Licensed to Baylor Swim Club        HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/2/2017 10:58 AM
        2017SE Arena Long Course Invitational - 4/28/2017 to 4/30/2017         
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wagner, London L          10 CCAC-GA              3:48.68    3:15.89        
      44.76   46.06 1:45.07                                        
  2 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                3:59.53    3:16.07        
      45.48   50.06   59.34   41.19                                
  3 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE              3:27.75    3:18.32        
       7.46                 2:56.22                                
  4 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                3:55.81    3:19.24        
      44.24   51.54 1:00.20   43.26                                
  5 Dauphinais, Jae E         10 OSC-SE                    NT    3:30.95        
                    1:50.81                                        
  6 McCoy, Ava C              10 BAY-SE               3:46.53    3:31.33        
                    1:46.12                                        
  7 Boyd, Anna C               8 OSC-SE                    NT    3:36.96        
      51.94   52.91 1:03.77   48.34                                
  8 Lauria, Madison M         10 SA-GA                     NT    3:38.78        
      51.05   53.92 1:53.81                                        
  9 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE                    NT    3:40.04        
      46.21   55.68 1:10.23   47.92                                
 10 Manlove, Lauren G         10 ENSW-SE                   NT    3:42.11        
      51.76   56.25 1:03.03   51.07                                
 11 Kelly, MACIE K             9 MTSC-SE                   NT    3:46.50        
      49.20   56.03 1:08.75   52.52                                
 12 Saylors, Gracison S        9 CCAC-GA              3:32.23    3:46.58        
      54.89   58.35 1:53.34                                        
 13 Curtis, Caroline L         9 BAY-SE                    NT    3:48.27        
                    1:56.24                                        
 14 Solimine, Lila R           9 ENSW-SE                   NT    3:49.75        
       7.50                 3:27.69                                
 15 Feril, Amanda L           10 UN-EN-SE             4:07.89    3:50.66        
                    2:02.10                                        
 16 Massey, Elaina E           9 ENSW-SE                   NT    3:55.19        
      59.13   55.40 2:00.66                                        
 17 Hoover, KaraLin G          9 BAY-SE                    NT    4:03.06        
 18 Roettger, Ella G           8 Tennessee AQ-SE           NT    4:08.91        
    1:01.34 1:03.47 1:06.73   57.37                                
 19 Gardner, Julia I          10 BAY-SE                    NT    4:23.03        
       6.95                 4:01.04                                
 20 Waller, Emma E             9 Tennessee AQ-SE           NT    4:32.90        
    1:01.06 1:06.17 1:22.93 1:02.74                                
 21 Roettger, Claire E         7 Tennessee AQ-SE           NT    5:28.56        
                    1:37.85 1:10.11                                
 
Event 2  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE              2:55.08    2:55.02        
    1:23.38                   25.76                                
  2 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE               3:19.76    3:12.66        
      45.56   50.19 1:36.91                                        
  3 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE      3:46.93    3:14.61        
      43.91   52.55 1:38.15                                        
  4 Chenard, Luc              10 CCAC-GA              3:25.91    3:18.54        
                    1:41.45                                        
  5 Benedict, William D        9 Tennessee AQ-SE      3:26.62    3:25.75        
                    1:45.30                                        
  6 Linkous, Gabriel E         8 Tennessee AQ-SE      3:51.61    3:26.94        
      43.34   52.06 1:51.54                                        
  7 Myers, Joseph R           10 BAY-SE               3:52.68    3:37.05        
                    1:54.32                                        
  8 Henry, Derek A            10 SA-GA                     NT    3:42.78        
       7.98                 3:17.05                                
  9 McClung, Asher C           8 ENSW-SE                   NT    4:02.94        
                    2:08.46                                        
 10 Waller, Logan A           10 Tennessee AQ-SE           NT    4:32.86        
                    2:19.94                                        
 
Event 3  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Emily P           12 ENSW-SE              2:38.98    2:34.92        
      16.35                   46.29                                
  2 Boyd, Leah G              12 OSC-SE               2:41.36    2:45.13        
                    1:26.72                                        
  3 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE      2:53.81    2:46.83        
                      52.04   37.48                                
  4 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE      2:55.88    2:47.45        
      35.42   44.01   51.28   36.74                                
  5 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE               3:32.74    2:50.59        
      37.79   42.88   49.69   40.23                                
  6 Sestan, Ava Grace         11 SA-GA                3:17.27    2:51.40        
                    1:29.60                                        
  7 Petty, Maggie A           12 ENSW-SE              3:05.99    2:52.27        
      34.78   44.15   54.23   39.11                                
  8 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE      3:16.71    2:53.69        
                    1:28.60                                        
  9 Urban, Danielle P         12 SA-GA                     NT    2:56.38        
      39.25                 2:02.40                                
 10 Gilson, Natalie R         12 SA-GA                3:23.00    2:58.61        
      38.01   45.53   56.60   38.47                                
 11 Skiles, Reese D           12 BAY-SE               4:18.60    2:59.67        
      41.34 2:18.33                                                
 12 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE      3:03.31    2:59.74        
      39.19   45.01   56.33   39.21                                
 13 Brown, Rachael C          11 SA-GA                3:15.25    3:00.31        
       8.17                 2:13.08                                
 14 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE              3:20.75    3:01.95        
      38.69   45.90   56.29   41.07                                
 15 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE               3:20.51    3:03.46        
      37.69   46.47 1:39.30                                        
 16 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               3:14.92    3:06.17        
      40.00   48.90   56.79   40.48                                
 17 Benedict, Bekah D         12 Tennessee AQ-SE      3:10.78    3:09.03        
      41.31   51.29 1:36.43                                        
 18 Murphree, Charlotte W     12 BAY-SE               3:44.68    3:13.71        
      46.09   50.68   34.78 1:02.16                                
 19 Miller, Bella N           12 BAY-SE               3:21.14    3:14.30        
                      55.35   44.65                                
 20 Mashburn, Kelly           12 CCAC-GA              3:24.51    3:17.71        
      45.47   51.12 1:00.90   40.22                                
 21 Thornbury, Allie M        12 BAY-SE                    NT    3:18.24        
      41.86 2:36.38                                                
 22 Henry, Sanaa A            12 SA-GA                3:31.25    3:18.36        
      47.47   51.46   57.08   42.35                                
 23 Mashburn, Casey           12 CCAC-GA              3:23.93    3:22.41        
      46.09   52.99 1:00.46   42.87                                
 24 Atre, Aarohi T            12 SA-GA                     NT    3:23.03        
      41.38   57.29 1:44.36                                        
 
Event 4  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Isaac B              11 Makos-SE             2:50.16    2:39.45        
      27.56                 1:57.36                                
  2 Han, Charlie P            12 BAY-SE               2:56.55    2:42.56        
      36.75   44.50 1:21.31                                        
  3 Serbin, Carson P          12 MTSC-SE              2:54.85    2:49.61        
                    1:26.84                                        
  4 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE              2:58.47    2:51.35        
      37.73   43.35   52.85   37.42                                
  5 Eastman, Owen M           12 BAY-SE               3:07.54    2:51.93        
      39.36   44.58   48.13   39.86                                
  6 Miller, Carter J          11 ENSW-SE              2:57.61    2:52.88        
      37.54   46.01   49.38   39.95                                
  7 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE      3:21.05    3:03.01        
       7.56                 2:40.51                                
  8 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE      3:09.78    3:07.17        
  9 Gipson, Garet L           11 OSC-SE               3:20.20    3:14.78        
      39.39   53.81   38.89 1:02.69                                
 10 Holmes, Jake C            11 BAY-SE                    NT    3:22.80        
      47.10   48.40 1:03.79   43.51                                
 11 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE               4:08.85    3:46.50        
                    1:10.73   45.05                                
 
Event 5  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Addison E          15 BAY-SE               5:15.87    5:06.09        
      32.31   34.87   40.09   38.85   45.63   45.59   34.84   33.91
  2 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               5:28.62    5:30.36        
                                                    1:15.45        
  3 Ivey, Emily A             14 Tennessee AQ-SE      5:30.39    5:34.75        
      36.88   39.95   44.10   43.09   48.45   48.64   37.61   36.03
  4 Pass, Rebekah L           15 Tennessee AQ-SE      5:40.42    5:37.69        
      34.94   40.06   45.60   45.62   47.68   48.36   38.34   37.09
  5 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               5:53.67    5:38.61        
                                                    1:18.34        
  6 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE           NT    5:46.55        
      37.59   43.75   45.59   45.27   48.42   48.57   39.30   38.06
  7 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              5:00.23    5:50.79        
      18.65                 2:09.81                 1:19.81        
  8 Allitt, Cassidy L         13 Tennessee AQ-SE           NT    5:53.75        
                                                    1:18.60        
  9 McNamara, Hanna E         12 SA-GA                6:21.44    5:55.62        
      39.83   45.54                                 1:19.78        
 10 Boyd, Leah G              12 OSC-SE                    NT    5:55.73        
      38.95   44.98   45.81   43.76   53.92   52.05   39.26   37.00
 11 Hughes, Brooke N          14 ENSW-SE                   NT    5:57.07        
      38.31   48.33   47.83   45.62   49.38   50.82   39.57   37.21
 12 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                5:57.16    5:57.30        
      35.57   43.36   49.39   47.23   47.87   50.26   42.23   41.39
 13 Conley, Josephine A       15 CCAC-GA              6:00.23    5:59.45        
       7.08                                    7.65    7.36 4:30.34
 14 Arps, Kassie G            12 SA-GA                6:20.78    6:20.33        
      38.02   43.90                                 1:24.70        
 
Event 6  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Horne, Thomas R           15 Tennessee AQ-SE      4:51.73    4:57.15        
      19.44                                   15.06    0.29 3:52.73
  2 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              4:57.86    4:57.65        
      31.06   32.77                                 1:04.21        
  3 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              4:59.98    4:59.09        
                                      43.24   44.14 1:07.64        
  4 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               5:29.48    5:10.18        
      35.43   36.19   40.14   38.02                 1:09.12        
  5 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE               5:20.72    5:12.08        
                                                    1:14.28        
  6 Petty, Evan J             14 ENSW-SE              5:25.48    5:13.47        
                               6.75   43.97   46.60   36.94   34.87
  7 Tippett, Will W           15 BAY-SE               5:24.83    5:14.59        
      32.59   37.03   44.37   42.99   43.86   44.05   36.56   33.14
  8 Hollowell, John M         14 BAY-SE               5:11.55    5:14.91        
      33.03   35.51   41.83   40.36   49.10   47.56   35.86   31.66
  9 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      5:31.46    5:19.28        
      33.56   37.88   41.75   40.14                 1:12.21        
 10 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               5:47.29    5:19.30        
      32.69   37.49   42.75   40.25   48.73   47.37   36.40   33.62
 11 Chenard, Oscar C          15 CCAC-GA              5:15.23    5:24.70        
      33.34   37.81   41.71   40.45   48.65   47.70   38.19   36.85
 12 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              5:12.23    5:30.56        
      32.74   41.08   42.91   41.25   46.64   45.99   40.75   39.20
 13 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE      5:46.28    5:39.06        
      36.08   40.69   42.74   41.34   52.60   50.88   38.20   36.53
 14 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE               6:36.64    5:39.46        
      36.26   40.34   46.02   43.95   50.86   49.76   36.67   35.60
 15 Post, Chase W             14 BAY-SE               5:48.10    5:44.19        
      35.48   42.13   44.94   43.95   48.00   49.27   40.93   39.49
 16 Smith, Jack W             13 BAY-SE                    NT    5:44.22        
                                      49.92   49.34 1:14.96        
 17 McCall, Rob R             14 ENSW-SE                   NT    5:47.87        
                                      53.76   54.19   38.70   37.64
 18 Shaw, Aidan G             13 BAY-SE                    NT    5:52.54        
      11.58                                                 2:00.18
 19 Kim, Brandon D            11 SA-GA                     NT    6:20.92        
                                                            2:21.51
 
Event 7  Girls 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Leah G              12 OSC-SE               5:12.80    5:10.30        
       9.18                                                 2:31.68
  2 Sestan, Ava Grace         11 SA-GA                6:03.59    5:16.12        
      34.93   40.47   40.07                   21.37   38.47 2:01.00
  3 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE      5:42.39    5:17.96        
      35.72   39.63   41.21   41.87   41.12   41.05   40.47   36.89
  4 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE      5:31.33    5:18.02        
      35.92   39.75                   40.56   40.92   40.34   38.41
  5 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE      5:41.55    5:20.86        
                      41.37   41.85   40.98   40.60   39.44   38.96
  6 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE      6:15.78    5:42.71        
      38.41   42.96   44.26   44.48   45.45   44.90   43.49   38.76
  7 Davis, Jessica K          11 SA-GA                     NT    5:42.78        
       7.58                                                 1:20.30
  8 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE               6:23.54    5:44.80        
      39.01   42.91   44.69   43.22   43.88   44.96   43.87   42.26
  9 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               5:50.24    5:47.17        
      38.44   42.91   44.29   43.94   44.94   44.94   44.65   43.06
 10 Benedict, Bekah D         12 Tennessee AQ-SE      5:45.78    5:48.06        
      37.69   43.69   45.03   44.94   44.91   45.80   45.00   41.00
 11 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE                    NT    5:49.17        
      38.08   40.75   43.16   44.47   46.52   46.12   45.84   44.23
 12 Brown, Rachael C          11 SA-GA                     NT    5:56.37        
      36.61   40.12   42.27                   26.05   42.65 2:31.48
 13 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE              6:09.64    5:57.53        
       7.46                                                 1:20.03
 14 Skiles, Reese D           12 BAY-SE                    NT    6:01.73        
      36.86   45.59   46.65   47.24   46.70   47.40   45.61   45.68
 15 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE                    NT    6:02.56        
      39.02   45.66   47.73   46.82   47.01   47.13   46.57   42.62
 16 Miller, Bella N           12 BAY-SE                    NT    6:06.29        
      41.10   47.68                   46.44   46.54   46.21   43.34
 17 Mashburn, Casey           12 CCAC-GA              5:59.50    6:10.51        
                      47.63   48.18   48.72   47.25   46.67   44.41
 18 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                     NT    6:11.32        
                                      48.90   46.00 1:32.71        
 19 Mashburn, Kelly           12 CCAC-GA              6:27.28    6:14.60        
      41.16   47.11                   48.19   49.03   48.26   44.39
 20 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT    6:16.33        
                                                    1:35.72        
 21 Atre, Aarohi T            12 SA-GA                     NT    6:17.25        
                      48.13   48.62   49.07   48.72   49.17   45.09
 22 Farner, Kenz B            12 OSC-SE               7:20.70    6:18.99        
                      49.38   48.81   49.95   48.42   48.77   46.85
 23 Thornbury, Allie M        12 BAY-SE                    NT    6:21.71        
      41.82   46.71   48.25   49.37   49.49   50.10   50.05   45.92
 24 Feldblum, Zoe I           12 Tennessee AQ-SE      6:12.10    6:28.53        
                                                      51.45   46.33
 
Event 8  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Isaac B              11 Makos-SE             5:12.43    4:53.19        
      32.04   36.99                    1.62                   25.29
  2 Han, Charlie P            12 BAY-SE               5:17.54    4:56.99        
                                                    1:14.18        
  3 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE              5:28.57    5:15.39        
      36.51   40.67   41.25   40.23   40.12   40.19   38.55   37.87
  4 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE      5:51.28    5:31.72        
      36.27   41.70   41.99   43.15   42.70   43.82   41.76   40.33
  5 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE              5:46.62    5:36.87        
                                      43.45   43.61   43.15   40.63
  6 Gipson, Garet L           11 OSC-SE               6:53.44    5:37.24        
      37.87   43.24   42.80   43.36   43.58   42.29   41.13   42.97
  7 Skidmore III, William L   12 SA-GA                     NT    5:43.22        
      38.22   44.79   44.53   44.37   44.67   42.96   42.84   40.84
  8 Miller, Carter J          11 ENSW-SE              5:49.05    5:43.72        
      39.59   42.11                   45.21   44.63   41.42   40.63
  9 Eastman, Owen M           12 BAY-SE               6:12.97    5:47.69        
      37.91   42.56   44.42   45.64   45.67   44.91   44.50   42.08
 10 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE               6:54.83    5:55.98        
      38.88   45.87   46.29   46.49   46.33   46.30   44.37   41.45
 11 Oliver, Race D            11 SA-GA                     NT    5:56.44        
      38.36   44.51   44.87   45.39   45.87   45.78   47.57   44.09
 12 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE      6:20.04    5:57.10        
      38.97   46.94   45.55   47.94   46.71   45.48   43.92   41.59
 13 Anders, Jacob R           10 SA-GA                6:33.06    6:02.60        
      39.12   45.59   46.62   46.97   48.11   47.33   46.22   42.64
 14 Linkous, Elijah D         10 Tennessee AQ-SE      6:37.73    6:02.96        
      38.02   45.18                   48.02   47.08   46.73   44.92
 15 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE      6:42.85    6:03.40        
                      46.62   47.54   45.70   48.07   46.02   45.54
 16 Haberhern, Braxton C      11 BAY-SE               8:03.40    6:26.18        
      42.93   50.37   50.40   50.32   49.32   48.91 1:33.93        
 17 Chenard, Luc              10 CCAC-GA              6:36.80    6:27.77        
       7.14                                                 4:42.21
 18 Sabou, David T             9 BAY-SE                    NT    6:43.64        
      42.29   50.45   50.99   52.23                   53.64   48.19
 19 Benedict, William D        9 Tennessee AQ-SE      7:01.10    6:46.16        
      42.35   54.53   53.81   52.22   52.71   52.95   51.26   46.33
 
Event 9  Girls 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Addison E          15 BAY-SE               4:32.74    4:24.54        
       7.09                                                 2:40.51
  2 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE               4:51.10    4:45.27        
      32.11   35.73   36.69   36.44   36.66   36.40   36.38   34.86
  3 Chelsvig, Kallie J        15 ENSW-SE              4:35.26    4:50.83        
                                                    1:15.35        
  4 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               5:00.42    4:52.27        
                      37.73   37.93   38.47   37.78   37.12   35.37
  5 Dierig, Heidi S           14 BAY-SE               5:33.98    4:53.75        
                      37.79   37.12   37.60   37.56   37.19   34.99
  6 Wilson, Avery G           15 BAY-SE               4:50.74    4:55.22        
      32.00   36.27   37.70   38.15   38.44   38.20   37.95   36.51
  7 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               4:48.01    4:55.96        
      31.15   36.40   37.89   37.87   38.49   38.24   38.41   37.51
  8 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE      5:04.38    4:56.94        
      32.89   36.42   37.66   38.32   38.64   38.80   38.68   35.53
  9 Porter, Cecilia M         15 BAY-SE               5:11.47    4:57.75        
                                                    1:12.98        
 10 Barclay, Allison N        16 Tennessee AQ-SE      4:51.71    4:58.38        
      34.07   36.93   37.77   38.05   38.05   38.45   38.24   36.82
 11 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              4:45.58    5:01.55        
                      38.89   38.43   38.69   38.96   39.37   38.02
 12 Davis, Sarah C            13 SA-GA                5:10.41    5:02.98        
       7.10                                                 1:29.81
 13 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE      5:05.52    5:03.40        
      32.66   36.61   38.68   39.03   39.17   40.04   38.62   38.59
 14 McClung, Claire L         14 ENSW-SE              5:02.64    5:03.72        
      35.25   39.20   39.02   38.53   37.95   39.87   38.03   35.87
 15 Rackel, Audrey K          15 BAY-SE               5:05.70    5:03.95        
      32.54   37.46   39.30   39.56   39.60   39.06   38.93   37.50
 16 Linkous, Madeline Z       13 Tennessee AQ-SE      4:57.35    5:04.99        
       7.03                                                 1:32.15
 17 O'Heron, Emma K           16 ENSW-SE              5:02.02    5:06.88        
      34.19   38.03   39.23   39.61   39.21   39.51   39.00   38.10
 18 Chiles, Corinne E         15 Tennessee AQ-SE      5:18.54    5:07.08        
      34.44   38.31   39.56   39.57   39.48   39.78   39.41   36.53
 19 Craighead, Kelsey M       16 Tennessee AQ-SE      5:06.26    5:07.30        
      31.63   43.59   30.37   48.55   27.86   50.04   24.85   50.41
 20 Burks, Cordelia J         14 MTSC-SE              5:25.60    5:08.25        
      33.27   42.56   33.59   45.36   31.81   46.41   30.20   45.05
 21 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               5:23.67    5:09.32        
      35.95   38.96   39.57   39.68   39.46   38.91   39.13   37.66
 22 Chadwell, Mandi B         14 Tennessee AQ-SE      5:45.30    5:10.23        
      34.65   39.20   39.08   39.44   39.66   40.21   39.89   38.10
 23 Knight, Mary M            14 Tennessee AQ-SE      5:28.19    5:11.27        
      35.13   38.62                                 1:17.96        
 24 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                5:18.43    5:11.78        
      35.12   39.14   40.08   40.39   40.16   39.47   39.27   38.15
 
Event 10  Boys 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Althoff, Zach T           17 BAY-SE               4:15.75    4:23.42        
      29.22   31.86   33.85   34.41    9.18                 1:50.46
  2 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              4:16.44    4:26.45        
                                                    1:06.07        
  3 McIntire, Kas K           16 ENSW-SE              4:37.83    4:31.67        
      31.36   34.02   34.52   34.50   34.71   34.40   34.80   33.36
  4 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              4:27.12    4:36.46        
      30.03   33.42   34.99   35.69   35.69   35.97   36.20   34.47
  5 Tippett, Will W           15 BAY-SE               4:45.66    4:37.94        
       7.35                                                 2:15.82
  6 Hollowell, John M         14 BAY-SE               4:35.45    4:38.46        
      30.72   34.03   35.85   35.82                   35.78   34.09
  7 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               4:52.69    4:38.98        
      31.94   34.50   36.51   35.73   36.52   34.74   35.96   33.08
  8 Oliver, Blaize T          16 SA-GA                5:01.00    4:39.04        
       8.08                                                 3:44.30
  8 Hondorf, Vidar M          14 Tennessee AQ-SE      5:01.16    4:39.04        
      31.87   34.97                                 1:09.50        
  8 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               5:01.58    4:39.04        
                      35.96   35.82   36.03   34.93   35.16   32.99
 11 McIntire, Christian C     14 ENSW-SE              4:55.28    4:40.21        
      30.85   35.28   36.17   36.66   35.71   36.43   35.79   33.32
 12 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      4:53.87    4:40.93        
      31.70   35.47   36.06   35.96   35.62   35.80 1:10.32        
 13 Varnell, Chapman D        16 BAY-SE               4:43.46    4:41.27        
      30.01   34.24   36.24   36.68   36.42   36.86   36.16   34.66
 14 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE               4:54.51    4:43.45        
      30.62   33.71   35.44   36.19   37.01   37.20   37.68   35.60
 15 Brando, Nick L            15 BAY-SE               4:37.85    4:44.28        
      30.46   34.47   36.35   37.27   37.12   35.71   37.14   35.76
 16 Ceausu, Eddie R           16 Tennessee AQ-SE      4:47.01    4:45.82        
                      36.54   36.64                 1:11.90        
 17 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE               5:06.83    4:45.97        
      32.37   35.11   36.65   36.68   36.88   36.69   36.38   35.21
 18 Lydon, Trey M             15 BAY-SE               4:59.33    4:48.83        
      30.87   35.51   33.40   40.48   32.71   42.29   36.63   36.94
 19 Barclay, Ryan M           14 Tennessee AQ-SE      5:08.44    4:49.16        
      32.58   35.72   36.53   36.60   37.10   37.07   37.60   35.96
 20 France, Patrick R         14 ENSW-SE              4:37.94    4:49.68        
      31.42   34.63   36.31   37.47   36.60   37.95 1:15.30        
 21 Bailey, Weston W          17 ENSW-SE              4:57.93    4:51.74        
      32.19   35.92   37.15   37.33   37.20   37.79   37.40   36.76
 22 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              5:22.42    4:52.85        
                      36.54   37.71   38.53   38.37   38.41   37.49
 23 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE      5:17.72    4:54.13        
                                                    1:12.51        
 24 Chenard, Oscar C          15 CCAC-GA              5:17.17    4:54.53        
       7.27                                                 4:02.59
 
Event 11  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Atkinson, Jules I         13 MTSC-SE              2:34.36    2:36.02        
      32.80   40.63   46.84   35.75                                
  2 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               2:39.61    2:36.10        
      34.59   40.37   46.44   34.70                                
  3 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               2:38.58    2:38.94        
                    1:24.34                                        
  4 Platt, Victoria L         14 STAC-SE              2:40.59    2:39.15        
      33.96   39.83   47.69   37.67                                
  5 Dierig, Heidi S           14 BAY-SE               2:47.98    2:41.83        
      33.91   46.56   33.04   48.32                                
  6 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                2:41.14    2:42.16        
      34.30   45.19   44.96   37.71                                
  7 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              2:52.48    2:42.31        
      34.20   39.04   51.74   37.33                                
  8 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE      2:48.61    2:44.06        
      35.51   42.76   49.62   36.17                                
  9 Chadwell, Mandi B         14 Tennessee AQ-SE      2:48.84    2:44.86        
                    1:25.60                                        
 10 McClung, Claire L         14 ENSW-SE              2:46.32    2:45.89        
                    1:25.87                                        
 11 Allitt, Cassidy L         13 Tennessee AQ-SE      2:39.73    2:46.03        
                    1:29.11                                        
 12 Orr, Kailey R             13 STAC-SE              2:55.30    2:46.90        
      33.52   42.96   53.88   36.54                                
 13 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE      2:59.46    2:47.04        
                    1:28.41                                        
 14 Hughes, Brooke N          14 ENSW-SE              3:02.03    2:49.00        
      38.03   45.51   48.32   37.14                                
 15 Linkous, Madeline Z       13 Tennessee AQ-SE      2:53.16    2:49.05        
                    1:30.70                                        
 16 Mesihovic, Sara           13 SA-GA                2:47.27    2:50.40        
      34.34   47.68   42.45   45.93                                
 17 Molpus, Lauren G          13 ENSW-SE              2:52.53    2:50.62        
      35.74   45.04   51.18   38.66                                
 18 Hudson, Reese A           13 Tennessee AQ-SE      2:48.45    2:51.49        
                    1:28.91                                        
 19 DeWolfe, Madeline L       13 Makos-SE                  NT    2:51.84        
                    1:30.15                                        
 20 Solomon, Ally E           13 ENSW-SE                   NT    2:53.07        
      39.91   47.31   46.80   39.05                                
 21 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE      2:54.96    2:54.05        
      36.74   45.18   50.07   42.06                                
 22 Bohannon, Lydia R         14 BAY-SE               3:02.13    2:55.03        
                    1:36.26                                        
 23 Brown, Camille T          13 SA-GA                     NT    2:55.31        
                    1:30.58                                        
 24 Williams, Kaylee G        14 Makos-SE                  NT    2:55.51        
                    1:29.51                                        
 
Event 12  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Petty, Evan J             14 ENSW-SE              2:29.34    2:23.16        
                    1:15.99                                        
  2 Hollowell, John M         14 BAY-SE               2:25.27    2:26.75        
      29.53   38.76   43.03   35.43                                
  3 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              2:34.26    2:28.93        
                    1:18.10                                        
  4 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      2:32.66    2:29.29        
      31.83   38.43   44.97   34.06                                
  5 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               2:37.97    2:30.39        
      31.18   41.02   45.04   33.15                                
  6 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      2:38.45    2:31.30        
      31.63   38.47   46.63   34.57                                
  7 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               2:44.92    2:31.88        
      31.90   39.95   47.67   32.36                                
  8 Edwards, Eric T           14 ENSW-SE              2:36.62    2:32.76        
      31.16   39.74   46.76   35.10                                
  9 Murray, Colin A           14 ENSW-SE              2:44.97    2:34.60        
                    1:19.49                                        
 10 Freeman, Evan M           14 MTSC-SE              2:52.51    2:35.99        
      31.78   38.78   49.67   35.76                                
 11 Johnson, Dylan B          14 Tennessee AQ-SE      2:46.23    2:38.09        
      35.51   41.76   47.40   33.42                                
 12 Maupin, Colby R           14 Tennessee AQ-SE      2:37.51    2:38.25        
                    1:30.83                                        
 13 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE      2:35.02    2:39.24        
      33.69   40.62   49.08   35.85                                
 14 Post, Chase W             14 BAY-SE               2:44.12    2:39.82        
                    1:24.33                                        
 15 McCall, Rob R             14 ENSW-SE              2:46.11    2:41.47        
      32.69   40.53   51.72   36.53                                
 16 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE               2:57.66    2:42.20        
                    1:24.24                                        
 17 Barclay, Ryan M           14 Tennessee AQ-SE      2:49.00    2:42.50        
                    1:25.44                                        
 18 Smith, Jack W             13 BAY-SE               2:52.89    2:42.62        
                    1:26.38                                        
 19 Zitzman, Timmy F          14 Tennessee AQ-SE      3:00.69    2:43.73        
                    1:25.99                                        
 20 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE      2:52.99    2:44.98        
      34.70   40.54   53.57   36.17                                
 21 Lucy, Noah G              14 ENSW-SE              2:52.13    2:45.17        
                    1:27.23                                        
 22 Whitehouse, Ronald C      13 Tennessee AQ-SE      2:59.13    2:45.95        
      33.66   41.65   54.21   36.43                                
 23 Shaw, Aidan G             13 BAY-SE               3:07.04    2:46.20        
      34.87   41.29   52.73   37.31                                
 24 Henschel, Jonathan M      13 ENSW-SE              2:53.49    2:48.51        
      38.21   41.84   51.30   37.16                                
 
Event 13  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Addison E          15 BAY-SE               2:24.63    2:28.92        
                    1:18.74                                        
  2 Slayton, Ashley M         16 Makos-SE             2:31.47    2:31.37        
      33.10   37.89   46.25   34.13                                
  3 Sanders, Lindsey C        16 Tennessee AQ-SE      2:28.23    2:31.47        
      33.42   40.25   42.53   35.27                                
  4 Massey, Alex E            15 ENSW-SE              2:24.61    2:32.52        
       7.05                 2:09.68                                
  5 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA              2:37.56    2:35.51        
      33.08   40.53   46.93   34.97                                
  6 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               2:33.02    2:35.62        
                    1:21.78                                        
  7 Catchpole, Ashley G       15 Tennessee AQ-SE      2:43.57    2:36.19        
      33.10   39.00   46.96   37.13                                
  8 Wilson, Avery G           15 BAY-SE               2:38.85    2:37.67        
                    1:23.96                                        
  9 Banick, Mary Margaret M   18 Tennessee AQ-SE      2:28.27    2:37.70        
                    1:20.68                                        
 10 Wong, Katie C             14 SA-GA                2:32.92    2:37.84        
      33.97   41.38   46.47   36.02                                
 11 Van Noy, Natalie B        17 ENSW-SE              2:37.73    2:40.08        
      32.74   41.82   49.15   36.37                                
 12 Martin, Emma E            15 Tennessee AQ-SE      2:33.09    2:41.09        
      34.88   42.63   48.08   35.50                                
 13 Grisham, Lexi L           16 MTSC-SE              2:39.04    2:42.31        
      34.10   42.40   47.17   38.64                                
 14 Kitahara, Kendall Y       17 ENSW-SE              2:33.24    2:42.42        
       7.77                 2:08.23                                
 15 Pass, Rebekah L           15 Tennessee AQ-SE      2:42.01    2:42.53        
      34.78   43.71   47.55   36.49                                
 16 Hafner, Veronica          15 Tennessee AQ-SE      2:40.15    2:43.09        
      33.10                 1:34.62                                
 17 Jenkins, Lily F           17 Un-Makos-SE          2:37.18    2:43.94        
                    1:25.83                                        
 18 Tankersley, Abigail G     17 Tennessee AQ-SE      2:36.67    2:45.44        
      36.41   44.04   47.91   37.08                                
 19 Chiles, Corinne E         15 Tennessee AQ-SE      2:51.22    2:46.37        
      34.30   42.96   50.57   38.54                                
 20 Wei, Emily L              14 SA-GA                2:43.57    2:46.52        
      36.20   42.49   50.54   37.29                                
 21 Barclay, Allison N        16 Tennessee AQ-SE      2:46.81    2:47.65        
                    1:28.40                                        
 22 Conley, Josephine A       15 CCAC-GA              2:54.34    2:47.69        
                    1:28.90                                        
 23 Knight, Mary M            14 Tennessee AQ-SE      2:51.31    2:47.87        
                    1:30.62                                        
 24 McNamara, Hanna E         12 SA-GA                3:04.19    2:49.99        
                    1:27.55                                        
 
Event 14  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hamilton, Jack P          17 Tennessee AQ-SE      2:17.36    2:19.50        
      30.44   35.64   41.70   31.72                                
  2 Horne, Thomas R           15 Tennessee AQ-SE      2:18.80    2:19.71        
                    1:14.39                                        
  3 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              2:16.98    2:20.47        
                    1:13.81                                        
  4 Sanders, Ethan L          17 Tennessee AQ-SE      2:17.68    2:20.81        
      30.22   36.45   42.88   31.26                                
  5 Green, Jason M            18 BAY-SE               2:12.13    2:20.94        
      19.05                 1:40.75                                
  6 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              2:18.24    2:23.36        
      29.41   37.82   41.15   34.98                                
  7 Althoff, Zach T           17 BAY-SE               2:13.83    2:23.86        
      30.37   36.74   43.32   33.43                                
  8 Kredich, Coleman A        15 Tennessee AQ-SE      2:31.26    2:24.14        
      29.98   37.08   41.12   35.96                                
  9 Kredich, Miles M          18 Tennessee AQ-SE           NT    2:24.59        
      28.04   36.02   47.51   33.02                                
 10 Maupin, Brooks T          16 Tennessee AQ-SE      2:18.61    2:24.60        
       8.46                 1:22.14                                
 11 Beachboard, Jackson D     16 Makos-SE             2:31.34    2:25.05        
       7.65                 2:02.82                                
 12 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE               2:25.72    2:26.11        
      30.67   39.65   41.16   34.63                                
 13 Tippett, Will W           15 BAY-SE               2:31.64    2:26.95        
      31.81   41.22   40.80   33.12                                
 14 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA              2:31.60    2:28.76        
                    1:17.55                                        
 15 Martin, Stephen S         17 Tennessee AQ-SE      2:17.92    2:28.77        
                      45.89   33.48                                
 16 Browne, Jake R            15 ENSW-SE              2:27.58    2:28.80        
      31.25   40.36   40.49   36.70                                
 17 Hondorf, Vidar M          14 Tennessee AQ-SE      2:31.96    2:29.78        
                    1:19.14                                        
 18 Williams, Hayden M        17 Tennessee AQ-SE      2:36.87    2:30.08        
      30.27   38.56   47.95   33.30                                
 19 McIntire, Kas K           16 ENSW-SE              2:35.15    2:31.33        
      30.71   40.36   38.80   41.46                                
 20 Valdez, Raul              16 CCAC-GA              2:29.64    2:32.38        
      31.65   37.46 1:23.27                                        
 21 Szucs, Gary               16 Tennessee AQ-SE      2:33.51    2:32.74        
      32.36   40.18   42.95   37.25                                
 22 Lydon, Trey M             15 BAY-SE               2:46.86    2:32.85        
      32.38   38.50   48.06   33.91                                
 23 Brando, Nick L            15 BAY-SE               2:28.02    2:33.25        
      31.51   37.38   47.72   36.64                                
 24 Ceausu, Eddie R           16 Tennessee AQ-SE      2:36.80    2:34.23        
                    1:23.04                                        
 
Event 15  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                1:22.42    1:24.25        
       7.46 1:16.79                                                
  2 Burks, Cordelia J         14 MTSC-SE              1:25.36    1:26.16        
  3 Williams, Kaylee G        14 Makos-SE                  NT    1:26.77        
      40.36   46.41                                                
  4 Hughes, Brooke N          14 ENSW-SE              1:27.56    1:27.03        
      42.17   44.86                                                
  5 Platt, Victoria L         14 STAC-SE              1:26.57    1:27.35        
  5 Dierig, Heidi S           14 BAY-SE               1:34.20    1:27.35        
      41.82   45.53                                                
  7 Solomon, Ally E           13 ENSW-SE              1:28.84    1:28.18        
      42.60   45.58                                                
  8 Mesihovic, Sara           13 SA-GA                1:28.31    1:29.08        
      42.50   46.58                                                
  9 DeWolfe, Madeline L       13 Makos-SE             1:37.85    1:30.17        
 10 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE      1:32.14    1:30.59        
 11 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE      1:31.30    1:30.78        
      43.85   46.93                                                
 12 Everett, Jordan A         14 SA-GA                1:30.75    1:31.21        
 13 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE      1:39.62    1:31.26        
 14 Wright, Bridgitte T       14 MTSC-SE              1:34.97    1:31.36        
      41.81   49.55                                                
 15 Allitt, Cassidy L         13 Tennessee AQ-SE      1:34.54    1:32.17        
 16 Hudson, Reese A           13 Tennessee AQ-SE      1:29.69    1:32.77        
       9.45 1:23.32                                                
 17 Brown, Camille T          13 SA-GA                     NT    1:32.79        
      44.31   48.48                                                
 18 Hudson, Margaret Anne F   13 BAY-SE               1:29.22    1:33.34        
      40.92   52.42                                                
 19 Cash, Olivia C            13 SA-GA                1:37.68    1:35.38        
       9.17 1:26.21                                                
 20 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              1:39.85    1:35.61        
      44.94   50.67                                                
 21 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE      1:41.15    1:35.98        
      45.86   50.12                                                
 22 McClung, Claire L         14 ENSW-SE              1:33.12    1:38.42        
      46.02   52.40                                                
 23 Celichowski, Ashlyn M     14 BAY-SE               1:41.58    1:38.63        
      42.86   55.77                                                
 24 Cevallos, Maya E          14 STAC-SE              1:51.70    1:42.57        
 
Event 16  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              1:16.28    1:15.58        
       8.65 1:06.93                                                
  2 Petty, Evan J             14 ENSW-SE              1:20.12    1:17.68        
      36.50   41.18                                                
  3 Post, Chase W             14 BAY-SE               1:19.40    1:18.46        
  4 McIntire, Christian C     14 ENSW-SE              1:23.34    1:18.94        
      36.50   42.44                                                
  5 France, Patrick R         14 ENSW-SE              1:21.05    1:19.00        
      36.81   42.19                                                
  6 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      1:20.85    1:20.01        
  7 Murray, Colin A           14 ENSW-SE              1:23.92    1:21.50        
       9.95 1:11.55                                                
  8 Edwards, Eric T           14 ENSW-SE              1:22.12    1:21.98        
      38.15   43.83                                                
  9 Childs, Chase T           14 SA-GA                     NT    1:22.07        
      38.42   43.65                                                
 10 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      1:22.33    1:22.79        
      39.38   43.41                                                
 11 Zitzman, Timmy F          14 Tennessee AQ-SE      1:35.33    1:26.44        
 12 Johnson, Dylan B          14 Tennessee AQ-SE      1:33.78    1:26.82        
       8.71 1:18.11                                                
 13 Smith, Jack W             13 BAY-SE               1:32.77    1:27.45        
      28.49   58.96                                                
 14 Arnold, Maxwell G         13 Tennessee AQ-SE      1:31.41    1:27.87        
       8.34 1:19.53                                                
 15 Valdez, Bruno             13 CCAC-GA              1:34.63    1:28.09        
       9.42 1:18.67                                                
 16 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE      1:31.31    1:28.34        
      28.49   59.85                                                
 17 Wisniewski, Nate D        13 ENSW-SE              1:40.19    1:29.71        
      42.70   47.01                                                
 18 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE               1:47.61    1:30.90        
      28.65 1:02.25                                                
 19 Barclay, Ryan M           14 Tennessee AQ-SE      1:39.03    1:31.40        
      43.21   48.19                                                
 20 Henschel, Jonathan M      13 ENSW-SE              1:36.63    1:32.91        
 21 Maupin, Colby R           14 Tennessee AQ-SE      1:40.81    1:34.01        
       7.40 1:26.61                                                
 22 Wood, Reese B             13 Tennessee AQ-SE      1:37.78    1:34.02        
      45.08   48.94                                                
 23 Shaw, Aidan G             13 BAY-SE               1:46.13    1:34.24        
      28.65 1:05.59                                                
 24 McBee, Cole R             13 RRST-SE              1:38.23    1:37.78        
 
Event 17  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Porter, Cecilia M         15 BAY-SE               1:17.11    1:19.57        
  2 Sanders, Lindsey C        16 Tennessee AQ-SE      1:16.54    1:20.94        
       7.24 1:13.70                                                
  3 Wong, Katie C             14 SA-GA                1:21.78    1:22.12        
      38.73   43.39                                                
  4 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               1:22.06    1:23.61        
       7.96 1:15.65                                                
  5 Banick, Mary Margaret M   18 Tennessee AQ-SE           NT    1:25.42        
      41.34   44.08                                                
  6 Grisham, Lexi L           16 MTSC-SE              1:20.30    1:26.56        
  7 Hubbuch, Kayla M          17 MTSC-SE              1:20.83    1:28.65        
      41.13   47.52                                                
  8 Urban, Danielle P         12 SA-GA                1:25.64    1:28.79        
      41.52   47.27                                                
  8 Catchpole, Ashley G       15 Tennessee AQ-SE      1:25.68    1:28.79        
      42.14   46.65                                                
 10 Jenkins, Lily F           17 Un-Makos-SE          1:21.07    1:29.15        
 11 Massey, Elizabeth A       17 ENSW-SE              1:30.61    1:29.37        
 12 Martin, Emma E            15 Tennessee AQ-SE      1:20.61    1:29.52        
      42.71   46.81                                                
 13 Henschel, Emma C          17 ENSW-SE              1:25.72    1:29.82        
 14 Kitahara, Kendall Y       17 ENSW-SE              1:24.34    1:30.00        
 15 Digby, Simone I           17 Tennessee AQ-SE      1:19.47    1:30.57        
      42.51   48.06                                                
 16 Ivey, Emily A             14 Tennessee AQ-SE      1:26.99    1:30.66        
      41.86   48.80                                                
 17 Conley, Josephine A       15 CCAC-GA              1:31.70    1:30.75        
 18 Potter, Sarah E           17 MTSC-SE                   NT    1:30.94        
      43.27   47.67                                                
 19 Tankersley, Abigail G     17 Tennessee AQ-SE      1:24.38    1:31.03        
      43.93   47.10                                                
 20 Harris, Mia               16 MTSC-SE              1:36.67    1:32.01        
 21 Wright, Addison M         15 ENSW-SE                   NT    1:32.04        
      43.81   48.23                                                
 22 Hafner, Veronica          15 Tennessee AQ-SE      1:25.04    1:33.53        
 23 Muraskin, Allysa L        18 Tennessee AQ-SE      1:30.90    1:34.35        
      44.32   50.03                                                
 24 Bingham, Reese T          17 CCAC-GA              1:29.29    1:36.23        
       7.67 1:28.56                                                
 
Event 18  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kyriakidis, Seth S        18 ENSW-SE              1:10.28    1:11.38        
  2 Dillard, Jarel A          16 MTSC-SE              1:08.49    1:12.04        
  3 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE               1:13.21    1:14.42        
      34.97   39.45                                                
  4 Tippett, Will W           15 BAY-SE               1:15.32    1:14.71        
      33.50   41.21                                                
  5 Glasson, Michael C        16 ENSW-SE              1:11.58    1:15.90        
      34.65   41.25                                                
  6 Beachboard, Jackson D     16 Makos-SE             1:17.55    1:16.44        
  7 Weaver, Lane T            16 MTSC-SE              1:21.35    1:16.98        
      35.89   41.09                                                
  8 Browne, Jake R            15 ENSW-SE              1:16.44    1:18.04        
  9 Szucs, Gary               16 Tennessee AQ-SE      1:15.00    1:18.23        
 10 Coleman Jr, Telly D       15 STAC-SE              1:23.55    1:19.33        
      46.79   32.54                                                
 11 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              1:27.27    1:19.59        
 12 Klouda, Josiah B          17 Tennessee AQ-SE           NT    1:20.06        
      38.41   41.65                                                
 13 Martin, Stephen S         17 Tennessee AQ-SE      1:15.35    1:21.34        
       7.56 1:13.78                                                
 14 Valdez, Raul              16 CCAC-GA              1:40.41    1:21.73        
 15 Hondorf, Vidar M          14 Tennessee AQ-SE      1:20.11    1:21.94        
      38.54   43.40                                                
 16 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA              1:23.21    1:22.35        
      35.88   46.47                                                
 17 Lane, Brock W             16 MTSC-SE              1:22.44    1:22.57        
 18 Arias Gutierrez, Jose D   17 RRST-SE              1:27.84    1:30.39        
      42.01   48.38                                                
 19 Mangrum, Nathan L         15 MTSC-SE                   NT    1:32.32        
      44.09   48.23                                                
 20 Battle, Jacob R           15 SA-GA                1:30.41    1:32.77        
 21 Bardoner, Tian A          15 BAY-SE               1:38.91    1:34.51        
      10.26 1:24.25                                                
 22 Oliver, Blaize T          16 SA-GA                1:34.23    1:36.42        
      45.39   51.03                                                
 23 Hall, Jackson F           16 RRST-SE              1:34.42    1:40.65        
 24 Working, Gage             15 MTSC-SE              1:37.70    1:41.11        
      38.20 1:02.91                                                
 
Event 19  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               1:04.29    1:02.11        
  2 Orr, Kailey R             13 STAC-SE              1:05.24    1:02.80        
      30.87   31.93                                                
  3 Carpenter, Avery G        14 UN-EN-SE             1:03.82    1:03.41        
      30.57   32.84                                                
  4 Khan, Caroline G          14 SA-GA                1:06.52    1:04.41        
       8.15   56.26                                                
  5 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               1:07.08    1:05.07        
  6 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE      1:05.87    1:05.10        
      30.14   34.96                                                
  7 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              1:00.69    1:05.21        
       7.87   57.34                                                
  8 Atkinson, Jules I         13 MTSC-SE              1:03.16    1:05.79        
  9 Molpus, Lauren G          13 ENSW-SE              1:09.35    1:06.47        
      34.33   32.14                                                
 10 McClung, Claire L         14 ENSW-SE              1:05.75    1:06.83        
      32.27   34.56                                                
 11 Linkous, Madeline Z       13 Tennessee AQ-SE      1:05.84    1:06.87        
 12 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                1:07.15    1:07.05        
      32.66   34.39                                                
 13 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE      1:07.35    1:07.52        
      32.40   35.12                                                
 14 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE      1:07.32    1:07.85        
 15 Davis, Sarah C            13 SA-GA                1:07.44    1:08.12        
      32.87   35.25                                                
 16 Allitt, Cassidy L         13 Tennessee AQ-SE      1:08.01    1:08.44        
 17 Dierig, Heidi S           14 BAY-SE               1:14.48    1:08.94        
 18 Bohannon, Lydia R         14 BAY-SE               1:11.68    1:09.04        
       7.47 1:01.57                                                
 19 DeWolfe, Madeline L       13 Makos-SE             1:14.13    1:09.76        
      33.79   35.97                                                
 20 Suchy, Autumn R           13 OSC-SE               1:11.03    1:09.78        
      33.78   36.00                                                
 21 Hughes, Brooke N          14 ENSW-SE              1:11.61    1:10.02        
      33.83   36.19                                                
 22 Chadwell, Mandi B         14 Tennessee AQ-SE      1:09.98    1:10.42        
      33.82   36.60                                                
 23 Burks, Cordelia J         14 MTSC-SE              1:09.70    1:10.60        
 24 Anders, Maggie E          13 SA-GA                1:11.26    1:10.86        
 
Event 20  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hollowell, John M         14 BAY-SE                 56.93      57.86        
       9.11   48.75                                                
  2 France, Patrick R         14 ENSW-SE                59.58      58.90        
  3 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               1:08.62    1:00.44        
  4 Edwards, Eric T           14 ENSW-SE              1:02.70    1:00.88        
      28.81   32.07                                                
  5 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              1:02.70    1:00.98        
  6 Maupin, Colby R           14 Tennessee AQ-SE      1:03.35    1:01.03        
      30.12   30.91                                                
  7 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      1:01.86    1:01.15        
      29.11   32.04                                                
  8 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      1:04.29    1:01.93        
      29.89   32.04                                                
  9 Freeman, Evan M           14 MTSC-SE              1:05.30    1:02.41        
 10 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               1:07.47    1:02.79        
 11 Lucy, Noah G              14 ENSW-SE              1:04.15    1:02.98        
 12 Arnold, Maxwell G         13 Tennessee AQ-SE      1:04.45    1:03.43        
      11.00   52.43                                                
 13 Post, Chase W             14 BAY-SE               1:10.93    1:03.50        
      30.03   33.47                                                
 14 McCall, Rob R             14 ENSW-SE              1:04.76    1:03.98        
      31.00   32.98                                                
 15 Foster, Will C            14 ENSW-SE                   NT    1:04.08        
      30.20   33.88                                                
 16 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE      1:04.76    1:05.45        
 17 Zitzman, Timmy F          14 Tennessee AQ-SE      1:08.52    1:05.66        
       7.04   58.62                                                
 18 Smith, Jack W             13 BAY-SE               1:08.52    1:06.27        
      31.65   34.62                                                
 19 Barclay, Ryan M           14 Tennessee AQ-SE      1:09.01    1:06.45        
      31.91   34.54                                                
 20 Whitehouse, Ronald C      13 Tennessee AQ-SE      1:06.83    1:06.85        
      32.51   34.34                                                
 21 Johnson, Dylan B          14 Tennessee AQ-SE      1:07.32    1:07.50        
      31.72   35.78                                                
 22 Van Derhei, Aidan M       14 SA-GA                1:09.48    1:07.59        
      32.53   35.06                                                
 23 Wisniewski, Nate D        13 ENSW-SE              1:09.29    1:08.14        
 24 Sweetman, Caden G         13 STAC-SE              1:10.05    1:08.27        
 
Event 21  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laning, Erica I           17 Tennessee AQ-SE        57.15    1:00.43        
       7.15   53.28                                                
  2 Smith, Addison E          15 BAY-SE               1:00.62    1:00.78        
  3 Rimmer, Annie A           14 Tennessee AQ-SE      1:02.99    1:02.43        
      30.05   32.38                                                
  4 Slayton, Ashley M         16 Makos-SE             1:02.24    1:02.72        
      30.13   32.59                                                
  5 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE               1:01.73    1:02.82        
  6 Chelsvig, Kallie J        15 ENSW-SE              1:03.38    1:03.00        
       7.94   55.06                                                
  7 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA              1:03.25    1:03.11        
  8 Wong, Katie C             14 SA-GA                1:05.83    1:03.64        
      30.73   32.91                                                
  9 Van Noy, Natalie B        17 ENSW-SE              1:01.41    1:03.82        
      30.61   33.21                                                
 10 Catchpole, Ashley G       15 Tennessee AQ-SE      1:05.98    1:04.10        
 11 Wilson, Avery G           15 BAY-SE               1:02.87    1:04.23        
 12 Cutcher, Kylie G          14 Tennessee AQ-SE      1:02.34    1:04.44        
       8.98   55.46                                                
 13 Rackel, Audrey K          15 BAY-SE               1:05.89    1:04.46        
      31.03   33.43                                                
 14 Ammon, Vaughn E           16 ENSW-SE              1:05.69    1:04.83        
 15 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               1:03.68    1:05.04        
      31.13   33.91                                                
 16 Rumpp, Abigail M          17 Tennessee AQ-SE        59.71    1:05.23        
      31.78   33.45                                                
 17 Wright, Addison M         15 ENSW-SE                   NT    1:05.32        
 18 Banick, Mary Margaret M   18 Tennessee AQ-SE      1:00.92    1:05.41        
      31.38   34.03                                                
 19 Chiles, Corinne E         15 Tennessee AQ-SE      1:07.55    1:05.57        
 20 Lahr, Chase M             15 Tennessee AQ-SE      1:03.89    1:05.68        
      31.58   34.10                                                
 21 Grisham, Lexi L           16 MTSC-SE              1:03.06    1:05.78        
      31.55   34.23                                                
 22 Hafner, Veronica          15 Tennessee AQ-SE      1:04.26    1:06.06        
      32.62   33.44                                                
 23 Porter, Cecilia M         15 BAY-SE               1:06.22    1:06.22        
      30.27   35.95                                                
 24 Craighead, Kelsey M       16 Tennessee AQ-SE      1:07.53    1:06.77        
      33.45   33.32                                                
 
Event 22  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Althoff, Zach T           17 BAY-SE                 54.30      55.31        
      27.07   28.24                                                
  2 Kredich, Coleman A        15 Tennessee AQ-SE        54.54      55.79        
  3 Kredich, Miles M          18 Tennessee AQ-SE           NT      56.27        
      26.79   29.48                                                
  4 Kyriakidis, Seth S        18 ENSW-SE                55.68      56.45        
      27.26   29.19                                                
  5 Green, Jason M            18 BAY-SE                 59.50      57.45        
  6 Varnell, Chapman D        16 BAY-SE               1:00.47      57.75        
      27.98   29.77                                                
  7 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA                54.97      57.96        
      27.35   30.61                                                
  8 Gammons, Zac J            17 ENSW-SE                57.25      58.20        
  9 Lane, Brock W             16 MTSC-SE                57.52      58.31        
      28.26   30.05                                                
 10 Maupin, Brooks T          16 Tennessee AQ-SE        58.20      58.42        
       7.21   51.21                                                
 11 Hoogerland, Erik O        16 UN-EN-SE               58.67      58.71        
 12 Tippett, Will W           15 BAY-SE                 59.39      59.04        
      28.84   30.20                                                
 13 Ray, Ford G               18 ENSW-SE                55.81      59.18        
      27.74   31.44                                                
 14 Dillard, Jarel A          16 MTSC-SE              1:03.83      59.65        
      27.64   32.01                                                
 15 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA              1:00.24      59.68        
      29.01   30.67                                                
 16 Coleman Jr, Telly D       15 STAC-SE              1:02.62      59.69        
      29.09   30.60                                                
 17 Klouda, Josiah B          17 Tennessee AQ-SE        59.32      59.73        
 18 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE                 59.34    1:00.28        
      29.17   31.11                                                
 19 Williams, Hayden M        17 Tennessee AQ-SE      1:00.46    1:00.58        
 20 Farless, Ryan A           17 Makos-SE             1:04.66    1:00.91        
 21 Weaver, Lane T            16 MTSC-SE              1:01.47    1:01.02        
      29.45   31.57                                                
 22 Collins, Devon R          17 Tennessee AQ-SE      1:01.44    1:01.32        
 23 Mangrum, Nathan L         15 MTSC-SE              1:11.59    1:01.52        
      30.06   31.46                                                
 24 Bailey, Weston W          17 ENSW-SE              1:02.50    1:01.54        
 
Event 23  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               2:35.32    2:32.51        
                    1:15.29                                        
  2 Platt, Victoria L         14 STAC-SE              2:34.83    2:34.45        
      37.68   39.03   39.18   38.56                                
  3 Carpenter, Avery G        14 UN-EN-SE             2:34.47    2:38.24        
                    1:21.47                                        
  4 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               2:34.28    2:39.49        
       7.64                 1:22.84                                
  5 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE      2:45.77    2:42.05        
                    1:21.78                                        
  6 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              2:46.94    2:43.65        
      37.59   41.83   36.50   47.73                                
  7 Mesihovic, Sara           13 SA-GA                2:41.74    2:44.17        
      39.49   42.52   42.87   39.29                                
  8 Orr, Kailey R             13 STAC-SE              2:54.58    2:44.36        
      39.39   41.81   42.33   40.83                                
  9 Atkinson, Jules I         13 MTSC-SE              2:45.14    2:45.79        
      39.85   41.62   42.00   42.32                                
 10 McClung, Claire L         14 ENSW-SE              2:54.24    2:47.07        
                    1:22.77                                        
 11 Burks, Cordelia J         14 MTSC-SE                   NT    2:47.96        
      42.49   43.36   42.26   39.85                                
 12 Allitt, Cassidy L         13 Tennessee AQ-SE           NT    2:50.26        
      40.73   43.21   44.25   42.07                                
 13 Linkous, Madeline Z       13 Tennessee AQ-SE           NT    2:52.38        
      41.45   43.51   44.45   42.97                                
 14 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE           NT    2:53.14        
      41.10   43.89   44.53   43.62                                
 15 Scourlas, Peyton J        13 SA-GA                     NT    2:53.45        
                    1:27.98                                        
 16 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE           NT    2:56.62        
                    1:29.87                                        
 17 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE           NT    2:56.67        
      43.30   45.08   45.12   43.17                                
 18 Suchy, Autumn R           13 OSC-SE               2:49.72    2:57.31        
       7.09 1:19.85   36.59   53.78                                
 19 Bohannon, Lydia R         14 BAY-SE               3:01.18    3:00.04        
      42.61   46.58   46.81   44.04                                
 20 Anders, Maggie E          13 SA-GA                2:59.49    3:01.44        
      44.27   45.39   46.76   45.02                                
 21 Lehman, Bella R           13 BAY-SE                    NT    3:02.09        
                    1:33.22                                        
 22 Everett, Jordan A         14 SA-GA                3:04.78    3:02.17        
                    1:30.72                                        
 23 Hudson, Reese A           13 Tennessee AQ-SE           NT    3:03.50        
      45.07   47.05   46.90   44.48                                
 24 Krebs, Grayson E          13 ENSW-SE                   NT    3:15.27        
      42.49   54.49   31.14 1:07.15                                
 
Event 24  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Petty, Evan J             14 ENSW-SE              2:25.58    2:21.70        
                    1:11.09                                        
  2 Hollowell, John M         14 BAY-SE               2:19.01    2:24.41        
      13.50   56.87   17.59   56.45                                
  3 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              2:32.28    2:27.25        
      35.57   37.54   37.53   36.61                                
  4 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               2:30.56    2:27.28        
      35.52   38.20   37.95   35.61                                
  5 Maupin, Colby R           14 Tennessee AQ-SE      2:32.10    2:31.00        
                    1:16.75                                        
  6 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      2:41.39    2:31.34        
       7.53                 1:17.37                                
  7 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               2:48.63    2:32.22        
      37.74   38.71   38.95   36.82                                
  8 McCall, Rob R             14 ENSW-SE              2:36.81    2:35.10        
      36.86   39.17   40.90   38.17                                
  9 Johnson, Dylan B          14 Tennessee AQ-SE      2:42.61    2:35.26        
                      40.94   37.32                                
 10 Freeman, Evan M           14 MTSC-SE              2:52.40    2:35.35        
      36.20   38.97   40.57   39.61                                
 11 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      2:40.71    2:36.85        
                      40.57   38.69                                
 12 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE           NT    2:37.23        
      37.20   40.23   39.99   39.81                                
 13 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE      2:41.11    2:38.59        
      34.22   43.82   28.34   52.21                                
 14 Henschel, Jonathan M      13 ENSW-SE                   NT    2:38.76        
                    1:19.03                                        
 15 Whitehouse, Ronald C      13 Tennessee AQ-SE           NT    2:42.26        
                    1:21.42                                        
 16 Sweetman, Caden G         13 STAC-SE                   NT    2:44.97        
                    1:22.09                                        
 17 Galbreath, Carter S       13 ENSW-SE                   NT    2:48.42        
      40.36   43.62   43.67   40.77                                
 18 Foster, Will C            14 ENSW-SE                   NT    2:49.06        
      39.04   43.99 1:26.03                                        
 19 Wisniewski, Nate D        13 ENSW-SE              3:00.75    2:49.25        
                    1:25.32                                        
 20 Slabiak, Connor J         13 SA-GA                3:09.76    2:51.70        
      33.84                 1:27.52                                
 21 Van Derhei, Aidan M       14 SA-GA                     NT    2:52.01        
      40.60   45.81   43.64   41.96                                
 22 Burris, Hank H            13 Tennessee AQ-SE      2:50.78    2:54.39        
                    1:27.01                                        
 23 Valdez, Bruno             13 CCAC-GA              3:10.23    2:59.33        
                    1:29.97                                        
 24 Tinley, Meyer J           13 MTSC-SE                   NT    3:04.35        
      37.20   54.23   25.99 1:06.93                                
 
Event 25  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chelsvig, Kallie J        15 ENSW-SE              2:23.22    2:27.80        
                    1:14.65                                        
  2 Massey, Alex E            15 ENSW-SE              2:21.56    2:28.38        
      25.95   47.27    3.04 1:12.12                                
  3 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE               2:33.90    2:30.06        
      35.24   38.50   39.40   36.92                                
  4 Slayton, Ashley M         16 Makos-SE             2:28.03    2:30.76        
      35.89   38.13   38.87   37.87                                
  5 Laning, Erica I           17 Tennessee AQ-SE      2:23.72    2:31.37        
      37.87   39.16   38.56   35.78                                
  6 Wong, Katie C             14 SA-GA                     NT    2:36.01        
                    1:20.56                                        
  7 Rimmer, Annie A           14 Tennessee AQ-SE      2:30.16    2:36.04        
      37.35   39.16   39.86   39.67                                
  8 Rumpp, Abigail M          17 Tennessee AQ-SE      2:25.41    2:36.27        
                    1:18.73                                        
  9 Cutcher, Kylie G          14 Tennessee AQ-SE      2:32.12    2:36.86        
      35.89   41.54    6.84 1:12.59                                
 10 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA              2:34.05    2:37.06        
                    1:20.33                                        
 11 Sanders, Lindsey C        16 Tennessee AQ-SE      2:31.56    2:38.64        
      38.00   39.82   40.28   40.54                                
 12 Lahr, Chase M             15 Tennessee AQ-SE      2:42.59    2:39.25        
      35.24   43.78   34.12   46.11                                
 13 Smith, Addison E          15 BAY-SE               2:39.15    2:41.55        
      36.57   40.82   42.59   41.57                                
 14 Wright, Addison M         15 ENSW-SE                   NT    2:41.65        
      38.89   40.91   41.73   40.12                                
 15 Kitahara, Kendall Y       17 ENSW-SE              2:33.85    2:42.53        
                    1:22.79                                        
 16 Harris, Mia               16 MTSC-SE              2:42.59    2:43.90        
       8.14                 2:13.07                                
 17 Chiles, Corinne E         15 Tennessee AQ-SE      2:46.93    2:44.17        
      38.89   41.61   42.61   41.06                                
 18 Rackel, Audrey K          15 BAY-SE               2:58.13    2:44.32        
                    1:23.25                                        
 19 Self, Haley J             15 SA-GA                2:33.83    2:45.39        
       7.16 1:15.27    4.93 1:18.03                                
 20 Tankersley, Abigail G     17 Tennessee AQ-SE      2:43.10    2:46.94        
                    1:23.40                                        
 21 Arps, Kassie G            12 SA-GA                2:47.32    2:47.64        
      39.14   42.61   43.46   42.43                                
 22 Wei, Emily L              14 SA-GA                2:39.82    2:47.97        
                    1:25.05                                        
 23 Craighead, Kelsey M       16 Tennessee AQ-SE      2:46.51    2:50.21        
                    1:24.31                                        
 24 Urban, Danielle P         12 SA-GA                     NT    2:50.84        
      41.12   43.74   44.55   41.43                                
 
Event 26  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Althoff, Zach T           17 BAY-SE               2:08.01    2:18.05        
       8.44                 1:05.79                                
  2 Horne, Thomas R           15 Tennessee AQ-SE      2:15.87    2:20.11        
      34.26   35.44   35.77   34.64                                
  3 Hamilton, Jack P          17 Tennessee AQ-SE      2:15.57    2:22.41        
                    1:11.47                                        
  4 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              2:28.56    2:23.65        
      34.90   36.63   36.95   35.17                                
  5 Valdez, Raul              16 CCAC-GA              2:18.13    2:24.03        
      34.21   37.01   37.54   35.27                                
  6 Hoogerland, Erik O        16 UN-EN-SE             2:23.32    2:24.13        
       8.47 1:03.83    2.39 1:09.44                                
  7 Lane, Brock W             16 MTSC-SE              2:36.56    2:27.63        
      34.76   39.61   34.11   39.15                                
  8 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              2:26.88    2:28.29        
                    1:15.88                                        
  9 Brando, Nick L            15 BAY-SE               2:21.25    2:29.26        
      34.41   36.73 1:18.12                                        
 10 Collins, Devon R          17 Tennessee AQ-SE      2:33.38    2:30.10        
      36.04   38.12   38.17   37.77                                
 11 Klouda, Josiah B          17 Tennessee AQ-SE      2:21.54    2:30.81        
      34.21   40.70   30.57   45.33                                
 12 Robinson, Blaine B        15 MTSC-SE              2:33.65    2:31.24        
      35.50   38.56 1:17.18                                        
 13 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA              2:29.13    2:32.07        
                    1:16.85                                        
 14 Lydon, Trey M             15 BAY-SE               2:50.77    2:32.26        
                    1:18.50                                        
 15 Maupin, Brooks T          16 Tennessee AQ-SE      2:15.27    2:32.37        
      35.25   37.46   40.09   39.57                                
 16 Chenard, Oscar C          15 CCAC-GA              2:31.11    2:34.51        
      36.21   39.73   40.23   38.34                                
 17 Weaver, Lane T            16 MTSC-SE                   NT    2:35.62        
      36.83   40.33 1:18.46                                        
 18 Grailer, Travis J         15 SA-GA                2:44.71    2:36.72        
                    1:21.37                                        
 19 Bardoner, Tian A          15 BAY-SE               2:53.81    2:42.84        
      39.64   41.79   41.61   39.80                                
 20 Wade, Jacob D             17 RRST-SE              2:41.54    2:44.07        
       9.94                 1:21.91                                
 21 Battle, Jacob R           15 SA-GA                2:54.86    2:44.36        
      39.63   42.82   43.35   38.56                                
 22 Page, Jacob G             15 Tennessee AQ-SE           NT    2:46.11        
       7.05 1:14.52    0.27 1:24.27                                
 23 Oliver, Race D            11 SA-GA                     NT    3:14.67        
      35.57 1:01.97   16.00 1:21.13                                
 24 Ermerins, Jonathon D      11 SA-GA                     NT    3:46.14        
                      59.11   56.40                                
 
Event 27  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               1:11.75    1:09.26        
  2 Atkinson, Jules I         13 MTSC-SE              1:09.18    1:10.18        
      49.34   20.84                                                
  3 Linkous, Madeline Z       13 Tennessee AQ-SE      1:09.34    1:10.78        
      49.34   21.44                                                
  4 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               1:10.17    1:10.87        
  5 Platt, Victoria L         14 STAC-SE              1:15.97    1:12.31        
  6 Orr, Kailey R             13 STAC-SE              1:20.47    1:15.59        
  7 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                1:14.32    1:16.33        
  8 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE      1:18.53    1:16.80        
  9 Allitt, Cassidy L         13 Tennessee AQ-SE      1:15.33    1:16.94        
 10 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE      1:20.10    1:17.10        
 11 Wright, Bridgitte T       14 MTSC-SE              1:25.02    1:17.75        
 12 Bohannon, Lydia R         14 BAY-SE               1:29.63    1:17.89        
      20.17   57.72                                                
 13 Suchy, Autumn R           13 OSC-SE               1:30.45    1:19.18        
      21.34   57.84                                                
 14 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE      1:16.63    1:19.32        
      49.34   29.98                                                
 15 Molpus, Lauren G          13 ENSW-SE              1:17.41    1:19.82        
 16 Cash, Olivia C            13 SA-GA                1:26.80    1:20.41        
 17 Brown, Camille T          13 SA-GA                     NT    1:25.97        
      23.42 1:02.55                                                
 18 Anders, Maggie E          13 SA-GA                1:31.60    1:26.61        
      21.34 1:05.27                                                
 19 Hudson, Margaret Anne F   13 BAY-SE               1:28.20    1:28.54        
 20 Chavis, Seema A           13 SA-GA                     NT    1:31.03        
      23.43 1:07.60                                                
 21 Davis, Sarah C            13 SA-GA                     NT    1:33.64        
      23.44 1:10.20                                                
 22 Cevallos, Maya E          14 STAC-SE                   NT    1:34.96        
      44.01   50.95                                                
 23 Lehman, Bella R           13 BAY-SE               1:41.95    1:37.21        
 24 Lee, Miah G               14 CCAC-GA              1:38.44    1:46.93        
      21.34 1:25.59                                                
 
Event 28  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hollowell, John M         14 BAY-SE               1:11.50    1:06.45        
      31.34   35.11                                                
  2 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               1:12.59    1:06.47        
      32.13   34.34                                                
  3 Maupin, Colby R           14 Tennessee AQ-SE      1:08.17    1:08.17        
       7.75 1:00.42                                                
  4 Edwards, Eric T           14 ENSW-SE              1:11.17    1:08.32        
  5 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               1:14.96    1:09.16        
       8.06 1:01.10                                                
  6 McCall, Rob R             14 ENSW-SE              1:15.55    1:09.60        
       7.29 1:02.31                                                
  7 Freeman, Evan M           14 MTSC-SE              1:17.88    1:09.64        
  8 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      1:12.23    1:10.05        
  9 Murray, Colin A           14 ENSW-SE              1:12.64    1:10.21        
      32.63   37.58                                                
 10 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      1:20.06    1:10.65        
       7.31 1:03.34                                                
 11 Shaw, Aidan G             13 BAY-SE               1:17.25    1:12.53        
      34.03   38.50                                                
 12 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE      1:13.18    1:13.05        
 13 McIntire, Christian C     14 ENSW-SE              1:21.63    1:13.19        
      34.63   38.56                                                
 14 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              1:28.64    1:14.23        
 15 Barclay, Ryan M           14 Tennessee AQ-SE      1:20.54    1:14.40        
 16 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE               1:21.85    1:15.31        
      35.68   39.63                                                
 17 Sweetman, Caden G         13 STAC-SE              1:19.18    1:15.48        
      36.06   39.42                                                
 18 Whitehouse, Ronald C      13 Tennessee AQ-SE      1:21.87    1:15.70        
      37.21   38.49                                                
 19 Post, Chase W             14 BAY-SE               1:18.53    1:15.79        
      35.23   40.56                                                
 20 Tindall, Colin C          14 STAC-SE                   NT    1:16.82        
      34.99   41.83                                                
 21 Lucy, Noah G              14 ENSW-SE              1:20.48    1:16.94        
       7.07 1:09.87                                                
 22 Smith, Jack W             13 BAY-SE               1:27.01    1:17.23        
      36.06   41.17                                                
 23 France, Patrick R         14 ENSW-SE              1:25.72    1:18.79        
 24 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE      1:16.67    1:18.82        
 
Event 29  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Addison E          15 BAY-SE               1:05.71    1:06.16        
      31.17   34.99                                                
  2 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE               1:09.28    1:07.09        
      31.69   35.40                                                
  3 Laning, Erica I           17 Tennessee AQ-SE      1:02.55    1:07.71        
      31.01   36.70                                                
  4 Wilson, Avery G           15 BAY-SE               1:09.90    1:09.51        
      32.64   36.87                                                
  5 Rimmer, Annie A           14 Tennessee AQ-SE      1:06.95    1:09.65        
  6 Rackel, Audrey K          15 BAY-SE               1:08.96    1:10.52        
      33.32   37.20                                                
  7 Chelsvig, Kallie J        15 ENSW-SE              1:04.11    1:10.86        
  8 Knight, Mary M            14 Tennessee AQ-SE      1:10.52    1:10.92        
  9 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               1:10.03    1:11.70        
       9.68 1:02.02                                                
 10 Martin, Emma E            15 Tennessee AQ-SE      1:08.91    1:11.95        
 11 Grisham, Lexi L           16 MTSC-SE              1:11.31    1:12.61        
 12 Harris, Mia               16 MTSC-SE              1:09.94    1:12.64        
 13 Cutcher, Kylie G          14 Tennessee AQ-SE      1:09.13    1:12.78        
 14 Porter, Cecilia M         15 BAY-SE               1:10.03    1:13.36        
      31.69   41.67                                                
 15 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA              1:14.89    1:14.14        
       8.10 1:06.04                                                
 15 Rumpp, Abigail M          17 Tennessee AQ-SE      1:11.21    1:14.14        
      34.82   39.32                                                
 17 Wong, Katie C             14 SA-GA                1:07.21    1:14.26        
 18 Jenkins, Lily F           17 Un-Makos-SE          1:20.50    1:14.47        
 19 Pass, Rebekah L           15 Tennessee AQ-SE      1:13.40    1:14.75        
 20 Muraskin, Allysa L        18 Tennessee AQ-SE      1:11.93    1:14.81        
      34.87   39.94                                                
 21 Digby, Simone I           17 Tennessee AQ-SE      1:11.45    1:16.02        
      34.54   41.48                                                
 22 Ivey, Emily A             14 Tennessee AQ-SE      1:14.06    1:17.24        
      14.49 1:02.75                                                
 23 Diamond, Susanna J        17 Tennessee AQ-SE      1:18.03    1:18.02        
 24 Arps, Kassie G            12 SA-GA                1:23.65    1:19.48        
       7.36 1:12.12                                                
 
Event 30  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kyriakidis, Seth S        18 ENSW-SE                57.44      58.58        
       7.11   51.47                                                
  2 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA                59.40    1:00.77        
  3 Kredich, Miles M          18 Tennessee AQ-SE           NT    1:00.84        
      27.90   32.94                                                
  4 Horne, Thomas R           15 Tennessee AQ-SE      1:00.33    1:01.74        
      29.51   32.23                                                
  5 Green, Jason M            18 BAY-SE                 59.33    1:02.06        
      29.32   32.74                                                
  6 Kredich, Coleman A        15 Tennessee AQ-SE      1:06.23    1:02.82        
      29.60   33.22                                                
  7 Sanders, Ethan L          17 Tennessee AQ-SE      1:08.37    1:02.83        
  8 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE               1:04.54    1:03.86        
  9 Coleman Jr, Telly D       15 STAC-SE              1:10.88    1:03.90        
       7.48   56.42                                                
 10 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              1:01.32    1:04.10        
      30.39   33.71                                                
 11 Hamilton, Jack P          17 Tennessee AQ-SE      1:05.35    1:04.23        
      31.56   32.67                                                
 12 Martin, Stephen S         17 Tennessee AQ-SE        58.86    1:04.93        
 13 Williams, Hayden M        17 Tennessee AQ-SE      1:01.44    1:05.24        
      29.18   36.06                                                
 14 Ray, Ford G               18 ENSW-SE              1:01.51    1:06.27        
       7.68   58.59                                                
 15 Althoff, Zach T           17 BAY-SE               1:00.67    1:06.89        
      31.09   35.80                                                
 16 Glasson, Michael C        16 ENSW-SE              1:05.07    1:07.05        
      31.09   35.96                                                
 17 Gammons, Zac J            17 ENSW-SE              1:04.59    1:07.07        
 17 Beachboard, Jackson D     16 Makos-SE             1:11.66    1:07.07        
 19 Valdez, Raul              16 CCAC-GA              1:07.53    1:07.08        
       7.55   59.53                                                
 20 Ceausu, Eddie R           16 Tennessee AQ-SE      1:09.36    1:07.77        
      33.05   34.72                                                
 21 Farless, Ryan A           17 Makos-SE             1:10.80    1:07.82        
 22 Tippett, Will W           15 BAY-SE               1:25.26    1:07.92        
      31.71   36.21                                                
 23 Varnell, Chapman D        16 BAY-SE               1:08.23    1:07.93        
      31.64   36.29                                                
 24 Lane, Brock W             16 MTSC-SE              1:07.54    1:08.20        
 
Event 31  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Emily P           12 ENSW-SE              1:14.45    1:11.06        
  2 Carteaux, Morgan B        12 ENSW-SE              1:11.58    1:13.98        
       7.29 1:06.69                                                
  3 Stevens, Lindsay G        12 SA-GA                1:17.27    1:14.71        
      36.38   38.33                                                
  4 Boyd, Leah G              12 OSC-SE               1:17.77    1:15.34        
      36.39   38.95                                                
  5 Petty, Maggie A           12 ENSW-SE              1:18.49    1:15.82        
      37.28   38.54                                                
  6 Thompson, Charlotte B     12 SA-GA                1:17.27    1:16.46        
  7 Cirigliano, Ava G         12 ENSW-SE              1:21.37    1:17.37        
  8 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE      1:21.95    1:17.53        
      33.95   43.58                                                
  9 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE      1:24.27    1:18.67        
       7.46 1:11.21                                                
 10 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE               1:26.61    1:20.69        
      39.98   40.71                                                
 11 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE              1:24.70    1:21.40        
      39.84   41.56                                                
 12 Skiles, Reese D           12 BAY-SE               1:31.84    1:21.43        
 13 Gilson, Natalie R         12 SA-GA                1:29.40    1:22.21        
      39.12   43.09                                                
 14 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE      1:24.41    1:22.76        
 15 Taylor, Jenna L           12 SA-GA                1:35.71    1:23.02        
      41.01   42.01                                                
 16 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE      1:25.86    1:23.27        
 17 Drew, Allie E             12 BAY-SE               1:32.20    1:23.60        
      38.71   44.89                                                
 18 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE               1:27.23    1:23.91        
      41.10   42.81                                                
 19 Dragan, Anabelle M        12 ENSW-SE                   NT    1:24.77        
 20 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE      1:33.97    1:26.24        
 21 Hall, Aubrey E            12 Tennessee AQ-SE      1:30.49    1:26.65        
       8.09 1:18.56                                                
 22 Thurman, Jaxon K          12 OSC-SE               1:28.59    1:27.57        
 23 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               1:43.84    1:27.62        
      15.75 1:11.87                                                
 24 Benedict, Bekah D         12 Tennessee AQ-SE      1:32.78    1:28.65        
 
Event 32  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdez, Roman             12 CCAC-GA              1:16.36    1:13.39        
  2 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA              1:20.98    1:14.60        
  3 Hicks, Azahn R            12 SA-GA                1:16.12    1:15.22        
       7.11 1:08.11                                                
  4 Slabiak, Aiden J          12 SA-GA                1:29.54    1:20.08        
      39.97   40.11                                                
  5 Attmore, Gray S           11 ENSW-SE              1:20.02    1:20.10        
      35.54   44.56                                                
  6 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                1:26.18    1:20.54        
  7 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE              1:25.08    1:20.69        
      39.48   41.21                                                
  8 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA              1:30.45    1:21.82        
  9 Eastman, Owen M           12 BAY-SE               1:28.41    1:22.47        
       6.98 1:15.49                                                
 10 Orbke, Walker             12 MTSC-SE              1:29.24    1:22.54        
 11 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE     1:25.22    1:23.26        
      39.89   43.37                                                
 12 Kim, Brandon D            11 SA-GA                1:35.56    1:24.39        
      41.18   43.21                                                
 13 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE      1:32.72    1:25.74        
 14 Skidmore III, William L   12 SA-GA                1:37.02    1:26.41        
      41.18   45.23                                                
 15 Skalicky, T.J. J          12 RRST-SE              1:26.90    1:26.90        
      35.54   51.36                                                
 16 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE      1:31.74    1:27.18        
      43.15   44.03                                                
 17 Reuthe, Camden F          11 ENSW-SE              1:33.43    1:27.89        
       7.38 1:20.51                                                
 18 Jones, Logan I            12 CCAC-GA                   NT    1:28.17        
 19 Kohler, max M             11 ENSW-SE              1:49.19    1:28.45        
 20 Enoch, Jackson T          11 ENSW-SE              1:34.95    1:30.64        
      41.19   49.45                                                
 21 Gipson, Garet L           11 OSC-SE               1:36.94    1:30.93        
 22 Snyder, Benjamin R        12 The Stingrays-SE     1:32.37    1:30.99        
      44.23   46.76                                                
 23 Holmes, Jake C            11 BAY-SE                    NT    1:31.43        
      44.31   47.12                                                
 24 Burnley, Blake C          11 SA-GA                     NT    1:31.85        
      45.66   46.19                                                
 
Event 33  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shackell, Alex K          10 ENSW-SE              1:26.96    1:20.22        
      39.63   40.59                                                
  2 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                1:31.54    1:22.62        
      39.63   42.99                                                
  3 Jackson, Leah G           10 ENSW-SE              1:30.65    1:24.89        
  4 Scharff, Caroline I       10 SA-GA                     NT    1:27.35        
      42.04   45.31                                                
  5 Wagner, London L          10 CCAC-GA              1:35.44    1:27.73        
  6 McWilliams, Lizzie H      10 ENSW-SE              1:31.33    1:28.44        
  7 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                1:36.48    1:28.76        
      45.44   43.32                                                
  8 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE              1:31.01    1:30.15        
      43.70   46.45                                                
  9 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE               1:35.02    1:30.90        
      43.91   46.99                                                
 10 Tong, Lillian Y           10 SA-GA                     NT    1:30.95        
      46.16   44.79                                                
 11 Reiser, Emma K            10 SA-GA                1:36.05    1:31.74        
      43.93   47.81                                                
 12 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                1:47.98    1:34.13        
      45.44   48.69                                                
 13 Robertson, Lilly N        10 ENSW-SE                   NT    1:34.64        
      45.78   48.86                                                
 14 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT    1:35.24        
      13.13 1:22.11                                                
 15 Manlove, Lauren G         10 ENSW-SE              1:42.71    1:36.35        
 16 Marisko, Addison           9 CCAC-GA              1:38.91    1:36.37        
      45.46   50.91                                                
 17 Dauphinais, Jae E         10 OSC-SE                    NT    1:39.82        
 18 Henschel, Allison G        9 ENSW-SE              1:52.61    1:40.18        
 19 Bone, Simmons L           10 ENSW-SE              1:56.74    1:40.22        
      49.82   50.40                                                
 20 Huie, Emma J              10 Tennessee AQ-SE           NT    1:40.97        
      42.09   58.88                                                
 21 Boyd, Anna C               8 OSC-SE                    NT    1:41.65        
 22 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE               1:50.80    1:42.17        
      45.45   56.72                                                
 23 Vetzel, Vivian            10 BAY-SE               2:00.50    1:42.32        
      50.29   52.03                                                
 24 Schaper, MK               10 ENSW-SE                   NT    1:42.74        
      30.44 1:12.30                                                
 
Event 34  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Skidmore, Weston W        10 SA-GA                1:29.97    1:24.92        
      41.94   42.98                                                
  2 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE              1:21.06    1:25.05        
       8.39 1:16.66                                                
  3 Shackell, Andrew C        10 ENSW-SE              1:32.49    1:27.30        
      42.98   44.32                                                
  4 Bryant, Ben R             10 STAC-SE              1:34.69    1:27.96        
      41.94   46.02                                                
  5 Petty, Damon II H         10 ENSW-SE              1:34.42    1:28.54        
  6 Valdez, Franco            10 CCAC-GA              1:29.84    1:28.98        
  7 Anders, Jacob R           10 SA-GA                1:40.93    1:31.07        
  8 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE               1:30.18    1:31.44        
  9 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE              1:34.41    1:32.46        
      45.13   47.33                                                
 10 Sabou, David T             9 BAY-SE               1:44.41    1:35.93        
      47.19   48.74                                                
 11 Myers, Joseph R           10 BAY-SE               1:42.20    1:36.69        
      47.83   48.86                                                
 12 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE      1:46.54    1:36.79        
      47.81   48.98                                                
 13 Chenard, Luc              10 CCAC-GA              1:59.30    1:38.61        
 14 Gorecki, Ocean A          10 SA-GA                     NT    1:39.31        
 15 Benedict, William D        9 Tennessee AQ-SE      1:46.64    1:40.64        
 16 Linkous, Gabriel E         8 Tennessee AQ-SE      1:43.86    1:41.71        
 17 Peeples, Ethan L           9 SA-GA                     NT    1:44.43        
 18 Van Peteghem, Oliver M     9 SA-GA                     NT    1:45.74        
      49.91   55.83                                                
 19 Henry, Derek A            10 SA-GA                1:53.75    1:45.87        
       7.05 1:38.82                                                
 20 Smola, Evan W              9 SA-GA                     NT    1:46.81        
      51.34   55.47                                                
 21 McClung, Asher C           8 ENSW-SE              1:54.46    1:46.94        
 22 Thompson, Tad D            8 SA-GA                     NT    1:50.73        
      57.40   53.33                                                
 23 Roettger, Noah A          10 Tennessee AQ-SE           NT    1:52.75        
      51.36 1:01.39                                                
 24 Clardy, Maddux R           9 BAY-SE               2:16.50    1:55.96        
 
Event 35  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carteaux, Morgan B        12 ENSW-SE                39.08      39.92        
  2 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE                 43.21      40.59        
  3 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE        43.06      41.48        
  4 Platt, Olivia C           12 STAC-SE                42.21      41.53        
  5 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE        41.93      41.65        
  6 Brown, Rachael C          11 SA-GA                  43.44      42.17        
  7 Miller, Bella N           12 BAY-SE                 46.00      42.72        
  8 Boyd, Leah G              12 OSC-SE                 42.46      43.16        
  9 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE        44.45      43.75        
 10 Margio, Addie R           11 BAY-SE                 44.21      43.78        
 11 Hafner, Alina             11 Tennessee AQ-SE        48.08      44.20        
 11 Norman-Young, Kennedy J   12 Makos-SE               49.76      44.20        
 13 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE        43.65      44.22        
 14 Henry, Sanaa A            12 SA-GA                  47.91      44.34        
 15 Stevens, Lindsay G        12 SA-GA                  44.39      44.38        
 16 Szucs, Anna               11 Tennessee AQ-SE        46.32      44.88        
 17 Thompson, Charlotte B     12 SA-GA                  53.46      46.76        
 18 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE                 47.94      47.18        
 19 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE                50.72      47.41        
 19 Murphree, Charlotte W     12 BAY-SE                 48.55      47.41        
 21 Jennings, Avery E         12 SA-GA                  49.75      47.42        
 21 Farner, Kenz B            12 OSC-SE                 53.04      47.42        
 23 Benedict, Bekah D         12 Tennessee AQ-SE        53.78      47.49        
 23 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE                 51.07      47.49        
 23 Clarke, Lucy C            12 ENSW-SE                48.74      47.49        
 
Event 36  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eastman, Owen M           12 BAY-SE                 40.45      39.02        
  2 Lee, Isaac B              11 Makos-SE               46.55      39.63        
  3 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA                43.95      40.84        
  4 Serbin, Carson P          12 MTSC-SE                41.26      40.90        
  5 Han, Charlie P            12 BAY-SE                 44.32      41.47        
  6 Valdez, Roman             12 CCAC-GA                45.23      41.60        
  7 Attmore, Gray S           11 ENSW-SE                42.00      42.66        
  8 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE       43.53      42.98        
  9 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE                47.14      43.07        
 10 Kim, Brandon D            11 SA-GA                  47.85      44.58        
 11 Orbke, Walker             12 MTSC-SE                50.37      44.64        
 12 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA              1:08.06      44.85        
 13 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE        50.43      45.06        
 14 Skalicky, T.J. J          12 RRST-SE                44.32      45.81        
 15 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                  44.93      45.93        
 16 Jones, Logan I            12 CCAC-GA              1:10.82      46.02        
 17 Enoch, Jackson T          11 ENSW-SE                47.52      46.54        
 18 Reiser, Ethan J           12 SA-GA                  44.55      46.58        
 19 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE        55.84      46.70        
 20 Reuthe, Camden F          11 ENSW-SE                45.30      47.18        
 21 Kohler, max M             11 ENSW-SE                53.27      47.29        
 22 Smith, Jude T             11 BAY-SE                 54.60      47.52        
 23 Van Peteghem, Julian E    11 SA-GA                     NT      47.55        
 24 Buchanan, Braeden O       11 Makos-SE                  NT      49.27        
 
Event 37  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wagner, London L          10 CCAC-GA                56.24      47.08        
  2 McCoy, Ava C              10 BAY-SE                 53.87      47.27        
  3 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE                 50.82      49.12        
  4 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                  53.83      49.65        
  5 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE                53.63      49.70        
  6 Reiser, Emma K            10 SA-GA                  49.59      49.82        
  7 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT      50.11        
  8 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                  53.36      50.61        
  9 Henschel, Allison G        9 ENSW-SE                53.11      51.10        
 10 McWilliams, Lizzie H      10 ENSW-SE                52.73      51.33        
 11 Scharff, Caroline I       10 SA-GA                     NT      51.45        
 12 Manlove, Lauren G         10 ENSW-SE                53.67      51.51        
 13 Saylors, Gracison S        9 CCAC-GA                53.25      52.21        
 14 Curtis, Caroline L         9 BAY-SE               1:03.96      53.39        
 15 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                1:02.69      53.69        
 16 Dauphinais, Jae E         10 OSC-SE                    NT      53.99        
 17 Vetzel, Vivian            10 BAY-SE                 56.41      54.14        
 18 Kelly, MACIE K             9 MTSC-SE                   NT      54.54        
 19 Hosie, Lloyd M            10 BAY-SE                    NT      55.58        
 20 Lauria, Madison M         10 SA-GA                1:01.16      56.19        
 21 Robertson, Lilly N        10 ENSW-SE                   NT      56.57        
 22 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE               1:08.75      56.76        
 23 Solimine, Lila R           9 ENSW-SE              1:07.79      57.20        
 24 Buchanan, Rosalea N       10 Makos-SE                  NT      57.21        
 
Event 38  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE                44.37      42.78        
  2 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE                 47.32      46.35        
  3 Henry, Derek A            10 SA-GA                  49.90      49.80        
  4 Chenard, Luc              10 CCAC-GA                50.13      49.88        
  5 Valdez, Franco            10 CCAC-GA                50.25      49.95        
  6 Anders, Jacob R           10 SA-GA                  51.89      51.32        
  7 Benedict, William D        9 Tennessee AQ-SE        51.15      51.48        
  8 Obermeyer, Carter E       10 SA-GA                     NT      51.55        
  9 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE        54.59      53.37        
 10 Sabou, David T             9 BAY-SE                 57.10      53.39        
 11 Myers, Joseph R           10 BAY-SE                 54.20      54.33        
 12 Roettger, Noah A          10 Tennessee AQ-SE           NT      55.03        
 13 Smola, Evan W              9 SA-GA                1:03.77      55.80        
 14 Gorecki, Ocean A          10 SA-GA                     NT      56.25        
 15 Skidmore, Wynn D           8 SA-GA                1:05.96      56.42        
 16 Bryant, Ben R             10 STAC-SE              1:01.76      56.83        
 17 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE                   NT      57.68        
 18 Duke, Justin L            10 SA-GA                     NT      59.30        
 19 Petty, Damon II H         10 ENSW-SE              1:00.89    1:00.05        
 20 Skalicky, Alex J           9 RRST-SE              1:03.87    1:01.65        
 21 McClung, Asher C           8 ENSW-SE              1:10.23    1:06.84        
 22 Farnham, Nate H            9 BAY-SE               1:16.50    1:06.92        
 23 Clardy, Maddux R           9 BAY-SE               1:17.49    1:07.00        
 24 Thompson, Tad D            8 SA-GA                     NT    1:08.07        
 
Event 39  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carteaux, Morgan B        12 ENSW-SE                30.09      30.18        
  2 Boyd, Leah G              12 OSC-SE                 31.29      30.27        
  3 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE        31.91      30.41        
  4 Petty, Maggie A           12 ENSW-SE                33.30      30.85        
  5 Cirigliano, Ava G         12 ENSW-SE                31.44      31.03        
  6 Stevens, Lindsay G        12 SA-GA                  32.68      31.15        
  7 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE        32.76      31.55        
  8 Thompson, Charlotte B     12 SA-GA                  31.13      31.66        
  9 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE        32.21      31.82        
 10 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE                 34.69      32.03        
 11 Gilson, Natalie R         12 SA-GA                  33.18      32.16        
 12 Clarke, Lucy C            12 ENSW-SE                35.38      32.45        
 13 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE                 34.36      32.87        
 14 Platt, Olivia C           12 STAC-SE                33.92      32.94        
 15 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE        34.90      32.96        
 16 Hall, Aubrey E            12 Tennessee AQ-SE        34.79      33.20        
 17 Thornbury, Allie M        12 BAY-SE                    NT      33.24        
 18 Kramer, Katelyn E         12 Tennessee AQ-SE        36.20      33.37        
 19 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE                36.02      33.45        
 20 Dragan, Anabelle M        12 ENSW-SE                   NT      33.63        
 21 Brown, Rachael C          11 SA-GA                  35.21      33.81        
 22 Smith, Kamryn K           11 SA-GA                  37.29      33.90        
 23 Benedict, Bekah D         12 Tennessee AQ-SE        38.78      33.93        
 24 Thurman, Jaxon K          12 OSC-SE                 36.23      33.96        
 24 Hafner, Alina             11 Tennessee AQ-SE        33.98      33.96        
 
Event 40  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdez, Roman             12 CCAC-GA                28.69      28.26        
  2 Lee, Isaac B              11 Makos-SE               33.77      29.85        
  3 Hicks, Azahn R            12 SA-GA                  30.17      30.00        
  4 Shackell, Aaron J         12 ENSW-SE                30.28      30.17        
  5 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE       30.55      31.05        
  6 Han, Charlie P            12 BAY-SE                 33.57      31.06        
  7 Eastman, Owen M           12 BAY-SE                 35.77      31.54        
  8 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA                34.12      31.62        
  9 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA                31.85      31.67        
 10 Reiser, Ethan J           12 SA-GA                  32.60      31.69        
 11 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                  33.34      32.05        
 12 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE                33.20      32.07        
 13 Serbin, Carson P          12 MTSC-SE                33.52      32.22        
 14 Jones, Logan I            12 CCAC-GA                40.12      32.51        
 15 Attmore, Gray S           11 ENSW-SE                32.01      32.73        
 16 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE        33.98      32.91        
 17 Skidmore III, William L   12 SA-GA                  35.23      33.22        
 18 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE        36.51      33.26        
 19 Reuthe, Camden F          11 ENSW-SE                33.07      33.30        
 20 Orbke, Walker             12 MTSC-SE                34.87      33.33        
 21 Van Peteghem, Julian E    11 SA-GA                     NT      33.70        
 22 Kim, Brandon D            11 SA-GA                  35.34      34.25        
 23 Snyder, Benjamin R        12 The Stingrays-SE       36.87      34.29        
 24 Gipson, Garet L           11 OSC-SE                 35.39      34.68        
 
Event 41  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shackell, Alex K          10 ENSW-SE                32.77      31.38        
  2 Jackson, Leah G           10 ENSW-SE                34.01      33.29        
  3 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE                37.13      34.33        
  4 McWilliams, Lizzie H      10 ENSW-SE                36.03      34.35        
  5 Tong, Lillian Y           10 SA-GA                  37.88      34.36        
  5 Wagner, London L          10 CCAC-GA                35.57      34.36        
  7 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                  37.36      35.30        
  8 Scharff, Caroline I       10 SA-GA                     NT      35.47        
  9 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                  38.76      35.62        
 10 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE                 36.01      35.83        
 11 Reiser, Emma K            10 SA-GA                  36.69      35.99        
 12 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                  41.49      36.40        
 13 Bone, Simmons L           10 ENSW-SE                43.47      37.11        
 14 Robertson, Lilly N        10 ENSW-SE                   NT      37.23        
 15 Dauphinais, Jae E         10 OSC-SE                    NT      37.87        
 16 McCoy, Ava C              10 BAY-SE                 40.72      37.94        
 17 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT      37.96        
 18 Lauria, Madison M         10 SA-GA                  37.70      38.23        
 19 Rios, Rebecca A           10 CCAC-GA                   NT      38.56        
 20 Henschel, Allison G        9 ENSW-SE                41.43      39.10        
 21 Schaper, MK               10 ENSW-SE                   NT      39.60        
 22 Kelly, MACIE K             9 MTSC-SE                   NT      40.49        
 23 Huie, Emma J              10 Tennessee AQ-SE           NT      40.52        
 24 Dobra, Emerson R          10 SA-GA                     NT      40.63        
 
Event 42  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE                 33.19      32.34        
  2 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE                34.14      33.04        
  3 Skidmore, Weston W        10 SA-GA                  36.16      34.53        
  4 Anders, Jacob R           10 SA-GA                  36.94      35.31        
  5 Bryant, Ben R             10 STAC-SE                37.80      35.91        
  6 Shackell, Andrew C        10 ENSW-SE                37.91      35.99        
  7 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE        36.45      36.02        
  8 Valdez, Franco            10 CCAC-GA                40.17      36.97        
  9 Chenard, Luc              10 CCAC-GA                38.70      37.62        
 10 Petty, Damon II H         10 ENSW-SE                39.28      37.73        
 11 Myers, Joseph R           10 BAY-SE                 39.48      38.36        
 12 Gorecki, Ocean A          10 SA-GA                     NT      38.50        
 13 Skidmore, Wynn D           8 SA-GA                  42.16      38.69        
 14 Linkous, Gabriel E         8 Tennessee AQ-SE        39.42      38.81        
 15 Smola, Evan W              9 SA-GA                  42.98      38.93        
 16 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE                39.40      38.99        
 17 Henry, Derek A            10 SA-GA                  41.92      40.12        
 18 Benedict, William D        9 Tennessee AQ-SE        39.93      40.15        
 19 Peeples, Ethan L           9 SA-GA                  47.58      40.88        
 20 Sabou, David T             9 BAY-SE                 40.95      40.95        
 21 Obermeyer, Carter E       10 SA-GA                     NT      41.10        
 22 Roettger, Noah A          10 Tennessee AQ-SE           NT      41.73        
 23 Van Peteghem, Henry E      7 SA-GA                     NT      42.58        
 24 McClung, Asher C           8 ENSW-SE                48.01      42.86        
 
Event 43  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Emily P           12 ENSW-SE              1:11.95    1:09.95        
       7.08 1:02.87                                                
  2 Taylor, Jenna L           12 SA-GA                1:17.18    1:14.97        
      35.94   39.03                                                
  3 Carteaux, Morgan B        12 ENSW-SE              1:13.62    1:15.36        
  4 Petty, Maggie A           12 ENSW-SE              1:36.91    1:16.08        
       7.24 1:08.84                                                
  5 Boyd, Leah G              12 OSC-SE               1:15.90    1:16.34        
       7.27 1:09.07                                                
  6 Thompson, Charlotte B     12 SA-GA                1:30.06    1:17.66        
       7.90 1:09.76                                                
  7 Cirigliano, Ava G         12 ENSW-SE                   NT    1:19.12        
  8 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE      1:28.96    1:19.22        
      36.64   42.58                                                
  9 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE      1:26.04    1:22.10        
       7.07 1:15.03                                                
 10 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE                    NT    1:22.38        
 11 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE      1:30.55    1:22.75        
 12 Platt, Olivia C           12 STAC-SE              1:31.79    1:23.06        
 13 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE               1:33.20    1:24.44        
      10.09 1:14.35                                                
 14 McCollum, Huxley A        11 Tennessee AQ-SE      1:37.95    1:26.87        
    1:03.65   23.22                                                
 15 Benedict, Bekah D         12 Tennessee AQ-SE      1:30.78    1:27.12        
       7.86 1:19.26                                                
 16 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE      1:39.18    1:28.40        
 17 Hafner, Alina             11 Tennessee AQ-SE      1:42.97    1:29.47        
 18 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE      1:33.57    1:29.74        
      35.30   54.44                                                
 19 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE                    NT    1:31.05        
 20 Dragan, Anabelle M        12 ENSW-SE                   NT    1:31.28        
 21 Brown, Rachael C          11 SA-GA                     NT    1:31.67        
 22 Szucs, Anna               11 Tennessee AQ-SE      1:29.17    1:34.26        
       7.49 1:26.77                                                
 23 Skiles, Reese D           12 BAY-SE                    NT    1:34.85        
    1:34.48    0.37                                                
 24 Kramer, Katelyn E         12 Tennessee AQ-SE      1:47.53    1:35.51        
      44.06   51.45                                                
 
Event 44  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdez, Roman             12 CCAC-GA              1:06.33    1:09.68        
       8.84 1:00.84                                                
  2 Lee, Isaac B              11 Makos-SE             1:20.93    1:10.41        
  3 Shackell, Aaron J         12 ENSW-SE              1:17.21    1:16.85        
  4 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE     1:33.32    1:18.52        
       7.03 1:11.49                                                
  5 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA              1:26.06    1:18.54        
  6 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                1:26.58    1:18.81        
  7 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE              1:22.29    1:18.98        
       7.82 1:11.16                                                
  8 Han, Charlie P            12 BAY-SE               1:27.79    1:19.12        
       8.12 1:11.00                                                
  9 Hicks, Azahn R            12 SA-GA                     NT    1:20.00        
       9.88 1:10.12                                                
 10 Serbin, Carson P          12 MTSC-SE              1:19.78    1:21.78        
       7.07 1:14.71                                                
 11 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA              1:41.15    1:24.15        
      38.91   45.24                                                
 12 Kim, Brandon D            11 SA-GA                     NT    1:26.20        
       8.06 1:18.14                                                
 13 Jones, Logan I            12 CCAC-GA                   NT    1:29.02        
       7.16 1:21.86                                                
 14 Eastman, Owen M           12 BAY-SE                    NT    1:30.35        
       7.94 1:22.41                                                
 15 Slabiak, Aiden J          12 SA-GA                1:39.77    1:30.64        
      39.78   50.86                                                
 16 Reiser, Ethan J           12 SA-GA                1:33.15    1:32.91        
 17 Gipson, Garet L           11 OSC-SE               1:54.67    1:33.46        
 18 Skalicky, T.J. J          12 RRST-SE              1:37.85    1:34.14        
 19 Jinks, Noah J             11 Tennessee AQ-SE      1:27.55    1:34.26        
      10.06 1:24.20                                                
 20 Burnley, Blake C          11 SA-GA                     NT    1:36.47        
 21 Skidmore III, William L   12 SA-GA                1:48.22    1:36.53        
       7.63 1:28.90                                                
 22 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE      1:42.94    1:36.90        
       7.72 1:29.18                                                
 23 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE      1:53.62    1:38.39        
 24 Thompson, Braden          11 Tennessee AQ-SE      1:39.24    1:40.03        
       7.72 1:32.31                                                
 
Event 45  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shackell, Alex K          10 ENSW-SE              1:28.58    1:22.10        
       8.34 1:13.76                                                
  2 Scharff, Caroline I       10 SA-GA                     NT    1:33.43        
  3 Jackson, Leah G           10 ENSW-SE              1:47.88    1:34.58        
      45.68   48.90                                                
  4 McWilliams, Lizzie H      10 ENSW-SE                   NT    1:35.66        
  5 Tong, Lillian Y           10 SA-GA                     NT    1:37.22        
      29.78 1:07.44                                                
  6 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE              1:44.40    1:38.38        
      10.04 1:28.34                                                
  7 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                1:53.84    1:39.29        
      43.48   55.81                                                
  8 Dauphinais, Jae E         10 OSC-SE                    NT    1:40.63        
      26.55 1:14.08                                                
  9 Wagner, London L          10 CCAC-GA              2:00.51    1:41.56        
      43.61   57.95                                                
 10 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE               1:50.25    1:41.57        
      10.56 1:31.01                                                
 11 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                1:44.31    1:42.37        
 12 Rios, Rebecca A           10 CCAC-GA                   NT    1:44.03        
 13 Reiser, Emma K            10 SA-GA                2:06.63    1:46.60        
       7.04 1:39.56                                                
 14 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                     NT    1:47.78        
       8.52 1:39.26                                                
 15 Manlove, Lauren G         10 ENSW-SE                   NT    1:49.49        
 16 Lauria, Madison M         10 SA-GA                     NT    1:50.90        
 17 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT    1:50.96        
      47.30 1:03.66                                                
 18 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE                    NT    1:53.39        
 19 Boyd, Anna C               8 OSC-SE                    NT    1:54.98        
 20 Curtis, Caroline L         9 BAY-SE                    NT    1:58.37        
 21 McCoy, Ava C              10 BAY-SE                    NT    1:59.41        
 22 Feril, Amanda L           10 UN-EN-SE             2:15.14    1:59.59        
      28.93 1:30.66                                                
 23 Vetzel, Vivian            10 BAY-SE                    NT    2:04.05        
      49.39 1:14.66                                                
 24 Waller, Chloe M            9 Tennessee AQ-SE           NT    2:22.32        
 
Event 46  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anders, Jacob R           10 SA-GA                1:35.84    1:31.24        
       8.26 1:22.98                                                
  2 Bryant, Ben R             10 STAC-SE              1:58.48    1:34.64        
  3 Chenard, Luc              10 CCAC-GA              1:37.23    1:35.59        
      44.20   51.39                                                
  4 Valdez, Franco            10 CCAC-GA              1:38.43    1:37.02        
  5 Benedict, William D        9 Tennessee AQ-SE      1:45.54    1:37.37        
      46.45   50.92                                                
  6 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE               1:55.83    1:38.89        
      45.87   53.02                                                
  7 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE      2:13.06    1:44.83        
  8 Myers, Joseph R           10 BAY-SE                    NT    1:45.14        
  9 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE                   NT    1:54.17        
 10 Peeples, Ethan L           9 SA-GA                     NT    1:57.44        
      53.66 1:03.78                                                
 11 Van Peteghem, Oliver M     9 SA-GA                     NT    1:59.96        
      51.54 1:08.42                                                
 12 Roettger, Noah A          10 Tennessee AQ-SE           NT    2:06.85        
       8.07 1:58.78                                                
 13 Sabou, David T             9 BAY-SE                    NT    2:07.52        
      58.00 1:09.52                                                
 14 Clardy, Maddux R           9 BAY-SE                    NT    2:22.72        
       9.43 2:13.29                                                
 
Event 47  Mixed 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoogerland, Erik O        16 UN-EN-SE                  NT   17:09.85        
       7.23                                                   10.42
       5.57                                                   13.78
       2.96                                                        
               3.33   11.38                13:20.78                
  2 Sanders, Ethan L          17 Tennessee AQ-SE     16:32.34   17:17.86        
       7.89                                                   10.36
       6.76                                                        
               1.42   13.24                                        
               8.79    7.05                13:33.39                
  3 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA             16:57.52   17:27.52        
       7.76                                                    7.55
       8.03                                                        
               0.40   14.21                                        
               5.29    9.89                13:39.18                
  4 McIntire, Kas K           16 ENSW-SE             17:35.63   17:54.29        
                      35.72   35.34   35.61   35.90   35.70   35.66
      35.50   36.13   35.86   35.97   36.30   35.92   36.26   36.40
      36.06   36.84   36.27   36.44                                
                      35.81   35.75   35.64   33.79                
  5 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA             17:17.16   18:12.55        
                                    2:25.38                        
  6 Kyriakidis, Seth S        18 ENSW-SE             17:50.00   18:15.72        
      32.63   36.19   36.82   36.77   36.93   36.75   36.49   36.70
      36.47   36.68                                   37.33   36.88
      36.97   37.08   37.14   36.92                                
                                    1:07.79                        
  7 Brando, Nick L            15 BAY-SE              18:30.00   18:16.11        
      33.12   36.27   36.74   36.64   37.49   36.75   36.35   36.33
      36.75   36.62   36.71   36.02   37.34   36.67   37.35   37.12
      36.83   36.61   37.25   36.66                                
                      37.26   36.50   36.56   32.73                
  8 Tippett, Will W           15 BAY-SE              19:03.04   18:18.88        
      33.71   37.21                   38.20   38.27   37.29   37.59
                                                      36.55   37.01
      36.34   36.68   36.44   36.84   36.12   36.52   36.14   36.47
      36.04   36.13   35.81   36.05   34.84   34.34                
  9 Robinson, Blaine B        15 MTSC-SE             18:32.71   18:19.54        
       7.96                                                   15.98
       2.70                                                        
               7.59    7.08                                        
                               2.91   12.1714:29.22                
 10 Smith, Addison E          15 BAY-SE              17:55.25   18:28.35        
      32.56   36.00   35.86   36.40   35.66   35.98   35.88   36.91
      36.60   37.16   36.42   37.50   37.15   37.17   37.14   37.69
      37.29   37.19   37.00   38.32   16.40                        
                      37.81   37.85 1:15.02                        
 11 Sims, Aidan R             14 BAY-SE              19:30.22   18:29.85        
      33.90   37.10   37.75   37.30   37.68   37.26   37.78   37.63
      38.20   37.77   36.91   37.31   37.98   36.97   37.92   37.28
      37.85   37.13   37.76   36.88   37.59   36.26   37.36   36.59
      36.93   36.46   36.69   36.14   35.72   33.75                
 12 Althoff, Noah D           14 BAY-SE              19:26.46   18:34.71        
      33.93   37.57   37.20   37.97   37.73   38.29   37.36   37.73
      37.17   37.40   36.82   37.76   36.81   37.10   36.70   37.08
      36.65   37.01   37.44   37.75   37.65   37.90   37.55   37.91
      37.47   37.68   37.35   36.40   36.19   35.14                
 13 Althoff, Zach T           17 BAY-SE              17:25.55   18:36.31        
      32.02   36.02   36.88   36.76   36.91   37.00   37.38   36.82
      37.66   37.37   37.58   37.25   37.61   37.70   37.16   37.69
      37.78   37.57   38.21   38.39                                
      38.43   37.23   37.84   37.05 1:12.72                        
 14 Beachboard, Jackson D     16 Makos-SE            18:50.65   18:37.84        
      10.05                                                   12.50
       2.91                                                        
               9.26    5.88                                        
                               4.49   10.5114:51.08                
 15 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE              20:51.15   18:45.99        
      33.66   36.52   37.95   37.29   37.91   37.84   38.33   37.94
      38.12   38.13   37.95   38.23   38.38   38.19   38.13   37.74
      38.01   38.04   38.14   37.69   37.51   37.83   37.46   37.59
      37.30   37.52   37.21   37.22   36.39   35.77                
 16 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE     18:59.30   18:47.85        
                                      37.32   37.71                
      37.76   37.64   38.18   37.58                   38.20   38.21
                                    1:14.77                        
 17 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE              19:32.45   18:55.69        
      10.47                                    7.91    8.17        
                                                               5.97
      38.42   38.51   38.62   38.18   38.44   38.28   38.06        
              23.21   37.82                10:27.66                
 18 Hollowell, John M         14 BAY-SE              19:02.88   19:03.16        
      32.70   36.13   36.58   37.17   36.80   37.27   37.09   37.87
      37.38   37.86   37.29   37.37   36.90   37.80   37.14   37.67
      37.41   37.50   37.60   38.93   38.71   39.85   39.83   40.81
      40.37   41.35   41.09   40.08   40.67   37.94                
 19 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE     20:30.23   19:05.58        
       7.10                                                        
               3.99   11.61                                        
                              10.06    5.85                        
                                           15:18.07                
 20 Varnell, Chapman D        16 BAY-SE              19:30.54   19:05.65        
       7.01                                                    6.57
       8.95                                                        
               4.39   10.71                                   34.32
      19.36                                14:19.63                
 21 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA             19:04.53   19:07.21        
      33.71   37.47   38.02   38.34   38.50   38.47                
      38.17   38.69   38.28   38.65   38.14   38.53                
                      38.15   38.78                                
                      38.83   38.62   37.61   36.54                
 22 Van Noy, Natalie B        17 ENSW-SE             18:35.68   19:09.65        
       7.00                                                        
               0.55   14.55                                        
              13.64    1.03                                        
                              15.70    0.6215:25.12                
 23 Lydon, Trey M             15 BAY-SE              19:30.44   19:11.76        
       7.08                                                        
               4.88   10.30                                        
                               4.05   11.36                        
                                           15:27.71                
 24 Dierig, Heidi S           14 BAY-SE              20:55.89   19:12.37        
      34.97   37.34   37.70   38.68   38.26   38.98   38.46   38.72
      38.49   38.83   38.13   38.68   38.57   38.78   38.35   39.52
      38.89   39.61   38.97   38.92   39.08   39.01   38.83   38.86
      39.65   38.18   38.83   37.40   37.80   35.88                
 
Event 49  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               2:21.83    2:17.27        
    1:06.65 1:10.62                                                
  2 Orr, Kailey R             13 STAC-SE              2:24.97    2:19.14        
    1:06.46 1:12.68                                                
  3 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE      2:24.42    2:23.51        
    1:09.10 1:14.41                                                
  4 Dierig, Heidi S           14 BAY-SE               2:31.57    2:23.94        
    1:10.29 1:13.65                                                
  5 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              2:13.49    2:24.94        
    1:08.64 1:16.30                                                
  6 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE      2:26.09    2:25.11        
    1:10.35 1:14.76                                                
  7 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE      2:20.68    2:25.63        
    1:10.30 1:15.33                                                
  8 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE      2:26.00    2:27.10        
    1:12.17 1:14.93                                                
  9 Davis, Sarah C            13 SA-GA                2:25.68    2:27.22        
    1:11.68 1:15.54                                                
 10 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               2:25.64    2:27.45        
    1:09.72 1:17.73                                                
 11 Burks, Cordelia J         14 MTSC-SE              2:35.90    2:27.82        
    1:12.89 1:14.93                                                
 12 McClung, Claire L         14 ENSW-SE              2:26.33    2:27.94        
    1:14.45 1:13.49                                                
 13 Khan, Caroline G          14 SA-GA                2:34.09    2:28.32        
    1:10.65 1:17.67                                                
 14 Chadwell, Mandi B         14 Tennessee AQ-SE      2:35.11    2:28.89        
    1:12.60 1:16.29                                                
 15 Hughes, Brooke N          14 ENSW-SE              2:42.70    2:29.80        
    1:13.84 1:15.96                                                
 16 Hudson, Reese A           13 Tennessee AQ-SE      2:25.48    2:30.27        
    1:12.54 1:17.73                                                
 17 Anders, Maggie E          13 SA-GA                2:34.92    2:32.10        
    1:14.12 1:17.98                                                
 18 Wright, Bridgitte T       14 MTSC-SE              2:45.42    2:32.73        
    1:14.24 1:18.49                                                
 19 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                2:32.37    2:33.49        
    1:14.02 1:19.47                                                
 20 Scourlas, Peyton J        13 SA-GA                2:34.83    2:33.51        
    1:14.89 1:18.62                                                
 21 Williams, Kaylee G        14 Makos-SE                  NT    2:34.50        
    1:15.13 1:19.37                                                
 22 Solomon, Ally E           13 ENSW-SE                   NT    2:34.87        
    1:16.50 1:18.37                                                
 23 Bohannon, Lydia R         14 BAY-SE               2:38.19    2:35.43        
    1:14.91 1:20.52                                                
 24 Brown, Camille T          13 SA-GA                     NT    2:36.57        
    1:16.59 1:19.98                                                
 
Event 50  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hollowell, John M         14 BAY-SE               2:04.81    2:10.85        
    1:02.70 1:08.15                                                
  2 France, Patrick R         14 ENSW-SE              2:12.81    2:12.12        
    1:03.73 1:08.39                                                
  3 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               2:23.13    2:12.45        
    1:04.72 1:07.73                                                
  4 McIntire, Christian C     14 ENSW-SE              2:17.65    2:12.56        
    1:05.68 1:06.88                                                
  5 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      2:14.45    2:14.03        
    1:04.99 1:09.04                                                
  6 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               2:24.97    2:14.06        
    1:05.71 1:08.35                                                
  7 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              2:25.80    2:15.88        
    1:04.68 1:11.20                                                
  8 Freeman, Evan M           14 MTSC-SE              2:24.20    2:16.30        
    1:04.77 1:11.53                                                
  9 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      2:19.07    2:16.44        
    1:05.77 1:10.67                                                
 10 Massey, William F         13 ENSW-SE              2:20.86    2:16.98        
    1:07.94 1:09.04                                                
 11 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE      2:15.31    2:18.63        
    1:07.25 1:11.38                                                
 12 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE               2:30.71    2:19.18        
    1:07.26 1:11.92                                                
 13 Barclay, Ryan M           14 Tennessee AQ-SE      2:26.93    2:19.49        
    1:08.13 1:11.36                                                
 14 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE      2:27.44    2:19.58        
    1:08.68 1:10.90                                                
 15 Zitzman, Timmy F          14 Tennessee AQ-SE      2:29.77    2:19.79        
    1:07.80 1:11.99                                                
 16 Whitehouse, Ronald C      13 Tennessee AQ-SE      2:20.76    2:20.18        
    1:07.99 1:12.19                                                
 17 Murray, Colin A           14 ENSW-SE              2:24.42    2:20.80        
    1:08.00 1:12.80                                                
 18 Johnson, Dylan B          14 Tennessee AQ-SE      2:23.28    2:21.61        
    1:09.57 1:12.04                                                
 19 Lucy, Noah G              14 ENSW-SE              2:25.12    2:22.02        
    1:08.16 1:13.86                                                
 20 Post, Chase W             14 BAY-SE               2:25.46    2:22.14        
    1:06.55 1:15.59                                                
 21 Foster, Will C            14 ENSW-SE                   NT    2:24.12        
    1:09.93 1:14.19                                                
 22 Henschel, Jonathan M      13 ENSW-SE              2:24.86    2:24.87        
    1:10.46 1:14.41                                                
 23 Smith, Jack W             13 BAY-SE               2:34.91    2:25.68        
    1:09.78 1:15.90                                                
 24 Sweetman, Caden G         13 STAC-SE              2:41.07    2:26.82        
    1:13.41 1:13.41                                                
 
Event 51  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aycock, Emily L           16 Tennessee AQ-SE      2:07.85    2:12.14        
    1:04.66 1:07.48                                                
  2 Slayton, Ashley M         16 Makos-SE             2:14.86    2:13.36        
    1:05.22 1:08.14                                                
  3 Aycock, Rachel N          15 Tennessee AQ-SE      2:07.97    2:15.45        
    1:06.00 1:09.45                                                
  4 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE               2:12.48    2:16.22        
    1:06.41 1:09.81                                                
  5 Massey, Alex E            15 ENSW-SE              2:10.08    2:16.42        
      14.96 2:01.46                                                
  6 Smith, Addison E          15 BAY-SE               2:10.11    2:17.48        
      16.81 2:00.67                                                
  7 Rimmer, Annie A           14 Tennessee AQ-SE      2:13.29    2:17.65        
    1:06.82 1:10.83                                                
  8 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               2:18.49    2:17.77        
    1:06.54 1:11.23                                                
  9 Aycock, Abbey K           15 Tennessee AQ-SE      2:10.79    2:17.92        
    1:06.92 1:11.00                                                
 10 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA              2:16.42    2:18.29        
    1:04.34 1:13.95                                                
 11 Wong, Katie C             14 SA-GA                2:28.41    2:18.65        
    1:07.52 1:11.13                                                
 12 Chelsvig, Kallie J        15 ENSW-SE              2:10.30    2:18.84        
    1:06.96 1:11.88                                                
 13 Van Noy, Natalie B        17 ENSW-SE              2:12.75    2:19.95        
    1:07.79 1:12.16                                                
 14 Hafner, Veronica          15 Tennessee AQ-SE      2:18.39    2:20.17        
    1:08.73 1:11.44                                                
 15 Wilson, Avery G           15 BAY-SE               2:16.33    2:20.30        
    1:07.54 1:12.76                                                
 16 Grisham, Lexi L           16 MTSC-SE              2:17.77    2:20.93        
    1:08.49 1:12.44                                                
 17 Cutcher, Kylie G          14 Tennessee AQ-SE      2:14.53    2:21.18        
    1:08.26 1:12.92                                                
 18 Porter, Cecilia M         15 BAY-SE               2:29.16    2:21.75        
    1:09.22 1:12.53                                                
 19 Pass, Rebekah L           15 Tennessee AQ-SE      2:22.43    2:23.93        
    1:11.07 1:12.86                                                
 20 Kitahara, Kendall Y       17 ENSW-SE              2:14.26    2:24.01        
    1:09.58 1:14.43                                                
 21 Massey, Elizabeth A       17 ENSW-SE              2:24.30    2:24.52        
    1:09.98 1:14.54                                                
 22 Rackel, Audrey K          15 BAY-SE               2:27.17    2:24.82        
    1:09.25 1:15.57                                                
 23 Craighead, Kelsey M       16 Tennessee AQ-SE      2:22.99    2:25.48        
    1:13.54 1:11.94                                                
 24 Ammon, Vaughn E           16 ENSW-SE              2:39.98    2:26.13        
    1:11.79 1:14.34                                                
 
Event 52  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Horne, Thomas R           15 Tennessee AQ-SE      2:07.05    2:04.54        
    1:03.18 1:01.36                                                
  2 Salcido, Noah H           16 Tennessee AQ-SE      1:56.22    2:04.57        
    1:03.60 1:00.97                                                
  3 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              1:59.81    2:06.46        
    1:01.83 1:04.63                                                
  4 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              2:01.58    2:07.39        
    1:02.18 1:05.21                                                
  5 Hoogerland, Erik O        16 UN-EN-SE             2:07.31    2:09.88        
    1:03.56 1:06.32                                                
  6 Brando, Nick L            15 BAY-SE               2:08.91    2:10.53        
    1:03.29 1:07.24                                                
  7 Tippett, Will W           15 BAY-SE               2:12.03    2:10.58        
    1:02.94 1:07.64                                                
  8 Lane, Brock W             16 MTSC-SE              2:03.20    2:10.97        
    1:04.30 1:06.67                                                
  8 Browne, Jake R            15 ENSW-SE              2:12.35    2:10.97        
    1:04.07 1:06.90                                                
 10 McIntire, Kas K           16 ENSW-SE              2:15.33    2:11.57        
    1:04.24 1:07.33                                                
 11 Mangrum, Nathan L         15 MTSC-SE              2:14.10    2:12.01        
      16.92 1:55.09                                                
 12 Varnell, Chapman D        16 BAY-SE               2:14.06    2:12.65        
    1:03.73 1:08.92                                                
 13 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA              2:11.17    2:13.58        
    1:04.39 1:09.19                                                
 14 Robinson, Blaine B        15 MTSC-SE              2:21.06    2:14.05        
    1:05.77 1:08.28                                                
 15 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE               2:12.16    2:14.28        
    1:04.20 1:10.08                                                
 16 Collins, Devon R          17 Tennessee AQ-SE      2:16.46    2:14.31        
    1:05.27 1:09.04                                                
 17 Beachboard, Jackson D     16 Makos-SE             2:18.03    2:14.49        
    1:05.09 1:09.40                                                
 18 Dillard, Jarel A          16 MTSC-SE              2:20.61    2:14.52        
    1:03.68 1:10.84                                                
 19 Lydon, Trey M             15 BAY-SE               2:21.76    2:15.76        
    1:04.56 1:11.20                                                
 20 Coleman Jr, Telly D       15 STAC-SE              2:26.88    2:16.41        
    1:07.67 1:08.74                                                
 21 Valdez, Raul              16 CCAC-GA              2:14.36    2:16.75        
    1:05.97 1:10.78                                                
 22 Kennedy, Logan R          16 SA-GA                     NT    2:17.07        
    1:04.23 1:12.84                                                
 23 Hondorf, Vidar M          14 Tennessee AQ-SE      2:20.78    2:17.70        
    1:05.21 1:12.49                                                
 24 Marsh, Ethan K            16 Tennessee AQ-SE      2:26.16    2:17.72        
    1:06.01 1:11.71                                                
 
Event 53  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               1:09.27    1:08.36        
  2 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               1:10.77    1:11.49        
  3 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              1:07.83    1:12.59        
  4 Platt, Victoria L         14 STAC-SE              1:13.88    1:12.99        
  5 Carpenter, Avery G        14 UN-EN-SE             1:11.23    1:13.87        
  6 Orr, Kailey R             13 STAC-SE              1:16.05    1:14.96        
  7 Mesihovic, Sara           13 SA-GA                1:15.32    1:16.41        
  8 Atkinson, Jules I         13 MTSC-SE              1:17.51    1:18.49        
  9 Bohannon, Lydia R         14 BAY-SE               1:23.52    1:18.76        
 10 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                1:19.98    1:19.06        
 11 McClung, Claire L         14 ENSW-SE              1:20.43    1:20.44        
 12 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE      1:24.32    1:20.92        
 13 Hudson, Margaret Anne F   13 BAY-SE               1:22.20    1:21.46        
 14 Davis, Sarah C            13 SA-GA                1:22.10    1:21.61        
 15 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE      1:20.74    1:21.78        
 16 Lehman, Bella R           13 BAY-SE               1:27.79    1:22.69        
 17 Khan, Caroline G          14 SA-GA                1:17.75    1:22.79        
 18 Wills, Amelia R           14 BAY-SE               1:26.11    1:23.31        
 19 Hudson, Reese A           13 Tennessee AQ-SE      1:22.66    1:23.32        
 20 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE      1:23.11    1:23.85        
 21 Rayburn, Julia T          14 ENSW-SE              1:28.68    1:24.00        
 22 Everett, Jordan A         14 SA-GA                1:25.00    1:26.44        
 23 Cash, Olivia C            13 SA-GA                     NT    1:26.72        
 24 Anders, Maggie E          13 SA-GA                1:23.93    1:26.79        
 
Event 54  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Petty, Evan J             14 ENSW-SE              1:07.27    1:03.88        
  2 Hollowell, John M         14 BAY-SE               1:02.89    1:05.93        
  3 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              1:09.48    1:06.58        
  4 McCall, Rob R             14 ENSW-SE              1:09.75    1:08.94        
  5 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      1:15.32    1:10.23        
  6 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               1:11.48    1:10.50        
  7 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               1:19.21    1:12.26        
  8 Johnson, Dylan B          14 Tennessee AQ-SE      1:17.76    1:13.12        
  9 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE      1:13.90    1:13.21        
 10 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      1:17.26    1:13.66        
 11 Edwards, Eric T           14 ENSW-SE              1:25.26    1:13.71        
 12 Massey, William F         13 ENSW-SE              1:11.48    1:13.88        
 13 Freeman, Evan M           14 MTSC-SE              1:22.80    1:14.11        
 14 Foster, Will C            14 ENSW-SE                   NT    1:14.66        
 15 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE      1:12.45    1:15.06        
 16 Henschel, Jonathan M      13 ENSW-SE              1:18.66    1:15.24        
 17 France, Patrick R         14 ENSW-SE              1:16.29    1:15.34        
 18 Whitehouse, Ronald C      13 Tennessee AQ-SE      1:15.86    1:16.31        
 19 Sweetman, Caden G         13 STAC-SE              1:20.34    1:16.34        
 20 Zitzman, Timmy F          14 Tennessee AQ-SE      1:20.63    1:18.90        
 21 Burris, Hank H            13 Tennessee AQ-SE      1:20.65    1:19.79        
 22 Shaw, Aidan G             13 BAY-SE               1:25.08    1:19.80        
 23 Lucy, Noah G              14 ENSW-SE              1:14.68    1:19.93        
 24 Wisniewski, Nate D        13 ENSW-SE              1:22.79    1:20.60        
 
Event 55  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE               1:09.57    1:09.51        
  2 Chelsvig, Kallie J        15 ENSW-SE              1:06.82    1:09.98        
  3 Massey, Alex E            15 ENSW-SE              1:08.04    1:10.08        
  4 Aycock, Abbey K           15 Tennessee AQ-SE      1:06.83    1:10.68        
  5 Slayton, Ashley M         16 Makos-SE             1:10.17    1:11.62        
  6 Cutcher, Kylie G          14 Tennessee AQ-SE      1:09.89    1:12.67        
  6 Aycock, Emily L           16 Tennessee AQ-SE      1:12.10    1:12.67        
  8 Rimmer, Annie A           14 Tennessee AQ-SE      1:09.17    1:12.90        
  9 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA              1:09.52    1:13.36        
 10 Chiles, Corinne E         15 Tennessee AQ-SE      1:17.99    1:14.18        
 11 Wright, Addison M         15 ENSW-SE                   NT    1:14.56        
 12 Knight, Mary M            14 Tennessee AQ-SE      1:18.36    1:15.28        
 13 Molpus, Lauren G          13 ENSW-SE              1:22.78    1:15.68        
 14 Wong, Katie C             14 SA-GA                1:17.75    1:16.08        
 15 Wei, Emily L              14 SA-GA                1:16.49    1:16.71        
 16 Craighead, Kelsey M       16 Tennessee AQ-SE      1:16.48    1:17.02        
 17 Hubbuch, Kayla M          17 MTSC-SE              1:14.74    1:17.29        
 18 Ammon, Vaughn E           16 ENSW-SE              1:19.87    1:17.58        
 19 Herman, Katie E           12 SA-GA                1:28.06    1:18.01        
 20 Conley, Josephine A       15 CCAC-GA              1:20.92    1:18.32        
 21 Kitahara, Kendall Y       17 ENSW-SE              1:12.73    1:18.33        
 22 Self, Haley J             15 SA-GA                1:12.18    1:18.56        
 23 Ivey, Emily A             14 Tennessee AQ-SE      1:16.52    1:18.99        
 24 McNamara, Hanna E         12 SA-GA                1:21.50    1:19.21        
 
Event 56  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salcido, Noah H           16 Tennessee AQ-SE      1:02.60    1:05.35        
  2 Kyriakidis, Seth S        18 ENSW-SE              1:06.85    1:05.57        
  3 Valdez, Raul              16 CCAC-GA              1:02.77    1:05.89        
  4 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              1:06.35    1:06.35        
  5 Ray, Ford G               18 ENSW-SE              1:01.57    1:07.17        
  6 Lane, Brock W             16 MTSC-SE              1:11.99    1:07.58        
  7 Brando, Nick L            15 BAY-SE               1:04.42    1:07.73        
  8 Gammons, Zac J            17 ENSW-SE              1:06.17    1:07.95        
  9 Kennedy, Logan R          16 SA-GA                     NT    1:08.08        
 10 Mangrum, Nathan L         15 MTSC-SE              1:10.84    1:08.72        
 11 Hoogerland, Erik O        16 UN-EN-SE             1:06.45    1:09.65        
 12 Grailer, Travis J         15 SA-GA                1:09.11    1:09.80        
 13 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              1:07.62    1:09.91        
 14 Collins, Devon R          17 Tennessee AQ-SE      1:09.58    1:10.24        
 15 Robinson, Blaine B        15 MTSC-SE              1:14.35    1:10.60        
 16 Weaver, Lane T            16 MTSC-SE              1:15.31    1:10.88        
 17 Lydon, Trey M             15 BAY-SE               1:18.17    1:10.91        
 18 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA              1:12.48    1:11.52        
 19 McIntire, Kas K           16 ENSW-SE              1:10.60    1:11.90        
 20 Chenard, Oscar C          15 CCAC-GA              1:10.63    1:12.30        
 21 Marsh, Ethan K            16 Tennessee AQ-SE      1:11.46    1:13.35        
 22 Page, Jacob G             15 Tennessee AQ-SE           NT    1:13.53        
 23 Bardoner, Tian A          15 BAY-SE               1:17.58    1:13.95        
 24 Battle, Jacob R           15 SA-GA                1:16.48    1:14.81        
 
Event 57  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burks, Cordelia J         14 MTSC-SE              3:00.38    2:59.82        
    1:26.86 1:32.96                                                
  2 Woods, Dallas L           14 BAY-SE               3:04.78    3:05.18        
    1:29.88 1:35.30                                                
  3 Chadwell, Mandi B         14 Tennessee AQ-SE      3:06.69    3:06.34        
    1:29.55 1:36.79                                                
  4 Williams, Kaylee G        14 Makos-SE                  NT    3:07.42        
    1:28.80 1:38.62                                                
  5 Dierig, Heidi S           14 BAY-SE               3:24.72    3:08.81        
    1:31.09 1:37.72                                                
  6 Platt, Victoria L         14 STAC-SE              3:04.96    3:08.90        
    1:31.41 1:37.49                                                
  7 Hughes, Brooke N          14 ENSW-SE              3:08.84    3:10.05        
    1:31.78 1:38.27                                                
  8 Mesihovic, Sara           13 SA-GA                3:02.59    3:11.32        
    1:33.42 1:37.90                                                
  9 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE               3:10.80    3:12.03        
    1:32.38 1:39.65                                                
 10 DeWolfe, Madeline L       13 Makos-SE                  NT    3:12.40        
    1:35.22 1:37.18                                                
 11 Atkinson, Jules I         13 MTSC-SE              3:15.99    3:13.26        
    1:32.93 1:40.33                                                
 12 Solomon, Ally E           13 ENSW-SE                   NT    3:13.45        
    1:33.86 1:39.59                                                
 13 Wright, Bridgitte T       14 MTSC-SE              3:28.04    3:14.06        
    1:33.89 1:40.17                                                
 14 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE           NT    3:16.19        
    1:35.28 1:40.91                                                
 15 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE      3:15.73    3:17.15        
    1:34.71 1:42.44                                                
 16 Brown, Camille T          13 SA-GA                     NT    3:17.22        
    1:34.99 1:42.23                                                
 17 Everett, Jordan A         14 SA-GA                3:17.38    3:19.74        
    1:38.26 1:41.48                                                
 18 Hudson, Reese A           13 Tennessee AQ-SE           NT    3:23.44        
    1:37.99 1:45.45                                                
 19 Hudson, Margaret Anne F   13 BAY-SE                    NT    3:23.86        
    1:39.32 1:44.54                                                
 20 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE           NT    3:25.26        
    1:38.21 1:47.05                                                
 21 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              3:30.23    3:25.86        
    1:39.44 1:46.42                                                
 22 Rayburn, Julia T          14 ENSW-SE              3:35.55    3:31.85        
    1:43.25 1:48.60                                                
 23 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE           NT    3:33.06        
    1:41.54 1:51.52                                                
 24 Cash, Olivia C            13 SA-GA                3:30.67    3:33.90        
    1:42.73 1:51.17                                                
 
Event 58  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntire, Christian C     14 ENSW-SE              2:58.02    2:46.57        
    1:21.08 1:25.49                                                
  2 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      2:52.11    2:49.09        
    1:21.53 1:27.56                                                
  3 Petty, Evan J             14 ENSW-SE              2:54.41    2:50.27        
    1:22.59 1:27.68                                                
  4 Bethel, Henry             14 CCAC-GA              2:46.78    2:50.84        
    1:22.63 1:28.21                                                
  5 Post, Chase W             14 BAY-SE               2:57.96    2:55.76        
    1:22.24 1:33.52                                                
  6 Murray, Colin A           14 ENSW-SE              2:58.98    2:57.57        
    1:25.38 1:32.19                                                
  7 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      2:55.66    3:00.65        
    1:26.30 1:34.35                                                
  8 Johnson, Dylan B          14 Tennessee AQ-SE      3:15.96    3:04.19        
    1:30.03 1:34.16                                                
  9 Childs, Chase T           14 SA-GA                     NT    3:04.35        
    1:28.50 1:35.85                                                
 10 Smith, Jack W             13 BAY-SE                    NT    3:06.16        
    1:30.55 1:35.61                                                
 11 Edwards, Eric T           14 ENSW-SE              2:58.34    3:06.75        
    1:27.99 1:38.76                                                
 12 Zitzman, Timmy F          14 Tennessee AQ-SE      3:23.95    3:08.29        
    1:30.38 1:37.91                                                
 13 Valdez, Bruno             13 CCAC-GA              3:26.59    3:09.38        
    1:32.98 1:36.40                                                
 14 Barclay, Ryan M           14 Tennessee AQ-SE      3:24.58    3:09.78        
    1:31.71 1:38.07                                                
 15 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE           NT    3:11.50        
    1:32.04 1:39.46                                                
 16 Arnold, Maxwell G         13 Tennessee AQ-SE      3:13.87    3:11.62        
    1:31.17 1:40.45                                                
 17 Wisniewski, Nate D        13 ENSW-SE              3:39.90    3:13.18        
    1:33.15 1:40.03                                                
 18 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE               3:40.53    3:14.36        
    1:35.02 1:39.34                                                
 19 Wood, Reese B             13 Tennessee AQ-SE      3:28.78    3:26.52        
    1:38.72 1:47.80                                                
 20 Galbreath, Carter S       13 ENSW-SE                   NT    3:26.66        
    1:44.20 1:42.46                                                
 21 Tinley, Meyer J           13 MTSC-SE                   NT    3:29.05        
    1:41.29 1:47.76                                                
 22 Van Derhei, Aidan M       14 SA-GA                     NT    3:35.08        
    1:42.97 1:52.11                                                
 23 Burris, Hank H            13 Tennessee AQ-SE      3:30.78    3:36.30        
    1:44.68 1:51.62                                                
 24 Rigsby, Trip J            13 The Stingrays-SE          NT    3:39.12        
    1:46.63 1:52.49                                                
 
Event 59  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Porter, Cecilia M         15 BAY-SE               2:56.89    2:50.92        
    1:21.81 1:29.11                                                
  2 Pass, Rebekah L           15 Tennessee AQ-SE      2:57.77    2:59.08        
    1:26.86 1:32.22                                                
  3 Smith, Addison E          15 BAY-SE               2:58.87    2:59.20        
    1:27.61 1:31.59                                                
  4 Kitahara, Kendall Y       17 ENSW-SE              2:57.03    3:06.63        
    1:31.41 1:35.22                                                
  5 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               3:00.31    3:06.68        
    1:27.84 1:38.84                                                
  6 Wong, Katie C             14 SA-GA                3:08.18    3:06.71        
    1:29.55 1:37.16                                                
  7 Grisham, Lexi L           16 MTSC-SE              2:54.68    3:07.03        
    1:29.51 1:37.52                                                
  8 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA              3:05.02    3:08.67        
    1:30.11 1:38.56                                                
  9 Ivey, Emily A             14 Tennessee AQ-SE      3:09.79    3:09.89        
    1:30.99 1:38.90                                                
 10 Jenkins, Lily F           17 Un-Makos-SE          2:54.12    3:11.56        
    1:30.86 1:40.70                                                
 11 Henschel, Emma C          17 ENSW-SE              3:05.26    3:13.60        
    1:34.03 1:39.57                                                
 12 Hubbuch, Kayla M          17 MTSC-SE              3:01.24    3:13.93        
    1:32.97 1:40.96                                                
 13 Urban, Danielle P         12 SA-GA                3:14.98    3:15.66        
    1:34.36 1:41.30                                                
 14 Hafner, Veronica          15 Tennessee AQ-SE      3:04.49    3:15.92        
    1:35.92 1:40.00                                                
 15 Conley, Josephine A       15 CCAC-GA              3:22.08    3:24.61        
    1:37.10 1:47.51                                                
 16 Sestan, Ava Grace         11 SA-GA                     NT    3:25.90        
    1:39.17 1:46.73                                                
 17 Stansbury, Sarah D        17 STAC-SE                   NT    3:26.11        
    1:39.90 1:46.21                                                
 18 Atkinson, Simone E        16 MTSC-SE              3:37.17    3:27.85        
    1:39.98 1:47.87                                                
 19 Smith, Hannah R           16 CCAC-GA              3:17.24    3:31.38        
    1:40.86 1:50.52                                                
 
Event 60  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dillard, Jarel A          16 MTSC-SE              2:33.71    2:38.27        
    1:16.72 1:21.55                                                
  2 Tippett, Will W           15 BAY-SE               2:44.57    2:43.29        
    1:18.62 1:24.67                                                
  3 Beachboard, Jackson D     16 Makos-SE             2:45.09    2:43.66        
    1:19.21 1:24.45                                                
  4 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              2:44.20    2:45.67        
    1:19.10 1:26.57                                                
  5 Horne, Thomas R           15 Tennessee AQ-SE      2:43.24    2:47.90        
    1:22.06 1:25.84                                                
  6 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE               2:44.54    2:48.54        
    1:21.68 1:26.86                                                
  7 Browne, Jake R            15 ENSW-SE              2:36.68    2:49.33        
    1:20.55 1:28.78                                                
  8 Salcido, Noah H           16 Tennessee AQ-SE      3:00.45    2:52.80        
    1:23.77 1:29.03                                                
  9 Weaver, Lane T            16 MTSC-SE              3:26.20    2:53.26        
    1:20.88 1:32.38                                                
 10 Glasson, Michael C        16 ENSW-SE              2:40.23    2:54.71        
    1:24.87 1:29.84                                                
 11 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              3:04.23    2:55.22        
    1:24.36 1:30.86                                                
 12 Hondorf, Vidar M          14 Tennessee AQ-SE      2:56.73    2:59.07        
    1:28.44 1:30.63                                                
 13 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA              3:10.62    2:59.33        
    1:27.41 1:31.92                                                
 14 Valdez, Raul              16 CCAC-GA              2:45.23    3:00.87        
    1:26.08 1:34.79                                                
 15 Chenard, Luc              10 CCAC-GA                   NT    3:37.73        
    1:44.93 1:52.80                                                
 16 Oliver, Race D            11 SA-GA                     NT    4:03.04        
    1:57.55 2:05.49                                                
 
Event 61  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orr, Kailey R             13 STAC-SE                29.28      28.32        
  2 Woods, Dallas L           14 BAY-SE                 29.44      29.16        
  3 Khan, Caroline G          14 SA-GA                  29.51      29.20        
  4 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE        29.32      29.24        
  5 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE        30.02      29.59        
  6 Carpenter, Avery G        14 UN-EN-SE               29.28      29.65        
  7 Waldrep, Ellie G          14 BAY-SE                 30.15      30.00        
  8 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA                28.75      30.02        
  9 Van der Wall, Nanna T     13 SA-GA                  30.53      30.61        
 10 McClung, Claire L         14 ENSW-SE                31.10      30.62        
 11 Platt, Victoria L         14 STAC-SE                31.98      30.97        
 12 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE        30.46      31.04        
 13 Bohannon, Lydia R         14 BAY-SE                 31.66      31.21        
 14 DeWolfe, Madeline L       13 Makos-SE               32.13      31.24        
 15 Dierig, Heidi S           14 BAY-SE                 31.68      31.27        
 16 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE        30.91      31.45        
 17 Chadwell, Mandi B         14 Tennessee AQ-SE        31.66      31.60        
 18 Davis, Sarah C            13 SA-GA                  30.76      31.61        
 19 Burks, Cordelia J         14 MTSC-SE                32.21      31.65        
 20 Hudson, Margaret Anne F   13 BAY-SE                 31.10      31.69        
 21 Molpus, Lauren G          13 ENSW-SE                31.70      31.75        
 22 Solomon, Ally E           13 ENSW-SE                33.08      31.77        
 23 Hughes, Brooke N          14 ENSW-SE                32.92      31.99        
 24 Chavis, Seema A           13 SA-GA                  32.78      32.19        
 
Event 62  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hollowell, John M         14 BAY-SE                 29.06      26.84        
  2 Petty, Evan J             14 ENSW-SE                28.07      27.24        
  2 France, Patrick R         14 ENSW-SE                27.14      27.24        
  4 Lucy, Noah G              14 ENSW-SE                28.69      27.89        
  5 Sims, Aidan R             14 BAY-SE                 30.05      27.90        
  5 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE        28.49      27.90        
  7 Edwards, Eric T           14 ENSW-SE                28.34      28.06        
  8 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE        29.60      28.25        
  9 Bethel, Henry             14 CCAC-GA                28.55      28.37        
 10 McCall, Rob R             14 ENSW-SE                28.85      28.56        
 11 Arnold, Maxwell G         13 Tennessee AQ-SE        29.21      28.68        
 12 McIntire, Christian C     14 ENSW-SE                30.73      28.70        
 13 Massey, William F         13 ENSW-SE                30.25      28.75        
 14 Foster, Will C            14 ENSW-SE                34.54      28.76        
 15 Post, Chase W             14 BAY-SE                 30.12      28.86        
 16 Althoff, Noah D           14 BAY-SE                 31.96      28.91        
 17 Murray, Colin A           14 ENSW-SE                32.60      29.17        
 18 Freeman, Evan M           14 MTSC-SE                30.77      29.18        
 19 Henschel, Jonathan M      13 ENSW-SE                30.69      29.76        
 20 Smith, Jack W             13 BAY-SE                 30.43      29.91        
 21 Van Derhei, Aidan M       14 SA-GA                  31.68      30.00        
 22 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE        29.97      30.01        
 23 Zitzman, Timmy F          14 Tennessee AQ-SE        31.77      30.33        
 24 Shaw, Aidan G             13 BAY-SE                 33.13      30.49        
 
Event 63  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Addison E          15 BAY-SE                 28.44      28.33        
  2 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE                 28.73      28.62        
  3 Aycock, Emily L           16 Tennessee AQ-SE        28.24      28.83        
  4 Slayton, Ashley M         16 Makos-SE               28.38      28.84        
  5 Van Noy, Natalie B        17 ENSW-SE                28.09      29.00        
  6 Chelsvig, Kallie J        15 ENSW-SE                28.38      29.02        
  7 Rimmer, Annie A           14 Tennessee AQ-SE        29.04      29.17        
  8 Rackel, Audrey K          15 BAY-SE                 29.49      29.25        
  9 Aycock, Abbey K           15 Tennessee AQ-SE        28.33      29.26        
 10 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE                 28.91      29.31        
 11 Aycock, Rachel N          15 Tennessee AQ-SE        29.20      29.59        
 12 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA                28.89      29.62        
 13 Wong, Katie C             14 SA-GA                  29.86      29.82        
 14 Cutcher, Kylie G          14 Tennessee AQ-SE        28.86      29.90        
 15 Chiles, Corinne E         15 Tennessee AQ-SE        30.13      29.91        
 15 Wilson, Avery G           15 BAY-SE                 29.25      29.91        
 17 Ammon, Vaughn E           16 ENSW-SE                29.07      30.00        
 18 Craighead, Kelsey M       16 Tennessee AQ-SE        29.75      30.01        
 19 Porter, Cecilia M         15 BAY-SE                 29.84      30.13        
 20 Grisham, Lexi L           16 MTSC-SE                28.91      30.16        
 21 Smith, Hannah R           16 CCAC-GA                30.28      30.47        
 22 Harris, Mia               16 MTSC-SE                29.84      30.54        
 23 Atkinson, Simone E        16 MTSC-SE                30.63      31.00        
 24 Barclay, Allison N        16 Tennessee AQ-SE        30.24      31.01        
 
Event 64  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kyriakidis, Seth S        18 ENSW-SE                25.12      25.68        
  2 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA                25.73      26.02        
  2 Ray, Ford G               18 ENSW-SE                25.04      26.02        
  4 Gammons, Zac J            17 ENSW-SE                25.60      26.15        
  5 Lane, Brock W             16 MTSC-SE                25.48      26.26        
  6 Coleman Jr, Telly D       15 STAC-SE                27.97      26.37        
  7 Tippett, Will W           15 BAY-SE                 28.04      26.48        
  8 Dillard, Jarel A          16 MTSC-SE                26.74      26.63        
  9 Varnell, Chapman D        16 BAY-SE                 27.47      26.86        
 10 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA                27.06      27.03        
 11 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA                26.22      27.52        
 12 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE                 27.27      27.67        
 13 Farless, Ryan A           17 Makos-SE               29.63      27.75        
 14 Collins, Devon R          17 Tennessee AQ-SE        28.11      27.83        
 15 Glasson, Michael C        16 ENSW-SE                26.72      27.96        
 16 Ceausu, Eddie R           16 Tennessee AQ-SE        29.34      28.00        
 17 Weaver, Lane T            16 MTSC-SE                28.52      28.09        
 18 Brando, Nick L            15 BAY-SE                 27.40      28.16        
 19 Robinson, Blaine B        15 MTSC-SE                31.63      28.30        
 20 Lydon, Trey M             15 BAY-SE                 30.78      28.44        
 20 Valdez, Raul              16 CCAC-GA                27.69      28.44        
 22 Marsh, Ethan K            16 Tennessee AQ-SE        29.68      28.48        
 23 Boyle, Josiah R           16 Tennessee AQ-SE        29.20      28.73        
 24 Kennedy, Logan R          16 SA-GA                     NT      28.74        
 
Event 65  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Atkinson, Jules I         13 MTSC-SE              2:33.16    2:36.58        
    1:15.26 1:21.32                                                
  2 Woodring, Payton G        13 CCAC-GA              2:34.70    2:52.74        
    1:20.19 1:32.55                                                
  3 Platt, Victoria L         14 STAC-SE              3:02.42    2:55.29        
    1:24.05 1:31.24                                                
  4 Leonard, Olivia N         13 Tennessee AQ-SE           NT    3:00.86        
    1:23.58 1:37.28                                                
  5 Wills, Amelia R           14 BAY-SE               3:24.85    3:03.20        
    1:25.28 1:37.92                                                
  6 Burroughs, Julia H        13 Tennessee AQ-SE      3:13.02    3:04.94        
    1:25.47 1:39.47                                                
  7 Salsbury, Kate E          14 Tennessee AQ-SE      3:15.55    3:05.03        
    1:26.69 1:38.34                                                
  8 Midis, Lattie C           13 Tennessee AQ-SE           NT    3:09.77        
    1:28.55 1:41.22                                                
 
Event 66  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Althoff, Noah D           14 BAY-SE               2:46.32    2:28.76        
    1:13.91 1:14.85                                                
  2 Sims, Aidan R             14 BAY-SE               2:47.31    2:28.94        
    1:13.53 1:15.41                                                
  3 Freeman, Evan M           14 MTSC-SE                   NT    2:34.49        
    1:11.67 1:22.82                                                
  4 Kohinata, Kenya           14 Tennessee AQ-SE      2:57.80    2:40.00        
    1:15.16 1:24.84                                                
  5 Mason, Jake M             13 Tennessee AQ-SE      2:49.22    2:44.83        
    1:17.28 1:27.55                                                
  6 McCrory, Ryan J           14 Tennessee AQ-SE      3:01.46    2:45.25        
    1:17.62 1:27.63                                                
  7 Barclay, Ryan M           14 Tennessee AQ-SE      2:57.97    2:47.22        
    1:19.05 1:28.17                                                
  8 Massey, William F         13 ENSW-SE                   NT    2:48.02        
    1:19.93 1:28.09                                                
  9 Snyder, Daniel P          14 BAY-SE               2:59.97    2:48.89        
    1:20.28 1:28.61                                                
 10 Petty, Evan J             14 ENSW-SE                   NT    2:49.32        
    1:16.79 1:32.53                                                
 11 Whitehouse, Ronald C      13 Tennessee AQ-SE           NT    2:53.48        
    1:27.55 1:25.93                                                
 12 McCall, Rob R             14 ENSW-SE              2:56.46    2:53.88        
    1:22.85 1:31.03                                                
 13 Shaw, Aidan G             13 BAY-SE                    NT    2:54.60        
    1:20.02 1:34.58                                                
 14 Sweetman, Caden G         13 STAC-SE                   NT    2:55.82        
    1:24.20 1:31.62                                                
 15 Arnwine, Pep L            13 Tennessee AQ-SE           NT    2:56.80        
    1:25.83 1:30.97                                                
 16 Smith, Jed                13 Tennessee AQ-SE      2:55.78    3:05.38        
    1:24.85 1:40.53                                                
 17 Johnson, Dylan B          14 Tennessee AQ-SE      2:55.64    3:09.84        
    1:29.62 1:40.22                                                
 18 Smith, Jack W             13 BAY-SE                    NT    3:10.83        
    1:24.64 1:46.19                                                
 19 Valdez, Bruno             13 CCAC-GA              3:30.23    3:20.71        
    1:32.50 1:48.21                                                
 20 Slabiak, Connor J         13 SA-GA                     NT    3:22.57        
    1:29.44 1:53.13                                                
 
Event 67  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Addison E          15 BAY-SE               2:32.09    2:26.27        
    1:09.07 1:17.20                                                
  2 Massey, Alex E            15 ENSW-SE              2:22.07    2:28.69        
    1:11.27 1:17.42                                                
  3 Mitchum, Jamee L          16 BAY-SE               2:40.18    2:32.77        
    1:12.02 1:20.75                                                
  4 Wilson, Avery G           15 BAY-SE               2:39.35    2:35.97        
    1:14.00 1:21.97                                                
  5 Aycock, Rachel N          15 Tennessee AQ-SE      2:24.05    2:37.13        
    1:13.93 1:23.20                                                
  6 Harris, Mia               16 MTSC-SE              2:40.62    2:40.21        
    1:14.36 1:25.85                                                
  7 Wong, Katie C             14 SA-GA                2:37.77    2:44.01        
    1:15.60 1:28.41                                                
  8 Chelsvig, Kallie J        15 ENSW-SE              2:30.05    2:44.90        
    1:15.72 1:29.18                                                
  9 Rackel, Audrey K          15 BAY-SE               3:05.11    2:45.19        
    1:16.63 1:28.56                                                
 10 Gordon, Jewel A           15 BAY-SE               2:40.18    2:45.59        
    1:17.26 1:28.33                                                
 11 Barclay, Allison N        16 Tennessee AQ-SE      2:42.67    2:46.08        
    1:16.62 1:29.46                                                
 12 Knight, Mary M            14 Tennessee AQ-SE      2:40.23    2:52.38        
    1:19.17 1:33.21                                                
 13 Hudson, Carlin G          16 CCAC-GA                   NT    2:56.83        
    1:17.81 1:39.02                                                
 14 Pemberton, Sarah L        18 Tennessee AQ-SE      2:45.15    2:57.97        
    1:22.79 1:35.18                                                
 15 Diamond, Susanna J        17 Tennessee AQ-SE      3:02.69    2:58.81        
    1:24.24 1:34.57                                                
 16 Conley, Josephine A       15 CCAC-GA                   NT    3:16.52        
    1:24.57 1:51.95                                                
 
Event 68  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdez, Ross E            15 CCAC-GA              2:09.77    2:14.32        
    1:03.23 1:11.09                                                
  2 Kyriakidis, Seth S        18 ENSW-SE              2:12.08    2:15.83        
    1:02.60 1:13.23                                                
  3 Horne, Thomas R           15 Tennessee AQ-SE      2:12.14    2:17.48        
    1:06.20 1:11.28                                                
  4 Unhuryan, Daniel E        15 BAY-SE               2:27.95    2:29.10        
    1:12.75 1:16.35                                                
  5 McIntire, Kas K           16 ENSW-SE              2:32.24    2:31.71        
    1:12.66 1:19.05                                                
  6 Ceausu, Eddie R           16 Tennessee AQ-SE      2:25.36    2:32.47        
    1:11.32 1:21.15                                                
  7 Hoogerland, Erik O        16 UN-EN-SE             2:22.40    2:33.15        
    1:12.33 1:20.82                                                
  8 Shaheen, Jonathan M       16 CCAC-GA              2:15.23    2:33.61        
    1:11.85 1:21.76                                                
  9 Lane, Brock W             16 MTSC-SE              2:30.81    2:36.05        
    1:10.46 1:25.59                                                
 10 Oliver, Blaize T          16 SA-GA                2:47.78    2:41.06        
    1:15.64 1:25.42                                                
 11 Calderon-Schuler, Anthon  16 CCAC-GA              2:51.56    2:41.70        
    1:17.60 1:24.10                                                
 12 Valdez, Raul              16 CCAC-GA              2:25.23    2:43.34        
    1:12.12 1:31.22                                                
 13 Bailey, Weston W          17 ENSW-SE              2:37.86    2:43.83        
    1:15.06 1:28.77                                                
 14 Chenard, Oscar C          15 CCAC-GA              2:43.08    2:49.00        
    1:21.40 1:27.60                                                
 
Event 69  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                2:58.01    2:39.04        
    1:17.99 1:21.05                                                
  2 Jackson, Leah G           10 ENSW-SE              2:50.12    2:39.43        
    1:18.87 1:20.56                                                
  3 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                3:11.45    2:49.75        
    1:23.81 1:25.94                                                
  4 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE               2:57.69    2:50.33        
    1:23.08 1:27.25                                                
  5 Wetteland, Anna J         10 Tennessee AQ-SE      3:04.70    2:54.37        
    1:24.49 1:29.88                                                
  6 Tong, Lillian Y           10 SA-GA                     NT    2:54.83        
    1:25.37 1:29.46                                                
  7 Scharff, Caroline I       10 SA-GA                     NT    2:56.03        
    1:24.73 1:31.30                                                
  8 McWilliams, Lizzie H      10 ENSW-SE              2:57.26    2:56.54        
    1:26.13 1:30.41                                                
  9 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                     NT    2:59.65        
    1:26.71 1:32.94                                                
 10 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT    3:00.60        
    1:26.14 1:34.46                                                
 11 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE              3:02.96    3:00.97        
    1:25.01 1:35.96                                                
 12 Lauria, Madison M         10 SA-GA                3:17.74    3:04.33        
    1:32.04 1:32.29                                                
 13 Henschel, Allison G        9 ENSW-SE              3:36.39    3:06.64        
    1:31.42 1:35.22                                                
 14 Wagner, London L          10 CCAC-GA              3:08.96    3:07.21        
    1:27.49 1:39.72                                                
 15 Marisko, Addison           9 CCAC-GA              3:25.74    3:10.47        
    1:32.64 1:37.83                                                
 16 McCoy, Ava C              10 BAY-SE               3:18.19    3:11.85        
    1:33.03 1:38.82                                                
 17 Saylors, Gracison S        9 CCAC-GA              3:02.91    3:12.13        
    1:31.69 1:40.44                                                
 18 Rios, Rebecca A           10 CCAC-GA                   NT    3:12.98        
    1:35.95 1:37.03                                                
 19 Bone, Simmons L           10 ENSW-SE                   NT    3:16.23        
    1:37.25 1:38.98                                                
 20 Monroe, Addie P           10 Tennessee AQ-SE           NT    3:17.97        
    1:35.75 1:42.22                                                
 21 Curtis, Caroline L         9 BAY-SE                    NT    3:23.59        
    1:37.60 1:45.99                                                
 22 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE                    NT    3:24.58        
    1:43.00 1:41.58                                                
 23 Massey, Elaina E           9 ENSW-SE                   NT    3:28.46        
    1:40.21 1:48.25                                                
 24 Vetzel, Vivian            10 BAY-SE                    NT    3:32.32        
    1:40.67 1:51.65                                                
 
Event 70  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anders, Jacob R           10 SA-GA                3:01.15    2:45.35        
    1:21.23 1:24.12                                                
  2 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE               2:54.09    2:46.15        
    1:23.47 1:22.68                                                
  3 Skidmore, Weston W        10 SA-GA                     NT    2:46.75        
    1:19.76 1:26.99                                                
  4 Bryant, Ben R             10 STAC-SE              2:56.13    2:47.72        
    1:20.59 1:27.13                                                
  5 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE      2:59.80    2:49.81        
    1:22.62 1:27.19                                                
  6 Shackell, Andrew C        10 ENSW-SE              3:00.50    2:53.18        
      14.98 2:38.20                                                
  7 Valdez, Franco            10 CCAC-GA              2:55.99    2:57.42        
    1:27.86 1:29.56                                                
  8 Chenard, Luc              10 CCAC-GA              2:57.46    2:58.39        
    1:28.31 1:30.08                                                
  9 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE              3:09.82    2:58.68        
    1:28.69 1:29.99                                                
 10 Porter, Vincent J         10 BAY-SE               3:15.32    2:59.85        
    1:27.74 1:32.11                                                
 11 Fleming, Jackson C         9 SA-GA                     NT    3:09.04        
    1:30.43 1:38.61                                                
 12 Sabou, David T             9 BAY-SE                    NT    3:09.39        
    1:31.97 1:37.42                                                
 13 Myers, Joseph R           10 BAY-SE               3:16.75    3:10.09        
    1:31.32 1:38.77                                                
 14 Smola, Evan W              9 SA-GA                     NT    3:11.69        
    1:32.45 1:39.24                                                
 15 Roettger, Noah A          10 Tennessee AQ-SE           NT    3:28.44        
    1:43.03 1:45.41                                                
 16 Zaretzki, Isaac Y          9 Tennessee AQ-SE           NT    3:41.35        
    1:49.12 1:52.23                                                
 17 Clardy, Maddux R           9 BAY-SE                    NT    3:47.90        
    1:46.69 2:01.21                                                
 18 Skalicky, Alex J           9 RRST-SE              4:23.91    3:51.09        
    1:53.89 1:57.20                                                
 19 Farnham, Christopher T     7 BAY-SE                    NT    4:29.58        
    4:29.58                                                        
 
Event 71  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Emily P           12 ENSW-SE              2:21.79    2:20.30        
    1:06.99 1:13.31                                                
  2 Taylor, Jenna L           12 SA-GA                2:39.08    2:24.20        
    1:09.28 1:14.92                                                
  3 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE      2:41.30    2:25.50        
    1:09.11 1:16.39                                                
  4 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE      2:38.90    2:27.51        
    1:10.94 1:16.57                                                
  5 Thompson, Charlotte B     12 SA-GA                2:39.71    2:28.24        
    1:12.10 1:16.14                                                
  6 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE      2:36.51    2:28.94        
    1:11.52 1:17.42                                                
  7 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE      2:45.17    2:31.97        
    1:13.17 1:18.80                                                
  8 Wetteland, Kelly L        12 Tennessee AQ-SE      2:37.20    2:33.72        
    1:10.78 1:22.94                                                
  9 Brown, Rachael C          11 SA-GA                2:53.74    2:35.61        
    1:15.50 1:20.11                                                
 10 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE               2:52.65    2:35.97        
    1:14.38 1:21.59                                                
 11 Gilson, Natalie R         12 SA-GA                2:56.55    2:36.87        
    1:14.59 1:22.28                                                
 12 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               2:46.27    2:38.21        
    1:17.16 1:21.05                                                
 13 Hall, Aubrey E            12 Tennessee AQ-SE      2:59.34    2:38.38        
    1:15.89 1:22.49                                                
 14 Platt, Olivia C           12 STAC-SE                   NT    2:39.29        
    1:15.01 1:24.28                                                
 15 Fitzsimmons, Sarah M      12 SA-GA                2:46.71    2:39.38        
    1:15.47 1:23.91                                                
 16 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE              2:55.72    2:40.93        
    1:18.00 1:22.93                                                
 17 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE               2:54.64    2:41.35        
    1:18.97 1:22.38                                                
 18 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE      2:57.81    2:42.42        
    1:17.51 1:24.91                                                
 19 Skiles, Reese D           12 BAY-SE               3:54.67    2:42.44        
    1:17.64 1:24.80                                                
 20 Clarke, Lucy C            12 ENSW-SE              2:59.44    2:44.03        
    1:17.78 1:26.25                                                
 21 Davis, Jessica K          11 SA-GA                2:57.55    2:44.43        
    1:19.91 1:24.52                                                
 22 Miller, Bella N           12 BAY-SE               3:04.68    2:44.48        
    1:19.11 1:25.37                                                
 23 Henry, Sanaa A            12 SA-GA                3:04.85    2:44.89        
    1:22.03 1:22.86                                                
 24 Kramer, Katelyn E         12 Tennessee AQ-SE      2:57.20    2:45.32        
    1:20.32 1:25.00                                                
 
Event 72  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdez, Roman             12 CCAC-GA              2:21.81    2:16.75        
    1:07.80 1:08.95                                                
  2 Lee, Isaac B              11 Makos-SE                  NT    2:20.48        
  3 Han, Charlie P            12 BAY-SE               2:32.91    2:22.55        
    1:09.28 1:13.27                                                
  4 Shackell, Aaron J         12 ENSW-SE              2:32.22    2:25.05        
    1:10.42 1:14.63                                                
  5 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE              2:34.01    2:25.97        
    1:12.07 1:13.90                                                
  6 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE     2:38.30    2:26.33        
    1:12.96 1:13.37                                                
  7 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA              2:43.98    2:28.00        
    1:10.09 1:17.91                                                
  8 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA              2:47.76    2:29.87        
    1:13.06 1:16.81                                                
  9 Hicks, Azahn R            12 SA-GA                2:28.00    2:32.44        
    1:09.95 1:22.49                                                
 10 Serbin, Carson P          12 MTSC-SE              2:36.86    2:33.01        
    1:15.13 1:17.88                                                
 11 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                2:49.35    2:34.05        
    1:14.51 1:19.54                                                
 12 Kim, Brandon D            11 SA-GA                2:58.12    2:35.10        
    1:15.40 1:19.70                                                
 13 Reiser, Ethan J           12 SA-GA                2:49.76    2:36.00        
    1:14.50 1:21.50                                                
 14 Skidmore III, William L   12 SA-GA                3:05.92    2:37.01        
    1:16.52 1:20.49                                                
 15 Miller, Carter J          11 ENSW-SE              2:47.75    2:38.82        
    1:16.15 1:22.67                                                
 16 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE      2:43.97    2:39.73        
    1:16.71 1:23.02                                                
 17 Eastman, Owen M           12 BAY-SE               2:54.24    2:40.11        
    1:15.71 1:24.40                                                
 18 Flack, Sam J              12 BAY-SE               2:59.27    2:40.56        
    1:18.37 1:22.19                                                
 19 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE      2:56.65    2:41.04        
    1:21.00 1:20.04                                                
 20 Jones, Logan I            12 CCAC-GA                   NT    2:43.42        
    1:19.36 1:24.06                                                
 21 Skalicky, T.J. J          12 RRST-SE              2:51.25    2:44.43        
    1:18.88 1:25.55                                                
 22 Snyder, Benjamin R        12 The Stingrays-SE     2:56.92    2:45.88        
    1:21.51 1:24.37                                                
 23 Holmes, Jake C            11 BAY-SE                    NT    2:53.21        
    1:25.35 1:27.86                                                
 24 Smith, Jude T             11 BAY-SE                    NT    2:59.71        
    1:28.94 1:30.77                                                
 
Event 73  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shackell, Alex K          10 ENSW-SE                41.01      36.50        
  2 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                  41.54      38.05        
  3 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE                 44.89      38.14        
  4 Jackson, Leah G           10 ENSW-SE                41.79      39.36        
  5 Wagner, London L          10 CCAC-GA                42.95      39.71        
  6 Tong, Lillian Y           10 SA-GA                  46.80      40.20        
  7 Scharff, Caroline I       10 SA-GA                     NT      40.56        
  8 McWilliams, Lizzie H      10 ENSW-SE                43.25      41.35        
  9 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                  44.65      41.86        
 10 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE                43.11      42.14        
 11 Wetteland, Anna J         10 Tennessee AQ-SE        42.49      43.32        
 12 Marisko, Addison           9 CCAC-GA                44.65      43.37        
 13 Reiser, Emma K            10 SA-GA                  44.14      43.56        
 14 Robertson, Lilly N        10 ENSW-SE                   NT      43.73        
 15 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE                 49.72      43.74        
 16 Manlove, Lauren G         10 ENSW-SE                44.03      43.97        
 17 Bone, Simmons L           10 ENSW-SE                51.27      44.94        
 18 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                  50.28      45.63        
 19 Solimine, Lila R           9 ENSW-SE                53.73      46.41        
 20 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT      46.47        
 21 Rios, Rebecca A           10 CCAC-GA                   NT      46.78        
 21 McCoy, Ava C              10 BAY-SE                 51.31      46.78        
 23 Huie, Emma J              10 Tennessee AQ-SE           NT      47.15        
 23 Feril, Amanda L           10 UN-EN-SE               52.49      47.15        
 
Event 74  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE                37.93      39.84        
  1 Valdez, Franco            10 CCAC-GA                39.77      39.84        
  3 Petty, Damon II H         10 ENSW-SE                43.63      40.66        
  4 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE                 41.25      41.68        
  5 Bryant, Ben R             10 STAC-SE                43.67      41.81        
  6 Shackell, Andrew C        10 ENSW-SE                42.75      42.21        
  7 Myers, Joseph R           10 BAY-SE                 47.27      42.48        
  8 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE                44.02      42.89        
  9 Obermeyer, Carter E       10 SA-GA                     NT      43.20        
 10 Anders, Jacob R           10 SA-GA                  45.83      43.83        
 11 Gorecki, Ocean A          10 SA-GA                     NT      43.89        
 12 Sabou, David T             9 BAY-SE                 45.96      44.82        
 13 McClung, Asher C           8 ENSW-SE                50.79      45.31        
 14 Henry, Derek A            10 SA-GA                  47.47      46.29        
 15 Porter, Vincent J         10 BAY-SE                 47.88      46.68        
 16 Fleming, Jackson C         9 SA-GA                     NT      47.49        
 17 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE        50.73      48.13        
 18 Peeples, Ethan L           9 SA-GA                  50.03      48.18        
 19 Thompson, Tad D            8 SA-GA                     NT      48.67        
 20 Smola, Evan W              9 SA-GA                  52.76      48.72        
 21 Carroll, Logan J           9 BAY-SE                    NT      50.77        
 22 Duke, Justin L            10 SA-GA                     NT      53.52        
 23 Zaretzki, Isaac Y          9 Tennessee AQ-SE        57.56      54.29        
 24 Farnham, Christopher T     7 BAY-SE               1:08.66      54.33        
 
Event 75  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Petty, Maggie A           12 ENSW-SE                36.06      33.89        
  2 Stevens, Lindsay G        12 SA-GA                  35.64      35.06        
  3 Thompson, Charlotte B     12 SA-GA                  35.94      36.13        
  4 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE        39.55      36.87        
  5 Cirigliano, Ava G         12 ENSW-SE                   NT      37.42        
  6 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE        39.93      37.78        
  7 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE        39.47      37.82        
  8 Platt, Olivia C           12 STAC-SE                40.70      38.03        
  9 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE                39.98      38.33        
 10 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE                 41.33      38.53        
 11 Hall, Aubrey E            12 Tennessee AQ-SE        39.09      38.63        
 12 Skiles, Reese D           12 BAY-SE                 42.06      38.72        
 13 Taylor, Jenna L           12 SA-GA                  38.92      38.76        
 14 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE        40.63      39.09        
 14 Wetteland, Kelly L        12 Tennessee AQ-SE        37.19      39.09        
 16 Fitzsimmons, Sarah M      12 SA-GA                  45.27      39.94        
 17 Oakley, Madeline P        11 SA-GA                     NT      40.13        
 18 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE                 38.94      40.54        
 19 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE        44.41      40.56        
 20 Drew, Allie E             12 BAY-SE                 43.24      41.24        
 21 Thornbury, Allie M        12 BAY-SE                    NT      41.25        
 22 Kramer, Katelyn E         12 Tennessee AQ-SE        45.24      41.91        
 23 Clarke, Lucy C            12 ENSW-SE                45.03      42.16        
 24 Gilbert, Grace E          11 SA-GA                  50.22      42.45        
 
Event 76  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdez, Roman             12 CCAC-GA                34.25      34.43        
  2 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA                39.53      35.05        
  3 Attmore, Gray S           11 ENSW-SE                36.57      36.31        
  4 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                  38.17      37.75        
  5 Orbke, Walker             12 MTSC-SE                39.33      37.89        
  6 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE                40.45      38.17        
  7 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE       39.24      38.21        
  8 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE        42.72      38.68        
  9 Slabiak, Aiden J          12 SA-GA                  43.65      38.69        
 10 Eastman, Owen M           12 BAY-SE                 40.45      39.34        
 11 Han, Charlie P            12 BAY-SE                 42.22      39.87        
 12 Miller, Carter J          11 ENSW-SE                41.29      39.98        
 13 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA                39.77      40.02        
 14 Jones, Logan I            12 CCAC-GA                47.11      40.05        
 15 Reuthe, Camden F          11 ENSW-SE                43.04      40.07        
 16 Flack, Sam J              12 BAY-SE                 42.36      40.60        
 17 Skalicky, T.J. J          12 RRST-SE                39.51      41.06        
 18 Kim, Brandon D            11 SA-GA                  44.54      41.62        
 19 Snyder, Benjamin R        12 The Stingrays-SE       42.18      41.65        
 20 Holmes, Jake C            11 BAY-SE                    NT      41.69        
 21 Enoch, Jackson T          11 ENSW-SE                43.30      42.27        
 22 Smith, Anderson M         11 Tennessee AQ-SE           NT      43.05        
 23 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE        42.19      43.19        
 24 Thompson, Braden          11 Tennessee AQ-SE        43.16      43.36        
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCoy, Ava C              10 BAY-SE               1:59.18    1:43.40        
  2 Wagner, London L          10 CCAC-GA              2:04.93    1:44.33        
  3 Wetteland, Anna J         10 Tennessee AQ-SE      1:47.40    1:44.60        
  4 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                1:55.07    1:45.05        
  5 Manlove, Lauren G         10 ENSW-SE              1:58.74    1:48.18        
  6 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE               1:52.17    1:49.20        
  7 Reiser, Emma K            10 SA-GA                     NT    1:50.97        
  8 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE              1:55.15    1:51.39        
  9 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                1:59.47    1:51.89        
 10 Henschel, Allison G        9 ENSW-SE              1:58.27    1:52.49        
 11 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT    1:52.62        
 12 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                     NT    1:54.19        
 13 Walsh, Jamie L            10 SA-GA                     NT    1:55.19        
 14 Curtis, Caroline L         9 BAY-SE               2:18.96    1:57.58        
 15 Hosie, Lloyd M            10 BAY-SE                    NT    1:58.68        
 16 Kelly, MACIE K             9 MTSC-SE                   NT    2:00.90        
 17 Vetzel, Vivian            10 BAY-SE                    NT    2:01.28        
 18 Saylors, Gracison S        9 CCAC-GA              1:56.09    2:01.43        
 19 Monroe, Addie P           10 Tennessee AQ-SE      2:16.00    2:02.28        
 20 Huie, Emma J              10 Tennessee AQ-SE           NT    2:03.20        
 21 Roettger, Ella G           8 Tennessee AQ-SE           NT    2:05.01        
 22 Solimine, Lila R           9 ENSW-SE              2:27.08    2:07.35        
 23 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE               2:27.39    2:08.64        
 24 Lauria, Madison M         10 SA-GA                2:17.50    2:09.18        
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE              1:33.93    1:33.97        
  2 Porter, Vincent J         10 BAY-SE               1:36.47    1:34.17        
  3 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE               1:47.44    1:44.86        
  4 Chenard, Luc              10 CCAC-GA              1:49.73    1:45.89        
  5 Henry, Derek A            10 SA-GA                1:50.39    1:50.24        
  6 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE      1:56.88    1:55.78        
  7 Sabou, David T             9 BAY-SE                    NT    1:56.52        
  8 Roettger, Noah A          10 Tennessee AQ-SE           NT    1:57.17        
  9 Gorecki, Ocean A          10 SA-GA                     NT    1:59.94        
 10 Smola, Evan W              9 SA-GA                     NT    2:00.56        
 11 Myers, Joseph R           10 BAY-SE               2:06.51    2:01.58        
 12 Skidmore, Wynn D           8 SA-GA                     NT    2:08.68        
 13 Fleming, Jackson C         9 SA-GA                     NT    2:11.61        
 14 Duke, Justin L            10 SA-GA                     NT    2:17.31        
 15 Farnham, Nate H            9 BAY-SE                    NT    2:18.87        
 16 Clardy, Maddux R           9 BAY-SE               2:45.82    2:20.23        
 17 Skalicky, Alex J           9 RRST-SE              2:19.95    2:20.81        
 18 Waller, Logan A           10 Tennessee AQ-SE           NT    2:27.73        
 19 Zaretzki, Isaac Y          9 Tennessee AQ-SE           NT    2:32.02        
 20 Carroll, Logan J           9 BAY-SE                    NT    2:35.93        
 21 Farnham, Christopher T     7 BAY-SE                    NT    2:38.86        
 
Event 79  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wetteland, Kelly L        12 Tennessee AQ-SE      1:21.57    1:26.70        
  2 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE               1:37.24    1:31.77        
  3 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE      1:36.31    1:32.18        
  4 Platt, Olivia C           12 STAC-SE              1:34.70    1:32.55        
  5 Taylor, Jenna L           12 SA-GA                1:33.20    1:32.80        
  6 Brown, Rachael C          11 SA-GA                1:34.12    1:32.91        
  7 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE      1:34.48    1:33.59        
  8 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE      1:36.19    1:34.68        
  9 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE      1:35.78    1:35.48        
 10 Skiles, Reese D           12 BAY-SE               1:53.65    1:36.52        
 11 Murphree, Charlotte W     12 BAY-SE               1:45.02    1:36.79        
 12 Miller, Bella N           12 BAY-SE               1:49.74    1:37.16        
 13 Margio, Addie R           11 BAY-SE               1:42.35    1:38.33        
 14 Clarke, Lucy C            12 ENSW-SE              1:43.04    1:38.54        
 15 Henry, Sanaa A            12 SA-GA                1:44.06    1:39.29        
 16 Jennings, Avery E         12 SA-GA                1:46.70    1:39.55        
 17 Hafner, Alina             11 Tennessee AQ-SE      1:40.13    1:39.83        
 18 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE      1:44.79    1:41.16        
 19 Gilson, Natalie R         12 SA-GA                1:44.40    1:41.98        
 20 Lee, Bella S              11 CCAC-GA              1:43.52    1:42.15        
 21 Fitzsimmons, Sarah M      12 SA-GA                1:43.04    1:42.25        
 22 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE               1:46.53    1:44.10        
 23 Hall, Aubrey E            12 Tennessee AQ-SE      1:55.09    1:44.67        
 24 Obermeyer, Laney A        12 SA-GA                     NT    1:46.41        
 
Event 80  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eastman, Owen M           12 BAY-SE               1:27.63    1:24.34        
  2 Lee, Isaac B              11 Makos-SE             1:38.07    1:28.28        
  3 Serbin, Carson P          12 MTSC-SE              1:30.61    1:28.90        
  4 Han, Charlie P            12 BAY-SE               1:32.31    1:29.35        
  5 Valdez, Roman             12 CCAC-GA              1:36.04    1:29.76        
  6 Miller, Carter J          11 ENSW-SE              1:28.33    1:31.30        
  7 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA              1:35.96    1:33.04        
  8 Flack, Sam J              12 BAY-SE               1:40.31    1:34.83        
  9 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE     1:45.06    1:35.57        
 10 Orbke, Walker             12 MTSC-SE              1:48.16    1:35.76        
 11 Attmore, Gray S           11 ENSW-SE              1:41.36    1:36.19        
 12 Reuthe, Camden F          11 ENSW-SE              1:39.55    1:37.68        
 13 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE              1:40.52    1:38.63        
 14 Skalicky, T.J. J          12 RRST-SE              1:35.24    1:39.14        
 15 Kim, Brandon D            11 SA-GA                1:47.60    1:39.31        
 16 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                1:37.42    1:40.91        
 17 Hicks, Azahn R            12 SA-GA                1:38.28    1:44.29        
 18 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE      1:49.47    1:44.30        
 18 Enoch, Jackson T          11 ENSW-SE              1:44.67    1:44.30        
 20 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA              1:52.50    1:44.72        
 21 Slater, Landon D          11 SA-GA                1:54.60    1:44.96        
 22 Smith, Jude T             11 BAY-SE               1:58.83    1:45.57        
 23 Jones, Logan I            12 CCAC-GA                   NT    1:45.64        
 24 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE      1:55.78    1:48.24        
 
Event 81  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shackell, Alex K          10 ENSW-SE              1:14.56    1:08.69        
  2 Jackson, Leah G           10 ENSW-SE              1:18.29    1:14.53        
  3 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                1:22.53    1:15.94        
  4 Tong, Lillian Y           10 SA-GA                     NT    1:18.59        
  5 McWilliams, Lizzie H      10 ENSW-SE              1:21.38    1:19.04        
  6 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                1:27.35    1:19.46        
  7 Scharff, Caroline I       10 SA-GA                1:33.42    1:19.88        
  8 Wagner, London L          10 CCAC-GA              1:23.22    1:20.42        
  9 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE               1:20.85    1:20.61        
 10 Wetteland, Anna J         10 Tennessee AQ-SE      1:26.54    1:21.59        
 11 Reiser, Emma K            10 SA-GA                1:21.70    1:21.64        
 12 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                1:36.48    1:22.71        
 13 Bone, Simmons L           10 ENSW-SE              1:41.14    1:25.24        
 14 Lauria, Madison M         10 SA-GA                1:29.33    1:25.62        
 15 Robertson, Lilly N        10 ENSW-SE                   NT    1:25.78        
 16 Rios, Rebecca A           10 CCAC-GA                   NT    1:27.95        
 17 McCoy, Ava C              10 BAY-SE               1:34.34    1:28.01        
 18 Marisko, Addison           9 CCAC-GA              1:36.13    1:28.63        
 19 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT    1:28.74        
 20 Henschel, Allison G        9 ENSW-SE              1:33.06    1:29.54        
 20 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE               1:42.87    1:29.54        
 22 Saylors, Gracison S        9 CCAC-GA              1:26.44    1:31.45        
 23 Huie, Emma J              10 Tennessee AQ-SE           NT    1:31.64        
 24 Kelly, MACIE K             9 MTSC-SE                   NT    1:32.56        
 
Event 82  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE              1:11.58    1:13.18        
  2 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE               1:17.57    1:15.74        
  3 Anders, Jacob R           10 SA-GA                1:23.41    1:16.64        
  4 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE      1:24.27    1:17.20        
  5 Bryant, Ben R             10 STAC-SE              1:23.59    1:19.18        
  6 Valdez, Franco            10 CCAC-GA              1:21.89    1:21.08        
  7 Chenard, Luc              10 CCAC-GA              1:27.49    1:21.51        
  8 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE              1:28.80    1:24.42        
  9 Petty, Damon II H         10 ENSW-SE              1:28.93    1:25.04        
 10 Porter, Vincent J         10 BAY-SE               1:28.10    1:25.14        
 11 Gorecki, Ocean A          10 SA-GA                     NT    1:25.66        
 12 Smola, Evan W              9 SA-GA                1:39.72    1:27.39        
 13 Myers, Joseph R           10 BAY-SE               1:34.44    1:27.55        
 14 Sabou, David T             9 BAY-SE               1:31.22    1:31.30        
 15 Fleming, Jackson C         9 SA-GA                     NT    1:33.87        
 16 Peeples, Ethan L           9 SA-GA                1:46.88    1:35.52        
 17 Roettger, Noah A          10 Tennessee AQ-SE           NT    1:36.27        
 18 Henry, Derek A            10 SA-GA                1:36.89    1:39.18        
 19 Skidmore, Wynn D           8 SA-GA                     NT    1:43.26        
 20 McClung, Asher C           8 ENSW-SE              1:49.27    1:43.58        
 21 Zaretzki, Isaac Y          9 Tennessee AQ-SE      1:53.91    1:46.64        
 22 Farnham, Nate H            9 BAY-SE               2:07.76    1:48.65        
 23 Clardy, Maddux R           9 BAY-SE               2:05.67    1:49.50        
 24 Skalicky, Alex J           9 RRST-SE              1:46.27    1:51.88        
 
Event 83  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Emily P           12 ENSW-SE              1:07.09    1:05.17        
  2 Cirigliano, Ava G         12 ENSW-SE              1:07.53    1:06.54        
  3 Taylor, Jenna L           12 SA-GA                1:15.04    1:07.13        
  4 Stevens, Lindsay G        12 SA-GA                1:14.16    1:07.99        
  5 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE      1:11.39    1:08.01        
  6 Thompson, Charlotte B     12 SA-GA                1:09.55    1:08.46        
  7 Petty, Maggie A           12 ENSW-SE              1:11.57    1:08.57        
  8 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE      1:11.50    1:08.80        
  9 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE      1:12.32    1:09.94        
 10 Wetteland, Kelly L        12 Tennessee AQ-SE      1:11.08    1:10.08        
 11 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE      1:15.43    1:10.95        
 12 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE               1:15.77    1:11.30        
 13 Platt, Olivia C           12 STAC-SE              1:17.15    1:12.43        
 14 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE              1:20.29    1:12.59        
 15 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE               1:18.41    1:12.78        
 16 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE      1:34.59    1:13.82        
 17 Gilson, Natalie R         12 SA-GA                1:21.23    1:14.05        
 18 Brown, Rachael C          11 SA-GA                1:18.58    1:14.83        
 18 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE               1:15.58    1:14.83        
 20 Clarke, Lucy C            12 ENSW-SE              1:19.67    1:15.09        
 21 Fitzsimmons, Sarah M      12 SA-GA                1:17.66    1:15.17        
 22 Hall, Aubrey E            12 Tennessee AQ-SE      1:19.52    1:15.27        
 23 Kramer, Katelyn E         12 Tennessee AQ-SE      1:21.08    1:15.40        
 24 Skiles, Reese D           12 BAY-SE               1:23.89    1:15.45        
 
Event 84  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdez, Roman             12 CCAC-GA              1:01.41    1:03.57        
  2 Shackell, Aaron J         12 ENSW-SE              1:07.64    1:05.23        
  3 Lee, Isaac B              11 Makos-SE             1:12.61    1:05.45        
  4 Hicks, Azahn R            12 SA-GA                1:05.90    1:06.16        
  5 Han, Charlie P            12 BAY-SE               1:14.52    1:06.93        
  6 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE     1:08.30    1:08.73        
  7 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA              1:16.84    1:09.28        
  8 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE              1:12.16    1:09.78        
  9 Serbin, Carson P          12 MTSC-SE              1:15.45    1:09.83        
 10 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                1:13.21    1:11.00        
 11 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA              1:11.29    1:11.23        
 12 Eastman, Owen M           12 BAY-SE               1:21.28    1:12.79        
 13 Kim, Brandon D            11 SA-GA                1:22.23    1:13.30        
 14 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE      1:15.97    1:13.33        
 15 Orbke, Walker             12 MTSC-SE              1:16.36    1:14.51        
 16 Reuthe, Camden F          11 ENSW-SE              1:13.07    1:14.73        
 17 Skidmore III, William L   12 SA-GA                1:22.12    1:14.95        
 18 Jones, Logan I            12 CCAC-GA              1:25.47    1:15.63        
 19 Flack, Sam J              12 BAY-SE               1:23.99    1:16.82        
 20 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE      1:23.46    1:17.46        
 21 Smith, Jude T             11 BAY-SE               1:38.15    1:18.47        
 22 Slater, Landon D          11 SA-GA                1:28.18    1:18.98        
 23 Skalicky, T.J. J          12 RRST-SE              1:17.76    1:20.08        
 24 Holmes, Jake C            11 BAY-SE                    NT    1:20.16        
 
Event 85  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shackell, Alex K          10 ENSW-SE                37.52      35.25        
  2 Scharff, Caroline I       10 SA-GA                  46.97      37.65        
  3 McWilliams, Lizzie H      10 ENSW-SE                39.87      38.06        
  4 Jackson, Leah G           10 ENSW-SE                43.02      38.98        
  5 Wagner, London L          10 CCAC-GA                49.73      39.73        
  6 McClung, Annabelle L      10 ENSW-SE                40.76      39.78        
  7 Lydon, Ellie R            10 BAY-SE                 43.75      40.10        
  8 Wetteland, Anna J         10 Tennessee AQ-SE        40.13      40.36        
  9 Fitzsimmons, Maria T      10 SA-GA                  49.25      40.90        
 10 Shaw, Hunter L             9 BAY-SE                 50.55      41.23        
 11 Reiser, Emma K            10 SA-GA                  44.63      42.33        
 12 Tong, Lillian Y           10 SA-GA                  47.33      42.55        
 13 Rios, Rebecca A           10 CCAC-GA                   NT      43.12        
 14 Marroquin, Evangelina S   10 SA-GA                  54.63      44.29        
 15 Huie, Emma J              10 Tennessee AQ-SE           NT      44.92        
 16 Lauria, Madison M         10 SA-GA                  51.86      45.25        
 17 Robertson, Lilly N        10 ENSW-SE                   NT      45.54        
 18 Zafft, Prielle J          10 SA-GA                  51.21      45.94        
 19 McCoy, Ava C              10 BAY-SE                 50.12      46.14        
 20 Kelly, MACIE K             9 MTSC-SE                   NT      46.81        
 21 Laramore, Hannah E        10 BAY-SE                    NT      47.41        
 22 Manlove, Lauren G         10 ENSW-SE                46.19      47.83        
 23 Segraves, Andrea M        10 SA-GA                     NT      50.55        
 24 Monroe, Addie P           10 Tennessee AQ-SE           NT      50.92        
 
Event 86  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gorey, Michael J          10 ENSW-SE                36.50      37.12        
  2 Skidmore, Weston W        10 SA-GA                     NT      37.64        
  3 Anders, Jacob R           10 SA-GA                  41.71      38.53        
  4 Chenard, Luc              10 CCAC-GA                40.82      39.22        
  5 Bryant, Ben R             10 STAC-SE                48.52      40.05        
  6 Shackell, Andrew C        10 ENSW-SE                42.61      40.48        
  7 Valdez, Franco            10 CCAC-GA                39.68      40.55        
  8 Porter, Vincent J         10 BAY-SE                 41.43      41.41        
  9 Gorecki, Ocean A          10 SA-GA                     NT      41.75        
 10 Myers, Joseph R           10 BAY-SE                 47.66      41.94        
 11 Waldrep, Luke R           10 BAY-SE                 44.72      42.66        
 12 Petty, Damon II H         10 ENSW-SE                54.50      45.59        
 13 Drugmand, Jean A          10 STAC-SE                49.40      45.85        
 14 Chadwell, Tommy M         10 Tennessee AQ-SE        53.01      46.64        
 15 Peeples, Ethan L           9 SA-GA                  56.58      50.19        
 16 Obermeyer, Carter E       10 SA-GA                     NT      50.89        
 17 Sabou, David T             9 BAY-SE                 55.45      55.13        
 18 Thompson, Tad D            8 SA-GA                     NT      55.32        
 19 Farnham, Nate H            9 BAY-SE                    NT      55.41        
 20 Skidmore, Wynn D           8 SA-GA                     NT      55.98        
 21 McClung, Asher C           8 ENSW-SE              1:08.69      57.75        
 22 Henry, Derek A            10 SA-GA                1:25.75      58.35        
 23 Clardy, Maddux R           9 BAY-SE                    NT    1:01.63        
 24 Fleming, Jackson C         9 SA-GA                     NT    1:05.40        
 
Event 87  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Petty, Maggie A           12 ENSW-SE                36.95      32.79        
  2 Taylor, Jenna L           12 SA-GA                  33.73      33.46        
  3 Wetteland, Kelly L        12 Tennessee AQ-SE        33.82      34.41        
  4 Cirigliano, Ava G         12 ENSW-SE                   NT      34.44        
  5 Thompson, Charlotte B     12 SA-GA                  34.09      34.59        
  6 Cross, Mary Sims S        12 Tennessee AQ-SE        35.50      34.89        
  7 Platt, Olivia C           12 STAC-SE                36.92      34.95        
  8 Knight, Helen D           11 Tennessee AQ-SE        35.68      35.01        
  9 Stevens, Lindsay G        12 SA-GA                  36.29      35.29        
 10 Chadwell, Kelley Grace G  12 Tennessee AQ-SE        36.16      35.75        
 11 Coppinger, Laken M        11 BAY-SE                 39.05      35.78        
 12 Schenck, Caroline P       12 BAY-SE                 43.05      36.20        
 13 Fitzsimmons, Sarah M      12 SA-GA                  41.65      38.12        
 14 Ratliff, Bella G          12 ENSW-SE                43.46      38.56        
 15 Thornbury, Allie M        12 BAY-SE                    NT      38.80        
 16 Hafner, Alina             11 Tennessee AQ-SE        40.37      38.81        
 17 Martin, Caroline R        12 Tennessee AQ-SE        42.26      38.91        
 18 Mason, Julia M            11 Tennessee AQ-SE        40.24      38.98        
 19 Skiles, Reese D           12 BAY-SE                 59.84      39.79        
 20 Hall, Aubrey E            12 Tennessee AQ-SE        47.14      39.93        
 21 Johnson, Katherine M      12 BAY-SE                 40.59      39.98        
 22 McCollum, Huxley A        11 Tennessee AQ-SE        43.96      40.32        
 23 Atre, Aarohi T            12 SA-GA                  53.24      40.68        
 24 Kramer, Katelyn E         12 Tennessee AQ-SE        42.95      41.47        
 24 Miller, Bella N           12 BAY-SE                 48.13      41.47        
 24 Davis, Jessica K          11 SA-GA                  45.82      41.47        
 
Event 88  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdez, Roman             12 CCAC-GA                31.40      31.20        
  2 Lee, Isaac B              11 Makos-SE               37.25      32.48        
  3 Ollis, Gavin L            12 CCAC-GA                37.73      33.63        
  4 Hicks, Azahn R            12 SA-GA                  32.72      33.84        
  5 Jennings, Brooks J        12 SA-GA                  35.38      34.40        
  6 Huffhines, Austin E       12 The Stingrays-SE       38.90      34.54        
  7 Serbin, Carson P          12 MTSC-SE                34.68      35.06        
  8 Hughes, Matthew A         11 ENSW-SE                36.04      35.16        
  9 Calderon-Schuler, Patric  12 CCAC-GA                38.88      35.34        
 10 Jones, Logan I            12 CCAC-GA                41.64      35.88        
 11 Miller, Carter J          11 ENSW-SE                35.46      36.10        
 12 Kim, Brandon D            11 SA-GA                  43.18      36.19        
 13 Han, Charlie P            12 BAY-SE                 39.06      37.07        
 14 Attmore, Gray S           11 ENSW-SE                34.89      37.28        
 15 Slabiak, Aiden J          12 SA-GA                  43.89      38.00        
 16 Salsbury, Braden R        11 Tennessee AQ-SE        42.21      39.07        
 17 Reuthe, Camden F          11 ENSW-SE                40.30      39.73        
 18 Skidmore III, William L   12 SA-GA                  46.75      39.83        
 19 Chiles, Cole W            12 Tennessee AQ-SE        41.55      39.85        
 20 Enoch, Jackson T          11 ENSW-SE                44.42      40.35        
 21 Jinks, Noah J             11 Tennessee AQ-SE        39.19      41.23        
 22 Snyder, Benjamin R        12 The Stingrays-SE       49.09      42.25        
 23 Thompson, Braden          11 Tennessee AQ-SE        41.51      42.73        
 24 Holmes, Jake C            11 BAY-SE                    NT      42.76