Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 9/16/2016 10:45 AM
              2016 Fall Kickoff classic - 9/24/2016 to 9/25/2016               
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tiller, Jamison G             11 SA                          31.82 
  2  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                      32.16 
  3  Grace, Siri I                 12 MSA-SE                      32.46 
  4  Scourlas, Peyton J            12 SA                          32.75 
  5  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                      33.73 
  6  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      33.78 
  7  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                      34.14 
  8  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      35.40 
  9  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      35.57 
 10  Inthavong, Alina U            11 SA                          35.84 
 11  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      36.03 
 12  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      36.17 
 13  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                          36.73 
 14  Thurman, Jaxon K              11 UNA-SE                      36.93 
 15  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      38.50 
 16  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      38.83 
 17  Whitaker, Caroline R          12 RRST-SE                     38.84 
 18  Battle, Amelia T              12 SA                          40.32 
 19  Tibbs, Zoe L                  12 NWGA-GA                     40.71 
 20  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      41.02 
 21  Oliver, Raine E               12 SA                          41.75 
 22  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      42.64 
 23  Stettler, Emily J             12 SA                          42.71 
 24  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      43.72 
 25  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      43.74 
 26  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                      44.04 
 27  Allen, McKlaine A             12 OSC-SE                      45.26 
 28  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                      45.93 
 29  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                      47.04 
 30  Cabral, Megan V               11 MYB-SE                      50.87 
 31  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                      50.87 
 32  Oakley, Madeline P            11 SA                          52.21 
 33  Collier, Abby M               12 RRST-SE                     56.32 
 34  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                        NT 
 35  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 36  Carden, Rachael N             12 BAY-SE                         NT 
 37  Thornbury, Allie M            11 BAY-SE                         NT 
 38  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                         NT 
 39  Larkin, McKenna A             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 2  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      33.63 
  2  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      33.68 
  3  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      35.27 
  4  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                     35.75 
  5  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      36.75 
  6  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      38.59 
  7  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                     38.65 
  8  Kennedy, Ryan C               12 SA                          38.69 
  9  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                      39.61 
 10  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                     40.02 
 11  Bridger, Owen J               12 SA                          40.12 
 12  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     40.27 
 13  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                     40.75 
 14  Franklin, Joshua A            11 SA                          40.90 
 15  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                     40.93 
 16  Beamer, James P               12 NWGA-GA                     43.67 
 17  Ermerins, Jonathon D          11 SA                          43.99 
 18  Johnson, Nathan M             11 MSA-SE                      46.13 
 19  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      47.71 
 20  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      48.34 
 21  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                    1:17.21 
 22  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 23  Silvers, Jaxon R              11 NWGA-GA                        NT 
 24  Lynch, Zach D                 11 OSC-SE                         NT 
 
Event 3  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                      58.53 
  2  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:00.30 
  3  Pollard, Katie N              14 MSA-SE                    1:02.37 
  4  Adams, Cabri L                13 MSA-SE                    1:04.19 
  5  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:04.56 
  6  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:05.52 
  7  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:05.99 
  8  Shirley, Sarah A              13 MSA-SE                    1:06.02 
  9  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:06.76 
 10  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:06.99 
 11  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            1:07.22 
 12  McCarty, Eboni F              13 MSA-SE                    1:07.61 
 13  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                    1:08.41 
 14  Belcher, Breanna N            13 Aqua Tigers-SE            1:09.27 
 15  Khan, Caroline G              14 SA                        1:12.15 
 16  Weinhart, Caroline E          14 SA                        1:13.00 
 17  Allen, Maddie P               13 OSC-SE                    1:14.10 
 18  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:16.24 
 19  Heath, Molly E                13 TRSC-GA                   1:21.28 
 20  Vermillion, Lauren N          13 MYB-SE                    1:21.85 
 21  Matthews, Olivia C            14 SA                        1:24.02 
 22  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    1:29.07 
 23  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                   1:32.83 
 24  Smith, Kira N                 13 SA                        1:43.63 
 25  DeHart, Allison P             13 RRST-SE                        NT 
 26  Tippett, Emmy B               14 RRST-SE                        NT 
 27  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                        NT 
 28  Siniard, Gracie G             14 NWGA-GA                        NT 
 29  Sanchez, Niza F               14 NWGA-GA                        NT 
 30  Norris, Julianna H            13 TRSC-GA                        NT 
 31  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                         NT 
 
Event 4  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      54.74 
  2  Brando, Nick L                14 BAY-SE                      55.25 
  3  Ward, Jackson P               14 SA                        1:01.11 
  4  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    1:02.37 
  5  Grailer, Travis J             14 SA                        1:03.23 
  6  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    1:05.65 
  7  Bishop, Eric W                13 MSA-SE                    1:08.85 
  8  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    1:09.05 
  9  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:09.79 
 10  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:09.79 
 11  Monforte, Matthew C           14 NWGA-GA                   1:10.10 
 12  Tiller, Jaden B               14 SA                        1:14.74 
 13  An, Justin                    13 MYB-SE                    1:15.20 
 14  Gracia, Eric                  14 SA                        1:20.63 
 15  Grady, Blake T                13 OSC-SE                    1:21.77 
 16  Samelo, Eric S                13 MYB-SE                    1:22.27 
 17  Miller, Zachary D             14 BAY-SE                    1:23.01 
 18  Figueroa, Abraham A           14 TRSC-GA                   1:26.24 
 19  Prieskorn, Titus M            13 RRST-SE                        NT 
 20  Sanchez, Juan P               13 NWGA-GA                        NT 
 21  Jones, Zachary J              13 TRSC-GA                        NT 
 22  Lin, Joshua H                 13 MSA-SE                         NT 
 23  Close, Gavin W                13 BAY-SE                         NT 
 
Event 5  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    1:01.36 
  2  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    1:02.16 
  3  Morgavi, Sabrina O            15 MSA-SE                    1:03.73 
  4  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:04.93 
  5  Nobles, Kate G                17 TRSC-GA                   1:04.97 
  6  McCann, Erin J                17 MSA-SE                    1:06.29 
  7  Sinclair, Angara R            16 BAY-SE                    1:07.88 
  8  Arnold, Rachel K              17 MYB-SE                    1:09.08 
  9  Hasko, Viola                  15 TRSC-GA                   1:12.88 
 10  Waguespack, Anna P            16 TRSC-GA                   1:13.70 
 11  Champion, Rachel A            17 MYB-SE                    1:14.69 
 12  Bailey, Emma R                16 TRSC-GA                   1:25.49 
 13  Renuart, Kelsi A              12 SA                        1:32.79 
 14  Vermillion, Lyndsey M         10 MYB-SE                    1:45.84 
 15  Yorton, Morgan J              15 MYB-SE                         NT 
 16  Tibbs, Zoe L                  12 NWGA-GA                        NT 
 17  Goble, Elizabeth M            15 NWGA-GA                        NT 
 18  Elrod, Haley W                15 SA                             NT 
 19  Larkin, McKenna A             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 6  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                      50.80 
  2  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                      51.11 
  3  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                      51.13 
  4  Best, Jack                    18 BAY-SE                      51.72 
  5  Prada, Luis                   17 BAY-SE                      53.40 
  6  Hunter, Mason H               16 TRSC-GA                     54.47 
  7  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                      55.50 
  8  Mumber, Samson L              15 TRSC-GA                     55.78 
  9  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      57.06 
 10  Green, Jason M                17 BAY-SE                      57.18 
 11  Parker, Cal C                 17 NWGA-GA                     57.75 
 12  Trombley, William N           16 BAY-SE                      58.98 
 13  Black, Caleb D                17 NWGA-GA                     59.50 
 14  Carroll, John D               15 NWGA-GA                   1:00.84 
 15  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:01.62 
 16  Levan, Josh W                 17 MSA-SE                    1:01.71 
 17  Kennedy, Logan R              15 SA                        1:02.43 
 18  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    1:03.20 
 19  Paugh, Logan                  15 SA                        1:03.47 
 20  Reissner, Daniel J            18 RRST-SE                   1:04.41 
 21  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   1:05.68 
 22  Battle, Jacob R               15 SA                        1:08.16 
 23  Kauffman, Joe F               18 NWGA-GA                   1:09.93 
 24  Schramm, Calvin J             15 SA                        1:10.26 
 25  Arias Gutierrez, Jose D       16 RRST-SE                   1:13.80 
 26  Hamilton, Taylor S            15 MYB-SE                    1:17.09 
 27  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                        NT 
 28  Prieskorn, Judah D            16 RRST-SE                        NT 
 29  Jennette, James D             15 RRST-SE                        NT 
 30  Whatley, Billy W              17 MYB-SE                         NT 
 31  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                        NT 
 32  Dyar, Bo B                    17 NWGA-GA                        NT 
 
Event 7  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    1:08.11 
  2  Grace, Sabrina I              11 MSA-SE                    1:09.47 
  3  Tiller, Jamison G             11 SA                        1:10.24 
  4  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                    1:21.20 
  5  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                        1:27.67 
  6  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                    1:30.25 
  7  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:44.94 
  8  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                         NT 
  9  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 10  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                        NT 
 11  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 8  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:08.63 
  2  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                   1:11.25 
  3  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:11.48 
  4  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                   1:21.12 
  5  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   1:29.05 
  6  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                    1:34.79 
  7  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   1:46.10 
  8  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                        NT 
  9  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                        NT 
 10  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                         NT 
 
Event 9  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   2:20.83 
  2  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:21.03 
  3  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:23.33 
  4  Pollard, Katie N              14 MSA-SE                    2:24.31 
  5  Weinhart, Caroline E          14 SA                        2:29.66 
  6  DeHart, Allison P             13 RRST-SE                        NT 
  7  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 
Event 10  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ward, Jackson P               14 SA                        2:07.43 
  2  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:22.25 
  3  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:22.80 
  4  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                         NT 
 
Event 11  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:08.83 
  2  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:18.67 
  3  Arnold, Rachel K              17 MYB-SE                    2:40.12 
 
Event 12  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:50.85 
  2  Black, Caleb D                17 NWGA-GA                   1:58.28 
  3  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    2:00.00 
  4  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    2:02.48 
  5  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:04.45 
  6  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:10.04 
  7  Clark, Spence S               17 MYB-SE                    2:15.21 
  8  Oliver, Blaize T              15 SA                        2:18.02 
  9  Carroll, John D               15 NWGA-GA                   2:22.66 
 10  Hoerl, Ethan M                15 NWGA-GA                   2:27.68 
 11  Arias Gutierrez, Jose D       16 RRST-SE                        NT 
 
Event 13  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Grace, Siri I                 12 MSA-SE                    1:00.70 
  2  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    1:01.83 
  3  Scourlas, Peyton J            12 SA                        1:01.90 
  4  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                    1:04.59 
  5  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                    1:04.76 
  6  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:06.34 
  7  Smith, Anna L                 12 SA                        1:06.96 
  8  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:07.79 
  9  Inthavong, Alina U            11 SA                        1:08.01 
 10  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                        1:09.04 
 11  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:09.66 
 12  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:10.28 
 13  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                   1:10.94 
 14  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:11.51 
 15  Thurman, Jaxon K              11 UNA-SE                    1:13.43 
 16  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:13.58 
 17  Oliver, Raine E               12 SA                        1:14.11 
 18  Renuart, Kelsi A              12 SA                        1:14.82 
 19  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:18.96 
 20  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:20.41 
 21  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                    1:20.72 
 22  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:20.76 
 23  Battle, Amelia T              12 SA                        1:20.82 
 24  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:21.01 
 25  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                    1:25.41 
 26  Allen, McKlaine A             12 OSC-SE                    1:26.23 
 27  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                    1:26.31 
 28  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                    1:33.50 
 29  Cabral, Megan V               11 MYB-SE                    1:37.59 
 30  Collier, Abby M               12 RRST-SE                   1:44.33 
 31  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:47.14 
 32  Whitaker, Caroline R          12 RRST-SE                        NT 
 33  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                        NT 
 34  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 35  Tibbs, Zoe L                  12 NWGA-GA                        NT 
 36  Jordan, Sarah K               11 SA                             NT 
 37  Oakley, Madeline P            11 SA                             NT 
 38  Anglin, Sydney E              12 Aqua Tigers-SE                 NT 
 39  Carden, Rachael N             12 BAY-SE                         NT 
 40  Thornbury, Allie M            11 BAY-SE                         NT 
 41  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                         NT 
 42  Larkin, McKenna A             12 BAY-SE                         NT 
 
Event 14  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:03.12 
  2  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                   1:04.80 
  3  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                   1:06.15 
  4  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:06.34 
  5  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:06.62 
  6  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   1:07.93 
  7  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:08.27 
  8  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:09.21 
  9  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                    1:11.43 
 10  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   1:12.57 
 11  Kennedy, Ryan C               12 SA                        1:14.24 
 12  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:16.54 
 13  Johnson, Nathan M             11 MSA-SE                    1:19.33 
 14  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                   1:24.72 
 15  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:26.69 
 16  Beamer, James P               12 NWGA-GA                   1:27.95 
 17  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:31.08 
 18  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 19  Silvers, Jaxon R              11 NWGA-GA                        NT 
 20  Bridger, Owen J               12 SA                             NT 
 21  Franklin, Joshua A            11 SA                             NT 
 22  Pollard, Kyler B              11 OSC-SE                         NT 
 
Event 15  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pollard, Katie N              14 MSA-SE                      55.88 
  2  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                      56.29 
  3  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                      56.61 
  4  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                      56.98 
  5  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                     57.46 
  6  Adams, Cabri L                13 MSA-SE                      58.57 
  7  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                      59.07 
  8  McCarty, Eboni F              13 MSA-SE                      59.55 
  9  Shirley, Sarah A              13 MSA-SE                      59.95 
 10  Khan, Caroline G              14 SA                        1:00.18 
 11  Weinhart, Caroline E          14 SA                        1:00.36 
 12  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            1:00.58 
 13  Levan, Lusiana B              13 MSA-SE                    1:01.46 
 14  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:01.52 
 15  Belcher, Breanna N            13 Aqua Tigers-SE            1:01.58 
 16  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                    1:02.97 
 17  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                   1:03.51 
 18  Allen, Maddie P               13 OSC-SE                    1:04.45 
 19  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:04.76 
 20  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    1:05.37 
 21  Heath, Molly E                13 TRSC-GA                   1:07.49 
 22  DeHart, Allison P             13 RRST-SE                   1:07.98 
 23  Matthews, Olivia C            14 SA                        1:09.51 
 24  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                   1:10.09 
 25  Vermillion, Lauren N          13 MYB-SE                    1:10.29 
 26  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    1:12.78 
 27  Smith, Kira N                 13 SA                        1:27.66 
 28  Tippett, Emmy B               14 RRST-SE                        NT 
 29  Adams, Izzy L                 13 RRST-SE                        NT 
 30  Siniard, Gracie G             14 NWGA-GA                        NT 
 31  Sanchez, Niza F               14 NWGA-GA                        NT 
 32  Norris, Julianna H            13 TRSC-GA                        NT 
 33  Morris, Essie G               13 OSC-SE                         NT 
 
Event 16  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      52.30 
  2  Brando, Nick L                14 BAY-SE                      52.55 
  3  Ward, Jackson P               14 SA                          55.51 
  4  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                      57.30 
  5  Grailer, Travis J             14 SA                          57.52 
  6  Post, Chase W                 13 BAY-SE                      58.90 
  7  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                      59.17 
  8  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                      59.61 
  9  Bishop, Eric W                13 MSA-SE                    1:00.60 
 10  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:01.54 
 11  An, Justin                    13 MYB-SE                    1:02.57 
 12  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:04.09 
 13  Tiller, Jaden B               14 SA                        1:04.10 
 14  Miller, Zachary D             14 BAY-SE                    1:05.18 
 15  Grady, Blake T                13 OSC-SE                    1:06.18 
 16  Monforte, Matthew C           14 NWGA-GA                   1:07.17 
 17  Lin, Joshua H                 13 MSA-SE                    1:08.76 
 18  Gracia, Eric                  14 SA                        1:08.79 
 19  Figueroa, Abraham A           14 TRSC-GA                   1:09.25 
 20  Samelo, Eric S                13 MYB-SE                    1:09.92 
 21  Jones, Zachary J              13 TRSC-GA                   1:17.89 
 22  Hall, Finn D                  13 TRSC-GA                   1:18.41 
 23  Prieskorn, Titus M            13 RRST-SE                   1:23.27 
 24  Fox, Mark A                   14 RRST-SE                        NT 
 25  Sanchez, Juan P               13 NWGA-GA                        NT 
 26  Mooneyham, Dalton L           14 MSA-SE                         NT 
 27  Close, Gavin W                13 BAY-SE                         NT 
 
Event 17  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McCann, Erin J                17 MSA-SE                      55.24 
  2  Morgavi, Sabrina O            15 MSA-SE                      55.56 
  3  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                      58.17 
  4  Nobles, Kate G                17 TRSC-GA                     59.05 
  5  Arnold, Rachel K              17 MYB-SE                      59.19 
  6  Sinclair, Angara R            16 BAY-SE                    1:00.60 
  7  Waguespack, Anna P            16 TRSC-GA                   1:03.54 
  8  Morris, Kari L                17 OSC-SE                    1:04.94 
  9  Hasko, Viola                  15 TRSC-GA                   1:05.26 
 10  Champion, Rachel A            17 MYB-SE                    1:05.33 
 11  Elrod, Haley W                15 SA                        1:07.00 
 12  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                   1:08.10 
 13  Bailey, Emma R                16 TRSC-GA                   1:12.22 
 14  Vermillion, Lyndsey M         10 MYB-SE                    1:30.31 
 15  Yorton, Morgan J              15 MYB-SE                         NT 
 16  Goble, Elizabeth M            15 NWGA-GA                        NT 
 
Event 18  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                      46.53 
  2  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      46.76 
  3  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                      46.91 
  4  Best, Jack                    18 BAY-SE                      47.39 
  5  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                      47.85 
  6  Green, Jason M                17 BAY-SE                      48.07 
  7  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                      48.12 
  8  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                      48.12 
  9  Mumber, Samson L              15 TRSC-GA                     49.28 
 10  Hunter, Mason H               16 TRSC-GA                     49.62 
 11  Prada, Luis                   17 BAY-SE                      49.93 
 12  Parker, Cal C                 17 NWGA-GA                     50.06 
 13  Levan, Josh W                 17 MSA-SE                      50.43 
 14  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                      50.74 
 15  Carroll, John D               15 NWGA-GA                     51.19 
 16  Black, Caleb D                17 NWGA-GA                     51.25 
 17  Trombley, William N           16 BAY-SE                      51.47 
 18  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                      52.01 
 19  Tippett, Will W               15 BAY-SE                      52.39 
 20  Kalajdzic, David              15 BAY-SE                      52.93 
 21  Kauffman, Joe F               18 NWGA-GA                     53.28 
 22  Clark, Spence S               17 MYB-SE                      53.36 
 23  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                     53.53 
 24  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                      53.92 
 25  Kennedy, Logan R              15 SA                          55.22 
 26  Oliver, Blaize T              15 SA                          56.98 
 27  Reissner, Daniel J            18 RRST-SE                     57.28 
 28  Paugh, Logan                  15 SA                          57.64 
 29  Schramm, Calvin J             15 SA                          58.28 
 30  Battle, Jacob R               15 SA                          58.94 
 31  Black, Connor G               15 MSA-SE                    1:00.93 
 32  Hoerl, Ethan M                15 NWGA-GA                   1:01.38 
 33  Arias Gutierrez, Jose D       16 RRST-SE                   1:04.17 
 34  Hamilton, Taylor S            15 MYB-SE                    1:09.89 
 35  Jennette, James D             15 RRST-SE                   1:17.57 
 36  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                        NT 
 37  Prieskorn, Judah D            16 RRST-SE                        NT 
 38  Whatley, Billy W              17 MYB-SE                         NT 
 39  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                        NT 
 40  Dyar, Bo B                    17 NWGA-GA                        NT 
 
Event 19  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                      34.19 
  2  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      35.87 
  3  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                     36.13 
  4  Tiller, Jamison G             11 SA                          36.36 
  5  Grace, Sabrina I              11 MSA-SE                      37.53 
  6  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      39.62 
  7  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      40.42 
  8  Inthavong, Alina U            11 SA                          40.93 
  9  Smith, Anna L                 12 SA                          41.45 
 10  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      42.23 
 11  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                          42.30 
 12  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      42.47 
 13  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                      43.09 
 14  Whitaker, Caroline R          12 RRST-SE                     43.57 
 15  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      44.09 
 16  Oliver, Raine E               12 SA                          44.17 
 17  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      44.66 
 18  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      45.41 
 19  Thurman, Jaxon K              11 UNA-SE                      45.50 
 20  Battle, Amelia T              12 SA                          47.08 
 21  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      47.58 
 22  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                      48.05 
 23  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                      48.48 
 24  Renuart, Kelsi A              12 SA                          50.05 
 25  Stettler, Emily J             12 SA                          50.87 
 26  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                      52.40 
 27  Oakley, Madeline P            11 SA                          56.29 
 28  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                      56.87 
 29  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                    1:00.26 
 30  Cabral, Megan V               11 MYB-SE                    1:03.23 
 31  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                        NT 
 32  Collier, Abby M               12 RRST-SE                        NT 
 33  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 34  Jordan, Sarah K               11 SA                             NT 
 35  Anglin, Sydney E              12 Aqua Tigers-SE                 NT 
 36  Carden, Rachael N             12 BAY-SE                         NT 
 37  Thornbury, Allie M            11 BAY-SE                         NT 
 38  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                         NT 
 
Event 20  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      35.06 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      35.64 
  3  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      37.65 
  4  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                     40.15 
  5  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                     40.23 
  6  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                     42.36 
  7  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     43.09 
  8  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                     43.85 
  9  Beamer, James P               12 NWGA-GA                     43.93 
 10  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                     44.00 
 11  Bridger, Owen J               12 SA                          45.17 
 12  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                      46.33 
 13  Kennedy, Ryan C               12 SA                          47.04 
 14  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      49.22 
 15  Ermerins, Jonathon D          11 SA                          49.31 
 16  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      52.90 
 17  Franklin, Joshua A            11 SA                          54.07 
 18  Johnson, Nathan M             11 MSA-SE                      55.52 
 19  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 20  Silvers, Jaxon R              11 NWGA-GA                        NT 
 21  Pollard, Kyler B              11 OSC-SE                         NT 
 
Event 21  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    1:08.18 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:11.80 
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:12.10 
  4  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    1:12.13 
  5  Belcher, Breanna N            13 Aqua Tigers-SE            1:13.98 
  6  Shirley, Sarah A              13 MSA-SE                    1:15.09 
  7  Levan, Lusiana B              13 MSA-SE                    1:18.42 
  8  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            1:24.90 
  9  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:25.82 
 10  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    1:31.58 
 11  Vermillion, Lauren N          13 MYB-SE                    1:32.15 
 12  Heath, Molly E                13 TRSC-GA                   1:38.35 
 13  Matthews, Olivia C            14 SA                        1:38.67 
 14  McCarty, Eboni F              13 MSA-SE                    1:38.78 
 15  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                   1:41.65 
 16  Tippett, Emmy B               14 RRST-SE                        NT 
 17  Jennette, Chloe E             13 RRST-SE                        NT 
 18  Siniard, Gracie G             14 NWGA-GA                        NT 
 19  Sanchez, Niza F               14 NWGA-GA                        NT 
 20  Smith, Kira N                 13 SA                             NT 
 21  Norris, Julianna H            13 TRSC-GA                        NT 
 22  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                         NT 
 
Event 22  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    1:10.98 
  2  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:12.26 
  3  Brando, Nick L                14 BAY-SE                    1:12.59 
  4  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    1:16.84 
  5  An, Justin                    13 MYB-SE                    1:23.43 
  6  Tiller, Jaden B               14 SA                        1:23.90 
  7  Monforte, Matthew C           14 NWGA-GA                   1:24.70 
  8  Samelo, Eric S                13 MYB-SE                    1:24.94 
  9  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:25.32 
 10  Lin, Joshua H                 13 MSA-SE                    1:26.10 
 11  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:29.76 
 12  Grady, Blake T                13 OSC-SE                    1:29.81 
 13  Gracia, Eric                  14 SA                        1:31.15 
 14  Figueroa, Abraham A           14 TRSC-GA                   1:39.29 
 15  Hall, Finn D                  13 TRSC-GA                   1:41.66 
 16  Prieskorn, Titus M            13 RRST-SE                        NT 
 17  Meyer, Dakota S               14 RRST-SE                        NT 
 18  Sanchez, Juan P               13 NWGA-GA                        NT 
 19  Jones, Zachary J              13 TRSC-GA                        NT 
 20  Mooneyham, Dalton L           14 MSA-SE                         NT 
 21  Close, Gavin W                13 BAY-SE                         NT 
 
Event 23  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    1:07.69 
  2  Morgavi, Sabrina O            15 MSA-SE                    1:12.38 
  3  Hasko, Viola                  15 TRSC-GA                   1:14.52 
  4  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:16.53 
  5  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                   1:20.18 
  6  Champion, Rachel A            17 MYB-SE                    1:26.99 
  7  Renuart, Kelsi A              12 SA                        1:40.90 
  8  Vermillion, Lyndsey M         10 MYB-SE                    2:06.90 
  9  Yorton, Morgan J              15 MYB-SE                         NT 
 10  Goble, Elizabeth M            15 NWGA-GA                        NT 
 
Event 24  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                      59.18 
  2  Green, Jason M                17 BAY-SE                    1:00.17 
  3  Hunter, Mason H               16 TRSC-GA                   1:00.66 
  4  Parker, Cal C                 17 NWGA-GA                   1:02.12 
  5  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:02.16 
  6  Levan, Josh W                 17 MSA-SE                    1:03.13 
  7  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    1:04.24 
  8  Kalajdzic, David              15 BAY-SE                    1:05.43 
  9  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   1:05.66 
 10  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    1:08.06 
 11  Paugh, Logan                  15 SA                        1:10.21 
 12  Reissner, Daniel J            18 RRST-SE                   1:10.97 
 13  Kennedy, Logan R              15 SA                        1:14.31 
 14  Kauffman, Joe F               18 NWGA-GA                   1:16.18 
 15  Mumber, Samson L              15 TRSC-GA                   1:19.31 
 16  Hamilton, Taylor S            15 MYB-SE                    1:19.80 
 17  Battle, Jacob R               15 SA                        1:20.66 
 18  Schramm, Calvin J             15 SA                        1:20.98 
 19  Black, Connor G               15 MSA-SE                    1:21.85 
 20  Hoerl, Ethan M                15 NWGA-GA                   1:33.93 
 21  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                        NT 
 22  Jennette, James D             15 RRST-SE                        NT 
 23  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                        NT 
 24  Dyar, Bo B                    17 NWGA-GA                        NT 
 
Event 25  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    2:26.52 
  2  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                    2:29.67 
  3  Grace, Sabrina I              11 MSA-SE                    2:31.75 
  4  Tiller, Jamison G             11 SA                        2:43.59 
  5  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    2:44.94 
  6  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                    2:45.64 
  7  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    2:45.77 
  8  Smith, Anna L                 12 SA                        2:53.37 
  9  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                   2:54.36 
 10  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    2:54.66 
 11  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    2:55.70 
 12  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    3:03.58 
 13  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    3:07.24 
 14  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    3:09.18 
 15  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    3:11.78 
 16  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    3:16.10 
 17  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                    3:37.71 
 18  Oliver, Raine E               12 SA                        3:38.03 
 19  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                    3:38.97 
 20  Whitaker, Caroline R          12 RRST-SE                        NT 
 21  Cabral, Megan V               11 MYB-SE                         NT 
 22  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 23  Tibbs, Zoe L                  12 NWGA-GA                        NT 
 24  Battle, Amelia T              12 SA                             NT 
 25  Scourlas, Peyton J            12 SA                             NT 
 26  Ogrodowczyk, Brooke E         11 BAY-SE                         NT 
 27  Click, Evelyn D               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 26  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    2:33.63 
  2  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    2:38.77 
  3  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    2:40.21 
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    2:40.73 
  5  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    2:45.26 
  6  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                   2:50.19 
  7  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                    3:04.92 
  8  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   3:06.64 
  9  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   3:14.25 
 10  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    3:26.35 
 11  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 12  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 13  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                        NT 
 14  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                        NT 
 15  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                         NT 
 
Event 27  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:16.78 
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:17.56 
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:19.48 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:20.13 
  5  Shirley, Sarah A              13 MSA-SE                    2:21.94 
  6  Belcher, Breanna N            13 Aqua Tigers-SE            2:27.18 
  7  Adams, Cabri L                13 MSA-SE                    2:27.31 
  8  Levan, Lusiana B              13 MSA-SE                    2:29.47 
  9  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:29.70 
 10  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   2:31.29 
 11  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            2:32.21 
 12  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:35.37 
 13  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    2:35.55 
 14  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    2:45.53 
 15  Vermillion, Lauren N          13 MYB-SE                    2:48.64 
 16  McCarty, Eboni F              13 MSA-SE                    2:48.75 
 17  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                   2:55.92 
 18  Heath, Molly E                13 TRSC-GA                   3:02.44 
 19  DeHart, Allison P             13 RRST-SE                        NT 
 20  Adams, Izzy L                 13 RRST-SE                        NT 
 21  Siniard, Gracie G             14 NWGA-GA                        NT 
 22  Smith, Kira N                 13 SA                             NT 
 23  Matthews, Olivia C            14 SA                             NT 
 24  Khan, Caroline G              14 SA                             NT 
 25  Morris, Essie G               13 OSC-SE                         NT 
 26  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                         NT 
 
Event 28  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    2:08.31 
  2  Brando, Nick L                14 BAY-SE                    2:08.87 
  3  Ward, Jackson P               14 SA                        2:12.26 
  4  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:19.30 
  5  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:22.39 
  6  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:24.21 
  7  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:31.65 
  8  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    2:35.76 
  9  An, Justin                    13 MYB-SE                    2:36.93 
 10  Monforte, Matthew C           14 NWGA-GA                   2:40.21 
 11  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    2:45.80 
 12  Lin, Joshua H                 13 MSA-SE                    2:48.19 
 13  Samelo, Eric S                13 MYB-SE                    2:52.15 
 14  Miller, Zachary D             14 BAY-SE                    2:52.32 
 15  Grady, Blake T                13 OSC-SE                    3:00.39 
 16  Figueroa, Abraham A           14 TRSC-GA                   3:13.26 
 17  Meyer, Dakota S               14 RRST-SE                        NT 
 18  Gracia, Eric                  14 SA                             NT 
 19  Grailer, Travis J             14 SA                             NT 
 20  Hall, Finn D                  13 TRSC-GA                        NT 
 
Event 29  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:05.01 
  2  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    2:20.96 
  3  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:21.28 
  4  Nobles, Kate G                17 TRSC-GA                   2:23.96 
  5  Arnold, Rachel K              17 MYB-SE                    2:25.26 
  6  Morris, Kari L                17 OSC-SE                    2:36.73 
  7  Hasko, Viola                  15 TRSC-GA                   2:38.26 
  8  Waguespack, Anna P            16 TRSC-GA                   2:45.65 
  9  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                   2:46.54 
 10  Champion, Rachel A            17 MYB-SE                    2:48.82 
 11  Bailey, Emma R                16 TRSC-GA                   3:15.70 
 12  Vermillion, Lyndsey M         10 MYB-SE                    3:54.50 
 13  Yorton, Morgan J              15 MYB-SE                         NT 
 
Event 30  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    1:53.74 
  2  Green, Jason M                17 BAY-SE                    1:54.73 
  3  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:54.87 
  4  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:56.78 
  5  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    1:56.88 
  6  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    1:58.20 
  7  Best, Jack                    18 BAY-SE                    2:01.92 
  8  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    2:02.75 
  9  Hunter, Mason H               16 TRSC-GA                   2:02.83 
 10  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    2:03.10 
 11  Parker, Cal C                 17 NWGA-GA                   2:03.93 
 12  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    2:04.88 
 13  Mumber, Samson L              15 TRSC-GA                   2:07.59 
 14  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:09.72 
 15  Clark, Spence S               17 MYB-SE                    2:09.81 
 16  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:11.04 
 17  Carroll, John D               15 NWGA-GA                   2:11.09 
 18  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    2:13.08 
 19  Kalajdzic, David              15 BAY-SE                    2:13.54 
 20  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:15.57 
 21  Kennedy, Logan R              15 SA                        2:21.44 
 22  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   2:22.14 
 23  Oliver, Blaize T              15 SA                        2:23.11 
 24  Kauffman, Joe F               18 NWGA-GA                   2:28.59 
 25  Hamilton, Taylor S            15 MYB-SE                    2:51.87 
 26  Black, Caleb D                17 NWGA-GA                        NT 
 27  Brown, Spencer G              17 NWGA-GA                        NT 
 28  Dyar, Bo B                    17 NWGA-GA                        NT 
 
Event 31  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:25.34 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:36.01 
  3  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 2:40.45 
     1) Weathers, Madelyn J 11          2) Farner, Kenz B 11              
     3) Boyd, Leah G 12                 4) Allen, McKlaine A 12           
  4  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Smith, Anna L 12                2) Inthavong, Alina U 11          
     3) Tiller, Jamison G 11            4) Scourlas, Peyton J 12          
  5  SwimAtlanta  'B'                                                NT 
     1) Renuart, Kelsi A 12             2) Battle, Amelia T 12            
     3) Oakley, Madeline P 11           4) Stettler, Emily J 12           
 
Event 32  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:07.64 
  2  SwimAtlanta  'A'                                           2:17.13 
     1) Franklin, Joshua A 11           2) Ermerins, Jonathon D 11        
     3) Kennedy, Ryan C 12              4) Bridger, Owen J 12             
  3  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                         2:23.19 
     1) Hood, Reece P 12                2) Wood, Colin J 11               
     3) Hood, Ryan D 12                 4) Eickman, Will R 12             
  4  SwimAtlanta  'B'                                           2:36.16 
 
Event 33  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:54.17 
  2  Madison Swimming Association-SE  'A'                       1:55.41 
     1) McCarty, Eboni F 13             2) Pollard, Katie N 14            
     3) Levan, Lusiana B 13             4) Shirley, Sarah A 13            
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:04.97 
  4  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                         2:09.38 
     1) Siniard, Gracie G 14            2) Reid, Phoebe G 12              
     3) Workman, Allie G 14             4) Funes, Vivianne A 14           
  5  Riverdale Rapids Swim Team-SE  'A'                              NT 
     1) DeHart, Allison P 13            2) Jennette, Chloe E 13           
     3) Adams, Izzy L 13                4) Tippett, Emmy B 14             
  6  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Khan, Caroline G 14             2) Smith, Kira N 13               
     3) Weinhart, Caroline E 14         4) Matthews, Olivia C 14          
 
Event 34  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:55.55 
  2  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Grailer, Travis J 14            2) Gracia, Eric 14                
     3) Ward, Jackson P 14              4) Tiller, Jaden B 14             
 
Event 35  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Madison Swimming Association-SE  'A'                       1:57.87 
     1) Adams, Cabri L 13               2) Nguyen, Jessica M 12           
     3) Morgavi, Sabrina O 15           4) McCann, Erin J 17              
  2  Three Rivers Swim Club-GA  'A'                             1:59.40 
     1) Nobles, Kate G 17               2) Hasko, Viola 15                
     3) Waguespack, Anna P 16           4) Bailey, Emma R 16              
  3  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                      NT 
     1) Suchy, Autumn R 13              2) Morris, Kari L 17              
     3)                                 4) Allen, Maddie P 13             
  4  Baylor Swim Club-SE  'A'                                        NT 
 
Event 36  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:35.51 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:48.32 
  3  Three Rivers Swim Club-GA  'A'                             1:57.40 
     1) Mumber, Samson L 15             2) Hunter, Mason H 16             
     3) Williams, AJ A 15               4) Figueroa, Abraham A 14         
  4  Madison Swimming Association-SE  'A'                       2:06.00 
     1) Bishop, Eric W 13               2) Mooneyham, Dalton L 14         
     3) Levan, Josh W 17                4) Black, Connor G 15             
  5  Riverdale Rapids Swim Team-SE  'A'                              NT 
     1) Arias Gutierrez, Jose D 16      2) Jennette, James D 15           
     3) Reissner, Daniel J 18           4) Prieskorn, Judah D 16          
  6  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Carroll, John D 15              2) Parker, Cal C 17               
     3) Black, Caleb D 17               4) Kauffman, Joe F 18             
  7  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Kennedy, Logan R 15             2) Schramm, Calvin J 15           
     3) Oliver, Blaize T 15             4) Battle, Jacob R 15             
 
Event 37  Mixed 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P              M16 BAY-SE                    4:18.82 
  2  Lochmaier, Peter G           M17 BAY-SE                    4:37.14 
  3  Prada, Luis                  M17 BAY-SE                    4:43.74 
  4  Althoff, Zach T              M17 BAY-SE                    4:44.95 
  5  Best, Jack                   M18 BAY-SE                    4:46.21 
  6  Kirby, Jack S                M16 BAY-SE                    4:48.36 
  7  Weekes, Luis                 M16 BAY-SE                    4:50.12 
  8  Green, Jason M               M17 BAY-SE                    4:50.79 
  9  Schlenz, Bryson A            M17 BAY-SE                    4:51.79 
 10  Boyer, Matthew H             M17 BAY-SE                    4:56.01 
 11  Smith, Addison E             W15 BAY-SE                    5:00.37 
 12  Trombley, William N          M16 BAY-SE                    5:02.77 
 13  Hollowell, John M            M14 BAY-SE                    5:07.85 
 14  Brando, Nick L               M14 BAY-SE                    5:07.89 
 15  Clark, Spence S              M17 MYB-SE                    5:09.03 
 16  Varnell, Chapman D           M15 BAY-SE                    5:14.28 
 17  Tippett, Will W              M15 BAY-SE                    5:16.11 
 18  Mumber, Samson L             M15 TRSC-GA                   5:28.40 
 19  Lydon, Trey M                M14 BAY-SE                    5:28.89 
 20  Unhuryan, Daniel E           M15 BAY-SE                    5:28.99 
 21  Kalajdzic, David             M15 BAY-SE                    5:30.13 
 22  Woods, Dallas L              W14 BAY-SE                    5:30.18 
 23  Althoff, Noah D              M14 BAY-SE                    5:30.26 
 24  Dailey, Taryn L              W15 BAY-SE                    5:30.27 
 25  McCann, Erin J               W17 MSA-SE                    5:30.72 
 26  Oliver, Blaize T             M15 SA                        5:31.65 
 27  Workman, Allie G             W14 NWGA-GA                   5:32.57 
 28  Pollard, Katie N             W14 MSA-SE                    5:33.23 
 29  Gordon, Jewel A              W14 BAY-SE                    5:33.27 
 30  Wilson, Avery G              W14 BAY-SE                    5:33.76 
 31  Morgavi, Sabrina O           W15 MSA-SE                    5:38.20 
 32  Ringler, Genna L             W15 BAY-SE                    5:39.83 
 33  Sims, Aidan R                M14 BAY-SE                    5:42.36 
 34  Snyder, Daniel P             M13 BAY-SE                    5:45.64 
 35  Waldrep, Ellie G             W14 BAY-SE                    5:46.12 
 36  Boyd, Leah G                 W12 OSC-SE                    5:50.88 
 37  Grace, Siri I                W12 MSA-SE                    5:52.63 
 38  Bishop, Eric W               M13 MSA-SE                    5:53.03 
 39  Arnold, Rachel K             W17 MYB-SE                    5:55.07 
 40  Rackel, Audrey K             W14 BAY-SE                    5:56.04 
 41  Post, Chase W                M13 BAY-SE                    5:56.47 
 42  Black, Connor G              M15 MSA-SE                    5:57.32 
 43  Battle, Jacob R              M15 SA                        5:57.95 
 44  Nobles, Kate G               W17 TRSC-GA                   5:59.72 
 45  Han, Charlie P               M12 BAY-SE                    6:05.71 
 46  Porter, Cecilia M            W14 BAY-SE                    6:06.62 
 47  An, Justin                   M13 MYB-SE                    6:06.71 
 48  Miller, Zachary D            M14 BAY-SE                    6:08.03 
 49  Hoerl, Ethan M               M15 NWGA-GA                   6:12.89 
 50  Smith, Jack W                M12 BAY-SE                    6:13.76 
 51  Morris, Kari L               W17 OSC-SE                    6:14.60 
 52  Grace, Sabrina I             W11 MSA-SE                    6:15.00 
 53  Von Canon, George Y          M12 BAY-SE                    6:17.82 
 54  Bohannon, Lydia R            W13 BAY-SE                    6:23.15 
 55  Bardoner, Tian A             M14 BAY-SE                    6:25.24 
 56  Wills, Amelia R              W13 BAY-SE                    6:29.21 
 57  Oliver, Raine E              W12 SA                        6:33.69 
 58  Vermillion, Lauren N         W13 MYB-SE                    6:34.48 
 59  Funes, Vivianne A            W14 NWGA-GA                   6:34.54 
 60  Johnson, Katherine M         W12 BAY-SE                    6:40.19 
 61  Shaw, Aidan G                M12 BAY-SE                    6:42.20 
 62  Eastman, Owen M              M12 BAY-SE                    6:42.67 
 63  Thurman, Jaxon K             W11 UNA-SE                    6:53.77 
 64  Lehman, Bella R              W12 BAY-SE                    6:54.28 
 65  Inthavong, Alina U           W11 SA                        7:11.13 
 66  Fitzsimmons, Sarah M         W11 SA                        7:20.46 
 67  Samelo, Eric S               M13 MYB-SE                    7:25.94 
 68  Schenck, Caroline P          W12 BAY-SE                    7:32.56 
 69  Murphree, Charlotte W        W11 BAY-SE                    7:52.39 
 70  Coppinger, Laken M           W11 BAY-SE                    7:53.80 
 71  Skiles, Reese D              W11 BAY-SE                    8:02.99 
 72  Miller, Bella N              W11 BAY-SE                    8:26.17 
 73  Speraw, Brithny H            W13 BAY-SE                    8:46.58 
 74  Whatley, Billy W             M17 MYB-SE                         NT 
 75  Eickman, Will R              M12 NWGA-GA                        NT 
 76  Kauffman, Joe F              M18 NWGA-GA                        NT 
 77  Scourlas, Peyton J           W12 SA                             NT 
 78  Jones, Zachary J             M13 TRSC-GA                        NT 
 79  Suchy, Autumn R              W13 OSC-SE                         NT 
 80  Dierig, Heidi S              W14 BAY-SE                         NT 
 
Event 39  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                          37.77 
  2  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                      38.30 
  3  Bock, Jordan E                10 SA                          38.88 
  4  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                      39.00 
  5  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      39.87 
  6  McKinnon, Mary Jane           10 NWGA-GA                     39.99 
  7  Thomas, Ava G                 10 MYB-SE                      40.31 
  8  Levan, Rosa M                  9 MSA-SE                      41.49 
  9  Whetstone, Savannah J         10 MSA-SE                      42.29 
 10  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      43.23 
 11  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                      45.38 
 12  Smith, Kamryn K               10 SA                          45.68 
 13  An, Rachel                     9 MYB-SE                      45.96 
 14  Stettler, Braelyn R           10 SA                          46.03 
 15  Saunders, Emma K               9 BAY-SE                      46.25 
 16  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                      46.85 
 17  McKenzie, Lexi E              10 OSC-SE                      48.63 
 18  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                      50.05 
 19  Blankenship, Katie X          10 MSA-SE                      50.19 
 20  Dillmon, Charlotte L           9 TRSC-GA                     50.30 
 21  Koehler, Finn E                9 MSA-SE                      50.30 
 22  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                      51.36 
 23  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                      51.88 
 24  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                      51.93 
 25  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                      52.61 
 26  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                      52.87 
 27  Click, Reese R                 9 BAY-SE                      55.60 
 28  Dauphinais, Madalyn N          8 OSC-SE                      57.15 
 29  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                    1:00.14 
 30  Prieskorn, Ellie N            10 RRST-SE                   1:02.62 
 31  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                    1:06.48 
 32  Leonard, Caroline A            9 RRST-SE                        NT 
 33  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
 34  Segraves, Andrea M             9 SA                             NT 
 35  Daugherty, Kelly G            10 SA                             NT 
 36  Cantrell, Lily G               9 TRSC-GA                        NT 
 37  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 38  Marsh, Maddie G                8 BAY-SE                         NT 
 39  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                         NT 
 40  Froede, Gwen L                10 BAY-SE                         NT 
 41  Tobias, Teagan J              10 BAY-SE                         NT 
 42  Guadarrama, Sarah E           10 BAY-SE                         NT 
 43  Barker, Alanna C              10 BAY-SE                         NT 
 44  Shelton, Layah J               9 BAY-SE                         NT 
 45  Stanley, Mary-Rives R          9 BAY-SE                         NT 
 
Event 40  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McComb, Cade M                10 MSA-SE                      36.30 
  2  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                      37.13 
  3  Oliver, Race D                10 SA                          39.29 
  4  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      39.34 
  5  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                      42.24 
  6  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                      42.77 
  7  Shankleton, Braden M           9 MSA-SE                      43.76 
  8  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      44.39 
  9  Seay, Thomas A                10 SA                          44.58 
 10  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                      52.08 
 11  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                     52.44 
 12  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                      54.04 
 13  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                      55.37 
 14  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                      56.02 
 15  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                      56.12 
 16  Ogrodowczyk, Cale C            8 BAY-SE                    1:12.66 
 17  Driscoll, Luke T              10 NWGA-GA                        NT 
 18  Dixon, Sam L                   9 NWGA-GA                        NT 
 19  Hasty, Garrett C               9 NWGA-GA                        NT 
 20  Lynch, Evan W                  9 OSC-SE                         NT 
 21  Hicks, Micah J                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
 22  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT 
 23  Ruth, Cole C                   9 BAY-SE                         NT 
 24  Shaner, Manoa R                9 BAY-SE                         NT 
 25  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                         NT 
 26  Donina III, Bobby L            9 BAY-SE                         NT 
 27  Holmes, Jake C                10 BAY-SE                         NT 
 
Event 41  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chan, Abby S                   7 MSA-SE                      20.81 
  2  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      21.63 
  3  Poole, Evie                    8 MSA-SE                      24.50 
  4  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                      24.50 
  5  Dauphinais, Madalyn N          8 OSC-SE                      26.55 
  6  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                     26.70 
  7  Hodges, Paizley J              7 RRST-SE                     27.93 
  8  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                      30.85 
  9  Koehler, Riley M               7 MSA-SE                      31.62 
 10  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                      32.60 
 11  Thomas, Harper E               7 MYB-SE                         NT 
 12  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
 13  Alexander, Claire E            8 NWGA-GA                        NT 
 14  Mullinax, Lila K               8 NWGA-GA                        NT 
 15  Fitzsimmons, Anna-Marie M      7 SA                             NT 
 16  Daugherty, Allison H           8 SA                             NT 
 17  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                         NT 
 18  Graham, Alexandria P           5 OSC-SE                         NT 
 19  Gipson, Ava Grace G            7 OSC-SE                         NT 
 20  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT 
 21  Borders, Addison M             6 BAY-SE                         NT 
 22  Marsh, Maddie G                8 BAY-SE                         NT 
 23  Ruth, Audrey V                 6 BAY-SE                         NT 
 24  Soder, Addie W                 5 BAY-SE                         NT 
 25  Pashley, Alyssa M              7 BAY-SE                         NT 
 26  Koo, Kaitlyn S                 6 BAY-SE                         NT 
 27  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                         NT 
 28  Williams, Sophie E             6 BAY-SE                         NT 
 29  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT 
 30  Griffith, Sarah E              7 BAY-SE                         NT 
 31  Oliver, Laney S                7 BAY-SE                         NT 
 32  Lydon, Lucy J                  6 BAY-SE                         NT 
 
Event 42  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Whetstone, Isaac P             8 MSA-SE                      20.06 
  2  Grace, Karson D                8 MSA-SE                      22.72 
  3  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      23.39 
  4  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      24.51 
  5  Ross, Will W                   8 MSA-SE                      24.87 
  6  Gibson, Schaffer H             7 MSA-SE                      25.47 
  7  Nguyen, Andrew H               7 MSA-SE                      26.43 
  8  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                     27.86 
  9  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                      28.35 
 10  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                      29.60 
 11  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                      29.68 
 12  Hoerl, Kyle P                  8 NWGA-GA                        NT 
 13  Chase, Jack D                  8 NWGA-GA                        NT 
 14  Lee, Joshua W                  7 NWGA-GA                        NT 
 15  Puckett, Lukas K               7 NWGA-GA                        NT 
 16  Stettler, Grady L              7 SA                             NT 
 17  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT 
 18  Ross, Drew T                   7 MSA-SE                         NT 
 19  Falcone, Peter S               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 20  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT 
 21  Boyd, Klein T                  6 BAY-SE                         NT 
 22  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT 
 
Event 43  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                    1:15.34 
  2  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:30.09 
  3  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                             NT 
  4  Margio, Addie R               10 BAY-SE                         NT 
  5  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                         NT 
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                    1:19.51 
  2  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    1:28.74 
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:40.38 
  4  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    1:56.84 
  5  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                        NT 
  6  Shankleton, Braden M           9 MSA-SE                         NT 
  7  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 45  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      44.23 
  2  Chan, Abby S                   7 MSA-SE                      46.50 
  3  Thomas, Harper E               7 MYB-SE                         NT 
  4  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
  5  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                        NT 
  6  Mullinax, Lila K               8 NWGA-GA                        NT 
  7  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                         NT 
 
Event 46  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Stettler, Grady L              7 SA                          56.56 
  2  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                        NT 
  3  Hoerl, Kyle P                  8 NWGA-GA                        NT 
  4  Chase, Jack D                  8 NWGA-GA                        NT 
 
Event 47  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McKinnon, Mary Jane           10 NWGA-GA                   1:09.77 
  2  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                        1:10.27 
  3  Bock, Jordan E                10 SA                        1:11.33 
  4  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                    1:13.56 
  5  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                    1:14.06 
  6  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:16.42 
  7  Thomas, Ava G                 10 MYB-SE                    1:22.31 
  8  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    1:27.66 
  9  Whetstone, Savannah J         10 MSA-SE                    1:28.27 
 10  Koehler, Finn E                9 MSA-SE                    1:28.68 
 11  Smith, Kamryn K               10 SA                        1:28.81 
 12  An, Rachel                     9 MYB-SE                    1:29.63 
 13  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                    1:35.16 
 14  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                    1:36.68 
 15  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:38.35 
 16  McKenzie, Lexi E              10 OSC-SE                    1:38.78 
 17  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                    1:39.47 
 18  Dillmon, Charlotte L           9 TRSC-GA                   1:40.23 
 19  Blankenship, Katie X          10 MSA-SE                    1:40.61 
 20  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    1:44.95 
 21  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    1:45.34 
 22  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    1:47.20 
 23  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    1:56.03 
 24  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                    2:06.94 
 25  Prieskorn, Ellie N            10 RRST-SE                        NT 
 26  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
 27  Tibbs, Lilly G                10 NWGA-GA                        NT 
 28  Segraves, Andrea M             9 SA                             NT 
 29  Cantrell, Lily G               9 TRSC-GA                        NT 
 30  Saunders, Emma K               9 BAY-SE                         NT 
 31  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 32  Click, Reese R                 9 BAY-SE                         NT 
 33  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                         NT 
 34  Froede, Gwen L                10 BAY-SE                         NT 
 35  Tobias, Teagan J              10 BAY-SE                         NT 
 36  Barker, Alanna C              10 BAY-SE                         NT 
 37  Stanley, Mary-Rives R          9 BAY-SE                         NT 
 
Event 48  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McComb, Cade M                10 MSA-SE                    1:06.26 
  2  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                    1:09.27 
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:11.69 
  4  Oliver, Race D                10 SA                        1:12.66 
  5  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    1:18.99 
  6  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    1:20.96 
  7  Barnhart, Nikolas A           10 MSA-SE                    1:21.68 
  8  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:23.51 
  9  Shankleton, Braden M           9 MSA-SE                    1:24.73 
 10  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                   1:26.95 
 11  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                    1:35.32 
 12  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                    1:43.02 
 13  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    1:43.63 
 14  Driscoll, Luke T              10 NWGA-GA                        NT 
 15  Dixon, Sam L                   9 NWGA-GA                        NT 
 16  Hasty, Garrett C               9 NWGA-GA                        NT 
 17  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT 
 18  Ruth, Cole C                   9 BAY-SE                         NT 
 19  Shaner, Manoa R                9 BAY-SE                         NT 
 20  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                         NT 
 21  Holmes, Jake C                10 BAY-SE                         NT 
 
Event 49  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      40.94 
  2  Chan, Abby S                   7 MSA-SE                      41.29 
  3  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                     43.60 
  4  Poole, Evie                    8 MSA-SE                      44.72 
  5  Dauphinais, Madalyn N          8 OSC-SE                      50.48 
  6  Fitzsimmons, Anna-Marie M      7 SA                          52.59 
  7  Hodges, Paizley J              7 RRST-SE                     53.08 
  8  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                      59.35 
  9  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                    1:03.25 
 10  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                    1:03.59 
 11  Koehler, Riley M               7 MSA-SE                    1:14.70 
 12  Thomas, Harper E               7 MYB-SE                         NT 
 13  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
 14  Alexander, Claire E            8 NWGA-GA                        NT 
 15  Mullinax, Lila K               8 NWGA-GA                        NT 
 16  Daugherty, Allison H           8 SA                             NT 
 17  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                         NT 
 18  Gipson, Ava Grace G            7 OSC-SE                         NT 
 19  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT 
 20  Marsh, Maddie G                8 BAY-SE                         NT 
 21  Koo, Kaitlyn S                 6 BAY-SE                         NT 
 22  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                         NT 
 23  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT 
 24  Griffith, Sarah E              7 BAY-SE                         NT 
 25  Oliver, Laney S                7 BAY-SE                         NT 
 26  Lydon, Lucy J                  6 BAY-SE                         NT 
 
Event 50  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Grace, Karson D                8 MSA-SE                      41.45 
  2  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      43.47 
  3  Ross, Will W                   8 MSA-SE                      44.27 
  4  Nguyen, Andrew H               7 MSA-SE                      47.11 
  5  Gibson, Schaffer H             7 MSA-SE                      47.25 
  6  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                      48.09 
  7  Stettler, Grady L              7 SA                          49.36 
  8  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      49.46 
  9  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                     49.91 
 10  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                      50.39 
 11  Ogrodowczyk, Cale C            8 BAY-SE                    1:02.38 
 12  Hoerl, Kyle P                  8 NWGA-GA                        NT 
 13  Chase, Jack D                  8 NWGA-GA                        NT 
 14  Lee, Joshua W                  7 NWGA-GA                        NT 
 15  Puckett, Lukas K               7 NWGA-GA                        NT 
 16  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT 
 17  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT 
 18  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT 
 19  Boyd, Klein T                  6 BAY-SE                         NT 
 20  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT 
 21  Austin, Connor B               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 51  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                      42.28 
  2  Thomas, Ava G                 10 MYB-SE                      43.08 
  3  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                          43.46 
  4  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      43.82 
  5  McKinnon, Mary Jane           10 NWGA-GA                     44.04 
  6  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                      44.77 
  7  Levan, Rosa M                  9 MSA-SE                      46.45 
  8  Smith, Kamryn K               10 SA                          46.77 
  9  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      47.75 
 10  Bock, Jordan E                10 SA                          49.59 
 11  Whetstone, Savannah J         10 MSA-SE                      50.94 
 12  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                      53.11 
 13  Koehler, Finn E                9 MSA-SE                      53.40 
 14  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                      56.73 
 15  Blankenship, Katie X          10 MSA-SE                      56.81 
 16  Click, Reese R                 9 BAY-SE                      58.37 
 17  McKenzie, Lexi E              10 OSC-SE                      58.85 
 18  An, Rachel                     9 MYB-SE                      59.66 
 19  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    1:02.40 
 20  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    1:03.24 
 21  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                    1:04.10 
 22  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                    1:04.50 
 23  Prieskorn, Ellie N            10 RRST-SE                   1:05.66 
 24  Dillmon, Charlotte L           9 TRSC-GA                   1:06.05 
 25  Fitzsimmons, Anna-Marie M      7 SA                        1:08.01 
 26  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                    1:08.04 
 27  Segraves, Andrea M             9 SA                        1:08.24 
 28  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                    1:19.69 
 29  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    1:30.56 
 30  Leonard, Caroline A            9 RRST-SE                        NT 
 31  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
 32  Tibbs, Lilly G                10 NWGA-GA                        NT 
 33  Daugherty, Kelly G            10 SA                             NT 
 34  Cantrell, Lily G               9 TRSC-GA                        NT 
 35  Dauphinais, Madalyn N          8 OSC-SE                         NT 
 36  Saunders, Emma K               9 BAY-SE                         NT 
 37  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                         NT 
 38  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 39  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                         NT 
 40  Tobias, Teagan J              10 BAY-SE                         NT 
 41  Barker, Alanna C              10 BAY-SE                         NT 
 42  Stanley, Mary-Rives R          9 BAY-SE                         NT 
 
Event 52  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                      37.86 
  2  McComb, Cade M                10 MSA-SE                      38.49 
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      42.98 
  4  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                      43.61 
  5  Oliver, Race D                10 SA                          45.70 
  6  Barnhart, Nikolas A           10 MSA-SE                      46.15 
  7  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                     47.19 
  8  Shankleton, Braden M           9 MSA-SE                      53.55 
  9  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      53.77 
 10  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                      58.24 
 11  Seay, Thomas A                10 SA                          58.96 
 12  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    1:02.27 
 13  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                    1:03.74 
 14  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                    1:09.81 
 15  Driscoll, Luke T              10 NWGA-GA                        NT 
 16  Hasty, Garrett C               9 NWGA-GA                        NT 
 17  Hicks, Micah J                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
 18  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                         NT 
 19  Holmes, Jake C                10 BAY-SE                         NT 
 
Event 53  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Poole, Evie                    8 MSA-SE                      25.28 
  2  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      29.70 
  3  Hodges, Paizley J              7 RRST-SE                     32.36 
  4  Dauphinais, Madalyn N          8 OSC-SE                      33.30 
  5  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                      36.23 
  6  Koehler, Riley M               7 MSA-SE                      42.99 
  7  Thomas, Harper E               7 MYB-SE                         NT 
  8  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
  9  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                        NT 
 10  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                         NT 
 11  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                         NT 
 12  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT 
 13  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                         NT 
 14  Griffith, Sarah E              7 BAY-SE                         NT 
 15  Lydon, Lucy J                  6 BAY-SE                         NT 
 
Event 54  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Whetstone, Isaac P             8 MSA-SE                      21.24 
  2  Ross, Will W                   8 MSA-SE                      23.93 
  3  Grace, Karson D                8 MSA-SE                      26.98 
  4  Nguyen, Andrew H               7 MSA-SE                      27.77 
  5  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                     29.45 
  6  Gibson, Schaffer H             7 MSA-SE                      30.85 
  7  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                      31.92 
  8  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      33.61 
  9  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                      34.49 
 10  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      38.35 
 11  Ogrodowczyk, Cale C            8 BAY-SE                      40.58 
 12  Hoerl, Kyle P                  8 NWGA-GA                        NT 
 13  Chase, Jack D                  8 NWGA-GA                        NT 
 14  Lee, Joshua W                  7 NWGA-GA                        NT 
 15  Puckett, Lukas K               7 NWGA-GA                        NT 
 16  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT 
 17  Ross, Drew T                   7 MSA-SE                         NT 
 18  Falcone, Peter S               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 19  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT 
 20  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT 
 
Event 55  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                    1:19.74 
  2  McKinnon, Mary Jane           10 NWGA-GA                   1:21.03 
  3  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                    1:21.17 
  4  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:27.60 
  5  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                        1:27.61 
  6  Thomas, Ava G                 10 MYB-SE                    1:29.33 
  7  Levan, Rosa M                  9 MSA-SE                    1:30.71 
  8  Whetstone, Savannah J         10 MSA-SE                    1:35.86 
  9  Smith, Kamryn K               10 SA                        1:35.91 
 10  Bock, Jordan E                10 SA                        1:39.50 
 11  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:41.84 
 12  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                    1:42.35 
 13  An, Rachel                     9 MYB-SE                    1:45.86 
 14  Blankenship, Katie X          10 MSA-SE                    1:48.79 
 15  Koehler, Finn E                9 MSA-SE                    1:50.25 
 16  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                    1:54.48 
 17  McKenzie, Lexi E              10 OSC-SE                    1:55.66 
 18  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    1:56.65 
 19  Calhoun, Jenna K               9 OSC-SE                    1:57.22 
 20  Dillmon, Charlotte L           9 TRSC-GA                   2:03.57 
 21  Prieskorn, Ellie N            10 RRST-SE                        NT 
 22  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
 23  Tibbs, Lilly G                10 NWGA-GA                        NT 
 24  Segraves, Andrea M             9 SA                             NT 
 25  Daugherty, Kelly G            10 SA                             NT 
 26  Stettler, Braelyn R           10 SA                             NT 
 27  Cantrell, Lily G               9 TRSC-GA                        NT 
 28  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 
Event 56  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McComb, Cade M                10 MSA-SE                    1:18.77 
  2  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                    1:20.07 
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:22.78 
  4  Oliver, Race D                10 SA                        1:23.28 
  5  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    1:28.73 
  6  Porter, Vincent J             10 BAY-SE                    1:30.94 
  7  Shankleton, Braden M           9 MSA-SE                    1:38.17 
  8  Barnhart, Nikolas A           10 MSA-SE                    1:39.51 
  9  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:39.82 
 10  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                   1:40.01 
 11  Seay, Thomas A                10 SA                        1:41.62 
 12  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                    1:57.77 
 13  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    1:59.88 
 14  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    2:01.40 
 15  Driscoll, Luke T              10 NWGA-GA                        NT 
 16  Hicks, Micah J                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
 
Event 57  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                    1:49.54 
  2  Chan, Abby S                   7 MSA-SE                    1:49.98 
  3  Poole, Evie                    8 MSA-SE                    2:10.56 
  4  Hodges, Paizley J              7 RRST-SE                        NT 
  5  Thomas, Harper E               7 MYB-SE                         NT 
  6  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
  7  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                        NT 
  8  Mullinax, Lila K               8 NWGA-GA                        NT 
  9  Fitzsimmons, Anna-Marie M      7 SA                             NT 
 10  Daugherty, Allison H           8 SA                             NT 
 
Event 58  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Whetstone, Isaac P             8 MSA-SE                    1:32.64 
  2  Ross, Will W                   8 MSA-SE                    2:03.90 
  3  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                        NT 
  4  Hoerl, Kyle P                  8 NWGA-GA                        NT 
  5  Chase, Jack D                  8 NWGA-GA                        NT 
  6  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT 
  7  Nguyen, Andrew H               7 MSA-SE                         NT 
  8  Falcone, Peter S               8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 
Event 59  Girls 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Madison Swimming Association-SE  'A'                       2:32.63 
     1) Whetstone, Savannah J 10        2) Nguyen, Danielle M 9           
     3) Chan, Samantha S 9              4) Levan, Rosa M 9                
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:44.83 
  3  Madison Swimming Association-SE  'B'                       3:13.70 
     1) Poole, Evie 8                   2) Koehler, Finn E 9              
     3) Chan, Abby S 7                  4) Blankenship, Katie X 10        
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   3:31.30 
  5  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 4:01.48 
     1) Dauphinais, Madalyn N 8         2) McKenzie, Lexi E 10            
     3) Calhoun, Jenna K 9              4) Graham, Calleigh M 7           
  6  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Mullinax, Lila K 8              2) McKinnon, Mary Jane 10         
     3) Tibbs, Lilly G 10               4) Kelley, Addison 8              
  7  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Stettler, Braelyn R 10          2) Segraves, Andrea M 9           
     3) Bock, Jordan E 10               4) Smith, Kamryn K 10             
 
Event 60  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:33.16 
  2  Madison Swimming Association-SE  'A'                       2:55.00 
     1) Nguyen, Andrew H 7              2) McComb, Cade M 10              
     3) Shankleton, Braden M 9          4) Barnhart, Nikolas A 10         
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   3:51.39 
  4  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Hasty, Garrett C 9              2) Eickman, Nate P 10             
     3) Driscoll, Luke T 10             4) Dixon, Sam L 9                 
  5  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                      NT 
     1) Henry, Bryson A 7               2) Windberry, Jaden J 9           
     3) Powroznik, Kyle K 8             4) Lynch, Evan W 9                
 
Event 61  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                        NT 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                        NT 
 
Event 62  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Madison Swimming Association-SE  'A'                       1:27.37 
     1) Gibson, Schaffer H 7            2) Ross, Will W 8                 
     3) Whetstone, Isaac P 8            4) Grace, Karson D 8              
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:46.95 
  3  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Lee, Joshua W 7                 2) Chase, Jack D 8                
     3) Hoerl, Kyle P 8                 4) Puckett, Lukas K 7             
 
Event 63  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    1:53.72 
  2  McCann, Erin J                17 MSA-SE                    2:01.50 
  3  Morgavi, Sabrina O            15 MSA-SE                    2:03.13 
  4  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    2:03.53 
  5  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    2:05.07 
  6  Arnold, Rachel K              17 MYB-SE                    2:09.63 
  7  Sinclair, Angara R            16 BAY-SE                    2:15.67 
  8  Weaver, Grace G               15 RRST-SE                   2:18.66 
  9  Champion, Rachel A            17 MYB-SE                    2:25.74 
 10  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                   2:41.31 
 11  Vermillion, Lyndsey M         10 MYB-SE                    3:27.77 
 12  Yorton, Morgan J              15 MYB-SE                         NT 
 13  Goble, Elizabeth M            15 NWGA-GA                        NT 
 14  Flatt, Amanda                 17 SA                             NT 
 
Event 64  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:36.70 
  2  Best, Jack                    18 BAY-SE                    1:42.00 
  3  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    1:42.37 
  4  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:43.07 
  5  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    1:43.35 
  6  Green, Jason M                17 BAY-SE                    1:44.01 
  7  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    1:44.56 
  8  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    1:44.65 
  9  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                    1:44.69 
 10  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    1:46.77 
 11  Parker, Cal C                 17 NWGA-GA                   1:49.73 
 12  Trombley, William N           16 BAY-SE                    1:51.07 
 13  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                    1:52.51 
 14  Mumber, Samson L              15 TRSC-GA                   1:54.11 
 15  Clark, Spence S               17 MYB-SE                    1:55.46 
 16  Carroll, John D               15 NWGA-GA                   1:57.13 
 17  Kalajdzic, David              15 BAY-SE                    1:57.16 
 18  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    1:58.01 
 19  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   1:58.19 
 20  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    1:58.95 
 21  Oliver, Blaize T              15 SA                        1:59.90 
 22  Reissner, Daniel J            18 RRST-SE                   2:11.65 
 23  Black, Connor G               15 MSA-SE                    2:11.74 
 24  Battle, Jacob R               15 SA                        2:12.69 
 25  Hoerl, Ethan M                15 NWGA-GA                   2:13.26 
 26  McClary, Matthew R            15 RRST-SE                   2:35.70 
 27  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                        NT 
 28  Hamilton, Taylor S            15 MYB-SE                         NT 
 29  Whatley, Billy W              17 MYB-SE                         NT 
 
Event 65  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pollard, Katie N              14 MSA-SE                    2:02.08 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:02.32 
  3  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   2:03.68 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:04.66 
  5  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:07.67 
  6  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    2:11.28 
  7  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            2:11.53 
  8  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:12.28 
  9  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:12.91 
 10  Weinhart, Caroline E          14 SA                        2:13.14 
 11  Belcher, Breanna N            13 Aqua Tigers-SE            2:16.31 
 12  McCarty, Eboni F              13 MSA-SE                    2:21.39 
 13  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                   2:25.73 
 14  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    2:30.55 
 15  Vermillion, Lauren N          13 MYB-SE                    2:33.32 
 16  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    2:51.19 
 17  Smith, Kira N                 13 SA                             NT 
 18  Matthews, Olivia C            14 SA                             NT 
 19  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                         NT 
 
Event 66  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:52.12 
  2  Brando, Nick L                14 BAY-SE                    1:56.82 
  3  Ward, Jackson P               14 SA                        2:02.52 
  4  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:03.46 
  5  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:04.50 
  6  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:07.56 
  7  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:10.52 
  8  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    2:12.48 
  9  An, Justin                    13 MYB-SE                    2:13.86 
 10  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    2:17.11 
 11  Miller, Zachary D             14 BAY-SE                    2:19.20 
 12  Grailer, Travis J             14 SA                        2:24.13 
 13  Grady, Blake T                13 OSC-SE                    2:26.85 
 14  Samelo, Eric S                13 MYB-SE                    2:35.63 
 15  Wade, Joshua D                14 RRST-SE                        NT 
 16  McBee, Cole R                 13 RRST-SE                        NT 
 17  Tiller, Jaden B               14 SA                             NT 
 18  Close, Gavin W                13 BAY-SE                         NT 
 
Event 67  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scourlas, Peyton J            12 SA                        2:12.06 
  2  Grace, Siri I                 12 MSA-SE                    2:12.95 
  3  Tiller, Jamison G             11 SA                        2:18.72 
  4  Grace, Sabrina I              11 MSA-SE                    2:18.75 
  5  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    2:23.26 
  6  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                    2:25.42 
  7  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    2:26.42 
  8  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                    2:27.36 
  9  Thompson, Charlotte B         11 SA                        2:30.24 
 10  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    2:30.67 
 11  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    2:32.49 
 12  Smith, Anna L                 12 SA                        2:34.26 
 13  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    2:35.92 
 14  Thurman, Jaxon K              11 UNA-SE                    2:38.23 
 15  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    2:43.14 
 16  Inthavong, Alina U            11 SA                        2:44.75 
 17  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                        2:45.25 
 18  Hooper, Raina I               12 TRSC-GA                   2:52.07 
 19  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    2:52.62 
 20  Oliver, Raine E               12 SA                        2:56.22 
 21  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    3:00.64 
 22  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    3:02.87 
 23  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                    3:03.67 
 24  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                    3:14.88 
 25  Cabral, Megan V               11 MYB-SE                    3:36.17 
 26  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 27  Battle, Amelia T              12 SA                             NT 
 
Event 68  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    2:16.24 
  2  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    2:18.29 
  3  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                   2:19.85 
  4  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    2:20.90 
  5  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                   2:21.92 
  6  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    2:25.84 
  7  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    2:30.11 
  8  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   2:34.88 
  9  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                    2:36.26 
 10  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   2:37.49 
 11  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   2:52.56 
 12  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    2:59.31 
 13  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    3:13.33 
 14  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 15  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 16  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                        NT 
 17  Silvers, Jaxon R              11 NWGA-GA                        NT 
 
Event 69  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                    1:01.57 
  2  Morgavi, Sabrina O            15 MSA-SE                    1:03.46 
  3  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    1:06.03 
  4  Arnold, Rachel K              17 MYB-SE                    1:07.28 
  5  Shirley, Sarah A              13 MSA-SE                    1:11.36 
  6  Sinclair, Angara R            16 BAY-SE                    1:12.34 
  7  Elrod, Haley W                15 SA                        1:15.48 
  8  Weaver, Grace G               15 RRST-SE                   1:16.54 
  9  Vermillion, Lyndsey M         10 MYB-SE                    2:08.09 
 10  Yorton, Morgan J              15 MYB-SE                         NT 
 11  Goble, Elizabeth M            15 NWGA-GA                        NT 
 
Event 70  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                      50.07 
  2  Green, Jason M                17 BAY-SE                      52.68 
  3  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                      52.75 
  4  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                      54.39 
  5  Best, Jack                    18 BAY-SE                      54.77 
  6  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                      54.88 
  7  Trombley, William N           16 BAY-SE                      54.92 
  8  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      56.11 
  9  Carroll, John D               15 NWGA-GA                     56.69 
 10  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                      57.95 
 11  Mumber, Samson L              15 TRSC-GA                     58.52 
 12  Oliver, Blaize T              15 SA                          58.60 
 13  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                      58.91 
 14  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                      59.38 
 15  Clark, Spence S               17 MYB-SE                    1:00.04 
 16  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   1:03.31 
 17  Paugh, Logan                  15 SA                        1:04.10 
 18  Kalajdzic, David              15 BAY-SE                    1:04.39 
 19  Kennedy, Logan R              15 SA                        1:06.41 
 20  Hoerl, Ethan M                15 NWGA-GA                   1:08.41 
 21  McClary, Matthew R            15 RRST-SE                        NT 
 22  Wade, Jacob D                 16 RRST-SE                        NT 
 23  Hunter, Mason H               16 TRSC-GA                        NT 
 
Event 71  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:00.18 
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    1:00.72 
  3  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    1:01.82 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    1:01.83 
  5  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   1:01.95 
  6  Pollard, Katie N              14 MSA-SE                    1:03.40 
  7  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    1:04.11 
  8  Weinhart, Caroline E          14 SA                        1:06.93 
  9  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    1:07.04 
 10  Adams, Cabri L                13 MSA-SE                    1:07.13 
 11  Khan, Caroline G              14 SA                        1:09.75 
 12  Belcher, Breanna N            13 Aqua Tigers-SE            1:12.02 
 13  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    1:13.12 
 14  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            1:14.63 
 15  Allen, Maddie P               13 OSC-SE                    1:22.77 
 16  McCarty, Eboni F              13 MSA-SE                    1:24.00 
 17  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                   1:27.52 
 18  Matthews, Olivia C            14 SA                             NT 
 
Event 72  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ward, Jackson P               14 SA                          59.41 
  2  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:02.20 
  3  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    1:03.27 
  4  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    1:10.11 
  5  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                    1:12.05 
  6  Miller, Zachary D             14 BAY-SE                    1:18.41 
  7  Bishop, Eric W                13 MSA-SE                    1:20.81 
  8  Lin, Joshua H                 13 MSA-SE                    1:20.85 
  9  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:23.56 
 10  Wade, Joshua D                14 RRST-SE                        NT 
 11  Grady, Blake T                13 OSC-SE                         NT 
 12  Mooneyham, Dalton L           14 MSA-SE                         NT 
 
Event 73  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tiller, Jamison G             11 SA                          29.02 
  2  Grace, Sabrina I              11 MSA-SE                      30.15 
  3  Thompson, Charlotte B         11 SA                          30.79 
  4  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                     31.58 
  5  Grace, Siri I                 12 MSA-SE                      31.93 
  6  Scourlas, Peyton J            12 SA                          32.66 
  7  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                      32.69 
  8  Smith, Anna L                 12 SA                          33.76 
  9  Inthavong, Alina U            11 SA                          34.18 
 10  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                          34.75 
 11  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      36.12 
 12  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      36.86 
 13  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      37.30 
 14  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      39.44 
 15  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      39.72 
 16  Thurman, Jaxon K              11 UNA-SE                      40.51 
 17  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      40.94 
 18  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      41.24 
 19  Stettler, Emily J             12 SA                          42.29 
 20  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                      42.78 
 21  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      44.99 
 22  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      45.13 
 23  Battle, Amelia T              12 SA                          45.17 
 24  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      46.55 
 25  Oliver, Raine E               12 SA                          48.26 
 26  Oakley, Madeline P            11 SA                          48.61 
 27  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                      49.40 
 28  Hooper, Raina I               12 TRSC-GA                     50.07 
 29  Jordan, Sarah K               11 SA                             NT 
 30  Allen, McKlaine A             12 OSC-SE                         NT 
 31  Anglin, Sydney E              12 Aqua Tigers-SE                 NT 
 32  Thornbury, Allie M            11 BAY-SE                         NT 
 
Event 74  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      30.34 
  2  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      30.44 
  3  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                     31.65 
  4  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      32.36 
  5  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                     32.58 
  6  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                     33.91 
  7  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                      37.55 
  8  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      38.16 
  9  Kennedy, Ryan C               12 SA                          40.41 
 10  Johnson, Nathan M             11 MSA-SE                      42.28 
 11  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                     42.80 
 12  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     43.43 
 13  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      46.77 
 14  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      48.21 
 15  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      48.24 
 16  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 17  Beamer, James P               12 NWGA-GA                        NT 
 18  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                        NT 
 19  Silvers, Jaxon R              11 NWGA-GA                        NT 
 
Event 75  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:29.33 
  2  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                   2:53.38 
  3  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                        3:23.36 
 
Event 76  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    2:09.58 
  2  Green, Jason M                17 BAY-SE                    2:10.03 
  3  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    2:14.94 
  4  Parker, Cal C                 17 NWGA-GA                   2:16.23 
  5  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:28.13 
  6  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:31.82 
  7  Kalajdzic, David              15 BAY-SE                    2:32.17 
  8  Paugh, Logan                  15 SA                        2:44.10 
  9  Black, Connor G               15 MSA-SE                    2:58.41 
 10  Hamilton, Taylor S            15 MYB-SE                    3:05.30 
 
Event 77  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                    2:33.37 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                    2:38.76 
  3  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:39.89 
  4  Belcher, Breanna N            13 Aqua Tigers-SE            2:43.71 
  5  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:44.00 
  6  Shirley, Sarah A              13 MSA-SE                    2:44.91 
  7  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    2:54.68 
  8  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                    3:11.25 
  9  Vermillion, Lauren N          13 MYB-SE                         NT 
 10  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                         NT 
 
Event 78  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:42.02 
  2  An, Justin                    13 MYB-SE                    3:02.98 
  3  Samelo, Eric S                13 MYB-SE                    3:21.25 
  4  McBee, Cole R                 13 RRST-SE                        NT 
  5  Grady, Blake T                13 OSC-SE                         NT 
  6  Lin, Joshua H                 13 MSA-SE                         NT 
  7  Mooneyham, Dalton L           14 MSA-SE                         NT 
 
Event 79  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                    1:15.86 
  2  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:20.24 
  3  Grace, Sabrina I              11 MSA-SE                    1:22.20 
  4  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                   1:25.45 
  5  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:27.39 
  6  Inthavong, Alina U            11 SA                        1:27.72 
  7  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:30.04 
  8  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:30.37 
  9  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                    1:34.10 
 10  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:34.69 
 11  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:36.19 
 12  Smith, Anna L                 12 SA                        1:39.10 
 13  Battle, Amelia T              12 SA                        1:39.46 
 14  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:40.08 
 15  Thurman, Jaxon K              11 UNA-SE                    1:40.30 
 16  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:42.44 
 17  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:42.77 
 18  Hooper, Raina I               12 TRSC-GA                   1:45.68 
 19  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                    1:45.77 
 20  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                    2:05.00 
 21  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                    2:05.54 
 22  Cabral, Megan V               11 MYB-SE                    2:14.69 
 23  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                        NT 
 24  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 25  Tiller, Jamison G             11 SA                             NT 
 26  Thornbury, Allie M            11 BAY-SE                         NT 
 27  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                         NT 
 
Event 80  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:18.50 
  2  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:21.65 
  3  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:24.97 
  4  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                   1:28.81 
  5  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:29.01 
  6  Beamer, James P               12 NWGA-GA                   1:33.30 
  7  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:35.17 
  8  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                   1:35.92 
  9  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   1:36.67 
 10  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:38.39 
 11  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                   1:40.20 
 12  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:45.97 
 13  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                    1:46.85 
 14  Ermerins, Jonathon D          11 SA                        1:48.28 
 15  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:51.74 
 16  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:55.54 
 17  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 18  Bridger, Owen J               12 SA                             NT 
 19  Franklin, Joshua A            11 SA                             NT 
 
Event 81  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McCann, Erin J                17 MSA-SE                      25.10 
  2  Morgavi, Sabrina O            15 MSA-SE                      25.51 
  3  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                      26.27 
  4  Dailey, Taryn L               15 BAY-SE                      27.16 
  5  Arnold, Rachel K              17 MYB-SE                      27.35 
  6  Sinclair, Angara R            16 BAY-SE                      27.80 
  7  Champion, Rachel A            17 MYB-SE                      29.45 
  8  Weaver, Grace G               15 RRST-SE                     29.60 
  9  Elrod, Haley W                15 SA                          31.26 
 10  Vermillion, Lyndsey M         10 MYB-SE                      38.94 
 11  Yorton, Morgan J              15 MYB-SE                         NT 
 12  Reid, Abigale G               15 NWGA-GA                        NT 
 13  Goble, Elizabeth M            15 NWGA-GA                        NT 
 14  Flatt, Amanda                 17 SA                             NT 
 
Event 82  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                      21.42 
  2  Best, Jack                    18 BAY-SE                      21.92 
  3  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                      22.08 
  4  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                      22.10 
  5  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                      22.36 
  6  Green, Jason M                17 BAY-SE                      22.64 
  7  Prada, Luis                   17 BAY-SE                      22.73 
  8  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                      22.98 
  9  Parker, Cal C                 17 NWGA-GA                     23.39 
 10  Mumber, Samson L              15 TRSC-GA                     23.44 
 11  Trombley, William N           16 BAY-SE                      23.52 
 12  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                     23.54 
 13  Hunter, Mason H               16 TRSC-GA                     23.73 
 14  Varnell, Chapman D            15 BAY-SE                      23.74 
 15  Clark, Spence S               17 MYB-SE                      23.95 
 16  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                      24.00 
 17  Oliver, Blaize T              15 SA                          24.59 
 18  Kalajdzic, David              15 BAY-SE                      24.59 
 19  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                      24.69 
 20  Tippett, Will W               15 BAY-SE                      24.94 
 21  Reissner, Daniel J            18 RRST-SE                     25.79 
 22  Kennedy, Logan R              15 SA                          25.93 
 23  Paugh, Logan                  15 SA                          26.24 
 24  Battle, Jacob R               15 SA                          26.89 
 25  Wade, Jacob D                 16 RRST-SE                     27.28 
 26  Hoerl, Ethan M                15 NWGA-GA                     27.60 
 27  Black, Connor G               15 MSA-SE                      27.69 
 28  McClary, Matthew R            15 RRST-SE                     28.03 
 29  Carroll, John D               15 NWGA-GA                     29.34 
 30  Hamilton, Taylor S            15 MYB-SE                      29.40 
 31  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                        NT 
 32  Whatley, Billy W              17 MYB-SE                         NT 
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pollard, Katie N              14 MSA-SE                      24.50 
  2  Gordon, Jewel A               14 BAY-SE                      24.96 
  3  McCarty, Eboni F              13 MSA-SE                      25.60 
  4  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                     25.62 
  5  Porter, Cecilia M             14 BAY-SE                      25.64 
  6  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                      25.81 
  7  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                      25.93 
  8  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE              26.26 
  9  Shirley, Sarah A              13 MSA-SE                      26.55 
 10  Belcher, Breanna N            13 Aqua Tigers-SE              26.88 
 11  Adams, Cabri L                13 MSA-SE                      27.01 
 12  Khan, Caroline G              14 SA                          27.38 
 13  Weinhart, Caroline E          14 SA                          27.92 
 14  Allen, Maddie P               13 OSC-SE                      27.96 
 15  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                      28.25 
 16  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                      28.87 
 17  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                      29.06 
 18  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                     30.38 
 19  Matthews, Olivia C            14 SA                          30.57 
 20  Vermillion, Lauren N          13 MYB-SE                      32.47 
 21  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                      33.54 
 22  Smith, Kira N                 13 SA                          35.64 
 23  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                         NT 
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      24.12 
  2  Brando, Nick L                14 BAY-SE                      24.64 
  3  Ward, Jackson P               14 SA                          25.41 
  4  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                      25.98 
  5  Grailer, Travis J             14 SA                          26.20 
  6  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                      26.68 
  7  Post, Chase W                 13 BAY-SE                      26.89 
  8  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                      27.07 
  9  Bishop, Eric W                13 MSA-SE                      27.14 
 10  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                      27.24 
 11  An, Justin                    13 MYB-SE                      27.85 
 12  Miller, Zachary D             14 BAY-SE                      28.81 
 13  Snyder, Daniel P              13 BAY-SE                      28.83 
 14  Tiller, Jaden B               14 SA                          29.75 
 15  Lin, Joshua H                 13 MSA-SE                      30.24 
 16  Grady, Blake T                13 OSC-SE                      30.45 
 17  McBee, Cole R                 13 RRST-SE                     31.03 
 18  Samelo, Eric S                13 MYB-SE                      31.45 
 19  Wade, Joshua D                14 RRST-SE                     33.36 
 20  Westgate, Andrew A            14 RRST-SE                        NT 
 21  Mooneyham, Dalton L           14 MSA-SE                         NT 
 22  Close, Gavin W                13 BAY-SE                         NT 
 
Event 85  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                      27.64 
  2  Grace, Siri I                 12 MSA-SE                      28.06 
  3  Scourlas, Peyton J            12 SA                          28.14 
  4  Grace, Sabrina I              11 MSA-SE                      28.28 
  5  Thompson, Charlotte B         11 SA                          28.73 
  6  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                      28.83 
  7  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                      29.23 
  8  Smith, Anna L                 12 SA                          29.84 
  9  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      29.91 
 10  Inthavong, Alina U            11 SA                          31.20 
 11  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      31.43 
 12  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                          31.80 
 13  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                      31.93 
 14  Reid, Phoebe G                12 NWGA-GA                     32.06 
 15  Oliver, Raine E               12 SA                          32.47 
 16  Thurman, Jaxon K              11 UNA-SE                      32.50 
 17  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      32.50 
 18  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      33.53 
 19  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                      34.36 
 20  Battle, Amelia T              12 SA                          35.14 
 21  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                      35.61 
 22  Miller, Bella N               11 BAY-SE                      35.64 
 23  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                      35.74 
 24  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                      35.97 
 25  Hooper, Raina I               12 TRSC-GA                     36.46 
 26  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      36.51 
 27  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                      37.78 
 28  Allen, McKlaine A             12 OSC-SE                      38.69 
 29  Oakley, Madeline P            11 SA                          43.31 
 30  Collier, Abby M               12 RRST-SE                     43.94 
 31  Cabral, Megan V               11 MYB-SE                      45.15 
 32  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                        NT 
 33  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 34  Jordan, Sarah K               11 SA                             NT 
 35  Anglin, Sydney E              12 Aqua Tigers-SE                 NT 
 36  Thornbury, Allie M            11 BAY-SE                         NT 
 
Event 86  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                      28.51 
  2  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                     28.77 
  3  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                     29.53 
  4  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                      29.68 
  5  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      30.65 
  6  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      31.02 
  7  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      31.39 
  8  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                      31.66 
  9  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     33.15 
 10  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                     33.18 
 11  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                     33.78 
 12  Kennedy, Ryan C               12 SA                          34.13 
 13  Johnson, Nathan M             11 MSA-SE                      34.47 
 14  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      35.10 
 15  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      36.50 
 16  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                     37.95 
 17  Franklin, Joshua A            11 SA                          38.97 
 18  Ermerins, Jonathon D          11 SA                          39.20 
 19  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      40.07 
 20  Beamer, James P               12 NWGA-GA                     40.56 
 21  Bridger, Owen J               12 SA                          41.35 
 22  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                    1:13.20 
 23  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 24  Silvers, Jaxon R              11 NWGA-GA                        NT 
 25  Lynch, Zach D                 11 OSC-SE                         NT 
 26  Austin, Caleb C               11 BAY-SE                         NT 
 
Event 87  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:12.60 
  2  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    2:18.06 
  3  Morgavi, Sabrina O            15 MSA-SE                    2:20.68 
  4  Arnold, Rachel K              17 MYB-SE                    2:29.87 
  5  Sinclair, Angara R            16 BAY-SE                    2:32.22 
  6  Champion, Rachel A            17 MYB-SE                    2:37.06 
  7  Yorton, Morgan J              15 MYB-SE                         NT 
  8  Khan, Caroline G              14 SA                             NT 
  9  Flatt, Amanda                 17 SA                             NT 
 
Event 88  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    1:48.87 
  2  Best, Jack                    18 BAY-SE                    1:50.74 
  3  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:51.11 
  4  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    1:51.58 
  5  Prada, Luis                   17 BAY-SE                    1:53.70 
  6  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:59.53 
  7  Mumber, Samson L              15 TRSC-GA                   2:01.45 
  8  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    2:05.66 
  9  Trombley, William N           16 BAY-SE                    2:07.54 
 10  Carroll, John D               15 NWGA-GA                   2:15.00 
 11  Clark, Spence S               17 MYB-SE                    2:20.86 
 12  Battle, Jacob R               15 SA                        2:30.23 
 13  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:30.92 
 14  Kennedy, Logan R              15 SA                        2:35.40 
 15  Hoerl, Ethan M                15 NWGA-GA                   2:38.14 
 16  Wade, Jacob D                 16 RRST-SE                   2:45.28 
 17  Hamilton, Taylor S            15 MYB-SE                         NT 
 18  Whatley, Billy W              17 MYB-SE                         NT 
 19  Boyer, Matthew H              17 BAY-SE                         NT 
 
Event 89  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:13.07 
  2  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:14.81 
  3  Adams, Cabri L                13 MSA-SE                    2:21.19 
  4  Wilson, Avery G               14 BAY-SE                    2:25.82 
  5  Rackel, Audrey K              14 BAY-SE                    2:29.28 
  6  Workman, Allie G              14 NWGA-GA                   2:32.70 
  7  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            2:35.44 
  8  Bohannon, Lydia R             13 BAY-SE                    2:41.77 
  9  Funes, Vivianne A             14 NWGA-GA                   3:14.42 
 10  Vermillion, Lauren N          13 MYB-SE                         NT 
 11  Smith, Kira N                 13 SA                             NT 
 12  Matthews, Olivia C            14 SA                             NT 
 13  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                         NT 
 14  McCarty, Eboni F              13 MSA-SE                         NT 
 15  Wills, Amelia R               13 BAY-SE                         NT 
 
Event 90  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:58.92 
  2  Brando, Nick L                14 BAY-SE                    2:00.53 
  3  Ward, Jackson P               14 SA                        2:07.88 
  4  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:12.01 
  5  Lydon, Trey M                 14 BAY-SE                    2:24.95 
  6  Grailer, Travis J             14 SA                        2:26.66 
  7  Post, Chase W                 13 BAY-SE                    2:27.87 
  8  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    2:35.55 
  9  Samelo, Eric S                13 MYB-SE                    2:55.63 
 10  Wade, Joshua D                14 RRST-SE                   3:31.92 
 11  An, Justin                    13 MYB-SE                         NT 
 12  Tiller, Jaden B               14 SA                             NT 
 13  Bishop, Eric W                13 MSA-SE                         NT 
 14  Miller, Zachary D             14 BAY-SE                         NT 
 
Event 91  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tiller, Jamison G             11 SA                        1:07.84 
  2  Thompson, Charlotte B         11 SA                        1:08.64 
  3  Nguyen, Jessica M             12 MSA-SE                    1:11.07 
  4  Scourlas, Peyton J            12 SA                        1:11.72 
  5  Inthavong, Alina U            11 SA                        1:13.07 
  6  Foshee, Sarah Stephen S       12 MYB-SE                    1:14.78 
  7  Grace, Siri I                 12 MSA-SE                    1:15.10 
  8  Weathers, Madelyn J           11 OSC-SE                    1:16.73 
  9  Hudson, Margaret Anne F       12 BAY-SE                    1:17.24 
 10  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:18.63 
 11  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:20.13 
 12  Thurman, Jaxon K              11 UNA-SE                    1:20.53 
 13  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:22.60 
 14  Farner, Kenz B                11 OSC-SE                    1:27.67 
 15  Skiles, Reese D               11 BAY-SE                    1:28.43 
 16  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:29.30 
 17  Battle, Amelia T              12 SA                        1:30.58 
 18  Hooper, Raina I               12 TRSC-GA                   1:32.37 
 19  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:33.93 
 20  Oliver, Raine E               12 SA                        1:35.60 
 21  Desautels, Fionah C           11 MYB-SE                    1:39.96 
 22  Gonzalez, Olivia or O L       11 BAY-SE                    1:40.09 
 23  Yancey, Lilly H               11 MYB-SE                    1:41.62 
 24  Miller, Bella N               11 BAY-SE                    1:42.03 
 25  Cabral, Megan V               11 MYB-SE                    1:49.41 
 26  Collier, Abby M               12 RRST-SE                        NT 
 27  Kamisako, Miku                12 MYB-SE                         NT 
 28  Stettler, Emily J             12 SA                             NT 
 29  Fitzsimmons, Sarah M          11 SA                             NT 
 30  Thornbury, Allie M            11 BAY-SE                         NT 
 31  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                         NT 
 
Event 92  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Jack W                 12 BAY-SE                    1:10.62 
  2  Von Canon, George Y           12 BAY-SE                    1:11.23 
  3  Medley, Nathan P              11 TRSC-GA                   1:15.25 
  4  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:17.91 
  5  Eickman, Will R               12 NWGA-GA                   1:20.79 
  6  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:24.39 
  7  Kennedy, Ryan C               12 SA                        1:25.20 
  8  Hood, Ryan D                  12 NWGA-GA                   1:27.89 
  9  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:28.24 
 10  Hood, Reece P                 12 NWGA-GA                   1:29.66 
 11  Gipson, Garet L               11 UNA-SE                    1:30.73 
 12  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:32.03 
 13  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:37.39 
 14  Beamer, James P               12 NWGA-GA                   1:38.58 
 15  Ermerins, Jonathon D          11 SA                        1:39.76 
 16  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:41.31 
 17  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:46.75 
 18  Lee, David                    12 MYB-SE                         NT 
 19  Wood, Colin J                 11 NWGA-GA                        NT 
 
Event 93  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Madison Swimming Association-SE  'A'                       1:46.95 
     1) Morgavi, Sabrina O 15           2) Grace, Siri I 12               
     3) Grace, Sabrina I 11             4) McCann, Erin J 17              
  2  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 1:58.45 
     1) Weathers, Madelyn J 11          2) Suchy, Autumn R 13             
     3) Allen, Maddie P 13              4)                                
  3  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Workman, Allie G 14             2) Reid, Phoebe G 12              
     3) Funes, Vivianne A 14            4) Reid, Abigale G 15             
  4  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Khan, Caroline G 14             2) Elrod, Haley W 15              
     3) Smith, Kira N 13                4) Weinhart, Caroline E 14        
  5  Baylor Swim Club-SE  'A'                                        NT 
 
Event 94  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:26.59 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:29.83 
  3  Three Rivers Swim Club-GA  'A'                             1:40.50 
     1) Hunter, Mason H 16              2) Mumber, Samson L 15            
     3) Medley, Nathan P 11             4) Williams, AJ A 15              
  4  Riverdale Rapids Swim Team-SE  'A'                         1:48.81 
     1) Wade, Jacob D 16                2) Hall, Jackson F 16             
     3) McClary, Matthew R 15           4) Reissner, Daniel J 18          
  5  Madison Swimming Association-SE  'A'                       2:01.54 
     1) Black, Connor G 15              2) Lin, Joshua H 13               
     3) Johnson, Nathan M 11            4) Mooneyham, Dalton L 14         
  6  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Battle, Jacob R 15              2) Kennedy, Logan R 15            
     3) Paugh, Logan 15                 4) Oliver, Blaize T 15            
 
Event 95  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:42.34 
  2  Madison Swimming Association-SE  'A'                       1:43.66 
     1) McCarty, Eboni F 13             2) Shirley, Sarah A 13            
     3) Adams, Cabri L 13               4) Pollard, Katie N 14            
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:49.83 
 
Event 96  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:41.42 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:50.01 
  3  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Ward, Jackson P 14              2) Tiller, Jaden B 14             
     3) Gracia, Eric 14                 4) Grailer, Travis J 14           
 
Event 97  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:07.37 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:22.25 
  3  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Scourlas, Peyton J 12           2) Thompson, Charlotte B 11       
     3) Smith, Anna L 12                4) Tiller, Jamison G 11           
  4  SwimAtlanta  'B'                                                NT 
     1) Oliver, Raine E 12              2) Stettler, Emily J 12           
     3) Jordan, Sarah K 11              4) Oakley, Madeline P 11          
 
Event 98  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:59.86 
  2  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                         2:14.44 
     1) Eickman, Will R 12              2) Hood, Ryan D 12                
     3) Hood, Reece P 12                4) Wood, Colin J 11               
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:56.19 
  4  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Kennedy, Ryan C 12              2) Bridger, Owen J 12             
     3) Franklin, Joshua A 11           4) Ermerins, Jonathon D 11        
 
Event 99  Mixed 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P              M16 BAY-SE                    3:57.88 
  2  Lochmaier, Peter G           M17 BAY-SE                    4:00.51 
  3  Weekes, Luis                 M16 BAY-SE                    4:10.75 
  4  Althoff, Zach T              M17 BAY-SE                    4:12.53 
  5  Kirby, Jack S                M16 BAY-SE                    4:12.70 
  6  Schlenz, Bryson A            M17 BAY-SE                    4:21.70 
  7  Smith, Addison E             W15 BAY-SE                    4:28.27 
  8  Hollowell, John M            M14 BAY-SE                    4:28.83 
  9  Best, Jack                   M18 BAY-SE                    4:30.25 
 10  Brando, Nick L               M14 BAY-SE                    4:34.91 
 11  Trombley, William N          M16 BAY-SE                    4:36.17 
 12  Varnell, Chapman D           M15 BAY-SE                    4:37.18 
 13  Unhuryan, Daniel E           M15 BAY-SE                    4:46.73 
 14  Pollard, Katie N             W14 MSA-SE                    4:46.93 
 15  Kalajdzic, David             M15 BAY-SE                    4:48.06 
 16  Althoff, Noah D              M14 BAY-SE                    4:51.21 
 17  Tippett, Will W              M15 BAY-SE                    4:51.48 
 18  Williams, AJ A               M15 TRSC-GA                   4:51.70 
 19  Hunter, Mason H              M16 TRSC-GA                   4:53.20 
 20  Gordon, Jewel A              W14 BAY-SE                    4:55.45 
 21  Dailey, Taryn L              W15 BAY-SE                    4:55.57 
 22  Clark, Spence S              M17 MYB-SE                    4:56.12 
 23  Wilson, Avery G              W14 BAY-SE                    4:57.63 
 24  Woods, Dallas L              W14 BAY-SE                    4:58.36 
 25  Waldrep, Ellie G             W14 BAY-SE                    5:01.41 
 26  Lydon, Trey M                M14 BAY-SE                    5:02.06 
 27  Ringler, Genna L             W15 BAY-SE                    5:02.79 
 28  Sims, Aidan R                M14 BAY-SE                    5:08.60 
 29  Oliver, Blaize T             M15 SA                        5:14.49 
 30  Rackel, Audrey K             W14 BAY-SE                    5:18.49 
 31  Post, Chase W                M13 BAY-SE                    5:19.46 
 32  Bohannon, Lydia R            W13 BAY-SE                    5:33.48 
 33  Wade, Jacob D                M16 RRST-SE                        NT 
 34  Wade, Joshua D               M14 RRST-SE                        NT 
 35  Battle, Jacob R              M15 SA                             NT 
 36  Flatt, Amanda                W17 SA                             NT 
 37  Porter, Cecilia M            W14 BAY-SE                         NT 
 38  Han, Charlie P               M12 BAY-SE                         NT 
 39  Snyder, Daniel P             M13 BAY-SE                         NT 
 
Event 101  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    2:49.61 
  2  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                        2:52.98 
  3  An, Rachel                     9 MYB-SE                    3:24.36 
  4  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
  5  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                         NT 
  6  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                         NT 
  7  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                         NT 
 
Event 102  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    2:36.53 
  2  McComb, Cade M                10 MSA-SE                    2:38.20 
  3  Oliver, Race D                10 SA                        2:54.16 
  4  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                    2:56.09 
  5  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    3:03.87 
  6  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    3:27.51 
  7  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                        NT 
  8  Dixon, Sam L                   9 NWGA-GA                        NT 
  9  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                         NT 
 
Event 103  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                    1:41.51 
  2  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                   1:46.90 
  3  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
  4  Mullinax, Lila K               8 NWGA-GA                        NT 
  5  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                         NT 
 
Event 104  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                    1:51.44 
  2  Hood, Ryder D                  8 NWGA-GA                   1:54.05 
  3  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                    1:55.62 
  4  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   2:08.76 
  5  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT 
 
Event 105  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                      33.14 
  2  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      38.62 
  3  Bock, Jordan E                10 SA                          39.33 
  4  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                          39.55 
  5  McKinnon, Mary Jane           10 NWGA-GA                     39.58 
  6  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                      42.22 
  7  Whetstone, Savannah J         10 MSA-SE                      42.51 
  8  Smith, Kamryn K               10 SA                          48.49 
  9  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                      49.67 
 10  An, Rachel                     9 MYB-SE                      50.68 
 11  Blankenship, Katie X          10 MSA-SE                      52.56 
 12  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                    1:04.92 
 13  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                    1:08.07 
 14  Segraves, Andrea M             9 SA                             NT 
 15  Dillmon, Charlotte L           9 TRSC-GA                        NT 
 16  Starr, Macie A                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
 17  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 18  Margio, Addie R               10 BAY-SE                         NT 
 19  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                         NT 
 
Event 106  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                      34.55 
  2  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                      40.48 
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      41.88 
  4  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                      47.10 
  5  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                     53.00 
  6  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    1:02.28 
  7  Cox, John H                   10 NWGA-GA                        NT 
  8  Dixon, Sam L                   9 NWGA-GA                        NT 
  9  Hasty, Garrett C               9 NWGA-GA                        NT 
 10  McComb, Cade M                10 MSA-SE                         NT 
 11  Hicks, Micah J                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
 
Event 107  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      16.85 
  2  Chan, Abby S                   7 MSA-SE                      19.47 
  3  Poole, Evie                    8 MSA-SE                      21.82 
  4  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      25.36 
  5  Hodges, Paizley J              7 RRST-SE                     28.67 
  6  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                     31.66 
  7  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                      34.01 
  8  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                      38.40 
  9  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
 10  Mullinax, Lila K               8 NWGA-GA                        NT 
 11  Fitzsimmons, Anna-Marie M      7 SA                             NT 
 12  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                         NT 
 13  Graham, Alexandria P           5 OSC-SE                         NT 
 14  Lydon, Lucy J                  6 BAY-SE                         NT 
 
Event 108  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Whetstone, Isaac P             8 MSA-SE                      19.73 
  2  Grace, Karson D                8 MSA-SE                      22.95 
  3  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      23.79 
  4  Ross, Will W                   8 MSA-SE                      26.24 
  5  Nguyen, Andrew H               7 MSA-SE                      26.94 
  6  Hood, Ryder D                  8 NWGA-GA                     28.04 
  7  Gibson, Schaffer H             7 MSA-SE                      28.28 
  8  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                      29.82 
  9  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                      32.99 
 10  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                     44.89 
 11  Hoerl, Kyle P                  8 NWGA-GA                        NT 
 12  Chase, Jack D                  8 NWGA-GA                        NT 
 13  Stettler, Grady L              7 SA                             NT 
 
Event 109  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                    1:35.90 
  2  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:37.83 
  3  McKinnon, Mary Jane           10 NWGA-GA                   1:38.57 
  4  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                        1:45.11 
  5  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    1:57.72 
  6  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                    1:58.17 
  7  Blankenship, Katie X          10 MSA-SE                    2:11.60 
  8  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                    2:22.58 
  9  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    3:00.65 
 10  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
 11  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 12  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                         NT 
 
Event 110  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McComb, Cade M                10 MSA-SE                    1:29.31 
  2  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    1:36.79 
  3  Oliver, Race D                10 SA                        1:40.37 
  4  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                    1:58.06 
  5  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    2:02.44 
  6  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                    2:07.28 
  7  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                    2:11.84 
  8  Wood, Evan C                   9 NWGA-GA                        NT 
  9  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                        NT 
 10  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                         NT 
 11  Shaner, Manoa R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 111  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      56.57 
  2  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      58.16 
  3  Chan, Abby S                   7 MSA-SE                      59.19 
  4  Fitzsimmons, Anna-Marie M      7 SA                        1:08.01 
  5  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                    1:19.69 
  6  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
  7  Cox, Lindsey M                 7 NWGA-GA                        NT 
  8  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                         NT 
  9  Poole, Evie                    8 MSA-SE                         NT 
 
Event 112  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Whetstone, Isaac P             8 MSA-SE                      47.61 
  2  Grace, Karson D                8 MSA-SE                      56.72 
  3  Ross, Will W                   8 MSA-SE                      59.44 
  4  Nguyen, Andrew H               7 MSA-SE                    1:04.61 
  5  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                   1:07.93 
  6  Hood, Ryder D                  8 NWGA-GA                   1:15.14 
  7  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT 
  8  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                         NT 
 
Event 113  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bock, Jordan E                10 SA                          30.79 
  2  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                      32.15 
  3  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                      32.18 
  4  McKinnon, Mary Jane           10 NWGA-GA                     32.70 
  5  Smith, Kamryn K               10 SA                          32.87 
  6  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                          32.87 
  7  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                      33.13 
  8  Whetstone, Savannah J         10 MSA-SE                      37.25 
  9  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                      37.65 
 10  An, Rachel                     9 MYB-SE                      38.00 
 11  Margio, Addie R               10 BAY-SE                      41.05 
 12  Blankenship, Katie X          10 MSA-SE                      41.36 
 13  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                      41.76 
 14  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                      41.81 
 15  Segraves, Andrea M             9 SA                          42.22 
 16  Stettler, Braelyn R           10 SA                          43.29 
 17  Boyd, Ada E                    9 BAY-SE                      44.34 
 18  Saunders, Emma K               9 BAY-SE                      44.45 
 19  Dillmon, Charlotte L           9 TRSC-GA                     44.61 
 20  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                      45.25 
 21  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                      45.91 
 22  Leonard, Caroline A            9 RRST-SE                     48.16 
 23  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                      53.28 
 24  Gardner, Julia I               9 BAY-SE                      54.93 
 25  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                      59.35 
 26  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
 27  Starr, Macie A                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
 28  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 29  Marsh, Maddie G                8 BAY-SE                         NT 
 30  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                         NT 
 31  Kaplan, Amelia G               9 BAY-SE                         NT 
 32  Koo, Kaitlyn S                 6 BAY-SE                         NT 
 33  Froede, Gwen L                10 BAY-SE                         NT 
 34  Tobias, Teagan J              10 BAY-SE                         NT 
 35  Guadarrama, Sarah E           10 BAY-SE                         NT 
 36  Shelton, Layah J               9 BAY-SE                         NT 
 37  Stanley, Mary-Rives R          9 BAY-SE                         NT 
 
Event 114  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McComb, Cade M                10 MSA-SE                      29.42 
  2  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      30.43 
  3  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                      30.64 
  4  Oliver, Race D                10 SA                          32.46 
  5  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                      34.86 
  6  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                      37.53 
  7  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                      38.49 
  8  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                     41.81 
  9  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                      42.63 
 10  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                      43.31 
 11  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      43.47 
 12  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                      46.28 
 13  Windberry, Jaden J             9 OSC-SE                      49.29 
 14  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                      55.89 
 15  Wood, Evan C                   9 NWGA-GA                        NT 
 16  Cox, John H                   10 NWGA-GA                        NT 
 17  Dixon, Sam L                   9 NWGA-GA                        NT 
 18  Hasty, Garrett C               9 NWGA-GA                        NT 
 19  Lynch, Evan W                  9 OSC-SE                         NT 
 20  Hicks, Micah J                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
 21  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT 
 22  Ruth, Cole C                   9 BAY-SE                         NT 
 23  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                         NT 
 24  Holmes, Jake C                10 BAY-SE                         NT 
 
Event 115  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      18.14 
  2  Chan, Abby S                   7 MSA-SE                      18.27 
  3  Poole, Evie                    8 MSA-SE                      19.61 
  4  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      19.64 
  5  Hodges, Paizley J              7 RRST-SE                     22.47 
  6  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                      22.57 
  7  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                     22.93 
  8  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                      24.93 
  9  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                      29.52 
 10  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
 11  Alexander, Claire E            8 NWGA-GA                        NT 
 12  Cox, Lindsey M                 7 NWGA-GA                        NT 
 13  Mullinax, Lila K               8 NWGA-GA                        NT 
 14  Fitzsimmons, Anna-Marie M      7 SA                             NT 
 15  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                         NT 
 16  Graham, Alexandria P           5 OSC-SE                         NT 
 17  Gipson, Ava Grace G            7 OSC-SE                         NT 
 18  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT 
 19  Borders, Addison M             6 BAY-SE                         NT 
 20  Marsh, Maddie G                8 BAY-SE                         NT 
 21  Ruth, Audrey V                 6 BAY-SE                         NT 
 22  Soder, Addie W                 5 BAY-SE                         NT 
 23  Henry, Cayden G                7 BAY-SE                         NT 
 24  Pashley, Alyssa M              7 BAY-SE                         NT 
 25  Koo, Kaitlyn S                 6 BAY-SE                         NT 
 26  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                         NT 
 27  Williams, Sophie E             6 BAY-SE                         NT 
 28  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT 
 29  Griffith, Sarah E              7 BAY-SE                         NT 
 30  Oliver, Laney S                7 BAY-SE                         NT 
 31  Lydon, Lucy J                  6 BAY-SE                         NT 
 
Event 116  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Whetstone, Isaac P             8 MSA-SE                      17.00 
  2  Grace, Karson D                8 MSA-SE                      18.24 
  3  Ross, Will W                   8 MSA-SE                      19.11 
  4  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      19.34 
  5  Gibson, Schaffer H             7 MSA-SE                      21.12 
  6  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                     21.14 
  7  Nguyen, Andrew H               7 MSA-SE                      21.20 
  8  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                      21.56 
  9  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                      21.57 
 10  Hood, Ryder D                  8 NWGA-GA                     21.85 
 11  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      21.96 
 12  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                      27.00 
 13  Hoerl, Kyle P                  8 NWGA-GA                        NT 
 14  Chase, Jack D                  8 NWGA-GA                        NT 
 15  Stettler, Grady L              7 SA                             NT 
 16  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT 
 17  Ross, Drew T                   7 MSA-SE                         NT 
 18  Adams, Lucas G                 8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 19  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT 
 20  Boyd, Klein T                  6 BAY-SE                         NT 
 21  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT 
 22  Austin, Connor B               8 BAY-SE                         NT 
 
Event 117  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    1:29.74 
  2  Nguyen, Danielle M             9 MSA-SE                    1:30.84 
  3  Smith, Kamryn K               10 SA                        1:35.66 
  4  An, Rachel                     9 MYB-SE                    1:37.54 
  5  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    1:38.43 
  6  Bock, Jordan E                10 SA                        1:38.71 
  7  Margio, Addie R               10 BAY-SE                    1:40.27 
  8  Laramore, Hannah E             9 BAY-SE                    1:45.24 
  9  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                    1:46.49 
 10  Dillmon, Charlotte L           9 TRSC-GA                   1:54.33 
 11  Hamilton, Elizabeth N          9 BAY-SE                    1:58.97 
 12  Solomon, Zoe M                 9 BAY-SE                    2:08.80 
 13  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
 14  Fitzsimmons, Maria T           9 SA                             NT 
 15  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                         NT 
 16  Starr, Macie A                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
 17  Saunders, Emma K               9 BAY-SE                         NT 
 18  Vetzel, Vivian                 9 BAY-SE                         NT 
 19  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                         NT 
 20  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                         NT 
 21  Kaplan, Amelia G               9 BAY-SE                         NT 
 22  Tobias, Teagan J              10 BAY-SE                         NT 
 23  Stanley, Mary-Rives R          9 BAY-SE                         NT 
 
Event 118  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                    1:20.60 
  2  Oliver, Race D                10 SA                        1:23.89 
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:30.34 
  4  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                    1:42.53 
  5  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                    1:44.21 
  6  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                    2:08.29 
  7  Wood, Evan C                   9 NWGA-GA                        NT 
  8  Cox, John H                   10 NWGA-GA                        NT 
  9  Eickman, Nate P               10 NWGA-GA                        NT 
 10  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                         NT 
 11  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                         NT 
 12  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT 
 13  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                         NT 
 14  Ruth, Cole C                   9 BAY-SE                         NT 
 15  Shaner, Manoa R                9 BAY-SE                         NT 
 16  Holmes, Jake C                10 BAY-SE                         NT 
 
Event 119  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chan, Abby S                   7 MSA-SE                      46.51 
  2  Shaw, Hunter L                 8 BAY-SE                      46.63 
  3  Poole, Evie                    8 MSA-SE                      52.44 
  4  Hoover, KaraLin G              8 BAY-SE                      57.13 
  5  Parsons, Addie K               8 BAY-SE                    1:00.14 
  6  Kelley, Addison                8 NWGA-GA                   1:00.47 
  7  Fitzsimmons, Anna-Marie M      7 SA                        1:03.84 
  8  Walmsley, Ashlyn               7 BAY-SE                    1:05.46 
  9  Hodges, Paizley J              7 RRST-SE                        NT 
 10  Lee, Hannah Y                  8 MYB-SE                         NT 
 11  Alexander, Claire E            8 NWGA-GA                        NT 
 12  Mullinax, Lila K               8 NWGA-GA                        NT 
 13  Graham, Calleigh M             7 OSC-SE                         NT 
 14  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                         NT 
 15  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT 
 16  Marsh, Maddie G                8 BAY-SE                         NT 
 17  Henry, Cayden G                7 BAY-SE                         NT 
 18  Koo, Kaitlyn S                 6 BAY-SE                         NT 
 19  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                         NT 
 20  Griffith, Sarah E              7 BAY-SE                         NT 
 
Event 120  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      51.98 
  2  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      55.40 
  3  Skalicky, Alex J               8 RRST-SE                     59.72 
  4  Gibson, Schaffer H             7 MSA-SE                    1:01.40 
  5  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    1:03.88 
  6  Farnham, Nate H                8 BAY-SE                    1:04.58 
  7  Hood, Ryder D                  8 NWGA-GA                   1:04.72 
  8  Garcia, Adam A                 7 BAY-SE                    1:16.95 
  9  Chase, Jack D                  8 NWGA-GA                        NT 
 10  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT 
 11  Adams, Lucas G                 8 Aqua Tigers-SE                 NT 
 12  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT 
 
Event 121  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                 9 BAY-SE                    3:08.47 
  2  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    3:25.33 
  3  An, Rachel                     9 MYB-SE                         NT 
  4  Kamisako, Mizuki               9 MYB-SE                         NT 
  5  Smith, Kamryn K               10 SA                             NT 
  6  Chan, Samantha S               9 MSA-SE                         NT 
  7  Starr, Macie A                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
  8  Margio, Addie R               10 BAY-SE                         NT 
 
Event 122  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    2:57.69 
  2  Oliver, Race D                10 SA                        3:19.13 
  3  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    3:20.12 
  4  Jeong, Alex                   10 MYB-SE                         NT 
  5  Hicks, Micah J                10 Aqua Tigers-SE                 NT 
  6  Myers, Joseph R                9 BAY-SE                         NT 
 
Event 123  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:32.23 
  2  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Kelley, Addison 8               2) Alexander, Claire E 8          
     3) Cox, Lindsey M 7                4) Mullinax, Lila K 8             
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                        NT 
 
Event 124  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Madison Swimming Association-SE  'A'                       1:15.47 
     1) Grace, Karson D 8               2) Ross, Will W 8                 
     3) Nguyen, Andrew H 7              4) Whetstone, Isaac P 8           
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:27.89 
  3  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Hood, Ryder D 8                 2) Chase, Jack D 8                
     3) Hoerl, Kyle P 8                 4)                                
 
Event 125  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Madison Swimming Association-SE  'A'                       2:22.94 
     1) Nguyen, Danielle M 9            2) Blankenship, Katie X 10        
     3) Whetstone, Savannah J 10        4) Chan, Samantha S 9             
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:28.84 
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:55.80 
  4  SwimAtlanta  'A'                                                NT 
     1) Bock, Jordan E 10               2) Stettler, Braelyn R 10         
     3) Segraves, Andrea M 9            4) Smith, Kamryn K 10             
 
Event 126  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:18.75 
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   3:08.11 
  3  Northwest Georgia Aquatics-GA  'A'                              NT 
     1) Eickman, Nate P 10              2) Cox, John H 10                 
     3) Dixon, Sam L 9                  4) Hasty, Garrett C 9             
  4  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                      NT 
     1) Lynch, Evan W 9                 2) Powroznik, Kyle K 8            
     3) Windberry, Jaden J 9            4) Lebed, Kirill N 10