Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/31/2016 09:04 AM
              2016 SE Ultra Swim Open Meet - 6/4/2016 to 6/5/2016              
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              14 UN-SE                     2:16.51 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:18.49 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:20.85 
  4  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    2:22.17 
  5  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:23.71 
  6  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:25.64 
  7  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:28.44 
  8  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:29.16 
  9  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:29.56 
 10  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:33.01 
 11  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    2:36.06 
 12  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    2:37.39 
 13  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    2:38.80 
 14  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    2:56.55 
 15  Heath, Molly E                13 TRSC-GA                   2:59.24 
 
Event 2  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    2:17.53 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:18.58 
  3  McLeer, Joey R                14 ASA-GA                    2:19.59 
  4  Jackson, Will L               14 MCC-SE                    2:21.79 
  5  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:25.46 
  6  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                    2:26.28 
  7  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:26.51 
  8  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    2:30.71 
  9  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    2:38.55 
 10  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    2:41.65 
 11  Williams, AJ A                14 TRSC-GA                   2:43.67 
 12  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    3:00.86 
 13  Frakes, Ian M                 13 MCC-SE                    3:06.25 
 14  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    3:06.38 
 15  Perez, Josean                 14 RRST-SE                        NT 
 
Event 3  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ward, Anna R                  17 MCC-SE                    2:14.84 
  2  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    2:17.61 
  3  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:21.13 
  4  Schlegel, Kate L              16 MCC-SE                    2:27.79 
  5  Cline, Gillian R              19 The Stingrays-SE          2:28.56 
  6  Chalverus, Emily S            17 MCC-SE                    2:42.79 
  7  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    2:44.50 
  8  Hall, Elizabeth A             15 MCC-SE                    2:50.32 
 
Event 4  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:04.66 
  2  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    2:05.52 
  3  Davis, William                18 TRSC-GA                   2:07.06 
  4  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    2:15.08 
  5  Horne, David E                15 MCC-SE                    2:18.36 
  6  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    2:23.29 
  7  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    2:29.52 
  8  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                    2:36.53 
  9  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    2:56.15 
 10  McBee, Lucas C                15 RRST-SE                        NT 
 
Event 5  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:22.12 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:22.63 
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:26.65 
  4  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    1:27.53 
  5  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    1:35.72 
  6  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:36.65 
  7  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    1:37.27 
  8  Parr, Lily K                  13 MCC-SE                    1:41.17 
  9  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                   1:42.12 
 10  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:42.26 
 11  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    1:46.67 
 12  Heath, Molly E                13 TRSC-GA                        NT 
 
Event 6  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Williams, AJ A                14 TRSC-GA                   1:15.74 
  2  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    1:19.17 
  3  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:19.84 
  4  McLeer, Joey R                14 ASA-GA                    1:20.46 
  5  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:22.20 
  6  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    1:23.95 
  7  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    1:27.35 
  8  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                    1:34.01 
  9  Jennette, James D             14 RRST-SE                   1:47.28 
 10  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:50.34 
 11  Frakes, Ian M                 13 MCC-SE                    1:50.98 
 12  Chandler, William D           13 TRSC-GA                   2:00.55 
 13  Perez, Josean                 14 RRST-SE                        NT 
 
Event 7  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    1:15.29 
  2  Cline, Gillian R              19 The Stingrays-SE          1:20.38 
  3  Grider, Haley S               17 MCC-SE                    1:21.63 
  4  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    1:37.62 
  5  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:43.43 
  6  Chalverus, Emily S            17 MCC-SE                    1:46.37 
  7  Hall, Elizabeth A             15 MCC-SE                         NT 
 
Event 8  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Massey, Luke D                16 MCC-SE                    1:08.14 
  2  Lively, Pierce P              17 MCC-SE                    1:12.62 
  3  Horne, David E                15 MCC-SE                    1:13.08 
  4  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    1:16.49 
  5  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    1:21.34 
  6  Davis, William                18 TRSC-GA                   1:21.54 
  7  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    1:23.12 
  8  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                    1:27.37 
  9  McBee, Lucas C                15 RRST-SE                   1:40.21 
 10  Hall, Jackson F               15 RRST-SE                   1:42.04 
 11  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    1:45.26 
 12  McPhee, Logan P               16 YMTS-SE                        NT 
 
Event 9  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              14 UN-SE                     2:28.36 
  2  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    2:30.31 
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:38.68 
  4  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:39.81 
  5  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:40.06 
  6  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:49.14 
  7  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:51.29 
  8  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:54.25 
 
Event 10  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jackson, Will L               14 MCC-SE                    2:40.74 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:46.94 
  3  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:49.20 
  4  McLeer, Joey R                14 ASA-GA                    2:51.12 
  5  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    3:14.89 
 
Event 11  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    2:21.61 
  2  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    2:40.83 
  3  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    2:49.72 
 
Event 12  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   2:44.22 
  2  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    2:44.67 
  3  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    3:12.59 
 
Event 13  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    1:09.55 
  2  Payne, Grayson E              14 UN-SE                     1:10.36 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:10.86 
  4  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:11.43 
  5  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:12.07 
  6  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:17.17 
  7  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    1:19.57 
  8  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    1:22.19 
  9  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:25.43 
 10  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    1:26.88 
 11  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                         NT 
 
Event 14  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    1:06.19 
  2  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:12.76 
  3  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    1:19.22 
  4  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    1:19.76 
  5  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                    1:21.56 
  6  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:21.85 
  7  Williams, AJ A                14 TRSC-GA                   1:23.24 
  8  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    1:35.96 
 
Event 15  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ward, Anna R                  17 MCC-SE                    1:10.82 
  2  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:11.56 
  3  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    1:24.74 
 
Event 16  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    1:01.43 
  2  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    1:02.71 
  3  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   1:02.80 
  4  Lively, Pierce P              17 MCC-SE                    1:05.82 
  5  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    1:06.99 
  6  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:08.23 
  7  Massey, Luke D                16 MCC-SE                    1:09.41 
  8  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    1:12.56 
  9  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                    1:38.02 
 
Event 17  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    2:33.42 
  2  Payne, Grayson E              14 UN-SE                     2:35.46 
  3  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:36.28 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:39.90 
  5  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    2:41.77 
  6  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:45.92 
  7  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    2:46.06 
  8  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:49.61 
  9  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:52.91 
 10  Parr, Lily K                  13 MCC-SE                    2:54.63 
 11  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    2:55.43 
 12  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    2:59.12 
 13  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    3:00.96 
 14  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    3:06.18 
 15  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                   3:24.57 
 16  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    3:29.97 
 17  Heath, Molly E                13 TRSC-GA                        NT 
 
Event 18  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    2:27.78 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:38.16 
  3  McLeer, Joey R                14 ASA-GA                    2:40.40 
  4  Jackson, Will L               14 MCC-SE                    2:41.11 
  5  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:44.86 
  6  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    2:49.13 
  7  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    2:55.21 
  8  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:56.17 
  9  Williams, AJ A                14 TRSC-GA                   2:57.63 
 10  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    3:04.66 
 11  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    3:08.84 
 12  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    3:20.02 
 13  Jennette, James D             14 RRST-SE                   3:33.71 
 14  Chandler, William D           13 TRSC-GA                        NT 
 15  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                         NT 
 
Event 19  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    2:22.23 
  2  Ward, Anna R                  17 MCC-SE                    2:37.42 
  3  Grider, Haley S               17 MCC-SE                    2:38.17 
  4  Cline, Gillian R              19 The Stingrays-SE          2:42.48 
  5  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:42.79 
  6  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    2:43.46 
  7  Schlegel, Kate L              16 MCC-SE                    2:53.07 
  8  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    3:08.10 
 
Event 20  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    2:21.34 
  2  Massey, Luke D                16 MCC-SE                    2:24.29 
  3  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:26.02 
  4  Lively, Pierce P              17 MCC-SE                    2:27.74 
  5  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   2:37.59 
  6  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    2:39.29 
  7  Davis, William                18 TRSC-GA                   2:53.06 
  8  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                    3:04.98 
  9  McBee, Lucas C                15 RRST-SE                   3:16.08 
 10  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    3:19.35 
 11  McPhee, Logan P               16 YMTS-SE                        NT 
 
Event 21  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              14 UN-SE                     1:02.36 
  2  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:03.95 
  3  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    1:04.50 
  4  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:05.01 
  5  Parr, Lily K                  13 MCC-SE                    1:06.03 
  6  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    1:06.86 
  7  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:07.59 
  8  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:08.09 
  9  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    1:10.41 
 10  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    1:11.31 
 11  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    1:11.53 
 12  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    1:13.89 
 13  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                    1:14.42 
 14  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:15.41 
 15  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                   1:19.40 
 16  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    1:22.50 
 17  Heath, Molly E                13 TRSC-GA                        NT 
 
Event 22  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    1:00.66 
  2  McLeer, Joey R                14 ASA-GA                    1:01.11 
  3  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    1:02.35 
  4  Jackson, Will L               14 MCC-SE                    1:05.96 
  5  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    1:07.89 
  6  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:08.62 
  7  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    1:08.83 
  8  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                    1:09.06 
  9  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:11.01 
 10  Williams, AJ A                14 TRSC-GA                   1:12.91 
 11  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:13.39 
 12  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:22.69 
 13  Jennette, James D             14 RRST-SE                   1:25.76 
 14  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    1:26.65 
 15  Frakes, Ian M                 13 MCC-SE                    1:26.67 
 16  Perez, Josean                 14 RRST-SE                        NT 
 17  Chandler, William D           13 TRSC-GA                        NT 
 
Event 23  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                      59.59 
  2  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    1:03.13 
  3  Ward, Anna R                  17 MCC-SE                    1:04.38 
  4  Grider, Haley S               17 MCC-SE                    1:04.79 
  5  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:05.67 
  6  Cline, Gillian R              19 The Stingrays-SE          1:06.06 
  7  Schlegel, Kate L              16 MCC-SE                    1:08.98 
  8  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:12.20 
  9  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:12.55 
 10  Chalverus, Emily S            17 MCC-SE                    1:14.84 
 11  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                    1:17.57 
 12  Hall, Elizabeth A             15 MCC-SE                         NT 
 
Event 24  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Davis, William                18 TRSC-GA                     59.36 
  2  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      59.46 
  3  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                      59.60 
  4  Massey, Luke D                16 MCC-SE                      59.78 
  5  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   1:00.41 
  6  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:00.47 
  7  Horne, David E                15 MCC-SE                    1:02.89 
  8  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                    1:10.45 
  9  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    1:18.07 
 10  McBee, Lucas C                15 RRST-SE                   1:18.52 
 11  McPhee, Logan P               16 YMTS-SE                        NT 
 12  Hall, Jackson F               15 RRST-SE                        NT 
 13  Matthews, Dylan P             15 OSC-SE                         NT 
 
Event 25  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sharma, Davina R              12 MCC-SE                    2:31.33 
  2  Gibson, Kennedy N             12 MSA-SE                    2:33.52 
  3  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    2:35.10 
  4  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    2:36.29 
  5  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    2:36.83 
  6  Smith, Brighton B             12 MCC-SE                    2:36.98 
  7  Busby, Elizabeth A            12 MSA-SE                    2:39.62 
  8  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    2:46.27 
  9  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    2:47.33 
 10  Martin, Emeline R             12 MCC-SE                    2:47.95 
 11  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    2:50.51 
 12  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    2:52.39 
 13  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    2:52.55 
 14  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    2:54.80 
 15  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                    2:59.22 
 16  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                    3:05.75 
 17  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    3:07.13 
 18  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    3:14.53 
 19  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    3:15.82 
 20  Secker, Leah E                12 RRST-SE                   3:16.83 
 21  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                    3:17.11 
 22  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    3:17.45 
 23  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    3:20.88 
 24  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    3:27.08 
 25  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    3:30.55 
 26  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                    3:49.73 
 27  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                         NT 
 
Event 26  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                    2:26.29 
  2  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    2:29.91 
  3  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    2:34.34 
  4  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    2:34.91 
  5  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    2:47.02 
  6  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    2:53.59 
  7  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    2:54.24 
  8  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    2:59.27 
  9  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   3:00.03 
 10  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                    3:02.03 
 11  Knight, Silas J               11 SAC-SE                    3:07.39 
 12  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    3:18.81 
 13  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                    3:22.71 
 14  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    3:33.83 
 15  Perez, Dale                   12 YMTS-SE                        NT 
 16  French, Connor B              11 SAC-SE                         NT 
 17  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                        NT 
 18  Guo, Jamie                    11 SAC-SE                         NT 
 19  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                         NT 
 
Event 27  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    3:00.65 
  2  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                    3:04.20 
  3  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    3:09.33 
  4  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    3:24.60 
  5  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                    3:25.98 
  6  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                    3:37.79 
  7  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    3:45.89 
  8  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                    3:52.38 
  9  Bryant, Ashley A              10 MCC-SE                    4:57.43 
 10  Striker, Julia N              10 MCC-SE                         NT 
 11  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                         NT 
 12  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                         NT 
 
Event 28  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    2:55.44 
  2  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    2:59.63 
  3  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                    3:01.23 
  4  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                    3:09.15 
  5  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    3:20.75 
  6  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    3:21.22 
  7  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    3:25.28 
  8  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    3:30.00 
  9  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                    3:39.40 
 10  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    3:43.62 
 11  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   4:42.11 
 12  Richey, Ward W                10 MCC-SE                         NT 
 13  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                         NT 
 
Event 29  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Brighton B             12 MCC-SE                      40.76 
  2  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                      42.46 
  3  Thompson, Lauren N            11 MCC-SE                      43.90 
  4  Gibson, Kennedy N             12 MSA-SE                      44.29 
  5  Busby, Elizabeth A            12 MSA-SE                      47.08 
  6  Martin, Emeline R             12 MCC-SE                      48.32 
  7  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      49.02 
  8  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      49.02 
  9  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                      49.10 
 10  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      49.77 
 11  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      50.86 
 12  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      51.24 
 13  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      51.59 
 14  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      53.04 
 15  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                      54.00 
 16  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                      54.55 
 17  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      55.34 
 18  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                      55.97 
 19  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      57.34 
 20  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                      58.11 
 21  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      59.50 
 22  Cockerham, Campbell E         11 BAY-SE                    1:04.73 
 23  Miller, Carina C              11 MCC-SE                    1:06.89 
 24  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                    1:11.51 
 25  Layman, McKenna W             11 SAC-SE                         NT 
 26  Layne, Hannah M               11 RRST-SE                        NT 
 27  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                         NT 
 28  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 29  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                         NT 
 30  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                         NT 
 
Event 30  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      40.45 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      42.81 
  3  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      44.75 
  4  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      47.43 
  5  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      47.51 
  6  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                      47.55 
  7  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                     48.77 
  8  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     48.83 
  9  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                      48.99 
 10  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                      50.22 
 11  Horne, Andrew J               12 MCC-SE                      52.67 
 12  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      59.22 
 13  Obringer, Andrew J            12 MCC-SE                    1:24.84 
 14  French, Connor B              11 SAC-SE                         NT 
 15  Andrews, Ewan R               12 RRST-SE                        NT 
 16  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                         NT 
 17  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                         NT 
 18  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                         NT 
 
Event 31  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      47.35 
  2  Quernemoen, Julia E           10 MCC-SE                      48.35 
  3  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                      49.81 
  4  Striker, Julia N              10 MCC-SE                      51.17 
  5  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      51.27 
  6  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                      52.93 
  7  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      53.55 
  8  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      54.58 
  9  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                      54.62 
 10  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                      55.63 
 11  Bryant, Ashley A              10 MCC-SE                    1:00.42 
 12  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                    1:01.47 
 13  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                    1:02.44 
 14  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                    1:02.91 
 15  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    1:05.58 
 16  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    1:06.57 
 17  Eastman, Fiona K               9 BAY-SE                    1:06.95 
 18  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                    1:07.52 
 19  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                    1:10.15 
 20  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                    1:10.28 
 21  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                    1:13.41 
 22  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    1:21.75 
 23  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    1:24.80 
 24  Obringer, Ella K               9 MCC-SE                    1:34.89 
 25  Nguyen, Kim-Bao N              8 YMTS-SE                        NT 
 26  Sanders, Avery R              10 MCC-SE                         NT 
 27  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                         NT 
 28  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                         NT 
 29  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                         NT 
 30  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 31  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                         NT 
 32  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 32  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                      46.66 
  2  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      48.66 
  3  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      49.78 
  4  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      51.28 
  5  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      51.63 
  6  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      53.83 
  7  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      54.11 
  8  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      55.68 
  9  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      56.55 
 10  Richey, Ward W                10 MCC-SE                      57.87 
 11  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   1:11.75 
 12  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                    1:13.06 
 13  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    1:14.86 
 14  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                         NT 
 15  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                         NT 
 16  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                         NT 
 17  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                         NT 
 18  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                         NT 
 
Event 33  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           12 MCC-SE                    1:15.82 
  2  Sharma, Davina R              12 MCC-SE                    1:17.36 
  3  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                    1:19.25 
  4  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:20.28 
  5  Smith, Brighton B             12 MCC-SE                    1:20.48 
  6  Gibson, Kennedy N             12 MSA-SE                    1:24.96 
  7  Thompson, Lauren N            11 MCC-SE                    1:25.96 
  8  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:27.79 
  9  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    1:27.81 
 10  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:29.74 
 11  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    1:31.53 
 12  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:32.85 
 13  Martin, Emeline R             12 MCC-SE                    1:32.86 
 14  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:35.36 
 15  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                    1:36.00 
 16  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    1:37.08 
 17  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    1:39.18 
 18  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:43.85 
 19  Layman, McKenna W             11 SAC-SE                    1:45.45 
 20  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:45.87 
 21  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:46.77 
 22  Cockerham, Campbell E         11 BAY-SE                    1:46.91 
 23  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:51.48 
 24  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                    1:55.40 
 25  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                    2:00.24 
 26  Miller, Carina C              11 MCC-SE                    2:13.09 
 27  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 28  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                         NT 
 29  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                         NT 
 
Event 34  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                    1:14.37 
  2  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    1:16.83 
  3  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:25.87 
  4  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:28.66 
  5  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                    1:30.49 
  6  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:32.86 
  7  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:34.43 
  8  Perez, Dale                   12 YMTS-SE                   1:34.97 
  9  Knight, Silas J               11 SAC-SE                    1:41.64 
 10  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    1:44.03 
 11  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:51.57 
 12  Obringer, Andrew J            12 MCC-SE                    2:17.75 
 13  French, Connor B              11 SAC-SE                         NT 
 14  Andrews, Ewan R               12 RRST-SE                        NT 
 15  Guo, Jamie                    11 SAC-SE                         NT 
 16  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                         NT 
 17  De Santa, Matheu A            12 OSC-SE                         NT 
 18  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                         NT 
 
Event 35  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:27.23 
  2  Pulliam, Emma E               10 MCC-SE                    1:29.66 
  3  Quernemoen, Julia E           10 MCC-SE                    1:36.48 
  4  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:36.67 
  5  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                    1:37.74 
  6  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                    1:38.01 
  7  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:38.95 
  8  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                    1:45.63 
  9  Powe, Mae Mae M               10 MCC-SE                    1:45.92 
 10  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:47.26 
 11  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:47.36 
 12  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                    1:51.11 
 13  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                    1:54.07 
 14  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                    1:56.43 
 15  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    2:00.64 
 16  Eastman, Fiona K               9 BAY-SE                    2:01.05 
 17  Bryant, Ashley A              10 MCC-SE                    2:07.00 
 18  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    2:07.26 
 19  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    2:11.74 
 20  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    2:14.99 
 21  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                    2:27.36 
 22  Nguyen, Kim-Bao N              8 YMTS-SE                        NT 
 23  Sanders, Avery R              10 MCC-SE                         NT 
 24  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                         NT 
 25  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                         NT 
 26  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 27  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                         NT 
 28  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                         NT 
 
Event 36  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:35.19 
  2  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:36.94 
  3  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                    1:37.40 
  4  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                    1:38.49 
  5  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:42.20 
  6  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    1:42.35 
  7  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:43.37 
  8  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:43.67 
  9  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                    1:46.54 
 10  Richey, Ward W                10 MCC-SE                    1:49.59 
 11  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:52.30 
 12  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:54.01 
 13  Busby, David H                 7 MSA-SE                    2:09.80 
 14  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   2:16.48 
 15  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    2:16.85 
 16  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                         NT 
 17  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                         NT 
 
Event 37  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           12 MCC-SE                      31.57 
  2  Busby, Elizabeth A            12 MSA-SE                      34.72 
  3  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      36.57 
  4  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                      36.91 
  5  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      37.53 
  6  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      38.26 
  7  Thompson, Lauren N            11 MCC-SE                      39.41 
  8  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                      40.09 
  9  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      43.08 
 10  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                      44.11 
 11  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      45.94 
 12  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      46.18 
 13  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      47.52 
 14  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      48.13 
 15  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      48.32 
 16  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                      51.39 
 17  Layne, Hannah M               11 RRST-SE                     51.87 
 18  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      52.77 
 19  Secker, Leah E                12 RRST-SE                     55.12 
 20  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                      55.23 
 21  Cockerham, Campbell E         11 BAY-SE                    1:04.00 
 22  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                    1:06.79 
 23  Layman, McKenna W             11 SAC-SE                         NT 
 24  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                         NT 
 
Event 38  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                      34.48 
  2  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      34.68 
  3  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                      36.75 
  4  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      37.43 
  5  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                      38.86 
  6  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                      39.08 
  7  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      41.29 
  8  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      44.43 
  9  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     45.89 
 10  Horne, Andrew J               12 MCC-SE                      48.37 
 11  Knight, Silas J               11 SAC-SE                      50.01 
 12  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                      51.29 
 13  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:12.28 
 14  Perez, Dale                   12 YMTS-SE                        NT 
 15  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                        NT 
 16  Guo, Jamie                    11 SAC-SE                         NT 
 17  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                         NT 
 
Event 39  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pulliam, Emma E               10 MCC-SE                      39.00 
  2  Powe, Mae Mae M               10 MCC-SE                      42.25 
  3  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      42.41 
  4  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      43.29 
  5  Quernemoen, Julia E           10 MCC-SE                      44.03 
  6  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                      44.79 
  7  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                      46.27 
  8  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      46.85 
  9  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                      47.07 
 10  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                      48.80 
 11  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      52.05 
 12  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                      53.55 
 13  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      53.83 
 14  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      56.50 
 15  Eastman, Fiona K               9 BAY-SE                      57.92 
 16  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                    1:06.19 
 17  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                    1:13.16 
 18  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    1:16.90 
 19  Obringer, Ella K               9 MCC-SE                    1:26.95 
 20  Nguyen, Kim-Bao N              8 YMTS-SE                        NT 
 21  Sanders, Avery R              10 MCC-SE                         NT 
 22  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                         NT 
 23  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                         NT 
 24  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                         NT 
 25  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                         NT 
 26  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                         NT 
 
Event 40  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                      37.60 
  2  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                      42.02 
  3  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      45.23 
  4  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                      47.13 
  5  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      48.90 
  6  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      48.95 
  7  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      49.25 
  8  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      51.20 
  9  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      52.19 
 10  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                      52.97 
 11  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      53.81 
 12  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    1:12.47 
 13  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                         NT 
 
Event 41  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sharma, Davina R              12 MCC-SE                    1:05.89 
  2  Taliaferro, Ellie E           12 MCC-SE                    1:07.60 
  3  Smith, Brighton B             12 MCC-SE                    1:09.31 
  4  Gibson, Kennedy N             12 MSA-SE                    1:10.84 
  5  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    1:10.91 
  6  Busby, Elizabeth A            12 MSA-SE                    1:12.63 
  7  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    1:13.96 
  8  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    1:13.96 
  9  Martin, Emeline R             12 MCC-SE                    1:15.66 
 10  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:18.13 
 11  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    1:18.31 
 12  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                    1:18.69 
 13  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:20.56 
 14  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:20.88 
 15  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                    1:21.08 
 16  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:22.31 
 17  Secker, Leah E                12 RRST-SE                   1:25.83 
 18  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    1:27.79 
 19  Layman, McKenna W             11 SAC-SE                    1:28.70 
 20  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:29.43 
 21  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:30.02 
 22  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:30.05 
 23  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    1:31.41 
 24  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                    1:31.59 
 25  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:32.77 
 26  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:34.64 
 27  Cockerham, Campbell E         11 BAY-SE                    1:42.71 
 28  Layne, Hannah M               11 RRST-SE                   1:43.60 
 29  Collier, Abby M               12 RRST-SE                   1:47.53 
 30  Orta Marcial, Infinity J      12 SAC-SE                    1:48.28 
 31  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:55.14 
 32  Miller, Carina C              11 MCC-SE                    1:58.52 
 33  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                         NT 
 34  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                         NT 
 
Event 42  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                    1:06.40 
  2  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    1:08.04 
  3  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:10.38 
  4  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:14.52 
  5  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                    1:15.03 
  6  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:15.36 
  7  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                    1:16.52 
  8  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    1:18.84 
  9  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:21.28 
 10  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:23.99 
 11  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:24.54 
 12  Knight, Silas J               11 SAC-SE                    1:30.28 
 13  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                    1:32.38 
 14  Perez, Dale                   12 YMTS-SE                   1:36.66 
 15  Horne, Andrew J               12 MCC-SE                    1:37.66 
 16  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:37.70 
 17  Obringer, Andrew J            12 MCC-SE                    2:19.01 
 18  French, Connor B              11 SAC-SE                         NT 
 19  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                        NT 
 20  Andrews, Ewan R               12 RRST-SE                        NT 
 21  Andrews, Wyatt T              11 RRST-SE                        NT 
 22  Guo, Jamie                    11 SAC-SE                         NT 
 23  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                         NT 
 24  Minnick, Dakota L             11 OSC-SE                         NT 
 25  De Santa, Matheu A            12 OSC-SE                         NT 
 
Event 43  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pulliam, Emma E               10 MCC-SE                    1:18.76 
  2  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                    1:19.16 
  3  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:19.91 
  4  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                    1:20.79 
  5  Powe, Mae Mae M               10 MCC-SE                    1:22.38 
  6  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                    1:24.35 
  7  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:24.77 
  8  Quernemoen, Julia E           10 MCC-SE                    1:25.35 
  9  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:26.56 
 10  Martin, Cameron A              9 MCC-SE                    1:26.70 
 11  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                    1:29.72 
 12  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                    1:30.80 
 13  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                    1:31.14 
 14  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:35.29 
 15  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                    1:42.69 
 16  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                    1:44.06 
 17  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:46.36 
 18  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                    1:46.54 
 19  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                    1:47.41 
 20  Eastman, Fiona K               9 BAY-SE                    1:51.65 
 21  Bryant, Ashley A              10 MCC-SE                    1:55.39 
 22  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    1:59.65 
 23  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    2:01.24 
 24  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                    2:06.01 
 25  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    2:07.60 
 26  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                    2:10.96 
 27  Nguyen, Kim-Bao N              8 YMTS-SE                        NT 
 28  Sanders, Avery R              10 MCC-SE                         NT 
 29  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                         NT 
 30  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 31  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                         NT 
 32  Boyd, Anna C                   7 OSC-SE                         NT 
 33  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                         NT 
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:18.43 
  2  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:19.93 
  3  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                    1:21.40 
  4  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                    1:23.39 
  5  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                    1:26.03 
  6  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    1:28.10 
  7  Richey, Ward W                10 MCC-SE                    1:29.56 
  8  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                    1:30.11 
  9  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:32.63 
 10  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:35.40 
 11  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:37.74 
 12  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    1:39.99 
 13  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:40.48 
 14  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                    1:49.74 
 15  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                    2:13.92 
 16  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   2:17.86 
 17  Busby, David H                 7 MSA-SE                         NT 
 18  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                         NT 
 19  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                         NT 
 
Event 45  Girls 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ward, Anna R                  17 MCC-SE                   10:03.31 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                   10:10.00 
  3  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                   10:30.41 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                   10:35.66 
  5  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                   10:38.95 
  6  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                   10:39.88 
  7  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                   11:01.43 
  8  Schlegel, Kate L              16 MCC-SE                   11:21.24 
  9  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                   11:24.18 
 10  Griffey, Alexis L             14 MCC-SE                   11:55.86 
 11  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                         NT 
 12  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                         NT 
 13  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                         NT 
 14  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                         NT 
 15  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 16  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                         NT 
 17  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                         NT 
 18  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                         NT 
 
Event 46  Boys 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    9:10.58 
  2  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    9:11.68 
  3  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    9:12.73 
  4  Green, Jason M                17 BAY-SE                    9:38.87 
  5  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                   10:20.99 
  6  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                   10:20.99 
  7  Tippett, Will W               14 BAY-SE                   10:36.86 
  8  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                   10:38.00 
  9  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                         NT 
 10  Han, Charlie P                11 BAY-SE                         NT 
 11  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                         NT 
 12  Post, Chase W                 13 BAY-SE                         NT 
 13  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                         NT 
 14  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 47  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    5:03.93 
  2  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    5:23.11 
  3  Cantrell, Jilli B             15 MCC-SE                    5:31.52 
  4  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    5:37.00 
  5  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    5:43.70 
  6  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    5:58.15 
  7  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                         NT 
 
Event 48  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    4:41.96 
  2  Green, Jason M                17 BAY-SE                    4:43.71 
  3  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    4:54.73 
  4  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    5:04.47 
  5  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    5:08.64 
  6  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    5:35.30 
  7  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    5:42.02 
  8  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    5:57.06 
  9  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    5:58.11 
 10  Parris III, Trey R            13 MCC-SE                         NT 
 
Event 49  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    3:00.31 
  2  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    3:01.46 
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    3:09.68 
  4  Hanson, Megan E               14 UN-SE                     3:14.85 
  5  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    3:15.25 
  6  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    3:18.06 
  7  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    3:28.84 
  8  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    3:45.33 
  9  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    3:45.72 
 10  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                         NT 
 11  Parr, Lily K                  13 MCC-SE                         NT 
 
Event 50  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    2:47.44 
  2  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    2:55.71 
  3  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    3:03.78 
  4  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    3:13.09 
  5  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    3:40.61 
  6  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    3:41.36 
  7  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    3:47.50 
  8  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    3:53.31 
  9  Frakes, Ian M                 13 MCC-SE                         NT 
 10  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                         NT 
 11  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE               NT 
 12  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                         NT 
 13  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                         NT 
 
Event 51  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Grider, Haley S               17 MCC-SE                    2:56.34 
  2  Cline, Gillian R              19 The Stingrays-SE          2:57.48 
  3  Cantrell, Jilli B             15 MCC-SE                    2:59.35 
  4  Chalverus, Emily S            17 MCC-SE                         NT 
  5  Hall, Elizabeth A             15 MCC-SE                         NT 
  6  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                         NT 
 
Event 52  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                17 BAY-SE                    2:27.53 
  2  Massey, Luke D                16 MCC-SE                    2:31.47 
  3  Horne, David E                15 MCC-SE                    2:44.17 
  4  Lively, Pierce P              17 MCC-SE                    2:44.52 
  5  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    2:46.38 
  6  Davis, William                18 TRSC-GA                   2:54.49 
  7  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  2:55.42 
  8  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    2:59.09 
  9  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:59.55 
 10  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                    2:59.69 
 11  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    3:06.25 
 12  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          3:26.25 
 13  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    3:41.91 
 14  McBee, Lucas C                15 RRST-SE                        NT 
 
Event 53  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              14 UN-SE                       28.76 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                      28.86 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                      29.25 
  4  Parr, Lily K                  13 MCC-SE                      29.59 
  5  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                      29.81 
  6  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                      29.84 
  7  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                      30.22 
  8  Hanson, Megan E               14 UN-SE                       30.27 
  9  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                      30.58 
 10  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                      30.82 
 11  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                      31.12 
 12  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                      31.81 
 13  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                      32.54 
 14  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                      32.64 
 15  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                      32.71 
 16  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                      36.24 
 
Event 54  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tippett, Will W               14 BAY-SE                      28.30 
  2  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                      29.30 
  3  Jackson, Will L               14 MCC-SE                      29.68 
  4  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                      29.75 
  5  Parris III, Trey R            13 MCC-SE                      29.77 
  6  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                      29.82 
  7  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                      29.87 
  8  Post, Chase W                 13 BAY-SE                      30.26 
  9  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                      30.43 
 10  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                      30.83 
 11  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                      32.58 
 12  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                      34.12 
 13  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                      36.27 
 14  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                      38.35 
 15  Frakes, Ian M                 13 MCC-SE                      38.96 
 16  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE               NT 
 
Event 55  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                      27.23 
  2  Grider, Haley S               17 MCC-SE                      29.38 
  3  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                      29.42 
  4  Cline, Gillian R              19 The Stingrays-SE            30.00 
  5  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                      30.29 
  6  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                      32.16 
  7  Schlegel, Kate L              16 MCC-SE                      32.17 
  8  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                      32.92 
  9  Chalverus, Emily S            17 MCC-SE                      34.05 
 10  Hall, Elizabeth A             15 MCC-SE                      34.45 
 
Event 56  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      25.63 
  2  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                     26.39 
  3  Gardner, Nathan D             17 RRST-SE                     26.45 
  4  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                      26.68 
  5  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                      26.87 
  6  Massey, Luke D                16 MCC-SE                      27.15 
  7  Davis, William                18 TRSC-GA                     27.35 
  8  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                      27.56 
  9  Green, Jason M                17 BAY-SE                      27.70 
 10  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                      28.31 
 11  Horne, David E                15 MCC-SE                      29.07 
 12  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                      29.13 
 13  Gardner, Timmy S              15 RRST-SE                     30.30 
 14  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE            30.68 
 15  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                      31.72 
 16  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE            31.89 
 17  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                      33.42 
 18  Hall, Jackson F               15 RRST-SE                     33.55 
 19  McPhee, Logan P               16 YMTS-SE                     38.28 
 20  McBee, Lucas C                15 RRST-SE                        NT 
 21  Matthews, Dylan P             15 OSC-SE                         NT 
 
Event 57  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              14 UN-SE                     1:07.54 
  2  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    1:09.58 
  3  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    1:11.16 
  4  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:11.47 
  5  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    1:14.72 
  6  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:17.63 
  7  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:17.76 
  8  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:19.28 
  9  Thompson, Anna E              13 MCC-SE                    1:21.51 
 10  Parr, Lily K                  13 MCC-SE                    1:21.70 
 11  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    1:22.58 
 12  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    1:23.71 
 13  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    1:27.06 
 14  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:27.65 
 15  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    1:38.02 
 
Event 58  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jackson, Will L               14 MCC-SE                    1:14.27 
  2  Parris III, Trey R            13 MCC-SE                    1:16.67 
  3  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:17.58 
  4  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:18.23 
  5  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    1:19.81 
  6  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE          1:25.91 
  7  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:32.57 
  8  O'Donnell, Easton G           13 MCC-SE                    1:33.62 
  9  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    1:34.55 
 10  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    1:41.18 
 11  Frakes, Ian M                 13 MCC-SE                    1:45.58 
 12  Matthews, Miles D             13 OSC-SE                    1:55.11 
 13  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                         NT 
 
Event 59  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    1:04.85 
  2  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    1:13.37 
  3  Cline, Gillian R              19 The Stingrays-SE          1:14.75 
  4  Grider, Haley S               17 MCC-SE                    1:15.91 
  5  Cantrell, Jilli B             15 MCC-SE                    1:16.29 
  6  Schlegel, Kate L              16 MCC-SE                    1:20.24 
  7  Chalverus, Emily S            17 MCC-SE                    1:25.88 
  8  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    1:27.79 
  9  Hall, Elizabeth A             15 MCC-SE                    1:38.06 
 10  O'Donnell, Rylee O            16 MCC-SE                         NT 
 
Event 60  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    1:05.31 
  2  Lively, Pierce P              17 MCC-SE                    1:06.51 
  3  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:07.82 
  4  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    1:11.07 
  5  Davis, William                18 TRSC-GA                   1:12.70 
  6  Massey, Luke D                16 MCC-SE                    1:13.76 
  7  Knight, Samuel G              15 SAC-SE                    1:14.54 
  8  Waguespack, Spencer S         18 TRSC-GA                   1:14.61 
  9  Gardner, Nathan D             17 RRST-SE                   1:15.41 
 10  Gardner, Timmy S              15 RRST-SE                   1:17.42 
 11  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          1:19.10 
 12  Horne, David E                15 MCC-SE                    1:19.51 
 13  Hall, Jackson F               15 RRST-SE                   1:26.24 
 14  Lyszczarczyk, Robbie *        15 SAC-SE                    1:29.18 
 15  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          1:32.22 
 16  McPhee, Logan P               16 YMTS-SE                        NT 
 17  Matthews, Dylan P             15 OSC-SE                         NT 
 
Event 61  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    2:35.88 
  2  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:41.73 
  3  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    2:56.66 
  4  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    3:03.91 
  5  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 
Event 62  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    2:28.44 
  2  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    2:48.15 
  3  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    3:12.13 
  4  Scharber, Austin B            14 The Stingrays-SE               NT 
  5  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                         NT 
 
Event 63  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Cantrell, Jilli B             15 MCC-SE                    2:37.90 
  2  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:41.25 
 
Event 64  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    2:08.30 
  2  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    2:16.10 
  3  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    2:16.51 
  4  Lively, Pierce P              17 MCC-SE                    2:34.16 
  5  Blalock, Charles D            16 SAC-SE                    2:45.23 
  6  Snead, Christian J            16 The Stingrays-SE          2:49.44 
  7  Shull, Drake R                17 The Stingrays-SE          3:14.41 
  8  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                    4:08.75 
 
Event 65  Girls 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  LaRochelle, Susanna E         17 MCC-SE                    4:47.31 
  2  Payne, Grayson E              14 UN-SE                     4:53.42 
  3  Scruggs, Emma S               14 MCC-SE                    4:56.52 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    4:59.02 
  5  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    5:02.92 
  6  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    5:05.40 
  7  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    5:06.15 
  8  Hanson, Megan E               14 UN-SE                     5:09.84 
  9  Ringler, Genna L              14 BAY-SE                    5:10.73 
 10  Ronne, Mary Beth B            16 MCC-SE                    5:15.85 
 11  Walton, Hannah E              14 MCC-SE                    5:15.87 
 12  Schlegel, Kate L              16 MCC-SE                    5:20.75 
 13  Waldrep, Ellie G              13 BAY-SE                    5:23.67 
 14  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    5:25.21 
 15  Bryant, Julie E               14 MCC-SE                    5:31.97 
 16  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    5:50.76 
 17  Howell, Maggie G              15 BAY-SE                    5:57.19 
 18  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    6:20.96 
 19  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                         NT 
 
Event 66  Boys 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    4:20.76 
  2  Schlenz, Bryson A             16 BAY-SE                    4:25.42 
  3  Bevill, Ethan J               16 MCC-SE                    4:28.99 
  4  Green, Jason M                17 BAY-SE                    4:36.28 
  5  Gallagher, Reece A            14 MCC-SE                    4:42.89 
  6  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    4:46.81 
  7  Tippett, Will W               14 BAY-SE                    4:56.56 
  8  Beachboard, Jack D            15 Makos-SE                  4:58.73 
  9  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    5:03.68 
 10  Gardner, Timmy S              15 RRST-SE                   5:11.39 
 11  Sims, Aidan R                 13 BAY-SE                    5:14.22 
 12  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    5:17.35 
 13  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    5:22.45 
 14  Gardner, Nathan D             17 RRST-SE                   5:25.01 
 15  Kinley, Conor E               13 MCC-SE                    5:30.11 
 16  Miller, Zachary D             13 BAY-SE                    5:31.16 
 17  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    5:32.91 
 18  Lieberman, Eric C             16 ASA-GA                    5:40.00 
 19  Arndt, Trevor R               13 ASA-GA                    5:55.00 
 20  Sewell, Maxwell K             13 BAY-SE                    6:19.20 
 21  McBee, Lucas C                15 RRST-SE                        NT 
 22  Parris III, Trey R            13 MCC-SE                         NT 
 23  Davis, William                18 TRSC-GA                        NT 
 
Event 67  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    2:58.50 
  2  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    3:11.56 
  3  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    3:13.43 
  4  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                    3:21.77 
  5  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    3:27.33 
  6  Coleman, Maddie Y             12 ASA-GA                    3:28.52 
  7  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    3:36.25 
  8  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    3:38.03 
  9  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    3:43.76 
 10  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    3:47.77 
 11  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                    3:59.06 
 12  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    3:59.28 
 13  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                         NT 
 14  Jenkins, Emily A              12 The Stingrays-SE               NT 
 15  Cockerham, Campbell E         11 BAY-SE                         NT 
 16  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 17  Gordan, Divya S               11 ASA-GA                         NT 
 18  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                         NT 
 19  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                         NT 
 
Event 68  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                    2:47.50 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    2:52.89 
  3  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    2:53.53 
  4  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    2:58.48 
  5  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    3:06.93 
  6  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    3:07.54 
  7  Solarz, Matthew               12 YMTS-SE                   3:18.02 
  8  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    3:22.26 
  9  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    3:34.55 
 10  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   3:38.82 
 11  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          4:03.43 
 12  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          4:04.79 
 13  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    4:08.85 
 14  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                        NT 
 15  Guo, Jamie                    11 SAC-SE                         NT 
 16  Akins, Noah L                 11 MCC-SE                         NT 
 17  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                         NT 
 18  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                         NT 
 19  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                         NT 
 
Event 69  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    3:22.11 
  2  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                    3:26.65 
  3  Quernemoen, Julia E           10 MCC-SE                    3:35.24 
  4  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                    3:49.21 
  5  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    3:54.56 
  6  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    3:57.22 
  7  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                    4:04.30 
  8  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                    4:16.68 
 
Event 70  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    3:22.31 
  2  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    3:35.80 
  3  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    3:46.69 
  4  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                    3:52.04 
  5  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    3:56.83 
  6  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                    4:00.72 
  7  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                    4:24.95 
  8  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                         NT 
  9  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                         NT 
 10  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                         NT 
 
Event 71  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           12 MCC-SE                      30.14 
  2  Sharma, Davina R              12 MCC-SE                      30.43 
  3  Smith, Brighton B             12 MCC-SE                      31.47 
  4  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      32.24 
  5  Gibson, Kennedy N             12 MSA-SE                      32.91 
  6  Busby, Elizabeth A            12 MSA-SE                      32.93 
  7  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      33.22 
  8  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      34.47 
  9  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                      34.86 
 10  Thompson, Lauren N            11 MCC-SE                      34.94 
 11  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      35.69 
 12  Layman, McKenna W             11 SAC-SE                      35.88 
 13  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                      36.22 
 14  Coleman, Maddie Y             12 ASA-GA                      36.39 
 15  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      36.51 
 16  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      36.85 
 17  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      37.06 
 18  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                      37.54 
 19  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      37.98 
 20  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                      38.12 
 21  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                      38.39 
 22  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      39.10 
 23  Gordan, Divya S               11 ASA-GA                      39.38 
 24  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      39.76 
 25  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      40.79 
 26  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                      40.98 
 27  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      41.23 
 28  Cockerham, Campbell E         11 BAY-SE                      44.93 
 29  Collier, Abby M               12 RRST-SE                     45.52 
 30  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      47.37 
 31  Miller, Carina C              11 MCC-SE                      49.44 
 32  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                         NT 
 33  Jenkins, Emily A              12 The Stingrays-SE               NT 
 34  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 35  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                       NT 
 36  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                         NT 
 
Event 72  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                      29.70 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      30.68 
  3  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                      31.37 
  4  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            31.45 
  5  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      33.55 
  6  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                      34.03 
  7  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      34.30 
  8  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                      34.37 
  9  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                     35.24 
 10  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      35.51 
 11  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      35.77 
 12  Solarz, Matthew               12 YMTS-SE                     35.89 
 13  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            36.87 
 14  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     37.60 
 15  Knight, Silas J               11 SAC-SE                      39.10 
 16  Akins, Noah L                 11 MCC-SE                      40.09 
 17  Horne, Andrew J               12 MCC-SE                      40.22 
 18  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      40.85 
 19  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                      42.26 
 20  Obringer, Andrew J            12 MCC-SE                    1:10.31 
 21  Andrews, Ewan R               12 RRST-SE                        NT 
 22  Andrews, Wyatt T              11 RRST-SE                        NT 
 23  Guo, Jamie                    11 SAC-SE                         NT 
 24  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                         NT 
 25  Wongmanee, Benjamin N         11 MCC-SE                         NT 
 26  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                         NT 
 27  De Santa, Matheu A            12 OSC-SE                         NT 
 
Event 73  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pulliam, Emma E               10 MCC-SE                      33.47 
  2  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      35.58 
  3  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                      35.75 
  4  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                      36.49 
  5  Powe, Mae Mae M               10 MCC-SE                      36.78 
  6  Striker, Julia N              10 MCC-SE                      37.47 
  7  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      37.62 
  8  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                      39.00 
  9  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                      39.16 
 10  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      42.02 
 11  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      42.91 
 12  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                      43.52 
 13  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                      47.08 
 14  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      47.19 
 15  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                      48.21 
 16  Eastman, Fiona K               9 BAY-SE                      49.00 
 17  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                      53.17 
 18  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      53.90 
 19  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                      56.67 
 20  Gordon, Maya M                 9 ASA-GA                      59.46 
 21  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    1:00.02 
 22  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                    1:04.89 
 23  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                         NT 
 24  Obringer, Ella K               9 MCC-SE                         NT 
 25  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                         NT 
 26  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                         NT 
 27  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                         NT 
 28  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 29  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                         NT 
 
Event 74  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      34.70 
  2  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                      35.48 
  3  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      35.99 
  4  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                      36.60 
  5  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      36.67 
  6  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                      40.32 
  7  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                      40.54 
  8  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      40.84 
  9  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      41.36 
 10  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      41.58 
 11  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      41.96 
 12  Richey, Ward W                10 MCC-SE                      42.95 
 13  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      43.47 
 14  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                      50.23 
 15  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      54.13 
 16  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                     56.20 
 17  Busby, David H                 7 MSA-SE                      56.63 
 18  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                         NT 
 19  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                         NT 
 20  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                         NT 
 
Event 75  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Brighton B             12 MCC-SE                    1:29.34 
  2  Sharma, Davina R              12 MCC-SE                    1:34.99 
  3  Thompson, Lauren N            11 MCC-SE                    1:38.99 
  4  Busby, Elizabeth A            12 MSA-SE                    1:39.43 
  5  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                    1:41.85 
  6  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:43.02 
  7  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:47.81 
  8  Coleman, Maddie Y             12 ASA-GA                    1:49.33 
  9  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                    1:50.07 
 10  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:53.09 
 11  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    1:53.40 
 12  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:54.00 
 13  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:54.11 
 14  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    1:59.82 
 15  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    2:00.33 
 16  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                    2:02.29 
 17  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                    2:03.62 
 18  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                    2:06.50 
 19  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    2:14.13 
 20  Cockerham, Campbell E         11 BAY-SE                    2:21.69 
 21  Layman, McKenna W             11 SAC-SE                         NT 
 22  Miller, Carina C              11 MCC-SE                         NT 
 23  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                         NT 
 24  Jenkins, Emily A              12 The Stingrays-SE               NT 
 25  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                       NT 
 26  Gordan, Divya S               11 ASA-GA                         NT 
 
Event 76  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:27.63 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:32.82 
  3  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    1:38.04 
  4  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                    1:41.49 
  5  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    1:42.02 
  6  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    1:46.23 
  7  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          1:47.44 
  8  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   1:47.64 
  9  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    1:48.14 
 10  Solarz, Matthew               12 YMTS-SE                   1:52.03 
 11  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          1:58.34 
 12  Horne, Andrew J               12 MCC-SE                    2:00.19 
 13  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    2:22.26 
 14  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                        NT 
 15  Akins, Noah L                 11 MCC-SE                         NT 
 16  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                         NT 
 17  Obringer, Andrew J            12 MCC-SE                         NT 
 18  Wongmanee, Benjamin N         11 MCC-SE                         NT 
 19  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                         NT 
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Quernemoen, Julia E           10 MCC-SE                    1:48.33 
  2  Striker, Julia N              10 MCC-SE                    1:48.39 
  3  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:50.20 
  4  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                    1:52.95 
  5  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    1:54.14 
  6  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:58.80 
  7  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                    2:00.75 
  8  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                    2:06.29 
  9  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                    2:09.80 
 10  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    2:13.55 
 11  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                    2:19.34 
 12  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                    2:27.95 
 13  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                    2:32.19 
 14  Eastman, Fiona K               9 BAY-SE                    2:33.77 
 15  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                    2:41.72 
 16  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    2:53.14 
 17  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                         NT 
 18  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                         NT 
 19  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                         NT 
 20  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                         NT 
 21  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                         NT 
 22  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                         NT 
 23  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 24  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                         NT 
 25  Gordon, Maya M                 9 ASA-GA                         NT 
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    1:41.94 
  2  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                    1:44.43 
  3  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                    1:48.85 
  4  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                    1:51.51 
  5  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                    1:51.90 
  6  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                    1:57.20 
  7  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    1:57.29 
  8  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                    1:57.71 
  9  Richey, Ward W                10 MCC-SE                    2:01.08 
 10  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                    2:04.78 
 11  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    2:09.72 
 12  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                    2:29.93 
 13  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                    2:31.51 
 14  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   2:50.08 
 15  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    2:54.10 
 16  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                         NT 
 
Event 79  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           12 MCC-SE                      34.19 
  2  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                      35.16 
  3  Sharma, Davina R              12 MCC-SE                      35.94 
  4  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                      37.13 
  5  Smith, Brighton B             12 MCC-SE                      37.81 
  6  Thompson, Lauren N            11 MCC-SE                      38.25 
  7  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                      38.92 
  8  Gibson, Kennedy N             12 MSA-SE                      39.10 
  9  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      39.67 
 10  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                      40.24 
 11  Coleman, Maddie Y             12 ASA-GA                      41.04 
 12  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                      41.37 
 13  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                      41.43 
 14  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                      43.23 
 15  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                      43.70 
 16  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                      43.95 
 17  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      44.43 
 18  Daverson, Jenny S             11 BAY-SE                      44.84 
 19  Layman, McKenna W             11 SAC-SE                      45.24 
 20  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                      45.61 
 21  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      46.68 
 22  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                      46.92 
 23  Cockerham, Campbell E         11 BAY-SE                      47.34 
 24  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      49.19 
 25  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      49.98 
 26  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                      50.92 
 27  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      55.81 
 28  Collier, Abby M               12 RRST-SE                     55.99 
 29  Mathews, Ashlynn V            11 SAC-SE                      56.63 
 30  Miller, Carina C              11 MCC-SE                    1:01.89 
 31  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                         NT 
 32  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                         NT 
 33  Jenkins, Emily A              12 The Stingrays-SE               NT 
 34  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                       NT 
 35  Gordan, Divya S               11 ASA-GA                         NT 
 
Event 80  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                      34.85 
  2  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                      36.45 
  3  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      38.39 
  4  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            39.24 
  5  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      40.11 
  6  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      40.45 
  7  Solarz, Matthew               12 YMTS-SE                     40.47 
  8  Bond, Drew B                  12 MCC-SE                      40.76 
  9  Han, Charlie P                11 BAY-SE                      43.04 
 10  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                      43.22 
 11  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                     44.06 
 12  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                      44.09 
 13  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            44.55 
 14  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                      44.81 
 15  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                      46.48 
 16  Knight, Silas J               11 SAC-SE                      46.69 
 17  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                      48.26 
 18  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                      50.26 
 19  Horne, Andrew J               12 MCC-SE                      51.56 
 20  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      52.52 
 21  Obringer, Andrew J            12 MCC-SE                    1:03.68 
 22  Andrews, Ewan R               12 RRST-SE                        NT 
 23  Andrews, Wyatt T              11 RRST-SE                        NT 
 24  Guo, Jamie                    11 SAC-SE                         NT 
 25  Akins, Noah L                 11 MCC-SE                         NT 
 26  Wongmanee, Benjamin N         11 MCC-SE                         NT 
 27  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                         NT 
 28  De Santa, Matheu A            12 OSC-SE                         NT 
 
Event 81  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                      39.04 
  2  Pulliam, Emma E               10 MCC-SE                      41.81 
  3  Quernemoen, Julia E           10 MCC-SE                      44.29 
  4  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                      44.50 
  5  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      45.16 
  6  Striker, Julia N              10 MCC-SE                      45.34 
  7  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                      45.42 
  8  Nave, Jenna K                  9 SAC-SE                      45.74 
  9  Powe, Mae Mae M               10 MCC-SE                      46.03 
 10  Bohner, Frances M              9 MCC-SE                      46.51 
 11  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                      46.62 
 12  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      47.78 
 13  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                      49.20 
 14  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      51.31 
 15  Griner, Jennifer N             9 ASA-GA                      52.69 
 16  Godoy, Tyler T                 9 ASA-GA                      52.93 
 17  Eastman, Fiona K               9 BAY-SE                      53.46 
 18  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                      53.70 
 19  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      54.94 
 20  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      55.98 
 21  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    1:00.66 
 22  Frakes, Chloe R                9 MCC-SE                    1:02.90 
 23  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                    1:04.01 
 24  Duncan, Skyla R               10 BAY-SE                    1:08.07 
 25  Kinsey, Addison N              8 SAC-SE                         NT 
 26  Obringer, Ella K               9 MCC-SE                         NT 
 27  Daverson, Madeline A           8 BAY-SE                         NT 
 28  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 29  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                         NT 
 30  Gordon, Maya M                 9 ASA-GA                         NT 
 
Event 82  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                      41.49 
  2  Waldrep, Luke R                9 BAY-SE                      42.85 
  3  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                      43.49 
  4  Shaw, Kuba O                   8 SAC-SE                      43.95 
  5  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                      44.23 
  6  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                      44.93 
  7  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      47.27 
  8  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                      47.88 
  9  Sallee, Jack M                10 MCC-SE                      48.10 
 10  Flasch, Henry J                9 BAY-SE                      48.67 
 11  Richey, Ward W                10 MCC-SE                      50.23 
 12  Lehman, Cooper W               9 BAY-SE                      50.99 
 13  Flasch, Ben L                  9 BAY-SE                      52.27 
 14  Worsley, Mark                 10 ASA-GA                      55.20 
 15  Busby, David H                 7 MSA-SE                    1:01.47 
 16  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                    1:02.95 
 17  Rabon, Ian E                   9 BAY-SE                    1:04.29 
 18  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   1:04.42 
 19  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                         NT 
 20  Taylor, Jonas M                9 MCC-SE                         NT 
 
Event 83  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taliaferro, Ellie E           12 MCC-SE                    1:16.53 
  2  Busby, Elizabeth A            12 MSA-SE                    1:23.68 
  3  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    1:24.52 
  4  Whited, Ava E                 12 MCC-SE                    1:28.36 
  5  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:41.95 
  6  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                    1:52.81 
  7  Wood, Emileigh E              12 SAC-SE                         NT 
  8  Jenkins, Emily A              12 The Stingrays-SE               NT 
  9  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                         NT 
 10  DeWolfe, Madeline L           12 Makos-SE                       NT 
 11  Suchy, Autumn R               12 OSC-SE                         NT 
 12  Worsley, Anna G               12 ASA-GA                         NT 
 13  Coleman, Maddie Y             12 ASA-GA                         NT 
 
Event 84  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:22.08 
  2  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          1:33.32 
  3  Cooper, Chase C               12 ASA-GA                    1:55.81 
  4  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          1:58.71 
  5  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                         NT 
 
Event 85  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pulliam, Emma E               10 MCC-SE                    1:41.94 
  2  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:52.81 
  3  Quernemoen, Julia E           10 MCC-SE                    1:53.44 
  4  Powe, Mae Mae M               10 MCC-SE                         NT 
  5  Obringer, Ella K               9 MCC-SE                         NT 
  6  Bond, Madeline J              10 MCC-SE                         NT 
  7  Petersen, Claire J            10 ASA-GA                         NT 
 
Event 86  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Rollins, Harrison G           10 SAC-SE                    1:58.97 
  2  Gipson, Garet L               10 BAY-SE                    2:01.31 
  3  Plog, Hayden M                10 ASA-GA                         NT 
 
Event 87  Girls 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Brighton B             12 MCC-SE                    5:24.02 
  2  Gibson, Kennedy N             12 MSA-SE                    5:24.38 
  3  Busby, Elizabeth A            12 MSA-SE                    5:24.62 
  4  Austin, Abi E                 12 MCC-SE                    5:26.21 
  5  Richey, Emmy F                12 MCC-SE                    5:39.82 
  6  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    5:50.24 
  7  Flasch, Belle L               11 BAY-SE                    6:04.48 
  8  Sharma, Davina R              12 MCC-SE                    6:05.33 
  9  Thurman, Jaxon K              11 BAY-SE                    6:13.23 
 10  Sapre, Marisa                 11 ASA-GA                    6:14.66 
 11  Coppinger, Laken M            10 BAY-SE                    6:23.54 
 12  Hodgson, Julia K               9 ASA-GA                    7:00.00 
 13  Gordan, Divya S               11 ASA-GA                    7:05.00 
 14  Nave, Joslin G                11 SAC-SE                    7:16.51 
 15  Ochel, Allie D                12 MCC-SE                         NT 
 16  Miller, Bella N               11 BAY-SE                         NT 
 17  Speraw, Brithny H             12 BAY-SE                         NT 
 18  Rabon, Brianna F              11 BAY-SE                         NT 
 
Event 88  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                    5:09.43 
  2  McDaniel, Jacob K             12 MCC-SE                    5:25.24 
  3  Han, Charlie P                11 BAY-SE                    5:26.55 
  4  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    5:29.01 
  5  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    5:52.11 
  6  Frakes, Devon C               11 MCC-SE                    5:58.50 
  7  Roden, Leo F                  11 ASA-GA                    6:10.36 
  8  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    6:12.97 
  9  Bevill, Ben H                 10 MCC-SE                    6:35.82 
 10  Flack, Sam J                  11 BAY-SE                    6:39.16 
 11  Skalicky, T.J. J              11 RRST-SE                   7:22.23 
 12  McBee, Cole R                 12 RRST-SE                        NT