Licensed to Baylor Swim Club      HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/26/2015 02:47 PM
        2015 SE Martha Bass Invitational Meet - 11/7/2015 to 11/8/2015         
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   1:11.57 
  2  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:12.36 
  3  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:14.71 
  4  Cantrell, Jilli B             14 MCC-SE                    1:14.73 
  5  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    1:15.01 
  6  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:15.83 
  7  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:16.64 
  8  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    1:19.85 
  9  Derry, Mo O                   13 WNCY-NC                   1:20.21 
 10  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                   1:20.31 
 11  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:25.05 
 12  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   1:25.20 
 13  Harris, Amelia J              14 BAY-SE                    1:27.77 
 14  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                   1:27.89 
 15  Thompson, Martha C            13 CW-GA                     1:29.67 
 16  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                   1:30.19 
 17  Winship, Madison              13 CW-GA                     1:31.94 
 18  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                    1:32.02 
 19  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    1:33.01 
 20  Chamberlain, Zoe E            14 BAY-SE                    1:33.96 
 21  Osaben, Sarah E               13 CW-GA                     1:34.37 
 22  Harricharran, Tiffany H       13 MCC-SE                    1:36.10 
 23  Robertson, Sydney L           14 STAC-SE                   1:37.44 
 24  Hamby, Isabelle E             13 STAC-SE                   1:40.85 
 25  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                  1:42.60 
 26  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    1:43.93 
 27  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                    1:52.55 
 28  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                    2:02.87 
 29  Gallagher, Maddie S           13 CW-GA                          NT 
 30  Head, Ally C                  13 OSC-SE                         NT 
 
Event 2  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   1:07.32 
  2  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  1:08.11 
  3  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    1:08.76 
  4  Horne, David E                14 MCC-SE                    1:09.06 
  5  Vess, John H                  13 WNCY-NC                   1:10.89 
  6  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                   1:11.74 
  7  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:13.40 
  8  Cooley, Grant R               13 MCC-SE                    1:20.09 
  9  Jones, Tucker T               13 STAC-SE                   1:23.39 
 10  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                    1:24.54 
 11  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                   1:31.02 
 12  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:32.71 
 13  Kammer, Zach L                13 615-SE                    1:37.63 
 14  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:44.12 
 15  Geter, Austin T               14 MCC-SE                    1:56.07 
 
Event 3  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    1:03.39 
  2  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:07.28 
  3  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                    1:08.94 
  4  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    1:09.04 
  5  Page, Emma Y                  16 WNCY-NC                   1:09.53 
  6  Grall, Cayce J                17 MCC-SE                    1:11.32 
  7  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   1:11.42 
  8  Chase, Katie K                17 Prime-SE                  1:12.78 
  9  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                    1:13.27 
 10  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    1:14.50 
 11  Widmann, Maddy E              15 WNCY-NC                   1:14.67 
 12  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    1:14.89 
 13  Sweetman, Kaira L             16 STAC-SE                   1:16.09 
 14  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   1:18.68 
 15  Snell, Erica A                15 Prime-SE                  1:23.78 
 16  Chalverus, Emily S            16 MCC-SE                    1:24.47 
 17  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    1:31.35 
 18  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    1:32.77 
 19  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                         NT 
 20  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                         NT 
 21  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                         NT 
 22  Juoza-Clark, Gabby M          15 615-SE                         NT 
 23  Calvert, Madie M              10 615-SE                         NT 
 24  Coode, Olivia A               15 615-SE                         NT 
 25  Abrams, Olivia R              16 615-SE                         NT 
 
Event 4  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      55.51 
  2  Bales, Matthew T              17 Prime-SE                    57.67 
  3  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    1:00.07 
  4  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:00.57 
  5  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:00.75 
  6  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                   1:01.64 
  7  Lively, Pierce P              16 MCC-SE                    1:02.64 
  8  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                    1:04.34 
  9  Stephenson, Tyler A           16 CCAC-GA                   1:05.70 
 10  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   1:06.18 
 11  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    1:07.22 
 12  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   1:07.55 
 13  Brown, David T                17 CCAC-GA                   1:08.49 
 14  Coan, Eli P                   17 CW-GA                     1:08.77 
 15  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    1:10.84 
 16  Johnson, James M              16 MCC-SE                    1:11.65 
 17  Young, Ethan H                17 CCAC-GA                   1:12.11 
 18  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    1:16.79 
 19  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:19.79 
 20  Welch, III, James E           18 Prime-SE                  1:20.36 
 21  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   1:20.36 
 22  Lasson, Parker S              15 YMTS-SE                   1:20.56 
 23  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                    1:21.14 
 24  Tate, Zach R                  16 Prime-SE                  1:23.45 
 25  Hosford, Gabe A               16 RRST-SE                        NT 
 26  Prieskorn, Judah D            15 RRST-SE                        NT 
 
Event 5  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sutter, Olivia C              14 WNCY-NC                   2:00.51 
  2  Schlitt, Kayla M              13 WNCY-NC                   2:01.05 
  3  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                    2:02.66 
  4  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:06.42 
  5  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:06.56 
  6  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:07.16 
  7  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:07.67 
  8  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:11.12 
  9  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   2:11.96 
 10  Derry, Mo O                   13 WNCY-NC                   2:13.78 
 11  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    2:14.02 
 12  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   2:14.06 
 13  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:15.03 
 14  Orr, Emily B                  14 WNCY-NC                   2:16.41 
 15  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    2:19.97 
 16  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   2:20.03 
 17  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:20.06 
 18  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    2:20.77 
 19  Davis, Sallie A               14 WNCY-NC                   2:21.56 
 20  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                   2:26.90 
 21  Osaben, Sarah E               13 CW-GA                     2:30.31 
 22  Harricharran, Tiffany H       13 MCC-SE                    2:31.80 
 23  Hamby, Isabelle E             13 STAC-SE                   2:36.53 
 24  Chamberlain, Zoe E            14 BAY-SE                    2:36.75 
 25  Harris, Amelia J              14 BAY-SE                    2:38.85 
 26  Staszewski, Tyler T           13 MCC-SE                    2:41.57 
 27  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                    2:43.15 
 28  Robertson, Sydney L           14 STAC-SE                   2:46.74 
 29  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                    2:49.99 
 30  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                   2:52.10 
 31  Head, Ally C                  13 OSC-SE                    2:53.31 
 32  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                  2:53.59 
 33  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                    2:56.20 
 34  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    2:57.77 
 35  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    3:09.85 
 36  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                         NT 
 
Event 6  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   1:50.03 
  2  Cooley, Grant R               13 MCC-SE                    2:05.17 
  3  Vess, John H                  13 WNCY-NC                   2:05.32 
  4  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                   2:06.23 
  5  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                    2:08.18 
  6  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                    2:08.64 
  7  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   2:09.84 
  8  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:09.86 
  9  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                   2:11.33 
 10  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:14.85 
 11  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:15.40 
 12  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    2:31.64 
 13  Jones, Tucker T               13 STAC-SE                   2:36.28 
 14  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    2:43.88 
 15  Allen, Jacob E                14 WNCY-NC                   2:44.79 
 16  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                   2:52.32 
 17  Horne, David E                14 MCC-SE                         NT 
 
Event 7  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Reeder, Grace C               15 WNCY-NC                   1:53.33 
  2  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:53.35 
  3  Long, Camille D               17 WNCY-NC                   1:54.79 
  4  Lechner, Ashleigh N           16 WNCY-NC                   1:55.68 
  5  May, Emma L                   17 WNCY-NC                   1:56.34 
  6  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:57.08 
  7  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:59.76 
  8  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    2:00.39 
  9  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    2:00.53 
 10  Friday, Bekah F               17 615-SE                    2:03.46 
 11  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                    2:05.59 
 12  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:06.59 
 13  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   2:07.41 
 14  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                    2:07.91 
 15  Gabel, Reilly C               16 615-SE                    2:10.03 
 16  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    2:13.13 
 17  Elbon, Claire E               17 615-SE                    2:16.00 
 18  Sweetman, Kaira L             16 STAC-SE                   2:16.49 
 19  Chalverus, Emily S            16 MCC-SE                    2:17.62 
 20  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                    2:17.99 
 21  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    2:23.83 
 22  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                    2:24.72 
 23  Laughlin, Jenna C             15 Prime-SE                  2:28.77 
 24  Snell, Erica A                15 Prime-SE                  2:29.96 
 25  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    2:37.56 
 26  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                    2:46.07 
 27  Hayes, Hannah L               17 615-SE                    2:48.96 
 28  Flanders, Lexi                 7 CW-GA                     4:21.38 
 29  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                         NT 
 
Event 8  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:38.82 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:42.37 
  3  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    1:45.55 
  4  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:46.40 
  5  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                   1:47.21 
  6  Ortiz, Erwin T                17 WNCY-NC                   1:47.66 
  7  Bootle, Will W                17 MCC-SE                    1:47.95 
  8  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    1:48.22 
  9  Goren, Barak                  17 MCC-SE                    1:48.50 
 10  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:48.89 
 11  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    1:48.95 
 12  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                    1:49.36 
 13  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                  1:50.50 
 14  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                   1:50.82 
 15  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    1:51.14 
 16  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                    1:51.61 
 17  Loew, Harry                   17 WNCY-NC                   1:52.25 
 18  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    1:52.25 
 19  Gammons, Zac J                16 615-SE                    1:53.89 
 20  Prada, Luis                   16 BAY-SE                    1:54.25 
 21  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    1:54.35 
 22  Trombley, William N           16 BAY-SE                    1:55.75 
 23  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    1:56.12 
 24  Via, William H                18 MCC-SE                    1:56.43 
 25  Stephenson, Tyler A           16 CCAC-GA                   1:57.64 
 26  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                    1:58.12 
 27  Bailey, Weston W              16 615-SE                    2:00.29 
 28  Johnson, James M              16 MCC-SE                    2:02.61 
 29  Arwood, Reid R                15 WNCY-NC                   2:04.23 
 30  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   2:04.92 
 31  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:08.36 
 32  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:08.60 
 33  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                    2:08.61 
 34  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:11.27 
 35  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    2:11.41 
 36  Welch, III, James E           18 Prime-SE                  2:14.71 
 37  Lasson, Parker S              15 YMTS-SE                   2:15.83 
 38  Pollard, Adam J               15 WNCY-NC                   2:17.82 
 39  Tate, Zach R                  16 Prime-SE                  2:23.70 
 40  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   2:28.05 
 
Event 9  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                    1:01.30 
  2  Cantrell, Jilli B             14 MCC-SE                    1:01.75 
  3  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:02.29 
  4  Schlitt, Kayla M              13 WNCY-NC                   1:02.48 
  5  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:02.68 
  6  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:02.73 
  7  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   1:02.88 
  8  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    1:07.40 
  9  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    1:07.68 
 10  Orr, Emily B                  14 WNCY-NC                   1:07.89 
 11  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   1:09.62 
 12  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    1:10.99 
 13  Davis, Sallie A               14 WNCY-NC                   1:11.51 
 14  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                   1:13.51 
 15  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    1:13.60 
 16  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    1:13.70 
 17  Derry, Mo O                   13 WNCY-NC                   1:18.90 
 18  Thompson, Martha C            13 CW-GA                     1:19.31 
 19  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   1:21.42 
 20  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                    1:21.86 
 21  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:22.57 
 22  Robertson, Sydney L           14 STAC-SE                   1:26.31 
 23  Harricharran, Tiffany H       13 MCC-SE                    1:27.18 
 24  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                   1:35.37 
 25  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                  1:37.14 
 26  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                    1:40.11 
 27  Staszewski, Tyler T           13 MCC-SE                         NT 
 
Event 10  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    1:02.09 
  2  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                   1:03.03 
  3  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                    1:03.20 
  4  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    1:03.48 
  5  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  1:04.39 
  6  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    1:05.60 
  7  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   1:06.23 
  8  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:07.47 
  9  Cooley, Grant R               13 MCC-SE                    1:09.10 
 10  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                    1:09.13 
 11  Kammer, Zach L                13 615-SE                    1:22.39 
 12  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                   1:34.40 
 13  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:57.47 
 14  Allen, Jacob E                14 WNCY-NC                        NT 
 15  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 11  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                      56.40 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      57.01 
  3  Newnam, Anna S                15 WNCY-NC                     58.14 
  4  Lechner, Ashleigh N           16 WNCY-NC                     59.29 
  5  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                      59.54 
  6  Long, Camille D               17 WNCY-NC                     59.93 
  7  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      59.93 
  8  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:00.84 
  9  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:01.57 
 10  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    1:02.75 
 11  May, Emma L                   17 WNCY-NC                   1:03.25 
 12  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   1:03.73 
 13  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                    1:04.15 
 14  Friday, Bekah F               17 615-SE                    1:04.19 
 15  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   1:04.70 
 16  Gabel, Reilly C               16 615-SE                    1:06.35 
 17  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    1:07.14 
 18  Grall, Cayce J                17 MCC-SE                    1:07.68 
 19  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:08.75 
 20  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                    1:09.27 
 21  Chase, Katie K                17 Prime-SE                  1:10.05 
 22  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    1:12.40 
 23  Elbon, Claire E               17 615-SE                    1:13.20 
 24  Laughlin, Jenna C             15 Prime-SE                  1:13.48 
 25  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    1:16.59 
 26  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                    1:31.32 
 27  Hayes, Hannah L               17 615-SE                    1:48.07 
 
Event 12  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Young, Ethan H                17 CCAC-GA                     50.27 
  2  Kyriakidis, Seth S            17 615-SE                      50.27 
  3  Coan, Eli P                   17 CW-GA                       53.77 
  4  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                      53.84 
  5  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                     54.62 
  6  Trombley, William N           16 BAY-SE                      54.92 
  7  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      55.46 
  8  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                      55.47 
  9  Lively, Pierce P              16 MCC-SE                      55.65 
 10  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                      55.68 
 11  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                      55.80 
 12  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                      55.82 
 13  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                     55.96 
 14  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      56.06 
 15  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      56.13 
 16  Goren, Barak                  17 MCC-SE                      56.28 
 17  Bales, Matthew T              17 Prime-SE                    56.35 
 18  Gammons, Zac J                16 615-SE                      56.72 
 19  Via, William H                18 MCC-SE                      56.95 
 20  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                      57.96 
 21  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                    58.32 
 22  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      58.32 
 23  Bootle, Will W                17 MCC-SE                      59.10 
 24  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      59.91 
 25  Bailey, Weston W              16 615-SE                    1:00.32 
 26  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                    1:00.57 
 27  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    1:01.99 
 28  Loew, Harry                   17 WNCY-NC                   1:03.96 
 29  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   1:04.21 
 30  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                    1:04.71 
 31  Stephenson, Tyler A           16 CCAC-GA                   1:05.32 
 32  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:05.46 
 33  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:09.64 
 34  Pollard, Adam J               15 WNCY-NC                   1:13.70 
 35  Hosford, Gabe A               16 RRST-SE                        NT 
 
Event 13  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Reeder, Grace C               15 WNCY-NC                   4:28.64 
  2  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    4:28.83 
  3  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                    4:44.92 
  4  Sutter, Olivia C              14 WNCY-NC                   4:45.30 
  5  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    4:54.95 
  6  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    4:56.96 
  7  Widmann, Maddy E              15 WNCY-NC                   5:00.59 
  8  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    5:00.68 
  9  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    5:01.83 
 10  Page, Emma Y                  16 WNCY-NC                   5:02.22 
 11  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   5:03.87 
 12  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    5:04.36 
 13  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    5:10.36 
 14  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    5:14.08 
 15  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   5:14.70 
 16  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    5:21.85 
 17  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    5:23.91 
 18  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   5:26.19 
 19  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   5:30.04 
 20  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                   5:33.96 
 21  Snell, Erica A                15 Prime-SE                  5:40.19 
 22  Chase, Katie K                17 Prime-SE                  5:40.74 
 23  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   5:59.43 
 24  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                         NT 
 
Event 14  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    4:03.55 
  2  Ortiz, Erwin T                17 WNCY-NC                   4:07.66 
  3  Bales, Matthew T              17 Prime-SE                  4:07.80 
  4  Green, Jason M                16 BAY-SE                    4:08.61 
  5  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    4:10.83 
  6  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    4:13.34 
  7  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    4:19.94 
  8  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    4:21.70 
  9  Goren, Barak                  17 MCC-SE                    4:23.98 
 10  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                    4:26.75 
 11  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   4:28.32 
 12  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                   4:29.44 
 13  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    4:32.34 
 14  Prada, Luis                   16 BAY-SE                    4:32.34 
 15  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   4:36.16 
 16  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    4:45.74 
 17  Brown, David T                17 CCAC-GA                   4:46.58 
 18  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    4:46.82 
 19  Trombley, William N           16 BAY-SE                    4:53.28 
 20  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                   4:55.23 
 21  Arwood, Reid R                15 WNCY-NC                   4:56.63 
 22  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  5:01.56 
 23  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   5:04.70 
 24  Vess, John H                  13 WNCY-NC                   5:06.52 
 25  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                    5:06.55 
 26  Johnson, James M              16 MCC-SE                    5:11.01 
 27  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    5:16.09 
 28  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                   5:20.23 
 29  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                   5:20.98 
 30  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    5:21.40 
 31  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    5:24.93 
 32  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    5:26.70 
 33  Tippett, Will W               14 BAY-SE                         NT 
 
Event 15  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                    1:12.10 
  2  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                    1:17.56 
  3  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   1:18.03 
  4  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   1:18.57 
  5  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                   1:19.48 
  6  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                    1:20.40 
  7  Wagner, London L               9 CCAC-GA                   1:20.48 
  8  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                    1:20.72 
  9  Bohner, Frances M              8 MCC-SE                    1:22.43 
 10  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                   1:22.52 
 11  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                    1:23.39 
 12  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                    1:24.01 
 13  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:24.15 
 14  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:25.07 
 15  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                    1:27.09 
 16  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                   1:28.25 
 17  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:29.46 
 18  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:30.08 
 19  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                    1:31.11 
 20  Martin, Annelise Y            10 CW-GA                     1:34.45 
 21  Allen, Elizabeth M             9 MCC-SE                    1:34.45 
 22  Rose, Carolina B              10 RRST-SE                   1:34.65 
 23  Miller, Bella N               10 BAY-SE                    1:36.65 
 24  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE          1:37.23 
 25  Cobb, Addie G                 10 MCC-SE                    1:40.14 
 26  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                    1:42.06 
 27  McKenzie, Lexi E               9 OSC-SE                    1:42.66 
 28  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    1:45.44 
 29  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:47.14 
 30  Bradshaw, Sara Catherine C     9 MCC-SE                    1:47.63 
 31  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                    1:49.32 
 32  Miller, Carina C              10 MCC-SE                    1:49.65 
 33  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                    1:49.85 
 34  Margio, Addie R                9 BAY-SE                    1:50.74 
 35  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                    1:53.43 
 36  Atwell, Zoe I                 10 ABST-SE                   1:53.76 
 37  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                    1:53.96 
 38  Schnarr, Jessie T              8 The Stingrays-SE          1:57.31 
 39  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                    1:57.74 
 40  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                    2:01.50 
 41  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    2:01.85 
 42  Flanders, Lexi                 7 CW-GA                     2:07.28 
 43  Womack, Audrey                 9 ABST-SE                   2:18.00 
 44  Sullivan, Maddie E            10 CW-GA                          NT 
 45  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                         NT 
 46  Isbell, Amber E                7 OSC-SE                         NT 
 47  Hosie, Lloyd M                 9 OSC-SE                         NT 
 48  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 49  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                         NT 
 50  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 51  Byrum, May W                  10 BAY-SE                         NT 
 52  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                         NT 
 53  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                         NT 
 54  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                         NT 
 55  Scott, Cleo K                  8 MCC-SE                         NT 
 56  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                         NT 
 
Event 16  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:06.70 
  2  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                    1:09.58 
  3  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                    1:10.32 
  4  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                   1:11.08 
  5  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                    1:14.45 
  6  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                   1:14.58 
  7  Bryant, Ben R                  9 STAC-SE                   1:15.80 
  8  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:18.91 
  9  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:20.20 
 10  Drugmand, Jean A               9 STAC-SE                   1:21.18 
 11  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                   1:21.52 
 12  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                   1:21.73 
 13  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                   1:24.83 
 14  Wagner, Luke L                10 CCAC-GA                   1:25.26 
 15  Allen, William                 9 CW-GA                     1:25.36 
 16  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                    1:25.65 
 17  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:26.20 
 18  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:26.39 
 19  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    1:29.09 
 20  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    1:29.66 
 21  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:30.13 
 22  Hatcher, Bransen W             9 YMTS-SE                   1:31.48 
 23  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                    1:32.56 
 24  Blum, Brandon K               10 STAC-SE                   1:34.09 
 25  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:36.96 
 26  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                    1:38.21 
 27  Cummins, Cade                  9 JST-SE                    1:38.73 
 28  Anderson, Jacob C             10 ABST-SE                   1:39.44 
 29  Patton, Nicholas G            10 STAC-SE                   1:39.77 
 30  Cuaresma, Francis D           10 CCAC-GA                   1:40.90 
 31  Weber, Aidan D                10 CW-GA                     1:42.47 
 32  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE          1:42.68 
 33  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                    1:47.05 
 34  Atwell, Ethan A                9 ABST-SE                   1:49.74 
 35  Staszewski, Wally A            9 MCC-SE                    1:50.00 
 36  Selander, Perry E             10 OSC-SE                    1:50.03 
 37  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                    1:51.44 
 38  Wongmanee, Benjamin N         10 MCC-SE                    1:56.53 
 39  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    2:06.30 
 40  Skalicky, Alex J               7 RRST-SE                   2:08.76 
 41  Alexander, Christian Y         9 CW-GA                     2:18.65 
 42  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                    2:26.56 
 43  Cartwright, Ian               10 ABST-SE                        NT 
 44  Thayer, Colton B               8 ABST-SE                        NT 
 45  Winship, Alexander J           6 CW-GA                          NT 
 46  Flanders, Nate J               5 CW-GA                          NT 
 47  Palmer, Michael T              6 CW-GA                          NT 
 48  Selander, Nathaniel W          9 OSC-SE                         NT 
 49  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                         NT 
 50  Damron, Joshua L               9 RRST-SE                        NT 
 51  Davis, Landon L               10 The Stingrays-SE               NT 
 52  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE               NT 
 53  Cloud, Camden M                8 BAY-SE                         NT 
 54  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                         NT 
 55  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 56  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                         NT 
 57  Weitzel, Andy J               10 MCC-SE                         NT 
 58  Bradshaw, Jim C                7 MCC-SE                         NT 
 59  Runkle, Liam J                 9 MCC-SE                         NT 
 60  Runkle, Ethan T                7 MCC-SE                         NT 
 61  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                         NT 
 62  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
 63  Taylor, Jonas M                8 MCC-SE                         NT 
 64  Wendt, Carter D               10 MCC-SE                         NT 
 65  Kammer, Mason E                9 615-SE                         NT 
 
Event 17  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                      58.65 
  2  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      59.20 
  3  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    1:00.01 
  4  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   1:02.59 
  5  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:04.57 
  6  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:04.71 
  7  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:05.02 
  8  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:05.15 
  9  Harris, Caroline M            11 CW-GA                     1:07.26 
 10  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                    1:07.27 
 11  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:07.30 
 12  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    1:07.98 
 13  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                    1:08.24 
 14  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    1:09.01 
 15  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    1:09.48 
 16  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                  1:10.52 
 17  Lynn, Ella K                  11 JST-SE                    1:11.27 
 18  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:12.51 
 19  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:12.55 
 20  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                   1:12.97 
 21  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:13.62 
 22  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:13.94 
 23  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:14.90 
 24  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:15.13 
 25  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                    1:15.33 
 26  Meagher, Alyssa G             11 ABST-SE                   1:16.60 
 27  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:17.51 
 28  Walker, Storm A               12 MCC-SE                    1:24.49 
 29  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    1:27.71 
 30  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                    1:31.95 
 31  Raines, Alana M               11 BAY-SE                    1:36.68 
 32  Seelam, Harshada N            12 CW-GA                     1:37.75 
 33  Alexander, Hope A             11 CW-GA                     1:40.49 
 34  Burns, Anna C                 12 CW-GA                          NT 
 35  Eldridge, Emily G             12 OSC-SE                         NT 
 36  Marshall-Yeager, Allura       11 OSC-SE                         NT 
 37  Howell, Lola R                12 MCC-SE                         NT 
 38  Eldar, Daphna                 12 615-SE                         NT 
 
Event 18  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    1:00.51 
  2  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                    1:01.11 
  3  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    1:01.28 
  4  Haley, William A              12 CCAC-GA                   1:02.43 
  5  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   1:02.68 
  6  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:03.07 
  7  West, Ethan D                 11 JST-SE                    1:03.41 
  8  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                   1:03.47 
  9  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:03.84 
 10  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                    1:04.74 
 11  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                    1:05.99 
 12  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:06.18 
 13  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   1:06.37 
 14  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:07.16 
 15  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:08.13 
 16  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    1:09.27 
 17  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:09.63 
 18  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                   1:09.99 
 19  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    1:10.80 
 20  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          1:11.01 
 21  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:12.66 
 22  Stockton, Nick G              12 CW-GA                     1:13.14 
 23  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   1:13.19 
 24  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    1:13.57 
 25  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:14.01 
 26  Hyams, Phillip T              11 615-SE                    1:15.98 
 27  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    1:16.08 
 28  Davis, Eli L                  12 MCC-SE                    1:16.16 
 29  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:16.54 
 30  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                   1:17.39 
 31  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    1:17.88 
 32  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                    1:19.07 
 33  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                    1:19.29 
 34  Jones, Logan I                11 CCAC-GA                   1:24.58 
 35  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                    1:25.18 
 36  Carney, Brayden H             11 MCC-SE                    1:25.65 
 37  Elbon, Joey A                 12 615-SE                    1:25.67 
 38  Jones, Marshall W             11 The Stingrays-SE          1:26.86 
 39  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                    1:32.81 
 40  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                    1:39.84 
 41  Benjamin, Will P              12 CW-GA                     1:43.70 
 42  Dennis, Christian             11 MCC-SE                    1:44.50 
 43  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE          1:54.09 
 44  Martin, Carter                11 CW-GA                     2:21.51 
 45  Prieskorn, Titus M            12 RRST-SE                        NT 
 46  Djordjevic, Marko             11 MCC-SE                         NT 
 
Event 19  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                      39.11 
  2  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                      42.97 
  3  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      43.49 
  4  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      46.35 
  5  Margio, Addie R                9 BAY-SE                      46.45 
  6  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                     46.86 
  7  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                      46.97 
  8  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                      47.26 
  9  Bohner, Frances M              8 MCC-SE                      47.78 
 10  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                     47.88 
 11  Calvert, Madie M              10 615-SE                      47.93 
 12  Rose, Carolina B              10 RRST-SE                     47.99 
 13  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                      48.02 
 14  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                     48.91 
 15  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                      48.99 
 16  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      49.78 
 17  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                     50.00 
 18  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      50.79 
 19  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      50.83 
 20  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                      50.92 
 21  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                     50.99 
 22  Moody, Grace L                 8 RRST-SE                     52.00 
 23  Wagner, London L               9 CCAC-GA                     52.05 
 24  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      53.34 
 25  Miller, Bella N               10 BAY-SE                      53.61 
 26  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      54.51 
 27  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                      54.90 
 28  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      56.57 
 29  Johnson, Kenley K             10 RRST-SE                     57.74 
 30  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      57.87 
 31  Allen, Elizabeth M             9 MCC-SE                      58.56 
 32  Striker, Julia N              10 MCC-SE                      58.65 
 33  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                      58.76 
 34  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                      59.40 
 35  Atwell, Zoe I                 10 ABST-SE                     59.51 
 36  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE            59.58 
 37  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:00.26 
 38  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                    1:01.20 
 39  McKenzie, Lexi E               9 OSC-SE                    1:02.63 
 40  Benefield, Alex W             10 CW-GA                     1:04.24 
 41  Perry, Jessica R              10 CW-GA                     1:04.89 
 42  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                    1:05.24 
 43  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                    1:07.49 
 44  Scott, Cleo K                  8 MCC-SE                    1:07.80 
 45  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                    1:09.73 
 46  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                    1:10.62 
 47  Bradshaw, Sara Catherine C     9 MCC-SE                    1:11.68 
 48  Miller, Carina C              10 MCC-SE                    1:15.06 
 49  Schnarr, Jessie T              8 The Stingrays-SE          1:18.17 
 50  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                    1:19.44 
 51  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                    1:20.33 
 52  Tejano, Lauren D               8 CW-GA                     1:26.72 
 53  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                    1:49.69 
 54  Martin, Annelise Y            10 CW-GA                          NT 
 55  Sullivan, Maddie E            10 CW-GA                          NT 
 56  Hutcheson, Samantha M          8 CW-GA                          NT 
 57  Burrell, Sarah E               9 CW-GA                          NT 
 58  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                         NT 
 59  Isbell, Amber E                7 OSC-SE                         NT 
 60  Hosie, Lloyd M                 9 OSC-SE                         NT 
 61  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 62  Techasiriwan, Elle P          10 OSC-SE                         NT 
 63  Kramer, Peyton E               9 OSC-SE                         NT 
 64  Graham, Calleigh M             6 OSC-SE                         NT 
 65  Dauphinais, Madalyn N          7 OSC-SE                         NT 
 66  Prieskorn, Ellie N             9 RRST-SE                        NT 
 67  Rueff, Addie J                 9 RRST-SE                        NT 
 68  Cook, Janie M                  8 YMTS-SE                        NT 
 69  Nguyen, Kim-Bao N              7 YMTS-SE                        NT 
 70  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                         NT 
 71  Stickley, Caroline             9 BAY-SE                         NT 
 72  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                         NT 
 73  Gardner, Julia I               8 BAY-SE                         NT 
 74  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 75  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 76  Byrum, May W                  10 BAY-SE                         NT 
 77  Usrey, Eleanor R               7 BAY-SE                         NT 
 78  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 79  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 80  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                         NT 
 81  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                         NT 
 82  Cobb, Addie G                 10 MCC-SE                         NT 
 83  Galassini, Mia E               9 615-SE                         NT 
 
Event 20  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                      38.66 
  2  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            39.86 
  3  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      42.62 
  4  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                      44.05 
  5  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                     44.26 
  6  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      46.69 
  7  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                     46.98 
  8  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                     47.38 
  9  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      48.18 
 10  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      48.31 
 11  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      49.33 
 12  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            49.37 
 13  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      51.56 
 14  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                      52.33 
 15  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                      52.38 
 16  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                      52.70 
 17  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      52.89 
 18  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                      52.89 
 19  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                      53.01 
 20  Selander, Perry E             10 OSC-SE                      53.34 
 21  Drugmand, Jean A               9 STAC-SE                     53.79 
 22  Allen, Cole T                  7 CW-GA                       53.89 
 23  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      54.43 
 24  Allen, William                 9 CW-GA                       55.23 
 25  Wagner, Luke L                10 CCAC-GA                     55.23 
 26  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      55.76 
 27  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                      56.60 
 28  Bryant, Ben R                  9 STAC-SE                     56.64 
 29  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      56.91 
 30  Runkle, Liam J                 9 MCC-SE                      57.25 
 31  Cummins, Cade                  9 JST-SE                      58.95 
 32  Meagher, Ben I                 9 MCC-SE                      58.96 
 33  Blum, Brandon K               10 STAC-SE                     59.07 
 34  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE            59.26 
 35  Taylor, Jonas M                8 MCC-SE                      59.86 
 36  Moody, Mason T                10 RRST-SE                   1:00.85 
 37  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE          1:01.93 
 38  Staszewski, Wally A            9 MCC-SE                    1:02.25 
 39  Wongmanee, Benjamin N         10 MCC-SE                    1:03.21 
 40  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                    1:03.64 
 41  Patton, Nicholas G            10 STAC-SE                   1:04.79 
 42  Anderson, Jacob C             10 ABST-SE                   1:04.85 
 43  Hatcher, Bransen W             9 YMTS-SE                   1:05.79 
 44  Skalicky, Alex J               7 RRST-SE                   1:07.93 
 45  Atwell, Ethan A                9 ABST-SE                   1:07.97 
 46  Tejano, Bryan D                9 CW-GA                     1:09.72 
 47  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                    1:15.61 
 48  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:18.29 
 49  Damron, Joshua L               9 RRST-SE                   1:22.82 
 50  Davis, Landon L               10 The Stingrays-SE          1:24.39 
 51  Cloud, Camden M                8 BAY-SE                    1:24.61 
 52  Cartwright, Ian               10 ABST-SE                        NT 
 53  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                        NT 
 54  Thayer, Colton B               8 ABST-SE                        NT 
 55  Maloney, Cian F                8 CW-GA                          NT 
 56  Tejano, Dylan D                9 CW-GA                          NT 
 57  Selander, Nathaniel W          9 OSC-SE                         NT 
 58  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                         NT 
 59  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                         NT 
 60  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                         NT 
 61  Stickley, Caroline             8 BAY-SE                         NT 
 62  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                         NT 
 63  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                         NT 
 64  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                         NT 
 65  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 66  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                         NT 
 67  Gordon, Jackson W              8 BAY-SE                         NT 
 68  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                         NT 
 69  Weitzel, Andy J               10 MCC-SE                         NT 
 70  Bradshaw, Jim C                7 MCC-SE                         NT 
 71  Runkle, Ethan T                7 MCC-SE                         NT 
 72  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
 73  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                         NT 
 74  Wendt, Carter D               10 MCC-SE                         NT 
 75  Kammer, Mason E                9 615-SE                         NT 
 
Event 21  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      36.64 
  2  Lynn, Ella K                  11 JST-SE                      37.77 
  3  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                      37.97 
  4  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                      38.38 
  5  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      38.41 
  6  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                      38.94 
  7  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                      39.22 
  8  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      39.60 
  9  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                     40.45 
 10  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                    40.78 
 11  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                      41.20 
 12  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      41.34 
 13  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                      41.73 
 14  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                      42.05 
 15  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      42.67 
 16  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      43.70 
 17  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      43.74 
 18  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                      43.95 
 19  Meagher, Alyssa G             11 ABST-SE                     44.72 
 20  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                      46.54 
 21  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      46.62 
 22  Whitaker, Caroline R          11 RRST-SE                     46.78 
 23  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      47.85 
 24  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      48.00 
 25  Walker, Storm A               12 MCC-SE                      49.23 
 26  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      50.32 
 27  Howell, Lola R                12 MCC-SE                      51.51 
 28  Hutcheson, Abigail A          11 CW-GA                       52.60 
 29  Burns, Anna C                 12 CW-GA                       52.78 
 30  Weaver, Anne                  12 CW-GA                       53.50 
 31  Seelam, Harshada N            12 CW-GA                       53.54 
 32  Raines, Alana M               11 BAY-SE                    1:00.62 
 33  Alexander, Hope A             11 CW-GA                     1:03.12 
 34  Rountree, Carys M             11 CW-GA                          NT 
 35  Eldridge, Emily G             12 OSC-SE                         NT 
 
Event 22  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      35.53 
  2  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                      35.89 
  3  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                      37.51 
  4  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      37.81 
  5  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      38.77 
  6  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                      39.21 
  7  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      40.78 
  8  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      40.82 
  9  Stockton, Nick G              12 CW-GA                       41.49 
 10  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     43.60 
 11  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      43.86 
 12  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      44.00 
 13  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                     44.33 
 14  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                     45.43 
 15  Grady, Blake T                12 BAY-SE                      45.52 
 16  Dennis, Christian             11 MCC-SE                      45.69 
 17  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                      45.79 
 18  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                      46.18 
 19  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      46.29 
 20  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                      46.44 
 21  Carney, Brayden H             11 MCC-SE                      47.13 
 22  Hyams, Phillip T              11 615-SE                      48.76 
 23  Gairing, Michael F            11 CW-GA                       49.42 
 24  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                      49.66 
 25  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                      51.11 
 26  Gardner, Robert J             12 CW-GA                       53.30 
 27  Benjamin, Will P              12 CW-GA                       54.93 
 28  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                      55.57 
 29  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                      56.78 
 30  Jones, Marshall W             11 The Stingrays-SE            58.65 
 31  Djordjevic, Marko             11 MCC-SE                      59.23 
 32  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE          1:03.70 
 33  Jones, Logan I                11 CCAC-GA                   1:11.07 
 34  Martin, Carter                11 CW-GA                          NT 
 35  Prieskorn, Titus M            12 RRST-SE                        NT 
 
Event 23  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Martin, Annelise Y            10 CW-GA                          NT 
  2  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                         NT 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
  4  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                         NT 
  5  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                         NT 
 
Event 24  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                    1:14.99 
  2  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                   1:21.29 
  3  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                    1:21.58 
  4  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                   1:28.25 
  5  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                   1:31.10 
  6  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:43.10 
  7  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:49.44 
  8  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:52.64 
  9  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:55.98 
 10  Selander, Nathaniel W          9 OSC-SE                         NT 
 11  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
 12  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                         NT 
 13  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                         NT 
 14  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                         NT 
 15  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 25  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:10.09 
  2  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:10.14 
  3  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:16.87 
  4  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:24.38 
  5  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:28.53 
  6  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:29.02 
  7  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                    1:43.16 
  8  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                        NT 
  9  Burns, Anna C                 12 CW-GA                          NT 
 10  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                         NT 
 
Event 26  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   1:08.18 
  2  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:11.58 
  3  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:13.55 
  4  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    1:14.90 
  5  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:15.03 
  6  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:23.86 
  7  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:27.28 
  8  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE               NT 
  9  Jones, Marshall W             11 The Stingrays-SE               NT 
 10  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                         NT 
 
Event 27  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                    1:16.10 
  2  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:21.92 
  3  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                    1:24.89 
  4  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   1:28.00 
  5  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                   1:29.55 
  6  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   1:31.16 
  7  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                    1:32.77 
  8  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:33.02 
  9  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:33.93 
 10  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                    1:34.37 
 11  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                    1:36.33 
 12  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                   1:37.12 
 13  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                    1:38.48 
 14  Rose, Carolina B              10 RRST-SE                   1:39.81 
 15  Margio, Addie R                9 BAY-SE                    1:41.33 
 16  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                   1:41.37 
 17  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                    1:42.48 
 18  Moody, Grace L                 8 RRST-SE                   1:46.00 
 19  Allen, Elizabeth M             9 MCC-SE                    1:51.32 
 20  Miller, Bella N               10 BAY-SE                    1:52.56 
 21  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                    1:54.42 
 22  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                    1:55.36 
 23  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:57.48 
 24  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    2:03.47 
 25  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                    2:07.06 
 26  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                    2:07.88 
 27  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                    2:08.12 
 28  Benefield, Alex W             10 CW-GA                     2:10.09 
 29  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                    2:10.19 
 30  Atwell, Zoe I                 10 ABST-SE                        NT 
 31  Martin, Annelise Y            10 CW-GA                          NT 
 32  Sullivan, Maddie E            10 CW-GA                          NT 
 33  Burrell, Sarah E               9 CW-GA                          NT 
 34  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                         NT 
 35  Rueff, Addie J                 9 RRST-SE                        NT 
 36  Schnarr, Jessie T              8 The Stingrays-SE               NT 
 37  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE               NT 
 38  Wagner, London L               9 CCAC-GA                        NT 
 39  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                         NT 
 40  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                         NT 
 41  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                         NT 
 42  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                         NT 
 43  Bohner, Frances M              8 MCC-SE                         NT 
 44  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                         NT 
 45  Scott, Cleo K                  8 MCC-SE                         NT 
 46  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                         NT 
 
Event 28  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                    1:20.14 
  2  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                   1:21.98 
  3  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:26.05 
  4  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                   1:27.29 
  5  Bryant, Ben R                  9 STAC-SE                   1:30.20 
  6  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:30.51 
  7  Drugmand, Jean A               9 STAC-SE                   1:31.76 
  8  Wagner, Luke L                10 CCAC-GA                   1:36.32 
  9  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:37.58 
 10  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:37.83 
 11  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:37.95 
 12  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:38.95 
 13  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    1:40.46 
 14  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                    1:40.80 
 15  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:43.40 
 16  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:45.75 
 17  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                    1:46.47 
 18  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    1:47.28 
 19  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:47.39 
 20  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:50.89 
 21  Cuaresma, Francis D           10 CCAC-GA                   1:51.24 
 22  Staszewski, Wally A            9 MCC-SE                    1:51.33 
 23  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE          1:56.52 
 24  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:57.67 
 25  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                    1:58.32 
 26  Atwell, Ethan A                9 ABST-SE                        NT 
 27  Cartwright, Ian               10 ABST-SE                        NT 
 28  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                        NT 
 29  Spencer, Miller E              7 ABST-SE                        NT 
 30  Thayer, Colton B               8 ABST-SE                        NT 
 31  Palmer, Michael T              6 CW-GA                          NT 
 32  Weber, Aidan D                10 CW-GA                          NT 
 33  Selander, Perry E             10 OSC-SE                         NT 
 34  Skalicky, Alex J               7 RRST-SE                        NT 
 35  Moody, Mason T                10 RRST-SE                        NT 
 36  Damron, Joshua L               9 RRST-SE                        NT 
 37  Davis, Landon L               10 The Stingrays-SE               NT 
 38  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE               NT 
 39  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 40  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                         NT 
 41  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                         NT 
 42  Weitzel, Andy J               10 MCC-SE                         NT 
 43  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                         NT 
 44  Runkle, Liam J                 9 MCC-SE                         NT 
 45  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                         NT 
 46  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
 47  Taylor, Jonas M                8 MCC-SE                         NT 
 48  Wendt, Carter D               10 MCC-SE                         NT 
 49  Wongmanee, Benjamin N         10 MCC-SE                         NT 
 
Event 29  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:07.41 
  2  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   1:09.77 
  3  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    1:10.14 
  4  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:11.28 
  5  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:12.79 
  6  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:14.08 
  7  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                    1:16.28 
  8  Harris, Caroline M            11 CW-GA                     1:16.59 
  9  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:17.90 
 10  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:18.56 
 11  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    1:19.25 
 12  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    1:20.70 
 13  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    1:20.88 
 14  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    1:22.60 
 15  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                    1:22.72 
 16  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                    1:23.05 
 17  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                  1:23.92 
 18  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                    1:24.43 
 19  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:26.48 
 20  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:27.35 
 21  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:29.07 
 22  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:35.62 
 23  Walker, Storm A               12 MCC-SE                    1:40.38 
 24  Raines, Alana M               11 BAY-SE                    1:43.56 
 25  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    1:47.80 
 26  Seelam, Harshada N            12 CW-GA                     1:52.69 
 27  Meagher, Alyssa G             11 ABST-SE                        NT 
 28  Alexander, Hope A             11 CW-GA                          NT 
 29  Eldridge, Emily G             12 OSC-SE                         NT 
 30  McLean, Reece L               11 RRST-SE                        NT 
 31  Howell, Lola R                12 MCC-SE                         NT 
 
Event 30  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    1:08.50 
  2  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   1:10.82 
  3  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    1:11.18 
  4  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:12.18 
  5  Haley, William A              12 CCAC-GA                   1:13.06 
  6  West, Ethan D                 11 JST-SE                    1:13.18 
  7  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:15.87 
  8  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:16.35 
  9  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:16.53 
 10  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                    1:16.75 
 11  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                   1:18.11 
 12  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:18.73 
 13  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    1:18.83 
 14  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   1:24.14 
 15  Davis, Eli L                  12 MCC-SE                    1:24.14 
 16  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   1:24.84 
 17  Stockton, Nick G              12 CW-GA                     1:25.16 
 18  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          1:25.23 
 19  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                   1:25.55 
 20  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    1:26.96 
 21  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:27.49 
 22  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    1:28.99 
 23  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:30.00 
 24  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                    1:33.34 
 25  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                    1:35.25 
 26  Carney, Brayden H             11 MCC-SE                    1:43.97 
 27  Jones, Marshall W             11 The Stingrays-SE          1:48.42 
 28  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE          1:59.67 
 29  Dennis, Christian             11 MCC-SE                    2:11.81 
 30  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                        NT 
 31  Prieskorn, Titus M            12 RRST-SE                        NT 
 32  Jones, Logan I                11 CCAC-GA                        NT 
 33  Djordjevic, Marko             11 MCC-SE                         NT 
 
Event 31  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                      31.31 
  2  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                      32.40 
  3  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                      33.26 
  4  Wagner, London L               9 CCAC-GA                     34.23 
  5  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      34.85 
  6  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                     35.39 
  7  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      35.41 
  8  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                      35.55 
  9  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                      35.74 
 10  Bohner, Frances M              8 MCC-SE                      35.83 
 11  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      36.86 
 12  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                     36.89 
 13  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                      36.95 
 14  Rose, Carolina B              10 RRST-SE                     37.13 
 15  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      37.42 
 16  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                      37.52 
 17  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                      37.98 
 18  Allen, Elizabeth M             9 MCC-SE                      38.06 
 19  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      38.18 
 20  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                     38.73 
 21  Calvert, Madie M              10 615-SE                      39.44 
 22  Striker, Julia N              10 MCC-SE                      39.87 
 23  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                      40.02 
 24  Miller, Bella N               10 BAY-SE                      40.60 
 25  Perry, Jessica R              10 CW-GA                       40.92 
 26  Moody, Grace L                 8 RRST-SE                     41.25 
 27  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      41.73 
 28  Cobb, Addie G                 10 MCC-SE                      41.96 
 29  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE            42.48 
 30  Margio, Addie R                9 BAY-SE                      42.58 
 31  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      42.85 
 32  Hutcheson, Samantha M          8 CW-GA                       43.68 
 33  Byrum, May W                  10 BAY-SE                      43.94 
 34  Johnson, Kenley K             10 RRST-SE                     44.14 
 35  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                      44.51 
 36  Bradshaw, Sara Catherine C     9 MCC-SE                      45.00 
 37  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                      45.55 
 38  Benefield, Alex W             10 CW-GA                       45.99 
 39  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                      46.29 
 40  Scott, Cleo K                  8 MCC-SE                      46.80 
 41  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      46.90 
 42  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      47.01 
 43  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                      47.44 
 44  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                      47.44 
 45  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                      47.44 
 46  McKenzie, Lexi E               9 OSC-SE                      47.74 
 47  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                      47.85 
 48  Schnarr, Jessie T              8 The Stingrays-SE            47.98 
 49  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                      48.04 
 50  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                      48.13 
 51  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                      48.38 
 52  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      48.65 
 53  Atwell, Zoe I                 10 ABST-SE                     49.41 
 54  Stickley, Caroline             9 BAY-SE                      49.42 
 55  Miller, Carina C              10 MCC-SE                      49.96 
 56  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                      50.48 
 57  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                      51.02 
 58  Cook, Janie M                  8 YMTS-SE                     52.18 
 59  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      52.42 
 60  Flanders, Lexi                 7 CW-GA                       53.90 
 61  Burrell, Sarah E               9 CW-GA                       54.92 
 62  Click, Reese R                 8 BAY-SE                      56.71 
 63  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                      57.26 
 64  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    1:00.89 
 65  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                    1:01.24 
 66  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                    1:04.70 
 67  Womack, Audrey                 9 ABST-SE                   1:08.69 
 68  Gardner, Julia I               8 BAY-SE                    1:11.09 
 69  Isbell, Amber E                7 OSC-SE                    1:11.30 
 70  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                    1:22.45 
 71  Martin, Annelise Y            10 CW-GA                          NT 
 72  Sullivan, Maddie E            10 CW-GA                          NT 
 73  Techasiriwan, Elle P          10 OSC-SE                         NT 
 74  Kramer, Peyton E               9 OSC-SE                         NT 
 75  Nance, Makena K                8 OSC-SE                         NT 
 76  Graham, Calleigh M             6 OSC-SE                         NT 
 77  Dauphinais, Madalyn N          7 OSC-SE                         NT 
 78  Prieskorn, Ellie N             9 RRST-SE                        NT 
 79  Rueff, Addie J                 9 RRST-SE                        NT 
 80  Nguyen, Kim-Bao N              7 YMTS-SE                        NT 
 81  Walmsley, Ashlyn               6 BAY-SE                         NT 
 82  Usrey, Eleanor R               7 BAY-SE                         NT 
 83  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                         NT 
 84  Galassini, Mia E               9 615-SE                         NT 
 
Event 32  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            28.92 
  2  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                      31.42 
  3  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                     31.89 
  4  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                      31.96 
  5  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      32.79 
  6  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                      33.08 
  7  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                     33.60 
  8  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            34.75 
  9  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                     34.92 
 10  Bryant, Ben R                  9 STAC-SE                     35.13 
 11  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      35.68 
 12  Drugmand, Jean A               9 STAC-SE                     35.81 
 13  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      36.17 
 14  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                      37.35 
 15  Allen, William                 9 CW-GA                       37.42 
 16  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      37.76 
 17  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      37.96 
 18  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                      38.02 
 19  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                     38.22 
 20  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      38.43 
 21  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      38.64 
 22  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      39.16 
 23  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      39.99 
 24  Runkle, Liam J                 9 MCC-SE                      40.33 
 25  Hatcher, Bransen W             9 YMTS-SE                     40.42 
 26  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                      40.80 
 27  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      41.36 
 28  Taylor, Jonas M                8 MCC-SE                      41.37 
 29  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE            41.82 
 30  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                      42.19 
 31  Patton, Nicholas G            10 STAC-SE                     42.23 
 32  Allen, Cole T                  7 CW-GA                       42.41 
 33  Blum, Brandon K               10 STAC-SE                     42.59 
 34  Meagher, Ben I                 9 MCC-SE                      42.60 
 35  Cummins, Cade                  9 JST-SE                      42.86 
 36  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE            42.87 
 37  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                      43.03 
 38  Wendt, Carter D               10 MCC-SE                      43.67 
 39  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                      43.70 
 40  Cuaresma, Francis D           10 CCAC-GA                     44.48 
 41  Anderson, Jacob C             10 ABST-SE                     44.54 
 42  Wongmanee, Benjamin N         10 MCC-SE                      44.55 
 43  Staszewski, Wally A            9 MCC-SE                      44.85 
 44  Damron, Joshua L               9 RRST-SE                     45.49 
 45  Maloney, Cian F                8 CW-GA                       46.26 
 46  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                      46.28 
 47  Weber, Aidan D                10 CW-GA                       46.62 
 48  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      46.62 
 49  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      47.88 
 50  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                      48.08 
 51  Davis, Landon L               10 The Stingrays-SE            48.15 
 52  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      48.22 
 53  Cloud, Camden M                8 BAY-SE                      48.27 
 54  Atwell, Ethan A                9 ABST-SE                     49.19 
 55  Skalicky, Alex J               7 RRST-SE                     49.91 
 56  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                      50.26 
 57  Moody, Mason T                10 RRST-SE                     51.17 
 58  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                      53.81 
 59  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                      53.89 
 60  Winship, Alexander J           6 CW-GA                       54.19 
 61  Stickley, Caroline             8 BAY-SE                      57.80 
 62  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                    1:00.48 
 63  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                    1:01.74 
 64  Alexander, Christian Y         9 CW-GA                     1:02.87 
 65  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                    1:06.23 
 66  Bradshaw, Jim C                7 MCC-SE                    1:15.38 
 67  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                    1:16.20 
 68  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                    1:17.61 
 69  Gordon, Jackson W              8 BAY-SE                    1:21.57 
 70  Plumlee, Kaben S               7 BAY-SE                    1:25.98 
 71  Flanders, Nate J               5 CW-GA                     1:30.69 
 72  Cartwright, Ian               10 ABST-SE                        NT 
 73  Spencer, Miller E              7 ABST-SE                        NT 
 74  Thayer, Colton B               8 ABST-SE                        NT 
 75  Palmer, Michael T              6 CW-GA                          NT 
 76  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                         NT 
 77  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE               NT 
 78  Wagner, Luke L                10 CCAC-GA                        NT 
 79  Gordon, Carter J               7 BAY-SE                         NT 
 80  McDaniel, Cameron Z            7 MCC-SE                         NT 
 81  Weitzel, Andy J               10 MCC-SE                         NT 
 82  Runkle, Ethan T                7 MCC-SE                         NT 
 83  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                         NT 
 84  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
 85  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                         NT 
 86  Kammer, Mason E                9 615-SE                         NT 
 
Event 33  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      27.05 
  2  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                     27.45 
  3  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                      28.13 
  4  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      29.29 
  5  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      29.65 
  6  Eldar, Daphna                 12 615-SE                      29.74 
  7  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      29.79 
  8  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                      29.92 
  9  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      30.07 
 10  Harris, Caroline M            11 CW-GA                       30.08 
 11  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      30.58 
 12  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                    30.93 
 13  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                      31.12 
 14  Lynn, Ella K                  11 JST-SE                      31.14 
 15  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                      31.25 
 16  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      31.49 
 17  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                      31.89 
 18  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      31.97 
 19  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                      32.23 
 20  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      32.41 
 21  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                     32.66 
 22  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      32.87 
 23  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      33.32 
 24  Meagher, Alyssa G             11 ABST-SE                     33.73 
 25  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      33.76 
 26  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      34.26 
 27  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      34.32 
 28  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                      34.37 
 29  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      35.14 
 30  Hutcheson, Abigail A          11 CW-GA                       35.89 
 31  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      35.90 
 32  Walker, Storm A               12 MCC-SE                      37.52 
 33  Howell, Lola R                12 MCC-SE                      38.76 
 34  Seelam, Harshada N            12 CW-GA                       38.97 
 35  Weaver, Anne                  12 CW-GA                       39.25 
 36  Raines, Alana M               11 BAY-SE                      39.60 
 37  Burns, Anna C                 12 CW-GA                       39.75 
 38  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      40.01 
 39  Von Krosigk, Lacie D          11 CW-GA                       40.26 
 40  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                      41.90 
 41  Rountree, Carys M             11 CW-GA                       47.03 
 42  Marshall-Yeager, Allura       11 OSC-SE                         NT 
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                      27.81 
  2  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                      27.88 
  3  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                      28.00 
  4  West, Ethan D                 11 JST-SE                      28.11 
  5  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                      28.40 
  6  Haley, William A              12 CCAC-GA                     28.78 
  7  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                      28.97 
  8  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      29.08 
  9  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                     29.26 
 10  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      29.74 
 11  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                     30.10 
 12  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                      30.51 
 13  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                     30.73 
 14  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      30.97 
 15  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                     31.03 
 16  Gairing, Michael F            11 CW-GA                       31.24 
 17  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      31.29 
 18  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      31.56 
 19  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                      32.12 
 20  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      32.58 
 21  Davis, Eli L                  12 MCC-SE                      33.04 
 22  Grady, Blake T                12 BAY-SE                      33.19 
 23  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                     33.54 
 24  Stockton, Nick G              12 CW-GA                       33.55 
 25  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                      33.72 
 26  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      34.11 
 27  Jones, Logan I                11 CCAC-GA                     34.72 
 28  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      34.97 
 29  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     34.99 
 30  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                     35.19 
 31  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                      35.40 
 32  Hyams, Phillip T              11 615-SE                      35.40 
 33  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                      35.47 
 34  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      35.66 
 35  Jones, Marshall W             11 The Stingrays-SE            36.46 
 36  Carney, Brayden H             11 MCC-SE                      36.68 
 37  Benjamin, Will P              12 CW-GA                       38.59 
 38  Dennis, Christian             11 MCC-SE                      38.67 
 39  Cook, Harrison J              11 615-SE                      39.43 
 40  Djordjevic, Marko             11 MCC-SE                      40.07 
 41  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                      40.44 
 42  Elbon, Joey A                 12 615-SE                      40.76 
 43  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                      46.61 
 44  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE            49.57 
 45  Martin, Carter                11 CW-GA                       58.02 
 46  Gardner, Robert J             12 CW-GA                     1:00.68 
 47  Prieskorn, Titus M            12 RRST-SE                        NT 
 
Event 35  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                    1:19.33 
  2  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                    1:24.36 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:28.70 
  4  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                   1:29.82 
  5  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                    1:30.20 
  6  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   1:30.90 
  7  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                    1:32.69 
  8  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:34.14 
  9  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                   1:34.93 
 10  Bohner, Frances M              8 MCC-SE                    1:35.46 
 11  Wagner, London L               9 CCAC-GA                   1:35.55 
 12  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                    1:35.84 
 13  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                    1:35.94 
 14  Rose, Carolina B              10 RRST-SE                   1:36.83 
 15  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                    1:38.29 
 16  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                    1:38.87 
 17  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:42.12 
 18  Moody, Grace L                 8 RRST-SE                   1:44.35 
 19  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                    1:47.01 
 20  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:49.51 
 21  Perry, Jessica R              10 CW-GA                     1:52.54 
 22  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    1:54.41 
 23  Miller, Bella N               10 BAY-SE                    1:54.80 
 24  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                    1:56.48 
 25  Calvert, Madie M              10 615-SE                    1:59.95 
 26  Boyd, Anna C                   6 OSC-SE                    2:04.08 
 27  Benefield, Alex W             10 CW-GA                     2:04.54 
 28  McKenzie, Lexi E               9 OSC-SE                    2:04.56 
 29  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE          2:05.13 
 30  Isbell, Amber E                7 OSC-SE                    2:14.70 
 31  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                    2:15.55 
 32  Flanders, Lexi                 7 CW-GA                     2:18.40 
 33  Tejano, Lauren D               8 CW-GA                          NT 
 34  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                         NT 
 35  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 36  Techasiriwan, Elle P          10 OSC-SE                         NT 
 37  Johnson, Kenley K             10 RRST-SE                        NT 
 38  Rueff, Addie J                 9 RRST-SE                        NT 
 39  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                         NT 
 40  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                         NT 
 41  Gardner, Julia I               8 BAY-SE                         NT 
 42  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 43  Byrum, May W                  10 BAY-SE                         NT 
 44  Bradshaw, Sara Catherine C     9 MCC-SE                         NT 
 45  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 46  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                         NT 
 47  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                         NT 
 48  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                         NT 
 49  Scott, Cleo K                  8 MCC-SE                         NT 
 50  Allen, Elizabeth M             9 MCC-SE                         NT 
 51  Cobb, Addie G                 10 MCC-SE                         NT 
 
Event 36  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                    1:17.27 
  2  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                    1:18.39 
  3  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                   1:22.56 
  4  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                    1:23.49 
  5  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                   1:24.69 
  6  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                   1:26.16 
  7  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                   1:29.21 
  8  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                   1:33.69 
  9  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:34.69 
 10  Drugmand, Jean A               9 STAC-SE                   1:35.84 
 11  Wagner, Luke L                10 CCAC-GA                   1:35.84 
 12  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:36.16 
 13  Bryant, Ben R                  9 STAC-SE                   1:36.46 
 14  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                    1:38.04 
 15  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:38.76 
 16  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                   1:41.27 
 17  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    1:43.29 
 18  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:44.10 
 19  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:44.86 
 20  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                    1:45.60 
 21  Allen, William                 9 CW-GA                     1:45.61 
 22  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:47.55 
 23  Hatcher, Bransen W             9 YMTS-SE                   1:47.61 
 24  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                    1:48.61 
 25  Runkle, Liam J                 9 MCC-SE                    1:53.24 
 26  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:53.85 
 27  Blum, Brandon K               10 STAC-SE                   1:54.93 
 28  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                    1:55.26 
 29  Staszewski, Wally A            9 MCC-SE                    1:56.10 
 30  Patton, Nicholas G            10 STAC-SE                   1:59.61 
 31  Wongmanee, Benjamin N         10 MCC-SE                    1:59.66 
 32  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                    2:12.43 
 33  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                    2:38.38 
 34  Allen, Cole T                  7 CW-GA                     2:38.51 
 35  Tejano, Dylan D                9 CW-GA                          NT 
 36  Tejano, Bryan D                9 CW-GA                          NT 
 37  Selander, Nathaniel W          9 OSC-SE                         NT 
 38  Skalicky, Alex J               7 RRST-SE                        NT 
 39  Damron, Joshua L               9 RRST-SE                        NT 
 40  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE               NT 
 41  Runkle, Ethan T                7 MCC-SE                         NT 
 42  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
 43  Taylor, Jonas M                8 MCC-SE                         NT 
 44  Meagher, Ben I                 9 MCC-SE                         NT 
 45  Kammer, Mason E                9 615-SE                         NT 
 
Event 37  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    1:07.42 
  2  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    1:09.61 
  3  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:09.92 
  4  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    1:10.21 
  5  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    1:11.00 
  6  Lynn, Ella K                  11 JST-SE                    1:16.91 
  7  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:16.99 
  8  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                    1:18.23 
  9  Harris, Caroline M            11 CW-GA                     1:19.38 
 10  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:19.62 
 11  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    1:19.89 
 12  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                  1:20.23 
 13  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                    1:20.95 
 14  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                    1:21.05 
 15  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:21.81 
 16  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    1:22.74 
 17  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:23.22 
 18  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:24.84 
 19  Meagher, Alyssa G             11 ABST-SE                   1:25.54 
 20  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:25.55 
 21  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    1:25.95 
 22  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                   1:26.22 
 23  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:26.57 
 24  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:26.62 
 25  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:27.37 
 26  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                    1:29.42 
 27  Whitaker, Caroline R          11 RRST-SE                   1:33.14 
 28  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:34.72 
 29  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:37.89 
 30  Howell, Lola R                12 MCC-SE                    1:38.46 
 31  Walker, Storm A               12 MCC-SE                    1:39.87 
 32  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                    1:40.31 
 33  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    1:41.13 
 34  Weaver, Anne                  12 CW-GA                     1:44.28 
 35  Alexander, Hope A             11 CW-GA                          NT 
 36  Burns, Anna C                 12 CW-GA                          NT 
 
Event 38  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                    1:10.89 
  2  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    1:11.14 
  3  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:12.25 
  4  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    1:12.71 
  5  Haley, William A              12 CCAC-GA                   1:13.39 
  6  West, Ethan D                 11 JST-SE                    1:13.59 
  7  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                    1:15.34 
  8  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:16.65 
  9  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                   1:17.78 
 10  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    1:17.80 
 11  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   1:21.01 
 12  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    1:22.72 
 13  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:22.75 
 14  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:23.01 
 15  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                    1:24.36 
 16  Gairing, Michael F            11 CW-GA                     1:24.63 
 17  Stockton, Nick G              12 CW-GA                     1:24.89 
 18  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                   1:26.63 
 19  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                   1:27.36 
 20  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:27.94 
 21  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:29.29 
 22  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                    1:29.66 
 23  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                    1:29.72 
 24  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    1:30.10 
 25  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   1:30.71 
 26  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:31.78 
 27  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    1:32.34 
 28  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:32.90 
 29  Carney, Brayden H             11 MCC-SE                    1:36.12 
 30  Hyams, Phillip T              11 615-SE                    1:36.37 
 31  Jones, Logan I                11 CCAC-GA                   1:39.57 
 32  Cook, Harrison J              11 615-SE                    1:44.04 
 33  Elbon, Joey A                 12 615-SE                    1:44.04 
 34  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                    1:44.42 
 35  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                    1:45.52 
 36  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          1:46.26 
 37  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:47.61 
 38  Benjamin, Will P              12 CW-GA                     1:48.23 
 39  Dennis, Christian             11 MCC-SE                    1:58.24 
 40  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                    2:01.09 
 41  Gardner, Robert J             12 CW-GA                          NT 
 42  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 43  Djordjevic, Marko             11 MCC-SE                         NT 
 44  Davis, Eli L                  12 MCC-SE                         NT 
 
Event 39  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   2:50.20 
  2  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                   2:52.17 
  3  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   2:53.62 
  4  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    3:02.87 
  5  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                        NT 
 
Event 40  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Blum, Brandon K               10 STAC-SE                   2:39.34 
  2  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                    2:40.86 
  3  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                   2:41.60 
  4  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                   2:42.83 
  5  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    2:53.65 
  6  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                   2:58.89 
  7  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    3:14.15 
  8  Patton, Nicholas G            10 STAC-SE                   3:40.96 
  9  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                    3:45.81 
 10  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 11  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                         NT 
 12  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                         NT 
 13  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 41  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    2:13.07 
  2  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   2:15.74 
  3  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    2:17.71 
  4  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    2:18.14 
  5  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    2:18.88 
  6  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    2:24.24 
  7  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    2:24.66 
  8  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    2:25.46 
  9  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    2:38.68 
 10  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    2:43.49 
 11  McLean, Reece L               11 RRST-SE                   2:45.92 
 12  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    2:49.47 
 13  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    2:50.26 
 14  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    3:02.61 
 15  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                    3:24.26 
 16  Whitaker, Caroline R          11 RRST-SE                        NT 
 
Event 42  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    2:12.97 
  2  Haley, William A              12 CCAC-GA                   2:16.87 
  3  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    2:17.74 
  4  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   2:19.27 
  5  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                    2:19.98 
  6  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                    2:22.69 
  7  West, Ethan D                 11 JST-SE                    2:22.94 
  8  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                   2:24.15 
  9  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   2:24.61 
 10  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    2:25.99 
 11  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    2:26.47 
 12  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    2:29.42 
 13  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    2:30.82 
 14  Solarz, Matthew               11 YMTS-SE                   2:34.50 
 15  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                    2:34.92 
 16  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    2:39.93 
 17  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   2:40.81 
 18  Davis, Eli L                  12 MCC-SE                    2:47.07 
 19  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    2:47.94 
 20  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    2:50.74 
 21  Elbon, Joey A                 12 615-SE                    3:04.45 
 22  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE               NT 
 23  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                         NT 
 24  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 43  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sutter, Olivia C              14 WNCY-NC                   2:32.68 
  2  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   2:38.15 
  3  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:40.79 
  4  Cantrell, Jilli B             14 MCC-SE                    2:41.44 
  5  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:42.95 
  6  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:43.21 
  7  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    2:45.34 
  8  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:49.23 
  9  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:49.43 
 10  Derry, Mo O                   13 WNCY-NC                   2:53.84 
 11  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   2:54.74 
 12  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    2:58.00 
 13  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   3:08.11 
 14  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                   3:15.52 
 15  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                   3:19.49 
 16  Williams, Olivia              14 ABST-SE                        NT 
 17  Hamby, Isabelle E             13 STAC-SE                        NT 
 18  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 19  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 20  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                         NT 
 21  Harricharran, Tiffany H       13 MCC-SE                         NT 
 
Event 44  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  2:32.03 
  2  Vess, John H                  13 WNCY-NC                   2:35.32 
  3  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:39.08 
  4  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                   2:41.50 
  5  Cooley, Grant R               13 MCC-SE                    2:53.31 
  6  Jones, Tucker T               13 STAC-SE                   2:59.62 
  7  Magadia, Julian A             14 ABST-SE                        NT 
  8  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
  9  Horne, David E                14 MCC-SE                         NT 
 
Event 45  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Page, Emma Y                  16 WNCY-NC                   2:25.90 
  2  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    2:32.34 
  3  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    2:33.34 
  4  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:35.26 
  5  Grall, Cayce J                17 MCC-SE                    2:37.93 
  6  Chase, Katie K                17 Prime-SE                  2:42.30 
  7  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   2:52.88 
  8  Widmann, Maddy E              15 WNCY-NC                   2:53.48 
  9  Snell, Erica A                15 Prime-SE                  3:02.98 
 10  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          3:04.34 
 11  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    3:19.19 
 12  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                         NT 
 13  Jones, Madalyn E              16 The Stingrays-SE               NT 
 14  Juoza-Clark, Gabby M          15 615-SE                         NT 
 15  Abrams, Olivia R              16 615-SE                         NT 
 
Event 46  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    2:05.77 
  2  Bales, Matthew T              17 Prime-SE                  2:07.85 
  3  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                   2:10.77 
  4  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:10.93 
  5  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    2:12.09 
  6  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    2:17.46 
  7  Lively, Pierce P              16 MCC-SE                    2:18.45 
  8  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    2:22.26 
  9  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    2:23.60 
 10  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   2:28.49 
 11  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    2:30.75 
 12  Brown, David T                17 CCAC-GA                   2:31.89 
 13  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          2:33.81 
 14  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:34.24 
 15  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    2:41.71 
 16  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:47.96 
 17  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    2:50.36 
 18  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   3:00.28 
 19  Tate, Zach R                  16 Prime-SE                  3:07.23 
 
Event 47  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   1:00.69 
  2  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:01.25 
  3  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                    1:01.53 
  4  Schlitt, Kayla M              13 WNCY-NC                   1:01.83 
  5  Cantrell, Jilli B             14 MCC-SE                    1:04.29 
  6  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    1:04.77 
  7  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                   1:08.01 
  8  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:08.45 
  9  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    1:10.40 
 10  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    1:11.16 
 11  Orr, Emily B                  14 WNCY-NC                   1:12.29 
 12  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    1:12.39 
 13  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    1:13.14 
 14  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   1:13.67 
 15  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   1:14.76 
 16  Davis, Sallie A               14 WNCY-NC                   1:15.35 
 17  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                    1:15.72 
 18  Derry, Mo O                   13 WNCY-NC                   1:16.11 
 19  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   1:16.42 
 20  Harricharran, Tiffany H       13 MCC-SE                    1:17.29 
 21  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:17.31 
 22  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    1:18.80 
 23  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                   1:19.51 
 24  Harris, Amelia J              14 BAY-SE                    1:20.60 
 25  Winship, Madison              13 CW-GA                     1:22.18 
 26  Hamby, Isabelle E             13 STAC-SE                   1:22.65 
 27  Robertson, Sydney L           14 STAC-SE                   1:22.99 
 28  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                  1:23.62 
 29  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                   1:24.40 
 30  Staszewski, Tyler T           13 MCC-SE                    1:31.96 
 31  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                    1:33.95 
 32  Chamberlain, Zoe E            14 BAY-SE                    1:34.27 
 33  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    1:35.18 
 34  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:35.42 
 35  Curlee, Sara G                13 ABST-SE                        NT 
 36  Oblena, Stephanie A           13 ABST-SE                        NT 
 37  Williams, Olivia              14 ABST-SE                        NT 
 38  Gallagher, Maddie S           13 CW-GA                          NT 
 39  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 
Event 48  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                     58.20 
  2  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  1:02.16 
  3  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    1:02.27 
  4  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                    1:03.90 
  5  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   1:04.73 
  6  Vess, John H                  13 WNCY-NC                   1:06.63 
  7  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    1:07.56 
  8  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    1:08.87 
  9  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                   1:09.52 
 10  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                    1:10.84 
 11  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:11.88 
 12  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:11.97 
 13  Kammer, Zach L                13 615-SE                    1:20.11 
 14  Allen, Jacob E                14 WNCY-NC                   1:22.41 
 15  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                   1:22.77 
 16  Jones, Tucker T               13 STAC-SE                   1:23.61 
 17  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:35.82 
 18  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:59.66 
 19  Geter, Austin T               14 MCC-SE                    2:01.83 
 20  Magadia, Julian A             14 ABST-SE                        NT 
 
Event 49  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                      56.39 
  2  Reeder, Grace C               15 WNCY-NC                     58.85 
  3  Long, Camille D               17 WNCY-NC                     59.14 
  4  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    1:00.56 
  5  May, Emma L                   17 WNCY-NC                   1:02.12 
  6  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:02.15 
  7  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                    1:03.37 
  8  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                   1:03.50 
  9  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    1:03.83 
 10  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    1:04.29 
 11  Friday, Bekah F               17 615-SE                    1:04.81 
 12  Newnam, Anna S                15 WNCY-NC                   1:05.09 
 13  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   1:05.39 
 14  Hepp, Jayme L                 17 RRST-SE                   1:05.51 
 15  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                    1:05.56 
 16  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    1:06.07 
 17  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          1:06.60 
 18  Sweetman, Kaira L             16 STAC-SE                   1:08.76 
 19  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:09.87 
 20  Grall, Cayce J                17 MCC-SE                    1:10.28 
 21  Gabel, Reilly C               16 615-SE                    1:10.29 
 22  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    1:11.56 
 23  Chalverus, Emily S            16 MCC-SE                    1:13.70 
 24  Laughlin, Jenna C             15 Prime-SE                  1:17.02 
 25  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    1:19.08 
 26  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          1:19.79 
 27  Jones, Madalyn E              16 The Stingrays-SE          1:20.33 
 28  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                    1:20.76 
 29  Hayes, Hannah L               17 615-SE                    1:22.72 
 30  Hutcheson, Abigail A          11 CW-GA                     1:29.53 
 31  Flanders, Lexi                 7 CW-GA                     2:03.68 
 32  Von Krosigk, Lacie D          11 CW-GA                          NT 
 33  de Jong, Laila M              12 CW-GA                          NT 
 34  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                         NT 
 35  Wheeler, Macy M               16 OSC-SE                         NT 
 36  Juoza-Clark, Gabby M          15 615-SE                         NT 
 37  Eldar, Daphna                 12 615-SE                         NT 
 
Event 50  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Young, Ethan H                17 CCAC-GA                     47.55 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      50.90 
  3  Best, Jack                    17 BAY-SE                      51.84 
  4  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      52.52 
  5  Ortiz, Erwin T                17 WNCY-NC                     53.66 
  6  Bales, Matthew T              17 Prime-SE                    53.95 
  7  Coan, Eli P                   17 CW-GA                       54.08 
  8  Gammons, Zac J                16 615-SE                      54.59 
  9  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                      54.75 
 10  Lively, Pierce P              16 MCC-SE                      54.76 
 11  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      55.76 
 12  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                     56.06 
 13  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                      56.21 
 14  Goren, Barak                  17 MCC-SE                      56.31 
 15  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                      56.64 
 16  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                      57.09 
 17  Prada, Luis                   16 BAY-SE                      57.45 
 18  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                      57.68 
 19  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                     57.75 
 20  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      58.30 
 21  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      58.52 
 22  Kyriakidis, Seth S            17 615-SE                      58.65 
 23  Johnson, James M              16 MCC-SE                      58.97 
 24  Arwood, Reid R                15 WNCY-NC                     59.20 
 25  Loew, Harry                   17 WNCY-NC                     59.46 
 26  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      59.53 
 27  Stephenson, Tyler A           16 CCAC-GA                   1:00.06 
 28  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    1:01.34 
 29  Bootle, Will W                17 MCC-SE                    1:01.44 
 30  Trombley, William N           16 BAY-SE                    1:01.62 
 31  Brown, David T                17 CCAC-GA                   1:01.73 
 32  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          1:02.67 
 33  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                    1:04.42 
 34  Relford, Cole C               15 STAC-SE                   1:04.58 
 35  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                   1:06.39 
 36  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    1:06.56 
 37  Pollard, Adam J               15 WNCY-NC                   1:06.66 
 38  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:07.01 
 39  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          1:07.27 
 40  Welch, III, James E           18 Prime-SE                  1:08.00 
 41  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    1:08.88 
 42  Lasson, Parker S              15 YMTS-SE                   1:09.19 
 43  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    1:09.74 
 44  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:14.31 
 45  Tate, Zach R                  16 Prime-SE                  1:15.56 
 46  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE          1:17.39 
 47  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                  1:21.10 
 48  Smith, Dylan J                15 ABST-SE                   1:23.25 
 49  Prieskorn, Judah D            15 RRST-SE                        NT 
 
Event 51  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    4:59.00 
  2  Long, Camille D               17 WNCY-NC                   5:03.34 
  3  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    5:08.58 
  4  Lechner, Ashleigh N           16 WNCY-NC                   5:14.27 
  5  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    5:15.68 
  6  Sutter, Olivia C              14 WNCY-NC                   5:16.01 
  7  Ward, Anna R                  16 MCC-SE                    5:18.05 
  8  May, Emma L                   17 WNCY-NC                   5:19.66 
  9  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                    5:30.14 
 10  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                    5:34.07 
 11  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    5:34.36 
 12  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    5:38.25 
 13  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    5:38.42 
 14  Widmann, Maddy E              15 WNCY-NC                   5:38.69 
 15  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          5:41.24 
 16  Sweetman, Kaira L             16 STAC-SE                   5:43.09 
 17  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    5:43.60 
 18  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   5:44.03 
 19  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    5:45.73 
 20  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    5:46.27 
 21  Gabel, Reilly C               16 615-SE                    5:48.02 
 22  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    5:50.42 
 23  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    5:50.62 
 24  Orr, Emily B                  14 WNCY-NC                   5:53.88 
 25  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   5:54.69 
 26  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   5:55.16 
 27  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    6:01.17 
 28  Schlegel, Kate L              15 MCC-SE                    6:01.75 
 29  Elbon, Claire E               17 615-SE                    6:03.56 
 30  Davis, Sallie A               14 WNCY-NC                   6:04.80 
 31  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   6:07.75 
 32  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    6:09.40 
 33  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    6:09.57 
 34  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                   6:10.17 
 35  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    6:13.11 
 36  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   6:16.52 
 37  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    6:17.04 
 38  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    6:21.14 
 39  Chalverus, Emily S            16 MCC-SE                    6:21.26 
 40  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    6:24.26 
 41  Laughlin, Jenna C             15 Prime-SE                  6:44.54 
 42  Snell, Erica A                15 Prime-SE                  6:56.41 
 43  Winship, Madison              13 CW-GA                     6:56.61 
 44  Jones, Madalyn E              16 The Stingrays-SE          7:02.62 
 45  Chamberlain, Zoe E            14 BAY-SE                    7:18.65 
 46  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    7:27.34 
 47  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                    7:27.54 
 48  Osaben, Sarah E               13 CW-GA                     7:28.13 
 49  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                   7:38.30 
 50  Head, Ally C                  13 OSC-SE                    7:55.59 
 51  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                    8:00.54 
 52  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                       NT 
 53  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 52  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    4:27.52 
  2  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    4:42.61 
  3  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    4:47.39 
  4  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    4:47.73 
  5  Bootle, Will W                17 MCC-SE                    4:51.16 
  6  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                   4:55.30 
  7  Ortiz, Erwin T                17 WNCY-NC                   4:55.41 
  8  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   4:56.92 
  9  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    4:57.29 
 10  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    4:58.14 
 11  Green, Jason M                16 BAY-SE                    4:59.03 
 12  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                    4:59.29 
 13  Goren, Barak                  17 MCC-SE                    5:00.02 
 14  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    5:00.10 
 15  Loew, Harry                   17 WNCY-NC                   5:01.19 
 16  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                  5:04.33 
 17  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    5:08.21 
 18  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                    5:08.74 
 19  Prada, Luis                   16 BAY-SE                    5:09.00 
 20  Trombley, William N           16 BAY-SE                    5:12.18 
 21  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   5:14.62 
 22  Arwood, Reid R                15 WNCY-NC                   5:16.68 
 23  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                    5:20.22 
 24  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    5:21.03 
 25  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    5:21.43 
 26  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    5:22.81 
 27  Via, William H                18 MCC-SE                    5:23.25 
 28  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                   5:29.65 
 29  Brown, David T                17 CCAC-GA                   5:39.88 
 30  Bailey, Weston W              16 615-SE                    5:41.97 
 31  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    5:44.27 
 32  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    5:46.66 
 33  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   5:49.36 
 34  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                    5:51.01 
 35  Cooley, Grant R               13 MCC-SE                    5:53.77 
 36  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                    5:54.21 
 37  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    5:54.89 
 38  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    5:59.00 
 39  Pollard, Adam J               15 WNCY-NC                   6:01.14 
 40  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    6:01.65 
 41  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          6:07.21 
 42  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    6:09.90 
 43  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    6:17.22 
 44  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                   6:24.32 
 45  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE          6:31.67 
 46  Allen, Jacob E                14 WNCY-NC                   6:40.28 
 47  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          6:43.07 
 48  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   7:02.80 
 49  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    7:05.04 
 50  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 53  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                    2:13.09 
  2  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   2:13.42 
  3  Sutter, Olivia C              14 WNCY-NC                   2:15.61 
  4  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    2:15.64 
  5  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:18.38 
  6  Cantrell, Jilli B             14 MCC-SE                    2:19.02 
  7  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:22.85 
  8  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:23.93 
  9  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:24.44 
 10  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                   2:28.69 
 11  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    2:30.33 
 12  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   2:30.88 
 13  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:31.65 
 14  Orr, Emily B                  14 WNCY-NC                   2:32.03 
 15  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    2:34.60 
 16  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    2:35.54 
 17  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   2:36.51 
 18  Davis, Sallie A               14 WNCY-NC                   2:42.68 
 19  Derry, Mo O                   13 WNCY-NC                   2:47.25 
 20  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    2:49.48 
 21  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                   2:53.31 
 22  Winship, Madison              13 CW-GA                     2:53.38 
 23  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                    2:53.78 
 24  Harris, Amelia J              14 BAY-SE                    3:00.32 
 25  Robertson, Sydney L           14 STAC-SE                   3:02.47 
 26  Osaben, Sarah E               13 CW-GA                     3:04.69 
 27  Thompson, Martha C            13 CW-GA                     3:06.07 
 28  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                   3:08.88 
 29  Chamberlain, Zoe E            14 BAY-SE                    3:09.50 
 30  Oblena, Stephanie A           13 ABST-SE                   3:18.38 
 31  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                  3:26.74 
 32  DeLancey, Stephanie S         13 CW-GA                     3:29.35 
 33  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                    3:31.23 
 34  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          3:31.97 
 35  Curlee, Sara G                13 ABST-SE                        NT 
 36  Williams, Olivia              14 ABST-SE                        NT 
 37  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                         NT 
 38  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 
Event 54  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Ross E                14 CCAC-GA                   2:00.65 
  2  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   2:04.56 
  3  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    2:13.40 
  4  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  2:16.73 
  5  Vess, John H                  13 WNCY-NC                   2:20.40 
  6  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   2:22.74 
  7  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                    2:22.81 
  8  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                   2:23.39 
  9  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                    2:25.29 
 10  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:26.36 
 11  Cooley, Grant R               13 MCC-SE                    2:26.49 
 12  Magadia, Julian A             14 ABST-SE                   2:27.72 
 13  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:30.11 
 14  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                   2:30.86 
 15  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                    2:32.12 
 16  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:36.18 
 17  Bingham, Nash N               13 CCAC-GA                   2:42.70 
 18  Jones, Tucker T               13 STAC-SE                   2:48.96 
 19  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    2:52.66 
 20  Kammer, Zach L                13 615-SE                    2:56.45 
 21  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                   3:05.79 
 22  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    3:13.00 
 23  Horne, David E                14 MCC-SE                         NT 
 
Event 55  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    2:02.56 
  2  Reeder, Grace C               15 WNCY-NC                   2:07.44 
  3  Grider, Haley S               16 MCC-SE                    2:15.02 
  4  Friday, Bekah F               17 615-SE                    2:18.28 
  5  Widmann, Maddy E              15 WNCY-NC                   2:20.32 
  6  Grall, Cayce J                17 MCC-SE                    2:22.09 
  7  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    2:22.79 
  8  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:22.80 
  9  Coke, Emily E                 16 615-SE                    2:22.86 
 10  Malloch, Sarah E              17 MCC-SE                    2:23.63 
 11  Page, Emma Y                  16 WNCY-NC                   2:23.72 
 12  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                    2:24.56 
 13  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   2:24.81 
 14  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    2:25.31 
 15  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:25.99 
 16  Gabel, Reilly C               16 615-SE                    2:26.68 
 17  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   2:27.17 
 18  Chase, Katie K                17 Prime-SE                  2:32.33 
 19  Snell, Erica A                15 Prime-SE                  2:33.15 
 20  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                    2:45.60 
 21  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          2:45.65 
 22  Laughlin, Jenna C             15 Prime-SE                  2:52.77 
 23  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    2:59.41 
 24  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                         NT 
 25  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                         NT 
 26  Juoza-Clark, Gabby M          15 615-SE                         NT 
 27  Hayes, Hannah L               17 615-SE                         NT 
 
Event 56  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:54.36 
  2  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:54.87 
  3  Bales, Matthew T              17 Prime-SE                  1:55.56 
  4  Butler, Chris W               17 BAY-SE                    1:57.14 
  5  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:57.20 
  6  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    2:00.03 
  7  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    2:00.87 
  8  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    2:02.10 
  9  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    2:02.64 
 10  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                   2:03.40 
 11  Goren, Barak                  17 MCC-SE                    2:04.14 
 12  Best, Jack                    17 BAY-SE                    2:05.00 
 13  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    2:05.28 
 14  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   2:05.49 
 15  Holcomb, Cameron D            15 Prime-SE                  2:05.57 
 16  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    2:06.10 
 17  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:06.96 
 18  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                    2:08.01 
 19  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    2:08.31 
 20  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                  2:08.47 
 21  Valdez, Raul                  15 CCAC-GA                   2:09.48 
 22  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    2:09.89 
 23  Bootle, Will W                17 MCC-SE                    2:10.68 
 24  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                   2:11.37 
 25  Brown, David T                17 CCAC-GA                   2:12.75 
 26  Johnson, James M              16 MCC-SE                    2:17.42 
 27  Via, William H                18 MCC-SE                    2:19.30 
 28  Arwood, Reid R                15 WNCY-NC                   2:19.42 
 29  Gill, Nick B                  15 RRST-SE                   2:19.64 
 30  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          2:20.68 
 31  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:21.78 
 32  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:24.06 
 33  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                    2:24.49 
 34  Pollard, Adam J               15 WNCY-NC                   2:26.55 
 35  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    2:27.07 
 36  Miliican, Gage G              17 CW-GA                     2:32.17 
 37  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:33.17 
 38  Tate, Zach R                  16 Prime-SE                  2:41.55 
 39  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   2:41.92 
 40  Meadows, Connor H             15 RRST-SE                   2:44.12 
 41  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    2:54.40 
 42  Welch, III, James E           18 Prime-SE                       NT 
 43  Dimmer, Seth W                15 OSC-SE                         NT 
 44  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 57  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Schlitt, Kayla M              13 WNCY-NC                     54.86 
  2  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                      56.52 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                      56.81 
  4  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                      56.93 
  5  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                      57.59 
  6  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                      57.74 
  7  Smith, Addison E              14 BAY-SE                      57.96 
  8  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                      58.89 
  9  Cantrell, Jilli B             14 MCC-SE                      59.00 
 10  Derry, Mo O                   13 WNCY-NC                   1:01.38 
 11  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                   1:01.89 
 12  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   1:01.94 
 13  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   1:01.99 
 14  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    1:02.48 
 15  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    1:03.52 
 16  Orr, Emily B                  14 WNCY-NC                   1:04.20 
 17  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                   1:04.74 
 18  Davis, Sallie A               14 WNCY-NC                   1:05.52 
 19  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    1:05.89 
 20  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:06.06 
 21  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    1:06.40 
 22  Thompson, Martha C            13 CW-GA                     1:06.55 
 23  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                   1:07.88 
 24  Osaben, Sarah E               13 CW-GA                     1:08.22 
 25  Winship, Madison              13 CW-GA                     1:08.83 
 26  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                    1:10.09 
 27  Harris, Amelia J              14 BAY-SE                    1:10.32 
 28  DeLancey, Stephanie S         13 CW-GA                     1:10.34 
 29  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                  1:10.38 
 30  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                   1:11.87 
 31  Robertson, Sydney L           14 STAC-SE                   1:12.88 
 32  Chamberlain, Zoe E            14 BAY-SE                    1:13.12 
 33  Staszewski, Tyler T           13 MCC-SE                    1:14.33 
 34  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    1:15.93 
 35  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                    1:16.16 
 36  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                    1:17.65 
 37  Head, Ally C                  13 OSC-SE                    1:18.57 
 38  Curlee, Sara G                13 ABST-SE                   1:18.62 
 39  Williams, Olivia              14 ABST-SE                   1:20.53 
 40  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:20.58 
 41  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    1:28.02 
 42  Oblena, Stephanie A           13 ABST-SE                        NT 
 43  Gallagher, Maddie S           13 CW-GA                          NT 
 44  Neese, Kristyn E              14 RRST-SE                        NT 
 
Event 58  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Ross E                14 CCAC-GA                     50.01 
  2  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                     50.24 
  3  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                      55.27 
  4  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                    55.67 
  5  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                    56.32 
  6  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                      56.95 
  7  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                      57.62 
  8  Tippett, Will W               14 BAY-SE                      57.72 
  9  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                      57.73 
 10  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                     58.05 
 11  Magadia, Julian A             14 ABST-SE                     58.15 
 12  Cooley, Grant R               13 MCC-SE                      58.96 
 13  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                      59.79 
 14  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                   1:00.27 
 15  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   1:01.56 
 16  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:02.04 
 17  Bingham, Nash N               13 CCAC-GA                   1:02.09 
 18  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:05.92 
 19  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:09.07 
 20  Jones, Tucker T               13 STAC-SE                   1:11.87 
 21  Kammer, Zach L                13 615-SE                    1:12.58 
 22  Allen, Jacob E                14 WNCY-NC                   1:13.99 
 23  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                   1:14.44 
 24  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:22.63 
 25  Geter, Austin T               14 MCC-SE                    1:31.07 
 26  Bettich, Lukas M              13 CW-GA                     1:43.04 
 27  Horne, David E                14 MCC-SE                         NT 
 
Event 59  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                      51.88 
  2  Reeder, Grace C               15 WNCY-NC                     52.93 
  3  May, Emma L                   17 WNCY-NC                     53.94 
  4  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      54.05 
  5  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                      54.29 
  6  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                     54.43 
  7  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                      55.10 
  8  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                      55.40 
  9  Robins, Kelsey A              17 CW-GA                       55.44 
 10  Long, Camille D               17 WNCY-NC                     55.55 
 11  Widmann, Maddy E              15 WNCY-NC                     56.25 
 12  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                      56.38 
 13  Lechner, Ashleigh N           16 WNCY-NC                     56.50 
 14  Grider, Haley S               16 MCC-SE                      56.93 
 15  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      57.31 
 16  Newnam, Anna S                15 WNCY-NC                     57.60 
 17  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                     57.84 
 18  Friday, Bekah F               17 615-SE                      58.22 
 19  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                      58.25 
 20  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                     58.30 
 21  Coke, Emily E                 16 615-SE                      58.54 
 22  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE            58.64 
 23  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                     58.99 
 24  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                      59.42 
 25  Malloch, Sarah E              17 MCC-SE                    1:00.19 
 26  Page, Emma Y                  16 WNCY-NC                   1:00.25 
 27  Snell, Erica A                15 Prime-SE                  1:00.48 
 28  Sweetman, Kaira L             16 STAC-SE                   1:01.48 
 29  Hepp, Jayme L                 17 RRST-SE                   1:01.78 
 30  Grall, Cayce J                17 MCC-SE                    1:01.88 
 31  Chase, Katie K                17 Prime-SE                  1:01.98 
 32  Elbon, Claire E               17 615-SE                    1:02.98 
 33  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:03.04 
 34  Laughlin, Jenna C             15 Prime-SE                  1:04.25 
 35  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                    1:05.46 
 36  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          1:05.52 
 37  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    1:11.89 
 38  Solomon, Ally E               12 615-SE                    1:12.03 
 39  Hayes, Hannah L               17 615-SE                    1:18.88 
 40  de Jong, Laila M              12 CW-GA                     1:20.07 
 41  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                    1:24.48 
 42  Wheeler, Macy M               16 OSC-SE                         NT 
 43  Coode, Olivia A               15 615-SE                         NT 
 44  Abrams, Olivia R              16 615-SE                         NT 
 
Event 60  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Young, Ethan H                17 CCAC-GA                     46.52 
  2  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      47.14 
  3  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      47.15 
  4  Best, Jack                    17 BAY-SE                      47.70 
  5  Coan, Eli P                   17 CW-GA                       47.89 
  6  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      48.12 
  7  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                      48.26 
  8  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                      48.65 
  9  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                     49.00 
 10  Ortiz, Erwin T                17 WNCY-NC                     49.24 
 11  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                      49.74 
 12  Holcomb, Cameron D            15 Prime-SE                    50.00 
 13  Bootle, Will W                17 MCC-SE                      50.16 
 14  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                    50.42 
 15  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                     50.49 
 16  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      50.55 
 17  Green, Jason M                16 BAY-SE                      50.59 
 18  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                      50.62 
 19  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      51.28 
 20  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                     51.32 
 21  Gammons, Zac J                16 615-SE                      51.35 
 22  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                      51.62 
 23  Loew, Harry                   17 WNCY-NC                     51.67 
 24  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      51.82 
 25  Prada, Luis                   16 BAY-SE                      51.82 
 26  Massey, Luke D                15 MCC-SE                      51.83 
 27  Welch, III, James E           18 Prime-SE                    51.90 
 28  Brown, David T                17 CCAC-GA                     51.99 
 29  Abu-Shanab, Samad T           17 RRST-SE                     52.00 
 30  Stephenson, Tyler A           16 CCAC-GA                     52.18 
 31  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                      52.50 
 32  Gardner, Nathan D             17 RRST-SE                     52.99 
 33  Via, William H                18 MCC-SE                      53.19 
 34  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                      53.23 
 35  Trombley, William N           16 BAY-SE                      53.47 
 36  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                      53.59 
 37  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE            54.14 
 38  Gill, Nick B                  15 RRST-SE                     54.26 
 39  Johnson, James M              16 MCC-SE                      55.28 
 40  Bailey, Weston W              16 615-SE                      55.74 
 41  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                      56.68 
 42  Relford, Cole C               15 STAC-SE                     56.85 
 43  Hosford, Gabe A               16 RRST-SE                     57.00 
 44  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                      57.12 
 45  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                      57.60 
 46  Tate, Zach R                  16 Prime-SE                    58.39 
 47  Gardner, Timmy S              15 RRST-SE                     58.65 
 48  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                      58.84 
 49  Giles, Jackson A              16 RRST-SE                     59.45 
 50  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE            59.77 
 51  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:00.46 
 52  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                    1:00.69 
 53  Pollard, Adam J               15 WNCY-NC                   1:01.35 
 54  Miliican, Gage G              17 CW-GA                     1:01.52 
 55  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    1:02.25 
 56  Lasson, Parker S              15 YMTS-SE                   1:02.56 
 57  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE          1:02.88 
 58  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                   1:03.90 
 59  Meadows, Connor H             15 RRST-SE                   1:04.33 
 60  Smith, Dylan J                15 ABST-SE                   1:08.55 
 61  Dimmer, Seth W                15 OSC-SE                         NT 
 62  Lebed, Kirill N                9 OSC-SE                         NT 
 63  Prieskorn, Judah D            15 RRST-SE                        NT 
 
Event 61  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Schlitt, Kayla M              13 WNCY-NC                   2:11.10 
  2  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                    2:11.45 
  3  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    2:14.70 
  4  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   2:15.91 
  5  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:18.02 
  6  Cantrell, Jilli B             14 MCC-SE                    2:18.62 
  7  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:19.56 
  8  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:20.54 
  9  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                   2:28.94 
 10  Orr, Emily B                  14 WNCY-NC                   2:31.19 
 11  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                   2:35.87 
 12  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    2:37.61 
 13  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:38.25 
 14  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                   2:49.61 
 15  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                    2:52.41 
 16  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                  3:05.04 
 17  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                   3:12.72 
 18  Staszewski, Tyler T           13 MCC-SE                    3:18.47 
 19  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    3:35.78 
 20  Curlee, Sara G                13 ABST-SE                        NT 
 21  Williams, Olivia              14 ABST-SE                        NT 
 22  DeLancey, Stephanie S         13 CW-GA                          NT 
 23  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE               NT 
 24  Robertson, Sydney L           14 STAC-SE                        NT 
 25  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                        NT 
 26  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                         NT 
 27  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 
Event 62  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                  2:08.01 
  2  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                    2:16.64 
  3  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                   2:18.10 
  4  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  2:19.46 
  5  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                   2:19.68 
  6  Vess, John H                  13 WNCY-NC                   2:21.45 
  7  Bingham, Nash N               13 CCAC-GA                   2:39.29 
  8  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    2:40.87 
  9  Allen, Jacob E                14 WNCY-NC                   3:57.46 
 10  Magadia, Julian A             14 ABST-SE                        NT 
 11  Jones, Tucker T               13 STAC-SE                        NT 
 12  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                        NT 
 13  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                         NT 
 14  Kammer, Zach L                13 615-SE                         NT 
 
Event 63  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    1:59.97 
  2  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    2:09.62 
  3  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    2:14.15 
  4  Sutter, Olivia C              14 WNCY-NC                   2:14.27 
  5  Coke, Emily E                 16 615-SE                    2:18.73 
  6  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    2:18.74 
  7  Robins, Kelsey A              17 CW-GA                     2:20.89 
  8  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:22.87 
  9  Malloch, Sarah E              17 MCC-SE                    2:23.16 
 10  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                    2:24.77 
 11  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   2:25.54 
 12  Sweetman, Kaira L             16 STAC-SE                   2:30.19 
 13  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                   2:34.47 
 14  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    2:41.95 
 15  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                    2:50.06 
 16  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    2:51.09 
 17  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          2:55.84 
 
Event 64  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Nick B                  15 RRST-SE                   1:14.00 
  2  Best, Jack                    17 BAY-SE                    1:50.99 
  3  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:51.12 
  4  Bales, Matthew T              17 Prime-SE                  1:54.59 
  5  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:54.61 
  6  Ortiz, Erwin T                17 WNCY-NC                   1:56.66 
  7  Valdez, Raul                  15 CCAC-GA                   1:59.33 
  8  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                   2:00.47 
  9  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:02.71 
 10  Goren, Barak                  17 MCC-SE                    2:04.21 
 11  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    2:05.03 
 12  Loew, Harry                   17 WNCY-NC                   2:06.04 
 13  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    2:06.30 
 14  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:06.82 
 15  Prada, Luis                   16 BAY-SE                    2:07.20 
 16  Abu-Shanab, Samad T           17 RRST-SE                   2:11.88 
 17  Stephenson, Tyler A           16 CCAC-GA                   2:11.98 
 18  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:13.23 
 19  Brown, David T                17 CCAC-GA                   2:14.81 
 20  Johnson, James M              16 MCC-SE                    2:16.64 
 21  Arwood, Reid R                15 WNCY-NC                   2:18.32 
 22  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                   2:21.67 
 23  Massey, Luke D                15 MCC-SE                    2:23.25 
 24  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:24.13 
 25  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                    2:24.16 
 26  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:24.93 
 27  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE          2:25.22 
 28  Pollard, Adam J               15 WNCY-NC                   2:27.26 
 29  Lasson, Parker S              15 YMTS-SE                   2:35.67 
 30  Smith, Dylan J                15 ABST-SE                        NT 
 31  Holcomb, Cameron D            15 Prime-SE                       NT 
 32  Relford, Cole C               15 STAC-SE                        NT 
 
Event 65  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Schlitt, Kayla M              13 WNCY-NC                     25.22 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                      25.31 
  3  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                      27.02 
  4  Cantrell, Jilli B             14 MCC-SE                      27.07 
  5  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                     27.12 
  6  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                      27.14 
  7  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                      27.79 
  8  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                     28.07 
  9  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                      28.12 
 10  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                     28.50 
 11  Derry, Mo O                   13 WNCY-NC                     28.52 
 12  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                     29.08 
 13  Calhoun, Claire J             14 MCC-SE                      30.01 
 14  Thomas, Madysen B             13 STAC-SE                     30.14 
 15  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                      30.16 
 16  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                      30.48 
 17  Thompson, Martha C            13 CW-GA                       30.73 
 18  Grogan, Kacie L               14 Prime-SE                    30.89 
 19  Osaben, Sarah E               13 CW-GA                       31.09 
 20  DeLancey, Stephanie S         13 CW-GA                       31.13 
 21  Harris, Amelia J              14 BAY-SE                      31.22 
 22  Lee, Miah G                   13 CCAC-GA                     31.23 
 23  Hixson, Kaelyn R              14 WNCY-NC                     31.90 
 24  Chamberlain, Zoe E            14 BAY-SE                      32.28 
 25  Staszewski, Tyler T           13 MCC-SE                      32.31 
 26  Williams, Olivia              14 ABST-SE                     32.58 
 27  Robertson, Sydney L           14 STAC-SE                     32.67 
 28  Curlee, Sara G                13 ABST-SE                     33.63 
 29  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                      33.66 
 30  Burgess, Hailey M             13 OSC-SE                      34.10 
 31  Raines, Malory S              14 BAY-SE                      34.19 
 32  Head, Ally C                  13 OSC-SE                      35.95 
 33  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                      36.59 
 34  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE            36.61 
 35  Oblena, Stephanie A           13 ABST-SE                     36.82 
 36  Gallagher, Maddie S           13 CW-GA                       43.16 
 37  Neese, Kristyn E              14 RRST-SE                        NT 
 
Event 66  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                     22.92 
  2  Valdez, Ross E                14 CCAC-GA                     23.81 
  3  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                    24.97 
  4  Vess, John H                  13 WNCY-NC                     25.58 
  5  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                      25.62 
  6  Carney, Joshua L              13 MCC-SE                      25.72 
  7  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                      25.89 
  8  Cooley, Grant R               13 MCC-SE                      26.14 
  9  Magadia, Julian A             14 ABST-SE                     26.38 
 10  Tippett, Will W               14 BAY-SE                      26.49 
 11  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                    26.65 
 12  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                     26.80 
 13  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                     27.98 
 14  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                     28.07 
 15  Bingham, Nash N               13 CCAC-GA                     28.40 
 16  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                      28.57 
 17  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                      30.84 
 18  Greeson, Kade                 13 CCAC-GA                     32.33 
 19  Jones, Tucker T               13 STAC-SE                     32.62 
 20  Allen, Jacob E                14 WNCY-NC                     34.47 
 21  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                      35.44 
 22  Geter, Austin T               14 MCC-SE                      36.47 
 23  Bettich, Lukas M              13 CW-GA                       44.25 
 24  Horne, David E                14 MCC-SE                         NT 
 
Event 67  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                      24.24 
  2  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                      24.25 
  3  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      24.71 
  4  Bingham, Reese T              16 CCAC-GA                     24.73 
  5  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      24.73 
  6  Reeder, Grace C               15 WNCY-NC                     24.75 
  7  Robins, Kelsey A              17 CW-GA                       25.07 
  8  May, Emma L                   17 WNCY-NC                     25.10 
  9  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                      25.15 
 10  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                      25.36 
 11  Newnam, Anna S                15 WNCY-NC                     25.40 
 12  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                      25.50 
 13  Grider, Haley S               16 MCC-SE                      25.85 
 14  Widmann, Maddy E              15 WNCY-NC                     26.05 
 15  Malloch, Sarah E              17 MCC-SE                      26.19 
 16  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                      26.28 
 17  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                     26.47 
 18  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                     26.60 
 19  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                      26.90 
 20  Friday, Bekah F               17 615-SE                      26.93 
 21  Page, Emma Y                  16 WNCY-NC                     27.25 
 22  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE            27.39 
 23  Snell, Erica A                15 Prime-SE                    27.64 
 24  Chase, Katie K                17 Prime-SE                    27.79 
 25  Sweetman, Kaira L             16 STAC-SE                     27.79 
 26  Laughlin, Jenna C             15 Prime-SE                    28.25 
 27  Grall, Cayce J                17 MCC-SE                      28.41 
 28  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                      28.50 
 29  Gabel, Reilly C               16 615-SE                      28.67 
 30  Hepp, Jayme L                 17 RRST-SE                     29.22 
 31  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE            30.01 
 32  Ohlsson, Natalie L            15 OSC-SE                      30.79 
 33  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                      30.96 
 34  Hayes, Hannah L               17 615-SE                      31.27 
 35  Solomon, Ally E               12 615-SE                      32.15 
 36  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                     32.66 
 37  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                      33.24 
 38  Meagher, Alyssa G             11 ABST-SE                     33.73 
 39  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                      34.31 
 40  Atwell, Zoe I                 10 ABST-SE                     49.41 
 41  Womack, Audrey                 9 ABST-SE                   1:08.69 
 42  de Jong, Laila M              12 CW-GA                          NT 
 43  Wheeler, Macy M               16 OSC-SE                         NT 
 44  Giles, Ava A                  11 RRST-SE                        NT 
 45  Juoza-Clark, Gabby M          15 615-SE                         NT 
 46  Coode, Olivia A               15 615-SE                         NT 
 47  Abrams, Olivia R              16 615-SE                         NT 
 
Event 68  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Young, Ethan H                17 CCAC-GA                     21.40 
  2  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      21.42 
  3  Coan, Eli P                   17 CW-GA                       21.58 
  4  Greene, Gershwin              16 BAY-SE                      21.60 
  5  Welch, III, James E           18 Prime-SE                    21.76 
  6  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                      22.08 
  7  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      22.10 
  8  Best, Jack                    17 BAY-SE                      22.20 
  9  Ortiz, Erwin T                17 WNCY-NC                     22.66 
 10  Butler, Chris W               17 BAY-SE                      22.88 
 11  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                     22.89 
 12  Gammons, Zac J                16 615-SE                      22.99 
 13  Holcomb, Cameron D            15 Prime-SE                    23.17 
 14  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                      23.20 
 15  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                      23.21 
 16  Gardner, Nathan D             17 RRST-SE                     23.29 
 17  Abu-Shanab, Samad T           17 RRST-SE                     23.32 
 18  Stanek, Mitchell B            16 WNCY-NC                     23.37 
 19  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                    23.55 
 20  Massey, Luke D                15 MCC-SE                      23.55 
 21  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      23.57 
 22  Valdez, Raul                  15 CCAC-GA                     23.62 
 23  Green, Jason M                16 BAY-SE                      23.79 
 24  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                     23.91 
 25  Stephenson, Tyler A           16 CCAC-GA                     24.02 
 26  Brown, David T                17 CCAC-GA                     24.07 
 27  Prada, Luis                   16 BAY-SE                      24.10 
 28  Bootle, Will W                17 MCC-SE                      24.14 
 29  Loew, Harry                   17 WNCY-NC                     24.15 
 30  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE            24.50 
 31  Via, William H                18 MCC-SE                      24.55 
 32  Trombley, William N           16 BAY-SE                      24.78 
 33  Johnson, James M              16 MCC-SE                      24.82 
 34  Gill, Nick B                  15 RRST-SE                     24.93 
 35  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                      25.48 
 36  Tate, Zach R                  16 Prime-SE                    25.53 
 37  Relford, Cole C               15 STAC-SE                     25.60 
 38  Lee, Kevin                    16 MCC-SE                      25.65 
 39  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                      25.75 
 40  Arwood, Reid R                15 WNCY-NC                     25.99 
 41  Hosford, Gabe A               16 RRST-SE                     26.23 
 42  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                      26.51 
 43  Gardner, Timmy S              15 RRST-SE                     26.58 
 44  Snead, Christian J            15 The Stingrays-SE            26.59 
 45  Biro, Sean C                  15 OSC-SE                      27.08 
 46  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                      27.21 
 47  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                      27.36 
 48  Pollard, Adam J               15 WNCY-NC                     27.87 
 49  Cotten, Weston W              15 STAC-SE                     27.91 
 50  Lasson, Parker S              15 YMTS-SE                     28.24 
 51  Shull, Drake R                16 The Stingrays-SE            28.48 
 52  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                      29.05 
 53  Miliican, Gage G              17 CW-GA                       29.99 
 54  Smith, Dylan J                15 ABST-SE                     30.03 
 55  Dimmer, Seth W                15 OSC-SE                      32.90 
 56  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                     35.19 
 57  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                     38.22 
 58  Anderson, Jacob C             10 ABST-SE                     44.54 
 59  Atwell, Ethan A                9 ABST-SE                     49.19 
 60  Spencer, Miller E              7 ABST-SE                        NT 
 61  Modulla, Yathin R              8 CW-GA                          NT 
 62  Prieskorn, Judah D            15 RRST-SE                        NT 
 
Event 69  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    2:13.32 
  2  Scruggs, Emma S               13 MCC-SE                    2:17.97 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:21.19 
  4  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:26.91 
  5  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:29.87 
  6  Orr, Emily B                  14 WNCY-NC                   2:32.10 
  7  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                   2:32.39 
  8  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:34.20 
  9  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                    2:39.51 
 10  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:40.99 
 11  Davis, Sallie A               14 WNCY-NC                   2:41.95 
 12  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                   2:43.95 
 13  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                    2:47.74 
 
Event 70  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Ross E                14 CCAC-GA                   1:58.54 
  2  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                    2:15.70 
  3  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                   2:19.55 
  4  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:32.66 
  5  Tate, Eli B                   14 Prime-SE                  2:33.81 
  6  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:34.31 
  7  Bingham, Nash N               13 CCAC-GA                   2:59.93 
  8  Berry, Kyle K                 13 MCC-SE                         NT 
 
Event 71  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    2:05.97 
  2  Lechner, Ashleigh N           16 WNCY-NC                   2:10.09 
  3  Long, Camille D               17 WNCY-NC                   2:11.23 
  4  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                    2:19.83 
  5  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:21.28 
  6  Robins, Kelsey A              17 CW-GA                     2:22.89 
  7  Newnam, Anna S                15 WNCY-NC                   2:26.12 
  8  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                   2:29.92 
  9  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                   2:42.60 
 10  Chase, Katie K                17 Prime-SE                  2:49.45 
 11  Allen, Merrin A               15 OSC-SE                         NT 
 
Event 72  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:50.60 
  2  Kyriakidis, Seth S            17 615-SE                    1:53.44 
  3  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    1:56.14 
  4  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    1:56.30 
  5  Bales, Matthew T              17 Prime-SE                  1:58.44 
  6  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                    2:01.56 
  7  Goren, Barak                  17 MCC-SE                    2:01.74 
  8  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:02.48 
  9  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    2:02.60 
 10  Johnson, Gabriel M            15 MCC-SE                    2:03.68 
 11  Griffith, Ben J               15 MCC-SE                    2:04.92 
 12  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                   2:07.25 
 13  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                   2:10.63 
 14  Brown, David T                17 CCAC-GA                   2:13.33 
 15  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:15.07 
 16  Bailey, Weston W              16 615-SE                    2:15.82 
 17  Via, William H                18 MCC-SE                    2:17.19 
 18  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                  2:31.82 
 19  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:36.53 
 20  Dimmer, Seth W                15 OSC-SE                         NT 
 21  Meadows, Connor H             15 RRST-SE                        NT 
 22  Relford, Cole C               15 STAC-SE                        NT 
 
Event 73  Girls 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                   10:22.34 
  2  Smith, Addison E              14 BAY-SE                   10:35.35 
  3  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                   10:51.86 
  4  Sutter, Olivia C              14 WNCY-NC                  11:07.97 
  5  Lechner, Ashleigh N           16 WNCY-NC                  11:16.71 
  6  Gill, Emily                   17 BAY-SE                   11:40.07 
  7  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                   11:43.16 
  8  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                   11:48.72 
  9  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                   11:51.25 
 10  Coke, Emily E                 16 615-SE                   11:53.25 
 11  Woodring, Payton G            11 CCAC-GA                  11:58.23 
 12  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                   12:00.00 
 13  Allen, Tremaine T             17 BAY-SE                   12:00.13 
 14  Woodring, Kaylin F            15 CCAC-GA                  12:18.23 
 15  Hudson, Carlin G              14 CCAC-GA                  12:23.97 
 16  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                   12:38.06 
 17  Nichols, Saulye N             14 CCAC-GA                  12:40.23 
 18  Conley, Josephine A           14 CCAC-GA                  12:40.23 
 19  Elbon, Claire E               17 615-SE                   12:54.04 
 20  Haverland, Brooke             14 CCAC-GA                  12:55.23 
 21  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                   13:35.92 
 22  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                   15:17.37 
 23  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                         NT 
 24  Bonastia, Karoline M          13 BAY-SE                         NT 
 25  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                         NT 
 26  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                         NT 
 27  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                         NT 
 28  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                         NT 
 29  Rackel, Audrey K              13 BAY-SE                         NT 
 30  Erb, Felicia                  13 BAY-SE                         NT 
 31  Erb, Carlotta S               15 BAY-SE                         NT 
 
Event 74  Boys 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    9:07.58 
  2  Ortiz, Erwin T                17 WNCY-NC                   9:40.66 
  3  Ransom, Jon Pat P             17 MCC-SE                    9:49.58 
  4  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                   10:02.42 
  5  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                   10:05.51 
  6  Bootle, Will W                17 MCC-SE                   10:11.20 
  7  Ransom, Max A                 15 MCC-SE                   10:13.73 
  8  Shaheen, Jonathan M           14 CCAC-GA                  10:15.01 
  9  Goren, Barak                  17 MCC-SE                   10:16.05 
 10  Hudson, Brandt H              18 CCAC-GA                  10:21.23 
 11  Best, Jack                    17 BAY-SE                   10:25.77 
 12  Valdez, Ross E                14 CCAC-GA                  10:30.23 
 13  Green, Jason M                16 BAY-SE                   10:33.45 
 14  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                   10:33.45 
 15  Prada, Luis                   16 BAY-SE                   10:33.45 
 16  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                   10:36.25 
 17  Loew, Harry                   17 WNCY-NC                  10:40.34 
 18  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                   10:43.94 
 19  Valdez, Raul                  15 CCAC-GA                  10:45.23 
 20  Mays, Alex N                  14 Prime-SE                 10:57.22 
 21  Gallagher, Reece A            13 MCC-SE                   10:57.31 
 22  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                   10:59.49 
 23  Smith, Noah A                 15 Prime-SE                 11:03.04 
 24  Arwood, Reid R                15 WNCY-NC                  11:06.23 
 25  Gill, Nick B                  15 RRST-SE                  11:08.64 
 26  Mashburn, Alex                15 CCAC-GA                  11:18.23 
 27  Trombley, William N           16 BAY-SE                   11:19.88 
 28  Varnell, Chapman D            14 BAY-SE                   11:35.45 
 29  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                   11:36.29 
 30  Bailey, Shawn B               14 CCAC-GA                  11:50.23 
 31  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                   11:51.46 
 32  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                   11:51.98 
 33  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                   12:10.39 
 34  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                   12:16.63 
 35  Chenard, Oscar C              13 CCAC-GA                  12:26.47 
 36  Bethel, Henry                 13 CCAC-GA                  12:32.23 
 37  Tippett, Will W               14 BAY-SE                         NT 
 38  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                         NT 
 39  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                         NT 
 
Event 75  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                    2:53.38 
  2  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                    3:01.21 
  3  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   3:13.16 
  4  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                   3:14.11 
  5  Stacy, Katie G                10 STAC-SE                   3:17.64 
  6  Laduc, Lexie J                10 STAC-SE                   3:24.95 
  7  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   3:38.49 
  8  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                        NT 
  9  LaDuc, Katie H                10 STAC-SE                        NT 
 10  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                        NT 
 11  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                        NT 
 12  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                         NT 
 13  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                         NT 
 
Event 76  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                    2:44.89 
  2  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                    2:45.36 
  3  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          3:01.86 
  4  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                   3:10.95 
  5  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                   3:20.38 
  6  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                         NT 
  7  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE               NT 
  8  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                        NT 
  9  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 10  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                        NT 
 11  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                         NT 
 12  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                         NT 
 13  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                         NT 
 14  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                         NT 
 15  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                         NT 
 16  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                         NT 
 17  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                         NT 
 
Event 77  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    2:27.25 
  2  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    2:32.57 
  3  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                   2:33.17 
  4  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    2:35.55 
  5  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    2:38.32 
  6  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    2:43.99 
  7  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                    2:45.63 
  8  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    2:46.96 
  9  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    2:49.54 
 10  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    2:50.01 
 11  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                  2:52.10 
 12  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    2:54.18 
 13  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    2:58.21 
 14  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                    3:02.03 
 15  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    3:03.58 
 16  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    3:05.51 
 17  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    3:06.80 
 18  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    3:07.16 
 19  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    3:08.51 
 20  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                    3:45.55 
 21  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                        NT 
 22  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                         NT 
 
Event 78  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    2:31.91 
  2  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    2:32.77 
  3  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                    2:33.93 
  4  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    2:35.95 
  5  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   2:36.34 
  6  Haley, William A              12 CCAC-GA                   2:38.05 
  7  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   2:43.34 
  8  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                    2:43.38 
  9  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    2:45.58 
 10  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    2:46.29 
 11  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    2:47.06 
 12  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    2:48.32 
 13  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    2:50.21 
 14  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                   2:50.23 
 15  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    2:57.46 
 16  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    2:58.94 
 17  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                    3:05.27 
 18  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                    3:06.62 
 19  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    3:10.96 
 20  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    3:12.80 
 21  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   3:21.82 
 22  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    3:23.83 
 23  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                        NT 
 24  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                        NT 
 25  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                        NT 
 26  Valdez, Roman                 11 CCAC-GA                        NT 
 27  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                         NT 
 28  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                         NT 
 29  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                         NT 
 30  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                         NT 
 31  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                         NT 
 32  Cook, Harrison J              11 615-SE                         NT 
 
Event 79  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                      33.93 
  2  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                      37.38 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      38.93 
  4  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                      40.22 
  5  Stacy, Katie G                10 STAC-SE                     40.67 
  6  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                     40.85 
  7  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                     41.00 
  8  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                     41.94 
  9  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      42.12 
 10  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                      42.58 
 11  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                      42.66 
 12  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      42.77 
 13  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                     42.90 
 14  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                     43.06 
 15  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                     43.24 
 16  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                      44.04 
 17  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      44.51 
 18  Margio, Addie R                9 BAY-SE                      45.68 
 19  LaDuc, Katie H                10 STAC-SE                     45.92 
 20  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      46.51 
 21  Laduc, Lexie J                10 STAC-SE                     46.71 
 22  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      47.00 
 23  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                      47.58 
 24  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      50.75 
 25  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                      50.96 
 26  Bohner, Frances M              8 MCC-SE                      51.07 
 27  Byrum, May W                  10 BAY-SE                      51.15 
 28  McKenzie, Lexi E               9 OSC-SE                      51.69 
 29  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      52.26 
 30  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE            52.48 
 31  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      52.56 
 32  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      52.61 
 33  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      52.84 
 34  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                      53.27 
 35  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                      53.28 
 36  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                      53.31 
 37  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      53.38 
 38  Scott, Cleo K                  8 MCC-SE                      54.06 
 39  Schnarr, Jessie T              8 The Stingrays-SE            54.38 
 40  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                      54.48 
 41  Miller, Bella N               10 BAY-SE                      54.64 
 42  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                      55.65 
 43  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                      55.71 
 44  Martin, Annelise Y            10 CW-GA                       55.78 
 45  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                      57.13 
 46  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                      57.61 
 47  Atwell, Zoe I                 10 ABST-SE                     59.34 
 48  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                      59.46 
 49  Stickley, Caroline             9 BAY-SE                    1:00.73 
 50  Wiley, Ella M                  7 MCC-SE                    1:00.79 
 51  Sanders, Avery R               9 MCC-SE                    1:00.91 
 52  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                    1:01.12 
 53  Tejano, Lauren D               8 CW-GA                     1:04.32 
 54  Womack, Audrey                 9 ABST-SE                   1:10.64 
 55  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                    1:14.24 
 56  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                    1:14.29 
 57  Hutcheson, Samantha M          8 CW-GA                          NT 
 58  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 59  Techasiriwan, Elle P          10 OSC-SE                         NT 
 60  Dauphinais, Madalyn N          7 OSC-SE                         NT 
 61  Prieskorn, Ellie N             9 RRST-SE                        NT 
 62  Wagner, London L               9 CCAC-GA                        NT 
 63  Gardner, Julia I               8 BAY-SE                         NT 
 64  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 65  Walmsley, Ashlyn               6 BAY-SE                         NT 
 66  Usrey, Eleanor R               7 BAY-SE                         NT 
 67  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 68  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                         NT 
 69  Bradshaw, Sara Catherine C     9 MCC-SE                         NT 
 70  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 71  Cobb, Addie G                 10 MCC-SE                         NT 
 72  Galassini, Mia E               9 615-SE                         NT 
 
Event 80  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                      36.26 
  2  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                      36.35 
  3  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                     36.77 
  4  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                      37.09 
  5  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            38.04 
  6  Bryant, Ben R                  9 STAC-SE                     39.21 
  7  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                     40.11 
  8  Drugmand, Jean A               9 STAC-SE                     40.28 
  9  Wagner, Luke L                10 CCAC-GA                     40.62 
 10  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      41.00 
 11  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            41.13 
 12  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      41.73 
 13  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                     42.68 
 14  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                     42.70 
 15  Allen, William                 9 CW-GA                       43.29 
 16  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      43.84 
 17  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      43.87 
 18  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                      44.62 
 19  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                      45.01 
 20  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      45.13 
 21  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                     45.41 
 22  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      45.67 
 23  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                      46.06 
 24  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                     47.43 
 25  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      47.84 
 26  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                      48.44 
 27  Weber, Aidan D                10 CW-GA                       48.59 
 28  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      48.70 
 29  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      48.72 
 30  Staszewski, Wally A            9 MCC-SE                      48.72 
 31  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                      49.53 
 32  Taylor, Jonas M                8 MCC-SE                      49.72 
 33  Stacy, Jonah R                 8 STAC-SE                     49.77 
 34  Anderson, Jacob C             10 ABST-SE                     49.90 
 35  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      50.18 
 36  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE            50.51 
 37  Lebed, Kirill N                9 OSC-SE                      50.53 
 38  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                      50.81 
 39  Patton, Nicholas G            10 STAC-SE                     50.88 
 40  Cuaresma, Francis D           10 CCAC-GA                     51.41 
 41  Wilhoit, Sam R                 9 MCC-SE                      52.06 
 42  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE            52.59 
 43  Blum, Brandon K               10 STAC-SE                     53.69 
 44  Meagher, Ben I                 9 MCC-SE                      53.96 
 45  Allen, Cole T                  7 CW-GA                       54.93 
 46  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      55.95 
 47  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      56.01 
 48  Cloud, Camden M                8 BAY-SE                      56.43 
 49  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                      56.68 
 50  Tejano, Bryan D                9 CW-GA                       57.08 
 51  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      58.26 
 52  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                      58.62 
 53  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:00.60 
 54  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:01.82 
 55  Skalicky, Alex J               7 RRST-SE                   1:03.96 
 56  Atwell, Ethan A                9 ABST-SE                   1:04.45 
 57  Alexander, Christian Y         9 CW-GA                     1:04.66 
 58  Bradshaw, Jim C                7 MCC-SE                    1:08.27 
 59  Modulla, Yathin R              8 CW-GA                     1:10.17 
 60  Tejano, Dylan D                9 CW-GA                     1:11.35 
 61  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                    1:53.08 
 62  Cartwright, Ian               10 ABST-SE                        NT 
 63  Spencer, Miller E              7 ABST-SE                        NT 
 64  Maloney, Cian F                8 CW-GA                          NT 
 65  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                         NT 
 66  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                         NT 
 67  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE               NT 
 68  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                         NT 
 69  Stickley, Caroline             8 BAY-SE                         NT 
 70  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                         NT 
 71  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 72  Gordon, Carter J               7 BAY-SE                         NT 
 73  Gordon, Jackson W              8 BAY-SE                         NT 
 74  Plumlee, Kaben S               7 BAY-SE                         NT 
 75  McDaniel, Cameron Z            7 MCC-SE                         NT 
 76  Weitzel, Andy J               10 MCC-SE                         NT 
 77  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                         NT 
 78  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
 79  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                         NT 
 80  Kammer, Mason E                9 615-SE                         NT 
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                     30.71 
  2  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      30.91 
  3  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                      31.38 
  4  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      31.40 
  5  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                     32.41 
  6  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      32.60 
  7  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                      32.85 
  8  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      33.64 
  9  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      34.57 
 10  Lynn, Ella K                  11 JST-SE                      35.00 
 11  Harris, Caroline M            11 CW-GA                       35.38 
 12  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      35.39 
 13  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      35.54 
 14  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                      36.01 
 15  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                    36.04 
 16  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                      36.05 
 17  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      36.13 
 18  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      36.74 
 19  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      36.80 
 20  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      37.27 
 21  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      37.34 
 22  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                      37.51 
 23  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                      37.99 
 24  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                     38.42 
 25  Meagher, Alyssa G             11 ABST-SE                     38.67 
 26  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                      38.89 
 27  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      39.15 
 28  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      39.66 
 29  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      40.32 
 30  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      41.13 
 31  Hutcheson, Abigail A          11 CW-GA                       42.75 
 32  Walker, Storm A               12 MCC-SE                      43.19 
 33  de Jong, Laila M              12 CW-GA                       43.34 
 34  Whitaker, Caroline R          11 RRST-SE                     43.93 
 35  Howell, Lola R                12 MCC-SE                      45.03 
 36  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      46.82 
 37  Raines, Alana M               11 BAY-SE                      47.12 
 38  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                      47.15 
 39  Balino, Katie                 12 CCAC-GA                     47.29 
 40  Weaver, Anne                  12 CW-GA                       48.47 
 41  Von Krosigk, Lacie D          11 CW-GA                       49.14 
 42  Seelam, Harshada N            12 CW-GA                       50.26 
 43  Rountree, Carys M             11 CW-GA                          NT 
 44  Marshall-Yeager, Allura       11 OSC-SE                         NT 
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                      30.66 
  2  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                      31.72 
  3  West, Ethan D                 11 JST-SE                      31.90 
  4  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                     33.05 
  5  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      33.33 
  6  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                      33.43 
  7  Haley, William A              12 CCAC-GA                     33.59 
  8  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                      33.75 
  9  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                     34.40 
 10  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      34.44 
 11  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      34.77 
 12  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                      35.49 
 13  Valdez, Roman                 11 CCAC-GA                     35.50 
 14  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                      35.77 
 15  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      36.45 
 16  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      36.78 
 17  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                     37.54 
 18  Gairing, Michael F            11 CW-GA                       37.90 
 19  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                      38.31 
 20  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      38.59 
 21  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                      38.80 
 22  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      38.91 
 23  Grady, Blake T                12 BAY-SE                      39.15 
 24  Hyams, Phillip T              11 615-SE                      39.22 
 25  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                     39.27 
 26  Stockton, Nick G              12 CW-GA                       39.30 
 27  Davis, Eli L                  12 MCC-SE                      39.34 
 28  Dennis, Christian             11 MCC-SE                      40.46 
 29  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                     40.48 
 30  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                      40.90 
 31  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      41.10 
 32  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                     41.59 
 33  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                      41.74 
 34  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     42.13 
 35  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      42.44 
 36  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      42.97 
 37  Carney, Brayden H             11 MCC-SE                      43.64 
 38  Benjamin, Will P              12 CW-GA                       44.03 
 39  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                      44.38 
 40  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                      49.96 
 41  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE            55.62 
 42  Martin, Carter                11 CW-GA                     1:15.09 
 43  Gardner, Robert J             12 CW-GA                          NT 
 
Event 83  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                    1:26.35 
  2  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                    1:32.36 
  3  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:36.52 
  4  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                   1:37.52 
  5  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:40.43 
  6  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                   1:40.97 
  7  Stacy, Katie G                10 STAC-SE                   1:41.13 
  8  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   1:42.99 
  9  LaDuc, Katie H                10 STAC-SE                   1:43.44 
 10  Margio, Addie R                9 BAY-SE                    1:45.16 
 11  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                    1:45.77 
 12  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                    1:46.28 
 13  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                   1:47.27 
 14  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                    1:48.30 
 15  Laduc, Lexie J                10 STAC-SE                   1:48.84 
 16  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                    1:52.25 
 17  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   1:54.01 
 18  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                   1:57.15 
 19  Cobb, Addie G                 10 MCC-SE                    1:57.83 
 20  Miller, Bella N               10 BAY-SE                    1:57.87 
 21  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:58.82 
 22  Drew, Allie E                 10 BAY-SE                    2:00.59 
 23  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                    2:03.50 
 24  Wagner, London L               9 CCAC-GA                   2:04.00 
 25  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    2:08.27 
 26  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    2:11.71 
 27  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                    2:12.21 
 28  Bradshaw, Sara Catherine C     9 MCC-SE                    2:30.64 
 29  Atwell, Zoe I                 10 ABST-SE                        NT 
 30  Martin, Annelise Y            10 CW-GA                          NT 
 31  McKenzie, Lexi E               9 OSC-SE                         NT 
 32  Schnarr, Jessie T              8 The Stingrays-SE               NT 
 33  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE               NT 
 34  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                         NT 
 35  Hamilton, Elizabeth N          8 BAY-SE                         NT 
 36  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                         NT 
 37  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                         NT 
 38  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                         NT 
 39  Byrum, May W                  10 BAY-SE                         NT 
 40  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                         NT 
 41  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                         NT 
 42  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                         NT 
 43  Bohner, Frances M              8 MCC-SE                         NT 
 44  Sanders, Avery R               9 MCC-SE                         NT 
 45  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 46  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                         NT 
 47  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                         NT 
 48  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                         NT 
 49  Scott, Cleo K                  8 MCC-SE                         NT 
 50  Wiley, Ella M                  7 MCC-SE                         NT 
 
Event 84  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                    1:26.17 
  2  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                   1:32.41 
  3  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:32.53 
  4  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                    1:33.72 
  5  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:35.25 
  6  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                   1:36.46 
  7  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:40.42 
  8  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:40.79 
  9  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                   1:41.02 
 10  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                    1:41.15 
 11  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:46.48 
 12  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                   1:46.72 
 13  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:46.85 
 14  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    1:47.77 
 15  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:49.14 
 16  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    1:52.05 
 17  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    1:55.27 
 18  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:55.87 
 19  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                    1:57.24 
 20  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                    1:57.98 
 21  Drugmand, Jean A               9 STAC-SE                   1:58.44 
 22  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:59.27 
 23  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                    1:59.74 
 24  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    2:09.07 
 25  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                    2:10.21 
 26  Patton, Nicholas G            10 STAC-SE                   2:11.17 
 27  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    2:23.60 
 28  Anderson, Jacob C             10 ABST-SE                        NT 
 29  Atwell, Ethan A                9 ABST-SE                        NT 
 30  Cartwright, Ian               10 ABST-SE                        NT 
 31  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                        NT 
 32  Lebed, Kirill N                9 OSC-SE                         NT 
 33  Windberry, Jaden J             8 OSC-SE                         NT 
 34  Skalicky, Alex J               7 RRST-SE                        NT 
 35  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE               NT 
 36  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE               NT 
 37  Blum, Brandon K               10 STAC-SE                        NT 
 38  Bryant, Ben R                  9 STAC-SE                        NT 
 39  Stacy, Jonah R                 8 STAC-SE                        NT 
 40  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                        NT 
 41  Wagner, Luke L                10 CCAC-GA                        NT 
 42  Cloud, Camden M                8 BAY-SE                         NT 
 43  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                         NT 
 44  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                         NT 
 45  Wilhoit, Sam R                 9 MCC-SE                         NT 
 46  Taylor, Jonas M                8 MCC-SE                         NT 
 47  Staszewski, Wally A            9 MCC-SE                         NT 
 48  Kammer, Mason E                9 615-SE                         NT 
 
Event 85  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    1:22.08 
  2  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                    1:22.86 
  3  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                    1:24.39 
  4  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    1:25.64 
  5  Solomon, Ally E               12 615-SE                    1:26.67 
  6  Lynn, Ella K                  11 JST-SE                    1:26.76 
  7  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                  1:27.66 
  8  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    1:29.56 
  9  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:30.31 
 10  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:30.63 
 11  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    1:30.94 
 12  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                    1:31.90 
 13  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:32.39 
 14  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    1:32.73 
 15  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    1:32.98 
 16  Hyatt, Xenia C                12 ABST-SE                   1:33.66 
 17  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:34.50 
 18  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    1:34.57 
 19  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:37.35 
 20  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:42.33 
 21  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:42.81 
 22  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:43.77 
 23  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:44.01 
 24  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                    1:45.15 
 25  Walker, Storm A               12 MCC-SE                    1:47.35 
 26  Balino, Katie                 12 CCAC-GA                   1:58.61 
 27  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    2:11.81 
 28  Eldridge, Emily G             12 OSC-SE                         NT 
 29  Whitaker, Caroline R          11 RRST-SE                        NT 
 30  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 31  Howell, Lola R                12 MCC-SE                         NT 
 
Event 86  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    1:16.77 
  2  Haley, William A              12 CCAC-GA                   1:18.68 
  3  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                    1:20.36 
  4  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    1:22.80 
  5  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                   1:23.08 
  6  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    1:23.30 
  7  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    1:24.48 
  8  West, Ethan D                 11 JST-SE                    1:25.60 
  9  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                   1:26.56 
 10  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   1:26.91 
 11  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:27.33 
 12  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:28.71 
 13  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    1:29.55 
 14  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    1:29.74 
 15  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    1:30.41 
 16  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                   1:30.65 
 17  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                    1:31.72 
 18  Stockton, Nick G              12 CW-GA                     1:31.79 
 19  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                    1:34.25 
 20  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:37.08 
 21  Cook, Harrison J              11 615-SE                    1:38.05 
 22  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    1:38.33 
 23  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:39.32 
 24  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    1:39.32 
 25  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:39.73 
 26  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:39.84 
 27  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   1:41.27 
 28  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:41.42 
 29  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                    1:41.69 
 30  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                    1:43.25 
 31  Carney, Brayden H             11 MCC-SE                    1:44.22 
 32  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                    1:48.38 
 33  Dennis, Christian             11 MCC-SE                    1:50.86 
 34  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                        NT 
 35  Gardner, Robert J             12 CW-GA                          NT 
 36  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE               NT 
 37  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                         NT 
 38  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 39  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                         NT 
 
Event 87  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                      34.62 
  2  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                      37.25 
  3  Quernemoen, Julia E            9 MCC-SE                      37.67 
  4  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      39.72 
  5  Orr, Kenzie M                 10 STAC-SE                     41.45 
  6  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                     42.07 
  7  Stacy, Katie G                10 STAC-SE                     42.76 
  8  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      43.48 
  9  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                      43.57 
 10  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                     44.53 
 11  Wagner, London L               9 CCAC-GA                     44.56 
 12  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                     44.82 
 13  Farner, Kenz B                10 OSC-SE                      44.99 
 14  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      45.47 
 15  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      45.55 
 16  Laduc, Lexie J                10 STAC-SE                     46.32 
 17  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                      46.55 
 18  Saylors, Gracison S            8 CCAC-GA                     49.11 
 19  LaDuc, Katie H                10 STAC-SE                     49.38 
 20  Shaw, Hunter L                 7 BAY-SE                      49.50 
 21  Dummermuth, Jackie N          10 STAC-SE                     49.52 
 22  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      49.67 
 23  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      50.59 
 24  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      50.83 
 25  Sanders, Avery R               9 MCC-SE                      54.09 
 26  Cobb, Addie G                 10 MCC-SE                      56.03 
 27  Bradshaw, Sara Catherine C     9 MCC-SE                      57.66 
 28  McKenzie, Lexi E               9 OSC-SE                    1:02.71 
 29  Ogrodowczyk, Brooke E         10 BAY-SE                    1:05.63 
 30  Scott, Cleo K                  8 MCC-SE                    1:07.63 
 31  Harnden, Sierra F             10 The Stingrays-SE          1:09.40 
 32  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    1:10.91 
 33  Lewis, Becca A                10 OSC-SE                    1:14.88 
 34  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                    1:22.27 
 35  Atwell, Zoe I                 10 ABST-SE                        NT 
 36  Womack, Audrey                 9 ABST-SE                        NT 
 37  Martin, Annelise Y            10 CW-GA                          NT 
 38  Hutcheson, Samantha M          8 CW-GA                          NT 
 39  Calhoun, Jenna K               8 OSC-SE                         NT 
 40  Schnarr, Jessie T              8 The Stingrays-SE               NT 
 41  Hoover, KaraLin G              7 BAY-SE                         NT 
 42  Hendry, Madison T              8 BAY-SE                         NT 
 43  Stickley, Caroline             9 BAY-SE                         NT 
 44  Gardner, Julia I               8 BAY-SE                         NT 
 45  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 46  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 47  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 48  Usrey, Eleanor R               7 BAY-SE                         NT 
 49  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 50  Bohner, Frances M              8 MCC-SE                         NT 
 51  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                         NT 
 52  Miller, Carina C              10 MCC-SE                         NT 
 53  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                         NT 
 54  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                         NT 
 55  Wiley, Ella M                  7 MCC-SE                         NT 
 56  Galassini, Mia E               9 615-SE                         NT 
 
Event 88  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                      31.09 
  2  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            33.60 
  3  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                      34.62 
  4  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                     35.22 
  5  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                      35.94 
  6  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                     37.07 
  7  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      37.14 
  8  Casserly, Tyler J             10 STAC-SE                     37.24 
  9  Chenard, Luc                   9 CCAC-GA                     38.91 
 10  Drugmand, Jean A               9 STAC-SE                     42.64 
 11  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      43.41 
 12  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      43.72 
 13  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      44.46 
 14  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      44.60 
 15  Bryant, Ben R                  9 STAC-SE                     44.68 
 16  Valdez, Franco                 8 CCAC-GA                     45.12 
 17  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      45.68 
 18  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      47.80 
 19  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            48.03 
 20  Hyatt, Dalton L                9 ABST-SE                     48.16 
 21  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                      49.44 
 22  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                      50.52 
 23  Chamberlain, Shiloh S         10 BAY-SE                      50.67 
 24  Allen, William                 9 CW-GA                       50.83 
 25  Windberry, Jaxon W            10 OSC-SE                      51.72 
 26  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                      52.49 
 27  Lebed, Kirill N                9 OSC-SE                      53.66 
 28  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      53.99 
 29  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                      54.15 
 30  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      56.19 
 31  Weber, Aidan D                10 CW-GA                       57.69 
 32  Blum, Brandon K               10 STAC-SE                     59.56 
 33  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:00.31 
 34  Brown, Josh C                 10 The Stingrays-SE          1:01.20 
 35  Harnden, Aiden J               8 The Stingrays-SE          1:02.37 
 36  Patton, Nicholas G            10 STAC-SE                   1:03.20 
 37  Meagher, Ben I                 9 MCC-SE                    1:05.06 
 38  Stacy, Jonah R                 8 STAC-SE                   1:05.15 
 39  Anderson, Jacob C             10 ABST-SE                        NT 
 40  Atwell, Ethan A                9 ABST-SE                        NT 
 41  Cartwright, Ian               10 ABST-SE                        NT 
 42  Spencer, Miller E              7 ABST-SE                        NT 
 43  Allen, Cole T                  7 CW-GA                          NT 
 44  Maloney, Cian F                8 CW-GA                          NT 
 45  Tejano, Dylan D                9 CW-GA                          NT 
 46  Tejano, Bryan D                9 CW-GA                          NT 
 47  Wagner, Luke L                10 CCAC-GA                        NT 
 48  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                         NT 
 49  Stickley, Caroline             8 BAY-SE                         NT 
 50  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                         NT 
 51  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                         NT 
 52  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                         NT 
 53  Byrum, Charlie B               8 BAY-SE                         NT 
 54  McDaniel, Cameron Z            7 MCC-SE                         NT 
 55  Weitzel, Andy J               10 MCC-SE                         NT 
 56  Bradshaw, Jim C                7 MCC-SE                         NT 
 57  Wilhoit, Sam R                 9 MCC-SE                         NT 
 58  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                         NT 
 59  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
 60  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                         NT 
 61  Taylor, Jonas M                8 MCC-SE                         NT 
 62  Staszewski, Wally A            9 MCC-SE                         NT 
 
Event 89  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           11 MCC-SE                      29.08 
  2  Orr, Kailey R                 12 STAC-SE                     30.09 
  3  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                      30.15 
  4  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                      31.16 
  5  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                      31.56 
  6  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                      31.82 
  7  Lynn, Ella K                  11 JST-SE                      32.18 
  8  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      33.26 
  9  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                      34.12 
 10  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                      34.56 
 11  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      35.17 
 12  Eiselstein, Jane F            12 MCC-SE                      35.23 
 13  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      35.89 
 14  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      36.12 
 15  Harris, Caroline M            11 CW-GA                       36.29 
 16  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                      36.63 
 17  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                      36.86 
 18  Solomon, Ally E               12 615-SE                      36.96 
 19  Rayburn, Julia T              12 Excel-SE                    37.18 
 20  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      38.37 
 21  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                      38.94 
 22  Meagher, Alyssa G             11 ABST-SE                     39.20 
 23  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      40.51 
 24  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      40.94 
 25  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      41.63 
 26  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      41.70 
 27  Hutcheson, Abigail A          11 CW-GA                       41.89 
 28  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      42.63 
 29  Howell, Lola R                12 MCC-SE                      43.17 
 30  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      43.51 
 31  Balino, Katie                 12 CCAC-GA                     44.70 
 32  de Jong, Laila M              12 CW-GA                       45.84 
 33  Walker, Storm A               12 MCC-SE                      46.75 
 34  Chamberlain, Emma C           12 BAY-SE                      48.47 
 35  Weaver, Anne                  12 CW-GA                       50.85 
 36  Seelam, Harshada N            12 CW-GA                       57.86 
 37  Eldridge, Emily G             12 OSC-SE                         NT 
 38  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 90  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                      29.92 
  2  Valdez, Roman                 11 CCAC-GA                     30.41 
  3  Sweetman, Caden G             12 STAC-SE                     30.58 
  4  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                      31.26 
  5  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                      31.31 
  6  Post, Chase W                 12 BAY-SE                      31.35 
  7  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                      31.92 
  8  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      32.35 
  9  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                      33.20 
 10  Haley, William A              12 CCAC-GA                     33.41 
 11  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                      33.43 
 12  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      33.71 
 13  Cotten, Jackson W             12 STAC-SE                     33.87 
 14  West, Ethan D                 11 JST-SE                      34.11 
 15  Grande, Alexander M           12 MCC-SE                      34.30 
 16  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                     35.27 
 17  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                      35.68 
 18  Gairing, Michael F            11 CW-GA                       37.04 
 19  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      37.05 
 20  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                      37.89 
 21  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                      38.00 
 22  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      38.19 
 23  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      39.19 
 24  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      39.27 
 25  Bond, Drew B                  11 MCC-SE                      39.44 
 26  Curlee, Samuel D              11 ABST-SE                     39.97 
 27  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                      40.14 
 28  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                     40.73 
 29  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      41.14 
 30  Grady, Blake T                12 BAY-SE                      41.35 
 31  Davis, Eli L                  12 MCC-SE                      41.82 
 32  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      42.63 
 33  Cook, Harrison J              11 615-SE                      42.86 
 34  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                     43.13 
 35  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     43.80 
 36  Stockton, Nick G              12 CW-GA                       43.99 
 37  Frakes, Ian M                 12 MCC-SE                      44.13 
 38  Carney, Brayden H             11 MCC-SE                      45.73 
 39  Benjamin, Will P              12 CW-GA                       46.54 
 40  Hyams, Phillip T              11 615-SE                      51.03 
 41  Cloud, Carson C               11 BAY-SE                      53.83 
 42  Dennis, Christian             11 MCC-SE                      54.10 
 43  Martin, Carter                11 CW-GA                          NT 
 44  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE               NT 
 45  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                         NT 
 
Event 91  Boys 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Roman                 11 CCAC-GA                   5:50.23 
  2  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    5:51.17 
  3  Powe, Sam P                   11 MCC-SE                    5:57.59 
  4  Post, Chase W                 12 BAY-SE                    6:06.26 
  5  Haley, William A              12 CCAC-GA                   6:15.23 
  6  Snyder, Daniel P              12 BAY-SE                    6:21.22 
  7  Withrow, Orrin                11 CCAC-GA                   6:30.23 
  8  Valdez, Bruno                 11 CCAC-GA                   6:30.25 
  9  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    6:32.19 
 10  Berry, Ryan R                 10 MCC-SE                    6:43.12 
 11  Von Canon, George Y           11 BAY-SE                    6:43.65 
 12  Smith, Jack W                 11 BAY-SE                    6:45.99 
 13  Kinley, Conor E               12 MCC-SE                    6:53.40 
 14  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    6:56.93 
 15  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    6:58.38 
 16  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    6:58.50 
 17  Ollis, Gavin L                10 CCAC-GA                   7:05.23 
 18  Officer, Grayson B            10 MCC-SE                    7:06.68 
 19  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    7:22.96 
 20  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    7:28.96 
 21  Shaheen, Matthew J            12 CCAC-GA                   7:30.23 
 22  Withrow, Cole                  9 CCAC-GA                   7:30.23 
 23  Davis, Eli L                  12 MCC-SE                    7:40.54 
 24  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
 25  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                         NT 
 26  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                         NT 
 27  Bonastia, Kaleb S             11 BAY-SE                         NT 
 28  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                         NT 
 29  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                         NT 
 30  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                         NT 
 31  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                         NT 
 32  Grady, Blake T                12 BAY-SE                         NT 
 33  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                         NT 
 34  Alameddine, Caled H           12 MCC-SE                         NT 
 35  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                         NT 
 
Event 92  Girls 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Haberhern, Sierra S           12 BAY-SE                    6:21.00 
  2  O'Ferrall, Abby               12 CCAC-GA                   6:24.28 
  3  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    6:24.78 
  4  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    6:25.77 
  5  Bohannon, Lydia R             12 BAY-SE                    6:28.57 
  6  Harris, Caroline M            11 CW-GA                     6:44.54 
  7  Sharma, Davina R              11 MCC-SE                    6:47.68 
  8  Parr, Lily K                  12 MCC-SE                    6:47.87 
  9  Wills, Amelia R               12 BAY-SE                    6:58.33 
 10  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    7:01.39 
 11  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    7:05.52 
 12  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    7:06.40 
 13  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    7:11.79 
 14  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    7:22.99 
 15  Mashburn, Casey               10 CCAC-GA                   7:30.23 
 16  Lee, Bella S                  10 CCAC-GA                   7:32.23 
 17  Mashburn, Kelly               10 CCAC-GA                   7:35.23 
 18  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    7:50.92 
 19  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    7:52.76 
 20  McLean, Reece L               11 RRST-SE                        NT 
 21  Gonzalez, Olivia or O L       10 BAY-SE                         NT 
 22  Skiles, Reese D               10 BAY-SE                         NT 
 23  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                         NT 
 24  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 25  Grady, Emma K                 10 BAY-SE                         NT 
 26  Miller, Bella N               10 BAY-SE                         NT 
 27  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 28  Yates, Lisa B                 11 MCC-SE                         NT 
 29  Thompson, Lauren N            10 MCC-SE                         NT 
 30  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                         NT