Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 11/9/2015 12:44 PM
        2015 SE Martha Bass Invitational Meet - 11/7/2015 to 11/8/2015         
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               1:12.36    1:11.12  
      33.58   37.54                                                
  2 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA              1:11.57    1:11.54  
      34.00   37.54                                                
  3 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               1:14.71    1:13.88  
      34.46   39.42                                                
  4 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               1:15.01    1:15.58  
      35.63   39.95                                                
  5 Cantrell, Jilli B         14 MCC-SE               1:14.73    1:15.59  
      35.94   39.65                                                
  6 Hanson, Megan E           13 BAY-SE               1:16.64    1:16.62  
      36.17   40.45                                                
  7 Erb, Felicia              13 BAY-SE               1:19.85    1:19.52  
      38.14   41.38                                                
  8 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA              1:20.31    1:20.65  
      38.13   42.52                                                
  9 Derry, Mo O               13 WNCY-NC              1:20.21    1:23.85  
      39.72   44.13                                                
 10 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC              1:30.19    1:26.43  
      39.96   46.47                                                
 11 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              1:25.20    1:27.65  
      41.62   46.03                                                
 12 Thompson, Martha C        13 CW-GA                1:29.67    1:28.23  
      41.66   46.57                                                
 13 Winship, Madison          13 CW-GA                1:31.94    1:29.96  
      42.23   47.73                                                
 14 Lee, Miah G               13 CCAC-GA              1:27.89    1:30.66  
      42.60   48.06                                                
 15 Harris, Amelia J          14 BAY-SE               1:27.77    1:30.96  
      42.16   48.80                                                
 16 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE               1:32.02    1:33.60  
      44.65   48.95                                                
 17 Raines, Malory S          14 BAY-SE               1:33.01    1:33.74  
      43.42   50.32                                                
 18 Osaben, Sarah E           13 CW-GA                1:34.37    1:34.96  
      45.57   49.39                                                
 19 Chamberlain, Zoe E        14 BAY-SE               1:33.96    1:35.01  
      45.27   49.74                                                
 20 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE              1:37.44    1:37.82  
      46.38   51.44                                                
 21 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE               1:52.55    1:46.47  
      48.40   58.07                                                
 22 Head, Ally C              13 OSC-SE                    NT    1:53.54  
      52.51 1:01.03                                                
 23 Burgess, Hailey M         13 OSC-SE               2:02.87    2:01.45  
      57.05 1:04.40                                                
 24 Gallagher, Maddie S       13 CW-GA                     NT    2:11.79  
    1:01.43 1:10.36                                                
 -- Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               1:15.83         DQ  
      35.32   39.52                                                
 
Event 2  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tate, Eli B               14 Prime-SE             1:08.11    1:05.95  
      31.08   34.87                                                
  2 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE               1:08.76    1:08.79  
      32.13   36.66                                                
  3 Vess, John H              13 WNCY-NC              1:10.89    1:09.39  
      32.52   36.87                                                
  4 Bethel, Henry             13 CCAC-GA              1:11.74    1:10.29  
      32.69   37.60                                                
  5 Tippett, Will W           14 BAY-SE               1:13.40    1:12.33  
      34.09   38.24                                                
  7 Jones, Tucker T           13 STAC-SE              1:23.39    1:21.99  
      38.70   43.29                                                
  8 Carney, Joshua L          13 MCC-SE               1:24.54    1:23.35  
      38.64   44.71                                                
  9 Bardoner, Tian A          13 BAY-SE               1:32.71    1:26.23  
      40.18   46.05                                                
 10 Greeson, Kade             13 CCAC-GA              1:31.02    1:33.55  
      43.78   49.77                                                
 11 Kammer, Zach L            13 UN-SE                1:37.63    1:37.24  
      45.49   51.75                                                
 12 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               1:44.12    1:47.02  
      50.95   56.07                                                
 13 Geter, Austin T           14 MCC-SE               1:56.07    1:49.97  
      47.23 1:02.74                                                
 -- Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA              1:07.32         DQ  
      31.32   34.22                                                
 
Event 3  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               1:03.39    1:08.42  
      32.04   36.38                                                
  2 Page, Emma Y              16 WNCY-NC              1:09.53    1:10.70  
      33.98   36.72                                                
  3 McMaster, Leanne I        18 BAY-SE               1:07.28    1:11.54  
      33.51   38.03                                                
  4 Grider, Haley S           16 MCC-SE               1:09.04    1:11.88  
      33.76   38.12                                                
  5 Ward, Anna R              16 MCC-SE               1:14.50    1:13.70  
      34.62   39.08                                                
  6 Bingham, Reese T          16 CCAC-GA              1:11.42    1:14.23  
      34.34   39.89                                                
  7 Dergunov, Julia S         17 OSC-SE               1:08.94    1:14.35  
      34.91   39.44                                                
  8 Widmann, Maddy E          15 WNCY-NC              1:14.67    1:15.20  
      35.53   39.67                                                
  9 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE               1:14.89    1:15.46  
      35.33   40.13                                                
 10 Lubian-Lopez, Karina      15 WNCY-NC                   NT    1:15.62  
      35.54   40.08                                                
 11 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE               1:13.27    1:16.93  
      35.92   41.01                                                
 12 Grall, Cayce J            17 MCC-SE               1:11.32    1:17.45  
      36.42   41.03                                                
 13 Brock, Stacy E            16 OSC-SE                    NT    1:18.29  
      36.42   41.87                                                
 14 Sweetman, Kaira L         16 STAC-SE              1:16.09    1:19.86  
      37.91   41.95                                                
 15 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA              1:18.68    1:20.95  
      37.62   43.33                                                
 16 Chalverus, Emily S        16 MCC-SE               1:24.47    1:21.78  
      38.71   43.07                                                
 17 Juoza-Clark, Gabby M      15 UN-SE                     NT    1:22.91  
      39.02   43.89                                                
 18 Chase, Katie K            17 Prime-SE             1:12.78    1:24.07  
      40.38   43.69                                                
 19 Snell, Erica A            15 Prime-SE             1:23.78    1:24.41  
      39.91   44.50                                                
 20 Abrams, Olivia R          16 UN-SE                     NT    1:24.75  
      40.73   44.02                                                
 21 Schlegel, Kate L          15 MCC-SE               1:31.35    1:26.22  
      40.73   45.49                                                
 22 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE               1:32.77    1:29.64  
      41.95   47.69                                                
 -- Allen, Merrin A           15 OSC-SE                    NT         DQ  
      39.13   43.36                                                
 
Event 4  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bales, Matthew T          17 Prime-SE               57.67    1:01.93  
      29.12   32.81                                                
  2 Griffith, Ben J           15 MCC-SE               1:07.22    1:02.37  
      29.28   33.09                                                
  3 Green, Jason M            16 BAY-SE               1:00.75    1:02.96  
      29.97   32.99                                                
  4 Massey, Luke D            15 MCC-SE               1:00.07    1:03.11  
      29.80   33.31                                                
  5 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC              1:01.64    1:03.12  
      29.97   33.15                                                
  6 Lively, Pierce P          16 MCC-SE               1:02.64    1:05.61  
      30.40   35.21                                                
  7 Young, Ethan H            17 CCAC-GA              1:12.11    1:06.75  
      30.95   35.80                                                
  8 Stephenson, Tyler A       16 CCAC-GA              1:05.70    1:06.96  
      31.45   35.51                                                
  9 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA              1:06.18    1:07.45  
      31.42   36.03                                                
  9 Coan, Eli P               17 CW-GA                1:08.77    1:07.45  
      31.37   36.08                                                
 11 Graumann, Garrett R       16 Prime-SE                  NT    1:07.48  
      31.09   36.39                                                
 12 Brown, David T            17 CCAC-GA              1:08.49    1:08.91  
      32.66   36.25                                                
 13 Relford, Cole C           15 STAC-SE              1:07.55    1:08.97  
      31.93   37.04                                                
 14 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA              1:11.82    1:11.48  
      33.84   37.64                                                
 15 Johnson, James M          16 MCC-SE               1:11.65    1:11.54  
      33.08   38.46                                                
 16 Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE               1:10.84    1:11.81  
      33.72   38.09                                                
 17 Lee, Kevin                16 MCC-SE               1:21.14    1:13.73  
      35.11   38.62                                                
 18 Humphrys, Brandon L       16 Prime-SE                  NT    1:14.07  
      34.47   39.60                                                
 19 Morrison, Matthew G       15 WNCY-NC                   NT    1:16.30  
      35.70   40.60                                                
 20 Hosford, Gabe A           16 RRST-SE                   NT    1:16.32  
      35.92   40.40                                                
 21 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              1:20.36    1:19.27  
      37.04   42.23                                                
 22 Tate, Zach R              16 Prime-SE             1:23.45    1:20.51  
      37.65   42.86                                                
 23 Elliott, Addison A        17 BAY-SE               1:19.79    1:22.25  
      37.08   45.17                                                
 24 Lasson, Parker S          15 YMTS-SE              1:20.56    1:24.17  
      40.17   44.00                                                
 -- Welch, III, James E       18 Prime-SE             1:20.36         DQ  
      35.36   42.50                                                
 -- Greene, Gershwin          16 BAY-SE               1:04.34         DQ  
      29.18   32.51                                                
 
Event 5  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schlitt, Kayla M          13 WNCY-NC              2:01.05    1:57.36  
      27.07   29.18   30.75   30.36                                
  2 Sutter, Olivia C          14 WNCY-NC              2:00.51    1:57.96  
      27.74   29.74   30.45   30.03                                
  3 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE               2:02.66    2:01.59  
      27.64   30.44   31.91   31.60                                
  4 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:06.56    2:02.66  
      27.36   30.92   32.49   31.89                                
  5 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:07.16    2:07.95  
      29.19   32.39   33.47   32.90                                
  6 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:07.67    2:09.51  
      28.26   32.13   35.06   34.06                                
  7 Ringler, Genna L          14 BAY-SE               2:06.42    2:10.45  
      28.99   32.24   34.54   34.68                                
  8 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA              2:14.06    2:11.06  
      30.99   32.55   33.89   33.63                                
  9 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               2:15.03    2:12.91  
      29.53   34.66   36.63   32.09                                
 10 Hanson, Megan E           13 BAY-SE               2:11.12    2:13.86  
      30.62   34.02   34.79   34.43                                
 11 Derry, Mo O               13 WNCY-NC              2:13.78    2:15.95  
      30.70   34.84   36.06   34.35                                
 12 Rackel, Audrey K          13 BAY-SE               2:14.02    2:16.15  
      29.50   34.62   37.50   34.53                                
 13 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA              2:11.96    2:16.27  
      30.90   35.02   35.72   34.63                                
 14 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              2:20.03    2:18.54  
      32.17   34.65   36.89   34.83                                
 15 Davis, Sallie A           14 WNCY-NC              2:21.56    2:20.37  
      31.01   35.84   37.90   35.62                                
 16 Erb, Felicia              13 BAY-SE               2:20.77    2:20.73  
      32.92   36.16   37.27   34.38                                
 17 Lee, Miah G               13 CCAC-GA              2:26.90    2:27.87  
      33.67   37.84   39.56   36.80                                
 18 Morris, Kimi J            14 OSC-SE                    NT    2:28.48  
      33.70   38.31   38.78   37.69                                
 19 Osaben, Sarah E           13 CW-GA                2:30.31    2:31.10  
      34.78   38.90   39.15   38.27                                
 20 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE               2:43.15    2:36.61  
      38.00   41.08   40.04   37.49                                
 21 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC              2:52.10    2:39.93  
      35.78   40.50   42.89   40.76                                
 22 Chamberlain, Zoe E        14 BAY-SE               2:36.75    2:40.00  
      36.38   41.33   42.11   40.18                                
 23 Staszewski, Tyler T       13 MCC-SE               2:41.57    2:41.25  
      36.99   41.50   41.93   40.83                                
 24 Harris, Amelia J          14 BAY-SE               2:38.85    2:45.13  
      36.74   42.16   43.32   42.91                                
 25 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE               2:56.20    2:46.36  
 26 Burgess, Hailey M         13 OSC-SE               2:49.99    2:54.12  
      38.69   43.45   47.08   44.90                                
 27 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE              2:46.74    2:54.65  
      40.05   45.92   46.72   41.96                                
 28 Raines, Malory S          14 BAY-SE               2:57.77    2:57.47  
      39.00   44.52   49.85   44.10                                
 29 Head, Ally C              13 OSC-SE               2:53.31    3:03.77  
      41.44   48.37   49.94   44.02                                
 
Event 6  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA              1:50.03    1:49.06  
      25.03   27.71   28.21   28.11                                
  2 Vess, John H              13 WNCY-NC              2:05.32    2:05.20  
      27.52   32.51   32.93   32.24                                
  3 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA              2:06.23    2:05.28  
      28.58   32.05   32.75   31.90                                
  4 Bethel, Henry             13 CCAC-GA              2:11.33    2:06.42  
      29.07   32.13   32.92   32.30                                
  5 Cooley, Grant R           13 MCC-SE               2:05.17    2:07.74  
      28.56   33.73   33.52   31.93                                
  6 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA              2:09.84    2:08.86  
      30.52   33.10   33.18   32.06                                
  7 Berry, Kyle K             13 MCC-SE               2:08.64    2:09.45  
      29.92   34.59   33.41   31.53                                
  8 Carney, Joshua L          13 MCC-SE               2:08.18    2:09.95  
      29.74   33.43   34.27   32.51                                
  9 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:09.86    2:10.02  
      29.73   33.85   34.56   31.88                                
 10 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               2:15.40    2:13.79  
      30.29   34.36   35.15   33.99                                
 11 Hoang, Charles M          13 BAY-SE               2:14.85    2:16.79  
      29.43   34.49   36.85   36.02                                
 12 Allen, Jacob E            14 WNCY-NC              2:44.79    2:26.08  
      33.62   38.09   37.66   36.71                                
 13 Jones, Tucker T           13 STAC-SE              2:36.28    2:26.85  
      32.67   38.06   38.12   38.00                                
 14 Bardoner, Tian A          13 BAY-SE               2:31.64    2:28.02  
      30.92   36.89 1:20.38                                        
 15 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               2:43.88    2:36.39  
      32.92   40.93   41.46   41.08                                
 16 Greeson, Kade             13 CCAC-GA              2:52.32    2:42.99  
    1:20.01   42.83   40.22                                        
 
Event 7  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeder, Grace C           15 WNCY-NC              1:53.33    1:53.45  
      25.99   28.27   29.12   30.07                                
  2 Lechner, Ashleigh N       16 WNCY-NC              1:55.68    1:55.68  
      27.19   29.25   30.01   29.23                                
  3 May, Emma L               17 WNCY-NC              1:56.34    1:57.43  
      27.40   29.37   30.47   30.19                                
  4 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               1:53.35    1:58.01  
      27.43   29.98   30.55   30.05                                
  5 Long, Camille D           17 WNCY-NC              1:54.79    1:58.04  
      27.39   29.51   30.43   30.71                                
  6 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE               2:00.53    2:02.80  
      29.27   30.75   31.25   31.53                                
  7 McMaster, Leanne I        18 BAY-SE               1:59.76    2:04.86  
      28.06   31.46   32.26   33.08                                
  8 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:06.59    2:05.79  
      29.00   31.86   32.54   32.39                                
  9 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA              2:07.41    2:07.06  
      29.66   31.66   32.59   33.15                                
 10 Friday, Bekah F           17 UN-SE                2:03.46    2:07.17  
      29.17   31.90   32.91   33.19                                
 11 Hayes, Hannah L           17 UN-SE                2:48.96    2:08.31  
      28.95   32.14   33.57   33.65                                
 11 Gill, Emily               17 BAY-SE               2:00.39    2:08.31  
      29.22   32.05   33.74   33.30                                
 13 Allen, Merrin A           15 OSC-SE               2:17.99    2:10.22  
      28.81   33.42   35.54   32.45                                
 14 Dergunov, Julia S         17 OSC-SE               2:07.91    2:13.88  
      28.95   33.50   35.32   36.11                                
 15 Drake, Sarah M            17 Prime-SE                  NT    2:15.32  
      31.31   34.48   35.17   34.36                                
 16 Elbon, Claire E           17 UN-SE                2:16.00    2:15.99  
      31.00   33.86   35.65   35.48                                
 17 Schlegel, Kate L          15 MCC-SE               2:13.13    2:16.03  
      31.27   34.30   35.03   35.43                                
 18 Sweetman, Kaira L         16 STAC-SE              2:16.49    2:17.17  
      31.75   35.18   35.83   34.41                                
 19 Chalverus, Emily S        16 MCC-SE               2:17.62    2:17.78  
      31.98   34.75   35.68   35.37                                
 20 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE               2:05.59    2:20.36  
      29.83   34.79   38.48   37.26                                
 21 Snell, Erica A            15 Prime-SE             2:29.96    2:20.62  
      31.63   35.33   36.43   37.23                                
 22 Gabel, Reilly C           16 UN-SE                2:10.03    2:20.63  
      31.86   35.66   37.15   35.96                                
 23 Laughlin, Jenna C         15 Prime-SE             2:28.77    2:21.11  
      32.03   35.20   37.45   36.43                                
 24 Morris, Kari L            16 OSC-SE               2:23.83    2:26.01  
      33.49   36.90   38.22   37.40                                
 25 Brock, Stacy E            16 OSC-SE                    NT    2:31.83  
      31.10   37.04   40.81   42.88                                
 26 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE               2:37.56    2:36.58  
      34.71   40.23   41.95   39.69                                
 27 Erb, Carlotta S           15 BAY-SE               2:46.07    2:46.14  
      35.88   43.46   45.28   41.52                                
 28 Flanders, Lexi             7 CW-GA                4:21.38    3:47.21  
      47.75 1:03.05 1:01.27   55.14                                
 
Event 8  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           15 BAY-SE               1:38.82    1:42.04  
  2 Ortiz, Erwin T            17 WNCY-NC              1:47.66    1:43.84  
  3 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE               1:45.55    1:46.67  
  4 Althoff, Zach T           16 UN-SE                1:42.37    1:47.09  
  5 Hudson, Brandt H          18 CCAC-GA              1:47.21    1:47.53  
  6 Prada, Luis               16 BAY-SE               1:54.25    1:48.29  
      25.35   27.52   27.56   27.86                                
  7 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE               1:48.22    1:48.61  
      25.11   27.96   28.37   27.17                                
  8 Goren, Barak              17 MCC-SE               1:48.50    1:48.90  
      25.96   27.97   27.76   27.21                                
  9 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC              1:50.82    1:49.20  
      25.78   28.16   27.87   27.39                                
 10 Gammons, Zac J            16 UN-SE                1:53.89    1:50.70  
      24.98   27.42   28.65   29.65                                
 11 Greene, Gershwin          16 BAY-SE               1:51.61    1:51.17  
      24.87   28.51   29.25   28.54                                
 12 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               1:56.12    1:51.68  
      25.59   28.82   29.03   28.24                                
 13 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               1:52.25    1:51.86  
      26.28   28.15   28.77   28.66                                
 14 Arwood, Reid R            15 WNCY-NC              2:04.23    1:52.88  
      26.40   28.13   29.57   28.78                                
 15 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               1:48.95    1:53.83  
      26.62   29.07   28.92   29.22                                
 16 Stephenson, Tyler A       16 CCAC-GA              1:57.64    1:54.60  
      28.17   30.64   28.42   27.37                                
 17 Griffith, Ben J           15 MCC-SE               1:54.35    1:54.80  
      25.84   28.82   29.69   30.45                                
 18 Via, William H            18 MCC-SE               1:56.43    1:55.66  
      26.82   29.24   30.18   29.42                                
 19 Trombley, William N       16 BAY-SE               1:55.75    1:56.54  
      25.73   29.10   30.69   31.02                                
 20 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA              1:57.68    1:57.05  
      27.67   30.66   29.82   28.90                                
 21 Moeller, Evan E           16 MCC-SE               1:58.12    1:57.85  
      27.79   29.97   30.47   29.62                                
 22 Graumann, Garrett R       16 Prime-SE                  NT    1:58.23  
      26.60   30.11   30.81   30.71                                
 23 Lee, Kevin                16 MCC-SE               2:08.61    1:59.76  
      27.49   30.79   31.22   30.26                                
 24 Loew, Harry               17 WNCY-NC              1:52.25    2:00.21  
      27.25   30.13   31.39   31.44                                
 25 Bailey, Weston W          16 UN-SE                2:00.29    2:02.80  
      27.47   30.55   32.03   32.75                                
 26 Johnson, James M          16 MCC-SE               2:02.61    2:04.94  
      28.21   31.02   32.54   33.17                                
 27 Relford, Cole C           15 STAC-SE              2:04.92    2:05.98  
      28.53   31.44   33.19   32.82                                
 28 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE               2:11.27    2:08.74  
      28.65   32.99   33.65   33.45                                
 29 Pollard, Adam J           15 WNCY-NC              2:17.82    2:09.41  
      29.26   33.24   34.17   32.74                                
 30 Welch, III, James E       18 Prime-SE             2:14.71    2:09.46  
      27.53   32.74   35.51   33.68                                
 31 Tate, Zach R              16 Prime-SE             2:23.70    2:09.59  
      29.70   33.50   34.59   31.80                                
 32 Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE               2:08.36    2:09.85  
      29.34   32.54   34.16   33.81                                
 33 Denton, Graham G          17 Prime-SE                  NT    2:12.87  
      28.59   33.05   35.07   36.16                                
 34 Lasson, Parker S          15 YMTS-SE              2:15.83    2:14.87  
      30.59   34.22   35.62   34.44                                
 35 Elliott, Addison A        17 BAY-SE               2:08.60    2:15.68  
      28.43   33.89   36.30   37.06                                
 36 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              2:28.05    2:22.48  
      32.23   36.40   37.61   36.24                                
 
Event 9  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               1:02.29    1:01.90  
      28.51   33.39                                                
  2 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA              1:02.88    1:02.06  
      28.60   33.46                                                
  3 Schlitt, Kayla M          13 WNCY-NC              1:02.48    1:02.27  
      29.19   33.08                                                
  4 Cantrell, Jilli B         14 MCC-SE               1:01.75    1:02.60  
      29.44   33.16                                                
  5 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               1:02.68    1:02.77  
      28.64   34.13                                                
  6 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE               1:01.30    1:02.88  
      29.24   33.64                                                
  7 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               1:02.73    1:03.62  
      29.67   33.95                                                
  8 Ringler, Genna L          14 BAY-SE               1:07.68    1:06.44  
      31.15   35.29                                                
  9 Rackel, Audrey K          13 BAY-SE               1:07.40    1:07.15  
      30.83   36.32                                                
 10 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA              1:09.62    1:10.52  
      32.68   37.84                                                
 11 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA              1:13.51    1:11.94  
      32.58   39.36                                                
 12 Davis, Sallie A           14 WNCY-NC              1:11.51    1:12.65  
      33.24   39.41                                                
 13 Erb, Felicia              13 BAY-SE               1:13.60    1:12.85  
      34.40   38.45                                                
 14 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               1:13.70    1:13.43  
      33.49   39.94                                                
 15 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE               1:21.86    1:17.45  
      36.62   40.83                                                
 16 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              1:21.42    1:18.75  
      37.33   41.42                                                
 17 Thompson, Martha C        13 CW-GA                1:19.31    1:19.18  
      36.91   42.27                                                
 18 Derry, Mo O               13 WNCY-NC              1:18.90    1:22.82  
      38.51   44.31                                                
 19 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE              1:26.31    1:27.19  
      40.36   46.83                                                
 20 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC              1:35.37    1:28.74  
      40.46   48.28                                                
 21 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE               1:40.11    1:33.89  
      42.42   51.47                                                
 22 Staszewski, Tyler T       13 MCC-SE                    NT    1:34.99  
      41.86   53.13                                                
 
Event 10  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tate, Eli B               14 Prime-SE             1:04.39      59.62  
      27.94   31.68                                                
  2 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE               1:02.09    1:01.62  
      29.04   32.58                                                
  3 Berry, Kyle K             13 MCC-SE               1:03.20    1:02.21  
      29.15   33.06                                                
  4 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA              1:03.03    1:03.24  
      29.82   33.42                                                
  5 Varnell, Chapman D        14 BAY-SE               1:05.60    1:04.92  
      30.78   34.14                                                
  6 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA              1:06.23    1:07.13  
      31.40   35.73                                                
  7 Hoang, Charles M          13 BAY-SE               1:03.48    1:07.27  
      30.73   36.54                                                
  8 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:07.47    1:08.07  
      32.32   35.75                                                
  9 Cooley, Grant R           13 MCC-SE               1:09.10    1:08.80  
      31.53   37.27                                                
 10 Carney, Joshua L          13 MCC-SE               1:09.13    1:13.73  
      33.01   40.72                                                
 11 Kammer, Zach L            13 UN-SE                1:22.39    1:20.61  
      36.98   43.63                                                
 12 Greeson, Kade             13 CCAC-GA              1:34.40    1:27.21  
      39.72   47.49                                                
 13 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    1:30.60  
      39.78   50.82                                                
 14 Allen, Jacob E            14 WNCY-NC                   NT    1:37.68  
      44.10   53.58                                                
 -- Bardoner, Tian A          13 BAY-SE               1:57.47         DQ  
      36.08   51.48                                                
 
Event 11  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newnam, Anna S            15 WNCY-NC                58.14      57.92  
      26.64   31.28                                                
  2 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE                 56.40      59.04  
      28.06   30.98                                                
  3 Ward, Anna R              16 MCC-SE               1:02.75    1:01.68  
      28.97   32.71                                                
  4 Lechner, Ashleigh N       16 WNCY-NC                59.29    1:02.00  
      29.10   32.90                                                
  5 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               1:01.57    1:03.12  
      29.61   33.51                                                
  6 McMaster, Leanne I        18 BAY-SE               1:00.84    1:03.32  
      28.87   34.45                                                
  7 Long, Camille D           17 WNCY-NC                59.93    1:03.89  
      30.08   33.81                                                
  8 Gill, Emily               17 BAY-SE                 59.93    1:03.91  
      29.92   33.99                                                
  9 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE               1:07.14    1:03.97  
      29.79   34.18                                                
  9 Dergunov, Julia S         17 OSC-SE                 59.54    1:03.97  
      28.86   35.11                                                
 11 Friday, Bekah F           17 UN-SE                1:04.19    1:04.44  
      30.63   33.81                                                
 12 Allen, Merrin A           15 OSC-SE               1:04.15    1:04.88  
      29.37   35.51                                                
 13 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA              1:04.70    1:05.18  
      30.16   35.02                                                
 14 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA              1:03.73    1:05.63  
      29.38   36.25                                                
 15 May, Emma L               17 WNCY-NC              1:03.25    1:05.74  
      31.29   34.45                                                
 16 Drake, Sarah M            17 Prime-SE                  NT    1:07.81  
      31.63   36.18                                                
 17 Hayes, Hannah L           17 UN-SE                1:48.07    1:09.02  
      31.34   37.68                                                
 18 Lubian-Lopez, Karina      15 WNCY-NC                   NT    1:09.26  
      31.58   37.68                                                
 19 Schlegel, Kate L          15 MCC-SE               1:12.40    1:10.53  
      33.09   37.44                                                
 20 Elbon, Claire E           17 UN-SE                1:13.20    1:11.27  
      32.26   39.01                                                
 21 Grall, Cayce J            17 MCC-SE               1:07.68    1:11.34  
      33.19   38.15                                                
 22 Gabel, Reilly C           16 UN-SE                1:06.35    1:12.87  
      34.10   38.77                                                
 23 Laughlin, Jenna C         15 Prime-SE             1:13.48    1:12.89  
      33.05   39.84                                                
 24 Chase, Katie K            17 Prime-SE             1:10.05    1:13.51  
      34.29   39.22                                                
 25 Morris, Kari L            16 OSC-SE               1:16.59    1:15.87  
      35.55   40.32                                                
 26 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE               1:09.27    1:18.28  
      34.49   43.79                                                
 
Event 12  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kyriakidis, Seth S        17 UN-SE                  50.27      50.47  
      23.29   27.18                                                
  2 Young, Ethan H            17 CCAC-GA                50.27      51.78  
      23.43   28.35                                                
  3 Griffith, Ben J           15 MCC-SE                 55.80      53.91  
      25.49   28.42                                                
  4 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE                 55.47      54.57  
      25.30   29.27                                                
  5 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE                 53.84      55.03  
      25.62   29.41                                                
  6 Bales, Matthew T          17 Prime-SE               56.35      55.57  
      25.89   29.68                                                
  7 Goren, Barak              17 MCC-SE                 56.28      55.94  
      26.84   29.10                                                
  8 Coan, Eli P               17 CW-GA                  53.77      56.19  
      25.72   30.47                                                
  9 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA                54.62      56.42  
      25.94   30.48                                                
 10 Althoff, Zach T           16 UN-SE                  56.13      56.57  
      26.31   30.26                                                
 11 Hudson, Brandt H          18 CCAC-GA                55.96      56.62  
      26.49   30.13                                                
 12 Gammons, Zac J            16 UN-SE                  56.72      56.66  
      26.56   30.10                                                
 13 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE                 55.82      57.04  
      26.66   30.38                                                
 14 Via, William H            18 MCC-SE                 56.95      57.59  
      27.47   30.12                                                
 15 Trombley, William N       16 BAY-SE                 54.92      58.53  
      26.79   31.74                                                
 16 Lively, Pierce P          16 MCC-SE                 55.65      58.60  
      26.82   31.78                                                
 17 Bootle, Will W            17 MCC-SE                 59.10      58.65  
      27.91   30.74                                                
 18 Greene, Gershwin          16 BAY-SE                 57.96      58.70  
      26.58   32.12                                                
 19 Kirby, Jack S             15 BAY-SE                 59.91      58.98  
      27.44   31.54                                                
 20 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE                 56.06      59.84  
      28.04   31.80                                                
 21 Humphrys, Brandon L       16 Prime-SE                  NT    1:00.42  
      27.40   33.02                                                
 22 Moeller, Evan E           16 MCC-SE               1:00.57    1:00.94  
      28.51   32.43                                                
 23 Massey, Luke D            15 MCC-SE               1:01.99    1:01.02  
      27.83   33.19                                                
 24 Morrison, Matthew G       15 WNCY-NC                   NT    1:01.24  
      28.37   32.87                                                
 25 Bailey, Weston W          16 UN-SE                1:00.32    1:01.48  
      28.84   32.64                                                
 26 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA              1:02.59    1:01.83  
      29.27   32.56                                                
 27 Lee, Kevin                16 MCC-SE               1:04.71    1:03.27  
      29.39   33.88                                                
 28 Relford, Cole C           15 STAC-SE              1:04.21    1:04.02  
      29.05   34.97                                                
 29 Loew, Harry               17 WNCY-NC              1:03.96    1:04.30  
      29.14   35.16                                                
 30 Stephenson, Tyler A       16 CCAC-GA              1:05.32    1:04.79  
      30.28   34.51                                                
 31 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE               1:05.46    1:05.15  
      30.70   34.45                                                
 32 Hosford, Gabe A           16 RRST-SE                   NT    1:07.62  
      30.60   37.02                                                
 33 Pollard, Adam J           15 WNCY-NC              1:13.70    1:08.24  
      30.99   37.25                                                
 34 Denton, Graham G          17 Prime-SE                  NT    1:11.74  
      30.88   40.86                                                
 35 Elliott, Addison A        17 BAY-SE               1:09.64    1:12.71  
      31.81   40.90                                                
 
Event 13  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               4:28.83    4:32.61  
      30.10   34.20   34.63   34.13   37.97   39.21   31.54   30.83
  2 Reeder, Grace C           15 WNCY-NC              4:28.64    4:39.52  
      30.42   34.81   35.31   35.48   39.56   39.93   32.59   31.42
  3 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE               4:44.92    4:44.35  
      30.43   34.84   34.99   34.89   41.45   42.35   33.07   32.33
  4 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               4:56.96    4:47.23  
      30.73   36.56   38.46   37.35   41.78   42.36   30.80   29.19
  5 Sutter, Olivia C          14 WNCY-NC              4:45.30    4:47.65  
      33.48   38.54 1:53.02   40.77   32.31   29.64                
  6 Ward, Anna R              16 MCC-SE               4:54.95    4:48.12  
      31.48   35.16   36.27   36.27   42.36   43.00   32.36   31.22
  7 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA              5:03.87    4:52.03  
      29.79   34.58   37.02   36.05   43.41   43.55   34.26   33.37
  8 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               5:04.36    4:59.67  
      30.94   36.43   38.38   38.32   42.10   43.64   35.93   33.93
  9 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               5:00.68    5:00.51  
      30.91   36.53   39.46   37.83   43.86   43.20   34.82   33.90
 10 Page, Emma Y              16 WNCY-NC              5:02.22    5:01.62  
      32.41   36.74   40.54   40.06   39.83   40.84   36.61   34.59
 11 Widmann, Maddy E          15 WNCY-NC              5:00.59    5:02.44  
      32.57   37.56   39.20   38.21   42.38   43.56   35.00   33.96
 12 Ringler, Genna L          14 BAY-SE               5:14.08    5:06.17  
      31.67   36.84   37.91   37.32   46.41   47.67   34.96   33.39
 13 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               5:10.36    5:10.11  
      30.48   35.97   40.90   38.35   45.51   46.35   37.57   34.98
 14 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               5:01.83    5:13.95  
      31.51 1:19.22   41.30   44.25   47.18   35.16   35.38        
 15 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA              5:14.70    5:14.02  
      31.90   38.24   38.99   39.88   47.66   48.97   34.52   33.86
 16 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA              5:26.19    5:15.61  
      31.06   36.69   41.64   40.47   46.57   47.69   37.08   34.41
 17 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA              5:33.96    5:20.79  
      34.99   40.71   40.39   39.20   47.17   45.76   36.75   35.82
 18 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA              5:30.04    5:27.81  
      35.56   41.69   41.91   41.30   47.28   47.72   37.25   35.10
 19 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA              5:59.43    5:28.28  
      34.57   42.30   43.37   41.14   49.10   47.48   37.40   32.92
 20 Thompson, Anna E          13 MCC-SE                    NT    5:29.39  
      34.38   41.65   43.05   41.62   46.65   46.19   39.04   36.81
 21 Rackel, Audrey K          13 BAY-SE               5:23.91    5:35.57  
      33.26   40.26   46.47   42.41   48.44   48.99   39.38   36.36
 22 Snell, Erica A            15 Prime-SE             5:40.19    5:52.94  
      36.54   46.87   46.11   42.90   50.86   50.35   40.28   39.03
 
Event 14  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           15 BAY-SE               4:03.55    4:03.23  
      26.12   30.44   31.10   30.02   35.30   35.76   27.56   26.93
  2 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE               4:10.83    4:12.88  
      26.59   30.44   32.55   31.80   37.88   38.37   28.17   27.08
  3 Green, Jason M            16 BAY-SE               4:08.61    4:14.85  
      28.10   33.02   33.34   33.09   34.94   35.77   28.35   28.24
  4 Althoff, Zach T           16 UN-SE                4:13.34    4:15.04  
      27.18   31.11   33.06   32.63   37.24   37.49   28.48   27.85
  5 Ortiz, Erwin T            17 WNCY-NC              4:07.66    4:20.04  
      26.44   30.58   33.61   32.32   38.54   39.43   29.41   29.71
  6 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA              4:28.32    4:21.60  
      28.08   32.30   34.35   34.18   37.86   38.44   29.69   26.70
  7 Goren, Barak              17 MCC-SE               4:23.98    4:22.63  
      28.49   31.72   34.08   32.65   39.39   38.47   29.83   28.00
  8 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC              4:29.44    4:22.70  
      27.78   32.10   34.61   33.67   36.47   37.26   31.64   29.17
  9 Arwood, Reid R            15 WNCY-NC              4:56.63    4:23.61  
      29.58   34.13   31.98   32.06   37.73   38.70   30.58   28.85
 10 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               4:19.94    4:25.20  
      28.10   31.73   34.86   33.57   37.92   37.92   30.98   30.12
 11 Hudson, Brandt H          18 CCAC-GA              4:55.23    4:25.87  
      27.61   32.07   33.43   33.02   40.95   40.75   29.21   28.83
 12 Bales, Matthew T          17 Prime-SE             4:07.80    4:31.79  
      27.38   32.09   35.43   34.46   38.13   39.26   33.03   32.01
 13 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA              4:36.16    4:32.34  
      27.57   32.43   33.94   33.99   40.66   40.98   32.42   30.35
 14 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               4:21.70    4:32.62  
      28.87   33.10   34.57   33.80   41.03   41.18   30.45   29.62
 15 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               4:32.34    4:33.50  
      28.76   34.45   35.24   35.42   39.23   41.37   29.48   29.55
 16 Massey, Luke D            15 MCC-SE               4:46.82    4:42.80  
      30.22   35.43   38.11   36.88   38.32   38.35   33.41   32.08
 17 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE               4:45.74    4:43.33  
      31.07   35.33   36.22   36.08   40.91   41.21   32.38   30.13
 18 Graumann, Garrett R       16 Prime-SE             4:41.80    4:43.40  
      28.83   34.34   37.95   37.13   40.91   40.39   33.16   30.69
 19 Tate, Eli B               14 Prime-SE             5:01.56    4:43.73  
      29.47   35.24   37.27   36.22   39.68   40.23   33.73   31.89
 20 Vess, John H              13 WNCY-NC              5:06.52    4:47.20  
      30.91   36.77   37.28   35.79   40.14   40.54   33.11   32.66
 21 Brown, David T            17 CCAC-GA              4:46.58    4:49.39  
      28.50   33.91   37.86   37.22   43.38   43.08   33.34   32.10
 22 Trombley, William N       16 BAY-SE               4:53.28    4:53.09  
      29.18   35.61   38.00   36.65   44.88   45.12   32.08   31.57
 23 Varnell, Chapman D        14 BAY-SE               5:21.40    4:54.11  
      31.08   37.37   38.77   37.46   44.10   43.48   31.83   30.02
 24 Berry, Kyle K             13 MCC-SE               5:06.55    4:59.92  
      31.07   36.91   37.61   35.58   45.99   44.63   35.52   32.61
 25 Althoff, Noah D           13 MAC-MD                    NT    5:01.31  
      33.09   37.33   37.09   37.00   44.65   44.76   34.47   32.92
 26 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA              5:20.98    5:02.32  
      31.94   36.65   39.06   38.81   44.54   45.18   33.54   32.60
 27 Bethel, Henry             13 CCAC-GA              5:20.23    5:04.03  
      33.70   41.91   37.45   36.75   42.13   43.06   35.13   33.90
 28 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA              5:04.70    5:05.36  
      32.01   36.65   39.71   37.53   45.59   45.00   34.97   33.90
 29 Tippett, Will W           14 BAY-SE                    NT    5:08.28  
      32.29   38.58   42.18   40.14   41.37   42.46   36.92   34.34
 30 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE               5:26.70    5:11.83  
      31.69   39.45   38.00   38.06   48.68   47.33   35.50   33.12
 31 Hoang, Charles M          13 BAY-SE               5:24.93    5:32.22  
      33.59   41.31   40.97   40.40   49.85   48.26   39.73   38.11
 -- Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE               5:16.09         DQ  
      33.24   39.40   40.50   39.67   41.02   41.87   36.68   33.43
 
Event 15  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE               1:12.10    1:11.00  
      32.81   38.19                                                
  2 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA              1:18.57    1:15.31  
      35.35   39.96                                                
  3 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA              1:18.03    1:16.03  
      35.82   40.21                                                
  4 Isbell, Faith C           10 OSC-SE               1:20.40    1:18.03  
      35.30   42.73                                                
  5 Wagner, London L           9 CCAC-GA              1:20.48    1:19.22  
      35.51   43.71                                                
  6 Bohner, Frances M          8 MCC-SE               1:22.43    1:19.25  
      37.23   42.02                                                
  7 Lee, Bella S              10 CCAC-GA              1:19.48    1:19.50  
      36.78   42.72                                                
  8 Bond, Madeline J          10 MCC-SE               1:23.39    1:19.58  
      38.12   41.46                                                
  9 Martin, Cameron A          9 MCC-SE               1:24.01    1:20.21  
      38.70   41.51                                                
 10 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE               1:24.15    1:21.01  
      38.13   42.88                                                
 11 Cockerham, Cambell E      10 BAY-SE                    NT    1:21.71  
 12 Grady, Emma K             10 BAY-SE               1:31.11    1:23.03  
      37.91   45.12                                                
 13 Gonzalez, Olivia or O L   10 BAY-SE               1:20.72    1:23.63  
      40.61   43.02                                                
 14 McCoy, Ava C               8 BAY-SE               1:30.08    1:23.64  
      40.59   43.05                                                
 15 Farner, Kenz B            10 OSC-SE               1:25.07    1:24.44  
      39.24   45.20                                                
 16 Striker, Julia N          10 MCC-SE               1:29.46    1:25.86  
      39.59   46.27                                                
 17 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA              1:22.52    1:26.99  
      40.44   46.55                                                
 18 Drew, Allie E             10 BAY-SE               1:27.09    1:27.51  
      40.54   46.97                                                
 19 Bond, Adelaide M           8 MCC-SE                    NT    1:28.01  
      40.19   47.82                                                
 20 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE              1:28.25    1:28.14  
      41.06   47.08                                                
 21 Cobb, Addie G             10 MCC-SE               1:40.14    1:30.84  
      43.06   47.78                                                
 22 Allen, Elizabeth M         9 MCC-SE               1:34.45    1:31.24  
      39.66   51.58                                                
 23 Celis, Nathalia I          9 OSC-SE                    NT    1:33.38  
 24 Martin, Annelise Y        10 CW-GA                1:34.45    1:36.53  
      43.87   52.66                                                
 25 Harnden, Sierra F         10 The Stingrays-SE     1:37.23    1:36.79  
      46.41   50.38                                                
 26 Margio, Addie R            9 BAY-SE               1:50.74    1:38.35  
      44.69   53.66                                                
 27 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               1:45.44    1:38.50  
      45.22   53.28                                                
 28 Miller, Bella N           10 BAY-SE               1:36.65    1:38.57  
      44.55   54.02                                                
 29 McKenzie, Lexi E           9 OSC-SE               1:42.66    1:38.78  
      47.52   51.26                                                
 30 Dauphinais, Jae E          9 OSC-SE               1:42.06    1:39.27  
      45.28   53.99                                                
 31 Miller, Carina C          10 MCC-SE               1:49.65    1:39.86  
      47.37   52.49                                                
 32 Schnarr, Jessie T          8 The Stingrays-SE     1:57.31    1:40.91  
      47.98   52.93                                                
 33 Boyd, Anna C               6 OSC-SE                    NT    1:42.91  
 34 Kelch, Scarlett W         10 BAY-SE                    NT    1:45.13  
      47.43   57.70                                                
 35 Kerns, Emaline S          10 MCC-SE               1:49.32    1:45.74  
      48.38   57.36                                                
 36 Nelson, Camden C           8 BAY-SE               1:53.96    1:45.76  
      46.92   58.84                                                
 37 Kelch, Harper C           10 BAY-SE                    NT    1:45.77  
      49.60   56.17                                                
 38 Hamilton, Elizabeth N      8 BAY-SE               1:49.85    1:46.58  
      47.83   58.75                                                
 39 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE                    NT    1:47.20  
      48.25   58.95                                                
 40 Ogrodowczyk, Brooke E     10 BAY-SE               1:47.14    1:47.53  
      49.90   57.63                                                
 41 Scott, Cleo K              8 MCC-SE                    NT    1:48.31  
      48.13 1:00.18                                                
 42 Shaw, Hunter L             7 BAY-SE               1:53.43    1:50.70  
      49.36 1:01.34                                                
 43 Flanders, Lexi             7 CW-GA                2:07.28    1:52.02  
      52.88   59.14                                                
 44 Hoover, KaraLin G          7 BAY-SE                    NT    1:52.13  
 45 Isbell, Amber E            7 OSC-SE                    NT    1:53.58  
 46 Obringer, Ella K           8 MCC-SE               1:57.74    1:55.34  
      52.91 1:02.43                                                
 47 Solomon, Zoe M             9 BAY-SE               2:01.85    1:56.03  
      52.33 1:03.70                                                
 48 Calhoun, Jenna K           8 OSC-SE                    NT    1:56.53  
      51.88 1:04.65                                                
 49 Byrum, May W              10 BAY-SE                    NT    1:58.60  
      53.37 1:05.23                                                
 50 Sullivan, Maddie E        10 CW-GA                     NT    2:03.10  
      56.66 1:06.44                                                
 51 McBryar, Bella B           6 MCC-SE                    NT    2:10.70  
 -- Hosie, Lloyd M             9 OSC-SE                    NT         DQ  
    2:07.33                                                        
 
Event 16  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE     1:06.70    1:05.07  
      31.53   33.54                                                
  2 Berry, Ryan R             10 MCC-SE               1:09.58    1:07.94  
      33.14   34.80                                                
  3 Withrow, Cole              9 CCAC-GA              1:11.08    1:10.16  
      32.90   37.26                                                
  4 Officer, Grayson B        10 MCC-SE               1:10.32    1:10.47  
      33.17   37.30                                                
  5 Bevill, Ben H             10 MCC-SE               1:14.45    1:11.20  
      35.17   36.03                                                
  6 Bryant, Ben R              9 STAC-SE              1:15.80    1:14.84  
      36.26   38.58                                                
  7 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE              1:14.58    1:15.24  
      35.66   39.58                                                
  8 Valdez, Franco             8 CCAC-GA              1:21.73    1:16.35  
      36.77   39.58                                                
  9 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE     1:18.91    1:16.96  
      35.68   41.28                                                
 10 Drugmand, Jean A           9 STAC-SE              1:21.18    1:18.76  
      37.11   41.65                                                
 11 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE               1:26.20    1:18.99  
      34.88   44.11                                                
 12 Rodgers, Rhett J           9 MCC-SE               1:29.66    1:19.57  
      40.19   39.38                                                
 13 Simpson, Evan S            9 BAY-SE               1:20.20    1:19.76  
    1:19.91                                                        
 14 Chenard, Luc               9 CCAC-GA              1:21.52    1:20.31  
      38.64   41.67                                                
 15 Wagner, Luke L            10 CCAC-GA              1:25.26    1:21.02  
      24.03   56.99                                                
 16 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE               1:26.39    1:23.09  
      38.42   44.67                                                
 17 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:36.96    1:23.51  
      36.97   46.54                                                
 18 Cloud, Camden M            8 BAY-SE                    NT    1:25.07  
      39.36   45.71                                                
 19 McBryar, Grant G          10 MCC-SE               1:25.65    1:25.61  
      38.48   47.13                                                
 20 Allen, William             9 CW-GA                1:25.36    1:26.03  
      39.35   46.68                                                
 21 Hatcher, Bransen W         9 YMTS-SE              1:31.48    1:27.22  
      39.30   47.92                                                
 22 Richey, Ward W             9 MCC-SE               1:30.13    1:27.77  
      43.31   44.46                                                
 23 Blum, Brandon K           10 STAC-SE              1:34.09    1:31.58  
      43.85   47.73                                                
 24 Martin, Elijah J           7 MCC-SE               1:47.05    1:31.80  
      41.51   50.29                                                
 25 Selander, Nathaniel W      9 OSC-SE                    NT    1:32.35  
      43.30   49.05                                                
 26 Kammer, Mason E            9 UN-SE                     NT    1:32.36  
      42.86   49.50                                                
 27 Hoang, Paul T              9 BAY-SE               1:29.09    1:32.38  
      43.71   48.67                                                
 28 Holliman, Elijah D         9 MCC-SE                    NT    1:33.56  
      43.16   50.40                                                
 29 Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE               1:32.56    1:34.31  
      44.80   49.51                                                
 30 Patton, Nicholas G        10 STAC-SE              1:39.77    1:34.40  
      43.51   50.89                                                
 31 Runkle, Liam J             9 MCC-SE                    NT    1:34.76  
      42.62   52.14                                                
 32 Wongmanee, Benjamin N     10 MCC-SE               1:56.53    1:35.62  
      44.49   51.13                                                
 33 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE               1:38.21    1:35.69  
      42.97   52.72                                                
 34 Holliman, Jed A            7 MCC-SE                    NT    1:37.57  
      47.07   50.50                                                
 35 Brown, Josh C             10 The Stingrays-SE     1:42.68    1:37.95  
      46.36   51.59                                                
 36 Staszewski, Wally A        9 MCC-SE               1:50.00    1:41.36  
      48.89   52.47                                                
 37 Selander, Perry E         10 OSC-SE               1:50.03    1:41.46  
      45.57   55.89                                                
 38 Cuaresma, Francis D       10 CCAC-GA              1:40.90    1:41.51  
      46.36   55.15                                                
 39 Roberson, Seth M           8 BAY-SE               2:26.56    1:41.81  
      44.31   57.50                                                
 40 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE               2:06.30    1:43.63  
      45.99   57.64                                                
 41 Von Canon, Johnny A        6 BAY-SE                    NT    1:43.99  
      48.30   55.69                                                
 42 Luce, Birch A              7 MCC-SE                    NT    1:44.87  
      47.59   57.28                                                
 43 Damron, Joshua L           9 RRST-SE                   NT    1:44.95  
      49.49   55.46                                                
 44 Cummins, Cade              9 JST-SE               1:38.73    1:46.46  
      48.94   57.52                                                
 45 Riddle, Sam L             10 OSC-SE                    NT    1:46.84  
      46.47 1:00.37                                                
 46 Harnden, Aiden J           8 The Stingrays-SE          NT    1:47.09  
      47.87   59.22                                                
 47 Byrum, Charlie B           8 BAY-SE                    NT    1:51.28  
      49.69 1:01.59                                                
 48 Runkle, Ethan T            7 MCC-SE                    NT    1:51.87  
      50.91 1:00.96                                                
 49 Davis, Landon L           10 The Stingrays-SE          NT    1:52.17  
      52.10 1:00.07                                                
 50 Weitzel, Andy J           10 MCC-SE                    NT    1:53.00  
      52.69 1:00.31                                                
 51 Wendt, Carter D           10 MCC-SE                    NT    1:53.80  
    1:53.83                                                        
 52 Alexander, Christian Y     9 CW-GA                2:18.65    2:06.74  
    2:06.74                                                        
 53 Skalicky, Alex J           7 RRST-SE              2:08.76    2:08.92  
      58.54 1:10.38                                                
 54 Winship, Alexander J       6 CW-GA                     NT    2:19.64  
    1:02.38 1:17.26                                                
 55 Palmer, Michael T          6 CW-GA                     NT    2:55.38  
 56 Flanders, Nate J           5 CW-GA                     NT    3:45.72  
    1:49.09 1:56.63                                                
 -- Powroznik, Kyle K          7 OSC-SE               1:51.44         DQ  
    1:01.28                                                        
 
Event 17  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parr, Lily K              12 MCC-SE                 58.65      58.86  
      28.83   30.03                                                
  2 Taliaferro, Ellie E       11 MCC-SE                 59.20      59.15  
      28.67   30.48                                                
  3 Sharma, Davina R          11 MCC-SE               1:00.01    1:00.60  
      29.12   31.48                                                
  4 Smith, Brighton B         11 MCC-SE               1:00.20    1:01.84  
      30.02   31.82                                                
  5 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE               1:04.57    1:01.87  
      29.80   32.07                                                
  6 O'Ferrall, Abby           12 CCAC-GA              1:02.59    1:03.62  
      29.91   33.71                                                
  7 Allen, Maddie P           12 OSC-SE               1:07.98    1:04.45  
      31.21   33.24                                                
  8 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE               1:04.71    1:04.77  
      31.12   33.65                                                
  9 Austin, Abi E             12 MCC-SE               1:05.02    1:04.89  
      31.38   33.51                                                
 10 Wills, Amelia R           12 BAY-SE               1:07.30    1:05.44  
      30.59   34.85                                                
 11 Martin, Emeline R         11 MCC-SE               1:08.24    1:05.70  
      31.88   33.82                                                
 12 Ochel, Allie D            12 MCC-SE               1:07.27    1:06.36  
      32.13   34.23                                                
 13 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               1:09.01    1:06.85  
      32.47   34.38                                                
 14 Rayburn, Julia T          12 Excel-SE             1:10.52    1:08.06  
      32.75   35.31                                                
 15 Whited, Ava E             12 MCC-SE               1:13.94    1:09.55  
      33.88   35.67                                                
 16 Schenck, Caroline P       11 MCC-SE               1:09.48    1:10.06  
      33.11   36.95                                                
 17 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               1:13.62    1:10.28  
      33.87   36.41                                                
 18 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               1:12.55    1:10.98  
      35.44   35.54                                                
 19 Lynn, Ella K              11 JST-SE               1:11.27    1:11.37  
      33.71   37.66                                                
 20 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:15.13    1:13.55  
      35.14   38.41                                                
 21 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               1:14.90    1:13.68  
      35.74   37.94                                                
 22 Lehman, Bella R           11 BAY-SE               1:12.51    1:13.81  
      34.86   38.95                                                
 23 Eldridge, Emily G         12 OSC-SE                    NT    1:17.61  
      35.97   41.64                                                
 24 Chamberlain, Emma C       12 BAY-SE               1:31.95    1:17.71  
      35.80   41.91                                                
 24 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE               1:17.51    1:17.71  
      14.93 1:02.78                                                
 26 Howell, Lola R            12 MCC-SE                    NT    1:22.31  
      39.07   43.24                                                
 27 Walker, Storm A           12 MCC-SE               1:24.49    1:26.15  
      39.69   46.46                                                
 28 Click, Evelyn D           11 BAY-SE               1:27.71    1:26.31  
    1:26.50                                                        
 29 Raines, Alana M           11 BAY-SE               1:36.68    1:30.33  
      40.72   49.61                                                
 30 Burns, Anna C             12 CW-GA                     NT    1:33.97  
      42.57   51.40                                                
 31 Alexander, Hope A         11 CW-GA                1:40.49    1:36.80  
      45.37   51.43                                                
 32 Von Krosigk, Lacie D      11 CW-GA                     NT    1:37.51  
      48.07   49.44                                                
 33 Marshall-Yeager, Allura   11 UN-SE                     NT    2:05.40  
    2:05.92                                                        
 
Event 18  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kinley, Conor E           12 MCC-SE               1:01.11      59.50  
      28.46   31.04                                                
  1 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               1:01.28      59.50  
      28.99   30.51                                                
  3 Powe, Sam P               11 MCC-SE               1:00.51      59.75  
      28.98   30.77                                                
  4 Haley, William A          12 CCAC-GA              1:02.43    1:00.00  
      28.55   31.45                                                
  5 Post, Chase W             12 BAY-SE               1:03.07    1:02.12  
      29.44   32.68                                                
  6 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE               1:04.74    1:02.32  
      30.10   32.22                                                
  7 Snyder, Daniel P          12 BAY-SE               1:03.84    1:02.81  
      30.15   32.66                                                
  8 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA              1:03.47    1:02.94  
      29.74   33.20                                                
  9 Von Canon, George Y       11 BAY-SE               1:06.18    1:03.91  
      30.34   33.57                                                
 10 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE              1:02.68    1:04.63  
      31.51   33.12                                                
 11 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA              1:06.37    1:04.85  
      31.32   33.53                                                
 12 Grande, Alexander M       12 MCC-SE               1:05.99    1:05.93  
      31.31   34.62                                                
 13 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA              1:07.32    1:06.14  
      31.28   34.86                                                
 14 West, Ethan D             11 JST-SE               1:03.41    1:06.35  
      31.26   35.09                                                
 15 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:08.13    1:06.82  
      32.62   34.20                                                
 16 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:07.16    1:06.97  
      32.85   34.12                                                
 17 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE               1:09.27    1:07.25  
      32.02   35.23                                                
 18 Rigsby, Trip J            11 The Stingrays-SE     1:11.01    1:08.20  
      33.07   35.13                                                
 19 Bonastia, Kaleb S         11 BAY-SE               1:25.18    1:08.60  
      32.19   36.41                                                
 20 Grady, Blake T            12 BAY-SE               1:17.88    1:08.86  
      32.85   36.01                                                
 21 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE               1:13.57    1:08.90  
      34.20   34.70                                                
 22 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               1:10.80    1:09.08  
      33.34   35.74                                                
 23 Solarz, Matthew           11 YMTS-SE              1:09.99    1:10.10  
      33.14   36.96                                                
 24 Eastman, Owen M           11 BAY-SE               1:12.66    1:11.13  
      34.01   37.12                                                
 25 Cloud, Carson C           11 BAY-SE               1:32.81    1:12.75  
      34.63   38.12                                                
 26 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE               1:09.63    1:13.20  
      34.21   38.99                                                
 27 Elbon, Joey A             12 UN-SE                1:25.67    1:14.06  
      34.91   39.15                                                
 28 Stockton, Nick G          12 CW-GA                1:13.14    1:14.10  
      35.24   38.86                                                
 29 Davis, Eli L              12 MCC-SE               1:16.16    1:14.58  
      34.27   40.31                                                
 30 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE               1:14.01    1:16.31  
      36.65   39.66                                                
 31 Horne, Andrew J           11 MCC-SE               1:16.08    1:16.46  
      36.52   39.94                                                
 32 Bond, Drew B              11 MCC-SE               1:19.07    1:17.48  
      35.55   41.93                                                
 33 Walton, Hunter M          11 MCC-SE               1:19.29    1:18.47  
      37.42   41.05                                                
 34 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:16.54    1:19.20  
      37.14   42.06                                                
 35 Hyams, Phillip T          11 UN-SE                1:15.98    1:21.54  
      37.36   44.18                                                
 36 Jones, Logan I            11 CCAC-GA              1:24.58    1:23.11  
      36.96   46.15                                                
 37 Benjamin, Will P          12 CW-GA                1:43.70    1:23.36  
      39.09   44.27                                                
 38 Jones, Marshall W         11 The Stingrays-SE     1:26.86    1:23.91  
      40.75   43.16                                                
 39 Carney, Brayden H         11 MCC-SE               1:25.65    1:25.64  
      39.35   46.29                                                
 40 Ingram, Eli D             12 MCC-SE               1:39.84    1:29.94  
      40.49   49.45                                                
 41 Djordjevic, Marko         11 MCC-SE                    NT    1:33.31  
      41.12   52.19                                                
 42 Dennis, Christian         11 MCC-SE               1:44.50    1:41.24  
      44.70   56.54                                                
 43 Donegan, Gabe L           11 The Stingrays-SE     1:54.09    1:54.80  
      52.16 1:02.64                                                
 44 Martin, Carter            11 CW-GA                2:21.51    2:37.34  
 
Event 19  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE                 39.11      39.77  
  2 Calvert, Madie M          10 UN-SE                  47.93      41.26  
  3 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE                 42.97      41.62  
  4 Skiles, Reese D           10 BAY-SE                 48.02      42.47  
  5 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE                 43.49      43.04  
  6 Isbell, Faith C           10 OSC-SE                 46.97      44.42  
  7 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE                47.88      45.38  
  8 Margio, Addie R            9 BAY-SE                 46.45      45.60  
  9 Lee, Bella S              10 CCAC-GA                46.86      45.73  
 10 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 46.35      45.75  
 11 Striker, Julia N          10 MCC-SE                 58.65      46.09  
 12 Gonzalez, Olivia or O L   10 BAY-SE                 48.99      48.05  
 13 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA                48.91      48.07  
 14 Bohner, Frances M          8 MCC-SE                 47.78      48.30  
 15 Martin, Cameron A          9 MCC-SE                 50.92      49.25  
 16 Wagner, London L           9 CCAC-GA                52.05      49.34  
 17 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                 50.79      49.46  
 18 McCoy, Ava C               8 BAY-SE                 50.83      49.95  
 19 Farner, Kenz B            10 OSC-SE                 49.78      50.18  
 20 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA                50.99      50.32  
 21 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA                50.00      50.47  
 22 Bond, Adelaide M           8 MCC-SE                 53.34      52.32  
 23 Rueff, Addie J             9 RRST-SE                   NT      52.36  
 24 Perry, Jessica R          10 CW-GA                1:04.89      52.75  
 25 Cockerham, Cambell E      10 BAY-SE                    NT      53.24  
 26 Moody, Grace L             8 RRST-SE                52.00      53.54  
 27 Grady, Emma K             10 BAY-SE                    NT      55.34  
 28 Dauphinais, Jae E          9 OSC-SE                 54.51      55.61  
 29 Celis, Nathalia I          9 OSC-SE                    NT      55.62  
 30 Techasiriwan, Elle P      10 OSC-SE                    NT      55.63  
 31 Miller, Carina C          10 MCC-SE               1:15.06      55.90  
 32 Johnson, Kenley K         10 RRST-SE                57.74      56.31  
 33 Kelch, Scarlett W         10 BAY-SE               1:01.20      56.50  
 34 Kelch, Harper C           10 BAY-SE                 59.40      56.89  
 35 Allen, Elizabeth M         9 MCC-SE                 58.56      57.11  
 36 Martin, Hannah             8 MCC-SE                 57.87      57.57  
 36 Harnden, Sierra F         10 The Stingrays-SE       59.58      57.57  
 38 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE                 58.76      57.91  
 39 Hoover, KaraLin G          7 BAY-SE               1:05.24      58.32  
 40 Kerns, Emaline S          10 MCC-SE                    NT      59.49  
 41 Byrum, May W              10 BAY-SE                    NT      59.99  
 42 McKenzie, Lexi E           9 OSC-SE               1:02.63    1:00.00  
 43 Click, Reese R             8 BAY-SE                    NT    1:00.45  
 44 Benefield, Alex W         10 CW-GA                1:04.24    1:02.31  
 45 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE                    NT    1:02.40  
 46 Nguyen, Kim-Bao N          7 YMTS-SE                   NT    1:02.85  
 47 Boyd, Anna C               6 OSC-SE                    NT    1:03.69  
 48 Galassini, Mia E           9 UN-SE                     NT    1:03.74  
 49 Shaw, Hunter L             7 BAY-SE                 56.57    1:03.94  
 50 Calhoun, Jenna K           8 OSC-SE                    NT    1:04.03  
 51 Martin, Annelise Y        10 CW-GA                     NT    1:05.09  
 52 Scott, Cleo K              8 MCC-SE               1:07.80    1:05.21  
 53 Obringer, Ella K           8 MCC-SE               1:07.49    1:08.11  
 54 Schnarr, Jessie T          8 The Stingrays-SE     1:18.17    1:08.18  
 55 Hendry, Madison T          8 BAY-SE               1:20.33    1:09.16  
 56 Skelton, Ava C             9 BAY-SE               1:10.62    1:09.78  
 57 Usrey, Eleanor R           7 BAY-SE                    NT    1:10.16  
 58 Nelson, Camden C           8 BAY-SE               1:19.44    1:10.59  
 59 Hosie, Lloyd M             9 OSC-SE                    NT    1:11.13  
 60 Garrett, Mae Thomas        7 BAY-SE               1:49.69    1:12.48  
 61 Sullivan, Maddie E        10 CW-GA                     NT    1:23.82  
 62 Solomon, Zoe M             9 BAY-SE                    NT    1:30.63  
 -- Cobb, Addie G             10 MCC-SE                    NT         DQ  
 -- Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Hutcheson, Samantha M      8 CW-GA                     NT         DQ  
 -- Tejano, Lauren D           8 CW-GA                1:26.72         DQ  
 -- McBryar, Bella B           6 MCC-SE                    NT         DQ  
 -- Burrell, Sarah E           9 CW-GA                     NT         DQ  
 -- Gardner, Julia I           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Hamilton, Elizabeth N      8 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Drew, Allie E             10 BAY-SE                 54.90         DQ  
 -- Stickley, Caroline         9 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Kramer, Peyton E           9 OSC-SE                    NT         DQ  
 -- Isbell, Amber E            7 OSC-SE                    NT         DQ  
 -- Ogrodowczyk, Brooke E     10 BAY-SE               1:00.26         DQ  
 -- Graham, Calleigh M         6 OSC-SE                    NT         DQ  
 
Event 20  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Officer, Grayson B        10 MCC-SE                 38.66      38.07  
  2 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                 42.62      40.58  
  3 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE       39.86      41.41  
  4 Bevill, Ben H             10 MCC-SE                 44.05      44.36  
  5 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA                44.26      44.65  
  6 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                 46.69      44.97  
  7 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 52.89      46.66  
  8 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 51.56      47.04  
  9 Sallee, Jack M            10 MCC-SE                 48.31      47.31  
 10 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE                 53.01      47.75  
 11 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE                46.98      48.11  
 12 Rodgers, Rhett J           9 MCC-SE                 52.33      48.17  
 12 Simpson, Evan S            9 BAY-SE                 48.18      48.17  
 14 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE       49.37      49.36  
 15 Selander, Perry E         10 OSC-SE                 53.34      50.29  
 16 McBryar, Grant G          10 MCC-SE                 52.89      51.55  
 17 Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE                 52.38      51.61  
 18 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE                 52.70      51.87  
 19 Hoang, Paul T              9 BAY-SE                 49.33      52.21  
 20 Drugmand, Jean A           9 STAC-SE                53.79      52.91  
 21 Richey, Ward W             9 MCC-SE                 56.60      52.95  
 22 Cloud, Camden M            8 BAY-SE               1:24.61      53.01  
 23 Brown, Josh C             10 The Stingrays-SE     1:01.93      53.17  
 24 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 55.76      53.47  
 25 Runkle, Liam J             9 MCC-SE                 57.25      53.86  
 26 Allen, William             9 CW-GA                  55.23      54.29  
 27 Allen, Cole T              7 CW-GA                  53.89      54.82  
 28 Wagner, Luke L            10 CCAC-GA                55.23      55.28  
 29 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 56.91      55.86  
 30 Meagher, Ben I             9 MCC-SE                 58.96      57.38  
 31 Selander, Nathaniel W      9 OSC-SE                    NT      57.51  
 32 Martin, Elijah J           7 MCC-SE               1:15.61      58.20  
 33 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                 54.43      58.74  
 34 Tejano, Bryan D            9 CW-GA                1:09.72    1:00.10  
 35 Windberry, Jaden J         8 OSC-SE               1:03.64    1:01.56  
 36 Moody, Mason T            10 RRST-SE              1:00.85    1:01.70  
 37 Hatcher, Bransen W         9 YMTS-SE              1:05.79    1:02.28  
 38 Kammer, Mason E            9 UN-SE                     NT    1:02.48  
 39 Blum, Brandon K           10 STAC-SE                59.07    1:02.71  
 40 Wongmanee, Benjamin N     10 MCC-SE               1:03.21    1:03.19  
 41 Harnden, Aiden J           8 The Stingrays-SE       59.26    1:04.05  
 42 Maloney, Cian F            8 CW-GA                     NT    1:04.19  
 43 Patton, Nicholas G        10 STAC-SE              1:04.79    1:04.42  
 44 Byrum, Charlie B           8 BAY-SE                    NT    1:05.49  
 45 Milz, Andrew               9 BAY-SE               1:18.29    1:07.38  
 46 Skalicky, Alex J           7 RRST-SE              1:07.93    1:08.63  
 47 Luce, Birch A              7 MCC-SE                    NT    1:09.62  
 48 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE                    NT    1:10.47  
 49 Hampton, Prescott V        9 BAY-SE                    NT    1:11.60  
 50 Holliman, Jed A            7 MCC-SE                    NT    1:15.89  
 51 Wendt, Carter D           10 MCC-SE                    NT    1:16.11  
 52 Davis, Landon L           10 The Stingrays-SE     1:24.39    1:28.39  
 53 Von Canon, Johnny A        6 BAY-SE                    NT    1:29.70  
 -- Borders, Tynan M           9 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Staszewski, Wally A        9 MCC-SE               1:02.25         DQ  
 -- Runkle, Ethan T            7 MCC-SE                    NT         DQ  
 -- Roberson, Seth M           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Garcia, Adam A             7 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Holliman, Noah S           6 MCC-SE                    NT         DQ  
 -- Chenard, Luc               9 CCAC-GA                47.38         DQ  
 -- Cummins, Cade              9 JST-SE                 58.95         DQ  
 -- Damron, Joshua L           9 RRST-SE              1:22.82         DQ  
 -- Tejano, Dylan D            9 CW-GA                     NT         DQ  
 -- Bryant, Ben R              9 STAC-SE                56.64         DQ  
 -- Ogrodowczyk, Cale C        7 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Stickley, Thomas           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Riddle, Sam L             10 OSC-SE                    NT         DQ  
 -- Weitzel, Andy J           10 MCC-SE                    NT         DQ  
 
Event 21  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       11 MCC-SE                 36.64      32.98  
  2 Smith, Brighton B         11 MCC-SE                 35.08      34.13  
  3 Sharma, Davina R          11 MCC-SE                 38.94      36.86  
  4 White, Emma-Kate A        12 MCC-SE                 39.22      37.16  
  5 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE                 41.20      37.20  
  6 Parr, Lily K              12 MCC-SE                 37.97      37.48  
  7 Boyd, Leah G              11 OSC-SE                 38.38      38.21  
  8 Rayburn, Julia T          12 Excel-SE               40.78      39.63  
  9 Lynn, Ella K              11 JST-SE                 37.77      39.68  
 10 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE                 39.60      40.02  
 11 Wills, Amelia R           12 BAY-SE                 41.34      41.53  
 12 Richey, Emmy F            12 MCC-SE                 43.70      41.80  
 13 Chamberlain, Emma C       12 BAY-SE                 46.54      41.98  
 14 Lehman, Bella R           11 BAY-SE                 42.67      42.03  
 15 Martin, Emeline R         11 MCC-SE                 42.05      42.12  
 16 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                 43.74      42.51  
 17 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                 43.95      43.53  
 18 Whitaker, Caroline R      11 RRST-SE                46.78      43.57  
 19 Hutcheson, Abigail A      11 CW-GA                  52.60      45.74  
 20 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 48.00      47.03  
 21 Walker, Storm A           12 MCC-SE                 49.23      47.13  
 22 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE                 46.62      47.52  
 23 Eldridge, Emily G         12 OSC-SE                    NT      48.11  
 24 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 47.85      48.40  
 25 Click, Evelyn D           11 BAY-SE                 50.32      48.48  
 26 Howell, Lola R            12 MCC-SE                 51.51      50.15  
 27 Weaver, Anne              12 CW-GA                  53.50      51.05  
 28 Burns, Anna C             12 CW-GA                  52.78      53.85  
 29 Rountree, Carys M         11 CW-GA                     NT      54.63  
 30 Raines, Alana M           11 BAY-SE               1:00.62      55.17  
 31 Alexander, Hope A         11 CW-GA                1:03.12    1:00.21  
 -- McLean, Reece L           11 RRST-SE                   NT         DQ  
 -- Schenck, Caroline P       11 MCC-SE                 41.73         DQ  
 
Event 22  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Post, Chase W             12 BAY-SE                 35.53      34.29  
  2 Kinley, Conor E           12 MCC-SE                 35.89      35.12  
  3 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE                 37.51      36.90  
  4 Smith, Jack W             11 BAY-SE                 38.77      37.29  
  5 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                 37.81      37.48  
  6 Powe, Sam P               11 MCC-SE                 39.21      38.58  
  7 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 40.82      40.00  
  8 Frakes, Devon C           11 MCC-SE                 40.78      41.22  
  9 Stockton, Nick G          12 CW-GA                  41.49      41.67  
 10 Gairing, Michael F        11 CW-GA                  49.42      41.73  
 11 Solarz, Matthew           11 YMTS-SE                44.33      42.80  
 12 Cook, Harrison J          11 UN-SE                     NT      43.34  
 13 Bond, Drew B              11 MCC-SE                 46.18      43.52  
 14 Grande, Alexander M       12 MCC-SE                 45.79      43.61  
 15 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 46.29      43.96  
 16 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE                 49.66      44.31  
 17 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE                 43.86      44.35  
 18 Cloud, Carson C           11 BAY-SE                 56.78      44.95  
 19 Horne, Andrew J           11 MCC-SE                 44.00      45.41  
 20 Grady, Blake T            12 BAY-SE                 45.52      45.59  
 21 Walton, Hunter M          11 MCC-SE                 46.44      45.79  
 22 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                43.60      46.19  
 23 Carney, Brayden H         11 MCC-SE                 47.13      48.98  
 24 Ingram, Eli D             12 MCC-SE                 55.57      49.13  
 25 Dennis, Christian         11 MCC-SE                 45.69      49.77  
 26 Gardner, Robert J         12 CW-GA                  53.30      51.88  
 27 Hyams, Phillip T          11 UN-SE                  48.76      52.76  
 28 Benjamin, Will P          12 CW-GA                  54.93      54.27  
 29 Jones, Logan I            11 CCAC-GA              1:11.07      54.61  
 30 Donegan, Gabe L           11 The Stingrays-SE     1:03.70      56.49  
 31 Djordjevic, Marko         11 MCC-SE                 59.23      59.29  
 -- Martin, Carter            11 CW-GA                     NT         DQ  
 
Event 23  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE                    NT    1:30.51  
      38.77   51.74                                                
  2 Skiles, Reese D           10 BAY-SE                    NT    1:43.92  
      47.01   56.91                                                
 -- Martin, Annelise Y        10 CW-GA                     NT         DQ  
      54.76 1:06.50                                                
 
Event 24  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Officer, Grayson B        10 MCC-SE               1:14.99    1:16.06  
      36.33   39.73                                                
  2 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE     1:43.10    1:20.23  
      37.18   43.05                                                
  3 Berry, Ryan R             10 MCC-SE               1:21.58    1:21.56  
      37.52   44.04                                                
  4 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA              1:21.29    1:22.18  
      37.01   45.17                                                
  5 Withrow, Cole              9 CCAC-GA              1:28.25    1:23.90  
      37.80   46.10                                                
  6 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                    NT    1:28.74  
      42.22   46.52                                                
  7 Chenard, Luc               9 CCAC-GA              1:31.10    1:34.10  
      43.53   50.57                                                
  8 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                    NT    1:45.08  
      49.99   55.09                                                
  9 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                    NT    1:45.75  
      45.89   59.86                                                
 10 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:55.98    1:47.34  
      49.99   57.35                                                
 11 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE     1:52.64    1:53.47  
      50.19 1:03.28                                                
 12 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                    NT    1:56.84  
      50.91 1:05.93                                                
 13 Selander, Nathaniel W      9 OSC-SE                    NT    2:12.35  
      58.82 1:13.53                                                
 -- Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                    NT         DQ  
      59.80 1:13.77                                                
 -- Sallee, Jack M            10 MCC-SE               1:49.44         DQ  
      52.37   57.19                                                
 
Event 25  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE               1:10.14    1:07.93  
      30.43   37.50                                                
  2 Boyd, Leah G              11 OSC-SE               1:10.09    1:10.01  
      32.51   37.50                                                
  3 Whited, Ava E             12 MCC-SE               1:24.38    1:15.30  
      34.08   41.22                                                
  4 Wills, Amelia R           12 BAY-SE               1:16.87    1:15.80  
      34.86   40.94                                                
  5 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE               1:29.02    1:24.33  
      36.86   47.47                                                
  6 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:28.53    1:26.14  
      37.86   48.28                                                
  7 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE                    NT    1:44.94  
      48.70   56.24                                                
 -- Burns, Anna C             12 CW-GA                     NT         DQ  
 
Event 26  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE              1:08.18    1:08.61  
      31.11   37.50                                                
  2 Von Canon, George Y       11 BAY-SE               1:11.58    1:10.13  
      32.62   37.51                                                
  3 Post, Chase W             12 BAY-SE               1:13.55    1:12.54  
      33.06   39.48                                                
  4 Snyder, Daniel P          12 BAY-SE               1:14.90    1:15.84  
      34.54   41.30                                                
  5 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE               1:15.03    1:19.78  
      35.27   44.51                                                
  6 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:23.86    1:21.80  
      37.60   44.20                                                
  7 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA              1:23.70    1:26.92  
      38.54   48.38                                                
  8 Rigsby, Trip J            11 The Stingrays-SE          NT    1:27.37  
      41.58   45.79                                                
  9 Flack, Sam J              11 BAY-SE                    NT    1:36.32  
      43.53   52.79                                                
 10 Jones, Marshall W         11 The Stingrays-SE          NT    1:54.20  
      49.09 1:05.11                                                
 
Event 27  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE               1:16.10    1:19.09  
      38.44   40.65                                                
  2 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               1:21.92    1:20.30  
    1:20.16    0.14                                                
  3 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE               1:24.89    1:24.33  
      41.23   43.10                                                
  4 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA              1:28.00    1:28.31  
      44.10   44.21                                                
  5 Skiles, Reese D           10 BAY-SE               1:32.77    1:28.43  
      42.36   46.07                                                
  6 Lee, Bella S              10 CCAC-GA              1:29.55    1:30.69  
      45.18   45.51                                                
  7 Bond, Madeline J          10 MCC-SE               1:38.48    1:31.00  
      43.97   47.03                                                
  8 Drew, Allie E             10 BAY-SE               1:36.33    1:31.59  
      42.45   49.14                                                
  9 Farner, Kenz B            10 OSC-SE               1:33.02    1:31.93  
      43.85   48.08                                                
 10 Isbell, Faith C           10 OSC-SE                    NT    1:31.94  
      43.34   48.60                                                
 11 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA              1:31.16    1:32.21  
      46.42   45.79                                                
 12 Cockerham, Cambell E      10 BAY-SE                    NT    1:34.63  
      45.68   48.95                                                
 13 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA              1:41.37    1:35.27  
      46.62   48.65                                                
 14 Bohner, Frances M          8 MCC-SE                    NT    1:35.54  
      45.83   49.71                                                
 15 Martin, Cameron A          9 MCC-SE               1:34.37    1:36.32  
      46.39   49.93                                                
 16 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE               1:33.93    1:36.33  
      47.24   49.09                                                
 17 Striker, Julia N          10 MCC-SE               2:03.47    1:37.20  
      46.92   50.28                                                
 18 Wagner, London L           9 CCAC-GA                   NT    1:37.27  
      44.48   52.79                                                
 19 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE              1:37.12    1:37.89  
      47.14   50.75                                                
 20 Gonzalez, Olivia or O L   10 BAY-SE               1:42.48    1:40.09  
      49.57   50.52                                                
 21 McCoy, Ava C               8 BAY-SE                    NT    1:41.12  
      49.68   51.44                                                
 22 Margio, Addie R            9 BAY-SE               1:41.33    1:41.87  
      48.45   53.42                                                
 23 Moody, Grace L             8 RRST-SE              1:46.00    1:43.39  
      48.73   54.66                                                
 24 Grady, Emma K             10 BAY-SE               1:55.36    1:44.87  
      49.63   55.24                                                
 25 Nelson, Camden C           8 BAY-SE                    NT    1:46.49  
      49.68   56.81                                                
 26 Schnarr, Jessie T          8 The Stingrays-SE          NT    1:47.27  
      53.75   53.52                                                
 27 Rueff, Addie J             9 RRST-SE                   NT    1:48.76  
    1:54.85                                                        
 28 Shaw, Hunter L             7 BAY-SE               1:54.42    1:50.02  
      53.54   56.48                                                
 29 Martin, Annelise Y        10 CW-GA                     NT    1:51.16  
      53.29   57.87                                                
 30 Miller, Bella N           10 BAY-SE               1:52.56    1:54.19  
      56.43   57.76                                                
 31 Benefield, Alex W         10 CW-GA                2:10.09    1:55.76  
      57.32   58.44                                                
 32 Harnden, Sierra F         10 The Stingrays-SE          NT    1:57.55  
      56.59 1:00.96                                                
 33 Kelch, Harper C           10 BAY-SE                    NT    1:58.09  
      58.70   59.39                                                
 34 Obringer, Ella K           8 MCC-SE                    NT    1:59.68  
      58.69 1:00.99                                                
 35 Ogrodowczyk, Brooke E     10 BAY-SE               1:57.48    2:00.87  
      56.92 1:03.95                                                
 36 Kelch, Scarlett W         10 BAY-SE                    NT    2:02.92  
      59.26 1:03.66                                                
 37 Scott, Cleo K              8 MCC-SE                    NT    2:06.95  
    1:01.03 1:05.92                                                
 38 Burrell, Sarah E           9 CW-GA                     NT    2:12.06  
    1:02.15 1:09.91                                                
 39 Hamilton, Elizabeth N      8 BAY-SE               2:07.88    2:13.13  
    2:17.11                                                        
 40 Sullivan, Maddie E        10 CW-GA                     NT    2:16.56  
 -- Allen, Elizabeth M         9 MCC-SE               1:51.32         DQ  
      53.07   59.71                                                
 -- Lewis, Becca A            10 OSC-SE               2:08.12         DQ  
      54.14 1:05.08                                                
 -- Kerns, Emaline S          10 MCC-SE               2:07.06         DQ  
    2:06.87                                                        
 
Event 28  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Berry, Ryan R             10 MCC-SE               1:20.14    1:18.32  
      39.32   39.00                                                
  2 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA              1:21.98    1:19.43  
      39.01   40.42                                                
  3 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE     1:26.05    1:21.22  
      41.33   39.89                                                
  4 Valdez, Franco             8 CCAC-GA                   NT    1:25.98  
      41.22   44.76                                                
  5 Withrow, Cole              9 CCAC-GA              1:27.29    1:26.60  
      43.12   43.48                                                
  6 Bryant, Ben R              9 STAC-SE              1:30.20    1:28.79  
      43.34   45.45                                                
  7 Drugmand, Jean A           9 STAC-SE              1:31.76    1:29.22  
      43.21   46.01                                                
  8 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               1:37.58    1:30.73  
      43.89   46.84                                                
  9 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE     1:30.51    1:31.70  
      45.10   46.60                                                
 10 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE               1:46.47    1:34.80  
    1:34.94                                                        
 11 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:38.95    1:35.90  
      47.61   48.29                                                
 12 Porter, Vincent J          9 BAY-SE               1:37.95    1:36.15  
      47.59   48.56                                                
 13 Sievers, Caleb M          10 MCC-SE                    NT    1:36.30  
      47.07   49.23                                                
 14 Hoang, Paul T              9 BAY-SE               1:40.46    1:39.51  
      47.80   51.71                                                
 15 Sallee, Jack M            10 MCC-SE               1:37.83    1:40.41  
 16 Rodgers, Rhett J           9 MCC-SE               1:47.28    1:40.45  
      50.49   49.96                                                
 17 Holliman, Elijah D         9 MCC-SE                    NT    1:40.63  
      49.53   51.10                                                
 18 Richey, Ward W             9 MCC-SE               1:47.39    1:41.17  
      50.56   50.61                                                
 19 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE               1:43.40    1:42.20  
      49.64   52.56                                                
 20 Cuaresma, Francis D       10 CCAC-GA              1:51.24    1:46.78  
      49.42   57.36                                                
 21 Brown, Josh C             10 The Stingrays-SE     1:56.52    1:46.83  
      52.12   54.71                                                
 22 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               1:45.75    1:46.95  
    1:46.90    0.05                                                
 23 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE               1:58.32    1:47.23  
      54.96   52.27                                                
 24 Wendt, Carter D           10 MCC-SE                    NT    1:49.35  
      53.96   55.39                                                
 25 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:57.67    1:49.57  
      51.72   57.85                                                
 26 Wongmanee, Benjamin N     10 MCC-SE                    NT    1:50.96  
      51.84   59.12                                                
 27 Harnden, Aiden J           8 The Stingrays-SE          NT    1:53.82  
      55.19   58.63                                                
 28 Selander, Perry E         10 OSC-SE                    NT    1:54.40  
      53.92 1:00.48                                                
 29 Damron, Joshua L           9 RRST-SE                   NT    2:00.04  
      57.15 1:02.89                                                
 30 Holliman, Jed A            7 MCC-SE                    NT    2:02.55  
    2:03.55                                                        
 31 Moody, Mason T            10 RRST-SE                   NT    2:03.48  
      57.81 1:05.67                                                
 32 Luce, Birch A              7 MCC-SE                    NT    2:06.79  
    1:01.88 1:04.91                                                
 33 Weitzel, Andy J           10 MCC-SE                    NT    2:19.91  
    1:06.31 1:13.60                                                
 34 Davis, Landon L           10 The Stingrays-SE          NT    2:28.07  
    1:15.32 1:12.75                                                
 35 Palmer, Michael T          6 CW-GA                     NT    2:42.28  
    1:19.79 1:22.49                                                
 -- Skalicky, Alex J           7 RRST-SE                   NT         DQ  
    1:08.16 1:09.48                                                
 -- Runkle, Liam J             9 MCC-SE                    NT         DQ  
      53.60   56.93                                                
 -- McBryar, Grant G          10 MCC-SE               1:40.80         DQ  
      47.73   49.75                                                
 -- Staszewski, Wally A        9 MCC-SE               1:51.33         DQ  
      59.36 1:03.74                                                
 -- Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE               1:50.89         DQ  
      50.70   56.36                                                
 -- Wagner, Luke L            10 CCAC-GA              1:36.32         DQ  
    1:33.63                                                        
 -- Clardy, Maddux R           8 BAY-SE                    NT         DQ  
      53.56 1:01.64                                                
 -- Martin, Elijah J           7 MCC-SE                    NT         DQ  
      54.16   56.66                                                
 
Event 29  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE               1:07.41    1:08.51  
      33.15   35.36                                                
  2 Boyd, Leah G              11 OSC-SE               1:12.79    1:12.38  
      34.89   37.49                                                
  3 O'Ferrall, Abby           12 CCAC-GA              1:09.77    1:12.59  
      35.32   37.27                                                
  3 Whited, Ava E             12 MCC-SE               1:17.90    1:12.59  
      34.24   38.35                                                
  5 Austin, Abi E             12 MCC-SE               1:14.08    1:12.96  
      35.69   37.27                                                
  6 Parr, Lily K              12 MCC-SE               1:10.14    1:13.43  
      36.47   36.96                                                
  7 Allen, Maddie P           12 OSC-SE               1:20.70    1:14.10  
      35.05   39.05                                                
  8 White, Emma-Kate A        12 MCC-SE               1:16.28    1:14.24  
      36.31   37.93                                                
  9 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               1:20.88    1:16.23  
      37.58   38.65                                                
 10 Rayburn, Julia T          12 Excel-SE             1:23.92    1:16.29  
      37.15   39.14                                                
 11 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE               1:19.25    1:17.31  
      38.03   39.28                                                
 12 Ochel, Allie D            12 MCC-SE               1:23.05    1:19.72  
      39.47   40.25                                                
 13 Martin, Emeline R         11 MCC-SE               1:22.72    1:19.99  
      39.55   40.44                                                
 14 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:26.48    1:24.84  
      41.69   43.15                                                
 15 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               1:27.35    1:26.05  
      43.30   42.75                                                
 16 McLean, Reece L           11 RRST-SE                   NT    1:26.27  
    1:26.34                                                        
 16 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               1:18.56    1:26.27  
      41.79   44.48                                                
 18 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE               1:29.07    1:30.61  
      44.01   46.60                                                
 19 Eldridge, Emily G         12 OSC-SE                    NT    1:33.06  
      43.38   49.68                                                
 20 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:35.62    1:38.30  
      48.72   49.58                                                
 21 Click, Evelyn D           11 BAY-SE               1:47.80    1:39.26  
      47.37   51.89                                                
 22 Raines, Alana M           11 BAY-SE               1:43.56    1:40.65  
      47.86   52.79                                                
 23 Walker, Storm A           12 MCC-SE               1:40.38    1:43.21  
      49.27   53.94                                                
 -- Alexander, Hope A         11 CW-GA                     NT         DQ  
    1:57.90                                                        
 -- Howell, Lola R            12 MCC-SE                    NT         DQ  
      46.72   53.11                                                
 
Event 30  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               1:08.50    1:06.19  
      32.10   34.09                                                
  2 Powe, Sam P               11 MCC-SE               1:11.18    1:10.67  
      34.37   36.30                                                
  3 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE              1:10.82    1:10.83  
      34.38   36.45                                                
  4 Haley, William A          12 CCAC-GA              1:13.06    1:11.23  
      34.46   36.77                                                
  5 Post, Chase W             12 BAY-SE               1:12.18    1:11.98  
      34.59   37.39                                                
  6 West, Ethan D             11 JST-SE               1:13.18    1:12.07  
      34.89   37.18                                                
  7 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE               1:16.75    1:13.36  
      36.22   37.14                                                
  8 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:15.87    1:14.25  
      36.46   37.79                                                
  9 Smith, Jack W             11 BAY-SE               1:16.35    1:15.51  
      37.06   38.45                                                
 10 Von Canon, George Y       11 BAY-SE               1:16.53    1:15.56  
      36.44   39.12                                                
 11 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA              1:25.55    1:15.85  
      37.26   38.59                                                
 12 Solarz, Matthew           11 YMTS-SE              1:18.11    1:16.35  
      37.32   39.03                                                
 13 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE               1:18.83    1:17.21  
      37.79   39.42                                                
 14 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA              1:24.14    1:17.30  
      37.90   39.40                                                
 15 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA              1:19.16    1:18.32  
      38.49   39.83                                                
 16 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE               1:18.73    1:22.23  
      39.64   42.59                                                
 17 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:27.49    1:22.50  
      41.30   41.20                                                
 18 Davis, Eli L              12 MCC-SE               1:24.14    1:22.51  
      38.84   43.67                                                
 19 Rigsby, Trip J            11 The Stingrays-SE     1:25.23    1:22.88  
      40.96   41.92                                                
 20 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE               1:28.99    1:23.98  
      42.45   41.53                                                
 21 Grady, Blake T            12 BAY-SE               1:26.96    1:26.63  
      41.63   45.00                                                
 22 Stockton, Nick G          12 CW-GA                1:25.16    1:26.93  
      42.39   44.54                                                
 23 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:30.00    1:28.24  
    1:28.40                                                        
 24 Ingram, Eli D             12 MCC-SE               1:35.25    1:28.26  
      42.98   45.28                                                
 25 Bond, Drew B              11 MCC-SE               1:33.34    1:33.00  
      43.97   49.03                                                
 26 Carney, Brayden H         11 MCC-SE               1:43.97    1:39.38  
    1:39.57                                                        
 27 Jones, Marshall W         11 The Stingrays-SE     1:48.42    1:42.97  
      49.17   53.80                                                
 28 Jones, Logan I            11 CCAC-GA                   NT    1:46.41  
      49.21   57.20                                                
 29 Djordjevic, Marko         11 MCC-SE                    NT    1:51.23  
    1:51.33                                                        
 30 Donegan, Gabe L           11 The Stingrays-SE     1:59.67    1:53.17  
      52.29 1:00.88                                                
 31 Dennis, Christian         11 MCC-SE               2:11.81    2:08.77  
 
Event 31  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE                 31.31      32.85  
  2 Calvert, Madie M          10 UN-SE                  39.44      33.62  
  3 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE                 32.40      33.87  
  4 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 34.85      34.59  
  5 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                 35.41      34.87  
  6 Skiles, Reese D           10 BAY-SE                 37.52      34.97  
  7 Martin, Cameron A          9 MCC-SE                 36.95      35.03  
  8 Isbell, Faith C           10 OSC-SE                 35.55      35.04  
  9 Wagner, London L           9 CCAC-GA                34.23      35.62  
 10 Gonzalez, Olivia or O L   10 BAY-SE                 35.74      36.38  
 11 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA                35.39      36.47  
 12 Bohner, Frances M          8 MCC-SE                 35.83      36.53  
 13 Farner, Kenz B            10 OSC-SE                 37.42      36.95  
 14 McCoy, Ava C               8 BAY-SE                 38.18      37.01  
 15 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE                 36.86      37.13  
 16 Cockerham, Cambell E      10 BAY-SE                    NT      37.64  
 17 Grady, Emma K             10 BAY-SE                 40.02      38.03  
 18 Striker, Julia N          10 MCC-SE                 39.87      38.17  
 19 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA                36.89      38.72  
 20 Perry, Jessica R          10 CW-GA                  40.92      39.26  
 21 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE                38.73      39.51  
 22 Galassini, Mia E           9 UN-SE                     NT      40.76  
 23 Drew, Allie E             10 BAY-SE                 37.98      40.78  
 24 Rueff, Addie J             9 RRST-SE                   NT      41.06  
 25 Bond, Adelaide M           8 MCC-SE                 41.73      41.15  
 26 Moody, Grace L             8 RRST-SE                41.25      41.17  
 27 Cobb, Addie G             10 MCC-SE                 41.96      41.86  
 28 Harnden, Sierra F         10 The Stingrays-SE       42.48      42.40  
 29 Allen, Elizabeth M         9 MCC-SE                 38.06      43.06  
 30 Dauphinais, Jae E          9 OSC-SE                 42.85      43.31  
 31 Benefield, Alex W         10 CW-GA                  45.99      43.32  
 32 Miller, Bella N           10 BAY-SE                 40.60      43.57  
 33 Celis, Nathalia I          9 OSC-SE                    NT      43.83  
 34 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE                 44.51      44.17  
 35 Hutcheson, Samantha M      8 CW-GA                  43.68      44.63  
 36 Nguyen, Kim-Bao N          7 YMTS-SE                   NT      44.66  
 36 Margio, Addie R            9 BAY-SE                 42.58      44.66  
 38 Techasiriwan, Elle P      10 OSC-SE                    NT      44.93  
 39 Shaw, Hunter L             7 BAY-SE                 46.90      45.21  
 40 Johnson, Kenley K         10 RRST-SE                44.14      45.24  
 40 McKenzie, Lexi E           9 OSC-SE                 47.74      45.24  
 42 Miller, Carina C          10 MCC-SE                 49.96      45.30  
 43 Martin, Annelise Y        10 CW-GA                     NT      45.46  
 44 Martin, Hannah             8 MCC-SE                 47.01      45.54  
 45 Flanders, Lexi             7 CW-GA                  53.90      46.71  
 46 Hamilton, Elizabeth N      8 BAY-SE                 47.44      46.81  
 47 Kerns, Emaline S          10 MCC-SE                 48.38      46.84  
 48 Ogrodowczyk, Brooke E     10 BAY-SE                 48.04      47.13  
 49 Isbell, Amber E            7 OSC-SE               1:11.30      47.17  
 50 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE                 47.44      47.76  
 51 Boyd, Anna C               6 OSC-SE                 46.29      48.18  
 52 Usrey, Eleanor R           7 BAY-SE                    NT      48.21  
 53 Kelch, Harper C           10 BAY-SE                 48.13      48.37  
 54 Schnarr, Jessie T          8 The Stingrays-SE       47.98      48.87  
 55 Lewis, Becca A            10 OSC-SE                 47.44      48.89  
 56 Kelch, Scarlett W         10 BAY-SE                 47.85      49.25  
 57 Hendry, Madison T          8 BAY-SE                 51.02      52.19  
 58 Nelson, Camden C           8 BAY-SE                 48.65      52.35  
 59 Obringer, Ella K           8 MCC-SE                 50.48      53.11  
 60 Solomon, Zoe M             9 BAY-SE               1:00.89      53.28  
 61 Calhoun, Jenna K           8 OSC-SE                 45.55      53.33  
 62 Byrum, May W              10 BAY-SE                 43.94      53.61  
 63 Stickley, Caroline         9 BAY-SE                 49.42      53.85  
 64 Nance, Makena K            8 OSC-SE                    NT      54.60  
 65 Gardner, Julia I           8 BAY-SE               1:11.09      54.93  
 66 Scott, Cleo K              8 MCC-SE                 46.80      55.15  
 67 Burrell, Sarah E           9 CW-GA                  54.92      55.60  
 68 Skelton, Ava C             9 BAY-SE                    NT      55.89  
 69 Click, Reese R             8 BAY-SE                 56.71      57.05  
 70 Parsons, Addie K           8 BAY-SE               1:04.70      59.51  
 71 Sullivan, Maddie E        10 CW-GA                     NT    1:00.25  
 72 Kramer, Peyton E           9 OSC-SE                    NT    1:01.64  
 73 McBryar, Bella B           6 MCC-SE               1:01.24    1:02.36  
 74 Walmsley, Ashlyn           6 BAY-SE                    NT    1:06.69  
 75 Garrett, Mae Thomas        7 BAY-SE               1:22.45    1:08.00  
 76 Graham, Calleigh M         6 OSC-SE                    NT    1:17.74  
 
Event 32  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE       28.92      28.95  
  2 Berry, Ryan R             10 MCC-SE                 31.42      30.94  
  3 Officer, Grayson B        10 MCC-SE                 31.96      31.39  
  4 Bevill, Ben H             10 MCC-SE                 33.08      32.10  
  5 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA                31.89      32.71  
  6 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 32.79      32.88  
  7 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE                33.60      33.57  
  8 Wagner, Luke L            10 CCAC-GA                   NT      34.82  
  9 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                 37.96      34.86  
 10 Valdez, Franco             8 CCAC-GA                34.92      35.25  
 11 Bryant, Ben R              9 STAC-SE                35.13      35.28  
 12 Simpson, Evan S            9 BAY-SE                 36.17      35.66  
 13 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE       34.75      35.91  
 14 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                 37.76      36.51  
 15 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                 35.68      36.58  
 16 Drugmand, Jean A           9 STAC-SE                35.81      36.63  
 17 Hatcher, Bransen W         9 YMTS-SE                40.42      37.18  
 18 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE                 40.80      37.33  
 19 Rodgers, Rhett J           9 MCC-SE                 38.02      37.43  
 20 Allen, William             9 CW-GA                  37.42      38.38  
 21 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 39.16      38.67  
 22 Huffhines, Carson A        7 The Stingrays-SE          NT      38.87  
 23 Cloud, Camden M            8 BAY-SE                 48.27      38.90  
 24 Sallee, Jack M            10 MCC-SE                 38.43      39.17  
 25 Richey, Ward W             9 MCC-SE                 43.70      39.29  
 26 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 38.64      39.44  
 27 Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE                 43.03      40.07  
 28 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE                 42.19      40.66  
 29 Kammer, Mason E            9 UN-SE                     NT      40.68  
 30 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 39.99      40.95  
 31 Meagher, Ben I             9 MCC-SE                 42.60      41.13  
 32 Hoang, Paul T              9 BAY-SE                 41.36      41.43  
 33 Blum, Brandon K           10 STAC-SE                42.59      42.07  
 34 Holliman, Elijah D         9 MCC-SE                    NT      42.45  
 35 Patton, Nicholas G        10 STAC-SE                42.23      42.82  
 36 Martin, Elijah J           7 MCC-SE                 48.08      42.97  
 37 Cummins, Cade              9 JST-SE                 42.86      43.34  
 38 Runkle, Liam J             9 MCC-SE                 40.33      43.82  
 39 Wendt, Carter D           10 MCC-SE                 43.67      43.92  
 40 Wongmanee, Benjamin N     10 MCC-SE                 44.55      44.05  
 41 Roberson, Seth M           8 BAY-SE                 47.88      44.12  
 42 Cuaresma, Francis D       10 CCAC-GA                44.48      44.14  
 43 Holliman, Jed A            7 MCC-SE                    NT      45.30  
 44 Brown, Josh C             10 The Stingrays-SE       42.87      45.37  
 45 Damron, Joshua L           9 RRST-SE                45.49      45.67  
 46 Harnden, Aiden J           8 The Stingrays-SE       41.82      45.86  
 47 Staszewski, Wally A        9 MCC-SE                 44.85      46.15  
 48 McDaniel, Cameron Z        7 MCC-SE                    NT      46.69  
 49 Allen, Cole T              7 CW-GA                  42.41      46.78  
 50 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE                 46.62      47.34  
 51 Byrum, Charlie B           8 BAY-SE                 50.26      47.46  
 52 Von Canon, Johnny A        6 BAY-SE                 48.22      47.60  
 53 Hampton, Prescott V        9 BAY-SE                    NT      49.01  
 54 Milz, Andrew               9 BAY-SE                 46.28      49.17  
 55 Weitzel, Andy J           10 MCC-SE                    NT      50.01  
 56 Stickley, Thomas           8 BAY-SE                 57.80      50.20  
 57 Runkle, Ethan T            7 MCC-SE                    NT      51.25  
 58 Luce, Birch A              7 MCC-SE               1:06.23      51.27  
 59 Maloney, Cian F            8 CW-GA                  46.26      51.92  
 60 Windberry, Jaden J         8 OSC-SE                 53.81      54.32  
 61 Davis, Landon L           10 The Stingrays-SE       48.15      54.84  
 62 Borders, Tynan M           9 BAY-SE               1:00.48      55.89  
 63 Moody, Mason T            10 RRST-SE                51.17      56.22  
 64 Skalicky, Alex J           7 RRST-SE                49.91      56.87  
 65 Garcia, Adam A             7 BAY-SE               1:16.20      57.14  
 66 Carroll, Logan P           8 BAY-SE               1:01.74      57.74  
 67 Riddle, Sam L             10 OSC-SE                    NT      58.31  
 68 Alexander, Christian Y     9 CW-GA                1:02.87      59.28  
 69 Powroznik, Kyle K          7 OSC-SE                 53.89      59.79  
 70 Winship, Alexander J       6 CW-GA                  54.19    1:00.87  
 71 Holliman, Noah S           6 MCC-SE                    NT    1:06.87  
 72 Ogrodowczyk, Cale C        7 BAY-SE               1:17.61    1:08.80  
 73 Palmer, Michael T          6 CW-GA                     NT    1:22.85  
 74 Flanders, Nate J           5 CW-GA                1:30.69    1:47.86  
 
Event 33  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       11 MCC-SE                 27.05      26.60  
  2 Smith, Brighton B         11 MCC-SE                 27.92      28.06  
  3 O'Ferrall, Abby           12 CCAC-GA                27.45      28.36  
  4 Sharma, Davina R          11 MCC-SE                 28.13      28.62  
  5 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE                 29.29      29.08  
  6 Allen, Maddie P           12 OSC-SE                 30.58      29.85  
  7 Austin, Abi E             12 MCC-SE                 30.07      29.87  
  7 Wills, Amelia R           12 BAY-SE                 29.79      29.87  
  9 Martin, Emeline R         11 MCC-SE                 29.92      30.15  
 10 White, Emma-Kate A        12 MCC-SE                 31.89      30.25  
 11 Whited, Ava E             12 MCC-SE                 31.97      30.75  
 12 Richey, Emmy F            12 MCC-SE                 32.41      31.14  
 13 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                 31.12      31.18  
 14 Schenck, Caroline P       11 MCC-SE                 31.25      31.58  
 15 Hutcheson, Abigail A      11 CW-GA                  35.89      32.01  
 16 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE                 34.37      32.70  
 17 Lynn, Ella K              11 JST-SE                 31.14      33.04  
 18 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE                 33.32      33.61  
 19 Lehman, Bella R           11 BAY-SE                 34.26      34.09  
 20 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 35.14      34.52  
 21 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 33.76      34.56  
 22 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                 34.32      34.81  
 23 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE                 32.87      35.49  
 24 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 35.90      36.54  
 25 Weaver, Anne              12 CW-GA                  39.25      37.59  
 26 Howell, Lola R            12 MCC-SE                 38.76      38.31  
 27 Burns, Anna C             12 CW-GA                  39.75      39.24  
 28 Walker, Storm A           12 MCC-SE                 37.52      39.26  
 29 Raines, Alana M           11 BAY-SE                 39.60      39.92  
 30 Von Krosigk, Lacie D      11 CW-GA                  40.26      40.02  
 31 Click, Evelyn D           11 BAY-SE                 40.01      40.06  
 32 Rountree, Carys M         11 CW-GA                  47.03      44.15  
 33 Marshall-Yeager, Allura   11 UN-SE                     NT      54.39  
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kinley, Conor E           12 MCC-SE                 28.00      26.86  
  2 Haley, William A          12 CCAC-GA                28.78      26.90  
  3 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE                 27.88      28.04  
  4 Powe, Sam P               11 MCC-SE                 27.81      28.05  
  5 Grande, Alexander M       12 MCC-SE                 28.40      28.25  
  6 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE                 28.97      28.63  
  7 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA                30.73      28.88  
  8 West, Ethan D             11 JST-SE                 28.11      29.19  
  9 Snyder, Daniel P          12 BAY-SE                 29.08      29.44  
 10 Smith, Jack W             11 BAY-SE                 31.56      29.68  
 11 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA                30.62      29.75  
 12 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA                30.10      29.83  
 13 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE                29.26      29.89  
 14 Von Canon, George Y       11 BAY-SE                 29.74      30.02  
 15 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE                31.03      30.52  
 16 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE                 30.51      30.55  
 17 Bonastia, Kaleb S         11 BAY-SE                 35.47      30.84  
 18 Grady, Blake T            12 BAY-SE                 33.19      31.10  
 19 Gairing, Michael F        11 CW-GA                  31.24      31.75  
 20 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE                 32.12      31.76  
 21 Frakes, Devon C           11 MCC-SE                 31.29      31.92  
 22 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE                 30.97      32.58  
 23 Elbon, Joey A             12 UN-SE                  40.76      33.14  
 24 Stockton, Nick G          12 CW-GA                  33.55      33.21  
 25 Carney, Brayden H         11 MCC-SE                 36.68      33.22  
 26 Davis, Eli L              12 MCC-SE                 33.04      33.32  
 27 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                 35.66      33.45  
 28 Horne, Andrew J           11 MCC-SE                 32.58      33.57  
 29 Cloud, Carson C           11 BAY-SE                 40.44      34.08  
 30 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE                 34.11      34.15  
 31 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 34.97      34.23  
 32 Ingram, Eli D             12 MCC-SE                 46.61      34.52  
 33 Cook, Harrison J          11 UN-SE                  39.43      34.75  
 34 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                34.99      34.77  
 35 Walton, Hunter M          11 MCC-SE                 35.40      34.80  
 36 Hyams, Phillip T          11 UN-SE                  35.40      35.51  
 37 Shaheen, Matthew J        12 CCAC-GA                33.54      36.98  
 38 Jones, Logan I            11 CCAC-GA                34.72      37.03  
 39 Benjamin, Will P          12 CW-GA                  38.59      37.04  
 40 Jones, Marshall W         11 The Stingrays-SE       36.46      37.49  
 41 Djordjevic, Marko         11 MCC-SE                 40.07      40.35  
 42 Dennis, Christian         11 MCC-SE                 38.67      41.45  
 43 Gardner, Robert J         12 CW-GA                1:00.68      47.89  
 44 Donegan, Gabe L           11 The Stingrays-SE       49.57      57.36  
 45 Martin, Carter            11 CW-GA                  58.02      57.60  
 
Event 35  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE               1:19.33    1:21.92  
      37.98   43.94                                                
  2 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE               1:24.36    1:22.72  
      38.43   44.29                                                
  3 Calvert, Madie M          10 UN-SE                1:59.95    1:27.18  
      41.61   45.57                                                
  4 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               1:28.70    1:29.41  
      40.28   49.13                                                
  5 Isbell, Faith C           10 OSC-SE               1:32.69    1:30.30  
      38.20   52.10                                                
  6 Lee, Bella S              10 CCAC-GA              1:29.82    1:30.43  
      42.87   47.56                                                
  7 Skiles, Reese D           10 BAY-SE               1:38.29    1:30.89  
      46.04   44.85                                                
  8 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA              1:30.90    1:31.13  
      42.97   48.16                                                
  9 Bond, Madeline J          10 MCC-SE               1:35.84    1:34.20  
      45.15   49.05                                                
 10 Gonzalez, Olivia or O L   10 BAY-SE               1:38.87    1:34.64  
      45.77   48.87                                                
 11 Martin, Cameron A          9 MCC-SE               1:35.94    1:35.40  
      45.83   49.57                                                
 12 Wagner, London L           9 CCAC-GA              1:35.55    1:35.57  
      43.55   52.02                                                
 13 Bohner, Frances M          8 MCC-SE               1:35.46    1:35.65  
      44.69   50.96                                                
 14 Farner, Kenz B            10 OSC-SE               1:34.14    1:36.15  
      44.45   51.70                                                
 15 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE              1:34.93    1:38.48  
      46.29   52.19                                                
 16 McCoy, Ava C               8 BAY-SE               1:42.12    1:41.52  
      17.09 1:24.43                                                
 17 Striker, Julia N          10 MCC-SE               1:49.51    1:41.68  
      50.74   50.94                                                
 18 Dauphinais, Jae E          9 OSC-SE               1:47.01    1:42.01  
      47.67   54.34                                                
 19 Moody, Grace L             8 RRST-SE              1:44.35    1:43.07  
      50.93   52.14                                                
 20 Perry, Jessica R          10 CW-GA                1:52.54    1:43.56  
      48.25   55.31                                                
 21 Cockerham, Cambell E      10 BAY-SE                    NT    1:44.02  
      48.01   56.01                                                
 22 Miller, Bella N           10 BAY-SE               1:54.80    1:45.44  
      52.26   53.18                                                
 23 Bond, Adelaide M           8 MCC-SE                    NT    1:45.49  
      50.96   54.53                                                
 24 Rueff, Addie J             9 RRST-SE                   NT    1:47.85  
      53.03   54.82                                                
 25 Grady, Emma K             10 BAY-SE                    NT    1:50.09  
      52.87   57.22                                                
 26 Celis, Nathalia I          9 OSC-SE                    NT    1:50.52  
    1:50.68                                                        
 27 Allen, Elizabeth M         9 MCC-SE                    NT    1:51.88  
      51.92   59.96                                                
 28 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               1:54.41    1:51.97  
      55.06   56.91                                                
 29 Johnson, Kenley K         10 RRST-SE                   NT    1:52.15  
      55.56   56.59                                                
 30 Shaw, Hunter L             7 BAY-SE               1:56.48    1:52.24  
      50.24 1:02.00                                                
 31 Miller, Carina C          10 MCC-SE                    NT    1:53.47  
      57.91   55.56                                                
 32 Ogrodowczyk, Brooke E     10 BAY-SE                    NT    1:56.36  
      55.15 1:01.21                                                
 33 McKenzie, Lexi E           9 OSC-SE               2:04.56    1:58.13  
      53.93 1:04.20                                                
 34 Kerns, Emaline S          10 MCC-SE                    NT    2:01.30  
      59.00 1:02.30                                                
 35 Boyd, Anna C               6 OSC-SE               2:04.08    2:02.22  
      56.82 1:05.40                                                
 36 Harnden, Sierra F         10 The Stingrays-SE     2:05.13    2:03.58  
    1:02.41 1:01.17                                                
 37 Obringer, Ella K           8 MCC-SE                    NT    2:07.31  
      55.69 1:11.62                                                
 38 Skelton, Ava C             9 BAY-SE               2:15.55    2:13.40  
    1:01.40 1:12.00                                                
 39 Isbell, Amber E            7 OSC-SE               2:14.70    2:14.86  
    1:02.34 1:12.52                                                
 40 Scott, Cleo K              8 MCC-SE                    NT    2:19.16  
    2:25.62                                                        
 41 Flanders, Lexi             7 CW-GA                2:18.40    2:19.41  
    1:03.25 1:16.16                                                
 42 Gardner, Julia I           8 BAY-SE                    NT    2:31.05  
    1:13.35 1:17.70                                                
 -- Calhoun, Jenna K           8 OSC-SE                    NT         DQ  
    1:03.38                                                        
 -- Techasiriwan, Elle P      10 OSC-SE                    NT         DQ  
      53.73   58.09                                                
 -- Benefield, Alex W         10 CW-GA                2:04.54         DQ  
    1:01.53 1:04.33                                                
 -- Lewis, Becca A            10 OSC-SE                    NT         DQ  
    1:04.29 1:10.50                                                
 -- Solomon, Zoe M             9 BAY-SE                    NT         DQ  
    1:16.65 1:22.50                                                
 -- Tejano, Lauren D           8 CW-GA                     NT         DQ  
 -- Byrum, May W              10 BAY-SE                    NT         DQ  
      56.64 1:05.21                                                
 -- Cobb, Addie G             10 MCC-SE                    NT         DQ  
      58.71   54.76                                                
 
Event 36  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Officer, Grayson B        10 MCC-SE               1:17.27    1:15.43  
      25.23   50.20                                                
  2 Berry, Ryan R             10 MCC-SE               1:18.39    1:16.17  
      36.49   39.68                                                
  3 Bevill, Ben H             10 MCC-SE               1:23.49    1:21.29  
      38.12   43.17                                                
  4 Withrow, Cole              9 CCAC-GA              1:24.69    1:22.70  
      40.74   41.96                                                
  5 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA              1:22.56    1:24.12  
      25.67   58.45                                                
  6 Valdez, Franco             8 CCAC-GA              1:29.21    1:26.93  
      26.36 1:00.57                                                
  7 Porter, Vincent J          9 BAY-SE               1:44.86    1:30.94  
      44.11   46.83                                                
  8 Simpson, Evan S            9 BAY-SE               1:34.69    1:31.06  
      42.72   48.34                                                
  9 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE              1:26.16    1:33.31  
      42.17   51.14                                                
 10 Drugmand, Jean A           9 STAC-SE              1:35.84    1:34.10  
      42.76   51.34                                                
 11 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE               1:48.61    1:36.48  
      45.21   51.27                                                
 12 Bryant, Ben R              9 STAC-SE              1:36.46    1:37.21  
      44.99   52.22                                                
 13 McBryar, Grant G          10 MCC-SE               1:38.04    1:37.59  
      46.47   51.12                                                
 14 Rodgers, Rhett J           9 MCC-SE               1:43.29    1:37.79  
      44.72   53.07                                                
 15 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:44.10    1:39.02  
      48.52   50.50                                                
 16 Sievers, Caleb M          10 MCC-SE                    NT    1:41.20  
      44.67   56.53                                                
 17 Wagner, Luke L            10 CCAC-GA              1:35.84    1:41.30  
      27.60 1:13.70                                                
 18 Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE               1:45.60    1:42.38  
      50.48   51.90                                                
 19 Hatcher, Bransen W         9 YMTS-SE              1:47.61    1:43.07  
      48.23   54.84                                                
 20 Richey, Ward W             9 MCC-SE               1:53.85    1:45.80  
      55.34   50.46                                                
 21 Allen, William             9 CW-GA                1:45.61    1:46.18  
      49.65   56.53                                                
 22 Kammer, Mason E            9 UN-SE                     NT    1:46.91  
      50.37   56.54                                                
 23 Selander, Nathaniel W      9 OSC-SE                    NT    1:47.40  
      53.21   54.19                                                
 24 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:47.55    1:47.54  
      48.79   58.75                                                
 25 Martin, Elijah J           7 MCC-SE               1:55.26    1:47.58  
      54.96   52.62                                                
 26 Brown, Josh C             10 The Stingrays-SE          NT    1:47.87  
      52.84   55.03                                                
 27 Runkle, Liam J             9 MCC-SE               1:53.24    1:49.11  
      51.21   57.90                                                
 28 Blum, Brandon K           10 STAC-SE              1:54.93    1:58.49  
      56.89 1:01.60                                                
 29 Patton, Nicholas G        10 STAC-SE              1:59.61    1:59.10  
      57.58 1:01.52                                                
 30 Damron, Joshua L           9 RRST-SE                   NT    2:00.51  
      54.93 1:05.58                                                
 31 Meagher, Ben I             9 MCC-SE                    NT    2:01.37  
    1:00.01 1:01.36                                                
 32 Allen, Cole T              7 CW-GA                2:38.51    2:04.56  
    1:04.01 1:00.55                                                
 33 Tejano, Bryan D            9 CW-GA                     NT    2:05.30  
      55.37 1:09.93                                                
 34 Luce, Birch A              7 MCC-SE               2:12.43    2:11.97  
    1:03.60 1:08.37                                                
 35 Holliman, Jed A            7 MCC-SE                    NT    2:13.23  
    1:06.59 1:06.64                                                
 36 Windberry, Jaden J         8 OSC-SE               2:38.38    2:17.02  
    1:09.87 1:07.15                                                
 37 Runkle, Ethan T            7 MCC-SE                    NT    2:17.80  
    1:05.99 1:11.81                                                
 -- Chenard, Luc               9 CCAC-GA              1:33.69         DQ  
    1:03.91   48.15                                                
 -- Wongmanee, Benjamin N     10 MCC-SE               1:59.66         DQ  
    2:01.73                                                        
 -- Flasch, Ben L              9 BAY-SE               1:38.76         DQ  
      47.60   53.01                                                
 -- Staszewski, Wally A        9 MCC-SE               1:56.10         DQ  
    2:00.02                                                        
 -- Skalicky, Alex J           7 RRST-SE                   NT         DQ  
    1:11.00 1:12.82                                                
 -- Tejano, Dylan D            9 CW-GA                     NT         DQ  
    1:06.50                                                        
 
Event 37  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       11 MCC-SE               1:07.42    1:04.82  
      29.84   34.98                                                
  2 Parr, Lily K              12 MCC-SE               1:09.61    1:09.62  
      32.65   36.97                                                
  3 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE               1:11.00    1:11.46  
      31.05   40.41                                                
  4 Boyd, Leah G              11 OSC-SE               1:09.92    1:11.89  
      33.73   38.16                                                
  5 Sharma, Davina R          11 MCC-SE               1:10.21    1:11.91  
      32.98   38.93                                                
  6 White, Emma-Kate A        12 MCC-SE               1:18.23    1:15.66  
      35.22   40.44                                                
  7 Whited, Ava E             12 MCC-SE               1:21.81    1:16.58  
      35.01   41.57                                                
  8 Austin, Abi E             12 MCC-SE               1:16.99    1:17.74  
      35.72   42.02                                                
  9 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE               1:19.89    1:17.89  
      37.27   40.62                                                
 10 Rayburn, Julia T          12 Excel-SE             1:20.23    1:19.02  
      35.97   43.05                                                
 11 Martin, Emeline R         11 MCC-SE               1:20.95    1:20.53  
      38.26   42.27                                                
 12 Wills, Amelia R           12 BAY-SE               1:19.62    1:20.93  
      35.89   45.04                                                
 13 Allen, Maddie P           12 OSC-SE               1:25.95    1:21.06  
      35.02   46.04                                                
 14 Schenck, Caroline P       11 MCC-SE               1:22.74    1:21.56  
      37.74   43.82                                                
 15 Ochel, Allie D            12 MCC-SE               1:21.05    1:21.66  
      37.87   43.79                                                
 16 Lynn, Ella K              11 JST-SE               1:16.91    1:22.08  
      37.67   44.41                                                
 17 Lehman, Bella R           11 BAY-SE               1:24.84    1:24.10  
      38.72   45.38                                                
 18 Chamberlain, Emma C       12 BAY-SE               1:40.31    1:25.11  
      40.90   44.21                                                
 19 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE               1:27.37    1:25.67  
      40.36   45.31                                                
 20 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:25.55    1:26.73  
      39.59   47.14                                                
 21 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               1:34.72    1:27.17  
      40.60   46.57                                                
 22 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               1:26.62    1:28.14  
      43.13   45.01                                                
 23 Whitaker, Caroline R      11 RRST-SE              1:33.14    1:30.88  
      41.19   49.69                                                
 24 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:37.89    1:34.93  
      46.43   48.50                                                
 25 Walker, Storm A           12 MCC-SE               1:39.87    1:34.97  
      44.25   50.72                                                
 26 Click, Evelyn D           11 BAY-SE               1:41.13    1:35.24  
      44.01   51.23                                                
 27 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               1:26.57    1:35.96  
      44.81   51.15                                                
 28 Howell, Lola R            12 MCC-SE               1:38.46    1:39.60  
      46.66   52.94                                                
 29 Weaver, Anne              12 CW-GA                1:44.28    1:41.22  
      51.60   49.62                                                
 30 Burns, Anna C             12 CW-GA                     NT    1:44.97  
      54.67   50.30                                                
 31 Alexander, Hope A         11 CW-GA                     NT    1:52.64  
      51.85 1:00.79                                                
 
Event 38  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kinley, Conor E           12 MCC-SE               1:10.89    1:08.81  
      32.26   36.55                                                
  2 Post, Chase W             12 BAY-SE               1:12.25    1:09.33  
      32.84   36.49                                                
  3 Haley, William A          12 CCAC-GA              1:13.39    1:09.50  
      34.27   35.23                                                
  4 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               1:12.71    1:11.32  
      32.75   38.57                                                
  5 Powe, Sam P               11 MCC-SE               1:11.14    1:11.70  
      33.36   38.34                                                
  6 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE               1:15.34    1:14.51  
      34.74   39.77                                                
  7 Smith, Jack W             11 BAY-SE               1:47.61    1:15.29  
      35.18   40.11                                                
  8 West, Ethan D             11 JST-SE               1:13.59    1:16.23  
      36.46   39.77                                                
  9 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:16.65    1:16.46  
      35.82   40.64                                                
 10 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA              1:21.01    1:16.80  
      37.37   39.43                                                
 11 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA              1:17.78    1:16.94  
      35.46   41.48                                                
 12 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:23.01    1:18.25  
      37.69   40.56                                                
 13 Eastman, Owen M           11 BAY-SE               1:27.94    1:18.99  
      37.77   41.22                                                
 14 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               1:22.72    1:19.27  
      37.82   41.45                                                
 15 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE               1:17.80    1:19.37  
      36.91   42.46                                                
 16 Grande, Alexander M       12 MCC-SE               1:24.36    1:20.49  
      35.98   44.51                                                
 17 Gairing, Michael F        11 CW-GA                1:24.63    1:22.27  
      37.51   44.76                                                
 18 Solarz, Matthew           11 YMTS-SE              1:26.63    1:22.36  
      37.52   44.84                                                
 19 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE               1:22.75    1:22.76  
      36.57   46.19                                                
 20 Bonastia, Kaleb S         11 BAY-SE               1:44.42    1:23.26  
      41.13   42.13                                                
 21 Rigsby, Trip J            11 The Stingrays-SE     1:46.26    1:23.52  
      39.54   43.98                                                
 22 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE               1:32.34    1:23.58  
      40.24   43.34                                                
 23 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE               1:31.78    1:24.90  
      40.28   44.62                                                
 24 Stockton, Nick G          12 CW-GA                1:24.89    1:25.61  
      40.74   44.87                                                
 25 Grady, Blake T            12 BAY-SE                    NT    1:25.98  
      39.76   46.22                                                
 26 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:32.90    1:26.10  
      40.22   45.88                                                
 27 Elbon, Joey A             12 UN-SE                1:44.04    1:26.69  
      42.14   44.55                                                
 28 Cloud, Carson C           11 BAY-SE               1:45.52    1:27.09  
      41.62   45.47                                                
 29 Cook, Harrison J          11 UN-SE                1:44.04    1:27.52  
      41.22   46.30                                                
 30 Bond, Drew B              11 MCC-SE               1:29.72    1:27.91  
      40.29   47.62                                                
 31 Horne, Andrew J           11 MCC-SE               1:30.10    1:28.05  
      41.31   46.74                                                
 32 Walton, Hunter M          11 MCC-SE               1:29.66    1:28.22  
      42.49   45.73                                                
 33 Davis, Eli L              12 MCC-SE                    NT    1:29.59  
      40.13   49.46                                                
 34 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:29.29    1:29.95  
      41.75   48.20                                                
 35 Ingram, Eli D             12 MCC-SE               2:01.09    1:32.16  
      40.97   51.19                                                
 36 Carney, Brayden H         11 MCC-SE               1:36.12    1:34.74  
      45.04   49.70                                                
 37 Benjamin, Will P          12 CW-GA                1:48.23    1:37.26  
      44.79   52.47                                                
 38 Hyams, Phillip T          11 UN-SE                1:36.37    1:38.34  
      47.08   51.26                                                
 39 Jones, Logan I            11 CCAC-GA              1:39.57    1:41.33  
      47.42   53.91                                                
 40 Gardner, Robert J         12 CW-GA                     NT    1:53.76  
      57.41   56.35                                                
 41 Djordjevic, Marko         11 MCC-SE                    NT    2:00.00  
      56.94 1:03.06                                                
 42 Dennis, Christian         11 MCC-SE               1:58.24    2:07.35  
    1:04.00 1:03.35                                                
 
Event 39  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA              2:50.20    2:42.64  
      38.22   42.76   41.56   40.10                                
  2 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA              2:53.62    2:48.61  
      38.26   42.46   43.17   44.72                                
  3 Lee, Bella S              10 CCAC-GA              2:52.17    2:58.21  
      40.18   44.61   47.96   45.46                                
  4 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE               3:02.87    3:05.22  
      41.38   47.69   49.14   47.01                                
  5 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA                   NT    3:12.84  
      40.78   48.57   52.00   51.49                                
  6 Celis, Nathalia I          9 OSC-SE                    NT    4:01.02  
    1:00.09 1:01.06 1:07.29   52.58                                
 
Event 40  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevill, Ben H             10 MCC-SE               2:40.86    2:37.93  
      36.59   41.04   42.72   37.58                                
  2 Withrow, Cole              9 CCAC-GA              2:42.83    2:45.78  
      17.11   19.37   42.79 1:26.51                                
  3 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE              2:41.60    2:51.47  
      39.93   43.38   43.29   44.87                                
  4 Valdez, Franco             8 CCAC-GA                   NT    2:53.60  
      38.70   46.41   46.41   42.08                                
  5 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               2:53.65    2:59.41  
      41.34   48.05   49.03   40.99                                
  6 Chenard, Luc               9 CCAC-GA              2:58.89    3:00.77  
      41.30   47.40   47.98   44.09                                
  7 Simpson, Evan S            9 BAY-SE                    NT    3:01.51  
      40.54   45.68   47.78   47.51                                
  8 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE                    NT    3:02.23  
      39.45   46.67   47.96   48.15                                
  9 Hoang, Paul T              9 BAY-SE               3:14.15    3:21.62  
      46.41   53.52   51.88   49.81                                
 10 Blum, Brandon K           10 STAC-SE              2:39.34    3:22.23  
      47.90   52.44   54.53   47.36                                
 11 Sievers, Caleb M          10 MCC-SE                    NT    3:23.21  
      40.98   52.78   57.05   52.40                                
 12 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE                    NT    3:26.12  
      44.77 1:48.44   52.91                                        
 13 Patton, Nicholas G        10 STAC-SE              3:40.96    3:31.71  
      47.74   56.91   56.20   50.86                                
 14 Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE               3:45.81    3:33.00  
      45.23   55.86   56.90   55.01                                
 
Event 41  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sharma, Davina R          11 MCC-SE               2:13.07    2:16.22  
      31.70   34.68   35.66   34.18                                
  2 Boyd, Leah G              11 OSC-SE               2:18.88    2:17.96  
      31.82   35.87   36.37   33.90                                
  3 O'Ferrall, Abby           12 CCAC-GA              2:15.74    2:20.99  
      31.88   35.55   37.94   35.62                                
  4 Smith, Brighton B         11 MCC-SE               2:18.93    2:21.22  
      33.89   37.02   36.73   33.58                                
  5 Parr, Lily K              12 MCC-SE               2:18.14    2:22.46  
      33.77   36.75   37.62   34.32                                
  6 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               2:25.46    2:22.62  
      32.94   37.13   37.51   35.04                                
  7 Austin, Abi E             12 MCC-SE               2:17.71    2:23.40  
      32.52   37.16   37.77   35.95                                
  8 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE               2:24.66    2:26.74  
      33.55   38.86   38.30   36.03                                
  9 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE               2:24.24    2:27.21  
      32.58   37.46   39.21   37.96                                
 10 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE               2:49.47    2:35.67  
      35.25   40.78   40.81   38.83                                
 11 McLean, Reece L           11 RRST-SE              2:45.92    2:40.17  
      37.63   41.53   40.91   40.10                                
 12 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               2:38.68    2:40.62  
      35.68   40.72   42.47   41.75                                
 13 Lehman, Bella R           11 BAY-SE               2:43.49    2:41.09  
      36.99   42.16   42.49   39.45                                
 14 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               3:02.61    3:00.52  
      43.35   47.62   47.54   42.01                                
 15 Chamberlain, Emma C       12 BAY-SE               3:24.26    3:02.27  
      39.02   45.97   49.40   47.88                                
 16 Whitaker, Caroline R      11 RRST-SE                   NT    3:18.03  
    2:27.36   50.67                                                
 
Event 42  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               2:12.97    2:13.09  
      31.02   34.68   34.67   32.72                                
  2 Kinley, Conor E           12 MCC-SE               2:19.98    2:14.52  
      30.47   35.51   34.78   33.76                                
  3 Haley, William A          12 CCAC-GA              2:16.87    2:15.91  
      31.19   34.72   35.08   34.92                                
  4 Snyder, Daniel P          12 BAY-SE               2:17.74    2:19.73  
      31.74   35.65   36.90   35.44                                
  5 Han, Charlie P            11 BAY-SE               2:26.47    2:20.73  
      33.00   35.44   36.64   35.65                                
  6 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA              2:24.61    2:22.92  
      33.01   36.38   37.02   36.51                                
  7 Von Canon, George Y       11 BAY-SE               2:25.99    2:23.43  
      32.85   36.54   37.37   36.67                                
  8 West, Ethan D             11 JST-SE               2:22.94    2:23.69  
      32.14   37.36   38.54   35.65                                
  9 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA              2:24.15    2:23.91  
      33.39   36.74   37.58   36.20                                
 10 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE               2:22.69    2:23.98  
      33.73   36.93   37.95   35.37                                
 11 Smith, Jack W             11 BAY-SE               2:29.42    2:24.90  
      32.10   36.19   38.17   38.44                                
 12 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               2:30.82    2:32.95  
      34.63   38.69   39.64   39.99                                
 13 Solarz, Matthew           11 YMTS-SE              2:34.50    2:34.38  
      35.16   39.38   40.97   38.87                                
 14 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA              2:31.20    2:34.47  
      33.85   39.92   42.31   38.39                                
 15 Bonastia, Kaleb S         11 BAY-SE                    NT    2:35.97  
    1:16.05   40.20   39.83                                        
 16 Elbon, Joey A             12 UN-SE                3:04.45    2:36.94  
      36.58   40.03   41.46   38.87                                
 17 Grande, Alexander M       12 MCC-SE               2:34.92    2:38.48  
      33.41   40.55   42.90   41.62                                
 18 Eastman, Owen M           11 BAY-SE               2:47.94    2:43.43  
      38.41   41.40 1:23.67                                        
 19 Rigsby, Trip J            11 The Stingrays-SE          NT    2:45.51  
      36.71   43.96   45.21   39.63                                
 20 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE               2:39.93    2:46.79  
      39.30   43.20   43.02   41.27                                
 21 Davis, Eli L              12 MCC-SE               2:47.07    2:47.88  
      38.41   43.70   45.21   40.56                                
 22 Cloud, Carson C           11 BAY-SE                    NT    2:50.11  
      37.45   43.16   44.66   44.84                                
 23 Horne, Andrew J           11 MCC-SE               2:50.74    2:51.15  
      38.90   45.39   45.63   41.23                                
 
Event 43  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutter, Olivia C          14 WNCY-NC              2:32.68    2:32.25  
      35.51   38.44   38.92   39.38                                
  2 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               2:40.79    2:33.37  
  3 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA              2:38.15    2:37.04  
      35.63   38.86   40.66   41.89                                
  4 Cantrell, Jilli B         14 MCC-SE               2:41.44    2:37.92  
      34.91   39.82   41.51   41.68                                
  5 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:43.21    2:38.76  
      35.62   40.90   42.01   40.23                                
  6 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               2:42.95    2:41.73  
      35.82   41.32   42.73   41.86                                
  7 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               2:45.34    2:42.19  
      35.90   41.63   42.72   41.94                                
  8 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:49.23    2:45.56  
      36.90   43.05   43.34   42.27                                
  9 Hanson, Megan E           13 BAY-SE               2:49.43    2:46.29  
      37.61   42.89   43.60   42.19                                
 10 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA              2:54.74    2:53.63  
      39.86   44.52   44.31   44.94                                
 11 Derry, Mo O               13 WNCY-NC              2:53.84    3:01.64  
      40.98   45.61   47.25   47.80                                
 12 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              3:08.11    3:03.61  
      42.40   46.78   48.59   45.84                                
 13 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC              3:19.49    3:07.28  
      40.66   46.99   49.86   49.77                                
 14 Lee, Miah G               13 CCAC-GA              3:15.52    3:14.53  
      44.35   51.29   50.65   48.24                                
 15 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE                    NT    3:18.68  
      46.02   50.64   50.85   51.17                                
 16 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    3:23.29  
      45.49   53.55   53.36   50.89                                
 17 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE                   NT    3:25.50  
      47.58   53.04   54.26   50.62                                
 
Event 44  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tate, Eli B               14 Prime-SE             2:32.03    2:27.13  
      34.34   38.79   37.66   36.34                                
  2 Vess, John H              13 WNCY-NC              2:35.32    2:27.58  
      33.28   37.44   38.32   38.54                                
  3 Bethel, Henry             13 CCAC-GA              2:41.50    2:31.32  
      33.17   39.58   39.40   39.17                                
  4 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:39.08    2:32.91  
      33.86   38.84   39.65   40.56                                
  5 Jones, Tucker T           13 STAC-SE              2:59.62    2:49.54  
      38.22   43.74   44.60   42.98                                
  6 Greeson, Kade             13 CCAC-GA                   NT    3:11.99  
      43.65   49.88   49.63   48.83                                
 
Event 45  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Page, Emma Y              16 WNCY-NC              2:25.90    2:28.40  
      34.36   37.42   37.97   38.65                                
  2 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     2:35.26    2:33.34  
      35.24   38.56   39.58   39.96                                
  3 McMaster, Leanne I        18 BAY-SE               2:32.34    2:35.80  
      34.28   39.28   40.90   41.34                                
  4 Grider, Haley S           16 MCC-SE               2:33.34    2:37.20  
      35.09   39.64   41.06   41.41                                
  5 Lubian-Lopez, Karina      15 WNCY-NC                   NT    2:44.09  
      36.93   41.50   42.68   42.98                                
  6 Widmann, Maddy E          15 WNCY-NC              2:53.48    2:44.18  
      36.98   41.29   42.44   43.47                                
  7 Brock, Stacy E            16 OSC-SE                    NT    2:52.41  
      38.17   44.27   45.75   44.22                                
  8 Hanger, Courtney B        16 The Stingrays-SE     3:04.34    2:55.09  
      38.08   44.38   46.89   45.74                                
  9 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA              2:52.88    2:55.51  
      38.27   44.18   46.16   46.90                                
 10 Juoza-Clark, Gabby M      15 UN-SE                     NT    2:56.34  
      40.27   45.58   46.78   43.71                                
 11 Chase, Katie K            17 Prime-SE             2:42.30    2:59.72  
      41.23   46.35   46.64   45.50                                
 12 Snell, Erica A            15 Prime-SE             3:02.98    2:59.78  
      40.90   44.84   47.66   46.38                                
 13 Abrams, Olivia R          16 UN-SE                     NT    3:04.71  
      42.02   46.83   48.03   47.83                                
 14 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE               3:19.19    3:17.58  
      42.19   49.89   54.03   51.47                                
 
Event 46  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC              2:10.77    2:12.60  
      30.26   33.55   33.95   34.84                                
  2 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE               2:17.46    2:14.02  
      30.22   33.96   35.32   34.52                                
  3 Freeman, Trey P           15 BAY-SE               2:30.75    2:17.01  
      31.27   34.99   35.48   35.27                                
  4 Griffith, Ben J           15 MCC-SE               2:41.71    2:17.17  
      31.16   35.37   36.04   34.60                                
  5 Bales, Matthew T          17 Prime-SE             2:07.85    2:17.48  
      30.51   35.16   35.60   36.21                                
  6 Massey, Luke D            15 MCC-SE               2:12.09    2:18.89  
      31.29   35.87   36.23   35.50                                
  7 Green, Jason M            16 BAY-SE               2:10.93    2:19.24  
      30.99   34.84   36.14   37.27                                
  8 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               2:22.26    2:21.09  
      32.46   35.60   36.25   36.78                                
  9 Ransom, Jon Pat P         17 MCC-SE               2:23.60    2:22.37  
      33.71   36.51   36.23   35.92                                
 10 Relford, Cole C           15 STAC-SE              2:28.49    2:25.93  
      33.16   37.23   37.50   38.04                                
 11 Brown, David T            17 CCAC-GA              2:31.89    2:30.28  
      33.76   38.42   38.90   39.20                                
 12 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA              2:34.90    2:33.87  
      35.38   39.77   40.30   38.42                                
 13 Snead, Christian J        15 The Stingrays-SE     2:33.81    2:34.75  
      35.25   38.88   40.42   40.20                                
 14 Humphrys, Brandon L       16 Prime-SE                  NT    2:37.58  
      34.47   39.55   41.57   41.99                                
 15 Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE               2:34.24    2:39.41  
      35.95   40.39   41.65   41.42                                
 16 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE     2:47.96    2:41.79  
      36.98   41.06   42.07   41.68                                
 17 Bird, Isaac A             15 MCC-SE               2:50.36    2:44.36  
      36.78   41.63   42.82   43.13                                
 18 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              3:00.28    2:49.88  
      38.05   43.59   44.10   44.14                                
 19 Denton, Graham G          17 Prime-SE                  NT    2:56.71  
      39.64   44.03   46.48   46.56                                
 20 Tate, Zach R              16 Prime-SE             3:07.23    3:02.59  
      40.64   47.30   48.16   46.49                                
 
Event 47  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA              1:00.69    1:01.82  
      29.56   32.26                                                
  2 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               1:01.25    1:02.07  
      30.11   31.96                                                
  3 Schlitt, Kayla M          13 WNCY-NC              1:01.83    1:02.70  
      30.44   32.26                                                
  4 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE               1:01.53    1:02.90  
      30.55   32.35                                                
  5 Ringler, Genna L          14 BAY-SE               1:04.77    1:04.17  
      31.11   33.06                                                
  6 Cantrell, Jilli B         14 MCC-SE               1:04.29    1:06.59  
      31.87   34.72                                                
  7 Rackel, Audrey K          13 BAY-SE               1:11.16    1:07.50  
      32.36   35.14                                                
  8 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               1:08.45    1:07.54  
      33.25   34.29                                                
  9 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA              1:08.01    1:09.47  
      34.22   35.25                                                
 10 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               1:10.40    1:11.00  
      33.86   37.14                                                
 11 Erb, Felicia              13 BAY-SE               1:13.14    1:13.28  
      36.11   37.17                                                
 12 Davis, Sallie A           14 WNCY-NC              1:15.35    1:13.86  
      35.87   37.99                                                
 13 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              1:16.42    1:14.69  
      37.52   37.17                                                
 14 Derry, Mo O               13 WNCY-NC              1:16.11    1:15.09  
      37.03   38.06                                                
 15 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA              1:13.67    1:15.30  
      37.36   37.94                                                
 16 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               1:17.31    1:15.76  
      35.88   39.88                                                
 17 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA              1:14.76    1:16.14  
      37.27   38.87                                                
 18 Harris, Amelia J          14 BAY-SE               1:20.60    1:17.55  
      37.43   40.12                                                
 19 Morris, Kimi J            14 OSC-SE               1:18.80    1:17.85  
      37.76   40.09                                                
 20 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE               1:15.72    1:19.25  
      39.26   39.99                                                
 21 Winship, Madison          13 CW-GA                1:22.18    1:19.78  
      38.56   41.22                                                
 22 Lee, Miah G               13 CCAC-GA              1:19.51    1:21.44  
 23 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC              1:24.40    1:23.20  
      40.14   43.06                                                
 24 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    1:25.92  
      25.96   59.96                                                
 25 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE              1:22.99    1:26.36  
      42.30   44.06                                                
 26 Staszewski, Tyler T       13 MCC-SE               1:31.96    1:26.89  
      41.66   45.23                                                
 27 Snyder, Mackenzie L       13 The Stingrays-SE     1:35.42    1:29.44  
      44.31   45.13                                                
 28 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE               1:33.95    1:30.26  
      43.17   47.09                                                
 29 Chamberlain, Zoe E        14 BAY-SE               1:34.27    1:30.62  
      44.72   45.90                                                
 30 Gallagher, Maddie S       13 CW-GA                     NT    1:53.19  
      55.84   57.35                                                
 
Event 48  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA                58.20      58.36  
      28.94   29.42                                                
  2 Tate, Eli B               14 Prime-SE             1:02.16    1:00.60  
      29.71   30.89                                                
  3 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE               1:02.27    1:02.29  
      30.54   31.75                                                
  4 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA              1:04.73    1:04.03  
      31.21   32.82                                                
  5 Berry, Kyle K             13 MCC-SE               1:03.90    1:04.11  
      31.39   32.72                                                
  6 Vess, John H              13 WNCY-NC              1:06.63    1:04.94  
      31.57   33.37                                                
  7 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA              1:09.52    1:08.32  
      33.85   34.47                                                
  8 Hoang, Charles M          13 BAY-SE               1:07.56    1:08.46  
      31.80   36.66                                                
  9 Varnell, Chapman D        14 BAY-SE               1:08.87    1:10.05  
      34.19   35.86                                                
 10 Carney, Joshua L          13 MCC-SE               1:10.84    1:11.95  
      35.28   36.67                                                
 11 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:11.88    1:11.98  
      35.28   36.70                                                
 12 Bardoner, Tian A          13 BAY-SE               1:11.97    1:13.02  
      34.20   38.82                                                
 13 Greeson, Kade             13 CCAC-GA              1:22.77    1:17.39  
 14 Jones, Tucker T           13 STAC-SE              1:23.61    1:18.88  
      38.67   40.21                                                
 15 Kammer, Zach L            13 UN-SE                1:20.11    1:19.44  
      38.31   41.13                                                
 16 Allen, Jacob E            14 WNCY-NC              1:22.41    1:21.04  
      40.10   40.94                                                
 17 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               1:35.82    1:30.05  
      43.32   46.73                                                
 18 Geter, Austin T           14 MCC-SE               2:01.83    1:44.49  
      47.98   56.51                                                
 19 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               1:59.66    1:50.52  
 
Event 49  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE                 56.39    1:00.08  
      29.62   30.46                                                
  2 Reeder, Grace C           15 WNCY-NC                58.85    1:01.10  
      29.97   31.13                                                
  3 Long, Camille D           17 WNCY-NC                59.14    1:02.68  
      30.48   32.20                                                
  4 Gill, Emily               17 BAY-SE               1:00.56    1:02.77  
      30.91   31.86                                                
  5 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE               1:04.29    1:03.03  
      30.64   32.39                                                
  6 Allen, Merrin A           15 OSC-SE               1:03.37    1:03.58  
      30.50   33.08                                                
  7 Ward, Anna R              16 MCC-SE               1:06.07    1:03.64  
      31.24   32.40                                                
  8 Friday, Bekah F           17 UN-SE                1:04.81    1:03.68  
      30.65   33.03                                                
  9 Bingham, Reese T          16 CCAC-GA              1:03.50    1:04.11  
      30.47   33.64                                                
 10 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               1:09.87    1:05.34  
      31.93   33.41                                                
 11 Newnam, Anna S            15 WNCY-NC              1:05.09    1:05.35  
      31.16   34.19                                                
 12 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA              1:05.39    1:05.42  
      31.46   33.96                                                
 13 Hepp, Jayme L             17 RRST-SE              1:05.51    1:05.85  
      31.67   34.18                                                
 14 May, Emma L               17 WNCY-NC              1:02.12    1:06.78  
      32.68   34.10                                                
 15 Grider, Haley S           16 MCC-SE               1:03.83    1:06.85  
      32.73   34.12                                                
 16 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     1:06.60    1:07.05  
      33.07   33.98                                                
 17 Hayes, Hannah L           17 UN-SE                1:22.72    1:07.47  
      32.57   34.90                                                
 18 Drake, Sarah M            17 Prime-SE                  NT    1:09.62  
      33.98   35.64                                                
 19 Sweetman, Kaira L         16 STAC-SE              1:08.76    1:09.96  
      33.86   36.10                                                
 20 Lubian-Lopez, Karina      15 WNCY-NC                   NT    1:10.34  
      34.30   36.04                                                
 21 Schlegel, Kate L          15 MCC-SE               1:11.56    1:11.03  
      34.83   36.20                                                
 22 Juoza-Clark, Gabby M      15 UN-SE                     NT    1:11.53  
      35.69   35.84                                                
 23 Chalverus, Emily S        16 MCC-SE               1:13.70    1:11.85  
      34.67   37.18                                                
 24 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE               1:05.56    1:12.04  
      34.61   37.43                                                
 25 Gabel, Reilly C           16 UN-SE                1:10.29    1:13.95  
      35.92   38.03                                                
 26 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE               1:19.08    1:15.63  
      37.55   38.08                                                
 27 Laughlin, Jenna C         15 Prime-SE             1:17.02    1:15.75  
      36.63   39.12                                                
 28 Brock, Stacy E            16 OSC-SE                    NT    1:18.92  
      38.44   40.48                                                
 29 Hanger, Courtney B        16 The Stingrays-SE     1:19.79    1:21.96  
      38.99   42.97                                                
 30 Hutcheson, Abigail A      11 CW-GA                1:29.53    1:23.89  
 31 Wheeler, Macy M           16 OSC-SE                    NT    1:28.69  
      43.10   45.59                                                
 32 Flanders, Lexi             7 CW-GA                2:03.68    1:58.55  
      56.79 1:01.76                                                
 33 Von Krosigk, Lacie D      11 CW-GA                     NT    2:00.24  
      56.04 1:04.20                                                
 -- de Jong, Laila M          12 CW-GA                     NT         DQ  
 
Event 50  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Young, Ethan H            17 CCAC-GA                47.55      50.39  
      23.86   26.53                                                
  2 Althoff, Zach T           16 UN-SE                  50.90      52.20  
      25.60   26.60                                                
  3 Freeman, Trey P           15 BAY-SE                 52.52      52.42  
      25.97   26.45                                                
  4 Best, Jack                17 BAY-SE                 51.84      54.02  
      25.91   28.11                                                
  5 Coan, Eli P               17 CW-GA                  54.08      55.34  
      27.07   28.27                                                
  6 Ortiz, Erwin T            17 WNCY-NC                53.66      55.79  
      27.36   28.43                                                
  7 Prada, Luis               16 BAY-SE                 57.45      56.36  
      27.56   28.80                                                
  8 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE                 56.21      56.47  
      27.79   28.68                                                
  9 Gammons, Zac J            16 UN-SE                  54.59      57.09  
      27.70   29.39                                                
 10 Kirby, Jack S             15 BAY-SE                 55.76      57.44  
      28.41   29.03                                                
 11 Arwood, Reid R            15 WNCY-NC                59.20      57.71  
      28.29   29.42                                                
 12 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA                57.75      57.82  
      28.11   29.71                                                
 13 Goren, Barak              17 MCC-SE                 56.31      57.93  
      28.72   29.21                                                
 14 Bales, Matthew T          17 Prime-SE               53.95      58.04  
      27.83   30.21                                                
 15 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE                 57.09      58.11  
      28.42   29.69                                                
 16 Hudson, Brandt H          18 CCAC-GA                56.06      58.35  
      28.48   29.87                                                
 17 Ransom, Jon Pat P         17 MCC-SE                 56.64      58.44  
      28.99   29.45                                                
 18 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC              1:06.39      58.61  
      28.58   30.03                                                
 19 Greene, Gershwin          16 BAY-SE                 54.75      58.93  
      28.19   30.74                                                
 20 Trombley, William N       16 BAY-SE               1:01.62      58.98  
      28.30   30.68                                                
 21 Brown, David T            17 CCAC-GA              1:01.73      59.27  
      28.69   30.58                                                
 22 Johnson, James M          16 MCC-SE                 58.97    1:01.06  
      29.08   31.98                                                
 23 Lee, Kevin                16 MCC-SE               1:04.42    1:01.12  
      29.92   31.20                                                
 24 Lively, Pierce P          16 MCC-SE                 54.76    1:01.61  
      28.40   33.21                                                
 25 Loew, Harry               17 WNCY-NC                59.46    1:02.04  
      29.00   33.04                                                
 26 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA              1:02.11    1:02.12  
      30.79   31.33                                                
 27 Stephenson, Tyler A       16 CCAC-GA              1:00.06    1:02.47  
      30.89   31.58                                                
 28 Humphrys, Brandon L       16 Prime-SE                  NT    1:02.81  
      30.19   32.62                                                
 29 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE     1:02.67    1:03.19  
      30.90   32.29                                                
 30 Massey, Luke D            15 MCC-SE               1:01.34    1:03.99  
      31.13   32.86                                                
 31 Morrison, Matthew G       15 WNCY-NC                   NT    1:04.18  
      31.84   32.34                                                
 32 Relford, Cole C           15 STAC-SE              1:04.58    1:04.52  
      30.86   33.66                                                
 33 Welch, III, James E       18 Prime-SE             1:08.00    1:04.93  
      32.09   32.84                                                
 34 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE               1:07.01    1:05.24  
      32.22   33.02                                                
 35 Bootle, Will W            17 MCC-SE               1:01.44    1:05.31  
      31.78   33.53                                                
 36 Pollard, Adam J           15 WNCY-NC              1:06.66    1:06.10  
      32.89   33.21                                                
 37 Lasson, Parker S          15 YMTS-SE              1:09.19    1:06.70  
      32.09   34.61                                                
 38 Denton, Graham G          17 Prime-SE                  NT    1:06.96  
      30.64   36.32                                                
 39 Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE               1:06.56    1:07.93  
      33.39   34.54                                                
 40 Bird, Isaac A             15 MCC-SE               1:08.88    1:08.80  
      33.70   35.10                                                
 41 Snead, Christian J        15 The Stingrays-SE     1:07.27    1:09.42  
      33.64   35.78                                                
 42 Biro, Sean C              15 OSC-SE               1:09.74    1:11.43  
      34.37   37.06                                                
 43 Tate, Zach R              16 Prime-SE             1:15.56    1:11.86  
      34.93   36.93                                                
 44 Shull, Drake R            16 The Stingrays-SE     1:17.39    1:16.63  
      37.24   39.39                                                
 45 Elliott, Addison A        17 BAY-SE               1:14.31    1:18.38  
      36.13   42.25                                                
 
Event 51  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               4:59.00    4:59.35  
      28.23   30.46   30.43   30.54   30.62   30.34   30.14   30.48
      29.84   28.27                                                
  2 Long, Camille D           17 WNCY-NC              5:03.34    5:12.24  
      29.33   31.39   32.16   32.47   32.09   31.57   31.35   31.22
      30.74   29.92                                                
  3 Lechner, Ashleigh N       16 WNCY-NC              5:14.27    5:13.27  
      28.97   31.41   31.59   31.52   31.60   31.75   31.53   31.97
      31.86   31.07                                                
  4 Sutter, Olivia C          14 WNCY-NC              5:16.01    5:16.29  
      29.97   32.10   32.57   32.29   31.96   31.86   31.72   31.89
      31.41   30.52                                                
  5 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               5:08.58    5:21.41  
      29.21   31.87   32.38   32.80   32.50   32.45   33.26   32.39
      32.50   32.05                                                
  6 Ward, Anna R              16 MCC-SE               5:18.05    5:22.32  
      29.52   31.69   31.99   32.90   32.29   32.46   33.00   33.29
      33.03   32.15                                                
  7 May, Emma L               17 WNCY-NC              5:19.66    5:22.95  
      29.85   32.48   33.30   33.09   32.39   32.58   32.73   32.64
      32.33   31.56                                                
  8 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE               5:30.14    5:27.07  
      29.45   32.05   32.46   33.00   32.82   33.29   33.82   33.75
      33.65   32.78                                                
  9 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               5:38.42    5:30.27  
      29.47   32.47   33.62   33.34   33.21   33.39   33.55   33.65
      34.05   33.52                                                
 10 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               5:46.27    5:33.27  
      29.32   33.13   34.09   34.24   33.83   34.17   34.13   33.68
      34.02   32.66                                                
 11 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA              5:44.03    5:34.24  
      30.32   32.48   34.03   33.68   33.65   33.96   34.63   34.39
      34.15   32.95                                                
 12 Widmann, Maddy E          15 WNCY-NC              5:38.69    5:37.80  
      30.56   33.94   34.13   34.75   34.52   34.19   34.32   34.51
      34.13   32.75                                                
 13 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               5:45.73    5:38.76  
      30.00   33.42   34.27   34.01   34.59   34.59   34.48   34.92
      34.34   34.14                                                
 14 Ringler, Genna L          14 BAY-SE               5:50.42    5:39.83  
      29.58   32.64   33.47   33.73   34.31   35.05   35.75   35.80
      35.60   33.90                                                
 15 Hanson, Megan E           13 BAY-SE               5:43.60    5:42.85  
      30.31   33.09   34.07   34.64   34.87   35.06   35.06   36.03
      35.67   34.05                                                
 16 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     5:41.24    5:44.06  
      29.66   32.69   34.10   34.63   35.13   35.28   35.95   36.11
      35.97   34.54                                                
 17 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE               5:38.25    5:45.64  
      30.63   33.49   33.99   35.09   35.43   35.49   35.75   36.15
      35.24   34.38                                                
 18 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               6:01.17    5:51.82  
      29.15   33.53   34.61                   36.90   36.77   36.89
      36.60   35.07                                                
 19 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               5:50.62    5:54.20  
      31.11   35.07   36.02   36.61   36.73   36.77   36.47   36.34
      35.13   33.95                                                
 20 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA              5:55.16    5:56.45  
      31.73   36.38   36.53   36.55   36.39   35.76   36.58   36.47
      36.22   33.84                                                
 21 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA              6:10.17    5:58.89  
      32.28   35.23   37.34   37.48   38.11   36.70   37.25   36.30
      35.49   32.71                                                
 22 Schlegel, Kate L          15 MCC-SE               6:01.75    5:59.36  
      31.82   34.96   37.08   37.11   37.24   36.56   36.40   36.48
      36.96   34.75                                                
 23 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA              6:07.75    6:04.78  
      33.45   36.06   37.29   37.41   37.32   36.82   37.18   37.76
      37.13   34.36                                                
 24 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE               5:34.07    6:05.03  
 25 Sweetman, Kaira L         16 STAC-SE              6:01.19    6:05.27  
      32.56   36.10   36.97   37.00   37.13   37.23   37.73   38.18
      37.26   35.11                                                
 26 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA              5:54.69    6:05.65  
      32.19   35.82   36.72   37.27   37.46   37.51   37.50   37.39
      37.30   36.49                                                
 27 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              6:16.52    6:06.37  
      33.17   36.10   37.15   37.49   38.01   37.83   37.42   37.18
      37.05   34.97                                                
 28 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               6:24.26    6:06.62  
      32.09   36.61   37.54   39.09   38.42   38.04   37.95   37.42
      36.53   32.93                                                
 29 Drake, Sarah M            17 Prime-SE             6:07.16    6:07.66  
      31.44   36.25   37.82   38.00   38.15   38.21   38.01   37.70
      37.06   35.02                                                
 30 Davis, Sallie A           14 WNCY-NC              6:04.80    6:08.84  
      31.36   36.36   37.69   37.58   38.12   37.51   37.67   38.25
      38.10   36.20                                                
 31 Elbon, Claire E           17 UN-SE                6:03.56    6:09.34  
      32.17   36.67   37.95   38.07   37.36   37.57   37.72   38.00
      37.56   36.27                                                
 32 Erb, Felicia              13 BAY-SE               6:17.04    6:10.55  
      32.86   37.20   38.12   37.93   38.57   38.20   37.33   38.25
      37.13   34.96                                                
 33 Rackel, Audrey K          13 BAY-SE               6:09.57    6:12.17  
      32.32   37.39   38.25   38.50   37.66   38.31   38.19   38.09
      37.58   35.88                                                
 34 Gabel, Reilly C           16 UN-SE                5:48.02    6:16.68  
      33.19   37.22   37.76   38.22   38.81   38.86   38.85   37.90
      38.56   37.31                                                
 35 Morris, Kari L            16 OSC-SE               6:21.14    6:18.95  
      34.09   37.65   38.38   39.00   38.21   38.40   38.85   38.75
      38.14   37.48                                                
 36 Snell, Erica A            15 Prime-SE             6:56.41    6:19.05  
      32.05   35.72   37.89   38.03   38.16   38.90   40.41   40.62
      39.33   37.94                                                
 37 Laughlin, Jenna C         15 Prime-SE             6:44.54    6:21.53  
      34.33   39.21   39.98   38.56   39.58   38.18   38.79   38.36
      37.87   36.67                                                
 38 Winship, Madison          13 CW-GA                6:56.61    6:36.75  
                              40.63   41.37   40.92   41.20   40.66
      38.56   38.20                                                
 39 Lee, Miah G               13 CCAC-GA              7:38.30    6:41.17  
      34.85   40.31   41.78   41.61   41.51   41.67   42.40   42.18
      39.72   35.14                                                
 40 Osaben, Sarah E           13 CW-GA                7:28.13    6:41.35  
      37.40   40.12                   41.33   40.84   41.52   41.03
      39.92   37.39                                                
 41 Hanger, Courtney B        16 The Stingrays-SE          NT    6:57.59  
      34.78   38.97   41.52   42.12   42.97   43.19   43.24   43.84
      44.22   42.74                                                
 42 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE               7:27.34    7:08.54  
      35.79   40.90   42.66   44.21   45.79   43.98   45.21   44.86
      43.53   41.61                                                
 43 Chamberlain, Zoe E        14 BAY-SE               7:18.65    7:10.64  
      36.37 6:34.27                                                
 44 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE               8:00.54    7:21.36  
      37.01   43.30                   44.73   46.53   44.88   47.48
    1:28.60                                                        
 45 Head, Ally C              13 OSC-SE               7:55.59    7:47.80  
      39.19   44.09   48.52   49.59   47.57   47.59   49.13   49.27
      48.59   44.26                                                
 
Event 52  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           15 BAY-SE               4:27.52    4:28.75  
      24.09   26.53   27.58   27.70   27.64   27.39   27.35   27.47
      27.55   25.45                                                
  2 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE               4:47.39    4:43.84  
      25.20   27.33   28.41   28.97   28.91   28.99   28.98   29.34
      29.25   28.46                                                
  3 Althoff, Zach T           16 UN-SE                4:47.73    4:47.61  
      26.14   27.99   28.46   28.99   29.22   29.62   29.53   29.28
      29.60   28.78                                                
  4 Prada, Luis               16 BAY-SE               5:09.00    4:49.46  
      26.13   28.92   29.17   29.37   29.84   29.47   29.83   29.68
      29.46   27.59                                                
  5 Ortiz, Erwin T            17 WNCY-NC              4:55.41    4:49.91  
      26.71   28.52   28.75   29.19   28.67   29.27   30.24   29.26
      29.70   29.60                                                
  6 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE               4:58.14    4:51.43  
      26.60   29.65   29.97   29.45   29.93   29.58   29.64   29.81
      29.36   27.44                                                
  7 Hudson, Brandt H          18 CCAC-GA              4:55.30    4:55.30  
      26.02   28.35   29.19   29.36   29.92   30.39   30.77   30.64
      30.88   29.78                                                
  8 Goren, Barak              17 MCC-SE               5:00.02    4:56.24  
      28.64   30.15   29.72   29.85   29.89   29.48   29.94   29.81
      29.79   28.97                                                
  9 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA              4:56.92    4:58.94  
      25.92   28.93   29.34   30.44   30.37   31.17   30.80   30.96
      31.26   29.75                                                
 10 Ransom, Jon Pat P         17 MCC-SE               4:42.61    5:00.14  
      26.78   29.26   29.87   30.84   30.67   30.72   30.53   30.81
      30.82   29.84                                                
 11 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               5:08.21    5:00.33  
      26.81   29.69   30.79   31.32   30.62   30.43   31.54   30.66
      30.77   27.70                                                
 12 Green, Jason M            16 BAY-SE               4:48.44    5:00.39  
      26.98   30.35   30.69   30.25   30.96   30.59   30.67   30.74
      30.56   28.60                                                
 13 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               5:00.10    5:00.54  
      27.12   30.11   30.44   30.48   30.84   30.57   30.99   30.66
      30.11   29.22                                                
 14 Bootle, Will W            17 MCC-SE               4:51.16    5:01.61  
      27.19   29.67   30.49   31.23   30.96   31.15   30.63   30.30
      30.36   29.63                                                
 15 Arwood, Reid R            15 WNCY-NC              5:16.68    5:02.52  
      26.69   29.54   30.47   31.16   30.90   30.34   31.14   31.10
      31.28   29.90                                                
 16 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               4:57.29    5:05.36  
      29.11   30.44   30.91   30.75   30.64   30.35   30.97   30.83
      30.91   30.45                                                
 17 Morrison, Matthew G       15 WNCY-NC              5:14.59    5:05.48  
      27.35   30.02   30.92   31.07   31.19   31.23   30.89   31.41
      31.01   30.39                                                
 18 Trombley, William N       16 BAY-SE               5:12.18    5:07.78  
      28.04   31.14   31.35   31.36   31.28   30.49   31.84   31.65
      30.79   29.84                                                
 19 Griffith, Ben J           15 MCC-SE               5:21.43    5:08.32  
      26.79   29.51   30.37   30.87   31.22   31.96   32.37   32.58
      31.60   31.05                                                
 20 Moeller, Evan E           16 MCC-SE               5:08.74    5:10.62  
      28.17   30.96   31.45   31.60   31.54   31.77   31.70   31.70
      31.45   30.28                                                
 21 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE               5:22.81    5:13.50  
    1:00.32                                           31.99   31.89
    1:01.10                                                        
 22 Lee, Kevin                16 MCC-SE               5:20.22    5:15.03  
      27.28   30.71   32.53   33.01   32.55   33.21   32.67   32.18
      31.84   29.05                                                
 23 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA              5:14.62    5:16.17  
      26.78   30.11   31.37   32.39   32.29   32.41   32.99   33.57
      33.20   31.06                                                
 24 Via, William H            18 MCC-SE               5:23.25    5:17.78  
      28.27   32.03   32.49   32.40   32.11   32.06   32.16   31.39
      32.29   32.58                                                
 25 Brown, David T            17 CCAC-GA              5:39.88    5:20.45  
      27.72   31.00   32.36   32.68   33.29   33.12   33.14   33.29
      32.64   31.21                                                
 26 Varnell, Chapman D        14 BAY-SE               5:44.27    5:28.33  
      29.45   32.84   34.35   33.86   32.62   33.74   34.32   33.38
      32.80   30.97                                                
 27 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA              5:29.65    5:31.54  
      29.40   32.78   33.29   33.64   33.99   33.66   34.17   34.12
      33.85   32.64                                                
 28 Loew, Harry               17 WNCY-NC              5:01.19    5:32.85  
      29.34   31.90   33.23   34.12   34.38   34.62   34.26   34.29
      34.12   32.59                                                
 29 Bailey, Weston W          16 UN-SE                5:41.97    5:34.55  
      29.86   33.27   34.06   33.57   34.25   34.44   34.39   34.42
      33.51   32.78                                                
 30 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA              5:49.36    5:38.90  
      30.39   33.45   34.35   35.09   34.89   34.54   35.37   35.02
      33.54   32.26                                                
 31 Pollard, Adam J           15 WNCY-NC              6:01.14    5:39.05  
      29.99   32.79   34.23   34.83   35.18   34.84   35.38   35.74
      34.10   31.97                                                
 32 Bethel, Henry             13 CCAC-GA              6:24.32    5:39.57  
      29.21   33.02   33.91   34.43   34.76   35.37   35.31   34.97
      35.17   33.42                                                
 33 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE               5:54.89    5:42.83  
      29.69   33.83   34.36   35.48   35.58   35.54   35.13   36.06
      34.96   32.20                                                
 34 Tippett, Will W           14 BAY-SE               6:01.65    5:43.57  
      30.80   33.96   35.23   35.03   35.71   35.67   35.63   35.27
      34.33   31.94                                                
 35 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               5:59.00    5:49.77  
      31.52   34.89   35.57   35.62   35.94   35.97   36.01   35.64
      35.11   33.50                                                
 36 Carney, Joshua L          13 MCC-SE               5:51.01    5:52.16  
      30.21   34.34   35.16   36.21   37.54   36.30   36.55   36.99
      36.93   31.93                                                
 37 Snead, Christian J        15 The Stingrays-SE     6:07.21    5:52.64  
      29.64   33.50   34.92   35.90   36.70   37.02   36.59   36.82
      36.34   35.21                                                
 38 Berry, Kyle K             13 MCC-SE               5:54.21    5:52.73  
      31.59                   36.31   36.79   36.87   35.88   36.33
      35.01   32.81                                                
 39 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE     6:43.07    6:01.79  
      30.43   34.58   36.71   37.09   37.96   38.01   37.70   38.38
      37.40   33.53                                                
 40 Hoang, Charles M          13 BAY-SE               6:17.22    6:13.64  
      30.49   34.33   36.84   38.37   38.79   39.01   39.90   39.18
      39.20   37.53                                                
 41 Elliott, Addison A        17 BAY-SE               5:46.66    6:15.66  
      30.50   35.57   36.93   37.66   38.88   38.91   39.85   39.64
      39.60   38.12                                                
 42 Biro, Sean C              15 OSC-SE               6:09.90    6:17.55  
      31.74   36.90   37.66   39.14   39.46   39.30   39.01   39.90
      39.00   35.44                                                
 43 Shull, Drake R            16 The Stingrays-SE     6:31.67    6:27.02  
      31.10   35.10   38.00   39.99                           42.12
      40.99   38.25                                                
 44 Allen, Jacob E            14 WNCY-NC              6:40.28    6:30.02  
      34.52   39.75   40.45   40.13   40.24   39.93   40.17   40.16
      40.03   34.64                                                
 45 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              7:02.80    6:38.57  
      34.44   39.01   40.00   40.15   41.08   40.78   41.28   41.17
      41.14   39.52                                                
 46 Bardoner, Tian A          13 BAY-SE               7:05.04    6:50.51  
      31.70   38.84   42.64   42.88   42.40   42.19   42.27   44.13
      42.42   41.04                                                
 47 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT    7:01.35  
      33.42   40.65   41.44   42.62   42.02   44.56   46.07   44.69
      46.09   39.79                                                
 
Event 53  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Addison E          14 UN-SE                2:12.57    2:13.92  
      28.54   34.65   40.27   30.46                                
  2 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE               2:13.09    2:16.04  
      29.92   32.90   41.62   31.60                                
  3 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA              2:13.42    2:18.34  
      28.78   33.45   42.90   33.21                                
  4 Sutter, Olivia C          14 WNCY-NC              2:15.61    2:18.73  
      31.45   36.16   39.82   31.30                                
  5 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:18.38    2:19.97  
      29.29   36.18   41.39   33.11                                
  6 Cantrell, Jilli B         14 MCC-SE               2:19.02    2:20.65  
      28.20   36.62   42.60   33.23                                
  7 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:22.85    2:23.59  
      29.72   36.34   43.26   34.27                                
  8 Ringler, Genna L          14 BAY-SE               2:23.93    2:26.12  
      30.58   35.71   46.00   33.83                                
  9 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:24.44    2:27.89  
      30.18   36.97   45.96   34.78                                
 10 Hanson, Megan E           13 BAY-SE               2:31.65    2:28.31  
      32.60   38.92   43.10   33.69                                
 11 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA              2:28.69    2:30.67  
      31.99   37.38   45.64   35.66                                
 12 Erb, Felicia              13 BAY-SE               2:30.33    2:33.32  
      33.44   40.41   45.21   34.26                                
 13 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA              2:30.88    2:33.55  
      33.50   39.72   45.43   34.90                                
 14 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               2:34.60    2:34.26  
      32.80   40.30   45.56   35.60                                
 15 Derry, Mo O               13 WNCY-NC              2:47.25    2:34.34  
      34.15   39.28   45.51   35.40                                
 16 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA              2:36.51    2:34.66  
      33.07   39.69   47.46   34.44                                
 17 Rackel, Audrey K          13 BAY-SE               2:35.54    2:37.10  
      31.56   41.59   47.69   36.26                                
 18 Duffy, Catherine L        14 CCAC-GA              3:01.80    2:45.78  
      34.99   44.22   48.22   38.35                                
 19 Davis, Sallie A           14 WNCY-NC              2:42.68    2:47.46  
      34.20   41.18   55.52   36.56                                
 20 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE               2:49.48    2:48.58  
      37.77   43.82   49.60   37.39                                
 21 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE               2:53.78    2:50.54  
      35.45   42.56   52.15   40.38                                
 22 Thompson, Martha C        13 CW-GA                3:06.07    2:51.37  
      37.16   47.65   48.61   37.95                                
 23 Winship, Madison          13 CW-GA                2:53.38    2:51.47  
      39.79   44.43   51.24   36.01                                
 24 Lee, Miah G               13 CCAC-GA              2:53.31    2:55.23  
      39.94   43.99   54.61   36.69                                
 25 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC              3:08.88    2:56.70  
      38.34   46.36   49.08   42.92                                
 26 Osaben, Sarah E           13 CW-GA                3:04.69    2:56.95  
      40.14   42.66   55.72   38.43                                
 27 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE              3:02.47    3:04.67  
      39.70   44.92   57.66   42.39                                
 28 Chamberlain, Zoe E        14 BAY-SE               3:09.50    3:07.74  
      41.87   49.97   55.48   40.42                                
 29 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    3:12.74  
      45.76                   46.39                                
 30 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE               3:31.23    3:15.00  
      41.32   49.27 1:03.33   41.08                                
 31 Burgess, Hailey M         13 OSC-SE                    NT    3:25.90  
      43.08   53.54 1:07.08   42.20                                
 32 Snyder, Mackenzie L       13 The Stingrays-SE     3:31.97    3:30.71  
      46.63   51.46 1:08.83   43.79                                
 
Event 54  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA              2:04.56    2:02.01  
      27.01   31.02   36.64   27.34                                
  2 Valdez, Ross E            14 CCAC-GA              2:00.65    2:03.72  
      26.38   32.13   37.30   27.91                                
  3 Tate, Eli B               14 Prime-SE             2:16.73    2:12.90  
      28.73   33.91   38.31   31.95                                
  4 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE               2:13.40    2:14.93  
      29.73   33.40   40.36   31.44                                
  5 Vess, John H              13 WNCY-NC              2:20.40    2:17.82  
      30.68   35.49   40.05   31.60                                
  6 Bethel, Henry             13 CCAC-GA              2:30.86    2:20.80  
      31.06   35.40   40.53   33.81                                
  7 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA              2:22.74    2:21.21  
      30.59   35.00   43.74   31.88                                
  8 Varnell, Chapman D        14 BAY-SE               2:25.29    2:22.43  
      30.40   36.62   45.92   29.49                                
  9 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA              2:23.39    2:22.73  
      30.08   37.46   43.50   31.69                                
 10 Berry, Kyle K             13 MCC-SE               2:22.81    2:22.89  
      29.83   35.26   44.32   33.48                                
 11 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:30.11    2:24.86  
      31.95   38.61   41.82   32.48                                
 12 Cooley, Grant R           13 MCC-SE               2:26.49    2:24.92  
      31.58   37.16   44.83   31.35                                
 13 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               2:36.18    2:35.28  
      32.44   40.32   48.67   33.85                                
 14 Carney, Joshua L          13 MCC-SE               2:32.12    2:35.59  
      32.65   40.66   48.91   33.37                                
 15 Bingham, Nash N           13 CCAC-GA              2:42.70    2:44.45  
      34.99   41.61   53.93   33.92                                
 16 Bardoner, Tian A          13 BAY-SE               2:52.66    2:46.01  
      36.73   40.39   51.70   37.19                                
 17 Jones, Tucker T           13 STAC-SE              2:48.96    2:47.58  
      36.98   45.71   46.76   38.13                                
 18 Greeson, Kade             13 CCAC-GA              3:05.79    2:57.05  
      39.00   43.97   54.72   39.36                                
 19 Kammer, Zach L            13 UN-SE                2:56.45    2:59.26  
      40.64   42.21   54.80   41.61                                
 20 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               3:13.00    2:59.98  
      38.15   46.79   57.68   37.36                                
 
Event 55  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               2:02.56    2:11.94  
      29.25   33.65   38.54   30.50                                
  2 Reeder, Grace C           15 WNCY-NC              2:07.44    2:13.84  
      29.16   33.72   40.07   30.89                                
  3 Friday, Bekah F           17 UN-SE                2:18.28    2:20.46  
      30.39   35.60   41.52   32.95                                
  4 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:25.99    2:21.28  
      29.71   36.64   42.28   32.65                                
  5 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE               2:25.31    2:21.73  
      30.10   35.10   43.17   33.36                                
  6 Grider, Haley S           16 MCC-SE               2:15.02    2:22.55  
      31.17   38.09   40.72   32.57                                
  7 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     2:22.80    2:22.58  
      32.55   37.37   39.81   32.85                                
  8 Page, Emma Y              16 WNCY-NC              2:23.72    2:23.56  
      31.34   37.41   40.65   34.16                                
  9 Widmann, Maddy E          15 WNCY-NC              2:20.32    2:25.17  
      31.79   37.52   42.33   33.53                                
 10 Gill, Hannah L            16 BAY-SE               2:22.79    2:25.85  
      32.38   38.48   44.18   30.81                                
 11 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA              2:24.81    2:26.28  
      31.05   34.94   46.65   33.64                                
 12 Coke, Emily E             16 UN-SE                2:22.86    2:27.47  
      32.90   36.49   43.04   35.04                                
 13 Dassow, Anne S            17 BAY-SE                    NT    2:28.43  
      30.29   36.98   47.23   33.93                                
 14 Gabel, Reilly C           16 UN-SE                2:26.68    2:32.60  
      32.98   38.72   46.14   34.76                                
 15 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA              2:27.17    2:33.51  
      30.66   39.71   46.83   36.31                                
 16 Hayes, Hannah L           17 UN-SE                     NT    2:34.56  
      30.93   36.74   52.36   34.53                                
 17 Drake, Sarah M            17 Prime-SE                  NT    2:36.00  
      31.63   38.26   50.19   35.92                                
 18 Juoza-Clark, Gabby M      15 UN-SE                     NT    2:36.76  
      33.59   40.32   48.34   34.51                                
 19 Chase, Katie K            17 Prime-SE             2:32.33    2:38.83  
      34.60   42.71   47.22   34.30                                
 20 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE               2:24.56    2:40.27  
      34.34   41.56   46.22   38.15                                
 21 Snell, Erica A            15 Prime-SE             2:33.15    2:40.58  
      33.26   41.19   48.17   37.96                                
 22 Brock, Stacy E            16 OSC-SE                    NT    2:40.88  
      34.90   42.33   47.37   36.28                                
 23 Laughlin, Jenna C         15 Prime-SE             2:52.77    2:43.45  
      33.12   42.10   54.09   34.14                                
 24 Hanger, Courtney B        16 The Stingrays-SE     2:45.65    2:44.72  
      33.17   44.27   47.36   39.92                                
 25 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE               2:59.41    2:54.86  
      37.86   42.39   53.76   40.85                                
 
Event 56  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           15 BAY-SE               1:54.87    1:58.61  
      26.53   29.93   35.18   26.97                                
  2 Green, Jason M            16 BAY-SE               1:57.20    2:00.99  
      26.69   31.79   34.48   28.03                                
  3 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE               2:00.03    2:01.60  
      26.07   30.70   36.18   28.65                                
  4 Butler, Chris W           17 BAY-SE               1:57.14    2:01.81  
      26.78   32.21   33.65   29.17                                
  5 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC              2:03.40    2:02.13  
      26.19   31.88   35.51   28.55                                
  6 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE               2:00.87    2:02.16  
      25.83   31.49   37.43   27.41                                
  7 Ransom, Jon Pat P         17 MCC-SE               2:02.64    2:02.76  
      26.22   31.82   36.28   28.44                                
  8 Goren, Barak              17 MCC-SE               2:04.14    2:04.93  
      27.35   31.81   37.65   28.12                                
  9 Ransom, Max A             15 MCC-SE               2:08.01    2:05.46  
      27.28   31.67   38.31   28.20                                
 10 Bales, Matthew T          17 Prime-SE             1:55.56    2:06.14  
      26.68   31.37   37.62   30.47                                
 11 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA              2:05.49    2:06.16  
      26.29   31.31   39.22   29.34                                
 12 Althoff, Zach T           16 UN-SE                1:54.36    2:06.70  
      27.70   31.50   38.92   28.58                                
 13 Arwood, Reid R            15 WNCY-NC              2:19.42    2:06.75  
      28.69   30.98   38.09   28.99                                
 14 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               2:02.10    2:06.81  
      26.89   32.42   37.77   29.73                                
 15 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               2:09.89    2:06.93  
      27.11   31.89   41.06   26.87                                
 16 Griffith, Ben J           15 MCC-SE               2:06.10    2:08.48  
      27.06   33.66   38.67   29.09                                
 17 Best, Jack                17 BAY-SE               2:05.00    2:08.72  
      26.45   31.04   42.84   28.39                                
 18 Brown, David T            17 CCAC-GA              2:12.75    2:09.85  
      26.79   33.71   40.24   29.11                                
 19 Valdez, Raul              15 CCAC-GA              2:09.48    2:10.92  
      26.88   31.20   41.63   31.21                                
 20 Graumann, Garrett R       16 Prime-SE                  NT    2:12.17  
      27.21   34.74   39.05   31.17                                
 21 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:06.96    2:12.74  
      28.72   33.78   41.37   28.87                                
 22 Holcomb, Cameron D        15 Prime-SE             2:05.57    2:13.23  
      27.98   34.26   40.20   30.79                                
 23 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA              2:13.73    2:13.68  
      29.79   33.66   40.11   30.12                                
 24 Massey, Luke D            15 MCC-SE               2:05.28    2:13.70  
      28.98   35.12   38.33   31.27                                
 25 Bootle, Will W            17 MCC-SE               2:10.68    2:14.04  
      28.91   35.38   41.02   28.73                                
 26 Morrison, Matthew G       15 WNCY-NC                   NT    2:15.16  
      28.95   34.61   41.62   29.98                                
 27 Lee, Kevin                16 MCC-SE               2:24.49    2:15.50  
      28.48   35.05   41.95   30.02                                
 28 Smith, Logan A            16 Prime-SE                  NT    2:17.64  
      27.95   37.12   41.21   31.36                                
 29 Gill, Nick B              15 RRST-SE              2:19.64    2:17.75  
      29.61   35.08   41.52   31.54                                
 30 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE     2:24.06    2:19.95  
      29.89   34.54   42.66   32.86                                
 31 Humphrys, Brandon L       16 Prime-SE                  NT    2:20.40  
      28.23   35.51   42.57   34.09                                
 32 Johnson, James M          16 MCC-SE               2:17.42    2:23.82  
      30.73   34.35   44.13   34.61                                
 33 Snead, Christian J        15 The Stingrays-SE     2:20.68    2:24.02  
      30.96   37.69   40.68   34.69                                
 34 Pollard, Adam J           15 WNCY-NC              2:26.55    2:24.25  
      31.46   34.95   44.64   33.20                                
 35 Bird, Isaac A             15 MCC-SE               2:27.07    2:25.12  
      30.50   37.02   44.19   33.41                                
 36 Miliican, Gage G          17 CW-GA                2:32.17    2:26.44  
      32.28   37.96   42.34   33.86                                
 37 Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE               2:21.78    2:27.26  
      33.07   37.70   42.05   34.44                                
 38 Denton, Graham G          17 Prime-SE                  NT    2:30.95  
      32.07   38.71   45.67   34.50                                
 39 Meadows, Connor H         15 RRST-SE              2:44.12    2:34.80  
      31.92   42.53   45.52   34.83                                
 40 Tate, Zach R              16 Prime-SE             2:41.55    2:36.80  
      32.02   40.01   49.36   35.41                                
 41 Elliott, Addison A        17 BAY-SE               2:33.17    2:37.99  
      32.52   42.37   47.11   35.99                                
 42 Burks, Luke B             15 BAY-SE               2:54.40    2:40.90  
      32.48   37.97   53.76   36.69                                
 43 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              2:41.92    2:41.00  
      34.92   41.98   46.99   37.11                                
 44 Shull, Drake R            16 The Stingrays-SE          NT    2:41.90  
      32.37   41.33   49.16   39.04                                
 45 Dimmer, Seth W            15 OSC-SE                    NT    2:53.66  
      36.32   41.38   58.13   37.83                                
 
Event 57  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schlitt, Kayla M          13 WNCY-NC                54.86      55.27  
      26.54   28.73                                                
  2 Woods, Dallas L           13 BAY-SE                 56.52      56.43  
      27.32   29.11                                                
  3 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE                 57.59      56.54  
      27.07   29.47                                                
  4 Smith, Addison E          14 UN-SE                  55.01      56.70  
      27.30   29.40                                                
  5 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE                 56.93      57.00  
      27.56   29.44                                                
  6 Wilson, Avery G           14 BAY-SE                 56.81      57.67  
      27.48   30.19                                                
  7 Ringler, Genna L          14 BAY-SE                 57.74      58.35  
      27.99   30.36                                                
  8 Cantrell, Jilli B         14 MCC-SE                 59.00      58.55  
      28.56   29.99                                                
  9 Hanson, Megan E           13 BAY-SE                 58.89      59.72  
      28.98   30.74                                                
 10 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA              1:01.99    1:00.64  
      29.85   30.79                                                
 11 Rackel, Audrey K          13 BAY-SE               1:02.48    1:01.37  
      29.39   31.98                                                
 12 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA              1:01.89    1:01.40  
      29.78   31.62                                                
 13 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA              1:01.94    1:01.46  
      29.69   31.77                                                
 14 Derry, Mo O               13 WNCY-NC              1:01.38    1:02.50  
      29.74   32.76                                                
 15 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE              1:04.74    1:04.04  
      31.14   32.90                                                
 16 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               1:03.52    1:04.64  
      30.41   34.23                                                
 17 Erb, Felicia              13 BAY-SE               1:06.40    1:05.19  
      31.68   33.51                                                
 18 Davis, Sallie A           14 WNCY-NC              1:05.52    1:05.90  
      31.28   34.62                                                
 19 Duffy, Catherine L        14 CCAC-GA              1:07.82    1:06.51  
      32.46   34.05                                                
 20 Thompson, Martha C        13 CW-GA                1:06.55    1:07.10  
      32.69   34.41                                                
 21 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE               1:06.06    1:07.29  
      32.47   34.82                                                
 22 Winship, Madison          13 CW-GA                1:08.83    1:07.85  
      32.65   35.20                                                
 23 Osaben, Sarah E           13 CW-GA                1:08.22    1:08.28  
      33.96   34.32                                                
 24 Lee, Miah G               13 CCAC-GA              1:07.88    1:08.70  
      32.91   35.79                                                
 25 Neese, Kristyn E          14 RRST-SE                   NT    1:09.41  
      33.30   36.11                                                
 26 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE               1:10.09    1:09.98  
      33.65   36.33                                                
 27 Hamby, Isabelle E         13 STAC-SE                   NT    1:10.64  
      33.82   36.82                                                
 28 Harris, Amelia J          14 BAY-SE               1:10.32    1:11.54  
      33.70   37.84                                                
 29 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC              1:11.87    1:12.15  
      33.47   38.68                                                
 30 Staszewski, Tyler T       13 MCC-SE               1:14.33    1:13.96  
      34.88   39.08                                                
 31 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE               1:16.16    1:15.39  
    1:15.48                                                        
 32 Chamberlain, Zoe E        14 BAY-SE               1:13.12    1:15.43  
      36.18   39.25                                                
 33 Burgess, Hailey M         13 OSC-SE               1:17.65    1:15.87  
    1:16.13                                                        
 34 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE              1:12.88    1:19.81  
      38.12   41.69                                                
 35 Head, Ally C              13 OSC-SE               1:18.57    1:21.60  
      38.65   42.95                                                
 36 Raines, Malory S          14 BAY-SE               1:15.93    1:23.86  
    1:23.97                                                        
 37 Snyder, Mackenzie L       13 The Stingrays-SE     1:20.58    1:25.70  
      39.93   45.77                                                
 38 Gallagher, Maddie S       13 CW-GA                     NT    1:33.50  
      43.76   49.74                                                
 
Event 58  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA                50.24      49.54  
      24.45   25.09                                                
  2 Valdez, Ross E            14 CCAC-GA                50.01      49.99  
      24.99   25.00                                                
  3 Tate, Eli B               14 Prime-SE               55.67      53.15  
      25.23   27.92                                                
  4 Mays, Alex N              14 Prime-SE               56.32      53.87  
      26.11   27.76                                                
  5 Varnell, Chapman D        14 BAY-SE                 55.27      55.08  
      26.53   28.55                                                
  6 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE                 56.95      55.75  
      27.01   28.74                                                
  7 Tippett, Will W           14 BAY-SE                 57.72      57.49  
      27.83   29.66                                                
  8 Bethel, Henry             13 CCAC-GA              1:00.27      57.68  
      27.63   30.05                                                
  9 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA                58.05      58.17  
      28.52   29.65                                                
 10 Cooley, Grant R           13 MCC-SE                 58.96      58.30  
      28.08   30.22                                                
 11 Berry, Kyle K             13 MCC-SE                 59.79      59.02  
      28.59   30.43                                                
 12 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA              1:01.56      59.67  
      28.88   30.79                                                
 13 Bingham, Nash N           13 CCAC-GA              1:02.09    1:01.29  
      30.06   31.23                                                
 14 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:02.04    1:01.40  
      29.51   31.89                                                
 15 Carney, Joshua L          13 MCC-SE                 57.73    1:01.63  
      30.40   31.23                                                
 16 Allen, Jacob E            14 WNCY-NC              1:13.99    1:04.08  
      31.01   33.07                                                
 17 Bardoner, Tian A          13 BAY-SE               1:05.92    1:04.09  
      29.38   34.71                                                
 18 Jones, Tucker T           13 STAC-SE              1:11.87    1:08.62  
      32.25   36.37                                                
 19 Greeson, Kade             13 CCAC-GA              1:14.44    1:08.87  
      32.33   36.54                                                
 20 Kammer, Zach L            13 UN-SE                1:12.58    1:10.69  
      32.98   37.71                                                
 21 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               1:09.07    1:11.35  
      33.30   38.05                                                
 22 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               1:22.63    1:18.70  
      37.19   41.51                                                
 23 Geter, Austin T           14 MCC-SE               1:31.07    1:22.43  
      35.80   46.63                                                
 24 Bettich, Lukas M          13 UNAT-GA              1:43.04    1:31.43  
 
Event 59  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE                 51.88      53.91  
      26.26   27.65                                                
  2 May, Emma L               17 WNCY-NC                53.94      55.45  
      26.79   28.66                                                
  3 Reeder, Grace C           15 WNCY-NC                52.93      55.49  
      26.51   28.98                                                
  4 Bingham, Reese T          16 CCAC-GA                54.43      56.00  
      26.48   29.52                                                
  5 Allen, Merrin A           15 OSC-SE                 56.38      56.19  
      27.08   29.11                                                
  6 McMaster, Leanne I        18 BAY-SE                 54.29      56.30  
      26.71   29.59                                                
  7 Long, Camille D           17 WNCY-NC                55.55      57.27  
      27.94   29.33                                                
  8 Lechner, Ashleigh N       16 WNCY-NC                56.50      57.30  
      27.66   29.64                                                
  9 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE                 55.10      57.39  
      28.09   29.30                                                
 10 Gill, Hannah L            16 BAY-SE                 55.40      57.40  
      27.96   29.44                                                
 11 Friday, Bekah F           17 UN-SE                  58.22      58.14  
      28.04   30.10                                                
 12 Grider, Haley S           16 MCC-SE                 56.93      58.24  
      28.01   30.23                                                
 13 Newnam, Anna S            15 WNCY-NC                57.60      58.29  
      27.66   30.63                                                
 14 Widmann, Maddy E          15 WNCY-NC                56.25      58.35  
      27.95   30.40                                                
 15 Gill, Emily               17 BAY-SE                 57.31      58.41  
      28.03   30.38                                                
 16 Hayes, Hannah L           17 UN-SE                1:18.88      58.80  
      28.23   30.57                                                
 17 Dergunov, Julia S         17 OSC-SE                 58.25      58.92  
      28.13   30.79                                                
 18 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE       58.64      59.22  
      29.07   30.15                                                
 19 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA                58.30      59.76  
      28.72   31.04                                                
 20 Dassow, Anne S            17 BAY-SE                    NT      59.86  
      28.68   31.18                                                
 21 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA                58.99      59.97  
      28.81   31.16                                                
 22 Snell, Erica A            15 Prime-SE             1:00.48    1:00.02  
      29.15   30.87                                                
 23 Drake, Sarah M            17 Prime-SE                  NT    1:00.77  
      29.45   31.32                                                
 24 Lubian-Lopez, Karina      15 WNCY-NC                   NT    1:00.80  
      28.98   31.82                                                
 25 Laughlin, Jenna C         15 Prime-SE             1:04.25    1:00.84  
      29.41   31.43                                                
 26 Robins, Kelsey A          17 CW-GA                  55.44    1:01.20  
      29.33   31.87                                                
 27 Sweetman, Kaira L         16 STAC-SE              1:01.48    1:01.21  
      29.44   31.77                                                
 28 Coke, Emily E             16 UN-SE                  58.54    1:01.22  
      29.98   31.24                                                
 29 Elbon, Claire E           17 UN-SE                1:02.98    1:01.81  
      29.61   32.20                                                
 30 Page, Emma Y              16 WNCY-NC              1:00.25    1:01.91  
      29.73   32.18                                                
 31 Hepp, Jayme L             17 RRST-SE              1:01.78    1:02.67  
      29.82   32.85                                                
 32 Brock, Stacy E            16 OSC-SE               1:24.48    1:03.55  
      30.25   33.30                                                
 33 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE                 59.42    1:03.82  
      30.02   33.80                                                
 34 Howell, Maggie G          15 BAY-SE               1:03.04    1:04.55  
      30.63   33.92                                                
 35 Chase, Katie K            17 Prime-SE             1:01.98    1:04.98  
      30.93   34.05                                                
 36 Abrams, Olivia R          16 UN-SE                     NT    1:06.55  
      31.62   34.93                                                
 37 Hanger, Courtney B        16 The Stingrays-SE     1:05.52    1:09.70  
      32.28   37.42                                                
 38 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE               1:11.89    1:09.97  
      33.12   36.85                                                
 39 Wheeler, Macy M           16 OSC-SE                    NT    1:15.89  
      35.36   40.53                                                
 40 de Jong, Laila M          12 CW-GA                1:20.07    1:20.62  
      37.62   43.00                                                
 
Event 60  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           15 BAY-SE                 47.14      46.58  
      22.71   23.87                                                
  2 Young, Ethan H            17 CCAC-GA                46.52      47.77  
      22.93   24.84                                                
  3 Greene, Gershwin          16 BAY-SE                 48.26      47.93  
      23.00   24.93                                                
  4 Ortiz, Erwin T            17 WNCY-NC                49.24      48.27  
      23.34   24.93                                                
  5 Coan, Eli P               17 CW-GA                  47.89      48.60  
      23.25   25.35                                                
  6 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE                 50.62      49.30  
      23.65   25.65                                                
  7 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE                 49.74      49.67  
      24.14   25.53                                                
  8 Gammons, Zac J            16 UN-SE                  51.35      49.75  
      23.87   25.88                                                
  9 Ransom, Jon Pat P         17 MCC-SE                 48.65      50.10  
      24.09   26.01                                                
 10 Best, Jack                17 BAY-SE                 47.70      50.50  
      24.09   26.41                                                
 11 Prada, Luis               16 BAY-SE                 51.82      50.60  
      24.44   26.16                                                
 12 Althoff, Zach T           16 UN-SE                  48.12      50.79  
      24.56   26.23                                                
 13 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC                50.49      51.03  
      24.89   26.14                                                
 14 Butler, Chris W           17 BAY-SE                 50.55      51.30  
      25.07   26.23                                                
 14 Green, Jason M            16 BAY-SE                 49.54      51.30  
      24.62   26.68                                                
 16 Kirby, Jack S             15 BAY-SE                 51.28      51.43  
      25.44   25.99                                                
 17 Bootle, Will W            17 MCC-SE                 50.16      51.46  
      25.20   26.26                                                
 18 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA                51.32      51.63  
      24.66   26.97                                                
 19 Brown, David T            17 CCAC-GA                51.99      51.66  
      25.04   26.62                                                
 20 Graumann, Garrett R       16 Prime-SE                  NT      51.68  
      24.70   26.98                                                
 21 Holcomb, Cameron D        15 Prime-SE               50.00      51.89  
      25.08   26.81                                                
 22 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE                 52.50      52.38  
      25.53   26.85                                                
 23 Abu-Shanab, Samad T       17 RRST-SE                52.00      52.55  
      25.04   27.51                                                
 24 Ransom, Max A             15 MCC-SE                 53.23      52.70  
      26.06   26.64                                                
 25 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA                53.23      52.71  
      25.89   26.82                                                
 26 Griffith, Ben J           15 MCC-SE                 51.62      52.72  
      25.07   27.65                                                
 27 Gardner, Nathan D         17 RRST-SE                52.99      52.97  
      25.22   27.75                                                
 28 Stephenson, Tyler A       16 CCAC-GA                52.18      53.18  
      25.55   27.63                                                
 29 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE                 51.82      53.46  
      26.09   27.37                                                
 30 Loew, Harry               17 WNCY-NC                51.67      53.48  
      25.51   27.97                                                
 31 Morrison, Matthew G       15 WNCY-NC                   NT      53.64  
      26.07   27.57                                                
 32 Trombley, William N       16 BAY-SE                 53.47      53.88  
      26.00   27.88                                                
 33 Lee, Kevin                16 MCC-SE                 57.12      54.17  
      26.00   28.17                                                
 34 Moeller, Evan E           16 MCC-SE                 53.59      54.19  
      26.37   27.82                                                
 35 Gill, Nick B              15 RRST-SE                54.26      54.33  
      26.58   27.75                                                
 36 Welch, III, James E       18 Prime-SE               51.90      54.41  
      26.12   28.29                                                
 37 Massey, Luke D            15 MCC-SE                 51.83      54.59  
      26.21   28.38                                                
 38 Smith, Logan A            16 Prime-SE                  NT      55.28  
      26.23   29.05                                                
 39 Bailey, Weston W          16 UN-SE                  55.74      56.05  
      26.96   29.09                                                
 40 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE       54.14      56.10  
      26.87   29.23                                                
 41 Relford, Cole C           15 STAC-SE                56.85      56.37  
      26.30   30.07                                                
 42 Johnson, James M          16 MCC-SE                 55.28      57.01  
      26.78   30.23                                                
 43 Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE                 56.68      57.27  
      27.38   29.89                                                
 44 Gardner, Timmy S          15 RRST-SE                58.65      57.84  
      27.75   30.09                                                
 44 Bird, Isaac A             15 MCC-SE                 57.60      57.84  
      28.11   29.73                                                
 46 Tate, Zach R              16 Prime-SE               58.39      57.86  
      28.20   29.66                                                
 47 Giles, Jackson A          16 RRST-SE                59.45      58.07  
      27.06   31.01                                                
 48 Snead, Christian J        15 The Stingrays-SE       59.77      58.23  
      28.15   30.08                                                
 49 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE               1:00.46      58.68  
      28.21   30.47                                                
 50 Biro, Sean C              15 OSC-SE               1:00.69      59.59  
      28.66   30.93                                                
 51 Pollard, Adam J           15 WNCY-NC              1:01.35      59.61  
      28.73   30.88                                                
 52 Miliican, Gage G          17 CW-GA                1:01.52      59.62  
      28.84   30.78                                                
 53 Meadows, Connor H         15 RRST-SE              1:04.33    1:00.16  
      29.20   30.96                                                
 54 Denton, Graham G          17 Prime-SE                  NT    1:00.90  
      28.20   32.70                                                
 55 Elliott, Addison A        17 BAY-SE                 58.84    1:01.80  
      28.74   33.06                                                
 56 Lasson, Parker S          15 YMTS-SE              1:02.56    1:01.83  
      29.49   32.34                                                
 57 Cotten, Weston W          15 STAC-SE              1:03.90    1:02.60  
      29.93   32.67                                                
 58 Shull, Drake R            16 The Stingrays-SE     1:02.88    1:03.46  
      30.46   33.00                                                
 59 Burks, Luke B             15 BAY-SE               1:02.25    1:03.55  
      31.10   32.45                                                
 60 Dimmer, Seth W            15 OSC-SE                    NT    1:08.40  
      33.45   34.95                                                
 
Event 61  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE               2:11.45    2:09.15  
      30.88   32.43   32.83   33.01                                
  2 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA              2:15.91    2:15.33  
      30.69   33.31   35.38   35.95                                
  3 Schlitt, Kayla M          13 WNCY-NC              2:11.10    2:15.41  
      31.18   33.12   35.30   35.81                                
  4 Smith, Addison E          14 UN-SE                2:14.70    2:17.78  
      31.79   35.76   35.29   34.94                                
  5 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:20.54    2:18.59  
      30.50   34.46   38.04   35.59                                
  6 Ringler, Genna L          14 BAY-SE               2:19.56    2:19.32  
      32.36   35.85   36.30   34.81                                
  7 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               2:18.02    2:19.66  
      32.20   35.72   36.37   35.37                                
  8 Cantrell, Jilli B         14 MCC-SE               2:18.62    2:22.14  
      32.11   35.41   37.38   37.24                                
  9 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA              2:28.94    2:28.91  
      35.75   37.31   38.17   37.68                                
 10 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE                   NT    2:36.31  
      37.45 1:20.18   38.85                                        
 11 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA              2:35.87    2:36.37  
      37.23   39.49   40.44   39.21                                
 12 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               2:37.61    2:36.44  
      36.01   39.38   40.81   40.24                                
 13 Lee, Miah G               13 CCAC-GA              2:49.61    2:49.52  
 14 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE               2:52.41    2:52.47  
      40.72   43.60   44.09   44.06                                
 15 Duffy, Catherine L        14 CCAC-GA                   NT    2:53.78  
      41.37   44.18   45.17   43.06                                
 16 Hamby, Isabelle E         13 STAC-SE                   NT    2:54.86  
 17 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC              3:12.72    3:02.69  
      41.86   47.20   46.72   46.91                                
 18 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE                    NT    3:07.32  
      45.03 1:37.13   45.31                                        
 19 Raines, Malory S          14 BAY-SE                    NT    3:09.86  
      43.93   49.17   49.64   47.12                                
 20 Staszewski, Tyler T       13 MCC-SE               3:18.47    3:15.27  
 21 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE                   NT    3:18.36  
      46.78   50.82   52.41   48.35                                
 22 Snyder, Mackenzie L       13 The Stingrays-SE          NT    3:22.55  
      47.57   52.84   52.54   49.60                                
 
Event 62  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mays, Alex N              14 Prime-SE             2:08.01    2:06.72  
      29.25   31.62   32.94   32.91                                
  2 Tate, Eli B               14 Prime-SE             2:19.46    2:15.25  
      31.99   34.77   34.81   33.68                                
  3 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA              2:18.10    2:15.28  
      31.78   34.22   35.17   34.11                                
  4 Bethel, Henry             13 CCAC-GA              2:19.68    2:15.49  
      32.29   34.25   34.93   34.02                                
  5 Vess, John H              13 WNCY-NC              2:21.45    2:15.70  
      31.87   34.79   35.34   33.70                                
  6 Berry, Kyle K             13 MCC-SE               2:16.64    2:18.40  
      33.38   35.29   35.64   34.09                                
  7 Bardoner, Tian A          13 BAY-SE               2:40.87    2:38.90  
      35.07   39.84   41.96   42.03                                
  8 Bingham, Nash N           13 CCAC-GA              2:39.29    2:42.35  
      37.55   40.51   42.73   41.56                                
  9 Kammer, Zach L            13 UN-SE                     NT    2:48.09  
      39.07   42.64   43.79   42.59                                
 10 Jones, Tucker T           13 STAC-SE                   NT    2:49.31  
      40.31   43.40   43.98   41.62                                
 11 Greeson, Kade             13 CCAC-GA                   NT    2:52.79  
      40.94   43.90 1:27.95                                        
 12 Allen, Jacob E            14 WNCY-NC              3:57.46    2:53.03  
      42.32   44.03   44.20   42.48                                
 
Event 63  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               1:59.97    2:08.22  
      30.79   32.47   32.52   32.44                                
  2 Sutter, Olivia C          14 WNCY-NC              2:14.27    2:14.72  
      32.93   33.77   34.43   33.59                                
  3 Gill, Emily               17 BAY-SE               2:09.62    2:19.91  
      32.97   35.81   35.80   35.33                                
  4 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA              2:25.54    2:21.57  
      33.67   35.74   35.90   36.26                                
  5 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE     2:22.87    2:22.73  
      34.05   36.17   36.74   35.77                                
  6 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE               2:18.74    2:23.01  
      34.15   35.95   36.35   36.56                                
  7 Coke, Emily E             16 UN-SE                2:18.73    2:23.87  
      35.11   36.49   36.69   35.58                                
  8 Dassow, Anne S            17 BAY-SE                    NT    2:26.17  
      34.69   37.10   37.22   37.16                                
  9 Lubian-Lopez, Karina      15 WNCY-NC                   NT    2:29.95  
      35.10   38.13   38.22   38.50                                
 10 Sweetman, Kaira L         16 STAC-SE              2:30.19    2:32.76  
      35.47   39.06   39.93   38.30                                
 11 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE               2:24.77    2:42.11  
      37.17   40.95   42.12   41.87                                
 12 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE               2:51.09    2:44.48  
      38.47   41.68   42.79   41.54                                
 13 Howell, Maggie G          15 BAY-SE               2:41.95    2:44.78  
      37.67   41.89   43.40   41.82                                
 14 Robins, Kelsey A          17 CW-GA                2:20.89    2:45.85  
      30.78   34.91   52.91   47.25                                
 15 Hanger, Courtney B        16 The Stingrays-SE     2:55.84    2:56.51  
      40.68   43.61   45.86   46.36                                
 
Event 64  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Althoff, Zach T           16 UN-SE                1:51.12    1:55.48  
      27.03   28.93   29.77   29.75                                
  2 Freeman, Trey P           15 BAY-SE               1:54.61    1:55.51  
      27.61   29.47   29.74   28.69                                
  3 Ortiz, Erwin T            17 WNCY-NC              1:56.66    1:59.87  
      29.27   30.31   29.87   30.42                                
  4 Best, Jack                17 BAY-SE               1:50.99    2:00.17  
      28.78   29.99   30.78   30.62                                
  5 Prada, Luis               16 BAY-SE               2:07.20    2:00.52  
      29.14   31.24   30.73   29.41                                
  6 Kirby, Jack S             15 BAY-SE               2:05.03    2:01.32  
      28.76   31.56   32.34   28.66                                
  7 Arwood, Reid R            15 WNCY-NC              2:18.32    2:01.43  
      28.10   30.33   31.77   31.23                                
  8 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE               2:06.30    2:02.92  
      29.03   31.60   31.90   30.39                                
  9 Goren, Barak              17 MCC-SE               2:04.21    2:03.10  
      30.53   31.29   30.76   30.52                                
 10 Valdez, Raul              15 CCAC-GA              1:59.33    2:07.25  
      28.55   30.69   33.41   34.60                                
 10 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC              2:21.67    2:07.25  
      29.83   32.00   32.67   32.75                                
 12 Bales, Matthew T          17 Prime-SE             1:54.59    2:08.64  
      28.96   31.93   33.43   34.32                                
 13 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:06.82    2:09.84  
      31.08   33.24   32.92   32.60                                
 14 Stephenson, Tyler A       16 CCAC-GA              2:11.98    2:10.75  
      31.79   33.21   33.28   32.47                                
 15 Abu-Shanab, Samad T       17 RRST-SE              2:11.88    2:11.25  
      30.02   33.66   33.92   33.65                                
 16 Loew, Harry               17 WNCY-NC              2:06.04    2:11.73  
      30.71   33.31   34.10   33.61                                
 17 Trombley, William N       16 BAY-SE               2:13.23    2:12.18  
      30.02   33.75   34.74   33.67                                
 18 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA              2:11.14    2:12.31  
      32.53   33.90   34.42   31.46                                
 19 Green, Jason M            16 BAY-SE               2:02.71    2:13.60  
      31.89   34.29   34.11   33.31                                
 20 Brown, David T            17 CCAC-GA              2:14.81    2:14.55  
      31.71   33.80   34.34   34.70                                
 21 Lee, Kevin                16 MCC-SE               2:24.16    2:16.95  
      32.10   35.20   35.20   34.45                                
 22 Humphrys, Brandon L       16 Prime-SE                  NT    2:17.38  
      31.14   34.15   36.20   35.89                                
 23 Massey, Luke D            15 MCC-SE               2:23.25    2:19.74  
      32.74   35.15   35.75   36.10                                
 24 Gill, Nick B              15 RRST-SE              1:14.00    2:20.08  
      33.46   35.05   36.26   35.31                                
 25 Holcomb, Cameron D        15 Prime-SE                  NT    2:20.17  
      34.49   35.96   34.52   35.20                                
 26 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE               2:24.93    2:22.69  
      33.72   36.89   37.40   34.68                                
 27 Pollard, Adam J           15 WNCY-NC              2:27.26    2:23.51  
      33.90   36.78   37.34   35.49                                
 28 Relford, Cole C           15 STAC-SE                   NT    2:24.16  
      33.19   35.83   37.73   37.41                                
 29 Johnson, James M          16 MCC-SE               2:16.64    2:24.60  
      33.36   36.13   37.34   37.77                                
 30 Lasson, Parker S          15 YMTS-SE              2:35.67    2:26.54  
      35.30   37.54   38.17   35.53                                
 31 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE     2:24.13    2:27.20  
      35.94   37.66   37.96   35.64                                
 32 Snead, Christian J        15 The Stingrays-SE     2:25.22    2:28.45  
      35.48   37.54   38.08   37.35                                
 33 Denton, Graham G          17 Prime-SE                  NT    2:32.59  
 
Event 65  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schlitt, Kayla M          13 WNCY-NC                25.22      25.62  
  2 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE                 25.31      25.75  
  3 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA                27.12      26.26  
  4 Ringler, Genna L          14 BAY-SE                 27.02      26.61  
  5 Cantrell, Jilli B         14 MCC-SE                 27.07      26.84  
  6 Hanson, Megan E           13 BAY-SE                 27.14      26.90  
  7 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA                29.08      28.38  
  8 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA                28.07      28.53  
  9 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA                28.50      28.55  
 10 Thompson, Anna E          13 MCC-SE                 28.12      28.60  
 11 Derry, Mo O               13 WNCY-NC                28.52      28.67  
 12 Thomas, Madysen B         13 STAC-SE                30.14      29.42  
 13 Erb, Felicia              13 BAY-SE                 30.48      30.08  
 14 Thompson, Martha C        13 CW-GA                  30.73      30.33  
 15 Calhoun, Claire J         14 MCC-SE                 30.01      30.45  
 16 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE                 30.16      30.66  
 17 Lee, Miah G               13 CCAC-GA                31.23      30.92  
 18 Harris, Amelia J          14 BAY-SE                 31.22      31.08  
 18 Neese, Kristyn E          14 RRST-SE                   NT      31.08  
 20 Duffy, Catherine L        14 CCAC-GA                29.76      31.12  
 21 Osaben, Sarah E           13 CW-GA                  31.09      31.40  
 22 Bonastia, Karoline M      13 BAY-SE                 33.66      31.81  
 23 Chamberlain, Zoe E        14 BAY-SE                 32.28      32.04  
 24 Hamby, Isabelle E         13 STAC-SE                   NT      32.11  
 25 Hixson, Kaelyn R          14 WNCY-NC                31.90      32.12  
 26 Staszewski, Tyler T       13 MCC-SE                 32.31      33.12  
 27 Burgess, Hailey M         13 OSC-SE                 34.10      34.12  
 28 Robertson, Sydney L       14 STAC-SE                32.67      34.40  
 29 Head, Ally C              13 OSC-SE                 35.95      37.58  
 30 Raines, Malory S          14 BAY-SE                 34.19      37.66  
 31 Snyder, Mackenzie L       13 The Stingrays-SE       36.61      37.75  
 32 Gallagher, Maddie S       13 CW-GA                  43.16      41.64  
 
Event 66  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA                22.92      23.00  
  2 Valdez, Ross E            14 CCAC-GA                23.81      23.68  
  3 Tate, Eli B               14 Prime-SE               24.97      24.27  
  4 Vess, John H              13 WNCY-NC                25.58      25.39  
  5 Varnell, Chapman D        14 BAY-SE                 25.62      25.44  
  6 Mays, Alex N              14 Prime-SE               26.65      25.99  
  7 Carney, Joshua L          13 MCC-SE                 25.72      26.23  
  8 Tippett, Will W           14 BAY-SE                 26.49      26.30  
  9 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA                26.80      26.36  
 10 Bethel, Henry             13 CCAC-GA                28.07      26.48  
 11 Cooley, Grant R           13 MCC-SE                 26.14      26.61  
 12 Bingham, Nash N           13 CCAC-GA                28.40      27.37  
 13 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA                27.98      27.77  
 14 Bardoner, Tian A          13 BAY-SE                 28.57      28.23  
 15 Greeson, Kade             13 CCAC-GA                32.33      29.68  
 16 Allen, Jacob E            14 WNCY-NC                34.47      29.70  
 17 Jones, Tucker T           13 STAC-SE                32.62      29.85  
 18 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                 30.84      31.50  
 19 Matthews, Miles D         13 OSC-SE                 35.44      34.64  
 20 Geter, Austin T           14 MCC-SE                 36.47      35.03  
 21 Bettich, Lukas M          13 UNAT-GA                44.25      45.55  
 
Event 67  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE                 24.25      25.01  
  2 McMaster, Leanne I        18 BAY-SE                 24.24      25.87  
  3 Newnam, Anna S            15 WNCY-NC                25.40      25.90  
  4 Reeder, Grace C           15 WNCY-NC                24.75      25.92  
  5 Bingham, Reese T          16 CCAC-GA                24.73      25.99  
  6 Gill, Emily               17 BAY-SE                 24.73      26.02  
  7 Gill, Hannah L            16 BAY-SE                 26.28      26.03  
  8 Allen, Merrin A           15 OSC-SE                 25.36      26.26  
  9 Ronne, Mary Beth B        16 MCC-SE                 25.50      26.34  
 10 Dergunov, Julia S         17 OSC-SE                 25.15      26.37  
 11 May, Emma L               17 WNCY-NC                25.10      26.47  
 12 Robins, Kelsey A          17 CW-GA                  25.07      26.49  
 13 Grider, Haley S           16 MCC-SE                 25.85      26.94  
 14 Hayes, Hannah L           17 UN-SE                  31.27      26.95  
 15 Friday, Bekah F           17 UN-SE                  26.93      27.09  
 16 Widmann, Maddy E          15 WNCY-NC                26.05      27.14  
 17 Drake, Sarah M            17 Prime-SE                  NT      27.54  
 18 Jenkins, Lily F           16 The Stingrays-SE       27.39      27.69  
 19 Dassow, Anne S            17 BAY-SE                    NT      27.71  
 20 Laughlin, Jenna C         15 Prime-SE               28.25      27.72  
 21 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA                26.47      27.78  
 22 Snell, Erica A            15 Prime-SE               27.64      27.82  
 23 Lubian-Lopez, Karina      15 WNCY-NC                   NT      28.11  
 24 Page, Emma Y              16 WNCY-NC                27.25      28.15  
 25 Brock, Stacy E            16 OSC-SE                 34.31      28.45  
 25 Howell, Maggie G          15 BAY-SE                 28.50      28.45  
 27 Juoza-Clark, Gabby M      15 UN-SE                     NT      28.86  
 28 Hepp, Jayme L             17 RRST-SE                29.22      28.94  
 28 Chase, Katie K            17 Prime-SE               27.79      28.94  
 30 Allen, Tremaine T         17 BAY-SE                 26.90      29.15  
 31 Solomon, Ally E           12 UN-SE                  32.15      29.62  
 32 Gabel, Reilly C           16 UN-SE                  28.67      29.71  
 33 Birdsong, Asonia J        15 MCC-SE                 30.96      30.33  
 34 Abrams, Olivia R          16 UN-SE                     NT      30.54  
 35 Hanger, Courtney B        16 The Stingrays-SE       30.01      30.76  
 36 Giles, Ava A              11 RRST-SE                   NT      33.28  
 37 Wheeler, Macy M           16 OSC-SE                    NT      33.80  
 38 de Jong, Laila M          12 CW-GA                     NT      35.69  
 -- Sweetman, Kaira L         16 STAC-SE                27.79         DQ  
 
Event 68  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Young, Ethan H            17 CCAC-GA                21.40      21.71  
  2 Greene, Gershwin          16 BAY-SE                 21.60      21.72  
  3 Coan, Eli P               17 CW-GA                  21.58      21.95  
  4 Ransom, Jon Pat P         17 MCC-SE                 22.08      22.55  
  4 Ortiz, Erwin T            17 WNCY-NC                22.66      22.55  
  6 Gammons, Zac J            16 UN-SE                  22.99      22.69  
  7 Welch, III, James E       18 Prime-SE               21.76      22.75  
  8 Kirby, Jack S             15 BAY-SE                 23.57      23.10  
  9 Butler, Chris W           17 BAY-SE                 22.88      23.15  
 10 Graumann, Garrett R       16 Prime-SE                  NT      23.38  
 11 Best, Jack                17 BAY-SE                 22.20      23.43  
 12 Griffith, Ben J           15 MCC-SE                 23.21      23.52  
 13 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE                 23.20      23.55  
 14 Stanek, Mitchell B        16 WNCY-NC                23.37      23.56  
 15 Gardner, Nathan D         17 RRST-SE                23.29      23.62  
 16 Althoff, Zach T           16 UN-SE                  22.10      23.67  
 17 Abu-Shanab, Samad T       17 RRST-SE                23.32      23.75  
 18 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA                23.91      23.78  
 19 Brown, David T            17 CCAC-GA                24.07      23.83  
 19 Stephenson, Tyler A       16 CCAC-GA                24.02      23.83  
 21 Prada, Luis               16 BAY-SE                 24.10      23.85  
 22 Green, Jason M            16 BAY-SE                 23.79      23.92  
 23 Johnson, James M          16 MCC-SE                 24.82      24.20  
 24 Holcomb, Cameron D        15 Prime-SE               23.17      24.21  
 25 Trombley, William N       16 BAY-SE                 24.78      24.24  
 26 Massey, Luke D            15 MCC-SE                 23.55      24.38  
 27 Smith, Cameron L          16 The Stingrays-SE       24.50      24.45  
 28 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA                24.37      24.59  
 29 Bootle, Will W            17 MCC-SE                 24.14      24.67  
 30 Morrison, Matthew G       15 WNCY-NC                   NT      24.90  
 31 Gill, Nick B              15 RRST-SE                24.93      24.97  
 32 Smith, Logan A            16 Prime-SE                  NT      24.98  
 33 Moeller, Evan E           16 MCC-SE                 25.75      25.22  
 34 Loew, Harry               17 WNCY-NC                24.15      25.23  
 35 Valdez, Raul              15 CCAC-GA                23.62      25.44  
 35 Tate, Zach R              16 Prime-SE               25.53      25.44  
 37 Lee, Kevin                16 MCC-SE                 25.65      25.49  
 38 Relford, Cole C           15 STAC-SE                25.60      25.50  
 39 Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE                 25.48      25.81  
 40 Arwood, Reid R            15 WNCY-NC                25.99      25.82  
 41 Bird, Isaac A             15 MCC-SE                 26.51      26.23  
 42 Hosford, Gabe A           16 RRST-SE                26.23      26.39  
 43 Gardner, Timmy S          15 RRST-SE                26.58      26.88  
 44 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE                 27.21      26.90  
 45 Snead, Christian J        15 The Stingrays-SE       26.59      27.12  
 46 Miliican, Gage G          17 CW-GA                  29.99      27.26  
 47 Biro, Sean C              15 OSC-SE                 27.08      27.29  
 48 Pollard, Adam J           15 WNCY-NC                27.87      27.80  
 49 Lasson, Parker S          15 YMTS-SE                28.24      27.92  
 50 Shull, Drake R            16 The Stingrays-SE       28.48      27.93  
 51 Elliott, Addison A        17 BAY-SE                 27.36      28.06  
 52 Cotten, Weston W          15 STAC-SE                27.91      28.35  
 53 Burks, Luke B             15 BAY-SE                 29.05      28.90  
 54 Dimmer, Seth W            15 OSC-SE                 32.90      30.54  
 
Event 69  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scruggs, Emma S           13 MCC-SE               2:17.97    2:16.72  
      30.43   33.89   35.24   37.16                                
  2 Smith, Addison E          14 UN-SE                2:13.32    2:21.08  
      30.16   36.98   37.15   36.79                                
  3 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:21.19    2:23.07  
      30.40   35.99   37.51   39.17                                
  4 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA              2:32.39    2:24.56  
      30.52   35.79   38.82   39.43                                
  5 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:29.87    2:25.36  
      30.89   36.78   38.94   38.75                                
  6 Woods, Dallas L           13 BAY-SE               2:26.91    2:31.43  
      32.20   37.95   42.10   39.18                                
  7 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:40.99    2:35.30  
      32.70   37.63   41.09   43.88                                
  8 Erb, Felicia              13 BAY-SE               2:47.74    2:42.28  
      36.13   41.78   41.82   42.55                                
  9 Davis, Sallie A           14 WNCY-NC              2:41.95    2:44.29  
      33.20   41.03   45.42   44.64                                
 10 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA              2:43.95    2:45.13  
      35.22   41.60   44.02   44.29                                
 11 Duffy, Catherine L        14 CCAC-GA              3:22.33    3:10.95  
      38.76   47.54   52.24   52.41                                
 
Event 70  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Valdez, Ross E            14 CCAC-GA              1:58.54    2:00.37  
  2 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE               2:15.70    2:16.61  
  3 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA              2:19.55    2:20.12  
  4 Tate, Eli B               14 Prime-SE             2:33.81    2:24.38  
  5 Berry, Kyle K             13 MCC-SE                    NT    2:25.00  
  6 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               2:32.66    2:36.12  
  7 Bingham, Nash N           13 CCAC-GA              2:59.93    3:07.71  
 
Event 71  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lechner, Ashleigh N       16 WNCY-NC              2:10.09    2:15.24  
  2 Newnam, Anna S            15 WNCY-NC              2:26.12    2:16.04  
  3 Long, Camille D           17 WNCY-NC              2:11.23    2:18.82  
  4 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:21.28    2:20.32  
  5 Dassow, Anne S            17 BAY-SE                    NT    2:21.48  
  6 Dergunov, Julia S         17 OSC-SE               2:19.83    2:27.46  
  7 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA              2:42.60    2:28.15  
  8 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA              2:29.92    2:33.47  
  9 Allen, Merrin A           15 OSC-SE                    NT    2:38.99  
 10 Chase, Katie K            17 Prime-SE             2:49.45    2:47.56  
 11 Drake, Sarah M            17 Prime-SE                  NT    2:53.58  
 
Event 72  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE               1:56.30    1:59.59  
  2 Freeman, Trey P           15 BAY-SE               1:50.60    2:00.12  
  3 Griffith, Ben J           15 MCC-SE               2:04.92    2:01.32  
  4 Goren, Barak              17 MCC-SE               2:01.74    2:02.40  
  5 Johnson, Gabriel M        15 MCC-SE               2:03.68    2:02.94  
  6 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               2:02.60    2:04.14  
  7 Ransom, Max A             15 MCC-SE               2:01.56    2:04.56  
  8 Ransom, Jon Pat P         17 MCC-SE               1:56.14    2:05.15  
  9 Bales, Matthew T          17 Prime-SE             1:58.44    2:05.56  
 10 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA              2:07.25    2:07.24  
 11 Trombley, William N       16 BAY-SE               2:15.07    2:12.49  
 12 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA              2:10.63    2:12.84  
 13 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:02.48    2:13.78  
 14 Brown, David T            17 CCAC-GA              2:13.33    2:16.17  
 15 Calderon-Schuler, Anthon  15 CCAC-GA              2:17.19    2:17.82  
 16 Bailey, Weston W          16 UN-SE                2:15.82    2:21.04  
 17 Humphrys, Brandon L       16 Prime-SE                  NT    2:23.94  
 18 Smith, Logan A            16 Prime-SE                  NT    2:25.27  
 19 Kyriakidis, Seth S        17 UN-SE                1:53.44    2:28.48  
 20 Relford, Cole C           15 STAC-SE                   NT    2:32.81  
 21 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE               2:36.53    2:35.71  
 22 Meadows, Connor H         15 RRST-SE                   NT    2:38.74  
 23 Dimmer, Seth W            15 OSC-SE                    NT    3:05.12  
 
Event 73  Girls 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gill, Hannah L            16 BAY-SE              10:22.34   10:33.30  
      28.49   31.36   31.75   32.28   32.00   32.36   32.28   32.52
      32.15   32.59   31.75   32.33   32.10   31.59   32.16   31.83
      31.84   31.50   30.86   29.56                                
  2 Sutter, Olivia C          14 WNCY-NC             11:07.97   10:51.63  
      30.23   33.22   33.06   33.62   33.15   33.05   33.10   32.68
      32.96   32.79   33.04   32.86   32.96   32.92   32.61   32.42
      32.14   32.66   32.02   30.14                                
  3 Hudson, Carlin G          14 CCAC-GA             12:23.97   11:04.72  
      29.38   32.04   32.33   33.27   33.64   33.85   33.95   34.24
      33.85   33.61   33.79   34.13   33.12   34.56   33.94   33.58
      33.98   33.50   32.70   31.26                                
  4 Lechner, Ashleigh N       16 WNCY-NC             11:16.71   11:06.85  
      30.29   32.79   33.34   33.65   33.72   33.63   33.45   33.56
      33.36   33.58   33.46   33.43   33.64   33.58   33.63   33.64
      33.70   33.81   33.65   32.94                                
  5 Smith, Addison E          14 UN-SE               10:35.35   11:15.25  
      29.90   33.25   33.39   33.60   33.89   33.52   33.72   33.86
      34.49   33.80   34.29   34.80   34.85   34.73   34.52   33.91
      33.01   34.13   34.32   33.27                                
  6 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE              11:43.16   11:31.30  
      30.04   33.34   33.71   33.84   33.87   33.89   34.52   34.76
      34.55   35.00   35.28   35.78   35.92   35.63   35.63   35.06
      35.53   35.40   35.05   34.50                                
  7 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE              11:51.25   11:37.90  
      29.56   34.03   35.37   34.66   34.86   34.83   35.29   35.69
      35.63   35.38   35.53   35.71   35.50   35.44   35.43   35.81
      35.82   35.36   34.56   33.44                                
  8 Woodring, Payton G        11 CCAC-GA             11:58.23   11:40.59  
      30.97   34.58   34.91   34.99   35.43   35.25   35.23   35.38
      35.86   35.83   35.68   35.45   35.19   36.06   35.48   35.79
      35.21   34.46   34.31   34.53                                
  9 Hanson, Megan E           13 BAY-SE                    NT   12:01.45  
      31.98   35.26   35.57   35.87   36.79   36.58   36.70   36.75
      36.70   37.20   37.22   36.76   36.63   36.67   36.60   36.63
      36.51   36.43   35.18   33.42                                
 10 Ringler, Genna L          14 BAY-SE              11:48.72   12:01.46  
      31.37   34.67   35.98   35.43   35.71   36.24   36.17   36.33
      36.33   37.11   36.94   36.66   36.84   35.92   36.74   36.92
      37.54   36.97   36.08   35.51                                
 11 Coke, Emily E             16 UN-SE               11:53.25   12:11.15  
      33.02   36.21   36.63   36.96   37.27   36.30   36.98   37.50
      36.75   36.99   37.03   37.96   37.03   37.04   36.68   36.79
      36.96   36.47   35.76   34.82                                
 12 Woods, Dallas L           13 BAY-SE                    NT   12:11.66  
      31.63   35.30   36.25   36.25   37.35   36.65   37.03   37.53
      37.61   37.07   37.63   37.77   37.55   37.20   37.39   37.41
      37.00   36.93   36.72   33.39                                
 13 Wilson, Avery G           14 BAY-SE              12:38.06   12:15.77  
      31.14   35.17   36.50   36.92   36.88   36.96   36.71   37.35
      37.43   37.53   37.12   37.85   37.71   37.67   37.60   37.46
      38.05   37.58   37.01   35.13                                
 14 Nichols, Saulye N         14 CCAC-GA             12:40.23   12:20.32  
      32.65   36.77   37.00   37.79   37.73   37.32   37.34   37.66
      37.77   37.71   38.10   37.63   37.37   37.66   37.90   37.45
      37.30   36.19   35.87   35.11                                
 15 Woodring, Kaylin F        15 CCAC-GA             12:18.23   12:23.96  
      32.37   35.60   36.73   36.72   36.79   36.72   37.46   37.45
      37.61   37.24   37.89   38.43   38.15   38.35   38.10   37.88
      37.78   38.26   37.62   36.81                                
 16 Haverland, Brooke         14 CCAC-GA             12:55.23   12:24.29  
      33.45   36.75   37.63   37.62   38.02   37.73   38.24   37.86
      37.79   38.16   37.76   38.13   37.85   37.73   37.44   37.28
      37.19   35.33   35.93   36.40                                
 17 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE              12:00.00   12:26.71  
      34.07   37.58   38.03   37.90   36.39   38.63   37.26   37.66
      38.10   38.20   38.14   38.09   37.39   37.78   37.86   37.34
      36.96   37.08   36.58   35.67                                
 18 Conley, Josephine A       14 CCAC-GA             12:40.23   12:28.29  
      32.59   36.47   37.33   38.04   38.98   38.26   39.22   38.91
      39.12   38.40   37.26   38.27   38.31   37.93   36.89   37.56
      37.78   37.22   36.11   33.64                                
 19 Elbon, Claire E           17 UN-SE               12:54.04   12:38.58  
      33.48   37.65   38.37   38.77   37.98   38.45   38.42   38.82
      37.66   37.75   37.90   37.84   37.92   38.29   38.23   38.38
      38.93   38.27   38.38   37.09                                
 20 Erb, Felicia              13 BAY-SE                    NT   12:43.95  
      33.90   38.09   37.65   38.05   38.11   38.58   38.95   39.04
      39.54   39.54   38.80   38.98   38.89   39.57   38.78   36.30
      37.87   38.07   37.85   37.39                                
 21 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE                    NT   12:53.31  
      33.40   38.57   40.21   39.53   38.34   40.04   39.26   41.12
      39.23   40.54   38.48   40.12   39.16   40.17   38.41   38.05
      38.39   37.52   37.24   35.53                                
 22 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE              13:35.92   12:56.22  
      34.51   39.14   39.54   39.66   39.44   39.65   40.02   40.20
      39.63   39.65   38.83   38.79   39.67   40.05   38.26   38.41
      38.53   37.71   37.85   36.68                                
 23 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE                    NT   13:38.35  
      34.62   38.43   40.10   41.31   40.16   40.64   40.93   41.60
      42.34   41.91   42.24   42.72   41.35   41.76   42.40   42.14
      42.66   41.76   41.27   38.01                                
 
Event 74  Boys 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Trey P           15 BAY-SE               9:07.58    9:35.48  
      25.42   28.50   29.44   29.09   28.99   29.08   29.23   29.44
      28.92   28.95   29.40   28.89   29.04   28.96   28.96   28.83
      29.06   29.05   28.62   27.61                                
  2 Ortiz, Erwin T            17 WNCY-NC              9:40.66    9:53.30  
      25.84   28.68   29.35   29.52   29.66   29.93   30.06   29.42
      29.61   30.15   29.69   29.70   30.00   30.22   30.15   30.55
      30.25   30.44   30.40   29.68                                
  3 Lochmaier, Peter G        16 BAY-SE              10:02.42    9:57.65  
      26.32   28.91   29.86   29.99   30.22   30.06   30.09   30.35
      30.47   30.72   30.00   30.30   30.41   30.71   30.36   30.19
      30.29   30.28   29.82   28.30                                
  4 Althoff, Zach T           16 UN-SE               10:59.49   10:09.33  
      27.85   30.24   30.87   30.93   30.75   30.23   30.55   30.68
      30.69   30.82   31.18   31.01   30.80   30.70   30.32   30.43
      30.83   30.98   30.94   28.53                                
  5 Valdez, Ross E            14 CCAC-GA             10:30.23   10:10.35  
      27.52   30.41   30.64   31.14   31.21   31.06   30.95   30.96
      31.10   30.77   30.75   31.07   31.43   31.29   31.40   31.36
      29.62   30.87   29.69   27.11                                
  6 Shaheen, Jonathan M       14 CCAC-GA             10:15.01   10:12.68  
      27.35   30.42   30.78   30.42   30.89   31.15   30.79   31.28
      31.44   31.39   31.48   30.85   30.84   31.08   30.84   30.95
      30.93   30.45   30.20   29.15                                
  7 Prada, Luis               16 BAY-SE              10:33.45   10:16.37  
      27.05   30.13   31.32   30.82   30.87   31.30   30.84   31.57
      31.64   31.72   31.71   31.56   31.13   31.73   30.96   30.99
      31.44   30.88   30.43   28.28                                
  8 Kirby, Jack S             15 BAY-SE              10:33.45   10:21.48  
      27.85   31.10   31.76   31.51   32.47   31.66   31.73   32.11
      32.13   31.80   32.27   31.65   32.01   31.39   31.22   31.42
      31.79   30.87   27.80   26.94                                
  9 Best, Jack                17 BAY-SE              10:25.77   10:23.26  
      27.36   31.15   31.64   31.67   31.92   32.05   31.93   31.53
      32.05   31.94   31.69   31.43   30.80   31.41   31.25   31.04
      31.00   31.32   31.08   29.00                                
 10 Goren, Barak              17 MCC-SE              10:16.05   10:23.83  
      29.89   31.11   30.76   30.92   31.27   31.32   31.71   31.63
      31.50   31.44   31.93   31.62   31.63   31.80   31.65   31.41
      31.86   31.59   30.59   28.20                                
 11 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE              10:05.51   10:24.18  
      29.89   32.26   31.92   31.98   31.79   32.13   31.55   31.89
      32.16   31.78   31.59   31.79   31.49   31.29   31.09   30.81
      30.44   30.50   29.93   27.90                                
 12 Ransom, Jon Pat P         17 MCC-SE               9:49.58   10:24.22  
      28.62   31.30   32.33   32.43   31.93   32.10   32.22   32.47
      32.45   32.64   31.56   31.56   31.28   31.44   31.01   30.66
      30.07   30.65   29.75   27.75                                
 13 Bootle, Will W            17 MCC-SE              10:11.20   10:27.80  
      28.10   30.96   31.63   32.21   32.16   31.90   32.34   32.61
      32.11   32.03   32.24   31.81   32.05   31.73   31.45   31.39
      30.87   30.80   30.17   29.24                                
 14 Moeller, Evan E           16 MCC-SE              10:36.25   10:31.57  
      27.91   31.08   31.85   31.93   31.45   31.32   31.39   31.53
      31.81   32.02   31.46   31.82   31.81   32.36   32.43   32.32
      32.47   32.31   32.35   29.95                                
 15 Arwood, Reid R            15 WNCY-NC             11:06.23   10:32.01  
      26.91   29.62   30.98   31.43   31.42   31.63   31.47   31.65
      31.83   32.05   32.15   33.03   32.50   32.71   32.48   32.88
      32.25   32.46   31.66   30.90                                
 16 Trombley, William N       16 BAY-SE              11:19.88   10:42.04  
      26.99   30.16   31.54   31.79   31.80   32.11   32.93   32.35
      33.41   32.95   32.55   32.48   33.20   32.72   33.05   33.05
      33.00   32.47   32.04   31.45                                
 17 Green, Jason M            16 BAY-SE              10:25.43   10:49.06  
      28.93   32.22   32.49   33.63   33.42   32.95   33.24   33.12
      33.46   33.17   33.04   31.72   32.64   32.87   32.78   32.54
      32.28   32.22   32.31   30.03                                
 18 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE              10:43.94   10:49.73  
      28.93   31.91   32.47   32.51   32.67   32.69   32.85   32.73
      32.64   32.61   32.70   32.97   32.81   32.57   32.85   33.17
      32.98   33.23   32.80   31.64                                
 19 Ransom, Max A             15 MCC-SE              10:13.73   10:50.00  
      29.90   32.14   31.68   32.28   32.82   32.90   33.35   32.93
      31.92   32.63   33.13   32.27   32.97   33.46   33.70   32.66
      32.24   33.03   32.62   31.37                                
 20 Mashburn, Alex            15 CCAC-GA             11:18.23   10:54.77  
      27.21   30.45   31.67   32.46   32.89   33.44   33.09   33.64
      33.30   33.55   33.74   33.49   33.28   33.97   33.77   33.73
      33.66   33.64   32.68   31.11                                
 21 Mays, Alex N              14 Prime-SE            10:57.22   10:55.84  
      29.30   32.47   32.25   32.15   31.61   32.14   32.74   32.51
      33.17   33.19   33.34   33.40   33.71   34.06   34.21   34.06
      33.56   33.47   33.04   31.46                                
 22 Gallagher, Reece A        13 MCC-SE              10:57.31   10:57.36  
      29.89   32.02   32.76   33.34   33.12   33.57   33.06   33.58
      33.14   33.41   33.10   33.48   33.68   33.30   33.28   33.21
      32.66   32.95   32.42   31.39                                
 23 Valdez, Raul              15 CCAC-GA             10:45.23   11:11.78  
      26.32   30.41   31.64   33.08   33.95   34.12   34.78   35.00
      34.83   35.19   35.03   34.86   35.01   34.85   35.23   35.08
      34.62   34.93   34.23   28.62                                
 24 Bailey, Shawn B           14 CCAC-GA             11:50.23   11:18.55  
      30.42   33.50   34.09   34.23   34.51   34.24   34.25   34.51
      34.33   34.06   34.24   34.25   34.13   34.07   34.17   34.22
      34.36   34.14   34.24   32.59                                
 25 Chenard, Oscar C          13 CCAC-GA             12:26.47   11:38.88  
      30.56   34.07   34.98   35.54   35.13   35.40   35.31   35.61
      35.53   35.54   35.67   35.25   35.72   35.06   35.39   35.06
      35.25   35.19   35.03   33.59                                
 26 Bethel, Henry             13 CCAC-GA             12:32.23   11:43.40  
      29.83   33.42   35.07   35.43   35.29   35.34   35.58   35.28
      36.13   35.54   35.74   36.09   36.34   36.14   36.00   35.92
      35.33   35.63   35.17   34.13                                
 27 Varnell, Chapman D        14 BAY-SE              11:35.45   11:50.03  
      29.92   34.27   35.45   36.12   36.46   35.32   35.83   35.93
      36.02   35.93   36.16   36.65   36.75   36.33   36.72   36.12
      36.13   35.85   35.51   32.56                                
 28 Tippett, Will W           14 BAY-SE                    NT   11:52.38  
      30.95   34.99   35.78   36.13   36.22   36.19   36.38   36.42
      36.53   36.18   36.13   36.53   36.32   36.18   35.89   35.20
      35.30   36.59   34.33   34.14                                
 29 Sims, Aidan R             13 BAY-SE              12:16.63   12:00.60  
      31.85   35.60   37.10   36.76   36.88   37.13   37.25   37.03
      36.75   36.44   36.42   36.24   36.23   35.54   36.04   36.13
      36.18   35.84   35.48   33.71                                
 30 Jenkins, Nathan R         17 BAY-SE              12:10.39   12:07.54  
      30.91   36.15   36.57   36.84   36.58   37.07   37.04   36.97
      37.04   37.23   37.19   36.47   37.27   36.69   37.09   36.56
      37.08   36.46   36.51   33.82                                
 31 Jenkins, Ryan M           17 BAY-SE              11:51.46   12:14.36  
      31.54   34.73   35.89   36.61   36.68   36.47   36.83   37.37
      36.74   37.11   36.41   36.72   37.50   37.96   38.29   37.60
      37.92   37.65   37.88   36.46                                
 
Event 75  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE               2:53.38    2:56.56  
      38.97   42.69   52.35   42.55                                
  2 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE               3:01.21    3:00.30  
      39.92   43.96   53.44   42.98                                
  3 Stacy, Katie G            10 STAC-SE              3:17.64    3:03.46  
      40.60   47.41   53.59   41.86                                
  4 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE                   NT    3:04.52  
      41.15   46.16   53.49   43.72                                
  5 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA              3:13.16    3:10.55  
      43.09   47.00   58.30   42.16                                
  6 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA              3:38.49    3:12.70  
      40.10   46.90 1:03.69   42.01                                
  7 Lee, Bella S              10 CCAC-GA              3:14.11    3:12.77  
      41.89   52.09   56.35   42.44                                
  8 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE                    NT    3:16.10  
      45.93   53.82   50.35   46.00                                
  9 Laduc, Lexie J            10 STAC-SE              3:24.95    3:17.19  
      46.03   51.55   57.30   42.31                                
 10 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                    NT    3:23.32  
      46.07   50.21 1:00.08   46.96                                
 11 LaDuc, Katie H            10 STAC-SE                   NT    3:25.37  
      50.27   52.86   58.12   44.12                                
 12 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA                   NT    3:29.70  
      52.55   49.81   59.16   48.18                                
 13 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE                   NT    3:31.59  
      48.80   54.73   58.82   49.24                                
 14 Celis, Nathalia I          9 OSC-SE                    NT    4:02.07  
      57.88 2:09.35   54.84                                        
 
Event 76  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Officer, Grayson B        10 MCC-SE               2:44.89    2:41.00  
      33.22   44.08   46.77   36.93                                
  2 Berry, Ryan R             10 MCC-SE               2:45.36    2:43.62  
      36.90   41.83   49.21   35.68                                
  3 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE     3:01.86    2:46.21  
      37.11   43.86   50.11   35.13                                
  4 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA                   NT    2:55.65  
      36.14   43.17   54.02   42.32                                
  5 Withrow, Cole              9 CCAC-GA              3:20.38    2:56.34  
      36.54   46.36   51.54   41.90                                
  6 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE              3:10.95    3:05.70  
      40.35   48.48   56.95   39.92                                
  7 Valdez, Franco             8 CCAC-GA                   NT    3:07.99  
      40.05   48.66   55.78   43.50                                
  8 Chenard, Luc               9 CCAC-GA                   NT    3:10.42  
      44.77   52.40   52.67   40.58                                
  9 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                    NT    3:20.12  
      43.92   53.89   56.85   45.46                                
 10 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE          NT    3:26.43  
      50.88   49.59 1:03.61   42.35                                
 11 Gartman, Jack E           10 BAY-SE                    NT    3:26.76  
      46.32   52.62 1:01.59   46.23                                
 12 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                    NT    3:51.69  
    1:01.48   55.77 1:07.48   46.96                                
 13 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE                    NT    3:58.15  
                    1:58.38                                        
 -- Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE                    NT         DQ  
      54.35   59.25 1:03.06   55.55                                
 
Event 77  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       11 MCC-SE               2:27.25    2:24.35  
      31.21   36.13   42.54   34.47                                
  2 Parr, Lily K              12 MCC-SE               2:32.57    2:29.90  
      32.94   37.61   45.63   33.72                                
  3 Sharma, Davina R          11 MCC-SE               2:38.32    2:32.18  
      34.87   37.93   45.96   33.42                                
  4 Smith, Brighton B         11 MCC-SE               2:29.49    2:32.77  
      32.38   38.48   46.02   35.89                                
  5 Orr, Kailey R             12 STAC-SE              2:33.17    2:33.04  
      31.35   37.19   51.14   33.36                                
  6 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE               2:35.55    2:36.73  
      32.19   39.87   48.65   36.02                                
  7 Austin, Abi E             12 MCC-SE               2:43.99    2:38.43  
      36.47   40.69   46.08   35.19                                
  8 White, Emma-Kate A        12 MCC-SE               3:02.03    2:39.88  
      37.00   40.64   47.15   35.09                                
  9 Eiselstein, Jane F        12 MCC-SE               2:45.63    2:40.28  
      34.31   40.36   47.85   37.76                                
 10 Whited, Ava E             12 MCC-SE               2:49.54    2:41.26  
      34.57   38.43   50.15   38.11                                
 11 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               2:50.01    2:44.94  
      40.94   39.89   48.26   35.85                                
 12 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE               2:46.96    2:46.30  
      36.40   43.03   47.57   39.30                                
 13 Wills, Amelia R           12 BAY-SE               2:54.18    2:47.88  
      32.55   42.36   52.78   40.19                                
 14 Rayburn, Julia T          12 Excel-SE             2:52.10    2:51.13  
      39.13   43.40   49.33   39.27                                
 15 Lehman, Bella R           11 BAY-SE               2:58.21    2:57.64  
      41.56   43.90   51.72   40.46                                
 16 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               3:06.80    2:58.30  
      37.38   47.48   54.54   38.90                                
 17 Schenck, Caroline P       11 MCC-SE               3:07.16    3:03.79  
      41.30   43.08   55.43   43.98                                
 18 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               3:08.51    3:04.83  
      41.32   47.33   57.43   38.75                                
 19 Chamberlain, Emma C       12 BAY-SE               3:45.55    3:09.20  
      43.75   48.59   53.48   43.38                                
 20 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               3:03.58    3:10.29  
      46.06   45.56   58.48   40.19                                
 21 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               3:05.51    3:10.44  
      44.87   47.56   57.10   40.91                                
 
Event 78  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Post, Chase W             12 BAY-SE               2:32.77    2:27.04  
      32.53   37.16   43.68   33.67                                
  2 Haley, William A          12 CCAC-GA              2:38.05    2:27.05  
      32.96   37.24   43.28   33.57                                
  3 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               2:35.95    2:27.87  
      33.26   35.42   46.09   33.10                                
  4 Valdez, Roman             11 CCAC-GA                   NT    2:28.12  
      31.66   39.24   46.95   30.27                                
  5 Powe, Sam P               11 MCC-SE               2:31.91    2:28.26  
      33.36   37.17   45.16   32.57                                
  6 Kinley, Conor E           12 MCC-SE               2:33.93    2:28.28  
      31.98   38.29   45.00   33.01                                
  7 Snyder, Daniel P          12 BAY-SE               2:46.29    2:37.15  
      34.62   41.24   47.50   33.79                                
  8 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE               2:43.38    2:37.40  
      33.95   39.80   49.45   34.20                                
  9 Smith, Jack W             11 BAY-SE               2:45.58    2:38.88  
      34.49   41.91   46.18   36.30                                
 10 Von Canon, George Y       11 BAY-SE               2:50.21    2:39.84  
      32.48   39.74   50.92   36.70                                
 11 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE              2:36.34    2:40.71  
      31.58   40.10   51.59   37.44                                
 12 Han, Charlie P            11 BAY-SE               2:48.32    2:40.73  
      36.74   42.38   46.12   35.49                                
 13 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              2:43.34    2:40.89  
      36.27   41.25   48.19   35.18                                
 14 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA              2:50.23    2:41.26  
      34.26   43.20   49.13   34.67                                
 15 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA                   NT    2:46.10  
      40.64   43.62   46.37   35.47                                
 16 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                    NT    2:48.94  
      38.58   43.94   45.90   40.52                                
 17 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA              3:11.23    2:53.56  
      37.86   42.31   55.47   37.92                                
 18 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE               2:57.46    2:53.85  
      35.80   42.93   55.06   40.06                                
 19 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               2:58.94    2:55.14  
      41.09   47.16   49.21   37.68                                
 20 Grande, Alexander M       12 MCC-SE               3:06.62    2:56.42  
      37.56   45.34   55.47   38.05                                
 21 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE               3:10.96    2:58.24  
      38.54   47.62   52.90   39.18                                
 22 Bonastia, Kaleb S         11 BAY-SE                    NT    3:02.29  
      39.93   49.71   57.65   35.00                                
 23 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               2:47.06    3:02.54  
      39.00   45.83   55.62   42.09                                
 24 Cook, Harrison J          11 UN-SE                     NT    3:06.14  
      41.10   47.62   53.05   44.37                                
 25 Horne, Andrew J           11 MCC-SE               3:12.80    3:08.12  
      42.69   52.14   54.65   38.64                                
 26 Cloud, Carson C           11 BAY-SE                    NT    3:08.63  
      44.76   46.73   56.60   40.54                                
 27 Frakes, Ian M             12 MCC-SE               3:05.27    3:09.44  
      43.92   48.90   53.80   42.82                                
 28 Grady, Blake T            12 BAY-SE               3:23.83    3:09.90  
      40.09   49.84   59.40   40.57                                
 29 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                   NT    3:14.25  
      44.67   48.51   58.27   42.80                                
 30 Walton, Hunter M          11 MCC-SE                    NT    3:14.84  
      44.47   50.63   55.33   44.41                                
 -- Bond, Drew B              11 MCC-SE                    NT         DQ  
                      54.43   40.21                                
 
Event 79  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 38.93      35.57  
  2 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE                 33.93      35.96  
  3 Stacy, Katie G            10 STAC-SE                40.67      38.23  
  4 Skiles, Reese D           10 BAY-SE                 42.66      38.50  
  5 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE                 37.38      38.56  
  6 Drew, Allie E             10 BAY-SE                 42.58      40.33  
  7 Wagner, London L           9 CCAC-GA                   NT      40.98  
  8 Lydon, Ellie R             8 BAY-SE                 43.91      41.06  
  9 Chapin, Scout S            9 MCC-SE                 40.22      41.23  
 10 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA                43.06      41.42  
 11 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA                40.85      41.44  
 12 Farner, Kenz B            10 OSC-SE                 42.12      41.65  
 13 Lee, Bella S              10 CCAC-GA                41.94      41.68  
 14 Bohner, Frances M          8 MCC-SE                 51.07      42.68  
 15 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE                42.90      42.93  
 16 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE                41.00      43.00  
 17 Cockerham, Cambell E      10 BAY-SE                    NT      43.01  
 18 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                 42.77      43.34  
 19 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA                43.24      43.88  
 20 Margio, Addie R            9 BAY-SE                 45.68      44.89  
 21 Gonzalez, Olivia or O L   10 BAY-SE                 44.04      44.98  
 22 Techasiriwan, Elle P      10 OSC-SE                    NT      45.03  
 23 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE                 44.51      45.15  
 24 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE                 46.51      45.38  
 25 McCoy, Ava C               8 BAY-SE                 47.00      45.61  
 26 Laduc, Lexie J            10 STAC-SE                46.71      45.71  
 27 Bond, Adelaide M           8 MCC-SE                 52.84      46.02  
 28 Grady, Emma K             10 BAY-SE                 47.58      46.85  
 29 Miller, Bella N           10 BAY-SE                 54.64      47.38  
 30 LaDuc, Katie H            10 STAC-SE                45.92      47.45  
 31 Dauphinais, Jae E          9 OSC-SE                 50.75      47.54  
 32 Galassini, Mia E           9 UN-SE                     NT      48.45  
 33 McKenzie, Lexi E           9 OSC-SE                 51.69      48.63  
 34 Shaw, Hunter L             7 BAY-SE                 52.56      48.68  
 35 Schnarr, Jessie T          8 The Stingrays-SE       54.38      49.07  
 36 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE                 50.96      50.30  
 37 Kerns, Emaline S          10 MCC-SE                 53.31      50.64  
 38 Ogrodowczyk, Brooke E     10 BAY-SE                 53.27      50.87  
 39 Byrum, May W              10 BAY-SE                 51.15      51.33  
 40 Celis, Nathalia I          9 OSC-SE                    NT      51.73  
 41 Curtis, Caroline L         8 BAY-SE                    NT      51.93  
 42 Miller, Carina C          10 MCC-SE                    NT      52.20  
 43 Harnden, Sierra F         10 The Stingrays-SE       52.48      52.42  
 44 Nelson, Camden C           8 BAY-SE                 52.61      52.69  
 45 Hamilton, Elizabeth N      8 BAY-SE                 54.48      53.94  
 46 Martin, Hannah             8 MCC-SE                 53.38      54.30  
 47 Sanders, Avery R           9 MCC-SE               1:00.91      54.71  
 48 Kelch, Harper C           10 BAY-SE                 53.28      55.15  
 49 Obringer, Ella K           8 MCC-SE               1:01.12      55.24  
 50 Kelch, Scarlett W         10 BAY-SE                 55.71      56.39  
 51 Solomon, Zoe M             9 BAY-SE                 55.65      57.35  
 52 Wiley, Ella M              7 MCC-SE               1:00.79      57.50  
 53 Usrey, Eleanor R           7 BAY-SE                    NT      57.68  
 54 Hutcheson, Samantha M      8 CW-GA                     NT      57.86  
 55 Tejano, Lauren D           8 CW-GA                1:04.32      57.94  
 56 Lewis, Becca A            10 OSC-SE                 57.61      58.65  
 57 Calhoun, Jenna K           8 OSC-SE                    NT    1:00.33  
 58 Stickley, Caroline         9 BAY-SE               1:00.73    1:02.00  
 59 Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT    1:06.28  
 60 Garrett, Mae Thomas        7 BAY-SE               1:14.24    1:09.65  
 61 Walmsley, Ashlyn           6 BAY-SE                    NT    1:10.48  
 62 Gardner, Julia I           8 BAY-SE                    NT    1:16.48  
 -- Hoover, KaraLin G          7 BAY-SE                 57.13         DQ  
 -- Cobb, Addie G             10 MCC-SE                    NT         DQ  
 
Event 80  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Officer, Grayson B        10 MCC-SE                 36.35      35.63  
  2 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA                36.77      37.04  
  3 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE       38.04      37.11  
  4 Berry, Ryan R             10 MCC-SE                 36.26      37.22  
  5 Bevill, Ben H             10 MCC-SE                 37.09      37.98  
  6 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE       41.13      38.45  
  7 Drugmand, Jean A           9 STAC-SE                40.28      39.28  
  8 Bryant, Ben R              9 STAC-SE                39.21      39.35  
  9 Valdez, Franco             8 CCAC-GA                42.68      39.46  
 10 Withrow, Cole              9 CCAC-GA                42.70      39.78  
 11 Wagner, Luke L            10 CCAC-GA                40.62      40.36  
 12 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE                40.11      42.73  
 13 Simpson, Evan S            9 BAY-SE                 43.84      43.60  
 14 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE                 48.44      43.88  
 15 Chenard, Luc               9 CCAC-GA                45.41      43.91  
 16 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 41.73      44.10  
 17 Gartman, Jack E           10 BAY-SE                 45.01      44.36  
 18 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                 43.87      44.55  
 19 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE                 49.53      44.56  
 20 Cuaresma, Francis D       10 CCAC-GA                51.41      44.71  
 21 Rodgers, Rhett J           9 MCC-SE                 46.06      44.87  
 22 Lebed, Kirill N            9 OSC-SE                 50.53      45.02  
 23 Cloud, Camden M            8 BAY-SE                 56.43      45.51  
 24 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 50.18      45.83  
 25 Kammer, Mason E            9 UN-SE                     NT      45.88  
 26 Allen, William             9 CW-GA                  43.29      46.14  
 27 Sievers, Caleb M          10 MCC-SE                    NT      46.50  
 28 Harnden, Aiden J           8 The Stingrays-SE       50.51      46.51  
 29 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                 45.67      46.59  
 30 Huffhines, Carson A        7 The Stingrays-SE          NT      46.62  
 31 Stacy, Jonah R             8 STAC-SE                49.77      47.55  
 32 Richey, Ward W             9 MCC-SE               1:00.60      48.06  
 33 Brown, Josh C             10 The Stingrays-SE       52.59      48.12  
 34 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                 48.70      48.47  
 34 Holliman, Elijah D         9 MCC-SE                    NT      48.47  
 36 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 48.72      48.75  
 37 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 47.84      49.27  
 38 Tejano, Bryan D            9 CW-GA                  57.08      49.28  
 39 Wilhoit, Sam R             9 MCC-SE                 52.06      50.17  
 40 Patton, Nicholas G        10 STAC-SE                50.88      50.43  
 41 Blum, Brandon K           10 STAC-SE                53.69      50.87  
 42 Staszewski, Wally A        9 MCC-SE                 48.72      51.50  
 43 Von Canon, Johnny A        6 BAY-SE                 56.01      51.98  
 44 Clardy, Maddux R           8 BAY-SE                 58.26      52.08  
 45 Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE                 50.81      52.32  
 46 Meagher, Ben I             9 MCC-SE                 53.96      52.74  
 47 Allen, Cole T              7 CW-GA                  54.93      53.15  
 48 Byrum, Charlie B           8 BAY-SE                    NT      54.05  
 49 Carroll, Logan P           8 BAY-SE                    NT      54.80  
 50 Windberry, Jaden J         8 OSC-SE                 56.68      55.37  
 51 Borders, Tynan M           9 BAY-SE                 58.62      56.02  
 52 Holliman, Jed A            7 MCC-SE                    NT      56.06  
 53 Milz, Andrew               9 BAY-SE               1:01.82      56.12  
 54 Tejano, Dylan D            9 CW-GA                1:11.35      58.16  
 55 Weitzel, Andy J           10 MCC-SE                    NT      58.88  
 56 Skalicky, Alex J           7 RRST-SE              1:03.96      59.72  
 57 McDaniel, Cameron Z        7 MCC-SE                    NT      59.98  
 58 Powroznik, Kyle K          7 OSC-SE                    NT    1:00.15  
 59 Hampton, Prescott V        9 BAY-SE                    NT    1:04.37  
 60 Maloney, Cian F            8 CW-GA                     NT    1:04.86  
 61 Stickley, Thomas           8 BAY-SE                    NT    1:07.63  
 62 Ogrodowczyk, Cale C        7 BAY-SE                    NT    1:22.97  
 -- Roberson, Seth M           8 BAY-SE                 55.95         DQ  
 -- Riddle, Sam L             10 OSC-SE                    NT         DQ  
 -- Holliman, Noah S           6 MCC-SE                    NT         DQ  
 -- Garcia, Adam A             7 BAY-SE               1:53.08         DQ  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       11 MCC-SE                 30.91      30.13  
  2 Orr, Kailey R             12 STAC-SE                30.71      30.54  
  3 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE                 31.40      30.64  
  4 Sharma, Davina R          11 MCC-SE                 31.38      31.97  
  5 Parr, Lily K              12 MCC-SE                 32.85      32.19  
  6 Smith, Brighton B         11 MCC-SE                 33.41      32.69  
  7 Austin, Abi E             12 MCC-SE                 33.64      33.03  
  8 O'Ferrall, Abby           12 CCAC-GA                32.41      33.37  
  9 Whited, Ava E             12 MCC-SE                 36.13      33.45  
 10 Allen, Maddie P           12 OSC-SE                 34.57      33.66  
 11 White, Emma-Kate A        12 MCC-SE                 36.05      34.39  
 12 Wills, Amelia R           12 BAY-SE                 35.54      34.44  
 13 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE                 35.39      34.91  
 14 Eiselstein, Jane F        12 MCC-SE                 38.89      35.56  
 15 Richey, Emmy F            12 MCC-SE                 37.27      35.62  
 16 Lynn, Ella K              11 JST-SE                 35.00      36.10  
 17 Rayburn, Julia T          12 Excel-SE               36.04      36.43  
 18 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE                 37.51      37.03  
 19 Schenck, Caroline P       11 MCC-SE                 37.99      37.15  
 20 Lehman, Bella R           11 BAY-SE                 36.80      37.98  
 21 Hutcheson, Abigail A      11 CW-GA                  42.75      38.14  
 22 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE                 36.74      38.20  
 23 Whitaker, Caroline R      11 RRST-SE                43.93      38.84  
 24 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 41.13      39.60  
 25 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 39.66      40.11  
 26 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                 40.32      40.84  
 27 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE                 39.15      41.05  
 28 Chamberlain, Emma C       12 BAY-SE                 47.15      41.46  
 29 de Jong, Laila M          12 CW-GA                  43.34      42.17  
 30 Howell, Lola R            12 MCC-SE                 45.03      42.38  
 31 Walker, Storm A           12 MCC-SE                 43.19      42.51  
 32 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 46.82      44.22  
 33 Raines, Alana M           11 BAY-SE                 47.12      44.56  
 34 Weaver, Anne              12 CW-GA                  48.47      51.58  
 35 Von Krosigk, Lacie D      11 CW-GA                  49.14      51.69  
 36 Rountree, Carys M         11 CW-GA                     NT      51.90  
 37 Marshall-Yeager, Allura   11 UN-SE                     NT    1:06.73  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE                 30.66      30.73  
  2 Powe, Sam P               11 MCC-SE                 31.72      31.98  
  3 West, Ethan D             11 JST-SE                 31.90      32.25  
  4 Haley, William A          12 CCAC-GA                33.59      32.71  
  5 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE                 33.43      32.89  
  6 Kinley, Conor E           12 MCC-SE                 33.75      33.18  
  7 Valdez, Roman             11 CCAC-GA                35.50      33.39  
  8 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE                33.05      33.78  
  9 Post, Chase W             12 BAY-SE                 33.33      33.79  
 10 Von Canon, George Y       11 BAY-SE                 34.77      34.21  
 11 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE                34.40      34.57  
 12 Smith, Jack W             11 BAY-SE                 34.44      35.04  
 13 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE                 35.77      35.48  
 14 Grande, Alexander M       12 MCC-SE                 35.49      35.54  
 15 Davis, Eli L              12 MCC-SE                 39.34      35.70  
 16 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA                36.67      36.27  
 17 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA                39.27      36.32  
 18 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA                37.54      36.76  
 19 Gairing, Michael F        11 CW-GA                  37.90      37.03  
 20 Bonastia, Kaleb S         11 BAY-SE                 44.38      37.99  
 21 Wilson, Reid G            11 BAY-SE                 36.45      38.02  
 22 Grady, Blake T            12 BAY-SE                 39.15      38.16  
 23 Stockton, Nick G          12 CW-GA                  39.30      38.31  
 24 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE                 36.78      38.58  
 25 Hyams, Phillip T          11 UN-SE                  39.22      38.80  
 26 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 38.59      38.84  
 27 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 42.97      38.97  
 28 Frakes, Devon C           11 MCC-SE                 38.91      39.57  
 29 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE                 40.90      40.07  
 30 Frakes, Ian M             12 MCC-SE                 38.80      40.49  
 31 Cloud, Carson C           11 BAY-SE                 49.96      40.64  
 32 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                42.13      41.59  
 33 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE                 41.10      41.88  
 34 Bond, Drew B              11 MCC-SE                 38.31      42.04  
 35 Horne, Andrew J           11 MCC-SE                 42.44      43.20  
 36 Benjamin, Will P          12 CW-GA                  44.03      43.84  
 37 Carney, Brayden H         11 MCC-SE                 43.64      44.66  
 38 Walton, Hunter M          11 MCC-SE                 41.74      44.98  
 39 Gardner, Robert J         12 CW-GA                     NT      48.38  
 40 Dennis, Christian         11 MCC-SE                 40.46      49.45  
 41 Donegan, Gabe L           11 The Stingrays-SE       55.62      51.63  
 
Event 83  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE               1:26.35    1:28.92  
      43.12   45.80                                                
  2 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE               1:36.52    1:32.55  
      43.37   49.18                                                
  3 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE               1:32.36    1:33.35  
      44.67   48.68                                                
  4 Stacy, Katie G            10 STAC-SE              1:41.13    1:34.50  
      45.04   49.46                                                
  5 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               1:40.43    1:38.17  
      46.40   51.77                                                
  6 Chapin, Scout S            9 MCC-SE                    NT    1:38.36  
      46.23   52.13                                                
  7 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE              1:40.97    1:39.05  
      47.83   51.22                                                
  8 Skiles, Reese D           10 BAY-SE               1:46.28    1:40.08  
      46.89   53.19                                                
  9 Lee, Bella S              10 CCAC-GA              1:37.52    1:42.08  
      48.40   53.68                                                
 10 McCoy, Ava C               8 BAY-SE                    NT    1:45.07  
      50.05   55.02                                                
 11 Bohner, Frances M          8 MCC-SE                    NT    1:45.37  
      51.25   54.12                                                
 12 Gonzalez, Olivia or O L   10 BAY-SE               1:45.77    1:47.38  
      50.66   56.72                                                
 13 Laduc, Lexie J            10 STAC-SE              1:48.84    1:47.53  
      52.79   54.74                                                
 14 Margio, Addie R            9 BAY-SE               1:45.16    1:47.78  
      49.95   57.83                                                
 15 LaDuc, Katie H            10 STAC-SE              1:43.44    1:48.22  
      50.59   57.63                                                
 16 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA              1:42.99    1:48.23  
      50.53   57.70                                                
 17 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE              1:47.27    1:48.24  
      50.49   57.75                                                
 18 Farner, Kenz B            10 OSC-SE               1:48.30    1:48.99  
      51.80   57.19                                                
 19 Bond, Madeline J          10 MCC-SE               1:52.25    1:49.61  
      51.82   57.79                                                
 20 Lydon, Ellie R             8 BAY-SE               2:05.01    1:49.72  
      52.75   56.97                                                
 21 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA              1:54.01    1:51.19  
      50.19 1:01.00                                                
 22 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA              1:57.15    1:52.78  
      52.98   59.80                                                
 23 Bond, Adelaide M           8 MCC-SE                    NT    1:54.48  
      54.15 1:00.33                                                
 24 Wagner, London L           9 CCAC-GA              2:04.00    1:55.21  
      52.65 1:02.56                                                
 25 Drew, Allie E             10 BAY-SE               2:00.59    1:55.62  
      54.65 1:00.97                                                
 26 Miller, Bella N           10 BAY-SE               1:57.87    1:55.68  
      52.27 1:03.41                                                
 27 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE               1:58.82    1:57.72  
      55.60 1:02.12                                                
 28 Cockerham, Cambell E      10 BAY-SE                    NT    1:58.75  
      56.24 1:02.51                                                
 29 Dauphinais, Jae E          9 OSC-SE               2:03.50    2:03.72  
      58.43 1:05.29                                                
 30 Miller, Carina C          10 MCC-SE                    NT    2:04.76  
 31 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               2:11.71    2:04.77  
      57.56 1:07.21                                                
 32 Grady, Emma K             10 BAY-SE               2:12.21    2:05.71  
      58.28 1:07.43                                                
 33 Kelch, Harper C           10 BAY-SE                    NT    2:08.71  
    1:00.72 1:07.99                                                
 34 Harnden, Sierra F         10 The Stingrays-SE          NT    2:08.96  
    1:01.55 1:07.41                                                
 35 Kelch, Scarlett W         10 BAY-SE                    NT    2:09.12  
      58.64 1:10.48                                                
 36 Wiley, Ella M              7 MCC-SE                    NT    2:10.56  
 37 Byrum, May W              10 BAY-SE                    NT    2:12.65  
    1:03.11 1:09.54                                                
 38 Kerns, Emaline S          10 MCC-SE                    NT    2:15.59  
    1:03.85 1:11.74                                                
 39 Shaw, Hunter L             7 BAY-SE                    NT    2:17.26  
    1:02.25 1:15.01                                                
 40 McKenzie, Lexi E           9 OSC-SE                    NT    2:20.37  
    1:08.22 1:12.15                                                
 41 Schnarr, Jessie T          8 The Stingrays-SE          NT    2:29.51  
    1:05.81 1:23.70                                                
 42 Obringer, Ella K           8 MCC-SE                    NT    2:33.13  
    1:14.21 1:18.92                                                
 -- Cobb, Addie G             10 MCC-SE               1:57.83         DQ  
      53.66   58.74                                                
 -- Sanders, Avery R           9 MCC-SE                    NT         DQ  
      57.68 1:05.53                                                
 -- Hamilton, Elizabeth N      8 BAY-SE                    NT         DQ  
    1:16.14 1:24.14                                                
 -- Nelson, Camden C           8 BAY-SE                    NT         DQ  
    1:04.15 1:24.84                                                
 -- Ogrodowczyk, Brooke E     10 BAY-SE               2:08.27         DQ  
    1:01.60 1:09.43                                                
 
Event 84  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Officer, Grayson B        10 MCC-SE               1:26.17    1:25.21  
      41.35   43.86                                                
  2 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE     1:35.25    1:30.95  
      43.05   47.90                                                
  3 Withrow, Cole              9 CCAC-GA              1:32.41    1:32.09  
      43.55   48.54                                                
  4 Berry, Ryan R             10 MCC-SE               1:33.72    1:32.18  
      45.01   47.17                                                
  5 Porter, Vincent J          9 BAY-SE               1:32.53    1:33.36  
      44.78   48.58                                                
  6 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA              1:36.46    1:37.89  
      46.48   51.41                                                
  7 Bevill, Ben H             10 MCC-SE               1:41.15    1:38.05  
      46.83   51.22                                                
  8 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE               1:40.79    1:41.79  
      47.42   54.37                                                
  9 Chenard, Luc               9 CCAC-GA              1:41.02    1:42.19  
      47.78   54.41                                                
 10 Simpson, Evan S            9 BAY-SE               1:46.48    1:44.33  
      49.53   54.80                                                
 11 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE              1:46.72    1:44.37  
      51.19   53.18                                                
 12 Rodgers, Rhett J           9 MCC-SE               1:52.05    1:46.62  
      15.68 1:30.94                                                
 13 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE     1:55.87    1:46.70  
      50.01   56.69                                                
 14 Valdez, Franco             8 CCAC-GA                   NT    1:46.81  
      51.02   55.79                                                
 15 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE               1:59.74    1:48.94  
      51.64   57.30                                                
 16 Cloud, Camden M            8 BAY-SE                    NT    1:49.28  
      51.14   58.14                                                
 17 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               1:46.85    1:51.72  
      52.26   59.46                                                
 18 Richey, Ward W             9 MCC-SE                    NT    1:53.57  
      55.64   57.93                                                
 19 Brown, Josh C             10 The Stingrays-SE          NT    1:54.49  
      55.71   58.78                                                
 20 Bryant, Ben R              9 STAC-SE                   NT    1:54.63  
      55.29   59.34                                                
 21 Sievers, Caleb M          10 MCC-SE                    NT    1:54.84  
      55.69   59.15                                                
 22 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               1:59.27    1:55.59  
      56.30   59.29                                                
 23 Gartman, Jack E           10 BAY-SE               1:55.27    1:55.80  
      55.21 1:00.59                                                
 24 Drugmand, Jean A           9 STAC-SE              1:58.44    1:57.78  
      55.30 1:02.48                                                
 25 Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE               1:57.24    1:59.78  
      58.64 1:01.14                                                
 26 Wagner, Luke L            10 CCAC-GA                   NT    2:01.62  
      56.56 1:05.06                                                
 27 Stacy, Jonah R             8 STAC-SE                   NT    2:03.59  
      59.22 1:04.37                                                
 28 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               2:23.60    2:04.91  
      57.37 1:07.54                                                
 29 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE               1:57.98    2:06.87  
      57.59 1:09.28                                                
 30 Windberry, Jaden J         8 OSC-SE                    NT    2:07.28  
    1:01.49 1:05.79                                                
 31 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE               2:09.07    2:07.59  
    1:01.83 1:05.76                                                
 32 Kammer, Mason E            9 UN-SE                     NT    2:07.68  
    1:00.31 1:07.37                                                
 33 Wilhoit, Sam R             9 MCC-SE                    NT    2:10.48  
    1:01.39 1:09.09                                                
 34 Blum, Brandon K           10 STAC-SE                   NT    2:11.43  
    1:02.71 1:08.72                                                
 35 Staszewski, Wally A        9 MCC-SE                    NT    2:12.94  
    1:01.43 1:11.51                                                
 36 Skalicky, Alex J           7 RRST-SE                   NT    2:31.42  
    1:10.12 1:21.30                                                
 -- Lebed, Kirill N            9 OSC-SE                    NT         DQ  
    1:04.75 1:06.75                                                
 -- Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:49.14         DQ  
      52.10   50.89                                                
 -- Harnden, Aiden J           8 The Stingrays-SE          NT         DQ  
    1:04.65 1:11.66                                                
 -- Patton, Nicholas G        10 STAC-SE              2:11.17         DQ  
    1:02.60 1:08.44                                                
 -- Clardy, Maddux R           8 BAY-SE                    NT         DQ  
    1:09.66 1:20.77                                                
 
Event 85  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       11 MCC-SE               1:22.86    1:14.59  
      34.96   39.63                                                
  2 Smith, Brighton B         11 MCC-SE               1:17.10    1:17.15  
      36.65   40.50                                                
  3 White, Emma-Kate A        12 MCC-SE               1:24.39    1:19.37  
      37.10   42.27                                                
  4 Solomon, Ally E           12 UN-SE                1:26.67    1:19.74  
      37.32   42.42                                                
  5 Sharma, Davina R          11 MCC-SE               1:22.08    1:22.27  
      38.84   43.43                                                
  6 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE               1:25.64    1:23.96  
      39.34   44.62                                                
  7 Parr, Lily K              12 MCC-SE               1:29.56    1:26.35  
      42.05   44.30                                                
  8 Eiselstein, Jane F        12 MCC-SE               1:31.90    1:26.84  
      42.12   44.72                                                
  9 Rayburn, Julia T          12 Excel-SE             1:27.66    1:26.92  
      40.66   46.26                                                
 10 Orr, Kailey R             12 STAC-SE                   NT    1:28.03  
      41.50   46.53                                                
 11 Austin, Abi E             12 MCC-SE               1:30.63    1:28.21  
      42.24   45.97                                                
 12 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE               1:30.94    1:28.23  
      41.61   46.62                                                
 13 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               1:32.98    1:29.43  
      42.90   46.53                                                
 14 Whited, Ava E             12 MCC-SE               1:32.39    1:29.92  
      43.03   46.89                                                
 15 Wills, Amelia R           12 BAY-SE               1:34.57    1:30.31  
      42.59   47.72                                                
 16 Lynn, Ella K              11 JST-SE               1:26.76    1:30.40  
      42.56   47.84                                                
 17 Chamberlain, Emma C       12 BAY-SE               1:45.15    1:30.83  
      41.88   48.95                                                
 18 Schenck, Caroline P       11 MCC-SE               1:32.73    1:32.94  
      42.87   50.07                                                
 19 Lehman, Bella R           11 BAY-SE               1:37.35    1:33.81  
      44.21   49.60                                                
 20 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE               1:34.50    1:34.63  
      43.18   51.45                                                
 21 Whitaker, Caroline R      11 RRST-SE                   NT    1:34.75  
      43.46   51.29                                                
 22 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:43.77    1:40.25  
      47.22   53.03                                                
 23 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               1:42.81    1:40.30  
      48.91   51.39                                                
 24 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:44.01    1:41.47  
      49.19   52.28                                                
 25 Allen, Maddie P           12 OSC-SE               2:11.81    1:43.00  
      49.06   53.94                                                
 26 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               1:42.33    1:44.13  
      49.26   54.87                                                
 27 Walker, Storm A           12 MCC-SE               1:47.35    1:44.69  
      49.23   55.46                                                
 28 Howell, Lola R            12 MCC-SE                    NT    1:47.51  
      50.53   56.98                                                
 29 Rountree, Carys M         11 CW-GA                     NT    2:03.53  
 -- Raines, Alana M           11 BAY-SE                    NT         DQ  
      56.07 1:09.65                                                
 -- Eldridge, Emily G         12 OSC-SE                    NT         DQ  
      47.50   54.76                                                
 -- Balino, Katie             12 CCAC-GA              1:58.61         DQ  
 
Event 86  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Post, Chase W             12 BAY-SE               1:16.77    1:13.90  
      34.90   39.00                                                
  2 Haley, William A          12 CCAC-GA              1:18.68    1:14.71  
      35.19   39.52                                                
  3 Kinley, Conor E           12 MCC-SE               1:20.36    1:17.27  
      36.15   41.12                                                
  4 Eastman, Owen M           11 BAY-SE               1:27.33    1:21.90  
      39.73   42.17                                                
  5 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE               1:22.80    1:24.40  
      39.08   45.32                                                
  6 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               1:30.41    1:24.54  
      39.10   45.44                                                
  7 Powe, Sam P               11 MCC-SE               1:24.48    1:24.79  
      40.93   43.86                                                
  8 Smith, Jack W             11 BAY-SE               1:23.30    1:25.37  
      39.94   45.43                                                
  9 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA              1:26.91    1:25.74  
      40.91   44.83                                                
 10 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE              1:26.56    1:25.83  
      41.75   44.08                                                
 11 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE               1:34.25    1:26.64  
      41.57   45.07                                                
 12 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:28.71    1:27.84  
      41.53   46.31                                                
 13 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE              1:23.08    1:27.89  
      41.14   46.75                                                
 14 West, Ethan D             11 JST-SE               1:25.60    1:27.94  
      41.52   46.42                                                
 15 Von Canon, George Y       11 BAY-SE               1:29.74    1:29.01  
      41.94   47.07                                                
 16 Stockton, Nick G          12 CW-GA                1:31.79    1:29.72  
      41.78   47.94                                                
 17 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               1:29.55    1:30.49  
      41.99   48.50                                                
 18 Frakes, Ian M             12 MCC-SE               1:31.72    1:33.46  
      43.64   49.82                                                
 19 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA              1:30.65    1:33.62  
      44.40   49.22                                                
 20 Cook, Harrison J          11 UN-SE                1:38.05    1:34.31  
      43.93   50.38                                                
 21 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE               1:38.33    1:34.67  
      45.69   48.98                                                
 22 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE               1:37.08    1:35.96  
      45.63   50.33                                                
 23 Bonastia, Kaleb S         11 BAY-SE               1:48.38    1:36.23  
      44.30   51.93                                                
 24 Grande, Alexander M       12 MCC-SE               1:43.25    1:37.00  
      44.85   52.15                                                
 25 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA              1:33.94    1:37.30  
      45.12   52.18                                                
 26 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:39.73    1:37.79  
      45.31   52.48                                                
 27 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE               1:39.32    1:38.39  
      47.13   51.26                                                
 28 Cloud, Carson C           11 BAY-SE                    NT    1:39.06  
      48.01   51.05                                                
 29 Grady, Blake T            12 BAY-SE                    NT    1:42.21  
      47.71   54.50                                                
 30 Carney, Brayden H         11 MCC-SE               1:44.22    1:46.12  
      48.22   57.90                                                
 31 Horne, Andrew J           11 MCC-SE               1:39.32    1:46.41  
      49.74   56.67                                                
 32 Wilson, Reid G            11 BAY-SE               1:41.42    1:46.48  
      49.06   57.42                                                
 33 Walton, Hunter M          11 MCC-SE               1:41.69    1:47.30  
      50.63   56.67                                                
 34 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:39.84    1:48.99  
      50.56   58.43                                                
 35 Dennis, Christian         11 MCC-SE               1:50.86    1:52.10  
      50.14 1:01.96                                                
 36 Gardner, Robert J         12 CW-GA                     NT    1:56.34  
      54.61 1:01.73                                                
 37 Donegan, Gabe L           11 The Stingrays-SE          NT    2:10.57  
      59.70 1:10.87                                                
 -- Bond, Drew B              11 MCC-SE                    NT         DQ  
      47.03 1:25.80                                                
 
Event 87  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE                 34.62      36.48  
  2 Chapin, Scout S            9 MCC-SE                 37.25      38.28  
  3 Stacy, Katie G            10 STAC-SE                42.76      39.19  
  4 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA                44.82      39.55  
  5 Quernemoen, Julia E        9 MCC-SE                 37.67      39.58  
  6 Wagner, London L           9 CCAC-GA                44.56      40.46  
  7 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 39.72      40.97  
  8 Orr, Kenzie M             10 STAC-SE                41.45      41.02  
  9 Lydon, Ellie R             8 BAY-SE                 41.82      41.23  
 10 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA                42.07      41.39  
 11 Gonzalez, Olivia or O L   10 BAY-SE                 43.57      42.78  
 11 Lee, Bella S              10 CCAC-GA                44.53      42.78  
 13 Bohner, Frances M          8 MCC-SE                    NT      44.08  
 14 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                 43.48      44.12  
 15 Murphree, Charlotte W     10 BAY-SE                 45.47      46.25  
 16 Dauphinais, Jae E          9 OSC-SE                 45.55      46.61  
 17 Farner, Kenz B            10 OSC-SE                 44.99      46.80  
 18 Skiles, Reese D           10 BAY-SE                 46.55      47.97  
 19 Dummermuth, Jackie N      10 STAC-SE                49.52      48.40  
 20 Laduc, Lexie J            10 STAC-SE                46.32      48.43  
 21 Galassini, Mia E           9 UN-SE                     NT      49.00  
 22 LaDuc, Katie H            10 STAC-SE                49.38      49.76  
 23 Miller, Bella N           10 BAY-SE                    NT      50.14  
 24 McCoy, Ava C               8 BAY-SE                 50.59      50.91  
 25 Cockerham, Cambell E      10 BAY-SE                    NT      51.02  
 26 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE                 49.67      51.69  
 27 Hutcheson, Samantha M      8 CW-GA                     NT      52.80  
 28 Saylors, Gracison S        8 CCAC-GA                49.11      53.31  
 29 McKenzie, Lexi E           9 OSC-SE               1:02.71      53.38  
 30 Bond, Adelaide M           8 MCC-SE                 50.83      53.58  
 31 Shaw, Hunter L             7 BAY-SE                 49.50      55.19  
 32 Celis, Nathalia I          9 OSC-SE                    NT      56.20  
 33 Martin, Hannah             8 MCC-SE                    NT      56.41  
 34 Wiley, Ella M              7 MCC-SE                    NT      57.48  
 35 Grady, Emma K             10 BAY-SE                    NT      57.51  
 36 Sanders, Avery R           9 MCC-SE                 54.09      57.57  
 37 Obringer, Ella K           8 MCC-SE               1:22.27      58.57  
 38 Miller, Carina C          10 MCC-SE                    NT      58.97  
 39 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               1:10.91    1:00.63  
 40 Hoover, KaraLin G          7 BAY-SE                    NT    1:00.65  
 41 Ogrodowczyk, Brooke E     10 BAY-SE               1:05.63    1:01.38  
 42 Calhoun, Jenna K           8 OSC-SE                    NT    1:02.28  
 43 Harnden, Sierra F         10 The Stingrays-SE     1:09.40    1:03.11  
 44 Kerns, Emaline S          10 MCC-SE                    NT    1:06.12  
 45 Stickley, Caroline         9 BAY-SE                    NT    1:07.00  
 46 Schnarr, Jessie T          8 The Stingrays-SE          NT    1:11.69  
 47 Lewis, Becca A            10 OSC-SE               1:14.88    1:12.02  
 48 Usrey, Eleanor R           7 BAY-SE                    NT    1:13.03  
 -- Curtis, Caroline L         8 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Gardner, Julia I           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Cobb, Addie G             10 MCC-SE                 56.03         DQ  
 
Event 88  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Officer, Grayson B        10 MCC-SE                 31.09      31.13  
  2 Huffhines, Austin E       10 The Stingrays-SE       33.60      32.47  
  3 Bevill, Ben H             10 MCC-SE                 34.62      34.90  
  4 Berry, Ryan R             10 MCC-SE                 35.94      35.15  
  5 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA                37.07      36.63  
  6 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                 37.14      37.66  
  7 Chenard, Luc               9 CCAC-GA                38.91      37.96  
  8 Casserly, Tyler J         10 STAC-SE                37.24      39.43  
  9 Withrow, Cole              9 CCAC-GA                35.22      39.45  
 10 Valdez, Franco             8 CCAC-GA                45.12      40.34  
 11 Wagner, Luke L            10 CCAC-GA                   NT      41.34  
 12 Bryant, Ben R              9 STAC-SE                44.68      41.99  
 13 Drugmand, Jean A           9 STAC-SE                42.64      44.06  
 14 Snyder, Benjamin R        10 The Stingrays-SE       48.03      44.21  
 15 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                 45.68      44.74  
 16 Simpson, Evan S            9 BAY-SE                 47.80      44.95  
 17 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                    NT      46.57  
 18 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 43.72      47.16  
 19 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 44.60      47.65  
 20 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 53.99      47.66  
 21 Gartman, Jack E           10 BAY-SE                 49.44      47.95  
 22 Lebed, Kirill N            9 OSC-SE                 53.66      48.40  
 23 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE                 52.49      49.27  
 24 Sievers, Caleb M          10 MCC-SE                    NT      49.38  
 25 Rodgers, Rhett J           9 MCC-SE                 54.15      50.09  
 26 Allen, William             9 CW-GA                  50.83      51.10  
 27 Chamberlain, Shiloh S     10 BAY-SE                 50.67      55.72  
 28 Windberry, Jaxon W        10 OSC-SE                 51.72      56.30  
 29 Blum, Brandon K           10 STAC-SE                59.56      57.76  
 30 Richey, Ward W             9 MCC-SE               1:00.31      57.87  
 31 Holliman, Elijah D         9 MCC-SE                    NT      57.99  
 32 Haberhern, Braxton C      10 BAY-SE                 56.19      58.58  
 33 Staszewski, Wally A        9 MCC-SE                    NT      58.79  
 34 Brown, Josh C             10 The Stingrays-SE     1:01.20      58.90  
 35 Wilhoit, Sam R             9 MCC-SE                    NT      59.56  
 36 Patton, Nicholas G        10 STAC-SE              1:03.20    1:03.16  
 37 Stacy, Jonah R             8 STAC-SE              1:05.15    1:03.28  
 38 Tejano, Bryan D            9 CW-GA                     NT    1:06.23  
 39 Allen, Cole T              7 CW-GA                     NT    1:07.08  
 40 Harnden, Aiden J           8 The Stingrays-SE     1:02.37    1:07.29  
 41 Meagher, Ben I             9 MCC-SE               1:05.06    1:07.69  
 42 Roberson, Seth M           8 BAY-SE                    NT    1:09.00  
 43 Tejano, Dylan D            9 CW-GA                     NT    1:09.70  
 44 Von Canon, Johnny A        6 BAY-SE                    NT    1:10.23  
 45 Byrum, Charlie B           8 BAY-SE                    NT    1:14.67  
 46 Weitzel, Andy J           10 MCC-SE                    NT    1:24.48  
 -- Maloney, Cian F            8 CW-GA                     NT         DQ  
 -- McDaniel, Cameron Z        7 MCC-SE                    NT         DQ  
 -- Holliman, Jed A            7 MCC-SE                    NT         DQ  
 -- Holliman, Noah S           6 MCC-SE                    NT         DQ  
 -- Milz, Andrew               9 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Stickley, Thomas           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 
Event 89  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       11 MCC-SE                 29.08      28.46  
  2 Orr, Kailey R             12 STAC-SE                30.09      29.49  
  3 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE                 30.15      29.81  
  4 Parr, Lily K              12 MCC-SE                 31.82      31.05  
  5 Wills, Amelia R           12 BAY-SE                 31.16      31.12  
  6 Smith, Brighton B         11 MCC-SE                 31.52      31.91  
  7 Whited, Ava E             12 MCC-SE                 33.26      32.84  
  8 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE                 34.12      33.26  
  9 Eiselstein, Jane F        12 MCC-SE                 35.23      33.27  
 10 Austin, Abi E             12 MCC-SE                 35.17      33.35  
 11 Sharma, Davina R          11 MCC-SE                 31.56      33.49  
 12 Allen, Maddie P           12 OSC-SE                 38.37      33.82  
 13 Lynn, Ella K              11 JST-SE                 32.18      34.76  
 14 Hutcheson, Abigail A      11 CW-GA                  41.89      34.80  
 15 White, Emma-Kate A        12 MCC-SE                 34.56      34.81  
 16 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 35.89      35.71  
 17 Solomon, Ally E           12 UN-SE                  36.96      36.99  
 18 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE                 38.94      37.33  
 19 Rayburn, Julia T          12 Excel-SE               37.18      37.78  
 20 Chamberlain, Emma C       12 BAY-SE                 48.47      41.18  
 21 Lehman, Bella R           11 BAY-SE                 40.94      41.43  
 22 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 40.51      41.58  
 23 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE                 41.63      41.93  
 24 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE                 42.63      42.20  
 25 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT      42.25  
 26 Richey, Emmy F            12 MCC-SE                 43.51      42.87  
 27 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 41.70      44.42  
 28 Eldridge, Emily G         12 OSC-SE                    NT      44.47  
 29 Walker, Storm A           12 MCC-SE                 46.75      44.69  
 30 Howell, Lola R            12 MCC-SE                 43.17      45.28  
 31 de Jong, Laila M          12 CW-GA                  45.84      47.94  
 32 Weaver, Anne              12 CW-GA                  50.85      48.80  
 
Event 90  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kinley, Conor E           12 MCC-SE                 29.92      29.71  
  2 Valdez, Roman             11 CCAC-GA                30.41      30.34  
  3 Sweetman, Caden G         12 STAC-SE                30.58      31.15  
  4 Von Canon, George Y       11 BAY-SE                 31.26      31.18  
  5 Powe, Sam P               11 MCC-SE                 31.31      31.25  
  6 Haley, William A          12 CCAC-GA                33.41      31.71  
  7 Post, Chase W             12 BAY-SE                 31.35      31.94  
  8 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE                 31.92      32.35  
  9 Snyder, Daniel P          12 BAY-SE                 33.43      32.63  
 10 Wilson, Reid G            11 BAY-SE                 33.71      33.08  
 11 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE                 32.35      33.11  
 12 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE                 33.20      33.16  
 13 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA                35.27      33.40  
 14 Cotten, Jackson W         12 STAC-SE                33.87      33.70  
 15 Grande, Alexander M       12 MCC-SE                 34.30      34.29  
 16 West, Ethan D             11 JST-SE                 34.11      34.70  
 17 Calderon-Schuler, Patric  11 CCAC-GA                35.94      35.20  
 18 Smith, Jack W             11 BAY-SE                 35.68      35.35  
 19 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE                 38.19      36.32  
 20 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 37.05      36.62  
 21 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE                 37.89      36.73  
 22 Gairing, Michael F        11 CW-GA                  37.04      36.84  
 23 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE                 38.00      37.45  
 24 Frakes, Devon C           11 MCC-SE                 39.27      37.68  
 25 Bond, Drew B              11 MCC-SE                 39.44      38.35  
 26 Eastman, Owen M           11 BAY-SE                 41.14      38.74  
 27 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA                40.73      39.10  
 28 Grady, Blake T            12 BAY-SE                 41.35      39.24  
 29 Davis, Eli L              12 MCC-SE                 41.82      39.27  
 30 Horne, Andrew J           11 MCC-SE                 39.19      39.60  
 31 Stockton, Nick G          12 CW-GA                  43.99      40.15  
 32 Cook, Harrison J          11 UN-SE                  42.86      41.63  
 33 Walton, Hunter M          11 MCC-SE                 40.14      42.71  
 34 Cloud, Carson C           11 BAY-SE                 53.83      43.29  
 35 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                43.80      43.43  
 36 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 42.63      44.54  
 37 Frakes, Ian M             12 MCC-SE                 44.13      48.53  
 38 Benjamin, Will P          12 CW-GA                  46.54      48.68  
 39 Carney, Brayden H         11 MCC-SE                 45.73      50.36  
 40 Dennis, Christian         11 MCC-SE                 54.10      56.48  
 41 Donegan, Gabe L           11 The Stingrays-SE          NT    1:08.04  
 
Event 91  Boys 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               5:51.17    5:48.66  
      31.75   36.35   36.50   35.92   35.44   35.39   35.40   35.30
      34.20   32.41                                                
  2 Valdez, Roman             11 CCAC-GA              5:50.23    5:50.37  
      31.04   36.46   37.17   35.92   36.26   36.17   36.64   36.01
      35.36   29.34                                                
  3 Snyder, Daniel P          12 BAY-SE               6:21.22    5:54.36  
      31.66   35.43   36.40   36.52   36.28   36.07   36.35   35.97
      35.81   33.87                                                
  4 Powe, Sam P               11 MCC-SE               5:57.59    5:55.49  
      31.77   36.27   36.95   36.45   36.71   36.21   36.28   36.60
      35.77   32.48                                                
  5 Post, Chase W             12 BAY-SE               6:06.26    5:56.47  
      31.18   34.96   36.94   36.15   36.72   36.04   36.76   36.24
      35.99   35.49                                                
  6 Haley, William A          12 CCAC-GA              6:15.23    6:00.65  
      31.83   36.44   37.40   37.31   36.63   36.27   37.16   37.52
      37.01   33.08                                                
  7 Kinley, Conor E           12 MCC-SE               6:53.40    6:11.31  
      31.08   36.74   37.93   39.25   38.85   37.92   38.69   38.34
      37.28   35.23                                                
  8 Han, Charlie P            11 BAY-SE               6:32.19    6:19.63  
      33.97   37.39   38.31   38.66   38.91   39.23   38.99   39.28
      38.91   35.98                                                
  9 Valdez, Bruno             11 CCAC-GA              6:30.25    6:20.56  
      32.51   37.57   39.29   39.36   39.35   39.31   39.42   39.11
      38.25   36.39                                                
 10 Von Canon, George Y       11 BAY-SE               6:43.65    6:28.71  
      33.42   37.28   39.07   39.85   40.26   40.48   40.81   41.04
      39.45   37.05                                                
 11 Smith, Jack W             11 BAY-SE               6:45.99    6:28.81  
      33.90   38.09   40.49   41.15   39.73   40.50   40.09   39.88
      39.53   35.45                                                
 12 Fitzsimmons, Finn J       12 MCC-SE               6:58.50    6:29.55  
      34.41   40.05   40.92   40.15   40.43   39.56   38.93   40.41
      38.92   35.77                                                
 13 Withrow, Orrin            11 CCAC-GA              6:30.23    6:29.58  
      33.28   38.01   38.68   38.97   40.11   40.41   41.66   40.30
      41.52   36.64                                                
 14 Berry, Ryan R             10 MCC-SE               6:43.12    6:36.31  
      34.10   39.93   40.61   40.16   40.52   41.15   41.31   40.48
      40.40   37.65                                                
 15 Alameddine, Caled H       12 MCC-SE                    NT    6:37.44  
      33.36   39.06   40.35   40.41   41.02   41.00   42.13   41.37
      40.46   38.28                                                
 16 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               6:58.38    6:39.25  
      34.25   39.36   40.35   41.20   41.88   41.95   40.69   42.14
      39.86   37.57                                                
 17 Sewell, Maxwell K         12 BAY-SE               7:22.96    6:52.22  
      37.87   40.84   41.22   41.91   42.78   42.62   42.24   42.24
      41.02   39.48                                                
 18 Taylor, Isaac C           11 MCC-SE                    NT    7:01.39  
      39.59   42.67   43.27   43.37   44.53   43.77   43.37   43.59
      40.99   36.24                                                
 19 Shaw, Aidan G             11 BAY-SE               6:56.93    7:03.36  
      35.01   41.13   44.55   44.11   43.90   44.88   43.52   43.55
      43.26   39.45                                                
 20 Officer, Grayson B        10 MCC-SE               7:06.68    7:04.25  
      35.89   40.60   43.71   42.79   44.13   43.75   43.85   44.36
      43.59   41.58                                                
 21 Bevill, Ben H             10 MCC-SE                    NT    7:07.57  
      37.12   42.03   44.01   44.19   44.67   44.89   44.54   45.15
      43.10   37.87                                                
 22 Eastman, Owen M           11 BAY-SE               7:28.96    7:11.08  
      37.49   40.95   44.04   43.84   45.61   45.56   42.80   45.29
      43.74   41.76                                                
 23 Bonastia, Kaleb S         11 BAY-SE                    NT    7:12.03  
      35.67   43.44   44.75   43.71   42.22   46.02   45.80   42.58
      45.45   42.39                                                
 24 Ollis, Gavin L            10 CCAC-GA              7:05.23    7:15.69  
      36.87   42.44   43.03   44.83   44.92   44.75   45.27        
              41.45                                                
 25 Withrow, Cole              9 CCAC-GA              7:30.23    7:19.61  
      37.08   41.99   44.88   44.34   44.95   46.92   46.96   47.28
      44.82   40.39                                                
 26 Flack, Sam J              11 BAY-SE                    NT    7:21.79  
      39.90   43.84   44.67 1:30.37                           46.63
    1:24.82                                                        
 27 Grady, Blake T            12 BAY-SE                    NT    7:32.54  
      36.98   42.68   46.08   47.09   46.68   48.14   47.77   47.36
      46.02   43.74                                                
 28 Davis, Eli L              12 MCC-SE               7:40.54    7:36.92  
      37.96   45.62   46.75   47.55   48.61   48.36   46.13   48.21
      46.06   41.67                                                
 29 Chenard, Luc               9 CCAC-GA                   NT    7:43.78  
      42.25   47.02   46.85   48.83   48.49   49.69   47.01   46.47
      44.24   42.93                                                
 30 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                    NT    8:10.38  
      41.12   47.11   49.55   50.09   50.55   51.21   52.08   50.46
      50.68   47.53                                                
 31 Porter, Vincent J          9 BAY-SE                    NT    8:11.57  
      42.53   47.72   49.22   49.29   51.62   50.84   51.09   50.75
      52.35   46.16                                                
 32 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                    NT    8:12.26  
      41.59   48.70   48.35   48.77   49.03   51.41   52.61   54.37
      52.26   45.17                                                
 33 Gartman, Jack E           10 BAY-SE                    NT    8:14.19  
      42.94   51.37   50.59   51.44   51.59   50.62   51.61   50.81
      50.77   42.45                                                
 34 Garrett jr, Carter C      10 BAY-SE                    NT    8:27.14  
      40.55   47.82   50.58   51.93   52.74   53.44                
      52.55   51.03                                                
 35 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                    NT    8:48.80  
                      53.94   55.01   54.69   55.57   56.41   54.32
      56.48   50.37                                                
 
Event 92  Girls 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Abi E             12 MCC-SE               6:24.78    6:02.40  
      33.09   36.72   37.56   36.85   37.49   37.11   37.75   36.25
      36.56   33.02                                                
  2 O'Ferrall, Abby           12 CCAC-GA              6:24.28    6:03.85  
      32.29   35.90   37.91   37.41   36.96   37.52   37.55   36.95
      36.54   34.82                                                
  3 Parr, Lily K              12 MCC-SE               6:47.87    6:14.58  
      33.93   37.02   38.43   38.62   38.14   38.18   37.20   38.72
      38.23   36.11                                                
  4 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               6:25.77    6:16.03  
      34.04   37.04   38.03   38.27   38.77   38.58   39.08   38.44
      37.99   35.79                                                
  5 Bohannon, Lydia R         12 BAY-SE               6:28.57    6:23.15  
      32.38   37.61   39.86   40.23   39.66   40.14   39.26   37.75
      38.71   37.55                                                
  6 Haberhern, Sierra S       12 BAY-SE               6:21.00    6:25.44  
      33.72   37.55   39.02   39.65   39.51   39.71   40.43   39.82
      40.41   35.62                                                
  7 Smith, Brighton B         11 MCC-SE               6:16.59    6:25.72  
      33.37   37.56   39.10   39.32   39.18   39.68   40.74   39.83
      40.02   36.92                                                
  8 Sharma, Davina R          11 MCC-SE               6:47.68    6:28.45  
      35.21   39.11   39.36   40.20   39.67   39.29   40.38   40.05
      38.68   36.50                                                
  9 Garrett, Emrick W         12 BAY-SE               7:05.52    6:41.43  
      35.17   40.29   41.31   41.06   41.12   41.37   41.54   41.10
      40.38   38.09                                                
 10 Wills, Amelia R           12 BAY-SE               6:58.33    6:45.25  
      34.60   39.71   40.91   41.54   41.75   42.20   42.14   42.42
      41.73   38.25                                                
 11 Johnson, Katherine M      11 BAY-SE               7:11.79    6:50.36  
      37.77   42.02   41.75   41.83   42.31   42.00   41.54   42.28
      41.06   37.80                                                
 12 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               7:01.39    6:54.33  
      37.13   41.17   41.86   42.43   42.47   42.61   42.85   42.37
      41.11   40.33                                                
 13 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               7:06.40    6:58.76  
      36.34   42.01   43.83   42.82   43.80   43.05   42.72   43.16
      41.45   39.58                                                
 14 Lehman, Bella R           11 BAY-SE               7:22.99    7:06.00  
      35.48   40.62   43.56   43.23   44.13   44.54   44.22   44.71
      44.87   40.64                                                
 15 Weathers, Madelyn J       11 OSC-SE               7:50.92    7:10.45  
      40.99   43.54   43.54   44.48   43.67   44.84   43.78 2:05.61
 16 Mashburn, Casey           10 CCAC-GA              7:30.23    7:16.17  
      41.83   44.22   44.87   43.29   43.30   44.39   44.97   44.41
      43.00   41.89                                                
 17 Schenck, Caroline P       11 MCC-SE                    NT    7:32.56  
      38.63   44.65   45.34   47.32   47.89   48.41   48.08   47.17
      45.76   39.31                                                
 18 Thompson, Lauren N        10 MCC-SE                    NT    7:32.59  
      39.25   44.55   46.54   47.08   46.59   47.87   47.24   46.47
      46.10   40.90                                                
 19 Mashburn, Kelly           10 CCAC-GA              7:35.23    7:37.77  
      40.99   44.89   44.13   45.03   45.90   47.71   49.51   47.74
      47.47   44.40                                                
 20 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               7:52.76    7:40.65  
      42.40   45.91   46.44   47.19   46.24   46.90   47.40   47.07
      47.81   43.29                                                
 21 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                    NT    7:53.80  
      40.59   45.82   47.14   48.51   49.29   49.09   48.88   48.99
      49.48   46.01                                                
 22 Skiles, Reese D           10 BAY-SE                    NT    8:02.99  
      39.58   48.25   49.74   50.32   49.94   51.03   51.79   49.83
      47.72   44.79                                                
 23 Klotz, Caroline E          9 BAY-SE                    NT    8:44.33  
      45.21   50.98   53.05   54.86   54.49   54.55   54.77   54.73
      50.51   51.18                                                
 24 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT    8:46.58  
      42.39                                   56.38   55.45   54.39
      55.09   47.01                                                
 25 Miller, Bella N           10 BAY-SE                    NT    8:50.02  
      42.03   48.92   51.89   54.02   55.69   56.39   56.74   58.95
      54.92   50.47                                                
 26 Grady, Emma K             10 BAY-SE                    NT    8:51.10  
      43.60   50.37   52.36   53.78   53.90   55.32   56.41   56.12
      55.00   54.24