Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 4/20/2017 01:17 PM
        2017SE Arena Long Course Invitational - 4/28/2017 to 4/30/2017         
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                   3:27.75        
  2  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                   3:32.23        
  3  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    3:46.53        
  4  Wagner, London L              10 CCAC-GA                   3:48.68        
  5  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                     3:55.81        
  6  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                     3:59.53        
  7  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                   4:07.89        
  8  Reuthe, Willow E               9 ENSW-SE                   4:35.43        
  9  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 10  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                        NT        
 11  Lauria, Madison M             10 SA-GA                          NT        
 12  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                        NT        
 13  Solimine, Lila R               9 ENSW-SE                        NT        
 14  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                         NT        
 15  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 16  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                         NT        
 17  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                         NT        
 18  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 19  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 20  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 21  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 2  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                   2:55.08        
  2  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    3:19.76        
  3  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                   3:25.91        
  4  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           3:26.62        
  5  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           3:46.93        
  6  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           3:51.61        
  7  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    3:52.68        
  8  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           4:03.54        
  9  Anders, Jacob R               10 SA-GA                          NT        
 10  Henry, Derek A                10 SA-GA                          NT        
 11  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 12  Petty, Damon II H             10 ENSW-SE                        NT        
 13  McClung, Asher C               8 ENSW-SE                        NT        
 14  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                         NT        
 15  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 3  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harris, Emily P               12 ENSW-SE                   2:38.98        
  2  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE           2:53.81        
  3  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE           2:55.88        
  4  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           3:03.31        
  5  Petty, Maggie A               12 ENSW-SE                   3:05.99        
  6  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    3:14.92        
  7  Brown, Rachael C              11 SA-GA                     3:15.25        
  8  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           3:16.71        
  9  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                     3:17.27        
 10  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    3:20.51        
 11  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                   3:20.75        
 12  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                   3:20.98        
 13  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    3:21.14        
 14  Gilson, Natalie R             12 SA-GA                     3:23.00        
 15  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           3:23.40        
 16  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                   3:23.93        
 17  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                   3:24.51        
 18  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           3:30.35        
 19  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                     3:31.25        
 20  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    3:32.74        
 21  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                    3:36.93        
 22  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    3:44.68        
 23  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    3:54.56        
 24  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    4:18.60        
 25  Urban, Danielle P             12 SA-GA                          NT        
 26  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                          NT        
 27  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                          NT        
 28  Clinton, Callie M             12 ENSW-SE                        NT        
 29  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 30  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 31  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 4  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                  2:50.16        
  2  Serbin, Carson P              12 MTSC-SE                   2:54.85        
  3  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    2:56.55        
  4  Miller, Carter J              11 ENSW-SE                   2:57.61        
  5  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                   2:58.47        
  6  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    3:07.54        
  7  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           3:21.05        
  8  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           3:25.85        
  9  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    4:08.85        
 10  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                         NT        
 11  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 12  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 5  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   5:00.23        
  2  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    5:15.87        
  3  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    5:28.62        
  4  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    5:30.12        
  5  Ivey, Emily A                 14 Tennessee AQ-SE           5:30.39        
  6  Pass, Rebekah L               15 Tennessee AQ-SE           5:40.42        
  7  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    5:43.70        
  8  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    5:53.67        
  9  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     5:57.16        
 10  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   6:00.23        
 11  Arps, Kassie G                12 SA-GA                     6:20.78        
 12  McNamara, Hanna E             12 SA-GA                     6:21.44        
 13  Hughes, Brooke N              14 ENSW-SE                        NT        
 14  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 15  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 6  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                    4:47.88        
  2  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    4:51.21        
  3  Horne, Thomas R               15 Tennessee AQ-SE           4:51.73        
  4  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   4:57.86        
  5  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   4:59.98        
  6  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    5:11.55        
  7  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   5:12.23        
  8  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   5:15.23        
  9  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    5:20.72        
 10  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    5:24.83        
 11  Petty, Evan J                 14 ENSW-SE                   5:25.48        
 12  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    5:29.48        
 13  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           5:31.46        
 14  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE           5:46.28        
 15  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    5:47.29        
 16  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    5:48.10        
 17  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           6:34.46        
 18  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    6:36.64        
 19  Kim, Brandon D                11 SA-GA                          NT        
 20  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                         NT        
 21  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                         NT        
 
Event 7  Girls 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           5:31.33        
  2  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE           5:41.55        
  3  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE           5:42.39        
  4  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    5:50.24        
  5  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                   5:59.50        
  6  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                     6:03.59        
  7  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                   6:09.64        
  8  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                   6:10.28        
  9  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           6:12.10        
 10  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           6:20.93        
 11  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    6:23.54        
 12  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                   6:26.95        
 13  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                   6:27.28        
 14  Urban, Danielle P             12 SA-GA                     6:36.16        
 15  Wagner, London L              10 CCAC-GA                   6:45.45        
 16  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    6:56.76        
 17  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 18  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                          NT        
 19  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                          NT        
 20  Davis, Jessica K              11 SA-GA                          NT        
 21  Brown, Rachael C              11 SA-GA                          NT        
 22  Lauria, Madison M             10 SA-GA                          NT        
 23  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                          NT        
 24  Bone, Simmons L               10 ENSW-SE                        NT        
 25  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                         NT        
 26  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                         NT        
 27  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                         NT        
 28  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                         NT        
 29  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 30  Miller, Bella N               12 BAY-SE                         NT        
 31  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 32  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE                NT        
 33  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 8  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                  5:12.43        
  2  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    5:17.54        
  3  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                   5:28.57        
  4  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                   5:46.62        
  5  Miller, Carter J              11 ENSW-SE                   5:49.05        
  6  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           5:51.28        
  7  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           5:54.59        
  8  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    6:12.97        
  9  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           6:20.04        
 10  Anders, Jacob R               10 SA-GA                     6:33.06        
 11  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                   6:36.80        
 12  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           6:37.73        
 13  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           6:42.85        
 14  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    6:54.83        
 15  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           6:59.95        
 16  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           7:01.10        
 17  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    8:03.40        
 18  Oliver, Race D                11 SA-GA                          NT        
 19  Skidmore III, William L       12 SA-GA                          NT        
 20  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
 
Event 9  Girls 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    4:32.74        
  2  Chelsvig, Kallie J            15 ENSW-SE                   4:35.26        
  3  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   4:45.58        
  4  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    4:48.01        
  5  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    4:50.74        
  6  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    4:51.10        
  7  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           4:51.71        
  8  Massey, Elizabeth A           17 ENSW-SE                   4:54.60        
  9  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    4:55.63        
 10  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           4:57.35        
 11  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    5:00.42        
 12  O'Heron, Emma K               16 ENSW-SE                   5:02.02        
 13  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                   5:02.64        
 14  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE           5:04.38        
 15  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           5:05.52        
 16  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    5:05.70        
 17  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           5:06.26        
 18  Pilkinton, Ophelia A          16 ENSW-SE                   5:09.10        
 19  Davis, Sarah C                13 SA-GA                     5:10.41        
 20  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    5:11.47        
 21  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           5:17.86        
 22  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     5:18.43        
 23  Chiles, Corinne E             15 Tennessee AQ-SE           5:18.54        
 24  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    5:23.67        
 25  McNamara, Hanna E             12 SA-GA                     5:25.36        
 26  Burks, Cordelia J             14 MTSC-SE                   5:25.60        
 27  Anders, Maggie E              13 SA-GA                     5:26.11        
 28  Knight, Mary M                14 Tennessee AQ-SE           5:28.19        
 29  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    5:33.98        
 30  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   5:44.18        
 31  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   5:45.23        
 32  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           5:45.30        
 33  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   5:46.88        
 34  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    5:47.09        
 35  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    5:57.72        
 36  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                    6:03.94        
 37  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    6:29.08        
 38  Oliver, Raine E               13 SA-GA                     6:45.64        
 39  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                       NT        
 40  Flatt, Amanda B               18 SA-GA                          NT        
 41  Brown, Camille T              13 SA-GA                          NT        
 42  Cash, Olivia C                13 SA-GA                          NT        
 43  Scourlas, Peyton J            13 SA-GA                          NT        
 44  Smith, Courtney H             14 SA-GA                          NT        
 45  Ammon, Vaughn E               16 ENSW-SE                        NT        
 46  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                         NT        
 47  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 10  Boys 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lattin, Matthew J             17 ENSW-SE                   4:15.33        
  2  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    4:15.75        
  3  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   4:16.44        
  4  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   4:27.12        
  5  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    4:30.73        
  6  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    4:35.45        
  7  McIntire, Kas K               16 ENSW-SE                   4:37.83        
  8  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    4:37.85        
  9  France, Patrick R             14 ENSW-SE                   4:37.94        
 10  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    4:43.46        
 11  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    4:45.66        
 12  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           4:47.01        
 13  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    4:52.69        
 14  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           4:52.70        
 15  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           4:53.87        
 16  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    4:54.51        
 17  McIntire, Christian C         14 ENSW-SE                   4:55.28        
 18  Bailey, Weston W              17 ENSW-SE                   4:57.93        
 19  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    4:59.33        
 20  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                     5:01.00        
 21  Hondorf, Vidar M              14 Tennessee AQ-SE           5:01.16        
 22  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    5:01.58        
 23  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    5:06.83        
 24  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           5:08.44        
 25  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    5:10.99        
 26  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    5:12.54        
 27  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           5:12.86        
 28  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                   5:17.07        
 29  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   5:17.17        
 30  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           5:17.72        
 31  Boyle, Josiah R               16 Tennessee AQ-SE           5:19.99        
 32  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   5:22.42        
 33  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    5:29.01        
 34  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    5:32.91        
 35  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    5:37.72        
 36  Barsch, Martin                13 CCAC-GA                        NT        
 37  Grailer, Travis J             15 SA-GA                          NT        
 
Event 11  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Atkinson, Jules I             13 MTSC-SE                   2:34.36        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:38.58        
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:39.61        
  4  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           2:39.73        
  5  Platt, Victoria L             14 STAC-SE                   2:40.59        
  6  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     2:41.14        
  7  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                   2:46.32        
  8  Mesihovic, Sara               13 SA-GA                     2:47.27        
  9  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    2:47.98        
 10  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           2:48.45        
 11  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           2:48.61        
 12  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           2:48.84        
 13  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   2:52.48        
 14  Molpus, Lauren G              13 ENSW-SE                   2:52.53        
 15  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           2:53.16        
 16  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE           2:54.96        
 17  Orr, Kailey R                 13 STAC-SE                   2:55.30        
 18  Pucci, Ash E                  14 RRST-SE                   2:57.68        
 19  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE           2:59.46        
 20  Hughes, Brooke N              14 ENSW-SE                   3:02.03        
 21  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    3:02.13        
 22  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    3:02.91        
 23  Anders, Maggie E              13 SA-GA                     3:05.09        
 24  Cash, Olivia C                13 SA-GA                     3:10.09        
 25  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                    3:11.82        
 26  Everett, Jordan A             14 SA-GA                     3:12.76        
 27  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   3:15.35        
 28  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    3:15.77        
 29  Krebs, Grayson E              13 ENSW-SE                   3:18.77        
 30  Pierucki, Emma C              13 MTSC-SE                   3:20.12        
 31  Davis, Sarah C                13 SA-GA                     3:27.53        
 32  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    3:37.71        
 33  Barrett, Kayla E              14 RRST-SE                   3:44.15        
 34  Smith, Courtney H             14 SA-GA                     3:50.51        
 35  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                   3:57.27        
 36  Oliver, Raine E               13 SA-GA                     4:02.60        
 37  Luna, Alexa M                 14 STAC-SE                        NT        
 38  Myers, Lucie E                14 STAC-SE                        NT        
 39  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                       NT        
 40  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                       NT        
 41  Pierce, Taylor M              14 MTSC-SE                        NT        
 42  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE               NT        
 43  Bystritskii, Masha            13 The Stingrays-SE               NT        
 44  Jones, Madelyn K              13 SA-GA                          NT        
 45  Self, Kylie E                 13 SA-GA                          NT        
 46  Brown, Camille T              13 SA-GA                          NT        
 47  Chavis, Seema A               13 SA-GA                          NT        
 48  Solomon, Ally E               13 ENSW-SE                        NT        
 49  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 50  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 12  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kozemko, Ben M                14 Tennessee AQ-SE           2:16.44        
  2  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    2:25.27        
  3  Petty, Evan J                 14 ENSW-SE                   2:29.34        
  4  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           2:32.66        
  5  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   2:34.26        
  6  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE           2:35.02        
  7  Edwards, Eric T               14 ENSW-SE                   2:36.62        
  8  Maupin, Colby R               14 Tennessee AQ-SE           2:37.51        
  9  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:37.97        
 10  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           2:38.45        
 11  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:44.12        
 12  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:44.92        
 13  Murray, Colin A               14 ENSW-SE                   2:44.97        
 14  McCall, Rob R                 14 ENSW-SE                   2:46.11        
 15  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           2:46.23        
 16  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           2:49.00        
 17  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                   2:50.88        
 18  France, Patrick R             14 ENSW-SE                   2:51.02        
 19  Lucy, Noah G                  14 ENSW-SE                   2:52.13        
 20  Freeman, Evan M               14 MTSC-SE                   2:52.51        
 21  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    2:52.89        
 22  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           2:52.99        
 23  Henschel, Jonathan M          13 ENSW-SE                   2:53.49        
 24  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           2:55.70        
 25  Van Derhei, Aidan M           14 SA-GA                     2:56.20        
 26  Sweetman, Caden G             13 STAC-SE                   2:56.59        
 27  Jones, Tommy L                14 ENSW-SE                   2:56.74        
 28  Galbreath, Carter S           13 ENSW-SE                   2:56.76        
 29  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:57.66        
 30  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE           2:58.76        
 31  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           2:59.13        
 32  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           3:00.69        
 33  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   3:03.62        
 34  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           3:03.82        
 35  Slabiak, Connor J             13 SA-GA                     3:06.54        
 36  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    3:07.04        
 37  Fernandez, Tyler S            13 ENSW-SE                   3:11.68        
 38  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           3:12.44        
 39  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                   3:13.96        
 40  McBee, Cole R                 13 RRST-SE                   3:22.74        
 41  Tindall, Colin C              14 STAC-SE                        NT        
 42  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE               NT        
 43  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE               NT        
 44  Kennedy, Ryan C               13 SA-GA                          NT        
 45  Casteel, Michael A            13 SA-GA                          NT        
 
Event 13  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Massey, Alex E                15 ENSW-SE                   2:24.61        
  2  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:24.63        
  3  Sanders, Lindsey C            16 Tennessee AQ-SE           2:28.23        
  4  Banick, Mary Margaret M       18 Tennessee AQ-SE           2:28.27        
  5  Slayton, Ashley M             16 Makos-SE                  2:31.47        
  6  Wong, Katie C                 14 SA-GA                     2:32.92        
  7  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    2:33.02        
  8  Martin, Emma E                15 Tennessee AQ-SE           2:33.09        
  9  Kitahara, Kendall Y           17 ENSW-SE                   2:33.24        
 10  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:35.92        
 11  Tankersley, Abigail G         17 Tennessee AQ-SE           2:36.67        
 12  Jenkins, Lily F               17 Un-Makos-SE               2:37.18        
 13  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                   2:37.56        
 14  Van Noy, Natalie B            17 ENSW-SE                   2:37.73        
 15  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    2:38.85        
 16  Grisham, Lexi L               16 MTSC-SE                   2:39.04        
 17  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           2:40.15        
 18  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           2:40.86        
 19  Pass, Rebekah L               15 Tennessee AQ-SE           2:42.01        
 20  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    2:42.79        
 21  Wei, Emily L                  14 SA-GA                     2:43.57        
 22  Catchpole, Ashley G           15 Tennessee AQ-SE           2:43.57        
 23  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           2:46.81        
 24  Self, Haley J                 15 SA-GA                     2:49.97        
 25  Chiles, Corinne E             15 Tennessee AQ-SE           2:51.22        
 26  Knight, Mary M                14 Tennessee AQ-SE           2:51.31        
 27  Atkinson, Simone E            16 MTSC-SE                   2:51.41        
 28  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE           2:54.01        
 29  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   2:54.34        
 30  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE           2:57.78        
 31  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           2:58.32        
 32  Nichols, Saulye N             15 CCAC-GA                   2:59.21        
 33  Arps, Kassie G                12 SA-GA                     3:01.19        
 34  Haverland, Brooke             16 CCAC-GA                   3:03.19        
 35  McNamara, Hanna E             12 SA-GA                     3:04.19        
 36  Herman, Katie E               12 SA-GA                     3:19.14        
 37  Henderson, Yani M             15 STAC-SE                        NT        
 38  Flatt, Amanda B               18 SA-GA                          NT        
 39  Robertson, Selah G            15 ENSW-SE                        NT        
 
Event 14  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                18 BAY-SE                    2:12.13        
  2  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                    2:12.33        
  3  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    2:13.83        
  4  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   2:16.98        
  5  Hamilton, Jack P              17 Tennessee AQ-SE           2:17.36        
  6  Sanders, Ethan L              17 Tennessee AQ-SE           2:17.68        
  7  Martin, Stephen S             17 Tennessee AQ-SE           2:17.92        
  8  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   2:18.24        
  9  Maupin, Brooks T              16 Tennessee AQ-SE           2:18.61        
 10  Horne, Thomas R               15 Tennessee AQ-SE           2:18.80        
 11  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:25.72        
 12  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    2:25.83        
 13  Browne, Jake R                15 ENSW-SE                   2:27.58        
 14  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    2:28.02        
 15  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                   2:29.64        
 16  Kredich, Coleman A            15 Tennessee AQ-SE           2:31.26        
 17  Beachboard, Jackson D         16 Makos-SE                  2:31.34        
 18  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                   2:31.60        
 19  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:31.64        
 20  Hondorf, Vidar M              14 Tennessee AQ-SE           2:31.96        
 21  Mangrum, Nathan L             15 MTSC-SE                   2:33.02        
 22  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE           2:33.51        
 23  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           2:33.82        
 24  McIntire, Kas K               16 ENSW-SE                   2:35.15        
 25  Nosarzewski, Julian T         16 Tennessee AQ-SE           2:35.35        
 26  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           2:36.80        
 27  Williams, Hayden M            17 Tennessee AQ-SE           2:36.87        
 28  Kennedy, Logan R              16 SA-GA                     2:42.62        
 29  Wade, Jacob D                 17 RRST-SE                   2:43.24        
 30  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    2:46.86        
 31  Battle, Jacob R               15 SA-GA                     2:47.78        
 32  Working, Gage                 15 MTSC-SE                   2:47.82        
 33  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   2:48.12        
 34  Marsh, Ethan K                16 Tennessee AQ-SE           2:48.64        
 35  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                     2:53.31        
 36  Boyle, Josiah R               16 Tennessee AQ-SE           2:55.59        
 37  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    2:56.58        
 38  Oliver, Race D                11 SA-GA                     3:21.19        
 39  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE               NT        
 40  Snyder, Travis W              16 The Stingrays-SE               NT        
 41  Grailer, Travis J             15 SA-GA                          NT        
 42  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 15  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     1:22.42        
  2  Burks, Cordelia J             14 MTSC-SE                   1:25.36        
  3  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           1:25.40        
  4  Platt, Victoria L             14 STAC-SE                   1:26.57        
  5  Hughes, Brooke N              14 ENSW-SE                   1:27.56        
  6  Mesihovic, Sara               13 SA-GA                     1:28.31        
  7  Solomon, Ally E               13 ENSW-SE                   1:28.84        
  8  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    1:29.22        
  9  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           1:29.69        
 10  Everett, Jordan A             14 SA-GA                     1:30.75        
 11  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           1:31.30        
 12  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           1:32.14        
 13  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                   1:33.12        
 14  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    1:34.20        
 15  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           1:34.54        
 16  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   1:34.97        
 17  Cash, Olivia C                13 SA-GA                     1:37.68        
 18  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                  1:37.85        
 19  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   1:39.50        
 20  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE           1:39.62        
 21  Pierucki, Emma C              13 MTSC-SE                   1:39.74        
 22  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   1:39.85        
 23  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE           1:41.15        
 24  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    1:41.58        
 25  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                    1:43.02        
 26  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    1:50.07        
 27  Cevallos, Maya E              14 STAC-SE                   1:51.70        
 28  Self, Kylie E                 13 SA-GA                     1:58.56        
 29  Barrett, Kayla E              14 RRST-SE                   2:04.46        
 30  Oliver, Raine E               13 SA-GA                     2:04.65        
 31  Smith, Kira N                 14 SA-GA                     2:10.72        
 32  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                   2:16.60        
 33  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          2:22.31        
 34  Stewart, Autumn R             14 STAC-SE                   2:25.66        
 35  Collier, Abby M               13 RRST-SE                        NT        
 36  Luna, Alexa M                 14 STAC-SE                        NT        
 37  Myers, Lucie E                14 STAC-SE                        NT        
 38  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                       NT        
 39  Lemmon, Amelia G              13 MTSC-SE                        NT        
 40  Kelly, Makaili C              13 MTSC-SE                        NT        
 41  Bystritskii, Masha            13 The Stingrays-SE               NT        
 42  Jones, Madelyn K              13 SA-GA                          NT        
 43  Brown, Camille T              13 SA-GA                          NT        
 44  Stettler, Emily J             13 SA-GA                          NT        
 45  Rayburn, Julia T              14 ENSW-SE                        NT        
 46  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 47  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 16  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kozemko, Ben M                14 Tennessee AQ-SE           1:11.36        
  2  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   1:16.28        
  3  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    1:19.40        
  4  Petty, Evan J                 14 ENSW-SE                   1:20.12        
  5  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           1:20.85        
  6  France, Patrick R             14 ENSW-SE                   1:21.05        
  7  Edwards, Eric T               14 ENSW-SE                   1:22.12        
  8  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           1:22.33        
  9  McIntire, Christian C         14 ENSW-SE                   1:23.34        
 10  Murray, Colin A               14 ENSW-SE                   1:23.92        
 11  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE           1:31.31        
 12  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           1:31.41        
 13  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    1:32.77        
 14  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           1:33.78        
 15  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   1:34.63        
 16  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           1:35.33        
 17  Jones, Tommy L                14 ENSW-SE                   1:36.09        
 18  Henschel, Jonathan M          13 ENSW-SE                   1:36.63        
 19  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           1:37.51        
 20  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE           1:37.78        
 21  McBee, Cole R                 13 RRST-SE                   1:38.23        
 22  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           1:39.03        
 23  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                   1:40.19        
 24  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE           1:40.64        
 25  Galbreath, Carter S           13 ENSW-SE                   1:40.79        
 26  Maupin, Colby R               14 Tennessee AQ-SE           1:40.81        
 27  Van Derhei, Aidan M           14 SA-GA                     1:41.07        
 28  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           1:44.13        
 29  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    1:46.13        
 30  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                   1:46.16        
 31  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           1:47.28        
 32  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    1:47.61        
 33  Fernandez, Tyler S            13 ENSW-SE                   1:48.38        
 34  Lane, Eric W                  14 MTSC-SE                   1:49.36        
 35  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           1:51.96        
 36  Casteel, Michael A            13 SA-GA                     2:00.08        
 37  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE          2:10.08        
 38  Buchanan, Mathias M           13 Makos-SE                       NT        
 39  Barsch, Martin                13 CCAC-GA                        NT        
 40  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE               NT        
 41  Childs, Chase T               14 SA-GA                          NT        
 
Event 17  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sanders, Lindsey C            16 Tennessee AQ-SE           1:16.54        
  2  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    1:17.11        
  3  Digby, Simone I               17 Tennessee AQ-SE           1:19.47        
  4  Grisham, Lexi L               16 MTSC-SE                   1:20.30        
  5  Martin, Emma E                15 Tennessee AQ-SE           1:20.61        
  6  Hubbuch, Kayla M              17 MTSC-SE                   1:20.83        
  7  Jenkins, Lily F               17 Un-Makos-SE               1:21.07        
  8  Wong, Katie C                 14 SA-GA                     1:21.78        
  9  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    1:22.06        
 10  Kitahara, Kendall Y           17 ENSW-SE                   1:24.34        
 11  Tankersley, Abigail G         17 Tennessee AQ-SE           1:24.38        
 12  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           1:25.04        
 13  Urban, Danielle P             12 SA-GA                     1:25.64        
 14  Catchpole, Ashley G           15 Tennessee AQ-SE           1:25.68        
 15  Henschel, Emma C              17 ENSW-SE                   1:25.72        
 16  Ivey, Emily A                 14 Tennessee AQ-SE           1:26.99        
 17  Bingham, Reese T              17 CCAC-GA                   1:29.29        
 18  Massey, Elizabeth A           17 ENSW-SE                   1:30.61        
 19  Muraskin, Allysa L            18 Tennessee AQ-SE           1:30.90        
 20  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   1:31.70        
 21  Williams, Jordan L            15 ENSW-SE                   1:35.73        
 22  Nichols, Saulye N             15 CCAC-GA                   1:36.50        
 23  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   1:36.67        
 24  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           1:37.86        
 25  Atkinson, Simone E            16 MTSC-SE                   1:40.14        
 26  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                     1:45.63        
 27  Bell, Ashlyn B                16 MTSC-SE                   1:52.62        
 28  Stansbury, Sarah D            17 STAC-SE                        NT        
 29  Henderson, Yani M             15 STAC-SE                        NT        
 30  Potter, Sarah E               17 MTSC-SE                        NT        
 
Event 18  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                    1:07.89        
  2  Dillard, Jarel A              16 MTSC-SE                   1:08.49        
  3  Nosarzewski, Julian T         16 Tennessee AQ-SE           1:09.60        
  4  Lattin, Matthew J             17 ENSW-SE                   1:09.83        
  5  Kyriakidis, Seth S            18 ENSW-SE                   1:10.28        
  6  Glasson, Michael C            16 ENSW-SE                   1:11.58        
  7  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    1:13.21        
  8  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE           1:15.00        
  9  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    1:15.32        
 10  Martin, Stephen S             17 Tennessee AQ-SE           1:15.35        
 11  Browne, Jake R                15 ENSW-SE                   1:16.44        
 12  Twillie, Joshua A             17 MTSC-SE                   1:17.02        
 13  Beachboard, Jackson D         16 Makos-SE                  1:17.55        
 14  Hondorf, Vidar M              14 Tennessee AQ-SE           1:20.11        
 15  Weaver, Lane T                16 MTSC-SE                   1:21.35        
 16  Lane, Brock W                 16 MTSC-SE                   1:22.44        
 17  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                   1:23.21        
 18  Coleman Jr, Telly D           15 STAC-SE                   1:23.55        
 19  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   1:27.27        
 20  Arias Gutierrez, Jose D       17 RRST-SE                   1:27.84        
 21  Battle, Jacob R               15 SA-GA                     1:30.41        
 22  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    1:30.89        
 23  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                     1:34.23        
 24  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                   1:34.42        
 25  Working, Gage                 15 MTSC-SE                   1:37.70        
 26  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    1:38.91        
 27  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                   1:40.41        
 28  Oliver, Race D                11 SA-GA                     1:49.74        
 29  Snyder, Travis W              16 The Stingrays-SE          2:30.55        
 30  Mangrum, Nathan L             15 MTSC-SE                        NT        
 31  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE               NT        
 32  Van Peteghem, Julian E        11 SA-GA                          NT        
 
Event 19  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   1:00.69        
  2  Atkinson, Jules I             13 MTSC-SE                   1:03.16        
  3  Carpenter, Avery G            14 ENSW-SE                   1:03.82        
  4  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:04.29        
  5  Orr, Kailey R                 13 STAC-SE                   1:05.24        
  6  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                   1:05.75        
  7  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           1:05.84        
  8  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE           1:05.87        
  9  Khan, Caroline G              14 SA-GA                     1:06.52        
 10  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    1:07.08        
 11  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     1:07.15        
 12  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           1:07.32        
 13  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           1:07.35        
 14  Davis, Sarah C                13 SA-GA                     1:07.44        
 15  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           1:08.01        
 16  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           1:08.88        
 17  Molpus, Lauren G              13 ENSW-SE                   1:09.35        
 18  Burks, Cordelia J             14 MTSC-SE                   1:09.70        
 19  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           1:09.98        
 20  Solomon, Ally E               13 ENSW-SE                   1:10.78        
 21  Scourlas, Peyton J            13 SA-GA                     1:11.10        
 22  Anders, Maggie E              13 SA-GA                     1:11.26        
 23  Hughes, Brooke N              14 ENSW-SE                   1:11.61        
 24  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    1:11.68        
 25  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   1:13.64        
 26  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   1:13.88        
 27  Cash, Olivia C                13 SA-GA                     1:14.08        
 28  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                  1:14.13        
 29  Chavis, Seema A               13 SA-GA                     1:14.15        
 30  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    1:14.48        
 31  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    1:14.81        
 32  Cevallos, Maya E              14 STAC-SE                   1:16.04        
 33  Rayburn, Julia T              14 ENSW-SE                   1:17.56        
 34  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                  1:19.69        
 35  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    1:19.88        
 36  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                    1:20.56        
 37  Pierucki, Emma C              13 MTSC-SE                   1:21.55        
 38  Self, Kylie E                 13 SA-GA                     1:23.34        
 39  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    1:24.63        
 40  Brown, Camille T              13 SA-GA                     1:24.66        
 41  Smith, Courtney H             14 SA-GA                     1:25.13        
 42  Oliver, Raine E               13 SA-GA                     1:25.19        
 43  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          1:29.15        
 44  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                   1:35.04        
 45  Collier, Abby M               13 RRST-SE                   1:38.13        
 46  Smith, Kira N                 14 SA-GA                     1:42.47        
 47  Stewart, Autumn R             14 STAC-SE                   1:47.07        
 48  Luna, Alexa M                 14 STAC-SE                        NT        
 49  Myers, Lucie E                14 STAC-SE                        NT        
 50  Lemmon, Amelia G              13 MTSC-SE                        NT        
 51  Kelly, Makaili C              13 MTSC-SE                        NT        
 52  Bystritskii, Masha            13 The Stingrays-SE               NT        
 53  Jones, Madelyn K              13 SA-GA                          NT        
 54  Stettler, Emily J             13 SA-GA                          NT        
 55  Krebs, Grayson E              13 ENSW-SE                        NT        
 56  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 57  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 20  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kozemko, Ben M                14 Tennessee AQ-SE             56.58        
  2  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      56.93        
  3  France, Patrick R             14 ENSW-SE                     59.58        
  4  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           1:01.86        
  5  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   1:02.70        
  6  Edwards, Eric T               14 ENSW-SE                   1:02.70        
  7  Maupin, Colby R               14 Tennessee AQ-SE           1:03.35        
  8  Lucy, Noah G                  14 ENSW-SE                   1:04.15        
  9  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           1:04.29        
 10  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           1:04.45        
 11  McCall, Rob R                 14 ENSW-SE                   1:04.76        
 12  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           1:04.76        
 13  Freeman, Evan M               14 MTSC-SE                   1:05.30        
 14  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           1:06.83        
 15  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           1:07.32        
 16  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    1:07.47        
 17  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    1:08.52        
 18  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           1:08.52        
 19  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    1:08.62        
 20  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           1:09.01        
 21  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                   1:09.29        
 22  Van Derhei, Aidan M           14 SA-GA                     1:09.48        
 23  Jones, Tommy L                14 ENSW-SE                   1:09.73        
 24  Sweetman, Caden G             13 STAC-SE                   1:10.05        
 25  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    1:10.93        
 26  McBee, Cole R                 13 RRST-SE                   1:12.42        
 27  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE           1:12.55        
 28  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           1:12.79        
 29  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   1:13.01        
 30  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    1:14.22        
 31  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE           1:14.78        
 32  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           1:16.25        
 33  Fernandez, Tyler S            13 ENSW-SE                   1:18.95        
 34  Lane, Eric W                  14 MTSC-SE                   1:22.71        
 35  Casteel, Michael A            13 SA-GA                     1:26.36        
 36  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE          1:37.15        
 37  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE          1:47.68        
 38  Tindall, Colin C              14 STAC-SE                        NT        
 39  Buchanan, Mathias M           13 Makos-SE                       NT        
 40  Barsch, Martin                13 CCAC-GA                        NT        
 41  Childs, Chase T               14 SA-GA                          NT        
 42  Kennedy, Ryan C               13 SA-GA                          NT        
 43  Foster, Will C                14 ENSW-SE                        NT        
 
Event 21  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Laning, Erica I               17 Tennessee AQ-SE             57.15        
  2  Pilkinton, Ophelia A          16 ENSW-SE                     58.79        
  3  Rumpp, Abigail M              17 Tennessee AQ-SE             59.71        
  4  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    1:00.62        
  5  Banick, Mary Margaret M       18 Tennessee AQ-SE           1:00.92        
  6  Van Noy, Natalie B            17 ENSW-SE                   1:01.41        
  7  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    1:01.73        
  8  Slayton, Ashley M             16 Makos-SE                  1:02.24        
  9  Cutcher, Kylie G              14 Tennessee AQ-SE           1:02.34        
 10  Ivey, Emily A                 14 Tennessee AQ-SE           1:02.35        
 11  Hubbuch, Kayla M              17 MTSC-SE                   1:02.84        
 12  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    1:02.87        
 13  Rimmer, Annie A               14 Tennessee AQ-SE           1:02.99        
 14  Grisham, Lexi L               16 MTSC-SE                   1:03.06        
 15  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                   1:03.25        
 16  Chelsvig, Kallie J            15 ENSW-SE                   1:03.38        
 17  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    1:03.38        
 18  Bingham, Reese T              17 CCAC-GA                   1:03.58        
 19  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    1:03.68        
 20  Digby, Simone I               17 Tennessee AQ-SE           1:03.69        
 21  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           1:03.89        
 22  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   1:04.09        
 23  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE           1:04.20        
 24  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           1:04.26        
 25  Johnson, Rita M               17 ENSW-SE                   1:05.19        
 26  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           1:05.25        
 27  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           1:05.46        
 28  Ammon, Vaughn E               16 ENSW-SE                   1:05.69        
 29  Mabry, Kate A                 17 ENSW-SE                   1:05.69        
 30  Wong, Katie C                 14 SA-GA                     1:05.83        
 31  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    1:05.89        
 32  Catchpole, Ashley G           15 Tennessee AQ-SE           1:05.98        
 33  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    1:06.22        
 34  Muraskin, Allysa L            18 Tennessee AQ-SE           1:06.27        
 35  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE           1:06.43        
 36  Henschel, Emma C              17 ENSW-SE                   1:06.77        
 37  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           1:07.53        
 38  Chiles, Corinne E             15 Tennessee AQ-SE           1:07.55        
 39  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   1:07.63        
 40  Self, Haley J                 15 SA-GA                     1:07.77        
 41  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE           1:07.85        
 42  Atkinson, Simone E            16 MTSC-SE                   1:08.03        
 43  Massey, Elizabeth A           17 ENSW-SE                   1:08.20        
 44  O'Heron, Emma K               16 ENSW-SE                   1:08.25        
 45  Johnson, Margaret C           17 ENSW-SE                   1:08.38        
 46  Wei, Emily L                  14 SA-GA                     1:08.96        
 47  Knight, Mary M                14 Tennessee AQ-SE           1:09.19        
 48  Williams, Madisen M           16 MTSC-SE                   1:11.26        
 49  Nichols, Saulye N             15 CCAC-GA                   1:11.94        
 50  Haverland, Brooke             16 CCAC-GA                   1:12.54        
 51  Arps, Kassie G                12 SA-GA                     1:12.89        
 52  McNamara, Hanna E             12 SA-GA                     1:13.82        
 53  Herman, Katie E               12 SA-GA                     1:14.38        
 54  Flatt, Amanda B               18 SA-GA                     1:15.28        
 55  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                     1:20.14        
 56  Urban, Danielle P             12 SA-GA                     1:20.29        
 57  Bell, Ashlyn B                16 MTSC-SE                   1:24.03        
 58  Smith, Kamryn K               11 SA-GA                     1:35.08        
 59  Lugo, Bailey E                15 RRST-SE                        NT        
 60  Stansbury, Sarah D            17 STAC-SE                        NT        
 61  Henderson, Yani M             15 STAC-SE                        NT        
 62  Pierce, Taylor M              14 MTSC-SE                        NT        
 63  King, Aubrey C                11 MTSC-SE                        NT        
 64  Robertson, Selah G            15 ENSW-SE                        NT        
 65  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 22  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lattin, Matthew J             17 ENSW-SE                     52.85        
  2  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                      54.30        
  3  Kredich, Coleman A            15 Tennessee AQ-SE             54.54        
  4  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                     54.97        
  5  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                      55.01        
  6  Kyriakidis, Seth S            18 ENSW-SE                     55.68        
  7  Ray, Ford G                   18 ENSW-SE                     55.81        
  8  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                      56.47        
  9  Gammons, Zac J                17 ENSW-SE                     57.25        
 10  Lane, Brock W                 16 MTSC-SE                     57.52        
 11  Maupin, Brooks T              16 Tennessee AQ-SE             58.20        
 12  Hoogerland, Erik O            16 ENSW-SE                     58.67        
 13  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE             59.00        
 14  Klouda, Josiah B              17 Tennessee AQ-SE             59.32        
 15  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                      59.34        
 16  Tippett, Will W               15 BAY-SE                      59.39        
 17  Green, Jason M                18 BAY-SE                      59.50        
 18  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                     59.97        
 19  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    1:00.06        
 20  Glasson, Michael C            16 ENSW-SE                   1:00.19        
 21  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                   1:00.24        
 22  Williams, Hayden M            17 Tennessee AQ-SE           1:00.46        
 23  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    1:00.47        
 24  Twillie, Joshua A             17 MTSC-SE                   1:01.06        
 25  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           1:01.44        
 26  Weaver, Lane T                16 MTSC-SE                   1:01.47        
 27  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                     1:02.11        
 28  Bailey, Weston W              17 ENSW-SE                   1:02.50        
 29  Coleman Jr, Telly D           15 STAC-SE                   1:02.62        
 30  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    1:03.19        
 31  Dillard, Jarel A              16 MTSC-SE                   1:03.83        
 32  McIntire, Kas K               16 ENSW-SE                   1:03.92        
 33  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           1:04.39        
 34  Wade, Jacob D                 17 RRST-SE                   1:04.53        
 35  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    1:04.64        
 36  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                  1:04.66        
 37  Marsh, Ethan K                16 Tennessee AQ-SE           1:05.34        
 38  Working, Gage                 15 MTSC-SE                   1:05.36        
 39  Robinson, Blaine B            15 MTSC-SE                   1:05.64        
 40  Hondorf, Vidar M              14 Tennessee AQ-SE           1:06.04        
 41  Grailer, Travis J             15 SA-GA                     1:06.19        
 42  Battle, Jacob R               15 SA-GA                     1:06.20        
 43  Arias Gutierrez, Jose D       17 RRST-SE                   1:06.39        
 44  Kennedy, Logan R              16 SA-GA                     1:07.11        
 45  Boyle, Josiah R               16 Tennessee AQ-SE           1:07.92        
 46  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    1:08.56        
 47  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   1:08.62        
 48  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                   1:09.65        
 49  Mangrum, Nathan L             15 MTSC-SE                   1:11.59        
 50  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          1:14.50        
 51  Wade, Joshua D                15 RRST-SE                   1:15.35        
 52  Oliver, Race D                11 SA-GA                     1:19.75        
 53  Snyder, Travis W              16 The Stingrays-SE          1:52.73        
 54  Van Peteghem, Julian E        11 SA-GA                          NT        
 55  Van Peteghem, Oliver M         9 SA-GA                          NT        
 56  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 23  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:34.28        
  2  Carpenter, Avery G            14 ENSW-SE                   2:34.47        
  3  Platt, Victoria L             14 STAC-SE                   2:34.83        
  4  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:35.32        
  5  Mesihovic, Sara               13 SA-GA                     2:41.74        
  6  Atkinson, Jules I             13 MTSC-SE                   2:45.14        
  7  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           2:45.77        
  8  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   2:46.94        
  9  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                   2:54.24        
 10  Orr, Kailey R                 13 STAC-SE                   2:54.58        
 11  Khan, Caroline G              14 SA-GA                     2:56.79        
 12  Anders, Maggie E              13 SA-GA                     2:59.49        
 13  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    3:01.18        
 14  Everett, Jordan A             14 SA-GA                     3:04.78        
 15  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   3:14.17        
 16  Cevallos, Maya E              14 STAC-SE                   3:21.57        
 17  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                   3:41.76        
 18  Burks, Cordelia J             14 MTSC-SE                        NT        
 19  Lemmon, Amelia G              13 MTSC-SE                        NT        
 20  Self, Kylie E                 13 SA-GA                          NT        
 21  Scourlas, Peyton J            13 SA-GA                          NT        
 22  Smith, Courtney H             14 SA-GA                          NT        
 23  Stettler, Emily J             13 SA-GA                          NT        
 24  Krebs, Grayson E              13 ENSW-SE                        NT        
 25  Rayburn, Julia T              14 ENSW-SE                        NT        
 26  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                         NT        
 27  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                         NT        
 28  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 29  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE                NT        
 30  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE                NT        
 31  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 32  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE                NT        
 33  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 34  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE                NT        
 35  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 24  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    2:19.01        
  2  Petty, Evan J                 14 ENSW-SE                   2:25.58        
  3  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:30.56        
  4  Maupin, Colby R               14 Tennessee AQ-SE           2:32.10        
  5  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   2:32.28        
  6  McCall, Rob R                 14 ENSW-SE                   2:36.81        
  7  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           2:40.71        
  8  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE           2:41.11        
  9  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           2:41.39        
 10  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           2:42.61        
 11  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:48.63        
 12  Freeman, Evan M               14 MTSC-SE                   2:52.40        
 13  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           2:55.38        
 14  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                   3:00.75        
 15  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE           3:02.78        
 16  Slabiak, Connor J             13 SA-GA                     3:09.76        
 17  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   3:10.23        
 18  Sweetman, Caden G             13 STAC-SE                        NT        
 19  Buchanan, Mathias M           13 Makos-SE                       NT        
 20  Barsch, Martin                13 CCAC-GA                        NT        
 21  Lane, Eric W                  14 MTSC-SE                        NT        
 22  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                        NT        
 23  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE               NT        
 24  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE               NT        
 25  Kennedy, Ryan C               13 SA-GA                          NT        
 26  Van Derhei, Aidan M           14 SA-GA                          NT        
 27  Casteel, Michael A            13 SA-GA                          NT        
 28  Henschel, Jonathan M          13 ENSW-SE                        NT        
 29  Foster, Will C                14 ENSW-SE                        NT        
 30  Galbreath, Carter S           13 ENSW-SE                        NT        
 31  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE                NT        
 32  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE                NT        
 33  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE                NT        
 34  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE                NT        
 35  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 25  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Massey, Alex E                15 ENSW-SE                   2:21.56        
  2  Chelsvig, Kallie J            15 ENSW-SE                   2:23.22        
  3  Laning, Erica I               17 Tennessee AQ-SE           2:23.72        
  4  Rumpp, Abigail M              17 Tennessee AQ-SE           2:25.41        
  5  Slayton, Ashley M             16 Makos-SE                  2:28.03        
  6  Rimmer, Annie A               14 Tennessee AQ-SE           2:30.16        
  7  Sanders, Lindsey C            16 Tennessee AQ-SE           2:31.56        
  8  Cutcher, Kylie G              14 Tennessee AQ-SE           2:32.12        
  9  Self, Haley J                 15 SA-GA                     2:33.83        
 10  Kitahara, Kendall Y           17 ENSW-SE                   2:33.85        
 11  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    2:33.90        
 12  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                   2:34.05        
 13  Mabry, Kate A                 17 ENSW-SE                   2:38.77        
 14  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:39.15        
 15  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           2:39.47        
 16  Wei, Emily L                  14 SA-GA                     2:39.82        
 17  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   2:42.59        
 18  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           2:42.59        
 19  Tankersley, Abigail G         17 Tennessee AQ-SE           2:43.10        
 20  Henschel, Emma C              17 ENSW-SE                   2:45.77        
 21  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           2:46.51        
 22  Chiles, Corinne E             15 Tennessee AQ-SE           2:46.93        
 23  Arps, Kassie G                12 SA-GA                     2:47.32        
 24  McNamara, Hanna E             12 SA-GA                     2:49.64        
 25  Williams, Jordan L            15 ENSW-SE                   2:50.83        
 26  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   2:51.67        
 27  Pass, Rebekah L               15 Tennessee AQ-SE           2:57.68        
 28  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           2:57.97        
 29  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    2:58.13        
 30  Ammon, Vaughn E               16 ENSW-SE                   2:59.44        
 31  Haverland, Brooke             16 CCAC-GA                   3:01.73        
 32  Flatt, Amanda B               18 SA-GA                     3:03.36        
 33  Herman, Katie E               12 SA-GA                     3:09.32        
 34  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                        NT        
 35  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                          NT        
 36  Urban, Danielle P             12 SA-GA                          NT        
 37  Wong, Katie C                 14 SA-GA                          NT        
 38  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 26  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    2:08.01        
  2  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    2:12.50        
  3  Maupin, Brooks T              16 Tennessee AQ-SE           2:15.27        
  4  Hamilton, Jack P              17 Tennessee AQ-SE           2:15.57        
  5  Horne, Thomas R               15 Tennessee AQ-SE           2:15.87        
  6  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                   2:18.13        
  7  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    2:21.25        
  8  Klouda, Josiah B              17 Tennessee AQ-SE           2:21.54        
  9  Hoogerland, Erik O            16 ENSW-SE                   2:23.32        
 10  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   2:26.88        
 11  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   2:28.56        
 12  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                   2:29.13        
 13  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   2:31.11        
 14  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           2:33.38        
 15  Robinson, Blaine B            15 MTSC-SE                   2:33.65        
 16  Lane, Brock W                 16 MTSC-SE                   2:36.56        
 17  Wade, Jacob D                 17 RRST-SE                   2:41.54        
 18  Grailer, Travis J             15 SA-GA                     2:44.71        
 19  Kennedy, Logan R              16 SA-GA                     2:46.31        
 20  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    2:50.77        
 21  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    2:53.81        
 22  Battle, Jacob R               15 SA-GA                     2:54.86        
 23  Weaver, Lane T                16 MTSC-SE                        NT        
 24  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE               NT        
 25  Oliver, Race D                11 SA-GA                          NT        
 26  Ermerins, Jonathon D          11 SA-GA                          NT        
 27  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 27  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Atkinson, Jules I             13 MTSC-SE                   1:09.18        
  2  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           1:09.34        
  3  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    1:10.17        
  4  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:11.75        
  5  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     1:14.32        
  6  Pucci, Ash E                  14 RRST-SE                   1:15.28        
  7  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           1:15.33        
  8  Platt, Victoria L             14 STAC-SE                   1:15.97        
  9  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE           1:16.63        
 10  Molpus, Lauren G              13 ENSW-SE                   1:17.41        
 11  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           1:18.53        
 12  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE           1:20.10        
 13  Orr, Kailey R                 13 STAC-SE                   1:20.47        
 14  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   1:25.02        
 15  Cash, Olivia C                13 SA-GA                     1:26.80        
 16  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           1:27.49        
 17  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    1:28.20        
 18  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    1:29.63        
 19  Anders, Maggie E              13 SA-GA                     1:31.60        
 20  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   1:38.44        
 21  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                    1:41.95        
 22  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          1:50.63        
 23  Barrett, Kayla E              14 RRST-SE                   1:52.83        
 24  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                   2:03.83        
 25  Cevallos, Maya E              14 STAC-SE                        NT        
 26  Pierce, Taylor M              14 MTSC-SE                        NT        
 27  Jones, Madelyn K              13 SA-GA                          NT        
 28  Brown, Camille T              13 SA-GA                          NT        
 29  Smith, Courtney H             14 SA-GA                          NT        
 30  Chavis, Seema A               13 SA-GA                          NT        
 31  Davis, Sarah C                13 SA-GA                          NT        
 32  Krebs, Grayson E              13 ENSW-SE                        NT        
 33  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 34  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 28  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Maupin, Colby R               14 Tennessee AQ-SE           1:08.17        
  2  Edwards, Eric T               14 ENSW-SE                   1:11.17        
  3  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:11.50        
  4  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           1:12.23        
  5  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    1:12.59        
  6  Murray, Colin A               14 ENSW-SE                   1:12.64        
  7  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE           1:13.18        
  8  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    1:14.96        
  9  McCall, Rob R                 14 ENSW-SE                   1:15.55        
 10  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           1:16.67        
 11  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    1:17.25        
 12  Freeman, Evan M               14 MTSC-SE                   1:17.88        
 13  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           1:18.48        
 14  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    1:18.53        
 15  Sweetman, Caden G             13 STAC-SE                   1:19.18        
 16  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           1:20.06        
 17  Lucy, Noah G                  14 ENSW-SE                   1:20.48        
 18  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           1:20.54        
 19  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE           1:20.89        
 20  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           1:21.03        
 21  McIntire, Christian C         14 ENSW-SE                   1:21.63        
 22  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    1:21.85        
 23  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           1:21.87        
 24  Galbreath, Carter S           13 ENSW-SE                   1:23.86        
 25  Slabiak, Connor J             13 SA-GA                     1:23.97        
 26  France, Patrick R             14 ENSW-SE                   1:25.72        
 27  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    1:27.01        
 28  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   1:28.64        
 29  Fernandez, Tyler S            13 ENSW-SE                   1:30.52        
 30  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           1:31.19        
 31  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   1:42.09        
 32  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           1:47.96        
 33  McBee, Cole R                 13 RRST-SE                   1:56.01        
 34  Tindall, Colin C              14 STAC-SE                        NT        
 35  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE               NT        
 36  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE               NT        
 37  Kennedy, Ryan C               13 SA-GA                          NT        
 38  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 29  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Laning, Erica I               17 Tennessee AQ-SE           1:02.55        
  2  Chelsvig, Kallie J            15 ENSW-SE                   1:04.11        
  3  Pilkinton, Ophelia A          16 ENSW-SE                   1:04.28        
  4  Massey, Alex E                15 ENSW-SE                   1:04.28        
  5  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    1:05.71        
  6  Sinclair, Angara R            17 BAY-SE                    1:06.00        
  7  Rimmer, Annie A               14 Tennessee AQ-SE           1:06.95        
  8  Wong, Katie C                 14 SA-GA                     1:07.21        
  9  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    1:07.98        
 10  Martin, Emma E                15 Tennessee AQ-SE           1:08.91        
 11  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    1:08.96        
 12  Cutcher, Kylie G              14 Tennessee AQ-SE           1:09.13        
 13  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    1:09.28        
 14  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    1:09.90        
 15  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   1:09.94        
 16  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    1:10.03        
 17  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    1:10.03        
 18  Knight, Mary M                14 Tennessee AQ-SE           1:10.52        
 19  Rumpp, Abigail M              17 Tennessee AQ-SE           1:11.21        
 20  Grisham, Lexi L               16 MTSC-SE                   1:11.31        
 21  Digby, Simone I               17 Tennessee AQ-SE           1:11.45        
 22  Muraskin, Allysa L            18 Tennessee AQ-SE           1:11.93        
 23  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE           1:12.53        
 24  Pass, Rebekah L               15 Tennessee AQ-SE           1:13.40        
 25  Ivey, Emily A                 14 Tennessee AQ-SE           1:14.06        
 26  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                   1:14.89        
 27  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE           1:18.03        
 28  O'Heron, Emma K               16 ENSW-SE                   1:18.06        
 29  Jenkins, Lily F               17 Un-Makos-SE               1:20.50        
 30  Johnson, Rita M               17 ENSW-SE                   1:20.78        
 31  Johnson, Margaret C           17 ENSW-SE                   1:23.09        
 32  Arps, Kassie G                12 SA-GA                     1:23.65        
 33  Nichols, Saulye N             15 CCAC-GA                   1:24.60        
 34  Haverland, Brooke             16 CCAC-GA                   1:25.70        
 
Event 30  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kyriakidis, Seth S            18 ENSW-SE                     57.44        
  2  Lattin, Matthew J             17 ENSW-SE                     58.62        
  3  Martin, Stephen S             17 Tennessee AQ-SE             58.86        
  4  Green, Jason M                18 BAY-SE                      59.33        
  5  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                     59.40        
  6  Horne, Thomas R               15 Tennessee AQ-SE           1:00.33        
  7  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    1:00.67        
  8  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   1:01.32        
  9  Williams, Hayden M            17 Tennessee AQ-SE           1:01.44        
 10  Ray, Ford G                   18 ENSW-SE                   1:01.51        
 11  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    1:04.54        
 12  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                    1:04.54        
 13  Gammons, Zac J                17 ENSW-SE                   1:04.59        
 14  Glasson, Michael C            16 ENSW-SE                   1:05.07        
 15  Hamilton, Jack P              17 Tennessee AQ-SE           1:05.35        
 16  Kredich, Coleman A            15 Tennessee AQ-SE           1:06.23        
 17  Bailey, Weston W              17 ENSW-SE                   1:06.54        
 18  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                   1:07.53        
 19  Lane, Brock W                 16 MTSC-SE                   1:07.54        
 20  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    1:08.23        
 21  Sanders, Ethan L              17 Tennessee AQ-SE           1:08.37        
 22  Twillie, Joshua A             17 MTSC-SE                   1:08.80        
 23  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                     1:08.80        
 24  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           1:09.36        
 25  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                  1:10.80        
 26  Coleman Jr, Telly D           15 STAC-SE                   1:10.88        
 27  Beachboard, Jackson D         16 Makos-SE                  1:11.66        
 28  Nosarzewski, Julian T         16 Tennessee AQ-SE           1:12.46        
 29  Working, Gage                 15 MTSC-SE                   1:13.12        
 30  Marsh, Ethan K                16 Tennessee AQ-SE           1:14.18        
 31  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   1:14.59        
 32  Mangrum, Nathan L             15 MTSC-SE                   1:14.79        
 33  Arias Gutierrez, Jose D       17 RRST-SE                   1:15.68        
 34  Wade, Jacob D                 17 RRST-SE                   1:17.14        
 35  Boyle, Josiah R               16 Tennessee AQ-SE           1:17.71        
 36  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    1:19.02        
 37  Battle, Jacob R               15 SA-GA                     1:22.82        
 38  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    1:25.26        
 39  Kennedy, Logan R              16 SA-GA                     1:25.88        
 40  Wade, Joshua D                15 RRST-SE                   1:33.86        
 41  Snyder, Travis W              16 The Stingrays-SE          2:30.79        
 42  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE               NT        
 
Event 31  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Carteaux, Morgan B            12 ENSW-SE                   1:11.58        
  2  Harris, Emily P               12 ENSW-SE                   1:14.45        
  3  Thompson, Charlotte B         12 SA-GA                     1:17.27        
  4  Stevens, Lindsay G            12 SA-GA                     1:17.27        
  5  Petty, Maggie A               12 ENSW-SE                   1:18.49        
  6  Cirigliano, Ava G             12 ENSW-SE                   1:21.37        
  7  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE           1:21.95        
  8  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE           1:24.27        
  9  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:24.41        
 10  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                   1:24.70        
 11  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE           1:25.86        
 12  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:26.61        
 13  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:27.23        
 14  Gilson, Natalie R             12 SA-GA                     1:29.40        
 15  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           1:30.49        
 16  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:31.84        
 17  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                    1:32.20        
 18  Szucs, Anna                   11 Tennessee AQ-SE           1:32.93        
 19  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                   1:33.65        
 20  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           1:33.97        
 21  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                   1:35.00        
 22  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE           1:35.54        
 23  Taylor, Jenna L               12 SA-GA                     1:35.71        
 24  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                   1:35.95        
 25  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           1:36.24        
 26  Clarke, Lucy C                12 ENSW-SE                   1:36.35        
 27  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           1:36.36        
 28  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                     1:37.68        
 29  Orr, Kenzie M                 11 STAC-SE                   1:38.23        
 30  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           1:38.29        
 31  Battle, Amelia T              12 SA-GA                     1:39.14        
 32  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                   1:39.24        
 33  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE           1:40.78        
 34  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                    1:41.22        
 35  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE           1:41.60        
 36  Jennings, Avery E             12 SA-GA                     1:42.96        
 37  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:43.84        
 38  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:43.85        
 39  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    1:46.77        
 40  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:47.26        
 41  Brown, Rachael C              11 SA-GA                     1:48.53        
 42  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                     1:49.28        
 43  Fetting, Ava M                11 ENSW-SE                   2:02.33        
 44  Williams, Emily F             11 Makos-SE                       NT        
 45  King, Aubrey C                11 MTSC-SE                        NT        
 46  Gattis, Samijo A              12 The Stingrays-SE               NT        
 47  Peeples, Abby A               11 SA-GA                          NT        
 48  Kohli, Alisha G               11 SA-GA                          NT        
 49  Obermeyer, Laney A            12 SA-GA                          NT        
 50  Davis, Jessica K              11 SA-GA                          NT        
 51  Dodson, Amelia K              11 SA-GA                          NT        
 52  Dragan, Anabelle M            12 ENSW-SE                        NT        
 53  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 54  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 55  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 56  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 32  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hicks, Azahn R                12 SA-GA                     1:16.12        
  2  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                   1:16.36        
  3  Attmore, Gray S               11 ENSW-SE                   1:20.02        
  4  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                   1:20.98        
  5  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                   1:25.08        
  6  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE          1:25.22        
  7  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                     1:26.18        
  8  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:26.90        
  9  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:28.41        
 10  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                   1:29.24        
 11  Slabiak, Aiden J              12 SA-GA                     1:29.54        
 12  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                   1:30.45        
 13  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           1:31.74        
 14  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE          1:32.37        
 15  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           1:32.72        
 16  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:33.40        
 17  Reuthe, Camden F              11 ENSW-SE                   1:33.43        
 18  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           1:33.48        
 19  Enoch, Jackson T              11 ENSW-SE                   1:34.95        
 20  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           1:35.02        
 21  Wells, Noah A                 11 ENSW-SE                   1:35.52        
 22  Kim, Brandon D                11 SA-GA                     1:35.56        
 23  Skidmore III, William L       12 SA-GA                     1:37.02        
 24  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           1:44.31        
 25  Kohler, max M                 11 ENSW-SE                   1:49.19        
 26  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:49.53        
 27  Patton, Nicholas G            12 STAC-SE                   1:53.90        
 28  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:56.13        
 29  Blum, Brandon K               12 STAC-SE                   2:03.09        
 30  Buchanan, Braeden O           11 Makos-SE                       NT        
 31  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                        NT        
 32  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 33  Slater, Landon D              11 SA-GA                          NT        
 34  Reiser, Ethan J               12 SA-GA                          NT        
 35  Glenn, Brandon A              12 SA-GA                          NT        
 36  Burnley, Blake C              11 SA-GA                          NT        
 37  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                        NT        
 38  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                         NT        
 39  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 40  Smith, Anderson M             11 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 33  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shackell, Alex K              10 ENSW-SE                   1:26.96        
  2  Jackson, Leah G               10 ENSW-SE                   1:30.65        
  3  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                   1:31.01        
  4  McWilliams, Lizzie H          10 ENSW-SE                   1:31.33        
  5  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                     1:31.54        
  6  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:35.02        
  7  Wagner, London L              10 CCAC-GA                   1:35.44        
  8  Reiser, Emma K                10 SA-GA                     1:36.05        
  9  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                     1:36.48        
 10  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                   1:37.87        
 11  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                   1:38.91        
 12  Manlove, Lauren G             10 ENSW-SE                   1:42.71        
 13  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    1:47.36        
 14  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                     1:47.98        
 15  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                   1:49.10        
 16  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:50.80        
 17  Solimine, Lila R               9 ENSW-SE                   1:52.11        
 18  Henschel, Allison G            9 ENSW-SE                   1:52.61        
 19  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                   1:55.48        
 20  Nosarzewski, Karolina E       10 Tennessee AQ-SE           1:56.24        
 21  Bone, Simmons L               10 ENSW-SE                   1:56.74        
 22  Stettler, Braelyn R           10 SA-GA                     1:58.38        
 23  Reuthe, Willow E               9 ENSW-SE                   1:59.27        
 24  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    2:00.50        
 25  Tansor, Maggie C              10 BAY-SE                    2:03.38        
 26  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                   2:04.77        
 27  Berry, Orly S                 10 Tennessee AQ-SE           2:05.86        
 28  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    2:07.26        
 29  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    2:07.52        
 30  Ratliff, Gabby L               8 ENSW-SE                   2:09.58        
 31  Click, Reese R                 9 BAY-SE                    2:10.70        
 32  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    2:14.99        
 33  Weatherford, Claire G          7 ENSW-SE                   2:36.92        
 34  Kohler, Lulu S                 9 ENSW-SE                   2:40.01        
 35  Hodges, Paizley J              8 RRST-SE                        NT        
 36  Sampson, Ivy E                 6 STAC-SE                        NT        
 37  Buchanan, Rosalea N           10 Makos-SE                       NT        
 38  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 39  Tong, Lillian Y               10 SA-GA                          NT        
 40  Scharff, Caroline I           10 SA-GA                          NT        
 41  Slabiak, Madaline M           10 SA-GA                          NT        
 42  Rowan, Lillian M               9 SA-GA                          NT        
 43  Robertson, Lilly N            10 ENSW-SE                        NT        
 44  Schaper, MK                   10 ENSW-SE                        NT        
 45  Trott, Camila C                7 ENSW-SE                        NT        
 46  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                         NT        
 47  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                         NT        
 48  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 49  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 50  Wheeler, Callaway G           10 BAY-SE                         NT        
 51  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 52  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                         NT        
 53  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 54  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 55  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT        
 56  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 57  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                         NT        
 58  Henry, Cayden G                8 BAY-SE                         NT        
 59  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 60  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                         NT        
 61  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                         NT        
 62  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 63  Wood, Kate L                   8 BAY-SE                         NT        
 64  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 65  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 66  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 67  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 68  Loyd, Addie L                 10 BAY-SE                         NT        
 69  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE                NT        
 70  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 71  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 72  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 73  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 74  Kramer, GiGi K                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 34  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                   1:21.06        
  2  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                   1:29.84        
  3  Skidmore, Weston W            10 SA-GA                     1:29.97        
  4  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:30.18        
  5  Shackell, Andrew C            10 ENSW-SE                   1:32.49        
  6  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                   1:34.41        
  7  Petty, Damon II H             10 ENSW-SE                   1:34.42        
  8  Bryant, Ben R                 10 STAC-SE                   1:34.69        
  9  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           1:38.94        
 10  Anders, Jacob R               10 SA-GA                     1:40.93        
 11  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    1:42.20        
 12  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           1:43.86        
 13  Sabou, David T                 9 BAY-SE                    1:44.41        
 14  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:46.54        
 15  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:46.64        
 16  Birdwell, Eli E               10 ENSW-SE                   1:46.74        
 17  Henry, Derek A                10 SA-GA                     1:53.75        
 18  McClung, Asher C               8 ENSW-SE                   1:54.46        
 19  Wells, Sam J                   9 ENSW-SE                   1:56.05        
 20  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                   1:59.30        
 21  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           2:00.18        
 22  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   2:14.86        
 23  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    2:16.50        
 24  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    2:29.51        
 25  Blum, Adam P                   8 STAC-SE                        NT        
 26  Dawe, Billy C                  7 The Stingrays-SE               NT        
 27  Peeples, Ethan L               9 SA-GA                          NT        
 28  Smola, Evan W                  9 SA-GA                          NT        
 29  Duke, Justin L                10 SA-GA                          NT        
 30  Stettler, Grady L              8 SA-GA                          NT        
 31  Thompson, Tad D                8 SA-GA                          NT        
 32  Van Peteghem, Oliver M         9 SA-GA                          NT        
 33  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 34  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 35  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT        
 36  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 37  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 35  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Carteaux, Morgan B            12 ENSW-SE                     39.08        
  2  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE             41.93        
  3  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                     42.21        
  4  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE             43.06        
  5  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      43.21        
  6  Brown, Rachael C              11 SA-GA                       43.44        
  7  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE             43.65        
  8  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      44.21        
  9  Stevens, Lindsay G            12 SA-GA                       44.39        
 10  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE             44.45        
 11  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE             45.90        
 12  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      46.00        
 13  Szucs, Anna                   11 Tennessee AQ-SE             46.32        
 14  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                       47.91        
 15  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      47.94        
 16  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      48.08        
 17  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE             48.08        
 18  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                      48.55        
 19  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE             48.59        
 20  Clarke, Lucy C                12 ENSW-SE                     48.74        
 21  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                     49.05        
 22  Orr, Kenzie M                 11 STAC-SE                     49.17        
 23  Jennings, Avery E             12 SA-GA                       49.75        
 24  Norman-Young, Kennedy J       12 Makos-SE                    49.76        
 25  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                     50.72        
 26  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                     50.82        
 27  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      51.07        
 28  Smith, Kamryn K               11 SA-GA                       51.48        
 29  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE             52.67        
 30  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                      53.13        
 31  Obermeyer, Laney A            12 SA-GA                       53.15        
 32  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE             53.19        
 33  Battle, Amelia T              12 SA-GA                       53.31        
 34  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE             53.42        
 35  Thompson, Charlotte B         12 SA-GA                       53.46        
 36  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                     54.17        
 37  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                     54.83        
 38  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                      55.49        
 39  Thompson, Ava R               12 SA-GA                       55.51        
 40  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE             56.39        
 41  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                       56.41        
 42  Davis, Jessica K              11 SA-GA                       56.90        
 43  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                       59.78        
 44  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE           1:01.06        
 45  Fetting, Ava M                11 ENSW-SE                   1:04.68        
 46  Williams, Emily F             11 Makos-SE                       NT        
 47  Gattis, Samijo A              12 The Stingrays-SE               NT        
 48  Peeples, Abby A               11 SA-GA                          NT        
 49  Kohli, Alisha G               11 SA-GA                          NT        
 50  Oakley, Madeline P            11 SA-GA                          NT        
 51  Clinton, Callie M             12 ENSW-SE                        NT        
 52  Dragan, Anabelle M            12 ENSW-SE                        NT        
 53  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 54  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 55  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 56  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 36  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      40.45        
  2  Serbin, Carson P              12 MTSC-SE                     41.26        
  3  Attmore, Gray S               11 ENSW-SE                     42.00        
  4  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE            43.53        
  5  Hicks, Azahn R                12 SA-GA                       43.63        
  6  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                     43.95        
  7  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     44.32        
  8  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      44.32        
  9  Reiser, Ethan J               12 SA-GA                       44.55        
 10  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                       44.93        
 11  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                     45.23        
 12  Reuthe, Camden F              11 ENSW-SE                     45.30        
 13  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                    46.55        
 14  Wells, Noah A                 11 ENSW-SE                     46.67        
 15  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                     47.14        
 16  Enoch, Jackson T              11 ENSW-SE                     47.52        
 17  Kim, Brandon D                11 SA-GA                       47.85        
 18  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE             47.89        
 19  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                     50.37        
 20  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE             50.43        
 21  Skidmore III, William L       12 SA-GA                       51.83        
 22  Slater, Landon D              11 SA-GA                       51.92        
 23  Kohler, max M                 11 ENSW-SE                     53.27        
 24  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE            54.31        
 25  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      54.60        
 26  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE             55.84        
 27  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE             55.86        
 28  Ermerins, Jonathon D          11 SA-GA                       56.50        
 29  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             58.88        
 30  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE             58.92        
 31  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      59.22        
 32  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                   1:08.06        
 33  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                   1:10.58        
 34  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                   1:10.82        
 35  Buchanan, Braeden O           11 Makos-SE                       NT        
 36  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 37  Glenn, Brandon A              12 SA-GA                          NT        
 38  Burnley, Blake C              11 SA-GA                          NT        
 39  Van Peteghem, Julian E        11 SA-GA                          NT        
 40  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                         NT        
 41  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 42  Smith, Anderson M             11 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 37  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Reiser, Emma K                10 SA-GA                       49.59        
  2  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      50.82        
  3  McWilliams, Lizzie H          10 ENSW-SE                     52.73        
  4  Henschel, Allison G            9 ENSW-SE                     53.11        
  5  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                     53.25        
  6  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                       53.36        
  7  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                     53.63        
  8  Manlove, Lauren G             10 ENSW-SE                     53.67        
  9  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                       53.83        
 10  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                      53.87        
 11  Wagner, London L              10 CCAC-GA                     56.24        
 12  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      56.41        
 13  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                     58.34        
 14  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                   1:01.11        
 15  Lauria, Madison M             10 SA-GA                     1:01.16        
 16  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    1:02.15        
 17  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                     1:02.69        
 18  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    1:03.96        
 19  Reuthe, Willow E               9 ENSW-SE                   1:04.26        
 20  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                   1:05.22        
 21  Berry, Orly S                 10 Tennessee AQ-SE           1:07.05        
 22  Solimine, Lila R               9 ENSW-SE                   1:07.79        
 23  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                   1:08.26        
 24  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:08.75        
 25  Hodges, Paizley J              8 RRST-SE                   1:09.08        
 26  Click, Reese R                 9 BAY-SE                    1:10.00        
 27  Kohler, Lulu S                 9 ENSW-SE                   1:10.37        
 28  Stettler, Braelyn R           10 SA-GA                     1:10.80        
 29  Gorey, Faith A                 8 ENSW-SE                   1:10.94        
 30  Rowan, Lillian M               9 SA-GA                     1:11.46        
 31  Bone, Simmons L               10 ENSW-SE                   1:14.00        
 32  Ratliff, Gabby L               8 ENSW-SE                   1:17.11        
 33  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    1:17.78        
 34  Tansor, Maggie C              10 BAY-SE                    1:31.91        
 35  Sampson, Ivy E                 6 STAC-SE                        NT        
 36  Buchanan, Rosalea N           10 Makos-SE                       NT        
 37  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 38  Rios, Melissa A                9 CCAC-GA                        NT        
 39  Allen, Sophie B               10 MTSC-SE                        NT        
 40  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                        NT        
 41  Scharff, Caroline I           10 SA-GA                          NT        
 42  Dobra, Emerson R              10 SA-GA                          NT        
 43  McWilliams, Emily D            6 ENSW-SE                        NT        
 44  Robertson, Lilly N            10 ENSW-SE                        NT        
 45  Weatherford, Claire G          7 ENSW-SE                        NT        
 46  Schaper, MK                   10 ENSW-SE                        NT        
 47  Trott, Camila C                7 ENSW-SE                        NT        
 48  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                         NT        
 49  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                         NT        
 50  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 51  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 52  Wheeler, Callaway G           10 BAY-SE                         NT        
 53  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 54  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                         NT        
 55  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 56  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 57  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT        
 58  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 59  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                         NT        
 60  Soder, Addie W                 6 BAY-SE                         NT        
 61  Henry, Cayden G                8 BAY-SE                         NT        
 62  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 63  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                         NT        
 64  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                         NT        
 65  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 66  Wood, Kate L                   8 BAY-SE                         NT        
 67  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                         NT        
 68  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 69  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 70  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 71  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 72  Loyd, Addie L                 10 BAY-SE                         NT        
 73  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE                NT        
 74  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 75  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 76  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 77  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 78  Kramer, GiGi K                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 38  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                     44.37        
  2  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      47.32        
  3  Henry, Derek A                10 SA-GA                       49.90        
  4  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                     50.13        
  5  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                     50.25        
  6  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             51.15        
  7  Anders, Jacob R               10 SA-GA                       51.89        
  8  Birdwell, Eli E               10 ENSW-SE                     53.23        
  9  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      54.20        
 10  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             54.59        
 11  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE             55.82        
 12  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE             55.82        
 13  Sabou, David T                 9 BAY-SE                      57.10        
 14  Wells, Sam J                   9 ENSW-SE                   1:00.04        
 15  Petty, Damon II H             10 ENSW-SE                   1:00.89        
 16  Bryant, Ben R                 10 STAC-SE                   1:01.76        
 17  Smola, Evan W                  9 SA-GA                     1:03.77        
 18  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   1:03.87        
 19  Skidmore, Wynn D               8 SA-GA                     1:05.96        
 20  McClung, Asher C               8 ENSW-SE                   1:10.23        
 21  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    1:16.50        
 22  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    1:17.49        
 23  Dawe, Billy C                  7 The Stingrays-SE               NT        
 24  Duke, Justin L                10 SA-GA                          NT        
 25  Stettler, Grady L              8 SA-GA                          NT        
 26  Thompson, Tad D                8 SA-GA                          NT        
 27  Van Peteghem, Henry E          7 SA-GA                          NT        
 28  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 29  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 30  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT        
 31  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 32  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 39  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Carteaux, Morgan B            12 ENSW-SE                     30.09        
  2  Thompson, Charlotte B         12 SA-GA                       31.13        
  3  Cirigliano, Ava G             12 ENSW-SE                     31.44        
  4  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE             31.91        
  5  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE             32.21        
  6  Stevens, Lindsay G            12 SA-GA                       32.68        
  7  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE             32.76        
  8  Gilson, Natalie R             12 SA-GA                       33.18        
  9  Petty, Maggie A               12 ENSW-SE                     33.30        
 10  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                     33.92        
 11  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE             33.98        
 12  Thompson, Ava R               12 SA-GA                       33.99        
 13  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      34.36        
 14  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      34.69        
 15  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE             34.79        
 16  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE             34.90        
 17  Brown, Rachael C              11 SA-GA                       35.21        
 18  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      35.33        
 19  Clarke, Lucy C                12 ENSW-SE                     35.38        
 20  Szucs, Anna                   11 Tennessee AQ-SE             35.61        
 21  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                     35.87        
 22  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE             35.94        
 23  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                     36.02        
 24  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                     36.10        
 25  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE             36.20        
 26  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE             36.24        
 27  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                       36.77        
 28  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      37.15        
 29  Smith, Kamryn K               11 SA-GA                       37.29        
 30  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      37.45        
 31  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                     37.65        
 32  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE             37.94        
 33  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE             38.14        
 34  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                      38.49        
 35  Davis, Jessica K              11 SA-GA                       38.58        
 36  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                       39.06        
 37  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE             39.12        
 38  Orr, Kenzie M                 11 STAC-SE                     39.18        
 39  Jennings, Avery E             12 SA-GA                       39.19        
 40  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                     40.16        
 41  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                      40.36        
 42  Battle, Amelia T              12 SA-GA                       40.45        
 43  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                      41.34        
 44  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      41.71        
 45  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                       42.58        
 46  Peeples, Abby A               11 SA-GA                       44.00        
 47  Fetting, Ava M                11 ENSW-SE                     51.52        
 48  Norman-Young, Kennedy J       12 Makos-SE                       NT        
 49  Williams, Emily F             11 Makos-SE                       NT        
 50  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                        NT        
 51  King, Aubrey C                11 MTSC-SE                        NT        
 52  Gattis, Samijo A              12 The Stingrays-SE               NT        
 53  Kohli, Alisha G               11 SA-GA                          NT        
 54  Obermeyer, Laney A            12 SA-GA                          NT        
 55  Dodson, Amelia K              11 SA-GA                          NT        
 56  Oakley, Madeline P            11 SA-GA                          NT        
 57  Dragan, Anabelle M            12 ENSW-SE                        NT        
 58  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 59  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 60  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 61  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 40  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                     28.69        
  2  Hicks, Azahn R                12 SA-GA                       30.17        
  3  Shackell, Aaron J             12 ENSW-SE                     30.28        
  4  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE            30.55        
  5  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                     31.85        
  6  Attmore, Gray S               11 ENSW-SE                     32.01        
  7  Reiser, Ethan J               12 SA-GA                       32.60        
  8  Reuthe, Camden F              11 ENSW-SE                     33.07        
  9  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                     33.20        
 10  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                       33.34        
 11  Serbin, Carson P              12 MTSC-SE                     33.52        
 12  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      33.57        
 13  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     33.73        
 14  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                    33.77        
 15  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE             33.98        
 16  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                     34.12        
 17  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                     34.87        
 18  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             35.05        
 19  Skidmore III, William L       12 SA-GA                       35.23        
 20  Kim, Brandon D                11 SA-GA                       35.34        
 21  Enoch, Jackson T              11 ENSW-SE                     35.73        
 22  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      35.77        
 23  Jones, Paddy D                12 ENSW-SE                     36.04        
 24  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE             36.42        
 25  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE             36.51        
 26  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE            36.87        
 27  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE             37.06        
 28  Wells, Noah A                 11 ENSW-SE                     37.13        
 29  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE             39.04        
 30  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      39.21        
 31  Kohler, max M                 11 ENSW-SE                     39.57        
 32  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                     40.12        
 33  Slater, Landon D              11 SA-GA                       41.52        
 34  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      41.59        
 35  Patton, Nicholas G            12 STAC-SE                     43.82        
 36  Blum, Brandon K               12 STAC-SE                     45.36        
 37  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                      46.39        
 38  Ermerins, Jonathon D          11 SA-GA                       48.68        
 39  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                     52.01        
 40  Buchanan, Braeden O           11 Makos-SE                       NT        
 41  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 42  Glenn, Brandon A              12 SA-GA                          NT        
 43  Burnley, Blake C              11 SA-GA                          NT        
 44  Van Peteghem, Julian E        11 SA-GA                          NT        
 45  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 46  Smith, Anderson M             11 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 41  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shackell, Alex K              10 ENSW-SE                     32.77        
  2  Jackson, Leah G               10 ENSW-SE                     34.01        
  3  Wagner, London L              10 CCAC-GA                     35.57        
  4  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      36.01        
  5  McWilliams, Lizzie H          10 ENSW-SE                     36.03        
  6  Reiser, Emma K                10 SA-GA                       36.69        
  7  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                     37.13        
  8  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                       37.36        
  9  Lauria, Madison M             10 SA-GA                       37.70        
 10  Tong, Lillian Y               10 SA-GA                       37.88        
 11  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                       38.76        
 12  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                     39.49        
 13  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                      40.72        
 14  Manlove, Lauren G             10 ENSW-SE                     41.19        
 15  Henschel, Allison G            9 ENSW-SE                     41.43        
 16  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                     41.46        
 17  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                       41.49        
 18  Nosarzewski, Karolina E       10 Tennessee AQ-SE             42.76        
 19  Bone, Simmons L               10 ENSW-SE                     43.47        
 20  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                     45.06        
 21  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      45.50        
 22  Hodges, Paizley J              8 RRST-SE                     45.56        
 23  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      46.21        
 24  Solimine, Lila R               9 ENSW-SE                     46.60        
 25  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                     46.89        
 26  Stettler, Braelyn R           10 SA-GA                       47.79        
 27  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                      48.21        
 28  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                      48.47        
 29  Berry, Orly S                 10 Tennessee AQ-SE             48.77        
 30  Reuthe, Willow E               9 ENSW-SE                     49.03        
 31  Rowan, Lillian M               9 SA-GA                       50.27        
 32  Tansor, Maggie C              10 BAY-SE                      51.73        
 33  Ratliff, Gabby L               8 ENSW-SE                     51.88        
 34  Kohler, Lulu S                 9 ENSW-SE                     52.58        
 35  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                     52.71        
 36  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                      52.73        
 37  Gorey, Faith A                 8 ENSW-SE                     52.81        
 38  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                      56.21        
 39  Click, Reese R                 9 BAY-SE                      58.48        
 40  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                    1:02.44        
 41  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                    1:40.54        
 42  Sampson, Ivy E                 6 STAC-SE                        NT        
 43  Buchanan, Rosalea N           10 Makos-SE                       NT        
 44  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 45  Rios, Melissa A                9 CCAC-GA                        NT        
 46  Allen, Sophie B               10 MTSC-SE                        NT        
 47  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                        NT        
 48  Scharff, Caroline I           10 SA-GA                          NT        
 49  Dobra, Emerson R              10 SA-GA                          NT        
 50  Slabiak, Madaline M           10 SA-GA                          NT        
 51  McWilliams, Emily D            6 ENSW-SE                        NT        
 52  Robertson, Lilly N            10 ENSW-SE                        NT        
 53  Weatherford, Claire G          7 ENSW-SE                        NT        
 54  Schaper, MK                   10 ENSW-SE                        NT        
 55  Trott, Camila C                7 ENSW-SE                        NT        
 56  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                         NT        
 57  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 58  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 59  Wheeler, Callaway G           10 BAY-SE                         NT        
 60  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 61  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 62  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 63  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 64  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                         NT        
 65  Soder, Addie W                 6 BAY-SE                         NT        
 66  Henry, Cayden G                8 BAY-SE                         NT        
 67  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 68  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                         NT        
 69  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                         NT        
 70  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 71  Wood, Kate L                   8 BAY-SE                         NT        
 72  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                         NT        
 73  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 74  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 75  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 76  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 77  Loyd, Addie L                 10 BAY-SE                         NT        
 78  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE                NT        
 79  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 80  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 81  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 82  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 83  Kramer, GiGi K                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 42  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      33.19        
  2  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                     34.14        
  3  Skidmore, Weston W            10 SA-GA                       36.16        
  4  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             36.45        
  5  Anders, Jacob R               10 SA-GA                       36.94        
  6  Bryant, Ben R                 10 STAC-SE                     37.80        
  7  Shackell, Andrew C            10 ENSW-SE                     37.91        
  8  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                     38.70        
  9  Petty, Damon II H             10 ENSW-SE                     39.28        
 10  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                     39.40        
 11  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             39.42        
 12  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      39.48        
 13  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE             39.89        
 14  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             39.93        
 15  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                     40.17        
 16  Sabou, David T                 9 BAY-SE                      40.95        
 17  Henry, Derek A                10 SA-GA                       41.92        
 18  Skidmore, Wynn D               8 SA-GA                       42.16        
 19  Smola, Evan W                  9 SA-GA                       42.98        
 20  Peeples, Ethan L               9 SA-GA                       47.58        
 21  Wells, Sam J                   9 ENSW-SE                     47.80        
 22  McClung, Asher C               8 ENSW-SE                     48.01        
 23  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                     49.58        
 24  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                      53.65        
 25  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    1:01.27        
 26  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    1:07.64        
 27  Blum, Adam P                   8 STAC-SE                        NT        
 28  Dawe, Billy C                  7 The Stingrays-SE               NT        
 29  Duke, Justin L                10 SA-GA                          NT        
 30  Stettler, Grady L              8 SA-GA                          NT        
 31  Thompson, Tad D                8 SA-GA                          NT        
 32  Van Peteghem, Henry E          7 SA-GA                          NT        
 33  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 34  Birdwell, Eli E               10 ENSW-SE                        NT        
 35  Birdwell, Gavin F              7 ENSW-SE                        NT        
 36  Enoch, Cooper E                7 ENSW-SE                        NT        
 37  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 38  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 39  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 43  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harris, Emily P               12 ENSW-SE                   1:11.95        
  2  Carteaux, Morgan B            12 ENSW-SE                   1:13.62        
  3  Taylor, Jenna L               12 SA-GA                     1:17.18        
  4  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE           1:26.04        
  5  Thompson, Ava R               12 SA-GA                     1:28.69        
  6  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE           1:28.96        
  7  Szucs, Anna                   11 Tennessee AQ-SE           1:29.17        
  8  Thompson, Charlotte B         12 SA-GA                     1:30.06        
  9  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE           1:30.55        
 10  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                   1:31.79        
 11  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:33.20        
 12  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:33.57        
 13  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                   1:34.10        
 14  Petty, Maggie A               12 ENSW-SE                   1:36.91        
 15  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           1:37.95        
 16  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           1:39.18        
 17  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE           1:39.57        
 18  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE           1:42.97        
 19  Orr, Kenzie M                 11 STAC-SE                   1:44.00        
 20  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                   1:46.83        
 21  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE           1:47.53        
 22  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           1:51.38        
 23  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                   1:56.03        
 24  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:59.42        
 25  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    2:02.05        
 26  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                        NT        
 27  Gattis, Samijo A              12 The Stingrays-SE               NT        
 28  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                          NT        
 29  Jennings, Avery E             12 SA-GA                          NT        
 30  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                          NT        
 31  Brown, Rachael C              11 SA-GA                          NT        
 32  Cirigliano, Ava G             12 ENSW-SE                        NT        
 33  Clinton, Callie M             12 ENSW-SE                        NT        
 34  Dragan, Anabelle M            12 ENSW-SE                        NT        
 35  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                         NT        
 36  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                         NT        
 37  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                         NT        
 38  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                         NT        
 39  Margio, Addie R               11 BAY-SE                         NT        
 40  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                         NT        
 41  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 42  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE                NT        
 43  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 44  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                   1:06.33        
  2  Shackell, Aaron J             12 ENSW-SE                   1:17.21        
  3  Serbin, Carson P              12 MTSC-SE                   1:19.78        
  4  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                  1:20.93        
  5  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                   1:22.29        
  6  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                   1:26.06        
  7  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                     1:26.58        
  8  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           1:27.55        
  9  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:27.79        
 10  Reiser, Ethan J               12 SA-GA                     1:33.15        
 11  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE          1:33.32        
 12  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:37.85        
 13  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:39.24        
 14  Slabiak, Aiden J              12 SA-GA                     1:39.77        
 15  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                   1:41.15        
 16  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           1:42.94        
 17  Skidmore III, William L       12 SA-GA                     1:48.22        
 18  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           1:53.62        
 19  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE          1:54.61        
 20  Jones, Paddy D                12 ENSW-SE                   1:56.95        
 21  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           2:10.06        
 22  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    2:53.45        
 23  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                        NT        
 24  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 25  Kim, Brandon D                11 SA-GA                          NT        
 26  Hicks, Azahn R                12 SA-GA                          NT        
 27  Burnley, Blake C              11 SA-GA                          NT        
 28  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                        NT        
 29  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                         NT        
 30  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 
Event 45  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shackell, Alex K              10 ENSW-SE                   1:28.58        
  2  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                     1:44.31        
  3  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                   1:44.40        
  4  Jackson, Leah G               10 ENSW-SE                   1:47.88        
  5  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:50.25        
  6  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                     1:53.84        
  7  Wagner, London L              10 CCAC-GA                   2:00.51        
  8  Reiser, Emma K                10 SA-GA                     2:06.63        
  9  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                   2:15.14        
 10  Nosarzewski, Karolina E       10 Tennessee AQ-SE           2:22.92        
 11  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 12  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                          NT        
 13  Tong, Lillian Y               10 SA-GA                          NT        
 14  Scharff, Caroline I           10 SA-GA                          NT        
 15  Lauria, Madison M             10 SA-GA                          NT        
 16  Manlove, Lauren G             10 ENSW-SE                        NT        
 17  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                        NT        
 18  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                         NT        
 19  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                         NT        
 20  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                         NT        
 21  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 22  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                         NT        
 23  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                         NT        
 24  Berry, Orly S                 10 Tennessee AQ-SE                NT        
 25  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 26  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 27  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 46  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Anders, Jacob R               10 SA-GA                     1:35.84        
  2  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           1:36.33        
  3  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                   1:37.23        
  4  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                   1:38.43        
  5  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:45.54        
  6  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:55.83        
  7  Bryant, Ben R                 10 STAC-SE                   1:58.48        
  8  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           2:06.94        
  9  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           2:10.93        
 10  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           2:13.06        
 11  Peeples, Ethan L               9 SA-GA                          NT        
 12  Van Peteghem, Oliver M         9 SA-GA                          NT        
 13  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                         NT        
 14  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                         NT        
 15  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
 16  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 47  Mixed 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hudson, Carlin G             W16 CCAC-GA                     21.21        
  2  Conley, Josephine A          W15 CCAC-GA                     22.00        
  3  Sanders, Ethan L             M17 Tennessee AQ-SE          16:32.34        
  4  Valdez, Ross E               M15 CCAC-GA                  16:57.52        
  5  Banick, Mary Margaret M      W18 Tennessee AQ-SE          17:10.94        
  6  Klouda, Josiah B             M17 Tennessee AQ-SE          17:14.37        
  7  Shaheen, Jonathan M          M16 CCAC-GA                  17:17.16        
  8  McIntire, Kas K              M16 ENSW-SE                  17:35.63        
  9  Kyriakidis, Seth S           M18 ENSW-SE                  17:50.00        
 10  Weekes, Luis                 M17 BAY-SE                   17:55.43        
 11  Althoff, Zach T              M17 BAY-SE                   17:55.45        
 12  Kitahara, Kendall Y          W17 ENSW-SE                  17:59.63        
 13  Smith, Addison E             W15 BAY-SE                   18:00.63        
 14  Kirby, Jack S                M16 BAY-SE                   18:11.11        
 15  Brando, Nick L               M15 BAY-SE                   18:30.00        
 16  Robinson, Blaine B           M15 MTSC-SE                  18:32.71        
 17  Van Noy, Natalie B           W17 ENSW-SE                  18:35.68        
 18  Beachboard, Jackson D        M16 Makos-SE                 18:50.65        
 19  Mason, Jake M                M13 Tennessee AQ-SE          18:59.30        
 20  Hollowell, John M            M14 BAY-SE                   19:02.88        
 21  Tippett, Will W              M15 BAY-SE                   19:03.04        
 22  Calderon-Schuler, Anthony    M16 CCAC-GA                  19:04.53        
 23  Dailey, Taryn L              W16 BAY-SE                   19:11.45        
 24  Althoff, Noah D              M14 BAY-SE                   19:26.46        
 25  Mitchum, Jamee L             W16 BAY-SE                   19:32.45        
 26  Gordon, Jewel A              W15 BAY-SE                   19:32.72        
 27  Johnson, Rita M              W17 ENSW-SE                  19:33.77        
 28  O'Heron, Emma K              W16 ENSW-SE                  19:46.62        
 29  Woods, Dallas L              W14 BAY-SE                   19:53.22        
 30  Barclay, Ryan M              M14 Tennessee AQ-SE          20:00.01        
 31  Salsbury, Kate E             W14 Tennessee AQ-SE          20:01.90        
 32  Varnell, Chapman D           M16 BAY-SE                   20:02.54        
 33  Sims, Aidan R                M14 BAY-SE                   20:04.09        
 34  Porter, Cecilia M            W15 BAY-SE                   20:20.20        
 35  Unhuryan, Daniel E           M15 BAY-SE                   20:20.20        
 36  Smith, Max H                 M15 BAY-SE                   20:22.98        
 37  Leonard, Olivia N            W13 Tennessee AQ-SE          20:27.51        
 38  Midis, Lattie C              W13 Tennessee AQ-SE          20:30.23        
 39  Lydon, Trey M                M15 BAY-SE                   20:39.47        
 40  Wilson, Avery G              W15 BAY-SE                   20:40.91        
 41  Snyder, Daniel P             M14 BAY-SE                   20:51.15        
 42  Post, Chase W                M14 BAY-SE                   20:55.56        
 43  Dierig, Heidi S              W14 BAY-SE                   20:55.89        
 44  Chenard, Oscar C             M15 CCAC-GA                  21:04.95        
 45  Woodring, Payton G           W13 CCAC-GA                  21:20.23        
 46  Rackel, Audrey K             W15 BAY-SE                   21:25.58        
 47  Waldrep, Ellie G             W14 BAY-SE                   21:37.91        
 48  Arps, Kassie G               W12 SA-GA                    22:20.78        
 49  Nichols, Saulye N            W15 CCAC-GA                  22:33.14        
 50  Tinley, Meyer J              M13 MTSC-SE                  22:57.01        
 51  Bohannon, Lydia R            W14 BAY-SE                   24:36.23        
 52  Bardoner, Tian A             M15 BAY-SE                   25:09.27        
 53  Potter, Sarah E              W17 MTSC-SE                        NT        
 54  Slabiak, Connor J            M13 SA-GA                          NT        
 55  Kim, Brandon D               M11 SA-GA                          NT        
 56  Scourlas, Peyton J           W13 SA-GA                          NT        
 57  McNamara, Hanna E            W12 SA-GA                          NT        
 58  Hicks, Azahn R               M12 SA-GA                          NT        
 59  Taylor, Jenna L              W12 SA-GA                          NT        
 60  Van der Wall, Nanna T        W13 SA-GA                          NT        
 61  Johnson, Margaret C          W17 ENSW-SE                        NT        
 62  Massey, Elizabeth A          W17 ENSW-SE                        NT        
 63  Hoogerland, Erik O           M16 ENSW-SE                        NT        
 64  Han, Charlie P               M12 BAY-SE                         NT        
 65  Johnson, Katherine M         W12 BAY-SE                         NT        
 66  Coppinger, Laken M           W11 BAY-SE                         NT        
 67  Shaw, Aidan G                M13 BAY-SE                         NT        
 
Event 49  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   2:13.49        
  2  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           2:20.15        
  3  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           2:20.68        
  4  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:21.83        
  5  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE           2:24.42        
  6  Orr, Kailey R                 13 STAC-SE                   2:24.97        
  7  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           2:25.48        
  8  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:25.64        
  9  Davis, Sarah C                13 SA-GA                     2:25.68        
 10  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE           2:26.00        
 11  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           2:26.09        
 12  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                   2:26.33        
 13  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    2:31.57        
 14  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           2:32.14        
 15  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     2:32.37        
 16  Khan, Caroline G              14 SA-GA                     2:34.09        
 17  Scourlas, Peyton J            13 SA-GA                     2:34.83        
 18  Anders, Maggie E              13 SA-GA                     2:34.92        
 19  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           2:35.11        
 20  Burks, Cordelia J             14 MTSC-SE                   2:35.90        
 21  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    2:38.19        
 22  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    2:41.59        
 23  Hughes, Brooke N              14 ENSW-SE                   2:42.70        
 24  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   2:43.79        
 25  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    2:44.96        
 26  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   2:45.42        
 27  Chavis, Seema A               13 SA-GA                     2:46.10        
 28  Rayburn, Julia T              14 ENSW-SE                   2:46.98        
 29  Cash, Olivia C                13 SA-GA                     2:48.62        
 30  Everett, Jordan A             14 SA-GA                     2:48.91        
 31  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                    2:50.51        
 32  Self, Kylie E                 13 SA-GA                     2:53.39        
 33  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    2:54.66        
 34  Oliver, Raine E               13 SA-GA                     3:11.57        
 35  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          3:21.39        
 36  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                   3:24.42        
 37  Luna, Alexa M                 14 STAC-SE                        NT        
 38  Myers, Lucie E                14 STAC-SE                        NT        
 39  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                       NT        
 40  Brown, Camille T              13 SA-GA                          NT        
 41  Smith, Courtney H             14 SA-GA                          NT        
 42  Stettler, Emily J             13 SA-GA                          NT        
 43  Solomon, Ally E               13 ENSW-SE                        NT        
 44  Krebs, Grayson E              13 ENSW-SE                        NT        
 
Event 50  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kozemko, Ben M                14 Tennessee AQ-SE           2:04.59        
  2  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    2:04.81        
  3  France, Patrick R             14 ENSW-SE                   2:12.81        
  4  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           2:14.45        
  5  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE           2:15.31        
  6  McIntire, Christian C         14 ENSW-SE                   2:17.65        
  7  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           2:19.07        
  8  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           2:20.76        
  9  Massey, William F             13 ENSW-SE                   2:20.86        
 10  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:23.13        
 11  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           2:23.28        
 12  Freeman, Evan M               14 MTSC-SE                   2:24.20        
 13  Murray, Colin A               14 ENSW-SE                   2:24.42        
 14  Henschel, Jonathan M          13 ENSW-SE                   2:24.86        
 15  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:24.97        
 16  Lucy, Noah G                  14 ENSW-SE                   2:25.12        
 17  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:25.46        
 18  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   2:25.80        
 19  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           2:26.93        
 20  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           2:27.16        
 21  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           2:27.44        
 22  Jones, Tommy L                14 ENSW-SE                   2:28.13        
 23  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           2:29.77        
 24  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:30.71        
 25  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                   2:34.53        
 26  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    2:34.91        
 27  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   2:38.69        
 28  Sweetman, Caden G             13 STAC-SE                   2:41.07        
 29  Slabiak, Connor J             13 SA-GA                     2:41.82        
 30  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                   2:42.40        
 31  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE           2:43.76        
 32  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           2:44.14        
 33  Prieskorn, Titus M            14 RRST-SE                   2:46.85        
 34  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    2:51.59        
 35  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE           2:52.78        
 36  Galbreath, Carter S           13 ENSW-SE                   2:54.64        
 37  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           2:57.65        
 38  Lane, Eric W                  14 MTSC-SE                   2:57.67        
 39  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE           3:00.28        
 40  Casteel, Michael A            13 SA-GA                     3:06.80        
 41  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE          3:43.91        
 42  Tindall, Colin C              14 STAC-SE                        NT        
 43  Barsch, Martin                13 CCAC-GA                        NT        
 44  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE               NT        
 45  Childs, Chase T               14 SA-GA                          NT        
 46  Kennedy, Ryan C               13 SA-GA                          NT        
 47  Van Derhei, Aidan M           14 SA-GA                          NT        
 48  Fernandez, Tyler S            13 ENSW-SE                        NT        
 49  Foster, Will C                14 ENSW-SE                        NT        
 
Event 51  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Aycock, Emily L               16 Tennessee AQ-SE           2:07.85        
  2  Aycock, Rachel N              15 Tennessee AQ-SE           2:07.97        
  3  Massey, Alex E                15 ENSW-SE                   2:10.08        
  4  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:10.11        
  5  Chelsvig, Kallie J            15 ENSW-SE                   2:10.30        
  6  Pilkinton, Ophelia A          16 ENSW-SE                   2:10.58        
  7  Aycock, Abbey K               15 Tennessee AQ-SE           2:10.79        
  8  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    2:12.48        
  9  Van Noy, Natalie B            17 ENSW-SE                   2:12.75        
 10  Rimmer, Annie A               14 Tennessee AQ-SE           2:13.29        
 11  Kitahara, Kendall Y           17 ENSW-SE                   2:14.26        
 12  Cutcher, Kylie G              14 Tennessee AQ-SE           2:14.53        
 13  Slayton, Ashley M             16 Makos-SE                  2:14.86        
 14  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    2:16.33        
 15  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                   2:16.42        
 16  Grisham, Lexi L               16 MTSC-SE                   2:17.77        
 17  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    2:18.28        
 18  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           2:18.39        
 19  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    2:18.49        
 20  Self, Haley J                 15 SA-GA                     2:18.93        
 21  Johnson, Rita M               17 ENSW-SE                   2:19.77        
 22  Pass, Rebekah L               15 Tennessee AQ-SE           2:22.43        
 23  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           2:22.99        
 24  Johnson, Margaret C           17 ENSW-SE                   2:24.16        
 25  O'Heron, Emma K               16 ENSW-SE                   2:24.19        
 26  Massey, Elizabeth A           17 ENSW-SE                   2:24.30        
 27  Wei, Emily L                  14 SA-GA                     2:24.55        
 28  Henschel, Emma C              17 ENSW-SE                   2:25.25        
 29  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           2:25.58        
 30  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   2:25.95        
 31  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE           2:26.43        
 32  Orton, Leah M                 17 Tennessee AQ-SE           2:27.00        
 33  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    2:27.17        
 34  Wong, Katie C                 14 SA-GA                     2:28.41        
 35  Jenkins, Lily F               17 Un-Makos-SE               2:28.79        
 36  Smith, Hannah R               16 CCAC-GA                   2:29.03        
 37  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:29.16        
 38  Chiles, Corinne E             15 Tennessee AQ-SE           2:29.48        
 39  Mabry, Kate A                 17 ENSW-SE                   2:29.52        
 40  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE           2:29.62        
 41  Molpus, Lauren G              13 ENSW-SE                   2:30.22        
 42  Atkinson, Simone E            16 MTSC-SE                   2:30.91        
 43  Arps, Kassie G                12 SA-GA                     2:36.55        
 44  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   2:39.22        
 45  Williams, Madisen M           16 MTSC-SE                   2:39.28        
 46  Ammon, Vaughn E               16 ENSW-SE                   2:39.98        
 47  Penn, Mary Frances F          15 Tennessee AQ-SE           2:40.12        
 48  Flatt, Amanda B               18 SA-GA                     2:43.28        
 49  McNamara, Hanna E             12 SA-GA                     2:44.20        
 50  Williams, Jordan L            15 ENSW-SE                   2:45.95        
 51  Herman, Katie E               12 SA-GA                     2:46.88        
 52  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                     2:49.71        
 53  Urban, Danielle P             12 SA-GA                     3:01.86        
 54  Welch, Sydney L               16 SA-GA                     3:11.76        
 55  Lugo, Bailey E                15 RRST-SE                        NT        
 56  Henderson, Yani M             15 STAC-SE                        NT        
 57  Robertson, Selah G            15 ENSW-SE                        NT        
 58  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                         NT        
 59  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 52  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lattin, Matthew J             17 ENSW-SE                   1:55.49        
  2  Salcido, Noah H               16 Tennessee AQ-SE           1:56.22        
  3  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    1:58.37        
  4  Kredich, Coleman A            15 Tennessee AQ-SE           1:59.41        
  5  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   1:59.81        
  6  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   2:01.58        
  7  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                    2:01.67        
  8  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    2:01.89        
  9  Klouda, Josiah B              17 Tennessee AQ-SE           2:02.47        
 10  Kredich, Miles M              18 Tennessee AQ-SE           2:02.49        
 11  Lane, Brock W                 16 MTSC-SE                   2:03.20        
 12  Horne, Thomas R               15 Tennessee AQ-SE           2:07.05        
 13  Hoogerland, Erik O            16 ENSW-SE                   2:07.31        
 14  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    2:08.91        
 15  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                   2:11.17        
 16  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:12.03        
 17  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:12.16        
 18  Browne, Jake R                15 ENSW-SE                   2:12.35        
 19  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    2:14.06        
 20  Mangrum, Nathan L             15 MTSC-SE                   2:14.10        
 21  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                   2:14.36        
 22  McIntire, Kas K               16 ENSW-SE                   2:15.33        
 23  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           2:16.46        
 24  Bailey, Weston W              17 ENSW-SE                   2:16.89        
 25  Glasson, Michael C            16 ENSW-SE                   2:17.68        
 26  Nosarzewski, Julian T         16 Tennessee AQ-SE           2:17.85        
 27  Beachboard, Jackson D         16 Makos-SE                  2:18.03        
 28  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           2:19.93        
 29  Dillard, Jarel A              16 MTSC-SE                   2:20.61        
 30  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                  2:20.66        
 31  Hondorf, Vidar M              14 Tennessee AQ-SE           2:20.78        
 32  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                     2:20.95        
 33  Robinson, Blaine B            15 MTSC-SE                   2:21.06        
 34  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    2:21.76        
 35  Twillie, Joshua A             17 MTSC-SE                   2:21.85        
 36  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    2:24.11        
 37  Working, Gage                 15 MTSC-SE                   2:24.88        
 38  Battle, Jacob R               15 SA-GA                     2:25.11        
 39  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   2:26.02        
 40  Marsh, Ethan K                16 Tennessee AQ-SE           2:26.16        
 41  Coleman Jr, Telly D           15 STAC-SE                   2:26.88        
 42  Prieskorn, Judah D            16 RRST-SE                   2:30.97        
 43  Grailer, Travis J             15 SA-GA                     2:31.71        
 44  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                  2:34.71        
 45  Boyle, Josiah R               16 Tennessee AQ-SE           2:36.11        
 46  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    2:38.18        
 47  Oliver, Race D                11 SA-GA                     2:55.89        
 48  Snyder, Travis W              16 The Stingrays-SE          3:21.98        
 49  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE               NT        
 50  Kennedy, Logan R              16 SA-GA                          NT        
 51  Schramm, Calvin J             16 SA-GA                          NT        
 52  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 53  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   1:07.83        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    1:09.27        
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:10.77        
  4  Carpenter, Avery G            14 ENSW-SE                   1:11.23        
  5  Platt, Victoria L             14 STAC-SE                   1:13.88        
  6  Mesihovic, Sara               13 SA-GA                     1:15.32        
  7  Pucci, Ash E                  14 RRST-SE                   1:15.61        
  8  Orr, Kailey R                 13 STAC-SE                   1:16.05        
  9  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           1:16.66        
 10  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           1:16.75        
 11  Atkinson, Jules I             13 MTSC-SE                   1:17.51        
 12  Khan, Caroline G              14 SA-GA                     1:17.75        
 13  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     1:19.98        
 14  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                   1:20.43        
 15  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE           1:20.74        
 16  Davis, Sarah C                13 SA-GA                     1:22.10        
 17  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    1:22.20        
 18  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           1:22.66        
 19  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           1:23.11        
 20  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    1:23.52        
 21  Anders, Maggie E              13 SA-GA                     1:23.93        
 22  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE           1:24.32        
 23  Everett, Jordan A             14 SA-GA                     1:25.00        
 24  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    1:26.02        
 25  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    1:26.11        
 26  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                    1:27.79        
 27  Rayburn, Julia T              14 ENSW-SE                   1:28.68        
 28  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   1:30.79        
 29  Self, Kylie E                 13 SA-GA                     1:32.41        
 30  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    1:35.68        
 31  Krebs, Grayson E              13 ENSW-SE                   1:36.82        
 32  Stettler, Emily J             13 SA-GA                     1:41.74        
 33  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          1:42.74        
 34  Barrett, Kayla E              14 RRST-SE                   1:43.44        
 35  Oliver, Raine E               13 SA-GA                     1:43.74        
 36  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                   1:46.19        
 37  Smith, Courtney H             14 SA-GA                     1:47.96        
 38  Smith, Kira N                 14 SA-GA                     1:52.25        
 39  Stewart, Autumn R             14 STAC-SE                   1:58.66        
 40  Luna, Alexa M                 14 STAC-SE                        NT        
 41  Myers, Lucie E                14 STAC-SE                        NT        
 42  Kelly, Makaili C              13 MTSC-SE                        NT        
 43  Brown, Camille T              13 SA-GA                          NT        
 44  Cash, Olivia C                13 SA-GA                          NT        
 
Event 54  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:02.89        
  2  Petty, Evan J                 14 ENSW-SE                   1:07.27        
  3  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   1:09.48        
  4  McCall, Rob R                 14 ENSW-SE                   1:09.75        
  5  Massey, William F             13 ENSW-SE                   1:11.48        
  6  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    1:11.48        
  7  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE           1:12.45        
  8  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           1:13.90        
  9  Lucy, Noah G                  14 ENSW-SE                   1:14.68        
 10  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           1:15.32        
 11  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           1:15.86        
 12  France, Patrick R             14 ENSW-SE                   1:16.29        
 13  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           1:17.26        
 14  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           1:17.76        
 15  Henschel, Jonathan M          13 ENSW-SE                   1:18.66        
 16  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    1:19.21        
 17  Sweetman, Caden G             13 STAC-SE                   1:20.34        
 18  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           1:20.63        
 19  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE           1:20.65        
 20  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE           1:20.78        
 21  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           1:22.43        
 22  Fernandez, Tyler S            13 ENSW-SE                   1:22.73        
 23  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                   1:22.79        
 24  Freeman, Evan M               14 MTSC-SE                   1:22.80        
 25  Jones, Tommy L                14 ENSW-SE                   1:23.98        
 26  Van Derhei, Aidan M           14 SA-GA                     1:24.30        
 27  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    1:25.08        
 28  Edwards, Eric T               14 ENSW-SE                   1:25.26        
 29  Slabiak, Connor J             13 SA-GA                     1:25.41        
 30  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   1:28.70        
 31  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           1:29.12        
 32  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           1:30.75        
 33  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           1:31.73        
 34  Lane, Eric W                  14 MTSC-SE                   1:34.90        
 35  Prieskorn, Titus M            14 RRST-SE                   1:35.42        
 36  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE           1:37.72        
 37  Casteel, Michael A            13 SA-GA                     1:38.52        
 38  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE          1:45.83        
 39  Tindall, Colin C              14 STAC-SE                        NT        
 40  Barsch, Martin                13 CCAC-GA                        NT        
 41  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE               NT        
 42  Kennedy, Ryan C               13 SA-GA                          NT        
 43  Foster, Will C                14 ENSW-SE                        NT        
 
Event 55  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chelsvig, Kallie J            15 ENSW-SE                   1:06.82        
  2  Aycock, Abbey K               15 Tennessee AQ-SE           1:06.83        
  3  Massey, Alex E                15 ENSW-SE                   1:08.04        
  4  Sinclair, Angara R            17 BAY-SE                    1:08.99        
  5  Rimmer, Annie A               14 Tennessee AQ-SE           1:09.17        
  6  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                   1:09.52        
  7  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    1:09.57        
  8  Cutcher, Kylie G              14 Tennessee AQ-SE           1:09.89        
  9  Slayton, Ashley M             16 Makos-SE                  1:10.17        
 10  Aycock, Emily L               16 Tennessee AQ-SE           1:12.10        
 11  Self, Haley J                 15 SA-GA                     1:12.18        
 12  Kitahara, Kendall Y           17 ENSW-SE                   1:12.73        
 13  Pilkinton, Ophelia A          16 ENSW-SE                   1:13.09        
 14  Mabry, Kate A                 17 ENSW-SE                   1:13.11        
 15  Smith, Hannah R               16 CCAC-GA                   1:14.52        
 16  Hubbuch, Kayla M              17 MTSC-SE                   1:14.74        
 17  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           1:14.77        
 18  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           1:16.48        
 19  Wei, Emily L                  14 SA-GA                     1:16.49        
 20  Ivey, Emily A                 14 Tennessee AQ-SE           1:16.52        
 21  Bingham, Reese T              17 CCAC-GA                   1:16.89        
 22  Wong, Katie C                 14 SA-GA                     1:17.75        
 23  Arps, Kassie G                12 SA-GA                     1:17.95        
 24  O'Heron, Emma K               16 ENSW-SE                   1:17.98        
 25  Chiles, Corinne E             15 Tennessee AQ-SE           1:17.99        
 26  Williams, Jordan L            15 ENSW-SE                   1:18.08        
 27  Knight, Mary M                14 Tennessee AQ-SE           1:18.36        
 28  Orton, Leah M                 17 Tennessee AQ-SE           1:18.78        
 29  Ammon, Vaughn E               16 ENSW-SE                   1:19.87        
 30  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           1:19.92        
 31  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   1:20.92        
 32  Williams, Madisen M           16 MTSC-SE                   1:20.95        
 33  McNamara, Hanna E             12 SA-GA                     1:21.50        
 34  Massey, Elizabeth A           17 ENSW-SE                   1:21.73        
 35  Molpus, Lauren G              13 ENSW-SE                   1:22.78        
 36  Johnson, Margaret C           17 ENSW-SE                   1:24.01        
 37  Flatt, Amanda B               18 SA-GA                     1:24.57        
 38  Pass, Rebekah L               15 Tennessee AQ-SE           1:24.72        
 39  Penn, Mary Frances F          15 Tennessee AQ-SE           1:25.94        
 40  Scourlas, Peyton J            13 SA-GA                     1:27.12        
 41  Herman, Katie E               12 SA-GA                     1:28.06        
 42  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                     1:29.70        
 43  Urban, Danielle P             12 SA-GA                     1:29.90        
 44  Bell, Ashlyn B                16 MTSC-SE                   1:32.07        
 45  Welch, Sydney L               16 SA-GA                     1:32.21        
 46  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    2:07.26        
 47  Stansbury, Sarah D            17 STAC-SE                        NT        
 48  Henderson, Yani M             15 STAC-SE                        NT        
 49  Pierce, Taylor M              14 MTSC-SE                        NT        
 50  King, Aubrey C                11 MTSC-SE                        NT        
 51  Robertson, Selah G            15 ENSW-SE                        NT        
 52  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 56  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                      59.82        
  2  Ray, Ford G                   18 ENSW-SE                   1:01.57        
  3  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    1:01.88        
  4  Salcido, Noah H               16 Tennessee AQ-SE           1:02.60        
  5  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                   1:02.77        
  6  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    1:04.42        
  7  Kredich, Coleman A            15 Tennessee AQ-SE           1:05.51        
  8  Gammons, Zac J                17 ENSW-SE                   1:06.17        
  9  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   1:06.35        
 10  Hoogerland, Erik O            16 ENSW-SE                   1:06.45        
 11  Kyriakidis, Seth S            18 ENSW-SE                   1:06.85        
 12  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   1:07.62        
 13  Klouda, Josiah B              17 Tennessee AQ-SE           1:07.85        
 14  Grailer, Travis J             15 SA-GA                     1:09.11        
 15  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           1:09.58        
 16  McIntire, Kas K               16 ENSW-SE                   1:10.60        
 17  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   1:10.63        
 18  Mangrum, Nathan L             15 MTSC-SE                   1:10.84        
 19  Marsh, Ethan K                16 Tennessee AQ-SE           1:11.46        
 20  Wade, Jacob D                 17 RRST-SE                   1:11.63        
 21  Lane, Brock W                 16 MTSC-SE                   1:11.99        
 22  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                   1:12.48        
 23  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    1:13.62        
 24  Robinson, Blaine B            15 MTSC-SE                   1:14.35        
 25  Weaver, Lane T                16 MTSC-SE                   1:15.31        
 26  Battle, Jacob R               15 SA-GA                     1:16.48        
 27  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    1:17.58        
 28  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    1:18.17        
 29  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                   1:19.26        
 30  Working, Gage                 15 MTSC-SE                   1:20.71        
 31  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                     1:23.51        
 32  Boyle, Josiah R               16 Tennessee AQ-SE           1:24.82        
 33  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          1:25.61        
 34  Schramm, Calvin J             16 SA-GA                     1:25.76        
 35  Coleman Jr, Telly D           15 STAC-SE                   1:25.80        
 36  Oliver, Race D                11 SA-GA                     1:31.15        
 37  Snyder, Travis W              16 The Stingrays-SE          1:53.78        
 38  Kennedy, Logan R              16 SA-GA                          NT        
 39  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 57  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Burks, Cordelia J             14 MTSC-SE                   3:00.38        
  2  Mesihovic, Sara               13 SA-GA                     3:02.59        
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    3:04.78        
  4  Platt, Victoria L             14 STAC-SE                   3:04.96        
  5  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           3:06.69        
  6  Hughes, Brooke N              14 ENSW-SE                   3:08.84        
  7  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    3:10.80        
  8  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           3:15.73        
  9  Atkinson, Jules I             13 MTSC-SE                   3:15.99        
 10  Everett, Jordan A             14 SA-GA                     3:17.38        
 11  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    3:24.72        
 12  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   3:28.04        
 13  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   3:30.23        
 14  Cash, Olivia C                13 SA-GA                     3:30.67        
 15  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                   3:31.18        
 16  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                    3:32.94        
 17  Rayburn, Julia T              14 ENSW-SE                   3:35.55        
 18  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                   4:44.41        
 19  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                       NT        
 20  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                       NT        
 21  Brown, Camille T              13 SA-GA                          NT        
 22  Solomon, Ally E               13 ENSW-SE                        NT        
 23  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                         NT        
 24  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                         NT        
 25  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE                NT        
 26  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE                NT        
 27  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 28  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE                NT        
 29  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 30  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 58  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kozemko, Ben M                14 Tennessee AQ-SE           2:38.14        
  2  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   2:46.78        
  3  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           2:52.11        
  4  Petty, Evan J                 14 ENSW-SE                   2:54.41        
  5  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           2:55.66        
  6  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:57.96        
  7  McIntire, Christian C         14 ENSW-SE                   2:58.02        
  8  Edwards, Eric T               14 ENSW-SE                   2:58.34        
  9  Murray, Colin A               14 ENSW-SE                   2:58.98        
 10  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           3:13.87        
 11  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           3:15.96        
 12  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           3:23.95        
 13  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           3:24.58        
 14  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   3:26.59        
 15  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE           3:28.78        
 16  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                   3:39.90        
 17  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    3:40.53        
 18  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE           3:40.95        
 19  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                        NT        
 20  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE               NT        
 21  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE               NT        
 22  Childs, Chase T               14 SA-GA                          NT        
 23  Van Derhei, Aidan M           14 SA-GA                          NT        
 24  Casteel, Michael A            13 SA-GA                          NT        
 25  Fernandez, Tyler S            13 ENSW-SE                        NT        
 26  Galbreath, Carter S           13 ENSW-SE                        NT        
 27  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                         NT        
 28  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE                NT        
 29  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE                NT        
 30  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 59  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jenkins, Lily F               17 Un-Makos-SE               2:54.12        
  2  Grisham, Lexi L               16 MTSC-SE                   2:54.68        
  3  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:56.89        
  4  Kitahara, Kendall Y           17 ENSW-SE                   2:57.03        
  5  Pass, Rebekah L               15 Tennessee AQ-SE           2:57.77        
  6  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:58.87        
  7  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    3:00.31        
  8  Hubbuch, Kayla M              17 MTSC-SE                   3:01.24        
  9  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           3:04.49        
 10  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                   3:05.02        
 11  Henschel, Emma C              17 ENSW-SE                   3:05.26        
 12  Wong, Katie C                 14 SA-GA                     3:08.18        
 13  Ivey, Emily A                 14 Tennessee AQ-SE           3:09.79        
 14  Urban, Danielle P             12 SA-GA                     3:14.98        
 15  Smith, Hannah R               16 CCAC-GA                   3:17.24        
 16  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                   3:22.08        
 17  Atkinson, Simone E            16 MTSC-SE                   3:37.17        
 18  Stansbury, Sarah D            17 STAC-SE                        NT        
 19  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                          NT        
 20  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                         NT        
 
Event 60  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                    2:27.53        
  2  Dillard, Jarel A              16 MTSC-SE                   2:33.71        
  3  Browne, Jake R                15 ENSW-SE                   2:36.68        
  4  Glasson, Michael C            16 ENSW-SE                   2:40.23        
  5  Nosarzewski, Julian T         16 Tennessee AQ-SE           2:41.74        
  6  Horne, Thomas R               15 Tennessee AQ-SE           2:43.24        
  7  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   2:44.20        
  8  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:44.54        
  9  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:44.57        
 10  Beachboard, Jackson D         16 Makos-SE                  2:45.09        
 11  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                   2:45.23        
 12  Hondorf, Vidar M              14 Tennessee AQ-SE           2:56.73        
 13  Salcido, Noah H               16 Tennessee AQ-SE           3:00.45        
 14  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   3:04.23        
 15  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                   3:10.62        
 16  Battle, Jacob R               15 SA-GA                     3:14.71        
 17  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   3:24.45        
 18  Weaver, Lane T                16 MTSC-SE                   3:26.20        
 19  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                        NT        
 20  Oliver, Race D                11 SA-GA                          NT        
 21  Schramm, Calvin J             16 SA-GA                          NT        
 
Event 61  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                     28.75        
  2  Orr, Kailey R                 13 STAC-SE                     29.28        
  3  Carpenter, Avery G            14 ENSW-SE                     29.28        
  4  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE             29.32        
  5  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                      29.44        
  6  Khan, Caroline G              14 SA-GA                       29.51        
  7  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE             30.02        
  8  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                      30.15        
  9  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE             30.46        
 10  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                       30.53        
 11  Davis, Sarah C                13 SA-GA                       30.76        
 12  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE             30.91        
 13  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                     31.10        
 14  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                      31.10        
 15  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE             31.29        
 16  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE             31.39        
 17  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE             31.41        
 18  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                      31.66        
 19  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE             31.66        
 20  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                      31.68        
 21  Molpus, Lauren G              13 ENSW-SE                     31.70        
 22  Platt, Victoria L             14 STAC-SE                     31.98        
 23  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                    32.13        
 24  Burks, Cordelia J             14 MTSC-SE                     32.21        
 25  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                      32.64        
 26  Scourlas, Peyton J            13 SA-GA                       32.66        
 27  Chavis, Seema A               13 SA-GA                       32.78        
 28  Hughes, Brooke N              14 ENSW-SE                     32.92        
 29  Pucci, Ash E                  14 RRST-SE                     32.93        
 30  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                     33.02        
 31  Solomon, Ally E               13 ENSW-SE                     33.08        
 32  Anders, Maggie E              13 SA-GA                       33.26        
 33  Lee, Miah G                   14 CCAC-GA                     33.32        
 34  Cash, Olivia C                13 SA-GA                       33.99        
 35  Mesihovic, Sara               13 SA-GA                       34.02        
 36  Rayburn, Julia T              14 ENSW-SE                     34.76        
 37  Celichowski, Ashlyn M         14 BAY-SE                      34.88        
 38  Self, Kylie E                 13 SA-GA                       35.56        
 39  Lehman, Bella R               13 BAY-SE                      36.02        
 40  Krebs, Grayson E              13 ENSW-SE                     36.67        
 41  Oliver, Raine E               13 SA-GA                       37.10        
 42  Brown, Camille T              13 SA-GA                       37.56        
 43  Smith, Courtney H             14 SA-GA                       37.75        
 44  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE            40.95        
 45  Marisko, Mallory              14 CCAC-GA                     41.53        
 46  Smith, Kira N                 14 SA-GA                       42.28        
 47  Stewart, Autumn R             14 STAC-SE                     46.88        
 48  Luna, Alexa M                 14 STAC-SE                        NT        
 49  Myers, Lucie E                14 STAC-SE                        NT        
 50  Kelly, Makaili C              13 MTSC-SE                        NT        
 
Event 62  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kozemko, Ben M                14 Tennessee AQ-SE             26.37        
  2  France, Patrick R             14 ENSW-SE                     27.14        
  3  Petty, Evan J                 14 ENSW-SE                     28.07        
  4  Edwards, Eric T               14 ENSW-SE                     28.34        
  5  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE             28.49        
  6  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                     28.55        
  7  Lucy, Noah G                  14 ENSW-SE                     28.69        
  8  McCall, Rob R                 14 ENSW-SE                     28.85        
  9  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      29.06        
 10  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE             29.21        
 11  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE             29.60        
 12  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE             29.97        
 13  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                      30.05        
 14  Post, Chase W                 14 BAY-SE                      30.12        
 15  Massey, William F             13 ENSW-SE                     30.25        
 16  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE             30.25        
 17  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                      30.43        
 18  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE             30.47        
 19  Henschel, Jonathan M          13 ENSW-SE                     30.69        
 20  McIntire, Christian C         14 ENSW-SE                     30.73        
 21  Freeman, Evan M               14 MTSC-SE                     30.77        
 22  Wisniewski, Nate D            13 ENSW-SE                     31.13        
 23  Van Derhei, Aidan M           14 SA-GA                       31.68        
 24  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE             31.69        
 25  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE             31.77        
 26  Jones, Tommy L                14 ENSW-SE                     31.95        
 27  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                      31.96        
 28  Burris, Hank H                13 Tennessee AQ-SE             31.97        
 29  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE             31.97        
 30  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                      32.47        
 31  Sweetman, Caden G             13 STAC-SE                     32.55        
 32  Murray, Colin A               14 ENSW-SE                     32.60        
 33  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                      33.13        
 34  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE             33.19        
 35  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE             33.26        
 36  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                     33.29        
 37  Galbreath, Carter S           13 ENSW-SE                     33.78        
 38  Fernandez, Tyler S            13 ENSW-SE                     34.34        
 39  Foster, Will C                14 ENSW-SE                     34.54        
 40  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                     34.57        
 41  Prieskorn, Titus M            14 RRST-SE                     34.69        
 42  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE             35.01        
 43  Lane, Eric W                  14 MTSC-SE                     35.08        
 44  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE             35.78        
 45  Casteel, Michael A            13 SA-GA                       37.24        
 46  Tindall, Colin C              14 STAC-SE                        NT        
 47  Barsch, Martin                13 CCAC-GA                        NT        
 48  Rigsby, Trip J                13 The Stingrays-SE               NT        
 49  Donegan, Gabe L               13 The Stingrays-SE               NT        
 50  Childs, Chase T               14 SA-GA                          NT        
 51  Kennedy, Ryan C               13 SA-GA                          NT        
 
Event 63  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pilkinton, Ophelia A          16 ENSW-SE                     27.05        
  2  Van Noy, Natalie B            17 ENSW-SE                     28.09        
  3  Aycock, Emily L               16 Tennessee AQ-SE             28.24        
  4  Aycock, Abbey K               15 Tennessee AQ-SE             28.33        
  5  Slayton, Ashley M             16 Makos-SE                    28.38        
  6  Chelsvig, Kallie J            15 ENSW-SE                     28.38        
  7  Smith, Addison E              15 BAY-SE                      28.44        
  8  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                      28.73        
  9  Cutcher, Kylie G              14 Tennessee AQ-SE             28.86        
 10  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                     28.89        
 11  Grisham, Lexi L               16 MTSC-SE                     28.91        
 12  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                      28.91        
 13  Bingham, Reese T              17 CCAC-GA                     28.95        
 14  Rimmer, Annie A               14 Tennessee AQ-SE             29.04        
 15  Ammon, Vaughn E               16 ENSW-SE                     29.07        
 16  Hubbuch, Kayla M              17 MTSC-SE                     29.18        
 17  Aycock, Rachel N              15 Tennessee AQ-SE             29.20        
 18  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                      29.25        
 19  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                      29.49        
 20  Mabry, Kate A                 17 ENSW-SE                     29.57        
 21  Ivey, Emily A                 14 Tennessee AQ-SE             29.67        
 22  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE             29.75        
 23  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE             29.80        
 24  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                     29.84        
 25  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                      29.84        
 26  Self, Haley J                 15 SA-GA                       29.86        
 27  Wong, Katie C                 14 SA-GA                       29.86        
 28  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                      29.90        
 29  Chiles, Corinne E             15 Tennessee AQ-SE             30.13        
 30  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE             30.24        
 31  Smith, Hannah R               16 CCAC-GA                     30.28        
 32  Knight, Mary M                14 Tennessee AQ-SE             30.36        
 33  Orton, Leah M                 17 Tennessee AQ-SE             30.39        
 34  Johnson, Rita M               17 ENSW-SE                     30.40        
 35  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE             30.43        
 36  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE             30.48        
 37  Atkinson, Simone E            16 MTSC-SE                     30.63        
 38  O'Heron, Emma K               16 ENSW-SE                     31.01        
 39  Henschel, Emma C              17 ENSW-SE                     31.05        
 40  Johnson, Margaret C           17 ENSW-SE                     31.13        
 41  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE             31.63        
 42  Wei, Emily L                  14 SA-GA                       31.86        
 43  Williams, Madisen M           16 MTSC-SE                     31.96        
 44  Massey, Elizabeth A           17 ENSW-SE                     32.21        
 45  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                     32.32        
 46  Herman, Katie E               12 SA-GA                       32.93        
 47  Penn, Mary Frances F          15 Tennessee AQ-SE             33.23        
 48  Arps, Kassie G                12 SA-GA                       33.45        
 49  Flatt, Amanda B               18 SA-GA                       33.65        
 50  Williams, Jordan L            15 ENSW-SE                     33.94        
 51  McNamara, Hanna E             12 SA-GA                       34.39        
 52  Bell, Ashlyn B                16 MTSC-SE                     35.29        
 53  Sestan, Ava Grace             11 SA-GA                       36.99        
 54  Smith, Kamryn K               11 SA-GA                       37.29        
 55  Welch, Sydney L               16 SA-GA                       37.52        
 56  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                      48.21        
 57  Lugo, Bailey E                15 RRST-SE                        NT        
 58  Stansbury, Sarah D            17 STAC-SE                        NT        
 59  Henderson, Yani M             15 STAC-SE                        NT        
 60  Pierce, Taylor M              14 MTSC-SE                        NT        
 61  King, Aubrey C                11 MTSC-SE                        NT        
 62  Robertson, Selah G            15 ENSW-SE                        NT        
 63  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 64  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lattin, Matthew J             17 ENSW-SE                     24.34        
  2  Kredich, Coleman A            15 Tennessee AQ-SE             24.91        
  3  Ray, Ford G                   18 ENSW-SE                     25.04        
  4  Kyriakidis, Seth S            18 ENSW-SE                     25.12        
  5  Lane, Brock W                 16 MTSC-SE                     25.48        
  6  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                      25.54        
  7  Gammons, Zac J                17 ENSW-SE                     25.60        
  8  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                     25.73        
  9  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                      25.85        
 10  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                     26.22        
 11  Kredich, Miles M              18 Tennessee AQ-SE             26.28        
 12  Twillie, Joshua A             17 MTSC-SE                     26.38        
 13  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                      26.68        
 14  Glasson, Michael C            16 ENSW-SE                     26.72        
 15  Dillard, Jarel A              16 MTSC-SE                     26.74        
 16  Klouda, Josiah B              17 Tennessee AQ-SE             27.03        
 17  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                     27.06        
 18  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                      27.27        
 19  Nosarzewski, Julian T         16 Tennessee AQ-SE             27.37        
 20  Brando, Nick L                15 BAY-SE                      27.40        
 21  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                      27.47        
 22  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                     27.69        
 23  Coleman Jr, Telly D           15 STAC-SE                     27.97        
 24  Tippett, Will W               15 BAY-SE                      28.04        
 25  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE             28.11        
 26  Wade, Jacob D                 17 RRST-SE                     28.45        
 27  Bailey, Weston W              17 ENSW-SE                     28.46        
 28  Weaver, Lane T                16 MTSC-SE                     28.52        
 29  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                       28.78        
 30  Boyle, Josiah R               16 Tennessee AQ-SE             29.20        
 31  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE             29.34        
 32  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                      29.58        
 33  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                    29.63        
 34  Grailer, Travis J             15 SA-GA                       29.67        
 35  Marsh, Ethan K                16 Tennessee AQ-SE             29.68        
 36  Schramm, Calvin J             16 SA-GA                       29.78        
 37  Hondorf, Vidar M              14 Tennessee AQ-SE             29.86        
 38  Mangrum, Nathan L             15 MTSC-SE                     30.06        
 39  Working, Gage                 15 MTSC-SE                     30.45        
 40  Battle, Jacob R               15 SA-GA                       30.65        
 41  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                      30.78        
 42  Smith, Max H                  15 BAY-SE                      30.91        
 43  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                     31.04        
 44  Prieskorn, Judah D            16 RRST-SE                     31.41        
 45  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                     31.42        
 46  Robinson, Blaine B            15 MTSC-SE                     31.63        
 47  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE            33.56        
 48  Oliver, Race D                11 SA-GA                       35.80        
 49  Snyder, Travis W              16 The Stingrays-SE            41.76        
 50  Kennedy, Logan R              16 SA-GA                          NT        
 51  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 65  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Atkinson, Jules I             13 MTSC-SE                   2:33.16        
  2  Woodring, Payton G            13 CCAC-GA                   2:34.70        
  3  Van der Wall, Nanna T         13 SA-GA                     2:59.68        
  4  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           3:02.37        
  5  Platt, Victoria L             14 STAC-SE                   3:02.42        
  6  Burroughs, Julia H            13 Tennessee AQ-SE           3:13.02        
  7  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           3:15.55        
  8  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    3:24.85        
  9  McClung, Claire L             14 ENSW-SE                        NT        
 10  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE                NT        
 11  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 66  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:46.32        
  2  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:47.31        
  3  Mason, Jake M                 13 Tennessee AQ-SE           2:49.22        
  4  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           2:55.64        
  5  McCall, Rob R                 14 ENSW-SE                   2:56.46        
  6  Kohinata, Kenya               14 Tennessee AQ-SE           2:57.80        
  7  Barclay, Ryan M               14 Tennessee AQ-SE           2:57.97        
  8  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:59.97        
  9  McCrory, Ryan J               14 Tennessee AQ-SE           3:01.46        
 10  Bethel, Henry                 14 CCAC-GA                   3:15.29        
 11  Valdez, Bruno                 13 CCAC-GA                   3:30.23        
 12  Sweetman, Caden G             13 STAC-SE                        NT        
 13  Freeman, Evan M               14 MTSC-SE                        NT        
 14  Slabiak, Connor J             13 SA-GA                          NT        
 15  Petty, Evan J                 14 ENSW-SE                        NT        
 16  Massey, William F             13 ENSW-SE                        NT        
 17  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                         NT        
 18  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                         NT        
 19  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE                NT        
 20  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE                NT        
 21  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE                NT        
 22  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 67  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Massey, Alex E                15 ENSW-SE                   2:22.07        
  2  Aycock, Rachel N              15 Tennessee AQ-SE           2:24.05        
  3  Chelsvig, Kallie J            15 ENSW-SE                   2:30.05        
  4  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:32.09        
  5  Wong, Katie C                 14 SA-GA                     2:37.77        
  6  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    2:39.35        
  7  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    2:40.18        
  8  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    2:40.18        
  9  Knight, Mary M                14 Tennessee AQ-SE           2:40.23        
 10  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   2:40.62        
 11  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    2:41.25        
 12  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           2:42.67        
 13  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE           2:45.15        
 14  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE           3:02.69        
 15  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    3:05.11        
 16  Hudson, Carlin G              16 CCAC-GA                        NT        
 17  Conley, Josephine A           15 CCAC-GA                        NT        
 18  Johnson, Rita M               17 ENSW-SE                        NT        
 19  Pilkinton, Ophelia A          16 ENSW-SE                        NT        
 20  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                         NT        
 
Event 68  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaheen, Jonathan M           16 CCAC-GA                   2:05.23        
  2  Valdez, Ross E                15 CCAC-GA                   2:09.77        
  3  Kyriakidis, Seth S            18 ENSW-SE                   2:12.08        
  4  Horne, Thomas R               15 Tennessee AQ-SE           2:12.14        
  5  Weekes, Luis                  17 BAY-SE                    2:13.17        
  6  Lattin, Matthew J             17 ENSW-SE                   2:15.55        
  7  Kredich, Miles M              18 Tennessee AQ-SE           2:16.37        
  8  Hoogerland, Erik O            16 ENSW-SE                   2:22.40        
  9  Valdez, Raul                  16 CCAC-GA                   2:25.23        
 10  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           2:25.36        
 11  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:27.95        
 12  Lane, Brock W                 16 MTSC-SE                   2:30.81        
 13  McIntire, Kas K               16 ENSW-SE                   2:32.24        
 14  Bailey, Weston W              17 ENSW-SE                   2:37.86        
 15  Chenard, Oscar C              15 CCAC-GA                   2:43.08        
 16  Oliver, Blaize T              16 SA-GA                     2:47.78        
 17  Calderon-Schuler, Anthony     16 CCAC-GA                   2:51.56        
 18  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          3:43.64        
 19  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                        NT        
 20  Battle, Jacob R               15 SA-GA                          NT        
 
Event 69  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jackson, Leah G               10 ENSW-SE                   2:50.12        
  2  McWilliams, Lizzie H          10 ENSW-SE                   2:57.26        
  3  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    2:57.69        
  4  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                     2:58.01        
  5  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                   3:02.91        
  6  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                   3:02.96        
  7  Wetteland, Anna J             10 Tennessee AQ-SE           3:04.70        
  8  Wagner, London L              10 CCAC-GA                   3:08.96        
  9  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                     3:11.45        
 10  Lauria, Madison M             10 SA-GA                     3:17.74        
 11  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    3:18.19        
 12  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                   3:25.74        
 13  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                   3:36.16        
 14  Henschel, Allison G            9 ENSW-SE                   3:36.39        
 15  Nosarzewski, Karolina E       10 Tennessee AQ-SE           3:52.87        
 16  Reuthe, Willow E               9 ENSW-SE                   3:55.62        
 17  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 18  Tong, Lillian Y               10 SA-GA                          NT        
 19  Scharff, Caroline I           10 SA-GA                          NT        
 20  Stettler, Braelyn R           10 SA-GA                          NT        
 21  Segraves, Andrea M            10 SA-GA                          NT        
 22  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                          NT        
 23  Rowan, Lillian M               9 SA-GA                          NT        
 24  Bone, Simmons L               10 ENSW-SE                        NT        
 25  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                        NT        
 26  Solimine, Lila R               9 ENSW-SE                        NT        
 27  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                         NT        
 28  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 29  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 30  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                         NT        
 31  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                         NT        
 32  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 33  Loyd, Addie L                 10 BAY-SE                         NT        
 34  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 35  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 36  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 37  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 70  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    2:54.09        
  2  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                   2:55.99        
  3  Bryant, Ben R                 10 STAC-SE                   2:56.13        
  4  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                   2:57.46        
  5  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           2:59.80        
  6  Shackell, Andrew C            10 ENSW-SE                   3:00.50        
  7  Anders, Jacob R               10 SA-GA                     3:01.15        
  8  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           3:06.83        
  9  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                   3:09.82        
 10  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    3:15.32        
 11  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    3:16.75        
 12  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           3:21.69        
 13  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           3:21.78        
 14  McClung, Asher C               8 ENSW-SE                   4:08.24        
 15  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   4:23.91        
 16  Smola, Evan W                  9 SA-GA                          NT        
 17  Skidmore, Weston W            10 SA-GA                          NT        
 18  Fleming, Jackson C             9 SA-GA                          NT        
 19  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 20  Wells, Sam J                   9 ENSW-SE                        NT        
 21  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                         NT        
 22  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT        
 23  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
 24  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE                NT        
 25  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 71  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harris, Emily P               12 ENSW-SE                   2:21.79        
  2  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE           2:36.51        
  3  Wetteland, Kelly L            12 Tennessee AQ-SE           2:37.20        
  4  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE           2:38.90        
  5  Taylor, Jenna L               12 SA-GA                     2:39.08        
  6  Thompson, Charlotte B         12 SA-GA                     2:39.71        
  7  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE           2:41.30        
  8  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           2:45.17        
  9  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    2:46.27        
 10  Fitzsimmons, Sarah M          12 SA-GA                     2:46.71        
 11  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE           2:48.83        
 12  Thompson, Ava R               12 SA-GA                     2:52.03        
 13  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                   2:52.16        
 14  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    2:52.65        
 15  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                   2:53.12        
 16  Brown, Rachael C              11 SA-GA                     2:53.74        
 17  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    2:54.64        
 18  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                   2:55.72        
 19  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           2:56.49        
 20  Gilson, Natalie R             12 SA-GA                     2:56.55        
 21  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE           2:57.20        
 22  Davis, Jessica K              11 SA-GA                     2:57.55        
 23  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           2:57.60        
 24  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           2:57.81        
 25  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                   2:58.82        
 26  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           2:59.34        
 27  Clarke, Lucy C                12 ENSW-SE                   2:59.44        
 28  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           3:00.78        
 29  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    3:04.68        
 30  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                     3:04.85        
 31  Orr, Kenzie M                 11 STAC-SE                   3:07.75        
 32  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE           3:12.01        
 33  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                    3:17.55        
 34  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    3:21.70        
 35  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                     3:23.36        
 36  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    3:45.89        
 37  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                     3:46.19        
 38  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    3:54.67        
 39  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                        NT        
 40  King, Aubrey C                11 MTSC-SE                        NT        
 41  Peeples, Abby A               11 SA-GA                          NT        
 42  Dodson, Amelia K              11 SA-GA                          NT        
 43  Fetting, Ava M                11 ENSW-SE                        NT        
 44  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 45  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 46  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 72  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                   2:21.81        
  2  Hicks, Azahn R                12 SA-GA                     2:28.00        
  3  Shackell, Aaron J             12 ENSW-SE                   2:32.22        
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    2:32.91        
  5  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                   2:34.01        
  6  Serbin, Carson P              12 MTSC-SE                   2:36.86        
  7  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE          2:38.30        
  8  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           2:41.76        
  9  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           2:43.97        
 10  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                   2:43.98        
 11  Miller, Carter J              11 ENSW-SE                   2:47.75        
 12  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                   2:47.76        
 13  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                     2:49.35        
 14  Reiser, Ethan J               12 SA-GA                     2:49.76        
 15  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   2:51.25        
 16  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           2:51.57        
 17  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    2:54.24        
 18  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           2:56.65        
 19  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE          2:56.92        
 20  Kim, Brandon D                11 SA-GA                     2:58.12        
 21  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    2:59.27        
 22  Wells, Noah A                 11 ENSW-SE                   3:02.47        
 23  Skidmore III, William L       12 SA-GA                     3:05.92        
 24  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    3:11.58        
 25  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           3:17.69        
 26  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           3:22.58        
 27  Patton, Nicholas G            12 STAC-SE                   3:32.78        
 28  Blum, Brandon K               12 STAC-SE                   3:33.15        
 29  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                        NT        
 30  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 31  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                        NT        
 32  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                         NT        
 33  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                         NT        
 34  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 
Event 73  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shackell, Alex K              10 ENSW-SE                     41.01        
  2  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                       41.54        
  3  Jackson, Leah G               10 ENSW-SE                     41.79        
  4  Wetteland, Anna J             10 Tennessee AQ-SE             42.49        
  5  Wagner, London L              10 CCAC-GA                     42.95        
  6  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                     43.11        
  7  McWilliams, Lizzie H          10 ENSW-SE                     43.25        
  8  Manlove, Lauren G             10 ENSW-SE                     44.03        
  9  Reiser, Emma K                10 SA-GA                       44.14        
 10  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                     44.65        
 11  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                       44.65        
 12  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      44.89        
 13  Tong, Lillian Y               10 SA-GA                       46.80        
 14  Lauria, Madison M             10 SA-GA                       47.92        
 15  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                     47.97        
 16  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      49.72        
 17  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                       50.28        
 18  Bone, Simmons L               10 ENSW-SE                     51.27        
 19  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                      51.31        
 20  Nosarzewski, Karolina E       10 Tennessee AQ-SE             51.87        
 21  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                     52.23        
 22  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                     52.49        
 23  Henschel, Allison G            9 ENSW-SE                     52.58        
 24  Hodges, Paizley J              8 RRST-SE                     53.20        
 25  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                      53.28        
 26  Solimine, Lila R               9 ENSW-SE                     53.73        
 27  Stettler, Braelyn R           10 SA-GA                       56.54        
 28  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE             56.79        
 29  Tansor, Maggie C              10 BAY-SE                      57.26        
 30  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      57.85        
 31  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                     59.69        
 32  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    1:00.66        
 33  Gorey, Faith A                 8 ENSW-SE                   1:00.77        
 34  Wheeler, Callaway G           10 BAY-SE                    1:02.65        
 35  Ratliff, Gabby L               8 ENSW-SE                   1:02.99        
 36  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                    1:04.01        
 37  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                    1:23.91        
 38  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 39  Rios, Melissa A                9 CCAC-GA                        NT        
 40  Allen, Sophie B               10 MTSC-SE                        NT        
 41  Scharff, Caroline I           10 SA-GA                          NT        
 42  Dobra, Emerson R              10 SA-GA                          NT        
 43  Slabiak, Madaline M           10 SA-GA                          NT        
 44  Segraves, Andrea M            10 SA-GA                          NT        
 45  McWilliams, Emily D            6 ENSW-SE                        NT        
 46  Robertson, Lilly N            10 ENSW-SE                        NT        
 47  Weatherford, Claire G          7 ENSW-SE                        NT        
 48  Trott, Camila C                7 ENSW-SE                        NT        
 49  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                         NT        
 50  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 51  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 52  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 53  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 54  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 55  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT        
 56  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 57  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                         NT        
 58  Soder, Addie W                 6 BAY-SE                         NT        
 59  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 60  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                         NT        
 61  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                         NT        
 62  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 63  Wood, Kate L                   8 BAY-SE                         NT        
 64  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                         NT        
 65  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 66  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 67  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 68  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 69  Loyd, Addie L                 10 BAY-SE                         NT        
 70  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE                NT        
 71  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 72  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 73  Holleman, Isabelle R           8 Tennessee AQ-SE                NT        
 74  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 75  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 76  Kramer, GiGi K                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 74  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                     37.93        
  2  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                     39.77        
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      41.25        
  4  Shackell, Andrew C            10 ENSW-SE                     42.75        
  5  Petty, Damon II H             10 ENSW-SE                     43.63        
  6  Bryant, Ben R                 10 STAC-SE                     43.67        
  7  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                     44.02        
  8  Anders, Jacob R               10 SA-GA                       45.83        
  9  Sabou, David T                 9 BAY-SE                      45.96        
 10  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE             46.75        
 11  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      47.27        
 12  Henry, Derek A                10 SA-GA                       47.47        
 13  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                      47.88        
 14  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE             49.99        
 15  Peeples, Ethan L               9 SA-GA                       50.03        
 16  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             50.16        
 17  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             50.73        
 18  McClung, Asher C               8 ENSW-SE                     50.79        
 19  Birdwell, Eli E               10 ENSW-SE                     51.13        
 20  Smola, Evan W                  9 SA-GA                       52.76        
 21  Wells, Sam J                   9 ENSW-SE                     57.31        
 22  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE             57.56        
 23  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                      58.97        
 24  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   1:03.34        
 25  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    1:08.34        
 26  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    1:08.66        
 27  Blum, Adam P                   8 STAC-SE                        NT        
 28  Paulley, Miles D               8 SA-GA                          NT        
 29  Duke, Justin L                10 SA-GA                          NT        
 30  Stettler, Grady L              8 SA-GA                          NT        
 31  Thompson, Tad D                8 SA-GA                          NT        
 32  Fleming, Jackson C             9 SA-GA                          NT        
 33  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 34  Birdwell, Gavin F              7 ENSW-SE                        NT        
 35  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 36  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT        
 37  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 38  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 75  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Stevens, Lindsay G            12 SA-GA                       35.64        
  2  Thompson, Charlotte B         12 SA-GA                       35.94        
  3  Petty, Maggie A               12 ENSW-SE                     36.06        
  4  Wetteland, Kelly L            12 Tennessee AQ-SE             37.19        
  5  Taylor, Jenna L               12 SA-GA                       38.92        
  6  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      38.94        
  7  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE             39.09        
  8  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE             39.47        
  9  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE             39.55        
 10  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE             39.93        
 11  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                     39.98        
 12  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE             40.63        
 13  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                     40.70        
 14  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      41.33        
 15  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                     41.86        
 16  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      42.06        
 17  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                      43.24        
 18  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      43.33        
 19  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE             43.93        
 20  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE             44.03        
 21  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE             44.09        
 22  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                     44.23        
 23  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE             44.41        
 24  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                     44.79        
 25  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE             44.89        
 26  Clarke, Lucy C                12 ENSW-SE                     45.03        
 27  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE             45.24        
 28  Fitzsimmons, Sarah M          12 SA-GA                       45.27        
 29  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                       45.40        
 30  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                     45.61        
 31  Orr, Kenzie M                 11 STAC-SE                     46.05        
 32  Obermeyer, Laney A            12 SA-GA                       46.40        
 33  Jennings, Avery E             12 SA-GA                       46.44        
 34  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE             46.47        
 35  Layne, Hannah M               12 RRST-SE                     46.58        
 36  Battle, Amelia T              12 SA-GA                       46.89        
 37  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      47.78        
 38  Davis, Jessica K              11 SA-GA                       48.24        
 39  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      49.19        
 40  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                      49.98        
 41  Brown, Rachael C              11 SA-GA                       50.03        
 42  Peeples, Abby A               11 SA-GA                       50.17        
 43  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                       50.22        
 44  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                       53.03        
 45  Fetting, Ava M                11 ENSW-SE                     55.19        
 46  Prieskorn, Ellie N            11 RRST-SE                     58.88        
 47  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                        NT        
 48  Gattis, Samijo A              12 The Stingrays-SE               NT        
 49  Dodson, Amelia K              11 SA-GA                          NT        
 50  Sandiford, Molly R            11 SA-GA                          NT        
 51  Oakley, Madeline P            11 SA-GA                          NT        
 52  Cirigliano, Ava G             12 ENSW-SE                        NT        
 53  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 54  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 55  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 
Event 76  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                     34.25        
  2  Attmore, Gray S               11 ENSW-SE                     36.57        
  3  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                       38.17        
  4  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE            39.24        
  5  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                     39.33        
  6  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     39.51        
  7  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                     39.53        
  8  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                     39.77        
  9  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                     40.45        
 10  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      40.45        
 11  Miller, Carter J              11 ENSW-SE                     41.29        
 12  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE             41.84        
 13  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE            42.18        
 14  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE             42.19        
 15  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      42.22        
 16  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                      42.36        
 17  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE             42.72        
 18  Reuthe, Camden F              11 ENSW-SE                     43.04        
 19  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             43.16        
 20  Enoch, Jackson T              11 ENSW-SE                     43.30        
 21  Slabiak, Aiden J              12 SA-GA                       43.65        
 22  Wells, Noah A                 11 ENSW-SE                     44.35        
 23  Kim, Brandon D                11 SA-GA                       44.54        
 24  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE             44.73        
 25  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                     47.11        
 26  Jones, Paddy D                12 ENSW-SE                     47.26        
 27  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE             47.86        
 28  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      49.99        
 29  Ermerins, Jonathon D          11 SA-GA                       50.33        
 30  Slater, Landon D              11 SA-GA                       50.49        
 31  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      52.91        
 32  Blum, Brandon K               12 STAC-SE                     53.43        
 33  Patton, Nicholas G            12 STAC-SE                     55.78        
 34  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                   1:01.57        
 35  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                    1:05.31        
 36  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 37  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 38  Smith, Anderson M             11 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Anna J             10 Tennessee AQ-SE           1:47.40        
  2  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:52.17        
  3  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                     1:55.07        
  4  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                   1:55.15        
  5  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                   1:56.09        
  6  Henschel, Allison G            9 ENSW-SE                   1:58.27        
  7  Manlove, Lauren G             10 ENSW-SE                   1:58.74        
  8  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    1:59.18        
  9  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                     1:59.47        
 10  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                   2:02.91        
 11  Wagner, London L              10 CCAC-GA                   2:04.93        
 12  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                   2:12.36        
 13  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE           2:16.00        
 14  Lauria, Madison M             10 SA-GA                     2:17.50        
 15  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    2:18.96        
 16  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                   2:19.15        
 17  Solimine, Lila R               9 ENSW-SE                   2:27.08        
 18  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    2:27.39        
 19  Reuthe, Willow E               9 ENSW-SE                   2:36.49        
 20  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    2:46.23        
 21  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 22  Rios, Melissa A                9 CCAC-GA                        NT        
 23  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                        NT        
 24  Reiser, Emma K                10 SA-GA                          NT        
 25  Segraves, Andrea M            10 SA-GA                          NT        
 26  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                          NT        
 27  Rowan, Lillian M               9 SA-GA                          NT        
 28  Walsh, Jamie L                10 SA-GA                          NT        
 29  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                        NT        
 30  Weatherford, Claire G          7 ENSW-SE                        NT        
 31  Trott, Camila C                7 ENSW-SE                        NT        
 32  Tansor, Maggie C              10 BAY-SE                         NT        
 33  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                         NT        
 34  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                         NT        
 35  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                         NT        
 36  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 37  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 38  Wheeler, Callaway G           10 BAY-SE                         NT        
 39  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 40  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                         NT        
 41  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 42  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 43  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT        
 44  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 45  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 46  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                         NT        
 47  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                         NT        
 48  Wood, Kate L                   8 BAY-SE                         NT        
 49  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 50  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE                NT        
 51  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 52  Holleman, Isabelle R           8 Tennessee AQ-SE                NT        
 53  Kramer, GiGi K                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                   1:33.93        
  2  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    1:36.47        
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:47.44        
  4  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                   1:49.73        
  5  Henry, Derek A                10 SA-GA                     1:50.39        
  6  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:56.88        
  7  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           2:01.53        
  8  Birdwell, Eli E               10 ENSW-SE                   2:04.55        
  9  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    2:06.51        
 10  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           2:08.70        
 11  Wells, Sam J                   9 ENSW-SE                   2:09.45        
 12  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   2:19.95        
 13  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    2:45.82        
 14  Smola, Evan W                  9 SA-GA                          NT        
 15  Paulley, Miles D               8 SA-GA                          NT        
 16  Skidmore, Wynn D               8 SA-GA                          NT        
 17  Duke, Justin L                10 SA-GA                          NT        
 18  Fleming, Jackson C             9 SA-GA                          NT        
 19  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 20  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 21  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT        
 22  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                         NT        
 23  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT        
 24  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
 25  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE                NT        
 26  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 27  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 79  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wetteland, Kelly L            12 Tennessee AQ-SE           1:21.57        
  2  Taylor, Jenna L               12 SA-GA                     1:33.20        
  3  Brown, Rachael C              11 SA-GA                     1:34.12        
  4  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE           1:34.48        
  5  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                   1:34.70        
  6  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE           1:35.78        
  7  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE           1:36.19        
  8  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           1:36.31        
  9  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:37.24        
 10  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE           1:40.13        
 11  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:42.35        
 12  Fitzsimmons, Sarah M          12 SA-GA                     1:43.04        
 13  Clarke, Lucy C                12 ENSW-SE                   1:43.04        
 14  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                   1:43.52        
 15  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                     1:44.06        
 16  Gilson, Natalie R             12 SA-GA                     1:44.40        
 17  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:44.79        
 18  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    1:45.02        
 19  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           1:46.18        
 20  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:46.53        
 21  Jennings, Avery E             12 SA-GA                     1:46.70        
 22  Orr, Kenzie M                 11 STAC-SE                   1:49.56        
 23  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:49.74        
 24  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           1:52.87        
 25  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:53.65        
 26  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:54.00        
 27  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                   1:54.26        
 28  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                   1:54.81        
 29  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           1:55.09        
 30  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           1:59.18        
 31  Battle, Amelia T              12 SA-GA                     1:59.19        
 32  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE           2:03.83        
 33  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                    2:10.53        
 34  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE           2:13.00        
 35  Fetting, Ava M                11 ENSW-SE                   2:19.72        
 36  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                     2:23.27        
 37  Prieskorn, Ellie N            11 RRST-SE                        NT        
 38  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                        NT        
 39  Gattis, Samijo A              12 The Stingrays-SE               NT        
 40  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                          NT        
 41  Obermeyer, Laney A            12 SA-GA                          NT        
 42  Clinton, Callie M             12 ENSW-SE                        NT        
 43  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 44  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 45  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 
Event 80  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:27.63        
  2  Miller, Carter J              11 ENSW-SE                   1:28.33        
  3  Serbin, Carson P              12 MTSC-SE                   1:30.61        
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:32.31        
  5  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:35.24        
  6  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                   1:35.96        
  7  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                   1:36.04        
  8  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                     1:37.42        
  9  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                  1:38.07        
 10  Hicks, Azahn R                12 SA-GA                     1:38.28        
 11  Reuthe, Camden F              11 ENSW-SE                   1:39.55        
 12  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    1:40.31        
 13  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                   1:40.52        
 14  Attmore, Gray S               11 ENSW-SE                   1:41.36        
 15  Wells, Noah A                 11 ENSW-SE                   1:44.27        
 16  Enoch, Jackson T              11 ENSW-SE                   1:44.67        
 17  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE          1:45.06        
 18  Kim, Brandon D                11 SA-GA                     1:47.60        
 19  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                   1:48.16        
 20  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           1:49.47        
 21  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                   1:52.50        
 22  Slater, Landon D              11 SA-GA                     1:54.60        
 23  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           1:55.78        
 24  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           1:57.65        
 25  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE          1:58.34        
 26  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:58.83        
 27  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           1:58.91        
 28  Ermerins, Jonathon D          11 SA-GA                     2:02.09        
 29  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           2:12.58        
 30  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    2:12.89        
 31  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           2:14.11        
 32  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                        NT        
 33  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 34  Reiser, Ethan J               12 SA-GA                          NT        
 35  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                        NT        
 36  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                         NT        
 37  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 38  Smith, Anderson M             11 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 81  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shackell, Alex K              10 ENSW-SE                   1:14.56        
  2  Jackson, Leah G               10 ENSW-SE                   1:18.29        
  3  Nosarzewski, Karolina E       10 Tennessee AQ-SE           1:19.68        
  4  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:20.85        
  5  McWilliams, Lizzie H          10 ENSW-SE                   1:21.38        
  6  Reiser, Emma K                10 SA-GA                     1:21.70        
  7  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                     1:22.53        
  8  Wagner, London L              10 CCAC-GA                   1:23.22        
  9  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                   1:26.44        
 10  Wetteland, Anna J             10 Tennessee AQ-SE           1:26.54        
 11  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                     1:27.35        
 12  Lauria, Madison M             10 SA-GA                     1:29.33        
 13  Henschel, Allison G            9 ENSW-SE                   1:33.06        
 14  Scharff, Caroline I           10 SA-GA                     1:33.42        
 15  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    1:34.34        
 16  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                   1:36.13        
 17  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                   1:36.16        
 18  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                     1:36.48        
 19  Manlove, Lauren G             10 ENSW-SE                   1:36.73        
 20  Bone, Simmons L               10 ENSW-SE                   1:41.14        
 21  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                   1:41.18        
 22  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:42.87        
 23  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    1:44.50        
 24  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE           1:45.58        
 25  Hodges, Paizley J              8 RRST-SE                   1:47.46        
 26  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    1:54.74        
 27  Tansor, Maggie C              10 BAY-SE                    1:55.40        
 28  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                   1:56.09        
 29  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    1:56.44        
 30  Wheeler, Callaway G           10 BAY-SE                    2:01.63        
 31  Rowan, Lillian M               9 SA-GA                     2:02.33        
 32  Ratliff, Gabby L               8 ENSW-SE                   2:02.73        
 33  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                    2:10.96        
 34  Weatherford, Claire G          7 ENSW-SE                   2:43.55        
 35  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 36  Rios, Melissa A                9 CCAC-GA                        NT        
 37  Allen, Sophie B               10 MTSC-SE                        NT        
 38  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                        NT        
 39  Tong, Lillian Y               10 SA-GA                          NT        
 40  Dobra, Emerson R              10 SA-GA                          NT        
 41  Stettler, Braelyn R           10 SA-GA                          NT        
 42  Segraves, Andrea M            10 SA-GA                          NT        
 43  Walsh, Jamie L                10 SA-GA                          NT        
 44  Gorey, Faith A                 8 ENSW-SE                        NT        
 45  Robertson, Lilly N            10 ENSW-SE                        NT        
 46  Trott, Camila C                7 ENSW-SE                        NT        
 47  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                         NT        
 48  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                         NT        
 49  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 50  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 51  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 52  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 53  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 54  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT        
 55  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 56  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                         NT        
 57  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 58  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                         NT        
 59  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                         NT        
 60  Wood, Kate L                   8 BAY-SE                         NT        
 61  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 62  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 63  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 64  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 65  Loyd, Addie L                 10 BAY-SE                         NT        
 66  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE                NT        
 67  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 68  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 69  Holleman, Isabelle R           8 Tennessee AQ-SE                NT        
 70  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 71  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 72  Kramer, GiGi K                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 82  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                   1:11.58        
  2  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:17.57        
  3  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                   1:21.89        
  4  Anders, Jacob R               10 SA-GA                     1:23.41        
  5  Bryant, Ben R                 10 STAC-SE                   1:23.59        
  6  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:24.27        
  7  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           1:25.57        
  8  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                   1:27.49        
  9  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    1:28.10        
 10  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                   1:28.80        
 11  Petty, Damon II H             10 ENSW-SE                   1:28.93        
 12  Birdwell, Eli E               10 ENSW-SE                   1:30.32        
 13  Sabou, David T                 9 BAY-SE                    1:31.22        
 14  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           1:32.33        
 15  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    1:34.44        
 16  Henry, Derek A                10 SA-GA                     1:36.89        
 17  Smola, Evan W                  9 SA-GA                     1:39.72        
 18  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   1:46.27        
 19  Peeples, Ethan L               9 SA-GA                     1:46.88        
 20  McClung, Asher C               8 ENSW-SE                   1:49.27        
 21  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE           1:53.91        
 22  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    2:05.67        
 23  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    2:07.76        
 24  Blum, Adam P                   8 STAC-SE                        NT        
 25  Paulley, Miles D               8 SA-GA                          NT        
 26  Skidmore, Wynn D               8 SA-GA                          NT        
 27  Duke, Justin L                10 SA-GA                          NT        
 28  Stettler, Grady L              8 SA-GA                          NT        
 29  Thompson, Tad D                8 SA-GA                          NT        
 30  Fleming, Jackson C             9 SA-GA                          NT        
 31  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 32  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 33  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT        
 34  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 35  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 83  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Harris, Emily P               12 ENSW-SE                   1:07.09        
  2  Cirigliano, Ava G             12 ENSW-SE                   1:07.53        
  3  Thompson, Charlotte B         12 SA-GA                     1:09.55        
  4  Wetteland, Kelly L            12 Tennessee AQ-SE           1:11.08        
  5  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE           1:11.39        
  6  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE           1:11.50        
  7  Petty, Maggie A               12 ENSW-SE                   1:11.57        
  8  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE           1:12.32        
  9  Stevens, Lindsay G            12 SA-GA                     1:14.16        
 10  Taylor, Jenna L               12 SA-GA                     1:15.04        
 11  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:15.43        
 12  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:15.58        
 13  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:15.77        
 14  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE           1:16.52        
 15  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                   1:17.15        
 16  Fitzsimmons, Sarah M          12 SA-GA                     1:17.66        
 17  Thompson, Ava R               12 SA-GA                     1:17.98        
 18  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:18.41        
 19  Brown, Rachael C              11 SA-GA                     1:18.58        
 20  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           1:19.52        
 21  Clarke, Lucy C                12 ENSW-SE                   1:19.67        
 22  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                   1:19.70        
 23  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                   1:20.29        
 24  Henry, Sanaa A                12 SA-GA                     1:20.38        
 25  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           1:20.90        
 26  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE           1:21.08        
 27  Gilson, Natalie R             12 SA-GA                     1:21.23        
 28  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           1:22.11        
 29  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                   1:22.81        
 30  Davis, Jessica K              11 SA-GA                     1:23.14        
 31  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           1:23.46        
 32  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:23.89        
 33  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                   1:24.44        
 34  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE           1:25.37        
 35  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           1:25.67        
 36  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:28.38        
 37  Orr, Kenzie M                 11 STAC-SE                   1:28.50        
 38  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    1:29.23        
 39  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                     1:31.27        
 40  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                   1:33.90        
 41  Battle, Amelia T              12 SA-GA                     1:34.11        
 42  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           1:34.59        
 43  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                    1:37.56        
 44  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                     1:38.54        
 45  Layne, Hannah M               12 RRST-SE                   1:43.60        
 46  Peeples, Abby A               11 SA-GA                     1:44.18        
 47  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:46.36        
 48  Prieskorn, Ellie N            11 RRST-SE                   1:51.45        
 49  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                        NT        
 50  King, Aubrey C                11 MTSC-SE                        NT        
 51  Gattis, Samijo A              12 The Stingrays-SE               NT        
 52  Jennings, Avery E             12 SA-GA                          NT        
 53  Obermeyer, Laney A            12 SA-GA                          NT        
 54  Dodson, Amelia K              11 SA-GA                          NT        
 55  Sandiford, Molly R            11 SA-GA                          NT        
 56  Fetting, Ava M                11 ENSW-SE                        NT        
 57  Clinton, Callie M             12 ENSW-SE                        NT        
 58  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 59  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 60  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 
Event 84  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                   1:01.41        
  2  Hicks, Azahn R                12 SA-GA                     1:05.90        
  3  Shackell, Aaron J             12 ENSW-SE                   1:07.64        
  4  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE          1:08.30        
  5  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                   1:11.29        
  6  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                   1:12.16        
  7  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                  1:12.61        
  8  Reuthe, Camden F              11 ENSW-SE                   1:13.07        
  9  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                     1:13.21        
 10  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           1:14.04        
 11  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:14.52        
 12  Serbin, Carson P              12 MTSC-SE                   1:15.45        
 13  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           1:15.97        
 14  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                   1:16.36        
 15  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                   1:16.84        
 16  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:17.76        
 17  Reiser, Ethan J               12 SA-GA                     1:18.42        
 18  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           1:19.04        
 19  Jones, Paddy D                12 ENSW-SE                   1:19.54        
 20  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:21.28        
 21  Skidmore III, William L       12 SA-GA                     1:22.12        
 22  Kim, Brandon D                11 SA-GA                     1:22.23        
 23  Wells, Noah A                 11 ENSW-SE                   1:23.28        
 24  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           1:23.46        
 25  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    1:23.99        
 26  Enoch, Jackson T              11 ENSW-SE                   1:24.05        
 27  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                   1:25.47        
 28  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:25.48        
 29  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE          1:26.62        
 30  Slater, Landon D              11 SA-GA                     1:28.18        
 31  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:30.07        
 32  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           1:31.64        
 33  Patton, Nicholas G            12 STAC-SE                   1:35.05        
 34  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:38.15        
 35  Blum, Brandon K               12 STAC-SE                   1:39.55        
 36  Ermerins, Jonathon D          11 SA-GA                     1:55.68        
 37  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                   2:01.73        
 38  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 39  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                         NT        
 40  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 41  Smith, Anderson M             11 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 85  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shackell, Alex K              10 ENSW-SE                     37.52        
  2  McWilliams, Lizzie H          10 ENSW-SE                     39.87        
  3  Wetteland, Anna J             10 Tennessee AQ-SE             40.13        
  4  McClung, Annabelle L          10 ENSW-SE                     40.76        
  5  Jackson, Leah G               10 ENSW-SE                     43.02        
  6  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      43.75        
  7  Reiser, Emma K                10 SA-GA                       44.63        
  8  Manlove, Lauren G             10 ENSW-SE                     46.19        
  9  Scharff, Caroline I           10 SA-GA                       46.97        
 10  Tong, Lillian Y               10 SA-GA                       47.33        
 11  Fitzsimmons, Maria T          10 SA-GA                       49.25        
 12  Saylors, Gracison S            9 CCAC-GA                     49.54        
 13  Wagner, London L              10 CCAC-GA                     49.73        
 14  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                      50.12        
 15  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      50.55        
 16  Zafft, Prielle J              10 SA-GA                       51.21        
 17  Lauria, Madison M             10 SA-GA                       51.86        
 18  Marroquin, Evangelina S       10 SA-GA                       54.63        
 19  Feril, Amanda L               10 ENSW-SE                     56.37        
 20  Marisko, Addison               9 CCAC-GA                     57.14        
 21  Solimine, Lila R               9 ENSW-SE                     58.12        
 22  Nosarzewski, Karolina E       10 Tennessee AQ-SE             58.65        
 23  Hodges, Paizley J              8 RRST-SE                   1:00.36        
 24  Tansor, Maggie C              10 BAY-SE                    1:02.64        
 25  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    1:10.05        
 26  Reuthe, Willow E               9 ENSW-SE                   1:10.93        
 27  Massey, Elaina E               9 ENSW-SE                   1:15.91        
 28  Ratliff, Gabby L               8 ENSW-SE                   1:22.86        
 29  Rios, Rebecca A               10 CCAC-GA                        NT        
 30  Rios, Melissa A                9 CCAC-GA                        NT        
 31  Allen, Sophie B               10 MTSC-SE                        NT        
 32  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                        NT        
 33  Dobra, Emerson R              10 SA-GA                          NT        
 34  Slabiak, Madaline M           10 SA-GA                          NT        
 35  Segraves, Andrea M            10 SA-GA                          NT        
 36  Rowan, Lillian M               9 SA-GA                          NT        
 37  Walsh, Jamie L                10 SA-GA                          NT        
 38  Gorey, Faith A                 8 ENSW-SE                        NT        
 39  Pryles, Cici M                10 ENSW-SE                        NT        
 40  Robertson, Lilly N            10 ENSW-SE                        NT        
 41  Weatherford, Claire G          7 ENSW-SE                        NT        
 42  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                         NT        
 43  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                         NT        
 44  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 45  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
 46  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                         NT        
 47  Wheeler, Callaway G           10 BAY-SE                         NT        
 48  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 49  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 50  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 51  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                         NT        
 52  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 53  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                         NT        
 54  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 55  Wood, Kate L                   8 BAY-SE                         NT        
 56  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 57  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 58  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 59  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 60  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE                NT        
 61  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 62  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 63  Holleman, Isabelle R           8 Tennessee AQ-SE                NT        
 64  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 65  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 86  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gorey, Michael J              10 ENSW-SE                     36.50        
  2  Valdez, Franco                10 CCAC-GA                     39.68        
  3  Chenard, Luc                  10 CCAC-GA                     40.82        
  4  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                      41.43        
  5  Anders, Jacob R               10 SA-GA                       41.71        
  6  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE             42.24        
  7  Shackell, Andrew C            10 ENSW-SE                     42.61        
  8  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      44.72        
  9  Birdwell, Eli E               10 ENSW-SE                     45.18        
 10  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      47.66        
 11  Bryant, Ben R                 10 STAC-SE                     48.52        
 12  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             49.10        
 13  Drugmand, Jean A              10 STAC-SE                     49.40        
 14  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             53.01        
 15  Petty, Damon II H             10 ENSW-SE                     54.50        
 16  Sabou, David T                 9 BAY-SE                      55.45        
 17  Peeples, Ethan L               9 SA-GA                       56.58        
 18  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE             58.76        
 19  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE           1:01.98        
 20  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   1:08.48        
 21  McClung, Asher C               8 ENSW-SE                   1:08.69        
 22  Wells, Sam J                   9 ENSW-SE                   1:13.26        
 23  Henry, Derek A                10 SA-GA                     1:25.75        
 24  Skidmore, Weston W            10 SA-GA                          NT        
 25  Paulley, Miles D               8 SA-GA                          NT        
 26  Skidmore, Wynn D               8 SA-GA                          NT        
 27  Stettler, Grady L              8 SA-GA                          NT        
 28  Thompson, Tad D                8 SA-GA                          NT        
 29  Fleming, Jackson C             9 SA-GA                          NT        
 30  Gorecki, Ocean A              10 SA-GA                          NT        
 31  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 32  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                         NT        
 33  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT        
 34  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                         NT        
 35  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT        
 36  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 87  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Taylor, Jenna L               12 SA-GA                       33.73        
  2  Wetteland, Kelly L            12 Tennessee AQ-SE             33.82        
  3  Thompson, Charlotte B         12 SA-GA                       34.09        
  4  Cross, Mary Sims S            12 Tennessee AQ-SE             35.50        
  5  Knight, Helen D               11 Tennessee AQ-SE             35.68        
  6  Chadwell, Kelley Grace G      12 Tennessee AQ-SE             36.16        
  7  Stevens, Lindsay G            12 SA-GA                       36.29        
  8  Thompson, Ava R               12 SA-GA                       36.70        
  9  Platt, Olivia C               12 STAC-SE                     36.92        
 10  Petty, Maggie A               12 ENSW-SE                     36.95        
 11  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      39.05        
 12  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE             40.24        
 13  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE             40.37        
 14  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      40.59        
 15  Tisue, Andie F                12 Tennessee AQ-SE             41.36        
 16  Mashburn, Kelly               12 CCAC-GA                     41.49        
 17  Fitzsimmons, Sarah M          12 SA-GA                       41.65        
 18  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE             42.26        
 19  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE             42.50        
 20  Kramer, Katelyn E             12 Tennessee AQ-SE             42.95        
 21  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      43.05        
 22  Ratliff, Bella G              12 ENSW-SE                     43.46        
 23  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE             43.96        
 24  Mashburn, Casey               12 CCAC-GA                     44.09        
 25  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                     45.50        
 26  Davis, Jessica K              11 SA-GA                       45.82        
 27  Jennings, Avery E             12 SA-GA                       46.10        
 28  Lee, Bella S                  11 CCAC-GA                     46.64        
 29  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE             47.14        
 30  Brown, Rachael C              11 SA-GA                       47.89        
 31  Battle, Amelia T              12 SA-GA                       48.11        
 32  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      48.13        
 33  Layne, Hannah M               12 RRST-SE                     49.31        
 34  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                      50.37        
 35  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE             50.64        
 36  Drew, Allie E                 12 BAY-SE                      51.54        
 37  Atre, Aarohi T                12 SA-GA                       53.24        
 38  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      56.50        
 39  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      59.84        
 40  Gilbert, Grace E              11 SA-GA                     1:00.05        
 41  Peeples, Abby A               11 SA-GA                     1:00.32        
 42  Prieskorn, Ellie N            11 RRST-SE                   1:06.84        
 43  Gattis, Samijo A              12 The Stingrays-SE               NT        
 44  Obermeyer, Laney A            12 SA-GA                          NT        
 45  Dodson, Amelia K              11 SA-GA                          NT        
 46  Sandiford, Molly R            11 SA-GA                          NT        
 47  Oakley, Madeline P            11 SA-GA                          NT        
 48  Cirigliano, Ava G             12 ENSW-SE                        NT        
 49  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 50  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 51  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 
Event 88  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Valdez, Roman                 12 CCAC-GA                     31.40        
  2  Hicks, Azahn R                12 SA-GA                       32.72        
  3  Serbin, Carson P              12 MTSC-SE                     34.68        
  4  Attmore, Gray S               11 ENSW-SE                     34.89        
  5  Jennings, Brooks J            12 SA-GA                       35.38        
  6  Miller, Carter J              11 ENSW-SE                     35.46        
  7  Hughes, Matthew A             11 ENSW-SE                     36.04        
  8  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                    37.25        
  9  Ollis, Gavin L                12 CCAC-GA                     37.73        
 10  Calderon-Schuler, Patrick     12 CCAC-GA                     38.88        
 11  Huffhines, Austin E           12 The Stingrays-SE            38.90        
 12  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      39.06        
 13  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE             39.19        
 14  Reiser, Ethan J               12 SA-GA                       39.53        
 15  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     40.03        
 16  Reuthe, Camden F              11 ENSW-SE                     40.30        
 17  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             41.51        
 18  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE             41.55        
 19  Jones, Logan I                12 CCAC-GA                     41.64        
 20  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE             42.21        
 21  Kim, Brandon D                11 SA-GA                       43.18        
 22  Slabiak, Aiden J              12 SA-GA                       43.89        
 23  Enoch, Jackson T              11 ENSW-SE                     44.42        
 24  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      44.43        
 25  Skidmore III, William L       12 SA-GA                       46.75        
 26  Snyder, Benjamin R            12 The Stingrays-SE            49.09        
 27  Wells, Noah A                 11 ENSW-SE                     50.19        
 28  Jones, Paddy D                12 ENSW-SE                     51.45        
 29  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE             52.04        
 30  Slater, Landon D              11 SA-GA                       54.63        
 31  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      59.50        
 32  Patton, Nicholas G            12 STAC-SE                   1:00.73        
 33  Dohring, Maximilian A         11 ENSW-SE                   1:23.82        
 34  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE               NT        
 35  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                         NT        
 36  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 37  Smith, Anderson M             11 Tennessee AQ-SE                NT