Licensed to Baylor Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/24/2017 09:32 AM
              2017SE Ultra Swim Open Meet - 6/3/2017 to 6/4/2017               
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           2:20.15        
  2  Boyd, Leah G                  13 OSC-SE                    2:23.54        
  3  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    2:23.94        
  4  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:25.64        
  5  Sharma, Davina R              13 MCC-SE                    2:26.95        
  6  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                    2:31.13        
  7  Parr, Lily K                  14 MCC-SE                    2:31.78        
  8  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   2:32.73        
  9  Smith, Brighton B             13 MCC-SE                    2:34.80        
 10  Ochel, Allie D                13 MCC-SE                    2:35.18        
 11  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    2:36.09        
 12  Blalock, Lila B               14 SAC-SE                    2:36.86        
 13  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    2:37.04        
 14  Johnson, Katherine M          13 BAY-SE                    2:38.21        
 15  Worsley, Anna G               13 ASA-GA                    2:41.09        
 16  Zaheri, Maddie F              14 GSCS-KY                   2:41.38        
 17  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                   2:44.43        
 18  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   2:48.39        
 19  Rosenthal, Sadie              13 ASA-GA                    2:49.94        
 20  Adams, Jessie R               13 GSCS-KY                   2:51.74        
 21  Park, Madison J               13 KP-SE                     2:57.97        
 22  Washo, Kendall                14 ROCK-GA                   2:59.52        
 23  Orta Marcial, Infinity J      13 SAC-SE                    2:59.61        
 24  Anderson, Alexa L             13 ROCK-GA                   3:04.12        
 25  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                          NT        
 26  Lemmon, Amelia G              13 MTSC-SE                        NT        
 27  Rose, Macy                    14 ASA-GA                         NT        
 28  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                         NT        
 29  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 30  Corum, Taylor Beth            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 2  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:12.45        
  2  Powe, Sam P                   13 MCC-SE                    2:16.89        
  3  McDaniel, Jacob K             13 MCC-SE                    2:18.51        
  4  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:19.18        
  5  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:22.14        
  6  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    2:22.20        
  7  White, Keller K               14 ROCK-GA                   2:23.54        
  8  Cooley, Grant R               14 MCC-SE                    2:23.55        
  9  Templeton, Turner N           14 ASA-GA                    2:24.97        
 10  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    2:25.68        
 11  Frakes, Ian M                 14 MCC-SE                    2:27.12        
 12  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    2:30.42        
 13  Cooper, Chase C               13 ASA-GA                    2:33.23        
 14  Allen, Jack P                 13 KP-SE                     2:35.40        
 15  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                   2:37.38        
 16  Marshall, Lance E             14 MCC-SE                    2:39.32        
 17  Eastman, Owen M               13 BAY-SE                    2:40.11        
 18  Kaak, Nick E                  13 GSCS-KY                   2:43.79        
 19  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    2:44.57        
 20  Prieskorn, Titus M            14 RRST-SE                   2:50.13        
 21  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    2:50.36        
 22  Walton, Hunter M              13 MCC-SE                    3:03.62        
 23  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                         NT        
 24  Horne, Andrew J               13 MCC-SE                         NT        
 25  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                         NT        
 
Event 3  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              15 MCC-SE                    2:10.97        
  2  Ward, Anna R                  18 MCC-SE                    2:14.84        
  3  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    2:16.22        
  4  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    2:16.33        
  5  Woods, Dallas L               15 BAY-SE                    2:17.27        
  6  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    2:18.28        
  7  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                   2:18.42        
  8  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:21.75        
  9  Scruggs, Emma S               15 MCC-SE                    2:22.17        
 10  Bloomfield, Riette I          15 GSCS-KY                   2:23.31        
 11  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    2:24.82        
 12  Margolen, Jami J              16 GSCS-KY                   2:25.69        
 13  Walton, Hannah E              15 MCC-SE                    2:27.25        
 14  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    2:28.44        
 15  Bloomfield, Isabell L         16 GSCS-KY                   2:29.41        
 16  Hoskins, Gracie P             16 GSCS-KY                   2:31.43        
 17  Drilling, Hannah M            17 ASA-GA                    2:33.38        
 18  Nicodemus, Grace L            15 GSCS-KY                   2:38.31        
 19  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    2:43.65        
 20  Leonard, Emma C               12 ROCK-GA                   2:58.58        
 21  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                   3:10.78        
 22  Coats, McKenzie P             15 ROCK-GA                   3:12.71        
 23  Jinks, GeorgiaKay G           14 YMTS-YT                        NT        
 
Event 4  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Johnson, Gabriel M            17 MCC-SE                    2:02.20        
  2  O'Neill, Jake W               16 GSCS-KY                   2:02.84        
  3  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    2:04.81        
  4  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                    2:09.90        
  5  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:10.58        
  6  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    2:12.65        
  7  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   2:14.78        
  8  Caudill, Jared R              17 GSCS-KY                   2:14.90        
  9  Ford, Keegan J                16 ASA-GA                    2:15.51        
 10  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    2:15.76        
 11  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    2:20.13        
 12  Barnes, Tristan A             17 GSCS-KY                   2:24.15        
 13  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    2:25.33        
 14  Friend, Noah W                15 RRST-SE                   2:25.94        
 15  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    2:31.24        
 16  Graves, Mason T               17 GSCS-KY                   2:31.28        
 17  Prieskorn, Judah D            16 RRST-SE                   2:32.24        
 18  Beaven, Eli E                 15 GSCS-KY                   2:36.06        
 19  Barnes, Larken L              15 GSCS-KY                   2:50.77        
 20  Carter, Trysten A             12 ROCK-GA                   3:06.21        
 21  Felix, AJ J                   12 ROCK-GA                        NT        
 22  Ballard, Mitchell M           15 MTSC-SE                        NT        
 23  Nelson, Ryan P                16 RRST-SE                        NT        
 
Event 5  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, Sarah G            13 TAC-NC                    1:26.74        
  2  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    1:27.35        
  3  Thompson, Anna                14 MCC-SE                    1:27.53        
  4  Smith, Brighton B             13 MCC-SE                    1:29.34        
  5  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   1:31.36        
  6  Lynch, Catherine G            13 MCC-SE                    1:31.89        
  7  Ochel, Allie D                13 MCC-SE                    1:35.41        
  8  Blalock, Lila B               14 SAC-SE                    1:35.42        
  9  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                   1:35.62        
 10  Worsley, Anna G               13 ASA-GA                    1:36.53        
 11  Park, Madison J               13 KP-SE                     1:38.10        
 12  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   1:38.89        
 13  Zaheri, Maddie F              14 GSCS-KY                   1:40.90        
 14  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                     1:42.09        
 15  Adams, Jessie R               13 GSCS-KY                   1:43.89        
 16  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE           1:43.93        
 17  Coleman, Maddie Y             13 ASA-GA                    1:49.33        
 18  Washo, Kendall                14 ROCK-GA                   1:51.34        
 19  Johnson, Katherine M          13 BAY-SE                    1:51.92        
 20  Outlaw, Amanda L              13 KP-SE                     2:00.02        
 21  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                    2:49.04        
 22  Lemmon, Amelia G              13 MTSC-SE                        NT        
 23  Kelly, Makaili C              13 MTSC-SE                        NT        
 24  Rosenthal, Sadie              13 ASA-GA                         NT        
 25  Orta Marcial, Infinity J      13 SAC-SE                         NT        
 26  Jinks, GeorgiaKay G           14 YMTS-YT                        NT        
 
Event 6  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    1:18.46        
  2  Frakes, Ian M                 14 MCC-SE                    1:21.41        
  3  Allen, Jack P                 13 KP-SE                     1:24.31        
  4  Eastman, Owen M               13 BAY-SE                    1:24.34        
  5  Cooley, Grant R               14 MCC-SE                    1:27.29        
  6  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    1:27.45        
  7  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    1:28.80        
  8  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    1:32.03        
  9  Walton, Hunter M              13 MCC-SE                    1:40.40        
 10  Horne, Andrew J               13 MCC-SE                    1:51.87        
 11  White, Keller K               14 ROCK-GA                        NT        
 12  Cooper, Chase C               13 ASA-GA                         NT        
 13  Perez, Dale                   13 YMTS-YT                        NT        
 
Event 7  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    1:19.57        
  2  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    1:22.06        
  3  Allen, Grace E                15 KP-SE                     1:22.25        
  4  Drilling, Hannah M            17 ASA-GA                    1:26.14        
  5  Ward, Anna R                  18 MCC-SE                    1:27.47        
  6  Margolen, Jami J              16 GSCS-KY                   1:28.70        
  7  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    1:40.31        
  8  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                   1:53.04        
  9  Leonard, Emma C               12 ROCK-GA                   1:53.38        
 10  Coats, McKenzie P             15 ROCK-GA                   2:08.22        
 
Event 8  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Massey, Luke D                17 MCC-SE                    1:06.06        
  2  Hunter, Mason H               17 TRSC-GA                   1:07.27        
  3  Johnson, Gabriel M            17 MCC-SE                    1:09.14        
  4  Horne, David E                16 MCC-SE                    1:10.83        
  5  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                    1:12.48        
  6  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    1:14.71        
  7  Caudill, Jared R              17 GSCS-KY                   1:15.28        
  8  O'Neill, Jake W               16 GSCS-KY                   1:16.30        
  9  Flessas, Chris J              17 ROCK-GA                   1:16.44        
 10  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    1:18.91        
 11  Barnes, Tristan A             17 GSCS-KY                   1:19.21        
 12  Oakley, Griffin H             15 RRST-SE                   1:29.98        
 13  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    1:30.89        
 14  Beaven, Eli E                 15 GSCS-KY                   1:34.09        
 15  Graves, Mason T               17 GSCS-KY                   1:38.44        
 16  Prieskorn, Judah D            16 RRST-SE                   1:40.55        
 17  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                   1:40.65        
 18  Carter, Trysten A             12 ROCK-GA                   1:47.21        
 19  French, Connor B              12 SAC-SE                    2:00.00        
 20  Felix, AJ J                   12 ROCK-GA                        NT        
 
Event 9  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, Sarah G            13 TAC-NC                    2:30.73        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:32.51        
  3  Sharma, Davina R              13 MCC-SE                    2:46.45        
  4  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                    2:49.72        
  5  Coleman, Maddie Y             13 ASA-GA                    3:03.79        
  6  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                   3:08.46        
  7  Anderson, Alexa L             13 ROCK-GA                   3:26.03        
  8  Boyd, Leah G                  13 OSC-SE                         NT        
  9  Washo, Kendall                14 ROCK-GA                        NT        
 10  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                         NT        
 11  Smith, Brighton B             13 MCC-SE                         NT        
 12  Parr, Lily K                  14 MCC-SE                         NT        
 13  Worsley, Anna G               13 ASA-GA                         NT        
 14  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 10  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McDaniel, Jacob K             13 MCC-SE                    2:32.23        
  2  Templeton, Turner N           14 ASA-GA                    2:45.88        
  3  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:48.63        
  4  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    2:49.99        
  5  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                   3:04.35        
  6  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                         NT        
  7  Kaak, Nick E                  13 GSCS-KY                        NT        
  8  Marshall, Lance E             14 MCC-SE                         NT        
  9  Powe, Sam P                   13 MCC-SE                         NT        
 10  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                         NT        
 11  Prieskorn, Titus M            14 RRST-SE                        NT        
 12  Cooper, Chase C               13 ASA-GA                         NT        
 13  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                         NT        
 14  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                         NT        
 15  Solarz, Matthew               13 YMTS-YT                        NT        
 
Event 11  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              15 MCC-SE                    2:23.55        
  2  Scruggs, Emma S               15 MCC-SE                    2:23.70        
  3  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                   2:27.04        
  4  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    2:30.06        
  5  Woods, Dallas L               15 BAY-SE                    2:34.28        
  6  Allen, Grace E                15 KP-SE                     2:35.66        
  7  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    2:40.06        
  8  Bloomfield, Riette I          15 GSCS-KY                   2:42.27        
  9  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   2:42.59        
 10  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    2:44.32        
 11  Bloomfield, Isabell L         16 GSCS-KY                   2:49.95        
 12  Nicodemus, Grace L            15 GSCS-KY                   3:04.42        
 13  Leonard, Emma C               12 ROCK-GA                   3:26.93        
 14  Coats, McKenzie P             15 ROCK-GA                   3:44.95        
 15  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                         NT        
 
Event 12  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    2:19.01        
  2  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                    2:23.70        
  3  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    2:32.26        
  4  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    2:42.84        
  5  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   2:51.71        
  6  Graves, Mason T               17 GSCS-KY                   2:56.40        
  7  Barnes, Larken L              15 GSCS-KY                   3:12.95        
 
Event 13  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           1:09.34        
  2  Boyd, Leah G                  13 OSC-SE                    1:15.90        
  3  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   1:17.75        
  4  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                    1:19.18        
  5  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    1:21.47        
  6  Blalock, Lila B               14 SAC-SE                    1:23.75        
  7  Pucci, Ash E                  14 RRST-SE                   1:24.95        
  8  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                   1:26.92        
  9  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   1:27.23        
 10  Rosenthal, Sadie              13 ASA-GA                    1:27.40        
 11  Thompson, Anna                14 MCC-SE                    1:30.74        
 12  Worsley, Anna G               13 ASA-GA                    1:44.47        
 13  Coleman, Maddie Y             13 ASA-GA                    1:44.59        
 14  Orta Marcial, Infinity J      13 SAC-SE                    1:48.55        
 15  Anderson, Alexa L             13 ROCK-GA                        NT        
 16  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                          NT        
 17  Corum, Taylor Beth            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 14  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    1:06.47        
  2  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    1:12.53        
  3  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    1:13.01        
  4  White, Keller K               14 ROCK-GA                   1:14.45        
  5  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    1:15.31        
  6  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    1:17.06        
  7  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    1:17.23        
  8  Templeton, Turner N           14 ASA-GA                    1:21.34        
  9  Cooley, Grant R               14 MCC-SE                    1:21.43        
 10  Allen, Jack P                 13 KP-SE                     1:28.60        
 11  Eastman, Owen M               13 BAY-SE                    1:30.35        
 12  Horne, Andrew J               13 MCC-SE                    1:46.33        
 13  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                         NT        
 14  Perez, Dale                   13 YMTS-YT                        NT        
 15  Solarz, Matthew               13 YMTS-YT                        NT        
 
Event 15  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    1:07.09        
  2  Allen, Grace E                15 KP-SE                     1:07.73        
  3  Scruggs, Emma S               15 MCC-SE                    1:07.84        
  4  Bloomfield, Riette I          15 GSCS-KY                   1:07.89        
  5  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    1:07.98        
  6  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    1:08.96        
  7  Woods, Dallas L               15 BAY-SE                    1:09.26        
  8  Payne, Grayson E              15 MCC-SE                    1:09.45        
  9  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    1:09.51        
 10  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                   1:09.77        
 11  Ward, Anna R                  18 MCC-SE                    1:10.82        
 12  Walton, Hannah E              15 MCC-SE                    1:13.86        
 13  Hoskins, Gracie P             16 GSCS-KY                   1:14.95        
 14  Bloomfield, Isabell L         16 GSCS-KY                   1:22.26        
 15  Margolen, Jami J              16 GSCS-KY                   1:28.49        
 16  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                   2:00.56        
 17  Leonard, Emma C               12 ROCK-GA                        NT        
 18  Jinks, GeorgiaKay G           14 YMTS-YT                        NT        
 
Event 16  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Johnson, Gabriel M            17 MCC-SE                      59.89        
  2  O'Neill, Jake W               16 GSCS-KY                   1:01.43        
  3  Barnes, Tristan A             17 GSCS-KY                   1:04.15        
  4  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    1:05.24        
  5  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                    1:07.93        
  6  Horne, David E                16 MCC-SE                    1:09.23        
  7  Massey, Luke D                17 MCC-SE                    1:09.41        
  8  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   1:11.14        
  9  Ford, Keegan J                16 ASA-GA                    1:11.62        
 10  Caudill, Jared R              17 GSCS-KY                   1:14.28        
 11  Flessas, Chris J              17 ROCK-GA                   1:16.21        
 12  Carter, Trysten A             12 ROCK-GA                   1:41.72        
 13  Friend, Noah W                15 RRST-SE                        NT        
 14  Hunter, Mason H               17 TRSC-GA                        NT        
 
Event 17  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hollowell, Sarah G            13 TAC-NC                    2:38.20        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    2:38.58        
  3  Boyd, Leah G                  13 OSC-SE                    2:41.36        
  4  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    2:41.83        
  5  Parr, Lily K                  14 MCC-SE                    2:52.04        
  6  Sharma, Davina R              13 MCC-SE                    2:52.10        
  7  Ochel, Allie D                13 MCC-SE                    2:55.90        
  8  Thompson, Anna                14 MCC-SE                    2:57.02        
  9  Smith, Brighton B             13 MCC-SE                    2:57.47        
 10  Blalock, Lila B               14 SAC-SE                    2:58.93        
 11  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   3:00.04        
 12  Pucci, Ash E                  14 RRST-SE                   3:01.65        
 13  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                   3:01.93        
 14  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    3:02.54        
 15  Johnson, Katherine M          13 BAY-SE                    3:06.17        
 16  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   3:07.67        
 17  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    3:09.42        
 18  Coleman, Maddie Y             13 ASA-GA                    3:09.52        
 19  Rosenthal, Sadie              13 ASA-GA                    3:09.74        
 20  Zaheri, Maddie F              14 GSCS-KY                   3:12.05        
 21  Washo, Kendall                14 ROCK-GA                   3:15.32        
 22  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                     3:17.32        
 23  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE           3:19.76        
 24  Adams, Jessie R               13 GSCS-KY                   3:28.42        
 25  Park, Madison J               13 KP-SE                     3:29.98        
 26  Outlaw, Amanda L              13 KP-SE                     3:33.26        
 27  Anderson, Alexa L             13 ROCK-GA                   3:39.01        
 28  Lynch, Catherine G            13 MCC-SE                         NT        
 29  Orta Marcial, Infinity J      13 SAC-SE                         NT        
 30  Jinks, GeorgiaKay G           14 YMTS-YT                        NT        
 31  Corum, Taylor Beth            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 18  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:31.88        
  2  McDaniel, Jacob K             13 MCC-SE                    2:34.59        
  3  Powe, Sam P                   13 MCC-SE                    2:38.23        
  4  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:39.82        
  5  Frakes, Ian M                 14 MCC-SE                    2:41.81        
  6  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:42.20        
  7  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    2:42.62        
  8  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    2:46.20        
  9  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    2:49.56        
 10  Eastman, Owen M               13 BAY-SE                    2:51.93        
 11  Allen, Jack P                 13 KP-SE                     2:52.43        
 12  Cooper, Chase C               13 ASA-GA                    2:55.17        
 13  Walton, Hunter M              13 MCC-SE                    3:00.27        
 14  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    3:04.76        
 15  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                   3:05.50        
 16  Solarz, Matthew               13 YMTS-YT                   3:11.84        
 17  Kaak, Nick E                  13 GSCS-KY                   3:15.68        
 18  Horne, Andrew J               13 MCC-SE                    3:39.21        
 19  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                         NT        
 20  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                         NT        
 21  Perez, Dale                   13 YMTS-YT                        NT        
 
Event 19  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Allen, Grace E                15 KP-SE                     2:31.01        
  2  Scruggs, Emma S               15 MCC-SE                    2:32.16        
  3  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    2:33.02        
  4  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                   2:34.07        
  5  Ward, Anna R                  18 MCC-SE                    2:34.46        
  6  Payne, Grayson E              15 MCC-SE                    2:34.83        
  7  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   2:44.44        
  8  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:45.92        
  9  Margolen, Jami J              16 GSCS-KY                   2:46.22        
 10  Drilling, Hannah M            17 ASA-GA                    2:50.07        
 11  Hoskins, Gracie P             16 GSCS-KY                   2:51.06        
 12  Nicodemus, Grace L            15 GSCS-KY                   3:06.55        
 13  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                   3:40.34        
 14  Coats, McKenzie P             15 ROCK-GA                        NT        
 
Event 20  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Johnson, Gabriel M            17 MCC-SE                    2:12.33        
  2  Massey, Luke D                17 MCC-SE                    2:19.12        
  3  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                    2:22.50        
  4  Hollowell, John M             14 BAY-SE                    2:25.27        
  5  Ford, Keegan J                16 ASA-GA                    2:26.35        
  6  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:26.95        
  7  Horne, David E                16 MCC-SE                    2:30.16        
  8  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:31.88        
  9  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    2:32.85        
 10  Flessas, Chris J              17 ROCK-GA                   2:35.65        
 11  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    2:45.31        
 12  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    2:48.63        
 13  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   2:57.63        
 14  Beaven, Eli E                 15 GSCS-KY                   3:00.98        
 15  Barnes, Larken L              15 GSCS-KY                   3:26.00        
 16  Carter, Trysten A             12 ROCK-GA                        NT        
 17  Ballard, Mitchell M           15 MTSC-SE                        NT        
 
Event 21  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           1:05.84        
  2  Sharma, Davina R              13 MCC-SE                    1:05.89        
  3  Parr, Lily K                  14 MCC-SE                    1:06.03        
  4  Smith, Brighton B             13 MCC-SE                    1:07.48        
  5  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    1:08.94        
  6  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                    1:09.78        
  7  Blalock, Lila B               14 SAC-SE                    1:10.47        
  8  Ochel, Allie D                13 MCC-SE                    1:11.37        
  9  Thompson, Anna                14 MCC-SE                    1:12.17        
 10  Park, Madison J               13 KP-SE                     1:13.44        
 11  Lynch, Catherine G            13 MCC-SE                    1:13.48        
 12  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    1:13.53        
 13  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    1:13.91        
 14  Zaheri, Maddie F              14 GSCS-KY                   1:14.45        
 15  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE           1:14.76        
 16  Johnson, Katherine M          13 BAY-SE                    1:14.83        
 17  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   1:16.28        
 18  Adams, Jessie R               13 GSCS-KY                   1:16.52        
 19  Washo, Kendall                14 ROCK-GA                   1:18.33        
 20  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                     1:20.83        
 21  Anderson, Alexa L             13 ROCK-GA                   1:23.07        
 22  Outlaw, Amanda L              13 KP-SE                     1:28.39        
 23  Carden, Rachael N             13 BAY-SE                    1:58.53        
 24  Lemmon, Amelia G              13 MTSC-SE                        NT        
 25  Kelly, Makaili C              13 MTSC-SE                        NT        
 26  Rose, Macy                    14 ASA-GA                         NT        
 27  Corum, Taylor Beth            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 22  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Templeton, Turner N           14 ASA-GA                    1:02.34        
  2  McDaniel, Jacob K             13 MCC-SE                    1:02.51        
  3  Powe, Sam P                   13 MCC-SE                    1:03.36        
  4  Cooley, Grant R               14 MCC-SE                    1:04.83        
  5  White, Keller K               14 ROCK-GA                   1:04.88        
  6  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    1:05.18        
  7  Frakes, Ian M                 14 MCC-SE                    1:06.07        
  8  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    1:06.27        
  9  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    1:08.57        
 10  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    1:08.81        
 11  Marshall, Lance E             14 MCC-SE                    1:08.93        
 12  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    1:09.62        
 13  Perez, Dale                   13 YMTS-YT                   1:12.25        
 14  Eastman, Owen M               13 BAY-SE                    1:12.79        
 15  Allen, Jack P                 13 KP-SE                     1:12.85        
 16  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    1:13.63        
 17  Kaak, Nick E                  13 GSCS-KY                   1:17.21        
 18  Walton, Hunter M              13 MCC-SE                    1:18.73        
 19  Solarz, Matthew               13 YMTS-YT                   1:22.27        
 20  Horne, Andrew J               13 MCC-SE                    1:28.77        
 21  Prieskorn, Titus M            14 RRST-SE                   1:34.34        
 22  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                         NT        
 23  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                         NT        
 
Event 23  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              15 MCC-SE                    1:00.44        
  2  Woods, Dallas L               15 BAY-SE                    1:02.11        
  3  Ward, Anna R                  18 MCC-SE                    1:02.71        
  4  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    1:02.82        
  5  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    1:02.87        
  6  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    1:03.38        
  7  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    1:03.68        
  8  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   1:04.09        
  9  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    1:04.46        
 10  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                   1:04.55        
 11  Bloomfield, Isabell L         16 GSCS-KY                   1:05.23        
 12  Allen, Grace E                15 KP-SE                     1:05.24        
 13  Bloomfield, Riette I          15 GSCS-KY                   1:05.26        
 14  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    1:06.22        
 15  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    1:06.86        
 16  Drilling, Hannah M            17 ASA-GA                    1:07.34        
 17  Hoskins, Gracie P             16 GSCS-KY                   1:09.36        
 18  Walton, Hannah E              15 MCC-SE                    1:09.89        
 19  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    1:15.20        
 20  Nicodemus, Grace L            15 GSCS-KY                   1:15.33        
 21  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                   1:21.98        
 22  Leonard, Emma C               12 ROCK-GA                   1:25.13        
 23  Coats, McKenzie P             15 ROCK-GA                   1:28.84        
 
Event 24  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  O'Neill, Jake W               16 GSCS-KY                     55.71        
  2  Johnson, Gabriel M            17 MCC-SE                      55.72        
  3  Hollowell, John M             14 BAY-SE                      56.93        
  4  Hunter, Mason H               17 TRSC-GA                     57.30        
  5  Massey, Luke D                17 MCC-SE                      57.69        
  6  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                      57.75        
  7  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                      58.35        
  8  Tippett, Will W               15 BAY-SE                      59.04        
  9  Barnes, Tristan A             17 GSCS-KY                   1:00.35        
 10  Ford, Keegan J                16 ASA-GA                    1:00.35        
 11  Caudill, Jared R              17 GSCS-KY                   1:00.41        
 12  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    1:02.04        
 13  Horne, David E                16 MCC-SE                    1:02.89        
 14  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    1:03.19        
 15  Williams, AJ A                15 TRSC-GA                   1:03.46        
 16  Flessas, Chris J              17 ROCK-GA                   1:03.91        
 17  Friend, Noah W                15 RRST-SE                   1:04.24        
 18  Graves, Mason T               17 GSCS-KY                   1:06.44        
 19  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    1:07.92        
 20  Beaven, Eli E                 15 GSCS-KY                   1:09.11        
 21  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                   1:12.36        
 22  Oakley, Griffin H             15 RRST-SE                   1:15.60        
 23  Barnes, Larken L              15 GSCS-KY                   1:17.49        
 24  Nelson, Ryan P                16 RRST-SE                   1:20.27        
 25  Felix, AJ J                   12 ROCK-GA                        NT        
 
Event 25  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Petersen, Claire J            11 ASA-GA                    2:34.66        
  2  Russum, Libby P               12 KP-SE                     2:39.23        
  3  Flasch, Belle L               12 MCC-SE                    2:39.48        
  4  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    2:41.35        
  5  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    2:42.44        
  6  Sapre, Marisa                 12 ASA-GA                    2:43.88        
  7  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    2:44.48        
  8  Moor, Grace M                 12 ASA-GA                    2:46.61        
  9  Smith, Sydney L               11 ASA-GA                    2:53.27        
 10  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    2:56.49        
 11  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    2:56.65        
 12  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           2:57.07        
 13  Greenwood, Danielle E         11 ASA-GA                    2:59.08        
 14  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    3:03.15        
 15  Montgomery, Becca J           11 GSCS-KY                   3:04.04        
 16  Zaheri, Jessa M               12 GSCS-KY                   3:04.57        
 17  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    3:06.35        
 18  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                    3:15.25        
 19  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    3:15.82        
 20  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                    3:16.42        
 21  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                    3:24.27        
 22  Miller, Carina C              12 MCC-SE                         NT        
 23  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                         NT        
 24  Zaparaniuk, Kate G            12 ASA-GA                         NT        
 25  Wenclevski, Livia             12 ASA-GA                         NT        
 26  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE                NT        
 27  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 26  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    2:22.55        
  2  Roden, Leo F                  12 ASA-GA                    2:27.24        
  3  Dzik, Noah R                  12 MCC-SE                    2:40.91        
  4  Frakes, Devon C               12 MCC-SE                    2:41.00        
  5  Medley, Nathan P              12 TRSC-GA                   2:43.55        
  6  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   2:44.43        
  7  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                     2:46.51        
  8  Mayhew, Will H                11 KP-SE                     2:49.54        
  9  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    2:51.58        
 10  Christman, Walter C           12 ASA-GA                    2:51.82        
 11  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    2:53.91        
 12  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    2:59.71        
 13  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           2:59.98        
 14  Barnes, Camden B              12 GSCS-KY                   3:09.51        
 15  DeGhetto, Jake H              11 SAC-SE                    3:09.90        
 16  Fogel, Ryan                   12 ASA-GA                    3:11.41        
 17  Worsley, Mark                 11 ASA-GA                    3:13.81        
 18  Richey, Ward W                11 MCC-SE                    3:23.01        
 19  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           3:24.78        
 20  French, Connor B              12 SAC-SE                    3:25.04        
 21  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                    3:33.41        
 22  Dennis, Christian             12 MCC-SE                         NT        
 23  Zerbenski, Matt G             11 ASA-GA                         NT        
 24  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                         NT        
 
Event 27  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    2:50.10        
  2  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    2:50.33        
  3  Kaak, Ella C                  10 GSCS-KY                   2:53.69        
  4  Griner, Jennifer N            10 ASA-GA                    2:59.54        
  5  Williams, Louise E            10 ASA-GA                    3:05.99        
  6  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    3:11.85        
  7  Mong, Aidan                    9 ASA-GA                    3:23.45        
  8  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    3:24.58        
  9  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    3:32.32        
 10  Torgerson, Elena              10 ASA-GA                    3:34.83        
 11  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                    3:36.03        
 12  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE           3:39.33        
 13  Hamilton, Gretchen R          10 GSCS-KY                   3:50.73        
 14  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                         NT        
 15  Obringer, Ella K              10 MCC-SE                         NT        
 16  Simon, Abby R                  9 ASA-GA                         NT        
 17  Bardwell, Nikoletta E          8 ASA-GA                         NT        
 18  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                         NT        
 19  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                         NT        
 
Event 28  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    2:46.15        
  2  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           2:49.81        
  3  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                    2:59.24        
  4  Petersen, Davis R             10 ASA-GA                    3:00.13        
  5  Flasch, Ben L                 10 MCC-SE                    3:02.67        
  6  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    3:04.82        
  7  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           3:06.83        
  8  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    3:10.09        
  9  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           3:12.21        
 10  Flasch, Henry J               10 MCC-SE                    3:16.24        
 11  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           3:21.78        
 12  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                    3:22.34        
 13  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE           3:28.44        
 14  Davis, Austin P               10 RRST-SE                   3:31.76        
 15  Danforth, Jason               10 ASA-GA                    3:37.34        
 16  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           3:38.24        
 17  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   3:51.09        
 18  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                         NT        
 19  Hovsepian, John               10 ASA-GA                         NT        
 20  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                         NT        
 21  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                         NT        
 22  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                         NT        
 
Event 29  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      42.72        
  2  Thompson, Lauren N            12 MCC-SE                      42.96        
  3  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      43.78        
  4  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                      44.89        
  5  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                      45.17        
  6  Russum, Libby P               12 KP-SE                       45.24        
  7  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE             45.90        
  8  Moor, Grace M                 12 ASA-GA                      46.00        
  9  Greenwood, Danielle E         11 ASA-GA                      47.02        
 10  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      47.18        
 11  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                      47.41        
 12  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                      47.42        
 13  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE             47.49        
 14  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      48.08        
 15  Petersen, Claire J            11 ASA-GA                      48.18        
 16  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                      48.46        
 17  Zaheri, Jessa M               12 GSCS-KY                     48.70        
 18  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                      50.65        
 19  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                     52.57        
 20  Wenclevski, Livia             12 ASA-GA                      53.81        
 21  Montgomery, Becca J           11 GSCS-KY                     54.08        
 22  Sapre, Marisa                 12 ASA-GA                      54.72        
 23  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                      54.77        
 24  Hosie, Lloyd M                11 BAY-SE                      55.58        
 25  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                      57.58        
 26  Prieskorn, Ellie N            11 RRST-SE                   1:08.54        
 27  Bomboy, Lizzie K              11 OSC-SE                         NT        
 28  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                        NT        
 29  Zaparaniuk, Kate G            12 ASA-GA                         NT        
 30  Smith, Sydney L               11 ASA-GA                         NT        
 31  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 30  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                      38.46        
  2  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      41.47        
  3  Roden, Leo F                  12 ASA-GA                      42.49        
  4  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                     44.64        
  5  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     45.81        
  6  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                      45.85        
  7  Ellis, Zack O                 11 SAC-SE                      47.07        
  8  Christman, Walter C           12 ASA-GA                      47.49        
  9  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      47.52        
 10  Medley, Nathan P              12 TRSC-GA                     48.06        
 11  Mayhew, Will H                11 KP-SE                       49.39        
 12  French, Connor B              12 SAC-SE                      49.73        
 13  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                      50.07        
 14  Zerbenski, Matt G             11 ASA-GA                      54.40        
 15  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                      55.09        
 16  Dennis, Christian             12 MCC-SE                      55.17        
 17  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                      56.06        
 18  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             57.48        
 19  Richey, Ward W                11 MCC-SE                      57.87        
 20  DeGhetto, Jake H              11 SAC-SE                      58.85        
 21  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                    1:00.59        
 22  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           1:02.39        
 23  Barnes, Camden B              12 GSCS-KY                   1:04.44        
 24  Worsley, Mark                 11 ASA-GA                    1:04.97        
 25  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                          NT        
 
Event 31  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kaak, Ella C                  10 GSCS-KY                     44.94        
  2  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                      45.29        
  3  Quadrini, Claire R            10 HSA-SC                      45.43        
  4  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                      47.27        
  5  Bond, Adelaide M              10 MCC-SE                      48.98        
  6  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      49.12        
  7  Bohner, Frances M             10 MCC-SE                      52.69        
  8  Mong, Aidan                    9 ASA-GA                      53.72        
  9  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      54.14        
 10  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                     54.54        
 11  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                      55.33        
 12  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      56.76        
 13  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                      57.28        
 14  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             57.31        
 15  Hamilton, Gretchen R          10 GSCS-KY                   1:01.44        
 16  Williams, Louise E            10 ASA-GA                    1:01.88        
 17  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    1:02.15        
 18  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                    1:02.42        
 19  Vova, Maddy M                  8 ASA-GA                    1:03.94        
 20  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                    1:07.52        
 21  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                    1:07.74        
 22  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    1:10.10        
 23  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                    1:15.33        
 24  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                    1:22.25        
 25  Barnes, Grayson B              7 GSCS-KY                        NT        
 26  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                         NT        
 27  Foster, Dillen A               9 MCC-SE                         NT        
 28  Willard, Alyssa J             10 MTSC-SE                        NT        
 29  Willard, Aubrey L              9 MTSC-SE                        NT        
 30  Iannitelli, Emily D            9 MTSC-SE                        NT        
 31  Simon, Abby R                  9 ASA-GA                         NT        
 32  Bardwell, Nikoletta E          8 ASA-GA                         NT        
 33  Williams, Charlotte G          9 ASA-GA                         NT        
 34  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 35  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 36  Short, Angelina E             10 BAY-SE                         NT        
 37  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                         NT        
 38  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE                NT        
 39  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 32  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      46.35        
  2  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                      50.12        
  3  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                      50.87        
  4  Flasch, Ben L                 10 MCC-SE                      51.44        
  5  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             51.48        
  6  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             53.37        
  7  Flasch, Henry J               10 MCC-SE                      53.83        
  8  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      54.20        
  9  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE             54.51        
 10  Danforth, Jason               10 ASA-GA                      54.52        
 11  Moor, Brayden A                9 ASA-GA                      54.66        
 12  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE             55.03        
 13  Davis, Austin P               10 RRST-SE                     56.96        
 14  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           1:00.06        
 15  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    1:00.67        
 16  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   1:01.65        
 17  Runkle, Ethan                  8 MCC-SE                    1:02.07        
 18  Hovsepian, John               10 ASA-GA                    1:02.16        
 19  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                    1:03.12        
 20  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    1:07.00        
 21  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                    1:09.33        
 22  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                    1:09.33        
 23  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                    1:10.30        
 24  French, Caden D                9 SAC-SE                    1:11.73        
 25  Von Canon, Johnny A            8 BAY-SE                    1:20.04        
 26  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                    1:28.71        
 27  Luce, Birch A                  9 MCC-SE                         NT        
 28  Luce, Madrone A                6 MCC-SE                         NT        
 29  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                         NT        
 30  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT        
 
Event 33  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sapre, Marisa                 12 ASA-GA                    1:21.16        
  2  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:21.43        
  3  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:23.91        
  4  Russum, Libby P               12 KP-SE                     1:24.39        
  5  Thompson, Lauren N            12 MCC-SE                    1:24.97        
  6  Smith, Sydney L               11 ASA-GA                    1:26.08        
  7  Pulliam, Emma E               11 MCC-SE                    1:26.10        
  8  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE           1:28.65        
  9  Moor, Grace M                 12 ASA-GA                    1:30.13        
 10  Flasch, Belle L               12 MCC-SE                    1:31.24        
 11  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    1:32.18        
 12  Greenwood, Danielle E         11 ASA-GA                    1:32.21        
 13  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    1:32.65        
 14  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    1:32.99        
 15  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:33.37        
 16  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    1:35.36        
 17  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    1:35.46        
 18  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:36.38        
 19  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                    1:47.09        
 20  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                    1:55.40        
 21  Hosie, Lloyd M                11 BAY-SE                    2:00.97        
 22  Wenclevski, Livia             12 ASA-GA                    2:04.53        
 23  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    2:13.09        
 24  Bomboy, Lizzie K              11 OSC-SE                         NT        
 25  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                        NT        
 26  Zaparaniuk, Kate G            12 ASA-GA                         NT        
 27  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 34  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Medley, Nathan P              12 TRSC-GA                   1:19.99        
  2  Roden, Leo F                  12 ASA-GA                    1:20.11        
  3  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                   1:22.54        
  4  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:26.90        
  5  Fogel, Ryan                   12 ASA-GA                    1:29.37        
  6  Mayhew, Will H                11 KP-SE                     1:30.57        
  7  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:30.93        
  8  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:31.92        
  9  Ellis, Zack O                 11 SAC-SE                    1:32.22        
 10  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:32.97        
 11  Dzik, Noah R                  12 MCC-SE                    1:35.74        
 12  Worsley, Mark                 11 ASA-GA                    1:40.10        
 13  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                    1:40.35        
 14  Zerbenski, Matt G             11 ASA-GA                    1:40.38        
 15  Frakes, Devon C               12 MCC-SE                    1:43.94        
 16  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           1:46.56        
 17  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                    1:49.37        
 18  Richey, Ward W                11 MCC-SE                    1:49.59        
 19  Barnes, Camden B              12 GSCS-KY                   1:50.41        
 20  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                    1:57.28        
 21  Dennis, Christian             12 MCC-SE                    2:00.90        
 22  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                          NT        
 23  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                         NT        
 
Event 35  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Quadrini, Claire R            10 HSA-SC                    1:28.03        
  2  Griner, Jennifer N            10 ASA-GA                    1:28.77        
  3  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    1:29.28        
  4  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:30.90        
  5  Williams, Louise E            10 ASA-GA                    1:33.79        
  6  Torgerson, Elena              10 ASA-GA                    1:36.03        
  7  Bohner, Frances M             10 MCC-SE                    1:40.50        
  8  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                    1:41.65        
  9  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:42.17        
 10  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    1:42.32        
 11  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    1:42.79        
 12  Bond, Adelaide M              10 MCC-SE                    1:44.50        
 13  Mong, Aidan                    9 ASA-GA                    1:49.10        
 14  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                    1:49.84        
 15  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                    1:50.57        
 16  Short, Angelina E             10 BAY-SE                    1:58.49        
 17  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                    2:01.66        
 18  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    2:04.21        
 19  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                    2:04.28        
 20  Vova, Maddy M                  8 ASA-GA                    2:05.40        
 21  Williams, Charlotte G          9 ASA-GA                    2:05.96        
 22  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    2:07.26        
 23  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                    2:08.75        
 24  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                    2:15.35        
 25  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE           2:18.17        
 26  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                    2:29.07        
 27  Obringer, Ella K              10 MCC-SE                    2:44.29        
 28  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                         NT        
 29  Marshall, Lily K               9 MCC-SE                         NT        
 30  Willard, Alyssa J             10 MTSC-SE                        NT        
 31  Willard, Aubrey L              9 MTSC-SE                        NT        
 32  Iannitelli, Emily D            9 MTSC-SE                        NT        
 33  Simon, Abby R                  9 ASA-GA                         NT        
 34  Bardwell, Nikoletta E          8 ASA-GA                         NT        
 35  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 36  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:30.18        
  2  Moor, Brayden A                9 ASA-GA                    1:31.55        
  3  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    1:33.70        
  4  Flasch, Henry J               10 MCC-SE                    1:35.65        
  5  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    1:36.69        
  6  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:36.79        
  7  Petersen, Davis R             10 ASA-GA                    1:38.04        
  8  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:40.64        
  9  Danforth, Jason               10 ASA-GA                    1:43.26        
 10  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           1:44.47        
 11  Hovsepian, John               10 ASA-GA                    1:48.92        
 12  Flasch, Ben L                 10 MCC-SE                    1:52.21        
 13  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE           1:52.75        
 14  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    1:54.95        
 15  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    1:55.96        
 16  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    1:58.46        
 17  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                    2:03.11        
 18  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                    2:07.60        
 19  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                    2:12.22        
 20  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   2:15.90        
 21  French, Caden D                9 SAC-SE                    2:17.96        
 22  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                    2:23.31        
 23  Von Canon, Johnny A            8 BAY-SE                    2:39.35        
 24  Luce, Birch A                  9 MCC-SE                         NT        
 25  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                         NT        
 26  Runkle, Ethan                  8 MCC-SE                         NT        
 27  Xian, Anthony M                9 MCC-SE                         NT        
 28  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT        
 
Event 37  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Russum, Libby P               12 KP-SE                       34.64        
  2  Petersen, Claire J            11 ASA-GA                      35.17        
  3  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      35.78        
  4  Flasch, Belle L               12 MCC-SE                      36.11        
  5  Pulliam, Emma E               11 MCC-SE                      36.44        
  6  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                      37.05        
  7  Thompson, Lauren N            12 MCC-SE                      38.59        
  8  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                      38.80        
  9  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      39.79        
 10  Greenwood, Danielle E         11 ASA-GA                      40.13        
 11  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                      40.42        
 12  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      41.47        
 13  Zaheri, Jessa M               12 GSCS-KY                     44.34        
 14  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                     46.20        
 15  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE             46.67        
 16  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      46.73        
 17  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                      46.83        
 18  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                      48.17        
 19  Montgomery, Becca J           11 GSCS-KY                     50.22        
 20  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                      57.48        
 21  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    1:00.68        
 22  Hosie, Lloyd M                11 BAY-SE                    1:02.10        
 23  Prieskorn, Ellie N            11 RRST-SE                   1:06.84        
 24  Bomboy, Lizzie K              11 OSC-SE                         NT        
 25  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                        NT        
 26  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 38  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                      31.27        
  2  Medley, Nathan P              12 TRSC-GA                     32.67        
  3  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                       33.46        
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      37.07        
  5  Fogel, Ryan                   12 ASA-GA                      37.28        
  6  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                      37.31        
  7  Mayhew, Will H                11 KP-SE                       38.81        
  8  Christman, Walter C           12 ASA-GA                      41.81        
  9  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                      42.66        
 10  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             42.73        
 11  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                      43.22        
 12  Frakes, Devon C               12 MCC-SE                      43.67        
 13  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     45.89        
 14  Dzik, Noah R                  12 MCC-SE                      45.91        
 15  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                      46.29        
 16  DeGhetto, Jake H              11 SAC-SE                      48.80        
 17  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE             52.97        
 18  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                      59.28        
 19  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:00.38        
 20  Worsley, Mark                 11 ASA-GA                    1:03.40        
 
Event 39  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Quadrini, Claire R            10 HSA-SC                      37.18        
  2  Kaak, Ella C                  10 GSCS-KY                     38.48        
  3  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      40.10        
  4  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                      40.27        
  5  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      41.23        
  6  Bond, Adelaide M              10 MCC-SE                      41.85        
  7  Bohner, Frances M             10 MCC-SE                      43.45        
  8  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                      46.14        
  9  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                     46.81        
 10  Griner, Jennifer N            10 ASA-GA                      47.21        
 11  Obringer, Ella K              10 MCC-SE                      51.11        
 12  Torgerson, Elena              10 ASA-GA                      52.91        
 13  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                      53.47        
 14  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                      53.83        
 15  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                      56.90        
 16  Mong, Aidan                    9 ASA-GA                      57.72        
 17  Short, Angelina E             10 BAY-SE                      57.95        
 18  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                    1:01.48        
 19  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    1:01.89        
 20  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                    1:01.92        
 21  Williams, Charlotte G          9 ASA-GA                    1:07.67        
 22  Hamilton, Gretchen R          10 GSCS-KY                   1:11.54        
 23  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE           1:14.24        
 24  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                    1:19.75        
 25  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                         NT        
 26  Barnes, Grayson B              7 GSCS-KY                        NT        
 27  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                         NT        
 28  Marshall, Lily K               9 MCC-SE                         NT        
 29  Foster, Dillen A               9 MCC-SE                         NT        
 30  Willard, Alyssa J             10 MTSC-SE                        NT        
 31  Vova, Maddy M                  8 ASA-GA                         NT        
 32  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                         NT        
 33  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 34  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                         NT        
 35  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 36  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE                NT        
 37  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 40  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                      39.65        
  2  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      41.94        
  3  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE             42.24        
  4  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      42.66        
  5  Petersen, Davis R             10 ASA-GA                      45.82        
  6  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             46.45        
  7  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             46.64        
  8  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE             48.91        
  9  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             49.10        
 10  Moor, Brayden A                9 ASA-GA                      50.95        
 11  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    1:01.63        
 12  Hovsepian, John               10 ASA-GA                    1:01.74        
 13  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                    1:02.45        
 14  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                    1:03.33        
 15  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   1:06.33        
 16  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                    1:06.44        
 17  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                    1:06.60        
 18  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    1:09.11        
 19  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                    1:18.13        
 20  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                         NT        
 21  Runkle, Ethan                  8 MCC-SE                         NT        
 22  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                         NT        
 23  Luce, Madrone A                6 MCC-SE                         NT        
 24  Xian, Anthony M                9 MCC-SE                         NT        
 25  Davis, Austin P               10 RRST-SE                        NT        
 26  Danforth, Jason               10 ASA-GA                         NT        
 27  Von Canon, Johnny A            8 BAY-SE                         NT        
 28  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 41  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Russum, Libby P               12 KP-SE                     1:10.39        
  2  Petersen, Claire J            11 ASA-GA                    1:10.42        
  3  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:12.78        
  4  Pulliam, Emma E               11 MCC-SE                    1:14.66        
  5  Sapre, Marisa                 12 ASA-GA                    1:15.43        
  6  Flasch, Belle L               12 MCC-SE                    1:15.45        
  7  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:15.45        
  8  Moor, Grace M                 12 ASA-GA                    1:15.78        
  9  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:16.51        
 10  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                    1:17.54        
 11  Zaparaniuk, Kate G            12 ASA-GA                    1:18.06        
 12  Smith, Sydney L               11 ASA-GA                    1:18.55        
 13  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    1:19.45        
 14  Montgomery, Becca J           11 GSCS-KY                   1:20.68        
 15  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           1:20.90        
 16  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    1:22.12        
 17  Thompson, Lauren N            12 MCC-SE                    1:23.19        
 18  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           1:23.91        
 19  Zaheri, Jessa M               12 GSCS-KY                   1:24.23        
 20  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    1:26.48        
 21  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:27.78        
 22  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    1:30.02        
 23  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                   1:30.08        
 24  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                    1:31.59        
 25  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    1:31.92        
 26  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                    1:34.72        
 27  Wenclevski, Livia             12 ASA-GA                    1:37.42        
 28  Prieskorn, Ellie N            11 RRST-SE                   1:48.19        
 29  Hosie, Lloyd M                11 BAY-SE                    2:02.13        
 30  Bomboy, Lizzie K              11 OSC-SE                         NT        
 31  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 42  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Roden, Leo F                  12 ASA-GA                    1:06.88        
  2  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:06.93        
  3  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                    1:09.13        
  4  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                     1:12.53        
  5  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    1:13.45        
  6  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                   1:14.51        
  7  Fogel, Ryan                   12 ASA-GA                    1:16.02        
  8  Mayhew, Will H                11 KP-SE                     1:16.58        
  9  Christman, Walter C           12 ASA-GA                    1:16.98        
 10  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:18.47        
 11  Dzik, Noah R                  12 MCC-SE                    1:18.80        
 12  Frakes, Devon C               12 MCC-SE                    1:18.84        
 13  Ellis, Zack O                 11 SAC-SE                    1:19.20        
 14  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:19.93        
 15  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:20.08        
 16  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                    1:20.44        
 17  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                    1:21.40        
 18  Zerbenski, Matt G             11 ASA-GA                    1:22.69        
 19  DeGhetto, Jake H              11 SAC-SE                    1:24.01        
 20  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:26.11        
 21  Richey, Ward W                11 MCC-SE                    1:29.56        
 22  Nystrom, Trace B              11 Tennessee AQ-SE           1:31.64        
 23  Barnes, Camden B              12 GSCS-KY                   1:32.64        
 24  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                    1:32.79        
 25  French, Connor B              12 SAC-SE                    1:45.23        
 26  Dennis, Christian             12 MCC-SE                    1:47.51        
 
Event 43  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    1:16.17        
  2  Kaak, Ella C                  10 GSCS-KY                   1:17.21        
  3  Quadrini, Claire R            10 HSA-SC                    1:17.32        
  4  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:20.61        
  5  Bohner, Frances M             10 MCC-SE                    1:22.34        
  6  Griner, Jennifer N            10 ASA-GA                    1:22.55        
  7  Bond, Adelaide M              10 MCC-SE                    1:23.22        
  8  Williams, Louise E            10 ASA-GA                    1:27.99        
  9  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    1:28.01        
 10  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:29.54        
 11  Simon, Abby R                  9 ASA-GA                    1:31.04        
 12  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                   1:32.56        
 13  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                    1:38.33        
 14  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    1:38.61        
 15  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                    1:39.19        
 16  Short, Angelina E             10 BAY-SE                    1:39.74        
 17  Torgerson, Elena              10 ASA-GA                    1:42.36        
 18  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE           1:44.28        
 19  Hamilton, Gretchen R          10 GSCS-KY                   1:45.63        
 20  Williams, Charlotte G          9 ASA-GA                    1:45.98        
 21  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    1:46.60        
 22  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE           1:50.33        
 23  Boyd, Anna C                   8 OSC-SE                    1:50.60        
 24  Vova, Maddy M                  8 ASA-GA                    1:53.11        
 25  Bardwell, Nikoletta E          8 ASA-GA                    1:53.79        
 26  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                    1:57.26        
 27  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    1:59.00        
 28  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                    2:03.89        
 29  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                    2:04.29        
 30  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                    2:05.38        
 31  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE           2:14.06        
 32  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                    2:29.77        
 33  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                         NT        
 34  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                         NT        
 35  Marshall, Lily K               9 MCC-SE                         NT        
 36  Foster, Dillen A               9 MCC-SE                         NT        
 37  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                         NT        
 38  Willard, Aubrey L              9 MTSC-SE                        NT        
 39  Iannitelli, Emily D            9 MTSC-SE                        NT        
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:15.74        
  2  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:17.20        
  3  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                    1:19.34        
  4  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    1:19.91        
  5  Flasch, Henry J               10 MCC-SE                    1:20.16        
  6  Petersen, Davis R             10 ASA-GA                    1:23.21        
  7  Moor, Brayden A                9 ASA-GA                    1:24.36        
  8  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:25.52        
  9  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           1:25.57        
 10  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    1:27.55        
 11  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           1:30.92        
 12  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE           1:36.27        
 13  Flasch, Ben L                 10 MCC-SE                    1:39.99        
 14  Runkle, Ethan                  8 MCC-SE                    1:44.16        
 15  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    1:49.50        
 16  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                    1:51.01        
 17  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    1:51.60        
 18  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   1:51.88        
 19  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                    1:52.20        
 20  Von Canon, Johnny A            8 BAY-SE                    1:52.36        
 21  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                    1:58.56        
 22  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                    2:00.91        
 23  Luce, Birch A                  9 MCC-SE                         NT        
 24  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                         NT        
 25  Xian, Anthony M                9 MCC-SE                         NT        
 26  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 27  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                         NT        
 28  French, Caden D                9 SAC-SE                         NT        
 29  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                         NT        
 
Event 45  Mixed 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  O'Neill, Jake W              M16 GSCS-KY                   9:31.18        
  2  Tippett, Will W              M15 BAY-SE                    9:45.36        
  3  Hollowell, John M            M14 BAY-SE                    9:45.71        
  4  Caudill, Jared R             M17 GSCS-KY                   9:45.79        
  5  Sims, Aidan R                M14 BAY-SE                    9:48.22        
  6  Mitchum, Jamee L             W16 BAY-SE                    9:50.22        
  7  Lydon, Trey M                M15 BAY-SE                    9:51.46        
  8  Varnell, Chapman D           M16 BAY-SE                    9:51.87        
  9  Snyder, Daniel P             M14 BAY-SE                    9:57.29        
 10  Dierig, Heidi S              W14 BAY-SE                    9:58.99        
 11  Dailey, Taryn L              W16 BAY-SE                   10:09.44        
 12  Porter, Cecilia M            W15 BAY-SE                   10:12.36        
 13  Woods, Dallas L              W15 BAY-SE                   10:15.45        
 14  Smith, Max H                 M15 BAY-SE                   10:20.55        
 15  Gordon, Jewel A              W15 BAY-SE                   10:22.38        
 16  Wilson, Avery G              W15 BAY-SE                   10:24.48        
 17  Waldrep, Ellie G             W14 BAY-SE                   10:28.31        
 18  Ringler, Genna L             W15 BAY-SE                   10:30.41        
 19  Boyd, Leah G                 W13 OSC-SE                   10:41.69        
 20  Walton, Hannah E             W15 MCC-SE                   10:41.84        
 21  Bardoner, Tian A             M15 BAY-SE                   10:45.55        
 22  Rackel, Audrey K             W15 BAY-SE                   10:50.19        
 23  Hoskins, Gracie P            W16 GSCS-KY                  10:53.25        
 24  Post, Chase W                M14 BAY-SE                   10:53.49        
 25  Han, Charlie P               M12 BAY-SE                   10:54.73        
 26  Barnes, Tristan A            M17 GSCS-KY                  11:18.48        
 27  Bloomfield, Isabell L        W16 GSCS-KY                  11:20.12        
 28  Graves, Mason T              M17 GSCS-KY                  11:24.69        
 29  Bloomfield, Riette I         W15 GSCS-KY                  11:40.59        
 30  Nicodemus, Grace L           W15 GSCS-KY                  11:57.81        
 31  Richey, Emmy F               W13 MCC-SE                   12:03.27        
 32  Wills, Amelia R              W14 BAY-SE                   12:10.17        
 33  Johnson, Katherine M         W13 BAY-SE                   12:40.73        
 34  Barnes, Larken L             M15 GSCS-KY                        NT        
 35  Zaheri, Maddie F             W14 GSCS-KY                        NT        
 36  Kaak, Nick E                 M13 GSCS-KY                        NT        
 37  Beaven, Eli E                M15 GSCS-KY                        NT        
 38  Margolen, Jami J             W16 GSCS-KY                        NT        
 39  McDaniel, Jacob K            M13 MCC-SE                         NT        
 40  Tinley, Meyer J              M13 MTSC-SE                        NT        
 41  Shaw, Aidan G                M13 BAY-SE                         NT        
 
Event 47  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scruggs, Emma S               15 MCC-SE                    5:15.22        
  2  Allen, Grace E                15 KP-SE                     5:18.41        
  3  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    5:25.99        
  4  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                    5:28.62        
  5  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                   5:33.02        
  6  Woods, Dallas L               15 BAY-SE                    5:35.65        
  7  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    5:38.61        
  8  Bloomfield, Riette I          15 GSCS-KY                   5:46.34        
  9  Hoskins, Gracie P             16 GSCS-KY                   5:47.61        
 10  Nicodemus, Grace L            15 GSCS-KY                   6:35.36        
 11  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   6:56.40        
 12  Coleman, Maddie Y             13 ASA-GA                         NT        
 13  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 48  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Johnson, Gabriel M            17 MCC-SE                    4:42.60        
  2  Bevill, Ethan J               17 MCC-SE                    4:51.86        
  3  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    5:14.59        
  4  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    5:19.30        
  5  Barnes, Tristan A             17 GSCS-KY                   5:26.74        
  6  O'Neill, Jake W               16 GSCS-KY                   5:28.22        
  7  McDaniel, Jacob K             13 MCC-SE                    5:28.41        
  8  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    5:39.46        
  9  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    5:44.19        
 10  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    5:44.22        
 11  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    5:48.99        
 12  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    5:52.54        
 13  Powe, Sam P                   13 MCC-SE                    6:21.86        
 14  Allen, Jack P                 13 KP-SE                     7:18.65        
 15  Barnes, Larken L              15 GSCS-KY                   7:19.99        
 16  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                        NT        
 17  Cooper, Chase C               13 ASA-GA                         NT        
 18  Solarz, Matthew               13 YMTS-YT                        NT        
 
Event 49  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                    3:08.81        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    3:10.80        
  3  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   3:14.06        
  4  Thompson, Anna                14 MCC-SE                    3:15.41        
  5  Ochel, Allie D                13 MCC-SE                    3:20.71        
  6  Lynch, Catherine G            13 MCC-SE                    3:22.05        
  7  Blalock, Lila B               14 SAC-SE                    3:28.86        
  8  Zaheri, Maddie F              14 GSCS-KY                   3:30.30        
  9  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                   3:31.34        
 10  Parr, Lily K                  14 MCC-SE                    3:32.83        
 11  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   3:36.11        
 12  Park, Madison J               13 KP-SE                     3:52.31        
 13  Washo, Kendall                14 ROCK-GA                        NT        
 14  Adams, Jessie R               13 GSCS-KY                        NT        
 15  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                          NT        
 16  Smith, Brighton B             13 MCC-SE                         NT        
 17  Worsley, Anna G               13 ASA-GA                         NT        
 18  Rosenthal, Sadie              13 ASA-GA                         NT        
 19  Johnson, Katherine M          13 BAY-SE                         NT        
 20  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE                NT        
 21  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 50  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    2:55.76        
  2  Frakes, Ian M                 14 MCC-SE                    2:55.96        
  3  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                    3:06.16        
  4  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    3:14.36        
  5  Allen, Jack P                 13 KP-SE                     3:14.87        
  6  Walton, Hunter M              13 MCC-SE                    3:33.32        
  7  Kaak, Nick E                  13 GSCS-KY                        NT        
  8  Cooley, Grant R               14 MCC-SE                         NT        
  9  Horne, Andrew J               13 MCC-SE                         NT        
 10  Eastman, Owen M               13 BAY-SE                         NT        
 
Event 51  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                    2:50.92        
  2  Allen, Grace E                15 KP-SE                     2:54.56        
  3  Margolen, Jami J              16 GSCS-KY                   3:12.84        
  4  Hoskins, Gracie P             16 GSCS-KY                   3:25.15        
  5  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                   4:06.93        
  6  Coats, McKenzie P             15 ROCK-GA                        NT        
  7  Leonard, Emma C               12 ROCK-GA                        NT        
  8  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                         NT        
 
Event 52  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Massey, Luke D                17 MCC-SE                    2:27.65        
  2  Johnson, Gabriel M            17 MCC-SE                    2:30.62        
  3  Caudill, Jared R              17 GSCS-KY                   2:40.30        
  4  Horne, David E                16 MCC-SE                    2:40.55        
  5  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                    2:41.88        
  6  Tippett, Will W               15 BAY-SE                    2:43.29        
  7  Flessas, Chris J              17 ROCK-GA                   2:46.32        
  8  Barnes, Tristan A             17 GSCS-KY                   2:52.22        
  9  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    3:02.67        
 10  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    3:08.45        
 11  Beaven, Eli E                 15 GSCS-KY                   3:20.27        
 12  Graves, Mason T               17 GSCS-KY                   3:35.22        
 13  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    3:40.04        
 14  Carter, Trysten A             12 ROCK-GA                        NT        
 15  Ballard, Mitchell M           15 MTSC-SE                        NT        
 
Event 53  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Parr, Lily K                  14 MCC-SE                      29.59        
  2  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                      30.00        
  3  Sharma, Davina R              13 MCC-SE                      30.41        
  4  Smith, Brighton B             13 MCC-SE                      30.65        
  5  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                      31.27        
  6  Thompson, Anna                14 MCC-SE                      31.39        
  7  Blalock, Lila B               14 SAC-SE                      31.70        
  8  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                      32.40        
  9  Lynch, Catherine G            13 MCC-SE                      32.50        
 10  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                     32.53        
 11  Zaheri, Maddie F              14 GSCS-KY                     32.60        
 12  Ochel, Allie D                13 MCC-SE                      32.68        
 13  Pucci, Ash E                  14 RRST-SE                     32.99        
 14  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                      33.22        
 15  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                       33.66        
 16  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                     33.84        
 17  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                     33.90        
 18  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                      34.40        
 19  Johnson, Katherine M          13 BAY-SE                      34.51        
 20  Adams, Jessie R               13 GSCS-KY                     34.59        
 21  Park, Madison J               13 KP-SE                       35.11        
 22  Washo, Kendall                14 ROCK-GA                     35.14        
 23  Worsley, Anna G               13 ASA-GA                      35.20        
 24  Rosenthal, Sadie              13 ASA-GA                      35.42        
 25  Coleman, Maddie Y             13 ASA-GA                      36.39        
 26  Anderson, Alexa L             13 ROCK-GA                     37.01        
 27  Outlaw, Amanda L              13 KP-SE                       39.96        
 28  Lemmon, Amelia G              13 MTSC-SE                        NT        
 29  Kelly, Makaili C              13 MTSC-SE                        NT        
 30  Rose, Macy                    14 ASA-GA                         NT        
 31  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 54  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  McDaniel, Jacob K             13 MCC-SE                      27.86        
  2  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                      27.90        
  3  Templeton, Turner N           14 ASA-GA                      28.67        
  4  Powe, Sam P                   13 MCC-SE                      28.99        
  5  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                      29.22        
  6  White, Keller K               14 ROCK-GA                     29.56        
  7  Frakes, Ian M                 14 MCC-SE                      29.59        
  8  Cooley, Grant R               14 MCC-SE                      29.68        
  9  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                      29.78        
 10  Smith, Jack W                 13 BAY-SE                      29.91        
 11  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                      30.49        
 12  Marshall, Lance E             14 MCC-SE                      31.15        
 13  Eastman, Owen M               13 BAY-SE                      31.54        
 14  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                      32.77        
 15  Allen, Jack P                 13 KP-SE                       32.94        
 16  Cooper, Chase C               13 ASA-GA                      33.10        
 17  Kaak, Nick E                  13 GSCS-KY                     34.78        
 18  Solarz, Matthew               13 YMTS-YT                     34.82        
 19  Galvin, Max P                 13 YMTS-YT                     36.48        
 20  Horne, Andrew J               13 MCC-SE                      37.03        
 21  Walton, Hunter M              13 MCC-SE                      40.67        
 22  Martin, Wes C                 13 RRST-SE                     47.14        
 23  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                         NT        
 24  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                         NT        
 
Event 55  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              15 MCC-SE                      28.21        
  2  Gordon, Jewel A               15 BAY-SE                      28.62        
  3  Woods, Dallas L               15 BAY-SE                      29.16        
  4  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                      29.25        
  5  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                      29.25        
  6  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                      29.31        
  7  Tudor, Anna C                 15 RRST-SE                     29.54        
  8  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                     29.57        
  9  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                     29.84        
 10  Porter, Cecilia M             15 BAY-SE                      29.84        
 11  Bloomfield, Riette I          15 GSCS-KY                     29.85        
 12  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                      29.90        
 13  Scruggs, Emma S               15 MCC-SE                      30.00        
 14  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                      30.82        
 15  Bloomfield, Isabell L         16 GSCS-KY                     31.02        
 16  Dierig, Heidi S               14 BAY-SE                      31.27        
 17  Walton, Hannah E              15 MCC-SE                      31.91        
 18  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                      33.20        
 19  Margolen, Jami J              16 GSCS-KY                     33.33        
 20  Nicodemus, Grace L            15 GSCS-KY                     33.64        
 21  Leonard, Emma C               12 ROCK-GA                     37.40        
 22  Coats, McKenzie P             15 ROCK-GA                     38.04        
 23  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                     38.67        
 
Event 56  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  O'Neill, Jake W               16 GSCS-KY                     25.42        
  2  Massey, Luke D                17 MCC-SE                      25.86        
  3  Ford, Keegan J                16 ASA-GA                      26.09        
  4  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                      26.45        
  5  Tippett, Will W               15 BAY-SE                      26.48        
  6  Barnes, Tristan A             17 GSCS-KY                     26.52        
  7  Varnell, Chapman D            16 BAY-SE                      26.86        
  8  Caudill, Jared R              17 GSCS-KY                     27.48        
  9  Johnson, Gabriel M            17 MCC-SE                      27.60        
 10  Bevill, Ethan J               17 MCC-SE                      27.74        
 11  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                      27.86        
 12  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                      28.44        
 13  Horne, David E                16 MCC-SE                      28.48        
 14  Flessas, Chris J              17 ROCK-GA                     28.68        
 15  Friend, Noah W                15 RRST-SE                     28.86        
 16  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                      29.04        
 17  Smith, Max H                  15 BAY-SE                      29.91        
 18  Graves, Mason T               17 GSCS-KY                     30.28        
 19  Beaven, Eli E                 15 GSCS-KY                     30.64        
 20  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                     32.64        
 21  Barnes, Larken L              15 GSCS-KY                     34.86        
 22  Carter, Trysten A             12 ROCK-GA                     35.58        
 23  Nelson, Ryan P                16 RRST-SE                     35.82        
 24  Felix, AJ J                   12 ROCK-GA                        NT        
 
Event 57  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Ellie G              14 BAY-SE                    1:08.36        
  2  Suchy, Autumn R               13 OSC-SE                    1:14.68        
  3  Sharma, Davina R              13 MCC-SE                    1:17.33        
  4  Linkous, Madeline Z           13 Tennessee AQ-SE           1:18.61        
  5  Smith, Brighton B             13 MCC-SE                    1:20.48        
  6  Thompson, Anna                14 MCC-SE                    1:20.76        
  7  Parr, Lily K                  14 MCC-SE                    1:21.70        
  8  Zaheri, Maddie F              14 GSCS-KY                   1:23.76        
  9  Richey, Emmy F                13 MCC-SE                    1:23.78        
 10  Blalock, Lila B               14 SAC-SE                    1:23.90        
 11  Coleman, Maddie Y             13 ASA-GA                    1:25.71        
 12  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                   1:25.89        
 13  Washo, Kendall                14 ROCK-GA                   1:26.33        
 14  Johnson, Katherine M          13 BAY-SE                    1:27.62        
 15  Park, Madison J               13 KP-SE                     1:27.71        
 16  Worsley, Anna G               13 ASA-GA                    1:28.13        
 17  Pucci, Ash E                  14 RRST-SE                   1:28.18        
 18  Adams, Jessie R               13 GSCS-KY                   1:34.66        
 19  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                     1:34.73        
 20  Anderson, Alexa L             13 ROCK-GA                   1:34.86        
 21  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   1:35.02        
 22  Outlaw, Amanda L              13 KP-SE                     1:35.91        
 23  Ochel, Allie D                13 MCC-SE                         NT        
 24  Lynch, Catherine G            13 MCC-SE                         NT        
 25  Lemmon, Amelia G              13 MTSC-SE                        NT        
 26  Rosenthal, Sadie              13 ASA-GA                         NT        
 27  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 58  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Powe, Sam P                   13 MCC-SE                    1:10.67        
  2  McDaniel, Jacob K             13 MCC-SE                    1:10.78        
  3  Thompson, Samuel P            14 SAC-SE                    1:16.60        
  4  Templeton, Turner N           14 ASA-GA                    1:17.21        
  5  Post, Chase W                 14 BAY-SE                    1:18.23        
  6  Marshall, Lance E             14 MCC-SE                    1:18.82        
  7  White, Keller K               14 ROCK-GA                   1:19.68        
  8  Eastman, Owen M               13 BAY-SE                    1:22.47        
  9  Cooper, Chase C               13 ASA-GA                    1:24.11        
 10  Kaak, Nick E                  13 GSCS-KY                   1:24.53        
 11  Solarz, Matthew               13 YMTS-YT                   1:25.19        
 12  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    1:25.87        
 13  Allen, Jack P                 13 KP-SE                     1:26.10        
 14  Tinley, Meyer J               13 MTSC-SE                   1:26.55        
 15  Bond, Drew B                  13 MCC-SE                    1:27.23        
 16  Walton, Hunter M              13 MCC-SE                    1:27.63        
 17  Frakes, Ian M                 14 MCC-SE                    1:35.24        
 18  Horne, Andrew J               13 MCC-SE                    1:58.89        
 19  Martin, Wes C                 13 RRST-SE                   2:05.42        
 20  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                         NT        
 21  Cooley, Grant R               14 MCC-SE                         NT        
 22  Hayslett, Nelson T            14 MCC-SE                         NT        
 23  Galvin, Max P                 13 YMTS-YT                        NT        
 
Event 59  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Payne, Grayson E              15 MCC-SE                    1:04.97        
  2  Scruggs, Emma S               15 MCC-SE                    1:06.94        
  3  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                   1:08.58        
  4  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    1:09.51        
  5  Woods, Dallas L               15 BAY-SE                    1:10.77        
  6  Allen, Grace E                15 KP-SE                     1:12.21        
  7  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   1:13.55        
  8  Bloomfield, Riette I          15 GSCS-KY                   1:13.56        
  9  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    1:14.13        
 10  Ringler, Genna L              15 BAY-SE                    1:14.72        
 11  Bloomfield, Isabell L         16 GSCS-KY                   1:15.07        
 12  Tudor, Anna C                 15 RRST-SE                   1:16.60        
 13  Walton, Hannah E              15 MCC-SE                    1:20.30        
 14  Hoskins, Gracie P             16 GSCS-KY                   1:20.94        
 15  Margolen, Jami J              16 GSCS-KY                   1:21.10        
 16  Nicodemus, Grace L            15 GSCS-KY                   1:27.01        
 17  Hall, Elizabeth A             16 MCC-SE                    1:32.45        
 18  Sherer, Ava M                 13 KP-SE                     1:34.73        
 19  Leonard, Emma C               12 ROCK-GA                   1:35.74        
 20  Coats, McKenzie P             15 ROCK-GA                   1:41.07        
 21  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                   1:44.97        
 
Event 60  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bevill, Ethan J               17 MCC-SE                    1:05.31        
  2  Gallagher, Reece A            15 MCC-SE                    1:08.31        
  3  Caudill, Jared R              17 GSCS-KY                   1:08.40        
  4  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    1:08.64        
  5  Lydon, Trey M                 15 BAY-SE                    1:10.91        
  6  Flessas, Chris J              17 ROCK-GA                   1:11.65        
  7  O'Neill, Jake W               16 GSCS-KY                   1:12.47        
  8  Massey, Luke D                17 MCC-SE                    1:13.76        
  9  Bardoner, Tian A              15 BAY-SE                    1:13.95        
 10  Ford, Keegan J                16 ASA-GA                    1:15.81        
 11  Horne, David E                16 MCC-SE                    1:18.87        
 12  Graves, Mason T               17 GSCS-KY                   1:21.73        
 13  Hall, Jackson F               16 RRST-SE                   1:22.91        
 14  Friend, Noah W                15 RRST-SE                   1:23.57        
 15  Smith, Max H                  15 BAY-SE                    1:23.62        
 16  Beaven, Eli E                 15 GSCS-KY                   1:25.12        
 17  Barnes, Larken L              15 GSCS-KY                   1:28.85        
 18  Oakley, Griffin H             15 RRST-SE                   1:35.61        
 19  Carter, Trysten A             12 ROCK-GA                        NT        
 20  Felix, AJ J                   12 ROCK-GA                        NT        
 21  Nelson, Ryan P                16 RRST-SE                        NT        
 
Event 61  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wills, Amelia R               14 BAY-SE                    3:03.20        
  2  Wright, Bridgitte T           14 MTSC-SE                   3:18.23        
  3  Baehre, Canti M               14 ROCK-GA                   3:35.23        
  4  Brock, Emma G                 13 ROCK-GA                        NT        
  5  Benedict, Alyssa M            14 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 62  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Sims, Aidan R                 14 BAY-SE                    2:28.94        
  2  White, Keller K               14 ROCK-GA                   2:48.09        
  3  Snyder, Daniel P              14 BAY-SE                    2:48.89        
  4  Shaw, Aidan G                 13 BAY-SE                    2:54.60        
  5  Von Canon, George Y           13 BAY-SE                    3:23.10        
  6  Templeton, Turner N           14 ASA-GA                    3:23.81        
  7  Jones, Hardy E                13 OSC-SE                         NT        
 
Event 63  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Scruggs, Emma S               15 MCC-SE                    2:30.77        
  2  Allen, Grace E                15 KP-SE                     2:32.53        
  3  Mitchum, Jamee L              16 BAY-SE                    2:32.77        
  4  Wilson, Avery G               15 BAY-SE                    2:35.97        
  5  Harris, Mia                   16 MTSC-SE                   2:38.72        
  6  Dailey, Taryn L               16 BAY-SE                    2:41.25        
  7  Hoskins, Gracie P             16 GSCS-KY                   2:42.74        
  8  Bloomfield, Riette I          15 GSCS-KY                   2:42.79        
  9  Walton, Hannah E              15 MCC-SE                    2:44.82        
 10  Rackel, Audrey K              15 BAY-SE                    2:45.19        
 11  Flasch, Belle L               12 MCC-SE                    2:59.14        
 12  Bloomfield, Isabell L         16 GSCS-KY                   3:04.79        
 13  Willette, Delaney J           16 ROCK-GA                        NT        
 14  Pittman, Ramaya F             11 ROCK-GA                        NT        
 
Event 64  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bevill, Ethan J               17 MCC-SE                    2:15.29        
  2  O'Neill, Jake W               16 GSCS-KY                   2:27.78        
  3  Barnes, Tristan A             17 GSCS-KY                   2:32.32        
  4  Blalock, Charles D            17 SAC-SE                    2:45.23        
  5  Ford, Keegan J                16 ASA-GA                    2:50.33        
  6  Carter, Trysten A             12 ROCK-GA                        NT        
 
Event 65  Mixed 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Johnson, Gabriel M           M17 MCC-SE                    4:13.47        
  2  Bevill, Ethan J              M17 MCC-SE                    4:23.15        
  3  Gallagher, Reece A           M15 MCC-SE                    4:26.48        
  4  Tippett, Will W              M15 BAY-SE                    4:37.94        
  5  Sims, Aidan R                M14 BAY-SE                    4:38.98        
  6  Caudill, Jared R             M17 GSCS-KY                   4:41.11        
  7  Varnell, Chapman D           M16 BAY-SE                    4:41.27        
  8  Mitchum, Jamee L             W16 BAY-SE                    4:45.27        
  9  Snyder, Daniel P             M14 BAY-SE                    4:45.97        
 10  Gordon, Jewel A              W15 BAY-SE                    4:48.01        
 11  Powe, Sam P                  M13 MCC-SE                    4:48.45        
 12  Lydon, Trey M                M15 BAY-SE                    4:48.83        
 13  Payne, Grayson E             W15 MCC-SE                    4:49.64        
 14  Wilson, Avery G              W15 BAY-SE                    4:50.74        
 15  Woods, Dallas L              W15 BAY-SE                    4:52.27        
 16  Dierig, Heidi S              W14 BAY-SE                    4:53.75        
 17  Allen, Grace E               W15 KP-SE                     4:55.26        
 18  McDaniel, Jacob K            M13 MCC-SE                    4:55.29        
 19  Dailey, Taryn L              W16 BAY-SE                    4:55.63        
 20  Ford, Keegan J               M16 ASA-GA                    4:57.36        
 21  Porter, Cecilia M            W15 BAY-SE                    4:57.75        
 22  Post, Chase W                M14 BAY-SE                    5:02.42        
 23  Rackel, Audrey K             W15 BAY-SE                    5:03.95        
 24  Bardoner, Tian A             M15 BAY-SE                    5:10.23        
 25  Ringler, Genna L             W15 BAY-SE                    5:10.73        
 26  Templeton, Turner N          M14 ASA-GA                    5:12.41        
 27  Smith, Max H                 M15 BAY-SE                    5:14.33        
 28  Walton, Hannah E             W15 MCC-SE                    5:14.81        
 29  Smith, Jack W                M13 BAY-SE                    5:16.73        
 30  Shaw, Aidan G                M13 BAY-SE                    5:17.76        
 31  White, Keller K              M14 ROCK-GA                   5:19.11        
 32  Flessas, Chris J             M17 ROCK-GA                   5:21.58        
 33  Bloomfield, Isabell L        W16 GSCS-KY                   5:21.61        
 34  Smith, Brighton B            W13 MCC-SE                    5:24.02        
 35  Marshall, Lance E            M14 MCC-SE                    5:24.23        
 36  Richey, Emmy F               W13 MCC-SE                    5:27.65        
 37  Wills, Amelia R              W14 BAY-SE                    5:27.90        
 38  Margolen, Jami J             W16 GSCS-KY                   5:31.16        
 39  Graves, Mason T              M17 GSCS-KY                   5:33.31        
 40  Tinley, Meyer J              M13 MTSC-SE                   5:33.72        
 41  Sharma, Davina R             W13 MCC-SE                    5:35.08        
 42  Cooper, Chase C              M13 ASA-GA                    5:35.58        
 43  Nicodemus, Grace L           W15 GSCS-KY                   5:38.11        
 44  Von Canon, George Y          M13 BAY-SE                    5:39.11        
 45  Worsley, Anna G              W13 ASA-GA                    5:40.13        
 46  Suchy, Autumn R              W13 OSC-SE                    5:41.39        
 47  Kaak, Nick E                 M13 GSCS-KY                   5:41.79        
 48  Allen, Jack P                M13 KP-SE                     5:42.33        
 49  Zaheri, Maddie F             W14 GSCS-KY                   5:46.64        
 50  Johnson, Katherine M         W13 BAY-SE                    5:47.17        
 51  Eastman, Owen M              M13 BAY-SE                    5:47.69        
 52  Ochel, Allie D               W13 MCC-SE                    5:49.93        
 53  Brock, Emma G                W13 ROCK-GA                   5:53.83        
 54  Beaven, Eli E                M15 GSCS-KY                   6:05.01        
 55  Barnes, Larken L             M15 GSCS-KY                   6:05.66        
 56  Coleman, Maddie Y            W13 ASA-GA                    6:05.95        
 57  Adams, Jessie R              W13 GSCS-KY                   6:08.79        
 58  Sherer, Ava M                W13 KP-SE                     6:19.13        
 59  Anderson, Alexa L            W13 ROCK-GA                   6:27.28        
 60  Leonard, Emma C              W12 ROCK-GA                   6:34.78        
 61  Frakes, Ian M                M14 MCC-SE                    6:38.02        
 62  Bond, Drew B                 M13 MCC-SE                         NT        
 63  Hayslett, Nelson T           M14 MCC-SE                         NT        
 64  Ballard, Mitchell M          M15 MTSC-SE                        NT        
 65  Lemmon, Amelia G             W13 MTSC-SE                        NT        
 66  Tudor, Anna C                W15 RRST-SE                        NT        
 67  Rosenthal, Sadie             W13 ASA-GA                         NT        
 68  Rose, Macy                   W14 ASA-GA                         NT        
 
Event 67  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Petersen, Claire J            11 ASA-GA                    2:52.39        
  2  Russum, Libby P               12 KP-SE                     2:56.39        
  3  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    2:59.67        
  4  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    3:01.07        
  5  Flasch, Belle L               12 MCC-SE                    3:02.91        
  6  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    3:03.46        
  7  Moor, Grace M                 12 ASA-GA                    3:06.06        
  8  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE           3:09.03        
  9  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    3:13.71        
 10  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    3:14.30        
 11  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    3:18.24        
 12  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           3:23.40        
 13  Sapre, Marisa                 12 ASA-GA                    3:24.04        
 14  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                    3:24.37        
 15  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    3:37.74        
 16  Montgomery, Becca J           11 GSCS-KY                   3:39.03        
 17  Zaheri, Jessa M               12 GSCS-KY                   3:44.51        
 18  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                    3:48.89        
 19  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                    3:59.06        
 20  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                         NT        
 21  Pandya, Maya                  11 TRSC-GA                        NT        
 22  Zaparaniuk, Kate G            12 ASA-GA                         NT        
 23  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 68  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    2:42.56        
  2  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                     3:01.61        
  3  Roden, Leo F                  12 ASA-GA                    3:02.72        
  4  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    3:06.58        
  5  Mayhew, Will H                11 KP-SE                     3:08.48        
  6  Christman, Walter C           12 ASA-GA                    3:09.55        
  7  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    3:14.78        
  8  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   3:15.06        
  9  DeGhetto, Jake H              11 SAC-SE                    3:30.76        
 10  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           3:33.78        
 11  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                    3:54.28        
 12  Barnes, Camden B              12 GSCS-KY                   4:06.95        
 13  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                         NT        
 14  Dennis, Christian             12 MCC-SE                         NT        
 15  Medley, Nathan P              12 TRSC-GA                        NT        
 16  Zerbenski, Matt G             11 ASA-GA                         NT        
 17  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                         NT        
 18  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                         NT        
 19  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                         NT        
 
Event 69  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Quadrini, Claire R            10 HSA-SC                    3:02.81        
  2  Kaak, Ella C                  10 GSCS-KY                   3:16.86        
  3  Bond, Adelaide M              10 MCC-SE                    3:17.82        
  4  Griner, Jennifer N            10 ASA-GA                    3:27.56        
  5  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    3:30.13        
  6  Williams, Louise E            10 ASA-GA                    3:33.09        
  7  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    3:34.53        
  8  Osborn, Lily                   9 ASA-GA                    3:51.05        
  9  Mong, Aidan                    9 ASA-GA                    4:00.94        
 10  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE           4:08.91        
 11  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE           4:12.32        
 12  Hamilton, Gretchen R          10 GSCS-KY                   4:28.85        
 13  Torgerson, Elena              10 ASA-GA                         NT        
 14  Simon, Abby R                  9 ASA-GA                         NT        
 15  Vova, Maddy M                  8 ASA-GA                         NT        
 16  Bardwell, Nikoletta E          8 ASA-GA                         NT        
 17  Williams, Charlotte G          9 ASA-GA                         NT        
 18  Ymbras, Caitlyn R              8 ASA-GA                         NT        
 19  Singh, Ishita                 10 ASA-GA                         NT        
 20  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                         NT        
 21  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                         NT        
 22  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE                NT        
 23  Holleman, Isabelle R           8 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 70  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    3:12.66        
  2  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           3:14.61        
  3  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    3:20.22        
  4  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                    3:22.05        
  5  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           3:25.75        
  6  Petersen, Davis R             10 ASA-GA                    3:27.90        
  7  Moor, Brayden A                9 ASA-GA                    3:30.44        
  8  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                    3:45.51        
  9  Flasch, Ben L                 10 MCC-SE                    3:49.79        
 10  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                    3:50.44        
 11  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           3:54.05        
 12  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                         NT        
 13  Davis, Austin P               10 RRST-SE                        NT        
 14  Danforth, Jason               10 ASA-GA                         NT        
 15  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                         NT        
 16  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                         NT        
 17  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE                NT        
 18  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE                NT        
 19  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 71  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Russum, Libby P               12 KP-SE                       31.28        
  2  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                      32.07        
  3  Petersen, Claire J            11 ASA-GA                      32.17        
  4  Pulliam, Emma E               11 MCC-SE                      32.29        
  5  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      32.87        
  6  Thompson, Lauren N            12 MCC-SE                      33.13        
  7  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                      33.24        
  8  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                      33.37        
  9  Flasch, Belle L               12 MCC-SE                      33.50        
 10  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE             33.93        
 11  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                      33.96        
 12  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      34.23        
 13  Smith, Sydney L               11 ASA-GA                      34.82        
 14  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                      35.01        
 15  Sapre, Marisa                 12 ASA-GA                      35.02        
 16  Greenwood, Danielle E         11 ASA-GA                      35.14        
 17  Montgomery, Becca J           11 GSCS-KY                     35.28        
 18  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      35.65        
 19  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                      36.23        
 20  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE             36.24        
 21  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      37.00        
 22  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                     37.17        
 23  Striker, Julia N              11 MCC-SE                      37.47        
 24  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                      37.75        
 25  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                      38.39        
 26  Moor, Grace M                 12 ASA-GA                      39.10        
 27  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                      42.19        
 28  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                     46.19        
 29  Miller, Carina C              12 MCC-SE                      49.44        
 30  Hosie, Lloyd M                11 BAY-SE                      52.69        
 31  Bomboy, Lizzie K              11 OSC-SE                         NT        
 32  Pandya, Maya                  11 TRSC-GA                        NT        
 33  Zaparaniuk, Kate G            12 ASA-GA                         NT        
 34  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 72  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                      30.32        
  2  Roden, Leo F                  12 ASA-GA                      30.73        
  3  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                       31.01        
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      31.06        
  5  Medley, Nathan P              12 TRSC-GA                     31.78        
  6  Dzik, Noah R                  12 MCC-SE                      32.49        
  7  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                      33.00        
  8  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                     33.33        
  9  Frakes, Devon C               12 MCC-SE                      33.58        
 10  Fogel, Ryan                   12 ASA-GA                      34.04        
 11  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                      34.68        
 12  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      34.93        
 13  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                      35.07        
 14  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     35.16        
 15  Ellis, Zack O                 11 SAC-SE                      35.27        
 16  Mayhew, Will H                11 KP-SE                       35.30        
 17  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             37.76        
 18  DeGhetto, Jake H              11 SAC-SE                      38.22        
 19  Zerbenski, Matt G             11 ASA-GA                      38.99        
 20  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                      39.09        
 21  Christman, Walter C           12 ASA-GA                      39.36        
 22  Dennis, Christian             12 MCC-SE                      39.69        
 23  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                      40.56        
 24  Barnes, Camden B              12 GSCS-KY                     40.84        
 25  Richey, Ward W                11 MCC-SE                      41.57        
 26  Worsley, Mark                 11 ASA-GA                      44.91        
 
Event 73  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                      32.84        
  2  Kaak, Ella C                  10 GSCS-KY                     33.76        
  3  Bond, Adelaide M              10 MCC-SE                      35.30        
  4  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      35.83        
  5  Bohner, Frances M             10 MCC-SE                      36.71        
  6  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                      37.94        
  7  Osborn, Lily                   9 ASA-GA                      39.56        
  8  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                     40.49        
  9  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      40.85        
 10  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      41.13        
 11  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                      41.30        
 12  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                      41.47        
 13  Singh, Ishita                 10 ASA-GA                      42.09        
 14  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                      42.41        
 15  Torgerson, Elena              10 ASA-GA                      42.61        
 16  Williams, Louise E            10 ASA-GA                      43.29        
 17  Short, Angelina E             10 BAY-SE                      44.24        
 18  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             45.34        
 19  Hamilton, Gretchen R          10 GSCS-KY                     46.14        
 20  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                      46.22        
 21  Ymbras, Caitlyn R              8 ASA-GA                      46.45        
 22  Holleman, Isabelle R           8 Tennessee AQ-SE             47.21        
 23  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                      47.45        
 24  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                      47.47        
 25  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE             47.90        
 26  Vova, Maddy M                  8 ASA-GA                      48.07        
 27  Williams, Charlotte G          9 ASA-GA                      48.19        
 28  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                      48.21        
 29  Obringer, Ella K              10 MCC-SE                      49.35        
 30  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                      50.20        
 31  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                      50.23        
 32  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                      54.46        
 33  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                      55.71        
 34  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE             59.07        
 35  McInnes, Makayla A             6 OSC-SE                    1:00.54        
 36  Barnes, Grayson B              7 GSCS-KY                   1:01.29        
 37  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                    1:08.64        
 38  Jacocks, Kayci E               7 OSC-SE                    1:24.37        
 39  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                         NT        
 40  Marshall, Lily K               9 MCC-SE                         NT        
 41  Foster, Dillen A               9 MCC-SE                         NT        
 42  Willard, Alyssa J             10 MTSC-SE                        NT        
 43  Willard, Aubrey L              9 MTSC-SE                        NT        
 44  Iannitelli, Emily D            9 MTSC-SE                        NT        
 45  Simon, Abby R                  9 ASA-GA                         NT        
 46  Bardwell, Nikoletta E          8 ASA-GA                         NT        
 47  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 48  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 74  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      32.34        
  2  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                      34.38        
  3  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                      35.33        
  4  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             36.02        
  5  Flasch, Ben L                 10 MCC-SE                      36.60        
  6  Flasch, Henry J               10 MCC-SE                      36.73        
  7  Petersen, Davis R             10 ASA-GA                      38.18        
  8  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE             38.24        
  9  Moor, Brayden A                9 ASA-GA                      38.25        
 10  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      38.36        
 11  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE             38.41        
 12  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             38.81        
 13  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             40.15        
 14  Davis, Austin P               10 RRST-SE                     40.94        
 15  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE             41.73        
 16  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                      42.92        
 17  Danforth, Jason               10 ASA-GA                      43.02        
 18  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                      43.09        
 19  Runkle, Ethan                  8 MCC-SE                      44.63        
 20  Hovsepian, John               10 ASA-GA                      44.64        
 21  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                      46.30        
 22  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                      46.50        
 23  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                     47.71        
 24  Von Canon, Johnny A            8 BAY-SE                      47.75        
 25  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                      48.72        
 26  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                      48.83        
 27  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE             49.44        
 28  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                      50.22        
 29  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                      58.01        
 30  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    1:01.21        
 31  Holt, Nolan R                  7 OSC-SE                    1:04.92        
 32  Luce, Birch A                  9 MCC-SE                         NT        
 33  Luce, Madrone A                6 MCC-SE                         NT        
 34  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                         NT        
 35  Medley, Jake N                 8 TRSC-GA                        NT        
 36  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                         NT        
 37  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 75  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Petersen, Claire J            11 ASA-GA                    1:34.53        
  2  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:36.52        
  3  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                    1:36.79        
  4  Miller, Bella N               12 BAY-SE                    1:37.16        
  5  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:38.33        
  6  Moor, Grace M                 12 ASA-GA                    1:38.36        
  7  Thompson, Lauren N            12 MCC-SE                    1:38.99        
  8  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                    1:39.36        
  9  Smith, Sydney L               11 ASA-GA                    1:39.99        
 10  Russum, Libby P               12 KP-SE                     1:40.67        
 11  Greenwood, Danielle E         11 ASA-GA                    1:45.14        
 12  Linkous, Julia A              11 Tennessee AQ-SE           1:46.18        
 13  Striker, Julia N              11 MCC-SE                    1:48.39        
 14  Zaheri, Jessa M               12 GSCS-KY                   1:50.35        
 15  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                    1:52.10        
 16  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                    1:52.19        
 17  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                    1:53.09        
 18  Bond, Madeline J              11 MCC-SE                    1:54.71        
 19  Miller, Carina C              12 MCC-SE                    1:55.52        
 20  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE           1:56.12        
 21  Hosie, Lloyd M                11 BAY-SE                    1:58.68        
 22  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                   2:00.99        
 23  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                    2:02.55        
 24  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                    2:08.67        
 25  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                   2:12.08        
 26  Bomboy, Lizzie K              11 OSC-SE                         NT        
 27  Pandya, Maya                  11 TRSC-GA                        NT        
 28  Zaparaniuk, Kate G            12 ASA-GA                         NT        
 29  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 76  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                    1:24.09        
  2  Han, Charlie P                12 BAY-SE                    1:29.35        
  3  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                   1:35.76        
  4  Roden, Leo F                  12 ASA-GA                    1:36.62        
  5  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:39.14        
  6  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    1:41.75        
  7  Frakes, Devon C               12 MCC-SE                    1:42.02        
  8  Mayhew, Will H                11 KP-SE                     1:42.24        
  9  Ellis, Zack O                 11 SAC-SE                    1:43.57        
 10  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                    1:45.57        
 11  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                    1:55.55        
 12  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:57.29        
 13  Zerbenski, Matt G             11 ASA-GA                    1:58.16        
 14  Richey, Ward W                11 MCC-SE                    2:01.08        
 15  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                    2:02.70        
 16  Dzik, Noah R                  12 MCC-SE                    2:02.73        
 17  Dennis, Christian             12 MCC-SE                    2:07.31        
 18  Worsley, Mark                 11 ASA-GA                    2:14.90        
 19  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                    2:16.15        
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Quadrini, Claire R            10 HSA-SC                    1:38.67        
  2  Kaak, Ella C                  10 GSCS-KY                   1:41.27        
  3  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                    1:42.06        
  4  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    1:43.40        
  5  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:49.20        
  6  Mong, Aidan                    9 ASA-GA                    1:53.54        
  7  Simon, Abby R                  9 ASA-GA                    1:59.47        
  8  Kelly, MACIE K                 9 MTSC-SE                   2:00.90        
  9  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    2:01.28        
 10  Bond, Adelaide M              10 MCC-SE                    2:01.29        
 11  Singh, Ishita                 10 ASA-GA                    2:02.87        
 12  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                    2:03.71        
 13  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE           2:05.01        
 14  Osborn, Lily                   9 ASA-GA                    2:06.19        
 15  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    2:08.64        
 16  Short, Angelina E             10 BAY-SE                    2:11.82        
 17  Vova, Maddy M                  8 ASA-GA                    2:12.63        
 18  Ymbras, Caitlyn R              8 ASA-GA                    2:13.98        
 19  Griner, Jennifer N            10 ASA-GA                    2:14.33        
 20  Bardwell, Nikoletta E          8 ASA-GA                    2:16.48        
 21  Williams, Louise E            10 ASA-GA                    2:16.53        
 22  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                    2:16.93        
 23  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                    2:17.86        
 24  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                    2:19.89        
 25  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                    2:22.75        
 26  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    2:34.30        
 27  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                         NT        
 28  Foster, Dillen A               9 MCC-SE                         NT        
 29  Willard, Alyssa J             10 MTSC-SE                        NT        
 30  Iannitelli, Emily D            9 MTSC-SE                        NT        
 31  Williams, Charlotte G          9 ASA-GA                         NT        
 32  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 33  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                         NT        
 34  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE                NT        
 35  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE                NT        
 36  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE                NT        
 37  Holleman, Isabelle R           8 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                    1:44.86        
  2  Flasch, Ben L                 10 MCC-SE                    1:47.75        
  3  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:49.94        
  4  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    1:52.62        
  5  Petersen, Davis R             10 ASA-GA                    1:54.51        
  6  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:55.78        
  7  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE           1:57.17        
  8  Flasch, Henry J               10 MCC-SE                    1:57.71        
  9  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE           1:58.76        
 10  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           2:01.38        
 11  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    2:01.58        
 12  Danforth, Jason               10 ASA-GA                    2:01.60        
 13  Hovsepian, John               10 ASA-GA                    2:08.53        
 14  DeGhetto, Luke H               9 SAC-SE                    2:09.99        
 15  Runkle, Ethan                  8 MCC-SE                    2:10.60        
 16  Moor, Brayden A                9 ASA-GA                    2:11.16        
 17  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                    2:18.15        
 18  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                    2:18.87        
 19  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    2:20.23        
 20  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                   2:20.81        
 21  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE           2:32.02        
 22  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                    2:34.33        
 23  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                    2:35.93        
 24  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                    2:38.86        
 25  Luce, Birch A                  9 MCC-SE                         NT        
 26  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                         NT        
 27  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                         NT        
 28  Von Canon, Johnny A            8 BAY-SE                         NT        
 29  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                         NT        
 30  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 79  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Thompson, Lauren N            12 MCC-SE                      37.86        
  2  Smith, Sydney L               11 ASA-GA                      37.94        
  3  Sapre, Marisa                 12 ASA-GA                      38.39        
  4  Pulliam, Emma E               11 MCC-SE                      38.57        
  5  Russum, Libby P               12 KP-SE                       38.65        
  6  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                      38.72        
  7  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                      38.94        
  8  Greenwood, Danielle E         11 ASA-GA                      40.71        
  9  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                      41.25        
 10  Nave, Joslin G                12 SAC-SE                      41.27        
 11  Thurman, Jaxon K              12 OSC-SE                      41.41        
 12  Miller, Bella N               12 BAY-SE                      42.49        
 13  Zaheri, Jessa M               12 GSCS-KY                     42.80        
 14  Hall, Ellaleigh B             12 RRST-SE                     44.07        
 15  Murphree, Charlotte W         12 BAY-SE                      44.09        
 16  Margio, Addie R               11 BAY-SE                      44.54        
 17  Farner, Kenz B                12 OSC-SE                      45.12        
 18  Perkey, Caitlyn N             12 Tennessee AQ-SE             45.27        
 19  Striker, Julia N              11 MCC-SE                      45.34        
 20  Montgomery, Becca J           11 GSCS-KY                     47.37        
 21  Klotz, Caroline E             11 BAY-SE                      48.51        
 22  Hosie, Lloyd M                11 BAY-SE                      52.98        
 23  Hygrell, Izzy C               11 MTSC-SE                     55.15        
 24  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                      55.84        
 25  Bomboy, Lizzie K              11 OSC-SE                         NT        
 26  Pandya, Maya                  11 TRSC-GA                        NT        
 27  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 80  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Orbke, Walker                 12 MTSC-SE                     37.89        
  2  Roden, Leo F                  12 ASA-GA                      38.33        
  3  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                       38.69        
  4  Han, Charlie P                12 BAY-SE                      39.87        
  5  Fogel, Ryan                   12 ASA-GA                      40.86        
  6  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                     41.06        
  7  Mayhew, Will H                11 KP-SE                       41.08        
  8  Christman, Walter C           12 ASA-GA                      41.44        
  9  Ellis, Zack O                 11 SAC-SE                      42.03        
 10  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                      42.53        
 11  Dzik, Noah R                  12 MCC-SE                      43.20        
 12  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE             43.36        
 13  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                      43.49        
 14  Smith, Jude T                 11 BAY-SE                      43.70        
 15  Akins, Noah L                 12 MCC-SE                      44.93        
 16  DeGhetto, Jake H              11 SAC-SE                      45.78        
 17  Morgan, Tavin H               12 SAC-SE                      46.72        
 18  Worsley, Mark                 11 ASA-GA                      47.03        
 19  Frakes, Devon C               12 MCC-SE                      50.26        
 20  Murphree, Evan R              12 BAY-SE                      53.12        
 21  Barnes, Camden B              12 GSCS-KY                     54.05        
 22  Dennis, Christian             12 MCC-SE                      54.67        
 23  Medley, Nathan P              12 TRSC-GA                        NT        
 24  Zerbenski, Matt G             11 ASA-GA                         NT        
 
Event 81  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                      38.14        
  2  Nave, Jenna K                 10 SAC-SE                      40.27        
  3  Quadrini, Claire R            10 HSA-SC                      41.15        
  4  Griner, Jennifer N            10 ASA-GA                      41.24        
  5  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                      43.74        
  6  Torgerson, Elena              10 ASA-GA                      44.10        
  7  Bohner, Frances M             10 MCC-SE                      44.12        
  8  Williams, Louise E            10 ASA-GA                      46.23        
  9  Bond, Adelaide M              10 MCC-SE                      46.62        
 10  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                      46.78        
 11  Simon, Abby R                  9 ASA-GA                      47.10        
 12  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                      48.49        
 13  Singh, Ishita                 10 ASA-GA                      49.27        
 14  Tuder, Katie Grace G           8 BAY-SE                      49.74        
 15  Mong, Aidan                    9 ASA-GA                      50.10        
 16  Ymbras, Caitlyn R              8 ASA-GA                      51.57        
 17  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                      52.35        
 18  Short, Angelina E             10 BAY-SE                      53.18        
 19  Solomon, Zoe M                10 BAY-SE                      54.50        
 20  Kiseleva, Katelynn K           7 SAC-SE                      55.93        
 21  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                      55.98        
 22  Daniels, Aubrey E             10 MCC-SE                      56.09        
 23  Williams, Charlotte G          9 ASA-GA                      56.82        
 24  Roettger, Ella G               8 Tennessee AQ-SE             57.22        
 25  Vova, Maddy M                  8 ASA-GA                      57.72        
 26  Long, Bailey G                 9 BAY-SE                      57.87        
 27  Hamilton, Gretchen R          10 GSCS-KY                     58.87        
 28  Obringer, Ella K              10 MCC-SE                      58.96        
 29  Bardwell, Nikoletta E          8 ASA-GA                    1:00.14        
 30  DeGhetto, Ellison G            9 SAC-SE                    1:00.40        
 31  Barnett, Marydee D             7 BAY-SE                    1:00.63        
 32  Parsons, Addie K               9 BAY-SE                    1:00.88        
 33  Lydon, Lucy J                  7 BAY-SE                    1:04.50        
 34  Roettger, Claire E             7 Tennessee AQ-SE           1:06.01        
 35  Barnes, Grayson B              7 GSCS-KY                   1:06.63        
 36  Gipson, Ava Grace G            8 OSC-SE                         NT        
 37  Jacocks, Kayci E               7 OSC-SE                         NT        
 38  Chapin, Scout S               10 MCC-SE                         NT        
 39  Marshall, Lily K               9 MCC-SE                         NT        
 40  Foster, Dillen A               9 MCC-SE                         NT        
 41  Willard, Alyssa J             10 MTSC-SE                        NT        
 42  Willard, Aubrey L              9 MTSC-SE                        NT        
 43  Iannitelli, Emily D            9 MTSC-SE                        NT        
 44  Walmsley, Ashlyn               8 BAY-SE                         NT        
 45  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE                NT        
 46  Robinson, Harper F            10 Tennessee AQ-SE                NT        
 47  Holleman, Isabelle R           8 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 82  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Waldrep, Luke R               10 BAY-SE                      41.25        
  2  Runkle, Liam                  10 MCC-SE                      41.84        
  3  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                      42.48        
  4  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                      42.69        
  5  Flasch, Henry J               10 MCC-SE                      42.83        
  6  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE             46.67        
  7  Danforth, Jason               10 ASA-GA                      48.06        
  8  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE             48.13        
  9  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE             48.84        
 10  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE             50.16        
 11  Carroll, Logan J               9 BAY-SE                      50.77        
 12  Morgan, Jackson P             10 SAC-SE                      52.32        
 13  Hovsepian, John               10 ASA-GA                      53.88        
 14  Zaretzki, Isaac Y              9 Tennessee AQ-SE             54.29        
 15  Farnham, Christopher T         7 BAY-SE                      54.33        
 16  Farnham, Nate H                9 BAY-SE                      54.46        
 17  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                      54.69        
 18  Roettger, Noah A              10 Tennessee AQ-SE             55.27        
 19  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                      55.77        
 20  Skalicky, Alex J               9 RRST-SE                     56.61        
 21  Runkle, Ethan                  8 MCC-SE                      57.47        
 22  Shaw, Karol A                  8 SAC-SE                      59.80        
 23  Rippetoe, John                 8 SAC-SE                    1:01.07        
 24  Von Canon, Johnny A            8 BAY-SE                    1:02.95        
 25  Holt, Nolan R                  7 OSC-SE                         NT        
 26  Luce, Birch A                  9 MCC-SE                         NT        
 27  Luce, Madrone A                6 MCC-SE                         NT        
 28  Taylor, Brock A                7 MCC-SE                         NT        
 29  Medley, Jake N                 8 TRSC-GA                        NT        
 30  Hoover, J.J.                   7 BAY-SE                         NT        
 31  Molchan, Radek D               9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 83  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Russum, Libby P               12 KP-SE                     1:17.32        
  2  Flasch, Belle L               12 MCC-SE                    1:19.07        
  3  Petersen, Claire J            11 ASA-GA                    1:22.65        
  4  Coppinger, Laken M            11 BAY-SE                    1:24.44        
  5  Benedict, Bekah D             12 Tennessee AQ-SE           1:27.12        
  6  Pulliam, Emma E               11 MCC-SE                    1:28.78        
  7  Skiles, Reese D               12 BAY-SE                    1:34.85        
  8  Thornbury, Allie M            12 BAY-SE                    1:37.46        
  9  Quernemoen, Julia E           11 MCC-SE                    1:47.18        
 10  Margio, Addie R               11 BAY-SE                    1:47.41        
 11  Montgomery, Becca J           11 GSCS-KY                   1:53.40        
 12  Moor, Grace M                 12 ASA-GA                    2:13.93        
 13  Thompson, Lauren N            12 MCC-SE                         NT        
 14  Mathews, Ashlynn V            12 SAC-SE                         NT        
 
Event 84  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Officer, Grayson B            12 MCC-SE                    1:16.51        
  2  Lai, Johnathan H              12 KP-SE                     1:19.69        
  3  Bevill, Ben H                 11 MCC-SE                    1:27.81        
  4  Fogel, Ryan                   12 ASA-GA                    1:29.92        
  5  Mayhew, Will H                11 KP-SE                     1:30.18        
  6  Gipson, Garet L               11 OSC-SE                    1:33.46        
  7  Skalicky, T.J. J              12 RRST-SE                   1:34.14        
  8  Medley, Nathan P              12 TRSC-GA                   1:34.32        
  9  Thompson, Braden              11 Tennessee AQ-SE           1:40.03        
 10  Christman, Walter C           12 ASA-GA                         NT        
 
Event 85  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Quadrini, Claire R            10 HSA-SC                    1:25.66        
  2  Kaak, Ella C                  10 GSCS-KY                   1:35.50        
  3  Lydon, Ellie R                10 BAY-SE                    1:41.57        
  4  Shaw, Hunter L                 9 BAY-SE                    1:53.39        
  5  McCoy, Ava C                  10 BAY-SE                    1:59.41        
  6  Vetzel, Vivian                10 BAY-SE                    2:04.05        
  7  Hamilton, Gretchen R          10 GSCS-KY                        NT        
  8  Bohner, Frances M             10 MCC-SE                         NT        
  9  Obringer, Ella K              10 MCC-SE                         NT        
 10  Torgerson, Elena              10 ASA-GA                         NT        
 11  Hoover, KaraLin G              9 BAY-SE                         NT        
 12  Blalock, Anna Kate K           9 SAC-SE                         NT        
 13  Molchan, Marley M              9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 86  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Linkous, Elijah D             10 Tennessee AQ-SE           1:36.33        
  2  Benedict, William D            9 Tennessee AQ-SE           1:37.37        
  3  Chadwell, Tommy M             10 Tennessee AQ-SE           1:44.83        
  4  Myers, Joseph R               10 BAY-SE                    1:45.14        
  5  Shaw, Kuba O                   9 SAC-SE                    1:51.10        
  6  Flasch, Ben L                 10 MCC-SE                    1:51.62        
  7  Moor, Brayden A                9 ASA-GA                    1:52.31        
  8  Linkous, Gabriel E             8 Tennessee AQ-SE           2:06.94        
  9  Clardy, Maddux R               9 BAY-SE                    2:22.72        
 10  Taylor, Jonas M               10 MCC-SE                         NT        
 11  Petersen, Davis R             10 ASA-GA                         NT        
 12  Hall, Hayden N                 9 Tennessee AQ-SE                NT        
 
Event 87  Mixed 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Han, Charlie P               M12 BAY-SE                    4:56.99        
  2  Sapre, Marisa                W12 ASA-GA                    5:43.78        
  3  Coppinger, Laken M           W11 BAY-SE                    5:44.80        
  4  Waldrep, Luke R              M10 BAY-SE                    5:55.98        
  5  Frakes, Devon C              M12 MCC-SE                    5:58.50        
  6  Thurman, Jaxon K             W12 OSC-SE                    6:03.08        
  7  Nave, Jenna K                W10 SAC-SE                    6:03.60        
  8  Fogel, Ryan                  M12 ASA-GA                    6:05.06        
  9  Miller, Bella N              W12 BAY-SE                    6:06.29        
 10  Osborn, Lily                  W9 ASA-GA                    6:15.95        
 11  Thornbury, Allie M           W12 BAY-SE                    6:21.71        
 12  Nave, Joslin G               W12 SAC-SE                    6:29.74        
 13  Zaheri, Jessa M              W12 GSCS-KY                   6:38.21        
 14  Bohner, Frances M            W10 MCC-SE                    6:38.91        
 15  Miller, Carina C             W12 MCC-SE                    6:53.03        
 16  Murphree, Charlotte W        W12 BAY-SE                    6:56.76        
 17  Greenwood, Danielle E        W11 ASA-GA                    7:02.27        
 18  Barnes, Camden B             M12 GSCS-KY                   7:03.77        
 19  Mong, Aidan                   W9 ASA-GA                    7:10.55        
 20  Lai, Johnathan H             M12 KP-SE                          NT        
 21  Richey, Ward W               M11 MCC-SE                         NT        
 22  Dzik, Noah R                 M12 MCC-SE                         NT        
 23  Striker, Julia N             W11 MCC-SE                         NT        
 24  Bond, Madeline J             W11 MCC-SE                         NT        
 25  Flasch, Henry J              M10 MCC-SE                         NT        
 26  Davis, Austin P              M10 RRST-SE                        NT        
 27  Zaparaniuk, Kate G           W12 ASA-GA                         NT        
 28  Griner, Jennifer N           W10 ASA-GA                         NT        
 29  Worsley, Mark                M11 ASA-GA                         NT        
 30  Hovsepian, John              M10 ASA-GA                         NT        
 31  Smith, Sydney L              W11 ASA-GA                         NT        
 32  Smith, Jude T                M11 BAY-SE                         NT        
 33  Hoover, KaraLin G             W9 BAY-SE                         NT        
 34  Myers, Joseph R              M10 BAY-SE                         NT        
 35  Margio, Addie R              W11 BAY-SE                         NT        
 36  Clardy, Maddux R              M9 BAY-SE                         NT        
 37  McCoy, Ava C                 W10 BAY-SE                         NT        
 38  Klotz, Caroline E            W11 BAY-SE                         NT        
 39  Shaw, Hunter L                W9 BAY-SE                         NT        
 40  Murphree, Evan R             M12 BAY-SE                         NT