Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/15/2017 03:28 PM
            2017 SE Region 2 Championships - 2/24/2017 to 2/26/2017            
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    2:57.22        
  2  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    2:57.60        
  3  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                    3:02.89        
  4  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                    3:05.53        
  5  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    3:10.54        
  6  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    3:15.62        
  7  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    3:28.11        
  8  Wight, Danica N               10 PA-SE                     3:41.56        
  9  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE           3:55.72        
 10  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                         NT        
 
Event 2  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    2:55.78        
  2  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    2:55.94        
  3  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           3:03.11        
  4  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE             3:06.42        
  5  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           3:08.40        
  6  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           3:21.93        
  7  White, Ford B                  9 ACAC-SE                   3:24.40        
  8  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           3:25.55        
  9  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    3:28.00        
 10  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE             3:34.22        
 11  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
 
Event 3  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    2:22.46        
  2  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    2:37.44        
  3  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           2:39.14        
  4  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           2:39.59        
  5  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE           2:42.40        
  6  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    2:43.62        
  7  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE           2:44.45        
  8  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    2:45.09        
  9  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    2:45.72        
 10  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    2:45.77        
 11  Lipscomb, Clara E             11 Barracudas-SE             2:46.99        
 12  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    2:47.72        
 13  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                   2:48.82        
 14  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                    2:50.76        
 15  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE           2:52.89        
 16  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           2:53.41        
 17  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           2:53.47        
 18  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    2:55.26        
 19  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    2:58.27        
 20  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE           3:01.85        
 21  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    3:04.78        
 22  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                   3:11.00        
 23  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE           3:13.77        
 24  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE           3:14.46        
 25  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           3:15.61        
 26  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    3:20.40        
 
Event 4  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    2:28.20        
  2  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    2:29.99        
  3  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    2:32.60        
  4  Loy, Creed T                  12 ACAC-SE                   2:33.22        
  5  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE             2:36.38        
  6  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    2:38.50        
  7  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           2:45.14        
  8  Lipscomb, Boaz B              11 Barracudas-SE             2:49.60        
  9  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    2:52.60        
 10  Gerchar, Camden M             11 ACAC-SE                   2:55.58        
 11  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           2:58.39        
 12  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           3:08.26        
 13  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    3:15.36        
 14  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    3:30.82        
 15  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           4:25.84        
 
Event 5  Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    4:50.64        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    5:01.41        
  3  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    5:22.33        
  4  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           5:24.31        
  5  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE                  NT        
  6  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 6  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    4:28.83        
  2  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    4:50.06        
  3  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    4:51.21        
  4  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    5:01.31        
  5  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    5:24.47        
  6  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    5:27.13        
  7  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    5:29.16        
  8  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    5:33.84        
  9  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           5:49.15        
 10  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                         NT        
 11  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 7  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    4:28.27        
  2  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           4:43.63        
  3  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    4:44.63        
  4  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    4:51.28        
  5  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    4:54.37        
  6  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           4:55.20        
  7  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    4:55.57        
  8  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE             5:02.94        
  9  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                   5:08.00        
 
Event 8  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    3:56.05        
  2  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    4:00.51        
  3  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    4:10.77        
  4  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    4:12.23        
  5  Goren, Barak                  19 MCC-SE                    4:16.46        
  6  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    4:21.70        
  7  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    4:23.24        
  8  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    4:34.91        
  9  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    4:38.64        
 10  Kalajdzic, David              16 BAY-SE                    4:43.43        
 11  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    4:45.99        
 12  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    4:48.56        
 13  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   5:48.18        
 
Event 9  Girls 10 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    7:03.29        
  2  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    7:12.99        
  3  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    7:28.48        
  4  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                         NT        
  5  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                         NT        
  6  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                         NT        
 
Event 10  Boys 10 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                   6:16.77        
  2  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE             6:48.60        
  3  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           7:12.39        
  4  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           7:31.19        
  5  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    7:36.72        
  6  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    8:17.89        
  7  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
  8  Richey, Ward W                10 MCC-SE                         NT        
 
Event 11  Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    5:39.07        
  2  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                    5:58.37        
  3  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           6:08.27        
  4  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                   6:13.07        
  5  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE           6:17.04        
  6  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    6:17.85        
  7  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE           6:20.79        
  8  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           6:22.19        
  9  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    6:24.35        
 10  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                    6:25.06        
 11  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           6:31.00        
 12  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE           6:32.72        
 13  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    6:37.48        
 14  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    6:40.15        
 15  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    6:40.49        
 16  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE           6:41.51        
 17  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    6:44.89        
 18  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    7:03.98        
 19  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           7:07.87        
 20  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    7:48.97        
 21  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE           7:56.29        
 22  Margio, Addie R               11 BAY-SE                         NT        
 23  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                         NT        
 24  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 25  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 12  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    5:43.63        
  2  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE             5:51.33        
  3  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           6:10.29        
  4  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    6:14.81        
  5  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    6:20.11        
  6  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           6:42.18        
  7  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    7:00.99        
  8  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    7:07.57        
  9  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    7:44.88        
 10  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    7:47.92        
 11  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           8:20.64        
 12  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 
Event 13  Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Midis, Lattie C               13 Tennessee AQ-SE           5:33.52        
  2  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           5:34.63        
  3  Slayton, Caitlyn K            14 Makos-SE                  5:39.93        
  4  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    5:46.34        
  5  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           5:49.10        
  6  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    5:58.38        
  7  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           6:01.80        
  8  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE             6:04.54        
  9  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           6:07.53        
 10  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    6:07.88        
 11  Henson, Madison K             14 Tennessee AQ-SE           6:14.48        
 12  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    6:15.65        
 13  Barlow, Halye F               13 PA-SE                     6:35.39        
 14  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                    6:36.47        
 15  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE           6:41.23        
 16  Bonastia, Karoline M          14 BAY-SE                    6:50.60        
 17  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 18  Morris, Essie G               13 OSC-SE                         NT        
 
Event 14  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    4:57.82        
  2  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           5:23.13        
  3  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    5:30.26        
  4  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    5:31.70        
  5  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           5:32.78        
  6  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           5:35.07        
  7  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    5:36.43        
  8  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    5:41.37        
  9  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    5:42.43        
 10  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                    5:59.66        
 11  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    6:01.84        
 12  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           6:04.96        
 13  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    6:16.35        
 14  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           6:31.31        
 
Event 15  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    5:00.37        
  2  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE             5:20.93        
  3  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    5:23.60        
  4  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    5:25.58        
  5  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    5:29.30        
  6  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                   5:32.64        
  7  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    5:35.03        
  8  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           5:36.90        
  9  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    5:39.83        
 10  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    5:44.18        
 11  Welch, Kenzie R               15 ACAC-SE                   5:46.65        
 12  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                   5:48.57        
 13  Gallaher, Bethany H           16 Tennessee AQ-SE           6:11.56        
 14  Morris, Kari L                17 OSC-SE                    6:14.60        
 
Event 16  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Prada, Luis                   18 BAY-SE                    4:43.74        
  2  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    4:44.95        
  3  Goren, Barak                  19 MCC-SE                    4:47.12        
  4  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    4:48.36        
  5  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    4:48.92        
  6  Green, Jason M                17 BAY-SE                    4:50.79        
  7  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    4:51.79        
  8  Boyer, Matthew H              18 BAY-SE                    4:56.01        
  9  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    5:01.78        
 10  Bradford, Reece R             17 Barracudas-SE             5:02.53        
 11  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    5:04.80        
 12  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    5:07.62        
 13  Marsh, Ethan K                15 Tennessee AQ-SE           5:10.40        
 14  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           5:13.57        
 15  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    5:22.00        
 16  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    5:23.71        
 17  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           5:24.99        
 18  Reed, Grant T                 15 ACAC-SE                   5:33.26        
 19  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   6:15.29        
 
Event 17  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                    1:24.28        
  2  Schmidt, Alexis L              8 SAC-SE                    1:25.08        
  3  Mizutani, Lydia I              8 MCC-SE                    1:25.18        
  4  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                    1:25.94        
  5  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                    1:26.73        
  6  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE           1:32.09        
  7  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                    1:35.18        
  8  Corrado, Annaleise K           7 SAC-SE                    1:42.71        
  9  Puryear, Alexxa L              8 Tennessee AQ-SE           1:43.92        
 10  Saunders, Gracie L             8 ACAC-SE                   1:49.47        
 11  Allen, Catherine A             8 MCC-SE                    1:54.42        
 12  Akins, Maggie J                7 MCC-SE                    1:55.98        
 13  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                    2:01.13        
 14  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                    2:03.72        
 15  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE           2:12.48        
 16  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                    2:13.25        
 17  Kramer, GiGi K                 6 Tennessee AQ-SE           2:19.19        
 18  Rolen, Andie C                 7 BAY-SE                         NT        
 19  Ranalli, Lucinda A             8 BAY-SE                         NT        
 20  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 21  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 22  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 23  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 24  Brock, Charlotte M             7 BAY-SE                         NT        
 25  Sabou, Sarah E                 7 BAY-SE                         NT        
 26  Smith, Addison E               7 Barracudas-SE                  NT        
 27  Anderson, Elsa G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 18  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Holliman, Jed A                8 MCC-SE                    1:18.96        
  2  Huffhines, Carson A            8 The Stingrays-SE          1:21.07        
  3  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           1:21.37        
  4  Caldwell, Bo K                 8 UNAT                      1:21.45        
  5  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE           1:29.21        
  6  Tanaka, Evan K                 8 Tennessee AQ-SE           1:30.03        
  7  Odom, Edwin A                  8 Tennessee AQ-SE           1:34.02        
  8  Holliman, Noah S               7 MCC-SE                    1:34.50        
  9  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                    1:35.57        
 10  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                    1:35.60        
 11  Matson, Cole W                 8 PA-SE                     1:36.59        
 12  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                    1:37.87        
 13  Hitchcox, Braden C             8 OSC-SE                    1:39.48        
 14  Wight, Drew A                  7 PA-SE                     1:44.80        
 15  Garcia, Adam A                 8 BAY-SE                    1:45.32        
 16  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                    1:52.20        
 17  Underwood, Hudson T            8 Tennessee AQ-SE           1:56.75        
 18  Brown, Ryan M                  8 Makos-SE                  2:05.43        
 19  Aliev, Youssuf M               8 SAC-SE                    2:18.63        
 20  Gordon, Carter J               8 BAY-SE                    2:25.57        
 21  Towne, Chase W                 7 Tennessee AQ-SE           2:28.75        
 22  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 23  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT        
 24  McCoy, Matthew                 7 BAY-SE                         NT        
 25  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT        
 26  Brackins, Tatum J              8 SAC-SE                         NT        
 27  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                         NT        
 28  Rainer, David B                6 GYSS-SE                        NT        
 29  Stibler, Joey                  7 FRST-SE                        NT        
 30  Brown, Johnny E                8 MCC-SE                         NT        
 
Event 19  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                    2:32.22        
  2  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    2:33.08        
  3  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    2:41.04        
  4  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    2:52.62        
  5  Tanaka, Anna M                10 Tennessee AQ-SE           3:02.38        
  6  Wight, Danica N               10 PA-SE                     3:06.58        
  7  Wooten, Samiah G              10 ACAC-SE                   3:07.25        
  8  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE           3:08.02        
  9  Johnson, Lauren O             10 Tennessee AQ-SE           3:12.12        
 10  Spivey, Tia F                 10 SWAP-SE                   3:20.57        
 11  Kinsey, Addison N              9 SAC-SE                    3:21.75        
 12  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE           3:25.46        
 13  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE           3:55.75        
 14  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                         NT        
 15  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                         NT        
 16  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                         NT        
 17  Wooten, Ela N                 10 BAY-SE                         NT        
 18  Calhoun, Jenna K              10 OSC-SE                         NT        
 19  Dauphinais, Jae E             10 OSC-SE                         NT        
 20  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE                NT        
 21  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE                NT        
 22  Walker, Keira J               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 23  Gravitte, Maddie L            10 PA-SE                          NT        
 24  Evans, Brooke M               10 PA-SE                          NT        
 25  Stibler, Emma-Kate             9 FRST-SE                        NT        
 
Event 20  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                   2:25.07        
  2  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    2:32.52        
  3  Brackins, Samuel S            10 SAC-SE                    2:34.29        
  4  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    2:36.18        
  5  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE             2:36.92        
  6  Moye, Caleb G                 10 UNAT                      2:41.24        
  7  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           2:44.53        
  8  Ellis, Zack O                 10 SAC-SE                    2:51.04        
  9  Williams, McKinley J          10 SAC-SE                    2:52.45        
 10  Holliman, Elijah D            10 MCC-SE                    2:53.07        
 11  Richey, Ward W                10 MCC-SE                    2:55.39        
 12  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           2:57.85        
 13  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    2:59.67        
 14  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           3:00.41        
 15  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    3:03.83        
 16  Burns, Declan H               10 Tennessee AQ-SE           3:05.67        
 17  Rodgers, Rhett J              10 MCC-SE                    3:06.25        
 18  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE           3:14.67        
 19  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE             3:14.68        
 20  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           3:14.84        
 21  Underwood, Reeves R           10 Tennessee AQ-SE           3:17.60        
 22  Williamson, Stephen T         10 Tennessee AQ-SE           3:25.77        
 23  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                    3:29.14        
 24  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE           3:31.24        
 25  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE           3:37.64        
 26  Goodin, Jack G                 9 Sea Dragons-SE            3:38.84        
 27  Kesling, Brayden J             9 Makos-SE                       NT        
 28  Gordon, Jackson W             10 BAY-SE                         NT        
 29  Ruth, Cole C                  10 BAY-SE                         NT        
 30  Donina III, Bobby L            9 BAY-SE                         NT        
 31  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
 32  Maughon, Colt T                9 OSC-SE                         NT        
 33  Ledford, Jude C               10 Sea Dragons-SE                 NT        
 34  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                         NT        
 35  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                         NT        
 36  Broking, Titus G               9 Barracudas-SE                  NT        
 37  White, Ford B                  9 ACAC-SE                        NT        
 38  Christen, Spencer D            9 PA-SE                          NT        
 39  Barlow, Broden J              10 PA-SE                          NT        
 
Event 21  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    2:08.86        
  2  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                    2:15.38        
  3  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE           2:16.07        
  4  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    2:17.56        
  5  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                    2:19.73        
  6  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE           2:21.86        
  7  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           2:22.15        
  8  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    2:23.55        
  9  King, Jessica E               12 ACAC-SE                   2:23.88        
 10  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                   2:24.80        
 11  Grinder, Sarah K              12 PA-SE                     2:24.84        
 12  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    2:25.96        
 13  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                   2:27.13        
 14  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE           2:28.72        
 15  Brennan, Savannah J           12 ACAC-SE                   2:29.22        
 16  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    2:29.50        
 17  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    2:29.86        
 18  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           2:30.28        
 19  Brennan, Sydney E             12 ACAC-SE                   2:30.76        
 20  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    2:31.16        
 21  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           2:32.85        
 22  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                   2:33.49        
 23  Rader, Paige A                11 SAC-SE                    2:33.98        
 24  Moye, Abby E                  12 UNAT                      2:34.62        
 25  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           2:36.12        
 26  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           2:36.34        
 27  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE           2:37.48        
 28  Yates, Lisa B                 12 MCC-SE                    2:37.91        
 29  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    2:39.96        
 30  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           2:40.00        
 31  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    2:40.92        
 32  Burns, Greta K                12 Tennessee AQ-SE           2:43.94        
 33  Striker, Julia N              11 MCC-SE                    2:45.27        
 34  Williams, Emily F             11 Makos-SE                  2:45.64        
 35  Murphy, Olivia D              11 TSC-SE                    2:49.34        
 36  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                    2:49.77        
 37  Tisue, Ella F                 12 Tennessee AQ-SE           2:50.41        
 38  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                    2:54.59        
 39  Colandro, Keyara F            11 ACAC-SE                   2:56.70        
 40  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    2:58.56        
 41  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE           3:01.86        
 42  Gattis, Samijo A              11 The Stingrays-SE          3:01.99        
 43  Parker, Callie E              12 Makos-SE                  3:03.44        
 44  Higgins, Mari L               12 PA-SE                     3:03.47        
 45  Dunn, Gracie M                12 PA-SE                     3:05.69        
 46  Garren, Grace M               12 Tennessee AQ-SE           3:12.64        
 47  McNew, Juliana K              11 Makos-SE                  3:28.64        
 48  Huffman, Sarah E              11 TSC-SE                    3:33.52        
 49  Sand, Clancy C                12 Makos-SE                       NT        
 50  Davis, Elisha K               12 Makos-SE                       NT        
 51  Margio, Addie R               11 BAY-SE                         NT        
 52  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                         NT        
 53  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                         NT        
 54  Barker, Alanna C              11 BAY-SE                         NT        
 55  Didenko, Juliet S             11 SAC-SE                         NT        
 
Event 22  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          2:11.60        
  2  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    2:11.87        
  3  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE             2:14.07        
  4  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           2:17.34        
  5  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    2:19.32        
  6  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    2:20.03        
  7  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           2:26.59        
  8  Arnold, Dylan S               12 ACAC-SE                   2:26.97        
  9  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    2:29.64        
 10  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    2:29.98        
 11  Rigsby, Trip J                12 The Stingrays-SE          2:30.73        
 12  Frazier, Jackson W            11 The Stingrays-SE          2:31.44        
 13  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          2:31.57        
 14  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           2:32.14        
 15  Vermillion, Brady J           11 Barracudas-SE             2:33.24        
 16  Rawn, Egan C                  12 ACAC-SE                   2:35.32        
 17  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    2:36.52        
 18  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           2:42.09        
 19  Knight, Silas J               12 SAC-SE                    2:46.46        
 20  Nicely, Isaiah J              12 Tennessee AQ-SE           2:52.71        
 21  Amelang, Nick J               12 TSC-SE                    2:53.72        
 22  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    2:54.52        
 23  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           3:04.30        
 24  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE          3:14.32        
 25  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE          3:17.82        
 26  Rhoton, Sam C                 12 The Stingrays-SE          3:19.26        
 27  Mejia, Mateo J                11 Tennessee AQ-SE           3:22.46        
 28  Ballard, Jeremiah B           11 PA-SE                     3:24.15        
 29  Schmidt, Mason W              12 SAC-SE                    3:49.28        
 30  Wongmanee, Benjamin N         11 MCC-SE                         NT        
 31  Urbanski, Logan M             11 MCC-SE                         NT        
 32  Jungels, Ben M                12 MCC-SE                         NT        
 
Event 23  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mizutani, Lydia I              8 MCC-SE                      20.11        
  2  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      20.32        
  3  Schmidt, Alexis L              8 SAC-SE                      20.50        
  4  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                      20.79        
  5  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                      21.30        
  6  Corrado, Annaleise K           7 SAC-SE                      21.31        
  7  Natter, Anna E                 8 Sea Dragons-SE              21.57        
  8  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                      22.28        
  9  Piper, Hope L                  8 FRST-SE                     22.31        
 10  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                      22.39        
 11  Puryear, Alexxa L              8 Tennessee AQ-SE             22.53        
 12  Lyttle, Molly R                8 PA-SE                       22.87        
 13  Chapin, Roee K                 7 MCC-SE                      22.88        
 14  Kerny, Efrosini                7 FRST-SE                     23.78        
 15  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             24.41        
 16  Allen, Catherine A             8 MCC-SE                      24.89        
 17  Bond, Arianna N                7 MCC-SE                      25.05        
 18  Akins, Maggie J                7 MCC-SE                      25.21        
 19  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                      25.86        
 20  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                      26.36        
 21  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                      26.58        
 22  Smith, Addison E               7 Barracudas-SE               26.72        
 23  Saunders, Gracie L             8 ACAC-SE                     27.00        
 24  Cannon, Addie A                7 MCC-SE                      27.32        
 25  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                      27.36        
 26  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                      27.54        
 27  Anderson, Elsa G               8 Tennessee AQ-SE             27.59        
 28  Henry, MaKenzye L              7 MCC-SE                      27.70        
 29  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                      27.92        
 30  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                      28.09        
 31  VanHoogen, Avery E             8 TSC-SE                      28.45        
 32  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                      28.64        
 33  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                      28.76        
 34  Johnson, Samantha J            7 TSC-SE                      28.82        
 35  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE             29.01        
 36  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                      29.25        
 37  Daniel, Margaret W             7 MCC-SE                      30.35        
 38  Kramer, GiGi K                 6 Tennessee AQ-SE             30.79        
 39  Ruth, Audrey V                 6 BAY-SE                      31.31        
 40  Brock, Charlotte M             7 BAY-SE                      31.34        
 41  Sabou, Sarah E                 7 BAY-SE                      32.42        
 42  Urbanski, Lily G               7 MCC-SE                      33.35        
 43  Ranalli, Lucinda A             8 BAY-SE                      35.11        
 44  Streko, Maggie M               8 OSC-SE                      35.98        
 45  Sorrow, Lela Kate K            7 BAY-SE                      36.31        
 46  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                      37.30        
 47  Adamson, Haddy H               7 MCC-SE                      41.70        
 48  McInnes, Makayla A             6 OSC-SE                      45.63        
 49  O'Donnell, Allie R             5 MCC-SE                      52.10        
 50  Borders, Addison M             6 BAY-SE                         NT        
 51  Rolen, Andie C                 7 BAY-SE                         NT        
 52  Jacocks, Kayci E               7 OSC-SE                         NT        
 53  Stanley, Ellie L               7 PA-SE                          NT        
 54  Bernard, Caroline G            8 MCC-SE                         NT        
 55  Bernard, Lily G                8 MCC-SE                         NT        
 
Event 24  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Carson A            8 The Stingrays-SE            18.27        
  2  Holliman, Jed A                8 MCC-SE                      20.31        
  3  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             20.57        
  4  Caldwell, Bo K                 8 UNAT                        21.28        
  5  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE             21.49        
  6  Odom, Edwin A                  8 Tennessee AQ-SE             21.68        
  7  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      21.70        
  8  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                      22.15        
  9  Holliman, Noah S               7 MCC-SE                      22.29        
 10  Wight, Drew A                  7 PA-SE                       23.04        
 11  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      23.24        
 12  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                      23.48        
 13  Tanaka, Evan K                 8 Tennessee AQ-SE             23.78        
 14  Brown, Ryan M                  8 Makos-SE                    24.49        
 15  Matson, Cole W                 8 PA-SE                       24.97        
 16  Brown, Johnny E                8 MCC-SE                      25.02        
 17  Stibler, Joey                  7 FRST-SE                     25.05        
 18  Chapin, Kai A                  7 MCC-SE                      25.05        
 19  Swanson, Reif S                8 Makos-SE                    25.57        
 20  Hassell, Anderson B            6 GYSS-SE                     25.77        
 21  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                      25.85        
 22  Stowe, Jack J                  8 Makos-SE                    25.93        
 23  Hitchcox, Braden C             8 OSC-SE                      26.87        
 24  Garcia, Adam A                 8 BAY-SE                      26.91        
 25  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                      27.26        
 26  Towne, Chase W                 7 Tennessee AQ-SE             27.99        
 27  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                      28.64        
 28  Brackins, Tatum J              8 SAC-SE                      28.72        
 29  Underwood, Hudson T            8 Tennessee AQ-SE             28.98        
 30  Taylor, Blake A                8 MCC-SE                      29.06        
 31  Gordon, Carter J               8 BAY-SE                      30.18        
 32  Plemons, Jackson D             8 Sea Dragons-SE              31.18        
 33  Powe, Luke H                   7 MCC-SE                      31.69        
 34  Barlow, Sawyer J               7 PA-SE                       32.03        
 35  Martin-Benitez, Santiago A     6 PA-SE                       33.95        
 36  Suddeth, Corbin Z              6 MCC-SE                      35.16        
 37  Nelson, Will E                 7 TSC-SE                      35.52        
 38  McCoy, Matthew                 7 BAY-SE                      37.09        
 39  Sallee, Ben                    7 MCC-SE                      38.13        
 40  Wood, William C                5 BAY-SE                         NT        
 41  Beckham, Conner C              7 BAY-SE                         NT        
 42  Holt, Nolon R                  6 OSC-SE                         NT        
 
Event 25  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                      36.41        
  2  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                      36.63        
  3  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                      36.92        
  4  Allen, Elizabeth M            10 MCC-SE                      38.97        
  5  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                      39.17        
  6  Caldwell, Keller S            10 UNAT                        39.94        
  7  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                      39.98        
  8  McKinney, Madilyn B            9 Sea Dragons-SE              41.20        
  9  Tanaka, Anna M                10 Tennessee AQ-SE             41.27        
 10  Spivey, Tia F                 10 SWAP-SE                     41.88        
 11  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                      42.75        
 12  Wooten, Samiah G              10 ACAC-SE                     42.87        
 13  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE             42.91        
 14  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      43.24        
 15  Dauphinais, Jae E             10 OSC-SE                      44.15        
 16  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                      44.18        
 17  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      44.45        
 18  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE             44.52        
 19  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      44.76        
 20  Kinsey, Addison N              9 SAC-SE                      46.19        
 21  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                      46.22        
 22  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                      46.31        
 23  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                      46.70        
 24  Rainer, Suzanne S              9 GYSS-SE                     46.83        
 25  Calhoun, Jenna K              10 OSC-SE                      46.99        
 26  White, Katie N                10 MCC-SE                      47.59        
 27  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE             47.69        
 28  Wooten, Ela N                 10 BAY-SE                      48.13        
 29  Walker, Keira J               10 Tennessee AQ-SE             48.26        
 30  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                      48.75        
 31  Short, Angelina E             10 BAY-SE                      48.75        
 32  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE             48.95        
 33  Hanger, Catie Grace G          9 The Stingrays-SE            49.60        
 34  Warren, Halla C                9 SAC-SE                      49.77        
 35  Evans, Brooke M               10 PA-SE                       49.85        
 36  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                      50.09        
 37  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                      50.41        
 38  Vallova, Sasha S               9 ACAC-SE                     50.87        
 39  Froede, Gwen L                10 BAY-SE                      51.03        
 40  Uehlein, Ellie C              10 TSC-SE                      51.22        
 41  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                      51.67        
 42  Johnson, Maddie G              9 SWAP-SE                     51.68        
 43  Gravitte, Maddie L            10 PA-SE                       51.87        
 44  Suddeth, Olivia R              9 MCC-SE                      52.39        
 45  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                      52.48        
 46  Whitt, Maracy E                9 GYSS-SE                     53.40        
 47  Stibler, Emma-Kate             9 FRST-SE                     53.74        
 48  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                      54.48        
 49  Moye, Georgia K                9 UNAT                        54.78        
 50  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                      55.27        
 51  Click, Reese R                 9 BAY-SE                      55.60        
 52  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE             56.70        
 53  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                      58.07        
 54  Wight, Danica N               10 PA-SE                     1:01.57        
 55  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                    1:01.66        
 56  Coker, Kensley F               9 TSC-SE                    1:02.76        
 57  Lazalier, Elsie S              9 Makos-SE                  1:02.89        
 58  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                    1:03.34        
 59  Crump, Abby L                 10 Sea Dragons-SE            1:04.37        
 60  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                    1:09.13        
 61  Davidson, Lucy L              10 BAY-SE                         NT        
 62  Schuster, Jillian E            9 MCC-SE                         NT        
 
Event 26  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                     35.22        
  2  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                      35.33        
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      35.54        
  4  Brackins, Samuel S            10 SAC-SE                      36.22        
  5  Burns, Declan H               10 Tennessee AQ-SE             38.05        
  6  Holliman, Elijah D            10 MCC-SE                      38.69        
  7  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                      38.88        
  8  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      38.93        
  9  Sabou, David T                 9 BAY-SE                      39.09        
 10  Ellis, Zack O                 10 SAC-SE                      40.17        
 11  Rodgers, Rhett J              10 MCC-SE                      40.18        
 12  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                      40.32        
 13  DeGhetto, Jake H              10 SAC-SE                      40.44        
 14  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE               40.69        
 15  Crowell, Maverick W            9 UNAT                        41.46        
 16  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE             41.67        
 17  White, Ford B                  9 ACAC-SE                     41.80        
 18  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE             42.38        
 19  Williams, McKinley J          10 SAC-SE                      42.45        
 20  Moye, Caleb G                 10 UNAT                        42.48        
 21  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             42.49        
 22  Ledford, Jude C               10 Sea Dragons-SE              42.53        
 23  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             43.41        
 24  Corrado, Will C               10 SAC-SE                      43.45        
 25  Richey, Ward W                10 MCC-SE                      43.79        
 26  Barlow, Broden J              10 PA-SE                       44.09        
 27  Maughon, Colt T                9 OSC-SE                      45.18        
 28  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                      45.48        
 29  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE             45.98        
 30  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                      46.10        
 31  Crain, Caleb M                10 UNAT                        46.13        
 32  Kesling, Brayden J             9 Makos-SE                    47.19        
 33  Smiley, Luke E                 9 BAY-SE                      48.35        
 34  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                      48.87        
 35  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                      48.91        
 36  Schurr, Zach A                10 MCC-SE                      49.58        
 37  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE             49.60        
 38  Didenko, Paul J                9 SAC-SE                      50.02        
 39  McDaniel, Cameron Z            9 MCC-SE                      50.16        
 40  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                      50.40        
 41  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE               50.44        
 42  Anderson, Ian J                9 Tennessee AQ-SE             51.54        
 43  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                      52.02        
 44  Ruth, Cole C                  10 BAY-SE                      52.43        
 45  Underwood, Reeves R           10 Tennessee AQ-SE             53.20        
 46  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE             54.06        
 47  Williamson, Stephen T         10 Tennessee AQ-SE             54.92        
 48  Braly, Tyler J                 9 MCC-SE                      55.54        
 49  Donina III, Bobby L            9 BAY-SE                      56.11        
 50  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                      58.42        
 51  Gordon, Jackson W             10 BAY-SE                      59.86        
 52  Keel, Connor D                 9 TSC-SE                    1:07.49        
 53  Broking, Titus G               9 Barracudas-SE             1:09.15        
 54  Blake, Nathan E                9 BAY-SE                         NT        
 55  Schwitzgoebel, Jackson C      10 BAY-SE                         NT        
 56  Goodin, Jack G                 9 Sea Dragons-SE                 NT        
 57  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                         NT        
 58  Christen, Spencer D            9 PA-SE                          NT        
 59  Bernard, Nolan A              10 MCC-SE                         NT        
 60  Jungels, Nathan E              9 MCC-SE                         NT        
 
Event 27  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                      30.67        
  2  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                      30.95        
  3  Lynch, Catherine G            12 MCC-SE                      32.46        
  4  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                      32.67        
  5  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      32.91        
  6  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                      33.21        
  7  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE             33.47        
  8  Pardue, Gracie C              11 Tennessee AQ-SE             33.71        
  9  King, Jessica E               12 ACAC-SE                     33.92        
 10  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE             34.68        
 11  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      34.83        
 12  Yates, Lisa B                 12 MCC-SE                      34.95        
 13  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      35.23        
 14  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                     35.35        
 15  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE             35.41        
 16  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      35.42        
 17  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      35.53        
 18  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE             35.58        
 19  Brennan, Savannah J           12 ACAC-SE                     35.75        
 20  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                     35.80        
 21  Norman-Young, Kennedy J       12 Makos-SE                    35.81        
 22  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                      35.83        
 23  Grinder, Sarah K              12 PA-SE                       36.20        
 24  Huffman, Sarah E              11 TSC-SE                      36.73        
 25  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                      36.77        
 26  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE             36.78        
 27  Striker, Julia N              11 MCC-SE                      36.91        
 28  Brennan, Sydney E             12 ACAC-SE                     37.03        
 29  Layman, McKenna W             12 SAC-SE                      37.09        
 30  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                      37.12        
 31  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE             37.33        
 32  Burns, Greta K                12 Tennessee AQ-SE             37.33        
 33  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                      37.79        
 34  Malone, Ella S                11 MCC-SE                      38.15        
 35  Rader, Paige A                11 SAC-SE                      38.22        
 36  Murphy, Olivia D              11 TSC-SE                      38.30        
 37  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE             38.42        
 38  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE             38.42        
 39  Easley, Mariana D             11 MCC-SE                      38.80        
 40  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE             38.88        
 41  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE             39.04        
 42  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                     39.34        
 43  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE             39.35        
 44  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      39.59        
 45  Parker, Callie E              12 Makos-SE                    39.90        
 46  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE             40.17        
 47  Tisue, Ella F                 12 Tennessee AQ-SE             40.82        
 48  Garren, Grace M               12 Tennessee AQ-SE             40.92        
 49  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE             41.37        
 50  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      41.55        
 51  Dunn, Gracie M                12 PA-SE                       42.12        
 52  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                      42.21        
 53  Colandro, Keyara F            11 ACAC-SE                     42.90        
 54  Davis, Ally G                 11 Tennessee AQ-SE             44.17        
 55  Sand, Clancy C                12 Makos-SE                    44.19        
 56  Spradling, Leila C            11 Barracudas-SE               44.37        
 57  Miller, Carina C              12 MCC-SE                      44.59        
 58  Techasiriwan, Elle P          12 OSC-SE                      45.03        
 59  Higgins, Mari L               12 PA-SE                       45.64        
 60  Weber, Jenya C                12 SWAP-SE                     46.16        
 61  VanHoogen, Allison E          11 TSC-SE                      46.32        
 62  Barker, Alanna C              11 BAY-SE                      46.36        
 63  Wall, Taylor B                12 Makos-SE                    46.59        
 64  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                      46.93        
 65  Gattis, Samijo A              11 The Stingrays-SE            48.51        
 66  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                      49.08        
 67  Matson, Brenni K              11 PA-SE                       49.39        
 68  Holder, Bryleigh G            11 TSC-SE                      58.16        
 69  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                    1:00.07        
 70  Nelson, Abigail M             11 TSC-SE                    1:05.31        
 
Event 28  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      32.57        
  2  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            32.95        
  3  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                      33.54        
  4  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      33.62        
  5  Loy, Creed T                  12 ACAC-SE                     33.81        
  6  Arnold, Dylan S               12 ACAC-SE                     34.87        
  7  Rigsby, Trip J                12 The Stingrays-SE            35.44        
  8  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE             35.65        
  9  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            36.11        
 10  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                      36.16        
 11  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE               36.16        
 12  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE             36.20        
 13  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                      36.61        
 14  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE             37.17        
 15  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                      37.52        
 16  Gerchar, Camden M             11 ACAC-SE                     37.77        
 17  Knight, Silas J               12 SAC-SE                      37.84        
 18  Chandler, Jack H              11 Sea Dragons-SE              38.08        
 19  Frazier, Jackson W            11 The Stingrays-SE            38.78        
 20  Rhoton, Sam C                 12 The Stingrays-SE            38.82        
 21  Rawn, Egan C                  12 ACAC-SE                     38.86        
 22  McCord, Alex R                12 GYSS-SE                     38.98        
 23  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             39.76        
 24  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                      40.01        
 25  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                      40.01        
 26  O'Connor, Patrick D           12 The Stingrays-SE            40.03        
 27  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE            40.38        
 28  Nicely, Isaiah J              12 Tennessee AQ-SE             40.40        
 29  Dennis, Christian             12 MCC-SE                      40.46        
 30  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      40.78        
 31  Amelang, Nick J               12 TSC-SE                      40.83        
 32  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE             41.16        
 33  Sallee, Jack                  11 MCC-SE                      41.20        
 34  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      41.74        
 35  Cusick, Braxton K             11 SAC-SE                      42.82        
 36  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE            43.70        
 37  Wongmanee, Benjamin N         11 MCC-SE                      43.87        
 38  Urbanski, Logan M             11 MCC-SE                      44.84        
 39  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE             44.99        
 40  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      45.33        
 41  Ballard, Jeremiah B           11 PA-SE                       46.06        
 42  Schmidt, Mason W              12 SAC-SE                      47.74        
 43  Mejia, Mateo J                11 Tennessee AQ-SE             49.72        
 44  Hitchcox, Remington A         11 The Stingrays-SE            52.06        
 45  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                      53.05        
 46  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                         NT        
 47  Jungels, Ben M                12 MCC-SE                         NT        
 
Event 29  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mizutani, Lydia I              8 MCC-SE                      38.64        
  2  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                      43.93        
  3  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      46.29        
  4  Chapin, Roee K                 7 MCC-SE                      47.74        
  5  Natter, Anna E                 8 Sea Dragons-SE              50.10        
  6  Puryear, Alexxa L              8 Tennessee AQ-SE             56.31        
  7  Bond, Arianna N                7 MCC-SE                    1:03.60        
  8  Akins, Maggie J                7 MCC-SE                    1:06.95        
  9  Cannon, Addie A                7 MCC-SE                    1:10.00        
 10  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                         NT        
 11  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 12  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT        
 13  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                         NT        
 14  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 15  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 16  Stanley, Ellie L               7 PA-SE                          NT        
 17  Piper, Hope L                  8 FRST-SE                        NT        
 18  Kerny, Efrosini                7 FRST-SE                        NT        
 19  Bernard, Caroline G            8 MCC-SE                         NT        
 20  Bernard, Lily G                8 MCC-SE                         NT        
 21  Daniel, Margaret W             7 MCC-SE                         NT        
 22  Henry, MaKenzye L              7 MCC-SE                         NT        
 23  Urbanski, Lily G               7 MCC-SE                         NT        
 
Event 30  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Holliman, Jed A                8 MCC-SE                      39.93        
  2  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             41.73        
  3  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE             50.67        
  4  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                      54.02        
  5  Holliman, Noah S               7 MCC-SE                      55.80        
  6  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      56.19        
  7  Wight, Drew A                  7 PA-SE                       58.46        
  8  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                      58.82        
  9  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    1:05.89        
 10  Brown, Johnny E                8 MCC-SE                    1:08.31        
 11  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                    1:15.14        
 12  Swanson, Reif S                8 Makos-SE                       NT        
 13  Stowe, Jack J                  8 Makos-SE                       NT        
 14  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT        
 15  Aliev, Youssuf M               8 SAC-SE                         NT        
 16  Chapin, Kai A                  7 MCC-SE                         NT        
 17  Taylor, Blake A                8 MCC-SE                         NT        
 
Event 31  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:25.31        
  2  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                    1:32.89        
  3  Tanaka, Anna M                10 Tennessee AQ-SE           1:34.82        
  4  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE           1:45.14        
  5  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:50.77        
  6  Johnson, Lauren O             10 Tennessee AQ-SE           1:58.22        
  7  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                         NT        
  8  Johnson, Maddie G              9 SWAP-SE                        NT        
  9  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 10  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                         NT        
 
Event 32  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                   1:17.60        
  2  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    1:24.08        
  3  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    1:28.17        
  4  Corrado, Will C               10 SAC-SE                    1:33.54        
  5  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           1:37.03        
  6  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE             1:39.71        
  7  DeGhetto, Jake H              10 SAC-SE                         NT        
 
Event 33  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE           1:15.78        
  2  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:15.81        
  3  Pardue, Gracie C              11 Tennessee AQ-SE           1:16.20        
  4  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                   1:16.46        
  5  Brennan, Savannah J           12 ACAC-SE                   1:16.74        
  6  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE           1:16.79        
  7  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:17.67        
  8  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           1:18.66        
  9  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:19.27        
 10  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:20.60        
 11  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:22.34        
 12  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           1:28.10        
 13  Yates, Lisa B                 12 MCC-SE                    1:30.58        
 14  Tisue, Ella F                 12 Tennessee AQ-SE           1:31.25        
 15  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           1:34.60        
 16  Rader, Paige A                11 SAC-SE                    1:36.60        
 17  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                    1:38.96        
 18  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE           1:40.94        
 19  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE           1:41.75        
 20  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:43.92        
 21  Spradling, Leila C            11 Barracudas-SE                  NT        
 
Event 34  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:03.35        
  2  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:12.25        
  3  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          1:12.49        
  4  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE             1:14.36        
  5  Rigsby, Trip J                12 The Stingrays-SE          1:17.47        
  6  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:19.44        
  7  Arnold, Dylan S               12 ACAC-SE                   1:20.28        
  8  Chandler, Jack H              11 Sea Dragons-SE            1:21.48        
  9  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    1:23.43        
 10  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          1:26.09        
 11  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:28.14        
 12  Vermillion, Brady J           11 Barracudas-SE             1:30.15        
 13  Rhoton, Sam C                 12 The Stingrays-SE          1:32.37        
 14  Cusick, Braxton K             11 SAC-SE                    1:48.19        
 15  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                         NT        
 16  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                         NT        
 17  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                         NT        
 18  Wongmanee, Benjamin N         11 MCC-SE                         NT        
 
Event 35  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Schmidt, Alexis L              8 SAC-SE                      50.40        
  2  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                      52.12        
  3  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             53.34        
  4  Lyttle, Molly R                8 PA-SE                       57.08        
  5  Chapin, Roee K                 7 MCC-SE                    1:01.75        
  6  Piper, Hope L                  8 FRST-SE                   1:03.93        
  7  Natter, Anna E                 8 Sea Dragons-SE            1:05.16        
  8  Kerny, Efrosini                7 FRST-SE                   1:05.72        
  9  Corrado, Annaleise K           7 SAC-SE                    1:06.04        
 10  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                    1:11.08        
 11  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                    1:11.09        
 12  Anderson, Elsa G               8 Tennessee AQ-SE           1:11.66        
 13  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                    1:12.48        
 14  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                    1:15.11        
 15  Kramer, GiGi K                 6 Tennessee AQ-SE           1:15.24        
 16  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                    1:21.24        
 17  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                         NT        
 18  Ranalli, Lucinda A             8 BAY-SE                         NT        
 19  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                         NT        
 20  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 21  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                         NT        
 22  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 23  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 24  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 25  Sabou, Sarah E                 7 BAY-SE                         NT        
 26  Streko, Maggie M               8 OSC-SE                         NT        
 27  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                         NT        
 28  Smith, Addison E               7 Barracudas-SE                  NT        
 29  Saunders, Gracie L             8 ACAC-SE                        NT        
 30  Bernard, Caroline G            8 MCC-SE                         NT        
 31  Bernard, Lily G                8 MCC-SE                         NT        
 32  Allen, Catherine A             8 MCC-SE                         NT        
 33  Adamson, Haddy H               7 MCC-SE                         NT        
 34  Cannon, Addie A                7 MCC-SE                         NT        
 35  Henry, MaKenzye L              7 MCC-SE                         NT        
 36  Urbanski, Lily G               7 MCC-SE                         NT        
 
Event 36  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Carson A            8 The Stingrays-SE            51.60        
  2  Tanaka, Evan K                 8 Tennessee AQ-SE             53.86        
  3  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                      54.18        
  4  Odom, Edwin A                  8 Tennessee AQ-SE             54.35        
  5  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                      55.86        
  6  Brackins, Tatum J              8 SAC-SE                    1:01.10        
  7  Garcia, Adam A                 8 BAY-SE                    1:06.59        
  8  Chapin, Kai A                  7 MCC-SE                    1:10.10        
  9  Taylor, Blake A                8 MCC-SE                    1:13.81        
 10  Swanson, Reif S                8 Makos-SE                       NT        
 11  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 12  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT        
 13  Gordon, Carter J               8 BAY-SE                         NT        
 14  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT        
 15  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                         NT        
 16  Plemons, Jackson D             8 Sea Dragons-SE                 NT        
 17  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                         NT        
 18  Aliev, Youssuf M               8 SAC-SE                         NT        
 19  Rainer, David B                6 GYSS-SE                        NT        
 20  Hassell, Anderson B            6 GYSS-SE                        NT        
 21  Towne, Chase W                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 22  Underwood, Hudson T            8 Tennessee AQ-SE                NT        
 23  Matson, Cole W                 8 PA-SE                          NT        
 24  Stibler, Joey                  7 FRST-SE                        NT        
 25  Suddeth, Corbin Z              6 MCC-SE                         NT        
 26  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                         NT        
 27  Powe, Luke H                   7 MCC-SE                         NT        
 
Event 37  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    1:33.01        
  2  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:37.84        
  3  Allen, Elizabeth M            10 MCC-SE                    1:40.03        
  4  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:42.43        
  5  Dauphinais, Jae E             10 OSC-SE                    1:42.79        
  6  Johnson, Lauren O             10 Tennessee AQ-SE           1:43.47        
  7  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                    1:45.77        
  8  Wooten, Samiah G              10 ACAC-SE                   1:46.75        
  9  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    1:47.16        
 10  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    1:47.85        
 11  Rainer, Suzanne S              9 GYSS-SE                   1:50.67        
 12  Moye, Georgia K                9 UNAT                      1:50.96        
 13  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE           1:51.17        
 14  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    1:53.71        
 15  Walker, Keira J               10 Tennessee AQ-SE           1:54.32        
 16  Wight, Danica N               10 PA-SE                     1:55.20        
 17  Vallova, Sasha S               9 ACAC-SE                   1:56.30        
 18  White, Katie N                10 MCC-SE                    1:56.87        
 19  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    1:58.86        
 20  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE           1:59.11        
 21  McKinney, Madilyn B            9 Sea Dragons-SE            1:59.38        
 22  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE           2:00.82        
 23  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                    2:01.90        
 24  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                    2:03.76        
 25  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    2:04.52        
 26  Spivey, Tia F                 10 SWAP-SE                   2:10.62        
 27  Short, Angelina E             10 BAY-SE                    2:11.01        
 28  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE           2:13.82        
 29  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    2:16.42        
 30  Calhoun, Jenna K              10 OSC-SE                    2:17.98        
 31  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE           2:19.13        
 32  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                    2:22.58        
 33  Johnson, Maddie G              9 SWAP-SE                   2:43.93        
 34  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                    2:48.85        
 35  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                    2:50.77        
 36  Lazalier, Elsie S              9 Makos-SE                       NT        
 37  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                         NT        
 38  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                         NT        
 39  Click, Reese R                 9 BAY-SE                         NT        
 40  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                         NT        
 41  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 42  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 43  Wooten, Ela N                 10 BAY-SE                         NT        
 44  Uehlein, Ellie C              10 TSC-SE                         NT        
 45  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 46  Suddeth, Olivia R              9 MCC-SE                         NT        
 
Event 38  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Brackins, Samuel S            10 SAC-SE                    1:28.70        
  2  Crowell, Maverick W            9 UNAT                      1:32.25        
  3  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                   1:34.11        
  4  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    1:35.68        
  5  Ellis, Zack O                 10 SAC-SE                    1:37.16        
  6  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:38.06        
  7  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE             1:38.79        
  8  White, Ford B                  9 ACAC-SE                   1:40.31        
  9  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    1:41.29        
 10  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:41.46        
 11  Richey, Ward W                10 MCC-SE                    1:41.75        
 12  Rodgers, Rhett J              10 MCC-SE                    1:42.73        
 13  Burns, Declan H               10 Tennessee AQ-SE           1:44.64        
 14  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           1:45.24        
 15  Underwood, Reeves R           10 Tennessee AQ-SE           1:47.98        
 16  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    1:48.23        
 17  Williams, McKinley J          10 SAC-SE                    1:48.96        
 18  Williamson, Stephen T         10 Tennessee AQ-SE           1:50.65        
 19  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                    1:53.18        
 20  DeGhetto, Jake H              10 SAC-SE                    1:55.00        
 21  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                    1:57.91        
 22  Barlow, Broden J              10 PA-SE                     1:58.58        
 23  Didenko, Paul J                9 SAC-SE                    1:58.74        
 24  Crain, Caleb M                10 UNAT                      2:01.15        
 25  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE           2:02.46        
 26  Holliman, Elijah D            10 MCC-SE                    2:03.38        
 27  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE           2:12.90        
 28  Ledford, Jude C               10 Sea Dragons-SE            2:12.92        
 29  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                    2:13.55        
 30  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    2:15.35        
 31  Broking, Titus G               9 Barracudas-SE             2:36.80        
 32  Smiley, Luke E                 9 BAY-SE                         NT        
 33  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT        
 34  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                         NT        
 35  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
 36  Goodin, Jack G                 9 Sea Dragons-SE                 NT        
 37  Anderson, Ian J                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 38  Christen, Spencer D            9 PA-SE                          NT        
 39  Bernard, Nolan A              10 MCC-SE                         NT        
 40  Schurr, Zach A                10 MCC-SE                         NT        
 41  Braly, Tyler J                 9 MCC-SE                         NT        
 42  Jungels, Nathan E              9 MCC-SE                         NT        
 
Event 39  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                    1:20.36        
  2  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:21.19        
  3  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           1:21.35        
  4  Lipscomb, Clara E             11 Barracudas-SE             1:22.78        
  5  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                   1:23.19        
  6  King, Abigail E               12 ACAC-SE                   1:24.63        
  7  Bowman, Mallory R             12 Sea Dragons-SE            1:25.57        
  8  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                    1:26.01        
  9  Szucs, Anna                   11 Tennessee AQ-SE           1:26.26        
 10  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:27.70        
 11  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:28.27        
 12  Pardue, Gracie C              11 Tennessee AQ-SE           1:28.29        
 13  Norman-Young, Kennedy J       12 Makos-SE                  1:28.73        
 14  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:28.97        
 15  King, Jessica E               12 ACAC-SE                   1:29.54        
 16  Layman, McKenna W             12 SAC-SE                    1:29.96        
 17  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                   1:30.06        
 18  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    1:30.32        
 19  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:30.66        
 20  Easley, Mariana D             11 MCC-SE                    1:30.92        
 21  Brennan, Sydney E             12 ACAC-SE                   1:31.57        
 22  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           1:32.06        
 23  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:32.44        
 24  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:32.47        
 25  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           1:33.94        
 26  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                    1:34.01        
 27  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    1:35.03        
 28  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    1:35.16        
 29  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE           1:35.95        
 30  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE           1:36.31        
 31  Burns, Greta K                12 Tennessee AQ-SE           1:36.66        
 32  Didenko, Juliet S             11 SAC-SE                    1:38.53        
 33  Striker, Julia N              11 MCC-SE                    1:38.83        
 34  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                    1:40.90        
 35  McNew, Juliana K              11 Makos-SE                  1:42.44        
 36  Colandro, Keyara F            11 ACAC-SE                   1:42.72        
 37  Williams, Emily F             11 Makos-SE                  1:43.22        
 38  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    1:43.25        
 39  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           1:43.46        
 40  Malone, Ella S                11 MCC-SE                    1:43.79        
 41  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                    1:45.66        
 42  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           1:45.66        
 43  Spradling, Leila C            11 Barracudas-SE             1:48.89        
 44  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    1:48.95        
 45  Davis, Ally G                 11 Tennessee AQ-SE           1:52.31        
 46  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE           1:52.53        
 47  Higgins, Mari L               12 PA-SE                     1:54.51        
 48  Barker, Alanna C              11 BAY-SE                    1:59.98        
 49  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                    2:01.56        
 50  Garren, Grace M               12 Tennessee AQ-SE           2:01.57        
 51  Weber, Jenya C                12 SWAP-SE                   2:18.87        
 52  Wall, Taylor B                12 Makos-SE                       NT        
 53  Davis, Elisha K               12 Makos-SE                       NT        
 54  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                         NT        
 55  Techasiriwan, Elle P          12 OSC-SE                         NT        
 56  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE                NT        
 57  Williamson, Erica T           12 Tennessee AQ-SE                NT        
 58  Matson, Brenni K              11 PA-SE                          NT        
 59  Lynch, Catherine G            12 MCC-SE                         NT        
 
Event 40  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Loy, Creed T                  12 ACAC-SE                   1:13.38        
  2  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:14.67        
  3  Frazier, Jackson W            11 The Stingrays-SE          1:18.42        
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:21.45        
  5  Gerchar, Camden M             11 ACAC-SE                   1:24.93        
  6  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    1:25.51        
  7  Rawn, Egan C                  12 ACAC-SE                   1:26.05        
  8  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           1:26.20        
  9  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                    1:26.64        
 10  Vermillion, Brady J           11 Barracudas-SE             1:27.73        
 11  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    1:29.55        
 12  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    1:29.98        
 13  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:33.00        
 14  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE          1:34.21        
 15  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           1:34.45        
 16  Harris, Jeremy D              11 UNAT                      1:34.57        
 17  O'Connor, Patrick D           12 The Stingrays-SE          1:34.65        
 18  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           1:36.67        
 19  Amelang, Nick J               12 TSC-SE                    1:40.28        
 20  Cusick, Braxton K             11 SAC-SE                    1:41.89        
 21  McCord, Alex R                12 GYSS-SE                   1:41.98        
 22  Sallee, Jack                  11 MCC-SE                    1:42.02        
 23  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:42.77        
 24  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:42.80        
 25  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE          1:42.88        
 26  Dennis, Christian             12 MCC-SE                    1:43.45        
 27  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           1:44.19        
 28  Nicely, Isaiah J              12 Tennessee AQ-SE           1:50.16        
 29  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:55.54        
 30  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                    1:58.60        
 31  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           2:07.73        
 32  Schmidt, Mason W              12 SAC-SE                    2:27.51        
 33  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                         NT        
 34  Urbanski, Logan M             11 MCC-SE                         NT        
 
Event 41  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Schmidt, Alexis L              8 SAC-SE                      16.48        
  2  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      16.75        
  3  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             17.40        
  4  Mizutani, Lydia I              8 MCC-SE                      17.54        
  5  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                      17.93        
  6  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                      18.41        
  7  Piper, Hope L                  8 FRST-SE                     18.53        
  8  Kerny, Efrosini                7 FRST-SE                     18.64        
  9  Chapin, Roee K                 7 MCC-SE                      19.04        
 10  Lyttle, Molly R                8 PA-SE                       19.74        
 11  Saunders, Gracie L             8 ACAC-SE                     19.88        
 12  Corrado, Annaleise K           7 SAC-SE                      20.10        
 13  Puryear, Alexxa L              8 Tennessee AQ-SE             20.12        
 14  Bond, Arianna N                7 MCC-SE                      20.67        
 15  Natter, Anna E                 8 Sea Dragons-SE              20.86        
 16  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                      20.91        
 17  Allen, Catherine A             8 MCC-SE                      21.28        
 18  Akins, Maggie J                7 MCC-SE                      21.43        
 19  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                      21.60        
 20  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                      21.77        
 21  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                      21.84        
 22  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                      22.13        
 23  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                      22.16        
 24  VanHoogen, Avery E             8 TSC-SE                      22.70        
 25  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                      22.75        
 26  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE             23.40        
 27  Smith, Addison E               7 Barracudas-SE               24.11        
 28  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                      24.19        
 29  Johnson, Samantha J            7 TSC-SE                      24.79        
 30  Urbanski, Lily G               7 MCC-SE                      24.98        
 31  Henry, MaKenzye L              7 MCC-SE                      25.14        
 32  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                      25.27        
 33  Streko, Maggie M               8 OSC-SE                      25.48        
 34  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                      25.97        
 35  Brock, Charlotte M             7 BAY-SE                      26.17        
 36  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                      26.40        
 37  Ranalli, Lucinda A             8 BAY-SE                      26.57        
 38  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                      26.76        
 39  Cannon, Addie A                7 MCC-SE                      28.00        
 40  Kramer, GiGi K                 6 Tennessee AQ-SE             29.06        
 41  Sabou, Sarah E                 7 BAY-SE                      30.26        
 42  Daniel, Margaret W             7 MCC-SE                      31.42        
 43  McInnes, Makayla A             6 OSC-SE                      31.72        
 44  Anderson, Elsa G               8 Tennessee AQ-SE             32.00        
 45  Sorrow, Lela Kate K            7 BAY-SE                      32.10        
 46  O'Donnell, Allie R             5 MCC-SE                      32.72        
 47  Adamson, Haddy H               7 MCC-SE                      36.00        
 48  Ruth, Audrey V                 6 BAY-SE                      38.78        
 49  Borders, Addison M             6 BAY-SE                      42.10        
 50  Rolen, Andie C                 7 BAY-SE                         NT        
 51  Jacocks, Kayci E               7 OSC-SE                         NT        
 52  Stanley, Ellie L               7 PA-SE                          NT        
 
Event 42  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Carson A            8 The Stingrays-SE            15.11        
  2  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             15.83        
  3  Holliman, Jed A                8 MCC-SE                      16.18        
  4  Caldwell, Bo K                 8 UNAT                        16.27        
  5  Holliman, Noah S               7 MCC-SE                      17.66        
  6  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE             17.96        
  7  Garcia, Adam A                 8 BAY-SE                      18.07        
  8  Matson, Cole W                 8 PA-SE                       18.34        
  9  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      18.61        
 10  Odom, Edwin A                  8 Tennessee AQ-SE             18.72        
 11  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                      18.83        
 12  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      19.07        
 13  Tanaka, Evan K                 8 Tennessee AQ-SE             19.18        
 14  Wight, Drew A                  7 PA-SE                       19.76        
 15  Stibler, Joey                  7 FRST-SE                     19.98        
 16  Stowe, Jack J                  8 Makos-SE                    20.46        
 17  Hassell, Anderson B            6 GYSS-SE                     20.56        
 18  Brown, Johnny E                8 MCC-SE                      20.64        
 19  Chapin, Kai A                  7 MCC-SE                      20.86        
 20  Swanson, Reif S                8 Makos-SE                    21.34        
 21  Brown, Ryan M                  8 Makos-SE                    22.47        
 22  Rainer, David B                6 GYSS-SE                     22.58        
 23  Brackins, Tatum J              8 SAC-SE                      22.80        
 24  Hitchcox, Braden C             8 OSC-SE                      22.88        
 25  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                      23.56        
 26  Barlow, Sawyer J               7 PA-SE                       23.61        
 27  McCoy, Matthew                 7 BAY-SE                      23.81        
 28  Towne, Chase W                 7 Tennessee AQ-SE             23.86        
 29  Powe, Luke H                   7 MCC-SE                      24.01        
 30  Aliev, Youssuf M               8 SAC-SE                      24.03        
 31  Underwood, Hudson T            8 Tennessee AQ-SE             24.31        
 32  Martin-Benitez, Santiago A     6 PA-SE                       24.36        
 33  Taylor, Blake A                8 MCC-SE                      25.24        
 34  Wood, Charles D                7 BAY-SE                      26.65        
 35  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                      27.71        
 36  Plemons, Jackson D             8 Sea Dragons-SE              27.76        
 37  Sallee, Ben                    7 MCC-SE                      28.59        
 38  Nelson, Will E                 7 TSC-SE                      33.72        
 39  Suddeth, Corbin Z              6 MCC-SE                      35.65        
 40  Wood, William C                5 BAY-SE                         NT        
 41  Beckham, Conner C              7 BAY-SE                         NT        
 42  Holt, Nolon R                  6 OSC-SE                         NT        
 
Event 43  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                      29.78        
  2  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                      30.29        
  3  Caldwell, Keller S            10 UNAT                        32.22        
  4  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      33.13        
  5  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                      33.18        
  6  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                      33.38        
  7  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      34.49        
  8  McKinney, Madilyn B            9 Sea Dragons-SE              34.64        
  9  Allen, Elizabeth M            10 MCC-SE                      35.13        
 10  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                      35.29        
 11  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      35.64        
 12  Tanaka, Anna M                10 Tennessee AQ-SE             36.15        
 13  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE             36.38        
 14  Dauphinais, Jae E             10 OSC-SE                      36.67        
 15  Rainer, Suzanne S              9 GYSS-SE                     36.74        
 16  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE             36.93        
 17  Wight, Danica N               10 PA-SE                       37.19        
 18  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      37.30        
 19  Johnson, Lauren O             10 Tennessee AQ-SE             37.59        
 20  Wooten, Samiah G              10 ACAC-SE                     37.74        
 21  Spivey, Tia F                 10 SWAP-SE                     37.78        
 22  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                      38.16        
 23  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                      38.44        
 24  Short, Angelina E             10 BAY-SE                      38.75        
 25  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE             39.71        
 26  Kinsey, Addison N              9 SAC-SE                      39.80        
 27  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE             40.06        
 28  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                      40.28        
 29  White, Katie N                10 MCC-SE                      40.66        
 30  Uehlein, Ellie C              10 TSC-SE                      41.04        
 31  Moye, Georgia K                9 UNAT                        41.31        
 32  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE             41.46        
 33  Evans, Brooke M               10 PA-SE                       41.47        
 34  Walker, Keira J               10 Tennessee AQ-SE             41.66        
 35  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                      41.68        
 36  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE             41.75        
 37  Vallova, Sasha S               9 ACAC-SE                     41.78        
 38  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                      41.91        
 39  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                      41.94        
 40  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                      42.15        
 41  Calhoun, Jenna K              10 OSC-SE                      42.23        
 42  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                      43.79        
 43  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                      44.15        
 44  Warren, Halla C                9 SAC-SE                      44.34        
 45  Johnson, Maddie G              9 SWAP-SE                     44.53        
 46  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                      44.54        
 47  Whitt, Maracy E                9 GYSS-SE                     44.84        
 48  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                      44.97        
 49  Lazalier, Elsie S              9 Makos-SE                    45.19        
 50  Wooten, Ela N                 10 BAY-SE                      45.60        
 51  Stibler, Emma-Kate             9 FRST-SE                     45.88        
 52  Hanger, Catie Grace G          9 The Stingrays-SE            45.99        
 53  Gravitte, Maddie L            10 PA-SE                       46.68        
 54  Click, Reese R                 9 BAY-SE                      46.75        
 55  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                      47.02        
 56  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                      47.60        
 57  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                      48.29        
 58  Suddeth, Olivia R              9 MCC-SE                      49.03        
 59  Froede, Gwen L                10 BAY-SE                      49.18        
 60  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                      51.74        
 61  Crump, Abby L                 10 Sea Dragons-SE              56.19        
 62  McInnes, Makayla A             6 OSC-SE                    1:00.54        
 63  Coker, Kensley F               9 TSC-SE                    1:05.91        
 64  Davidson, Lucy L              10 BAY-SE                         NT        
 65  Schuster, Jillian E            9 MCC-SE                         NT        
 
Event 44  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      29.28        
  2  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                      29.59        
  3  Brackins, Samuel S            10 SAC-SE                      30.17        
  4  White, Ford B                  9 ACAC-SE                     31.58        
  5  Crowell, Maverick W            9 UNAT                        32.00        
  6  Ellis, Zack O                 10 SAC-SE                      32.38        
  7  Rodgers, Rhett J              10 MCC-SE                      32.43        
  8  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                      32.51        
  9  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             32.64        
 10  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE               32.78        
 11  Williams, McKinley J          10 SAC-SE                      33.08        
 12  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                      33.12        
 13  Moye, Caleb G                 10 UNAT                        33.13        
 14  DeGhetto, Jake H              10 SAC-SE                      33.17        
 15  Holliman, Elijah D            10 MCC-SE                      33.28        
 16  Burns, Declan H               10 Tennessee AQ-SE             33.57        
 17  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE             34.29        
 18  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE             34.55        
 19  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      34.64        
 20  Corrado, Will C               10 SAC-SE                      35.02        
 21  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             36.06        
 22  Richey, Ward W                10 MCC-SE                      36.20        
 23  Sabou, David T                 9 BAY-SE                      36.45        
 24  Barlow, Broden J              10 PA-SE                       36.75        
 25  Caldwell, Bo K                 8 UNAT                        37.52        
 26  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                      38.10        
 27  Jungels, Nathan E              9 MCC-SE                      38.10        
 28  Smiley, Luke E                 9 BAY-SE                      38.11        
 29  Ledford, Jude C               10 Sea Dragons-SE              38.21        
 30  Christen, Spencer D            9 PA-SE                       38.49        
 31  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                      38.64        
 32  Crain, Caleb M                10 UNAT                        38.66        
 33  Didenko, Paul J                9 SAC-SE                      38.69        
 34  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE               38.89        
 35  Underwood, Reeves R           10 Tennessee AQ-SE             39.73        
 36  McDaniel, Cameron Z            9 MCC-SE                      39.76        
 37  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                      39.81        
 38  Maughon, Colt T                9 OSC-SE                      40.11        
 39  Anderson, Ian J                9 Tennessee AQ-SE             40.41        
 40  Kesling, Brayden J             9 Makos-SE                    40.88        
 41  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                      40.92        
 42  Williamson, Stephen T         10 Tennessee AQ-SE             41.32        
 43  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE             41.42        
 44  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE             42.63        
 45  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                      42.91        
 46  Schurr, Zach A                10 MCC-SE                      43.57        
 47  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE             44.13        
 48  Goodin, Jack G                 9 Sea Dragons-SE              44.22        
 49  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                      44.23        
 50  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                      45.32        
 51  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                      45.95        
 52  Ruth, Cole C                  10 BAY-SE                      46.74        
 53  Braly, Tyler J                 9 MCC-SE                      48.05        
 54  Donina III, Bobby L            9 BAY-SE                      50.58        
 55  Broking, Titus G               9 Barracudas-SE               54.34        
 56  Keel, Connor D                 9 TSC-SE                      58.19        
 57  Gordon, Jackson W             10 BAY-SE                      58.78        
 58  Blake, Nathan E                9 BAY-SE                         NT        
 59  Schwitzgoebel, Jackson C      10 BAY-SE                         NT        
 60  Bernard, Nolan A              10 MCC-SE                         NT        
 
Event 45  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyd, Leah G                  12 OSC-SE                      27.87        
  2  Lynch, Catherine G            12 MCC-SE                      28.46        
  3  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                      28.47        
  4  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      28.64        
  5  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                     28.70        
  6  Pardue, Gracie C              11 Tennessee AQ-SE             28.88        
  7  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE             29.10        
  8  Brennan, Savannah J           12 ACAC-SE                     29.29        
  9  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE             29.50        
 10  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      29.61        
 11  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      29.89        
 12  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                      29.93        
 13  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE             29.94        
 14  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                     30.02        
 15  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      30.13        
 16  Layman, McKenna W             12 SAC-SE                      30.15        
 17  King, Jessica E               12 ACAC-SE                     30.19        
 18  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                      30.21        
 19  Norman-Young, Kennedy J       12 Makos-SE                    30.38        
 20  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      30.42        
 21  Bowman, Mallory R             12 Sea Dragons-SE              30.44        
 22  Rader, Paige A                11 SAC-SE                      30.55        
 23  Brennan, Sydney E             12 ACAC-SE                     30.62        
 24  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE             30.64        
 25  Moye, Abby E                  12 UNAT                        30.78        
 26  Grinder, Sarah K              12 PA-SE                       30.80        
 27  Kramer, Katelyn E             11 Tennessee AQ-SE             30.87        
 28  Yates, Lisa B                 12 MCC-SE                      31.01        
 29  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE             31.18        
 30  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      31.43        
 31  Lipscomb, Clara E             11 Barracudas-SE               31.48        
 32  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE             31.50        
 33  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                      31.51        
 34  Burns, Greta K                12 Tennessee AQ-SE             31.60        
 35  Szucs, Anna                   11 Tennessee AQ-SE             31.65        
 36  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                      31.67        
 37  Easley, Mariana D             11 MCC-SE                      31.77        
 38  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                      31.89        
 39  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                      31.92        
 40  Malone, Ella S                11 MCC-SE                      32.19        
 41  Striker, Julia N              11 MCC-SE                      32.23        
 42  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                      32.57        
 43  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                     32.65        
 44  Huffman, Sarah E              11 TSC-SE                      32.69        
 45  Murphy, Olivia D              11 TSC-SE                      32.70        
 46  Williams, Emily F             11 Makos-SE                    33.04        
 47  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE             33.46        
 48  Parker, Callie E              12 Makos-SE                    33.51        
 49  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE             33.52        
 50  Tisue, Ella F                 12 Tennessee AQ-SE             33.64        
 51  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE             34.48        
 52  Sand, Clancy C                12 Makos-SE                    34.67        
 53  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                      34.67        
 54  Gattis, Samijo A              11 The Stingrays-SE            35.08        
 55  Colandro, Keyara F            11 ACAC-SE                     35.38        
 56  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      35.42        
 57  Didenko, Juliet S             11 SAC-SE                      35.48        
 58  Techasiriwan, Elle P          12 OSC-SE                      35.51        
 59  Miller, Carina C              12 MCC-SE                      35.63        
 60  Spradling, Leila C            11 Barracudas-SE               36.16        
 61  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      36.43        
 62  Davis, Elisha K               12 Makos-SE                    37.61        
 63  Higgins, Mari L               12 PA-SE                       37.98        
 64  Garren, Grace M               12 Tennessee AQ-SE             38.49        
 65  Dunn, Gracie M                12 PA-SE                       38.60        
 66  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                      39.21        
 67  Wall, Taylor B                12 Makos-SE                    39.43        
 68  VanHoogen, Allison E          11 TSC-SE                      39.69        
 69  Barker, Alanna C              11 BAY-SE                      39.83        
 70  Davis, Ally G                 11 Tennessee AQ-SE             39.91        
 71  McNew, Juliana K              11 Makos-SE                    40.98        
 72  Matson, Brenni K              11 PA-SE                       42.50        
 73  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                      42.84        
 74  Weber, Jenya C                12 SWAP-SE                     42.84        
 75  Holder, Bryleigh G            11 TSC-SE                      55.11        
 76  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                      57.43        
 77  Nelson, Abigail M             11 TSC-SE                      59.88        
 78  Williamson, Erica T           12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 46  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            26.91        
  2  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      28.04        
  3  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      28.88        
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      29.11        
  5  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE             29.35        
  6  Rigsby, Trip J                12 The Stingrays-SE            29.52        
  7  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                      29.67        
  8  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE             29.70        
  9  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE             29.72        
 10  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE               30.07        
 11  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            30.46        
 12  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                      30.47        
 13  Vermillion, Brady J           11 Barracudas-SE               30.71        
 14  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                      30.73        
 15  Arnold, Dylan S               12 ACAC-SE                     30.95        
 16  Gerchar, Camden M             11 ACAC-SE                     31.41        
 17  Chandler, Jack H              11 Sea Dragons-SE              31.50        
 18  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                      31.61        
 19  Frazier, Jackson W            11 The Stingrays-SE            31.62        
 20  Nicely, Isaiah J              12 Tennessee AQ-SE             31.95        
 21  Rawn, Egan C                  12 ACAC-SE                     31.96        
 22  Knight, Silas J               12 SAC-SE                      32.15        
 23  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      32.47        
 24  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE             32.49        
 25  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      33.02        
 26  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE            33.24        
 27  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                      33.41        
 28  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             33.56        
 29  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                      33.71        
 30  McCord, Alex R                12 GYSS-SE                     33.84        
 31  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE            34.01        
 32  Cusick, Braxton K             11 SAC-SE                      34.38        
 33  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE             34.45        
 34  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                      34.61        
 35  Dennis, Christian             12 MCC-SE                      34.93        
 36  Rhoton, Sam C                 12 The Stingrays-SE            35.11        
 37  Sallee, Jack                  11 MCC-SE                      35.25        
 38  Wongmanee, Benjamin N         11 MCC-SE                      35.29        
 39  Harris, Jeremy D              11 UNAT                        35.62        
 40  O'Connor, Patrick D           12 The Stingrays-SE            36.28        
 41  Urbanski, Logan M             11 MCC-SE                      36.71        
 42  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      36.83        
 43  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                      38.80        
 44  Schmidt, Mason W              12 SAC-SE                      40.44        
 45  Hitchcox, Remington A         11 The Stingrays-SE            41.80        
 46  Ballard, Jeremiah B           11 PA-SE                       41.96        
 47  Mejia, Mateo J                11 Tennessee AQ-SE             42.67        
 48  Ball, Jaylen M                12 PA-SE                          NT        
 49  Jungels, Ben M                12 MCC-SE                         NT        
 
Event 47  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                1:12.32        
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:18.00        
  3  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:22.28        
  4  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 1:26.67        
     1) Boyd, Anna C 8                  2) Dauphinais, Grace N 7          
     3) Streko, Maggie M 8              4) Gipson, Ava Grace G 8          
  5  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:29.98        
     1) Puryear, Alexxa L 8             2) Kramer, GiGi K 6               
     3) Roettger, Claire E 7            4) Roettger, Ella G 8             
  6  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:32.31        
  7  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            1:39.00        
  8  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   1:44.23        
  9  McCallie / Gps Aquatics-SE  'C'                                 NT        
 
Event 48  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                1:03.58        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:11.69        
     1) Ackermann, Cooper R 8           2) Tanaka, Evan K 8               
     3) Odom, Edwin A 8                 4) Linkous, Gabriel E 8           
  3  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:15.00        
  4  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:22.40        
  5  Prime Aquatics-SE  'A'                                     1:26.07        
     1) Wight, Drew A 7                 2) Barlow, Sawyer J 7             
     3) Martin-Benitez, Santiago A 6    4) Matson, Cole W 8               
  6  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            1:41.33        
 
Event 49  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:09.00        
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:16.29        
  3  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:19.00        
  4  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:28.15        
     1) Robinson, Harper F 10           2) Johnson, Lauren O 10           
     3) Tanaka, Anna M 10               4) Huie, Emma J 10                
  5  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:29.54        
  6  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:42.62        
  7  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:42.89        
     1) Molchan, Marley M 9             2) Walker, Keira J 10             
     3) Waller, Emma E 9                4) Waller, Chloe M 9              
  8  Baylor Swim Club-SE  'D'                                   2:53.21        
 
Event 50  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:02.55        
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:12.88        
  3  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:15.05        
     1) Burns, Declan H 10              2) Bertucci, Stephen R 10         
     3) Hall, Hayden N 9                4) Chadwell, Tommy M 10           
  4  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:16.00        
  5  Sevier Aquatic Club-SE  'B'                                2:22.55        
  6  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:37.48        
  7  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:37.52        
     1) Underwood, Reeves R 10          2) Williamson, Stephen T 10       
     3) Anderson, Ian J 9               4) Benedict, William D 9          
  8  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            2:50.11        
  9  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 2:56.82        
     1) Maughon, Colt T 9               2) Hitchcox, Braden C 8           
     3) Henry, Bryson A 7               4) Powroznik, Kyle K 8            
 10  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   3:00.92        
 
Event 51  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Atomic City Aquatic Club-SE  'A'                           1:55.60        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:57.42        
     1) Hall, Aubrey E 12               2) Martin, Caroline R 12          
     3) Benedict, Bekah D 11            4) Pardue, Gracie C 11            
  3  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:58.27        
  4  Tullahoma Swim Club-SE  'A'                                1:59.08        
     1) Murphy, Olivia D 11             2) VanHoogen, Allison E 11        
     3) Holder, Bryleigh G 11           4) Huffman, Sarah E 11            
  5  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 1:59.12        
     1) Weathers, Madelyn J 12          2) Thurman, Jaxon K 12            
     3) Farner, Kenz B 12               4) Boyd, Leah G 12                
  6  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:00.02        
  7  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:02.00        
  8  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:02.63        
     1) Ackermann, Emma K 12            2) Kramer, Katelyn E 11           
     3) Mason, Julia M 11               4) Hafner, Alina 11               
  9  Tennessee Aquatics-SE  'C'                                 2:05.93        
     1) Linkous, Julia A 11             2) Szucs, Anna 11                 
     3) Burns, Greta K 12               4) Martin, Elizabeth C 11         
 10  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:07.45        
 11  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            2:12.00        
 12  Tennessee Aquatics-SE  'D'                                 2:13.91        
     1) Feldblum, Zoe I 12              2) Tisue, Ella F 12               
     3) Perkey, Caitlyn N 12            4) McCollum, Huxley A 11          
 13  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:25.73        
 14  Tennessee Aquatics-SE  'E'                                 2:29.04        
     1) Hill, Olivia G 11               2) Davis, Ally G 11               
     3) Garren, Grace M 12              4) Towne, Mia N 11                
 15  Prime Aquatics-SE  'A'                                     2:29.88        
     1) Higgins, Mari L 12              2) Dunn, Gracie M 12              
     3) Matson, Brenni K 11             4) Grinder, Sarah K 12            
 
Event 52  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:58.00        
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:58.04        
  3  Winchester Swim Team-SE  'A'                               1:58.51        
     1) Rigsby, Trip J 12               2) Frazier, Jackson W 11          
     3) Snyder, Benjamin R 11           4) Huffhines, Austin E 11         
  4  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:02.52        
     1) Salsbury, Braden R 11           2) Nicely, Isaiah J 12            
     3) Jinks, Noah J 11                4) Chiles, Cole W 12              
  5  Atomic City Aquatic Club-SE  'A'                           2:05.73        
  6  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:17.70        
  7  Winchester Swim Team-SE  'B'                               2:18.64        
     1) Donegan, Gabe L 12              2) O'Connor, Patrick D 12         
     3) Rhoton, Sam C 12                4) Brown, Josh C 12               
  8  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:19.90        
  9  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            2:20.00        
 10  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:23.17        
     1) Thompson, Braden 11             2) Mejia, Mateo J 11              
     3) Nystrom, Trace B 11             4) Bertucci, Henry H 12           
 
Event 53  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:03.73        
  2  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           2:06.29        
  3  Slayton, Caitlyn K            14 Makos-SE                  2:10.59        
  4  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    2:11.28        
  5  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            2:11.53        
  6  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           2:12.12        
  7  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    2:12.71        
  8  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE           2:12.79        
  9  Moye, Bailey L                14 Tennessee AQ-SE           2:13.19        
 10  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           2:15.06        
 11  Freeman, Allanah L            13 Aqua Tigers-SE            2:15.71        
 12  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    2:18.02        
 13  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    2:18.88        
 14  Wright, Madison F             14 ACAC-SE                   2:19.71        
 15  Morris, Essie G               13 OSC-SE                    2:20.72        
 16  Cooper, Megan E               13 Barracudas-SE             2:20.81        
 17  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                  2:21.59        
 18  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    2:22.62        
 19  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE             2:23.93        
 20  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                    2:25.07        
 21  Bonastia, Karoline M          14 BAY-SE                    2:25.78        
 22  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE           2:26.79        
 23  Henson, Madison K             14 Tennessee AQ-SE           2:27.27        
 24  O'Connor, Cayleigh A          14 The Stingrays-SE          2:31.28        
 25  Prince, Jessie C              14 The Stingrays-SE          2:32.85        
 26  Kidd-Benthall, Emerson R      13 Tennessee AQ-SE           2:33.41        
 27  Warren, Asha E                14 Tennessee AQ-SE           2:33.58        
 28  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          2:34.90        
 29  Barlow, Halye F               13 PA-SE                     2:38.79        
 30  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    2:44.66        
 31  Orta Marcial, Infinity J      13 SAC-SE                    2:45.35        
 32  Crowe, Sierra J               14 Makos-SE                  2:51.43        
 33  Bystritskii, Masha            13 The Stingrays-SE          2:59.01        
 34  Ballard, Amelia J             13 PA-SE                     3:32.85        
 35  Miller, Reagan C              13 Makos-SE                       NT        
 36  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 37  Northcott, Katie R            13 TSC-SE                         NT        
 38  Chandler, Jerri-Grace         13 GYSS-SE                        NT        
 39  Easley, Morgyn E              13 MCC-SE                         NT        
 
Event 54  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:50.86        
  2  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           2:01.14        
  3  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:02.05        
  4  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           2:02.45        
  5  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           2:02.62        
  6  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           2:03.44        
  7  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    2:04.31        
  8  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:04.50        
  9  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:05.32        
 10  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    2:07.70        
 11  Tate, Wes M                   13 PA-SE                     2:07.97        
 12  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           2:08.07        
 13  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    2:08.58        
 14  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    2:10.97        
 15  Tipton, Tippy C               14 PA-SE                     2:11.35        
 16  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                    2:11.53        
 17  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:12.48        
 18  Cathelyn, Jonah C             14 Barracudas-SE             2:12.86        
 19  Fritz, Caden J                13 PA-SE                     2:13.04        
 20  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           2:15.99        
 21  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                    2:18.16        
 22  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    2:20.90        
 23  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           2:22.57        
 24  St. Germain, Nicholas J       14 Tennessee AQ-SE           2:22.80        
 25  Keyl, Garrett N               14 PA-SE                     2:29.62        
 26  Whitt, Nathan E               14 GYSS-SE                   2:34.78        
 27  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE           2:41.95        
 28  Davis, Eli L                  14 Makos-SE                  2:44.56        
 29  Traywick, Tyler T             13 SAC-SE                    2:48.86        
 30  Ingram, Eli D                 13 MCC-SE                    2:49.17        
 31  Tobitt, William C             13 Makos-SE                       NT        
 32  Rutledge, Joshua W            13 Makos-SE                       NT        
 33  Rice, Jase M                  14 Makos-SE                       NT        
 34  Byrom, Bailey D               13 TSC-SE                         NT        
 
Event 55  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    1:53.72        
  2  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    1:58.13        
  3  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    1:59.61        
  4  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           2:01.28        
  5  Ayers, Katlyn M               16 Barracudas-SE             2:01.50        
  6  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    2:02.51        
  7  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    2:03.18        
  8  Hsieh, Anna E                 16 Tennessee AQ-SE           2:03.51        
  9  Cleven, Annika R              15 Barracudas-SE             2:04.51        
 10  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    2:05.07        
 11  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                   2:05.84        
 12  Godwin, Kasey J               18 FRST-SE                   2:06.35        
 13  Muraskin, Allysa L            18 Tennessee AQ-SE           2:06.53        
 14  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    2:07.00        
 15  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           2:07.06        
 16  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                   2:09.04        
 17  Welch, Kenzie R               15 ACAC-SE                   2:09.67        
 18  Fults, Alexa S                18 Makos-SE                  2:09.81        
 19  Sinclair, Angara R            17 BAY-SE                    2:09.81        
 20  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE             2:10.07        
 21  Brandon, Chloe M              16 The Stingrays-SE          2:10.42        
 22  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                   2:12.13        
 23  Griffey, Alexis L             15 MCC-SE                    2:12.17        
 24  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:12.91        
 25  O'Connor, Anna R              16 Makos-SE                  2:16.34        
 26  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    2:16.61        
 27  Gallaher, Bethany H           16 Tennessee AQ-SE           2:16.98        
 28  Wright, Logan G               16 ACAC-SE                   2:17.41        
 29  Morris, Kari L                17 OSC-SE                    2:18.02        
 30  Gray, Catherine A             16 The Stingrays-SE          2:20.73        
 31  Dykes, Skyler M               17 Barracudas-SE             2:21.25        
 32  Easley, Lexi A                15 MCC-SE                    2:21.58        
 33  Barre, Faith O                18 Tennessee AQ-SE           2:24.42        
 34  McHale, Cheyenne J            16 ACAC-SE                   2:33.08        
 35  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE           2:46.46        
 
Event 56  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Best, Jack                    18 BAY-SE                    1:42.00        
  2  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    1:42.37        
  3  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:43.07        
  4  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    1:44.65        
  5  Boyer, Matthew H              18 BAY-SE                    1:44.69        
  6  Green, Jason M                17 BAY-SE                    1:45.01        
  7  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    1:46.77        
  8  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                    1:50.54        
  9  Benko, Nathan J               17 ACAC-SE                   1:51.66        
 10  Bradford, Reece R             17 Barracudas-SE             1:52.06        
 11  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    1:52.30        
 12  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    1:52.51        
 13  Shrader, Daniel P             16 FRST-SE                   1:54.35        
 14  Mignott, Alex O               17 MCC-SE                    1:54.56        
 15  Holmes, Bradley T             16 Makos-SE                  1:55.16        
 16  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    1:55.20        
 17  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    1:55.51        
 18  Kalajdzic, David              16 BAY-SE                    1:55.56        
 19  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                  1:56.14        
 20  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           1:56.88        
 21  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           1:57.33        
 22  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    1:57.74        
 23  Reed, Grant T                 15 ACAC-SE                   1:57.93        
 24  Holt, JohnDavid D             17 GYSS-SE                   1:59.41        
 25  Marsh, Ethan K                15 Tennessee AQ-SE           1:59.63        
 26  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE           1:59.63        
 27  Smith, Cameron L              17 The Stingrays-SE          2:02.22        
 28  Cho, Mike S                   15 Tennessee AQ-SE           2:03.45        
 29  Snead, Christian J            17 The Stingrays-SE          2:06.28        
 30  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE           2:09.14        
 31  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          2:09.96        
 32  Shull, Drake R                18 The Stingrays-SE          2:13.08        
 33  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   2:17.96        
 34  Hallmark, Nathan A            15 GYSS-SE                   2:21.94        
 35  Snyder, Travis W              15 The Stingrays-SE          2:24.20        
 
Event 57  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:00.30        
  2  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           1:05.84        
  3  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE           1:05.85        
  4  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    1:06.99        
  5  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            1:07.22        
  6  Moye, Bailey L                14 Tennessee AQ-SE           1:09.52        
  7  Henson, Madison K             14 Tennessee AQ-SE           1:10.42        
  8  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    1:10.61        
  9  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    1:11.29        
 10  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                    1:11.58        
 11  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           1:12.23        
 12  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    1:13.63        
 13  Curl, Sydney K                13 The Stingrays-SE          1:14.41        
 14  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    1:14.46        
 15  Prince, Jessie C              14 The Stingrays-SE          1:15.96        
 16  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE             1:16.36        
 17  Crowe, Sierra J               14 Makos-SE                  1:17.29        
 18  O'Connor, Cayleigh A          14 The Stingrays-SE          1:17.69        
 19  Bonastia, Karoline M          14 BAY-SE                    1:18.80        
 20  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                  1:19.06        
 21  Warren, Asha E                14 Tennessee AQ-SE           1:19.67        
 22  Freeman, Allanah L            13 Aqua Tigers-SE            1:20.20        
 23  Barlow, Halye F               13 PA-SE                     1:20.55        
 24  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          1:24.90        
 25  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    1:25.52        
 26  Northcott, Katie R            13 TSC-SE                    1:30.00        
 27  Miller, Reagan C              13 Makos-SE                  1:34.07        
 28  Cline, Shelby E               13 SAC-SE                    1:44.78        
 29  Bystritskii, Masha            13 The Stingrays-SE          1:45.79        
 30  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                    2:05.80        
 31  Ballard, Amelia J             13 PA-SE                     2:12.76        
 32  Chandler, Jerri-Grace         13 GYSS-SE                        NT        
 
Event 58  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      54.74        
  2  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    1:02.37        
  3  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    1:02.83        
  4  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    1:02.92        
  5  Brown, Tais I                 13 ACAC-SE                   1:02.96        
  6  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           1:03.27        
  7  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE           1:05.25        
  8  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:05.48        
  9  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           1:05.49        
 10  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           1:06.17        
 11  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    1:06.18        
 12  Tate, Wes M                   13 PA-SE                     1:06.19        
 13  Fritz, Caden J                13 PA-SE                     1:07.45        
 14  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                    1:08.39        
 15  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    1:11.23        
 16  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           1:11.80        
 17  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                    1:12.18        
 18  Keyl, Garrett N               14 PA-SE                     1:15.23        
 19  St. Germain, Nicholas J       14 Tennessee AQ-SE           1:17.72        
 20  Whitt, Nathan E               14 GYSS-SE                   1:18.64        
 21  Ingram, Eli D                 13 MCC-SE                    1:18.96        
 22  Davis, Eli L                  14 Makos-SE                  1:25.89        
 23  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE           1:27.31        
 24  Traywick, Tyler T             13 SAC-SE                    1:33.27        
 25  Rutledge, Joshua W            13 Makos-SE                  1:40.33        
 26  Byrom, Bailey D               13 TSC-SE                    1:51.77        
 27  Tobitt, William C             13 Makos-SE                       NT        
 
Event 59  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                      58.87        
  2  Godwin, Kasey J               18 FRST-SE                   1:01.33        
  3  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    1:01.36        
  4  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           1:01.94        
  5  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    1:02.16        
  6  Muraskin, Allysa L            18 Tennessee AQ-SE           1:03.04        
  7  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           1:03.11        
  8  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    1:05.10        
  9  Ayers, Katlyn M               16 Barracudas-SE             1:05.14        
 10  Cleven, Annika R              15 Barracudas-SE             1:05.16        
 11  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                   1:05.43        
 12  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    1:05.52        
 13  Farmer, Amanda H              16 TSC-SE                    1:05.62        
 14  Sinclair, Angara R            17 BAY-SE                    1:05.93        
 15  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           1:06.59        
 16  Brandon, Chloe M              16 The Stingrays-SE          1:06.63        
 17  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE             1:06.91        
 18  Easley, Lexi A                15 MCC-SE                    1:07.16        
 19  O'Connor, Anna R              16 Makos-SE                  1:07.41        
 20  Welch, Kenzie R               15 ACAC-SE                   1:08.27        
 21  Gray, Catherine A             16 The Stingrays-SE          1:08.59        
 22  Fults, Alexa S                18 Makos-SE                  1:11.52        
 23  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    1:11.78        
 24  Groscost, Lucy E              16 ACAC-SE                   1:12.27        
 25  Griffey, Alexis L             15 MCC-SE                    1:13.63        
 26  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                   1:13.97        
 27  Gallaher, Bethany H           16 Tennessee AQ-SE           1:15.03        
 28  Dykes, Skyler M               17 Barracudas-SE             1:15.09        
 29  Jones, Madalyn E              18 The Stingrays-SE          1:16.71        
 30  Curtis, Emma R                16 The Stingrays-SE          1:17.64        
 31  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE          1:19.10        
 32  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE           1:27.35        
 33  McHale, Cheyenne J            16 ACAC-SE                   1:29.17        
 
Event 60  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                      51.11        
  2  Best, Jack                    18 BAY-SE                      51.72        
  3  Prada, Luis                   18 BAY-SE                      53.40        
  4  Greene, Gershwin              18 BAY-SE                      54.75        
  5  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                      54.88        
  6  Goren, Barak                  19 MCC-SE                      54.95        
  7  Brando, Nick L                15 BAY-SE                      55.25        
  8  Green, Jason M                17 BAY-SE                      56.14        
  9  Boyer, Matthew H              18 BAY-SE                      57.06        
 10  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                      57.34        
 11  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE             57.65        
 12  Benko, Nathan J               17 ACAC-SE                     57.88        
 13  Reed, Grant T                 15 ACAC-SE                     59.29        
 14  Bradford, Reece R             17 Barracudas-SE               59.82        
 15  Smith, Cameron L              17 The Stingrays-SE          1:00.38        
 16  Marsh, Ethan K                15 Tennessee AQ-SE           1:00.41        
 17  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           1:00.69        
 18  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    1:01.27        
 19  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    1:01.45        
 20  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE           1:01.93        
 21  Holt, JohnDavid D             17 GYSS-SE                   1:02.21        
 22  Knight, Samuel G              16 SAC-SE                    1:03.55        
 23  Mignott, Alex O               17 MCC-SE                    1:04.67        
 24  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          1:05.29        
 25  Snead, Christian J            17 The Stingrays-SE          1:06.92        
 26  Brandon, David D              16 The Stingrays-SE          1:07.07        
 27  Webb, Blake B                 15 FRST-SE                   1:09.42        
 28  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   1:10.63        
 29  Hallmark, Nathan A            15 GYSS-SE                   1:11.15        
 
Event 61  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:41.20        
  2  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           2:43.00        
  3  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           2:43.86        
  4  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           2:44.05        
  5  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    2:45.66        
  6  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    2:50.20        
  7  Freeman, Allanah L            13 Aqua Tigers-SE            2:51.12        
  8  Wright, Madison F             14 ACAC-SE                   2:59.59        
  9  Cooper, Megan E               13 Barracudas-SE             3:02.86        
 10  Curl, Sydney K                13 The Stingrays-SE          3:03.59        
 11  Kidd-Benthall, Emerson R      13 Tennessee AQ-SE           3:14.10        
 12  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE           3:17.97        
 13  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    3:24.68        
 14  Bystritskii, Masha            13 The Stingrays-SE          3:45.00        
 15  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                       NT        
 16  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 17  Northcott, Katie R            13 TSC-SE                         NT        
 18  Orta Marcial, Infinity J      13 SAC-SE                         NT        
 
Event 62  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:31.17        
  2  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           2:36.82        
  3  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           2:47.72        
  4  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           2:49.53        
  5  Fritz, Caden J                13 PA-SE                     2:50.66        
  6  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           2:50.70        
  7  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE           2:54.18        
  8  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           3:07.36        
  9  St. Germain, Nicholas J       14 Tennessee AQ-SE           3:23.76        
 10  Rutledge, Joshua W            13 Makos-SE                       NT        
 11  Rice, Jase M                  14 Makos-SE                       NT        
 12  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                         NT        
 13  Cathelyn, Jonah C             14 Barracudas-SE                  NT        
 14  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 63  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:29.33        
  2  Farmer, Amanda H              16 TSC-SE                    2:33.09        
  3  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:33.37        
  4  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                   2:34.29        
  5  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                   2:36.90        
  6  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           2:37.55        
  7  Barre, Faith O                18 Tennessee AQ-SE           2:44.90        
  8  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE          2:55.09        
  9  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    2:58.51        
 10  Curtis, Emma R                16 The Stingrays-SE               NT        
 
Event 64  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Green, Jason M                17 BAY-SE                    2:10.03        
  2  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    2:14.94        
  3  Groscost, Grant D             18 ACAC-SE                   2:17.03        
  4  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    2:17.80        
  5  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:22.68        
  6  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE           2:24.88        
  7  Kalajdzic, David              16 BAY-SE                    2:27.57        
  8  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:27.80        
  9  Holmes, Bradley T             16 Makos-SE                  2:27.91        
 10  Cho, Mike S                   15 Tennessee AQ-SE           2:28.18        
 11  Snead, Christian J            17 The Stingrays-SE          2:33.81        
 12  Knight, Samuel G              16 SAC-SE                    2:36.53        
 13  Shrader, Daniel P             16 FRST-SE                   2:37.73        
 14  Powe, Sam P                   12 MCC-SE                    2:40.90        
 15  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   2:41.07        
 16  Brandon, David D              16 The Stingrays-SE          2:42.82        
 17  Shull, Drake R                18 The Stingrays-SE          2:45.69        
 18  Loy, Creed T                  12 ACAC-SE                   2:47.79        
 19  Snyder, Travis W              15 The Stingrays-SE          3:15.70        
 
Event 65  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                      58.89        
  2  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           1:05.34        
  3  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    1:07.04        
  4  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE           1:07.34        
  5  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    1:07.47        
  6  Curl, Sydney K                13 The Stingrays-SE          1:09.06        
  7  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE             1:10.29        
  8  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           1:10.73        
  9  Morris, Essie G               13 OSC-SE                    1:11.70        
 10  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            1:13.26        
 11  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    1:13.63        
 12  Henson, Madison K             14 Tennessee AQ-SE           1:15.05        
 13  Slayton, Caitlyn K            14 Makos-SE                  1:15.79        
 14  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                  1:16.45        
 15  Prince, Jessie C              14 The Stingrays-SE          1:16.60        
 16  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                  1:18.22        
 17  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                    1:19.35        
 18  Easley, Morgyn E              13 MCC-SE                    1:19.68        
 19  Barlow, Halye F               13 PA-SE                     1:20.63        
 20  Bonastia, Karoline M          14 BAY-SE                    1:22.94        
 21  Orta Marcial, Infinity J      13 SAC-SE                    1:24.12        
 22  Warren, Asha E                14 Tennessee AQ-SE           1:29.74        
 23  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          1:30.61        
 24  Miller, Reagan C              13 Makos-SE                       NT        
 25  Cline, Shelby E               13 SAC-SE                         NT        
 
Event 66  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                      59.17        
  2  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:01.01        
  3  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    1:03.73        
  4  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    1:04.71        
  5  Tipton, Tippy C               14 PA-SE                     1:05.68        
  6  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE           1:07.10        
  7  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                    1:08.00        
  8  Tate, Wes M                   13 PA-SE                     1:08.13        
  9  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           1:08.50        
 10  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    1:08.63        
 11  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           1:08.78        
 12  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    1:10.44        
 13  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    1:12.05        
 14  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:15.06        
 15  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE           1:17.44        
 16  Davis, Eli L                  14 Makos-SE                  1:40.26        
 17  Rice, Jase M                  14 Makos-SE                  1:46.03        
 18  Traywick, Tyler T             13 SAC-SE                         NT        
 19  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                         NT        
 
Event 67  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                      59.31        
  2  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    1:00.57        
  3  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    1:01.40        
  4  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    1:01.47        
  5  Godwin, Kasey J               18 FRST-SE                   1:01.64        
  6  Hsieh, Anna E                 16 Tennessee AQ-SE           1:01.76        
  7  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           1:02.28        
  8  Muraskin, Allysa L            18 Tennessee AQ-SE           1:02.61        
  9  Cleven, Annika R              15 Barracudas-SE             1:02.63        
 10  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           1:03.09        
 11  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                   1:03.24        
 12  Groscost, Lucy E              16 ACAC-SE                   1:03.73        
 13  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    1:03.76        
 14  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           1:05.36        
 15  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE             1:05.84        
 16  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    1:06.03        
 17  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                   1:06.33        
 18  Wright, Logan G               16 ACAC-SE                   1:06.71        
 19  O'Connor, Anna R              16 Makos-SE                  1:08.72        
 20  Brandon, Chloe M              16 The Stingrays-SE          1:09.56        
 21  Sinclair, Angara R            17 BAY-SE                    1:09.67        
 22  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                   1:11.18        
 23  Easley, Lexi A                15 MCC-SE                    1:11.90        
 24  Morris, Kari L                17 OSC-SE                    1:12.38        
 25  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE          1:13.52        
 26  Griffey, Alexis L             15 MCC-SE                    1:17.36        
 27  Jones, Madalyn E              18 The Stingrays-SE          1:20.25        
 28  Gallaher, Bethany H           16 Tennessee AQ-SE           1:20.60        
 29  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE           1:45.97        
 
Event 68  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                      52.46        
  2  Goren, Barak                  19 MCC-SE                      53.40        
  3  Benko, Nathan J               17 ACAC-SE                     53.48        
  4  Best, Jack                    18 BAY-SE                      54.77        
  5  Greene, Gershwin              18 BAY-SE                      55.13        
  6  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                      56.06        
  7  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                      56.95        
  8  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                      57.95        
  9  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                      58.04        
 10  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE             58.15        
 11  Holt, JohnDavid D             17 GYSS-SE                     58.50        
 12  Knight, Samuel G              16 SAC-SE                      58.57        
 13  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                    58.63        
 14  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                      59.11        
 15  Snead, Christian J            17 The Stingrays-SE            59.47        
 16  Groscost, Grant D             18 ACAC-SE                   1:00.19        
 17  Marsh, Ethan K                15 Tennessee AQ-SE           1:01.33        
 18  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           1:01.42        
 19  Smith, Cameron L              17 The Stingrays-SE          1:01.70        
 20  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    1:01.86        
 21  Mignott, Alex O               17 MCC-SE                    1:03.78        
 22  Shull, Drake R                18 The Stingrays-SE          1:04.54        
 23  Brandon, David D              16 The Stingrays-SE          1:06.41        
 24  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          1:09.29        
 25  Webb, Blake B                 15 FRST-SE                   1:11.74        
 26  Snyder, Travis W              15 The Stingrays-SE          1:23.23        
 27  Hallmark, Nathan A            15 GYSS-SE                        NT        
 
Event 69  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:10.81        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:17.56        
  3  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           2:21.69        
  4  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           2:23.31        
  5  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           2:24.24        
  6  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           2:25.31        
  7  Chadwell, Mandi B             14 Tennessee AQ-SE           2:26.04        
  8  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                  2:26.76        
  9  Moye, Bailey L                14 Tennessee AQ-SE           2:31.28        
 10  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE           2:31.51        
 11  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    2:32.29        
 12  Slayton, Caitlyn K            14 Makos-SE                  2:34.13        
 13  Wright, Madison F             14 ACAC-SE                   2:34.75        
 14  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            2:35.00        
 15  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    2:35.55        
 16  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    2:36.09        
 17  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    2:36.48        
 18  Morris, Essie G               13 OSC-SE                    2:37.95        
 19  Curl, Sydney K                13 The Stingrays-SE          2:39.81        
 20  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    2:40.49        
 21  Freeman, Allanah L            13 Aqua Tigers-SE            2:41.59        
 22  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    2:41.91        
 23  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE             2:43.69        
 24  Prince, Jessie C              14 The Stingrays-SE          2:43.85        
 25  Cooper, Megan E               13 Barracudas-SE             2:45.14        
 26  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                    2:46.53        
 27  Orta Marcial, Infinity J      13 SAC-SE                    2:50.84        
 28  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE           2:52.99        
 29  Barlow, Halye F               13 PA-SE                     2:53.09        
 30  O'Connor, Cayleigh A          14 The Stingrays-SE          2:58.76        
 31  Kidd-Benthall, Emerson R      13 Tennessee AQ-SE           3:03.55        
 32  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          3:06.80        
 33  Bonastia, Karoline M          14 BAY-SE                    3:15.00        
 34  Northcott, Katie R            13 TSC-SE                    3:25.01        
 35  Ballard, Amelia J             13 PA-SE                     3:49.25        
 36  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                         NT        
 37  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 38  Easley, Morgyn E              13 MCC-SE                         NT        
 
Event 70  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    2:07.75        
  2  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:14.55        
  3  Johnson, Dylan B              14 Tennessee AQ-SE           2:18.30        
  4  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:19.30        
  5  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    2:19.67        
  6  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:21.01        
  7  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    2:25.03        
  8  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    2:26.98        
  9  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           2:27.38        
 10  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                    2:27.38        
 11  Tate, Wes M                   13 PA-SE                     2:29.20        
 12  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    2:29.80        
 13  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE           2:30.36        
 14  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                    2:31.63        
 15  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:31.75        
 16  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           2:33.75        
 17  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           2:34.16        
 18  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    2:34.27        
 19  Cathelyn, Jonah C             14 Barracudas-SE             2:34.41        
 20  Tipton, Tippy C               14 PA-SE                     2:35.69        
 21  St. Germain, Nicholas J       14 Tennessee AQ-SE           2:43.10        
 22  Young, Brodi R                13 UNAT                      2:46.45        
 23  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           2:48.82        
 24  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE           2:57.85        
 25  Ingram, Eli D                 13 MCC-SE                    3:18.67        
 26  Fritz, Caden J                13 PA-SE                          NT        
 27  Keyl, Garrett N               14 PA-SE                          NT        
 
Event 71  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    2:15.01        
  2  Arthur, Maddy C               17 Tennessee AQ-SE           2:17.42        
  3  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE             2:18.80        
  4  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    2:20.36        
  5  Cleven, Annika R              15 Barracudas-SE             2:20.46        
  6  Hsieh, Anna E                 16 Tennessee AQ-SE           2:20.57        
  7  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                   2:20.70        
  8  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           2:20.88        
  9  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    2:20.96        
 10  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           2:21.08        
 11  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:22.33        
 12  Groscost, Lucy E              16 ACAC-SE                   2:23.47        
 13  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                   2:27.13        
 14  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           2:27.80        
 15  Brandon, Chloe M              16 The Stingrays-SE          2:29.66        
 16  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           2:30.40        
 17  Welch, Kenzie R               15 ACAC-SE                   2:32.89        
 18  Griffey, Alexis L             15 MCC-SE                    2:34.29        
 19  Barre, Faith O                18 Tennessee AQ-SE           2:36.62        
 20  Morris, Kari L                17 OSC-SE                    2:36.71        
 21  Gray, Catherine A             16 The Stingrays-SE          2:37.00        
 22  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    2:38.62        
 23  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE          2:43.06        
 24  Wright, Logan G               16 ACAC-SE                   2:44.68        
 25  Curtis, Emma R                16 The Stingrays-SE          2:51.32        
 26  Jones, Madalyn E              18 The Stingrays-SE          2:53.42        
 27  McHale, Cheyenne J            16 ACAC-SE                   3:00.53        
 
Event 72  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    1:53.74        
  2  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:54.87        
  3  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:56.78        
  4  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    1:58.20        
  5  Goren, Barak                  19 MCC-SE                    2:00.36        
  6  Boyer, Matthew H              18 BAY-SE                    2:02.75        
  7  Prada, Luis                   18 BAY-SE                    2:03.10        
  8  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    2:04.88        
  9  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:08.54        
 10  Groscost, Grant D             18 ACAC-SE                   2:08.81        
 11  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    2:08.87        
 12  Reed, Grant T                 15 ACAC-SE                   2:10.28        
 13  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           2:10.99        
 14  Mignott, Alex O               17 MCC-SE                    2:11.25        
 15  Holmes, Bradley T             16 Makos-SE                  2:11.26        
 16  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           2:11.48        
 17  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:11.80        
 18  Kalajdzic, David              16 BAY-SE                    2:12.98        
 19  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE           2:13.00        
 20  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    2:13.07        
 21  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    2:13.08        
 22  Holt, JohnDavid D             17 GYSS-SE                   2:13.77        
 23  Shrader, Daniel P             16 FRST-SE                   2:16.75        
 24  Webb, Blake B                 15 FRST-SE                   2:17.06        
 25  Marsh, Ethan K                15 Tennessee AQ-SE           2:17.36        
 26  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    2:17.55        
 27  Smith, Cameron L              17 The Stingrays-SE          2:19.20        
 28  Cho, Mike S                   15 Tennessee AQ-SE           2:20.60        
 29  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE           2:25.03        
 30  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          2:27.57        
 31  Shull, Drake R                18 The Stingrays-SE          2:29.37        
 32  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   2:32.69        
 33  Snyder, Travis W              15 The Stingrays-SE          2:52.16        
 34  Amelang, Nick J               12 TSC-SE                         NT        
 
Event 73  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:46.34        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:46.49        
     1) Salsbury, Kate E 14             2) Leonard, Olivia N 13           
     3) Henson, Madison K 14            4) Tallent, Corina M 13           
  3  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 1:51.14        
     1) Moye, Bailey L 14               2) Hudson, Reese A 13             
     3) Chadwell, Mandi B 14            4) Allitt, Cassidy L 13           
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:58.93        
  5  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:04.32        
 
Event 74  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:40.61        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:42.39        
     1) Zitzman, Timmy F 14             2) Arnwine, Pep L 13              
     3) Brunson, Connor M 14            4) Arnold, Maxwell G 13           
  3  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 1:46.98        
     1) St. Germain, Nicholas J 14      2) Smith, Jed 13                  
     3) Whitehouse, Ronald C 13         4) Johnson, Dylan B 14            
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:51.38        
 
Event 75  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:41.60        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:44.50        
     1) Lahr, Chase M 15                2) Hafner, Veronica 15            
     3) Hsieh, Anna E 16                4) Arthur, Maddy C 17             
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:45.97        
  4  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 1:47.71        
     1) Craighead, Kelsey M 16          2) Muraskin, Allysa L 18          
     3) Barre, Faith O 18               4) Barclay, Allison N 16          
  5  Atomic City Aquatic Club-SE  'A'                           1:49.70        
  6  Barracuda Swim Club-SE  'A'                                1:50.00        
  7  Winchester Swim Team-SE  'A'                               1:54.56        
 
Event 76  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:25.55        
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:29.18        
  3  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   1:33.39        
  4  Atomic City Aquatic Club-SE  'A'                           1:36.81        
  5  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:37.00        
     1) Szucs, Gary 16                  2) Collins, Devon R 17            
     3) Marsh, Ethan K 15               4) Cho, Mike S 15                 
  6  Winchester Swim Team-SE  'A'                               1:42.27        
     1) Snead, Christian J 17           2) Shull, Drake R 18              
     3) Scharber, Austin B 15           4) Smith, Cameron L 17            
  7  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                1:43.20        
  8  Atomic City Aquatic Club-SE  'B'                           2:02.37        
 
Event 77  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mizutani, Lydia I              8 MCC-SE                    1:34.58        
  2  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                    1:38.23        
  3  Schmidt, Alexis L              8 SAC-SE                    1:39.07        
  4  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                    1:45.16        
  5  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE           1:46.82        
  6  Corrado, Annaleise K           7 SAC-SE                    1:53.80        
  7  Puryear, Alexxa L              8 Tennessee AQ-SE           1:56.39        
  8  Kerny, Efrosini                7 FRST-SE                   1:57.57        
  9  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                    2:09.55        
 10  Jones, Anna Beth E             8 PA-SE                     2:13.50        
 11  Allen, Catherine A             8 MCC-SE                    2:13.78        
 12  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                    2:17.73        
 13  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE           2:29.65        
 14  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                         NT        
 15  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 16  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 17  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                         NT        
 18  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 19  Anderson, Elsa G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 78  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Carson A            8 The Stingrays-SE          1:29.73        
  2  Holliman, Jed A                8 MCC-SE                    1:30.41        
  3  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           1:34.42        
  4  Caldwell, Bo K                 8 UNAT                      1:45.63        
  5  Tanaka, Evan K                 8 Tennessee AQ-SE           1:47.38        
  6  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                    1:48.48        
  7  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                    1:54.35        
  8  Holliman, Noah S               7 MCC-SE                    1:56.74        
  9  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE           1:57.33        
 10  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                    2:00.07        
 11  Scruggs, Ethan C               8 Tennessee AQ-SE           2:04.54        
 12  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    2:07.93        
 13  Brown, Ryan M                  8 Makos-SE                  2:09.43        
 14  Wight, Drew A                  7 PA-SE                     2:10.84        
 15  Stibler, Joey                  7 FRST-SE                   2:11.18        
 16  Garcia, Adam A                 8 BAY-SE                    2:14.02        
 17  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                    2:18.19        
 18  Brown, Johnny E                8 MCC-SE                    2:23.04        
 19  Wood, Charles D                7 BAY-SE                         NT        
 20  Kurosaki, Hisato               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 79  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                    1:18.51        
  2  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    1:18.72        
  3  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                    1:25.41        
  4  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    1:26.79        
  5  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:27.31        
  6  Major, Ainsley R              10 Tennessee AQ-SE           1:28.52        
  7  Johnson, Lauren O             10 Tennessee AQ-SE           1:31.38        
  8  Allen, Elizabeth M            10 MCC-SE                    1:32.11        
  9  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:32.25        
 10  Dauphinais, Jae E             10 OSC-SE                    1:32.89        
 11  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE           1:33.13        
 12  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE           1:35.17        
 13  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE           1:35.54        
 14  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    1:35.61        
 15  Wooten, Samiah G              10 ACAC-SE                   1:36.43        
 16  Harper, Kaitlyn V             10 Tennessee AQ-SE           1:36.98        
 17  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:37.19        
 18  McKinney, Madilyn B            9 Sea Dragons-SE            1:39.55        
 19  Wight, Danica N               10 PA-SE                     1:40.60        
 20  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                    1:41.23        
 21  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                    1:42.06        
 22  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    1:42.08        
 23  Spivey, Tia F                 10 SWAP-SE                   1:42.74        
 24  Moye, Georgia K                9 UNAT                      1:43.75        
 25  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    1:43.78        
 26  Vallova, Sasha S               9 ACAC-SE                   1:44.06        
 27  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE           1:44.50        
 28  Warren, Halla C                9 SAC-SE                    1:46.48        
 29  Kinsey, Addison N              9 SAC-SE                    1:46.69        
 30  Weaver, Kristina A            10 Tennessee AQ-SE           1:47.20        
 31  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                    1:48.51        
 32  Evans, Brooke M               10 PA-SE                     1:49.01        
 33  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE           1:49.32        
 34  White, Katie N                10 MCC-SE                    1:50.30        
 35  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                    1:50.57        
 36  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE           1:51.04        
 37  Suddeth, Olivia R              9 MCC-SE                    1:52.28        
 38  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    1:52.70        
 39  Short, Angelina E             10 BAY-SE                    1:53.52        
 40  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE           1:57.70        
 41  Johnson, Maddie G              9 SWAP-SE                   1:59.07        
 42  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    1:59.56        
 43  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                    1:59.57        
 44  Stibler, Emma-Kate             9 FRST-SE                   1:59.71        
 45  Whitt, Maracy E                9 GYSS-SE                   2:00.87        
 46  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                    2:01.36        
 47  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                    2:07.80        
 48  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                    2:15.94        
 49  Click, Reese R                 9 BAY-SE                         NT        
 50  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                         NT        
 51  Wooten, Ela N                 10 BAY-SE                         NT        
 
Event 80  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                   1:15.26        
  2  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    1:16.87        
  3  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:18.34        
  4  Brackins, Samuel S            10 SAC-SE                    1:20.31        
  5  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:24.95        
  6  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE             1:25.83        
  7  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    1:26.98        
  8  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    1:28.47        
  9  Moye, Caleb G                 10 UNAT                      1:29.06        
 10  Ellis, Zack O                 10 SAC-SE                    1:29.22        
 11  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           1:29.53        
 12  Williams, McKinley J          10 SAC-SE                    1:29.82        
 13  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:29.88        
 14  Rodgers, Rhett J              10 MCC-SE                    1:30.44        
 15  Holliman, Elijah D            10 MCC-SE                    1:30.46        
 16  DeGhetto, Jake H              10 SAC-SE                    1:31.51        
 17  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           1:32.04        
 18  Richey, Ward W                10 MCC-SE                    1:32.69        
 19  Corrado, Will C               10 SAC-SE                    1:34.70        
 20  White, Ford B                  9 ACAC-SE                   1:34.73        
 21  Barlow, Broden J              10 PA-SE                     1:37.01        
 22  Crain, Caleb M                10 UNAT                      1:37.43        
 23  Jungels, Nathan E              9 MCC-SE                    1:38.91        
 24  Ledford, Jude C               10 Sea Dragons-SE            1:41.93        
 25  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                    1:47.85        
 26  Christen, Spencer D            9 PA-SE                     1:48.54        
 27  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE           1:48.83        
 28  Williamson, Stephen T         10 Tennessee AQ-SE           1:50.00        
 29  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    1:51.60        
 30  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                    1:52.44        
 31  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE           1:53.52        
 32  McDaniel, Cameron Z            9 MCC-SE                    1:53.96        
 33  Kesling, Brayden J             9 Makos-SE                  1:54.25        
 34  Goodin, Jack G                 9 Sea Dragons-SE            2:03.33        
 35  Schurr, Zach A                10 MCC-SE                    2:03.61        
 36  Ruth, Cole C                  10 BAY-SE                    2:14.59        
 37  Throneberry, Elijah G          9 TSC-SE                    2:26.67        
 38  Gordon, Jackson W             10 BAY-SE                    2:27.52        
 39  Smiley, Luke E                 9 BAY-SE                         NT        
 40  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                         NT        
 41  Donina III, Bobby L            9 BAY-SE                         NT        
 42  Maughon, Colt T                9 OSC-SE                         NT        
 43  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                         NT        
 44  Anderson, Ian J                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 45  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE                NT        
 46  Bernard, Nolan A              10 MCC-SE                         NT        
 47  Braly, Tyler J                 9 MCC-SE                         NT        
 
Event 81  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                    1:11.24        
  2  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:11.77        
  3  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    1:13.13        
  4  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                   1:13.59        
  5  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE           1:13.86        
  6  Pardue, Gracie C              11 Tennessee AQ-SE           1:14.00        
  7  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:14.02        
  8  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           1:14.21        
  9  Brennan, Savannah J           12 ACAC-SE                   1:14.46        
 10  Brennan, Sydney E             12 ACAC-SE                   1:15.60        
 11  Bowman, Mallory R             12 Sea Dragons-SE            1:16.08        
 12  King, Jessica E               12 ACAC-SE                   1:16.49        
 13  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:16.60        
 14  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:17.34        
 15  Lipscomb, Clara E             11 Barracudas-SE             1:17.58        
 16  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE           1:17.69        
 17  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:18.11        
 18  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:18.45        
 19  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE           1:18.67        
 20  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                   1:18.72        
 21  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:18.81        
 22  Grinder, Sarah K              12 PA-SE                     1:18.89        
 23  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                    1:18.99        
 24  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE           1:19.07        
 25  Fletcher, Savannah R          11 Tennessee AQ-SE           1:19.56        
 26  Layman, McKenna W             12 SAC-SE                    1:20.67        
 27  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                   1:21.04        
 28  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           1:21.37        
 29  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    1:21.78        
 30  Yates, Lisa B                 12 MCC-SE                    1:24.03        
 31  Rader, Paige A                11 SAC-SE                    1:24.44        
 32  Striker, Julia N              11 MCC-SE                    1:24.81        
 33  Easley, Mariana D             11 MCC-SE                    1:24.88        
 34  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                    1:25.11        
 35  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:25.66        
 36  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:27.20        
 37  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE           1:27.99        
 38  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           1:28.12        
 39  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                    1:28.88        
 40  Gonzalez, Olivia or O L       12 BAY-SE                    1:29.39        
 41  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           1:30.42        
 42  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE           1:30.59        
 43  Colandro, Keyara F            11 ACAC-SE                   1:31.66        
 44  Dunn, Gracie M                12 PA-SE                     1:33.09        
 45  Sand, Clancy C                12 Makos-SE                  1:33.43        
 46  Parker, Callie E              12 Makos-SE                  1:33.64        
 47  Gattis, Samijo A              11 The Stingrays-SE          1:34.56        
 48  Spradling, Leila C            11 Barracudas-SE             1:34.63        
 49  Tisue, Ella F                 12 Tennessee AQ-SE           1:34.92        
 50  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    1:35.70        
 51  Davis, Ally G                 11 Tennessee AQ-SE           1:36.33        
 52  Garren, Grace M               12 Tennessee AQ-SE           1:39.95        
 53  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                    1:40.12        
 54  Higgins, Mari L               12 PA-SE                     1:40.98        
 55  Barker, Alanna C              11 BAY-SE                    1:45.72        
 56  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                         NT        
 57  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 58  Thompson, Peyton E            12 GYSS-SE                        NT        
 59  Williamson, Erica T           12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 82  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mason, Jake M                 12 Tennessee AQ-SE           1:04.63        
  2  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE          1:09.06        
  3  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:09.41        
  4  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:12.16        
  5  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:12.67        
  6  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    1:14.02        
  7  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           1:15.64        
  8  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           1:16.31        
  9  Rigsby, Trip J                12 The Stingrays-SE          1:16.42        
 10  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    1:16.88        
 11  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                    1:16.91        
 12  Frazier, Jackson W            11 The Stingrays-SE          1:17.78        
 13  Rawn, Egan C                  12 ACAC-SE                   1:17.95        
 14  Gerchar, Camden M             11 ACAC-SE                   1:18.03        
 15  Chandler, Jack H              11 Sea Dragons-SE            1:18.75        
 16  Vermillion, Brady J           11 Barracudas-SE             1:18.98        
 17  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE             1:19.45        
 18  Lipscomb, Boaz B              11 Barracudas-SE             1:19.50        
 19  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:19.78        
 20  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    1:21.53        
 21  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          1:21.83        
 22  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           1:25.69        
 23  Knight, Silas J               12 SAC-SE                    1:26.66        
 24  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:26.85        
 25  Harris, Jeremy D              11 UNAT                      1:27.28        
 26  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                    1:27.85        
 27  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE          1:28.37        
 28  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE          1:28.86        
 29  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:29.94        
 30  Cusick, Braxton K             11 SAC-SE                    1:30.09        
 31  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                    1:31.60        
 32  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:31.80        
 33  Rhoton, Sam C                 12 The Stingrays-SE          1:31.97        
 34  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:39.03        
 35  Dennis, Christian             12 MCC-SE                    1:39.69        
 36  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           1:41.42        
 37  Nicely, Isaiah J              12 Tennessee AQ-SE           1:42.14        
 38  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                    1:42.50        
 39  Schmidt, Mason W              12 SAC-SE                    1:53.48        
 40  Urbanski, Logan M             11 MCC-SE                         NT        
 
Event 83  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Schmidt, Alexis L              8 SAC-SE                      25.00        
  2  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             25.13        
  3  Lyttle, Molly R                8 PA-SE                       26.08        
  4  Natter, Anna E                 8 Sea Dragons-SE              26.42        
  5  Kerny, Efrosini                7 FRST-SE                     27.01        
  6  Chapin, Roee K                 7 MCC-SE                      28.22        
  7  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                      28.26        
  8  Piper, Hope L                  8 FRST-SE                     29.25        
  9  Bond, Arianna N                7 MCC-SE                      29.70        
 10  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                      30.83        
 11  Corrado, Annaleise K           7 SAC-SE                      31.81        
 12  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                      32.02        
 13  Anderson, Elsa G               8 Tennessee AQ-SE             32.24        
 14  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                      33.22        
 15  Allen, Catherine A             8 MCC-SE                      33.47        
 16  Saunders, Gracie L             8 ACAC-SE                     33.58        
 17  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                      33.84        
 18  Akins, Maggie J                7 MCC-SE                      33.95        
 19  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                      35.14        
 20  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                      35.23        
 21  Jones, Anna Beth E             8 PA-SE                       36.23        
 22  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                      36.97        
 23  Daniel, Margaret W             7 MCC-SE                      37.45        
 24  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                      37.55        
 25  Streko, Maggie M               8 OSC-SE                      37.91        
 26  Ranalli, Lucinda A             8 BAY-SE                      39.87        
 27  Sabou, Sarah E                 7 BAY-SE                      40.35        
 28  Urbanski, Lily G               7 MCC-SE                      42.25        
 29  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE             44.38        
 30  Cannon, Addie A                7 MCC-SE                      46.06        
 31  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                      48.57        
 32  Brock, Charlotte M             7 BAY-SE                      50.39        
 33  Sorrow, Lela Kate K            7 BAY-SE                         NT        
 34  Ruth, Audrey V                 6 BAY-SE                         NT        
 35  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                         NT        
 36  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 37  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                         NT        
 38  Sortet, Audriana A             7 OSC-SE                         NT        
 39  Smith, Addison E               7 Barracudas-SE                  NT        
 40  Bernard, Caroline G            8 MCC-SE                         NT        
 41  Bernard, Lily G                8 MCC-SE                         NT        
 42  Adamson, Haddy H               7 MCC-SE                         NT        
 43  O'Donnell, Allie R             5 MCC-SE                         NT        
 
Event 84  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Carson A            8 The Stingrays-SE            21.77        
  2  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                      23.80        
  3  Tanaka, Evan K                 8 Tennessee AQ-SE             24.91        
  4  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                      25.23        
  5  Caldwell, Bo K                 8 UNAT                        26.13        
  6  Brackins, Tatum J              8 SAC-SE                      26.93        
  7  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      27.70        
  8  Garcia, Adam A                 8 BAY-SE                      29.42        
  9  Hassell, Anderson B            6 GYSS-SE                     29.59        
 10  Chapin, Kai A                  7 MCC-SE                      30.12        
 11  Kurosaki, Hisato               8 Tennessee AQ-SE             30.24        
 12  Powe, Luke H                   7 MCC-SE                      30.66        
 13  Taylor, Blake A                8 MCC-SE                      31.76        
 14  Brown, Ryan M                  8 Makos-SE                    33.53        
 15  Gordon, Carter J               8 BAY-SE                      33.95        
 16  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                      34.74        
 17  Rainer, David B                6 GYSS-SE                     36.46        
 18  Hitchcox, Braden C             8 OSC-SE                      37.28        
 19  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                      38.82        
 20  Stibler, Joey                  7 FRST-SE                     45.77        
 21  McCoy, Matthew                 7 BAY-SE                         NT        
 22  Plemons, Jackson D             8 Sea Dragons-SE                 NT        
 23  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                         NT        
 24  Towne, Chase W                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 25  Kurosaki, Ty T                 6 Tennessee AQ-SE                NT        
 26  Martin-Benitez, Santiago A     6 PA-SE                          NT        
 27  Barlow, Sawyer J               7 PA-SE                          NT        
 28  Matson, Cole W                 8 PA-SE                          NT        
 29  Suddeth, Corbin Z              6 MCC-SE                         NT        
 30  Sallee, Ben                    7 MCC-SE                         NT        
 31  Balazs, Judah B                8 MCC-SE                         NT        
 
Event 85  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                      39.07        
  2  Froede, Gwen L                10 BAY-SE                      43.37        
  3  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      43.60        
  4  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      43.86        
  5  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                      45.97        
  6  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                      46.09        
  7  Johnson, Lauren O             10 Tennessee AQ-SE             46.09        
  8  Allen, Elizabeth M            10 MCC-SE                      46.58        
  9  Major, Ainsley R              10 Tennessee AQ-SE             47.46        
 10  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      48.06        
 11  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                      49.06        
 12  Dauphinais, Jae E             10 OSC-SE                      49.07        
 13  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE             50.14        
 14  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                      50.33        
 15  Rainer, Suzanne S              9 GYSS-SE                     51.02        
 16  Tanaka, Anna M                10 Tennessee AQ-SE             51.45        
 17  Warren, Halla C                9 SAC-SE                      51.75        
 18  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE             52.25        
 19  Moye, Georgia K                9 UNAT                        52.38        
 20  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE             52.39        
 21  Wooten, Ela N                 10 BAY-SE                      52.55        
 22  White, Katie N                10 MCC-SE                      52.56        
 23  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                      52.65        
 24  Weaver, Kristina A            10 Tennessee AQ-SE             53.49        
 25  Wight, Danica N               10 PA-SE                       53.87        
 26  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                      54.07        
 27  McKinney, Madilyn B            9 Sea Dragons-SE              54.13        
 28  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      54.24        
 29  Vallova, Sasha S               9 ACAC-SE                     54.48        
 30  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                      54.66        
 31  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE             55.47        
 32  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE             55.99        
 33  Click, Reese R                 9 BAY-SE                      56.31        
 34  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                      56.68        
 35  Suddeth, Olivia R              9 MCC-SE                      57.02        
 36  Kinsey, Addison N              9 SAC-SE                      57.56        
 37  Short, Angelina E             10 BAY-SE                      59.15        
 38  Evans, Brooke M               10 PA-SE                       59.93        
 39  Stibler, Emma-Kate             9 FRST-SE                   1:00.88        
 40  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                    1:03.51        
 41  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                    1:04.21        
 42  Gravitte, Maddie L            10 PA-SE                     1:05.99        
 43  Johnson, Maddie G              9 SWAP-SE                   1:09.79        
 44  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                    1:15.46        
 45  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                         NT        
 46  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 47  Schuster, Jillian E            9 MCC-SE                         NT        
 
Event 86  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Brackins, Samuel S            10 SAC-SE                      40.35        
  2  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                      41.00        
  3  Ellis, Zack O                 10 SAC-SE                      43.08        
  4  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE               45.89        
  5  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             45.92        
  6  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE             45.99        
  7  White, Ford B                  9 ACAC-SE                     46.23        
  8  Rodgers, Rhett J              10 MCC-SE                      46.93        
  9  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE             47.13        
 10  Richey, Ward W                10 MCC-SE                      47.28        
 11  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                      47.73        
 12  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             47.86        
 13  Williamson, Stephen T         10 Tennessee AQ-SE             48.01        
 14  Sabou, David T                 9 BAY-SE                      49.15        
 15  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      49.76        
 16  Smiley, Luke E                 9 BAY-SE                      49.98        
 17  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                      50.38        
 18  Holliman, Elijah D            10 MCC-SE                      50.63        
 19  Barlow, Broden J              10 PA-SE                       51.49        
 20  Kurosaki, Yutaka              10 Tennessee AQ-SE             53.34        
 21  Anderson, Ian J                9 Tennessee AQ-SE             54.16        
 22  Christen, Spencer D            9 PA-SE                       54.56        
 23  Crain, Caleb M                10 UNAT                        54.86        
 24  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                      55.18        
 25  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE             56.47        
 26  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE             58.99        
 27  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                      59.92        
 28  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                    1:00.36        
 29  Maughon, Colt T                9 OSC-SE                    1:02.60        
 30  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE           1:02.75        
 31  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                    1:04.30        
 32  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                    1:05.26        
 33  Goodin, Jack G                 9 Sea Dragons-SE            1:05.69        
 34  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                    1:07.60        
 35  Ruth, Cole C                  10 BAY-SE                    1:09.39        
 36  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                    1:13.97        
 37  McDaniel, Cameron Z            9 MCC-SE                    1:22.42        
 38  Throneberry, Elijah G          9 TSC-SE                    1:24.40        
 39  Gordon, Jackson W             10 BAY-SE                         NT        
 40  Donina III, Bobby L            9 BAY-SE                         NT        
 41  Schwitzgoebel, Jackson C      10 BAY-SE                         NT        
 42  Bernard, Nolan A              10 MCC-SE                         NT        
 43  Fuchs, Zachary B               9 MCC-SE                         NT        
 44  Braly, Tyler J                 9 MCC-SE                         NT        
 45  Jungels, Nathan E              9 MCC-SE                         NT        
 
Event 87  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE             36.08        
  2  Lynch, Catherine G            12 MCC-SE                      36.77        
  3  King, Abigail E               12 ACAC-SE                     37.24        
  4  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      37.26        
  5  Bowman, Mallory R             12 Sea Dragons-SE              38.03        
  6  Lipscomb, Clara E             11 Barracudas-SE               38.42        
  7  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      38.79        
  8  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                     38.91        
  9  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      39.29        
 10  Brennan, Sydney E             12 ACAC-SE                     39.73        
 11  Norman-Young, Kennedy J       12 Makos-SE                    40.37        
 12  Layman, McKenna W             12 SAC-SE                      40.67        
 13  Easley, Mariana D             11 MCC-SE                      40.67        
 14  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                      40.91        
 15  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                     41.22        
 16  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE             41.25        
 17  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                      41.63        
 18  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      41.80        
 19  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                      41.86        
 20  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE             42.01        
 21  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                      42.26        
 22  Striker, Julia N              11 MCC-SE                      42.57        
 23  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE             43.06        
 24  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                      43.94        
 25  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE             44.03        
 26  Gonzalez, Olivia or O L       12 BAY-SE                      44.35        
 27  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                      44.76        
 28  Gattis, Samijo A              11 The Stingrays-SE            45.08        
 29  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                      45.78        
 30  Colandro, Keyara F            11 ACAC-SE                     45.82        
 31  Pirtle, Sara L                12 OSC-SE                      46.38        
 32  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE             46.71        
 33  Davis, Elisha K               12 Makos-SE                    46.76        
 34  Moye, Abby E                  12 UNAT                        46.95        
 35  Brennan, Savannah J           12 ACAC-SE                     47.22        
 36  Williams, Emily F             11 Makos-SE                    47.44        
 37  Davis, Ally G                 11 Tennessee AQ-SE             48.70        
 38  Spradling, Leila C            11 Barracudas-SE               48.80        
 39  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE             49.11        
 40  Higgins, Mari L               12 PA-SE                       49.85        
 41  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE             49.90        
 42  Grinder, Sarah K              12 PA-SE                       50.01        
 43  Miller, Carina C              12 MCC-SE                      50.25        
 44  Garren, Grace M               12 Tennessee AQ-SE             54.33        
 45  Matson, Brenni K              11 PA-SE                       54.89        
 46  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                      55.03        
 47  Barker, Alanna C              11 BAY-SE                      55.09        
 48  Weber, Jenya C                12 SWAP-SE                     55.48        
 49  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                    1:01.16        
 50  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                    1:29.59        
 51  Thompson, Peyton E            12 GYSS-SE                        NT        
 52  Williamson, Erica T           12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 88  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Loy, Creed T                  12 ACAC-SE                     33.62        
  2  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      33.88        
  3  Frazier, Jackson W            11 The Stingrays-SE            35.43        
  4  Gerchar, Camden M             11 ACAC-SE                     36.62        
  5  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            36.67        
  6  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      37.65        
  7  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                      38.49        
  8  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                      39.62        
  9  Rawn, Egan C                  12 ACAC-SE                     39.67        
 10  Vermillion, Brady J           11 Barracudas-SE               39.74        
 11  Lipscomb, Boaz B              11 Barracudas-SE               40.14        
 12  Chandler, Jack H              11 Sea Dragons-SE              40.18        
 13  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                      40.44        
 14  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE             41.47        
 15  Rigsby, Trip J                12 The Stingrays-SE            42.17        
 16  Harris, Jeremy D              11 UNAT                        42.85        
 17  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE             42.93        
 18  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE             43.43        
 19  O'Connor, Patrick D           12 The Stingrays-SE            43.60        
 20  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE            44.13        
 21  Dennis, Christian             12 MCC-SE                      44.48        
 22  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            44.64        
 23  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE             44.91        
 24  Sallee, Jack                  11 MCC-SE                      45.83        
 25  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      46.30        
 26  Cusick, Braxton K             11 SAC-SE                      46.41        
 27  McCord, Alex R                12 GYSS-SE                     46.99        
 28  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      47.05        
 29  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE            47.44        
 30  Ballard, Jeremiah B           11 PA-SE                       48.68        
 31  Urbanski, Logan M             11 MCC-SE                      49.70        
 32  Rhoton, Sam C                 12 The Stingrays-SE            49.97        
 33  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                      50.02        
 34  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                      50.75        
 35  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                      51.38        
 36  Mejia, Mateo J                11 Tennessee AQ-SE             52.17        
 37  Nicely, Isaiah J              12 Tennessee AQ-SE             53.05        
 38  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE             53.93        
 39  Arnold, Dylan S               12 ACAC-SE                     54.95        
 40  Ball, Jaylen M                12 PA-SE                       56.20        
 41  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                      57.00        
 42  Schmidt, Mason W              12 SAC-SE                      57.01        
 43  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                         NT        
 
Event 89  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      18.56        
  2  Mizutani, Lydia I              8 MCC-SE                      18.95        
  3  Chapin, Roee K                 7 MCC-SE                      20.75        
  4  Lyttle, Molly R                8 PA-SE                       21.92        
  5  Natter, Anna E                 8 Sea Dragons-SE              22.66        
  6  Puryear, Alexxa L              8 Tennessee AQ-SE             22.94        
  7  Corrado, Annaleise K           7 SAC-SE                      22.96        
  8  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                      23.19        
  9  Akins, Maggie J                7 MCC-SE                      24.35        
 10  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                      24.83        
 11  Kerny, Efrosini                7 FRST-SE                     25.66        
 12  Bond, Arianna N                7 MCC-SE                      25.84        
 13  Piper, Hope L                  8 FRST-SE                     27.14        
 14  Allen, Catherine A             8 MCC-SE                      28.09        
 15  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                      29.55        
 16  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                      29.90        
 17  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                      30.46        
 18  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                      31.21        
 19  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                      31.51        
 20  Cannon, Addie A                7 MCC-SE                      32.48        
 21  Daniel, Margaret W             7 MCC-SE                      37.57        
 22  Sorrow, Lela Kate K            7 BAY-SE                         NT        
 23  Ruth, Audrey V                 6 BAY-SE                         NT        
 24  Ranalli, Lucinda A             8 BAY-SE                         NT        
 25  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                         NT        
 26  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                         NT        
 27  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 28  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                         NT        
 29  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                         NT        
 30  Brock, Charlotte M             7 BAY-SE                         NT        
 31  Sabou, Sarah E                 7 BAY-SE                         NT        
 32  Streko, Maggie M               8 OSC-SE                         NT        
 33  Sortet, Audriana A             7 OSC-SE                         NT        
 34  Anderson, Elsa G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 35  Jones, Anna Beth E             8 PA-SE                          NT        
 36  Stanley, Ellie L               7 PA-SE                          NT        
 37  Bernard, Caroline G            8 MCC-SE                         NT        
 38  Bernard, Lily G                8 MCC-SE                         NT        
 39  Adamson, Haddy H               7 MCC-SE                         NT        
 40  O'Donnell, Allie R             5 MCC-SE                         NT        
 41  Urbanski, Lily G               7 MCC-SE                         NT        
 
Event 90  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Carson A            8 The Stingrays-SE            16.76        
  2  Caldwell, Bo K                 8 UNAT                        17.44        
  3  Holliman, Jed A                8 MCC-SE                      19.19        
  4  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             19.95        
  5  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE             21.17        
  6  Kurosaki, Hisato               8 Tennessee AQ-SE             21.73        
  7  Holliman, Noah S               7 MCC-SE                      21.83        
  8  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      22.56        
  9  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                      22.98        
 10  Tanaka, Evan K                 8 Tennessee AQ-SE             23.23        
 11  Wight, Drew A                  7 PA-SE                       24.95        
 12  Matson, Cole W                 8 PA-SE                       25.48        
 13  Scruggs, Ethan C               8 Tennessee AQ-SE             26.47        
 14  Brown, Ryan M                  8 Makos-SE                    27.05        
 15  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                      27.35        
 16  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                      27.47        
 17  Powe, Luke H                   7 MCC-SE                      28.43        
 18  Brown, Johnny E                8 MCC-SE                      29.25        
 19  Chapin, Kai A                  7 MCC-SE                      29.94        
 20  Wood, Charles D                7 BAY-SE                      30.05        
 21  Brackins, Tatum J              8 SAC-SE                      30.16        
 22  Taylor, Blake A                8 MCC-SE                      35.83        
 23  Martin-Benitez, Santiago A     6 PA-SE                       40.56        
 24  Sallee, Ben                    7 MCC-SE                      41.36        
 25  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 26  McCoy, Matthew                 7 BAY-SE                         NT        
 27  Gordon, Carter J               8 BAY-SE                         NT        
 28  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                         NT        
 29  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                         NT        
 30  Towne, Chase W                 7 Tennessee AQ-SE                NT        
 31  Kurosaki, Ty T                 6 Tennessee AQ-SE                NT        
 32  Barlow, Sawyer J               7 PA-SE                          NT        
 33  Stibler, Joey                  7 FRST-SE                        NT        
 34  Suddeth, Corbin Z              6 MCC-SE                         NT        
 35  Balazs, Judah B                8 MCC-SE                         NT        
 
Event 91  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                      34.08        
  2  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      36.64        
  3  Allen, Elizabeth M            10 MCC-SE                      36.69        
  4  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                      37.19        
  5  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                      38.27        
  6  Caldwell, Keller S            10 UNAT                        39.41        
  7  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE             39.77        
  8  Dauphinais, Jae E             10 OSC-SE                      40.39        
  9  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                      40.82        
 10  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      41.23        
 11  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                      41.49        
 12  Harper, Kaitlyn V             10 Tennessee AQ-SE             42.10        
 13  Tanaka, Anna M                10 Tennessee AQ-SE             42.25        
 14  Wooten, Samiah G              10 ACAC-SE                     42.90        
 15  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE             43.06        
 16  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE             44.94        
 17  Major, Ainsley R              10 Tennessee AQ-SE             45.06        
 18  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                      45.39        
 19  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      46.95        
 20  Weaver, Kristina A            10 Tennessee AQ-SE             47.24        
 21  Spivey, Tia F                 10 SWAP-SE                     48.03        
 22  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                      48.55        
 23  Rainer, Suzanne S              9 GYSS-SE                     49.97        
 24  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE             50.56        
 25  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE             50.60        
 26  Suddeth, Olivia R              9 MCC-SE                      50.61        
 27  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                      51.44        
 28  Wight, Danica N               10 PA-SE                       51.86        
 29  Moye, Georgia K                9 UNAT                        52.45        
 30  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                      53.75        
 31  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE             53.90        
 32  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                      54.42        
 33  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                      55.69        
 34  Warren, Halla C                9 SAC-SE                      56.99        
 35  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                      57.46        
 36  Whitt, Maracy E                9 GYSS-SE                     57.46        
 37  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                      58.44        
 38  White, Katie N                10 MCC-SE                      58.45        
 39  Gravitte, Maddie L            10 PA-SE                     1:02.65        
 40  Johnson, Maddie G              9 SWAP-SE                   1:10.10        
 41  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                         NT        
 42  Click, Reese R                 9 BAY-SE                         NT        
 43  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                         NT        
 44  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 45  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                         NT        
 46  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 47  Wooten, Ela N                 10 BAY-SE                         NT        
 48  Vallova, Sasha S               9 ACAC-SE                        NT        
 49  Schuster, Jillian E            9 MCC-SE                         NT        
 
Event 92  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                     32.39        
  2  Brackins, Samuel S            10 SAC-SE                      34.32        
  3  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                      34.81        
  4  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                      35.37        
  5  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      35.92        
  6  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      36.97        
  7  Corrado, Will C               10 SAC-SE                      37.21        
  8  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE               39.43        
  9  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             40.25        
 10  Williams, McKinley J          10 SAC-SE                      40.42        
 11  DeGhetto, Jake H              10 SAC-SE                      40.96        
 12  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                      42.11        
 13  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             42.35        
 14  Ledford, Jude C               10 Sea Dragons-SE              45.98        
 15  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE             47.91        
 16  Jungels, Nathan E              9 MCC-SE                      48.84        
 17  Sabou, David T                 9 BAY-SE                      49.11        
 18  Schurr, Zach A                10 MCC-SE                      52.05        
 19  Christen, Spencer D            9 PA-SE                       52.63        
 20  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                      53.54        
 21  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE               53.56        
 22  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                      53.84        
 23  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                      59.67        
 24  Kurosaki, Yutaka              10 Tennessee AQ-SE           1:03.95        
 25  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                    1:07.64        
 26  Throneberry, Elijah G          9 TSC-SE                    1:11.43        
 27  Blake, Nathan E                9 BAY-SE                         NT        
 28  Smiley, Luke E                 9 BAY-SE                         NT        
 29  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                         NT        
 30  White, Ford B                  9 ACAC-SE                        NT        
 31  Bernard, Nolan A              10 MCC-SE                         NT        
 32  Fuchs, Zachary B               9 MCC-SE                         NT        
 33  Braly, Tyler J                 9 MCC-SE                         NT        
 
Event 93  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE             31.93        
  2  Pardue, Gracie C              11 Tennessee AQ-SE             32.66        
  3  Brennan, Savannah J           12 ACAC-SE                     32.73        
  4  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                      33.24        
  5  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE             33.43        
  6  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                      33.44        
  7  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE             33.61        
  8  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                      33.64        
  9  Yates, Lisa B                 12 MCC-SE                      33.86        
 10  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE             33.87        
 11  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                      34.19        
 12  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE             34.43        
 13  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE             34.43        
 14  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      34.69        
 15  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                     34.76        
 16  Fletcher, Savannah R          11 Tennessee AQ-SE             35.08        
 17  Lipscomb, Clara E             11 Barracudas-SE               35.10        
 18  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                      35.14        
 19  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                      35.26        
 20  King, Jessica E               12 ACAC-SE                     35.36        
 21  Layman, McKenna W             12 SAC-SE                      35.71        
 22  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      35.90        
 23  Rader, Paige A                11 SAC-SE                      36.22        
 24  Tisue, Ella F                 12 Tennessee AQ-SE             36.63        
 25  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      37.98        
 26  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE             38.37        
 27  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                      38.44        
 28  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE             38.58        
 29  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                      40.20        
 30  Parker, Callie E              12 Makos-SE                    40.52        
 31  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE             41.02        
 32  Gattis, Samijo A              11 The Stingrays-SE            41.23        
 33  Gonzalez, Olivia or O L       12 BAY-SE                      41.27        
 34  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                     42.06        
 35  Colandro, Keyara F            11 ACAC-SE                     42.82        
 36  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                      42.83        
 37  Sand, Clancy C                12 Makos-SE                    43.51        
 38  Brennan, Sydney E             12 ACAC-SE                     44.57        
 39  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE             45.72        
 40  Spradling, Leila C            11 Barracudas-SE               46.04        
 41  Pirtle, Sara L                12 OSC-SE                      46.46        
 42  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      46.61        
 43  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                      47.17        
 44  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                      47.86        
 45  Williams, Emily F             11 Makos-SE                    48.81        
 46  Easley, Mariana D             11 MCC-SE                      49.88        
 47  Barker, Alanna C              11 BAY-SE                      50.10        
 48  Lewis, Becca A                11 OSC-SE                      50.25        
 49  Davis, Ally G                 11 Tennessee AQ-SE             50.52        
 50  Davis, Elisha K               12 Makos-SE                    50.97        
 51  Weber, Jenya C                12 SWAP-SE                     58.96        
 52  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                         NT        
 53  Lynch, Catherine G            12 MCC-SE                         NT        
 
Event 94  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                      29.37        
  2  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            31.29        
  3  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                      31.60        
  4  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                      33.42        
  5  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                      33.63        
  6  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                      34.49        
  7  Chandler, Jack H              11 Sea Dragons-SE              34.56        
  8  Rigsby, Trip J                12 The Stingrays-SE            34.65        
  9  Arnold, Dylan S               12 ACAC-SE                     34.69        
 10  Vermillion, Brady J           11 Barracudas-SE               34.89        
 11  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE             35.03        
 12  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                      35.66        
 13  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      35.95        
 14  Gerchar, Camden M             11 ACAC-SE                     36.76        
 15  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             36.86        
 16  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE               36.89        
 17  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE            37.68        
 18  Frazier, Jackson W            11 The Stingrays-SE            37.86        
 19  Rhoton, Sam C                 12 The Stingrays-SE            39.53        
 20  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                      41.49        
 21  Sallee, Jack                  11 MCC-SE                      41.59        
 22  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE            42.66        
 23  Cusick, Braxton K             11 SAC-SE                      43.65        
 24  Rawn, Egan C                  12 ACAC-SE                     43.65        
 25  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      43.93        
 26  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE            44.72        
 27  O'Connor, Patrick D           12 The Stingrays-SE            47.37        
 28  Dennis, Christian             12 MCC-SE                      49.04        
 29  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                         NT        
 
Event 95  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      34.94        
  2  Schmidt, Alexis L              8 SAC-SE                      35.79        
  3  Mizutani, Lydia I              8 MCC-SE                      36.41        
  4  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                      38.98        
  5  Chapin, Roee K                 7 MCC-SE                      40.75        
  6  Natter, Anna E                 8 Sea Dragons-SE              41.05        
  7  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                      41.80        
  8  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             41.89        
  9  Piper, Hope L                  8 FRST-SE                     42.23        
 10  Lyttle, Molly R                8 PA-SE                       42.40        
 11  Corrado, Annaleise K           7 SAC-SE                      42.60        
 12  Kerny, Efrosini                7 FRST-SE                     42.96        
 13  Saunders, Gracie L             8 ACAC-SE                     45.59        
 14  Puryear, Alexxa L              8 Tennessee AQ-SE             47.26        
 15  Allen, Catherine A             8 MCC-SE                      47.46        
 16  Oliver, Laney S                8 BAY-SE                      48.26        
 17  Jones, Anna Beth E             8 PA-SE                       49.32        
 18  Akins, Maggie J                7 MCC-SE                      49.96        
 19  Curtis, Catherine R            7 BAY-SE                      50.10        
 20  Koo, Kaitlyn S                 7 BAY-SE                      50.52        
 21  Bond, Arianna N                7 MCC-SE                      52.40        
 22  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                      52.42        
 23  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                      53.31        
 24  Dauphinais, Grace N            7 OSC-SE                      53.92        
 25  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                      54.17        
 26  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                      54.59        
 27  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                      56.80        
 28  Smith, Addison E               7 Barracudas-SE               57.46        
 29  Cannon, Addie A                7 MCC-SE                      58.31        
 30  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE             59.39        
 31  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                    1:02.16        
 32  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                    1:02.42        
 33  Anderson, Elsa G               8 Tennessee AQ-SE           1:02.52        
 34  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                    1:04.20        
 35  Brock, Charlotte M             7 BAY-SE                    1:04.49        
 36  Sabou, Sarah E                 7 BAY-SE                    1:08.93        
 37  Daniel, Margaret W             7 MCC-SE                    1:09.98        
 38  Sortet, Audriana A             7 OSC-SE                    1:12.33        
 39  Adamson, Haddy H               7 MCC-SE                    1:15.86        
 40  Sorrow, Lela Kate K            7 BAY-SE                    1:16.87        
 41  Ruth, Audrey V                 6 BAY-SE                    1:27.07        
 42  Ranalli, Lucinda A             8 BAY-SE                         NT        
 43  Streko, Maggie M               8 OSC-SE                         NT        
 44  Stanley, Ellie L               7 PA-SE                          NT        
 45  Bernard, Caroline G            8 MCC-SE                         NT        
 46  Bernard, Lily G                8 MCC-SE                         NT        
 47  O'Donnell, Allie R             5 MCC-SE                         NT        
 48  Urbanski, Lily G               7 MCC-SE                         NT        
 
Event 96  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Carson A            8 The Stingrays-SE            33.81        
  2  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             35.37        
  3  Holliman, Jed A                8 MCC-SE                      36.41        
  4  Shaw, Karol A                  7 SAC-SE                      38.42        
  5  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE             39.40        
  6  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      39.46        
  7  Tanaka, Evan K                 8 Tennessee AQ-SE             39.56        
  8  Holliman, Noah S               7 MCC-SE                      42.11        
  9  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      42.33        
 10  Wight, Drew A                  7 PA-SE                       44.02        
 11  Matson, Cole W                 8 PA-SE                       44.88        
 12  Garcia, Adam A                 8 BAY-SE                      45.03        
 13  Stibler, Joey                  7 FRST-SE                     45.70        
 14  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                      46.18        
 15  Chapin, Kai A                  7 MCC-SE                      46.35        
 16  Hitchcox, Braden C             8 OSC-SE                      46.68        
 17  Kurosaki, Hisato               8 Tennessee AQ-SE             46.87        
 18  Hassell, Anderson B            6 GYSS-SE                     48.87        
 19  Brown, Johnny E                8 MCC-SE                      49.62        
 20  Scruggs, Ethan C               8 Tennessee AQ-SE             50.48        
 21  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                      51.57        
 22  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                      52.36        
 23  Rainer, David B                6 GYSS-SE                     53.44        
 24  Brackins, Tatum J              8 SAC-SE                      55.52        
 25  Taylor, Blake A                8 MCC-SE                      57.93        
 26  Wood, Charles D                7 BAY-SE                      58.36        
 27  Towne, Chase W                 7 Tennessee AQ-SE             58.92        
 28  Plemons, Jackson D             8 Sea Dragons-SE            1:00.20        
 29  Gordon, Carter J               8 BAY-SE                    1:00.22        
 30  Martin-Benitez, Santiago A     6 PA-SE                     1:03.61        
 31  McCoy, Matthew                 7 BAY-SE                    1:06.94        
 32  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                    1:09.25        
 33  Suddeth, Corbin Z              6 MCC-SE                    1:15.61        
 34  Kurosaki, Ty T                 6 Tennessee AQ-SE           1:16.91        
 35  Beckham, Conner C              7 BAY-SE                         NT        
 36  Lebed, Yaric N                 7 OSC-SE                         NT        
 37  Sallee, Ben                    7 MCC-SE                         NT        
 38  Balazs, Judah B                8 MCC-SE                         NT        
 39  Powe, Luke H                   7 MCC-SE                         NT        
 
Event 97  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    1:07.95        
  2  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                    1:08.13        
  3  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                    1:14.00        
  4  Caldwell, Keller S            10 UNAT                      1:14.14        
  5  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    1:14.45        
  6  McCoy, Ava C                   9 BAY-SE                    1:18.44        
  7  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                    1:20.03        
  8  Tanaka, Anna M                10 Tennessee AQ-SE           1:20.46        
  9  Johnson, Lauren O             10 Tennessee AQ-SE           1:21.81        
 10  Rainer, Suzanne S              9 GYSS-SE                   1:22.03        
 11  Dauphinais, Jae E             10 OSC-SE                    1:22.05        
 12  Wight, Danica N               10 PA-SE                     1:23.21        
 13  Monroe, Addie P               10 Tennessee AQ-SE           1:23.46        
 14  Harper, Kaitlyn V             10 Tennessee AQ-SE           1:24.37        
 15  McKinney, Madilyn B            9 Sea Dragons-SE            1:24.45        
 16  Wooten, Samiah G              10 ACAC-SE                   1:26.19        
 17  Curtis, Caroline L             9 BAY-SE                    1:26.34        
 18  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    1:26.59        
 19  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE           1:26.98        
 20  Major, Ainsley R              10 Tennessee AQ-SE           1:27.83        
 21  Spivey, Tia F                 10 SWAP-SE                   1:28.62        
 22  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                    1:30.11        
 23  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE           1:30.11        
 24  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:30.31        
 25  Evans, Brooke M               10 PA-SE                     1:30.97        
 26  Kinsey, Addison N              9 SAC-SE                    1:33.43        
 27  Short, Angelina E             10 BAY-SE                    1:33.71        
 28  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    1:33.95        
 29  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE           1:36.11        
 30  Berry, Orly S                  9 Tennessee AQ-SE           1:37.06        
 31  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE           1:37.45        
 32  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                    1:37.50        
 33  Vallova, Sasha S               9 ACAC-SE                   1:38.24        
 34  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    1:38.71        
 35  Click, Reese R                 9 BAY-SE                    1:39.45        
 36  Wright, Olivia N               9 BAY-SE                    1:39.95        
 37  Gravitte, Maddie L            10 PA-SE                     1:40.65        
 38  Stibler, Emma-Kate             9 FRST-SE                   1:43.74        
 39  Gardner, Julia I              10 BAY-SE                    1:45.25        
 40  Hosie, Lloyd M                10 BAY-SE                    1:45.34        
 41  Suddeth, Olivia R              9 MCC-SE                    1:45.38        
 42  Wooten, Ela N                 10 BAY-SE                    1:45.68        
 43  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                    1:46.22        
 44  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                    1:50.09        
 45  Froede, Gwen L                10 BAY-SE                    1:53.55        
 46  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                    1:59.40        
 47  Whitt, Maracy E                9 GYSS-SE                   2:16.52        
 48  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                    2:17.57        
 49  Marsh, Maddie G                9 BAY-SE                    2:23.55        
 50  White, Katie N                10 MCC-SE                         NT        
 
Event 98  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                   1:05.00        
  2  Brackins, Samuel S            10 SAC-SE                    1:05.99        
  3  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    1:06.21        
  4  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:08.39        
  5  Ellis, Zack O                 10 SAC-SE                    1:11.25        
  6  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:11.67        
  7  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE             1:13.35        
  8  Holliman, Elijah D            10 MCC-SE                    1:15.21        
  9  Rodgers, Rhett J              10 MCC-SE                    1:15.73        
 10  Williams, McKinley J          10 SAC-SE                    1:16.05        
 11  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    1:16.07        
 12  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    1:16.65        
 13  DeGhetto, Jake H              10 SAC-SE                    1:17.45        
 14  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:17.56        
 15  Moye, Caleb G                 10 UNAT                      1:18.73        
 16  Bertucci, Stephen R           10 Tennessee AQ-SE           1:19.02        
 17  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           1:20.53        
 18  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                    1:21.64        
 19  Sabou, David T                 9 BAY-SE                    1:22.31        
 20  Corrado, Will C               10 SAC-SE                    1:22.37        
 21  Barlow, Broden J              10 PA-SE                     1:22.89        
 22  Richey, Ward W                10 MCC-SE                    1:23.47        
 23  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                    1:24.96        
 24  Christen, Spencer D            9 PA-SE                     1:24.99        
 25  Jungels, Nathan E              9 MCC-SE                    1:27.23        
 26  Crain, Caleb M                10 UNAT                      1:27.27        
 27  McDaniel, Cameron Z            9 MCC-SE                    1:27.33        
 28  Roberson, Seth M               9 BAY-SE                    1:27.79        
 29  Smiley, Luke E                 9 BAY-SE                    1:29.35        
 30  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE             1:29.84        
 31  Kesling, Brayden J             9 Makos-SE                  1:30.46        
 32  Ledford, Jude C               10 Sea Dragons-SE            1:31.31        
 33  Williamson, Stephen T         10 Tennessee AQ-SE           1:33.10        
 34  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                    1:34.23        
 35  Maughon, Colt T                9 OSC-SE                    1:34.37        
 36  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE           1:36.09        
 37  Goodin, Jack G                 9 Sea Dragons-SE            1:37.01        
 38  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE           1:38.18        
 39  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    1:39.31        
 40  Milz, Andrew                  10 BAY-SE                    1:39.91        
 41  Schurr, Zach A                10 MCC-SE                    1:43.40        
 42  Ruth, Cole C                  10 BAY-SE                    1:43.63        
 43  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE           1:45.90        
 44  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                    1:46.67        
 45  Kurosaki, Yutaka              10 Tennessee AQ-SE           1:48.87        
 46  Lovin, Preston B               9 BAY-SE                    1:50.25        
 47  Braly, Tyler J                 9 MCC-SE                    1:52.06        
 48  Gordon, Jackson W             10 BAY-SE                    2:08.07        
 49  Donina III, Bobby L            9 BAY-SE                    2:14.28        
 50  Blake, Nathan E                9 BAY-SE                         NT        
 51  Schwitzgoebel, Jackson C      10 BAY-SE                         NT        
 52  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                         NT        
 53  Anderson, Ian J                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 54  Bernard, Nolan A              10 MCC-SE                         NT        
 55  Fuchs, Zachary B               9 MCC-SE                         NT        
 
Event 99  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                    1:00.45        
  2  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    1:02.59        
  3  Schenck, Caroline P           12 BAY-SE                    1:02.62        
  4  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                   1:03.48        
  5  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE           1:03.98        
  6  Brennan, Savannah J           12 ACAC-SE                   1:04.09        
  7  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE           1:04.53        
  8  Grinder, Sarah K              12 PA-SE                     1:04.53        
  9  Martin, Caroline R            12 Tennessee AQ-SE           1:04.61        
 10  Brennan, Sydney E             12 ACAC-SE                   1:04.81        
 11  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           1:04.98        
 12  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:05.11        
 13  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:05.17        
 14  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                   1:05.36        
 15  King, Jessica E               12 ACAC-SE                   1:05.45        
 16  Pardue, Gracie C              11 Tennessee AQ-SE           1:05.51        
 17  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:06.16        
 18  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:06.40        
 19  Hafner, Alina                 11 Tennessee AQ-SE           1:06.64        
 20  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                    1:06.98        
 21  Bowman, Mallory R             12 Sea Dragons-SE            1:07.50        
 22  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:09.12        
 23  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    1:09.47        
 24  Martin, Elizabeth C           11 Tennessee AQ-SE           1:10.26        
 25  Yates, Lisa B                 12 MCC-SE                    1:10.88        
 26  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           1:11.09        
 27  Moye, Abby E                  12 UNAT                      1:11.30        
 28  Norman-Young, Kennedy J       12 Makos-SE                  1:11.44        
 29  Mayton, Natalie P             12 ACAC-SE                   1:11.73        
 30  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    1:12.31        
 31  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:12.66        
 32  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                    1:12.91        
 33  Layman, McKenna W             12 SAC-SE                    1:12.92        
 34  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                    1:13.40        
 35  Rader, Paige A                11 SAC-SE                    1:13.44        
 36  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    1:13.58        
 37  Striker, Julia N              11 MCC-SE                    1:13.64        
 38  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           1:13.75        
 39  Easley, Mariana D             11 MCC-SE                    1:14.31        
 40  Fletcher, Savannah R          11 Tennessee AQ-SE           1:14.49        
 41  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           1:14.82        
 42  Tisue, Ella F                 12 Tennessee AQ-SE           1:15.47        
 43  Parker, Callie E              12 Makos-SE                  1:17.25        
 44  Sand, Clancy C                12 Makos-SE                  1:17.90        
 45  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE           1:18.68        
 46  Click, Evelyn D               12 BAY-SE                    1:18.80        
 47  Pirtle, Sara L                12 OSC-SE                    1:18.96        
 48  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE           1:19.85        
 49  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    1:20.40        
 50  Gonzalez, Olivia or O L       12 BAY-SE                    1:20.72        
 51  Gattis, Samijo A              11 The Stingrays-SE          1:22.08        
 52  Dunn, Gracie M                12 PA-SE                     1:23.50        
 53  Williams, Emily F             11 Makos-SE                  1:24.94        
 54  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:25.91        
 55  Garren, Grace M               12 Tennessee AQ-SE           1:26.73        
 56  Tobias, Teagan J              11 BAY-SE                    1:28.95        
 57  Barker, Alanna C              11 BAY-SE                    1:28.99        
 58  Davis, Elisha K               12 Makos-SE                  1:29.08        
 59  Higgins, Mari L               12 PA-SE                     1:29.68        
 60  Davis, Ally G                 11 Tennessee AQ-SE           1:32.53        
 61  Opengart, Aliya N             11 BAY-SE                    1:36.73        
 62  Lewis, Becca A                11 OSC-SE                    1:40.96        
 63  Matson, Brenni K              11 PA-SE                     1:40.98        
 64  Weber, Jenya C                12 SWAP-SE                   1:43.71        
 65  Cassetty, Erin A              11 BAY-SE                         NT        
 66  Thompson, Peyton E            12 GYSS-SE                        NT        
 67  Williamson, Erica T           12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 100  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Huffhines, Austin E           11 The Stingrays-SE            59.57        
  2  Eastman, Owen M               12 BAY-SE                    1:01.36        
  3  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:02.07        
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:02.09        
  5  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    1:04.38        
  6  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           1:04.53        
  7  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE             1:04.60        
  8  Taylor, Isaac C               12 MCC-SE                    1:05.13        
  9  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    1:07.01        
 10  Chandler, Jack H              11 Sea Dragons-SE            1:07.51        
 11  Lipscomb, Boaz B              11 Barracudas-SE             1:08.00        
 12  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:08.07        
 13  Snyder, Benjamin R            11 The Stingrays-SE          1:08.18        
 14  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           1:08.27        
 15  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           1:08.57        
 16  Frazier, Jackson W            11 The Stingrays-SE          1:10.01        
 17  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           1:11.88        
 18  Donegan, Gabe L               12 The Stingrays-SE          1:14.48        
 19  Nicely, Isaiah J              12 Tennessee AQ-SE           1:15.02        
 20  Rhoton, Sam C                 12 The Stingrays-SE          1:15.06        
 21  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:15.57        
 22  Knight, Silas J               12 SAC-SE                    1:16.41        
 23  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:16.80        
 24  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:17.00        
 25  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                    1:17.36        
 26  O'Connor, Patrick D           12 The Stingrays-SE          1:19.29        
 27  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                    1:20.14        
 28  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           1:23.31        
 29  Brown, Josh C                 12 The Stingrays-SE          1:23.56        
 30  Cusick, Braxton K             11 SAC-SE                    1:23.97        
 31  Windberry, Jaxon W            11 OSC-SE                    1:24.60        
 32  Mejia, Mateo J                11 Tennessee AQ-SE           1:27.52        
 33  Dennis, Christian             12 MCC-SE                    1:30.04        
 34  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                    1:33.25        
 35  Ballard, Jeremiah B           11 PA-SE                     1:33.69        
 36  Ball, Jaylen M                12 PA-SE                     1:35.97        
 37  Schmidt, Mason W              12 SAC-SE                    1:40.62        
 38  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                         NT        
 39  Urbanski, Logan M             11 MCC-SE                         NT        
 
Event 101  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Blalock, Anna Kate K           8 SAC-SE                      44.23        
  2  Mizutani, Lydia I              8 MCC-SE                      46.05        
  3  Chapin, Roee K                 7 MCC-SE                      47.15        
  4  Schmidt, Alexis L              8 SAC-SE                      48.73        
  5  Puryear, Alexxa L              8 Tennessee AQ-SE             48.98        
  6  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                      49.35        
  7  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             53.56        
  8  Lyttle, Molly R                8 PA-SE                       56.51        
  9  Pashley, Alyssa M              8 BAY-SE                      57.00        
 10  Smith, Addison E               7 Barracudas-SE               57.63        
 11  Saunders, Gracie L             8 ACAC-SE                     59.59        
 12  Bond, Arianna N                7 MCC-SE                      59.97        
 13  Akins, Maggie J                7 MCC-SE                    1:00.37        
 14  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                    1:01.38        
 15  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE           1:01.57        
 16  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                    1:01.66        
 17  Griffith, Sarah E              8 BAY-SE                    1:02.53        
 18  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                    1:05.43        
 19  Garrett, Mae Thomas            8 BAY-SE                    1:06.93        
 20  Ruth, Audrey V                 6 BAY-SE                    1:09.66        
 21  Wood, Kate L                   7 BAY-SE                    1:11.58        
 22  Sortet, Audriana A             7 OSC-SE                    1:12.60        
 23  Brock, Charlotte M             7 BAY-SE                    1:13.30        
 24  Daniel, Margaret W             7 MCC-SE                    1:16.57        
 25  Sabou, Sarah E                 7 BAY-SE                    1:16.96        
 26  Sorrow, Lela Kate K            7 BAY-SE                    1:18.08        
 27  Adamson, Haddy H               7 MCC-SE                    1:19.21        
 28  Williams, Sophie E             7 BAY-SE                    1:32.79        
 29  Ranalli, Lucinda A             8 BAY-SE                         NT        
 30  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 31  Piper, Hope L                  8 FRST-SE                        NT        
 32  Bernard, Caroline G            8 MCC-SE                         NT        
 33  Bernard, Lily G                8 MCC-SE                         NT        
 34  Cannon, Addie A                7 MCC-SE                         NT        
 35  Urbanski, Lily G               7 MCC-SE                         NT        
 
Event 102  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Caldwell, Bo K                 8 UNAT                        42.18        
  2  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             43.15        
  3  Holliman, Jed A                8 MCC-SE                      44.47        
  4  Ackermann, Cooper R            8 Tennessee AQ-SE             48.16        
  5  Powroznik, Kyle K              8 OSC-SE                      49.03        
  6  Von Canon, Johnny A            7 BAY-SE                      50.36        
  7  Holliman, Noah S               7 MCC-SE                      50.68        
  8  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                      51.51        
  9  Wight, Drew A                  7 PA-SE                       51.56        
 10  Matson, Cole W                 8 PA-SE                       52.98        
 11  Scruggs, Ethan C               8 Tennessee AQ-SE             53.39        
 12  Hassell, Anderson B            6 GYSS-SE                     53.46        
 13  Hitchcox, Braden C             8 OSC-SE                      55.13        
 14  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                      55.38        
 15  Garcia, Adam A                 8 BAY-SE                      55.79        
 16  Brown, Johnny E                8 MCC-SE                      55.82        
 17  Henry, Bryson A                7 OSC-SE                      56.44        
 18  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                      57.58        
 19  Chapin, Kai A                  7 MCC-SE                      59.73        
 20  Towne, Chase W                 7 Tennessee AQ-SE           1:01.76        
 21  Taylor, Blake A                8 MCC-SE                    1:06.14        
 22  Wood, Charles D                7 BAY-SE                    1:06.29        
 23  Gordon, Carter J               8 BAY-SE                    1:07.26        
 24  Brackins, Tatum J              8 SAC-SE                    1:09.70        
 25  Martin-Benitez, Santiago A     6 PA-SE                     1:16.50        
 26  Kurosaki, Ty T                 6 Tennessee AQ-SE           1:22.87        
 27  McCoy, Matthew                 7 BAY-SE                    1:26.60        
 28  Beckham, Conner C              7 BAY-SE                         NT        
 29  Lebed, Yaric N                 7 OSC-SE                         NT        
 30  Plemons, Jackson D             8 Sea Dragons-SE                 NT        
 31  Suddeth, Corbin Z              6 MCC-SE                         NT        
 32  Balazs, Judah B                8 MCC-SE                         NT        
 
Event 103  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bond, Adelaide M               9 MCC-SE                    1:17.34        
  2  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                    1:19.22        
  3  Allen, Elizabeth M            10 MCC-SE                    1:27.09        
  4  Klotz, Caroline E             10 BAY-SE                    1:28.13        
  5  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:28.45        
  6  Johnson, Lauren O             10 Tennessee AQ-SE           1:29.02        
  7  Huie, Emma J                  10 Tennessee AQ-SE           1:29.60        
  8  Spivey, Tia F                 10 SWAP-SE                   1:31.91        
  9  Laramore, Hannah E            10 BAY-SE                    1:32.92        
 10  Tanaka, Anna M                10 Tennessee AQ-SE           1:33.84        
 11  Wooten, Samiah G              10 ACAC-SE                   1:34.68        
 12  Harper, Kaitlyn V             10 Tennessee AQ-SE           1:37.43        
 13  Kinsey, Addison N              9 SAC-SE                    1:38.81        
 14  Nelson, Camden C               9 BAY-SE                    1:40.37        
 15  McKinney, Madilyn B            9 Sea Dragons-SE            1:44.60        
 16  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE           1:44.67        
 17  Tansor, Maggie C               9 BAY-SE                    1:45.43        
 18  Weaver, Kristina A            10 Tennessee AQ-SE           1:46.71        
 19  Hamilton, Elizabeth N         10 BAY-SE                    1:48.59        
 20  Johnson, Maddie G              9 SWAP-SE                   1:48.95        
 21  Waller, Emma E                 9 Tennessee AQ-SE           1:51.29        
 22  Waller, Chloe M                9 Tennessee AQ-SE           2:00.00        
 23  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                    2:08.80        
 24  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                         NT        
 25  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                         NT        
 26  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 27  Bell, Sofia G                  9 BAY-SE                         NT        
 28  Evans, Brooke M               10 PA-SE                          NT        
 
Event 104  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Zhukov, Stephen A             10 ACAC-SE                   1:13.94        
  2  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    1:18.12        
  3  Ellis, Zack O                 10 SAC-SE                    1:20.91        
  4  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    1:23.56        
  5  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:24.80        
  6  Lipscomb, Eli E                9 Barracudas-SE             1:24.96        
  7  Holliman, Elijah D            10 MCC-SE                    1:27.99        
  8  Moye, Caleb G                 10 UNAT                      1:29.21        
  9  DeGhetto, Jake H              10 SAC-SE                    1:29.48        
 10  Williams, McKinley J          10 SAC-SE                    1:32.12        
 11  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    1:32.39        
 12  Rodgers, Rhett J              10 MCC-SE                    1:33.15        
 13  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           1:33.35        
 14  Richey, Ward W                10 MCC-SE                    1:36.82        
 15  Barlow, Broden J              10 PA-SE                     1:37.14        
 16  Kesling, Brayden J             9 Makos-SE                  1:38.25        
 17  Ledford, Jude C               10 Sea Dragons-SE            1:38.47        
 18  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE           1:40.17        
 19  Lebed, Kirill N               10 OSC-SE                    1:41.35        
 20  Maughon, Colt T                9 OSC-SE                    1:42.13        
 21  Lehman, Cooper W              10 BAY-SE                    1:42.20        
 22  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE           1:48.57        
 23  Lipscomb, Chapman C           10 Barracudas-SE             1:50.56        
 24  Waller, Logan A               10 Tennessee AQ-SE           1:54.52        
 25  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                    1:54.96        
 26  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                    1:58.52        
 27  Borders, Tynan M              10 BAY-SE                    2:02.02        
 28  Kurosaki, Yutaka              10 Tennessee AQ-SE           2:07.36        
 29  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                         NT        
 30  Gordon, Jackson W             10 BAY-SE                         NT        
 31  Donina III, Bobby L            9 BAY-SE                         NT        
 32  Sabou, David T                 9 BAY-SE                         NT        
 33  Anderson, Ian J                9 Tennessee AQ-SE                NT        
 34  White, Ford B                  9 ACAC-SE                        NT        
 35  Schurr, Zach A                10 MCC-SE                         NT        
 36  Fuchs, Zachary B               9 MCC-SE                         NT        
 
Event 105  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Weathers, Madelyn J           12 OSC-SE                    1:11.01        
  2  Mason, Julia M                11 Tennessee AQ-SE           1:12.74        
  3  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:13.36        
  4  King, Jessica E               12 ACAC-SE                   1:13.64        
  5  Pardue, Gracie C              11 Tennessee AQ-SE           1:13.68        
  6  Ackermann, Emma K             12 Tennessee AQ-SE           1:14.41        
  7  Kendall, Ella G               12 ACAC-SE                   1:14.89        
  8  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:15.62        
  9  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                    1:16.99        
 10  Rainer, Virginia K            12 GYSS-SE                   1:17.20        
 11  Lehman, Bella R               12 BAY-SE                    1:17.32        
 12  Hall, Aubrey E                12 Tennessee AQ-SE           1:17.39        
 13  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    1:18.34        
 14  Benedict, Bekah D             11 Tennessee AQ-SE           1:18.86        
 15  Bauer, Isabelle K             12 MCC-SE                    1:20.90        
 16  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    1:20.95        
 17  McCollum, Huxley A            11 Tennessee AQ-SE           1:21.49        
 18  Yates, Lisa B                 12 MCC-SE                    1:22.13        
 19  Striker, Julia N              11 MCC-SE                    1:23.84        
 20  Johnson, Katherine M          12 BAY-SE                    1:24.27        
 21  Feldblum, Zoe I               12 Tennessee AQ-SE           1:25.73        
 22  Rader, Paige A                11 SAC-SE                    1:25.80        
 23  Murphree, Charlotte W         11 BAY-SE                    1:25.90        
 24  Fletcher, Savannah R          11 Tennessee AQ-SE           1:26.96        
 25  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           1:27.07        
 26  Towne, Mia N                  11 Tennessee AQ-SE           1:28.18        
 27  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    1:28.19        
 28  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    1:28.33        
 29  Hill, Olivia G                11 Tennessee AQ-SE           1:29.00        
 30  Pirtle, Sara L                12 OSC-SE                    1:29.75        
 31  Tisue, Ella F                 12 Tennessee AQ-SE           1:30.09        
 32  Colandro, Keyara F            11 ACAC-SE                   1:31.50        
 33  Spradling, Leila C            11 Barracudas-SE             1:33.72        
 34  Garren, Grace M               12 Tennessee AQ-SE           1:33.84        
 35  Parker, Callie E              12 Makos-SE                  1:34.15        
 36  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    1:38.87        
 37  Dunn, Gracie M                12 PA-SE                     1:39.84        
 38  Matson, Brenni K              11 PA-SE                     1:53.70        
 39  Lewis, Becca A                11 OSC-SE                    1:54.34        
 40  Norman-Young, Kennedy J       12 Makos-SE                       NT        
 41  Lynch, Catherine G            12 MCC-SE                         NT        
 
Event 106  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Anguish, Zach D               12 Barracudas-SE             1:11.33        
  2  Shaw, Aidan G                 12 BAY-SE                    1:13.36        
  3  Rigsby, Trip J                12 The Stingrays-SE          1:14.10        
  4  Arnold, Dylan S               12 ACAC-SE                   1:15.24        
  5  Chiles, Cole W                12 Tennessee AQ-SE           1:15.60        
  6  Loy, Creed T                  12 ACAC-SE                   1:15.91        
  7  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    1:17.22        
  8  Salsbury, Braden R            11 Tennessee AQ-SE           1:18.16        
  9  Flack, Sam J                  12 BAY-SE                    1:18.66        
 10  Lipscomb, Boaz B              11 Barracudas-SE             1:19.05        
 11  Vermillion, Brady J           11 Barracudas-SE             1:19.38        
 12  Rawn, Egan C                  12 ACAC-SE                   1:19.89        
 13  Bertucci, Henry H             12 Tennessee AQ-SE           1:21.03        
 14  Knight, Silas J               12 SAC-SE                    1:21.82        
 15  Walton, Hunter M              12 MCC-SE                    1:22.54        
 16  Gerchar, Camden M             11 ACAC-SE                   1:24.59        
 17  Jinks, Noah J                 11 Tennessee AQ-SE           1:24.63        
 18  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:27.64        
 19  Nicely, Isaiah J              12 Tennessee AQ-SE           1:28.00        
 20  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:30.73        
 21  Sallee, Jack                  11 MCC-SE                    1:31.42        
 22  Holmes, Jake C                11 BAY-SE                    1:32.32        
 23  Haberhern, Braxton C          11 BAY-SE                    1:37.39        
 24  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           1:37.87        
 25  Schmidt, Mason W              12 SAC-SE                    1:48.00        
 26  Ballard, Jeremiah B           11 PA-SE                     1:50.48        
 27  Mejia, Mateo J                11 Tennessee AQ-SE           1:54.19        
 28  Murphree, Evan R              11 BAY-SE                         NT        
 29  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                         NT        
 30  McCord, Alex R                12 GYSS-SE                        NT        
 31  Urbanski, Logan M             11 MCC-SE                         NT        
 
Event 107  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                1:22.95        
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:32.00        
  3  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:38.96        
  4  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:39.06        
     1) Anderson, Elsa G 8              2) Roettger, Ella G 8             
     3) Puryear, Alexxa L 8             4) Roettger, Claire E 7           
  5  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:50.27        
  6  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            1:55.00        
  7  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 1:57.69        
     1) Dauphinais, Grace N 7           2) Streko, Maggie M 8             
     3) Gipson, Ava Grace G 8           4) Sortet, Audriana A 7           
  8  McCallie / Gps Aquatics-SE  'C'                                 NT        
 
Event 108  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:23.96        
     1) Ackermann, Cooper R 8           2) Tanaka, Evan K 8               
     3) Kurosaki, Hisato 8              4) Linkous, Gabriel E 8           
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            1:31.00        
  3  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:36.62        
  4  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            1:56.00        
 
Event 109  Girls 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:33.37        
  2  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:36.00        
  3  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:42.91        
     1) Harper, Kaitlyn V 10            2) Johnson, Lauren O 10           
     3) Huie, Emma J 10                 4) Major, Ainsley R 10            
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:43.48        
  5  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:52.58        
     1) Robinson, Harper F 10           2) Molchan, Marley M 9            
     3) Tanaka, Anna M 10               4) Monroe, Addie P 10             
  6  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:53.30        
  7  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:53.48        
  8  Tennessee Aquatics-SE  'C'                                 3:08.29        
     1) Waller, Emma E 9                2) Berry, Orly S 9                
     3) Weaver, Kristina A 10           4) Waller, Chloe M 9              
  9  Baylor Swim Club-SE  'D'                                   3:13.56        
 
Event 110  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:17.80        
  2  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:26.34        
  3  Sevier Aquatic Club-SE  'B'                                2:32.40        
  4  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:39.00        
  5  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:39.95        
     1) Bertucci, Stephen R 10          2) Benedict, William D 9          
     3) Hall, Hayden N 9                4) Chadwell, Tommy M 10           
  6  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 3:02.61        
     1) Maughon, Colt T 9               2) Henry, Bryson A 7              
     3) Lebed, Kirill N 10              4) Powroznik, Kyle K 8            
  7  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   3:09.73        
  8  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 3:10.20        
     1) Molchan, Radek D 9              2) Williamson, Stephen T 10       
     3) Zaretzki, Isaac Y 9             4) Anderson, Ian J 9              
  9  McCallie / Gps Aquatics-SE  'B'                            3:44.00        
 
Event 111  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Atomic City Aquatic Club-SE  'A'                           2:09.61        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:10.36        
     1) Hall, Aubrey E 12               2) Martin, Caroline R 12          
     3) Benedict, Bekah D 11            4) Pardue, Gracie C 11            
  3  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:13.97        
  4  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:16.00        
  5  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:19.78        
     1) Mason, Julia M 11               2) Linkous, Julia A 11            
     3) Martin, Elizabeth C 11          4) Hafner, Alina 11               
  6  Ooltewah Swim Club-SE  'A'                                 2:21.14        
     1) Thurman, Jaxon K 12             2) Farner, Kenz B 12              
     3) Weathers, Madelyn J 12          4) Pirtle, Sara L 12              
  7  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:21.30        
  8  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:23.42        
  9  Tennessee Aquatics-SE  'C'                                 2:27.14        
     1) Ackermann, Emma K 12            2) Towne, Mia N 11                
     3) Tisue, Ella F 12                4) Fletcher, Savannah R 11        
 10  Tennessee Aquatics-SE  'D'                                 2:36.28        
     1) Hill, Olivia G 11               2) Perkey, Caitlyn N 12           
     3) McCollum, Huxley A 11           4) Feldblum, Zoe I 12             
 11  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:43.20        
 12  Prime Aquatics-SE  'A'                                     2:51.60        
     1) Dunn, Gracie M 12               2) Matson, Brenni K 11            
     3) Higgins, Mari L 12              4) Grinder, Sarah K 12            
 
Event 112  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   2:08.52        
  2  Atomic City Aquatic Club-SE  'A'                           2:17.21        
  3  McCallie / Gps Aquatics-SE  'A'                            2:20.00        
  4  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 2:22.05        
     1) Bertucci, Henry H 12            2) Salsbury, Braden R 11          
     3) Jinks, Noah J 11                4) Chiles, Cole W 12              
  5  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                2:33.06        
  6  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:43.88        
     1) Nicely, Isaiah J 12             2) Mejia, Mateo J 11              
     3) Thompson, Braden 11             4) Nystrom, Trace B 11            
  7  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:52.76        
  8  Winchester Swim Team-SE  'A'                                    NT        
 
Event 113  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                      25.51        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                      25.98        
  3  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE             26.18        
  4  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE             26.26        
  5  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE              26.26        
  6  Henson, Madison K             14 Tennessee AQ-SE             26.77        
  7  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                      27.22        
  8  Belcher, Breanna N            14 Aqua Tigers-SE              27.28        
  9  Moye, Bailey L                14 Tennessee AQ-SE             27.58        
 10  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                      27.63        
 11  Curl, Sydney K                13 The Stingrays-SE            28.01        
 12  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                      28.08        
 13  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE             28.13        
 14  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                      28.29        
 15  Wright, Madison F             14 ACAC-SE                     28.56        
 16  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE             28.64        
 17  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                    28.66        
 18  Freeman, Allanah L            13 Aqua Tigers-SE              28.93        
 19  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                      29.15        
 20  Bonastia, Karoline M          14 BAY-SE                      29.35        
 21  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                      29.44        
 22  Kidd-Benthall, Emerson R      13 Tennessee AQ-SE             29.48        
 23  Easley, Morgyn E              13 MCC-SE                      29.65        
 24  Crowe, Sierra J               14 Makos-SE                    29.69        
 25  Cooper, Megan E               13 Barracudas-SE               29.93        
 26  Warren, Asha E                14 Tennessee AQ-SE             30.41        
 27  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                      30.53        
 28  O'Connor, Cayleigh A          14 The Stingrays-SE            30.76        
 29  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE               30.81        
 30  Melhorn, Annie G              13 Sea Dragons-SE              30.94        
 31  Barlow, Halye F               13 PA-SE                       31.29        
 32  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE            31.44        
 33  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                      32.06        
 34  Prince, Jessie C              14 The Stingrays-SE            32.30        
 35  Harris, Rachel A              13 UNAT                        32.37        
 36  Hope, Bayli A                 13 Sea Dragons-SE              35.31        
 37  Miller, Reagan C              13 Makos-SE                    35.81        
 38  Chandler, Jerri-Grace         13 GYSS-SE                     37.68        
 39  Hooper, Savannah D            13 GYSS-SE                     40.46        
 40  Ballard, Amelia J             13 PA-SE                       44.28        
 41  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                      49.37        
 
Event 114  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      24.12        
  2  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE             25.06        
  3  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                      25.09        
  4  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE             25.17        
  5  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                      25.26        
  6  Post, Chase W                 14 BAY-SE                      25.76        
  7  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE             26.03        
  8  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE             26.13        
  9  Cathelyn, Jonah C             14 Barracudas-SE               26.64        
 10  Fritz, Caden J                13 PA-SE                       26.73        
 11  St. Germain, Nicholas J       14 Tennessee AQ-SE             26.84        
 12  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE             26.87        
 13  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE             27.10        
 14  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                      27.21        
 15  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                      27.22        
 16  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                      27.31        
 17  Tipton, Tippy C               14 PA-SE                       27.36        
 18  Young, Brodi R                13 UNAT                        27.37        
 19  Tate, Wes M                   13 PA-SE                       27.44        
 20  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE             27.66        
 21  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE             28.14        
 22  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                      28.38        
 23  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                      28.42        
 24  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                      28.51        
 25  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE             29.07        
 26  Keyl, Garrett N               14 PA-SE                       29.17        
 27  Tobitt, William C             13 Makos-SE                    29.40        
 28  Whitt, Nathan E               14 GYSS-SE                     29.48        
 29  Spezia, Tony L                14 ACAC-SE                     29.54        
 30  Davis, Eli L                  14 Makos-SE                    32.89        
 31  Traywick, Tyler T             13 SAC-SE                      33.52        
 32  Rutledge, Joshua W            13 Makos-SE                    34.60        
 
Event 115  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Brandon, Chloe M              16 The Stingrays-SE            23.62        
  2  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                      25.11        
  3  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                      25.64        
  4  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE             25.83        
  5  Cleven, Annika R              15 Barracudas-SE               25.84        
  6  Godwin, Kasey J               18 FRST-SE                     25.89        
  7  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                      25.93        
  8  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                      26.27        
  9  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE             26.29        
 10  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                     26.31        
 11  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                      26.39        
 12  Wright, Logan G               16 ACAC-SE                     26.40        
 13  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                     26.41        
 14  Sinclair, Angara R            17 BAY-SE                      26.64        
 15  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                      26.67        
 16  Fults, Alexa S                18 Makos-SE                    26.93        
 17  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE             26.93        
 18  Barre, Faith O                18 Tennessee AQ-SE             27.19        
 19  Easley, Lexi A                15 MCC-SE                      27.31        
 20  Groscost, Lucy E              16 ACAC-SE                     27.73        
 21  McCarter, Emily G             17 SAC-SE                      27.85        
 22  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                    28.18        
 23  Dykes, Skyler M               17 Barracudas-SE               28.22        
 24  Welch, Kenzie R               15 ACAC-SE                     28.43        
 25  Griffey, Alexis L             15 MCC-SE                      28.55        
 26  Gallaher, Bethany H           16 Tennessee AQ-SE             28.58        
 27  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                      28.60        
 28  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE            29.65        
 29  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                     29.76        
 30  Gray, Catherine A             16 The Stingrays-SE            29.81        
 31  Curtis, Emma R                16 The Stingrays-SE            31.44        
 32  McHale, Cheyenne J            16 ACAC-SE                     31.64        
 33  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE             33.02        
 34  Lewis, Becca A                11 OSC-SE                      41.49        
 35  Weber, Jenya C                12 SWAP-SE                     42.84        
 
Event 116  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Boyer, Matthew H              18 BAY-SE                      21.42        
  2  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                      22.08        
  3  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                      22.10        
  4  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                      22.36        
  5  Green, Jason M                17 BAY-SE                      22.64        
  6  Prada, Luis                   18 BAY-SE                      22.73        
  7  Mignott, Alex O               17 MCC-SE                      22.76        
  8  Shrader, Daniel P             16 FRST-SE                     23.03        
  9  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                      23.11        
 10  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                      23.19        
 11  Smith, Cameron L              17 The Stingrays-SE            23.20        
 12  Holmes, Bradley T             16 Makos-SE                    23.53        
 13  Kalajdzic, David              16 BAY-SE                      23.73        
 14  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                      23.74        
 15  Johnson, Blair B              17 Tennessee AQ-SE             23.77        
 16  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                    23.81        
 17  Holt, JohnDavid D             17 GYSS-SE                     23.85        
 18  Benko, Nathan J               17 ACAC-SE                     23.88        
 19  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                      24.00        
 20  Cho, Mike S                   15 Tennessee AQ-SE             24.13        
 21  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE             24.14        
 22  Marsh, Ethan K                15 Tennessee AQ-SE             24.32        
 23  Groscost, Grant D             18 ACAC-SE                     24.32        
 24  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE             24.41        
 25  Reed, Grant T                 15 ACAC-SE                     24.41        
 26  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                      24.48        
 27  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE             24.51        
 28  Brando, Nick L                15 BAY-SE                      24.64        
 29  Rainer, Dru D                 16 GYSS-SE                     24.71        
 30  Knight, Samuel G              16 SAC-SE                      25.08        
 31  Eshleman, Daniel J            16 Tennessee AQ-SE             25.43        
 32  Brandon, David D              16 The Stingrays-SE            25.44        
 33  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE             25.63        
 34  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                      25.64        
 35  Webb, Blake B                 15 FRST-SE                     25.78        
 36  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE            26.54        
 37  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                     28.60        
 38  Hallmark, Nathan A            15 GYSS-SE                     29.32        
 39  Snyder, Travis W              15 The Stingrays-SE            30.41        
 
Event 117  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lee, Lauren E                 14 Makos-SE                  2:32.75        
  2  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           2:38.24        
  3  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    2:43.57        
  4  Salsbury, Kate E              14 Tennessee AQ-SE           2:54.49        
  5  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE                  NT        
  6  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 118  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:16.55        
  2  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:22.80        
  3  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE           2:30.91        
  4  Tipton, Tippy C               14 PA-SE                     2:31.48        
  5  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                    2:34.00        
  6  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:37.93        
  7  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    2:42.29        
  8  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           2:43.06        
  9  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE                NT        
 10  Spezia, Tony L                14 ACAC-SE                        NT        
 
Event 119  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:08.83        
  2  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    2:12.44        
  3  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           2:17.23        
  4  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    2:17.39        
  5  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    2:18.67        
  6  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE           2:20.34        
  7  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                   2:20.68        
  8  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE             2:21.54        
  9  Cleven, Annika R              15 Barracudas-SE             2:22.25        
 10  King, Abigail E               12 ACAC-SE                   2:23.81        
 11  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE           2:27.06        
 12  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE           2:28.45        
 13  O'Connor, Anna R              16 Makos-SE                  2:44.92        
 14  Jones, Madalyn E              18 The Stingrays-SE          3:10.99        
 15  Wright, Logan G               16 ACAC-SE                        NT        
 
Event 120  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:50.60        
  2  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:50.85        
  3  Goren, Barak                  19 MCC-SE                    2:00.16        
  4  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                    2:02.48        
  5  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                    2:03.66        
  6  Benko, Nathan J               17 ACAC-SE                   2:10.06        
  7  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    2:10.42        
  8  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                  2:12.81        
  9  Snead, Christian J            17 The Stingrays-SE          2:26.11        
 10  Shull, Drake R                18 The Stingrays-SE          2:29.96        
 11  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          2:44.27        
 
Event 121  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    1:12.10        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    1:12.13        
  3  Belcher, Breanna N            14 Aqua Tigers-SE            1:12.14        
  4  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    1:12.43        
  5  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    1:15.16        
  6  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           1:16.12        
  7  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE           1:17.24        
  8  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           1:18.31        
  9  Wright, Madison F             14 ACAC-SE                   1:20.39        
 10  Moye, Bailey L                14 Tennessee AQ-SE           1:20.54        
 11  Curl, Sydney K                13 The Stingrays-SE          1:21.03        
 12  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            1:22.12        
 13  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                  1:23.73        
 14  Cooper, Megan E               13 Barracudas-SE             1:24.28        
 15  Freeman, Allanah L            13 Aqua Tigers-SE            1:25.49        
 16  Kidd-Benthall, Emerson R      13 Tennessee AQ-SE           1:26.85        
 17  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    1:27.08        
 18  Prince, Jessie C              14 The Stingrays-SE          1:28.53        
 19  Easley, Morgyn E              13 MCC-SE                    1:28.80        
 20  Barlow, Halye F               13 PA-SE                     1:28.97        
 21  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    1:30.46        
 22  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE           1:30.60        
 23  Lee, Lauren E                 14 Makos-SE                  1:30.78        
 24  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                    1:31.82        
 25  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE             1:33.52        
 26  O'Connor, Cayleigh A          14 The Stingrays-SE          1:38.15        
 27  Harris, Rachel A              13 UNAT                      1:38.88        
 28  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          1:45.71        
 29  Hope, Bayli A                 13 Sea Dragons-SE            1:46.57        
 30  Hooper, Savannah D            13 GYSS-SE                   1:52.56        
 31  Ballard, Amelia J             13 PA-SE                     1:57.07        
 32  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                    2:24.09        
 33  Chandler, Jerri-Grace         13 GYSS-SE                        NT        
 
Event 122  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    1:07.95        
  2  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    1:13.19        
  3  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    1:15.02        
  4  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE           1:16.58        
  5  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    1:18.33        
  6  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           1:18.50        
  7  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           1:19.43        
  8  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                    1:20.42        
  9  Young, Brodi R                13 UNAT                      1:20.98        
 10  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE           1:21.48        
 11  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    1:24.25        
 12  Tipton, Tippy C               14 PA-SE                     1:24.78        
 13  Spezia, Tony L                14 ACAC-SE                   1:25.11        
 14  St. Germain, Nicholas J       14 Tennessee AQ-SE           1:25.96        
 15  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           1:27.41        
 16  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE           1:27.80        
 17  Whitt, Nathan E               14 GYSS-SE                   1:28.84        
 18  Keyl, Garrett N               14 PA-SE                     1:30.68        
 19  Tobitt, William C             13 Makos-SE                       NT        
 20  Rutledge, Joshua W            13 Makos-SE                       NT        
 
Event 123  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    1:07.69        
  2  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    1:08.18        
  3  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                   1:11.45        
  4  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                   1:11.71        
  5  Groscost, Lucy E              16 ACAC-SE                   1:11.77        
  6  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    1:11.80        
  7  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE           1:13.01        
  8  Barre, Faith O                18 Tennessee AQ-SE           1:13.34        
  9  McCarter, Emily G             17 SAC-SE                    1:14.91        
 10  Brandon, Chloe M              16 The Stingrays-SE          1:17.06        
 11  Griffey, Alexis L             15 MCC-SE                    1:19.30        
 12  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE          1:22.19        
 13  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    1:23.34        
 14  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE           1:24.79        
 15  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                   1:26.59        
 16  Gray, Catherine A             16 The Stingrays-SE          1:28.59        
 17  McHale, Cheyenne J            16 ACAC-SE                   1:29.82        
 18  Jones, Madalyn E              18 The Stingrays-SE          1:32.84        
 19  Curtis, Emma R                16 The Stingrays-SE          1:33.67        
 
Event 124  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Greene, Gershwin              18 BAY-SE                      59.44        
  2  Green, Jason M                17 BAY-SE                    1:00.17        
  3  Boyer, Matthew H              18 BAY-SE                    1:00.28        
  4  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:02.16        
  5  Groscost, Grant D             18 ACAC-SE                   1:04.06        
  6  Shrader, Daniel P             16 FRST-SE                   1:04.15        
  7  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                    1:04.76        
  8  Kalajdzic, David              16 BAY-SE                    1:05.43        
  9  Johnson, Blair B              17 Tennessee AQ-SE           1:06.20        
 10  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    1:06.72        
 11  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE           1:07.15        
 12  Holmes, Bradley T             16 Makos-SE                  1:07.17        
 13  Cho, Mike S                   15 Tennessee AQ-SE           1:07.35        
 14  Snead, Christian J            17 The Stingrays-SE          1:07.36        
 15  Knight, Samuel G              16 SAC-SE                    1:08.34        
 16  Rainer, Dru D                 16 GYSS-SE                   1:09.13        
 17  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    1:09.39        
 18  Eshleman, Daniel J            16 Tennessee AQ-SE           1:09.66        
 19  Reed, Grant T                 15 ACAC-SE                   1:11.51        
 20  Smith, Cameron L              17 The Stingrays-SE          1:12.79        
 21  Loy, Creed T                  12 ACAC-SE                   1:13.38        
 22  Brandon, David D              16 The Stingrays-SE          1:13.51        
 23  Shull, Drake R                18 The Stingrays-SE          1:15.41        
 24  Mignott, Alex O               17 MCC-SE                    1:15.81        
 25  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   1:16.08        
 26  Holt, JohnDavid D             17 GYSS-SE                   1:16.79        
 27  Snyder, Travis W              15 The Stingrays-SE          1:30.63        
 
Event 125  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                    2:10.80        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:12.75        
  3  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE           2:23.54        
  4  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE            2:27.76        
  5  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE           2:28.00        
  6  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    2:30.07        
  7  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    2:30.37        
  8  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    2:31.26        
  9  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                    2:34.90        
 10  Henson, Madison K             14 Tennessee AQ-SE           2:36.76        
 11  Belcher, Breanna N            14 Aqua Tigers-SE            2:38.46        
 12  Moye, Bailey L                14 Tennessee AQ-SE           2:40.26        
 13  Freeman, Allanah L            13 Aqua Tigers-SE            2:40.40        
 14  Curl, Sydney K                13 The Stingrays-SE          2:42.12        
 15  Prince, Jessie C              14 The Stingrays-SE          2:42.63        
 16  Cooper, Megan E               13 Barracudas-SE             2:43.29        
 17  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                  2:50.28        
 18  Bonastia, Karoline M          14 BAY-SE                    2:56.09        
 19  Warren, Asha E                14 Tennessee AQ-SE           2:57.17        
 20  Crowe, Sierra J               14 Makos-SE                  3:07.85        
 21  Miller, Reagan C              13 Makos-SE                       NT        
 22  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 
Event 126  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    1:58.92        
  2  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                    2:12.01        
  3  Tate, Wes M                   13 PA-SE                     2:17.71        
  4  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:22.02        
  5  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE           2:22.43        
  6  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE           2:22.63        
  7  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    2:23.31        
  8  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                    2:25.75        
  9  Fritz, Caden J                13 PA-SE                     2:26.07        
 10  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                    2:30.06        
 11  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                    2:34.62        
 12  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           2:46.85        
 13  Traywick, Tyler T             13 SAC-SE                    3:14.93        
 14  Davis, Eli L                  14 Makos-SE                       NT        
 15  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 127  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                    2:12.60        
  2  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    2:12.77        
  3  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE           2:17.42        
  4  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    2:18.06        
  5  Ayers, Katlyn M               16 Barracudas-SE             2:19.81        
  6  Cleven, Annika R              15 Barracudas-SE             2:21.13        
  7  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE           2:23.59        
  8  Welch, Kenzie R               15 ACAC-SE                   2:24.13        
  9  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                   2:24.41        
 10  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    2:25.82        
 11  O'Connor, Anna R              16 Makos-SE                  2:26.54        
 12  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    2:26.59        
 13  Godwin, Kasey J               18 FRST-SE                   2:27.49        
 14  Easley, Lexi A                15 MCC-SE                    2:29.64        
 15  Gray, Catherine A             16 The Stingrays-SE          2:31.05        
 16  McCarter, Emily G             17 SAC-SE                    2:31.70        
 17  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                   2:35.41        
 18  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    2:39.06        
 19  Gallaher, Bethany H           16 Tennessee AQ-SE           2:51.62        
 20  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE           3:20.62        
 21  Jones, Madalyn E              18 The Stingrays-SE          2:47.79  B     
 
Event 128  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                    1:48.87        
  2  Best, Jack                    18 BAY-SE                    1:50.74        
  3  Freeman, Trey P               16 BAY-SE                    1:51.11        
  4  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                    1:51.58        
  5  Prada, Luis                   18 BAY-SE                    1:53.70        
  6  Goren, Barak                  19 MCC-SE                    1:58.13        
  7  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                    1:59.53        
  8  Brando, Nick L                15 BAY-SE                    2:00.53        
  9  Green, Jason M                17 BAY-SE                    2:02.71        
 10  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE           2:05.31        
 11  Benko, Nathan J               17 ACAC-SE                   2:05.52        
 12  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE           2:10.79        
 13  Marsh, Ethan K                15 Tennessee AQ-SE           2:12.35        
 14  Johnson, Blair B              17 Tennessee AQ-SE           2:13.28        
 15  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    2:17.44        
 16  Holt, JohnDavid D             17 GYSS-SE                   2:18.29        
 17  Eshleman, Daniel J            16 Tennessee AQ-SE           2:24.00        
 18  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE          2:24.90        
 19  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   2:35.27        
 20  Hallmark, Nathan A            15 GYSS-SE                   2:40.90        
 21  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE           2:43.93        
 22  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                         NT        
 23  Webb, Blake B                 15 FRST-SE                        NT        
 
Event 129  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Woods, Dallas L               14 BAY-SE                      55.20        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                      55.79        
  3  Harper, Ashlin A              13 Aqua Tigers-SE              57.56        
  4  Leonard, Olivia N             13 Tennessee AQ-SE             57.90        
  5  Tallent, Corina M             13 Tennessee AQ-SE             58.99        
  6  Allitt, Cassidy L             13 Tennessee AQ-SE             59.12        
  7  Moye, Bailey L                14 Tennessee AQ-SE             59.46        
  8  Blalock, Lila B               13 SAC-SE                    1:00.00        
  9  Henson, Madison K             14 Tennessee AQ-SE           1:00.18        
 10  Belcher, Breanna N            14 Aqua Tigers-SE            1:00.87        
 11  Bohannon, Lydia R             14 BAY-SE                    1:01.52        
 12  Lee, Lauren E                 14 Makos-SE                  1:01.60        
 13  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    1:01.75        
 14  Hudson, Margaret Anne F       13 BAY-SE                    1:01.92        
 15  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    1:02.04        
 16  Wright, Madison F             14 ACAC-SE                   1:02.79        
 17  Hudson, Reese A               13 Tennessee AQ-SE           1:03.26        
 18  Wood, Emileigh E              13 SAC-SE                    1:03.31        
 19  Curl, Sydney K                13 The Stingrays-SE          1:04.26        
 20  Freeman, Allanah L            13 Aqua Tigers-SE            1:04.33        
 21  Benedict, Alyssa M            13 Tennessee AQ-SE           1:04.42        
 22  Williams, Kaylee G            14 Makos-SE                  1:04.50        
 23  Bonastia, Karoline M          14 BAY-SE                    1:04.93        
 24  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    1:05.50        
 25  O'Connor, Cayleigh A          14 The Stingrays-SE          1:08.29        
 26  Warren, Asha E                14 Tennessee AQ-SE           1:08.98        
 27  Kidd-Benthall, Emerson R      13 Tennessee AQ-SE           1:09.36        
 28  Barlow, Halye F               13 PA-SE                     1:09.45        
 29  Ottinger, Melody F            14 Barracudas-SE             1:09.46        
 30  Prince, Jessie C              14 The Stingrays-SE          1:09.83        
 31  Easley, Morgyn E              13 MCC-SE                    1:10.16        
 32  Melhorn, Annie G              13 Sea Dragons-SE            1:10.34        
 33  Speraw, Brithny H             13 BAY-SE                    1:11.04        
 34  Snyder, Mackenzie L           14 The Stingrays-SE          1:13.79        
 35  Crowe, Sierra J               14 Makos-SE                  1:14.17        
 36  Harris, Rachel A              13 UNAT                      1:15.28        
 37  Hope, Bayli A                 13 Sea Dragons-SE            1:19.66        
 38  Miller, Reagan C              13 Makos-SE                  1:22.17        
 39  Chandler, Jerri-Grace         13 GYSS-SE                   1:27.91        
 40  Hooper, Savannah D            13 GYSS-SE                   1:31.53        
 41  Ballard, Amelia J             13 PA-SE                     1:34.54        
 42  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                    1:49.20        
 
Event 130  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      51.13        
  2  Brown, Tais I                 13 ACAC-SE                     51.84        
  3  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                      55.13        
  4  Arnold, Maxwell G             13 Tennessee AQ-SE             55.13        
  5  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                      55.37        
  6  Zitzman, Timmy F              14 Tennessee AQ-SE             56.25        
  7  Post, Chase W                 14 BAY-SE                      56.39        
  8  Arnwine, Pep L                13 Tennessee AQ-SE             56.65        
  9  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE             56.84        
 10  Bardoner, Tian A              14 BAY-SE                      58.17        
 11  Tipton, Tippy C               14 PA-SE                       58.37        
 12  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                      58.48        
 13  Fritz, Caden J                13 PA-SE                       58.97        
 14  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                      58.99        
 15  Althoff, Noah D               14 BAY-SE                      59.17        
 16  Brunson, Connor M             14 Tennessee AQ-SE             59.30        
 17  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                    1:00.25        
 18  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    1:00.74        
 19  St. Germain, Nicholas J       14 Tennessee AQ-SE           1:01.02        
 20  Wood, Reese B                 13 Tennessee AQ-SE           1:01.30        
 21  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                    1:01.68        
 22  Mahan, Daegan G               14 Tennessee AQ-SE           1:01.68        
 23  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    1:03.12        
 24  Whitt, Nathan E               14 GYSS-SE                   1:04.00        
 25  Smith, Jed                    13 Tennessee AQ-SE           1:04.98        
 26  Spezia, Tony L                14 ACAC-SE                   1:05.80        
 27  Keyl, Garrett N               14 PA-SE                     1:06.08        
 28  Borole, Kush A                13 Tennessee AQ-SE           1:07.46        
 29  Rutledge, Joshua W            13 Makos-SE                  1:09.85        
 30  Davis, Eli L                  14 Makos-SE                  1:17.65        
 31  Traywick, Tyler T             13 SAC-SE                    1:18.31        
 32  Tobitt, William C             13 Makos-SE                  1:33.37        
 
Event 131  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                      54.35        
  2  Brandon, Chloe M              16 The Stingrays-SE            54.40        
  3  Godwin, Kasey J               18 FRST-SE                     55.63        
  4  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                      55.66        
  5  Diamond, Susanna J            17 Tennessee AQ-SE             55.83        
  6  Ayers, Katlyn M               16 Barracudas-SE               56.01        
  7  Lahr, Chase M                 15 Tennessee AQ-SE             56.54        
  8  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                      56.98        
  9  Cleven, Annika R              15 Barracudas-SE               57.09        
 10  Hafner, Veronica              15 Tennessee AQ-SE             57.20        
 11  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                      57.46        
 12  Rainer, Leighton E            15 GYSS-SE                     57.68        
 13  Pemberton, Sarah L            18 Tennessee AQ-SE             58.03        
 14  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                      58.12        
 15  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                      58.17        
 16  Sinclair, Angara R            17 BAY-SE                      58.67        
 17  Welch, Kenzie R               15 ACAC-SE                     58.87        
 18  Ingle, Natalie A              16 ACAC-SE                     59.12        
 19  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE               59.20        
 20  Fults, Alexa S                18 Makos-SE                    59.39        
 21  McCarter, Emily G             17 SAC-SE                      59.58        
 22  Craighead, Kelsey M           16 Tennessee AQ-SE             59.66        
 23  Wright, Logan G               16 ACAC-SE                   1:00.28        
 24  Barre, Faith O                18 Tennessee AQ-SE           1:00.77        
 25  Easley, Lexi A                15 MCC-SE                    1:00.89        
 26  Cottrell, Madi E              16 ACAC-SE                   1:00.96        
 27  Dykes, Skyler M               17 Barracudas-SE             1:01.26        
 28  Groscost, Lucy E              16 ACAC-SE                   1:01.33        
 29  O'Connor, Anna R              16 Makos-SE                  1:01.66        
 30  Griffey, Alexis L             15 MCC-SE                    1:01.77        
 31  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    1:01.81        
 32  Gallaher, Bethany H           16 Tennessee AQ-SE           1:02.63        
 33  Gray, Catherine A             16 The Stingrays-SE          1:04.62        
 34  Hanger, Courtney B            17 The Stingrays-SE          1:05.52        
 35  Jones, Madalyn E              18 The Stingrays-SE          1:09.38        
 36  McHale, Cheyenne J            16 ACAC-SE                   1:09.48        
 37  Curtis, Emma R                16 The Stingrays-SE          1:11.20        
 38  Nosarzewski, Kamila N         18 Tennessee AQ-SE           1:12.70        
 
Event 132  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Best, Jack                    18 BAY-SE                      47.39        
  2  Prada, Luis                   18 BAY-SE                      49.93        
  3  Mignott, Alex O               17 MCC-SE                      50.02        
  4  Benko, Nathan J               17 ACAC-SE                     50.38        
  5  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                      50.44        
  6  Goren, Barak                  19 MCC-SE                      50.49        
  7  Farless, Ryan A               17 Makos-SE                    51.20        
  8  Kalajdzic, David              16 BAY-SE                      51.47        
  9  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                      51.52        
 10  Holmes, Bradley T             16 Makos-SE                    52.13        
 11  Tippett, Will W               15 BAY-SE                      52.16        
 12  Johnson, Blair B              17 Tennessee AQ-SE             52.28        
 13  Brando, Nick L                15 BAY-SE                      52.55        
 14  Shrader, Daniel P             16 FRST-SE                     52.63        
 15  Collins, Devon R              17 Tennessee AQ-SE             52.73        
 16  Groscost, Grant D             18 ACAC-SE                     52.80        
 17  Unhuryan, Daniel E            15 BAY-SE                      53.09        
 18  Reed, Grant T                 15 ACAC-SE                     53.21        
 19  Holt, JohnDavid D             17 GYSS-SE                     53.25        
 20  Marsh, Ethan K                15 Tennessee AQ-SE             53.57        
 21  Webb, Blake B                 15 FRST-SE                     53.60        
 22  Smith, Cameron L              17 The Stingrays-SE            54.01        
 23  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE             54.13        
 24  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                      54.24        
 25  Cho, Mike S                   15 Tennessee AQ-SE             54.31        
 26  Szucs, Gary                   16 Tennessee AQ-SE             54.40        
 27  Eshleman, Daniel J            16 Tennessee AQ-SE             54.62        
 28  Rainer, Dru D                 16 GYSS-SE                     55.22        
 29  Page, Jacob G                 15 Tennessee AQ-SE             55.98        
 30  Knight, Samuel G              16 SAC-SE                      55.99        
 31  Snead, Christian J            17 The Stingrays-SE            56.29        
 32  Brandon, David D              16 The Stingrays-SE            57.41        
 33  Scharber, Austin B            15 The Stingrays-SE            58.34        
 34  Hallmark, Nathan A            15 GYSS-SE                   1:02.77        
 35  Cheney, Jake T                15 ACAC-SE                   1:03.16        
 36  Snyder, Travis W              15 The Stingrays-SE          1:07.65        
 
Event 133  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:57.14        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:59.46        
     1) Tallent, Corina M 13            2) Hudson, Reese A 13             
     3) Allitt, Cassidy L 13            4) Salsbury, Kate E 14            
  3  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:04.74        
     1) Henson, Madison K 14            2) Kidd-Benthall, Emerson R 13    
     3) Moye, Bailey L 14               4) Leonard, Olivia N 13           
  4  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:22.93        
 
Event 134  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:55.03        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:58.58        
     1) Arnwine, Pep L 13               2) Brunson, Connor M 14           
     3) Smith, Jed 13                   4) Arnold, Maxwell G 13           
  3  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:03.68        
  4  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 2:04.38        
     1) Zitzman, Timmy F 14             2) Borole, Kush A 13              
     3) Whitehouse, Ronald C 13         4) St. Germain, Nicholas J 14     
 
Event 135  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:53.71        
  2  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:59.65        
     1) Barclay, Allison N 16           2) Hafner, Veronica 15            
     3) Diamond, Susanna J 17           4) Lahr, Chase M 15               
  3  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                 1:59.65        
  4  Atomic City Aquatic Club-SE  'A'                           2:01.10        
  5  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   2:07.91        
  6  Barracuda Swim Club-SE  'A'                                2:10.00        
  7  Winchester Swim Team-SE  'A'                               2:19.70        
 
Event 136  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Baylor Swim Club-SE  'A'                                   1:35.47        
  2  Baylor Swim Club-SE  'B'                                   1:42.36        
  3  Tennessee Aquatics-SE  'A'                                 1:47.29        
     1) Collins, Devon R 17             2) Johnson, Blair B 17            
     3) Marsh, Ethan K 15               4) Cho, Mike S 15                 
  4  Atomic City Aquatic Club-SE  'A'                           1:53.64        
  5  Sevier Aquatic Club-SE  'A'                                1:58.80        
  6  Baylor Swim Club-SE  'C'                                   2:00.31        
  7  Winchester Swim Team-SE  'A'                               2:13.88        
  8  Atomic City Aquatic Club-SE  'B'                           2:13.97        
  9  Tennessee Aquatics-SE  'B'                                      NT        
 
Event 137  Girls 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                   20:20.66        
  2  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                   21:53.50        
  3  Slayton, Caitlyn K            14 Makos-SE                 22:15.00        
  4  DeWolfe, Madeline L           13 Makos-SE                 22:30.05        
  5  Barlow, Halye F               13 PA-SE                          NT        
 
Event 138  Boys 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                   17:45.67        
  2  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                   18:28.00        
  3  Brown, Tais I                 13 ACAC-SE                  18:38.28        
  4  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                   19:58.30        
  5  Tate, Wes M                   13 PA-SE                    20:32.03        
  6  Whitehouse, Ronald C          13 Tennessee AQ-SE                NT        
  7  Fritz, Caden J                13 PA-SE                          NT        
 
Event 139  Girls 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Smith, Addison E              15 BAY-SE                   17:44.29        
  2  Barclay, Allison N            16 Tennessee AQ-SE          18:08.33        
  3  Anguish, Kate C               18 Barracudas-SE            19:02.19        
  4  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                   19:36.32        
  5  King, Abigail E               12 ACAC-SE                  19:48.11        
  6  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                   19:52.87        
  7  Fischer, Mason L              12 ACAC-SE                  20:21.41        
  8  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                   20:37.89        
  9  Griffey, Alexis L             15 MCC-SE                   20:38.91        
 
Event 140  Boys 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lochmaier, Peter G            17 BAY-SE                   16:08.83        
  2  Althoff, Zach T               17 BAY-SE                   17:01.53        
  3  Kirby, Jack S                 16 BAY-SE                   17:10.83        
  4  Schlenz, Bryson A             17 BAY-SE                   17:33.40        
  5  Weekes, Luis                  16 BAY-SE                   17:40.99        
  6  Goren, Barak                  19 MCC-SE                   17:45.56        
  7  Brando, Nick L                15 BAY-SE                   17:55.99        
  8  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                   18:33.27        
  9  Lee, Isaac B                  11 Makos-SE                 18:59.05        
 10  Mason, Jake M                 12 Tennessee AQ-SE          19:04.29        
 11  Tippett, Will W               15 BAY-SE                   19:28.42        
 12  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                   19:36.30        
 13  Ceausu, Eddie R               16 Tennessee AQ-SE          19:53.96        
 14  Shull, Drake R                18 The Stingrays-SE         19:59.99        
 15  Arnold, Dylan S               12 ACAC-SE                        NT