Licensed to Baylor Swim Club        HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/5/2016 01:39 PM
              2016 SE Ultra Swim Open Meet - 6/4/2016 to 6/5/2016              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Payne, Grayson E          14 UN-SE                2:16.51    2:15.31  
      30.51   33.29   35.53   35.98                                
  2 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:18.49    2:20.47  
      31.94   35.91   37.04   35.58                                
  3 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:20.85    2:21.61  
      31.88   35.68   37.53   36.52                                
  4 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               2:23.71    2:21.83  
      32.95   36.46   37.39   35.03                                
  5 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               2:22.17    2:23.36  
                    1:15.70                                        
  6 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               2:33.01    2:27.17  
      33.10   38.01   38.74   37.32                                
  7 Walton, Hannah E          14 MCC-SE               2:29.56    2:27.57  
      33.53   37.96   38.25   37.83                                
  8 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               2:29.16    2:33.03  
      34.45   39.89   39.12   39.57                                
  9 Bryant, Julie E           14 MCC-SE               2:37.39    2:33.38  
                    1:19.85                                        
 10 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE               2:36.06    2:33.43  
      34.73   39.34   39.73   39.63                                
 11 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:25.64    2:36.39  
      35.92   39.83   40.46   40.18                                
 12 Blalock, Lila B           13 SAC-SE               2:38.80    2:36.86  
      35.36   39.62   41.02   40.86                                
 13 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    2:43.48  
      36.72   41.52   44.14   41.10                                
 14 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE               2:56.55    2:54.66  
      37.77   45.75   46.69   44.45                                
 15 Heath, Molly E            13 TRSC-GA              2:59.24    2:55.62  
      37.57   44.44 1:33.61                                        
 
Event 2  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               2:17.53    2:09.90  
      29.31   32.18   34.22   34.19                                
  2 Jackson, Will L           14 MCC-SE               2:21.79    2:14.99  
                    1:11.34                                        
  3 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:18.58    2:15.93  
      30.85   33.98   36.10   35.00                                
  4 Williams, AJ A            14 TRSC-GA              2:43.67    2:19.82  
      32.85   37.83   36.29   32.85                                
  5 McLeer, Joey R            14 ASA-GA               2:19.59    2:22.87  
      32.09   36.09   37.62   37.07                                
  6 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA               2:26.28    2:25.18  
      33.79   36.83   37.77   36.79                                
  7 Post, Chase W             13 BAY-SE               2:25.46    2:26.20  
      34.09   37.48   37.67   36.96                                
  8 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               2:26.51    2:26.91  
      34.82   37.54   38.15   36.40                                
  9 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               2:41.65    2:27.59  
      33.49   37.95   37.38   38.77                                
 10 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               2:30.71    2:36.25  
      35.02   40.24   40.94   40.05                                
 11 Kinley, Conor E           13 MCC-SE               2:38.55    2:38.47  
      33.43   39.90 1:25.14                                        
 12 Frakes, Ian M             13 MCC-SE               3:06.25    2:59.07  
      37.53   44.35   51.18   46.01                                
 13 Perez, Josean             14 RRST-SE                   NT    3:01.61  
                    1:38.66                                        
 14 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               3:06.38    3:04.11  
      39.49   46.44   49.21   48.97                                
 
Event 3  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ward, Anna R              17 MCC-SE               2:14.84    2:18.54  
      31.35   35.24   35.77   36.18                                
  2 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:21.13    2:20.36  
      32.46   35.19   36.57   36.14                                
  3 Cline, Gillian R          19 The Stingrays-SE     2:28.56    2:33.95  
      34.65   38.66   40.97   39.67                                
  4 Schlegel, Kate L          16 MCC-SE               2:27.79    2:37.93  
                    1:20.91                                        
  5 Hall, Elizabeth A         15 MCC-SE               2:50.32    2:43.65  
      38.30   42.23   41.85   41.27                                
  6 Chalverus, Emily S        17 MCC-SE               2:42.79    2:44.75  
      37.97   42.45   42.52   41.81                                
  7 Howell, Maggie G          15 BAY-SE               2:44.50    2:54.53  
      38.49   44.57   46.42   45.05                                
 
Event 4  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               2:05.52    2:08.12  
      30.20   32.74   32.40   32.78                                
  2 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:04.66    2:10.05  
      30.75   33.60   33.31   32.39                                
  3 Davis, William            18 TRSC-GA              2:07.06    2:13.14  
      30.74   33.24   34.57   34.59                                
  4 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               2:15.08    2:15.16  
                    1:11.76                                        
  5 Blalock, Charles D        16 SAC-SE               2:29.52    2:20.13  
      31.73   35.18   38.14   35.08                                
  6 Knight, Samuel G          15 SAC-SE               2:23.29    2:20.54  
      31.64   35.92   36.88   36.10                                
  7 Horne, David E            15 MCC-SE               2:18.36    2:26.72  
      33.30   37.55   38.85   37.02                                
  8 Lyszczarczyk, Robbie *    15 SAC-SE               2:56.15    2:48.97  
      37.88   44.46   44.55   42.08                                
  9 McBee, Lucas C            15 RRST-SE                   NT    2:50.75  
      39.52   45.56   44.30   41.37                                
 
Event 5  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               1:22.12    1:23.50  
      39.48   44.02                                                
  2 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               1:22.63    1:26.57  
      40.56   46.01                                                
  3 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               1:27.53    1:27.68  
  4 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               1:26.65    1:29.38  
      41.80   47.58                                                
  5 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE               1:36.65    1:34.70  
      43.92   50.78                                                
  6 Bryant, Julie E           14 MCC-SE               1:35.72    1:35.64  
      45.14   50.50                                                
  7 Blalock, Lila B           13 SAC-SE               1:37.27    1:36.38  
      44.96   51.42                                                
  8 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               1:42.26    1:38.91  
      45.78   53.13                                                
  9 Parr, Lily K              13 MCC-SE               1:41.17    1:39.53  
      45.75   53.78                                                
 10 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE               1:46.67    1:41.58  
      48.53   53.05                                                
 11 Jennette, Chloe E         13 RRST-SE              1:42.12    1:44.16  
      48.28   55.88                                                
 -- Heath, Molly E            13 TRSC-GA                   NT         DQ  
 
Event 6  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, AJ A            14 TRSC-GA              1:15.74    1:15.43  
      36.21   39.22                                                
  2 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               1:19.17    1:16.08  
      35.65   40.43                                                
  3 Tippett, Will W           14 BAY-SE               1:19.84    1:20.77  
      38.61   42.16                                                
  4 Post, Chase W             13 BAY-SE               1:22.20    1:21.48  
      38.76   42.72                                                
  5 McLeer, Joey R            14 ASA-GA               1:20.46    1:22.93  
  6 O'Donnell, Easton G       13 MCC-SE               1:23.95    1:27.26  
      39.98   47.28                                                
  7 Kinley, Conor E           13 MCC-SE               1:27.35    1:28.29  
      42.46   45.83                                                
  8 Frakes, Ian M             13 MCC-SE               1:50.98    1:36.41  
      46.02   50.39                                                
  9 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA               1:34.01    1:37.57  
      46.10   51.47                                                
 10 Perez, Josean             14 RRST-SE                   NT    1:39.71  
      46.48   53.23                                                
 11 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               1:50.34    1:42.66  
      47.79   54.87                                                
 12 Jennette, James D         14 RRST-SE              1:47.28    1:43.07  
      49.10   53.97                                                
 
Event 7  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               1:15.29    1:20.06  
      37.62   42.44                                                
  2 Grider, Haley S           17 MCC-SE               1:21.63    1:25.34  
      39.67   45.67                                                
  3 Cline, Gillian R          19 The Stingrays-SE     1:20.38    1:26.35  
      40.41   45.94                                                
  4 O'Donnell, Rylee O        16 MCC-SE               1:37.62    1:36.59  
  5 Chalverus, Emily S        17 MCC-SE               1:46.37    1:37.71  
      45.54   52.17                                                
  6 Hall, Elizabeth A         15 MCC-SE                    NT    1:40.31  
      49.75   50.56                                                
  7 Howell, Maggie G          15 BAY-SE               1:43.43    1:45.43  
      49.00   56.43                                                
 
Event 8  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Massey, Luke D            16 MCC-SE               1:08.14    1:10.19  
      32.54   37.65                                                
  2 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               1:16.49    1:18.16  
  3 Horne, David E            15 MCC-SE               1:13.08    1:20.00  
      38.20   41.80                                                
  4 Davis, William            18 TRSC-GA              1:21.54    1:20.73  
      37.11   43.62                                                
  5 Lively, Pierce P          17 MCC-SE               1:12.62    1:20.77  
      37.12   43.65                                                
  6 Knight, Samuel G          15 SAC-SE               1:23.12    1:21.82  
      38.82   43.00                                                
  7 Blalock, Charles D        16 SAC-SE               1:21.34    1:23.77  
      38.99   44.78                                                
  8 McPhee, Logan P           16 YMTS-SE                   NT    1:27.85  
  9 McBee, Lucas C            15 RRST-SE              1:40.21    1:38.27  
      45.84   52.43                                                
 10 Hall, Jackson F           15 RRST-SE              1:42.04    1:43.05  
      47.35   55.70                                                
 11 Lyszczarczyk, Robbie *    15 SAC-SE               1:45.26    1:43.90  
      49.06   54.84                                                
 
Event 9  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               2:30.31    2:30.56  
      34.89   38.55   38.61   38.51                                
  2 Payne, Grayson E          14 UN-SE                2:28.36    2:30.72  
      33.06   38.06   40.34   39.26                                
  3 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               2:38.68    2:40.42  
      35.95   40.97   41.91   41.59                                
  4 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:39.81    2:43.29  
                    1:24.65                                        
  5 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:49.14    2:43.50  
      37.71   41.89   42.48   41.42                                
  6 Walton, Hannah E          14 MCC-SE               2:54.25    2:54.13  
      41.27   45.13   43.87   43.86                                
  7 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               2:51.29    2:56.40  
      41.70   44.09   45.66   44.95                                
  8 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    3:06.66  
      42.59   46.65   49.86   47.56                                
 
Event 10  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson, Will L           14 MCC-SE               2:40.74    2:36.86  
      36.29   40.25   40.31   40.01                                
  2 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:46.94    2:46.85  
      38.61   42.97   42.54   42.73                                
  3 Post, Chase W             13 BAY-SE               2:49.20    2:49.13  
      39.51   43.04   43.56   43.02                                
  4 McLeer, Joey R            14 ASA-GA               2:51.12    2:51.16  
                    1:26.13                                        
  5 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               3:14.89    3:04.18  
      44.00   47.58   46.09   46.51                                
 
Event 11  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               2:21.61    2:31.96  
      35.64   38.21   38.52   39.59                                
  2 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               2:49.72    2:51.57  
      39.44   44.06   45.77   42.30                                
 
Event 12  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goren, Barak              18 MCC-SE                    NT    2:22.95  
                    1:13.27                                        
  2 Waguespack, Spencer S     18 TRSC-GA              2:44.22    2:40.07  
      37.02   39.96   41.56   41.53                                
  3 Knight, Samuel G          15 SAC-SE               2:44.67    2:42.22  
      37.15   41.14   42.12   41.81                                
  4 Lyszczarczyk, Robbie *    15 SAC-SE               3:12.59    3:13.36  
                      49.32   47.92                                
 
Event 13  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Payne, Grayson E          14 UN-SE                1:10.36    1:09.45  
      32.64   36.81                                                
  2 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               1:09.55    1:10.10  
      32.05   38.05                                                
  3 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               1:10.86    1:12.36  
      32.81   39.55                                                
  4 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               1:17.17    1:12.48  
      33.81   38.67                                                
  5 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               1:11.43    1:13.75  
  6 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               1:12.07    1:16.54  
      36.36   40.18                                                
  7 Walton, Hannah E          14 MCC-SE               1:19.57    1:17.01  
      36.62   40.39                                                
  8 Bryant, Julie E           14 MCC-SE               1:22.19    1:19.17  
      36.80   42.37                                                
  9 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               1:25.43    1:21.47  
      36.38   45.09                                                
 10 Blalock, Lila B           13 SAC-SE               1:26.88    1:23.75  
      38.18   45.57                                                
 11 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    1:30.05  
 12 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE                    NT    1:31.62  
      41.50   50.12                                                
 
Event 14  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               1:06.19    1:06.03  
  2 Williams, AJ A            14 TRSC-GA              1:23.24    1:11.14  
      34.22   36.92                                                
  3 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:12.76    1:14.51  
      36.12   38.39                                                
  4 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA               1:21.56    1:17.93  
      37.49   40.44                                                
  5 Kinley, Conor E           13 MCC-SE               1:19.76    1:19.69  
  6 O'Donnell, Easton G       13 MCC-SE               1:19.22    1:22.12  
      36.77   45.35                                                
  7 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               1:21.85    1:22.41  
      38.68   43.73                                                
 
Event 15  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               1:11.56    1:09.62  
      32.26   37.36                                                
  2 Ward, Anna R              17 MCC-SE               1:10.82    1:11.62  
      33.73   37.89                                                
  3 O'Donnell, Rylee O        16 MCC-SE               1:24.74    1:24.00  
      38.49   45.51                                                
 
Event 16  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goren, Barak              18 MCC-SE                    NT    1:02.47  
      30.67   31.80                                                
  2 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               1:01.43    1:02.79  
      29.56   33.23                                                
  3 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               1:02.71    1:05.76  
      30.86   34.90                                                
  4 Waguespack, Spencer S     18 TRSC-GA              1:02.80    1:06.12  
      30.31   35.81                                                
  5 Blalock, Charles D        16 SAC-SE               1:06.99    1:06.89  
      30.88   36.01                                                
  6 Lively, Pierce P          17 MCC-SE               1:05.82    1:07.09  
  7 Massey, Luke D            16 MCC-SE               1:09.41    1:09.94  
      31.41   38.53                                                
  8 Knight, Samuel G          15 SAC-SE               1:12.56    1:10.74  
      32.38   38.36                                                
  9 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               1:08.23    1:12.78  
      33.25   39.53                                                
 
Event 17  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Payne, Grayson E          14 UN-SE                2:35.46    2:34.83  
      33.59   40.02   48.22   33.00                                
  2 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               2:33.42    2:35.40  
      33.28   38.81   48.30   35.01                                
  3 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               2:36.28    2:42.27  
      34.67   41.79   48.88   36.93                                
  4 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:39.90    2:44.22  
                    1:25.80                                        
  5 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               2:45.92    2:48.79  
      34.67   45.08   48.46   40.58                                
  6 Bryant, Julie E           14 MCC-SE               2:55.43    2:49.40  
      36.03   43.81   52.44   37.12                                
  7 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               2:52.91    2:49.41  
      34.90   44.60   53.85   36.06                                
  8 Parr, Lily K              13 MCC-SE               2:54.63    2:52.04  
      35.99   44.93   52.74   38.38                                
  9 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               2:41.77    2:55.08  
      37.44   43.02   54.91   39.71                                
 10 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               2:59.12    2:57.02  
                    1:35.19                                        
 11 Blalock, Lila B           13 SAC-SE               3:00.96    2:58.93  
      37.75   44.71   54.99   41.48                                
 12 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               3:06.18    3:02.54  
      37.64   47.01   55.18   42.71                                
 13 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    3:09.10  
      41.43   48.69   57.00   41.98                                
 14 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE               3:29.97    3:15.77  
      45.58   52.89   53.71   43.59                                
 15 Heath, Molly E            13 TRSC-GA                   NT    3:25.09  
      41.55   50.39 1:05.32   47.83                                
 16 Jennette, Chloe E         13 RRST-SE              3:24.57    3:32.11  
      49.58   57.50   56.78   48.25                                
 
Event 18  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               2:27.78    2:24.85  
      31.35   37.56   42.02   33.92                                
  2 Jackson, Will L           14 MCC-SE               2:41.11    2:36.60  
                    1:23.96                                        
  3 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:38.16    2:36.69  
      34.16   44.12   44.45   33.96                                
  4 McLeer, Joey R            14 ASA-GA               2:40.40    2:39.92  
      32.69   45.17   45.75   36.31                                
  5 Post, Chase W             13 BAY-SE               2:44.86    2:44.12  
      37.43   41.19   48.02   37.48                                
  6 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA                    NT    2:48.73  
      38.67   44.37   50.71   34.98                                
  7 O'Donnell, Easton G       13 MCC-SE               2:55.21    2:52.56  
      36.94   46.14   49.99   39.49                                
  8 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               2:56.17    2:53.80  
      36.58   46.21   54.05   36.96                                
  9 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               3:04.66    2:57.66  
      38.95   47.61   53.69   37.41                                
 10 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               3:08.84    3:00.90  
      39.23   48.06   55.17   38.44                                
 11 Jennette, James D         14 RRST-SE              3:33.71    3:28.56  
      50.78   50.64 1:03.05   44.09                                
 -- Williams, AJ A            14 TRSC-GA              2:57.63         DQ  
      34.36   44.47   39.83   37.15                                
 -- Kinley, Conor E           13 MCC-SE               2:49.13         DQ  
      36.26   47.92   49.36   40.48                                
 
Event 19  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               2:22.23    2:33.00  
      33.29   38.56   44.99   36.16                                
  2 Grider, Haley S           17 MCC-SE               2:38.17    2:39.74  
      35.01   41.92   46.65   36.16                                
  3 Ward, Anna R              17 MCC-SE               2:37.42    2:39.93  
      34.48   39.47   49.90   36.08                                
  4 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:42.79    2:44.80  
      33.57   44.99   48.76   37.48                                
  5 Cline, Gillian R          19 The Stingrays-SE     2:42.48    2:51.38  
      37.70   46.02   47.99   39.67                                
  6 Schlegel, Kate L          16 MCC-SE               2:53.07    2:55.77  
      35.22 2:20.55                                                
  7 O'Donnell, Rylee O        16 MCC-SE               3:08.10    3:07.49  
      39.01   51.56   53.82   43.10                                
 
Event 20  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goren, Barak              18 MCC-SE                    NT    2:22.72  
                    1:16.51                                        
  2 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               2:21.34    2:24.64  
      30.41   38.05   42.74   33.44                                
  3 Massey, Luke D            16 MCC-SE               2:24.29    2:29.42  
      33.02   41.16   39.76   35.48                                
  4 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:26.02    2:33.22  
      32.55   40.24   47.67   32.76                                
  5 Davis, William            18 TRSC-GA              2:53.06    2:36.75  
      32.04   42.06   48.23   34.42                                
  6 Lively, Pierce P          17 MCC-SE               2:27.74    2:38.31  
      35.07   40.40 1:22.84                                        
  7 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               2:39.29    2:43.28  
      34.34   42.38   51.97   34.59                                
  8 Waguespack, Spencer S     18 TRSC-GA              2:37.59    2:44.35  
      31.59   42.69   53.93   36.14                                
  9 McPhee, Logan P           16 YMTS-SE                   NT    2:52.46  
      33.51   45.33   53.32   40.30                                
 10 Lyszczarczyk, Robbie *    15 SAC-SE               3:19.35    3:09.55  
      41.30   48.65   55.60   44.00                                
 11 McBee, Lucas C            15 RRST-SE              3:16.08    3:12.42  
      45.53   51.92   54.09   40.88                                
 
Event 21  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Payne, Grayson E          14 UN-SE                1:02.36    1:02.12  
      30.46   31.66                                                
  2 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               1:05.01    1:04.29  
      31.12   33.17                                                
  3 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               1:03.95    1:05.43  
      31.36   34.07                                                
  4 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               1:04.50    1:05.49  
      31.18   34.31                                                
  5 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               1:07.59    1:06.87  
      32.53   34.34                                                
  6 Parr, Lily K              13 MCC-SE               1:06.03    1:07.39  
      32.08   35.31                                                
  7 Bryant, Julie E           14 MCC-SE               1:10.41    1:08.50  
      32.52   35.98                                                
  8 Walton, Hannah E          14 MCC-SE               1:11.31    1:09.89  
      33.08   36.81                                                
  9 Blalock, Lila B           13 SAC-SE               1:11.53    1:10.47  
      33.66   36.81                                                
 10 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               1:13.89    1:12.17  
      33.59   38.58                                                
 11 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE               1:14.42    1:12.98  
      35.09   37.89                                                
 12 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               1:15.41    1:13.53  
      34.68   38.85                                                
 13 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               1:08.09    1:13.98  
      35.01   38.97                                                
 14 Heath, Molly E            13 TRSC-GA                   NT    1:17.63  
      36.01   41.62                                                
 15 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE               1:22.50    1:19.88  
      38.31   41.57                                                
 16 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    1:20.00  
      36.82   43.18                                                
 17 Jennette, Chloe E         13 RRST-SE              1:19.40    1:20.74  
      37.93   42.81                                                
 
Event 22  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               1:00.66      59.54  
      28.99   30.55                                                
  2 Jackson, Will L           14 MCC-SE               1:05.96    1:01.00  
  3 Tippett, Will W           14 BAY-SE               1:02.35    1:01.70  
      29.60   32.10                                                
  4 McLeer, Joey R            14 ASA-GA               1:01.11    1:02.12  
      30.29   31.83                                                
  5 Williams, AJ A            14 TRSC-GA              1:12.91    1:03.46  
      31.89   31.57                                                
  6 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA               1:09.06    1:03.59  
      30.59   33.00                                                
  7 O'Donnell, Easton G       13 MCC-SE               1:08.83    1:08.43  
      31.67   36.76                                                
  8 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               1:13.39    1:09.14  
      33.56   35.58                                                
  9 Kinley, Conor E           13 MCC-SE               1:07.89    1:09.49  
      33.21   36.28                                                
 10 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:08.62    1:09.64  
      33.04   36.60                                                
 11 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               1:11.01    1:10.05  
      33.64   36.41                                                
 12 Perez, Josean             14 RRST-SE                   NT    1:16.91  
      35.69   41.22                                                
 13 Frakes, Ian M             13 MCC-SE               1:26.67    1:20.51  
      38.71   41.80                                                
 14 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               1:22.69    1:24.81  
 15 Jennette, James D         14 RRST-SE              1:25.76    1:25.38  
      38.78   46.60                                                
 
Event 23  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE                 59.59    1:02.49  
      30.75   31.74                                                
  2 Ward, Anna R              17 MCC-SE               1:04.38    1:04.45  
      31.35   33.10                                                
  3 Grider, Haley S           17 MCC-SE               1:04.79    1:06.55  
      31.68   34.87                                                
  3 Cline, Gillian R          19 The Stingrays-SE     1:06.06    1:06.55  
      31.74   34.81                                                
  5 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               1:05.67    1:08.36  
      32.79   35.57                                                
  6 Schlegel, Kate L          16 MCC-SE               1:08.98    1:11.79  
      34.73   37.06                                                
  7 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               1:12.20    1:13.34  
      35.02   38.32                                                
  8 Chalverus, Emily S        17 MCC-SE               1:14.84    1:13.40  
      34.56   38.84                                                
  9 Hall, Elizabeth A         15 MCC-SE                    NT    1:15.20  
      35.93   39.27                                                
 10 Howell, Maggie G          15 BAY-SE               1:12.55    1:15.22  
      34.46   40.76                                                
 11 O'Donnell, Rylee O        16 MCC-SE               1:17.57    1:16.77  
      36.43   40.34                                                
 
Event 24  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goren, Barak              18 MCC-SE                    NT      57.85  
      27.94   29.91                                                
  2 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE                 59.46      59.51  
      29.24   30.27                                                
  3 Blalock, Charles D        16 SAC-SE                 59.60      59.54  
      28.60   30.94                                                
  4 Massey, Luke D            16 MCC-SE                 59.78    1:00.78  
  5 Davis, William            18 TRSC-GA                59.36    1:01.92  
      29.40   32.52                                                
  6 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               1:00.47    1:02.31  
      29.82   32.49                                                
  7 Waguespack, Spencer S     18 TRSC-GA              1:00.41    1:02.83  
      30.52   32.31                                                
  8 Horne, David E            15 MCC-SE               1:02.89    1:04.87  
      31.53   33.34                                                
  9 McPhee, Logan P           16 YMTS-SE                   NT    1:06.22  
      30.33   35.89                                                
 10 Hall, Jackson F           15 RRST-SE                   NT    1:13.10  
      34.80   38.30                                                
 11 McBee, Lucas C            15 RRST-SE              1:18.52    1:13.79  
      35.62   38.17                                                
 12 Lyszczarczyk, Robbie *    15 SAC-SE               1:18.07    1:13.83  
      35.90   37.93                                                
 
Event 25  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Leah G              12 OSC-SE               2:36.29    2:25.01  
                    1:15.87                                        
  2 Sharma, Davina R          12 MCC-SE               2:31.33    2:26.95  
      33.99   37.37   38.60   36.99                                
  3 Gibson, Kennedy N         12 MSA-SE               2:33.52    2:33.25  
      34.61   38.90   39.82   39.92                                
  4 Smith, Brighton B         12 MCC-SE               2:36.98    2:34.80  
      34.75   39.55   41.24   39.26                                
  5 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               2:36.83    2:35.12  
      34.80   38.06   41.85   40.41                                
  6 Austin, Abi E             12 MCC-SE               2:35.10    2:39.29  
      35.50   40.43   42.90   40.46                                
  7 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                    NT    2:40.08  
      37.47   40.97   41.85   39.79                                
  8 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               2:47.33    2:41.79  
      37.19   42.37   42.26   39.97                                
  9 Busby, Elizabeth A        12 MSA-SE               2:39.62    2:43.80  
      35.00   40.60 1:28.20                                        
 10 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               2:46.27    2:48.83  
      38.20   43.29   44.67   42.67                                
 11 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               2:52.39    2:48.89  
                    1:25.71                                        
 12 Secker, Leah E            12 RRST-SE              3:16.83    2:49.84  
                    1:27.67                                        
 13 Martin, Emeline R         12 MCC-SE               2:47.95    2:50.14  
      36.78   43.37   45.77   44.22                                
 14 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT    2:51.88  
                    1:32.55                                        
 15 Worsley, Anna G           12 ASA-GA               2:59.22    2:52.49  
      39.76   44.21   46.37   42.15                                
 16 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE               2:54.80    2:52.59  
      40.47   44.13   45.58   42.41                                
 17 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               2:50.51    2:52.62  
      37.65   44.29   47.49   43.19                                
 18 Sapre, Marisa             11 ASA-GA               3:05.75    2:56.00  
      39.76   45.44   46.09   44.71                                
 19 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               2:52.55    2:59.17  
      39.30   46.71   48.29   44.87                                
 20 Orta Marcial, Infinity J  12 SAC-SE               3:49.73    3:03.58  
      40.95   48.11   48.86   45.66                                
 21 Miller, Bella N           11 BAY-SE               3:27.08    3:04.68  
      41.24   49.69   49.51   44.24                                
 22 Nave, Joslin G            11 SAC-SE               3:20.88    3:11.26  
                    1:37.18                                        
 23 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE               3:14.53    3:12.17  
      40.56   48.06   52.04   51.51                                
 24 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE               3:17.11    3:16.42  
      45.59   51.27 1:39.56                                        
 25 Farner, Kenz B            11 OSC-SE               3:15.82    3:16.85  
      44.18   51.34   51.89   49.44                                
 26 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               3:07.13    3:17.36  
      42.34   51.50   52.61   50.91                                
 27 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               3:17.45    3:21.34  
      46.39   52.70   51.80   50.45                                
 28 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               3:30.55    3:21.70  
      42.63   53.56   53.61   51.90                                
 
Event 26  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powe, Sam P               12 MCC-SE               2:26.29    2:24.04  
      33.14   37.41   38.14   35.35                                
  2 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               2:29.91    2:24.09  
      32.73   37.42   38.18   35.76                                
  3 Han, Charlie P            11 BAY-SE               2:34.34    2:33.77  
      35.31   38.85   40.27   39.34                                
  4 Smith, Jack W             12 BAY-SE               2:34.91    2:36.97  
                    1:21.64                                        
  5 Perez, Dale               12 YMTS-SE                   NT    2:38.51  
      33.93   40.59   42.62   41.37                                
  6 Von Canon, George Y       12 BAY-SE               2:47.02    2:44.57  
      35.64   40.92   43.92   44.09                                
  7 Bond, Drew B              12 MCC-SE                    NT    2:50.36  
      38.11   44.02   43.97   44.26                                
  8 Roden, Leo F              11 ASA-GA               3:02.03    2:50.46  
      39.74   45.98   45.36   39.38                                
  9 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               2:53.59    2:53.97  
      38.31   45.08   46.75   43.83                                
 10 McBee, Cole R             12 RRST-SE                   NT    2:54.47  
      40.33   44.97   46.17   43.00                                
 11 Cooper, Chase C           12 ASA-GA               3:22.71    2:59.65  
      39.91   46.26   48.15   45.33                                
 12 Flack, Sam J              11 BAY-SE               2:59.27    3:02.22  
      41.03   48.24 1:32.95                                        
 13 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              3:00.03    3:03.13  
      39.81   49.39   48.63   45.30                                
 14 Guo, Jamie                11 SAC-SE                    NT    3:03.58  
                    1:33.19                                        
 15 Walton, Hunter M          12 MCC-SE               3:18.81    3:03.62  
                    1:34.05                                        
 16 Knight, Silas J           11 SAC-SE               3:07.39    3:04.31  
      41.55   47.42   49.70   45.64                                
 17 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE               3:33.83    3:11.58  
      41.27   50.67   50.82   48.82                                
 18 French, Connor B          11 SAC-SE                    NT    3:45.07  
      46.43   57.63 1:03.58   57.43                                
 
Event 27  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               3:00.65    2:54.64  
      39.47   45.14 1:30.03                                        
  2 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               3:09.33    2:57.69  
                      47.62   41.43                                
  3 Petersen, Claire J        10 ASA-GA               3:04.20    2:57.94  
      41.07   46.05   47.16   43.66                                
  4 Striker, Julia N          10 MCC-SE                    NT    3:08.17  
      42.22   47.31   48.19   50.45                                
  5 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA               3:25.98    3:11.33  
      44.64   51.07   50.71   44.91                                
  6 Martin, Cameron A          9 MCC-SE                    NT    3:15.23  
                    1:41.29                                        
  7 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               3:24.60    3:18.19  
                    1:42.95                                        
  8 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA               3:37.79    3:33.81  
      46.54   55.25 1:52.02                                        
  9 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA               3:52.38    3:39.09  
      48.71   56.90   57.65   55.83                                
 10 Margio, Addie R           10 BAY-SE               3:45.89    3:46.14  
                    2:00.02                                        
 11 Bryant, Ashley A          10 MCC-SE               4:57.43    3:46.24  
      50.25   57.56 1:58.43                                        
 12 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE                    NT    3:49.17  
                    1:01.14   56.18                                
 
Event 28  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevill, Ben H             10 MCC-SE               3:01.23    2:53.44  
      37.93   44.25   46.79   44.47                                
  2 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               2:55.44    2:53.91  
      38.50   46.70   46.54   42.17                                
  3 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               2:59.63    2:54.09  
      38.98   47.16   47.45   40.50                                
  4 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE               3:09.15    2:59.50  
                    1:33.75                                        
  5 Porter, Vincent J         10 BAY-SE               3:20.75    3:15.32  
      42.73   49.96 1:42.63                                        
  6 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               3:21.22    3:16.24  
      44.43   52.50 1:39.31                                        
  7 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               3:25.28    3:16.75  
      42.09   51.11 1:43.55                                        
  8 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE               3:43.62    3:21.74  
      45.38   52.91   52.01   51.44                                
  9 Richey, Ward W            10 MCC-SE                    NT    3:23.01  
      49.18   53.58   54.93   45.32                                
 10 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               3:30.00    3:33.35  
      44.65   55.66   56.83   56.21                                
 11 Worsley, Mark             10 ASA-GA                    NT    3:52.68  
                    1:58.83                                        
 12 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              4:42.11    4:23.91  
                            1:06.72                                
 
Event 29  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT      41.89  
  2 Smith, Brighton B         12 MCC-SE                 40.76      41.96  
  3 Boyd, Leah G              12 OSC-SE                 42.46      43.40  
  4 Thompson, Lauren N        11 MCC-SE                 43.90      43.45  
  5 Gibson, Kennedy N         12 MSA-SE                 44.29      43.81  
  6 Miller, Bella N           11 BAY-SE                 51.59      46.00  
  7 Whited, Ava E             12 MCC-SE                 49.77      46.80  
  8 Busby, Elizabeth A        12 MSA-SE                 47.08      47.94  
  9 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE                 49.10      48.01  
 10 Skiles, Reese D           11 BAY-SE                 59.50      48.08  
 11 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                    NT      48.17  
 12 Worsley, Anna G           12 ASA-GA                    NT      48.43  
 13 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                 49.02      48.55  
 14 Lehman, Bella R           12 BAY-SE                 49.02      48.78  
 15 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT      48.96  
 16 Martin, Emeline R         12 MCC-SE                 48.32      49.15  
 17 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 50.86      50.24  
 18 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 51.24      51.00  
 19 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE                 57.34      51.07  
 20 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                 54.00      51.50  
 21 Layman, McKenna W         11 SAC-SE                    NT      51.76  
 22 Nave, Joslin G            11 SAC-SE                 54.55      52.30  
 23 Farner, Kenz B            11 OSC-SE                 53.04      53.13  
 24 Orta Marcial, Infinity J  12 SAC-SE               1:11.51      54.65  
 25 Sapre, Marisa             11 ASA-GA                    NT      54.72  
 26 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 55.34      55.68  
 27 Bauer, Isabelle K         12 MCC-SE                 55.97      56.08  
 28 Cockerham, Campbell E     11 BAY-SE               1:04.73      59.62  
 29 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE                 58.11    1:00.81  
 30 Layne, Hannah M           11 RRST-SE                   NT    1:05.20  
 
Event 30  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Jack W             12 BAY-SE                 42.81      41.40  
  2 Eastman, Owen M           12 BAY-SE                 40.45      41.71  
  3 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 44.75      44.35  
  4 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 47.43      46.39  
  5 Bond, Drew B              12 MCC-SE                    NT      46.67  
  6 Roden, Leo F              11 ASA-GA                 48.99      47.25  
  7 McBee, Cole R             12 RRST-SE                48.77      47.80  
  8 Frakes, Devon C           11 MCC-SE                 47.51      47.95  
  9 Horne, Andrew J           12 MCC-SE                 52.67      48.86  
 10 Andrews, Ewan R           12 RRST-SE                   NT      49.29  
 11 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                48.83      49.65  
 12 Walton, Hunter M          12 MCC-SE                 50.22      50.50  
 13 Cooper, Chase C           12 ASA-GA                    NT      51.28  
 14 French, Connor B          11 SAC-SE                    NT      56.84  
 15 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE                 59.22    1:00.26  
 16 Obringer, Andrew J        12 MCC-SE               1:24.84    1:16.17  
 -- Taylor, Isaac C           12 MCC-SE                 47.55         DQ  
 
Event 31  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quernemoen, Julia E       10 MCC-SE                 48.35      47.41  
  2 Nave, Jenna K              9 SAC-SE                 49.81      47.66  
  3 Margio, Addie R           10 BAY-SE                 47.35      47.83  
  4 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 51.27      50.77  
  5 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                 53.55      50.82  
  6 Striker, Julia N          10 MCC-SE                 51.17      52.58  
  7 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                    NT      52.82  
  8 Petersen, Claire J        10 ASA-GA                 52.93      53.29  
  9 McCoy, Ava C               9 BAY-SE                 54.58      53.87  
 10 Bond, Adelaide M           9 MCC-SE                    NT      54.28  
 11 Bohner, Frances M          9 MCC-SE                 54.62      54.70  
 12 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA                 55.63      55.69  
 13 Vetzel, Vivian             9 BAY-SE                    NT      56.41  
 14 Bryant, Ashley A          10 MCC-SE               1:00.42      56.56  
 15 Martin, Cameron A          9 MCC-SE               1:02.44      57.55  
 16 Nguyen, Kim-Bao N          8 YMTS-SE                   NT      59.48  
 17 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA               1:01.47    1:01.27  
 18 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               1:05.58    1:02.15  
 19 Sanders, Avery R          10 MCC-SE                    NT    1:02.77  
 20 Daverson, Madeline A       8 BAY-SE                    NT    1:05.38  
 21 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA               1:02.91    1:05.80  
 22 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               1:21.75    1:06.37  
 23 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE               1:06.57    1:08.65  
 24 Boyd, Anna C               7 OSC-SE               1:07.52    1:09.38  
 25 Boyd, Ada E                9 BAY-SE               1:13.41    1:09.44  
 26 Blalock, Anna Kate K       8 SAC-SE               1:10.28    1:10.62  
 27 Obringer, Ella K           9 MCC-SE               1:34.89    1:15.34  
 28 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE               1:24.80    1:17.78  
 -- Nelson, Camden C           9 BAY-SE                    NT         DQ  
 -- Parsons, Addie K           8 BAY-SE                    NT         DQ  
 
Event 32  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Vincent J         10 BAY-SE                 46.66      46.01  
  2 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                 49.78      49.38  
  3 Shaw, Kuba O               8 SAC-SE                 54.11      50.87  
  4 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 51.28      51.08  
  5 Sallee, Jack M            10 MCC-SE                 51.63      52.52  
  6 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                 48.66      53.78  
  7 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 53.83      54.17  
  8 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 56.55      54.20  
  9 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 55.68      56.09  
 10 Richey, Ward W            10 MCC-SE                 57.87      58.41  
 11 Taylor, Jonas M            9 MCC-SE                    NT    1:00.67  
 12 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE               1:13.06    1:06.90  
 13 Worsley, Mark             10 ASA-GA                    NT    1:09.33  
 14 Rabon, Ian E               9 BAY-SE               1:14.86    1:11.53  
 15 Shaw, Karol A              7 SAC-SE                    NT    1:16.66  
 16 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              1:11.75    1:18.73  
 17 Von Canon, Johnny A        7 BAY-SE                    NT    1:20.04  
 
Event 33  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       12 MCC-SE               1:15.82    1:12.85  
      35.81   37.04                                                
  2 Sharma, Davina R          12 MCC-SE               1:17.36    1:17.67  
      37.76   39.91                                                
  3 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE               1:19.25    1:19.36  
      39.02   40.34                                                
  4 Smith, Brighton B         12 MCC-SE               1:20.48    1:21.11  
      40.14   40.97                                                
  5 Austin, Abi E             12 MCC-SE               1:20.28    1:24.34  
  6 Gibson, Kennedy N         12 MSA-SE               1:24.96    1:25.00  
      41.37   43.63                                                
  7 Thompson, Lauren N        11 MCC-SE               1:25.96    1:25.41  
      41.43   43.98                                                
  8 Sapre, Marisa             11 ASA-GA                    NT    1:26.78  
  9 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               1:31.53    1:26.86  
      42.77   44.09                                                
 10 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE               1:27.81    1:27.91  
      43.12   44.79                                                
 11 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT    1:28.32  
      40.50   47.82                                                
 12 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               1:27.79    1:28.40  
      42.48   45.92                                                
 13 Whited, Ava E             12 MCC-SE               1:29.74    1:29.36  
      41.20   48.16                                                
 14 Martin, Emeline R         12 MCC-SE               1:32.86    1:31.48  
      44.07   47.41                                                
 15 Skiles, Reese D           11 BAY-SE               1:51.48    1:31.84  
      43.12   48.72                                                
 16 Worsley, Anna G           12 ASA-GA                    NT    1:33.21  
      45.61   47.60                                                
 17 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:32.85    1:33.30  
 18 Nave, Joslin G            11 SAC-SE               1:39.18    1:34.96  
      45.34   49.62                                                
 19 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               1:37.08    1:36.63  
      47.27   49.36                                                
 20 Farner, Kenz B            11 OSC-SE               1:35.36    1:37.28  
      45.90   51.38                                                
 21 Orta Marcial, Infinity J  12 SAC-SE               2:00.24    1:38.44  
      49.16   49.28                                                
 22 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT    1:40.81  
 23 Cockerham, Campbell E     11 BAY-SE               1:46.91    1:41.53  
      48.66   52.87                                                
 24 Bauer, Isabelle K         12 MCC-SE               1:36.00    1:41.58  
      47.49   54.09                                                
 25 Layman, McKenna W         11 SAC-SE               1:45.45    1:43.15  
 26 Miller, Bella N           11 BAY-SE               1:43.85    1:47.10  
      50.00   57.10                                                
 27 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               1:46.77    1:50.44  
      53.90   56.54                                                
 28 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:45.87    1:52.16  
 29 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE               1:55.40    1:56.13  
      57.57   58.56                                                
 
Event 34  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               1:16.83    1:14.90  
      36.30   38.60                                                
  2 Powe, Sam P               12 MCC-SE               1:14.37    1:16.46  
      37.04   39.42                                                
  3 Von Canon, George Y       12 BAY-SE               1:25.87    1:26.23  
      41.72   44.51                                                
  4 Eastman, Owen M           12 BAY-SE               1:28.66    1:28.41  
  5 Roden, Leo F              11 ASA-GA               1:30.49    1:28.79  
      43.91   44.88                                                
  6 Cooper, Chase C           12 ASA-GA                    NT    1:33.00  
      44.68   48.32                                                
  7 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:34.43    1:34.60  
      46.35   48.25                                                
  8 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:32.86    1:36.97  
      47.19   49.78                                                
  9 Knight, Silas J           11 SAC-SE               1:41.64    1:38.25  
 10 Walton, Hunter M          12 MCC-SE               1:44.03    1:42.29  
      50.31   51.98                                                
 11 Guo, Jamie                11 SAC-SE                    NT    1:47.81  
 12 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE               1:51.57    1:49.53  
      51.76   57.77                                                
 13 French, Connor B          11 SAC-SE                    NT    2:06.29  
 -- Andrews, Ewan R           12 RRST-SE                   NT         DQ  
      46.07   50.54                                                
 -- Perez, Dale               12 YMTS-SE              1:34.97         DQ  
      37.25   41.40                                                
 -- Obringer, Andrew J        12 MCC-SE               2:17.75         DQ  
 
Event 35  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               1:27.23    1:29.08  
      43.08   46.00                                                
  2 Pulliam, Emma E           10 MCC-SE               1:29.66    1:29.21  
  3 Quernemoen, Julia E       10 MCC-SE               1:36.48    1:33.56  
      45.17   48.39                                                
  4 Powe, Mae Mae M           10 MCC-SE               1:45.92    1:34.71  
      46.25   48.46                                                
  5 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               1:36.67    1:35.02  
  6 Petersen, Claire J        10 ASA-GA               1:37.74    1:35.53  
      47.23   48.30                                                
  7 Nave, Jenna K              9 SAC-SE               1:38.01    1:36.28  
      47.04   49.24                                                
  8 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA               1:45.63    1:40.22  
      50.16   50.06                                                
  9 Nguyen, Kim-Bao N          8 YMTS-SE                   NT    1:42.17  
      47.32   54.85                                                
 10 Striker, Julia N          10 MCC-SE               1:38.95    1:42.95  
      51.68   51.27                                                
 11 Bond, Adelaide M           9 MCC-SE                    NT    1:45.83  
      49.43   56.40                                                
 12 Margio, Addie R           10 BAY-SE               1:47.26    1:47.75  
      52.96   54.79                                                
 13 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               1:47.36    1:49.01  
      53.93   55.08                                                
 14 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA               1:51.11    1:54.52  
      57.93   56.59                                                
 15 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA               1:54.07    1:56.83  
 16 Blalock, Anna Kate K       8 SAC-SE               1:56.43    1:57.93  
      56.67 1:01.26                                                
 17 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               2:11.74    2:00.21  
 18 Vetzel, Vivian             9 BAY-SE                    NT    2:00.50  
 19 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE               2:00.64    2:01.40  
 20 Bryant, Ashley A          10 MCC-SE               2:07.00    2:01.52  
      59.03 1:02.49                                                
 21 Daverson, Madeline A       8 BAY-SE                    NT    2:04.82  
      58.91 1:05.91                                                
 22 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               2:07.26    2:09.64  
    1:03.27 1:06.37                                                
 23 Nelson, Camden C           9 BAY-SE                    NT    2:10.41  
    1:04.39 1:06.02                                                
 24 Sanders, Avery R          10 MCC-SE                    NT    2:12.79  
 -- Boyd, Anna C               7 OSC-SE                    NT         DQ  
 -- Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE               2:14.99         DQ  
 
Event 36  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE               1:37.40    1:37.94  
      48.31   49.63                                                
  2 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               1:35.19    1:41.40  
      48.30   53.10                                                
  3 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:42.20    1:43.01  
      50.53   52.48                                                
  4 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:43.67    1:47.09  
  5 Sallee, Jack M            10 MCC-SE               1:43.37    1:47.51  
  6 Porter, Vincent J         10 BAY-SE               1:42.35    1:48.14  
      53.52   54.62                                                
  7 Worsley, Mark             10 ASA-GA                    NT    1:51.59  
      55.49   56.10                                                
  8 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               1:52.30    1:52.21  
      52.50   59.71                                                
  9 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE               1:54.01    1:52.34  
 10 Taylor, Jonas M            9 MCC-SE                    NT    1:54.95  
 11 Richey, Ward W            10 MCC-SE               1:49.59    1:58.62  
 12 Busby, David H             7 MSA-SE               2:09.80    2:14.41  
    1:08.83 1:05.58                                                
 13 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              2:16.48    2:15.90  
    1:02.34 1:13.56                                                
 14 Rabon, Ian E               9 BAY-SE               2:16.85    2:26.74  
    1:10.43 1:16.31                                                
 -- Shaw, Kuba O               8 SAC-SE               1:46.54         DQ  
 -- Gipson, Garet L           10 BAY-SE               1:36.94         DQ  
      48.83   54.53                                                
 
Event 37  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       12 MCC-SE                 31.57      31.73  
  2 Boyd, Leah G              12 OSC-SE                 36.91      33.60  
  3 Busby, Elizabeth A        12 MSA-SE                 34.72      35.56  
  4 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 36.57      36.91  
  5 Whited, Ava E             12 MCC-SE                 38.26      37.16  
  6 Austin, Abi E             12 MCC-SE                 37.53      38.54  
  7 Thompson, Lauren N        11 MCC-SE                 39.41      39.74  
  8 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE                 40.09      40.37  
  9 Lehman, Bella R           12 BAY-SE                 43.08      42.05  
 10 Orta Marcial, Infinity J  12 SAC-SE               1:06.79      42.20  
 11 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE                 45.94      42.73  
 12 Layman, McKenna W         11 SAC-SE                    NT      45.80  
 13 Worsley, Anna G           12 ASA-GA                 44.11      46.29  
 14 Secker, Leah E            12 RRST-SE                55.12      47.26  
 15 Sapre, Marisa             11 ASA-GA                    NT      47.79  
 16 Miller, Bella N           11 BAY-SE                 48.13      48.24  
 17 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 48.32      48.26  
 18 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                 46.18      48.40  
 19 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                 52.77      50.37  
 20 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                 55.23      50.80  
 21 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 47.52      51.20  
 22 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE                 51.39      52.47  
 23 Cockerham, Campbell E     11 BAY-SE               1:04.00      52.76  
 24 Layne, Hannah M           11 RRST-SE                51.87      55.51  
 
Event 38  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Von Canon, George Y       12 BAY-SE                 34.68      34.38  
  2 Powe, Sam P               12 MCC-SE                 34.48      34.44  
  3 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE                 36.75      34.77  
  4 Smith, Jack W             12 BAY-SE                 37.43      34.80  
  5 Perez, Dale               12 YMTS-SE                   NT      35.05  
  6 Taylor, Isaac C           12 MCC-SE                 38.86      37.54  
  7 Roden, Leo F              11 ASA-GA                    NT      38.74  
  8 Bond, Drew B              12 MCC-SE                 39.08      38.86  
  9 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 41.29      39.06  
 10 Cooper, Chase C           12 ASA-GA                 51.29      41.02  
 11 Horne, Andrew J           12 MCC-SE                 48.37      44.11  
 12 Walton, Hunter M          12 MCC-SE                    NT      44.92  
 13 Guo, Jamie                11 SAC-SE                    NT      45.65  
 14 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                45.89      46.02  
 15 McBee, Cole R             12 RRST-SE                   NT      47.18  
 16 Knight, Silas J           11 SAC-SE                 50.01      50.66  
 17 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE               1:12.28      59.50  
 
Event 39  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powe, Mae Mae M           10 MCC-SE                 42.25      40.34  
  2 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                 42.41      40.42  
  3 Pulliam, Emma E           10 MCC-SE                 39.00      40.63  
  4 Quernemoen, Julia E       10 MCC-SE                 44.03      40.77  
  5 Bohner, Frances M          9 MCC-SE                 46.27      43.45  
  6 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 43.29      43.82  
  7 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                 46.85      44.79  
  8 Petersen, Claire J        10 ASA-GA                    NT      45.04  
  9 Martin, Cameron A          9 MCC-SE                 47.07      46.26  
 10 Nave, Jenna K              9 SAC-SE                 44.79      48.70  
 11 McCoy, Ava C               9 BAY-SE                 52.05      50.12  
 12 Bond, Adelaide M           9 MCC-SE                 48.80      50.26  
 13 Obringer, Ella K           9 MCC-SE               1:26.95      51.11  
 14 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA                    NT      52.51  
 15 Nguyen, Kim-Bao N          8 YMTS-SE                   NT      52.64  
 16 Nelson, Camden C           9 BAY-SE                    NT      56.32  
 17 Boyd, Anna C               7 OSC-SE               1:13.16      56.90  
 18 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA                 53.55      57.77  
 19 Blalock, Anna Kate K       8 SAC-SE                 53.83    1:00.49  
 20 Margio, Addie R           10 BAY-SE                 56.50    1:00.59  
 21 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE                    NT    1:01.33  
 22 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA               1:06.19    1:04.56  
 23 Sanders, Avery R          10 MCC-SE                    NT    1:06.69  
 24 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE               1:16.90    1:10.05  
 
Event 40  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevill, Ben H             10 MCC-SE                 37.60      37.78  
  2 Porter, Vincent J         10 BAY-SE                 42.02      41.43  
  3 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 45.23      43.22  
  4 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                 48.95      47.10  
  5 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 51.20      47.66  
  6 Shaw, Kuba O               8 SAC-SE                 48.90      50.40  
  7 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE                 47.13      50.46  
  8 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 49.25      51.00  
  9 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 52.19      52.79  
 10 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                 53.81      53.48  
 11 Worsley, Mark             10 ASA-GA                    NT    1:03.40  
 12 Rabon, Ian E               9 BAY-SE               1:12.47    1:13.73  
 
Event 41  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       12 MCC-SE               1:07.60    1:05.39  
      32.27   33.12                                                
  2 Sharma, Davina R          12 MCC-SE               1:05.89    1:06.86  
      32.64   34.22                                                
  3 Smith, Brighton B         12 MCC-SE               1:09.31    1:07.93  
      32.91   35.02                                                
  4 Boyd, Leah G              12 OSC-SE               1:13.96    1:08.55  
      33.28   35.27                                                
  5 Busby, Elizabeth A        12 MSA-SE               1:12.63    1:12.73  
      33.90   38.83                                                
  6 Austin, Abi E             12 MCC-SE               1:10.91    1:13.48  
      35.58   37.90                                                
  7 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT    1:14.81  
      35.35   39.46                                                
  8 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               1:13.96    1:14.89  
      36.09   38.80                                                
  9 Martin, Emeline R         12 MCC-SE               1:15.66    1:15.64  
      35.51   40.13                                                
 10 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                    NT    1:16.21  
      37.36   38.85                                                
 11 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               1:18.13    1:17.64  
      37.04   40.60                                                
 12 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               1:20.88    1:19.32  
      38.21   41.11                                                
 13 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:22.31    1:19.33  
      39.19   40.14                                                
 14 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE               1:18.31    1:19.47  
      38.49   40.98                                                
 15 Secker, Leah E            12 RRST-SE              1:25.83    1:20.36  
      38.56   41.80                                                
 16 Worsley, Anna G           12 ASA-GA               1:18.69    1:20.45  
      39.14   41.31                                                
 17 Sapre, Marisa             11 ASA-GA               1:21.08    1:20.47  
 18 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               1:20.56    1:22.56  
      39.55   43.01                                                
 19 Skiles, Reese D           11 BAY-SE               1:55.14    1:23.89  
 20 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE               1:29.43    1:24.63  
 21 Bauer, Isabelle K         12 MCC-SE                    NT    1:24.69  
      39.96   44.73                                                
 22 Nave, Joslin G            11 SAC-SE               1:31.41    1:25.44  
      40.47   44.97                                                
 23 Layman, McKenna W         11 SAC-SE               1:28.70    1:25.80  
 24 Miller, Bella N           11 BAY-SE               1:34.64    1:28.38  
      42.30   46.08                                                
 25 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               1:27.79    1:29.07  
      42.11   46.96                                                
 26 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               1:32.77    1:29.23  
      41.57   47.66                                                
 27 Orta Marcial, Infinity J  12 SAC-SE               1:48.28    1:30.12  
      42.89   47.23                                                
 28 Cockerham, Campbell E     11 BAY-SE               1:42.71    1:30.59  
      42.59   48.00                                                
 29 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE               1:31.59    1:32.05  
      45.69   46.36                                                
 30 Farner, Kenz B            11 OSC-SE               1:30.02    1:32.57  
      43.71   48.86                                                
 31 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:30.05    1:33.80  
      44.50   49.30                                                
 32 Collier, Abby M           12 RRST-SE              1:47.53    1:39.70  
 33 Layne, Hannah M           11 RRST-SE              1:43.60    1:48.86  
 
Event 42  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powe, Sam P               12 MCC-SE               1:06.40    1:07.47  
      32.83   34.64                                                
  2 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               1:08.04    1:08.25  
      32.86   35.39                                                
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE               1:10.38    1:11.01  
      34.64   36.37                                                
  4 Perez, Dale               12 YMTS-SE              1:36.66    1:12.25  
      32.99   39.26                                                
  5 Von Canon, George Y       12 BAY-SE               1:15.36    1:13.63  
      34.57   39.06                                                
  6 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:14.52    1:14.64  
      35.75   38.89                                                
  7 McBee, Cole R             12 RRST-SE                   NT    1:16.97  
      36.80   40.17                                                
  8 Roden, Leo F              11 ASA-GA               1:16.52    1:17.18  
      37.04   40.14                                                
  9 Bond, Drew B              12 MCC-SE                    NT    1:17.32  
      37.29   40.03                                                
 10 Taylor, Isaac C           12 MCC-SE               1:15.03    1:17.67  
      38.27   39.40                                                
 11 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               1:18.84    1:18.85  
      37.49   41.36                                                
 12 Guo, Jamie                11 SAC-SE                    NT    1:21.26  
      38.83   42.43                                                
 13 Cooper, Chase C           12 ASA-GA               1:32.38    1:24.04  
 14 Andrews, Ewan R           12 RRST-SE                   NT    1:24.20  
      38.84   45.36                                                
 15 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:24.54    1:24.76  
      40.71   44.05                                                
 16 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:23.99    1:25.91  
      41.16   44.75                                                
 17 Horne, Andrew J           12 MCC-SE               1:37.66    1:28.77  
      41.52   47.25                                                
 18 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE               1:37.70    1:30.07  
      41.13   48.94                                                
 19 Knight, Silas J           11 SAC-SE               1:30.28    1:30.20  
 20 Andrews, Wyatt T          11 RRST-SE                   NT    1:32.68  
      45.08   47.60                                                
 21 French, Connor B          11 SAC-SE                    NT    1:45.23  
      46.37   58.86                                                
 22 Obringer, Andrew J        12 MCC-SE               2:19.01    2:00.44  
      56.92 1:03.52                                                
 
Event 43  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petersen, Claire J        10 ASA-GA               1:19.16    1:17.86  
      37.40   40.46                                                
  2 Pulliam, Emma E           10 MCC-SE               1:18.76    1:18.32  
      37.10   41.22                                                
  3 Bond, Madeline J          10 MCC-SE               1:20.79    1:18.44  
      38.41   40.03                                                
  4 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               1:19.91    1:18.73  
      38.42   40.31                                                
  5 Quernemoen, Julia E       10 MCC-SE               1:25.35    1:20.10  
      37.94   42.16                                                
  6 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               1:26.56    1:20.85  
      38.62   42.23                                                
  7 Powe, Mae Mae M           10 MCC-SE               1:22.38    1:21.24  
      39.81   41.43                                                
  8 Nave, Jenna K              9 SAC-SE               1:24.35    1:24.25  
      39.03   45.22                                                
  9 Striker, Julia N          10 MCC-SE               1:24.77    1:26.11  
      41.03   45.08                                                
 10 Bohner, Frances M          9 MCC-SE               1:29.72    1:27.05  
      41.09   45.96                                                
 11 Martin, Cameron A          9 MCC-SE               1:26.70    1:27.86  
      42.21   45.65                                                
 12 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA               1:30.80    1:32.69  
      43.25   49.44                                                
 13 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               1:35.29    1:34.34  
      44.85   49.49                                                
 14 Bond, Adelaide M           9 MCC-SE               1:31.14    1:35.59  
      43.23   52.36                                                
 15 Nguyen, Kim-Bao N          8 YMTS-SE                   NT    1:37.97  
      45.19   52.78                                                
 16 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA               1:44.06    1:38.19  
      46.13   52.06                                                
 17 Blalock, Anna Kate K       8 SAC-SE               1:42.69    1:40.64  
      47.58   53.06                                                
 18 Boyd, Ada E                9 BAY-SE               1:46.54    1:42.09  
      48.43   53.66                                                
 19 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA               1:47.41    1:43.19  
      49.13   54.06                                                
 20 Vetzel, Vivian             9 BAY-SE                    NT    1:44.50  
 21 Margio, Addie R           10 BAY-SE               1:46.36    1:47.22  
      50.72   56.50                                                
 22 Bryant, Ashley A          10 MCC-SE               1:55.39    1:48.53  
      50.46   58.07                                                
 23 Calhoun, Jenna K           9 OSC-SE                    NT    1:48.78  
 24 Boyd, Anna C               7 OSC-SE                    NT    1:50.60  
      53.26   57.34                                                
 25 Daverson, Madeline A       8 BAY-SE                    NT    1:56.25  
      53.73 1:02.52                                                
 26 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE               2:01.24    1:56.44  
      53.20 1:03.24                                                
 27 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               2:07.60    1:57.51  
      55.38 1:02.13                                                
 28 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               1:59.65    1:59.00  
      57.48 1:01.52                                                
 29 Nelson, Camden C           9 BAY-SE                    NT    2:07.93  
 30 Parsons, Addie K           8 BAY-SE               2:10.96    2:10.97  
    1:00.60 1:10.37                                                
 -- Sanders, Avery R          10 MCC-SE                    NT         DQ  
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevill, Ben H             10 MCC-SE               1:21.40    1:17.18  
      37.06   40.12                                                
  2 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               1:18.43    1:17.57  
      38.73   38.84                                                
  3 Shaw, Kuba O               8 SAC-SE               1:26.03    1:22.40  
      37.35   45.05                                                
  4 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               1:19.93    1:25.36  
      38.82   46.54                                                
  5 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE               1:23.39    1:25.87  
      39.31   46.56                                                
  6 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:35.40    1:31.11  
      45.35   45.76                                                
  7 Sallee, Jack M            10 MCC-SE               1:32.63    1:31.19  
      43.26   47.93                                                
  8 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE               1:37.74    1:31.94  
      42.53   49.41                                                
  9 Porter, Vincent J         10 BAY-SE               1:28.10    1:33.10  
      42.18   50.92                                                
 10 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               1:40.48    1:34.44  
      43.08   51.36                                                
 11 Richey, Ward W            10 MCC-SE               1:29.56    1:34.56  
 12 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               1:39.99    1:41.25  
 13 Worsley, Mark             10 ASA-GA               1:49.74    1:50.96  
      53.14   57.82                                                
 14 Taylor, Jonas M            9 MCC-SE                    NT    1:51.60  
      51.75   59.85                                                
 15 Von Canon, Johnny A        7 BAY-SE               2:13.92    1:52.36  
      52.54   59.82                                                
 16 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              2:17.86    2:07.27  
      57.15 1:10.12                                                
 17 Shaw, Karol A              7 SAC-SE                    NT    2:08.02  
      59.64 1:08.38                                                
 18 Busby, David H             7 MSA-SE                    NT    2:09.05  
    1:02.84 1:06.21                                                
 
Event 45  Girls 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ward, Anna R              17 MCC-SE              10:03.31   10:17.05  
      35.19   38.59   38.65   38.75   38.38   38.72   38.61   38.54
      38.97   38.46   38.24   39.52   39.30   39.26   39.48   38.39
  2 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE              10:39.88   10:19.44  
      35.33                   38.98   38.06                        
                              39.11   39.61                   38.28
  3 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE              10:10.00   10:22.38  
      34.12   38.42   38.85   39.16   38.78   39.24   39.32   40.13
      39.55   40.54   39.16   39.69   38.89   39.30   39.16   38.07
  4 Woods, Dallas L           14 BAY-SE              10:38.95   10:35.45  
      34.83   38.85   39.38   39.64   40.06   40.11   40.78   40.01
      40.64   40.77   40.56   40.36   40.75   40.09   39.74   38.88
  5 Walton, Hannah E          14 MCC-SE              11:01.43   10:41.84  
      34.86   40.52   40.84   41.35   41.08   40.61   40.97   40.38
      40.60   40.56   40.05   41.39   39.93   40.26   39.46   38.98
  6 Boyd, Leah G              12 OSC-SE                    NT   10:53.25  
      36.78   41.97   42.10   41.37   41.66   39.78   41.22   40.70
      40.64   41.77   41.46   41.18   41.99   41.82   40.92   37.89
  7 Wilson, Avery G           14 BAY-SE              10:35.66   10:53.83  
      35.34   39.33   40.31   41.03   40.91   41.62   41.83   41.80
      42.11   41.58   41.78   41.84   41.49   40.96   41.32   40.58
  8 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE              11:24.18   11:10.67  
      37.69   42.61   43.16   43.27   42.90   43.09   41.94   42.49
      42.57   42.17   42.32   42.19   42.11   41.72   40.45   39.99
  9 Griffey, Alexis L         14 MCC-SE              11:55.86   11:15.26  
      37.49   41.91   43.04   42.57   42.51   43.13   43.30   43.35
      43.16   42.31   42.40   43.15   42.47   42.06   42.19   40.22
 10 Schlegel, Kate L          16 MCC-SE              11:21.24   11:16.91  
      36.82   40.61   42.27   42.38   43.01   42.61   43.15   42.90
      42.88   43.17   43.09   42.66   43.71   42.65   43.54   41.46
 11 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE                    NT   11:28.31  
      38.51   41.39   42.63   42.96   43.11   43.05   43.03   43.63
      43.68   44.43   43.96   43.86   44.05   43.94   44.10   41.98
 12 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE                    NT   12:00.40  
      37.73   44.33                   45.99   46.38   46.31   45.48
                                      46.67   44.61   44.47   39.76
 13 Richey, Emmy F            12 MCC-SE                    NT   12:03.27  
      41.19   47.28                   46.26   47.32   45.12   46.19
      46.94   46.18   46.25   45.20   44.16   44.43   43.80   40.85
 14 Wills, Amelia R           13 BAY-SE                    NT   12:10.17  
      38.34   44.16   45.30   45.84   46.38   46.69   46.39   46.74
      46.76   46.84   46.47   47.26   46.50   46.97   45.34   44.19
 15 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                    NT   12:40.17  
                                                      48.60   49.38
      50.26   48.56   48.45   49.48                 1:28.73        
 16 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE                    NT   12:40.73  
      42.24   46.28   48.59   48.09   48.05   48.20   48.58   47.83
      49.33   48.92   49.22   47.30   49.37   50.55   45.21   42.97
 17 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE                    NT   12:57.45  
      41.84   47.48   47.81   49.05   48.93   49.61   49.17   50.25
      49.31   50.61   49.63   50.39   49.07   49.66   49.06   45.58
 
Event 46  Boys 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               9:10.58    9:04.65  
      30.09   33.69   33.98   33.99   34.18   34.64   34.35   34.84
      34.57   34.51   34.40   34.78   34.23   34.46   34.47   33.47
  2 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               9:11.68    9:19.69  
      32.44   35.98   35.72   35.72   35.76   35.66   35.80   35.66
      34.99   34.80   34.64   34.80   34.75   34.85   34.63   33.49
  3 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               9:12.73    9:56.94  
      33.95   36.83   37.79   37.09   37.57   37.39   37.33   37.43
      37.79   37.83   38.38   38.19   38.20   37.62   37.71   35.84
  4 Tippett, Will W           14 BAY-SE              10:36.86   10:29.36  
      34.60   39.13   40.18   40.07   40.51   40.16   40.57   39.73
      40.34   39.51   40.28   39.36   39.87   38.38   39.45   37.22
  5 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE              10:38.00   10:32.91  
      33.60   39.04   39.30   39.61   39.63   40.08   40.22   40.07
      40.19   41.06   39.91   40.86   40.36   40.11   39.83   39.04
  6 Post, Chase W             13 BAY-SE                    NT   10:53.49  
      36.07   40.83   41.52   40.97   41.69   42.07   41.61   42.12
      42.15   41.54   42.11   41.15   40.56   40.21   39.73   39.16
  7 Han, Charlie P            11 BAY-SE                    NT   10:54.73  
      37.53   40.28   41.09   40.88   41.84   41.88   42.40   41.27
      41.87   39.96   43.15   41.47   41.46   40.42   41.06   38.17
  8 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                    NT   11:03.68  
      38.29   40.06   41.66   42.03   42.17   40.73   41.78   40.72
      41.26   42.07   43.40   41.23   42.99   42.08   43.01   40.20
  9 Sims, Aidan R             13 BAY-SE              10:20.99   11:08.65  
      35.91   40.73   41.54   42.33   42.13   42.60   42.34   43.08
      41.90   42.74   42.10   43.05   42.14   42.73   42.20   41.13
 10 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE              10:20.99   11:22.82  
      36.88   41.29   43.32   43.08   43.90   43.78   43.33   42.46
      43.58   42.95   43.88   43.62   44.05   41.72   43.46   41.52
 11 Smith, Jack W             12 BAY-SE                    NT   11:38.23  
      38.16   43.18   44.70   42.77   45.29   45.02   44.21   45.49
      44.85   44.06   44.80   44.38   45.16   42.61   44.34   39.21
 12 Von Canon, George Y       12 BAY-SE                    NT   11:59.22  
      37.73   42.82   43.79   44.36   45.68   46.76   45.94   47.11
      46.02   46.90   45.91   46.90   40.58   50.79   45.82   42.11
 
Event 47  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               5:03.93    5:24.33  
      33.72   38.58   39.53   39.47   47.07   49.32   38.11   38.53
  2 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               5:23.11    5:28.92  
      33.82   38.61   39.79   39.62   49.69   50.62   38.47   38.30
  3 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               5:37.00    5:36.23  
      34.43   40.70   43.06   43.07   49.12   49.91   38.32   37.62
  4 Cantrell, Jilli B         15 MCC-SE               5:31.52    5:48.10  
      34.12   40.08   45.90   43.07   51.36   51.74   41.38   40.45
  5 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               5:43.70    5:48.79  
      35.01   39.86   47.20   46.38   50.97   52.54   39.28   37.55
  6 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               5:58.15    6:12.33  
      35.99   43.11   48.37   46.10   56.03   55.88   43.26   43.59
  7 Austin, Abi E             12 MCC-SE                    NT    6:25.48  
      42.46   52.56   47.91   47.03   55.10   55.84   42.44   42.14
 
Event 48  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Green, Jason M            17 BAY-SE               4:43.71    4:46.97  
      23.78   35.71   38.14   38.16   41.69   42.59   33.53   33.37
  2 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               4:54.73    4:53.93  
      23.52   36.19   38.68   38.59   43.79   44.14   34.72   34.30
  3 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               5:08.64    5:01.19  
      23.32   36.60   40.26   39.45   42.86   45.48   36.93   36.29
  4 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               5:04.47    5:17.28  
      25.74   37.98   40.74   40.73   49.25   51.29   37.17   34.38
  5 Tippett, Will W           14 BAY-SE               5:35.30    5:34.88  
      27.96   40.66   47.83   46.97   46.27   46.95   40.22   38.02
  6 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               5:57.06    5:47.29  
      28.32   43.03   47.66   45.68   52.92   53.17   38.69   37.82
  7 Post, Chase W             13 BAY-SE               5:58.11    5:50.79  
      30.03   42.76   46.96   44.98   51.46   52.40   41.76   40.44
 
Event 49  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               3:01.46    2:59.75  
      41.04   47.07   46.81   44.83                                
  2 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               3:00.31    3:05.12  
      41.52   48.23   48.18   47.19                                
  3 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               3:09.68    3:07.20  
      42.68   47.61   48.73   48.18                                
  4 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               3:18.06    3:15.41  
      44.19   50.66   51.31   49.25                                
  5 Hanson, Megan E           14 UN-SE                3:14.85    3:17.52  
      44.17   50.58   52.34   50.43                                
  6 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               3:15.25    3:22.95  
      46.77   51.88   53.21   51.09                                
  7 Blalock, Lila B           13 SAC-SE                    NT    3:28.86  
      48.44   54.13   54.54   51.75                                
  8 Parr, Lily K              13 MCC-SE                    NT    3:32.83  
      49.93   55.09   54.89   52.92                                
  9 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE               3:45.72    3:32.94  
      49.48   55.35   54.50   53.61                                
 10 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               3:45.33    3:33.69  
      48.46   56.33   54.83   54.07                                
 
Event 50  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               2:47.44    2:49.05  
      37.88   44.20   43.58   43.39                                
  2 Tippett, Will W           14 BAY-SE               2:55.71    2:57.85  
      40.74   45.83   45.55   45.73                                
  3 Post, Chase W             13 BAY-SE               3:03.78    3:06.50  
      40.58   46.88   50.29   48.75                                
  4 O'Donnell, Easton G       13 MCC-SE               3:13.09    3:08.65  
      41.40   47.12   49.30   50.83                                
  5 Kinley, Conor E           13 MCC-SE                    NT    3:13.98  
      41.94   49.98   50.69   51.37                                
  6 Frakes, Ian M             13 MCC-SE                    NT    3:29.32  
      46.64   55.09   55.26   52.33                                
  7 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA                    NT    3:29.55  
      49.40   52.63   54.49   53.03                                
  8 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               3:41.36    3:40.04  
      47.45   55.72   57.48   59.39                                
  9 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               3:40.61    3:40.53  
      52.23   56.29   56.93   55.08                                
 10 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               3:53.31    3:43.77  
      51.66   59.71   57.16   55.24                                
 11 Scharber, Austin B        14 The Stingrays-SE          NT    4:03.69  
      54.70 1:03.73 1:04.26 1:01.00                                
 12 Matthews, Miles D         13 OSC-SE                    NT    4:22.00  
      59.46 1:06.63 1:07.95 1:07.96                                
 
Event 51  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grider, Haley S           17 MCC-SE               2:56.34    3:01.59  
      40.51   46.14   47.18   47.76                                
  2 Cline, Gillian R          19 The Stingrays-SE     2:57.48    3:10.74  
      42.46   49.04   49.74   49.50                                
  3 Cantrell, Jilli B         15 MCC-SE               2:59.35    3:10.83  
      43.33   48.96   49.74   48.80                                
  4 O'Donnell, Rylee O        16 MCC-SE                    NT    3:27.34  
      46.19   52.99   54.17   53.99                                
  5 Chalverus, Emily S        17 MCC-SE                    NT    3:31.82  
      47.08   54.05   54.46   56.23                                
  6 Hall, Elizabeth A         15 MCC-SE                    NT    3:37.85  
      51.02   53.98   57.57   55.28                                
 
Event 52  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Massey, Luke D            16 MCC-SE               2:31.47    2:39.83  
      36.45   41.22   41.24   40.92                                
  2 Green, Jason M            17 BAY-SE               2:27.53    2:47.49  
      38.14   42.15   43.30   43.90                                
  3 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               2:46.38    2:48.04  
      38.50   42.75   43.69   43.10                                
  4 Horne, David E            15 MCC-SE               2:44.17    2:49.93  
      40.10   43.30   43.27   43.26                                
  5 Beachboard, Jack D        15 Makos-SE             2:55.42    2:53.80  
      39.11   43.35   45.72   45.62                                
  6 Davis, William            18 TRSC-GA              2:54.49    2:55.25  
      39.37   45.06   44.99   45.83                                
  7 Lively, Pierce P          17 MCC-SE               2:44.52    2:57.09  
      39.82   46.39   45.08   45.80                                
  8 Knight, Samuel G          15 SAC-SE               2:59.09    3:00.28  
      40.47   46.29   47.11   46.41                                
  9 Blalock, Charles D        16 SAC-SE               3:06.25    3:02.67  
      40.09   46.91   47.85   47.82                                
 10 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE     3:26.25    3:21.87  
      43.82   50.73   53.13   54.19                                
 11 McBee, Lucas C            15 RRST-SE                   NT    3:32.02  
      46.16   54.64   55.32   55.90                                
 12 Lyszczarczyk, Robbie *    15 SAC-SE               3:41.91    3:44.04  
      51.31   56.53   59.31   56.89                                
 
Event 53  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Payne, Grayson E          14 UN-SE                  28.76      28.48  
  2 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE                 28.86      28.73  
  3 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE                 30.22      29.49  
  4 Woods, Dallas L           14 BAY-SE                 29.81      29.80  
  5 Wilson, Avery G           14 BAY-SE                 29.25      29.87  
  6 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE                 30.58      30.00  
  7 Hanson, Megan E           14 UN-SE                  30.27      30.05  
  8 Parr, Lily K              13 MCC-SE                 29.59      30.19  
  9 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE                 29.84      30.48  
 10 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT      31.66  
 11 Blalock, Lila B           13 SAC-SE                 32.54      31.70  
 12 Thompson, Anna E          13 MCC-SE                 31.81      31.81  
 13 Walton, Hannah E          14 MCC-SE                 32.71      31.91  
 14 Wills, Amelia R           13 BAY-SE                 32.64      32.76  
 15 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE                 36.24      34.88  
 
Event 54  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE                 29.75      27.86  
  2 Jackson, Will L           14 MCC-SE                 29.68      27.90  
  3 Tippett, Will W           14 BAY-SE                 28.30      28.04  
  4 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA                 29.30      28.63  
  5 Parris III, Trey R        13 MCC-SE                 29.77      29.08  
  6 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE                 29.87      29.58  
  7 Kinley, Conor E           13 MCC-SE                 29.82      29.81  
  8 Sims, Aidan R             13 BAY-SE                 30.83      30.05  
  9 Post, Chase W             13 BAY-SE                 30.26      30.72  
 10 O'Donnell, Easton G       13 MCC-SE                 30.43      30.78  
 11 Miller, Zachary D         13 BAY-SE                 34.12      31.42  
 12 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE                 32.58      32.47  
 13 Scharber, Austin B        14 The Stingrays-SE          NT      33.56  
 14 Frakes, Ian M             13 MCC-SE                 38.96      35.17  
 
Event 55  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE                 27.23      29.34  
  2 Grider, Haley S           17 MCC-SE                 29.38      30.37  
  3 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE                 30.29      30.70  
  4 Cline, Gillian R          19 The Stingrays-SE       30.00      30.75  
  5 Howell, Maggie G          15 BAY-SE                 32.16      32.77  
  6 Hall, Elizabeth A         15 MCC-SE                 34.45      33.20  
  7 O'Donnell, Rylee O        16 MCC-SE                 32.92      34.18  
  8 Chalverus, Emily S        17 MCC-SE                 34.05      34.27  
  9 Schlegel, Kate L          16 MCC-SE                 32.17      34.30  
 
Event 56  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyer, Matthew H          17 BAY-SE                 25.63      25.93  
  2 Gardner, Nathan D         17 RRST-SE                26.45      26.27  
  3 Blalock, Charles D        16 SAC-SE                 26.87      26.62  
  4 Waguespack, Spencer S     18 TRSC-GA                26.39      26.81  
  5 Green, Jason M            17 BAY-SE                 27.70      26.92  
  6 Prada, Luis               17 BAY-SE                    NT      26.95  
  7 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE                 26.68      27.05  
  8 Massey, Luke D            16 MCC-SE                 27.15      27.31  
  8 Davis, William            18 TRSC-GA                27.35      27.31  
 10 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE                 28.31      27.47  
 11 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE                 27.56      27.67  
 12 McPhee, Logan P           16 YMTS-SE                38.28      28.53  
 13 Knight, Samuel G          15 SAC-SE                 29.13      28.68  
 14 Horne, David E            15 MCC-SE                 29.07      29.28  
 15 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE       31.89      31.87  
 16 Hall, Jackson F           15 RRST-SE                33.55      32.68  
 17 Lyszczarczyk, Robbie *    15 SAC-SE                 33.42      32.79  
 18 McBee, Lucas C            15 RRST-SE                   NT      33.52  
 
Event 57  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Payne, Grayson E          14 UN-SE                1:07.54    1:08.35  
      32.78   35.57                                                
  2 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               1:09.58    1:12.32  
      35.11   37.21                                                
  3 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               1:11.47    1:12.84  
      35.39   37.45                                                
  4 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               1:11.16    1:13.27  
      35.81   37.46                                                
  5 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               1:19.28    1:18.78  
      38.46   40.32                                                
  6 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               1:17.63    1:20.10  
      38.53   41.57                                                
  7 Thompson, Anna E          13 MCC-SE               1:21.51    1:20.76  
      38.12   42.64                                                
  8 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE               1:17.76    1:21.79  
      40.72   41.07                                                
  9 Parr, Lily K              13 MCC-SE               1:21.70    1:22.35  
      39.42   42.93                                                
 10 Walton, Hannah E          14 MCC-SE               1:23.71    1:22.85  
      40.23   42.62                                                
 11 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    1:24.44  
      40.57   43.87                                                
 12 Blalock, Lila B           13 SAC-SE               1:27.06    1:24.45  
      40.51   43.94                                                
 13 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               1:27.65    1:26.11  
      41.72   44.39                                                
 14 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE               1:38.02    1:35.68  
      47.52   48.16                                                
 
Event 58  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson, Will L           14 MCC-SE               1:14.27    1:12.30  
      35.11   37.19                                                
  2 Parris III, Trey R        13 MCC-SE               1:16.67    1:15.33  
      36.67   38.66                                                
  3 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               1:17.58    1:17.98  
      37.07   40.91                                                
  4 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               1:19.81    1:19.21  
      38.81   40.40                                                
  5 Post, Chase W             13 BAY-SE               1:18.23    1:19.27  
      38.92   40.35                                                
  6 Kinley, Conor E           13 MCC-SE                    NT    1:22.66  
      42.44   40.22                                                
  7 Scharber, Austin B        14 The Stingrays-SE     1:25.91    1:25.61  
      41.86   43.75                                                
  8 O'Donnell, Easton G       13 MCC-SE               1:33.62    1:26.07  
      41.54   44.53                                                
  9 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               1:34.55    1:28.61  
      43.31   45.30                                                
 10 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               1:32.57    1:32.64  
      45.35   47.29                                                
 11 Frakes, Ian M             13 MCC-SE               1:45.58    1:35.24  
      46.58   48.66                                                
 12 Matthews, Miles D         13 OSC-SE               1:55.11    1:49.62  
      52.71   56.91                                                
 
Event 59  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               1:04.85    1:10.22  
      34.25   35.97                                                
  2 Cantrell, Jilli B         15 MCC-SE               1:16.29    1:17.02  
      36.96   40.06                                                
  3 Grider, Haley S           17 MCC-SE               1:15.91    1:18.41  
      38.39   40.02                                                
  4 Cline, Gillian R          19 The Stingrays-SE     1:14.75    1:19.92  
      38.74   41.18                                                
  5 Schlegel, Kate L          16 MCC-SE               1:20.24    1:24.70  
      41.49   43.21                                                
  6 Howell, Maggie G          15 BAY-SE               1:27.79    1:28.30  
      42.52   45.78                                                
  7 Chalverus, Emily S        17 MCC-SE               1:25.88    1:29.88  
      43.58   46.30                                                
  8 Hall, Elizabeth A         15 MCC-SE               1:38.06    1:32.45  
      46.17   46.28                                                
  9 O'Donnell, Rylee O        16 MCC-SE                    NT    1:33.56  
      44.81   48.75                                                
 
Event 60  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Prada, Luis               17 BAY-SE                    NT    1:04.55  
      31.49   33.06                                                
  2 Boyer, Matthew H          17 BAY-SE               1:07.82    1:05.79  
      32.33   33.46                                                
  3 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               1:05.31    1:07.21  
      32.75   34.46                                                
  4 Blalock, Charles D        16 SAC-SE               1:11.07    1:11.04  
      34.27   36.77                                                
  5 Knight, Samuel G          15 SAC-SE               1:14.54    1:13.08  
      35.85   37.23                                                
  6 Waguespack, Spencer S     18 TRSC-GA              1:14.61    1:13.50  
      35.93   37.57                                                
  7 Massey, Luke D            16 MCC-SE               1:13.76    1:14.59  
      34.70   39.89                                                
  8 Davis, William            18 TRSC-GA              1:12.70    1:15.04  
      36.18   38.86                                                
  9 Lively, Pierce P          17 MCC-SE               1:06.51    1:15.47  
      35.97   39.50                                                
 10 Gardner, Nathan D         17 RRST-SE              1:15.41    1:15.68  
      37.14   38.54                                                
 11 Horne, David E            15 MCC-SE               1:19.51    1:18.87  
      38.79   40.08                                                
 12 McPhee, Logan P           16 YMTS-SE                   NT    1:19.32  
      38.01   41.31                                                
 13 Hall, Jackson F           15 RRST-SE              1:26.24    1:24.70  
 14 Lyszczarczyk, Robbie *    15 SAC-SE               1:29.18    1:30.65  
      45.01   45.64                                                
 15 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE     1:32.22    1:30.90  
      43.89   47.01                                                
 
Event 61  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               2:35.88    2:39.07  
      35.06   39.99   41.74   42.28                                
  2 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               2:41.73    2:44.18  
      35.97   41.02   42.73   44.46                                
  3 Walton, Hannah E          14 MCC-SE               2:56.66    2:47.30  
      35.91   42.42   44.78   44.19                                
  4 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               3:03.91    3:08.92  
      38.13   45.44   50.35   55.00                                
  5 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE                    NT    3:20.66  
      41.29   51.86   53.84   53.67                                
  6 Wills, Amelia R           13 BAY-SE                    NT    3:24.85  
      40.80   50.30   57.23   56.52                                
 
Event 62  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               2:28.44    2:27.16  
      32.84   37.77   38.49   38.06                                
  2 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               2:48.15    2:50.55  
      36.88   43.59   46.93   43.15                                
  3 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               3:12.13    3:02.37  
      40.07   46.32   48.57   47.41                                
  4 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA                    NT    3:06.50  
      38.16   46.67   48.60   53.07                                
  5 Scharber, Austin B        14 The Stingrays-SE          NT    3:43.64  
      42.67   58.51 1:02.44 1:00.02                                
 
Event 63  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               2:41.25    2:44.40  
      35.74   41.42   43.76   43.48                                
  2 Cantrell, Jilli B         15 MCC-SE               2:37.90    2:48.51  
      35.10   42.21   44.72   46.48                                
 
Event 64  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               2:08.30    2:09.21  
      28.35   32.26   33.67   34.93                                
  2 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               2:16.10    2:22.46  
      32.61   36.85   37.03   35.97                                
  3 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               2:16.51    2:23.13  
      32.66   36.85   36.97   36.65                                
  4 Lively, Pierce P          17 MCC-SE               2:34.16    2:41.69  
      34.24   41.13   42.91   43.41                                
  5 Blalock, Charles D        16 SAC-SE               2:45.23    2:46.25  
      35.09   42.60   44.85   43.71                                
  6 Shull, Drake R            17 The Stingrays-SE     3:14.41    3:14.03  
      34.82   48.36   55.90   54.95                                
 
Event 65  Girls 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Payne, Grayson E          14 UN-SE                4:53.42    4:49.64  
      31.79   35.35   36.68   37.84   37.26   38.58   37.38   34.76
  2 LaRochelle, Susanna E     17 MCC-SE               4:47.31    4:50.82  
      32.83   36.05   36.92   37.79   37.42   37.49   36.51   35.81
  3 Scruggs, Emma S           14 MCC-SE               4:56.52    4:58.68  
      32.91   36.33   38.03   38.25   38.62   38.51   38.62   37.41
  4 Gordon, Jewel A           14 BAY-SE               5:05.40    5:00.52  
      32.40   38.22   37.93   39.40   37.67   39.81   37.38   37.71
  5 Wilson, Avery G           14 BAY-SE               4:59.02    5:02.07  
      32.86   38.03   38.16   39.36   38.15   39.83   37.68   38.00
  6 Dailey, Taryn L           15 BAY-SE               5:06.15    5:04.79  
      34.72   37.86   38.79   38.18                 1:17.55        
  7 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               5:02.92    5:04.82  
      34.45   38.34   39.24   39.00   39.66   38.86   38.86   36.41
  8 Hanson, Megan E           14 UN-SE                5:09.84    5:14.05  
      34.66   38.89   39.88   40.70   40.43   41.08   40.32   38.09
  9 Walton, Hannah E          14 MCC-SE               5:15.87    5:14.81  
      35.46   39.86   40.66   40.66   40.19   40.12   39.50   38.36
 10 Rackel, Audrey K          14 BAY-SE               5:25.21    5:14.89  
      36.30   40.91   40.88   41.08   40.53   40.03   38.51   36.65
 11 Porter, Cecilia M         14 BAY-SE                    NT    5:31.47  
      37.60   43.21   43.97   42.69   43.10   42.53   41.62   36.75
 12 Waldrep, Ellie G          13 BAY-SE               5:23.67    5:31.69  
      35.73   39.84   42.26   42.64   43.63   43.27   42.63   41.69
 13 Schlegel, Kate L          16 MCC-SE               5:20.75    5:38.53  
      36.26   41.45   42.55   43.12   44.27   44.53   43.84   42.51
 14 Wills, Amelia R           13 BAY-SE               5:50.76    5:47.09  
      37.59   44.42   44.61   45.56   44.54   45.39   43.98   41.00
 15 Bohannon, Lydia R         13 BAY-SE               5:57.72    6:01.57  
      40.17   45.83   47.90   47.14   47.32   46.17   45.56   41.48
 16 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE               6:20.96    6:01.99  
      41.07   46.37   46.66   47.34   46.57   46.59   46.19   41.20
 17 Howell, Maggie G          15 BAY-SE               5:57.19    6:04.65  
      38.93   44.80   47.80   47.76   47.71   47.54   47.90   42.21
 
Event 66  Boys 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lochmaier, Peter G        17 BAY-SE               4:20.76    4:18.22  
      28.90   31.91   32.74   33.12   32.85   33.15   32.98   32.57
  2 Green, Jason M            17 BAY-SE               4:36.28    4:22.85  
      30.47   33.38   32.87   33.54   33.17   33.79   33.51   32.12
  3 Bevill, Ethan J           16 MCC-SE               4:28.99    4:29.19  
      31.99   34.18   34.11   34.94   33.53   33.91   33.22   33.31
  4 Gallagher, Reece A        14 MCC-SE               4:42.89    4:33.88  
      31.49   34.04   34.67   35.19   34.19   34.38   35.18   34.74
  5 Schlenz, Bryson A         16 BAY-SE               4:25.42    4:38.49  
      31.60   34.71   35.93   35.68   35.63   35.59   34.95   34.40
  6 Varnell, Chapman D        15 BAY-SE               5:03.68    4:43.46  
      30.15   35.04   36.36   37.19   37.00   36.83   36.27   34.62
  7 Davis, William            18 TRSC-GA                   NT    4:51.29  
      32.42   35.91   36.89   37.10   37.60   38.19   37.49   35.69
  8 Tippett, Will W           14 BAY-SE               4:56.56    4:56.26  
      32.08   37.13   37.76   38.50   38.18   37.95   37.90   36.76
  9 Beachboard, Jack D        15 Makos-SE             4:58.73    4:56.70  
      32.25   36.34   37.98   38.60   38.76   39.05   37.59   36.13
 10 Sims, Aidan R             13 BAY-SE               5:14.22    5:09.59  
      34.39   39.15   39.49   40.05   39.73   39.66   38.78   38.34
 11 Post, Chase W             13 BAY-SE               5:17.35    5:12.54  
      33.64   39.30   40.15   40.69   39.80   40.13   40.02   38.81
 12 Snyder, Daniel P          13 BAY-SE               5:22.45    5:14.81  
      34.84   39.41   40.29   40.66   40.02   40.77   39.91   38.91
 13 Gardner, Timmy S          15 RRST-SE              5:11.39    5:15.19  
      31.87   38.45   40.41   41.58   41.48   42.21   41.50   37.69
 14 Miller, Zachary D         13 BAY-SE               5:31.16    5:18.82  
      35.23   40.19   39.94   41.59   40.07   41.44   39.84   40.52
 15 Arndt, Trevor R           13 ASA-GA               5:55.00    5:25.10  
      33.72   39.87   42.22   42.88   42.72   42.78   41.86   39.05
 16 Parris III, Trey R        13 MCC-SE                    NT    5:32.29  
      34.78   42.84   43.48   44.04   43.00   44.21   41.09   38.85
 17 Bardoner, Tian A          14 BAY-SE               5:32.91    5:45.85  
      37.67   43.42   45.13   46.32   42.93   46.23   43.51   40.64
 18 Kinley, Conor E           13 MCC-SE               5:30.11    5:47.58  
      35.68   42.95   44.98   46.20   44.94   46.78   44.32   41.73
 19 McBee, Lucas C            15 RRST-SE                   NT    6:03.38  
      40.23   46.68   47.35   46.86   46.64   47.63   45.85   42.14
 
Event 67  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                    NT    3:04.72  
      41.27   46.68   56.83   39.94                                
  2 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               3:11.56    3:07.37  
                      57.88   41.53                                
  3 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               3:13.43    3:11.82  
      44.90   47.23   57.11   42.58                                
  4 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE               3:21.77    3:12.84  
      41.97   48.10   58.54   44.23                                
  5 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT    3:16.30  
      37.85   51.07   59.43   47.95                                
  6 Worsley, Anna G           12 ASA-GA                    NT    3:16.87  
      47.53   49.63   57.99   41.72                                
  7 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               3:43.76    3:18.40  
      43.69   51.04 1:00.55   43.12                                
  8 Miller, Bella N           11 BAY-SE               3:36.25    3:21.14  
      45.16   56.18   56.46   43.34                                
  9 Sapre, Marisa             11 ASA-GA                    NT    3:24.04  
      49.40   45.48 1:04.31   44.85                                
 10 Coleman, Maddie Y         12 ASA-GA               3:28.52    3:29.39  
      48.92   52.38 1:00.04   48.05                                
 11 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               3:27.33    3:29.60  
      49.65   52.48 1:03.22   44.25                                
 12 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               3:38.03    3:34.83  
      52.44   49.77 1:06.66   45.96                                
 13 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT    3:37.71  
      49.55   55.36 1:01.73   51.07                                
 14 Nave, Joslin G            11 SAC-SE               3:47.77    3:37.74  
      55.27   51.81 1:04.31   46.35                                
 15 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               3:59.28    3:44.68  
      55.90 1:00.18   57.23   51.37                                
 16 Gordan, Divya S           11 ASA-GA                    NT    3:52.03  
      57.84   57.35 1:07.04   49.80                                
 17 Cockerham, Campbell E     11 BAY-SE                    NT    3:53.19  
      57.28   53.03 1:13.08   49.80                                
 18 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE               3:59.06    4:00.66  
      56.09 1:00.24 1:13.24   51.09                                
 19 Jenkins, Emily A          12 The Stingrays-SE          NT    4:04.71  
      48.54 1:01.85 1:13.38 1:00.94                                
 
Event 68  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powe, Sam P               12 MCC-SE               2:47.50    2:44.74  
      34.63   40.26   51.90   37.95                                
  2 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               2:53.53    2:48.75  
      36.15   42.00   51.96   38.64                                
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE               2:52.89    2:54.69  
      39.75   45.39   48.68   40.87                                
  4 Han, Charlie P            11 BAY-SE               2:58.48    2:56.55  
      39.53   48.71   50.81   37.50                                
  5 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE     4:04.79    3:01.89  
      40.98   47.20   56.24   37.47                                
  6 Bond, Drew B              12 MCC-SE                    NT    3:03.64  
      39.49   50.83   52.25   41.07                                
  7 Von Canon, George Y       12 BAY-SE               3:06.93    3:04.76  
      37.00   47.37   57.81   42.58                                
  8 Roden, Leo F              11 ASA-GA                    NT    3:09.95  
      41.49   48.20   58.10   42.16                                
  9 Solarz, Matthew           12 YMTS-SE              3:18.02    3:11.84  
      44.21   45.23 1:01.32   41.08                                
 10 Cooper, Chase C           12 ASA-GA                    NT    3:17.80  
      43.48   49.22 1:00.73   44.37                                
 11 Flack, Sam J              11 BAY-SE               3:22.26    3:22.29  
      49.79   51.39   56.48   44.63                                
 12 McBee, Cole R             12 RRST-SE                   NT    3:22.74  
      48.61   55.49   56.55   42.09                                
 13 Walton, Hunter M          12 MCC-SE               3:34.55    3:27.43  
      47.64   54.32   59.22   46.25                                
 14 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE     4:03.43    3:35.59  
      50.56   52.94 1:07.92   44.17                                
 15 Guo, Jamie                11 SAC-SE                    NT    3:38.46  
      48.46   53.60 1:11.89   44.51                                
 16 Akins, Noah L             11 MCC-SE                    NT    3:54.28  
      52.09   58.97 1:12.85   50.37                                
 17 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE               4:08.85    4:13.94  
    1:12.03   58.50 1:16.52   46.89                                
 -- Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              3:38.82         DQ  
      47.83   49.97   59.09   44.27                                
 
Event 69  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petersen, Claire J        10 ASA-GA               3:26.65    3:17.87  
      46.93   48.39 1:01.24   41.31                                
  2 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               3:22.11    3:20.51  
      43.69   49.25 1:01.99   45.58                                
  3 Quernemoen, Julia E       10 MCC-SE               3:35.24    3:24.37  
      43.73   50.03 1:02.44   48.17                                
  4 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA               3:49.21    3:42.08  
      52.13   53.36 1:07.06   49.53                                
  5 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               3:57.22    3:46.53  
      54.10   56.65 1:04.98   50.80                                
  6 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA               4:04.30    3:58.15  
    1:05.27   58.35 1:05.30   49.23                                
  7 Margio, Addie R           10 BAY-SE               3:54.56    4:07.42  
    1:00.48   59.66 1:05.41 1:01.87                                
  8 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA               4:16.68    4:09.43  
    1:04.37   59.64 1:10.55   54.87                                
 
Event 70  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               3:22.31    3:19.76  
      49.40   54.26   57.54   38.56                                
  2 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               3:35.80    3:20.20  
      45.06   52.20 1:02.84   40.10                                
  3 Porter, Vincent J         10 BAY-SE               3:46.69    3:30.92  
      45.56   58.10   56.83   50.43                                
  4 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE               3:52.04    3:42.34  
      49.16   53.24 1:14.06   45.88                                
  5 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                    NT    3:43.75  
      50.16   59.44 1:03.54   50.61                                
  6 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                    NT    3:49.79  
      52.56 1:01.87 1:04.31   51.05                                
  7 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               3:56.83    3:52.68  
      53.32   59.68 1:08.79   50.89                                
  8 Worsley, Mark             10 ASA-GA               4:24.95    4:14.60  
    1:05.32   57.03 1:16.85   55.40                                
 -- Flasch, Henry J            9 BAY-SE                    NT         DQ  
      56.30   53.86 1:03.92   52.24                                
 
Event 71  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sharma, Davina R          12 MCC-SE                 30.43      30.69  
  2 Smith, Brighton B         12 MCC-SE                 31.47      30.99  
  3 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE                  NT      32.13  
  4 Busby, Elizabeth A        12 MSA-SE                 32.93      32.55  
  5 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT      32.72  
  6 Gibson, Kennedy N         12 MSA-SE                 32.91      32.90  
  7 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE                 33.22      33.49  
  8 Austin, Abi E             12 MCC-SE                 32.24      33.54  
  9 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE                 34.86      34.39  
 10 Richey, Emmy F            12 MCC-SE                 35.69      34.40  
 11 Whited, Ava E             12 MCC-SE                 34.47      34.43  
 12 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                    NT      34.64  
 13 Thompson, Lauren N        11 MCC-SE                 34.94      34.98  
 14 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE                 37.98      35.63  
 15 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 36.85      35.80  
 16 Lehman, Bella R           12 BAY-SE                 36.51      36.02  
 17 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 37.06      36.23  
 18 Layman, McKenna W         11 SAC-SE                 35.88      36.32  
 19 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                 37.54      36.49  
 20 Skiles, Reese D           11 BAY-SE                 47.37      37.15  
 21 Miller, Bella N           11 BAY-SE                 41.23      37.45  
 22 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                    NT      37.66  
 23 Coleman, Maddie Y         12 ASA-GA                 36.39      37.72  
 24 Nave, Joslin G            11 SAC-SE                 38.12      37.80  
 25 Worsley, Anna G           12 ASA-GA                    NT      37.93  
 26 Sapre, Marisa             11 ASA-GA                 40.98      38.78  
 27 Gordan, Divya S           11 ASA-GA                 39.38      39.26  
 28 Farner, Kenz B            11 OSC-SE                 39.10      39.61  
 29 Jenkins, Emily A          12 The Stingrays-SE          NT      39.88  
 30 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE                 38.39      40.32  
 31 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                 40.79      40.36  
 32 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 39.76      41.98  
 33 Cockerham, Campbell E     11 BAY-SE                 44.93      42.46  
 34 Collier, Abby M           12 RRST-SE                45.52      44.51  
 
Event 72  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE                 31.37      29.89  
  2 Powe, Sam P               12 MCC-SE                 29.70      30.06  
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE                 30.68      30.99  
  4 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE       31.45      31.65  
  5 Von Canon, George Y       12 BAY-SE                 33.55      32.77  
  6 Roden, Leo F              11 ASA-GA                 34.37      33.20  
  7 Bond, Drew B              12 MCC-SE                    NT      33.41  
  8 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 34.30      33.57  
  9 Solarz, Matthew           12 YMTS-SE                35.89      34.82  
 10 McBee, Cole R             12 RRST-SE                35.24      35.07  
 11 Taylor, Isaac C           12 MCC-SE                 34.03      35.34  
 12 Frakes, Devon C           11 MCC-SE                 35.51      35.86  
 13 Andrews, Ewan R           12 RRST-SE                   NT      36.28  
 14 Guo, Jamie                11 SAC-SE                    NT      36.51  
 15 Cooper, Chase C           12 ASA-GA                 42.26      37.19  
 16 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                37.60      37.31  
 17 Horne, Andrew J           12 MCC-SE                 40.22      37.45  
 18 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE       36.87      38.51  
 19 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE                 40.85      39.21  
 20 Akins, Noah L             11 MCC-SE                 40.09      39.38  
 21 Knight, Silas J           11 SAC-SE                 39.10      39.44  
 22 Wongmanee, Benjamin N     11 MCC-SE                    NT      41.34  
 23 Andrews, Wyatt T          11 RRST-SE                   NT      42.36  
 24 Murphree, Evan R          11 BAY-SE                    NT      46.39  
 
Event 73  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pulliam, Emma E           10 MCC-SE                 33.47      33.12  
  2 Nave, Jenna K              9 SAC-SE                 35.75      35.54  
  3 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                    NT      35.69  
  4 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 35.58      35.71  
  5 Powe, Mae Mae M           10 MCC-SE                 36.78      35.85  
  6 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                 37.62      36.01  
  7 Petersen, Claire J        10 ASA-GA                 36.49      36.15  
  8 Bohner, Frances M          9 MCC-SE                 39.16      37.65  
  9 Striker, Julia N          10 MCC-SE                 37.47      38.31  
 10 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA                 39.00      39.60  
 11 Bond, Adelaide M           9 MCC-SE                    NT      40.00  
 12 McCoy, Ava C               9 BAY-SE                 42.02      40.72  
 13 Margio, Addie R           10 BAY-SE                 42.91      41.71  
 14 Blalock, Anna Kate K       8 SAC-SE                 47.19      44.00  
 15 Boyd, Ada E                9 BAY-SE                 48.21      44.79  
 16 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA                 47.08      45.41  
 17 Vetzel, Vivian             9 BAY-SE                    NT      46.21  
 18 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA                 43.52      47.15  
 19 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE                 53.90      48.21  
 20 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE                 53.17      48.47  
 21 Obringer, Ella K           9 MCC-SE                    NT      49.35  
 22 Daverson, Madeline A       8 BAY-SE                    NT      49.79  
 23 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               1:00.02      50.89  
 24 Nelson, Camden C           9 BAY-SE                    NT      53.07  
 25 Kinsey, Addison N          8 SAC-SE                    NT      55.90  
 26 Gordon, Maya M             9 ASA-GA                 59.46      56.03  
 27 Parsons, Addie K           8 BAY-SE               1:04.89      56.21  
 
Event 74  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                 34.70      34.19  
  2 Shaw, Kuba O               8 SAC-SE                 36.67      34.38  
  3 Bevill, Ben H             10 MCC-SE                 35.48      34.43  
  4 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 35.99      35.39  
  5 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE                 36.60      37.12  
  6 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                 41.58      39.03  
  7 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 41.96      39.48  
  8 Sallee, Jack M            10 MCC-SE                 41.36      39.91  
  9 Porter, Vincent J         10 BAY-SE                 40.32      40.30  
 10 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 40.84      40.58  
 11 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 43.47      41.01  
 12 Richey, Ward W            10 MCC-SE                 42.95      41.57  
 13 Taylor, Jonas M            9 MCC-SE                    NT      42.92  
 14 Von Canon, Johnny A        7 BAY-SE                 54.13      47.75  
 15 Rabon, Ian E               9 BAY-SE                 50.23      49.08  
 16 Shaw, Karol A              7 SAC-SE                    NT      52.11  
 17 Worsley, Mark             10 ASA-GA                    NT      52.73  
 18 Busby, David H             7 MSA-SE                 56.63      52.87  
 19 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE                56.20    1:00.46  
 
Event 75  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Brighton B         12 MCC-SE               1:29.34    1:30.44  
      43.24   47.20                                                
  2 Sharma, Davina R          12 MCC-SE               1:34.99    1:32.74  
      43.81   48.93                                                
  3 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT    1:37.42  
      44.82   52.60                                                
  4 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE                  NT    1:38.96  
      47.65   51.31                                                
  5 Thompson, Lauren N        11 MCC-SE               1:38.99    1:39.38  
      46.72   52.66                                                
  6 Worsley, Anna G           12 ASA-GA               1:41.85    1:43.12  
      50.27   52.85                                                
  7 Busby, Elizabeth A        12 MSA-SE               1:39.43    1:43.51  
      48.48   55.03                                                
  8 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               1:43.02    1:44.16  
      48.35   55.81                                                
  9 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE               1:47.81    1:45.02  
      50.62   54.40                                                
 10 Miller, Bella N           11 BAY-SE               1:54.11    1:49.74  
      53.93   55.81                                                
 11 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               1:53.40    1:52.19  
      54.19   58.00                                                
 12 Coleman, Maddie Y         12 ASA-GA               1:49.33    1:53.36  
      51.64 1:01.72                                                
 13 Skiles, Reese D           11 BAY-SE               2:14.13    1:53.65  
      54.40   59.25                                                
 14 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               1:54.00    1:55.18  
      53.84 1:01.34                                                
 15 Farner, Kenz B            11 OSC-SE               1:53.09    1:55.27  
      53.98 1:01.29                                                
 16 Nave, Joslin G            11 SAC-SE               1:59.82    1:56.36  
      54.95 1:01.41                                                
 17 Gordan, Divya S           11 ASA-GA                    NT    1:57.90  
      54.76 1:03.14                                                
 18 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               2:00.33    1:59.85  
      20.81 1:39.04                                                
 19 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE               2:03.62    2:01.28  
      57.34 1:03.94                                                
 20 Sapre, Marisa             11 ASA-GA               2:02.29    2:01.57  
      57.36 1:04.21                                                
 21 Jenkins, Emily A          12 The Stingrays-SE          NT    2:07.04  
      59.99 1:07.05                                                
 22 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE               2:06.50    2:08.53  
    1:02.69 1:05.84                                                
 23 Cockerham, Campbell E     11 BAY-SE               2:21.69    2:20.52  
    1:04.99 1:15.53                                                
 -- Speraw, Brithny H         12 BAY-SE               1:50.07         DQ  
      53.21 1:01.07                                                
 
Event 76  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Jack W             12 BAY-SE               1:32.82    1:34.11  
      43.56   50.55                                                
  2 Han, Charlie P            11 BAY-SE               1:38.04    1:35.98  
      45.82   50.16                                                
  3 Flack, Sam J              11 BAY-SE               1:46.23    1:40.31  
      48.06   52.25                                                
  4 Roden, Leo F              11 ASA-GA               1:41.49    1:40.55  
      47.77   52.78                                                
  5 Taylor, Isaac C           12 MCC-SE                    NT    1:42.44  
      49.63   52.81                                                
  6 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               1:42.02    1:44.57  
      49.20   55.37                                                
  7 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE     1:47.44    1:45.06  
      47.51   57.55                                                
  8 McBee, Cole R             12 RRST-SE                   NT    1:46.28  
      50.59   55.69                                                
  9 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              1:47.64    1:46.42  
      50.44   55.98                                                
 10 Walton, Hunter M          12 MCC-SE               1:48.14    1:48.95  
      52.66   56.29                                                
 11 Solarz, Matthew           12 YMTS-SE              1:52.03    1:49.36  
      50.83   58.53                                                
 12 Horne, Andrew J           12 MCC-SE               2:00.19    1:58.70  
      54.96 1:03.74                                                
 13 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE     1:58.34    1:59.43  
      56.29 1:03.14                                                
 14 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE               2:22.26    2:12.89  
    1:02.90 1:09.99                                                
 15 Wongmanee, Benjamin N     11 MCC-SE                    NT    2:15.51  
    1:04.31 1:11.20                                                
 16 Akins, Noah L             11 MCC-SE                    NT    2:16.15  
    1:03.69 1:12.46                                                
 -- Cooper, Chase C           12 ASA-GA                    NT         DQ  
      53.28   59.81                                                
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Margio, Addie R           10 BAY-SE               1:50.20    1:45.44  
      50.56   54.88                                                
  2 Quernemoen, Julia E       10 MCC-SE               1:48.33    1:46.05  
      48.44   57.61                                                
  3 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               1:54.14    1:46.53  
      51.45   55.08                                                
  4 Striker, Julia N          10 MCC-SE               1:48.39    1:49.11  
      52.02   57.09                                                
  5 Nave, Jenna K              9 SAC-SE               1:52.95    1:50.06  
      50.61   59.45                                                
  6 Petersen, Claire J        10 ASA-GA               2:09.80    1:51.50  
      54.12   57.38                                                
  7 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               1:58.80    1:52.17  
      52.13 1:00.04                                                
  8 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                    NT    1:54.71  
      54.33 1:00.38                                                
  9 McCoy, Ava C               9 BAY-SE               2:13.55    1:59.18  
      58.34 1:00.84                                                
 10 Bohner, Frances M          9 MCC-SE                    NT    2:00.15  
      58.76 1:01.39                                                
 11 Bond, Adelaide M           9 MCC-SE                    NT    2:01.29  
      56.27 1:05.02                                                
 12 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA               2:00.75    2:03.39  
      58.50 1:04.89                                                
 13 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA               2:19.34    2:14.33  
    1:05.39 1:08.94                                                
 14 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA               2:06.29    2:14.43  
    1:03.72 1:10.71                                                
 15 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE               2:41.72    2:16.93  
    1:05.63 1:11.30                                                
 16 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               2:53.14    2:27.06  
    1:06.48 1:20.58                                                
 17 Blalock, Anna Kate K       8 SAC-SE               2:27.95    2:27.65  
    1:10.56 1:17.09                                                
 18 Daverson, Madeline A       8 BAY-SE                    NT    2:29.44  
    1:11.68 1:17.76                                                
 19 Kinsey, Addison N          8 SAC-SE                    NT    2:30.84  
    1:13.74 1:17.10                                                
 20 Gordon, Maya M             9 ASA-GA                    NT    2:43.56  
    1:15.98 1:27.58                                                
 21 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE                    NT    2:46.23  
    1:18.27 1:27.96                                                
 -- Vetzel, Vivian             9 BAY-SE                    NT         DQ  
      58.02 1:09.46                                                
 -- Nelson, Camden C           9 BAY-SE                    NT         DQ  
    1:07.15 1:17.20                                                
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Vincent J         10 BAY-SE               1:41.94    1:41.47  
      47.03   54.44                                                
  2 Bevill, Ben H             10 MCC-SE               1:44.43    1:45.12  
      50.05   55.07                                                
  3 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE               1:48.85    1:47.44  
      50.86   56.58                                                
  4 Shaw, Kuba O               8 SAC-SE               1:57.20    1:57.58  
      55.73 1:01.85                                                
  5 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE               1:51.51    1:57.71  
      54.46 1:03.25                                                
  6 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               1:57.29    1:58.19  
      55.66 1:02.53                                                
  7 Sallee, Jack M            10 MCC-SE               1:51.90    1:58.96  
      58.36 1:00.60                                                
  8 Flasch, Henry J            9 BAY-SE               1:57.71    2:00.06  
      56.16 1:03.90                                                
  9 Richey, Ward W            10 MCC-SE               2:01.08    2:02.22  
      59.64 1:02.58                                                
 10 Flasch, Ben L              9 BAY-SE               2:04.78    2:03.05  
      58.44 1:04.61                                                
 11 Myers, Joseph R            9 BAY-SE               2:09.72    2:06.51  
      59.13 1:07.38                                                
 12 Taylor, Jonas M            9 MCC-SE                    NT    2:18.15  
    1:04.51 1:13.64                                                
 13 Worsley, Mark             10 ASA-GA               2:29.93    2:33.20  
    1:11.58 1:21.62                                                
 14 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              2:50.08    2:47.48  
    1:18.37 1:29.11                                                
 -- Rabon, Ian E               9 BAY-SE               2:54.10         DQ  
    1:17.48 1:32.55                                                
 
Event 79  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       12 MCC-SE                 34.19      34.77  
  2 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE                 35.16      35.57  
  3 Sharma, Davina R          12 MCC-SE                 35.94      36.05  
  4 Smith, Brighton B         12 MCC-SE                 37.81      36.76  
  5 Austin, Abi E             12 MCC-SE                 37.13      37.19  
  6 Whited, Ava E             12 MCC-SE                 38.92      38.27  
  7 Lehman, Bella R           12 BAY-SE                 39.67      38.40  
  8 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT      39.32  
  9 Gibson, Kennedy N         12 MSA-SE                 39.10      40.14  
 10 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE                 40.24      40.31  
 11 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE                  NT      40.35  
 12 Thompson, Lauren N        11 MCC-SE                 38.25      40.50  
 13 Sapre, Marisa             11 ASA-GA                 41.37      40.51  
 14 Richey, Emmy F            12 MCC-SE                 43.23      40.67  
 15 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE                 41.43      41.74  
 16 Skiles, Reese D           11 BAY-SE                 55.81      42.06  
 17 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                    NT      42.66  
 18 Flasch, Belle L           11 BAY-SE                 43.95      43.39  
 19 Worsley, Anna G           12 ASA-GA                 43.70      43.70  
 20 Layman, McKenna W         11 SAC-SE                 45.24      44.25  
 21 Coleman, Maddie Y         12 ASA-GA                 41.04      44.92  
 22 Farner, Kenz B            11 OSC-SE                 46.68      45.12  
 23 Daverson, Jenny S         11 BAY-SE                 44.84      45.13  
 24 Nave, Joslin G            11 SAC-SE                 45.61      45.38  
 25 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE                 44.43      46.05  
 26 Cockerham, Campbell E     11 BAY-SE                 47.34      46.97  
 27 Speraw, Brithny H         12 BAY-SE                 46.92      47.18  
 28 Gordan, Divya S           11 ASA-GA                    NT      47.95  
 29 Miller, Bella N           11 BAY-SE                 49.19      49.74  
 30 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                 49.98      50.31  
 31 Jenkins, Emily A          12 The Stingrays-SE          NT      50.82  
 32 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE                 50.92      51.48  
 33 Collier, Abby M           12 RRST-SE                55.99      55.21  
 34 Mathews, Ashlynn V        11 SAC-SE                 56.63      55.84  
 
Event 80  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE                 34.85      35.20  
  2 Powe, Sam P               12 MCC-SE                 36.45      35.96  
  3 Smith, Jack W             12 BAY-SE                 38.39      38.00  
  4 Solarz, Matthew           12 YMTS-SE                40.47      39.77  
  5 Bond, Drew B              12 MCC-SE                 40.76      39.93  
  6 Von Canon, George Y       12 BAY-SE                 40.11      40.50  
  7 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE       39.24      40.64  
  8 Roden, Leo F              11 ASA-GA                 44.09      41.36  
  9 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE       44.55      42.18  
 10 Han, Charlie P            11 BAY-SE                 43.04      42.22  
 11 Flack, Sam J              11 BAY-SE                 43.22      42.36  
 12 Cooper, Chase C           12 ASA-GA                 46.48      43.98  
 13 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE                44.06      45.25  
 14 Knight, Silas J           11 SAC-SE                 46.69      46.35  
 15 Akins, Noah L             11 MCC-SE                    NT      47.52  
 16 Walton, Hunter M          12 MCC-SE                 48.26      47.71  
 17 Guo, Jamie                11 SAC-SE                    NT      48.50  
 18 Horne, Andrew J           12 MCC-SE                 51.56      49.61  
 19 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE                 52.52      49.99  
 20 Andrews, Wyatt T          11 RRST-SE                   NT      50.76  
 21 Obringer, Andrew J        12 MCC-SE               1:03.68      51.55  
 22 Wongmanee, Benjamin N     11 MCC-SE                    NT      55.56  
 23 Murphree, Evan R          11 BAY-SE                    NT    1:05.31  
 -- Andrews, Ewan R           12 RRST-SE                   NT         DQ  
 
Event 81  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE                 39.04      39.32  
  2 Pulliam, Emma E           10 MCC-SE                 41.81      39.51  
  3 Powe, Mae Mae M           10 MCC-SE                 46.03      43.57  
  4 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                 45.42      44.21  
  5 Quernemoen, Julia E       10 MCC-SE                 44.29      44.22  
  6 Petersen, Claire J        10 ASA-GA                 44.50      44.85  
  7 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE                 45.16      44.89  
  8 Bohner, Frances M          9 MCC-SE                 46.51      45.91  
  9 Nave, Jenna K              9 SAC-SE                 45.74      46.01  
 10 Striker, Julia N          10 MCC-SE                 45.34      46.16  
 11 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA                 49.20      46.79  
 12 Bond, Adelaide M           9 MCC-SE                 46.62      47.71  
 13 Margio, Addie R           10 BAY-SE                 47.78      48.81  
 14 Godoy, Tyler T             9 ASA-GA                 52.93      50.80  
 15 McCoy, Ava C               9 BAY-SE                 51.31      52.47  
 16 Griner, Jennifer N         9 ASA-GA                 52.69      52.52  
 17 Frakes, Chloe R            9 MCC-SE               1:02.90      54.02  
 18 Blalock, Anna Kate K       8 SAC-SE                 54.94      55.08  
 19 Gordon, Maya M             9 ASA-GA                    NT      56.61  
 20 Daverson, Madeline A       8 BAY-SE                    NT      57.19  
 21 Nelson, Camden C           9 BAY-SE                    NT      57.58  
 22 Vetzel, Vivian             9 BAY-SE                    NT      57.85  
 23 Kinsey, Addison N          8 SAC-SE                    NT      57.87  
 24 Boyd, Ada E                9 BAY-SE                 53.70      58.22  
 25 Obringer, Ella K           9 MCC-SE                    NT      58.96  
 26 Hoover, KaraLin G          8 BAY-SE                 55.98    1:00.44  
 27 Hamilton, Elizabeth N      9 BAY-SE               1:00.66    1:02.07  
 28 Parsons, Addie K           8 BAY-SE               1:04.01    1:04.27  
 
Event 82  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevill, Ben H             10 MCC-SE                 41.49      41.81  
  2 Shaw, Kuba O               8 SAC-SE                 43.95      42.69  
  3 Waldrep, Luke R            9 BAY-SE                 42.85      44.02  
  4 Gipson, Garet L           10 BAY-SE                 43.49      45.50  
  5 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE                 44.23      45.64  
  6 Sallee, Jack M            10 MCC-SE                 48.10      48.06  
  7 Myers, Joseph R            9 BAY-SE                 47.27      48.56  
  8 Porter, Vincent J         10 BAY-SE                 47.88      49.15  
  9 Flasch, Henry J            9 BAY-SE                 48.67      50.79  
 10 Flasch, Ben L              9 BAY-SE                 52.27      51.60  
 11 Worsley, Mark             10 ASA-GA                 55.20      52.04  
 12 Richey, Ward W            10 MCC-SE                 50.23      54.25  
 13 Taylor, Jonas M            9 MCC-SE                    NT      54.69  
 14 Lehman, Cooper W           9 BAY-SE                 50.99      54.75  
 15 Shaw, Karol A              7 SAC-SE                    NT    1:02.23  
 16 Busby, David H             7 MSA-SE               1:01.47    1:04.30  
 17 Rabon, Ian E               9 BAY-SE               1:04.29    1:08.70  
 18 Von Canon, Johnny A        7 BAY-SE               1:02.95    1:08.91  
 19 Skalicky, Alex J           8 RRST-SE              1:04.42    1:12.50  
 
Event 83  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taliaferro, Ellie E       12 MCC-SE               1:16.53    1:14.93  
      34.74   40.19                                                
  2 Busby, Elizabeth A        12 MSA-SE               1:23.68    1:22.62  
      36.82   45.80                                                
  3 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               1:24.52    1:24.11  
      39.66   44.45                                                
  4 Hudson, Margaret Anne F   12 BAY-SE                    NT    1:28.20  
      36.53   51.67                                                
  5 Suchy, Autumn R           12 OSC-SE                    NT    1:30.45  
      39.86   50.59                                                
  6 DeWolfe, Madeline L       12 Makos-SE                  NT    1:31.50  
      40.47   51.03                                                
  7 Whited, Ava E             12 MCC-SE               1:28.36    1:36.13  
      42.64   53.49                                                
  8 Wood, Emileigh E          12 SAC-SE                    NT    1:39.11  
      42.54   56.57                                                
  9 Lehman, Bella R           12 BAY-SE               1:41.95    1:42.16  
      44.27   57.89                                                
 10 Worsley, Anna G           12 ASA-GA                    NT    1:44.47  
 11 Coleman, Maddie Y         12 ASA-GA                    NT    1:44.59  
 12 Rabon, Brianna F          11 BAY-SE               1:52.81    1:53.87  
      52.19 1:01.68                                                
 13 Murphree, Charlotte W     11 BAY-SE                    NT    2:02.05  
      57.61 1:04.44                                                
 14 Jenkins, Emily A          12 The Stingrays-SE          NT    2:07.04  
      50.91 1:16.13                                                
 
Event 84  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Von Canon, George Y       12 BAY-SE               1:22.08    1:20.63  
      36.76   43.87                                                
  2 Huffhines, Austin E       11 The Stingrays-SE     1:33.32    1:36.62  
      42.30   54.32                                                
  3 Cooper, Chase C           12 ASA-GA               1:55.81    1:38.84  
      45.24   53.60                                                
  4 Snyder, Benjamin R        11 The Stingrays-SE     1:58.71    1:54.61  
      49.58 1:05.03                                                
  5 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE                    NT    2:53.45  
    1:18.69 1:34.76                                                
 
Event 85  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powe, Mae Mae M           10 MCC-SE                    NT    1:36.53  
      45.73   50.80                                                
  2 Bond, Madeline J          10 MCC-SE                    NT    1:36.58  
      43.34   53.24                                                
  3 Petersen, Claire J        10 ASA-GA                    NT    1:43.52  
      48.78   54.74                                                
  4 Pulliam, Emma E           10 MCC-SE               1:41.94    1:44.51  
      42.14 1:02.37                                                
  5 Quernemoen, Julia E       10 MCC-SE               1:53.44    1:47.18  
      45.24 1:01.94                                                
  6 Lydon, Ellie R             9 BAY-SE               1:52.81    1:50.25  
      51.28   58.97                                                
 
Event 86  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gipson, Garet L           10 BAY-SE               2:01.31    1:54.67  
      51.78 1:02.89                                                
  2 Rollins, Harrison G       10 SAC-SE               1:58.97    2:00.69  
      51.99 1:08.70                                                
 
Event 87  Girls 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gibson, Kennedy N         12 MSA-SE               5:24.38    5:20.93  
      35.10   39.24   40.20   41.29   41.49   41.74   41.35   40.52
  2 Austin, Abi E             12 MCC-SE               5:26.21    5:22.51  
      38.26   42.20   41.30   41.68   40.97   41.03   39.83   37.24
  3 Smith, Brighton B         12 MCC-SE               5:24.02    5:25.20  
      36.90   41.65   42.35   42.55   41.18   41.00   40.88   38.69
  4 Busby, Elizabeth A        12 MSA-SE               5:24.62    5:32.35  
      36.14   41.48   41.93   42.59   42.03   43.11   42.66   42.41
  5 Sharma, Davina R          12 MCC-SE               6:05.33    5:35.08  
      38.35   43.18   42.78   42.64   41.93   43.09   41.96   41.15
  6 Richey, Emmy F            12 MCC-SE               5:39.82    5:45.78  
      38.98   43.61   44.87   44.18                   44.07   40.27
  7 Ochel, Allie D            12 MCC-SE                    NT    5:49.93  
      41.22   44.06   44.24   43.37   45.51   43.89   45.09   42.55
  8 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               5:50.24    5:51.04  
      39.11   44.61   45.07   45.35   44.88   44.10   44.31   43.61
  9 Sapre, Marisa             11 ASA-GA               6:14.66    6:00.45  
      41.49   46.57   46.77   47.11   45.34   46.23   44.45   42.49
 10 Flasch, Belle L           11 BAY-SE               6:04.48    6:01.80  
      41.98   45.87   47.19   46.14   46.43   45.68   46.03   42.48
 11 Thurman, Jaxon K          11 BAY-SE               6:13.23    6:04.72  
      38.75   46.78   47.83   48.40   46.80   47.48   46.60   42.08
 12 Coppinger, Laken M        10 BAY-SE               6:23.54    6:28.65  
                                                    1:38.69        
 13 Hodgson, Julia K           9 ASA-GA               7:00.00    6:40.83  
      45.97   53.18   51.36   51.86   50.56   51.36   49.74   46.80
 14 Nave, Joslin G            11 SAC-SE               7:16.51    6:54.68  
      47.88   54.60   52.83   54.08   52.35   53.65   51.04   48.25
 15 Gordan, Divya S           11 ASA-GA               7:05.00    7:02.75  
      43.68   53.19   54.26   55.02   55.80   55.69   54.25   50.86
 
Event 88  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Powe, Sam P               12 MCC-SE               5:09.43    5:06.07  
      34.25   38.87   39.65   40.41   39.13   39.45   38.45   35.86
  2 McDaniel, Jacob K         12 MCC-SE               5:25.24    5:07.96  
      34.35   39.90   39.63   40.34   39.00   40.41   37.55   36.78
  3 Han, Charlie P            11 BAY-SE               5:26.55    5:21.13  
      35.91   40.19   40.15   41.04   41.14   42.05   41.32   39.33
  4 Smith, Jack W             12 BAY-SE               5:29.01    5:45.77  
      36.51   44.02   44.85   45.47   43.56   45.61   43.33   42.42
  5 Roden, Leo F              11 ASA-GA               6:10.36    5:53.54  
      39.78   44.31   46.43   45.74   46.44   45.69   45.24   39.91
  6 Von Canon, George Y       12 BAY-SE               5:52.11    5:54.28  
      37.81   44.60   46.08   45.41   46.14   47.12   45.55   41.57
  7 Frakes, Devon C           11 MCC-SE               5:58.50    6:00.61  
      38.30   45.65   46.35   47.03   46.24   46.76   46.14   44.14
  8 McBee, Cole R             12 RRST-SE                   NT    6:02.61  
      41.19   44.99   46.55   47.84   46.57   46.94   44.87   43.66
  9 Flack, Sam J              11 BAY-SE               6:39.16    6:05.84  
      41.64   46.73   47.20   46.56   47.23   46.68   45.70   44.10
 10 Skalicky, T.J. J          11 RRST-SE              7:22.23    6:20.01  
      40.76   48.41   48.68   48.49   50.18   48.70   48.50   46.29
 11 Bevill, Ben H             10 MCC-SE               6:35.82    6:25.12  
      40.46   47.71   49.53   50.77   49.77   50.46   49.39   47.03