    2:36.84 
  8  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                   2:48.02 
  9  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                   2:48.56 
 10  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    3:08.18 
 11  Sullivan, Ryan M              13 NWGA-GA                   4:00.00 
 12  Carroll, John D               14 NWGA-GA                        NT 
 13  Klingbeil, Micah J            14 NWGA-GA                        NT 
 14  Light, Christian C            13 OSC-SE                         NT 
 15  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 29  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    2:13.68 
  2  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    2:19.51 
  3  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    2:20.53 
  4  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    2:23.81 
  5  Klingbeil, Kailey L           16 NWGA-GA                   2:30.00 
  6  Nobles, Kate G                16 TRSC-GA                   2:30.01 
  7  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   2:35.00 
  8  Van Hosen, Julia R            16 Marietta Marlins-GA       2:37.53 
  9  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                    2:43.31 
 10  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE          2:43.77 
 11  Waguespack, Anna P            15 TRSC-GA                   2:54.18 
 12  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                    2:58.95 
 13  Bevis, Mya Grace              16 BAY-SE                    3:10.27 
 14  Fann, Sophie R                15 UNLIN-GA                       NT 
 15  Morris, Kari L                16 OSC-SE                         NT 
 16  Jones, Madalyn E              16 The Stingrays-SE               NT 
 17  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 30  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:54.36 
  2  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:54.87 
  3  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    1:57.14 
  4  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:57.20 
  5  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    2:00.87 
  6  Best, Jack                    17 BAY-SE                    2:02.43 
  7  Dyar, BO B                    16 Marietta Marlins-GA       2:04.10 
  8  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:06.96 
  9  Spencer, Tyler A              17 UNLIN-GA                  2:07.56 
 10  Boyer, Matthew H              16 BAY-SE                    2:08.31 
 11  Hatch, Nick P                 16 Marietta Marlins-GA       2:10.32 
 12  Prada, Luis                   16 BAY-SE                    2:10.98 
 13  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                   2:14.03 
 14  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   2:15.00 
 15  Trombley, William N           15 BAY-SE                    2:16.42 
 16  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   2:20.00 
 17  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                   2:20.00 
 18  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          2:20.68 
 19  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:21.78 
 20  Johnston, James S             16 Marietta Marlins-GA       2:29.49 
 21  Reeves, Rucker R              15 NWGA-GA                   2:30.00 
 22  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   2:30.27 
 23  Smith, Cameron L              15 The Stingrays-SE          2:30.38 
 24  Bates, Brock H                16 NWGA-GA                   2:32.55 
 25  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:33.24 
 26  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    2:38.09 
 
Event 31  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:19.61 
  2  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Edens, Calli B 12               2) Fortin, Sidney E 11            
     3) Scoggins, Emily E 12            4) Tibbs, Zoe L 11                
 
Event 32  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:14.90 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:28.23 
  3  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Eickman, William R 11           2) Petty, Matthew L 11            
     3) Tolson, Jacob D 11              4) Hood, Ryan B 11                
 
Event 33  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:56.62 
 
Event 34  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:00.36 
  2  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Petty, Jeremiah S 14            2) Bates, Bryce A 14              
     3) Carroll, John D 14              4) Klingbeil, Micah J 14          
 
Event 35  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:58.11 
  2  Marietta Marlins, Inc-GA  'A'                              2:09.15 
     1) Smith, Audrey R 11              2) Van Hosen, Julia R 16          
     3) Poch, Maddie G 13               4) Morris, Kensley 14             
  3  Three Rivers Swim Club-GA  'A'                             2:14.00 
     1) Williams, Maya 14               2) Hasko, Viola 14                
     3) Nobles, Kate G 16               4) Waguespack, Anna P 15          
 
Event 36  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:39.60 
  2  Marietta Marlins, Inc-GA  'A'                              1:56.37 
     1) Dyar, BO B 16                   2) Hatch, Nick P 16               
     3) Hausdorf, Brendan R 12          4) Johnston, James S 16           
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:01.19 
  4  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Workman, Cody A 16              2) Smith, Dylan J 16              
     3) Parker, Cal C 16                4) Black, Caleb D 16              
  5  Three Rivers Swim Club-GA  'A'                                  NT 
     1) Mumber, Samson L 14             2) Hunter, Mason H 15             
     3) Waguespack, Spencer S 18        4) Davis, William 17              
 
Event 37  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    4:59.00 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    5:12.54 
  3  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    5:17.15 
  4  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    5:18.15 
  5  Mobley, Harleigh M            12 UNLIN-GA                  5:28.91 
  6  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    5:34.36 
  7  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    5:40.15 
  8  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    5:45.38 
  9  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    5:48.27 
 10  Workman, Allie G              13 NWGA-GA                   5:49.00 
 11  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    5:57.69 
 12  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    6:01.85 
 13  Poch, Maddie G                13 Marietta Marlins-GA       6:03.87 
 14  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    6:08.41 
 15  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   6:10.00 
 16  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    6:10.05 
 17  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    6:17.04 
 18  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    6:21.00 
 19  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    6:21.14 
 20  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    6:25.42 
 21  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    6:28.57 
 22  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    6:30.11 
 23  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    6:34.62 
 24  Williams, Maya                14 TRSC-GA                   6:47.95 
 25  Jones, Madalyn E              16 The Stingrays-SE          6:59.71 
 26  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    7:11.79 
 27  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    7:12.17 
 28  Head, Ally C                  13 OSC-SE                    8:41.89 
 29  Fann, Sophie R                15 UNLIN-GA                       NT 
 30  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                         NT 
 31  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                         NT 
 32  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                         NT 
 33  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                         NT 
 
Event 38  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    4:27.52 
  2  Best, Jack                    17 BAY-SE                    4:46.21 
  3  Prada, Luis                   16 BAY-SE                    4:46.78 
  4  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    4:47.39 
  5  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    4:47.73 
  6  Green, Jason M                16 BAY-SE                    4:48.44 
  7  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    5:00.10 
  8  Spencer, Tyler A              17 UNLIN-GA                  5:08.31 
  9  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    5:10.04 
 10  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    5:10.23 
 11  Trombley, William N           15 BAY-SE                    5:12.18 
 12  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   5:13.00 
 13  Mumber, Samson L              14 TRSC-GA                   5:18.32 
 14  Boyer, Matthew H              16 BAY-SE                    5:21.03 
 15  Kiemeyer, Jacob S             14 BAY-SE                    5:21.78 
 16  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                   5:24.00 
 17  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   5:30.00 
 18  Johnston, James S             16 Marietta Marlins-GA       5:35.02 
 19  Davis, William                17 TRSC-GA                   5:36.73 
 20  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    5:44.27 
 21  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    5:46.66 
 22  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    5:47.78 
 23  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    6:00.55 
 24  Bates, Brock H                16 NWGA-GA                   6:05.00 
 25  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    6:09.19 
 26  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    6:18.13 
 27  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    6:23.24 
 28  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    6:24.39 
 29  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    6:30.08 
 30  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    6:42.00 
 31  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    6:47.39 
 32  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    6:52.53 
 33  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    6:56.93 
 34  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    7:16.70 
 35  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    7:30.97 
 36  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    8:57.43 
 37  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                        NT 
 38  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE               NT 
 39  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 40  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                         NT 
 
Event 39  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                      28.11 
  2  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                      39.62 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      40.09 
  4  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                      40.35 
  5  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                      42.58 
  6  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                      42.66 
  7  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                      42.81 
  8  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                      44.81 
  9  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      45.46 
 10  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      46.19 
 11  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      52.78 
 12  Click, Evelyn D               10 BAY-SE                      53.32 
 13  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                      54.77 
 14  Margio, Addie R                9 BAY-SE                      55.93 
 15  Pacenti, Sadie E               9 OSC-SE                    1:02.24 
 16  Stickley, Caroline             9 BAY-SE                    1:08.14 
 17  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
 18  McKinnon, Mary Jane J          9 NWGA-GA                        NT 
 19  Inman, Savannah G              9 OSC-SE                         NT 
 20  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                         NT 
 21  Hosie, Lloyd M                 9 OSC-SE                         NT 
 22  Kramer, Peyton E               9 OSC-SE                         NT 
 23  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                         NT 
 24  Bates, Natalie G              10 TRSC-GA                        NT 
 25  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE               NT 
 26  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 27  Byrum, May W                  10 BAY-SE                         NT 
 28  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 29  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                         NT 
 30  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 40  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hartrich, Sterling A          10 Marietta Marlins-GA         34.24 
  2  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                      36.45 
  3  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            38.49 
  4  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            40.92 
  5  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      44.41 
  6  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      44.49 
  7  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      45.67 
  8  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      46.37 
  9  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      48.70 
 10  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      48.72 
 11  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      48.98 
 12  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      50.36 
 13  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      53.11 
 14  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                      56.92 
 15  Greear, Braden P               9 Aqua Tigers-SE              59.26 
 16  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:01.82 
 17  Medley, Nathan P              10 TRSC-GA                        NT 
 18  Hicks, Micah J                 9 Aqua Tigers-SE                 NT 
 19  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE               NT 
 20  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                         NT 
 
Event 41  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      19.93 
  2  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      23.17 
  3  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      24.67 
  4  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                      25.10 
  5  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                      25.13 
  6  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      25.40 
  7  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      25.87 
  8  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                      27.40 
  9  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                      28.10 
 10  Isbell, Amber E                6 OSC-SE                      29.85 
 11  Cain, Kylie M                  7 OSC-SE                      33.94 
 12  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                      34.59 
 13  Kelley, Addison M              7 NWGA-GA                        NT 
 14  Inman, Sarah J                 6 OSC-SE                         NT 
 15  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 16  Nance, Makena K                7 OSC-SE                         NT 
 17  Graham, Calleigh M             6 OSC-SE                         NT 
 18  Baty, Kaitlyn M                8 TRSC-GA                        NT 
 19  Torchick, Audrey R             6 Aqua Tigers-SE                 NT 
 20  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 21  Walmsley, Ashlyn               6 BAY-SE                         NT 
 22  Usrey, Eleanor R               7 BAY-SE                         NT 
 23  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 24  Boyd, Ada E                    8 BAY-SE                         NT 
 25  Parsons, Addie K               7 BAY-SE                         NT 
 
Event 42  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Myers, Joseph R                8 BAY-SE                      23.56 
  2  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE            25.15 
  3  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      26.07 
  4  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      27.65 
  5  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                      29.70 
  6  Torchick, Noah J               8 Aqua Tigers-SE              30.09 
  7  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      32.48 
  8  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                     35.00 
  9  Stickley, Caroline             8 BAY-SE                      36.03 
 10  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                      52.29 
 11  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                         NT 
 12  Johnson, John R                8 TRSC-GA                        NT 
 13  Arnett, Joesph S               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 14  Jones, Tyson R                 8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 15  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                         NT 
 16  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 17  Gordon, Carter J               7 BAY-SE                         NT 
 18  Gordon, Jackson W              8 BAY-SE                         NT 
 19  Plumlee, Kaben S               6 BAY-SE                         NT 
 20  Hampton, Prescott V            8 BAY-SE                         NT 
 
Event 43  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
  2  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                         NT 
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hartrich, Sterling A          10 Marietta Marlins-GA       1:22.77 
  2  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:33.50 
  3  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:58.62 
  4  Medley, Nathan P              10 TRSC-GA                        NT 
  5  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 45  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      43.03 
  2  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      53.25 
  3  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                         NT 
 
Event 46  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                   1:10.00 
  2  Selander, Nathaniel W          8 OSC-SE                         NT 
  3  Johnson, John R                8 TRSC-GA                        NT 
  4  Arnett, Joesph S               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
  5  Torchick, Noah J               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 
Event 47  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                    1:01.70 
  2  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    1:19.51 
  3  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    1:21.05 
  4  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                    1:21.20 
  5  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:24.78 
  6  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                    1:25.42 
  7  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                    1:27.72 
  8  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:30.66 
  9  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                    1:33.67 
 10  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:34.19 
 11  Click, Evelyn D               10 BAY-SE                    1:34.20 
 12  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                   1:37.45 
 13  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:37.78 
 14  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:49.41 
 15  Pacenti, Sadie E               9 OSC-SE                    2:04.37 
 16  McKinnon, Mary Jane J          9 NWGA-GA                        NT 
 17  Inman, Savannah G              9 OSC-SE                         NT 
 18  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                         NT 
 19  Hosie, Lloyd M                 9 OSC-SE                         NT 
 20  Bates, Natalie G              10 TRSC-GA                        NT 
 21  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE               NT 
 22  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 23  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 48  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:07.24 
  2  Hartrich, Sterling A          10 Marietta Marlins-GA       1:09.26 
  3  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:12.37 
  4  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:13.03 
  5  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:16.62 
  6  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:16.66 
  7  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:26.20 
  8  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    1:29.09 
  9  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:30.65 
 10  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:31.72 
 11  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:34.11 
 12  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                    1:37.41 
 13  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:38.63 
 14  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                    1:38.68 
 15  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:40.42 
 16  Greear, Braden P               9 Aqua Tigers-SE            1:55.36 
 17  Minnick, Dakota L             10 OSC-SE                         NT 
 18  Selander, Perry E             10 OSC-SE                         NT 
 19  Medley, Nathan P              10 TRSC-GA                        NT 
 20  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE               NT 
 21  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                         NT 
 
Event 49  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      37.02 
  2  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      48.43 
  3  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      49.57 
  4  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                      50.68 
  5  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      52.03 
  6  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      53.91 
  7  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                      55.96 
  8  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                      57.26 
  9  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                    1:00.89 
 10  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                    1:02.16 
 11  Isbell, Amber E                6 OSC-SE                    1:11.30 
 12  Kelley, Addison M              7 NWGA-GA                        NT 
 13  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 14  Nance, Makena K                7 OSC-SE                         NT 
 15  Baty, Kaitlyn M                8 TRSC-GA                        NT 
 16  Torchick, Audrey R             6 Aqua Tigers-SE                 NT 
 17  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 18  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 19  Boyd, Ada E                    8 BAY-SE                         NT 
 20  Parsons, Addie K               7 BAY-SE                         NT 
 
Event 50  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Myers, Joseph R                8 BAY-SE                      43.07 
  2  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      50.54 
  3  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      52.96 
  4  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                     55.00 
  5  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE          1:00.39 
  6  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                    1:02.49 
  7  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                    1:04.75 
  8  Stickley, Caroline             8 BAY-SE                    1:06.68 
  9  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                    1:48.52 
 10  Selander, Nathaniel W          8 OSC-SE                         NT 
 11  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                         NT 
 12  Johnson, John R                8 TRSC-GA                        NT 
 13  Arnett, Joesph S               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 14  Jones, Tyson R                 8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 15  Torchick, Noah J               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 16  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                         NT 
 17  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 18  Gordon, Jackson W              8 BAY-SE                         NT 
 19  Plumlee, Kaben S               6 BAY-SE                         NT 
 20  Hampton, Prescott V            8 BAY-SE                         NT 
 
Event 51  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      45.60 
  2  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                      48.02 
  3  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                      48.99 
  4  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                      50.44 
  5  Click, Evelyn D               10 BAY-SE                      51.01 
  6  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                      51.16 
  7  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      51.99 
  8  Margio, Addie R                9 BAY-SE                      52.20 
  9  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                      52.22 
 10  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      52.55 
 11  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                      54.90 
 12  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:01.17 
 13  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:03.45 
 14  Pacenti, Sadie E               9 OSC-SE                    1:12.01 
 15  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
 16  McKinnon, Mary Jane J          9 NWGA-GA                        NT 
 17  Inman, Savannah G              9 OSC-SE                         NT 
 18  Hosie, Lloyd M                 9 OSC-SE                         NT 
 19  Kramer, Peyton E               9 OSC-SE                         NT 
 20  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                         NT 
 21  Bates, Natalie G              10 TRSC-GA                        NT 
 22  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE               NT 
 23  Stickley, Caroline             9 BAY-SE                         NT 
 24  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 25  Byrum, May W                  10 BAY-SE                         NT 
 26  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 27  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                         NT 
 28  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                         NT 
 29  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                         NT 
 
Event 52  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            41.83 
  2  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      46.11 
  3  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      46.69 
  4  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                      47.43 
  5  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      49.33 
  6  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      51.36 
  7  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      52.89 
  8  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            53.09 
  9  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      53.29 
 10  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                      54.81 
 11  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      55.76 
 12  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      57.12 
 13  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:01.21 
 14  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                    1:05.60 
 15  Greear, Braden P               9 Aqua Tigers-SE            1:08.91 
 16  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:18.29 
 17  Minnick, Dakota L             10 OSC-SE                         NT 
 18  Selander, Perry E             10 OSC-SE                         NT 
 19  Medley, Nathan P              10 TRSC-GA                        NT 
 20  Hicks, Micah J                 9 Aqua Tigers-SE                 NT 
 21  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE               NT 
 22  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                         NT 
 
Event 53  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      26.49 
  2  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      27.16 
  3  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      30.53 
  4  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      31.69 
  5  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      32.11 
  6  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                      35.38 
  7  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                      45.57 
  8  Cain, Kylie M                  7 OSC-SE                         NT 
  9  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                         NT 
 10  Isbell, Amber E                6 OSC-SE                         NT 
 11  Inman, Sarah J                 6 OSC-SE                         NT 
 12  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 13  Baty, Kaitlyn M                8 TRSC-GA                        NT 
 14  Torchick, Audrey R             6 Aqua Tigers-SE                 NT 
 15  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                         NT 
 16  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                         NT 
 17  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 18  Usrey, Eleanor R               7 BAY-SE                         NT 
 19  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 20  Parsons, Addie K               7 BAY-SE                         NT 
 
Event 54  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Myers, Joseph R                8 BAY-SE                      28.67 
  2  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                      32.99 
  3  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      33.61 
  4  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      37.28 
  5  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                     40.00 
  6  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      53.88 
  7  Selander, Nathaniel W          8 OSC-SE                         NT 
  8  Johnson, John R                8 TRSC-GA                        NT 
  9  Arnett, Joesph S               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 10  Jones, Tyson R                 8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 11  Torchick, Noah J               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 12  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE               NT 
 13  Stickley, Caroline             8 BAY-SE                         NT 
 14  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 15  Hampton, Prescott V            8 BAY-SE                         NT 
 
Event 55  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    1:34.95 
  2  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                    1:37.27 
  3  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    1:37.80 
  4  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                    1:38.29 
  5  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                    1:40.39 
  6  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:40.39 
  7  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:40.91 
  8  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:42.75 
  9  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:56.65 
 10  Click, Evelyn D               10 BAY-SE                    1:56.76 
 11  Margio, Addie R                9 BAY-SE                    2:01.31 
 12  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
 13  McKinnon, Mary Jane J          9 NWGA-GA                        NT 
 14  Inman, Savannah G              9 OSC-SE                         NT 
 15  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                         NT 
 16  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE               NT 
 17  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                         NT 
 
Event 56  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hartrich, Sterling A          10 Marietta Marlins-GA       1:18.87 
  2  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:22.51 
  3  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:23.45 
  4  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:30.64 
  5  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:33.59 
  6  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    1:37.40 
  7  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:38.01 
  8  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:44.86 
  9  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:44.88 
 10  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:48.97 
 11  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:52.56 
 12  Medley, Nathan P              10 TRSC-GA                        NT 
 13  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
 14  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                         NT 
 15  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                         NT 
 
Event 57  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                    1:37.45 
  2  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:57.78 
  3  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                         NT 
  4  Isbell, Amber E                6 OSC-SE                         NT 
  5  Baty, Kaitlyn M                8 TRSC-GA                        NT 
  6  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 58  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Myers, Joseph R                8 BAY-SE                    1:57.37 
  2  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                   2:00.00 
  3  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                    2:38.38 
  4  Selander, Nathaniel W          8 OSC-SE                         NT 
  5  Johnson, John R                8 TRSC-GA                        NT 
  6  Arnett, Joesph S               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
  7  Torchick, Noah J               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 
Event 59  Girls 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:47.12 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   3:01.86 
  3  Baylor Swim Club-SE  'C'                                        NT 
 
Event 60  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:38.98 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:57.11 
 
Event 61  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:28.06 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:54.02 
 
Event 62  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:49.55 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                        NT 
 
Event 63  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:53.35 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:54.35 
  3  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    1:59.56 
  4  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:59.76 
  5  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    2:00.39 
  6  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   2:13.00 
  7  Klingbeil, Kailey L           16 NWGA-GA                   2:16.00 
  8  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE          2:26.20 
  9  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    2:26.43 
 10  Bevis, Mya Grace              16 BAY-SE                    2:28.59 
 11  Waguespack, Anna P            15 TRSC-GA                   2:29.34 
 12  Fann, Sophie R                15 UNLIN-GA                       NT 
 13  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                         NT 
 
Event 64  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:38.82 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:42.37 
  3  Best, Jack                    17 BAY-SE                    1:42.52 
  4  Prada, Luis                   16 BAY-SE                    1:43.05 
  5  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    1:45.55 
  6  Boyer, Matthew H              16 BAY-SE                    1:46.40 
  7  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:46.51 
  8  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    1:48.95 
  9  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    1:48.99 
 10  Dyar, BO B                    16 Marietta Marlins-GA       1:50.95 
 11  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    1:51.14 
 12  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                    1:51.61 
 13  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   1:55.75 
 14  Hatch, Nick P                 16 Marietta Marlins-GA       1:56.72 
 15  Trombley, William N           15 BAY-SE                    1:56.91 
 16  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   1:57.00 
 17  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   1:58.66 
 18  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                   1:59.00 
 19  Davis, William                17 TRSC-GA                   1:59.42 
 20  Mumber, Samson L              14 TRSC-GA                   1:59.71 
 21  Johnston, James S             16 Marietta Marlins-GA       2:01.89 
 22  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                   2:04.27 
 23  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:08.36 
 24  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:08.60 
 25  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          2:10.53 
 26  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:14.32 
 27  Reeves, Rucker R              15 NWGA-GA                   2:15.00 
 28  Bates, Brock H                16 NWGA-GA                   2:17.09 
 29  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    2:19.90 
 30  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    2:27.80 
 31  Dimmer, Seth W                15 OSC-SE                         NT 
 32  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 65  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Samantha A            13 UNLIN-GA                  1:56.53 
  2  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    1:58.74 
  3  Morris, Kensley               14 Marietta Marlins-GA       2:02.20 
  4  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:06.42 
  5  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    2:07.50 
  6  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    2:08.79 
  7  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    2:08.99 
  8  Poch, Maddie G                13 Marietta Marlins-GA       2:09.29 
  9  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:12.95 
 10  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:12.98 
 11  Workman, Allie G              13 NWGA-GA                   2:13.00 
 12  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    2:16.03 
 13  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:20.69 
 14  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    2:20.77 
 15  Hasko, Viola                  14 TRSC-GA                   2:27.86 
 16  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                    2:28.20 
 17  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          2:58.55 
 18  Funes, Vivianne A             13 NWGA-GA                        NT 
 19  Nesbitt, Katherine E          13 NWGA-GA                        NT 
 20  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                         NT 
 21  Raines, Malory S              13 BAY-SE                         NT 
 22  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 
Event 66  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    2:03.24 
  2  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    2:13.75 
  3  Klingbeil, Micah J            14 NWGA-GA                   2:15.00 
  4  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:15.87 
  5  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:17.44 
  6  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:18.14 
  7  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                   2:26.60 
  8  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                   2:26.81 
  9  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    2:34.27 
 10  Hasko, Luciano                13 TRSC-GA                   2:50.05 
 11  Carroll, John D               14 NWGA-GA                        NT 
 12  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 67  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Harleigh M            12 UNLIN-GA                  2:03.63 
  2  Belcher, Breanna N            12 Aqua Tigers-SE            2:24.50 
  3  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    2:24.66 
  4  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE            2:25.09 
  5  Smith, Audrey R               11 Marietta Marlins-GA       2:29.73 
  6  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    2:35.13 
  7  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    2:36.40 
  8  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    2:44.33 
  9  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    2:46.65 
 10  Holsomback, Laney B           12 TRSC-GA                   2:48.51 
 11  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    2:51.93 
 12  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE          2:58.45 
 13  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    2:58.47 
 14  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    3:08.03 
 15  Curl, Sydney K                11 The Stingrays-SE          3:11.34 
 16  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                        NT 
 17  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                        NT 
 18  Lu, Viviana                   12 UNLIN-GA                       NT 
 19  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 68  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hausdorf, Brendan R           12 Marietta Marlins-GA       1:53.84 
  2  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    2:23.46 
  3  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    2:28.29 
  4  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA       2:30.26 
  5  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    2:33.42 
  6  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    2:42.90 
  7  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    2:43.25 
  8  Reifinger, Phillip N          11 BAY-SE                    3:26.40 
  9  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 10  Petty, Matthew L              11 NWGA-GA                        NT 
 11  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                         NT 
 12  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                         NT 
 13  Dart, Jack D                  12 BAY-SE                         NT 
 14  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 69  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      55.57 
  2  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                      57.00 
  3  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      59.93 
  4  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                    1:00.10 
  5  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:00.84 
  6  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   1:10.00 
  7  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:11.59 
  8  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                    1:12.20 
  9  Van Hosen, Julia R            16 Marietta Marlins-GA       1:18.61 
 10  Waguespack, Anna P            15 TRSC-GA                   1:18.83 
 11  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 70  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      53.24 
  2  Trombley, William N           15 BAY-SE                      54.92 
  3  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      55.46 
  4  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      56.06 
  5  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      56.13 
  6  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      56.78 
  7  Best, Jack                    17 BAY-SE                      56.95 
  8  Dyar, BO B                    16 Marietta Marlins-GA         57.42 
  9  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                     58.00 
 10  Boyer, Matthew H              16 BAY-SE                      58.32 
 11  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                      58.46 
 12  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   1:00.34 
 13  Smith, Dylan J                16 NWGA-GA                   1:04.00 
 14  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   1:05.00 
 15  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:06.24 
 16  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                   1:07.00 
 17  Johnston, James S             16 Marietta Marlins-GA       1:07.82 
 18  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          1:09.50 
 19  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:09.64 
 20  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    1:14.30 
 21  Reeves, Rucker R              15 NWGA-GA                   1:15.00 
 22  Bates, Brock H                16 NWGA-GA                   1:16.42 
 23  Dimmer, Seth W                15 OSC-SE                         NT 
 24  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE               NT 
 25  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                         NT 
 
Event 71  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Samantha A            13 UNLIN-GA                  1:00.31 
  2  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    1:01.76 
  3  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    1:02.29 
  4  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    1:02.61 
  5  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    1:02.86 
  6  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:04.18 
  7  Morris, Kensley               14 Marietta Marlins-GA       1:05.71 
  8  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:06.33 
  9  Poch, Maddie G                13 Marietta Marlins-GA       1:07.68 
 10  Workman, Allie G              13 NWGA-GA                   1:08.00 
 11  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    1:08.60 
 12  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    1:09.20 
 13  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    1:13.98 
 14  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:14.50 
 15  Hasko, Viola                  14 TRSC-GA                   1:25.12 
 16  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                    1:26.30 
 17  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:38.41 
 18  Funes, Vivianne A             13 NWGA-GA                        NT 
 19  Nesbitt, Katherine E          13 NWGA-GA                        NT 
 20  Head, Ally C                  13 OSC-SE                         NT 
 
Event 72  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    1:04.45 
  2  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    1:06.37 
  3  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:09.65 
  4  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    1:12.26 
  5  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                   1:16.58 
  6  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                   1:26.80 
  7  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:37.80 
  8  Carroll, John D               14 NWGA-GA                        NT 
 
Event 73  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lu, Viviana                   12 UNLIN-GA                    32.06 
  2  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      32.25 
  3  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      33.85 
  4  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE              35.09 
  5  Belcher, Breanna N            12 Aqua Tigers-SE              35.12 
  6  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      35.86 
  7  Curl, Sydney K                11 The Stingrays-SE            35.97 
  8  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                     37.00 
  9  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      40.73 
 10  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      41.81 
 11  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE            49.49 
 12  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      50.57 
 13  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                        NT 
 
Event 74  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hausdorf, Brendan R           12 Marietta Marlins-GA         29.11 
  2  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      31.47 
  3  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      32.46 
  4  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      34.86 
  5  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA         36.09 
  6  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      39.11 
  7  Tolson, Jacob D               11 NWGA-GA                     45.00 
  8  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                     46.05 
  9  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      46.75 
 10  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                     47.17 
 11  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE            47.95 
 12  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      51.06 
 13  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE            56.60 
 14  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 15  Petty, Matthew L              11 NWGA-GA                        NT 
 16  Belcher, Luke A               11 Aqua Tigers-SE                 NT 
 17  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                         NT 
 18  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 75  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    2:32.34 
  2  Van Hosen, Julia R            16 Marietta Marlins-GA       2:43.57 
  3  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                    2:47.96 
  4  Bevis, Mya Grace              16 BAY-SE                    3:02.89 
  5  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   3:10.00 
  6  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE          3:12.87 
  7  Fann, Sophie R                15 UNLIN-GA                       NT 
  8  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 76  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    2:05.77 
  2  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:10.93 
  3  Hatch, Nick P                 16 Marietta Marlins-GA       2:25.52 
  4  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   2:30.00 
  5  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                   2:30.75 
  6  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          2:33.81 
  7  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:34.24 
  8  Davis, William                17 TRSC-GA                   2:38.52 
  9  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:55.35 
 10  Hasko, Luciano                13 TRSC-GA                   3:23.85 
 
Event 77  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Morris, Kensley               14 Marietta Marlins-GA       2:40.43 
  2  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    2:43.41 
  3  Hasko, Viola                  14 TRSC-GA                   2:53.38 
  4  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    2:55.61 
  5  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:59.90 
  6  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    3:15.29 
  7  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                         NT 
  8  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                         NT 
  9  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                         NT 
 10  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                         NT 
 11  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                         NT 
 
Event 78  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Klingbeil, Micah J            14 NWGA-GA                   2:45.00 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:52.91 
  3  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    3:09.08 
  4  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                        NT 
  5  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                         NT 
  6  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                         NT 
  7  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 79  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Harleigh M            12 UNLIN-GA                  1:18.78 
  2  Smith, Audrey R               11 Marietta Marlins-GA       1:23.42 
  3  Belcher, Breanna N            12 Aqua Tigers-SE            1:23.77 
  4  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE            1:27.23 
  5  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:28.74 
  6  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:31.07 
  7  Curl, Sydney K                11 The Stingrays-SE          1:33.71 
  8  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:35.63 
  9  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:39.08 
 10  Holsomback, Laney B           12 TRSC-GA                   1:49.23 
 11  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE          1:49.49 
 12  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:52.28 
 13  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:54.87 
 14  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                        NT 
 15  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 80  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hausdorf, Brendan R           12 Marietta Marlins-GA       1:15.39 
  2  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA       1:30.15 
  3  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:31.54 
  4  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:33.43 
  5  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:39.00 
  6  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:39.02 
  7  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE          1:40.79 
  8  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:41.63 
  9  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:49.17 
 10  Braden, Matthew C             12 OSC-SE                    1:52.09 
 11  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:53.13 
 12  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          1:56.82 
 13  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                        NT 
 14  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 15  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                        NT 
 16  Reifinger, Phillip N          11 BAY-SE                         NT 
 17  Dart, Jack D                  12 BAY-SE                         NT 
 
Event 81  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      24.47 
  2  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      24.73 
  3  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                      25.26 
  4  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                      25.36 
  5  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                      26.11 
  6  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                      26.28 
  7  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                      28.50 
  8  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                     29.00 
  9  Klingbeil, Kailey L           16 NWGA-GA                     29.00 
 10  Waguespack, Anna P            15 TRSC-GA                     29.27 
 11  Van Hosen, Julia R            16 Marietta Marlins-GA         29.60 
 12  Hasko, Viola                  14 TRSC-GA                     30.33 
 13  Bevis, Mya Grace              16 BAY-SE                      30.58 
 14  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE            31.98 
 15  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      37.55 
 16  Fann, Sophie R                15 UNLIN-GA                       NT 
 17  Wheeler, Macy M               16 OSC-SE                         NT 
 18  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                         NT 
 
Event 82  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyer, Matthew H              16 BAY-SE                      21.42 
  2  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                      21.60 
  3  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      21.86 
  4  Best, Jack                    17 BAY-SE                      22.04 
  5  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      22.10 
  6  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      22.88 
  7  Prada, Luis                   16 BAY-SE                      22.90 
  8  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      23.22 
  9  Dyar, BO B                    16 Marietta Marlins-GA         23.34 
 10  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                     24.00 
 11  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      24.00 
 12  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                      24.02 
 13  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                     24.03 
 14  Mumber, Samson L              14 TRSC-GA                     24.05 
 15  Green, Jason M                16 BAY-SE                      24.05 
 16  Smith, Dylan J                16 NWGA-GA                     24.50 
 17  Johnston, James S             16 Marietta Marlins-GA         24.62 
 18  Trombley, William N           15 BAY-SE                      24.78 
 19  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                     24.84 
 20  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                     25.00 
 21  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                     25.00 
 22  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                      25.48 
 23  Bates, Brock H                16 NWGA-GA                     27.00 
 24  Reeves, Rucker R              15 NWGA-GA                     27.00 
 25  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                      27.69 
 26  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                      27.71 
 27  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                      30.59 
 28  Dimmer, Seth W                15 OSC-SE                      42.15 
 29  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                      26.12 
  2  Morris, Kensley               14 Marietta Marlins-GA         26.44 
  3  Smith, Addison E              14 BAY-SE                      26.51 
  4  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                      27.02 
  5  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                      27.55 
  6  Workman, Allie G              13 NWGA-GA                     27.75 
  7  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                      27.79 
  8  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                      27.95 
  9  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                      30.59 
 10  Nesbitt, Katherine E          13 NWGA-GA                     30.75 
 11  Funes, Vivianne A             13 NWGA-GA                     33.00 
 12  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE            36.17 
 13  Head, Ally C                  13 OSC-SE                      37.36 
 14  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                         NT 
 15  Raines, Malory S              13 BAY-SE                         NT 
 16  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                      25.75 
  2  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                      25.89 
  3  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                     27.50 
  4  Klingbeil, Micah J            14 NWGA-GA                     27.50 
  5  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                      28.16 
  6  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                      29.23 
  7  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                     29.72 
  8  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                      29.91 
  9  Hasko, Luciano                13 TRSC-GA                     30.99 
 10  Carroll, John D               14 NWGA-GA                        NT 
 11  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                         NT 
 12  Durand, Louis S               13 TRSC-GA                        NT 
 13  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 85  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lu, Viviana                   12 UNLIN-GA                    28.32 
  2  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE              30.01 
  3  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      30.04 
  4  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      30.35 
  5  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      30.58 
  6  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      30.97 
  7  Smith, Audrey R               11 Marietta Marlins-GA         31.50 
  8  Holsomback, Laney B           12 TRSC-GA                     32.18 
  9  Curl, Sydney K                11 The Stingrays-SE            32.37 
 10  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      32.69 
 11  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE            32.95 
 12  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      33.32 
 13  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      34.75 
 14  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                     38.21 
 15  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                        NT 
 16  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 17  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 86  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      30.31 
  2  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      30.42 
  3  Petty, Matthew L              11 NWGA-GA                     30.97 
  4  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      30.97 
  5  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA         31.49 
  6  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      32.85 
  7  Tolson, Jacob D               11 NWGA-GA                     33.00 
  8  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      34.26 
  9  Braden, Matthew C             12 OSC-SE                      35.84 
 10  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                     36.24 
 11  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                     36.46 
 12  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      36.61 
 13  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      39.15 
 14  Reifinger, Phillip N          11 BAY-SE                      39.68 
 15  Dart, Jack D                  12 BAY-SE                      40.21 
 16  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE            40.99 
 17  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE            42.89 
 18  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE            53.97 
 19  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 20  Belcher, Luke A               11 Aqua Tigers-SE                 NT 
 21  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 87  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    2:09.62 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    2:10.91 
  3  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    2:21.18 
  4  Klingbeil, Kailey L           16 NWGA-GA                   2:30.00 
  5  Dailey, Taryn L               14 BAY-SE                    2:33.69 
  6  Gray, Catherine A             15 The Stingrays-SE          2:39.69 
  7  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    2:41.95 
  8  Van Hosen, Julia R            16 Marietta Marlins-GA       2:44.39 
  9  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE               NT 
 10  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                         NT 
 
Event 88  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Best, Jack                    17 BAY-SE                    1:50.99 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:51.12 
  3  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:54.61 
  4  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    1:58.99 
  5  Mumber, Samson L              14 TRSC-GA                   2:01.45 
  6  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:02.71 
  7  Dyar, BO B                    16 Marietta Marlins-GA       2:04.88 
  8  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:06.82 
  9  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    2:07.07 
 10  Prada, Luis                   16 BAY-SE                    2:08.98 
 11  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                   2:12.75 
 12  Trombley, William N           15 BAY-SE                    2:13.23 
 13  Hatch, Nick P                 16 Marietta Marlins-GA       2:14.13 
 14  Johnston, James S             16 Marietta Marlins-GA       2:17.11 
 15  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   2:20.00 
 16  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                   2:20.00 
 17  Davis, William                17 TRSC-GA                   2:20.09 
 18  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:25.11 
 19  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          2:25.22 
 20  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:29.20 
 21  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    2:39.06 
 22  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:42.81 
 23  Bates, Brock H                16 NWGA-GA                        NT 
 24  Dimmer, Seth W                15 OSC-SE                         NT 
 
Event 89  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Samantha A            13 UNLIN-GA                  2:09.28 
  2  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    2:14.70 
  3  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:19.70 
  4  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:25.31 
  5  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:31.18 
  6  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                    2:31.54 
  7  Hasko, Viola                  14 TRSC-GA                   2:43.83 
  8  Poch, Maddie G                13 Marietta Marlins-GA            NT 
  9  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                         NT 
 10  Porter, Cecilia M             13 BAY-SE                         NT 
 11  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                         NT 
 12  Raines, Malory S              13 BAY-SE                         NT 
 13  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 
Event 90  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    2:33.42 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:39.38 
  3  Lydon, Trey M                 13 BAY-SE                    2:39.92 
  4  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:52.35 
  5  Hasko, Luciano                13 TRSC-GA                        NT 
  6  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                         NT 
 
Event 91  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Harleigh M            12 UNLIN-GA                  1:03.28 
  2  Lu, Viviana                   12 UNLIN-GA                  1:10.31 
  3  Smith, Audrey R               11 Marietta Marlins-GA       1:14.70 
  4  Harper, Ashlin A              12 Aqua Tigers-SE            1:15.09 
  5  Belcher, Breanna N            12 Aqua Tigers-SE            1:16.84 
  6  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:17.45 
  7  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:17.50 
  8  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:19.47 
  9  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:20.24 
 10  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    1:21.80 
 11  Curl, Sydney K                11 The Stingrays-SE          1:22.71 
 12  O'Connor, Cayleigh A          12 The Stingrays-SE          1:27.29 
 13  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:29.30 
 14  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:29.53 
 15  Holsomback, Laney B           12 TRSC-GA                   1:33.76 
 16  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:37.83 
 17  Edens, Calli B                12 NWGA-GA                   1:41.05 
 18  Fortin, Sidney E              11 NWGA-GA                        NT 
 19  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 20  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 92  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hausdorf, Brendan R           12 Marietta Marlins-GA       1:00.26 
  2  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:16.97 
  3  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:18.73 
  4  Culling, Josh C               11 Marietta Marlins-GA       1:19.49 
  5  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:22.85 
  6  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:27.34 
  7  Tolson, Jacob D               11 NWGA-GA                   1:29.00 
  8  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          1:34.26 
  9  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE          1:37.40 
 10  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:40.60 
 11  Reifinger, Phillip N          11 BAY-SE                    1:43.83 
 12  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:52.96 
 13  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    2:17.80 
 14  Hood, Reece P                 11 NWGA-GA                        NT 
 15  Eickman, William R            11 NWGA-GA                        NT 
 16  Petty, Matthew L              11 NWGA-GA                        NT 
 17  Hood, Ryan B                  11 NWGA-GA                        NT 
 18  Belcher, Luke A               11 Aqua Tigers-SE                 NT 
 19  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE               NT 
 20  Dart, Jack D                  12 BAY-SE                         NT 
 21  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 93  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:39.79 
  2  Marietta Marlins, Inc-GA  'A'                              1:55.65 
     1) Poch, Maddie G 13               2) Smith, Audrey R 11             
     3) Van Hosen, Julia R 16           4) Morris, Kensley 14             
  3  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Workman, Cassie J 16            2) Workman, Allie G 13            
     3) Klingbeil, Kailey L 16          4) Funes, Vivianne A 13           
 
Event 94  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:28.36 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:36.85 
  3  Marietta Marlins, Inc-GA  'A'                              1:37.11 
     1) Hausdorf, Brendan R 12          2) Hatch, Nick P 16               
     3) Johnston, James S 16            4) Dyar, BO B 16                  
  4  Three Rivers Swim Club-GA  'A'                             1:37.47 
     1) Mumber, Samson L 14             2) Davis, William 17              
     3) Hunter, Mason H 15              4) Waguespack, Spencer S 18       
  5  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Workman, Cody A 16              2) Smith, Dylan J 16              
     3) Parker, Cal C 16                4) Black, Caleb D 16              
 
Event 95  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:47.70 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:53.88 
 
Event 96  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:49.03 
  2  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Bates, Bryce A 14               2) Carroll, John D 14             
     3) Klingbeil, Micah J 14           4) Petty, Jeremiah S 14           
 
Event 97  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:04.68 
 
Event 98  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:04.55 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:25.68 
  3  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Eickman, William R 11           2) Hood, Reece P 11               
     3) Petty, Matthew L 11             4) Tolson, Jacob D 11             
 
Event 99  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mobley, Samantha A            13 UNLIN-GA                  4:37.76 
  2  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    4:38.26 
  3  Dassow, Anne S                17 BAY-SE                    4:50.87 
  4  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    4:56.96 
  5  Mobley, Harleigh M            12 UNLIN-GA                  4:57.68 
  6  Gordon, Jewel A               13 BAY-SE                    5:04.36 
  7  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    5:15.30 
  8  Poch, Maddie G                13 Marietta Marlins-GA       5:28.09 
  9  Workman, Allie G              13 NWGA-GA                   6:00.00 
 10  Workman, Cassie J             16 NWGA-GA                   6:00.00 
 11  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                         NT 
 12  Wilson, Avery G               13 BAY-SE                         NT 
 13  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                         NT 
 14  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                         NT 
 
Event 100  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    4:03.55 
  2  Green, Jason M                16 BAY-SE                    4:08.61 
  3  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    4:10.83 
  4  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    4:13.34 
  5  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    4:21.70 
  6  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    4:23.39 
  7  Best, Jack                    17 BAY-SE                    4:30.25 
  8  Hatch, Nick P                 16 Marietta Marlins-GA       4:42.14 
  9  Black, Caleb D                16 NWGA-GA                   4:51.00 
 10  Parker, Cal C                 16 NWGA-GA                   4:52.00 
 11  Trombley, William N           15 BAY-SE                    5:04.04 
 12  Workman, Cody A               16 NWGA-GA                   5:10.00 
 13  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    5:16.09 
 14  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    5:30.10 
 15  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    6:11.19 
 16  Carroll, John D               14 NWGA-GA                        NT 
 17  Bates, Bryce A                14 NWGA-GA                        NT 
 18  Petty, Jeremiah S             14 NWGA-GA                        NT 
 19  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                        NT 
 20  Hunter, Mason H               15 TRSC-GA                        NT 
 21  Tippett, Will W               14 BAY-SE                         NT 
 22  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                         NT 
 23  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                         NT 
 24  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                         NT 
 
Event 101  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    2:49.61 
  2  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                    3:06.10 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    3:13.09 
  4  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    3:20.52 
  5  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
  6  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                         NT 
  7  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                         NT 
  8  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
  9  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 10  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 102  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          2:27.09 
  2  Hartrich, Sterling A          10 Marietta Marlins-GA       2:31.11 
  3  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          2:53.67 
  4  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
  5  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                         NT 
  6  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                         NT 
  7  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                         NT 
  8  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                         NT 
  9  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                         NT 
 10  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                         NT 
 11  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                         NT 
 12  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                         NT 
 13  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                         NT 
 
Event 103  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Dillmon, Charlotte L           8 TRSC-GA                   1:46.46 
  2  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 104  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                   1:45.00 
 
Event 105  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                      46.40 
  2  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                      46.55 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      47.20 
  4  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                      48.07 
  5  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      48.68 
  6  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                      49.14 
  7  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      52.37 
  8  Hannaway, Addison M            9 The Stingrays-SE          1:35.28 
  9  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
 10  McKinnon, Mary Jane J          9 NWGA-GA                        NT 
 11  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                         NT 
 12  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                         NT 
 13  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 
Event 106  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            35.01 
  2  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                      36.05 
  3  Hartrich, Sterling A          10 Marietta Marlins-GA         36.06 
  4  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      43.72 
  5  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      43.86 
  6  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      44.83 
  7  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      48.14 
  8  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      48.95 
  9  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                      49.44 
 10  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            49.66 
 11  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                      55.85 
 12  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      57.16 
 13  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      58.99 
 14  Lebed, Kirill N                9 OSC-SE                    1:00.38 
 15  Mercado, Andrew T             10 The Stingrays-SE          1:14.62 
 16  Habbick, Daniel M             10 The Stingrays-SE          1:32.53 
 17  Greear, Braden P               9 Aqua Tigers-SE                 NT 
 18  Hicks, Micah J                 9 Aqua Tigers-SE                 NT 
 19  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
 20  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                         NT 
 
Event 107  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      18.53 
  2  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      19.23 
  3  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      24.42 
  4  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      26.20 
  5  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      26.52 
  6  Dillmon, Charlotte L           8 TRSC-GA                     28.12 
  7  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                      34.75 
  8  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
  9  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                         NT 
 10  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                         NT 
 11  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                         NT 
 12  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 13  Walmsley, Ashlyn               6 BAY-SE                         NT 
 14  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 108  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Myers, Joseph R                8 BAY-SE                      24.30 
  2  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                     30.00 
  3  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      30.80 
  4  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      33.04 
  5  McCall, Aidan J                8 OSC-SE                         NT 
  6  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                         NT 
  7  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 109  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:41.38 
  2  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                    1:46.28 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:49.98 
  4  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:53.53 
  5  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    1:54.28 
  6  Click, Evelyn D               10 BAY-SE                    1:54.84 
  7  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                    1:58.89 
  8  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                    2:00.59 
  9  Margio, Addie R                9 BAY-SE                    2:01.56 
 10  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    2:23.63 
 11  McKinnon, Mary Jane J          9 NWGA-GA                        NT 
 12  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 13  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 14  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 110  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:34.99 
  2  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:41.42 
  3  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:48.92 
  4  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:53.42 
  5  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:55.62 
  6  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:58.46 
  7  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    2:00.40 
  8  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                    2:00.60 
  9  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    2:02.88 
 10  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    2:05.28 
 11  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    2:10.64 
 12  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    2:11.54 
 13  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    2:11.88 
 14  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    2:22.90 
 15  Lebed, Kirill N                9 OSC-SE                         NT 
 16  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE               NT 
 17  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                         NT 
 18  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                         NT 
 
Event 111  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      56.57 
  2  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      57.47 
  3  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:00.53 
  4  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                    1:19.44 
  5  Dillmon, Charlotte L           8 TRSC-GA                        NT 
  6  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                         NT 
  7  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                         NT 
  8  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 112  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Myers, Joseph R                8 BAY-SE                    1:02.61 
  2  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                   1:10.00 
  3  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                    1:16.68 
  4  McCall, Aidan J                8 OSC-SE                         NT 
 
Event 113  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                      36.24 
  2  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                      37.52 
  3  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                      37.98 
  4  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                      37.99 
  5  McKinnon, Mary Jane J          9 NWGA-GA                     39.48 
  6  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      40.04 
  7  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      40.14 
  8  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      40.19 
  9  Click, Evelyn D               10 BAY-SE                      43.80 
 10  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      44.29 
 11  Margio, Addie R                9 BAY-SE                      47.86 
 12  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                      50.40 
 13  Stickley, Caroline             9 BAY-SE                    1:01.63 
 14  Hannaway, Addison M            9 The Stingrays-SE          1:12.66 
 15  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
 16  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                         NT 
 17  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                         NT 
 18  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 19  Byrum, May W                  10 BAY-SE                         NT 
 20  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 21  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                         NT 
 22  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 114  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            29.08 
  2  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            30.15 
  3  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                      32.56 
  4  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      32.70 
  5  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      33.73 
  6  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      37.84 
  7  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      37.96 
  8  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      40.70 
  9  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                      40.77 
 10  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      40.96 
 11  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      41.44 
 12  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                      43.37 
 13  Lebed, Kirill N                9 OSC-SE                      43.54 
 14  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                      43.86 
 15  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      44.59 
 16  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      44.83 
 17  Habbick, Daniel M             10 The Stingrays-SE            47.85 
 18  Mercado, Andrew T             10 The Stingrays-SE            50.15 
 19  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      50.54 
 20  Greear, Braden P               9 Aqua Tigers-SE              52.23 
 21  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                      52.53 
 22  Smith, Landon E                9 OSC-SE                         NT 
 23  Hicks, Micah J                 9 Aqua Tigers-SE                 NT 
 24  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE               NT 
 25  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                         NT 
 
Event 115  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      17.32 
  2  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      19.85 
  3  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      20.28 
  4  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      21.74 
  5  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      22.25 
  6  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                      24.72 
  7  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                      25.05 
  8  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                      27.39 
  9  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                      28.71 
 10  Kelley, Addison M              7 NWGA-GA                        NT 
 11  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 12  Graham, Calleigh M             6 OSC-SE                         NT 
 13  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 14  Walmsley, Ashlyn               6 BAY-SE                         NT 
 15  Usrey, Eleanor R               7 BAY-SE                         NT 
 16  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 17  Boyd, Ada E                    8 BAY-SE                         NT 
 18  Weber, Allie Claire E          7 BAY-SE                         NT 
 
Event 116  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Myers, Joseph R                8 BAY-SE                      18.74 
  2  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                     22.50 
  3  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      23.99 
  4  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      24.56 
  5  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      25.84 
  6  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                      25.98 
  7  Stickley, Caroline             8 BAY-SE                      30.07 
  8  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                      57.73 
  9  McCall, Aidan J                8 OSC-SE                         NT 
 10  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                         NT 
 11  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                         NT 
 12  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 13  Gordon, Carter J               7 BAY-SE                         NT 
 14  Gordon, Jackson W              8 BAY-SE                         NT 
 15  Plumlee, Kaben S               6 BAY-SE                         NT 
 16  Hampton, Prescott V            8 BAY-SE                         NT 
 
Event 117  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    1:27.35 
  2  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    1:29.00 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:31.02 
  4  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                    1:36.59 
  5  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                    1:37.59 
  6  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:38.68 
  7  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:45.09 
  8  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                    1:57.69 
  9  Click, Evelyn D               10 BAY-SE                    2:03.80 
 10  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    2:05.19 
 11  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
 12  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                         NT 
 13  Hannaway, Addison M            9 The Stingrays-SE               NT 
 14  Margio, Addie R                9 BAY-SE                         NT 
 15  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 16  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 17  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 118  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hartrich, Sterling A          10 Marietta Marlins-GA       1:14.95 
  2  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    1:23.69 
  3  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:25.04 
  4  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:40.48 
  5  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:41.34 
  6  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:43.40 
  7  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:45.07 
  8  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    1:51.26 
  9  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:54.78 
 10  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:56.08 
 11  Habbick, Daniel M             10 The Stingrays-SE          1:58.56 
 12  Mercado, Andrew T             10 The Stingrays-SE          2:07.21 
 13  Greear, Braden P               9 Aqua Tigers-SE            2:13.43 
 14  Lebed, Kirill N                9 OSC-SE                         NT 
 15  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE               NT 
 16  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
 17  Smith, Jude T                 10 BAY-SE                         NT 
 18  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                         NT 
 19  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                         NT 
 
Event 119  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 8 BAY-SE                      43.91 
  2  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      52.56 
  3  Dillmon, Charlotte L           8 TRSC-GA                     53.29 
  4  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      56.07 
  5  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      56.66 
  6  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      59.12 
  7  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                    1:00.13 
  8  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                    1:01.71 
  9  Solomon, Zoe M                 8 BAY-SE                    1:02.74 
 10  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                    1:05.63 
 11  Kelley, Addison M              7 NWGA-GA                        NT 
 
Event 120  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Myers, Joseph R                8 BAY-SE                      49.96 
  2  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    1:01.53 
  3  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                    1:02.72 
  4  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                    1:03.15 
  5  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                    1:03.18 
  6  Hood, Ryder D                  7 NWGA-GA                   1:10.00 
  7  McCall, Aidan J                8 OSC-SE                         NT 
 
Event 121  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thurman, Jaxon K              10 BAY-SE                    3:27.58 
  2  Weathers, Madelyn J           10 OSC-SE                    3:43.41 
  3  Fortin, Reagan E              10 NWGA-GA                        NT 
  4  Dillmon, Charlotte L           8 TRSC-GA                        NT 
 
Event 122  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hartrich, Sterling A          10 Marietta Marlins-GA       2:49.86 
  2  Wilson, Reid G                10 BAY-SE                    2:57.29 
 
Event 123  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:19.19 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:39.41 
  3  Baylor Swim Club-SE  'C'                                        NT 
 
Event 124  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:33.13 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                        NT 
 
Event 125  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:28.37 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:48.42 
  3  Baylor Swim Club-SE  'C'                                        NT 
 
Event 126  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:16.83 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:40.39 
  3  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:54.23