Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/18/2016 12:20 PM
            2016 SE Region 2 Championships - 2/26/2016 to 2/28/2016            
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Anna J              9 Prime-SE                  3:00.90 
  2  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE           3:05.91 
  3  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                    3:07.91 
  4  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    3:31.61 
  5  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE           4:06.51 
  6  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                         NT 
  7  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
  8  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                        NT 
  9  Byars, Trinity                 8 ACAC-SE                        NT 
 
Event 2  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           3:15.53 
  2  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                   3:19.59 
  3  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           3:34.09 
  4  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    3:51.69 
  5  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE           4:00.95 
  6  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                         NT 
  7  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
  8  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
  9  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                         NT 
 10  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                         NT 
 11  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                         NT 
 12  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                         NT 
 13  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                         NT 
 14  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                         NT 
 15  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                         NT 
 
Event 3  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            11 Prime-SE                  2:32.07 
  2  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    2:33.65 
  3  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                    2:39.32 
  4  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    2:46.30 
  5  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           2:52.55 
  6  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    2:54.39 
  7  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    2:57.64 
  8  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    2:58.30 
  9  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    3:03.79 
 10  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    3:04.83 
 11  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    3:05.51 
 12  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE           3:25.88 
 13  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    3:29.41 
 14  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                         NT 
 15  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                         NT 
 16  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 17  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 4  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    2:38.77 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    2:38.88 
  3  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    2:40.73 
  4  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    2:48.76 
  5  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    2:48.94 
  6  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE           2:53.65 
  7  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    2:58.24 
  8  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE           3:02.01 
  9  Thornburgh, Jaxon G           12 Tennessee AQ-SE           3:04.51 
 10  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    3:08.12 
 11  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    3:09.90 
 12  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE           3:09.95 
 13  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           3:13.63 
 14  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                    3:14.84 
 15  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                         NT 
 16  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                        NT 
 
Event 5  Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    4:31.14 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    4:56.65 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    5:00.51 
  4  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    5:01.41 
  5  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    5:02.62 
  6  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    5:05.10 
  7  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    5:21.85 
  8  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    5:23.91 
  9  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                         NT 
 10  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                         NT 
 
Event 6  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    5:08.28 
  2  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    5:09.03 
  3  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    5:21.64 
  4  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    5:24.93 
  5  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    5:25.40 
 
Event 7  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    4:42.01 
  2  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    4:47.23 
  3  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    5:01.83 
  4  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    5:22.60 
  5  Farmer, Amanda H              15 TSC-SE                         NT 
 
Event 8  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    4:03.23 
  2  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    4:07.07 
  3  Green, Jason M                16 BAY-SE                    4:08.61 
  4  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    4:13.34 
  5  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    4:21.70 
  6  Butler, Chris W               18 BAY-SE                    4:23.39 
  7  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    4:33.50 
  8  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                    4:36.66 
  9  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  4:40.10 
 10  Trombley, William N           16 BAY-SE                    4:53.09 
 11  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    4:54.11 
 12  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    5:11.83 
 13  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   5:12.04 
 14  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    5:16.09 
 15  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    5:28.97 
 
Event 9  Girls 10 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE           7:07.00 
  2  Lipscomb, Clara E             10 Barracudas-SE             8:15.11 
  3  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                         NT 
  4  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                         NT 
  5  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE                NT 
  6  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                        NT 
 
Event 10  Boys 10 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE           7:23.12 
  2  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           7:31.19 
  3  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           7:51.91 
  4  Lipscomb, Eli E                8 Barracudas-SE             7:56.14 
  5  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    8:14.19 
  6  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE           8:45.46 
  7  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                         NT 
  8  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE                NT 
  9  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE                NT 
 10  Lipscomb, Miles M              7 Barracudas-SE                  NT 
 
Event 11  Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    6:03.37 
  2  Wetteland, Kelly L            11 Prime-SE                  6:14.68 
  3  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    6:16.03 
  4  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    6:18.59 
  5  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    6:50.36 
  6  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    6:54.33 
  7  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    6:58.76 
  8  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    7:06.00 
  9  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE           8:22.03 
 10  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    9:32.51 
 11  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           9:37.41 
 12  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 12  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    6:14.99 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    6:18.72 
  3  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    6:23.43 
  4  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    6:29.55 
  5  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    6:49.33 
  6  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    6:52.22 
  7  Keller, Luke E                11 Prime-SE                  6:54.38 
  8  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    7:01.39 
  9  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE           7:04.51 
 10  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           7:10.00 
 11  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    7:11.08 
 12  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    7:21.79 
 13  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE           7:23.71 
 14  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    7:32.54 
 15  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    7:35.29 
 16  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE           7:38.46 
 17  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                         NT 
 
Event 13  Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    5:07.12 
  2  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    5:38.76 
  3  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    5:39.83 
  4  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    5:42.85 
  5  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    5:43.20 
  6  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    5:59.90 
  7  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    6:01.25 
  8  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    6:01.66 
  9  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    6:01.87 
 10  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                    6:35.75 
 11  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    6:45.25 
 12  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 13  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 
Event 14  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    5:41.38 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    5:43.57 
  3  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    5:45.64 
  4  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    5:49.77 
  5  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    5:56.47 
  6  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    6:13.64 
  7  Zitzman, Timmy F              13 Tennessee AQ-SE           6:15.78 
  8  Cheney, Jake T                14 ACAC-SE                   6:35.46 
  9  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    6:50.51 
 10  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    7:01.35 
 11  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           7:42.81 
 
Event 15  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    4:59.00 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    5:14.42 
  3  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                    5:18.15 
  4  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    5:30.27 
  5  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    6:18.95 
  6  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                    6:26.41 
  7  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    6:34.62 
 
Event 16  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    4:43.84 
  2  Best, Jack                    17 BAY-SE                    4:46.21 
  3  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    4:47.61 
  4  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    4:49.46 
  5  Bootle, Will W                17 MCC-SE                    4:51.16 
  6  Green, Jason M                16 BAY-SE                    4:56.79 
  7  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    5:00.10 
  8  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    5:00.33 
  9  Trombley, William N           16 BAY-SE                    5:07.78 
 10  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                    5:08.13 
 11  Butler, Chris W               18 BAY-SE                    5:10.04 
 12  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  5:14.82 
 13  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    5:21.03 
 14  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                    5:21.78 
 15  Hardin, Tucker T              17 ACAC-SE                   5:22.75 
 16  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    5:28.33 
 17  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   5:35.59 
 18  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    5:42.83 
 19  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    5:46.66 
 20  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    5:47.78 
 21  Pritchett, Justin L           17 Sea Dragons-SE            6:08.91 
 22  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    6:22.17 
 
Event 17  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:23.64 
  2  McKinney, Madilyn B            8 Sea Dragons-SE            1:24.45 
  3  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                    1:26.16 
  4  Molchan, Marley M              8 Tennessee AQ-SE           1:30.96 
  5  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                    1:31.36 
  6  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                    1:40.85 
  7  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                    1:41.51 
  8  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                    1:45.76 
  9  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                    1:46.08 
 10  Berry, Orly S                  8 Tennessee AQ-SE           1:46.71 
 11  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                    1:47.20 
 12  DeGhetto, Ellison G            8 FRST-SE                   1:49.11 
 13  Schneider, Emma K              8 Tennessee AQ-SE           1:51.77 
 14  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    1:52.13 
 15  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                    2:01.50 
 16  McGlothin, Kamryn J            8 Tennessee AQ-SE           2:06.80 
 17  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                    2:17.61 
 18  Snider, Emily E                8 Makos-SE                       NT 
 19  Hale, Katelynn E               8 Makos-SE                       NT 
 20  Hoffner, Sarie R               8 TSC-SE                         NT 
 21  Puryear, Alexxa L              7 Prime-SE                       NT 
 22  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                         NT 
 23  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                         NT 
 24  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                         NT 
 25  Siira, Meghan N                8 BAY-SE                         NT 
 26  Long, Bailey G                 8 BAY-SE                         NT 
 27  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 28  Corrado, Annaleise K           6 SAC-SE                         NT 
 29  Byars, Trinity                 8 ACAC-SE                        NT 
 
Event 18  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                    1:10.31 
  2  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE           1:18.56 
  3  Lipscomb, Eli E                8 Barracudas-SE             1:25.86 
  4  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                    1:31.75 
  5  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           1:32.47 
  6  DeGhetto, Luke H               8 FRST-SE                   1:37.47 
  7  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                    1:37.57 
  8  Lipscomb, Miles M              7 Barracudas-SE             1:40.80 
  9  Molchan, Radek D               8 Tennessee AQ-SE           1:41.08 
 10  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                    1:41.81 
 11  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    1:43.63 
 12  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                    1:43.99 
 13  Brown, Micah I                 7 ACAC-SE                   1:44.32 
 14  Ackermann, Cooper R            7 Tennessee AQ-SE           1:44.86 
 15  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                    1:44.87 
 16  Atkins, Maddox C               8 FRST-SE                   1:50.69 
 17  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                    1:51.44 
 18  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE          1:54.98 
 19  Johnson, Brett                 6 Tennessee AQ-SE           2:35.95 
 20  Kesling, Brayden J             8 Makos-SE                       NT 
 21  Brown, Ryan M                  7 Makos-SE                       NT 
 22  McDaniel, Cameron Z            8 MCC-SE                         NT 
 23  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                         NT 
 24  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 19  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pardue, Gracie C              10 Tennessee AQ-SE           2:41.05 
  2  Helton, Caraleigh F            9 Barracudas-SE             2:45.67 
  3  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE           2:46.32 
  4  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                    2:46.35 
  5  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    2:55.06 
  6  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    2:57.65 
  7  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                    2:58.25 
  8  Lipscomb, Clara E             10 Barracudas-SE             3:01.45 
  9  Murphy, Olivia D              10 TSC-SE                    3:12.59 
 10  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    3:20.25 
 11  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE           3:30.27 
 12  Spradling, Leila C            10 Barracudas-SE             3:37.10 
 13  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    3:41.84 
 14  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE           3:54.74 
 15  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                   4:55.63 
 16  Bryant, Ashley A              10 MCC-SE                         NT 
 17  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                         NT 
 18  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                         NT 
 
Event 20  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          2:17.14 
  2  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    2:44.34 
  3  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    2:53.65 
  4  DeGhetto, Jake A               9 FRST-SE                   2:55.22 
  5  Lipscomb, Eli E                8 Barracudas-SE             2:56.52 
  6  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           3:00.23 
  7  Brackins, Samuel S             9 SAC-SE                    3:00.24 
  8  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    3:01.51 
  9  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    3:01.85 
 10  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                    3:02.23 
 11  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    3:02.26 
 12  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    3:03.87 
 13  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    3:04.77 
 14  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    3:06.55 
 15  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    3:08.22 
 16  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    3:08.81 
 17  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    3:12.71 
 18  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    3:14.15 
 19  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE           3:14.58 
 20  Coleman, Dane E               10 Tennessee AQ-SE           3:16.76 
 21  Smith, Xander C                9 Prime-SE                       NT 
 22  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                         NT 
 23  Williams, McKinley J           9 SAC-SE                         NT 
 24  Corrado, Will C                9 SAC-SE                         NT 
 25  Lipscomb, Miles M              7 Barracudas-SE                  NT 
 26  Hall, Logan A                  9 ACAC-SE                        NT 
 
Event 21  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    2:10.58 
  2  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                    2:11.53 
  3  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    2:16.67 
  4  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    2:16.69 
  5  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    2:21.41 
  6  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    2:22.62 
  7  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                    2:25.63 
  8  Curl, Sydney K                12 The Stingrays-SE          2:27.39 
  9  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    2:28.77 
 10  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                    2:29.93 
 11  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    2:30.06 
 12  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    2:31.53 
 13  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           2:31.66 
 14  Lescoe, Bayla M               12 ACAC-SE                   2:32.53 
 15  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    2:33.87 
 16  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    2:35.36 
 17  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    2:35.67 
 18  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           2:35.92 
 19  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    2:38.68 
 20  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    2:39.33 
 21  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    2:41.09 
 22  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    2:42.19 
 23  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    2:46.18 
 24  DeBord, Sara E                12 KP-SE                     2:47.15 
 25  Webb, Kacey M                 12 FRST-SE                   2:48.26 
 26  Harnden, Sierra F             11 The Stingrays-SE          2:54.06 
 27  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    2:54.25 
 28  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    3:00.97 
 29  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                    3:01.76 
 30  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE           3:02.33 
 31  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    3:05.67 
 32  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    3:10.61 
 33  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    3:22.30 
 34  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           3:25.84 
 35  Walker, Storm A               12 MCC-SE                         NT 
 36  Bauer, Isabelle K             11 MCC-SE                         NT 
 37  Solomon, Emily A              11 MCC-SE                         NT 
 38  Blankenbaker, Bella R         11 MCC-SE                         NT 
 39  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                         NT 
 40  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 22  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    2:20.73 
  2  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    2:23.43 
  3  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    2:24.90 
  4  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    2:24.98 
  5  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    2:29.72 
  6  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE           2:30.85 
  7  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    2:32.22 
  8  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                   2:32.71 
  9  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    2:33.42 
 10  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    2:33.57 
 11  Keller, Luke E                11 Prime-SE                  2:39.89 
 12  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    2:39.93 
 13  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE           2:40.89 
 14  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    2:42.18 
 15  Fritz, Caden J                12 Prime-SE                  2:42.78 
 16  Smith, Kade E                 11 Prime-SE                  2:42.96 
 17  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           2:44.21 
 18  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          2:45.51 
 19  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    2:45.87 
 20  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE           2:51.52 
 21  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    2:56.89 
 22  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                    3:01.06 
 23  Knight, Silas J               11 SAC-SE                    3:03.17 
 24  Borole, Kush A                12 Tennessee AQ-SE           3:03.65 
 25  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE           3:14.84 
 26  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE          3:23.52 
 27  Logan, Connor G               12 ACAC-SE                   3:25.34 
 28  Rhoton, Sam C                 11 The Stingrays-SE          3:30.36 
 29  Franklin, Noah L              11 MCC-SE                         NT 
 30  Birdsong Jr, Eddie E          12 MCC-SE                         NT 
 31  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                         NT 
 32  Nalley, Trey J                12 MCC-SE                         NT 
 33  Obringer, Andrew J            11 MCC-SE                         NT 
 34  Guo, Jamie *                  11 SAC-SE                         NT 
 
Event 23  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      20.03 
  2  McKinney, Madilyn B            8 Sea Dragons-SE              20.35 
  3  Schmidt, Alexis L              7 SAC-SE                      21.66 
  4  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      21.85 
  5  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      22.01 
  6  Mizutani, Lydia I              7 MCC-SE                      22.33 
  7  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                      22.66 
  8  Isbell, Amber E                7 OSC-SE                      22.85 
  9  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                      23.07 
 10  Molchan, Marley M              8 Tennessee AQ-SE             23.16 
 11  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      23.52 
 12  DaCosta, Gabriella G           8 TSC-SE                      23.69 
 13  Vallova, Sasha S               8 ACAC-SE                     23.79 
 14  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                      23.95 
 15  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      23.96 
 16  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      24.29 
 17  Lyttle, Molly R                7 Prime-SE                    24.74 
 18  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                      24.78 
 19  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                      25.09 
 20  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                      25.45 
 21  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                      25.58 
 22  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                      25.63 
 23  McGlothin, Kamryn J            8 Tennessee AQ-SE             26.01 
 24  Schneider, Emma K              8 Tennessee AQ-SE             26.06 
 25  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                      26.33 
 26  DeGhetto, Ellison G            8 FRST-SE                     26.82 
 27  Corrado, Annaleise K           6 SAC-SE                      27.03 
 28  Byars, Trinity                 8 ACAC-SE                     27.07 
 29  Snider, Emily E                8 Makos-SE                    27.82 
 30  Click, Reese R                 8 BAY-SE                      28.34 
 31  Simpson, Adelyn G              6 BAY-SE                      29.42 
 32  Hale, Katelynn E               8 Makos-SE                    29.95 
 33  Cain, Kylie M                  8 OSC-SE                      29.98 
 34  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                      31.31 
 35  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                      32.03 
 36  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                      32.60 
 37  Butler, Abby L                 7 OSC-SE                      34.04 
 38  Torchick, Audrey               6 CAT-SE                      34.98 
 39  Dacosta, Finley R              5 TSC-SE                      42.25 
 40  Puryear, Alexxa L              7 Prime-SE                       NT 
 41  Markey, Abi E                  8 MCC-SE                         NT 
 42  Siira, Meghan N                8 BAY-SE                         NT 
 43  Long, Bailey G                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 24  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      17.75 
  2  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE            20.30 
  3  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                      21.07 
  4  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE             21.40 
  5  Rosenblad, Grayson M           8 Tennessee AQ-SE             21.66 
  6  Falcone, Peter S               8 CAT-SE                      22.00 
  7  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                      22.20 
  8  Molchan, Radek D               8 Tennessee AQ-SE             23.35 
  9  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      23.39 
 10  Atkins, Maddox C               8 FRST-SE                     23.43 
 11  Ackermann, Cooper R            7 Tennessee AQ-SE             24.16 
 12  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                      24.24 
 13  Kesling, Brayden J             8 Makos-SE                    24.38 
 14  Christen, Spencer D            8 Prime-SE                    24.38 
 15  Torchick, Noah                 8 CAT-SE                      24.39 
 16  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                      24.51 
 17  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      24.56 
 18  Hall, Landon M                 6 ACAC-SE                     24.78 
 19  McDaniel, Cameron Z            8 MCC-SE                      24.92 
 20  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      25.16 
 21  DeGhetto, Luke H               8 FRST-SE                     25.60 
 22  Throneberry, Elijah G          8 TSC-SE                      26.89 
 23  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                      27.09 
 24  Shaw, Karol A                  6 SAC-SE                      27.26 
 25  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                      27.31 
 26  Laramore, Sam P                7 BAY-SE                      27.64 
 27  Brown, Ryan M                  7 Makos-SE                    27.70 
 28  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                      29.60 
 29  Brown, Micah I                 7 ACAC-SE                     30.06 
 30  Johnson, Brett                 6 Tennessee AQ-SE             33.86 
 31  Keel, Connor D                 8 TSC-SE                      35.32 
 32  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                      38.07 
 33  McCoy, Matthew                 6 BAY-SE                      38.99 
 34  Brackins, Tatum J              7 SAC-SE                      40.95 
 35  Farnham, Christopher T         6 BAY-SE                         NT 
 36  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 
Event 25  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      35.57 
  2  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                      37.66 
  3  Wetteland, Anna J              9 Prime-SE                    37.78 
  4  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                      38.89 
  5  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE             39.50 
  6  Linkous, Julia A              10 Tennessee AQ-SE             39.71 
  7  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                      39.99 
  8  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      40.48 
  9  Helton, Caraleigh F            9 Barracudas-SE               40.65 
 10  Kramer, Katelyn E             10 Tennessee AQ-SE             40.90 
 11  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      41.06 
 12  Murphy, Olivia D              10 TSC-SE                      41.69 
 13  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                      41.76 
 14  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                      42.68 
 15  Striker, Julia N              10 MCC-SE                      43.23 
 16  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE             44.14 
 17  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      44.51 
 18  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      44.89 
 19  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      45.38 
 20  Farmer, Olivia E              10 KP-SE                       45.95 
 21  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      46.51 
 22  Spradling, Leila C            10 Barracudas-SE               47.68 
 23  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE             47.77 
 24  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                      48.14 
 25  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE             49.46 
 26  Glenn, Molly E                10 ACAC-SE                     49.54 
 27  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                      49.64 
 28  Fuller, Rebekah A             10 MCC-SE                      50.31 
 29  Wight, Danica N                9 Prime-SE                    50.32 
 30  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                      50.64 
 31  Bryant, Ashley A              10 MCC-SE                      52.74 
 32  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                      52.87 
 33  Berry, Orly S                  8 Tennessee AQ-SE             52.94 
 34  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                      53.28 
 35  Masters, Elli G               10 Makos-SE                    53.77 
 36  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                      53.94 
 37  Hosie, Lloyd M                 9 BAY-SE                      54.04 
 38  Gravitte, Maddie L             9 Prime-SE                    55.03 
 39  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                      55.71 
 40  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                      57.60 
 41  Derrick, Dougless V           10 MCC-SE                      59.19 
 42  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                   1:00.40 
 43  Bryant, Darina L               9 OSC-SE                    1:00.86 
 44  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                    1:02.60 
 45  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                    1:02.61 
 46  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                    1:16.48 
 47  Hill, Kenli F                  9 Sea Dragons-SE                 NT 
 48  Markey, Madi G                 9 MCC-SE                         NT 
 49  Cain, Kylie M                  8 OSC-SE                         NT 
 50  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 51  Duncan, Skyla R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 26  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            36.10 
  2  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            38.45 
  3  Chandler, Jack H              10 Sea Dragons-SE              40.52 
  4  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                      40.65 
  5  Vermillion, Brady J           10 Barracudas-SE               40.83 
  6  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      41.02 
  7  Brackins, Samuel S             9 SAC-SE                      41.69 
  8  Hall, Logan A                  9 ACAC-SE                     42.10 
  9  DeGhetto, Jake A               9 FRST-SE                     42.94 
 10  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                      43.07 
 11  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      43.12 
 12  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      43.71 
 13  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      43.87 
 14  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                      43.88 
 15  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                      44.08 
 16  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                      44.10 
 17  Chou, Andrew J                 9 ACAC-SE                     44.30 
 18  Lipscomb, Eli E                8 Barracudas-SE               44.45 
 19  Coleman, Dane E               10 Tennessee AQ-SE             44.68 
 20  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      45.13 
 21  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      45.67 
 22  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE             45.87 
 23  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                      45.90 
 24  Ledford, Jude C                9 Sea Dragons-SE              45.94 
 25  Williams, McKinley J           9 SAC-SE                      45.97 
 26  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE             46.53 
 27  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      46.80 
 28  Lipscomb, Miles M              7 Barracudas-SE               46.80 
 29  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                     47.43 
 30  Wongmanee, Benjamin N         10 MCC-SE                      47.65 
 31  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                      48.06 
 32  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      48.72 
 33  Wilhoit, Samuel R             10 UNA-SE                      49.46 
 34  Corrado, Will C                9 SAC-SE                      49.51 
 35  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE             49.76 
 36  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                      53.76 
 37  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                      56.02 
 38  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                      56.12 
 39  Smith, Xander C                9 Prime-SE                    57.71 
 40  Greear, Braden P              10 CAT-SE                      59.89 
 41  Selander, Nathaniel W          9 OSC-SE                         NT 
 42  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                         NT 
 
Event 27  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                      31.44 
  2  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      31.51 
  3  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      32.07 
  4  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      32.62 
  5  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                      32.81 
  6  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      33.01 
  7  King, Abigail E               11 ACAC-SE                     33.12 
  8  Ozcan, Sidney B               11 ACAC-SE                     33.32 
  9  Curl, Sydney K                12 The Stingrays-SE            33.56 
 10  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      33.78 
 11  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                      34.05 
 12  Fischer, Mason L              11 ACAC-SE                     34.33 
 13  Wetteland, Kelly L            11 Prime-SE                    34.58 
 14  Dickey, Emily A               12 Prime-SE                    35.40 
 15  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      35.43 
 16  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                      36.17 
 17  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                      36.23 
 18  Pye, Allison G                11 Prime-SE                    36.40 
 19  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                    36.55 
 20  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                      36.55 
 21  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      36.70 
 22  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      36.80 
 23  Lescoe, Bayla M               12 ACAC-SE                     36.88 
 24  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                      37.03 
 25  King, Jessica E               11 ACAC-SE                     37.14 
 26  Melhorn, Annie G              12 Sea Dragons-SE              37.17 
 27  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE             37.17 
 28  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      37.67 
 29  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      38.50 
 30  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      39.15 
 31  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                      39.41 
 32  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                      39.49 
 33  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      39.60 
 34  Bryan, Marianne F             12 FRST-SE                     40.15 
 35  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      40.32 
 36  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                      40.33 
 37  Park, Madison J               11 KP-SE                       40.62 
 38  DeBord, Sara E                12 KP-SE                       40.67 
 39  Solomon, Emily A              11 MCC-SE                      40.89 
 40  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      41.02 
 41  Walker, Storm A               12 MCC-SE                      42.46 
 42  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE             42.50 
 43  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      42.64 
 44  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE             43.01 
 45  Raines, Alana M               11 BAY-SE                      44.56 
 46  Techasiriwan, Elle P          11 OSC-SE                      45.03 
 47  Rogers, Noah C                12 TSC-SE                      45.66 
 48  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      49.94 
 49  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                      50.87 
 50  Harnden, Sierra F             11 The Stingrays-SE            51.40 
 51  Marshall-Yeager, Allura R     11 OSC-SE                    1:06.73 
 52  Norman-Young, Kennedy J       11 Makos-SE                       NT 
 53  Bauer, Isabelle K             11 MCC-SE                         NT 
 54  Blankenbaker, Bella R         11 MCC-SE                         NT 
 55  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 28  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nalley, Trey J                12 MCC-SE                      33.80 
  2  Whitehouse, Ronald C          12 Prime-SE                    33.97 
  3  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      34.12 
  4  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      34.44 
  5  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE             34.65 
  6  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                      34.94 
  7  Officer, Grayson B            11 MCC-SE                      35.61 
  8  Fritz, Caden J                12 Prime-SE                    35.76 
  9  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      35.78 
 10  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                      36.02 
 11  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      36.45 
 12  Bogle, Nick E                 11 Makos-SE                    36.73 
 13  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      37.47 
 14  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                      37.97 
 15  Grady, Blake T                12 BAY-SE                      38.16 
 16  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE            38.30 
 17  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                     38.78 
 18  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      38.83 
 19  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      38.97 
 20  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                      39.06 
 21  Thornburgh, Jaxon G           12 Tennessee AQ-SE             39.30 
 22  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE             39.43 
 23  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE             39.82 
 24  Dennis, Christian             11 MCC-SE                      40.46 
 25  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE             40.64 
 26  Rawn, Egan C                  11 ACAC-SE                     40.86 
 27  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      41.10 
 28  Logan, Connor G               12 ACAC-SE                     41.69 
 29  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                      41.74 
 30  Keller, Luke E                11 Prime-SE                    41.79 
 31  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE            42.00 
 32  Knight, Silas J               11 SAC-SE                      43.01 
 33  Borole, Kush A                12 Tennessee AQ-SE             43.46 
 34  Rhoton, Sam C                 11 The Stingrays-SE            44.79 
 35  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE             46.91 
 36  Brown, Josh C                 11 The Stingrays-SE            47.07 
 37  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                      47.41 
 38  Guo, Jamie *                  11 SAC-SE                      49.66 
 39  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE            50.40 
 40  Schmidt, Mason W              11 SAC-SE                      51.47 
 41  Obringer, Andrew J            11 MCC-SE                      53.87 
 42  Selander, Perry E             11 OSC-SE                      54.30 
 43  Franklin, Noah L              11 MCC-SE                         NT 
 44  Birdsong Jr, Eddie E          12 MCC-SE                         NT 
 45  Duncan, Zack S                11 BAY-SE                         NT 
 
Event 29  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      44.46 
  2  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      45.25 
  3  Hoffner, Sarie R               8 TSC-SE                      49.89 
  4  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      50.59 
  5  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                      51.67 
  6  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                      53.47 
  7  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                      54.67 
  8  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      55.51 
  9  Mizutani, Lydia I              7 MCC-SE                      57.06 
 10  Schmidt, Alexis L              7 SAC-SE                      59.94 
 11  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                         NT 
 12  Markey, Abi E                  8 MCC-SE                         NT 
 13  Isbell, Amber E                7 OSC-SE                         NT 
 14  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 30  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE             41.91 
  2  Rosenblad, Grayson M           8 Tennessee AQ-SE             47.42 
  3  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE            56.45 
  4  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                    1:01.37 
  5  McDaniel, Cameron Z            8 MCC-SE                         NT 
  6  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                         NT 
  7  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                         NT 
 
Event 31  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pardue, Gracie C              10 Tennessee AQ-SE           1:26.43 
  2  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE           1:26.70 
  3  Wetteland, Anna J              9 Prime-SE                  1:28.96 
  4  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:37.47 
  5  Helton, Caraleigh F            9 Barracudas-SE             1:38.15 
  6  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:38.25 
  7  Kramer, Katelyn E             10 Tennessee AQ-SE           1:42.02 
  8  Lipscomb, Clara E             10 Barracudas-SE             1:44.87 
  9  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:49.06 
 10  Farmer, Olivia E              10 KP-SE                     1:56.91 
 11  DaCosta, Gabriella G           8 TSC-SE                         NT 
 12  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                         NT 
 13  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                         NT 
 14  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                         NT 
 15  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                         NT 
 16  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                         NT 
 17  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                         NT 
 18  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE                NT 
 19  Linkous, Julia A              10 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 32  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:37.96 
  2  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:41.24 
  3  Vermillion, Brady J           10 Barracudas-SE             1:41.74 
  4  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                   1:41.86 
  5  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:45.75 
  6  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:47.34 
  7  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:50.97 
  8  Coleman, Dane E               10 Tennessee AQ-SE           1:57.61 
  9  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           2:00.45 
 10  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           2:05.07 
 11  Chandler, Jack H              10 Sea Dragons-SE                 NT 
 12  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                         NT 
 13  Corrado, Will C                9 SAC-SE                         NT 
 14  Greear, Braden P              10 CAT-SE                         NT 
 
Event 33  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  King, Abigail E               11 ACAC-SE                   1:09.51 
  2  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:10.01 
  3  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:13.98 
  4  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    1:14.70 
  5  Curl, Sydney K                12 The Stingrays-SE          1:18.36 
  6  DeBord, Sara E                12 KP-SE                     1:18.44 
  7  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:21.17 
  8  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                    1:21.76 
  9  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:22.08 
 10  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           1:25.60 
 11  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                    1:34.26 
 12  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:43.92 
 13  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           2:04.46 
 14  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                         NT 
 
Event 34  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:10.13 
  2  Officer, Grayson B            11 MCC-SE                    1:14.92 
  3  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:15.03 
  4  Bogle, Nick E                 11 Makos-SE                  1:18.07 
  5  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE           1:22.38 
  6  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:22.76 
  7  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                   1:24.22 
  8  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          1:27.37 
  9  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    1:29.11 
 10  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:33.50 
 11  Smith, Kade E                 11 Prime-SE                  1:39.79 
 12  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE           1:54.38 
 13  Brown, Josh C                 11 The Stingrays-SE          2:16.24 
 14  Franklin, Noah L              11 MCC-SE                         NT 
 15  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                         NT 
 
Event 35  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      49.50 
  2  Molchan, Marley M              8 Tennessee AQ-SE             53.34 
  3  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      55.13 
  4  McKinney, Madilyn B            8 Sea Dragons-SE              57.35 
  5  Hoffner, Sarie R               8 TSC-SE                      57.50 
  6  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                      58.29 
  7  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      58.32 
  8  Vallova, Sasha S               8 ACAC-SE                     59.52 
  9  Click, Reese R                 8 BAY-SE                    1:00.45 
 10  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                    1:01.62 
 11  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                    1:02.35 
 12  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                    1:02.40 
 13  Byars, Trinity                 8 ACAC-SE                   1:05.68 
 14  Isbell, Amber E                7 OSC-SE                    1:06.46 
 15  Berry, Orly S                  8 Tennessee AQ-SE           1:08.25 
 16  McGlothin, Kamryn J            8 Tennessee AQ-SE           1:09.32 
 17  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                    1:09.73 
 18  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                    1:10.59 
 19  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                    1:12.48 
 20  Mizutani, Lydia I              7 MCC-SE                    1:17.30 
 21  Corrado, Annaleise K           6 SAC-SE                    1:23.67 
 22  Schneider, Emma K              8 Tennessee AQ-SE           1:24.19 
 23  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                    1:27.88 
 24  DaCosta, Gabriella G           8 TSC-SE                         NT 
 25  Lyttle, Molly R                7 Prime-SE                       NT 
 26  Puryear, Alexxa L              7 Prime-SE                       NT 
 27  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                         NT 
 28  Markey, Abi E                  8 MCC-SE                         NT 
 29  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                         NT 
 30  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 36  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      45.84 
  2  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE             51.95 
  3  Falcone, Peter S               8 CAT-SE                      53.24 
  4  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                      58.20 
  5  Rosenblad, Grayson M           8 Tennessee AQ-SE           1:00.30 
  6  DeGhetto, Luke H               8 FRST-SE                   1:00.94 
  7  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE           1:03.72 
  8  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                    1:06.68 
  9  Molchan, Radek D               8 Tennessee AQ-SE           1:07.90 
 10  Christen, Spencer D            8 Prime-SE                  1:08.68 
 11  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    1:10.47 
 12  Ackermann, Cooper R            7 Tennessee AQ-SE           1:15.05 
 13  Brackins, Tatum J              7 SAC-SE                    1:17.70 
 14  Atkins, Maddox C               8 FRST-SE                        NT 
 15  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                         NT 
 16  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                         NT 
 17  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                         NT 
 18  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                         NT 
 19  Torchick, Noah                 8 CAT-SE                         NT 
 
Event 37  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:32.55 
  2  Pardue, Gracie C              10 Tennessee AQ-SE           1:35.26 
  3  Lipscomb, Clara E             10 Barracudas-SE             1:37.13 
  4  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                    1:38.36 
  5  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:39.26 
  6  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                    1:42.87 
  7  Farmer, Olivia E              10 KP-SE                     1:43.11 
  8  Linkous, Julia A              10 Tennessee AQ-SE           1:44.76 
  9  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:45.16 
 10  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                    1:45.37 
 11  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                    1:47.06 
 12  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE           1:48.66 
 13  Kramer, Katelyn E             10 Tennessee AQ-SE           1:48.77 
 14  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:49.72 
 15  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE           1:51.14 
 16  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE           1:52.93 
 17  Bryant, Ashley A              10 MCC-SE                    1:53.70 
 18  Spradling, Leila C            10 Barracudas-SE             2:00.33 
 19  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                    2:03.50 
 20  Wight, Danica N                9 Prime-SE                  2:04.41 
 21  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE           2:04.75 
 22  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    2:04.77 
 23  Glenn, Molly E                10 ACAC-SE                   2:05.06 
 24  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                    2:08.71 
 25  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                    2:09.12 
 26  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                    2:15.59 
 27  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                   2:21.97 
 28  Murphy, Olivia D              10 TSC-SE                         NT 
 29  Gravitte, Maddie L             9 Prime-SE                       NT 
 30  Fuller, Rebekah A             10 MCC-SE                         NT 
 31  Derrick, Dougless V           10 MCC-SE                         NT 
 32  Markey, Madi G                 9 MCC-SE                         NT 
 33  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                         NT 
 34  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                         NT 
 35  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                         NT 
 36  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                         NT 
 37  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                         NT 
 38  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 39  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                         NT 
 40  Duncan, Skyla R                9 BAY-SE                         NT 
 41  Hosie, Lloyd M                 9 BAY-SE                         NT 
 
Event 38  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:27.83 
  2  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:32.53 
  3  Vermillion, Brady J           10 Barracudas-SE             1:35.79 
  4  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:39.08 
  5  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:39.67 
  6  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                   1:39.78 
  7  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:40.79 
  8  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    1:41.93 
  9  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:42.02 
 10  Brackins, Samuel S             9 SAC-SE                    1:42.15 
 11  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:44.33 
 12  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:44.77 
 13  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    1:46.62 
 14  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                    1:48.94 
 15  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:49.14 
 16  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:50.51 
 17  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:50.84 
 18  Chandler, Jack H              10 Sea Dragons-SE            1:51.29 
 19  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    1:55.27 
 20  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                    1:56.55 
 21  Chou, Andrew J                 9 ACAC-SE                   1:58.24 
 22  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:59.66 
 23  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE           2:00.04 
 24  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           2:02.93 
 25  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    2:04.91 
 26  Wilhoit, Samuel R             10 UNA-SE                    2:10.48 
 27  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           2:11.34 
 28  Ledford, Jude C                9 Sea Dragons-SE            2:12.92 
 29  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                    2:13.63 
 30  Williams, McKinley J           9 SAC-SE                    2:15.17 
 31  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    2:27.36 
 32  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                    2:48.39 
 33  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                         NT 
 34  Wongmanee, Benjamin N         10 MCC-SE                         NT 
 35  Selander, Nathaniel W          9 OSC-SE                         NT 
 36  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                         NT 
 
Event 39  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                    1:19.37 
  2  Wetteland, Kelly L            11 Prime-SE                  1:21.00 
  3  Curl, Sydney K                12 The Stingrays-SE          1:21.65 
  4  Fischer, Mason L              11 ACAC-SE                   1:22.89 
  5  Pye, Allison G                11 Prime-SE                  1:23.07 
  6  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    1:23.96 
  7  Boyd, Leah G                  11 OSC-SE                    1:24.26 
  8  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                    1:24.90 
  9  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    1:27.08 
 10  Ozcan, Sidney B               11 ACAC-SE                   1:27.54 
 11  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    1:29.43 
 12  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:30.31 
 13  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    1:30.58 
 14  Park, Madison J               11 KP-SE                     1:31.90 
 15  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:33.81 
 16  Bryan, Marianne F             12 FRST-SE                   1:33.84 
 17  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:34.50 
 18  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:35.65 
 19  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    1:37.33 
 20  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    1:38.76 
 21  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:40.30 
 22  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                    1:40.32 
 23  Walker, Storm A               12 MCC-SE                    1:41.17 
 24  Norman-Young, Kennedy J       11 Makos-SE                  1:42.04 
 25  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:42.33 
 26  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:42.44 
 27  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:42.68 
 28  Webb, Kacey M                 12 FRST-SE                   1:44.96 
 29  Solomon, Emily A              11 MCC-SE                    1:48.16 
 30  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    1:49.77 
 31  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE           1:52.19 
 32  King, Jessica E               11 ACAC-SE                   1:53.93 
 33  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                    1:55.62 
 34  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:55.68 
 35  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    2:08.27 
 36  Harnden, Sierra F             11 The Stingrays-SE          2:08.96 
 37  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                       NT 
 38  Rogers, Noah C                12 TSC-SE                         NT 
 39  Bauer, Isabelle K             11 MCC-SE                         NT 
 40  Blankenbaker, Bella R         11 MCC-SE                         NT 
 41  Techasiriwan, Elle P          11 OSC-SE                         NT 
 42  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 43  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 40  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    1:21.25 
  2  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:21.52 
  3  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:23.30 
  4  Officer, Grayson B            11 MCC-SE                    1:24.28 
  5  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:27.84 
  6  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    1:29.55 
  7  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE           1:30.78 
  8  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    1:31.02 
  9  Fritz, Caden J                12 Prime-SE                  1:31.36 
 10  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE           1:31.37 
 11  Rawn, Egan C                  11 ACAC-SE                   1:34.33 
 12  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    1:34.67 
 13  Birdsong Jr, Eddie E          12 MCC-SE                    1:35.68 
 14  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:35.96 
 15  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    1:36.07 
 16  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:37.79 
 17  Rigsby, Trip J                11 The Stingrays-SE          1:37.86 
 18  Borole, Kush A                12 Tennessee AQ-SE           1:38.15 
 19  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE          1:40.56 
 20  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:41.42 
 21  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                    1:41.69 
 22  Thornburgh, Jaxon G           12 Tennessee AQ-SE           1:42.53 
 23  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           1:44.57 
 24  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE           1:45.43 
 25  Brown, Josh C                 11 The Stingrays-SE          1:49.34 
 26  Dennis, Christian             11 MCC-SE                    1:50.86 
 27  Nalley, Trey J                12 MCC-SE                    1:56.81 
 28  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                    1:58.84 
 29  Knight, Silas J               11 SAC-SE                    1:59.38 
 30  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE          2:09.36 
 31  Rhoton, Sam C                 11 The Stingrays-SE          2:12.70 
 32  Obringer, Andrew J            11 MCC-SE                    2:22.26 
 33  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                         NT 
 34  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                         NT 
 35  Selander, Perry E             11 OSC-SE                         NT 
 36  Selander, Robert E            11 OSC-SE                         NT 
 37  Duncan, Zack S                11 BAY-SE                         NT 
 38  Guo, Jamie *                  11 SAC-SE                         NT 
 
Event 41  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      17.26 
  2  McKinney, Madilyn B            8 Sea Dragons-SE              17.56 
  3  Molchan, Marley M              8 Tennessee AQ-SE             17.70 
  4  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      18.00 
  5  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                      18.05 
  6  Hoffner, Sarie R               8 TSC-SE                      18.09 
  7  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      18.40 
  8  Schmidt, Alexis L              7 SAC-SE                      18.56 
  9  Isbell, Amber E                7 OSC-SE                      18.90 
 10  Mizutani, Lydia I              7 MCC-SE                      18.96 
 11  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      19.12 
 12  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      19.64 
 13  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                      19.91 
 14  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      20.11 
 15  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                      20.40 
 16  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                      20.54 
 17  Berry, Orly S                  8 Tennessee AQ-SE             20.57 
 18  DaCosta, Gabriella G           8 TSC-SE                      20.76 
 19  Vallova, Sasha S               8 ACAC-SE                     20.93 
 20  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                      21.09 
 21  DeGhetto, Ellison G            8 FRST-SE                     21.25 
 22  Schneider, Emma K              8 Tennessee AQ-SE             21.85 
 23  Lyttle, Molly R                7 Prime-SE                    21.90 
 24  McGlothin, Kamryn J            8 Tennessee AQ-SE             22.03 
 25  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      22.25 
 26  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                      22.26 
 27  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                      22.79 
 28  Corrado, Annaleise K           6 SAC-SE                      23.22 
 29  Simpson, Adelyn G              6 BAY-SE                      23.29 
 30  Byars, Trinity                 8 ACAC-SE                     23.50 
 31  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                      23.72 
 32  Torchick, Audrey               6 CAT-SE                      24.00 
 33  Snider, Emily E                8 Makos-SE                    24.64 
 34  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                      25.05 
 35  Click, Reese R                 8 BAY-SE                      25.17 
 36  Hale, Katelynn E               8 Makos-SE                    25.83 
 37  Cain, Kylie M                  8 OSC-SE                      26.82 
 38  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                      29.52 
 39  Butler, Abby L                 7 OSC-SE                      30.20 
 40  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                      35.79 
 41  Dacosta, Finley R              5 TSC-SE                      39.61 
 42  Puryear, Alexxa L              7 Prime-SE                       NT 
 43  Markey, Abi E                  8 MCC-SE                         NT 
 44  Siira, Meghan N                8 BAY-SE                         NT 
 45  Long, Bailey G                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 42  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      14.34 
  2  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE             16.07 
  3  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE            17.06 
  4  Falcone, Peter S               8 CAT-SE                      17.52 
  5  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE             17.99 
  6  Lipscomb, Miles M              7 Barracudas-SE               18.39 
  7  Rosenblad, Grayson M           8 Tennessee AQ-SE             18.57 
  8  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      19.34 
  9  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      19.64 
 10  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                      19.76 
 11  Martin, Elijah J               7 MCC-SE                      19.80 
 12  McDaniel, Cameron Z            8 MCC-SE                      20.05 
 13  Atkins, Maddox C               8 FRST-SE                     20.27 
 14  Ackermann, Cooper R            7 Tennessee AQ-SE             20.29 
 15  Molchan, Radek D               8 Tennessee AQ-SE             20.67 
 16  Laramore, Sam P                7 BAY-SE                      20.96 
 17  DeGhetto, Luke H               8 FRST-SE                     21.04 
 18  Kesling, Brayden J             8 Makos-SE                    21.20 
 19  Brown, Micah I                 7 ACAC-SE                     21.20 
 20  Christen, Spencer D            8 Prime-SE                    21.52 
 21  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                      21.56 
 22  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                      21.68 
 23  Hall, Landon M                 6 ACAC-SE                     21.70 
 24  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                      21.88 
 25  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                      21.96 
 26  Shaw, Karol A                  6 SAC-SE                      21.97 
 27  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      22.15 
 28  Torchick, Noah                 8 CAT-SE                      23.00 
 29  Brown, Ryan M                  7 Makos-SE                    23.43 
 30  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                      25.61 
 31  Throneberry, Elijah G          8 TSC-SE                      27.18 
 32  Johnson, Brett                 6 Tennessee AQ-SE             30.11 
 33  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                      31.77 
 34  McCoy, Matthew                 6 BAY-SE                      31.92 
 35  Brackins, Tatum J              7 SAC-SE                      32.69 
 36  Keel, Connor D                 8 TSC-SE                      36.07 
 37  Farnham, Christopher T         6 BAY-SE                         NT 
 38  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 
Event 43  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                      31.74 
  2  Wetteland, Anna J              9 Prime-SE                    32.17 
  3  Pardue, Gracie C              10 Tennessee AQ-SE             32.24 
  4  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                      32.67 
  5  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      33.42 
  6  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      33.53 
  7  Linkous, Julia A              10 Tennessee AQ-SE             34.58 
  8  Striker, Julia N              10 MCC-SE                      34.61 
  9  Kramer, Katelyn E             10 Tennessee AQ-SE             34.79 
 10  Lipscomb, Clara E             10 Barracudas-SE               34.87 
 11  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                      35.03 
 12  Isbell, Faith C               10 OSC-SE                      35.04 
 13  Helton, Caraleigh F            9 Barracudas-SE               35.16 
 14  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                      35.29 
 15  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      35.39 
 16  Murphy, Olivia D              10 TSC-SE                      36.46 
 17  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      36.51 
 18  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      37.65 
 19  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE             38.13 
 20  Farmer, Olivia E              10 KP-SE                       38.58 
 21  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE             39.87 
 22  Glenn, Molly E                10 ACAC-SE                     40.97 
 23  Wight, Danica N                9 Prime-SE                    41.03 
 24  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      41.83 
 25  Masters, Elli G               10 Makos-SE                    41.93 
 26  Fuller, Rebekah A             10 MCC-SE                      41.95 
 27  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      42.58 
 28  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                      42.59 
 29  Bryant, Ashley A              10 MCC-SE                      43.03 
 30  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                      44.17 
 31  Spradling, Leila C            10 Barracudas-SE               44.72 
 32  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                      45.55 
 33  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                      45.91 
 34  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE             46.23 
 35  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                      46.84 
 36  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                      47.85 
 37  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                      48.13 
 38  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                     48.95 
 39  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                      51.73 
 40  Gravitte, Maddie L             9 Prime-SE                    53.24 
 41  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                      53.28 
 42  Hill, Kenli F                  9 Sea Dragons-SE              54.17 
 43  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                      54.93 
 44  Derrick, Dougless V           10 MCC-SE                      55.00 
 45  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                      55.62 
 46  Cain, Kylie M                  8 OSC-SE                      58.72 
 47  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                    1:03.59 
 48  Markey, Madi G                 9 MCC-SE                         NT 
 49  Bryant, Darina L               9 OSC-SE                         NT 
 50  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 51  Duncan, Skyla R                9 BAY-SE                         NT 
 52  Hosie, Lloyd M                 9 BAY-SE                         NT 
 
Event 44  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            27.99 
  2  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      31.63 
  3  Brackins, Samuel S             9 SAC-SE                      32.49 
  4  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      32.67 
  5  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            33.12 
  6  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                      33.18 
  7  DeGhetto, Jake A               9 FRST-SE                     33.49 
  8  Vermillion, Brady J           10 Barracudas-SE               33.85 
  9  Chandler, Jack H              10 Sea Dragons-SE              34.29 
 10  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      34.86 
 11  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      35.10 
 12  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      35.66 
 13  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE             35.70 
 14  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                     35.73 
 15  Hall, Logan A                  9 ACAC-SE                     35.89 
 16  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                      36.12 
 17  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE             36.13 
 18  Lipscomb, Eli E                8 Barracudas-SE               36.29 
 19  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      36.51 
 20  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      37.05 
 21  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE             37.15 
 22  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                      37.20 
 23  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE             37.22 
 24  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      37.30 
 25  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                      37.33 
 26  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      37.53 
 27  Chou, Andrew J                 9 ACAC-SE                     37.73 
 28  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                      38.05 
 29  Ledford, Jude C                9 Sea Dragons-SE              38.30 
 30  Coleman, Dane E               10 Tennessee AQ-SE             38.57 
 31  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      38.64 
 32  Williams, McKinley J           9 SAC-SE                      38.84 
 33  Corrado, Will C                9 SAC-SE                      39.65 
 34  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      39.79 
 35  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                      40.09 
 36  Selander, Nathaniel W          9 OSC-SE                      40.76 
 37  Wongmanee, Benjamin N         10 MCC-SE                      41.74 
 38  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                      42.45 
 39  Wilhoit, Samuel R             10 UNA-SE                      43.31 
 40  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                      46.28 
 41  Smith, Xander C                9 Prime-SE                    46.62 
 42  Greear, Braden P              10 CAT-SE                      47.85 
 43  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                      50.23 
 44  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                      55.89 
 45  Torchick, Noah                 8 CAT-SE                      57.55 
 46  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                      58.31 
 
Event 45  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                      27.96 
  2  Wetteland, Kelly L            11 Prime-SE                    28.68 
  3  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      28.99 
  4  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      29.06 
  5  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                      29.20 
  6  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      29.23 
  7  Dickey, Emily A               12 Prime-SE                    29.45 
  8  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      29.58 
  9  King, Abigail E               11 ACAC-SE                     29.58 
 10  Ozcan, Sidney B               11 ACAC-SE                     29.60 
 11  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE             29.70 
 12  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                      29.77 
 13  Martin, Emeline R             11 MCC-SE                      29.92 
 14  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      29.93 
 15  Pye, Allison G                11 Prime-SE                    29.94 
 16  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      30.77 
 17  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                      31.11 
 18  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                      31.16 
 19  Norman-Young, Kennedy J       11 Makos-SE                    31.52 
 20  Lescoe, Bayla M               12 ACAC-SE                     31.57 
 21  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      31.93 
 22  Melhorn, Annie G              12 Sea Dragons-SE              32.31 
 23  Webb, Kacey M                 12 FRST-SE                     32.63 
 24  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                      32.70 
 25  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE             33.14 
 26  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      33.17 
 27  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                      33.19 
 28  DeBord, Sara E                12 KP-SE                       33.25 
 29  Park, Madison J               11 KP-SE                       33.26 
 30  King, Jessica E               11 ACAC-SE                     33.42 
 31  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      33.76 
 32  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                      34.08 
 33  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      34.09 
 34  Bryan, Marianne F             12 FRST-SE                     34.24 
 35  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                      34.31 
 36  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      34.32 
 37  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      34.52 
 38  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      34.97 
 39  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE             35.98 
 40  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      36.25 
 41  Walker, Storm A               12 MCC-SE                      36.43 
 42  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      36.58 
 43  Solomon, Emily A              11 MCC-SE                      37.13 
 44  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                      37.98 
 45  Thomson, Anna M               12 MCC-SE                      38.08 
 46  Rogers, Noah C                12 TSC-SE                      39.60 
 47  Raines, Alana M               11 BAY-SE                      39.60 
 48  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      40.01 
 49  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE             40.04 
 50  Harnden, Sierra F             11 The Stingrays-SE            40.43 
 51  Techasiriwan, Elle P          11 OSC-SE                      44.01 
 52  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                      47.13 
 53  Thomson, Emily F              11 MCC-SE                      47.41 
 54  Marshall-Yeager, Allura R     11 OSC-SE                      54.39 
 55  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                       NT 
 56  Bauer, Isabelle K             11 MCC-SE                         NT 
 57  Blankenbaker, Bella R         11 MCC-SE                         NT 
 58  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 46  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            11 MCC-SE                      29.15 
  2  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      29.50 
  3  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE             29.94 
  4  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      30.33 
  5  Grady, Blake T                12 BAY-SE                      30.45 
  6  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                      30.51 
  7  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      30.93 
  8  Logan, Connor G               12 ACAC-SE                     31.21 
  9  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      31.29 
 10  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                      31.30 
 11  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                      31.64 
 12  Bogle, Nick E                 11 Makos-SE                    31.70 
 13  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      31.88 
 14  Fritz, Caden J                12 Prime-SE                    31.92 
 15  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      32.52 
 16  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE             32.53 
 17  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                     32.54 
 18  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      32.58 
 19  Birdsong Jr, Eddie E          12 MCC-SE                      32.75 
 20  Ingram, Eli D                 12 MCC-SE                      33.35 
 21  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE             33.80 
 22  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE             33.88 
 23  Borole, Kush A                12 Tennessee AQ-SE             33.89 
 24  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      34.11 
 25  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      34.23 
 26  Thornburgh, Jaxon G           12 Tennessee AQ-SE             34.45 
 27  Smith, Kade E                 11 Prime-SE                    34.76 
 28  Rawn, Egan C                  11 ACAC-SE                     34.77 
 29  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                      34.80 
 30  Keller, Luke E                11 Prime-SE                    35.08 
 31  Guo, Jamie *                  11 SAC-SE                      35.20 
 32  Nalley, Trey J                12 MCC-SE                      36.62 
 33  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE            37.19 
 34  Dennis, Christian             11 MCC-SE                      37.70 
 35  Knight, Silas J               11 SAC-SE                      38.10 
 36  Rhoton, Sam C                 11 The Stingrays-SE            38.92 
 37  Selander, Robert E            11 OSC-SE                      40.20 
 38  Schmidt, Mason W              11 SAC-SE                      41.97 
 39  Brown, Josh C                 11 The Stingrays-SE            42.87 
 40  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                      45.24 
 41  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE            45.54 
 42  Selander, Perry E             11 OSC-SE                      45.56 
 43  Obringer, Andrew J            11 MCC-SE                      53.18 
 44  Franklin, Noah L              11 MCC-SE                         NT 
 45  Duncan, Zack S                11 BAY-SE                         NT 
 
Event 47  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:15.21 
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:16.62 
  3  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:22.15 
  4  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                1:22.62 
     1) Schmidt, Alexis L 7             2) Corrado, Annaleise K 6         
     3) Kinsey, Addison N 8             4) Blalock, Anna Kate K 7         
  5  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:23.85 
  6  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 1:31.04 
     1) Graham, Calleigh M 7            2) Boyd, Anna C 7                 
     3) Cain, Kylie M 8                 4) Isbell, Amber E 7              
  7  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   1:35.77 
 
Event 48  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:12.92 
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:21.29 
  3  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:21.50 
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:51.45 
 
Event 49  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:15.44 
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:17.00 
  3  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:23.08 
  4  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            2:38.21 
  5  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 2:47.52 
     1) Dauphinais, Jae E 9             2) Isbell, Amber E 7              
     3) Calhoun, Jenna K 9              4) Isbell, Faith C 10             
  6  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:58.93 
  7  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   3:28.07 
  8  Prime Aquatics-SE  'A'                                          NT 
 
Event 50  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:14.26 
  2  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:22.13 
     1) Brackins, Samuel S 9            2) Corrado, Will C 9              
     3) Williams, McKinley J 9          4) Shaw, Kuba O 8                 
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:25.34 
  4  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:25.99 
  5  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:26.20 
  6  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:33.29 
 
Event 51  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 1:59.03 
     1) Boyd, Leah G 11                 2) Suchy, Autumn R 12             
     3) Weathers, Madelyn J 11          4) Allen, Maddie P 12             
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:59.20 
  3  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:07.58 
     1) Wood, Emileigh E 12             2) Nave, Joslin G 11              
     3) Orta Marcial, Infinity J 12     4) Blalock, Lila B 12             
  4  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:08.86 
  5  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            2:15.40 
  6  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:17.24 
  7  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:18.86 
  8  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:29.13 
 
Event 52  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:59.96 
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:02.10 
  3  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:08.60 
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:09.44 
  5  Prime Aquatics-SE  'A'                                     2:09.49 
  6  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            2:15.45 
  7  McCallie / Gps Aquatics-SE  'C'                            2:42.33 
 
Event 53  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    1:58.22 
  2  Payne, Grayson                14 CAT-SE                    1:58.35 
  3  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:02.66 
  4  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:06.42 
  5  Misenar, Morgan A             14 Barracudas-SE             2:06.98 
  6  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:07.16 
  7  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:07.41 
  8  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:12.75 
  9  Slayton, Caitlyn K            13 Makos-SE                  2:12.82 
 10  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:12.91 
 11  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:14.49 
 12  Jennings, Laura J             13 MCC-SE                    2:14.66 
 13  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    2:15.40 
 14  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    2:17.75 
 15  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    2:18.20 
 16  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                    2:21.50 
 17  Welch, Kenzie R               14 ACAC-SE                   2:22.20 
 18  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                    2:25.20 
 19  Walker, Sarah B               14 ACAC-SE                   2:26.78 
 20  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    2:28.48 
 21  Pritchett, Samantha R         14 Sea Dragons-SE            2:31.07 
 22  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          2:42.48 
 23  Warren, Asha E                13 Tennessee AQ-SE           2:43.44 
 24  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          2:58.21 
 25  Williams, Kaylee G            13 Makos-SE                       NT 
 26  Crowe, Sierra J               13 Makos-SE                       NT 
 27  Schmidt, Hannah R             13 MCC-SE                         NT 
 28  Cox, Ashleigh M               14 OSC-SE                         NT 
 
Event 54  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Reed, Grant T                 14 ACAC-SE                   2:03.89 
  2  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:08.00 
  3  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:09.86 
  4  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:10.86 
  5  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    2:13.02 
  6  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:13.79 
  7  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    2:14.52 
  8  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:14.94 
  9  Moore, Danny M                14 ACAC-SE                   2:15.01 
 10  Thompson, Samuel P            13 SAC-SE                    2:16.91 
 11  Zitzman, Timmy F              13 Tennessee AQ-SE           2:17.16 
 12  Telep, Zack C                 13 ACAC-SE                   2:19.28 
 13  Blair, Justice W              14 Tennessee AQ-SE           2:21.21 
 14  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    2:21.69 
 15  Cheney, Jake T                14 ACAC-SE                   2:25.97 
 16  Pardee, Gregory T             13 Barracudas-SE             2:27.71 
 17  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    2:28.02 
 18  Mahan, Daegan G               13 Tennessee AQ-SE           2:28.71 
 19  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    2:36.39 
 20  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          2:37.60 
 21  Elliott, Cameron D            14 FRST-SE                   2:37.97 
 22  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                         NT 
 23  Wheeler, Sullivan W           13 BAY-SE                         NT 
 
Event 55  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:55.87 
  2  Cahill, Niamh P               17 BAY-SE                    1:57.67 
  3  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                    1:59.56 
  4  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:59.76 
  5  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    2:00.39 
  6  Logan, Stevie C               17 ACAC-SE                   2:02.91 
  7  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:04.43 
  8  Ayers, Katlyn M               15 Barracudas-SE             2:04.55 
  9  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                    2:07.91 
 10  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:09.25 
 11  Gallmeier, Esther A           15 ACAC-SE                   2:09.79 
 12  Groscost, Lucy E              15 ACAC-SE                   2:17.20 
 13  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                  2:17.30 
 14  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                    2:17.82 
 15  Ingle, Natalie A              15 ACAC-SE                   2:19.10 
 16  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    2:23.83 
 17  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    2:24.09 
 18  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    2:26.43 
 19  Brandon, Clayanna C           18 The Stingrays-SE          2:29.73 
 20  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                    2:31.83 
 21  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          2:32.04 
 22  Dykes, Skyler M               16 Barracudas-SE             2:33.31 
 23  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    2:33.68 
 24  Wright, Hannah E              17 Makos-SE                       NT 
 25  Cloute'-Cazalaa, Julie M      16 Makos-SE                       NT 
 26  Dunn, Rachael L               15 Barracudas-SE                  NT 
 
Event 56  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:42.37 
  2  Best, Jack                    17 BAY-SE                    1:42.52 
  3  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    1:44.29 
  4  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:45.01 
  5  Bootle, Will W                17 MCC-SE                    1:45.55 
  6  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:46.40 
  7  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    1:48.18 
  8  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    1:48.95 
  9  Butler, Chris W               18 BAY-SE                    1:51.14 
 10  Greene, Gershwin              17 BAY-SE                    1:51.17 
 11  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    1:51.68 
 12  Smith, Logan A                16 Prime-SE                  1:53.10 
 13  Hardin, Tucker T              17 ACAC-SE                   1:54.90 
 14  Holmes, Bradley T             15 Makos-SE                  1:55.16 
 15  Trombley, William N           16 BAY-SE                    1:55.75 
 16  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                    1:56.02 
 17  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                    1:58.37 
 18  Benko, Nathan J               16 ACAC-SE                   1:58.42 
 19  Groscost, Grant D             17 ACAC-SE                   1:59.19 
 20  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    2:00.13 
 21  Reid, Austen N                15 ACAC-SE                   2:00.97 
 22  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    2:01.45 
 23  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   2:01.58 
 24  Greenhalgh, Alex D            15 ACAC-SE                   2:02.52 
 25  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  2:03.13 
 26  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    2:03.24 
 27  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:04.94 
 28  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:08.18 
 29  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:08.36 
 30  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:08.60 
 31  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:08.74 
 32  Elkins, Tanner S              15 FRST-SE                   2:09.59 
 33  Pritchett, Justin L           17 Sea Dragons-SE            2:11.00 
 34  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    2:11.41 
 35  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          2:17.68 
 36  Brandon, David D              15 The Stingrays-SE          2:18.50 
 37  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    2:21.37 
 38  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    2:50.17 
 39  Geter, Austin T               15 MCC-SE                    3:02.85 
 40  Farless, Ryan A               16 Makos-SE                       NT 
 41  Roy, Isaac M                  16 SAC-SE                         NT 
 
Event 57  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson                14 CAT-SE                      58.57 
  2  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                      59.59 
  3  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:00.75 
  4  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    1:03.51 
  5  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    1:04.56 
  6  Jennings, Laura J             13 MCC-SE                    1:06.89 
  7  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:06.99 
  8  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:07.44 
  9  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:07.50 
 10  Walker, Sarah B               14 ACAC-SE                   1:09.20 
 11  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                    1:09.27 
 12  Slayton, Caitlyn K            13 Makos-SE                  1:09.99 
 13  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    1:11.83 
 14  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    1:12.39 
 15  Pritchett, Samantha R         14 Sea Dragons-SE            1:12.80 
 16  Welch, Kenzie R               14 ACAC-SE                   1:14.46 
 17  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                    1:14.51 
 18  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:15.76 
 19  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:16.44 
 20  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                    1:16.86 
 21  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    1:17.85 
 22  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          1:19.23 
 23  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:19.47 
 24  Warren, Asha E                13 Tennessee AQ-SE           1:20.79 
 25  Crowe, Sierra J               13 Makos-SE                  1:25.25 
 26  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    1:25.92 
 27  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    1:26.68 
 28  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:29.44 
 29  McGlothin, Kaitlyn S          13 Tennessee AQ-SE           1:46.21 
 30  Schmidt, Hannah R             13 MCC-SE                         NT 
 
Event 58  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Reed, Grant T                 14 ACAC-SE                   1:06.25 
  2  Arnold, David A               14 ACAC-SE                   1:06.34 
  3  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    1:07.56 
  4  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:08.45 
  5  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    1:08.47 
  6  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:09.79 
  7  Thompson, Samuel P            13 SAC-SE                    1:10.59 
  8  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:11.88 
  9  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:11.97 
 10  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    1:12.39 
 11  Telep, Zack C                 13 ACAC-SE                   1:12.49 
 12  Zitzman, Timmy F              13 Tennessee AQ-SE           1:13.56 
 13  Elliott, Cameron D            14 FRST-SE                   1:16.35 
 14  Pardee, Gregory T             13 Barracudas-SE             1:16.39 
 15  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          1:18.35 
 16  Mahan, Daegan G               13 Tennessee AQ-SE           1:18.64 
 17  Blair, Justice W              14 Tennessee AQ-SE           1:19.45 
 18  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:22.85 
 19  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:28.54 
 20  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           1:32.71 
 21  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:38.65 
 22  Wheeler, Sullivan W           13 BAY-SE                         NT 
 
Event 59  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Cahill, Niamh P               17 BAY-SE                      57.88 
  2  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                      59.03 
  3  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    1:00.56 
  4  Logan, Stevie C               17 ACAC-SE                   1:01.23 
  5  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    1:01.37 
  6  Allen, Merrin A               16 OSC-SE                    1:03.37 
  7  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:05.34 
  8  Farmer, Amanda H              15 TSC-SE                    1:05.62 
  9  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          1:06.60 
 10  Ayers, Katlyn M               15 Barracudas-SE             1:06.73 
 11  Cloute'-Cazalaa, Julie M      16 Makos-SE                  1:06.78 
 12  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:08.72 
 13  Benko, Payton N               15 ACAC-SE                   1:10.04 
 14  Wright, Hannah E              17 Makos-SE                  1:11.95 
 15  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:12.40 
 16  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                    1:12.68 
 17  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    1:14.33 
 18  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    1:15.63 
 19  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          1:19.34 
 20  Dykes, Skyler M               16 Barracudas-SE             1:24.04 
 21  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                       NT 
 22  Dunn, Rachael L               15 Barracudas-SE                  NT 
 
Event 60  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      50.90 
  2  Best, Jack                    17 BAY-SE                      51.84 
  3  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      52.42 
  4  Prada, Luis                   17 BAY-SE                      54.59 
  5  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      54.62 
  6  Greene, Gershwin              17 BAY-SE                      54.75 
  7  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                      57.09 
  8  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      58.30 
  9  Trombley, William N           16 BAY-SE                      58.98 
 10  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                      59.45 
 11  Benko, Nathan J               16 ACAC-SE                   1:00.84 
 12  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          1:01.45 
 13  Elkins, Tanner S              15 FRST-SE                   1:02.12 
 14  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    1:02.49 
 15  Hardin, Tucker T              17 ACAC-SE                   1:04.16 
 16  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:05.24 
 17  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    1:06.56 
 18  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          1:07.27 
 19  Stoika, Zeke T                16 Sea Dragons-SE            1:07.47 
 20  Pritchett, Justin L           17 Sea Dragons-SE            1:07.66 
 21  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    1:08.80 
 22  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:08.87 
 23  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    1:10.61 
 24  Brandon, David D              15 The Stingrays-SE          1:13.63 
 25  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          1:15.60 
 26  Roy, Isaac M                  16 SAC-SE                    1:27.52 
 27  Farless, Ryan A               16 Makos-SE                       NT 
 28  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                         NT 
 
Event 61  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:33.37 
  2  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    2:37.78 
  3  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:38.76 
  4  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:39.89 
  5  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:43.46 
  6  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                    2:43.71 
  7  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:44.00 
  8  Williams, Kaylee G            13 Makos-SE                  2:53.11 
  9  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    3:00.99 
 10  Welch, Kenzie R               14 ACAC-SE                   3:19.87 
 11  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    3:22.15 
 12  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    3:23.29 
 13  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                    3:25.35 
 14  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          3:25.87 
 15  Warren, Asha E                13 Tennessee AQ-SE           3:31.51 
 16  McGlothin, Kaitlyn S          13 Tennessee AQ-SE           4:11.93 
 17  Schmidt, Hannah R             13 MCC-SE                         NT 
 
Event 62  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:32.91 
  2  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    2:48.29 
  3  Cheney, Jake T                14 ACAC-SE                   2:50.40 
  4  Arnold, David A               14 ACAC-SE                   2:52.58 
  5  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:54.81 
  6  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    3:12.56 
  7  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                         NT 
  8  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
  9  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE                NT 
 
Event 63  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    2:32.34 
  2  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:32.67 
  3  Gallmeier, Esther A           15 ACAC-SE                   2:32.82 
  4  Gallmeier, Katharina M        15 ACAC-SE                   2:34.74 
  5  Farmer, Amanda H              15 TSC-SE                    2:50.24 
  6  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                    2:52.41 
  7  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          2:55.09 
  8  Brandon, Clayanna C           18 The Stingrays-SE          2:59.66 
  9  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    3:00.27 
 10  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                    3:12.22 
 11  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    3:15.64 
 12  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    3:17.58 
 13  Cox, Ashleigh M               14 OSC-SE                         NT 
 14  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                         NT 
 15  Dunn, Rachael L               15 Barracudas-SE                  NT 
 16  Fischer, Mason L              11 ACAC-SE                        NT 
 
Event 64  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Butler, Chris W               18 BAY-SE                    2:05.77 
  2  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:10.03 
  3  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    2:17.01 
  4  Groscost, Grant D             17 ACAC-SE                   2:17.03 
  5  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  2:26.45 
  6  Holmes, Bradley T             15 Makos-SE                  2:27.91 
  7  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                    2:28.83 
  8  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:33.81 
  9  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:34.24 
 10  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   2:39.00 
 11  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    2:44.36 
 12  Stoika, Zeke T                16 Sea Dragons-SE            2:47.17 
 13  Brandon, David D              15 The Stingrays-SE          2:52.77 
 14  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:55.35 
 15  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          3:00.04 
 16  Geter, Austin T               15 MCC-SE                    3:50.39 
 17  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                         NT 
 18  Roy, Isaac M                  16 SAC-SE                         NT 
 19  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                         NT 
 
Event 65  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson                14 CAT-SE                      58.99 
  2  Smith, Addison E              14 BAY-SE                      59.31 
  3  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:00.18 
  4  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:00.72 
  5  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:01.82 
  6  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:02.68 
  7  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:04.55 
  8  Jennings, Laura J             13 MCC-SE                    1:06.22 
  9  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    1:06.44 
 10  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:07.04 
 11  Walker, Sarah B               14 ACAC-SE                   1:08.23 
 12  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    1:09.85 
 13  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:10.07 
 14  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                    1:12.02 
 15  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    1:12.26 
 16  Slayton, Caitlyn K            13 Makos-SE                  1:15.79 
 17  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:15.80 
 18  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:21.38 
 19  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                    1:22.01 
 20  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    1:22.60 
 21  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    1:36.84 
 22  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:43.00 
 23  Raines, Malory S              14 BAY-SE                         NT 
 
Event 66  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    1:03.48 
  2  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:07.47 
  3  Arnold, David A               14 ACAC-SE                   1:08.38 
  4  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    1:10.34 
  5  Telep, Zack C                 13 ACAC-SE                   1:10.48 
  6  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:12.05 
  7  Mahan, Daegan G               13 Tennessee AQ-SE           1:18.12 
  8  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:21.02 
  9  Thompson, Samuel P            13 SAC-SE                    1:22.55 
 10  Blair, Justice W              14 Tennessee AQ-SE           1:24.10 
 11  Pardee, Gregory T             13 Barracudas-SE             1:24.80 
 12  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          1:33.23 
 13  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           1:37.10 
 14  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:57.47 
 
Event 67  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                      57.00 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      57.01 
  3  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                      58.08 
  4  Cahill, Niamh P               17 BAY-SE                      59.03 
  5  Allen, Merrin A               16 OSC-SE                      59.68 
  6  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      59.93 
  7  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:00.07 
  8  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:01.57 
  9  Groscost, Lucy E              15 ACAC-SE                   1:05.58 
 10  Gallmeier, Katharina M        15 ACAC-SE                   1:06.24 
 11  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          1:06.76 
 12  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    1:08.75 
 13  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                  1:10.86 
 14  Ingle, Natalie A              15 ACAC-SE                   1:11.01 
 15  Benko, Payton N               15 ACAC-SE                   1:13.94 
 16  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    1:14.16 
 17  Ayers, Katlyn M               15 Barracudas-SE             1:15.74 
 18  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    1:15.87 
 
Event 68  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      53.24 
  2  Trombley, William N           16 BAY-SE                      54.92 
  3  Butler, Chris W               18 BAY-SE                      55.46 
  4  Benko, Nathan J               16 ACAC-SE                     55.69 
  5  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      56.06 
  6  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      56.13 
  7  Green, Jason M                16 BAY-SE                      56.67 
  8  Smith, Logan A                16 Prime-SE                    56.75 
  9  Greene, Gershwin              17 BAY-SE                      57.96 
 10  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      58.01 
 11  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      58.32 
 12  Best, Jack                    17 BAY-SE                      58.80 
 13  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                      59.36 
 14  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                    1:00.57 
 15  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    1:00.73 
 16  Reid, Austen N                15 ACAC-SE                   1:01.07 
 17  Greenhalgh, Alex D            15 ACAC-SE                   1:01.53 
 18  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          1:01.70 
 19  Hardin, Tucker T              17 ACAC-SE                   1:03.06 
 20  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          1:03.99 
 21  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:04.92 
 22  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    1:05.15 
 23  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   1:05.87 
 24  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:09.64 
 25  Moore, Danny M                14 ACAC-SE                   1:12.74 
 26  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    1:16.59 
 27  Farless, Ryan A               16 Makos-SE                       NT 
 
Event 69  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson                14 CAT-SE                    2:14.56 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:16.78 
  3  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:17.56 
  4  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:19.48 
  5  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:20.86 
  6  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:20.96 
  7  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                    2:27.18 
  8  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    2:27.47 
  9  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:31.67 
 10  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    2:32.97 
 11  Slayton, Caitlyn K            13 Makos-SE                  2:34.13 
 12  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:35.37 
 13  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    2:35.55 
 14  Williams, Kaylee G            13 Makos-SE                  2:38.41 
 15  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:42.32 
 16  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    2:43.99 
 17  Welch, Kenzie R               14 ACAC-SE                   2:47.24 
 18  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                    2:47.63 
 19  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    2:47.88 
 20  Pritchett, Samantha R         14 Sea Dragons-SE            2:49.14 
 21  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                    2:54.53 
 22  Warren, Asha E                13 Tennessee AQ-SE           2:57.49 
 23  Morris, Kimi J                14 OSC-SE                    3:00.51 
 24  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    3:06.33 
 25  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    3:12.74 
 26  Crowe, Sierra J               13 Makos-SE                  3:15.40 
 27  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          3:20.62 
 28  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          3:30.71 
 29  McGlothin, Kaitlyn S          13 Tennessee AQ-SE           3:43.07 
 30  Schmidt, Hannah R             13 MCC-SE                         NT 
 
Event 70  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Reed, Grant T                 14 ACAC-SE                   2:22.10 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:24.86 
  3  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:26.36 
  4  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:26.97 
  5  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:27.04 
  6  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    2:28.28 
  7  Arnold, David A               14 ACAC-SE                   2:30.04 
  8  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:35.28 
  9  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    2:35.81 
 10  Zitzman, Timmy F              13 Tennessee AQ-SE           2:36.38 
 11  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    2:37.15 
 12  Thompson, Samuel P            13 SAC-SE                    2:41.97 
 13  Cheney, Jake T                14 ACAC-SE                   2:42.85 
 14  Mahan, Daegan G               13 Tennessee AQ-SE           2:45.88 
 15  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    2:46.01 
 16  Elliott, Cameron D            14 FRST-SE                   2:57.84 
 17  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          3:09.05 
 18  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           3:24.70 
 
Event 71  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    2:13.68 
  2  Gallmeier, Esther A           15 ACAC-SE                   2:20.87 
  3  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:21.28 
  4  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    2:22.79 
  5  Gallmeier, Katharina M        15 ACAC-SE                   2:23.22 
  6  Ayers, Katlyn M               15 Barracudas-SE             2:28.57 
  7  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    2:34.01 
  8  Fischer, Mason L              11 ACAC-SE                   2:34.08 
  9  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                    2:40.65 
 10  Morris, Kari L                16 OSC-SE                    2:43.35 
 11  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    2:47.17 
 12  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    2:52.53 
 13  Dykes, Skyler M               16 Barracudas-SE             3:02.27 
 
Event 72  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:54.36 
  2  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:54.87 
  3  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:56.20 
  4  Butler, Chris W               18 BAY-SE                    1:57.14 
  5  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    1:58.60 
  6  Best, Jack                    17 BAY-SE                    2:05.00 
  7  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    2:06.93 
  8  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:06.96 
  9  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    2:08.31 
 10  Smith, Logan A                16 Prime-SE                  2:08.48 
 11  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                    2:09.99 
 12  Holmes, Bradley T             15 Makos-SE                  2:11.26 
 13  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  2:11.99 
 14  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    2:13.24 
 15  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    2:13.29 
 16  Reid, Austen N                15 ACAC-SE                   2:16.15 
 17  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:16.42 
 18  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    2:16.42 
 19  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   2:16.69 
 20  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:19.95 
 21  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:21.78 
 22  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    2:22.43 
 23  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    2:25.12 
 24  Stoika, Zeke T                16 Sea Dragons-SE            2:25.37 
 25  Brandon, David D              15 The Stingrays-SE          2:30.25 
 26  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:30.42 
 27  Pritchett, Justin L           17 Sea Dragons-SE            2:31.75 
 28  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:33.17 
 29  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          2:40.19 
 30  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    2:40.90 
 31  Roy, Isaac M                  16 SAC-SE                    3:04.39 
 32  Rawn, Egan C                  11 ACAC-SE                   3:07.10 
 33  Geter, Austin T               15 MCC-SE                    3:33.96 
 34  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                         NT 
 
Event 73  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:42.16 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:46.42 
  3  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:53.32 
  4  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   1:55.23 
 
Event 74  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:48.60 
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:02.04 
 
Event 75  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:38.54 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:46.01 
  3  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 1:48.49 
     1) Allen, Merrin A 16              2) Brock, Stacy E 16              
     3) Morris, Kari L 16               4) Dergunov, Julia S 17           
  4  Barracuda Swim Club-SE  'A'                                1:55.00 
 
Event 76  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:25.79 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:29.40 
  3  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   1:35.88 
  4  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                1:46.97 
     1) Knight, Samuel G 15             2) Lyszczarczyk, Robbie * 15      
     3) Thompson, Samuel P 13           4) Blalock, Charles D 16          
 
Event 77  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                    1:36.69 
  2  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                    1:37.82 
  3  Molchan, Marley M              8 Tennessee AQ-SE           1:39.32 
  4  Hoffner, Sarie R               8 TSC-SE                    1:46.42 
  5  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                    1:48.26 
  6  Schmidt, Alexis L              7 SAC-SE                    1:48.30 
  7  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                    1:52.24 
  8  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                    1:59.57 
  9  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                    2:00.47 
 10  Berry, Orly S                  8 Tennessee AQ-SE           2:03.97 
 11  DeGhetto, Ellison G            8 FRST-SE                   2:04.44 
 12  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                    2:04.53 
 13  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                    2:08.23 
 14  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                    2:13.00 
 15  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                         NT 
 16  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                         NT 
 17  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                         NT 
 18  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                         NT 
 19  Vallova, Sasha S               8 ACAC-SE                        NT 
 
Event 78  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                    1:22.85 
  2  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE           1:28.49 
  3  Falcone, Peter S               8 CAT-SE                    1:46.70 
  4  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                    1:53.41 
  5  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                    1:59.88 
  6  Goodin, Jack G                 8 Sea Dragons-SE            2:10.85 
  7  DeGhetto, Luke H               8 FRST-SE                        NT 
  8  Atkins, Maddox C               8 FRST-SE                        NT 
 
Event 79  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pardue, Gracie C              10 Tennessee AQ-SE           1:21.22 
  2  Wetteland, Anna J              9 Prime-SE                  1:23.21 
  3  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                    1:27.04 
  4  Helton, Caraleigh F            9 Barracudas-SE             1:27.57 
  5  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                    1:27.94 
  6  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                    1:29.04 
  7  Linkous, Julia A              10 Tennessee AQ-SE           1:29.41 
  8  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:30.83 
  9  Farmer, Olivia E              10 KP-SE                     1:32.94 
 10  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                    1:33.09 
 11  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:36.40 
 12  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:37.45 
 13  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE           1:39.93 
 14  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE           1:45.10 
 15  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:48.35 
 16  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    1:50.18 
 17  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                    1:50.52 
 18  Wight, Danica N                9 Prime-SE                  1:50.56 
 19  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE           1:50.59 
 20  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                    1:50.90 
 21  Spradling, Leila C            10 Barracudas-SE             1:51.09 
 22  Fuller, Rebekah A             10 MCC-SE                    1:54.84 
 23  Glenn, Molly E                10 ACAC-SE                   1:55.55 
 24  Sanders, Avery R               9 MCC-SE                    1:59.36 
 25  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                    2:01.30 
 26  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                    2:13.40 
 27  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                    2:31.05 
 28  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    2:39.78 
 29  Derrick, Dougless V           10 MCC-SE                         NT 
 30  Markey, Madi G                 9 MCC-SE                         NT 
 31  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                         NT 
 32  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                         NT 
 33  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 34  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                         NT 
 35  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                         NT 
 36  Duncan, Skyla R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 80  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:12.65 
  2  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:26.56 
  3  Vermillion, Brady J           10 Barracudas-SE             1:27.19 
  4  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:27.69 
  5  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:28.34 
  6  Brackins, Samuel S             9 SAC-SE                    1:28.67 
  7  Chandler, Jack H              10 Sea Dragons-SE            1:29.94 
  8  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    1:30.44 
  9  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:31.86 
 10  DeGhetto, Jake A               9 FRST-SE                   1:33.33 
 11  Cusick, Braxton K             10 SAC-SE                    1:33.52 
 12  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:33.59 
 13  Hall, Logan A                  9 ACAC-SE                   1:34.01 
 14  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    1:35.33 
 15  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                    1:35.42 
 16  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                   1:35.66 
 17  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           1:36.03 
 18  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:36.16 
 19  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           1:36.81 
 20  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:39.82 
 21  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:41.32 
 22  Ledford, Jude C                9 Sea Dragons-SE            1:41.93 
 23  Chou, Andrew J                 9 ACAC-SE                   1:45.41 
 24  Corrado, Will C                9 SAC-SE                    1:45.74 
 25  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:45.80 
 26  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                    1:49.05 
 27  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                    1:49.13 
 28  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE           1:49.32 
 29  Wilhoit, Samuel R             10 UNA-SE                    2:00.49 
 30  Greear, Braden P              10 CAT-SE                    2:04.05 
 31  Smith, Xander C                9 Prime-SE                  2:04.56 
 32  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                         NT 
 33  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                         NT 
 
Event 81  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                    1:10.07 
  2  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:11.43 
  3  Fischer, Mason L              11 ACAC-SE                   1:12.61 
  4  Ozcan, Sidney B               11 ACAC-SE                   1:12.73 
  5  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    1:13.49 
  6  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:13.89 
  7  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                    1:14.19 
  8  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:14.33 
  9  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:14.93 
 10  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                  1:16.55 
 11  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    1:17.89 
 12  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    1:18.00 
 13  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    1:18.33 
 14  Lescoe, Bayla M               12 ACAC-SE                   1:18.79 
 15  Bryan, Marianne F             12 FRST-SE                   1:20.72 
 16  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           1:21.71 
 17  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    1:22.10 
 18  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:22.40 
 19  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:23.84 
 20  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:24.10 
 21  King, Jessica E               11 ACAC-SE                   1:24.10 
 22  DeBord, Sara E                12 KP-SE                     1:24.16 
 23  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:24.18 
 24  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:24.24 
 25  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:24.73 
 26  Park, Madison J               11 KP-SE                     1:26.88 
 27  Webb, Kacey M                 12 FRST-SE                   1:28.21 
 28  Solomon, Emily A              11 MCC-SE                    1:29.77 
 29  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:30.89 
 30  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    1:31.31 
 31  Walker, Storm A               12 MCC-SE                    1:33.60 
 32  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                    1:34.64 
 33  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    1:35.24 
 34  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE           1:36.47 
 35  Thomson, Anna M               12 MCC-SE                    1:43.61 
 36  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           1:56.15 
 37  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:56.36 
 38  Norman-Young, Kennedy J       11 Makos-SE                       NT 
 39  Melhorn, Annie G              12 Sea Dragons-SE                 NT 
 40  Blankenbaker, Bella R         11 MCC-SE                         NT 
 41  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 42  Raines, Alana M               11 BAY-SE                         NT 
 43  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 82  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            11 MCC-SE                    1:13.33 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:13.80 
  3  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:14.43 
  4  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    1:14.85 
  5  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:15.96 
  6  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:16.94 
  7  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE           1:17.27 
  8  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:17.39 
  9  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    1:18.84 
 10  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:19.09 
 11  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    1:19.27 
 12  Bogle, Nick E                 11 Makos-SE                  1:19.49 
 13  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    1:21.14 
 14  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE           1:21.30 
 15  Logan, Connor G               12 ACAC-SE                   1:23.83 
 16  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:24.90 
 17  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                   1:25.03 
 18  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:26.10 
 19  Birdsong Jr, Eddie E          12 MCC-SE                    1:26.63 
 20  Thornburgh, Jaxon G           12 Tennessee AQ-SE           1:27.21 
 21  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                    1:27.91 
 22  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    1:28.05 
 23  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                    1:28.22 
 24  Smith, Kade E                 11 Prime-SE                  1:28.33 
 25  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE           1:29.84 
 26  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE           1:30.05 
 27  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           1:31.04 
 28  Rawn, Egan C                  11 ACAC-SE                   1:31.79 
 29  Keller, Luke E                11 Prime-SE                  1:35.81 
 30  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE          1:37.80 
 31  Knight, Silas J               11 SAC-SE                    1:39.59 
 32  Nalley, Trey J                12 MCC-SE                    1:40.10 
 33  Brown, Josh C                 11 The Stingrays-SE          1:44.03 
 34  Rhoton, Sam C                 11 The Stingrays-SE          1:44.63 
 35  Dennis, Christian             11 MCC-SE                    1:54.68 
 36  Schmidt, Mason W              11 SAC-SE                    1:58.89 
 37  Obringer, Andrew J            11 MCC-SE                    2:34.24 
 38  Franklin, Noah L              11 MCC-SE                         NT 
 39  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                         NT 
 40  Duncan, Zack S                11 BAY-SE                         NT 
 41  Guo, Jamie *                  11 SAC-SE                         NT 
 
Event 83  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      23.65 
  2  Hoffner, Sarie R               8 TSC-SE                      24.41 
  3  Molchan, Marley M              8 Tennessee AQ-SE             24.55 
  4  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      24.81 
  5  McKinney, Madilyn B            8 Sea Dragons-SE              24.99 
  6  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      26.13 
  7  Schmidt, Alexis L              7 SAC-SE                      27.27 
  8  Vallova, Sasha S               8 ACAC-SE                     27.27 
  9  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                      27.38 
 10  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      27.88 
 11  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                      28.12 
 12  Berry, Orly S                  8 Tennessee AQ-SE             28.30 
 13  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                      28.57 
 14  Mizutani, Lydia I              7 MCC-SE                      31.10 
 15  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      31.69 
 16  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                      31.79 
 17  McGlothin, Kamryn J            8 Tennessee AQ-SE             33.43 
 18  Click, Reese R                 8 BAY-SE                      34.53 
 19  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                      37.00 
 20  Corrado, Annaleise K           6 SAC-SE                      37.07 
 21  Lyttle, Molly R                7 Prime-SE                    37.43 
 22  Schneider, Emma K              8 Tennessee AQ-SE             38.18 
 23  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                      42.60 
 24  Butler, Abby L                 7 OSC-SE                      42.65 
 25  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                      48.57 
 26  DeGhetto, Ellison G            8 FRST-SE                        NT 
 27  Puryear, Alexxa L              7 Prime-SE                       NT 
 28  Markey, Abi E                  8 MCC-SE                         NT 
 29  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 84  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      21.03 
  2  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE             23.14 
  3  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE            24.34 
  4  Rosenblad, Grayson M           8 Tennessee AQ-SE             26.09 
  5  Falcone, Peter S               8 CAT-SE                      26.60 
  6  Molchan, Radek D               8 Tennessee AQ-SE             28.04 
  7  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE             28.80 
  8  Shaw, Karol A                  6 SAC-SE                      29.67 
  9  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                      29.78 
 10  Laramore, Sam P                7 BAY-SE                      29.96 
 11  Ackermann, Cooper R            7 Tennessee AQ-SE             30.12 
 12  Hall, Landon M                 6 ACAC-SE                     30.61 
 13  Goodin, Jack G                 8 Sea Dragons-SE              30.88 
 14  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      30.92 
 15  Christen, Spencer D            8 Prime-SE                    31.05 
 16  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      33.61 
 17  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      34.08 
 18  Atkins, Maddox C               8 FRST-SE                     34.43 
 19  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                      34.67 
 20  Brackins, Tatum J              7 SAC-SE                      36.28 
 21  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                      45.41 
 22  Brown, Ryan M                  7 Makos-SE                       NT 
 23  DeGhetto, Luke H               8 FRST-SE                        NT 
 24  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                         NT 
 25  McDaniel, Cameron Z            8 MCC-SE                         NT 
 26  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                         NT 
 27  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                         NT 
 28  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 29  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                         NT 
 30  Johnson, Brett                 6 Tennessee AQ-SE                NT 
 31  Brown, Micah I                 7 ACAC-SE                        NT 
 
Event 85  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                      43.04 
  2  Pardue, Gracie C              10 Tennessee AQ-SE             43.55 
  3  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                      43.74 
  4  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      44.66 
  5  Wetteland, Anna J              9 Prime-SE                    45.52 
  6  Striker, Julia N              10 MCC-SE                      45.52 
  7  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      45.60 
  8  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                      46.17 
  9  Linkous, Julia A              10 Tennessee AQ-SE             46.45 
 10  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                      47.78 
 11  Farmer, Olivia E              10 KP-SE                       48.24 
 12  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      48.71 
 13  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE             50.71 
 14  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE             50.86 
 15  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE             51.46 
 16  Wight, Danica N                9 Prime-SE                    52.93 
 17  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      54.51 
 18  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      54.97 
 19  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                      55.12 
 20  Glenn, Molly E                10 ACAC-SE                     56.13 
 21  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                      56.50 
 22  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                      56.73 
 23  Spradling, Leila C            10 Barracudas-SE               56.80 
 24  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                      56.89 
 25  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE             57.12 
 26  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                      57.83 
 27  Sanders, Avery R               9 MCC-SE                      58.21 
 28  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                      59.49 
 29  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    1:03.50 
 30  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                    1:09.78 
 31  Hosie, Lloyd M                 9 BAY-SE                    1:11.13 
 32  Gravitte, Maddie L             9 Prime-SE                  1:11.44 
 33  Fuller, Rebekah A             10 MCC-SE                    1:11.62 
 34  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    1:30.63 
 35  Derrick, Dougless V           10 MCC-SE                         NT 
 36  Markey, Madi G                 9 MCC-SE                         NT 
 37  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                         NT 
 38  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                         NT 
 39  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                         NT 
 40  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 41  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 42  Duncan, Skyla R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 86  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            38.48 
  2  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      40.58 
  3  Vermillion, Brady J           10 Barracudas-SE               42.58 
  4  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      44.15 
  5  Brackins, Samuel S             9 SAC-SE                      44.30 
  6  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      44.97 
  7  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      46.13 
  8  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                     46.27 
  9  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      46.33 
 10  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      46.39 
 11  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                      46.73 
 12  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      47.04 
 13  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            47.06 
 14  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                      47.75 
 15  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                      48.17 
 16  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE             48.34 
 17  Cusick, Braxton K             10 SAC-SE                      48.70 
 18  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                      49.18 
 19  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                      50.02 
 20  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE             50.40 
 21  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      50.48 
 22  Chou, Andrew J                 9 ACAC-SE                     51.00 
 23  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                      51.03 
 24  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                      52.95 
 25  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE             53.19 
 26  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                      59.86 
 27  Wilhoit, Samuel R             10 UNA-SE                    1:00.22 
 28  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                    1:02.24 
 29  Coleman, Dane E               10 Tennessee AQ-SE           1:06.25 
 30  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:07.38 
 31  Smith, Xander C                9 Prime-SE                  1:08.28 
 32  Greear, Braden P              10 CAT-SE                    1:08.66 
 33  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                    1:15.36 
 34  Ledford, Jude C                9 Sea Dragons-SE                 NT 
 35  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                         NT 
 36  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                         NT 
 
Event 87  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                      36.22 
  2  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      36.47 
  3  Fischer, Mason L              11 ACAC-SE                     37.16 
  4  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                      37.20 
  5  Pye, Allison G                11 Prime-SE                    38.08 
  6  Curl, Sydney K                12 The Stingrays-SE            38.10 
  7  Dickey, Emily A               12 Prime-SE                    38.14 
  8  Wetteland, Kelly L            11 Prime-SE                    38.46 
  9  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                      38.97 
 10  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                      39.62 
 11  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                    40.32 
 12  Lescoe, Bayla M               12 ACAC-SE                     40.67 
 13  Park, Madison J               11 KP-SE                       41.15 
 14  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      41.80 
 15  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                      42.03 
 16  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      42.47 
 17  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      42.51 
 18  Bryan, Marianne F             12 FRST-SE                     43.33 
 19  Norman-Young, Kennedy J       11 Makos-SE                    43.62 
 20  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      45.89 
 21  Webb, Kacey M                 12 FRST-SE                     46.02 
 22  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      46.07 
 23  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      46.08 
 24  King, Jessica E               11 ACAC-SE                     46.21 
 25  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                      47.11 
 26  Walker, Storm A               12 MCC-SE                      47.13 
 27  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      47.58 
 28  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      47.99 
 29  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                      48.05 
 30  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                      48.27 
 31  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      48.48 
 32  Solomon, Emily A              11 MCC-SE                      49.12 
 33  Thomson, Anna M               12 MCC-SE                      52.34 
 34  Techasiriwan, Elle P          11 OSC-SE                      53.66 
 35  Thomson, Emily F              11 MCC-SE                      54.79 
 36  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                      54.90 
 37  Raines, Alana M               11 BAY-SE                      55.17 
 38  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:00.26 
 39  Blankenbaker, Bella R         11 MCC-SE                         NT 
 40  Marshall-Yeager, Allura R     11 OSC-SE                         NT 
 41  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 88  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      36.61 
  2  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                      36.83 
  3  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      37.29 
  4  Officer, Grayson B            11 MCC-SE                      38.07 
  5  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      39.66 
  6  Logan, Connor G               12 ACAC-SE                     40.40 
  7  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      40.62 
  8  Grady, Blake T                12 BAY-SE                      41.22 
  9  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE             41.37 
 10  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE             41.44 
 11  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                      42.28 
 12  Rawn, Egan C                  11 ACAC-SE                     42.38 
 13  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                      43.00 
 14  Birdsong Jr, Eddie E          12 MCC-SE                      43.64 
 15  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      43.70 
 16  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      43.86 
 17  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      43.96 
 18  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      44.00 
 19  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      44.55 
 20  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE            45.18 
 21  Dennis, Christian             11 MCC-SE                      45.69 
 22  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                      45.79 
 23  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE             46.18 
 24  Thornburgh, Jaxon G           12 Tennessee AQ-SE             47.67 
 25  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE             48.99 
 26  Nalley, Trey J                12 MCC-SE                      51.88 
 27  Brown, Josh C                 11 The Stingrays-SE            53.17 
 28  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                      54.36 
 29  Knight, Silas J               11 SAC-SE                      56.40 
 30  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE            56.49 
 31  Obringer, Andrew J            11 MCC-SE                    1:07.76 
 32  Duncan, Zack S                11 BAY-SE                         NT 
 33  Guo, Jamie *                  11 SAC-SE                         NT 
 
Event 89  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      18.33 
  2  Hoffner, Sarie R               8 TSC-SE                      19.45 
  3  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      20.27 
  4  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      20.33 
  5  Schmidt, Alexis L              7 SAC-SE                      20.37 
  6  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      20.49 
  7  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                      21.02 
  8  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      21.38 
  9  McKinney, Madilyn B            8 Sea Dragons-SE              21.56 
 10  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                      21.84 
 11  Mizutani, Lydia I              7 MCC-SE                      22.42 
 12  Molchan, Marley M              8 Tennessee AQ-SE             22.61 
 13  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                      23.64 
 14  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                      24.44 
 15  Berry, Orly S                  8 Tennessee AQ-SE             24.53 
 16  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      25.36 
 17  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                      25.55 
 18  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                      25.87 
 19  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      25.91 
 20  Click, Reese R                 8 BAY-SE                      26.95 
 21  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                      29.80 
 22  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                      30.83 
 23  Schneider, Emma K              8 Tennessee AQ-SE             30.90 
 24  McGlothin, Kamryn J            8 Tennessee AQ-SE             30.94 
 25  Corrado, Annaleise K           6 SAC-SE                      32.99 
 26  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                      34.01 
 27  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                      38.40 
 28  Butler, Abby L                 7 OSC-SE                      43.32 
 29  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                      56.85 
 30  Puryear, Alexxa L              7 Prime-SE                       NT 
 31  Markey, Abi E                  8 MCC-SE                         NT 
 32  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 33  Simpson, Adelyn G              6 BAY-SE                         NT 
 34  Long, Bailey G                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 90  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      16.56 
  2  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE             17.32 
  3  Rosenblad, Grayson M           8 Tennessee AQ-SE             19.90 
  4  Falcone, Peter S               8 CAT-SE                      20.17 
  5  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE            20.44 
  6  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE             21.38 
  7  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      25.60 
  8  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      25.92 
  9  Ackermann, Cooper R            7 Tennessee AQ-SE             26.07 
 10  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                      26.16 
 11  Laramore, Sam P                7 BAY-SE                      26.43 
 12  McDaniel, Cameron Z            8 MCC-SE                      27.75 
 13  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      28.40 
 14  Molchan, Radek D               8 Tennessee AQ-SE             29.07 
 15  Shaw, Karol A                  6 SAC-SE                      29.12 
 16  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                      29.76 
 17  Christen, Spencer D            8 Prime-SE                    29.87 
 18  Goodin, Jack G                 8 Sea Dragons-SE              32.33 
 19  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                      32.38 
 20  Brown, Ryan M                  7 Makos-SE                    35.05 
 21  Johnson, Brett                 6 Tennessee AQ-SE             45.98 
 22  Throneberry, Elijah G          8 TSC-SE                         NT 
 23  DeGhetto, Luke H               8 FRST-SE                        NT 
 24  Atkins, Maddox C               8 FRST-SE                        NT 
 25  Farnham, Christopher T         6 BAY-SE                         NT 
 26  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 27  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 91  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                      36.73 
  2  Farmer, Olivia E              10 KP-SE                       38.47 
  3  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      39.46 
  4  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE             39.60 
  5  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      39.72 
  6  Helton, Caraleigh F            9 Barracudas-SE               39.99 
  7  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                      40.95 
  8  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                      42.53 
  9  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      45.55 
 10  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                      49.67 
 11  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE             52.31 
 12  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE             52.35 
 13  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                      52.69 
 14  Glenn, Molly E                10 ACAC-SE                     53.76 
 15  Sanders, Avery R               9 MCC-SE                      54.09 
 16  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                      54.09 
 17  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                      54.70 
 18  Wight, Danica N                9 Prime-SE                    56.47 
 19  Fuller, Rebekah A             10 MCC-SE                      57.34 
 20  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                    1:02.73 
 21  Derrick, Dougless V           10 MCC-SE                    1:04.37 
 22  Gravitte, Maddie L             9 Prime-SE                  1:21.57 
 23  Markey, Madi G                 9 MCC-SE                         NT 
 24  Margio, Addie R               10 BAY-SE                         NT 
 25  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                         NT 
 26  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 
Event 92  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE            32.33 
  2  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                      37.14 
  3  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      37.55 
  4  DeGhetto, Jake A               9 FRST-SE                     41.12 
  5  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      41.59 
  6  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      41.88 
  7  Chandler, Jack H              10 Sea Dragons-SE              42.51 
  8  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                      43.41 
  9  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE            43.56 
 10  Cusick, Braxton K             10 SAC-SE                      43.69 
 11  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      44.60 
 12  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      44.74 
 13  Corrado, Will C                9 SAC-SE                      45.64 
 14  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE             46.05 
 15  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      46.36 
 16  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      46.57 
 17  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                     46.89 
 18  Brackins, Samuel S             9 SAC-SE                      48.34 
 19  Coleman, Dane E               10 Tennessee AQ-SE             48.57 
 20  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                      49.27 
 21  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                      50.52 
 22  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE             52.14 
 23  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                      55.88 
 24  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                      57.99 
 25  Smith, Xander C                9 Prime-SE                  1:01.97 
 26  Greear, Braden P              10 CAT-SE                    1:06.29 
 27  Kesling, Brayden J             8 Makos-SE                       NT 
 28  Borders, Tynan M               9 BAY-SE                         NT 
 29  Hall, Logan A                  9 ACAC-SE                        NT 
 
Event 93  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  King, Abigail E               11 ACAC-SE                     30.12 
  2  Curl, Sydney K                12 The Stingrays-SE            30.63 
  3  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      31.63 
  4  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                      31.93 
  5  Wetteland, Kelly L            11 Prime-SE                    32.49 
  6  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                      32.50 
  7  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                      32.55 
  8  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                      32.86 
  9  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE             33.25 
 10  Dickey, Emily A               12 Prime-SE                    33.32 
 11  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      33.35 
 12  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      33.89 
 13  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      34.29 
 14  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                    35.29 
 15  DeBord, Sara E                12 KP-SE                       35.59 
 16  Norman-Young, Kennedy J       11 Makos-SE                    36.81 
 17  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                      36.86 
 18  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE             36.86 
 19  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      37.77 
 20  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                      37.95 
 21  Melhorn, Annie G              12 Sea Dragons-SE              40.27 
 22  King, Jessica E               11 ACAC-SE                     41.04 
 23  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                      41.24 
 24  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      42.25 
 25  Walker, Storm A               12 MCC-SE                      42.36 
 26  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      42.87 
 27  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      44.99 
 28  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE             45.60 
 29  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      49.09 
 30  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      50.14 
 31  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                      50.64 
 32  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE             52.95 
 33  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:01.38 
 34  Blankenbaker, Bella R         11 MCC-SE                         NT 
 35  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                         NT 
 
Event 94  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      30.87 
  2  Officer, Grayson B            11 MCC-SE                      30.90 
  3  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                      31.80 
  4  Whitehouse, Ronald C          12 Prime-SE                    32.69 
  5  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                      33.08 
  6  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE             33.91 
  7  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE             34.35 
  8  Bogle, Nick E                 11 Makos-SE                    35.28 
  9  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                      35.32 
 10  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      35.35 
 11  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                     35.91 
 12  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                      36.32 
 13  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      36.62 
 14  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE             37.16 
 15  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      37.68 
 16  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                      38.35 
 17  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                      38.74 
 18  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                      39.19 
 19  Grady, Blake T                12 BAY-SE                      39.24 
 20  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                      40.14 
 21  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE             40.84 
 22  Thornburgh, Jaxon G           12 Tennessee AQ-SE             41.05 
 23  Smith, Kade E                 11 Prime-SE                    42.83 
 24  Rhoton, Sam C                 11 The Stingrays-SE            47.42 
 25  Keller, Luke E                11 Prime-SE                    48.44 
 26  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE            51.95 
 27  Dennis, Christian             11 MCC-SE                      54.10 
 28  Nalley, Trey J                12 MCC-SE                      54.71 
 29  Brown, Josh C                 11 The Stingrays-SE            57.81 
 30  Obringer, Andrew J            11 MCC-SE                    1:02.00 
 31  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE          1:08.04 
 32  Franklin, Noah L              11 MCC-SE                         NT 
 
Event 95  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McCoy, Ava C                   8 BAY-SE                      37.01 
  2  McKinney, Madilyn B            8 Sea Dragons-SE              37.96 
  3  Bond, Adelaide M               8 MCC-SE                      38.81 
  4  Blalock, Anna Kate K           7 SAC-SE                      39.40 
  5  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      40.94 
  6  Schmidt, Alexis L              7 SAC-SE                      41.13 
  7  Nelson, Camden C               8 BAY-SE                      41.76 
  8  Molchan, Marley M              8 Tennessee AQ-SE             42.58 
  9  Hoffner, Sarie R               8 TSC-SE                      42.82 
 10  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      42.94 
 11  Vallova, Sasha S               8 ACAC-SE                     43.13 
 12  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      43.71 
 13  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                      44.93 
 14  Curtis, Caroline L             8 BAY-SE                      45.25 
 15  DeGhetto, Ellison G            8 FRST-SE                     46.41 
 16  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                      47.15 
 17  Schneider, Emma K              8 Tennessee AQ-SE             47.52 
 18  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                      48.78 
 19  Mizutani, Lydia I              7 MCC-SE                      48.94 
 20  Eastman, Fiona K               8 BAY-SE                      49.60 
 21  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                      50.24 
 22  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                      51.06 
 23  McGlothin, Kamryn J            8 Tennessee AQ-SE             51.77 
 24  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      52.42 
 25  Corrado, Annaleise K           6 SAC-SE                      53.34 
 26  Simpson, Adelyn G              6 BAY-SE                      53.59 
 27  Click, Reese R                 8 BAY-SE                      56.71 
 28  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                      59.35 
 29  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                    1:03.59 
 30  Butler, Abby L                 7 OSC-SE                    1:06.20 
 31  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                    1:06.69 
 32  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                    1:08.00 
 33  Lyttle, Molly R                7 Prime-SE                       NT 
 34  Puryear, Alexxa L              7 Prime-SE                       NT 
 35  Markey, Abi E                  8 MCC-SE                         NT 
 36  Siira, Meghan N                8 BAY-SE                         NT 
 37  Long, Bailey G                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 96  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      31.15 
  2  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE            37.58 
  3  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE             40.91 
  4  Rosenblad, Grayson M           8 Tennessee AQ-SE             41.68 
  5  DeGhetto, Luke H               8 FRST-SE                     42.59 
  6  Clardy, Maddux R               8 BAY-SE                      42.63 
  7  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      43.59 
  8  Ackermann, Cooper R            7 Tennessee AQ-SE             44.42 
  9  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      45.89 
 10  Laramore, Sam P                7 BAY-SE                      46.26 
 11  McDaniel, Cameron Z            8 MCC-SE                      46.69 
 12  Molchan, Radek D               8 Tennessee AQ-SE             46.99 
 13  Christen, Spencer D            8 Prime-SE                    47.25 
 14  Atkins, Maddox C               8 FRST-SE                     47.36 
 15  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                      48.09 
 16  Shaw, Karol A                  6 SAC-SE                      48.53 
 17  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                      49.46 
 18  Hall, Landon M                 6 ACAC-SE                     50.17 
 19  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                      51.27 
 20  Brown, Micah I                 7 ACAC-SE                     51.32 
 21  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                      57.74 
 22  Brown, Ryan M                  7 Makos-SE                    59.29 
 23  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                    1:05.34 
 24  Throneberry, Elijah G          8 TSC-SE                    1:07.85 
 25  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                    1:08.80 
 26  McCoy, Matthew                 6 BAY-SE                    1:15.79 
 27  Goodin, Jack G                 8 Sea Dragons-SE                 NT 
 28  Farnham, Christopher T         6 BAY-SE                         NT 
 29  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 30  Johnson, Brett                 6 Tennessee AQ-SE                NT 
 31  Brackins, Tatum J              7 SAC-SE                         NT 
 
Event 97  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pardue, Gracie C              10 Tennessee AQ-SE           1:11.70 
  2  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                    1:12.06 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:13.58 
  4  Chapin, Scout S                9 MCC-SE                    1:15.12 
  5  Helton, Caraleigh F            9 Barracudas-SE             1:16.59 
  6  Linkous, Julia A              10 Tennessee AQ-SE           1:17.02 
  7  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:17.45 
  8  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE           1:19.10 
  9  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                    1:19.25 
 10  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                    1:19.58 
 11  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:20.71 
 12  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:21.01 
 13  Farmer, Olivia E              10 KP-SE                     1:23.72 
 14  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE           1:29.17 
 15  Glenn, Molly E                10 ACAC-SE                   1:29.24 
 16  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:30.92 
 17  Celis, Natalia I               9 OSC-SE                    1:33.38 
 18  Wight, Danica N                9 Prime-SE                  1:34.11 
 19  Stratigeas, Calista A         10 Tennessee AQ-SE           1:36.21 
 20  Fuller, Rebekah A             10 MCC-SE                    1:36.40 
 21  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                    1:37.09 
 22  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                    1:37.87 
 23  Spradling, Leila C            10 Barracudas-SE             1:41.85 
 24  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                    1:45.13 
 25  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                    1:45.77 
 26  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    1:45.81 
 27  Gravitte, Maddie L             9 Prime-SE                  1:50.87 
 28  Sanders, Avery R               9 MCC-SE                    1:52.25 
 29  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    1:52.54 
 30  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    1:56.03 
 31  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                    2:09.68 
 32  Derrick, Dougless V           10 MCC-SE                         NT 
 33  Markey, Madi G                 9 MCC-SE                         NT 
 34  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                         NT 
 35  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 36  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                         NT 
 37  Duncan, Skyla R                9 BAY-SE                         NT 
 38  Hosie, Lloyd M                 9 BAY-SE                         NT 
 
Event 98  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           10 The Stingrays-SE          1:01.73 
  2  Snyder, Benjamin R            10 The Stingrays-SE          1:10.79 
  3  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:11.43 
  4  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:11.69 
  5  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:16.80 
  6  DeGhetto, Jake A               9 FRST-SE                   1:17.54 
  7  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:18.13 
  8  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:18.99 
  9  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    1:19.57 
 10  Chadwell, Tommy M              9 Tennessee AQ-SE           1:19.90 
 11  Brackins, Samuel S             9 SAC-SE                    1:19.98 
 12  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:20.61 
 13  Gerchar, Camden M             10 ACAC-SE                   1:20.61 
 14  Vermillion, Brady J           10 Barracudas-SE             1:21.16 
 15  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           1:22.31 
 16  McBryar, Grant G              10 MCC-SE                    1:22.87 
 17  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    1:23.32 
 18  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:23.51 
 19  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:24.48 
 20  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:25.14 
 21  Chou, Andrew J                 9 ACAC-SE                   1:26.65 
 22  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE           1:26.78 
 23  Cusick, Braxton K             10 SAC-SE                    1:27.10 
 24  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:27.47 
 25  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:28.12 
 26  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    1:28.49 
 27  Coleman, Dane E               10 Tennessee AQ-SE           1:29.39 
 28  Ledford, Jude C                9 Sea Dragons-SE            1:31.62 
 29  Holliman, Elijah D             9 MCC-SE                    1:33.56 
 30  Corrado, Will C                9 SAC-SE                    1:33.71 
 31  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                    1:37.57 
 32  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                    1:38.68 
 33  Smith, Xander C                9 Prime-SE                  1:45.24 
 34  Riddle, Sam L                 10 OSC-SE                    1:46.84 
 35  Wilhoit, Samuel R             10 UNA-SE                    1:47.91 
 36  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                    1:54.98 
 37  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                    2:02.75 
 38  Hall, Logan A                  9 ACAC-SE                        NT 
 
Event 99  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                    1:00.58 
  2  Blalock, Lila B               12 SAC-SE                    1:01.27 
  3  King, Abigail E               11 ACAC-SE                   1:02.18 
  4  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:02.97 
  5  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                    1:04.45 
  6  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:04.54 
  7  Curl, Sydney K                12 The Stingrays-SE          1:04.71 
  8  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    1:06.85 
  9  Chadwell, Kelley Grace G      11 Tennessee AQ-SE           1:06.86 
 10  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:06.89 
 11  Dickey, Emily A               12 Prime-SE                  1:08.07 
 12  Schenck, Caroline P           11 MCC-SE                    1:08.21 
 13  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:08.57 
 14  Lescoe, Bayla M               12 ACAC-SE                   1:08.65 
 15  Pye, Allison G                11 Prime-SE                  1:09.22 
 16  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:09.66 
 17  Johnson, Katherine M          11 BAY-SE                    1:10.28 
 18  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    1:10.92 
 19  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           1:11.87 
 20  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:12.08 
 21  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    1:12.48 
 22  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:12.51 
 23  Norman-Young, Kennedy J       11 Makos-SE                  1:13.08 
 24  Park, Madison J               11 KP-SE                     1:13.22 
 25  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:13.68 
 26  Melhorn, Annie G              12 Sea Dragons-SE            1:14.55 
 27  DeBord, Sara E                12 KP-SE                     1:14.70 
 28  Webb, Kacey M                 12 FRST-SE                   1:14.97 
 29  Bryan, Marianne F             12 FRST-SE                   1:15.50 
 30  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    1:17.04 
 31  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    1:17.11 
 32  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:17.51 
 33  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:20.41 
 34  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                    1:20.72 
 35  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:20.76 
 36  Walker, Storm A               12 MCC-SE                    1:21.86 
 37  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE           1:22.02 
 38  Solomon, Emily A              11 MCC-SE                    1:24.75 
 39  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:25.42 
 40  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    1:26.31 
 41  Raines, Alana M               11 BAY-SE                    1:30.33 
 42  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           1:33.56 
 43  Marshall-Yeager, Allura R     11 OSC-SE                    2:05.40 
 44  Blankenbaker, Bella R         11 MCC-SE                         NT 
 45  Techasiriwan, Elle P          11 OSC-SE                         NT 
 46  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 100  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:03.91 
  2  Whitehouse, Ronald C          12 Prime-SE                  1:05.10 
  3  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    1:06.56 
  4  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:06.82 
  5  Wilson, Reid G                11 BAY-SE                    1:07.18 
  6  Logan, Connor G               12 ACAC-SE                   1:08.50 
  7  Officer, Grayson B            11 MCC-SE                    1:08.76 
  8  Grady, Blake T                12 BAY-SE                    1:08.86 
  9  Taylor, Isaac C               11 MCC-SE                    1:08.90 
 10  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    1:09.08 
 11  Eastman, Owen M               11 BAY-SE                    1:09.21 
 12  Shaw, Aidan G                 11 BAY-SE                    1:09.63 
 13  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                   1:11.43 
 14  Bogle, Nick E                 11 Makos-SE                  1:11.44 
 15  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                    1:12.36 
 16  Chiles, Cole W                11 Tennessee AQ-SE           1:13.64 
 17  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE           1:13.77 
 18  Sewell, Maxwell K             12 BAY-SE                    1:14.01 
 19  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE           1:14.58 
 20  Keller, Luke E                11 Prime-SE                  1:15.44 
 21  Smith, Kade E                 11 Prime-SE                  1:15.93 
 22  Horne, Andrew J               11 MCC-SE                    1:16.08 
 23  Birdsong Jr, Eddie E          12 MCC-SE                    1:16.38 
 24  Thornburgh, Jaxon G           12 Tennessee AQ-SE           1:16.78 
 25  Guo, Jamie *                  11 SAC-SE                    1:18.36 
 26  Walton, Hunter M              11 MCC-SE                    1:18.47 
 27  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:23.97 
 28  Knight, Silas J               11 SAC-SE                    1:25.55 
 29  Rhoton, Sam C                 11 The Stingrays-SE          1:30.71 
 30  Nalley, Trey J                12 MCC-SE                    1:31.85 
 31  O'Connor, Patrick D           11 The Stingrays-SE          1:34.53 
 32  Dennis, Christian             11 MCC-SE                    1:35.68 
 33  Brown, Josh C                 11 The Stingrays-SE          1:37.95 
 34  Schmidt, Mason W              11 SAC-SE                    1:40.62 
 35  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                    1:42.04 
 36  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE          1:54.09 
 37  Franklin, Noah L              11 MCC-SE                         NT 
 38  Duncan, Zack S                11 BAY-SE                         NT 
 
Event 101  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McKinney, Madilyn B            8 Sea Dragons-SE              44.56 
  2  Martin, Hannah                 8 MCC-SE                      47.01 
  3  Saunders, Emma K               8 BAY-SE                      48.19 
  4  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      48.68 
  5  Tansor, Maggie C               8 BAY-SE                      52.26 
  6  Mizutani, Lydia I              7 MCC-SE                      52.67 
  7  Berry, Orly S                  8 Tennessee AQ-SE             52.94 
  8  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                      55.12 
  9  Obringer, Ella K               8 MCC-SE                      55.24 
 10  Schneider, Emma K              8 Tennessee AQ-SE             55.55 
 11  McGlothin, Kamryn J            8 Tennessee AQ-SE             55.89 
 12  Corrado, Annaleise K           6 SAC-SE                      57.52 
 13  McBryar, Bella B               6 MCC-SE                      59.46 
 14  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                    1:06.28 
 15  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                    1:09.04 
 16  Garrett, Mae Thomas            7 BAY-SE                    1:09.65 
 17  Simpson, Adelyn G              6 BAY-SE                    1:14.76 
 18  Butler, Abby L                 7 OSC-SE                    1:29.29 
 19  Lyttle, Molly R                7 Prime-SE                       NT 
 20  Puryear, Alexxa L              7 Prime-SE                       NT 
 21  Markey, Abi E                  8 MCC-SE                         NT 
 22  Click, Reese R                 8 BAY-SE                         NT 
 23  Siira, Meghan N                8 BAY-SE                         NT 
 24  Long, Bailey G                 8 BAY-SE                         NT 
 
Event 102  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Linkous, Elijah D              8 Tennessee AQ-SE             41.60 
  2  Huffhines, Carson A            7 The Stingrays-SE            44.71 
  3  Linkous, Gabriel E             7 Tennessee AQ-SE             46.26 
  4  Rosenblad, Grayson M           8 Tennessee AQ-SE             48.98 
  5  Holliman, Jed A                7 MCC-SE                      49.48 
  6  Molchan, Radek D               8 Tennessee AQ-SE             51.88 
  7  Von Canon, Johnny A            6 BAY-SE                      51.98 
  8  Ackermann, Cooper R            7 Tennessee AQ-SE             53.38 
  9  Carroll, Logan P               8 BAY-SE                      54.80 
 10  Luce, Birch A                  7 MCC-SE                      55.77 
 11  Roberson, Seth M               8 BAY-SE                      55.95 
 12  Powroznik, Kyle K              7 OSC-SE                      56.18 
 13  Christen, Spencer D            8 Prime-SE                    56.33 
 14  Brown, Micah I                 7 ACAC-SE                     59.89 
 15  McDaniel, Cameron Z            8 MCC-SE                      59.98 
 16  Ogrodowczyk, Cale C            7 BAY-SE                    1:22.97 
 17  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                    1:53.08 
 18  Brown, Ryan M                  7 Makos-SE                       NT 
 19  Throneberry, Elijah G          8 TSC-SE                         NT 
 20  Holliman, Noah S               6 MCC-SE                         NT 
 21  Farnham, Christopher T         6 BAY-SE                         NT 
 22  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 23  Laramore, Sam P                7 BAY-SE                         NT 
 24  McCoy, Matthew                 6 BAY-SE                         NT 
 
Event 103  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pardue, Gracie C              10 Tennessee AQ-SE           1:19.43 
  2  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:20.20 
  3  Helton, Caraleigh F            9 Barracudas-SE             1:25.88 
  4  McCollum, Huxley A            10 Tennessee AQ-SE           1:26.69 
  5  Wetteland, Anna J              9 Prime-SE                  1:26.86 
  6  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                    1:31.00 
  7  Linkous, Julia A              10 Tennessee AQ-SE           1:31.99 
  8  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:32.37 
  9  Murphree, Charlotte W         10 BAY-SE                    1:33.93 
 10  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:34.63 
 11  Johnson, Lauren O              9 Tennessee AQ-SE           1:40.07 
 12  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:41.33 
 13  Spradling, Leila C            10 Barracudas-SE             1:42.70 
 14  Klotz, Caroline E              9 BAY-SE                    1:47.61 
 15  Davis, Ally G                 10 Tennessee AQ-SE           1:52.13 
 16  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    1:52.59 
 17  Kelch, Harper C               10 BAY-SE                    1:58.09 
 18  Kelch, Scarlett W             10 BAY-SE                    2:02.92 
 19  Gravitte, Maddie L             9 Prime-SE                  2:03.14 
 20  Kerns, Emaline S              10 MCC-SE                    2:07.06 
 21  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    2:07.88 
 22  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                         NT 
 23  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                         NT 
 24  Wheeler, Callaway G            9 BAY-SE                         NT 
 25  Skelton, Ava C                 9 BAY-SE                         NT 
 26  Duncan, Skyla R                9 BAY-SE                         NT 
 27  Hosie, Lloyd M                 9 BAY-SE                         NT 
 
Event 104  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Vermillion, Brady J           10 Barracudas-SE             1:26.63 
  2  Simpson, Evan S                9 BAY-SE                    1:31.50 
  3  Shelton, Harrison W           10 Tennessee AQ-SE           1:31.79 
  4  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:33.25 
  5  Garrett jr, Carter C          10 BAY-SE                    1:34.80 
  6  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:35.90 
  7  Porter, Vincent J              9 BAY-SE                    1:36.15 
  8  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:36.54 
  9  Haberhern, Braxton C          10 BAY-SE                    1:37.39 
 10  Thompson, Braden              10 Tennessee AQ-SE           1:37.40 
 11  Hoang, Paul T                  9 BAY-SE                    1:39.51 
 12  Rodgers, Rhett J               9 MCC-SE                    1:40.18 
 13  Richey, Ward W                 9 MCC-SE                    1:41.17 
 14  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:42.53 
 15  Bertucci, Stephen R            9 Tennessee AQ-SE           1:44.73 
 16  Coleman, Dane E               10 Tennessee AQ-SE           1:44.84 
 17  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:45.75 
 18  Gartman, Jack E               10 BAY-SE                    1:51.26 
 19  Hicks, Micah J                10 CAT-SE                    2:03.94 
 20  Greear, Braden P              10 CAT-SE                    2:08.22 
 21  Ledford, Jude C                9 Sea Dragons-SE                 NT 
 22  Milz, Andrew                   9 BAY-SE                         NT 
 23  Corrado, Will C                9 SAC-SE                         NT 
 
Event 105  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harper, Ashlin A              12 CAT-SE                    1:07.22 
  2  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:08.41 
  3  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:11.44 
  4  Ozcan, Sidney B               11 ACAC-SE                   1:11.55 
  5  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:12.59 
  6  White, Emma-Kate A            12 MCC-SE                    1:13.59 
  7  Wetteland, Kelly L            11 Prime-SE                  1:13.60 
  8  Fischer, Mason L              11 ACAC-SE                   1:14.65 
  9  Curl, Sydney K                12 The Stingrays-SE          1:15.22 
 10  Garrett, Emrick W             12 BAY-SE                    1:17.31 
 11  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:18.28 
 12  King, Abigail E               11 ACAC-SE                   1:18.34 
 13  Dickey, Emily A               12 Prime-SE                  1:18.57 
 14  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    1:18.66 
 15  Ackermann, Emma K             11 Tennessee AQ-SE           1:18.72 
 16  Pye, Allison G                11 Prime-SE                  1:18.95 
 17  King, Jessica E               11 ACAC-SE                   1:19.83 
 18  Lehman, Bella R               11 BAY-SE                    1:21.54 
 19  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:21.77 
 20  DeBord, Sara E                12 KP-SE                     1:25.32 
 21  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:26.31 
 22  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    1:26.73 
 23  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:28.43 
 24  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:28.57 
 25  Feldblum, Zoe                 11 Tennessee AQ-SE           1:30.05 
 26  Solomon, Emily A              11 MCC-SE                    1:31.50 
 27  Drew, Allie E                 11 BAY-SE                    1:31.59 
 28  Lescoe, Bayla M               12 ACAC-SE                   1:38.18 
 29  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                    1:40.09 
 30  Garren, Grace M               11 Tennessee AQ-SE           1:40.35 
 31  Raines, Alana M               11 BAY-SE                    1:40.65 
 32  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:42.03 
 33  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    1:46.27 
 34  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:57.48 
 35  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                       NT 
 36  Marshall-Yeager, Allura R     11 OSC-SE                         NT 
 37  Shaw, Reagan O                12 BAY-SE                         NT 
 
Event 106  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:13.24 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:13.86 
  3  Burris, Hank H                11 Tennessee AQ-SE           1:15.06 
  4  Whitehouse, Ronald C          12 Prime-SE                  1:16.86 
  5  Fitzsimmons, Finn J           12 MCC-SE                    1:16.95 
  6  Bertucci, Henry H             11 Tennessee AQ-SE           1:21.03 
  7  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:22.50 
  8  Smith, Jed                    12 Tennessee AQ-SE           1:26.16 
  9  Logan, Connor G               12 ACAC-SE                   1:27.47 
 10  Keller, Luke E                11 Prime-SE                  1:27.92 
 11  Rawn, Egan C                  11 ACAC-SE                   1:30.58 
 12  Smith, Kade E                 11 Prime-SE                  1:30.80 
 13  Knight, Silas J               11 SAC-SE                    1:35.80 
 14  Napier, Bazil                 11 Tennessee AQ-SE           1:40.59 
 15  Rhoton, Sam C                 11 The Stingrays-SE          1:45.63 
 16  Schmidt, Mason W              11 SAC-SE                    1:48.00 
 17  Obringer, Andrew J            11 MCC-SE                    1:50.00 
 18  Donegan, Gabe L               11 The Stingrays-SE          1:53.17 
 19  Bogle, Nick E                 11 Makos-SE                       NT 
 20  Franklin, Noah L              11 MCC-SE                         NT 
 21  Birdsong Jr, Eddie E          12 MCC-SE                         NT 
 22  Duncan, Zack S                11 BAY-SE                         NT 
 23  Guo, Jamie *                  11 SAC-SE                         NT 
 24  Arnold, Dylan S               11 ACAC-SE                        NT 
 
Event 107  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:24.28 
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:26.14 
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:34.31 
  4  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                1:36.06 
     1) Kinsey, Addison N 8             2) Blalock, Anna Kate K 7         
     3) Schmidt, Alexis L 7             4) Corrado, Annaleise K 6         
  5  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:36.94 
  6  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   1:47.79 
 
Event 108  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:24.38 
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:38.59 
  3  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:43.45 
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                        NT 
 
Event 109  Girls 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:35.72 
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:35.83 
  3  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:38.02 
  4  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            3:00.20 
  5  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 3:39.31 
     1) Dauphinais, Jae E 9             2) Celis, Natalia I 9             
     3) Calhoun, Jenna K 9              4) Graham, Calleigh M 7           
  6  Prime Aquatics-SE  'A'                                          NT 
  7  Baylor Swim Club-SE  'B'                                        NT 
 
Event 110  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:32.43 
  2  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:42.55 
     1) Shaw, Kuba O 8                  2) Brackins, Samuel S 9           
     3) Corrado, Will C 9               4) Cusick, Braxton K 10           
  3  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:47.02 
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:47.71 
  5  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:53.27 
  6  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:53.37 
 
Event 111  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:10.10 
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:17.52 
  3  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 2:23.52 
     1) Suchy, Autumn R 12              2) Farner, Kenz B 11              
     3) Allen, Maddie P 12              4) Weathers, Madelyn J 11         
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:34.69 
  5  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:36.04 
  6  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            2:40.12 
  7  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:43.49 
 
Event 112  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:12.21 
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:12.56 
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:22.16 
  4  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:22.46 
  5  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            2:27.67 
  6  Prime Aquatics-SE  'A'                                     2:29.88 
 
Event 113  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson                14 CAT-SE                      25.24 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                      25.31 
  3  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                      25.81 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                      25.97 
  5  Jennings, Laura J             13 MCC-SE                      26.21 
  6  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                      26.27 
  7  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                      26.39 
  8  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                      26.86 
  9  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                      26.90 
 10  Misenar, Morgan A             14 Barracudas-SE               27.30 
 11  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                      27.38 
 12  Walker, Sarah B               14 ACAC-SE                     27.68 
 13  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                      27.69 
 14  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                      28.98 
 15  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                      29.08 
 16  Welch, Kenzie R               14 ACAC-SE                     29.30 
 17  Sullivan, Victoria E          14 ACAC-SE                     29.41 
 18  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                      29.79 
 19  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                      30.10 
 20  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                      30.16 
 21  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE             30.50 
 22  Warren, Asha E                13 Tennessee AQ-SE             31.53 
 23  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE            31.60 
 24  Crowe, Sierra J               13 Makos-SE                    33.21 
 25  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                      33.33 
 26  Raines, Malory S              14 BAY-SE                      34.19 
 27  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE            34.67 
 28  McGlothin, Kaitlyn S          13 Tennessee AQ-SE             38.44 
 29  Schmidt, Hannah R             13 MCC-SE                         NT 
 
Event 114  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Moore, Danny M                14 ACAC-SE                     25.83 
  2  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                      25.86 
  3  Tippett, Will W               14 BAY-SE                      26.30 
  4  Reed, Grant T                 14 ACAC-SE                     26.30 
  5  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                      26.37 
  6  Arnold, David A               14 ACAC-SE                     26.77 
  7  Thompson, Samuel P            13 SAC-SE                      26.89 
  8  Telep, Zack C                 13 ACAC-SE                     27.53 
  9  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                      27.65 
 10  Post, Chase W                 13 BAY-SE                      28.14 
 11  Elliott, Cameron D            14 FRST-SE                     28.18 
 12  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                      28.23 
 13  Blair, Justice W              14 Tennessee AQ-SE             28.32 
 14  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                      28.71 
 15  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                      29.08 
 16  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE            29.60 
 17  Zitzman, Timmy F              13 Tennessee AQ-SE             29.70 
 18  Mahan, Daegan G               13 Tennessee AQ-SE             29.91 
 19  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                      30.05 
 20  Pardee, Gregory T             13 Barracudas-SE               30.27 
 21  Cheney, Jake T                14 ACAC-SE                     30.65 
 22  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                      31.85 
 23  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE             34.11 
 24  Wheeler, Sullivan W           13 BAY-SE                         NT 
 
Event 115  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                      24.24 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      24.63 
  3  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      24.73 
  4  Cahill, Niamh P               17 BAY-SE                      24.94 
  5  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                      25.26 
  6  Allen, Merrin A               16 OSC-SE                      25.36 
  7  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                      25.84 
  8  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                      26.11 
  9  Logan, Stevie C               17 ACAC-SE                     26.24 
 10  Ayers, Katlyn M               15 Barracudas-SE               26.80 
 11  Ingle, Natalie A              15 ACAC-SE                     27.02 
 12  Benko, Payton N               15 ACAC-SE                     27.29 
 13  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE            27.39 
 14  Groscost, Lucy E              15 ACAC-SE                     27.73 
 15  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                      28.14 
 16  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                      28.45 
 17  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                      29.00 
 18  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE            29.65 
 19  Dykes, Skyler M               16 Barracudas-SE               29.98 
 20  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                      30.26 
 21  Brandon, Clayanna C           18 The Stingrays-SE            30.79 
 22  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                      41.83 
 23  Techasiriwan, Elle P          11 OSC-SE                      44.01 
 24  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                     48.95 
 25  Byars, Trinity                 8 ACAC-SE                   1:03.92 
 26  Wright, Hannah E              17 Makos-SE                       NT 
 27  Cloute'-Cazalaa, Julie M      16 Makos-SE                       NT 
 
Event 116  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      21.42 
  2  Greene, Gershwin              17 BAY-SE                      21.60 
  3  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      22.10 
  4  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                      22.13 
  5  Best, Jack                    17 BAY-SE                      22.20 
  6  Butler, Chris W               18 BAY-SE                      22.88 
  7  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      23.10 
  8  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE            23.20 
  9  Bootle, Will W                17 MCC-SE                      23.64 
 10  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                      23.65 
 11  Green, Jason M                16 BAY-SE                      23.79 
 12  Prada, Luis                   17 BAY-SE                      23.85 
 13  Hardin, Tucker T              17 ACAC-SE                     24.11 
 14  Trombley, William N           16 BAY-SE                      24.24 
 15  Sweeton, Ben B                16 Makos-SE                    24.39 
 16  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                     24.40 
 17  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                      25.22 
 18  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                      25.28 
 19  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                      25.44 
 20  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                      25.48 
 21  Elkins, Tanner S              15 FRST-SE                     25.98 
 22  Greenhalgh, Alex D            15 ACAC-SE                     26.03 
 23  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                      26.23 
 24  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE            26.35 
 25  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                      26.90 
 26  Brandon, David D              15 The Stingrays-SE            26.97 
 27  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                      27.36 
 28  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE            27.60 
 29  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                      28.90 
 30  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                      31.60 
 31  Geter, Austin T               15 MCC-SE                      31.96 
 32  Farless, Ryan A               16 Makos-SE                       NT 
 33  Roy, Isaac M                  16 SAC-SE                         NT 
 
Event 117  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    2:13.32 
  2  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:21.19 
  3  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:25.36 
  4  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:32.50 
  5  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:35.30 
  6  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:39.51 
  7  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                         NT 
  8  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                         NT 
 
Event 118  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:32.66 
  2  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:34.31 
 
Event 119  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                    2:05.00 
  2  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    2:05.97 
  3  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:20.32 
  4  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                    2:26.45 
  5  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                  2:44.92 
 
Event 120  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:50.60 
  2  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    1:54.15 
  3  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:02.48 
  4  Smith, Logan A                16 Prime-SE                  2:10.38 
  5  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                    2:12.01 
  6  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:12.49 
  7  Elkins, Tanner S              15 FRST-SE                   2:15.01 
  8  Sweeton, Ben B                16 Makos-SE                  2:19.47 
  9  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                    2:28.28 
 10  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:35.71 
 11  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    2:35.83 
 12  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   2:55.81 
 13  Brown, Tais I                 12 ACAC-SE                        NT 
 
Event 121  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:11.12 
  2  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    1:12.10 
  3  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:12.13 
  4  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:12.37 
  5  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    1:12.93 
  6  Payne, Grayson                14 CAT-SE                    1:13.34 
  7  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                    1:14.14 
  8  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                    1:14.64 
  9  Sullivan, Victoria E          14 ACAC-SE                   1:16.41 
 10  Williams, Kaylee G            13 Makos-SE                  1:18.36 
 11  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:23.23 
 12  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                    1:28.23 
 13  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:30.31 
 14  Welch, Kenzie R               14 ACAC-SE                   1:31.69 
 15  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    1:33.01 
 16  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                    1:33.64 
 17  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    1:36.47 
 18  Warren, Asha E                13 Tennessee AQ-SE           1:39.09 
 19  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          1:43.38 
 20  Cox, Ashleigh M               14 OSC-SE                    1:51.73 
 21  McGlothin, Kaitlyn S          13 Tennessee AQ-SE           1:56.78 
 22  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:58.32 
 23  Schmidt, Hannah R             13 MCC-SE                         NT 
 
Event 122  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:12.33 
  2  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:13.90 
  3  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    1:15.76 
  4  Reed, Grant T                 14 ACAC-SE                   1:17.98 
  5  Arnold, David A               14 ACAC-SE                   1:18.78 
  6  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    1:19.89 
  7  Thompson, Samuel P            13 SAC-SE                    1:22.62 
  8  Cheney, Jake T                14 ACAC-SE                   1:22.92 
  9  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    1:26.23 
 10  Telep, Zack C                 13 ACAC-SE                   1:27.84 
 11  Mahan, Daegan G               13 Tennessee AQ-SE           1:31.22 
 12  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:33.16 
 13  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:34.63 
 14  Elliott, Cameron D            14 FRST-SE                   1:34.72 
 15  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          1:41.94 
 16  Blair, Justice W              14 Tennessee AQ-SE           1:43.85 
 17  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           1:50.55 
 18  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                         NT 
 19  Wheeler, Sullivan W           13 BAY-SE                         NT 
 
Event 123  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                    1:07.28 
  2  Dergunov, Julia S             17 OSC-SE                    1:08.94 
  3  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          1:09.91 
  4  Gallmeier, Esther A           15 ACAC-SE                   1:11.07 
  5  Groscost, Lucy E              15 ACAC-SE                   1:11.77 
  6  Gallmeier, Katharina M        15 ACAC-SE                   1:11.82 
  7  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                    1:16.47 
  8  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    1:21.99 
  9  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          1:22.19 
 10  Brandon, Clayanna C           18 The Stingrays-SE          1:22.28 
 11  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                    1:24.70 
 12  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    1:29.64 
 13  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:29.96 
 14  Dykes, Skyler M               16 Barracudas-SE             1:31.51 
 15  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                    2:03.50 
 16  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                   2:21.97 
 17  Techasiriwan, Elle P          11 OSC-SE                         NT 
 18  Byars, Trinity                 8 ACAC-SE                        NT 
 
Event 124  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:00.57 
  2  Green, Jason M                16 BAY-SE                    1:00.75 
  3  Groscost, Grant D             17 ACAC-SE                   1:04.06 
  4  Greene, Gershwin              17 BAY-SE                    1:04.34 
  5  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  1:06.62 
  6  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                    1:08.34 
  7  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   1:08.82 
  8  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    1:09.81 
  9  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    1:10.84 
 10  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          1:11.19 
 11  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    1:11.63 
 12  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:11.82 
 13  Hardin, Tucker T              17 ACAC-SE                   1:13.51 
 14  Stoika, Zeke T                16 Sea Dragons-SE            1:14.31 
 15  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          1:16.25 
 16  Brandon, David D              15 The Stingrays-SE          1:16.37 
 17  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          1:16.72 
 18  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                    1:16.79 
 19  Greenhalgh, Alex D            15 ACAC-SE                   1:17.40 
 20  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    1:19.79 
 21  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    1:30.89 
 22  Rawn, Egan C                  11 ACAC-SE                   1:34.33 
 23  Geter, Austin T               15 MCC-SE                    1:41.64 
 24  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    1:46.30 
 25  Roy, Isaac M                  16 SAC-SE                         NT 
 
Event 125  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson                14 CAT-SE                    2:09.64 
  2  Smith, Addison E              14 BAY-SE                    2:12.60 
  3  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:13.07 
  4  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                    2:17.29 
  5  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:19.32 
  6  Jennings, Laura J             13 MCC-SE                    2:23.06 
  7  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:32.94 
  8  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:34.42 
  9  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                    2:40.26 
 10  Welch, Kenzie R               14 ACAC-SE                   2:42.43 
 11  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           2:45.16 
 12  Williams, Kaylee G            13 Makos-SE                  2:50.28 
 13  Warren, Asha E                13 Tennessee AQ-SE           2:58.31 
 14  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          3:03.43 
 15  Celichowski, Ashlyn M         13 BAY-SE                    3:05.12 
 16  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    3:09.86 
 17  McGlothin, Kaitlyn S          13 Tennessee AQ-SE           3:48.01 
 18  Crowe, Sierra J               13 Makos-SE                       NT 
 19  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                         NT 
 20  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                         NT 
 
Event 126  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Arnold, David A               14 ACAC-SE                   2:26.28 
  2  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:29.96 
  3  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                    2:36.13 
  4  Zitzman, Timmy F              13 Tennessee AQ-SE           2:37.80 
  5  Bardoner, Tian A              13 BAY-SE                    2:38.90 
  6  Pardee, Gregory T             13 Barracudas-SE             2:41.89 
  7  Blair, Justice W              14 Tennessee AQ-SE           2:45.22 
  8  Mahan, Daegan G               13 Tennessee AQ-SE           2:53.86 
  9  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          2:55.96 
 10  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           3:04.50 
 11  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 12  Thompson, Samuel P            13 SAC-SE                         NT 
 
Event 127  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Cahill, Niamh P               17 BAY-SE                    2:09.38 
  2  Gill, Emily                   17 BAY-SE                    2:09.62 
  3  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                    2:14.15 
  4  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                    2:21.18 
  5  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE          2:22.73 
  6  Ayers, Katlyn M               15 Barracudas-SE             2:24.18 
  7  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:30.64 
  8  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                  2:32.00 
  9  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                    2:38.07 
 10  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    2:41.95 
 11  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    2:44.48 
 12  Cloute'-Cazalaa, Julie M      16 Makos-SE                       NT 
 13  Allen, Maddie P               12 OSC-SE                         NT 
 14  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                         NT 
 
Event 128  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Best, Jack                    17 BAY-SE                    1:50.99 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                    1:51.12 
  3  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                    1:54.61 
  4  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    1:58.09 
  5  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                    2:01.32 
  6  Green, Jason M                16 BAY-SE                    2:02.71 
  7  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                    2:02.92 
  8  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                    2:05.71 
  9  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:06.82 
 10  Butler, Chris W               18 BAY-SE                    2:11.09 
 11  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:12.18 
 12  Benko, Nathan J               16 ACAC-SE                   2:14.31 
 13  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    2:15.52 
 14  Byars, Daeton A               15 ACAC-SE                   2:19.36 
 15  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    2:20.29 
 16  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                    2:22.69 
 17  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:23.85 
 18  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE          2:24.13 
 19  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                    2:25.11 
 20  Stoika, Zeke T                16 Sea Dragons-SE            2:27.06 
 21  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          2:30.92 
 22  Brandon, David D              15 The Stingrays-SE          2:35.44 
 23  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                    2:42.81 
 24  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    2:55.25 
 25  Roy, Isaac M                  16 SAC-SE                         NT 
 26  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                         NT 
 
Event 129  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson                14 CAT-SE                      54.30 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                      56.19 
  3  Woods, Dallas L               13 BAY-SE                      56.29 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                      56.61 
  5  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                      57.74 
  6  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                      58.06 
  7  Misenar, Morgan A             14 Barracudas-SE               59.14 
  8  Sullivan, Victoria E          14 ACAC-SE                     59.41 
  9  Jennings, Laura J             13 MCC-SE                      59.59 
 10  Walker, Sarah B               14 ACAC-SE                     59.88 
 11  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:00.69 
 12  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:01.87 
 13  Belcher, Breanna N            13 CAT-SE                    1:01.97 
 14  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:02.72 
 15  Welch, Kenzie R               14 ACAC-SE                   1:03.80 
 16  Williams, Kaylee G            13 Makos-SE                  1:04.50 
 17  Haberhern, Sierra S           13 BAY-SE                    1:04.71 
 18  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:05.06 
 19  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:05.44 
 20  Jenkins, Elle E               14 BAY-SE                    1:07.61 
 21  Penn, Mary Frances F          14 Tennessee AQ-SE           1:07.78 
 22  O'Connor, Cayleigh A          13 The Stingrays-SE          1:09.35 
 23  Warren, Asha E                13 Tennessee AQ-SE           1:11.96 
 24  Crowe, Sierra J               13 Makos-SE                  1:14.17 
 25  Raines, Malory S              14 BAY-SE                    1:15.93 
 26  Snyder, Mackenzie L           13 The Stingrays-SE          1:20.58 
 27  McGlothin, Kaitlyn S          13 Tennessee AQ-SE           1:28.50 
 28  Cox, Ashleigh M               14 OSC-SE                    1:34.05 
 29  Schmidt, Hannah R             13 MCC-SE                         NT 
 
Event 130  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Reed, Grant T                 14 ACAC-SE                     57.15 
  2  Hoang, Charles M              13 BAY-SE                      57.40 
  3  Tippett, Will W               14 BAY-SE                      57.49 
  4  Moore, Danny M                14 ACAC-SE                     58.53 
  5  Arnold, David A               14 ACAC-SE                     58.87 
  6  Post, Chase W                 13 BAY-SE                      58.90 
  7  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                      59.45 
  8  Thompson, Samuel P            13 SAC-SE                      59.73 
  9  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:01.40 
 10  Telep, Zack C                 13 ACAC-SE                   1:01.71 
 11  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    1:01.98 
 12  Blair, Justice W              14 Tennessee AQ-SE           1:02.78 
 13  Elliott, Cameron D            14 FRST-SE                   1:05.28 
 14  Pardee, Gregory T             13 Barracudas-SE             1:05.36 
 15  Mahan, Daegan G               13 Tennessee AQ-SE           1:05.78 
 16  Zitzman, Timmy F              13 Tennessee AQ-SE           1:06.62 
 17  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          1:06.94 
 18  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:07.14 
 19  Cheney, Jake T                14 ACAC-SE                   1:08.05 
 20  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:14.25 
 21  Smith, Nicholas M             13 Tennessee AQ-SE           1:18.64 
 22  Wheeler, Sullivan W           13 BAY-SE                         NT 
 
Event 131  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Suer, Sam M                   16 BAY-SE                      53.75 
  2  Cahill, Niamh P               17 BAY-SE                      54.27 
  3  McMaster, Leanne I            18 BAY-SE                      54.29 
  4  Dassow, Anne S                18 BAY-SE                      54.74 
  5  Ayers, Katlyn M               15 Barracudas-SE               56.01 
  6  Allen, Merrin A               16 OSC-SE                      56.19 
  7  Gill, Emily                   17 BAY-SE                      56.98 
  8  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                      57.46 
  9  Logan, Stevie C               17 ACAC-SE                     57.74 
 10  Jenkins, Lily F               16 The Stingrays-SE            58.64 
 11  Ingle, Natalie A              15 ACAC-SE                     59.12 
 12  Brock, Stacy E                16 OSC-SE                      59.90 
 13  Benko, Payton N               15 ACAC-SE                     59.92 
 14  Gallmeier, Katharina M        15 ACAC-SE                   1:00.03 
 15  Gallmeier, Esther A           15 ACAC-SE                   1:01.14 
 16  Groscost, Lucy E              15 ACAC-SE                   1:01.33 
 17  Jenkins, Laney A              15 BAY-SE                    1:02.46 
 18  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:03.04 
 19  Wright, Hannah E              17 Makos-SE                  1:03.11 
 20  O'Connor, Anna R              15 Makos-SE                  1:03.14 
 21  Cloute'-Cazalaa, Julie M      16 Makos-SE                  1:03.41 
 22  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    1:03.57 
 23  Hanger, Courtney B            16 The Stingrays-SE          1:05.52 
 24  Birdsong, Asonia J            15 MCC-SE                    1:07.05 
 25  Dykes, Skyler M               16 Barracudas-SE             1:07.32 
 26  Brandon, Clayanna C           18 The Stingrays-SE          1:08.82 
 27  Dauphinais, Jae E              9 OSC-SE                    1:37.09 
 28  Byars, Kennedy                10 ACAC-SE                   2:01.54 
 29  Byars, Trinity                 8 ACAC-SE                        NT 
 
Event 132  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               15 BAY-SE                      46.58 
  2  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      47.15 
  3  Best, Jack                    17 BAY-SE                      47.70 
  4  Greene, Gershwin              17 BAY-SE                      47.93 
  5  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                      48.12 
  6  Bootle, Will W                17 MCC-SE                      49.71 
  7  Prada, Luis                   17 BAY-SE                      49.95 
  8  Green, Jason M                16 BAY-SE                      50.07 
  9  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                      50.20 
 10  Butler, Chris W               18 BAY-SE                      50.55 
 11  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                      50.66 
 12  Smith, Logan A                16 Prime-SE                    51.43 
 13  Sweeton, Ben B                16 Makos-SE                    51.72 
 14  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      51.82 
 15  Hardin, Tucker T              17 ACAC-SE                     52.15 
 16  Benko, Nathan J               16 ACAC-SE                     52.59 
 17  Trombley, William N           16 BAY-SE                      53.47 
 18  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                      53.59 
 19  Smith, Cameron L              16 The Stingrays-SE            54.14 
 20  Greenhalgh, Alex D            15 ACAC-SE                     55.03 
 21  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                      55.08 
 22  Elkins, Tanner S              15 FRST-SE                     55.56 
 23  Jenkins, Ryan M               17 BAY-SE                      56.68 
 24  Bird, Isaac A                 15 MCC-SE                      57.60 
 25  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE            58.23 
 26  Brandon, David D              15 The Stingrays-SE            58.28 
 27  Jenkins, Nathan R             17 BAY-SE                      58.68 
 28  Elliott, Addison A            17 BAY-SE                      58.84 
 29  Stoika, Zeke T                16 Sea Dragons-SE              58.94 
 30  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          1:02.03 
 31  Burks, Luke B                 15 BAY-SE                    1:02.25 
 32  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:02.42 
 33  Roy, Isaac M                  16 SAC-SE                    1:07.30 
 34  Geter, Austin T               15 MCC-SE                    1:15.97 
 35  Farless, Ryan A               16 Makos-SE                       NT 
 36  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                         NT 
 
Event 133  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:54.75 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:59.90 
  3  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:08.04 
 
Event 134  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:02.49 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:17.48 
  3  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                      NT 
 
Event 135  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:56.48 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:07.41 
  3  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 2:08.32 
 
Event 136  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:39.46 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:42.51 
  3  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   1:59.62 
  4  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                     NT 
 
Event 137  Girls 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              14 BAY-SE                   17:56.37 
  2  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                   19:32.99 
  3  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                   19:52.87 
  4  Hanson, Megan E               13 BAY-SE                   20:10.06 
  5  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                   21:13.47 
  6  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                   21:19.57 
  7  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                         NT 
 
Event 138  Boys 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                   19:15.99 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                   19:20.99 
  3  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                         NT 
 
Event 139  Girls 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gill, Hannah L                16 BAY-SE                   17:38.02 
  2  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                   19:54.10 
 
Event 140  Boys 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            16 BAY-SE                   16:32.06 
  2  Althoff, Zach T               16 BAY-SE                   17:08.01 
  3  Bootle, Will W                17 MCC-SE                   17:10.28 
  4  Prada, Luis                   17 BAY-SE                   17:11.87 
  5  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                   17:44.41 
  6  Kiemeyer, Jacob S             15 BAY-SE                   17:45.88 
  7  Moeller, Evan E               16 MCC-SE                   17:50.25 
  8  Kirby, Jack S                 15 BAY-SE                   18:01.97 
  9  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                 18:16.09 
 10  Groscost, Grant D             17 ACAC-SE                  18:21.41 
 11  Mason, Jake M                 11 Tennessee AQ-SE          19:18.78 
 12  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                   20:40.66 
 13  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                   21:18.10 
 14  Brown, Tais I                 12 ACAC-SE                        NT